Garmin Iron Triathlon 2015 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Marcin Ławicki LABOSPORT Team MTS Lubin / CCC M25 1 1 Radków: 02:16:15 (1 / 1)
Ślesin: 01:59:23 (1 / 1)
Gołdap: 02:01:04 (2 / 1)
Piaseczno: 01:55:12 (1 / 1)
08:11:54
2 Filip Przymusiński UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, Szpot, Compressport, Zerod, Squeezy, Labosport :D M30 1 2 Radków: 02:17:03 (2 / 1)
Ślesin: 02:01:02 (2 / 1)
Gołdap: 02:00:25 (1 / 1)
Stężyca: 02:03:37 (2 / 2)
Piaseczno: 02:02:19 (7 / 3)
08:20:49 00:08:55
3 Adam Głogowski TRI Warrior M18 1 3 Radków: 02:20:23 (3 / 1)
Ślesin: 02:04:20 (6 / 2)
Gołdap: 02:02:16 (3 / 1)
Stężyca: 02:04:40 (3 / 1)
08:31:39 00:19:45
4 Zbigniew Gucwa GVT M25 2 4 Radków: 02:23:47 (6 / 2)
Ślesin: 02:06:34 (7 / 2)
Gołdap: 02:09:58 (8 / 3)
Piaseczno: 02:09:31 (14 / 3)
08:49:50 00:37:56
5 Paweł Sowiński Kuźnia Triathlonu M30 2 5 Radków: 02:29:05 (11 / 3)
Ślesin: 02:11:33 (13 / 4)
Gołdap: 02:10:57 (10 / 4)
Piaseczno: 02:10:25 (17 / 7)
09:02:00 00:50:06
6 Paweł Chorolewski MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M25 3 6 Radków: 02:32:29 (19 / 5)
Gołdap: 02:10:57 (11 / 4)
Piaseczno: 02:13:11 (23 / 7)
Stężyca: 02:13:16 (7 / 2)
09:09:53 00:57:59
7 Bartłomiej Buczek GVT M25 4 7 Radków: 02:30:01 (14 / 3)
Ślesin: 02:10:23 (10 / 4)
Piaseczno: 02:14:13 (26 / 9)
Stężyca: 02:19:29 (19 / 5)
09:14:06 01:02:12
8 Kacper Żmuda M18 2 8 Radków: 02:32:55 (21 / 5)
Ślesin: 02:16:38 (33 / 4)
Gołdap: 02:14:46 (20 / 4)
Piaseczno: 02:15:04 (31 / 5)
Stężyca: 02:22:25 (39 / 4)
09:19:23 01:07:29
9 Marcin Markiewicz LABOSPORT Team M40 1 9 Radków: 02:34:00 (23 / 1)
Gołdap: 02:13:34 (14 / 2)
Piaseczno: 02:14:35 (28 / 3)
Stężyca: 02:17:23 (13 / 2)
09:19:32 01:07:38
10 Michał Nawracaj AT Team M25 5 10 Ślesin: 02:21:47 (56 / 11)
Gołdap: 02:06:54 (5 / 2)
Piaseczno: 02:10:58 (20 / 6)
Stężyca: 02:14:25 (10 / 3)
09:20:46 01:08:52
11 Dominik Pikorski 3WATERS, OLSH M18 3 11 Radków: 02:32:15 (18 / 4)
Gołdap: 02:12:44 (13 / 3)
Piaseczno: 02:15:27 (32 / 6)
Stężyca: 02:21:01 (32 / 3)
09:21:27 01:09:33
12 Maciej Smoczyński 3Flow Triathlon Team M30 3 12 Radków: 02:34:36 (26 / 6)
Ślesin: 02:15:40 (30 / 8)
Gołdap: 02:20:48 (38 / 7)
Stężyca: 02:17:11 (12 / 4)
09:28:15 01:16:21
13 Mariusz Młotkowski 4RUN Team Piła M40 2 13 Radków: 02:39:28 (31 / 3)
Ślesin: 02:16:49 (34 / 8)
Gołdap: 02:16:14 (24 / 6)
Piaseczno: 02:17:49 (49 / 11)
Stężyca: 02:20:14 (25 / 4)
09:30:20 01:18:26
14 Tomasz Wojciechowski Trinergy/TOM-CAR KONIN M45 1 14 Radków: 02:41:11 (36 / 2)
Ślesin: 02:18:20 (38 / 1)
Gołdap: 02:14:25 (19 / 1)
Piaseczno: 02:24:19 (82 / 4)
Stężyca: 02:19:40 (20 / 1)
09:33:36 01:21:42
15 Mateusz Koper Eaton Triathlon Team M25 6 15 Radków: 02:46:27 (50 / 12)
Ślesin: 02:19:03 (43 / 8)
Gołdap: 02:16:03 (22 / 5)
Stężyca: 02:18:23 (15 / 4)
09:39:56 01:28:02
16 Marcin Zięba Kuźnia Triathlonu M35 1 16 Radków: 02:44:23 (44 / 11)
Gołdap: 02:18:04 (31 / 5)
Piaseczno: 02:18:20 (54 / 10)
Stężyca: 02:25:32 (58 / 16)
09:46:19 01:34:25
17 Sebastian Chojnowski Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 7 17 Radków: 02:35:59 (27 / 7)
Ślesin: 02:27:46 (104 / 14)
Piaseczno: 02:21:59 (71 / 10)
Stężyca: 02:25:32 (57 / 9)
09:51:16 01:39:22
18 Jakub Natkaniec M35 2 18 Radków: 02:50:31 (62 / 17)
Ślesin: 02:18:36 (40 / 9)
Piaseczno: 02:20:58 (69 / 13)
Stężyca: 02:25:34 (59 / 17)
09:55:39 01:43:45
19 Jacek Swędrowski PROGRESS DESIGN M35 3 19 Radków: 02:44:55 (46 / 12)
Ślesin: 02:20:52 (53 / 12)
Piaseczno: 02:26:34 (93 / 20)
Stężyca: 02:24:14 (49 / 12)
09:56:35 01:44:41
20 Grzegorz Witkowski LABOSPORT / TRI4FUN Witkowscy Dental Clinic M35 4 20 Radków: 02:49:48 (60 / 16)
Ślesin: 02:21:01 (55 / 14)
Gołdap: 02:19:31 (36 / 7)
Stężyca: 02:29:21 (85 / 26)
09:59:41 01:47:47
21 Radosław Groszewski TRI NEGU M35 5 21 Radków: 02:45:10 (48 / 13)
Ślesin: 02:24:20 (77 / 19)
Gołdap: 02:30:04 (96 / 30)
Piaseczno: 02:24:37 (85 / 18)
Stężyca: 02:31:02 (97 / 30)
10:04:11 01:52:17
22 Michał Bednarski Puls Studio M35 6 22 Ślesin: 02:28:07 (106 / 29)
Gołdap: 02:22:47 (48 / 11)
Piaseczno: 02:23:07 (75 / 15)
Stężyca: 02:22:53 (41 / 8)
10:05:45 01:53:51
23 Marcin Kaźmierczak FiveTri M40 3 23 Radków: 02:53:07 (74 / 11)
Ślesin: 02:22:06 (58 / 12)
Piaseczno: 02:23:45 (77 / 20)
Stężyca: 02:31:10 (99 / 13)
10:10:08 01:58:14
24 Jakub Sochal LABOSPORT Team M18 4 24 Radków: 02:51:28 (67 / 8)
Ślesin: 02:26:05 (90 / 5)
Gołdap: 02:25:04 (61 / 5)
Piaseczno: 02:32:27 (148 / 8)
Stężyca: 02:27:38 (70 / 5)
10:10:15 01:58:21
25 Adam Wytrwał bike brother oshee team M45 2 25 Radków: 02:51:21 (65 / 4)
Ślesin: 02:24:08 (72 / 5)
Gołdap: 02:26:18 (68 / 6)
Piaseczno: 02:29:13 (117 / 5)
10:11:00 01:59:06
26 Paweł Goździewicz biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 7 26 Radków: 02:54:00 (77 / 21)
Ślesin: 02:27:24 (99 / 27)
Gołdap: 02:24:39 (58 / 14)
Piaseczno: 02:29:35 (121 / 29)
Stężyca: 02:41:53 (191 / 61)
10:15:38 02:03:44
27 Jarek Noga LABOSPORT Team M30 4 27 Radków: 02:47:24 (52 / 10)
Ślesin: 02:27:00 (95 / 24)
Gołdap: 02:24:37 (57 / 12)
Stężyca: 02:44:08 (215 / 40)
10:23:09 02:11:15
28 Hubert Mildner Tri NEGU M35 8 28 Radków: 02:57:17 (96 / 28)
Ślesin: 02:28:53 (111 / 31)
Gołdap: 02:27:06 (75 / 21)
Stężyca: 02:30:21 (92 / 28)
10:23:37 02:11:43
29 Piotr Prokop TRI4fun Triathlon Team Piaseczno / AT Team M35 9 29 Radków: 02:57:41 (99 / 29)
Ślesin: 02:29:11 (112 / 32)
Gołdap: 02:25:48 (64 / 17)
Piaseczno: 02:32:31 (150 / 38)
Stężyca: 02:34:39 (122 / 37)
10:25:11 02:13:17
30 Grzegorz Kopacz Tri NEGU Polsport Team M30 5 30 Radków: 02:53:22 (75 / 15)
Gołdap: 02:28:09 (85 / 18)
Piaseczno: 02:28:38 (111 / 30)
Stężyca: 02:37:12 (145 / 34)
10:27:21 02:15:27
31 Rafał Rzeszutko M25 8 31 Radków: 02:56:06 (86 / 15)
Gołdap: 02:29:11 (91 / 11)
Piaseczno: 02:27:58 (101 / 13)
Stężyca: 02:34:23 (117 / 17)
10:27:38 02:15:44
32 Michał Piotrowski LABOSPORT Team M40 4 32 Radków: 02:57:15 (95 / 16)
Ślesin: 02:31:16 (127 / 23)
Gołdap: 02:27:46 (82 / 18)
Stężyca: 02:31:23 (102 / 14)
10:27:40 02:15:46
33 Marcin Pacholak M25 9 33 Radków: 02:59:18 (111 / 19)
Ślesin: 02:32:44 (139 / 17)
Gołdap: 02:26:00 (65 / 9)
Piaseczno: 02:35:46 (180 / 20)
Stężyca: 02:31:02 (96 / 15)
10:29:04 02:17:10
34 Dariusz Epelbaum Kuźnia Triathlonu M35 10 34 Radków: 02:52:54 (72 / 19)
Ślesin: 02:38:39 (198 / 53)
Piaseczno: 02:26:31 (92 / 19)
Stężyca: 02:32:03 (105 / 33)
10:30:07 02:18:13
35 Marek Pałysa TRI NEGU M40 5 35 Ślesin: 02:25:48 (85 / 17)
Gołdap: 02:27:35 (80 / 17)
Piaseczno: 02:29:48 (125 / 29)
Stężyca: 02:38:32 (155 / 25)
10:31:48 02:19:54
36 Krzysztof Konieczny TRI4fun Triathlon Team Piaseczno Krzysztof Konieczny M35 11 36 Radków: 02:57:57 (101 / 31)
Ślesin: 02:37:36 (185 / 51)
Gołdap: 02:27:37 (81 / 22)
Piaseczno: 02:30:55 (131 / 31)
Stężyca: 02:40:24 (176 / 56)
10:34:05 02:22:11
37 Łukasz Gładosz ETB M30 6 37 Radków: 03:08:13 (162 / 37)
Ślesin: 02:30:39 (126 / 32)
Gołdap: 02:25:47 (63 / 13)
Piaseczno: 02:42:45 (250 / 60)
Stężyca: 02:30:15 (90 / 22)
10:34:54 02:23:00
38 Kuba Mikołajczyk M18 5 38 Radków: 02:55:19 (82 / 9)
Ślesin: 02:33:34 (151 / 6)
Gołdap: 02:30:34 (101 / 6)
Stężyca: 02:38:49 (157 / 6)
10:38:16 02:26:22
39 Artur Sitarek TRINERGY TEAM M35 12 39 Radków: 02:53:33 (76 / 20)
Ślesin: 02:45:33 (265 / 72)
Gołdap: 02:32:06 (115 / 35)
Piaseczno: 02:32:58 (155 / 41)
Stężyca: 02:40:02 (171 / 54)
10:38:39 02:26:45
40 Jan Wałaszek BikeBrothers Oshee Team M50 1 40 Radków: 03:00:28 (121 / 6)
Ślesin: 02:30:18 (123 / 2)
Gołdap: 02:37:12 (159 / 9)
Piaseczno: 02:35:51 (182 / 5)
10:43:49 02:31:55
41 Artur Pupka AT Team M50 2 41 Radków: 02:59:43 (115 / 5)
Ślesin: 02:32:37 (138 / 4)
Gołdap: 02:39:38 (172 / 11)
Piaseczno: 02:34:27 (169 / 4)
10:46:25 02:34:31
42 Piotr Pasierbiński Tri2Live M45 3 42 Radków: 03:01:16 (126 / 7)
Ślesin: 02:35:55 (175 / 13)
Gołdap: 02:35:31 (142 / 11)
Piaseczno: 02:37:37 (199 / 11)
Stężyca: 02:40:02 (170 / 9)
10:50:19 02:38:25
43 Łukasz Kościuczuk Biegiemnapomoc.pl M35 13 43 Ślesin: 02:32:06 (131 / 40)
Gołdap: 02:31:54 (113 / 34)
Piaseczno: 02:34:42 (170 / 50)
Stężyca: 02:41:56 (193 / 62)
10:51:40 02:39:46
44 Rafał Kula LABOSPORT Team M35 14 44 Radków: 03:05:50 (151 / 42)
Ślesin: 02:32:25 (132 / 41)
Gołdap: 02:39:09 (165 / 43)
Piaseczno: 02:35:28 (177 / 52)
10:52:52 02:40:58
45 Mariusz Borowiak M35 15 45 Radków: 03:10:38 (176 / 47)
Ślesin: 02:49:27 (300 / 81)
Gołdap: 02:30:06 (97 / 31)
Piaseczno: 02:36:01 (185 / 56)
Stężyca: 02:36:46 (140 / 45)
10:53:31 02:41:37
46 Witold Włodarczak TRISPACE M50 3 46 Radków: 03:08:22 (163 / 9)
Ślesin: 02:38:38 (197 / 6)
Gołdap: 02:35:42 (144 / 6)
Piaseczno: 02:33:04 (157 / 3)
Stężyca: 02:42:01 (194 / 7)
10:55:46 02:43:52
47 Wojciech Kieda Nadaktywni M35 16 47 Radków: 02:56:16 (87 / 24)
Gołdap: 02:29:56 (95 / 29)
Piaseczno: 02:33:48 (163 / 47)
Stężyca: 02:55:49 (314 / 103)
10:55:49 02:43:55
48 Artur Chojnacki proarti.pl M35 17 48 Radków: 03:04:55 (144 / 40)
Ślesin: 02:41:16 (227 / 60)
Gołdap: 02:36:28 (156 / 42)
Piaseczno: 02:33:17 (160 / 45)
Stężyca: 02:41:29 (187 / 58)
10:55:56 02:44:02
49 Radosław Stypułkowski M40 6 49 Radków: 03:04:12 (138 / 22)
Ślesin: 02:32:26 (133 / 24)
Gołdap: 02:37:08 (158 / 39)
Stężyca: 02:43:24 (209 / 39)
10:57:10 02:45:16
50 Marcin Lipski TRI4fun Triathlon Team Piaseczno AT Team M35 18 50 Ślesin: 02:26:47 (94 / 26)
Gołdap: 02:32:55 (120 / 36)
Piaseczno: 02:37:03 (195 / 59)
Stężyca: 02:49:34 (258 / 83)
10:57:38 02:45:44
51 Krzysztof Pobłocki PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 7 51 Radków: 03:14:21 (194 / 28)
Ślesin: 02:33:17 (145 / 27)
Gołdap: 02:32:18 (119 / 28)
Piaseczno: 02:37:59 (201 / 43)
Stężyca: 02:50:33 (271 / 51)
10:57:55 02:46:01
52 Alicja Buczkowska Waniewski Coaching F30 1 1 Radków: 03:04:22 (140 / 2)
Ślesin: 02:35:46 (174 / 1)
Gołdap: 02:39:13 (168 / 1)
Stężyca: 02:39:30 (164 / 2)
10:58:51 02:46:57
53 Igor Szlaski PROTRI M25 10 52 Radków: 02:58:36 (107 / 17)
Ślesin: 02:50:52 (309 / 36)
Piaseczno: 02:37:11 (198 / 22)
Stężyca: 02:38:33 (156 / 23)
11:05:12 02:53:18
54 Agnieszka Kubik BCT Team / TriLadies F25 1 2 Radków: 03:03:43 (135 / 2)
Ślesin: 02:42:08 (236 / 2)
Gołdap: 02:40:47 (180 / 1)
Piaseczno: 02:39:51 (221 / 2)
Stężyca: 02:44:17 (216 / 2)
11:06:29 02:54:35
55 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M40 8 53 Ślesin: 02:38:12 (193 / 34)
Gołdap: 02:33:55 (128 / 32)
Piaseczno: 02:39:47 (217 / 46)
Stężyca: 02:43:08 (206 / 37)
11:06:47 02:54:53
56 Emilia Wołyniec Tri NEGU F30 2 3 Radków: 03:11:12 (180 / 5)
Ślesin: 02:40:38 (224 / 2)
Gołdap: 02:40:02 (175 / 3)
Piaseczno: 02:37:44 (200 / 1)
Stężyca: 02:46:31 (237 / 5)
11:09:36 02:57:42
57 Mariusz Łukasiak Biegiemnapomoc.pl M40 9 54 Ślesin: 02:39:06 (205 / 36)
Gołdap: 02:32:12 (117 / 27)
Piaseczno: 02:43:10 (254 / 48)
Stężyca: 02:43:16 (208 / 38)
11:09:37 02:57:43
58 Grzegorz Krzan GIANT POLSKA M50 4 55 Radków: 03:06:35 (156 / 8)
Ślesin: 02:36:57 (181 / 5)
Gołdap: 02:36:08 (151 / 8)
Stężyca: 02:50:52 (274 / 9)
11:10:32 02:58:38
59 Bogdan Kozłowski Tri NEGU wmsportowy.pl M40 10 56 Radków: 03:13:06 (188 / 27)
Ślesin: 02:41:56 (234 / 42)
Gołdap: 02:35:36 (143 / 35)
Piaseczno: 02:48:13 (298 / 54)
Stężyca: 02:40:15 (174 / 31)
11:10:53 02:58:59
60 Paweł Budkowski M50 5 57 Radków: 03:08:51 (165 / 10)
Ślesin: 02:42:48 (244 / 7)
Gołdap: 02:34:49 (136 / 5)
Piaseczno: 02:46:52 (282 / 9)
11:13:20 03:01:26
61 Dariusz Kaczmarek GEO-TECH M45 4 58 Ślesin: 02:34:58 (162 / 12)
Gołdap: 02:38:34 (163 / 14)
Piaseczno: 02:42:20 (244 / 20)
Stężyca: 02:45:55 (226 / 15)
11:13:52 03:01:58
62 Jacek Kotra Polski Klub Alpejski M30 7 59 Radków: 03:10:37 (175 / 39)
Ślesin: 02:41:18 (228 / 52)
Gołdap: 02:38:13 (162 / 25)
Piaseczno: 02:43:54 (258 / 63)
Stężyca: 02:52:04 (284 / 54)
11:14:02 03:02:08
63 Krzysztof Kielak Kondycja M40 11 60 Radków: 03:14:30 (195 / 29)
Ślesin: 02:35:31 (169 / 31)
Piaseczno: 02:47:22 (288 / 52)
Stężyca: 02:38:24 (153 / 23)
11:15:47 03:03:53
64 Arnold Bryzek M45 5 61 Radków: 03:19:15 (214 / 13)
Ślesin: 02:38:04 (190 / 16)
Gołdap: 02:43:45 (195 / 18)
Piaseczno: 02:39:08 (209 / 14)
Stężyca: 03:00:42 (356 / 24)
11:20:12 03:08:18
65 Roman Piszczatowski M45 6 62 Ślesin: 02:39:02 (204 / 19)
Gołdap: 02:35:11 (139 / 10)
Piaseczno: 02:52:57 (333 / 28)
Stężyca: 02:44:59 (219 / 13)
11:24:45 03:12:51
66 Jakub Wiśniewski M30 8 63 Radków: 03:14:54 (197 / 45)
Ślesin: 02:46:41 (277 / 59)
Gołdap: 02:39:11 (167 / 27)
Stężyca: 02:48:08 (253 / 47)
Piaseczno: 02:48:29 (299 / 72)
11:28:54 03:17:00
67 Michał Możdżonek TriHub M35 19 64 Radków: 03:14:20 (193 / 50)
Ślesin: 02:39:47 (213 / 58)
Piaseczno: 02:48:09 (296 / 85)
Stężyca: 02:47:16 (245 / 75)
11:29:32 03:17:38
68 Bartłomiej Kubiak M25 11 65 Radków: 03:16:54 (206 / 31)
Ślesin: 02:42:00 (235 / 32)
Gołdap: 02:41:56 (187 / 20)
Piaseczno: 02:49:07 (304 / 29)
Stężyca: 02:55:43 (311 / 31)
11:29:57 03:18:03
69 Aleksandra Grądziel PAPUNIS TEAM GDYNIA F35 1 4 Radków: 03:28:07 (239 / 3)
Ślesin: 02:40:32 (223 / 1)
Gołdap: 02:40:10 (177 / 2)
Piaseczno: 02:42:24 (245 / 2)
Stężyca: 02:51:31 (279 / 1)
11:31:13 03:19:19
70 Bartosz Tulwin Fundacja By The Way / fundacjabtw.org M30 9 66 Radków: 03:23:41 (231 / 51)
Ślesin: 02:43:13 (247 / 56)
Gołdap: 02:41:16 (184 / 30)
Piaseczno: 02:50:26 (313 / 75)
Stężyca: 03:02:31 (363 / 72)
11:38:36 03:26:42
71 Piotr Sojkowski Tri NEGU M30 10 67 Radków: 03:19:59 (217 / 49)
Ślesin: 03:07:35 (385 / 72)
Gołdap: 02:43:05 (192 / 32)
Piaseczno: 02:39:48 (218 / 49)
Stężyca: 02:56:16 (317 / 63)
11:39:08 03:27:14
72 Radosław Szwugier ProTri M25 12 68 Radków: 03:16:09 (203 / 30)
Ślesin: 02:41:53 (232 / 31)
Gołdap: 02:51:24 (227 / 24)
Piaseczno: 02:50:03 (310 / 30)
Stężyca: 03:10:42 (408 / 36)
11:39:29 03:27:35
73 Michał Romański M30 11 69 Radków: 03:11:25 (182 / 40)
Ślesin: 02:39:24 (210 / 49)
Piaseczno: 02:53:12 (337 / 80)
Stężyca: 02:56:40 (321 / 66)
11:40:41 03:28:47
74 Agata Oklej F35 2 5 Radków: 03:22:28 (227 / 2)
Ślesin: 02:44:24 (257 / 3)
Gołdap: 02:47:02 (209 / 3)
Piaseczno: 02:50:15 (311 / 3)
Stężyca: 02:52:31 (288 / 3)
11:44:09 03:32:15
75 Grzegorz Karwacki M40 12 70 Radków: 03:15:44 (201 / 31)
Ślesin: 02:44:39 (259 / 45)
Piaseczno: 02:54:38 (347 / 66)
Stężyca: 02:49:44 (261 / 48)
11:44:45 03:32:51
76 Sebastian Witek AT Team M35 20 71 Radków: 03:28:14 (240 / 60)
Ślesin: 02:42:16 (237 / 61)
Piaseczno: 02:46:47 (281 / 81)
Stężyca: 02:55:45 (312 / 102)
11:53:02 03:41:08
77 Jan Polcyn AT Team M50 6 72 Radków: 03:21:44 (224 / 11)
Ślesin: 03:01:19 (360 / 18)
Gołdap: 02:55:40 (247 / 19)
Piaseczno: 02:46:16 (275 / 8)
Stężyca: 03:01:42 (359 / 11)
12:04:59 03:53:05
78 Magda Kotra-Truszczyńska RehaPogotowie F25 2 6 Radków: 03:24:59 (236 / 3)
Ślesin: 02:47:14 (281 / 3)
Gołdap: 02:59:03 (254 / 2)
Piaseczno: 02:57:23 (365 / 4)
Stężyca: 02:55:26 (309 / 3)
12:05:02 03:53:08
79 Robert Dutkiewicz AZS UJK Kielce M50 7 73 Radków: 03:31:25 (250 / 12)
Ślesin: 02:46:25 (274 / 8)
Gołdap: 02:51:39 (228 / 14)
Piaseczno: 02:57:21 (364 / 15)
Stężyca: 03:07:54 (390 / 14)
12:06:50 03:54:56
80 Tomasz Zujkiewicz LABOSPORT Team M35 21 74 Ślesin: 02:51:02 (311 / 84)
Gołdap: 02:50:58 (225 / 56)
Piaseczno: 02:51:05 (319 / 91)
Stężyca: 03:05:17 (379 / 119)
12:13:17 04:01:23
81 Piotr Zujewski M45 7 75 Radków: 03:30:38 (245 / 18)
Ślesin: 02:57:03 (343 / 35)
Gołdap: 02:48:01 (215 / 24)
Stężyca: 03:01:09 (357 / 25)
12:16:51 04:04:57
82 Krzysztof Bogucki Atos Bull Racing Team M35 22 76 Radków: 03:31:05 (246 / 62)
Ślesin: 02:43:20 (249 / 66)
Piaseczno: 02:53:26 (338 / 97)
Stężyca: 03:09:14 (397 / 123)
12:17:05 04:05:11
83 Ryszard Huzar Autyzm jest wśród nas M40 13 77 Radków: 03:44:19 (277 / 46)
Ślesin: 02:47:35 (289 / 55)
Gołdap: 02:53:53 (237 / 45)
Piaseczno: 02:56:48 (360 / 67)
Stężyca: 03:17:02 (442 / 83)
12:22:35 04:10:41
84 Andrzej Dobosz M40 14 78 Radków: 03:41:44 (264 / 42)
Ślesin: 02:51:45 (318 / 62)
Gołdap: 03:01:57 (260 / 48)
Piaseczno: 02:57:35 (367 / 69)
Stężyca: 03:16:25 (436 / 80)
12:33:01 04:21:07
85 Małgorzata Nowacka TKKF Non Iron / Unilogo Unilogo F40 1 7 Radków: 03:43:34 (273 / 3)
Ślesin: 02:55:36 (335 / 2)
Gołdap: 03:00:10 (256 / 2)
Piaseczno: 03:01:10 (382 / 3)
12:40:30 04:28:36
86 Monika Politowska Kuźnia Triathlonu F25 3 8 Radków: 03:43:12 (271 / 4)
Ślesin: 02:59:01 (351 / 11)
Gołdap: 02:59:23 (255 / 3)
Piaseczno: 03:01:44 (384 / 6)
12:43:20 04:31:26
87 Agnieszka Stankiewicz LABOSPORT Team Tribition Team F35 3 9 Radków: 03:43:28 (272 / 4)
Ślesin: 02:51:20 (312 / 5)
Gołdap: 03:00:11 (257 / 5)
Stężyca: 03:11:06 (409 / 8)
12:46:05 04:34:11
88 Janusz Cnota PAPUNIS TEAM GDYNIA M60 1 79 Radków: 03:31:24 (249 / 1)
Ślesin: 03:12:19 (396 / 3)
Gołdap: 03:05:13 (268 / 1)
Piaseczno: 03:09:04 (399 / 1)
Stężyca: 03:02:55 (370 / 2)
12:48:36 04:36:42
89 Henryk Kaliciński M35 23 80 Radków: 03:43:03 (270 / 68)
Ślesin: 03:02:57 (369 / 96)
Gołdap: 03:03:11 (262 / 63)
Stężyca: 03:17:01 (440 / 133)
Piaseczno: 03:06:56 (393 / 112)
12:56:07 04:44:13
90 Przemysław Turek M30 12 81 Radków: 03:52:01 (281 / 57)
Ślesin: 03:09:57 (393 / 74)
Gołdap: 02:54:12 (238 / 38)
Piaseczno: 03:13:09 (413 / 94)
Stężyca: 03:09:25 (401 / 75)
13:05:35 04:53:41
91 Wojciech Gryczman LABOSPORT Team www.alfa-klif.pl M35 24 82 Radków: 03:44:12 (276 / 69)
Ślesin: 03:08:39 (387 / 102)
Gołdap: 03:03:21 (263 / 64)
Stężyca: 03:15:55 (433 / 131)
13:12:07 05:00:13
92 Honorata Kalicińska F35 4 10 Ślesin: 03:06:15 (380 / 6)
Gołdap: 03:07:11 (273 / 6)
Piaseczno: 03:12:52 (412 / 8)
Stężyca: 03:09:23 (399 / 7)
13:13:28 05:01:34
93 Bartłomiej Cnota PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 25 83 Ślesin: 03:06:32 (381 / 100)
Gołdap: 03:08:41 (276 / 67)
Piaseczno: 03:17:33 (423 / 119)
Stężyca: 03:28:58 (474 / 143)
13:40:49 05:28:55
94 Rafał Falęcki PAPUNIS TEAM GDYNIA PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 26 84 Ślesin: 03:19:16 (406 / 107)
Gołdap: 03:14:03 (289 / 71)
Piaseczno: 03:17:32 (422 / 118)
Stężyca: 03:27:32 (470 / 142)
13:58:18 05:46:24
95 Czesław Gryzik xTri.pl M40 15 85 Radków: 04:19:03 (293 / 49)
Ślesin: 03:25:58 (415 / 77)
Gołdap: 03:34:41 (303 / 58)
Piaseczno: 03:33:56 (445 / 79)
Stężyca: 03:48:59 (485 / 93)
14:53:38 06:41:44
96 Mateusz Petelski Smaruj Na Trening Team M25 13 86 Ślesin: 02:13:57 (21 / 5)
Piaseczno: 02:10:41 (18 / 4)
Stężyca: 02:11:48 (4 / 1)
06:36:26
97 Michał Majka LABOSPORT Team M35 27 87 Radków: 02:25:01 (8 / 2)
Gołdap: 02:08:03 (6 / 1)
Piaseczno: 02:09:01 (13 / 1)
06:42:05
98 Andrzej Humiński Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M35 28 88 Radków: 02:29:46 (12 / 4)
Ślesin: 02:10:58 (12 / 3)
Stężyca: 02:14:02 (8 / 1)
06:54:46
99 Marek Markowski Ulitmate Petarda Squad M35 29 89 Radków: 02:33:08 (22 / 6)
Ślesin: 02:12:07 (15 / 4)
Piaseczno: 02:13:53 (24 / 2)
06:59:08
100 Adrian Smolak M30 13 90 Gołdap: 02:19:03 (34 / 6)
Piaseczno: 02:19:14 (60 / 15)
Stężyca: 02:21:17 (34 / 9)
06:59:34
101 Artur Czerwiec KT Water Knights Zabierzow M35 30 91 Radków: 02:32:01 (16 / 5)
Ślesin: 02:10:40 (11 / 2)
Stężyca: 02:20:51 (31 / 6)
07:03:32
102 Łukasz Kałużny TRINERGY TEAM ITMAGINATION.PL M25 14 92 Ślesin: 02:20:13 (51 / 10)
Piaseczno: 02:22:04 (72 / 11)
Stężyca: 02:27:33 (68 / 10)
07:09:50
103 Grzegorz Orłowski Kuźnia Triathlonu M30 14 93 Ślesin: 02:23:24 (66 / 15)
Gołdap: 02:22:48 (49 / 10)
Piaseczno: 02:23:53 (80 / 19)
07:10:05
104 Piotr Nowacki IRON-PIŁA Kolarz.pl M40 16 94 Radków: 02:41:52 (39 / 5)
Ślesin: 02:15:03 (26 / 3)
Stężyca: 02:18:57 (17 / 3)
07:15:52
105 Paweł Rutkowski Tri NEGU M35 31 95 Gołdap: 02:22:49 (50 / 12)
Piaseczno: 02:28:18 (105 / 23)
Stężyca: 02:36:39 (138 / 44)
07:27:46
106 Adam Czajkowski M45 8 96 Ślesin: 02:27:51 (105 / 7)
Gołdap: 02:27:14 (77 / 7)
Piaseczno: 02:32:51 (153 / 8)
07:27:56
107 Krzysztof Świętoń JW 4808 / Łowcy Przygód Gołdap/ AT Team M35 32 97 Ślesin: 02:29:36 (115 / 35)
Gołdap: 02:26:03 (67 / 18)
Piaseczno: 02:32:33 (151 / 39)
07:28:12
108 Paweł Grzebinoga Helkus.pl Olkusz M35 33 98 Ślesin: 02:25:49 (86 / 21)
Piaseczno: 02:28:36 (110 / 25)
Stężyca: 02:35:33 (130 / 40)
07:29:58
109 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu M30 15 99 Ślesin: 02:27:24 (98 / 25)
Gołdap: 02:32:13 (118 / 21)
Piaseczno: 02:32:19 (146 / 36)
07:31:56
110 Kamil Chylak LABOSPORT Team M35 34 100 Gołdap: 02:28:28 (87 / 24)
Piaseczno: 02:31:26 (137 / 33)
Stężyca: 02:34:38 (120 / 36)
07:34:32
111 Michał Kosmala LABOSPORT Team Sunward Polska/Ekstremalni Strawczyn M35 35 101 Ślesin: 02:35:23 (168 / 45)
Gołdap: 02:26:22 (69 / 19)
Stężyca: 02:37:09 (144 / 47)
07:38:54
112 Paweł Nowak Tri NEGU www.elastomerics.com M35 36 102 Gołdap: 02:27:50 (83 / 23)
Piaseczno: 02:35:54 (183 / 54)
Stężyca: 02:36:39 (139 / 43)
07:40:23
113 Maksymilian Świderski Luft TRI Team M18 6 103 Ślesin: 02:34:03 (154 / 7)
Gołdap: 02:36:27 (154 / 11)
Piaseczno: 02:34:48 (171 / 9)
07:45:18
114 Sebastian Krasnodębski M30 16 104 Ślesin: 02:32:47 (140 / 35)
Piaseczno: 02:39:51 (220 / 50)
Stężyca: 02:35:52 (132 / 32)
07:48:30
115 Ryszard Kozakiewicz Kuźnia Triathlonu M40 17 105 Radków: 02:49:21 (58 / 8)
Gołdap: 02:35:49 (147 / 36)
Piaseczno: 02:24:56 (86 / 22)
07:50:06
116 Adam Jakubowski Colliers International M35 37 106 Ślesin: 02:36:34 (179 / 48)
Gołdap: 02:35:14 (140 / 39)
Piaseczno: 02:42:24 (246 / 72)
07:54:12
117 Dariusz Swiderski Luft TRI Team M45 9 107 Ślesin: 02:38:41 (199 / 17)
Gołdap: 02:36:18 (152 / 12)
Piaseczno: 02:41:07 (231 / 16)
07:56:06
118 Krzysztof Antoniak LABOSPORT Team M30 17 108 Radków: 02:52:39 (71 / 14)
Piaseczno: 02:30:01 (127 / 35)
Stężyca: 02:35:02 (125 / 31)
07:57:42
119 Mateusz Górski Kuźnia Triathlonu M18 7 109 Gołdap: 02:41:30 (185 / 12)
Piaseczno: 02:45:15 (273 / 11)
Stężyca: 02:45:57 (227 / 10)
08:12:42
120 Łukasz Klim M30 18 110 Gołdap: 02:39:07 (164 / 26)
Piaseczno: 02:47:09 (285 / 71)
Stężyca: 02:50:00 (266 / 50)
08:16:16
121 Michał Trojanowski T-Mobile Running Team M30 19 111 Radków: 03:00:59 (123 / 27)
Gołdap: 02:37:37 (160 / 24)
Piaseczno: 02:41:37 (234 / 56)
08:20:13
122 Adam Szałucha Kuźnia Triathlonu M25 15 112 Radków: 03:09:44 (171 / 26)
Ślesin: 02:34:44 (160 / 20)
Piaseczno: 02:36:36 (191 / 21)
08:21:04
123 Maciej Ostaszewski M35 38 113 Ślesin: 02:46:31 (275 / 76)
Piaseczno: 02:44:11 (263 / 77)
Stężyca: 02:53:24 (295 / 96)
08:24:06
124 Wojciech Koszut M35 39 114 Ślesin: 02:44:29 (258 / 70)
Piaseczno: 02:55:22 (354 / 99)
Stężyca: 02:53:03 (290 / 94)
08:32:54
125 Dawid Ratajek M25 16 115 Radków: 03:19:27 (215 / 32)
Gołdap: 02:36:21 (153 / 18)
Stężyca: 02:41:27 (185 / 27)
08:37:15
126 Eytan Dahan IDACO Triathlon M50 8 116 Ślesin: 02:54:25 (331 / 11)
Piaseczno: 02:50:53 (318 / 13)
Stężyca: 03:01:46 (360 / 12)
08:47:04
127 Marek Pielak judo-yuko DR GREHEN M35 40 117 Radków: 03:21:22 (223 / 57)
Ślesin: 02:46:07 (271 / 75)
Gołdap: 02:41:02 (182 / 46)
08:48:31
128 Marek Duda LABOSPORT Team M40 18 118 Radków: 03:24:56 (235 / 38)
Ślesin: 02:54:10 (328 / 65)
Piaseczno: 02:31:20 (135 / 31)
08:50:26
129 Jakub Jóźwiak Atos Bull Racing Team / LABOSPORT Team M35 41 119 Radków: 03:23:08 (228 / 58)
Stężyca: 02:46:02 (229 / 70)
Piaseczno: 02:44:03 (261 / 76)
08:53:13
130 Zbigniew Kolka Tob Bramy Hormann M50 9 120 Ślesin: 02:55:02 (333 / 12)
Gołdap: 02:51:54 (230 / 15)
Stężyca: 03:11:49 (413 / 15)
08:58:45
131 Jacek Wieczorek Kuźnia Triathlonu M40 19 121 Radków: 03:17:59 (211 / 33)
Ślesin: 02:49:01 (299 / 59)
Stężyca: 02:57:27 (330 / 62)
09:04:27
132 Zbigniew Klepacki M45 10 122 Radków: 03:23:57 (232 / 14)
Ślesin: 02:44:55 (260 / 24)
Stężyca: 03:00:30 (351 / 23)
09:09:22
133 Arkadiusz Płonka Akademia Triathlonu M50 10 123 Ślesin: 02:56:55 (342 / 15)
Gołdap: 02:55:15 (243 / 18)
Stężyca: 03:24:52 (461 / 19)
09:17:02
134 Kamil Adam Hirsz CelIronMan.pl Kancelaria.To M40 20 124 Ślesin: 03:05:25 (377 / 71)
Gołdap: 03:01:36 (259 / 47)
Stężyca: 03:13:10 (419 / 77)
09:20:11
135 Magdalena Szteblich Akademia Triathlonu F30 3 11 Radków: 03:23:34 (229 / 6)
Ślesin: 03:02:17 (365 / 7)
Stężyca: 03:02:50 (369 / 7)
09:28:41
136 Bartłomiej Pięta Kuźnia Triathlonu M30 20 125 Radków: 03:38:54 (259 / 54)
Gołdap: 02:55:05 (242 / 40)
Stężyca: 02:56:50 (323 / 67)
09:30:49
137 Markus Fajer RAZ Szczecin M65 1 126 Ślesin: 03:28:30 (417 / 1)
Gołdap: 03:05:10 (267 / 1)
Piaseczno: 03:22:45 (439 / 1)
09:56:25
138 Mikołaj Luft Elemental Team M30 21 127 Stężyca: 02:01:55 (1 / 1)
Piaseczno: 01:57:17 (3 / 1)
03:59:12
139 Sebastian Najmowicz Tri NEGU M18 8 128 Ślesin: 02:02:03 (3 / 1)
Piaseczno: 02:03:07 (8 / 3)
04:05:10
140 Dariusz Stach CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok, Sailfish, Sportmania, ZipVit, BodyKinetic M30 22 129 Ślesin: 02:03:58 (5 / 3)
Piaseczno: 02:05:05 (10 / 4)
04:09:03
141 Paweł Krakowiak Kuźnia Triathlonu / Dziuba Team M25 17 130 Ślesin: 02:14:01 (22 / 6)
Piaseczno: 02:10:52 (19 / 5)
04:24:53
142 Jacek Gardener LKS Victoria Zabostów M50 11 131 Ślesin: 02:13:21 (18 / 1)
Piaseczno: 02:12:32 (22 / 1)
04:25:53
143 Arkadiusz Podziewski TKKF Non Iron Trinergy M40 21 132 Gołdap: 02:13:44 (16 / 4)
Piaseczno: 02:15:01 (30 / 4)
04:28:45
144 Jacek Podoba TKKF Non Iron M40 22 133 Gołdap: 02:13:38 (15 / 3)
Piaseczno: 02:16:45 (42 / 7)
04:30:23
145 Michał Maliszewski City Parking Group M35 42 134 Ślesin: 02:12:26 (16 / 5)
Stężyca: 02:18:40 (16 / 3)
04:31:06
146 Daniel Domirski Luft Tri Team M30 23 135 Radków: 02:25:01 (7 / 2)
Piaseczno: 02:06:11 (12 / 6)
04:31:12
147 Mario Pyszynski ITI Adventure Team M40 23 136 Ślesin: 02:15:07 (27 / 4)
Piaseczno: 02:16:15 (35 / 6)
04:31:22
148 Ariel Dorawa ARAS CONSULTING Waniewski Coaching M30 24 137 Ślesin: 02:14:04 (24 / 7)
Stężyca: 02:18:07 (14 / 5)
04:32:11
149 Piotr Różalski Enduroman Elbląg M35 43 138 Gołdap: 02:16:15 (25 / 4)
Stężyca: 02:17:01 (11 / 2)
04:33:16
150 Dariusz Dąbrowski Tribition Team M40 24 139 Gołdap: 02:17:46 (29 / 9)
Piaseczno: 02:15:31 (34 / 5)
04:33:17
151 Robert Wodyński LABOSPORT Team www.wodynski.eu M40 25 140 Ślesin: 02:15:29 (28 / 5)
Piaseczno: 02:18:39 (56 / 13)
04:34:08
152 Emil Wydarty Triathlon Series Team M30 25 141 Ślesin: 02:14:02 (23 / 6)
Stężyca: 02:20:29 (28 / 8)
04:34:31
153 Piotr Grupiński Golden Boys M35 44 142 Ślesin: 02:18:33 (39 / 8)
Piaseczno: 02:16:25 (37 / 4)
04:34:58
154 Szymon Czechowski Kuźnia Triathlonu M35 45 143 Gołdap: 02:18:04 (32 / 6)
Piaseczno: 02:17:21 (45 / 6)
04:35:25
155 Andrzej Erbel SKYHIGH.PL M45 11 144 Ślesin: 02:19:50 (47 / 2)
Piaseczno: 02:17:58 (50 / 2)
04:37:48
156 Adam Skomski 360 Sailing Team M40 26 145 Gołdap: 02:14:11 (18 / 5)
Stężyca: 02:24:25 (53 / 8)
04:38:36
157 Kamil Nagórski TRINERGY TEAM M40 27 146 Piaseczno: 02:16:55 (43 / 8)
Stężyca: 02:21:42 (36 / 6)
04:38:37
158 Olek Łakomski Luft Tri Team M40 28 147 Ślesin: 02:19:46 (46 / 10)
Piaseczno: 02:19:29 (63 / 15)
04:39:15
159 Grzegorz Lange JW 4808 / Łowcy Przygód Gołdap M35 46 148 Gołdap: 02:19:52 (37 / 8)
Piaseczno: 02:20:00 (66 / 12)
04:39:52
160 Michał Ambroż Luft Tri Team M30 26 149 Piaseczno: 02:18:09 (52 / 12)
Stężyca: 02:22:50 (40 / 10)
04:40:59
161 Remigiusz Iwoła GDYNIA BLUEMAR M40 29 150 Ślesin: 02:19:45 (45 / 9)
Stężyca: 02:23:13 (44 / 7)
04:42:58
162 Jakub Krzysztofik M30 27 151 Ślesin: 02:19:19 (44 / 11)
Piaseczno: 02:24:30 (84 / 21)
04:43:49
163 Kamil Cybulski Łowcy Przygód Gołdap M30 28 152 Ślesin: 02:23:08 (64 / 14)
Gołdap: 02:20:52 (39 / 8)
04:44:00
164 Łukasz Ćwirko-Godycki Waniewski Coaching/Mks Triathlon Malbork M35 47 153 Ślesin: 02:20:57 (54 / 13)
Stężyca: 02:23:06 (43 / 9)
04:44:03
165 Piotr Dmowski M30 29 154 Ślesin: 02:25:01 (78 / 20)
Piaseczno: 02:19:08 (59 / 14)
04:44:09
166 Jaroslaw Majchrzak M45 12 155 Piaseczno: 02:18:37 (55 / 3)
Stężyca: 02:27:40 (71 / 4)
04:46:17
167 Wojciech Szeliga M45 13 156 Gołdap: 02:17:11 (28 / 2)
Stężyca: 02:29:31 (86 / 7)
04:46:42
168 Radosław Łopiński M40 30 157 Ślesin: 02:25:57 (88 / 18)
Gołdap: 02:21:15 (42 / 11)
04:47:12
169 Kamil Danielski AT Team / BGK M30 30 158 Ślesin: 02:23:26 (68 / 16)
Piaseczno: 02:24:02 (81 / 20)
04:47:28
170 Grzegorz Wieczorek M40 31 159 Ślesin: 02:22:49 (63 / 13)
Stężyca: 02:25:13 (56 / 10)
04:48:02
171 Andrzej Głąb Waniewski Coaching M45 14 160 Ślesin: 02:20:24 (52 / 3)
Stężyca: 02:28:36 (79 / 5)
04:49:00
172 Maciej Swinarski MotoSyberia.com M35 48 161 Ślesin: 02:23:19 (65 / 16)
Stężyca: 02:25:48 (60 / 18)
04:49:07
173 Cezary Gorgoń FOOD4MOTION.COM/PROLOGISTICS.PL M30 31 162 Ślesin: 02:18:38 (41 / 10)
Stężyca: 02:31:21 (100 / 26)
04:49:59
174 Daniel Paluch Banani Team M35 49 163 Gołdap: 02:22:57 (51 / 13)
Stężyca: 02:28:44 (80 / 24)
04:51:41
175 Michał Dukaczewski M35 50 164 Piaseczno: 02:24:27 (83 / 17)
Stężyca: 02:27:17 (65 / 21)
04:51:44
176 Tomasz Pomierny LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 51 165 Radków: 02:37:34 (29 / 7)
Ślesin: 02:14:50 (25 / 6)
04:52:24
177 Patryk Tempski TriSpace M30 32 166 Ślesin: 02:25:37 (82 / 22)
Piaseczno: 02:27:49 (99 / 27)
04:53:26
178 Krzysztof Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M30 33 167 Ślesin: 02:23:47 (70 / 18)
Stężyca: 02:29:50 (87 / 20)
04:53:37
179 Marek Szczepaniuk Centrum Operacji Specjalnych M45 15 168 Gołdap: 02:24:56 (60 / 5)
Stężyca: 02:28:45 (81 / 6)
04:53:41
180 Michał Wiśniewski TriathlonTrójmiasto / F3Team M35 52 169 Ślesin: 02:24:08 (73 / 17)
Stężyca: 02:31:01 (95 / 29)
04:55:09
181 Darek Sobczyński Smaruj Na Trening Team M30 34 170 Ślesin: 02:25:21 (80 / 21)
Stężyca: 02:30:00 (89 / 21)
04:55:21
182 Marcin Dalecki LABOSPORT Team M35 53 171 Ślesin: 02:26:16 (91 / 23)
Piaseczno: 02:29:11 (116 / 28)
04:55:27
183 Dawid Nowak Ruch Kluch Akadema Biegacza SALOS WODNA M30 35 172 Ślesin: 02:29:48 (118 / 30)
Stężyca: 02:28:32 (77 / 17)
04:58:20
184 Adam Pastusiak LABOSPORT Team AT Team M25 18 173 Gołdap: 02:24:30 (56 / 8)
Stężyca: 02:34:54 (123 / 19)
04:59:24
185 Leszek Kubicki Wircom M60 2 174 Ślesin: 02:25:03 (79 / 1)
Stężyca: 02:35:06 (126 / 1)
05:00:09
186 Michal Mazurek FSL VERUS AOK.PL TEAM M30 36 175 Radków: 02:41:29 (38 / 8)
Stężyca: 02:19:43 (21 / 6)
05:01:12
187 Daniel Stasiewicz Waniewski Coaching M30 37 176 Piaseczno: 02:28:49 (113 / 31)
Stężyca: 02:33:03 (111 / 28)
05:01:52
188 Marek Kuskowski Łowcy Przygód Gołdap/Labosport M35 54 177 Ślesin: 02:30:39 (125 / 38)
Piaseczno: 02:31:53 (140 / 35)
05:02:32
189 Krzysztof Wiatrowski Smaruj Na Trening Team / IronTeam3City M35 55 178 Ślesin: 02:31:36 (130 / 39)
Stężyca: 02:31:22 (101 / 31)
05:02:58
190 Paweł Zdort M40 32 179 Gołdap: 02:31:50 (111 / 25)
Piaseczno: 02:31:18 (134 / 30)
05:03:08
191 Łukasz Wiliński M30 38 180 Ślesin: 02:29:57 (119 / 31)
Piaseczno: 02:34:16 (168 / 40)
05:04:13
192 Wojciech Cieślak Twister Trójmiasto M35 56 181 Ślesin: 02:29:34 (114 / 34)
Stężyca: 02:35:21 (128 / 38)
05:04:55
193 Aleksander Dagil M35 57 182 Radków: 02:42:31 (42 / 10)
Piaseczno: 02:23:52 (79 / 16)
05:06:23
194 Marcin Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M35 58 183 Ślesin: 02:28:21 (107 / 30)
Stężyca: 02:39:21 (162 / 52)
05:07:42
195 Dawid Sukacz M40 33 184 Piaseczno: 02:31:54 (141 / 34)
Stężyca: 02:36:01 (133 / 21)
05:07:55
196 Tomasz Leśniak Sekrecik / AT Team M40 34 185 Ślesin: 02:27:27 (100 / 20)
Stężyca: 02:40:36 (177 / 32)
05:08:03
197 Sean Briggs M45 16 186 Ślesin: 02:32:34 (137 / 9)
Piaseczno: 02:36:22 (189 / 10)
05:08:56
198 Mariusz Sobolewski M35 59 187 Ślesin: 02:38:44 (200 / 54)
Gołdap: 02:30:40 (102 / 32)
05:09:24
199 Mariusz Horodniczy M30 39 188 Ślesin: 02:33:00 (142 / 36)
Piaseczno: 02:36:26 (190 / 44)
05:09:26
200 Pawel Dworak M40 35 189 Gołdap: 02:34:26 (129 / 33)
Piaseczno: 02:35:00 (173 / 38)
05:09:26
201 Artur Cisowski M35 60 190 Gołdap: 02:35:00 (138 / 38)
Piaseczno: 02:35:16 (174 / 51)
05:10:16
202 Sebastian Fronc TRINERGY TEAM M40 36 191 Gołdap: 02:30:47 (103 / 22)
Stężyca: 02:39:53 (169 / 29)
05:10:40
203 Maciej Macewicz TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M30 40 192 Gołdap: 02:31:33 (108 / 19)
Piaseczno: 02:40:31 (226 / 53)
05:12:04
204 Przemysław Błaszczyk TRI-STREFA.PL/PLAY PLAY M30 41 193 Ślesin: 02:33:08 (143 / 37)
Piaseczno: 02:39:47 (216 / 48)
05:12:55
205 Paweł Huszcza Więcej Funku! M30 42 194 Ślesin: 02:38:18 (194 / 46)
Gołdap: 02:34:50 (137 / 23)
05:13:08
206 Robert Wrzochalski Tridea Team M40 37 195 Gołdap: 02:31:05 (104 / 23)
Stężyca: 02:43:54 (212 / 40)
05:14:59
207 Rafał Dzierszko Nadaktywni M35 61 196 Gołdap: 02:41:57 (188 / 48)
Piaseczno: 02:33:05 (158 / 43)
05:15:02
208 Przemysław Kozłowski GARNEK MOCY Tri-ironica M40 38 197 Ślesin: 02:32:27 (135 / 25)
Stężyca: 02:42:58 (204 / 36)
05:15:25
209 Piotr Słodowicz Grupa Trójmiasto M40 39 198 Ślesin: 02:33:36 (152 / 30)
Stężyca: 02:44:22 (217 / 42)
05:17:58
210 Marcin Bar Kuźnia Triathlonu M30 43 199 Radków: 02:50:54 (64 / 13)
Gołdap: 02:27:28 (78 / 17)
05:18:22
211 Ryszard Białogrodzki BIARKEM CLUB PIASECZNO M55 1 200 Ślesin: 02:38:49 (203 / 3)
Gołdap: 02:39:53 (173 / 5)
05:18:42
212 Marcin Szymańczyk TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 62 201 Piaseczno: 02:37:04 (196 / 60)
Stężyca: 02:42:26 (200 / 65)
05:19:30
213 Paweł Dmowski www.adkosmetyki.pl Naturalne kosmetyki M25 19 202 Ślesin: 02:37:40 (187 / 27)
Piaseczno: 02:41:50 (236 / 26)
05:19:30
214 Paweł Lewiński NET SYSTEM Triathlon Team M25 20 203 Ślesin: 02:40:09 (218 / 29)
Stężyca: 02:39:42 (166 / 25)
05:19:51
215 Tomasz Broekere MyCenter Multimedia AGD RTV M25 21 204 Radków: 02:45:20 (49 / 11)
Stężyca: 02:34:38 (121 / 18)
05:19:58
216 Marcin Kokot M25 22 205 Ślesin: 02:33:21 (146 / 18)
Piaseczno: 02:46:45 (280 / 27)
05:20:06
217 Natalia Łojko F30 4 12 Ślesin: 02:40:54 (226 / 3)
Gołdap: 02:39:17 (170 / 2)
05:20:11
218 Karol Rydecki Enduroman Elbląg M55 2 206 Gołdap: 02:32:08 (116 / 2)
Stężyca: 02:48:07 (251 / 5)
05:20:15
219 Michał Majewski M30 44 207 Ślesin: 02:36:08 (176 / 41)
Stężyca: 02:45:33 (225 / 41)
05:21:41
220 Jacek Freitag M25 23 208 Ślesin: 02:35:45 (173 / 26)
Stężyca: 02:46:26 (234 / 29)
05:22:11
221 Maciej Duda M30 45 209 Ślesin: 02:35:09 (163 / 39)
Stężyca: 02:47:12 (243 / 46)
05:22:21
222 Przemysław Ługiewicz "Smaruj Na Trening Team” M35 63 210 Ślesin: 02:39:15 (207 / 55)
Stężyca: 02:43:24 (210 / 67)
05:22:39
223 Grzegorz Zegler M30 46 211 Radków: 02:54:16 (78 / 16)
Ślesin: 02:28:31 (108 / 28)
05:22:47
224 Witold Dzitkowski Trenertriathlonu.pl M30 47 212 Ślesin: 02:36:36 (180 / 42)
Stężyca: 02:46:23 (233 / 43)
05:22:59
225 Dariusz Grzybowski Aktywni Grójec M40 40 213 Ślesin: 02:40:03 (216 / 38)
Piaseczno: 02:42:59 (253 / 47)
05:23:02
226 Arkadiusz Poważyński LABOSPORT Team M35 64 214 Ślesin: 02:52:29 (320 / 89)
Stężyca: 02:32:24 (107 / 35)
05:24:53
227 Pawel Sitowski M45 17 215 Gołdap: 02:46:51 (208 / 22)
Piaseczno: 02:38:41 (207 / 13)
05:25:32
228 Szczepan Petertil bezpański M40 41 216 Radków: 02:52:55 (73 / 10)
Ślesin: 02:32:53 (141 / 26)
05:25:48
229 Tomasz Mika M35 65 217 Piaseczno: 02:44:25 (266 / 79)
Stężyca: 02:41:32 (188 / 59)
05:25:57
230 Paweł Boniecki Trisfera M40 42 218 Gołdap: 02:29:15 (92 / 20)
Stężyca: 02:57:29 (331 / 63)
05:26:44
231 Kamil Urbanowicz M35 66 219 Ślesin: 02:42:22 (238 / 62)
Piaseczno: 02:44:23 (265 / 78)
05:26:45
232 Tomasz Sawka ironMania.eu ironMania M35 67 220 Radków: 02:51:45 (68 / 18)
Piaseczno: 02:35:49 (181 / 53)
05:27:34
233 Maciej Antkowiak Konin PRO M25 24 221 Ślesin: 02:35:41 (171 / 24)
Piaseczno: 02:52:02 (329 / 32)
05:27:43
234 Piotr Kłys Puls Studio M35 68 222 Ślesin: 02:42:30 (239 / 63)
Gołdap: 02:46:29 (207 / 52)
05:28:59
235 Maciek Ratajewicz Speleoklub Warszawski Unilogo M35 69 223 Radków: 02:58:23 (105 / 33)
Piaseczno: 02:31:38 (138 / 34)
05:30:01
236 Tomasz Dąbrowski Swimmers Masters Team M40 43 224 Ślesin: 02:41:20 (229 / 41)
Piaseczno: 02:48:42 (300 / 55)
05:30:02
237 Jacek Baran KB Wartko CWB SA M45 18 225 Ślesin: 02:45:53 (268 / 26)
Piaseczno: 02:44:10 (262 / 22)
05:30:03
238 Krzysztof Broekere MyCenter Multimedia AGD RTV M55 3 226 Radków: 02:51:23 (66 / 1)
Stężyca: 02:38:54 (158 / 2)
05:30:17
239 Wacław Knopkiewicz M40 44 227 Radków: 02:58:49 (110 / 17)
Piaseczno: 02:31:54 (142 / 33)
05:30:43
240 Tomasz Pankowski BALTIC-STAR M40 45 228 Ślesin: 02:46:59 (279 / 50)
Stężyca: 02:44:58 (218 / 43)
05:31:57
241 Dariusz Markowski M55 4 229 Ślesin: 02:48:06 (293 / 5)
Piaseczno: 02:45:15 (272 / 2)
05:33:21
242 Janusz Misiaszek LABOSPORT Team M55 5 230 Radków: 02:56:24 (89 / 2)
Stężyca: 02:37:01 (143 / 1)
05:33:25
243 Wojciech Pruski NET-SERWIS IronTEAM M35 70 231 Ślesin: 02:44:01 (254 / 68)
Stężyca: 02:49:41 (260 / 85)
05:33:42
244 Klaudiusz Nowacki M30 48 232 Radków: 03:05:29 (149 / 35)
Piaseczno: 02:29:16 (118 / 32)
05:34:45
245 Paweł Klim M30 49 233 Piaseczno: 02:45:05 (271 / 66)
Stężyca: 02:50:06 (268 / 51)
05:35:11
246 Michał Zająkała sponsor: kochana żonka Alinka M40 46 234 Ślesin: 02:47:23 (284 / 52)
Piaseczno: 02:48:45 (301 / 56)
05:36:08
247 Wojciech Solecki GIANT POLSKA M30 50 235 Gołdap: 02:44:39 (201 / 35)
Stężyca: 02:51:30 (278 / 53)
05:36:09
248 Łukasz Bernatowicz M35 71 236 Piaseczno: 02:48:09 (297 / 86)
Stężyca: 02:48:08 (254 / 80)
05:36:17
249 Daniel Malesa M25 25 237 Gołdap: 02:45:22 (204 / 21)
Piaseczno: 02:51:24 (325 / 31)
05:36:46
250 Jakub Mika M30 51 238 Gołdap: 02:43:07 (193 / 33)
Stężyca: 02:53:53 (299 / 56)
05:37:00
251 Mikołaj Pedrycz Kuźnia Triathlonu M30 52 239 Radków: 03:03:26 (133 / 30)
Piaseczno: 02:34:04 (166 / 39)
05:37:30
252 Grzegorz Haftarczyk M40 47 240 Ślesin: 02:46:43 (278 / 49)
Piaseczno: 02:51:07 (320 / 61)
05:37:50
253 Daniel Dębski Labo-Dent M45 19 241 Radków: 03:03:44 (136 / 8)
Ślesin: 02:34:26 (157 / 11)
05:38:10
254 Arkadiusz Kreft NET-SERWIS IronTEAM M30 53 242 Ślesin: 02:48:36 (297 / 61)
Stężyca: 02:49:48 (262 / 49)
05:38:24
255 Bartłomiej Herodecki M30 54 243 Ślesin: 02:42:34 (241 / 54)
Piaseczno: 02:56:14 (357 / 84)
05:38:48
256 Przemysław Kawczyński TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 72 244 Gołdap: 02:49:14 (219 / 55)
Piaseczno: 02:49:55 (309 / 89)
05:39:09
257 Piotr Kluska M40 48 245 Piaseczno: 02:47:13 (286 / 51)
Stężyca: 02:53:45 (297 / 55)
05:40:58
258 Krzysztof Podgórski M50 12 246 Gołdap: 02:53:40 (236 / 16)
Piaseczno: 02:47:22 (287 / 10)
05:41:02
259 Piotr Ziółkowski Kuźnia Triathlonu M25 26 247 Radków: 03:06:20 (153 / 22)
Gołdap: 02:35:44 (145 / 17)
05:42:04
260 Piotr Szczyglowski Kuźnia Triathlonu ABUS Polska M35 73 248 Ślesin: 02:51:40 (317 / 88)
Piaseczno: 02:51:44 (328 / 94)
05:43:24
261 Jakub Sanestrzik M25 27 249 Radków: 03:01:37 (130 / 21)
Gołdap: 02:41:51 (186 / 19)
05:43:28
262 Marek Strześniewski AT/IMPACT Team M55 6 250 Gołdap: 02:50:36 (224 / 6)
Piaseczno: 02:53:37 (339 / 4)
05:44:13
263 Dariusz Drapella MaratonyPolskie.PL TEAM M55 7 251 Gołdap: 02:57:32 (250 / 7)
Piaseczno: 02:47:59 (294 / 3)
05:45:31
264 Iwona Guzowska LABOSPORT Team F40 2 13 Gołdap: 02:49:27 (220 / 1)
Stężyca: 02:57:29 (332 / 1)
05:46:56
265 Maciej Kościelak Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 74 252 Ślesin: 02:51:38 (315 / 87)
Piaseczno: 02:55:25 (355 / 100)
05:47:03
266 Adam Misztal TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M45 20 253 Ślesin: 02:41:26 (230 / 21)
Stężyca: 03:05:46 (382 / 28)
05:47:12
267 Maciej Pawłowski PROTRI M35 75 254 Radków: 03:09:34 (167 / 45)
Ślesin: 02:38:22 (195 / 52)
05:47:56
268 Dobrochna Mierzejewska F30 5 14 Radków: 03:06:01 (152 / 3)
Piaseczno: 02:42:57 (252 / 2)
05:48:58
269 Marek Lewandowski Wolf - Lewin Biega M30 55 255 Radków: 03:12:09 (185 / 42)
Ślesin: 02:38:06 (192 / 45)
05:50:15
270 Mariusz Stodolnik Triathlon TKKF Koszalin M40 49 256 Radków: 03:10:58 (178 / 26)
Stężyca: 02:39:49 (168 / 28)
05:50:47
271 Paweł Piwowarski LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 56 257 Radków: 03:07:02 (159 / 36)
Ślesin: 02:43:59 (253 / 58)
05:51:01
272 Wojciech Łuć M35 76 258 Ślesin: 02:54:51 (332 / 91)
Stężyca: 02:56:51 (324 / 105)
05:51:42
273 Janusz Łuczyński M45 21 259 Ślesin: 02:41:54 (233 / 22)
Stężyca: 03:10:05 (407 / 35)
05:51:59
274 Andrzej Desselberger TRI Kąty ENERGO-SPEC s.c. M45 22 260 Radków: 03:09:40 (168 / 10)
Piaseczno: 02:42:30 (247 / 21)
05:52:10
275 Marek Korol Smaruj Na Trening Team / Triathlon Trójmiasto M35 77 261 Radków: 03:04:44 (143 / 39)
Stężyca: 02:48:08 (252 / 81)
05:52:52
276 Grzegorz Sawczuk M35 78 262 Radków: 03:17:11 (209 / 55)
Gołdap: 02:36:27 (155 / 41)
05:53:38
277 Dominika Chruścielewska LABOSPORT Team Wilijewicze F40 3 15 Ślesin: 02:55:46 (336 / 3)
Piaseczno: 02:58:25 (372 / 1)
05:54:11
278 Marcin Malczyk M30 57 263 Gołdap: 02:54:36 (240 / 39)
Stężyca: 03:00:37 (353 / 69)
05:55:13
279 Robert Janik M40 50 264 Ślesin: 02:50:59 (310 / 60)
Gołdap: 03:05:41 (269 / 49)
05:56:40
280 Arkadiusz Zegarski M40 51 265 Radków: 03:17:13 (210 / 32)
Ślesin: 02:40:53 (225 / 40)
05:58:06
281 Przemek Głuchowski M35 79 266 Ślesin: 02:48:51 (298 / 80)
Gołdap: 03:09:15 (278 / 68)
05:58:06
282 Tomasz Daduń www.pomozprzemkowi.pl M40 52 267 Gołdap: 02:52:16 (231 / 43)
Stężyca: 03:09:38 (402 / 74)
06:01:54
283 Andrzej Cygert www.pomozprzemkowi.pl M45 23 268 Gołdap: 02:46:22 (206 / 21)
Stężyca: 03:17:01 (441 / 38)
06:03:23
284 Marcin Płużyński M30 58 269 Ślesin: 03:01:48 (362 / 67)
Piaseczno: 03:03:18 (387 / 89)
06:05:06
285 Marcin Zabdyr Kondycja M45 24 270 Ślesin: 02:55:48 (337 / 33)
Stężyca: 03:10:00 (405 / 34)
06:05:48
286 Paweł Jaroszyński M45 25 271 Ślesin: 02:56:27 (340 / 34)
Piaseczno: 03:10:07 (404 / 36)
06:06:34
287 Radosław Kurman M30 59 272 Ślesin: 03:04:20 (373 / 70)
Stężyca: 03:02:20 (362 / 71)
06:06:40
288 Krzysztof Danków M35 80 273 Radków: 03:03:54 (137 / 37)
Ślesin: 03:03:18 (371 / 98)
06:07:12
289 Zbigniew Mielewczyk M45 26 274 Ślesin: 03:00:35 (355 / 36)
Stężyca: 03:09:42 (404 / 33)
06:10:17
290 Małgorzata Stefaniak Kuźnia Triathlonu F30 6 16 Ślesin: 03:01:12 (359 / 6)
Piaseczno: 03:10:31 (407 / 5)
06:11:43
291 Maciej Derek M18 9 275 Radków: 03:11:11 (179 / 11)
Piaseczno: 03:00:34 (381 / 13)
06:11:45
292 Ola Majchrzak F25 4 17 Ślesin: 02:56:52 (341 / 9)
Stężyca: 03:15:43 (431 / 5)
06:12:35
293 Anna Popławska Pop Masters F30 7 18 Ślesin: 03:04:31 (374 / 8)
Stężyca: 03:08:35 (393 / 10)
06:13:06
294 Michał Popławski Pop Masters M35 81 276 Ślesin: 03:08:53 (388 / 103)
Stężyca: 03:04:55 (375 / 118)
06:13:48
295 Piotr Markowski TVP Sport M35 82 277 Gołdap: 02:51:51 (229 / 57)
Stężyca: 03:22:37 (456 / 138)
06:14:28
296 Marcin Panuś Puls Studio M35 83 278 Ślesin: 03:03:06 (370 / 97)
Piaseczno: 03:11:27 (411 / 115)
06:14:33
297 Piotr Kierszniewski M40 53 279 Ślesin: 03:06:54 (382 / 73)
Piaseczno: 03:08:45 (398 / 73)
06:15:39
298 Janusz Gawlik MSPiR M50 13 280 Ślesin: 02:54:11 (329 / 10)
Stężyca: 03:23:44 (458 / 18)
06:17:55
299 Wojtek Ostapiński M40 54 281 Gołdap: 03:11:32 (282 / 51)
Piaseczno: 03:07:41 (394 / 72)
06:19:13
300 Paweł Rakowski Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 84 282 Ślesin: 03:01:53 (363 / 94)
Piaseczno: 03:17:37 (424 / 120)
06:19:30
301 Daniel Kuczyński Prężne Vacky M40 55 283 Ślesin: 03:01:09 (358 / 69)
Piaseczno: 03:19:28 (427 / 77)
06:20:37
302 Mariusz Siwiec M45 27 284 Radków: 03:26:28 (237 / 15)
Piaseczno: 02:55:01 (353 / 32)
06:21:29
303 Andrzej Wijas M30 60 285 Ślesin: 03:05:30 (378 / 71)
Stężyca: 03:16:03 (434 / 79)
06:21:33
304 Justyna Ignatowska ironmania.eu F30 8 19 Radków: 03:28:17 (241 / 7)
Piaseczno: 02:54:39 (348 / 3)
06:22:56
305 Kacper Królak TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 85 286 Ślesin: 03:08:14 (386 / 101)
Piaseczno: 03:15:03 (418 / 116)
06:23:17
306 Katarzyna Wiatrowska Smaruj Na Trening Team / Masterlease Sport Team F25 5 20 Ślesin: 03:02:46 (368 / 12)
Stężyca: 03:21:12 (453 / 6)
06:23:58
307 Jakub Karp Inne Spacery M40 56 287 Ślesin: 03:05:32 (379 / 72)
Stężyca: 03:18:45 (448 / 85)
06:24:17
308 Tomasz Owczarek M45 28 288 Radków: 03:30:26 (244 / 17)
Piaseczno: 02:55:00 (352 / 31)
06:25:26
309 Adam Jaskiewicz Adam Jaskiewicz Adam Jaskiewicz M55 8 289 Ślesin: 03:09:05 (389 / 7)
Stężyca: 03:18:21 (446 / 7)
06:27:26
310 Krzysztof Hadaś CSWLąd. Poznań M40 57 290 Radków: 03:42:24 (266 / 43)
Ślesin: 02:47:27 (286 / 53)
06:29:51
311 Bartosz Zgorzelski Słynni Kenijczycy M35 86 291 Radków: 03:17:07 (208 / 54)
Ślesin: 03:12:45 (397 / 104)
06:29:52
312 Paweł Molis M40 58 292 Radków: 03:14:57 (198 / 30)
Ślesin: 03:20:53 (409 / 76)
06:35:50
313 Mariusz Pratnicki PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 87 293 Piaseczno: 03:09:20 (401 / 114)
Stężyca: 03:27:20 (468 / 141)
06:36:40
314 Roman Nowak PartnerTech Poland M35 88 294 Radków: 03:39:31 (260 / 66)
Piaseczno: 03:04:03 (389 / 110)
06:43:34
315 Przemysław Kobiela PARAGRAF TARNOBRZEG M45 29 295 Ślesin: 03:15:28 (401 / 38)
Piaseczno: 03:40:09 (448 / 40)
06:55:37
316 Małgorzata Palus F35 5 21 Ślesin: 03:23:57 (413 / 9)
Piaseczno: 03:33:26 (443 / 9)
06:57:23
317 Sylwia Pedzinska F35 6 22 Gołdap: 03:33:46 (302 / 10)
Stężyca: 03:41:51 (483 / 12)
07:15:37
318 Szymon Slowiński Nautilus M40 59 296 Radków: 04:09:11 (291 / 48)
Ślesin: 03:09:45 (391 / 74)
07:18:56
319 Grzegorz Misiak PartnerTech Poland PartnerTech Poland-Sieradz M40 60 297 Radków: 04:33:53 (294 / 50)
Ślesin: 03:36:51 (419 / 78)
08:10:44
320 Miłosz Sowiński Trinergy/ etixx etixx M18 10 298 Piaseczno: 01:56:59 (2 / 1)
01:56:59
321 Łukasz Kalaszczyński PTT DELTA / TRIRUN.PL M30 61 299 Piaseczno: 01:59:05 (4 / 2)
01:59:05
322 Mateusz Kaźmierczak Elemental Team M25 28 300 Piaseczno: 01:59:25 (5 / 2)
01:59:25
323 Kacper Adam Olimpius.PL M18 11 301 Piaseczno: 02:00:01 (6 / 2)
02:00:01
324 Paweł Reszke UKS Tri-Team Rumia M30 62 302 Ślesin: 02:02:33 (4 / 2)
02:02:33
325 Łukasz Michalak KS AZS-AWF Katowice M18 12 303 Gołdap: 02:02:57 (4 / 2)
02:02:57
326 Maciej Grembski CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok, Sailfish, Sportmania, ZipVit, BodyKinetic M18 13 304 Piaseczno: 02:04:02 (9 / 4)
02:04:02
327 Bartłomiej Pawełczak LABOSPORT Team Trisfera M30 63 305 Piaseczno: 02:05:14 (11 / 5)
02:05:14
328 Tomasz Mrowiec Silesia Triathlon Racing Team M25 29 306 Ślesin: 02:08:05 (8 / 3)
02:08:05
329 Maciej Dowbor AirBike Triathlon Team M35 89 307 Ślesin: 02:08:14 (9 / 1)
02:08:14
330 Krzysztof Kluge Enduroman Elbląg M30 64 308 Gołdap: 02:09:53 (7 / 2)
02:09:53
331 Piotr Kalinowski Lekarska Grupa Kolarska M40 61 309 Piaseczno: 02:10:00 (15 / 1)
02:10:00
332 Bartosz Awruk NADAKTYWNI SPRINT TRITEAMBiałystok M30 65 310 Gołdap: 02:10:11 (9 / 3)
02:10:11
333 Małgorzata Wąsik MKS Triathlon Malbork F18 1 23 Piaseczno: 02:10:23 (16 / 1)
02:10:23
334 Mariusz Biskupski UKS TRS SUSZ M40 62 311 Gołdap: 02:11:27 (12 / 1)
02:11:27
335 Bartosz Dobrzański TOMATO Radom M40 63 312 Ślesin: 02:12:03 (14 / 1)
02:12:03
336 Mariusz Pirek Accenture M30 66 313 Piaseczno: 02:12:29 (21 / 8)
02:12:29
337 Adam Zięba TriSpace M40 64 314 Stężyca: 02:12:45 (5 / 1)
02:12:45
338 Piotr Kurek BUDMIX BUDMIX - Ślesin M30 67 315 Ślesin: 02:12:57 (17 / 5)
02:12:57
339 Paweł Czajkowski M30 68 316 Stężyca: 02:13:10 (6 / 3)
02:13:10
340 Adam Kuśka WLKS Kmicic Częstochowa M18 14 317 Ślesin: 02:13:55 (19 / 3)
02:13:55
341 Tomasz Biesiada TriSpace M40 65 318 Ślesin: 02:13:56 (20 / 2)
02:13:56
342 Łukasz Jegliński WTT Warszawa M25 30 319 Piaseczno: 02:14:04 (25 / 8)
02:14:04
343 Kamil Wołoszyk UKS Olimpijczyk Skorzewo M18 15 320 Stężyca: 02:14:20 (9 / 2)
02:14:20
344 Robert Raszpla SERWIS SPEED Robert Raszpla M40 66 321 Piaseczno: 02:14:24 (27 / 2)
02:14:24
345 Radosław Pawłowski Luft Tri Team M35 90 322 Piaseczno: 02:14:43 (29 / 3)
02:14:43
346 Piotr Chmielewski Lublin M35 91 323 Gołdap: 02:15:23 (21 / 2)
02:15:23
347 Krzysztof Ilczyszyn UKS 307 Warszawa Mokotów M30 69 324 Piaseczno: 02:15:28 (33 / 9)
02:15:28
348 Krzysztof Ejsmont Tri Space M35 92 325 Ślesin: 02:15:39 (29 / 7)
02:15:39
349 Remigiusz Kot M40 67 326 Ślesin: 02:15:54 (31 / 6)
02:15:54
350 Stefan Tomczyk UKS TRS SUSZ M40 68 327 Ślesin: 02:16:06 (32 / 7)
02:16:06
351 Mateusz Walczak M35 93 328 Gołdap: 02:16:08 (23 / 3)
02:16:08
352 Marcin Ignatowicz M30 70 329 Piaseczno: 02:16:22 (36 / 10)
02:16:22
353 Marcin Pokrywiński TRI-STREFA.PL M30 71 330 Piaseczno: 02:16:27 (38 / 11)
02:16:27
354 Saulius Batavicius LC M40 69 331 Gołdap: 02:16:34 (26 / 7)
02:16:34
355 Marcin Sowinski Trinergy Triathlon Pro Team M45 30 332 Piaseczno: 02:16:37 (39 / 1)
02:16:37
356 Jacek Hańczyk KS POLONIA ŚRODA Wlkp. M50 14 333 Piaseczno: 02:16:43 (40 / 2)
02:16:43
357 Peter Nowacki Ośka Warszawa M35 94 334 Piaseczno: 02:16:44 (41 / 5)
02:16:44
358 Maciej Belski TKKF Non Iron M40 70 335 Gołdap: 02:16:54 (27 / 8)
02:16:54
359 Bartek Zych Tri Dream Team M40 71 336 Piaseczno: 02:16:57 (44 / 9)
02:16:57
360 Pawel Juskiw M30 72 337 Ślesin: 02:17:22 (35 / 9)
02:17:22
361 Rafał Fazan TRIDREAMTEAM M40 72 338 Piaseczno: 02:17:27 (46 / 10)
02:17:27
362 Przemyslaw Szuder WTT Warszawa M35 95 339 Piaseczno: 02:17:31 (47 / 7)
02:17:31
363 Łukasz Grass AT Team M35 96 340 Piaseczno: 02:17:46 (48 / 8)
02:17:46
364 Agnieszka Cieslak KS AZS-AWF Katowice F25 6 24 Ślesin: 02:17:54 (36 / 1)
02:17:54
365 Mirosław Puciłowski Nadaktywni Sprint TriTeam. M50 15 341 Gołdap: 02:17:55 (30 / 2)
02:17:55
366 Piotr Szefer Trinergy M40 73 342 Piaseczno: 02:18:03 (51 / 12)
02:18:03
367 Jakub Błachowiak STREFASPORTU.PL M25 31 343 Ślesin: 02:18:14 (37 / 7)
02:18:14
368 Grzegorz Popławski Nadaktywni M30 73 344 Gołdap: 02:18:17 (33 / 5)
02:18:17
369 Rafał Madej BOSiR Brzesko M35 97 345 Piaseczno: 02:18:18 (53 / 9)
02:18:18
370 Przemysław Zieliński Sancture Sportifs M30 74 346 Piaseczno: 02:18:44 (57 / 13)
02:18:44
371 Mariusz Bogacz Zryw Radziejów M35 98 347 Ślesin: 02:18:44 (42 / 10)
02:18:44
372 Hanna Kaźmierczak Elemental Team F25 7 25 Piaseczno: 02:19:02 (58 / 1)
02:19:02
373 Mikołaj Waliński OTOL Team M35 99 348 Stężyca: 02:19:14 (18 / 4)
02:19:14
374 Robert Siwirski Trinergy/WTT M40 74 349 Piaseczno: 02:19:18 (61 / 14)
02:19:18
375 Łukasz Bednarek Trinergy Play M30 75 350 Piaseczno: 02:19:26 (62 / 16)
02:19:26
376 Marcin Klekowiecki M30 76 351 Piaseczno: 02:19:30 (64 / 17)
02:19:30
377 Przemysław Janik TRICLUB M35 100 352 Piaseczno: 02:19:43 (65 / 11)
02:19:43
378 Szymon Dolega Sport-Evo M30 77 353 Stężyca: 02:19:46 (22 / 7)
02:19:46
379 Grzegorz Burakowski Lotnictwo MW M35 101 354 Stężyca: 02:19:48 (23 / 5)
02:19:48
380 Jarosław Przybylski MLUKS Triathlon Koło M40 75 355 Ślesin: 02:19:50 (48 / 11)
02:19:50
381 Mariusz Kapela CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M35 102 356 Ślesin: 02:19:52 (49 / 11)
02:19:52
382 Dawid Linowiecki RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M25 32 357 Ślesin: 02:19:54 (50 / 9)
02:19:54
383 Piotr Czajkowski BCT Gdynia M25 33 358 Stężyca: 02:20:01 (24 / 6)
02:20:01
384 Artur Mieloch M30 78 359 Piaseczno: 02:20:16 (67 / 18)
02:20:16
385 Michał Musiał M45 31 360 Stężyca: 02:20:24 (26 / 2)
02:20:24
386 Anna Wiese BikeSalon.pl F30 9 26 Stężyca: 02:20:25 (27 / 1)
02:20:25
387 Robert Chirk 4liga M40 76 361 Stężyca: 02:20:30 (29 / 5)
02:20:30
388 Jarosław Grzelec M50 16 362 Stężyca: 02:20:35 (30 / 1)
02:20:35
389 Andrzej Drabot M40 77 363 Piaseczno: 02:20:36 (68 / 16)
02:20:36
390 Michał Utykański A-Z Best M25 34 364 Gołdap: 02:20:57 (40 / 6)
02:20:57
391 Sylwester Swat SWAT Team M18 16 365 Radków: 02:21:01 (4 / 2)
02:21:01
392 Sławomir Banacki Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M40 78 366 Gołdap: 02:21:08 (41 / 10)
02:21:08
393 Marcin Bożęcki TRI-UNIVERSE M25 35 367 Stężyca: 02:21:12 (33 / 7)
02:21:12
394 Piotr Bieliński Powersystem M35 103 368 Gołdap: 02:21:18 (43 / 9)
02:21:18
395 Marta Łagownik Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK F18 2 27 Stężyca: 02:21:34 (35 / 1)
02:21:34
396 Konrad Wilijewicz LABOSPORT Team Wilijewicze M40 79 369 Piaseczno: 02:21:40 (70 / 17)
02:21:40
397 Piotr Polowczyk ORTOREH TEAM TRACKCYCLING.PL M30 79 370 Gołdap: 02:21:46 (44 / 9)
02:21:46
398 Sławomir Foremski TTC Toruń M45 32 371 Ślesin: 02:21:50 (57 / 4)
02:21:50
399 Jakub Kulesza qool-esza M35 104 372 Radków: 02:21:53 (5 / 1)
02:21:53
400 Mateusz Kwasniewski M25 36 373 Ślesin: 02:22:13 (59 / 12)
02:22:13
401 Sergiusz Nawrocki M45 33 374 Gołdap: 02:22:16 (45 / 4)
02:22:16
402 Cezary Figurski UKS G-8 Bielany Warszawa DLA Piper M45 34 375 Stężyca: 02:22:22 (37 / 3)
02:22:22
403 Przemysław Szapar BIEGAMINA M35 105 376 Stężyca: 02:22:23 (38 / 7)
02:22:23
404 Jacek Sobucki UKS TRS SUSZ M40 80 377 Gołdap: 02:22:28 (46 / 12)
02:22:28
405 Paweł Palus Luft Tri Team M40 81 378 Piaseczno: 02:22:29 (73 / 18)
02:22:29
406 Marcin Kępka Marcin Kępka M30 80 379 Ślesin: 02:22:34 (60 / 12)
02:22:34
407 Krzysztof Kostecki Kosa Team M30 81 380 Ślesin: 02:22:38 (61 / 13)
02:22:38
408 Grzegorz Kielin mSport Team M35 106 381 Ślesin: 02:22:41 (62 / 15)
02:22:41
409 Łukasz Kołdys M35 107 382 Gołdap: 02:22:42 (47 / 10)
02:22:42
410 Wojciech Sosnowski Olecko Biega / Znicz M40 82 383 Gołdap: 02:23:04 (52 / 13)
02:23:04
411 Przemysław Trzaska PROTEA TEAM M30 82 384 Stężyca: 02:23:04 (42 / 11)
02:23:04
412 Maciek Szymański WARSAW MASTERS TEAM M35 108 385 Piaseczno: 02:23:06 (74 / 14)
02:23:06
413 Konrad Wilandt Milonek Jurata Biovico M30 83 386 Stężyca: 02:23:18 (45 / 12)
02:23:18
414 Miłosz Frejnik biegamy.pl M35 109 387 Stężyca: 02:23:19 (46 / 10)
02:23:19
415 Zbyszek Sarnowski UKS TRS SUSZ M40 83 388 Ślesin: 02:23:25 (67 / 14)
02:23:25
416 Grzegorz Szczegielniak UKS TRS SUSZ M30 84 389 Gołdap: 02:23:31 (53 / 11)
02:23:31
417 Łukasz Jaumień TWW / WMT M30 85 390 Ślesin: 02:23:36 (69 / 17)
02:23:36
418 Łukasz Niedzielski M40 84 391 Piaseczno: 02:23:47 (78 / 21)
02:23:47
419 Tomasz Bednarczyk Plaża ,,Miron" Lubowidz M25 37 392 Stężyca: 02:23:48 (47 / 8)
02:23:48
420 Aleksandra Góralska F35 7 28 Gołdap: 02:23:48 (54 / 1)
02:23:48
421 Jan Krupa TORTUGA Adventure Team M25 38 393 Gołdap: 02:23:49 (55 / 7)
02:23:49
422 Arkadiusz Kościelak APEX24 M35 110 394 Stężyca: 02:24:07 (48 / 11)
02:24:07
423 Rafał Niemczewski B3 Cityzen Poznań M35 111 395 Ślesin: 02:24:08 (71 / 18)
02:24:08
424 Grzegorz Zając Więcej Funku! M30 86 396 Ślesin: 02:24:11 (74 / 19)
02:24:11
425 Arkadiusz Cichecki AT Team M55 9 397 Ślesin: 02:24:15 (75 / 1)
02:24:15
426 Wojciech Mądry DIESEL TEAM M35 112 398 Stężyca: 02:24:18 (50 / 13)
02:24:18
427 Mariusz Jurkiewicz M35 113 399 Ślesin: 02:24:20 (76 / 20)
02:24:20
428 Tomasz Sydor Triathlon Trójmiasto M30 87 400 Stężyca: 02:24:23 (52 / 13)
02:24:23
429 Krzysztof Lemke Biovico Lab Team M35 114 401 Stężyca: 02:24:23 (51 / 14)
02:24:23
430 Tomasz Fijałkowski Nadaktywni M35 115 402 Gołdap: 02:24:42 (59 / 15)
02:24:42
431 Robert Kołecki M40 85 403 Stężyca: 02:24:44 (54 / 9)
02:24:44
432 Jakub Kanarek Triathlon TKKF Koszalin M35 116 404 Stężyca: 02:25:05 (55 / 15)
02:25:05
433 Szymon Kamiński Accenture Triclub M25 39 405 Piaseczno: 02:25:30 (87 / 12)
02:25:30
434 Miron Klomfas TriSpace M40 86 406 Ślesin: 02:25:30 (81 / 15)
02:25:30
435 Rafał Bebelski Kuźnia Triathlonu M35 117 407 Gołdap: 02:25:34 (62 / 16)
02:25:34
436 Tomasz Garbiec Warszwa Targówek M40 87 408 Ślesin: 02:25:41 (83 / 16)
02:25:41
437 Dariusz Rasztawicki Kuźnia Triathlonu M30 88 409 Piaseczno: 02:25:44 (88 / 22)
02:25:44
438 Krzysztof Ławniczak M25 40 410 Ślesin: 02:25:45 (84 / 13)
02:25:45
439 Artur Kuźnicki Trinergy M30 89 411 Piaseczno: 02:25:52 (89 / 23)
02:25:52
440 Łukasz Błaszczyk M30 90 412 Ślesin: 02:25:53 (87 / 23)
02:25:53
441 Piotr Stefanowski Nadaktywni M30 91 413 Gołdap: 02:26:00 (66 / 14)
02:26:00
442 Maciej Jarzembowicz Trinergy M30 92 414 Piaseczno: 02:26:01 (90 / 24)
02:26:01
443 Darek Kociemba LABOSPORT Team M35 118 415 Ślesin: 02:26:03 (89 / 22)
02:26:03
444 Marcin Neuman KS AZS AWF Katowice M18 17 416 Radków: 02:26:05 (9 / 3)
02:26:05
445 Adam Suchecki Passepartout M30 93 417 Piaseczno: 02:26:12 (91 / 25)
02:26:12
446 Andrzej Guż Hotel 4 Brzozy Team Gdańsk M35 119 418 Radków: 02:26:13 (10 / 3)
02:26:13
447 Krzysztof Antoniak Tri NEGU M35 120 419 Gołdap: 02:26:23 (70 / 20)
02:26:23
448 Marcin Marzec Duklanowski Team M40 88 420 Gołdap: 02:26:24 (71 / 14)
02:26:24
449 Michał Kledzik Iron Piła M35 121 421 Stężyca: 02:26:33 (61 / 19)
02:26:33
450 Tomasz Gryglik M35 122 422 Ślesin: 02:26:36 (92 / 24)
02:26:36
451 Krzysztof Leżanka Nadaktywni M30 94 423 Gołdap: 02:26:41 (72 / 15)
02:26:41
452 Tomasz Sidwa brak brak M35 123 424 Ślesin: 02:26:46 (93 / 25)
02:26:46
453 Adam Betcher M30 95 425 Stężyca: 02:26:49 (62 / 14)
02:26:49
454 Bernard Sabok M40 89 426 Piaseczno: 02:26:53 (94 / 23)
02:26:53
455 Julian Masłowski Komputronik Galeria Antoniuk M30 96 427 Gołdap: 02:26:57 (73 / 16)
02:26:57
456 Jakub Sarna Kużnia Triathlonu/DB Tri Team M35 124 428 Piaseczno: 02:27:00 (95 / 21)
02:27:00
457 Cezary Borko M40 90 429 Gołdap: 02:27:01 (74 / 15)
02:27:01
458 Piotr Kazmierczak LABOSPORT Team M40 91 430 Piaseczno: 02:27:02 (96 / 24)
02:27:02
459 Karol Zalewski M35 125 431 Stężyca: 02:27:06 (63 / 20)
02:27:06
460 Zbigniew Zadrożny ATP Augustów M40 92 432 Gołdap: 02:27:10 (76 / 16)
02:27:10
461 Jerzy Jędrusiak WTT Warszawa M40 93 433 Piaseczno: 02:27:11 (97 / 25)
02:27:11
462 Tomasz Reuter HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M40 94 434 Stężyca: 02:27:16 (64 / 11)
02:27:16
463 Adam Turowiec UAM TRIATHLON POZNAŃ SZPOT M40 95 435 Ślesin: 02:27:18 (96 / 19)
02:27:18
464 Oskar Kapala Obi-boki Running Crew M30 97 436 Piaseczno: 02:27:22 (98 / 26)
02:27:22
465 Michał Zieleń Sportevo M45 35 437 Ślesin: 02:27:22 (97 / 6)
02:27:22
466 Łukasz Korbacz M30 98 438 Stężyca: 02:27:27 (66 / 15)
02:27:27
467 Arakdiusz Kaźmierczak Ruch Kluch M35 126 439 Ślesin: 02:27:30 (101 / 28)
02:27:30
468 Marcin Bulski TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M25 41 440 Gołdap: 02:27:31 (79 / 10)
02:27:31
469 Łukasz Dąbrowski M30 99 441 Ślesin: 02:27:34 (102 / 26)
02:27:34
470 Sebastian Banaś M30 100 442 Ślesin: 02:27:36 (103 / 27)
02:27:36
471 Michał Wygnańczuk IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA M25 42 443 Stężyca: 02:27:36 (69 / 11)
02:27:36
472 Tomasz Kazanecki Legion M35 127 444 Piaseczno: 02:27:57 (100 / 22)
02:27:57
473 Marcin Tomaszewicz CompleXsports Triathlon Team M25 43 445 Stężyca: 02:27:59 (72 / 12)
02:27:59
474 Przemysław Jurek BikeBrothers Oshee Team M30 101 446 Piaseczno: 02:27:59 (102 / 28)
02:27:59
475 Radosław Romanowski Dobre Miasto M40 96 447 Gołdap: 02:28:00 (84 / 19)
02:28:00
476 Adam Budziło PTT DELTA M40 97 448 Piaseczno: 02:28:11 (103 / 26)
02:28:11
477 Witold Rydzewski M40 98 449 Piaseczno: 02:28:14 (104 / 27)
02:28:14
478 Tomasz Klepacki KS Triathlon Rawa M55 10 450 Gołdap: 02:28:18 (86 / 1)
02:28:18
479 Wojciech Szczepanik POC Division - M25 44 451 Piaseczno: 02:28:25 (106 / 14)
02:28:25
480 Daniel Biaduń LABOSPORT Team M30 102 452 Piaseczno: 02:28:28 (107 / 29)
02:28:28
481 Tomasz Cybula M35 128 453 Stężyca: 02:28:29 (73 / 22)
02:28:29
482 Marcin Muza CompleXsports Triathlon Team M25 45 454 Stężyca: 02:28:31 (74 / 13)
02:28:31
483 Kamil Nadratowski PROTEA TEAM M30 103 455 Stężyca: 02:28:31 (75 / 16)
02:28:31
484 Tomasz Prosiński Trinergy M35 129 456 Stężyca: 02:28:32 (76 / 23)
02:28:32
485 Antoni Grzanka Niezrzeszony M55 11 457 Ślesin: 02:28:33 (109 / 2)
02:28:33
486 Grzegorz Sulima M25 46 458 Stężyca: 02:28:33 (78 / 14)
02:28:33
487 Grzegorz Filipek Waniewski Coaching / PZU Sport Team M35 130 459 Piaseczno: 02:28:34 (108 / 24)
02:28:34
488 Jarosław Leśniewski Trinergy M40 99 460 Piaseczno: 02:28:35 (109 / 28)
02:28:35
489 Tomasz Gutkowski Kuźnia Triathlonu M35 131 461 Gołdap: 02:28:35 (88 / 25)
02:28:35
490 Tomasz Pardygał LABOSPORT Team M40 100 462 Ślesin: 02:28:48 (110 / 21)
02:28:48
491 Bartosz Słomczyński 10 BLog M35 132 463 Gołdap: 02:28:52 (89 / 26)
02:28:52
492 Paweł Chałupka M35 133 464 Piaseczno: 02:29:01 (114 / 27)
02:29:01
493 Marcin Antonowicz N/a M35 134 465 Gołdap: 02:29:04 (90 / 27)
02:29:04
494 Rafał Pomorski M30 104 466 Stężyca: 02:29:07 (82 / 18)
02:29:07
495 Piotr Gawryluk M25 47 467 Piaseczno: 02:29:07 (115 / 15)
02:29:07
496 Michał Zawistowski M35 135 468 Stężyca: 02:29:09 (83 / 25)
02:29:09
497 Marcin Radczuk F3 Team M30 105 469 Stężyca: 02:29:09 (84 / 19)
02:29:09
498 Patrick Chodowski M18 18 470 Piaseczno: 02:29:22 (119 / 7)
02:29:22
499 Bartosz Zbierajewski Fabryka Triathlonu M35 136 471 Ślesin: 02:29:23 (113 / 33)
02:29:23
500 Maciej Szymborski Nadaktywni M35 137 472 Gołdap: 02:29:27 (93 / 28)
02:29:27
501 Piotr Sadowski PMCG Piaseczno M45 36 473 Piaseczno: 02:29:32 (120 / 6)
02:29:32
502 Bartłomiej Krzewiński Meibes Team M40 101 474 Ślesin: 02:29:38 (116 / 22)
02:29:38
503 Maciej Jarmosz M30 106 475 Piaseczno: 02:29:39 (122 / 33)
02:29:39
504 Piotr Kaźmierczak Ruch Kluch M30 107 476 Ślesin: 02:29:42 (117 / 29)
02:29:42
505 Tomasz Olszewski M35 138 477 Piaseczno: 02:29:42 (123 / 30)
02:29:42
506 Sebastian Sawicki Kuźnia Triathlonu M30 108 478 Piaseczno: 02:29:43 (124 / 34)
02:29:43
507 Konrad Mickiewicz Bałtyk/ Tridea M40 102 479 Stężyca: 02:29:52 (88 / 12)
02:29:52
508 Jakub Chryczyk WERTYKAL BIKEBOARD TEAM M30 109 480 Radków: 02:29:54 (13 / 4)
02:29:54
509 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M40 103 481 Gołdap: 02:29:54 (94 / 21)
02:29:54
510 Tomasz Fik niezrzeszeni.pl M25 48 482 Piaseczno: 02:29:59 (126 / 16)
02:29:59
511 Štěpán Klíma M35 139 483 Ślesin: 02:30:02 (120 / 36)
02:30:02
512 Grzegorz Gadaj M25 49 484 Ślesin: 02:30:03 (121 / 15)
02:30:03
513 Sebastian Hudziec M35 140 485 Ślesin: 02:30:08 (122 / 37)
02:30:08
514 Dorian Łomża AT Team M25 50 486 Piaseczno: 02:30:11 (128 / 17)
02:30:11
515 Maciej Czajka Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok M25 51 487 Gołdap: 02:30:16 (98 / 12)
02:30:16
516 Michał Zrzelski M35 141 488 Stężyca: 02:30:18 (91 / 27)
02:30:18
517 Grzegorz Kowalski PMCG Piaseczno M45 37 489 Piaseczno: 02:30:22 (129 / 7)
02:30:22
518 Jerzy Kowalski M45 38 490 Gołdap: 02:30:31 (99 / 8)
02:30:31
519 Jan Ambroziński M25 52 491 Gołdap: 02:30:32 (100 / 13)
02:30:32
520 Adam Lejman M45 39 492 Ślesin: 02:30:34 (124 / 8)
02:30:34
521 Daniel Baczewski LOTOS Team M30 110 493 Stężyca: 02:30:38 (93 / 23)
02:30:38
522 Tania Atwell F50 1 29 Piaseczno: 02:30:39 (130 / 1)
02:30:39
523 Maciej Węgier M25 53 494 Piaseczno: 02:30:57 (132 / 18)
02:30:57
524 Piotr Krasnopolski ELIN M30 111 495 Stężyca: 02:30:58 (94 / 24)
02:30:58
525 Andrzej Mazur M30 112 496 Stężyca: 02:31:09 (98 / 25)
02:31:09
526 Bartosz Mierzejewski M30 113 497 Radków: 02:31:10 (15 / 5)
02:31:10
527 Mariusz Bartczak Allianz Triathlon Team Allianz M35 142 498 Piaseczno: 02:31:13 (133 / 32)
02:31:13
528 Tomasz Szałkowski KTS IRONMAN KWIDZYN M40 104 499 Gołdap: 02:31:15 (105 / 24)
02:31:15
529 Sebastian Stępniewski Więcej Funku! M30 114 500 Ślesin: 02:31:20 (128 / 33)
02:31:20
530 Kamil Ligenza PROTRI M25 54 501 Piaseczno: 02:31:24 (136 / 19)
02:31:24
531 Kamil Boniewski M25 55 502 Gołdap: 02:31:28 (106 / 14)
02:31:28
532 Karol Bołtruczyk Nadaktywni M18 19 503 Gołdap: 02:31:29 (107 / 7)
02:31:29
533 Mateusz Dybowski RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M25 56 504 Ślesin: 02:31:33 (129 / 16)
02:31:33
534 Paweł Seelieb Smaruj Na Trening Team M30 115 505 Stężyca: 02:31:37 (103 / 27)
02:31:37
535 Mariusz Wowtoniuk M35 143 506 Gołdap: 02:31:42 (109 / 33)
02:31:42
536 Filip Mowinski M18 20 507 Gołdap: 02:31:46 (110 / 8)
02:31:46
537 Jarosław Mydlarski CompleXsports Triathlon Team M35 144 508 Stężyca: 02:31:46 (104 / 32)
02:31:46
538 Grzegorz Jędrzejewski LABOSPORT Team malyhel.pl M40 105 509 Gołdap: 02:31:51 (112 / 26)
02:31:51
539 Piotr Szrajner Triathlon Series Team / ENTRE.PL Team MADERA M40 106 510 Piaseczno: 02:31:52 (139 / 32)
02:31:52
540 Piotr Binder OTK Rzeźnik M35 145 511 Piaseczno: 02:31:59 (143 / 36)
02:31:59
541 Adam Dawidczyk AT Team M30 116 512 Gołdap: 02:32:00 (114 / 20)
02:32:00
542 Damian Surdyn M40 107 513 Piaseczno: 02:32:03 (144 / 35)
02:32:03
543 Paweł Skomorucha Kuźnia Triathlonu M35 146 514 Piaseczno: 02:32:07 (145 / 37)
02:32:07
544 Sebastian Swat SWAT Team M25 57 515 Radków: 02:32:10 (17 / 4)
02:32:10
545 Piotr Śliwka M35 147 516 Stężyca: 02:32:17 (106 / 34)
02:32:17
546 Rogier Pols NNYTT M40 108 517 Piaseczno: 02:32:23 (147 / 36)
02:32:23
547 Piotr Kulesza SIR-HA SIERADZ SIR-HA M30 117 518 Ślesin: 02:32:27 (134 / 34)
02:32:27
548 Karol Dampc SEMEKO AquaSfera M25 58 519 Stężyca: 02:32:30 (108 / 16)
02:32:30
549 Krzysztof Mazgaj M50 17 520 Ślesin: 02:32:30 (136 / 3)
02:32:30
550 Bartłomiej Stępień Wytop Pruszków M30 118 521 Piaseczno: 02:32:30 (149 / 37)
02:32:30
551 Sławomir Stosik TRI Ósemka Starogard Gdański M40 109 522 Stężyca: 02:32:37 (109 / 15)
02:32:37
552 Konrad Czajkowski GVT M25 59 523 Radków: 02:32:39 (20 / 6)
02:32:39
553 Marcin Gudowicz M35 148 524 Piaseczno: 02:32:48 (152 / 40)
02:32:48
554 Jędrzej Fulara LABOSPORT Team M30 119 525 Piaseczno: 02:32:52 (154 / 38)
02:32:52
555 Radosław Gudaniec Triathlon TKKF Koszalin M50 18 526 Stężyca: 02:32:52 (110 / 3)
02:32:52
556 Marek Bąk M40 110 527 Gołdap: 02:33:00 (121 / 29)
02:33:00
557 Mikołaj Woźniak AirBike Triathlon Team M35 149 528 Piaseczno: 02:33:04 (156 / 42)
02:33:04
558 Jan Sołtys Fundacja Non-Iron POC Division Poland / Snowflake M25 60 529 Gołdap: 02:33:09 (122 / 15)
02:33:09
559 Zdzisław Filipowski DB Maraton Team M45 40 530 Ślesin: 02:33:15 (144 / 10)
02:33:15
560 Artur Szafraniec AT Team M35 150 531 Piaseczno: 02:33:16 (159 / 44)
02:33:16
561 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M45 41 532 Gołdap: 02:33:22 (123 / 9)
02:33:22
562 Mikołaj Kołakowski UKS Tri-Team Rumia M40 111 533 Ślesin: 02:33:25 (147 / 28)
02:33:25
563 Szymon Wesołowski M25 61 534 Ślesin: 02:33:29 (148 / 19)
02:33:29
564 Klekotko Wojtek OILTRANSFER sport team M50 19 535 Gołdap: 02:33:30 (124 / 3)
02:33:30
565 Sebastian Bożek Żywiec Air Team M40 112 536 Ślesin: 02:33:32 (149 / 29)
02:33:32
566 Przemysław Szymkowski M35 151 537 Ślesin: 02:33:34 (150 / 42)
02:33:34
567 Adrian Wieczorkowski M40 113 538 Stężyca: 02:33:35 (112 / 16)
02:33:35
568 Paweł Białecki Trinergy M35 152 539 Piaseczno: 02:33:38 (161 / 46)
02:33:38
569 Mateusz Michałowski M18 21 540 Gołdap: 02:33:40 (125 / 9)
02:33:40
570 Szymon Pyrc M40 114 541 Stężyca: 02:33:40 (113 / 17)
02:33:40
571 Piotr Baran Triathlon Trojmiasto El Menago/ BratPit M40 115 542 Stężyca: 02:33:42 (114 / 18)
02:33:42
572 Paweł Liber Enduro Man M40 116 543 Gołdap: 02:33:46 (126 / 30)
02:33:46
573 Leszek Rokicki Enduroman Elbląg M40 117 544 Gołdap: 02:33:48 (127 / 31)
02:33:48
574 Lukasz Komierowski M35 153 545 Piaseczno: 02:33:49 (164 / 48)
02:33:49
575 Bartosz Tallar M30 120 546 Stężyca: 02:33:49 (115 / 29)
02:33:49
576 Adrian Lehmann M35 154 547 Ślesin: 02:33:51 (153 / 43)
02:33:51
577 Rafał Poniewierski Duklanowski Team M35 155 548 Piaseczno: 02:33:56 (165 / 49)
02:33:56
578 Marek Łotysz Triathlon Koszalin M50 20 549 Stężyca: 02:33:58 (116 / 4)
02:33:58
579 Łukasz Szymula Trinergy M40 118 550 Piaseczno: 02:34:12 (167 / 37)
02:34:12
580 Julita Sikora AT Team F40 4 30 Ślesin: 02:34:12 (155 / 1)
02:34:12
581 Zbigniew Mossoczy Wertykal bikeBoard Team M40 119 551 Radków: 02:34:15 (24 / 2)
02:34:15
582 Sebastian Klimkowski Triathlon Lubin M18 22 552 Radków: 02:34:21 (25 / 6)
02:34:21
583 Jan Hyhs M18 23 553 Ślesin: 02:34:22 (156 / 8)
02:34:22
584 Michał Kurczycki SZWAGIER! POCZEKAJ... M35 156 554 Gołdap: 02:34:28 (130 / 37)
02:34:28
585 Aleksander Sachanbinski AT Team M50 21 555 Gołdap: 02:34:29 (131 / 4)
02:34:29
586 Bogdan Kord M55 12 556 Gołdap: 02:34:32 (132 / 3)
02:34:32
587 Marek Klimas M55 13 557 Gołdap: 02:34:33 (133 / 4)
02:34:33
588 Piotr Drabarek Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M40 120 558 Stężyca: 02:34:37 (118 / 19)
02:34:37
589 Błażej Bąkiewicz Smashing Pąpkins M30 121 559 Stężyca: 02:34:37 (119 / 30)
02:34:37
590 Rafał Kieszkowski wiedzadlazdrowia.pl M30 122 560 Gołdap: 02:34:40 (134 / 22)
02:34:40
591 Karol Sujka M30 123 561 Ślesin: 02:34:42 (158 / 38)
02:34:42
592 Przemysław Stodólski M18 24 562 Ślesin: 02:34:43 (159 / 9)
02:34:43
593 Łukasz Łukasiewicz Kuźnia Triathlonu M25 62 563 Gołdap: 02:34:45 (135 / 16)
02:34:45
594 Marcin Robiński 123babajagapatrzy M30 124 564 Piaseczno: 02:34:53 (172 / 41)
02:34:53
595 Magdalena Plizga F25 8 31 Stężyca: 02:34:55 (124 / 1)
02:34:55
596 Patryk Bielik YOLO Team M25 63 565 Ślesin: 02:34:57 (161 / 21)
02:34:57
597 Dawid Jurkiewicz CSWLąd Poznań M25 64 566 Ślesin: 02:35:13 (166 / 22)
02:35:13
598 Jacek Manteufel GRUPA MALBORK M25 65 567 Ślesin: 02:35:13 (164 / 23)
02:35:13
599 Kacper Gluziński M30 125 568 Ślesin: 02:35:13 (165 / 40)
02:35:13
600 Jacek Nosowski M40 121 569 Piaseczno: 02:35:18 (175 / 39)
02:35:18
601 Wiesław Treder SUPRA M40 122 570 Stężyca: 02:35:19 (127 / 20)
02:35:19
602 Paweł Wenda M35 157 571 Ślesin: 02:35:21 (167 / 44)
02:35:21
603 Rafał Grzanecki Pie... Nie Biegam M40 123 572 Piaseczno: 02:35:22 (176 / 40)
02:35:22
604 Andrzej Bartosiewicz BE3 CITYZEN_ Poznań M40 124 573 Gołdap: 02:35:27 (141 / 34)
02:35:27
605 Michał Lubarski ATTeam M35 158 574 Stężyca: 02:35:32 (129 / 39)
02:35:32
606 Wojciech Maliszewski M40 125 575 Piaseczno: 02:35:32 (178 / 41)
02:35:32
607 Grzegorz Narojek M35 159 576 Ślesin: 02:35:36 (170 / 46)
02:35:36
608 Janek Cieplak M30 126 577 Piaseczno: 02:35:37 (179 / 42)
02:35:37
609 Bartosz Tabaka M25 66 578 Ślesin: 02:35:44 (172 / 25)
02:35:44
610 Michal Kucharski Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 160 579 Gołdap: 02:35:46 (146 / 40)
02:35:46
611 Maciej Letniowski Masterlease Sport Team Masterlease M45 42 580 Stężyca: 02:35:50 (131 / 8)
02:35:50
612 Jacek Mackiewicz M35 161 581 Piaseczno: 02:35:58 (184 / 55)
02:35:58
613 Jakub Maślanko TRICLUB M18 25 582 Gołdap: 02:36:00 (148 / 10)
02:36:00
614 witold Serdakowski M50 22 583 Gołdap: 02:36:01 (149 / 7)
02:36:01
615 Sławomir Tramp SPEDYCJA TRAMP TRANS SPEDYCJA TRAMP TRANS M40 126 584 Gołdap: 02:36:03 (150 / 37)
02:36:03
616 Krzysztof Zaręba M30 127 585 Piaseczno: 02:36:04 (186 / 43)
02:36:04
617 Marcin Kowalczyk M35 162 586 Stężyca: 02:36:04 (134 / 41)
02:36:04
618 Jan Chwedczuk M35 163 587 Piaseczno: 02:36:07 (187 / 57)
02:36:07
619 Krzysztof Janik Nysa Biega M25 67 588 Radków: 02:36:10 (28 / 8)
02:36:10
620 Irek Kosmaczewski M35 164 589 Ślesin: 02:36:12 (177 / 47)
02:36:12
621 Grzegorz Kalinowski GVT M40 127 590 Ślesin: 02:36:16 (178 / 32)
02:36:16
622 Piotr Kozłowski M35 165 591 Piaseczno: 02:36:20 (188 / 58)
02:36:20
623 Karol Mochocki Suchedniowski TriTeam M25 68 592 Stężyca: 02:36:32 (135 / 20)
02:36:32
624 Sebastian Kamiński CompleXsports Triathlon Team M30 128 593 Stężyca: 02:36:34 (136 / 33)
02:36:34
625 Piotr Daruk WTT Warszawa M35 166 594 Stężyca: 02:36:34 (137 / 42)
02:36:34
626 Tomasz Nowacki M40 128 595 Gołdap: 02:36:47 (157 / 38)
02:36:47
627 Paulina Wydra TRI-STREFA.PL F35 8 32 Piaseczno: 02:36:53 (192 / 1)
02:36:53
628 Andrzej Adamczak LABOSPORT Team Triathlon Koszalin M50 23 596 Stężyca: 02:36:53 (141 / 5)
02:36:53
629 Gerard Magdziarz Suchedniowski TriTeam M35 167 597 Stężyca: 02:36:55 (142 / 46)
02:36:55
630 Zbigniew Mazurczyk WTT Warszawa M55 14 598 Piaseczno: 02:36:56 (193 / 1)
02:36:56
631 Szymon Zięborak M30 129 599 Piaseczno: 02:36:56 (194 / 45)
02:36:56
632 Damian Muszytowski M35 168 600 Ślesin: 02:36:59 (182 / 49)
02:36:59
633 Bartosz Zawieja M35 169 601 Ślesin: 02:37:02 (183 / 50)
02:37:02
634 Rafał Nowakowski Sportografia.pl M40 129 602 Piaseczno: 02:37:06 (197 / 42)
02:37:06
635 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking M35 170 603 Stężyca: 02:37:13 (146 / 48)
02:37:13
636 Daniel Pogorzelski Enduroman Elbląg M25 69 604 Stężyca: 02:37:19 (147 / 21)
02:37:19
637 Piotr Protasiewicz M45 43 605 Ślesin: 02:37:23 (184 / 14)
02:37:23
638 Krzysztof Piernicki www.pomagamynatalii.pl M35 171 606 Stężyca: 02:37:23 (148 / 49)
02:37:23
639 Sławek Lamparski CompleXsports Triathlon Team M25 70 607 Stężyca: 02:37:31 (149 / 22)
02:37:31
640 Grzegorz Dobrosielski LABOSPORT Team M30 130 608 Ślesin: 02:37:36 (186 / 43)
02:37:36
641 Piotr Janisz Big T's Motley Crue M25 71 609 Radków: 02:37:40 (30 / 9)
02:37:40
642 Maciej Nikodemski KB "Tupot" Ustka fregata-ustka.pl M35 172 610 Stężyca: 02:37:53 (150 / 50)
02:37:53
643 Konrad Cybulski M40 130 611 Ślesin: 02:37:54 (188 / 33)
02:37:54
644 Wojciech Zalewski mtb-tem Ełk M45 44 612 Gołdap: 02:37:55 (161 / 13)
02:37:55
645 Robert Wengerski M45 45 613 Ślesin: 02:38:03 (189 / 15)
02:38:03
646 Karol Maciejewski Pro-Run Wrocław M30 131 614 Ślesin: 02:38:05 (191 / 44)
02:38:05
647 Michał Kowalski KSR Team M40 131 615 Stężyca: 02:38:11 (151 / 22)
02:38:11
648 Adrian Kwiatkowski 12tri.pl M30 132 616 Piaseczno: 02:38:13 (203 / 46)
02:38:13
649 Krzysztof Walko M35 173 617 Stężyca: 02:38:14 (152 / 51)
02:38:14
650 Michał Kucybała M35 174 618 Piaseczno: 02:38:14 (204 / 61)
02:38:14
651 Mariusz Ornowski M30 133 619 Ślesin: 02:38:25 (196 / 47)
02:38:25
652 Piotr Biankowski Complexsports sklep.arcar.pl M40 132 620 Stężyca: 02:38:27 (154 / 24)
02:38:27
653 Jakub Robel M35 175 621 Piaseczno: 02:38:40 (206 / 62)
02:38:40
654 Maciej Bieńkowski Benefi Systems Triathlon Team M40 133 622 Piaseczno: 02:38:40 (205 / 44)
02:38:40
655 Witold Zasada Tri in Boat M40 134 623 Ślesin: 02:38:47 (202 / 35)
02:38:47
656 Konrad Nowak M35 176 624 Piaseczno: 02:38:55 (208 / 63)
02:38:55
657 Ireneusz Osiecki TEAM TRI-MAGIC M55 15 625 Stężyca: 02:38:57 (159 / 3)
02:38:57
658 Seweryn Bąk M25 72 626 Stężyca: 02:38:59 (160 / 24)
02:38:59
659 Piotr Marianowski mocarni społem mocarni społem M40 135 627 Stężyca: 02:39:04 (161 / 26)
02:39:04
660 Sławomir Delegacz M50 24 628 Piaseczno: 02:39:09 (210 / 6)
02:39:09
661 Krzysiek Woźniak M45 46 629 Gołdap: 02:39:10 (166 / 15)
02:39:10
662 Maciej Kita M30 134 630 Ślesin: 02:39:14 (206 / 48)
02:39:14
663 Daniel Losinski M30 135 631 Gołdap: 02:39:14 (169 / 28)
02:39:14
664 Adam Pachla M35 177 632 Piaseczno: 02:39:20 (211 / 64)
02:39:20
665 Czesław Mączyński M60 3 633 Ślesin: 02:39:21 (208 / 2)
02:39:21
666 Mikołaj Walesiak UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN M40 136 634 Ślesin: 02:39:22 (209 / 37)
02:39:22
667 Łukasz Węgliński M30 136 635 Piaseczno: 02:39:24 (212 / 47)
02:39:24
668 Filip Matejak M25 73 636 Piaseczno: 02:39:25 (213 / 23)
02:39:25
669 Michał Budzanowski Vonart Wrocław M25 74 637 Piaseczno: 02:39:27 (214 / 24)
02:39:27
670 Sebastian Pietrzak M35 178 638 Ślesin: 02:39:28 (211 / 56)
02:39:28
671 Tomasz Godzisz Complexsports M40 137 639 Stężyca: 02:39:28 (163 / 27)
02:39:28
672 Pawel Goraj Thomson Reuters M30 137 640 Stężyca: 02:39:36 (165 / 35)
02:39:36
673 Jarek Breski M50 25 641 Gołdap: 02:39:36 (171 / 10)
02:39:36
674 Adam Jezierski MajaPola M35 179 642 Ślesin: 02:39:39 (212 / 57)
02:39:39
675 Artur Derwiszynski deRavish TT M40 138 643 Piaseczno: 02:39:40 (215 / 45)
02:39:40
676 Rafał Wyrwicki M35 180 644 Stężyca: 02:39:45 (167 / 53)
02:39:45
677 Jacek Surmański Klub Franka i Stasia M35 181 645 Piaseczno: 02:39:49 (219 / 65)
02:39:49
678 Darek Janczewski LABOSPORT Team M45 47 646 Ślesin: 02:39:52 (214 / 20)
02:39:52
679 Michał Rębisz M30 138 647 Piaseczno: 02:40:00 (222 / 51)
02:40:00
680 Robert Florczyk Water Knights Triathlon Zabierzów M30 139 648 Ślesin: 02:40:00 (215 / 50)
02:40:00
681 Robert Rygiel Szpejo Pompka M50 26 649 Stężyca: 02:40:02 (172 / 6)
02:40:02
682 Mikołaj Kałużny Trinergy M35 182 650 Gołdap: 02:40:02 (174 / 44)
02:40:02
683 Kamil Kurczewski PROTRI M25 75 651 Ślesin: 02:40:06 (217 / 28)
02:40:06
684 Krzysztof Nowak Krzysztof Nowak Krzysztof Nowak M25 76 652 Radków: 02:40:07 (32 / 10)
02:40:07
685 Aday Rodriguez-Mejia M30 140 653 Gołdap: 02:40:09 (176 / 29)
02:40:09
686 Jarosław Bomba M40 139 654 Stężyca: 02:40:10 (173 / 30)
02:40:10
687 Michał Cieślak M35 183 655 Ślesin: 02:40:10 (219 / 59)
02:40:10
688 Paweł Krężołek M35 184 656 Gołdap: 02:40:17 (178 / 45)
02:40:17
689 Paweł Helak M35 185 657 Stężyca: 02:40:19 (175 / 55)
02:40:19
690 Marek Makowski PPP/Wytop M30 141 658 Piaseczno: 02:40:22 (223 / 52)
02:40:22
691 Marcin Konarski TRIATHLON NOR NYSA M40 140 659 Radków: 02:40:27 (33 / 4)
02:40:27
692 Aleksander Solecki TRINERGY TEAM M40 141 660 Ślesin: 02:40:28 (220 / 39)
02:40:28
693 Michał Sulkowski M25 77 661 Ślesin: 02:40:29 (221 / 30)
02:40:29
694 Piotr Bogucki M25 78 662 Piaseczno: 02:40:30 (225 / 25)
02:40:30
695 Paweł Mańdok LABOSPORT Team M45 48 663 Piaseczno: 02:40:30 (224 / 15)
02:40:30
696 Marta Konarzewska Tri NEGU F30 10 33 Gołdap: 02:40:31 (179 / 4)
02:40:31
697 Tomasz Ludkowski M30 142 664 Ślesin: 02:40:31 (222 / 51)
02:40:31
698 Adam Pachulski TRI4FUN Dental SPA Józefosław M35 186 665 Piaseczno: 02:40:35 (228 / 66)
02:40:35
699 Jasiek Szczepłek AT Team M30 143 666 Piaseczno: 02:40:35 (227 / 54)
02:40:35
700 Tomasz Ligocki CHOP ZE Żelaza TRI Team M45 49 667 Radków: 02:40:38 (34 / 1)
02:40:38
701 Jarek Derewecki Triathlon Trójmiasto M40 142 668 Stężyca: 02:40:39 (178 / 33)
02:40:39
702 Paweł Tadla NET SYSTEM Triathlon Team M30 144 669 Stężyca: 02:40:51 (179 / 36)
02:40:51
703 Michał Serkowski M18 26 670 Stężyca: 02:40:54 (181 / 7)
02:40:54
704 Wojtek Kraszewski Super Linia M50 27 671 Gołdap: 02:40:54 (181 / 12)
02:40:54
705 Michał Borzyszkowski M30 145 672 Stężyca: 02:40:54 (180 / 37)
02:40:54
706 Marek Pałetko Nysa Biega www.fizjoterapia-nysa.pl M30 146 673 Radków: 02:40:56 (35 / 7)
02:40:56
707 Piotr Gruba Powersystem M30 147 674 Stężyca: 02:40:59 (182 / 38)
02:40:59
708 Jędrzej Maćkowski LABOSPORT Team M30 148 675 Piaseczno: 02:41:00 (229 / 55)
02:41:00
709 Piotr Grzegrzółka T-Mobile Running Team M35 187 676 Piaseczno: 02:41:02 (230 / 67)
02:41:02
710 Krzysztof Miezianko M35 188 677 Gołdap: 02:41:09 (183 / 47)
02:41:09
711 Jarek Debert TRINERGY TEAM M35 189 678 Piaseczno: 02:41:11 (232 / 68)
02:41:11
712 Piotr Robak Triathlon TKKF Koszalin M25 79 679 Stężyca: 02:41:13 (183 / 26)
02:41:13
713 Arkadiusz Witczak Mozaika M35 190 680 Stężyca: 02:41:17 (184 / 57)
02:41:17
714 Tomasz Zając KT Water Knights Zabierzow M35 191 681 Radków: 02:41:24 (37 / 8)
02:41:24
715 Marcin Szydłowski M35 192 682 Piaseczno: 02:41:27 (233 / 69)
02:41:27
716 Zbigniew Jakubowski Luft Tri Team M45 50 683 Stężyca: 02:41:29 (186 / 10)
02:41:29
717 Michał Dutkiewicz M30 149 684 Ślesin: 02:41:29 (231 / 53)
02:41:29
718 Alek Dubelski M30 150 685 Piaseczno: 02:41:37 (235 / 57)
02:41:37
719 Krzysztof Skibiński M40 143 686 Stężyca: 02:41:40 (189 / 34)
02:41:40
720 Mirosław Nowik M35 193 687 Stężyca: 02:41:52 (190 / 60)
02:41:52
721 Joanna Pomorska F30 11 34 Stężyca: 02:41:55 (192 / 3)
02:41:55
722 Tomasz Kwiatkowski M45 51 688 Piaseczno: 02:41:56 (237 / 17)
02:41:56
723 Roman Magdziarczyk BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M35 194 689 Radków: 02:41:57 (40 / 9)
02:41:57
724 Maciej Łysiuk Nadaktywni M30 151 690 Gołdap: 02:41:57 (189 / 31)
02:41:57
725 Adam Rykowski M45 52 691 Piaseczno: 02:41:59 (238 / 18)
02:41:59
726 Seweryn Knut TEAM KNUT M40 144 692 Stężyca: 02:42:01 (195 / 35)
02:42:01
727 Jakub Lengiewicz OTK Rzeźnik M35 195 693 Piaseczno: 02:42:02 (239 / 70)
02:42:02
728 Tomasz Zieliński Kuźnia Triatlonu/Wirtualna Polska Triathlon Team Grupa Wirtualna Polska M30 152 694 Stężyca: 02:42:06 (196 / 39)
02:42:06
729 Arkadiusz Ihnatowicz M45 53 695 Piaseczno: 02:42:07 (240 / 19)
02:42:07
730 Kazimierz Hryszko klub biegowy 40 latek tychy M50 28 696 Piaseczno: 02:42:15 (241 / 7)
02:42:15
731 Marek Wydmuch SGR Srebrna Gora M50 29 697 Radków: 02:42:15 (41 / 1)
02:42:15
732 Dariusz Durma CompleXsports Triathlon Team M35 196 698 Stężyca: 02:42:17 (197 / 63)
02:42:17
733 Marcin Idziak TRI4FUN TRI4FUN M35 197 699 Piaseczno: 02:42:18 (242 / 71)
02:42:18
734 Piotr Kowalewski M30 153 700 Piaseczno: 02:42:20 (243 / 58)
02:42:20
735 Remigiusz Signerski XTEAM Klub Sportowy xTRI.pl M35 198 701 Stężyca: 02:42:21 (198 / 64)
02:42:21
736 Jarosław Mamcarz WOPR Tczew M45 54 702 Stężyca: 02:42:24 (199 / 11)
02:42:24
737 Piotr Jedrzejczyk M40 145 703 Gołdap: 02:42:25 (191 / 40)
02:42:25
738 Ewa Zakrzewska Kuźnia Triathlonu F35 9 35 Ślesin: 02:42:33 (240 / 2)
02:42:33
739 Maciej Litniewski Bull Racing Team M30 154 704 Piaseczno: 02:42:38 (248 / 59)
02:42:38
740 Arkadiusz Bereś M25 80 705 Stężyca: 02:42:39 (201 / 28)
02:42:39
741 Piotr Barwiński TRINERGY TEAM M35 199 706 Piaseczno: 02:42:39 (249 / 73)
02:42:39
742 Pawel Kaczorowski M40 146 707 Ślesin: 02:42:40 (242 / 43)
02:42:40
743 Artur Welke DSZMD M35 200 708 Stężyca: 02:42:42 (202 / 66)
02:42:42
744 Małgorzata Majewska F30 12 36 Ślesin: 02:42:46 (243 / 4)
02:42:46
745 Michał Szkutnik M18 27 709 Stężyca: 02:42:50 (203 / 8)
02:42:50
746 Jakub Dziubek Endorfina Szydłowiec M18 28 710 Piaseczno: 02:42:56 (251 / 10)
02:42:56
747 Marcin Kozlowicz M35 201 711 Ślesin: 02:43:03 (245 / 64)
02:43:03
748 Piotr Bolewicz Zryw Radziejów Bolek M30 155 712 Ślesin: 02:43:04 (246 / 55)
02:43:04
749 Bartosz Łuczak AT Team M18 29 713 Stężyca: 02:43:06 (205 / 9)
02:43:06
750 Artur Ambrożewicz LABOSPORT Team M35 202 714 Ślesin: 02:43:18 (248 / 65)
02:43:18
751 Zbigniew Juszkiewicz M45 55 715 Gołdap: 02:43:18 (194 / 17)
02:43:18
752 Michał Kawa TODO M30 156 716 Ślesin: 02:43:31 (250 / 57)
02:43:31
753 Maciej Pietruszka Krwawe Suty M30 157 717 Radków: 02:43:32 (43 / 9)
02:43:32
754 Tomasz Winiarczyk LABOSPORT Team M45 56 718 Ślesin: 02:43:34 (251 / 23)
02:43:34
755 Juan Romero Garcia WITC M30 158 719 Piaseczno: 02:43:35 (255 / 61)
02:43:35
756 Sebastian Kulesza SIR-HA Sieradz SIR-HA M35 203 720 Ślesin: 02:43:46 (252 / 67)
02:43:46
757 Rafał Posman M35 204 721 Piaseczno: 02:43:48 (256 / 74)
02:43:48
758 Michał Mieczkowski KTC Kołobrzeg KTC Kołobrzeg M55 16 722 Stężyca: 02:43:48 (211 / 4)
02:43:48
759 Artur Apalko Oil Transfer Team M45 57 723 Gołdap: 02:43:48 (196 / 19)
02:43:48
760 Marcin Dawidowicz md-it.pl M30 159 724 Piaseczno: 02:43:53 (257 / 62)
02:43:53
761 Robert Kuptel Bielsk Podlaski M40 147 725 Piaseczno: 02:43:54 (259 / 49)
02:43:54
762 Stanislaw Janowski M35 205 726 Piaseczno: 02:43:59 (260 / 75)
02:43:59
763 Darek Rybakowski Ironteam3city M40 148 727 Stężyca: 02:44:00 (213 / 41)
02:44:00
764 Ewa Dębiec Aktywuj się w Triathlonie Gdańsk DEL HOME F30 13 37 Stężyca: 02:44:01 (214 / 4)
02:44:01
765 Arek Friedrich TRI NEGU M35 206 728 Gołdap: 02:44:07 (197 / 49)
02:44:07
766 Adam Wałpuski Kuźnia Triathlonu M18 30 729 Gołdap: 02:44:08 (198 / 13)
02:44:08
767 Krzysztof Stachowiak M40 149 730 Ślesin: 02:44:13 (255 / 44)
02:44:13
768 Maciej Świątek M35 207 731 Ślesin: 02:44:17 (256 / 69)
02:44:17
769 Sławomir Olszewski Giant Polska M30 160 732 Piaseczno: 02:44:23 (264 / 64)
02:44:23
770 Ireneusz Jesion M45 58 733 Radków: 02:44:29 (45 / 3)
02:44:29
771 Kamil Pendowski Nadaktywni Białystok M35 208 734 Gołdap: 02:44:29 (199 / 50)
02:44:29
772 Paweł Kowalczyk Nadaktywni M30 161 735 Gołdap: 02:44:30 (200 / 34)
02:44:30
773 Marek Adamczewski Kuźnia Triathlonu M45 59 736 Piaseczno: 02:44:36 (267 / 23)
02:44:36
774 Agnieszka Sulik Dead on Arrival F25 9 38 Piaseczno: 02:44:40 (268 / 3)
02:44:40
775 Sławomir Siezieniewski TVP Sport M30 162 737 Piaseczno: 02:44:46 (269 / 65)
02:44:46
776 Waldemar Jałocha M45 60 738 Gołdap: 02:44:52 (202 / 20)
02:44:52
777 Piotr Maciesz M40 150 739 Radków: 02:44:59 (47 / 6)
02:44:59
778 Filip Grzegorzewski MSZ biega M35 209 740 Gołdap: 02:45:01 (203 / 51)
02:45:01
779 Michal Mazdziarz Kuźnia Triathlonu M35 210 741 Piaseczno: 02:45:01 (270 / 80)
02:45:01
780 Adam Kwaśniewski Fundacja KIM M35 211 742 Stężyca: 02:45:08 (220 / 68)
02:45:08
781 Iza Kuczynska Trinergy F45 1 39 Stężyca: 02:45:14 (221 / 1)
02:45:14
782 Piotr Rudowicz M40 151 743 Ślesin: 02:45:16 (261 / 46)
02:45:16
783 Robert Puch M40 152 744 Stężyca: 02:45:17 (222 / 44)
02:45:17
784 Piotr Czerski M30 163 745 Piaseczno: 02:45:17 (274 / 67)
02:45:17
785 Jakub Jankowski M45 61 746 Stężyca: 02:45:18 (223 / 14)
02:45:18
786 Piotr Barczak TRINERGY TEAM M35 212 747 Ślesin: 02:45:19 (262 / 71)
02:45:19
787 Tadeusz Łaszkiewicz MLUKS Triathlon Koło M55 17 748 Ślesin: 02:45:24 (263 / 4)
02:45:24
788 Miłosz Lichacz M30 164 749 Gołdap: 02:45:26 (205 / 36)
02:45:26
789 Tomasz Wawszczyk M40 153 750 Stężyca: 02:45:29 (224 / 45)
02:45:29
790 Mariusz Piguła pigula team M40 154 751 Ślesin: 02:45:30 (264 / 47)
02:45:30
791 Sławomir Dorochowicz AT Team M45 62 752 Ślesin: 02:45:38 (266 / 25)
02:45:38
792 Barbara Fildebrandt FTI ACADEMY F30 14 40 Ślesin: 02:45:39 (267 / 5)
02:45:39
793 Wojciech Wałęsa LOTOS Running Team M35 213 753 Stężyca: 02:45:57 (228 / 69)
02:45:57
794 Dawid Walędziak M35 214 754 Ślesin: 02:46:02 (269 / 73)
02:46:02
795 Grzegorz Opyd Pieczątka Polska M35 215 755 Ślesin: 02:46:05 (270 / 74)
02:46:05
796 Maciej Szlyk zsi inowroclaw M40 155 756 Stężyca: 02:46:19 (232 / 46)
02:46:19
797 Zbigniew Młynarczyk M30 165 757 Stężyca: 02:46:19 (231 / 42)
02:46:19
798 Marcin Frankowski MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM M40 156 758 Ślesin: 02:46:23 (273 / 48)
02:46:23
799 Dariusz Nawrot 3 Waters Triathlon Team M40 157 759 Stężyca: 02:46:27 (235 / 47)
02:46:27
800 Tomasz Czasak M40 158 760 Piaseczno: 02:46:27 (276 / 50)
02:46:27
801 Piotr Czerwiński M50 30 761 Stężyca: 02:46:30 (236 / 8)
02:46:30
802 Dariusz Pietryczuk M30 166 762 Stężyca: 02:46:31 (238 / 44)
02:46:31
803 Szymon Flisikowski SPORTEVO M30 167 763 Piaseczno: 02:46:32 (277 / 68)
02:46:32
804 Piotr Serkowski M35 216 764 Stężyca: 02:46:36 (239 / 71)
02:46:36
805 Jacek Tracz M35 217 765 Ślesin: 02:46:37 (276 / 77)
02:46:37
806 Marcin Kowalski M35 218 766 Stężyca: 02:46:39 (240 / 72)
02:46:39
807 Krzysztof Kozak M30 168 767 Piaseczno: 02:46:40 (278 / 69)
02:46:40
808 Jan De Groot Kondycja M45 63 768 Piaseczno: 02:46:44 (279 / 24)
02:46:44
809 Marcin Polkowski Fabryka Triathlonu M35 219 769 Stężyca: 02:46:50 (241 / 73)
02:46:50
810 Przybysław Połoński SKF BOKSING M35 220 770 Radków: 02:46:53 (51 / 14)
02:46:53
811 Piotr Chalecki TRIForce Słupsk M30 169 771 Stężyca: 02:47:02 (242 / 45)
02:47:02
812 Piotr Bychowski M35 221 772 Piaseczno: 02:47:03 (283 / 82)
02:47:03
813 Marcin Sibinski M40 159 773 Ślesin: 02:47:05 (280 / 51)
02:47:05
814 Marcin Dziamski TriWawa M30 170 774 Piaseczno: 02:47:07 (284 / 70)
02:47:07
815 Adam Priebe M35 222 775 Stężyca: 02:47:13 (244 / 74)
02:47:13
816 Anna Żychska F25 10 41 Ślesin: 02:47:17 (282 / 4)
02:47:17
817 Malgorzata Purol F25 11 42 Ślesin: 02:47:22 (283 / 5)
02:47:22
818 Aleksandra Obiedzińska KTS IRONMAN F35 10 43 Ślesin: 02:47:24 (285 / 4)
02:47:24
819 Mateusz Pękala M25 81 776 Gołdap: 02:47:24 (210 / 22)
02:47:24
820 Robert Mucha TN Biegówki Biegówki w Zalesiu M35 223 777 Gołdap: 02:47:25 (211 / 53)
02:47:25
821 Tomasz Piątkowski Biegusiem.Pl M50 31 778 Gołdap: 02:47:25 (212 / 13)
02:47:25
822 Andrzej Folga LABOSPORT Team M40 160 779 Ślesin: 02:47:27 (287 / 54)
02:47:27
823 Marcin Papiernik M35 224 780 Piaseczno: 02:47:31 (290 / 83)
02:47:31
824 Michał Kordaczuk Michał Kordaczuk SaveAs M25 82 781 Piaseczno: 02:47:31 (289 / 28)
02:47:31
825 Kamil Lipiński Complexsports ComplexSport M18 31 782 Stężyca: 02:47:32 (246 / 11)
02:47:32
826 Paweł Zdanio M30 171 783 Ślesin: 02:47:32 (288 / 60)
02:47:32
827 Łukasz Gałąska PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 225 784 Stężyca: 02:47:35 (247 / 76)
02:47:35
828 Grzegorz Markiewicz M40 161 785 Ślesin: 02:47:36 (290 / 56)
02:47:36
829 Grzegorz Krawiec Allianz Triathlon Team M35 226 786 Piaseczno: 02:47:40 (291 / 84)
02:47:40
830 Tomasz Bestecki Endomondo Bartoszyce M25 83 787 Gołdap: 02:47:42 (213 / 23)
02:47:42
831 Irek Stermach M50 32 788 Radków: 02:47:43 (53 / 2)
02:47:43
832 Karol Drejer M35 227 789 Stężyca: 02:47:45 (248 / 78)
02:47:45
833 Janusz Hinc CompleXsports Triathlon Team/Gemini Sopot Team M35 228 790 Stężyca: 02:47:45 (249 / 77)
02:47:45
834 Grzegorz Struzik M35 229 791 Ślesin: 02:47:47 (291 / 78)
02:47:47
835 Paweł Olszewski Tribition Team M25 84 792 Radków: 02:47:48 (54 / 13)
02:47:48
836 Dmitrijs Semendjajevs M45 64 793 Gołdap: 02:47:49 (214 / 23)
02:47:49
837 Piotr Walasiewicz M45 65 794 Piaseczno: 02:47:50 (292 / 25)
02:47:50
838 Rafał Latoszek Latoszek.com M40 162 795 Piaseczno: 02:47:54 (293 / 53)
02:47:54
839 Błażej Pietrzak GVT M30 172 796 Radków: 02:47:55 (55 / 11)
02:47:55
840 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M40 163 797 Ślesin: 02:47:57 (292 / 57)
02:47:57
841 Łukasz Kowalski CompleXsports Triathlon Team M35 230 798 Stężyca: 02:48:01 (250 / 79)
02:48:01
842 Grzegorz Rybkowski SUPERWTP M45 66 799 Piaseczno: 02:48:05 (295 / 26)
02:48:05
843 Marcin Świstak M40 164 800 Gołdap: 02:48:07 (216 / 41)
02:48:07
844 Robert Cieślak M40 165 801 Ślesin: 02:48:13 (294 / 58)
02:48:13
845 Rafał Sosiński M35 231 802 Stężyca: 02:48:21 (255 / 82)
02:48:21
846 Szczepan Kubiak Doz M35 232 803 Ślesin: 02:48:21 (295 / 79)
02:48:21
847 Krzysztof Sprzączkowski Intel Runners M45 67 804 Stężyca: 02:48:22 (256 / 17)
02:48:22
848 Piotr Mach M25 85 805 Ślesin: 02:48:28 (296 / 33)
02:48:28
849 Aureliusz Marek M18 32 806 Radków: 02:48:29 (56 / 7)
02:48:29
850 Tomasz Pulchny Happy tri friends M40 166 807 Radków: 02:48:42 (57 / 7)
02:48:42
851 Adam Górski M30 173 808 Piaseczno: 02:48:46 (302 / 73)
02:48:46
852 Małgorzata Zwierzyńska ORTOREH TEAM F30 15 44 Gołdap: 02:48:50 (217 / 5)
02:48:50
853 Paweł Stawiński M30 174 809 Stężyca: 02:48:57 (257 / 48)
02:48:57
854 Mateusz Rakusa-Suszczewski M35 233 810 Gołdap: 02:48:57 (218 / 54)
02:48:57
855 Jacek Cichosz Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich M40 167 811 Piaseczno: 02:48:58 (303 / 57)
02:48:58
856 Ireneusz Lipa M30 175 812 Piaseczno: 02:49:16 (305 / 74)
02:49:16
857 Darek Mazurkiewicz M35 234 813 Radków: 02:49:21 (59 / 15)
02:49:21
858 Paweł Majewski M35 235 814 Piaseczno: 02:49:28 (306 / 87)
02:49:28
859 Michal Turzynski YOLO Team M30 176 815 Ślesin: 02:49:30 (301 / 62)
02:49:30
860 Marcin Łapiński M35 236 816 Piaseczno: 02:49:34 (308 / 88)
02:49:34
861 Piotr Czublun M40 168 817 Piaseczno: 02:49:34 (307 / 58)
02:49:34
862 Paweł Dąbrowski HTF Ludwik Sikorski M35 237 818 Ślesin: 02:49:35 (302 / 82)
02:49:35
863 Emil Cichecki AT Team M25 86 819 Ślesin: 02:49:35 (303 / 34)
02:49:35
864 Roman Paschke ShipCup M35 238 820 Stężyca: 02:49:39 (259 / 84)
02:49:39
865 Maciej Staszewski MS Gdynia M45 68 821 Ślesin: 02:49:43 (304 / 28)
02:49:43
866 Łukasz Radliński CKS-ORKA SZCZECIN M35 239 822 Ślesin: 02:49:49 (305 / 83)
02:49:49
867 Maciej Saganowski M35 240 823 Stężyca: 02:49:54 (263 / 86)
02:49:54
868 Aleksander Frolików CompleXsports Triathlon Team M35 241 824 Stężyca: 02:49:56 (265 / 87)
02:49:56
869 Dariusz Pawlak M45 69 825 Stężyca: 02:49:56 (264 / 18)
02:49:56
870 Piotr Lisowski Nadaktywni M30 177 826 Gołdap: 02:49:57 (221 / 37)
02:49:57
871 Jakub Michalski M40 169 827 Stężyca: 02:50:04 (267 / 49)
02:50:04
872 Krzysztof Szczygielski UKS Tri-Team Rumia M55 18 828 Stężyca: 02:50:12 (269 / 6)
02:50:12
873 Marcin Karczewski Intel Triathlon Team M25 87 829 Radków: 02:50:14 (61 / 14)
02:50:14
874 Kacper Pawełczyk Ericpol Ericpol M25 88 830 Ślesin: 02:50:18 (306 / 35)
02:50:18
875 Andrzej Styn M40 170 831 Stężyca: 02:50:18 (270 / 50)
02:50:18
876 Grzegorz Nieborak GUKS Modliborzyce REKREO M50 33 832 Piaseczno: 02:50:19 (312 / 11)
02:50:19
877 Radosław Staszkiewicz niezrzeszony M45 70 833 Ślesin: 02:50:20 (307 / 29)
02:50:20
878 Piotr Strzelczyk OXYGEN M50 34 834 Piaseczno: 02:50:30 (314 / 12)
02:50:30
879 Krzysztof Piotrowicz M45 71 835 Ślesin: 02:50:32 (308 / 30)
02:50:32
880 Dariusz Wiktor M40 171 836 Gołdap: 02:50:32 (222 / 42)
02:50:32
881 Mariusz Pużyński Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 72 837 Gołdap: 02:50:36 (223 / 25)
02:50:36
882 Zbyszek Rost M30 178 838 Stężyca: 02:50:36 (272 / 52)
02:50:36
883 Łukasz Tarasek M35 242 839 Piaseczno: 02:50:37 (315 / 90)
02:50:37
884 Zbigniew Samojlik Trinergy / Kondycja SONAR M40 172 840 Piaseczno: 02:50:39 (316 / 59)
02:50:39
885 Marek Piróg TRIBITION TEAM M30 179 841 Radków: 02:50:40 (63 / 12)
02:50:40
886 Robert Gawkowski 2 Pułk Saperów Retro Rowery Duda Team M40 173 842 Piaseczno: 02:50:43 (317 / 60)
02:50:43
887 Patryk Sienkiewicz Patryk Sienkiewicz Patryk Sienkiewicz M40 174 843 Stężyca: 02:50:46 (273 / 52)
02:50:46
888 Monika Bagińska F35 11 45 Gołdap: 02:51:00 (226 / 4)
02:51:00
889 Tomasz Szamotulski Lechia Gdańsk M35 243 844 Stężyca: 02:51:06 (275 / 88)
02:51:06
890 Marcin Dąbrowski IM 2010 WTT Warszawa M35 244 845 Piaseczno: 02:51:08 (321 / 92)
02:51:08
891 Marcin Karolak M45 73 846 Piaseczno: 02:51:10 (322 / 27)
02:51:10
892 Michał Wrona M35 245 847 Piaseczno: 02:51:13 (323 / 93)
02:51:13
893 Maciej Czuczeło Lechia Gdańsk M35 246 848 Stężyca: 02:51:15 (276 / 89)
02:51:15
894 Przemysław Kropiewnicki M30 180 849 Piaseczno: 02:51:18 (324 / 76)
02:51:18
895 Przemyslaw Karczewski voxfit.club M35 247 850 Stężyca: 02:51:26 (277 / 90)
02:51:26
896 Krzysztof Gajewski M40 175 851 Ślesin: 02:51:28 (313 / 61)
02:51:28
897 Michał Kurcz M30 181 852 Piaseczno: 02:51:29 (326 / 77)
02:51:29
898 Piotr Kosno M40 176 853 Piaseczno: 02:51:30 (327 / 62)
02:51:30
899 Marek Mróz GRUPA MALBORK / PASJA CZYNI WOLNYM BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR s.c. M35 248 854 Ślesin: 02:51:35 (314 / 85)
02:51:35
900 Przemyslaw Pigula Pigula Team M35 249 855 Ślesin: 02:51:38 (316 / 86)
02:51:38
901 Daniel Bojanowski TTT M35 250 856 Stężyca: 02:51:40 (280 / 91)
02:51:40
902 Przemysław Zieliński Tata Małgosi i Piotrusia M40 177 857 Stężyca: 02:51:50 (282 / 53)
02:51:50
903 Tomasz Brzuzy LOTOS Running Team M35 251 858 Stężyca: 02:51:50 (281 / 92)
02:51:50
904 Agata Prosińska Trinergy F35 12 46 Stężyca: 02:51:56 (283 / 2)
02:51:56
905 Paweł Jóźwik M30 182 859 Piaseczno: 02:52:08 (330 / 78)
02:52:08
906 Jerzy Sroka M45 74 860 Stężyca: 02:52:11 (285 / 19)
02:52:11
907 Wojciech Kuźma M45 75 861 Ślesin: 02:52:11 (319 / 31)
02:52:11
908 Piotr Zadrożny M40 178 862 Piaseczno: 02:52:15 (331 / 63)
02:52:15
909 Nerijus Prusinowski M25 89 863 Stężyca: 02:52:20 (286 / 30)
02:52:20
910 Paweł Szary uszanka.pl M40 179 864 Stężyca: 02:52:26 (287 / 54)
02:52:26
911 Sebastian Rudyk Sebastian Rudyk MR>TRI-Wrocław M40 180 865 Ślesin: 02:52:31 (321 / 63)
02:52:31
912 Marcin Piotrowski M35 252 866 Ślesin: 02:52:35 (322 / 90)
02:52:35
913 Krzysztof Sadowski Morsy Ośno Lubuskie M45 76 867 Radków: 02:52:35 (69 / 5)
02:52:35
914 Paweł Kisielewski Wertykal bikeBoard Team M40 181 868 Radków: 02:52:36 (70 / 9)
02:52:36
915 Bartosz Mencel M35 253 869 Gołdap: 02:52:36 (232 / 58)
02:52:36
916 Jacek Jakubowski M25 90 870 Piaseczno: 02:52:37 (332 / 33)
02:52:37
917 Jarosław Jezusek BIEGAMINA M35 254 871 Stężyca: 02:52:50 (289 / 93)
02:52:50
918 Barbara Paszkowska Triathlon Suwałki Klub Fitness Guarana F30 16 47 Gołdap: 02:52:51 (233 / 6)
02:52:51
919 Igors Berkovics WITC M30 183 872 Piaseczno: 02:53:00 (334 / 79)
02:53:00
920 Roman Waszak RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M50 35 873 Ślesin: 02:53:01 (323 / 9)
02:53:01
921 Maciej Paczkowski M18 33 874 Stężyca: 02:53:06 (291 / 12)
02:53:06
922 Paweł Porczyk M35 255 875 Piaseczno: 02:53:06 (335 / 95)
02:53:06
923 Przemysław Pochylski M40 182 876 Gołdap: 02:53:09 (234 / 44)
02:53:09
924 Wojciech Kostrzewa M35 256 877 Piaseczno: 02:53:11 (336 / 96)
02:53:11
925 Przemysław Klabiński Meibes Team Meibes M40 183 878 Ślesin: 02:53:17 (324 / 64)
02:53:17
926 Łukasz Bąkowski RURKI Z KREMEM KOSZALIN M30 184 879 Stężyca: 02:53:18 (292 / 55)
02:53:18
927 Tomasz Dziezyc M35 257 880 Stężyca: 02:53:21 (293 / 95)
02:53:21
928 Marcin Chyłkowski Indywidualnie M35 258 881 Stężyca: 02:53:24 (294 / 97)
02:53:24
929 Juliusz Kepler M25 91 882 Gołdap: 02:53:32 (235 / 25)
02:53:32
930 Grzegorz Rafalak SAMSUNG M35 259 883 Stężyca: 02:53:38 (296 / 98)
02:53:38
931 Paweł Kopij Klub Biegaczy Prawo do Życia Vion M30 185 884 Piaseczno: 02:53:42 (340 / 81)
02:53:42
932 Róża Wypych F25 12 48 Ślesin: 02:53:45 (325 / 6)
02:53:45
933 Michal Kasprowicz Tata Stasia M35 260 885 Stężyca: 02:53:50 (298 / 99)
02:53:50
934 Witold Małkowski M30 186 886 Ślesin: 02:53:52 (326 / 63)
02:53:52
935 Wojciech Stopka KPMG M45 77 887 Ślesin: 02:53:55 (327 / 32)
02:53:55
936 Andrzej Łosiewicz M35 261 888 Piaseczno: 02:53:58 (341 / 98)
02:53:58
937 Robert Widz M50 36 889 Piaseczno: 02:54:01 (342 / 14)
02:54:01
938 Wojciech Sieńczyk Wojciech Sienczyk Wojciech Sienczyk M40 184 890 Piaseczno: 02:54:02 (343 / 64)
02:54:02
939 Jacek Waga M45 78 891 Stężyca: 02:54:02 (300 / 20)
02:54:02
940 Michał Pawlik bikeWorld.pl M30 187 892 Stężyca: 02:54:11 (301 / 57)
02:54:11
941 Robert Janiga M40 185 893 Piaseczno: 02:54:12 (344 / 65)
02:54:12
942 Anna Olejnik STREFASPORTU.PL F25 13 49 Ślesin: 02:54:12 (330 / 7)
02:54:12
943 Andrzej Parchomiuk M50 37 894 Gołdap: 02:54:15 (239 / 17)
02:54:15
944 Radosław Drozdek F3 Team M40 186 895 Stężyca: 02:54:15 (302 / 56)
02:54:15
945 Piotr Zinkiewicz Struś Pędziwiatr M45 79 896 Piaseczno: 02:54:24 (345 / 29)
02:54:24
946 Jerzy Maliszewski Retro Rowery Duda Team M45 80 897 Piaseczno: 02:54:26 (346 / 30)
02:54:26
947 Piotr Pieloch M30 188 898 Stężyca: 02:54:27 (303 / 58)
02:54:27
948 Piotr Włochacz M30 189 899 Piaseczno: 02:54:41 (349 / 82)
02:54:41
949 Marek Kearney o'cearnaigh M35 262 900 Stężyca: 02:54:46 (304 / 100)
02:54:46
950 Joanna Sygula WITC F35 13 50 Piaseczno: 02:54:53 (350 / 4)
02:54:53
951 Maciej Kaczmarek Redeko Bike Team M35 263 901 Radków: 02:54:54 (79 / 22)
02:54:54
952 Michał Zakrzewski Fireworkout M30 190 902 Piaseczno: 02:54:56 (351 / 83)
02:54:56
953 Maciej Radecki TRIBITION TEAM M30 191 903 Radków: 02:55:03 (80 / 17)
02:55:03
954 Kamil Dobkowski SPORTEVO www.sport-evo.pl M30 192 904 Stężyca: 02:55:05 (305 / 59)
02:55:05
955 Paweł Madej KT Water Knights Zabierzow M35 264 905 Gołdap: 02:55:05 (241 / 59)
02:55:05
956 Robert Żygenda Mister Explosion Brapol "Wiesz, na czym stoisz" M45 81 906 Stężyca: 02:55:06 (306 / 21)
02:55:06
957 Mariusz Wira KB MIŚ BOREK WLKP. M40 187 907 Radków: 02:55:07 (81 / 12)
02:55:07
958 Mateusz Mrozewski Smaruj Na Trening TEAM M30 193 908 Stężyca: 02:55:09 (307 / 60)
02:55:09
959 Bartosz Radziwonowski Bartosz Biega M35 265 909 Gołdap: 02:55:17 (244 / 60)
02:55:17
960 Maciej Zwierzchowski Kuźnia Triathlonu M35 266 910 Gołdap: 02:55:20 (245 / 61)
02:55:20
961 Jacek Szostek M40 188 911 Radków: 02:55:23 (83 / 13)
02:55:23
962 Tomasz Szymanski Panorzeszek.pl M35 267 912 Stężyca: 02:55:24 (308 / 101)
02:55:24
963 Marcin Śmietana M40 189 913 Radków: 02:55:25 (84 / 14)
02:55:25
964 Ewa Gorzelańczyk Wilda Biega F25 14 51 Ślesin: 02:55:28 (334 / 8)
02:55:28
965 Paweł Kukliński M30 194 914 Stężyca: 02:55:31 (310 / 61)
02:55:31
966 Przemysław Hopfer Nairobia M40 190 915 Gołdap: 02:55:37 (246 / 46)
02:55:37
967 Marcin Urbańczyk Tri Dream Team M35 268 916 Piaseczno: 02:55:39 (356 / 101)
02:55:39
968 Łukasz Sacha TriWawa M35 269 917 Radków: 02:55:41 (85 / 23)
02:55:41
969 Ryszard Maczyński Triathlon Trójmiasto M40 191 918 Stężyca: 02:55:45 (313 / 57)
02:55:45
970 Marek Zober M30 195 919 Stężyca: 02:55:54 (315 / 62)
02:55:54
971 Rafał Kitlas M30 196 920 Gołdap: 02:55:59 (248 / 41)
02:55:59
972 Krzysztof Kajda TRINERGY TEAM M40 192 921 Stężyca: 02:56:04 (316 / 58)
02:56:04
973 Marta Borzyńska TriWawa F30 17 52 Radków: 02:56:16 (88 / 1)
02:56:16
974 Piotr Papierz M50 38 922 Ślesin: 02:56:18 (338 / 13)
02:56:18
975 Piotr Pytlak M45 82 923 Piaseczno: 02:56:19 (358 / 33)
02:56:19
976 Mariusz Pawłowski M30 197 924 Stężyca: 02:56:22 (318 / 64)
02:56:22
977 Janusz Latos Komunal Partner M50 39 925 Ślesin: 02:56:25 (339 / 14)
02:56:25
978 Marcin Langa Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 198 926 Stężyca: 02:56:27 (319 / 65)
02:56:27
979 Mariusz Świtalski Słoneczna Zagroda - noclegi M40 193 927 Radków: 02:56:33 (90 / 15)
02:56:33
980 Maciej Cnota M35 270 928 Stężyca: 02:56:35 (320 / 104)
02:56:35
981 Ada Paterek 12tri.pl F35 14 53 Piaseczno: 02:56:37 (359 / 5)
02:56:37
982 Szymon Neubauer Kartuzy M25 92 929 Stężyca: 02:56:41 (322 / 32)
02:56:41
983 Tomasz Sawczyn Ti22ES M35 271 930 Radków: 02:56:44 (91 / 25)
02:56:44
984 Kacper Stachura UNDA unda M18 34 931 Gołdap: 02:56:49 (249 / 14)
02:56:49
985 Piotr Biernat AMATOR M35 272 932 Radków: 02:56:56 (92 / 26)
02:56:56
986 Mateusz Tadeusz Drużyna Szpiku M30 199 933 Radków: 02:56:57 (93 / 18)
02:56:57
987 Piotr Malepszy UKS TRI TEAM RUMIA M35 273 934 Stężyca: 02:57:02 (325 / 106)
02:57:02
988 Przemysław Samin M40 194 935 Piaseczno: 02:57:04 (361 / 68)
02:57:04
989 Michał Dzioba TriSopot M40 195 936 Stężyca: 02:57:06 (326 / 59)
02:57:06
990 Paweł Zych Allianz Triathlon Team M35 274 937 Piaseczno: 02:57:09 (362 / 102)
02:57:09
991 Wojciech Plewiński M35 275 938 Piaseczno: 02:57:12 (363 / 103)
02:57:12
992 Wojciech Borowski M40 196 939 Stężyca: 02:57:12 (327 / 60)
02:57:12
993 Piotr Wysocki M35 276 940 Radków: 02:57:12 (94 / 27)
02:57:12
994 Piotr Chojnacki Fit Expert Gym Fit Expert Gym M45 83 941 Stężyca: 02:57:15 (328 / 22)
02:57:15
995 Jacek Swat SWAT Team M50 40 942 Radków: 02:57:17 (97 / 3)
02:57:17
996 Zbigniew Pyzdrowski M30 200 943 Ślesin: 02:57:17 (344 / 64)
02:57:17
997 Wojciech Szymulewicz BCT Team M40 197 944 Stężyca: 02:57:19 (329 / 61)
02:57:19
998 Lukasz Gorczyca AT Team M30 201 945 Radków: 02:57:23 (98 / 19)
02:57:23
999 Daniel Korczyński M30 202 946 Ślesin: 02:57:24 (345 / 65)
02:57:24
1000 Tomek Szałwiński Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji M50 41 947 Ślesin: 02:57:30 (346 / 16)
02:57:30
1001 Grzegorz Kwiatkowski Klub Wodny "Gdańskie Lwy" M40 198 948 Stężyca: 02:57:31 (333 / 64)
02:57:31
1002 Krzysztof Pimpicki 4 Results M35 277 949 Piaseczno: 02:57:33 (366 / 104)
02:57:33
1003 Tomasz Zyśko M45 84 950 Piaseczno: 02:57:36 (368 / 34)
02:57:36
1004 Maciej Siedlar JamajkaTeam M35 278 951 Stężyca: 02:57:40 (334 / 107)
02:57:40
1005 Marcin Kocoń Iron Friends M35 279 952 Radków: 02:57:44 (100 / 30)
02:57:44
1006 Marcin Wiatr Kuźnia Triathlonu M30 203 953 Piaseczno: 02:57:46 (369 / 85)
02:57:46
1007 Anna Uusisaari F35 15 54 Stężyca: 02:57:49 (335 / 4)
02:57:49
1008 Rafał Luchowski Trisfera M45 85 954 Piaseczno: 02:57:55 (370 / 35)
02:57:55
1009 Sebastian Laskowski PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 280 955 Gołdap: 02:58:02 (251 / 62)
02:58:02
1010 Maciej Dziubecki Smashing Pąpkins M35 281 956 Piaseczno: 02:58:07 (371 / 105)
02:58:07
1011 Piotr Długołęcki KB Powstaniec Dobra M50 42 957 Stężyca: 02:58:09 (336 / 10)
02:58:09
1012 Ewa Zagajewska Kuźnia Triathlonu F30 18 55 Gołdap: 02:58:10 (252 / 7)
02:58:10
1013 Paweł Dunaj MLKS RADKÓW M30 204 958 Radków: 02:58:10 (102 / 20)
02:58:10
1014 Łukasz Zboralski M40 199 959 Ślesin: 02:58:11 (348 / 66)
02:58:11
1015 Andrzej Koziołek M35 282 960 Ślesin: 02:58:11 (347 / 92)
02:58:11
1016 Dawid Nowakowski RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M25 93 961 Ślesin: 02:58:14 (349 / 37)
02:58:14
1017 Robert Wojciechowski Integral logistics Integral logistics M40 200 962 Stężyca: 02:58:14 (337 / 65)
02:58:14
1018 Adam Szustek M35 283 963 Stężyca: 02:58:15 (338 / 108)
02:58:15
1019 Paweł Oszmiańczuk PURKRUN Żary M35 284 964 Radków: 02:58:15 (103 / 32)
02:58:15
1020 Maciej Tomaszewski Reprezentuję Siebie M25 94 965 Stężyca: 02:58:16 (339 / 33)
02:58:16
1021 Marcin Żwirski M25 95 966 Radków: 02:58:17 (104 / 16)
02:58:17
1022 Robert Leszczewicz M40 201 967 Stężyca: 02:58:18 (340 / 66)
02:58:18
1023 Monika Świerczewska Kuźnia Triathlonu F25 15 56 Ślesin: 02:58:25 (350 / 10)
02:58:25
1024 Tomasz Jerchewicz Specops M35 285 968 Stężyca: 02:58:27 (341 / 109)
02:58:27
1025 Piotr Kuffel BGK / Kuźnia Triathlonu M30 205 969 Radków: 02:58:34 (106 / 21)
02:58:34
1026 Dorota Gudaniec Triathlon TKKF Koszalin F55 1 57 Stężyca: 02:58:38 (343 / 1)
02:58:38
1027 Jerzy Seroka Triathlon Trójmiasto www.jurekseroka.info M35 286 970 Stężyca: 02:58:38 (342 / 110)
02:58:38
1028 Aleksander Wasiak M18 35 971 Piaseczno: 02:58:39 (373 / 12)
02:58:39
1029 Piotr Merchelski BEZ CIŚNIEŃ M30 206 972 Piaseczno: 02:58:44 (374 / 86)
02:58:44
1030 Paweł Gryszkiewicz GVT M25 96 973 Radków: 02:58:45 (108 / 18)
02:58:45
1031 Adam Bida M50 43 974 Gołdap: 02:58:46 (253 / 20)
02:58:46
1032 Krzysztof Gurgul Morsy Ośno Lubuskie M50 44 975 Radków: 02:58:47 (109 / 4)
02:58:47
1033 Krzysztof Żukowski M40 202 976 Piaseczno: 02:58:48 (375 / 70)
02:58:48
1034 Adam Idzior M30 207 977 Stężyca: 02:59:12 (344 / 68)
02:59:12
1035 Jakub Folga Bull Racing Team M35 287 978 Piaseczno: 02:59:13 (377 / 106)
02:59:13
1036 Marcin Safranow motosyberia M35 288 979 Stężyca: 02:59:20 (345 / 111)
02:59:20
1037 Grzegorz Szwarc M35 289 980 Stężyca: 02:59:21 (346 / 112)
02:59:21
1038 Michał Andrzejewski M30 208 981 Radków: 02:59:25 (112 / 22)
02:59:25
1039 Tymoteusz Wojciechowski M40 203 982 Ślesin: 02:59:32 (352 / 67)
02:59:32
1040 Adam Pilszek M30 209 983 Radków: 02:59:37 (113 / 23)
02:59:37
1041 Piotr Gajdasz Bad Analog Group M30 210 984 Radków: 02:59:38 (114 / 24)
02:59:38
1042 Przemysław Klimowski M35 290 985 Stężyca: 02:59:46 (347 / 113)
02:59:46
1043 Maciej Mrugała Tribition Team M30 211 986 Radków: 02:59:46 (116 / 25)
02:59:46
1044 Joanna Rębiś Kondycja F40 5 58 Piaseczno: 02:59:47 (378 / 2)
02:59:47
1045 Sławomir Rudnik Podlasie 4x4 M40 204 987 Stężyca: 02:59:49 (348 / 67)
02:59:49
1046 Sebastian Stawicki Herbalife Triathlon Team M40 205 988 Radków: 02:59:51 (117 / 18)
02:59:51
1047 Paweł Pachulski M50 45 989 Ślesin: 02:59:53 (353 / 17)
02:59:53
1048 Patryk Lisiak FRASTAŚ POZNAŃ M40 206 990 Ślesin: 02:59:59 (354 / 68)
02:59:59
1049 Sławomir Bernaciak InPharm Team InPharm M40 207 991 Stężyca: 03:00:05 (349 / 68)
03:00:05
1050 Dawid Kurek M25 97 992 Radków: 03:00:05 (118 / 20)
03:00:05
1051 Łukasz Średziński Tribition Team M35 291 993 Radków: 03:00:08 (119 / 34)
03:00:08
1052 Marcin Wrona M30 212 994 Piaseczno: 03:00:18 (379 / 87)
03:00:18
1053 Michał Okoń Kuropatwy Run Team M35 292 995 Radków: 03:00:20 (120 / 35)
03:00:20
1054 Piotr Stankiewicz M35 293 996 Stężyca: 03:00:24 (350 / 114)
03:00:24
1055 Łukasz Kawęcki M35 294 997 Piaseczno: 03:00:29 (380 / 107)
03:00:29
1056 Maciej Przybylski M40 208 998 Stężyca: 03:00:34 (352 / 69)
03:00:34
1057 Michał Meller TRI Starogard Gdański M40 209 999 Stężyca: 03:00:38 (354 / 70)
03:00:38
1058 Mateusz Czaja TRI STAROGARD GDAŃSKI M30 213 1000 Stężyca: 03:00:38 (355 / 70)
03:00:38
1059 Adam Nowak M30 214 1001 Radków: 03:00:45 (122 / 26)
03:00:45
1060 Andrzej Marcinek 50upAT M55 19 1002 Ślesin: 03:00:50 (356 / 6)
03:00:50
1061 Sławomir Jezierski niezrzeszony brak M35 295 1003 Ślesin: 03:00:58 (357 / 93)
03:00:58
1062 Aleksander Bąk Morsy Ośno Lubuskie M40 210 1004 Radków: 03:01:07 (124 / 19)
03:01:07
1063 Patryk Bednarski Giant Polska M30 215 1005 Piaseczno: 03:01:10 (383 / 88)
03:01:10
1064 Piotr Klimkowski zg-lubin M45 86 1006 Radków: 03:01:14 (125 / 6)
03:01:14
1065 Andrzej Kowal Water Knights Triathlon Zabierzów M35 296 1007 Radków: 03:01:22 (127 / 36)
03:01:22
1066 Ryszard Omieliańczyk M50 46 1008 Gołdap: 03:01:26 (258 / 21)
03:01:26
1067 Mariusz Leś LEŚ TEAM M30 216 1009 Radków: 03:01:27 (128 / 28)
03:01:27
1068 Ewelina Szabelska F25 16 59 Radków: 03:01:31 (129 / 1)
03:01:31
1069 Łukasz Zimka M30 217 1010 Ślesin: 03:01:33 (361 / 66)
03:01:33
1070 Piotr Żarkowski M25 98 1011 Stężyca: 03:01:38 (358 / 34)
03:01:38
1071 Sylwester Lachiewicz M35 297 1012 Stężyca: 03:01:52 (361 / 115)
03:01:52
1072 Michał Ostrowski 12tri.pl M35 298 1013 Piaseczno: 03:01:53 (385 / 108)
03:01:53
1073 Michał Słomski M30 218 1014 Gołdap: 03:01:59 (261 / 42)
03:01:59
1074 Tomasz Lichnerowicz M30 219 1015 Ślesin: 03:02:01 (364 / 68)
03:02:01
1075 Mariusz Leśniewicz M35 299 1016 Ślesin: 03:02:19 (366 / 95)
03:02:19
1076 Tomasz Piktel M40 211 1017 Ślesin: 03:02:26 (367 / 70)
03:02:26
1077 Piotr Dębiak M35 300 1018 Piaseczno: 03:02:31 (386 / 109)
03:02:31
1078 Adrian Kutarba M35 301 1019 Stężyca: 03:02:36 (364 / 116)
03:02:36
1079 Zbigniew Brylowski Powersystem M45 87 1020 Stężyca: 03:02:37 (365 / 26)
03:02:37
1080 Karol Jaworski M30 220 1021 Stężyca: 03:02:40 (366 / 73)
03:02:40
1081 Paweł Pomierski M25 99 1022 Stężyca: 03:02:42 (367 / 35)
03:02:42
1082 Michał Dymek M30 221 1023 Radków: 03:02:42 (131 / 29)
03:02:42
1083 Monika Kazimierczak BGK F30 19 60 Stężyca: 03:02:45 (368 / 6)
03:02:45
1084 Katarzyna Petelska Smaruj Na Trening Team F25 17 61 Stężyca: 03:03:01 (371 / 4)
03:03:01
1085 Tomasz Maślanka TRIForce Słupsk Gratis TEAM M35 302 1024 Stężyca: 03:03:06 (372 / 117)
03:03:06
1086 Katarzyna Krygier F30 20 62 Stężyca: 03:03:19 (373 / 8)
03:03:19
1087 Piotr Górnisiewicz M40 212 1025 Radków: 03:03:24 (132 / 20)
03:03:24
1088 Piotr Oset M50 47 1026 Stężyca: 03:03:28 (374 / 13)
03:03:28
1089 Maciej Buczkowski PZU Sport Team M30 222 1027 Piaseczno: 03:03:30 (388 / 90)
03:03:30
1090 Grzegorz Kukorowski Morsy Ośno Lubuskie M40 213 1028 Radków: 03:03:36 (134 / 21)
03:03:36
1091 Artur Sidor M45 88 1029 Gołdap: 03:03:37 (264 / 26)
03:03:37
1092 Krzysztof Orzechowski KrissOrzi M30 223 1030 Ślesin: 03:04:16 (372 / 69)
03:04:16
1093 Błażej Łukasik WKB Meta Lubliniec JWK M35 303 1031 Radków: 03:04:20 (139 / 38)
03:04:20
1094 Krzysztof Rudnik Szybcy i Wściekli M35 304 1032 Piaseczno: 03:04:26 (390 / 111)
03:04:26
1095 Krzysztof Filipek M25 100 1033 Gołdap: 03:04:28 (265 / 26)
03:04:28
1096 Piotr Kulbicki M30 224 1034 Radków: 03:04:28 (141 / 31)
03:04:28
1097 Bartosz Dąbrowski M18 36 1035 Gołdap: 03:04:29 (266 / 15)
03:04:29
1098 Marcin Wojtanowicz M35 305 1036 Ślesin: 03:04:32 (375 / 99)
03:04:32
1099 Michał Michlewicz 10 Wpdow M30 225 1037 Radków: 03:04:40 (142 / 32)
03:04:40
1100 Magdalena Czerwiec Water Knights Triathlon Zabierzów F35 16 63 Stężyca: 03:04:55 (376 / 5)
03:04:55
1101 Monika Polkowska Fabryka Triathlonu F35 17 64 Stężyca: 03:05:02 (377 / 6)
03:05:02
1102 Marcin Łozowski bieg opolski 502516676 M40 214 1038 Radków: 03:05:03 (145 / 23)
03:05:03
1103 Sławomir Kwinta MARCUS M35 306 1039 Radków: 03:05:04 (146 / 41)
03:05:04
1104 Michał Lebioda M25 101 1040 Ślesin: 03:05:08 (376 / 38)
03:05:08
1105 Marek Kwiatkowski niezrzeszony M45 89 1041 Stężyca: 03:05:08 (378 / 27)
03:05:08
1106 Jarosław Baj M30 226 1042 Radków: 03:05:17 (147 / 33)
03:05:17
1107 Jakub Hetmańczyk Kiribati Club Sport Team Mikroprzygody M30 227 1043 Radków: 03:05:23 (148 / 34)
03:05:23
1108 Henryk Zieliński KTS IRONMAN M60 4 1044 Stężyca: 03:05:32 (380 / 3)
03:05:32
1109 Krzysztof Byzdra BBL GDAŃSK M40 215 1045 Stężyca: 03:05:33 (381 / 71)
03:05:33
1110 Dariusz Łukowski OSIR Strzelce Opolskie M50 48 1046 Radków: 03:05:36 (150 / 7)
03:05:36
1111 Patryk Glesman AT Team M25 102 1047 Piaseczno: 03:05:43 (391 / 34)
03:05:43
1112 Marcin Seroka Triathlon Trójmiasto M40 216 1048 Stężyca: 03:05:58 (383 / 72)
03:05:58
1113 Arkadiusz Jeliński IronTeam3City M35 307 1049 Stężyca: 03:06:03 (384 / 120)
03:06:03
1114 Andrzej Jurowski M40 217 1050 Piaseczno: 03:06:17 (392 / 71)
03:06:17
1115 Małgorzata Jabłońska BATMAN TEAM F30 21 65 Stężyca: 03:06:28 (385 / 9)
03:06:28
1116 Damian Walasik M18 37 1051 Radków: 03:06:32 (154 / 10)
03:06:32
1117 Katarzyna Czechowska-Madej Miłek Triathon Team F30 22 66 Radków: 03:06:32 (155 / 4)
03:06:32
1118 Olgierd Woźniakowski M40 218 1052 Gołdap: 03:06:33 (270 / 50)
03:06:33
1119 Jakub Abramczyk kolarski.eu / AT Team M35 308 1053 Radków: 03:06:37 (157 / 43)
03:06:37
1120 Andrzej Błaszkowski M45 90 1054 Stężyca: 03:06:39 (386 / 29)
03:06:39
1121 Przemysław Grajek EZC M35 309 1055 Gołdap: 03:06:43 (271 / 65)
03:06:43
1122 Katarzyna Baran F35 18 67 Radków: 03:07:00 (158 / 1)
03:07:00
1123 Paweł Panasiuk Nadaktywni M35 310 1056 Gołdap: 03:07:05 (272 / 66)
03:07:05
1124 Piotr Kabacinski M40 219 1057 Stężyca: 03:07:11 (387 / 73)
03:07:11
1125 Michał Wasilewski M25 103 1058 Ślesin: 03:07:16 (383 / 39)
03:07:16
1126 Grzegorz Kowalski M25 104 1059 Radków: 03:07:20 (160 / 23)
03:07:20
1127 Adam Dyniewicz M45 91 1060 Ślesin: 03:07:22 (384 / 37)
03:07:22
1128 Jakub Bojan Grupa WP / Airbike Grupa Wirtualna Polska M30 228 1061 Stężyca: 03:07:22 (388 / 74)
03:07:22
1129 Dariusz Wszeborowski AT Team M45 92 1062 Gołdap: 03:07:31 (274 / 27)
03:07:31
1130 Tomasz Paszkiewicz PROTEA TEAM M60 5 1063 Stężyca: 03:07:50 (389 / 4)
03:07:50
1131 Piotr Kwiatkowski niezrzeszony M45 93 1064 Stężyca: 03:08:04 (391 / 30)
03:08:04
1132 Maciej Bocheński endoholics www.endoholics.pl M35 311 1065 Radków: 03:08:05 (161 / 44)
03:08:05
1133 Grzegorz Jakubisiak Aktywni Grójec M35 312 1066 Piaseczno: 03:08:05 (395 / 113)
03:08:05
1134 Anna Lichacz F30 23 68 Gołdap: 03:08:11 (275 / 8)
03:08:11
1135 Marta Parczewska F35 19 69 Piaseczno: 03:08:16 (396 / 6)
03:08:16
1136 Krzysztof Powajbo LOTOS Running Team M35 313 1067 Stężyca: 03:08:24 (392 / 121)
03:08:24
1137 Maciej Olszewski M40 220 1068 Radków: 03:08:28 (164 / 24)
03:08:28
1138 Renata Wilczek F45 2 70 Piaseczno: 03:08:44 (397 / 1)
03:08:44
1139 Szymon Piątkowski M18 38 1069 Gołdap: 03:08:46 (277 / 16)
03:08:46
1140 Piotr Adamowicz F3TEAM M35 314 1070 Stężyca: 03:08:59 (394 / 122)
03:08:59
1141 Wiesia Stachańczyk Active-IT KomputeryMarkowe.pl F30 24 71 Stężyca: 03:09:08 (396 / 11)
03:09:08
1142 Arkadiusz Podhorodecki Active-IT KomputeryMarkowe.pl M45 94 1071 Stężyca: 03:09:08 (395 / 31)
03:09:08
1143 Łukasz Biernacki Morsy Ośno Lubuskie M45 95 1072 Radków: 03:09:13 (166 / 9)
03:09:13
1144 Agnieszka Jakowicz LABOSPORT Team F40 6 72 Piaseczno: 03:09:13 (400 / 4)
03:09:13
1145 Tomasz Grygieńć superkoszyk.pl M35 315 1073 Gołdap: 03:09:16 (279 / 69)
03:09:16
1146 Ziemowit Czarnacki ZCZ M18 39 1074 Stężyca: 03:09:19 (398 / 13)
03:09:19
1147 Maciej Wrona M30 229 1075 Piaseczno: 03:09:21 (402 / 91)
03:09:21
1148 Maciej Karwowski M35 316 1076 Stężyca: 03:09:24 (400 / 124)
03:09:24
1149 Anna Dąbrowska 12tri.pl F35 20 73 Piaseczno: 03:09:27 (403 / 7)
03:09:27
1150 Jarosław Nowak M30 230 1077 Ślesin: 03:09:28 (390 / 73)
03:09:28
1151 Grzegorz Zając TPZ M25 105 1078 Radków: 03:09:40 (169 / 24)
03:09:40
1152 Danel Karczmit M25 106 1079 Radków: 03:09:40 (170 / 25)
03:09:40
1153 Jacek Matysiak M55 20 1080 Ślesin: 03:09:50 (392 / 8)
03:09:50
1154 Michał Krefta M40 221 1081 Stężyca: 03:10:00 (406 / 75)
03:10:00
1155 Roman Sałata TeMMPo Wałbrzych M35 317 1082 Radków: 03:10:02 (172 / 46)
03:10:02
1156 Paweł Smoczkiewicz M45 96 1083 Piaseczno: 03:10:08 (405 / 37)
03:10:08
1157 Karolina Drach-Kowalczyk Akademia Kate&Kate F30 25 74 Piaseczno: 03:10:14 (406 / 4)
03:10:14
1158 Mateusz Tokarski Morsy Ośno Lubuskie M30 231 1084 Radków: 03:10:16 (173 / 38)
03:10:16
1159 Aleksander Wasilewski Nestle Fitness Cycling Team M40 222 1085 Radków: 03:10:29 (174 / 25)
03:10:29
1160 Grzegorz Gasiecki Kuźnia Triathlonu M40 223 1086 Piaseczno: 03:10:34 (408 / 74)
03:10:34
1161 Maciej Dyrka TODO M25 107 1087 Ślesin: 03:10:38 (394 / 40)
03:10:38
1162 Waldemar Józwik smartpharma.pl M35 318 1088 Gołdap: 03:10:43 (280 / 70)
03:10:43
1163 Izabela Pudlak UKS TRS SUSZ F35 21 75 Ślesin: 03:10:49 (395 / 7)
03:10:49
1164 Paweł Nogal M30 232 1089 Piaseczno: 03:10:50 (409 / 92)
03:10:50
1165 Piotr Wrzesiński M30 233 1090 Piaseczno: 03:10:52 (410 / 93)
03:10:52
1166 Łukasz Porębski Proshare Cycling Team M25 108 1091 Radków: 03:10:54 (177 / 27)
03:10:54
1167 Maciej Broniszewski M30 234 1092 Stężyca: 03:11:07 (410 / 76)
03:11:07
1168 Paweł Bietkowski Pekari Cucumber Club M50 49 1093 Gołdap: 03:11:08 (281 / 22)
03:11:08
1169 Krzysztof Kaczmar M40 224 1094 Stężyca: 03:11:09 (411 / 76)
03:11:09
1170 Jarosław Matkowski M45 97 1095 Radków: 03:11:17 (181 / 11)
03:11:17
1171 Maciej Pochciał trenujtriathlon.pl PioRun Bytom M25 109 1096 Radków: 03:11:28 (183 / 28)
03:11:28
1172 Grzegorz Oziembłowski M30 235 1097 Radków: 03:11:30 (184 / 41)
03:11:30
1173 Łukasz Szczodrowski M30 236 1098 Stężyca: 03:11:30 (412 / 77)
03:11:30
1174 Arkadiusz Ramotowski M40 225 1099 Gołdap: 03:11:47 (283 / 52)
03:11:47
1175 Damian Fac M35 319 1100 Stężyca: 03:11:57 (414 / 125)
03:11:57
1176 Adam Smoliński M25 110 1101 Stężyca: 03:12:01 (415 / 37)
03:12:01
1177 Jacek Lewandowski TKKF Non Iron M40 226 1102 Gołdap: 03:12:11 (284 / 53)
03:12:11
1178 Łukasz Sikora M25 111 1103 Gołdap: 03:12:14 (285 / 27)
03:12:14
1179 Paweł Dębski M30 237 1104 Radków: 03:12:18 (186 / 43)
03:12:18
1180 Piotr Kuś WABCO M30 238 1105 Radków: 03:12:26 (187 / 44)
03:12:26
1181 Jakub Klepaczko M45 98 1106 Stężyca: 03:12:27 (416 / 36)
03:12:27
1182 Piotr Tomaszewicz Enduroman Elbląg M45 99 1107 Stężyca: 03:12:51 (417 / 37)
03:12:51
1183 Zbyszek Kasperuk M40 227 1108 Gołdap: 03:12:52 (286 / 54)
03:12:52
1184 Ilona Bollin F35 22 76 Stężyca: 03:13:08 (418 / 9)
03:13:08
1185 Adam Greczyło GO TRI KKS / Akademia Triathlonu Team M35 320 1109 Stężyca: 03:13:11 (420 / 126)
03:13:11
1186 Marek Szymanski M55 21 1110 Gołdap: 03:13:13 (287 / 8)
03:13:13
1187 Marta Otto Kuźnia Triathlonu F30 26 77 Piaseczno: 03:13:21 (414 / 6)
03:13:21
1188 Małgorzata Tramp Łowcy Przygód Gołdap F35 23 78 Gołdap: 03:13:26 (288 / 7)
03:13:26
1189 Tomasz Gumienny Akademia Triathlonu M40 228 1111 Stężyca: 03:13:33 (421 / 78)
03:13:33
1190 Paweł Klimek M25 112 1112 Ślesin: 03:13:37 (398 / 41)
03:13:37
1191 Sławomir Pełdiak M25 113 1113 Radków: 03:13:39 (189 / 29)
03:13:39
1192 Krzysztof Jedziniak Jestem M40 229 1114 Piaseczno: 03:13:40 (415 / 75)
03:13:40
1193 Marcin Ługowski M30 239 1115 Stężyca: 03:13:46 (422 / 78)
03:13:46
1194 Joanna Steć Namagnezzzowani Red-White Team Namagnezzzowani Red-White Team F30 27 79 Stężyca: 03:13:47 (423 / 12)
03:13:47
1195 Krzysztof Grajek M35 321 1116 Radków: 03:13:48 (190 / 48)
03:13:48
1196 Wojtek Kwapis TRIForce Słupsk M35 322 1117 Stężyca: 03:13:52 (424 / 127)
03:13:52
1197 Adam Król NSZZ Solidarność Spartanie dzieciom M55 22 1118 Radków: 03:13:58 (191 / 3)
03:13:58
1198 Albin Pawłowski AT Team / LABOSPORT Team M45 100 1119 Piaseczno: 03:14:07 (416 / 38)
03:14:07
1199 Piotr Żyłka debiut autolandbielawa M35 323 1120 Radków: 03:14:09 (192 / 49)
03:14:09
1200 Maciej Olizarowicz M25 114 1121 Stężyca: 03:14:09 (425 / 38)
03:14:09
1201 Rafał Siciński M30 240 1122 Ślesin: 03:14:11 (399 / 75)
03:14:11
1202 Barbara Czichy WKB Meta Lubliniec F45 3 80 Gołdap: 03:14:27 (290 / 1)
03:14:27
1203 Krzysztof Ambroziak Blue Media Team M35 324 1123 Stężyca: 03:14:32 (426 / 128)
03:14:32
1204 Sewer Wieczorek M40 230 1124 Ślesin: 03:14:32 (400 / 75)
03:14:32
1205 Edyta Swat SWAT Team F50 2 81 Radków: 03:14:37 (196 / 1)
03:14:37
1206 Radosław Wlazłowski Meritum Bank i Partnerzy M35 325 1125 Stężyca: 03:14:47 (427 / 129)
03:14:47
1207 Gaweł Bartosz Łopiński Billennium Bartosz Łopiński M40 231 1126 Gołdap: 03:14:50 (291 / 55)
03:14:50
1208 Mateusz Kalwasiński M25 115 1127 Piaseczno: 03:14:59 (417 / 35)
03:14:59
1209 Marcin Kapkowski LABOSPORT Team M35 326 1128 Radków: 03:15:04 (200 / 51)
03:15:04
1210 Witek Reszka IronTeam3City M40 232 1129 Stężyca: 03:15:10 (428 / 79)
03:15:10
1211 Jacek Staniszewski AKADEMIA BIEGANIA TOUAX M50 50 1130 Stężyca: 03:15:24 (429 / 16)
03:15:24
1212 Krzysztof Sielicki M30 241 1131 Piaseczno: 03:15:27 (419 / 95)
03:15:27
1213 Marcin Miszczak M30 242 1132 Piaseczno: 03:15:32 (420 / 96)
03:15:32
1214 Anna Zrzelska F35 24 82 Stężyca: 03:15:42 (430 / 10)
03:15:42
1215 Marcin Kłos M35 327 1133 Stężyca: 03:15:46 (432 / 130)
03:15:46
1216 Wojciech Szymoszek M30 243 1134 Radków: 03:15:54 (202 / 46)
03:15:54
1217 Robert Górecki M35 328 1135 Stężyca: 03:16:04 (435 / 132)
03:16:04
1218 Anna Suwald YOLO Team F25 18 83 Ślesin: 03:16:18 (402 / 13)
03:16:18
1219 Maciej Pustół M35 329 1136 Radków: 03:16:24 (204 / 52)
03:16:24
1220 Marcin Rosati Mocarni Spolem M40 233 1137 Stężyca: 03:16:27 (437 / 81)
03:16:27
1221 Grzegorz Perzyński M40 234 1138 Stężyca: 03:16:29 (438 / 82)
03:16:29
1222 Adam Koronkiewicz CS IRONMAN M35 330 1139 Radków: 03:16:43 (205 / 53)
03:16:43
1223 Rafał Głowacki M50 51 1140 Stężyca: 03:16:46 (439 / 17)
03:16:46
1224 Robert Krzeszowski M45 101 1141 Ślesin: 03:16:49 (403 / 39)
03:16:49
1225 Łukasz Ryznar niezrzeszony M30 244 1142 Radków: 03:17:00 (207 / 47)
03:17:00
1226 Jakub Bujok M35 331 1143 Piaseczno: 03:17:21 (421 / 117)
03:17:21
1227 Magdalena Kamińska F30 28 84 Stężyca: 03:17:40 (443 / 13)
03:17:40
1228 Kazimierz Szulist M35 332 1144 Stężyca: 03:17:43 (444 / 134)
03:17:43
1229 Kamil Śledziewski Aktywuj się w Triathlonie M30 245 1145 Stężyca: 03:17:51 (445 / 80)
03:17:51
1230 Piotr Smuszkiewicz xxx xxx M35 333 1146 Ślesin: 03:17:56 (404 / 105)
03:17:56
1231 Wojciech Fudała M30 246 1147 Radków: 03:18:01 (212 / 48)
03:18:01
1232 Przemysław Wojciechowski M25 116 1148 Piaseczno: 03:18:16 (425 / 36)
03:18:16
1233 Mark Mulrainey WITC M40 235 1149 Piaseczno: 03:18:21 (426 / 76)
03:18:21
1234 Tomasz Głowacki M40 236 1150 Radków: 03:18:29 (213 / 34)
03:18:29
1235 Daniel Kaliszewski M40 237 1151 Stężyca: 03:18:30 (447 / 84)
03:18:30
1236 Przemysław Ostrowski M35 334 1152 Ślesin: 03:18:40 (405 / 106)
03:18:40
1237 Krzysztof Krystek M30 247 1153 Ślesin: 03:19:18 (407 / 76)
03:19:18
1238 Agata Gulbierz Triathlon Trójmiasto F30 29 85 Stężyca: 03:19:26 (449 / 14)
03:19:26
1239 Małgorzata Jelińska IronTeam3City F35 25 86 Stężyca: 03:19:30 (450 / 11)
03:19:30
1240 Grzegorz Piersa M30 248 1154 Piaseczno: 03:19:38 (428 / 97)
03:19:38
1241 Arek Biełous ComplexSPORTS M35 335 1155 Stężyca: 03:19:39 (451 / 135)
03:19:39
1242 Paweł Wiliński M35 336 1156 Piaseczno: 03:19:45 (429 / 121)
03:19:45
1243 Rafał Ościak Rav Team M35 337 1157 Radków: 03:19:48 (216 / 56)
03:19:48
1244 Marcin Łach Aktywni Grójec M35 338 1158 Piaseczno: 03:19:52 (430 / 122)
03:19:52
1245 Krzysztof Kozłowski koziołeczki M50 52 1159 Piaseczno: 03:20:03 (431 / 16)
03:20:03
1246 Anna Nielaba F35 26 87 Ślesin: 03:20:08 (408 / 8)
03:20:08
1247 Łukasz Kowara Allianz Triathlon Team M35 339 1160 Piaseczno: 03:20:09 (432 / 123)
03:20:09
1248 Jerzy Kwaśny MGM M40 238 1161 Radków: 03:20:23 (218 / 35)
03:20:23
1249 Maciej Ptak M35 340 1162 Piaseczno: 03:20:25 (433 / 124)
03:20:25
1250 Jacek Szczypek M30 249 1163 Piaseczno: 03:20:26 (434 / 98)
03:20:26
1251 Karol Wołyński CARDIO-SPORT M40 239 1164 Radków: 03:20:36 (219 / 36)
03:20:36
1252 Robert Czeka M18 40 1165 Radków: 03:20:55 (220 / 12)
03:20:55
1253 Dominik Góral OLSHCOACHING.COM M30 250 1166 Piaseczno: 03:20:56 (435 / 99)
03:20:56
1254 Krzysztof Grabowski M40 240 1167 Stężyca: 03:21:06 (452 / 86)
03:21:06
1255 Przemysław Maciąg OXYGEN M35 341 1168 Piaseczno: 03:21:08 (436 / 125)
03:21:08
1256 Damian Rezner M30 251 1169 Radków: 03:21:09 (221 / 50)
03:21:09
1257 Tomasz Dzięcielewski KS POLONIA ŚRODA Wlkp. M25 117 1170 Radków: 03:21:21 (222 / 33)
03:21:21
1258 Wojciech Jachimiak M45 102 1171 Piaseczno: 03:21:21 (437 / 39)
03:21:21
1259 Anna Bielik Tri Dream Team F45 4 88 Piaseczno: 03:21:41 (438 / 2)
03:21:41
1260 Marcin Jurkiewicz M35 342 1172 Stężyca: 03:21:42 (454 / 136)
03:21:42
1261 Dariusz Żelazny M45 103 1173 Ślesin: 03:21:43 (410 / 40)
03:21:43
1262 Anna Madej F40 7 89 Radków: 03:21:51 (225 / 1)
03:21:51
1263 Adam Bolewski Sportevo M35 343 1174 Stężyca: 03:21:51 (455 / 137)
03:21:51
1264 Wiktor Brzozowski WSOWL Wrocław M18 41 1175 Radków: 03:22:12 (226 / 13)
03:22:12
1265 Iwona Szczykowska F3TEAM F30 30 90 Stężyca: 03:22:41 (457 / 15)
03:22:41
1266 Katarzyna Lewandowska TKKF Non Iron F35 27 91 Gołdap: 03:22:42 (292 / 8)
03:22:42
1267 Katarzyna Makola - Kalejta F30 31 92 Gołdap: 03:23:00 (293 / 9)
03:23:00
1268 Szczepan Zentel M35 344 1176 Ślesin: 03:23:27 (411 / 108)
03:23:27
1269 Artur Komolka M40 241 1177 Radków: 03:23:38 (230 / 37)
03:23:38
1270 Mateusz Zentel TMS Zentinox Sp. z o.o. M35 345 1178 Ślesin: 03:23:49 (412 / 109)
03:23:49
1271 Robert Kujawiński M35 346 1179 Stężyca: 03:23:52 (459 / 139)
03:23:52
1272 Paweł Jaworski M30 252 1180 Radków: 03:24:00 (233 / 52)
03:24:00
1273 Jakub Nowakowski Kibice Razem Śląsk Wrocław M25 118 1181 Radków: 03:24:37 (234 / 34)
03:24:37
1274 Mateusz Tomczak M35 347 1182 Stężyca: 03:24:37 (460 / 140)
03:24:37
1275 Mariusz Krawczyński M40 242 1183 Gołdap: 03:24:42 (294 / 56)
03:24:42
1276 Łukasz Orzechowski M30 253 1184 Gołdap: 03:25:02 (295 / 43)
03:25:02
1277 Kasia Archacka Kręcona Team F40 8 93 Stężyca: 03:25:04 (462 / 2)
03:25:04
1278 Paweł Swiokła Triathlon Szczecinek M25 119 1185 Stężyca: 03:25:06 (463 / 39)
03:25:06
1279 Adam Prorok M45 104 1186 Gołdap: 03:25:23 (296 / 28)
03:25:23
1280 Bartosz Krakowski LABOSPORT Team M30 254 1187 Ślesin: 03:25:29 (414 / 77)
03:25:29
1281 Magdalena Sowula F25 19 94 Stężyca: 03:25:43 (464 / 7)
03:25:43
1282 Dominik Czeszkiewicz M35 348 1188 Gołdap: 03:25:51 (297 / 72)
03:25:51
1283 Konrad Giers BPH Runners Team M35 349 1189 Gołdap: 03:26:28 (298 / 73)
03:26:28
1284 Anna Lis LABOSPORT Team F30 32 95 Piaseczno: 03:26:40 (440 / 7)
03:26:40
1285 Joanna Czepukojć Torus Triathlon Team F18 3 96 Stężyca: 03:26:57 (465 / 2)
03:26:57
1286 Bogumiła Polak Cafe Panamera Team Cafe Panamera Sp. z o.o. F35 28 97 Gołdap: 03:27:08 (299 / 9)
03:27:08
1287 Michał Lemke LOTOS Running Team M25 120 1190 Stężyca: 03:27:10 (466 / 40)
03:27:10
1288 Dariusz Gajkowski M40 243 1191 Stężyca: 03:27:12 (467 / 87)
03:27:12
1289 Rafał Markiewicz brak M35 350 1192 Radków: 03:27:16 (238 / 59)
03:27:16
1290 Waldemar Wróbel M50 53 1193 Stężyca: 03:27:20 (469 / 20)
03:27:20
1291 Sławomir Suski Sławomir Suski Sławomir Suski M40 244 1194 Stężyca: 03:27:36 (471 / 88)
03:27:36
1292 Andrzej Kosinski M40 245 1195 Stężyca: 03:27:50 (472 / 89)
03:27:50
1293 Paweł Gardecki NET SYSTEM Triathlon Team M25 121 1196 Ślesin: 03:28:10 (416 / 42)
03:28:10
1294 Marcin Wojtasik M40 246 1197 Stężyca: 03:28:19 (473 / 90)
03:28:19
1295 Krzysztof Turowski Oksiko Adventure Team Oksikom M35 351 1198 Radków: 03:28:21 (242 / 61)
03:28:21
1296 Patryk Bienio Zaraz będzie ciemno M30 255 1199 Gołdap: 03:28:23 (300 / 44)
03:28:23
1297 Bartosz Kosowski Cafe Panamera Team Cafe Panamera sp. z o.o. M40 247 1200 Gołdap: 03:29:05 (301 / 57)
03:29:05
1298 Bartek Filipowicz Intel Runners M40 248 1201 Stężyca: 03:29:49 (475 / 91)
03:29:49
1299 Kamil Zając M40 249 1202 Piaseczno: 03:29:50 (441 / 78)
03:29:50
1300 Adam Kurzydło M45 105 1203 Radków: 03:30:02 (243 / 16)
03:30:02
1301 Lech Kaftański M60 6 1204 Stężyca: 03:30:03 (476 / 5)
03:30:03
1302 Mariusz Kapusta Spartanie Dzieciom www.spartaniedzieciom.pl M35 352 1205 Piaseczno: 03:30:41 (442 / 126)
03:30:41
1303 Przemysław Guja M18 42 1206 Radków: 03:31:05 (247 / 14)
03:31:05
1304 Jarosław Kozyra M40 250 1207 Radków: 03:31:20 (248 / 39)
03:31:20
1305 Krzysztof Pawłowski M30 256 1208 Radków: 03:31:35 (251 / 53)
03:31:35
1306 Aleksandra Kaczmarek-Byzdra BBL Gdańsk F40 9 98 Stężyca: 03:31:36 (477 / 3)
03:31:36
1307 Robert Jamroż Kuźnia Triathlonu M35 353 1209 Stężyca: 03:31:40 (478 / 144)
03:31:40
1308 Leszek Kołecki Triathlon TKKF Koszalin M55 23 1210 Stężyca: 03:33:12 (479 / 8)
03:33:12
1309 Elzbieta Rydzewska F35 29 99 Ślesin: 03:33:27 (418 / 10)
03:33:27
1310 Renata Gos WITC F30 33 100 Piaseczno: 03:33:51 (444 / 8)
03:33:51
1311 Damian Kula AT Team M35 354 1211 Radków: 03:34:09 (252 / 63)
03:34:09
1312 Karolina Gałązka F18 4 101 Piaseczno: 03:34:24 (446 / 2)
03:34:24
1313 Daniel Karbowiak TUP TEAM M18 43 1212 Radków: 03:34:36 (253 / 15)
03:34:36
1314 Przemysław Wołodko M35 355 1213 Radków: 03:34:37 (254 / 64)
03:34:37
1315 Jerzy Krupa M70 1 1214 Piaseczno: 03:35:27 (447 / 1)
03:35:27
1316 Andrzej Perz Juvenia Wrocław M35 356 1215 Radków: 03:35:30 (255 / 65)
03:35:30
1317 Daria Kowalewska Irongirl F30 34 102 Stężyca: 03:35:36 (480 / 16)
03:35:36
1318 Monika Kucner Maraton Leszno F40 10 103 Radków: 03:35:39 (256 / 2)
03:35:39
1319 Leszek Walczak Triatlon Maraton Leszno M60 7 1216 Radków: 03:37:37 (257 / 2)
03:37:37
1320 Sebastian Lis Klub Wodny Gdańskie Lwy M40 251 1217 Stężyca: 03:38:39 (481 / 92)
03:38:39
1321 Tadeusz Lewczak M60 8 1218 Radków: 03:38:43 (258 / 3)
03:38:43
1322 Piotr Wójcik M40 252 1219 Radków: 03:39:45 (261 / 40)
03:39:45
1323 Michał Luterek M35 357 1220 Radków: 03:39:56 (262 / 67)
03:39:56
1324 Dominik Długosz M40 253 1221 Radków: 03:40:14 (263 / 41)
03:40:14
1325 Andrzej Rama M35 358 1222 Piaseczno: 03:40:22 (449 / 127)
03:40:22
1326 Michał Rabiega M35 359 1223 Stężyca: 03:41:26 (482 / 145)
03:41:26
1327 Dorota Iwaszko Kuźnia Triathlonu F40 11 104 Piaseczno: 03:41:31 (450 / 5)
03:41:31
1328 Paweł Wrona M45 106 1224 Gołdap: 03:42:03 (304 / 29)
03:42:03
1329 Jakub Szulczyk CSWLąd. Poznań M25 122 1225 Radków: 03:42:20 (265 / 35)
03:42:20
1330 Maciej Hetmańczyk M25 123 1226 Radków: 03:42:44 (267 / 36)
03:42:44
1331 Karol Podgorski M30 257 1227 Radków: 03:42:58 (268 / 55)
03:42:58
1332 Szymon Wojtaszyk M30 258 1228 Radków: 03:43:00 (269 / 56)
03:43:00
1333 Robert Tomków M40 254 1229 Radków: 03:43:49 (274 / 44)
03:43:49
1334 Mirosław Formella MTB Małe Trójmiasto Biega Cargo Trans M35 360 1230 Stężyca: 03:43:51 (484 / 146)
03:43:51
1335 Mariusz Bobula M40 255 1231 Radków: 03:44:09 (275 / 45)
03:44:09
1336 Eugeniusz Śnieżko Kuźnia Triathlonu Aktywni z Cukrzycą M30 259 1232 Piaseczno: 03:44:19 (451 / 100)
03:44:19
1337 Robert Krasuski M45 107 1233 Radków: 03:47:56 (278 / 19)
03:47:56
1338 Slawomir Michalak M45 108 1234 Radków: 03:49:17 (279 / 20)
03:49:17
1339 Łukasz Rut M30 260 1235 Stężyca: 03:49:30 (486 / 81)
03:49:30
1340 Marcin Biegaj Morsy Ośno Lubuskie M35 361 1236 Radków: 03:51:57 (280 / 70)
03:51:57
1341 Jarosław Nawrocki WABCO M50 54 1237 Radków: 03:52:32 (282 / 13)
03:52:32
1342 Mateusz Dyrda M30 261 1238 Gołdap: 03:52:57 (305 / 45)
03:52:57
1343 Monika Grajek F35 30 105 Radków: 03:53:15 (283 / 5)
03:53:15
1344 Piotr Walendowski ITMZM2012 M35 362 1239 Radków: 03:53:51 (284 / 71)
03:53:51
1345 Pauline Ubels F40 12 106 Piaseczno: 03:54:33 (452 / 6)
03:54:33
1346 Grzegorz Bugaj M40 256 1240 Radków: 03:54:51 (285 / 47)
03:54:51
1347 Martyna Kupka F25 20 107 Radków: 03:55:56 (286 / 5)
03:55:56
1348 Łukasz Jelonek MARCUS TEAM M30 262 1241 Radków: 03:55:57 (287 / 58)
03:55:57
1349 Robert Płaskociński Pro-Run Wrocław M45 109 1242 Radków: 03:57:10 (288 / 21)
03:57:10
1350 Andrzej Kucinski Festiwal Biegowy M55 24 1243 Gołdap: 04:01:23 (306 / 9)
04:01:23
1351 Wioletta Jodłowska Morsy Gdynskie F40 13 108 Stężyca: 04:04:23 (487 / 4)
04:04:23
1352 Michał Janecki M25 124 1244 Stężyca: 04:05:41 (488 / 41)
04:05:41
1353 Katarzyna Kowalewska F40 14 109 Radków: 04:05:55 (289 / 4)
04:05:55
1354 Marek Jezierski Akademia Przygody M35 363 1245 Radków: 04:08:04 (290 / 72)
04:08:04
1355 Karolina Brylowska Powersystem F35 31 110 Stężyca: 04:08:48 (489 / 13)
04:08:48
1356 Dariusz Mróz M50 55 1246 Radków: 04:12:10 (292 / 14)
04:12:10
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon