Garmin Iron Triathlon 2015 - dystans 1/8 Ironman - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Najmowicz Paweł Tri NEGU M20 1 1 Piaseczno: 01:07:07 (3 / 3)
Ślesin: 01:00:43 (1 / 1)
Radków: 01:10:28 (3 / 3)
Stężyca: 01:03:53 (1 / 1)
04:22:11
2 Ławicki Piotr KS UAM Triathlon Poznań M20 2 2 Ślesin: 01:03:21 (4 / 4)
Radków: 01:10:20 (2 / 2)
Stężyca: 01:04:48 (2 / 2)
Gołdap: 01:03:50 (1 / 1)
04:22:19 00:00:08
3 Siódmiak Igor KS TRIATHLON Szczecinek M16 1 3 Piaseczno: 01:17:00 (15 / 2)
Ślesin: 01:06:25 (6 / 1)
Stężyca: 01:10:03 (6 / 2)
Gołdap: 01:06:22 (3 / 2)
04:53:50 00:31:39
4 Jarliński Michał ORKA Iława M16 2 4 Piaseczno: 01:18:20 (18 / 4)
Ślesin: 01:08:18 (10 / 2)
Stężyca: 01:08:29 (4 / 1)
Gołdap: 01:06:07 (2 / 1)
04:55:18 00:33:07
5 Loryś Marcin M20 3 5 Piaseczno: 01:15:32 (11 / 10)
Ślesin: 01:07:44 (9 / 8)
Stężyca: 01:12:56 (12 / 8)
Gołdap: 01:13:17 (8 / 4)
05:03:57 00:41:46
6 Cichowski Patryk ORKA Iława M16 3 6 Piaseczno: 01:17:16 (17 / 3)
Ślesin: 01:08:42 (12 / 3)
Stężyca: 01:12:35 (9 / 3)
Gołdap: 01:11:18 (7 / 4)
05:04:21 00:42:10
7 Tronina Grzesiek M20 4 7 Piaseczno: 01:29:38 (65 / 52)
Ślesin: 01:19:16 (25 / 19)
Radków: 01:31:24 (13 / 13)
Stężyca: 01:22:15 (29 / 23)
Gołdap: 01:19:33 (19 / 11)
05:32:28 01:10:17
8 Urbaniak Angelika UAM TRIATHLON POZNAŃ F18 1 1 Piaseczno: 01:26:21 (45 / 1)
Ślesin: 01:17:44 (23 / 1)
Stężyca: 01:24:38 (37 / 1)
Gołdap: 01:19:45 (20 / 1)
05:44:53 01:22:42
9 Domańska Emilia Brzozowski Team F20 1 2 Piaseczno: 01:25:40 (41 / 2)
Ślesin: 01:20:02 (27 / 1)
Stężyca: 01:25:05 (40 / 4)
Gołdap: 01:22:31 (30 / 3)
05:49:58 01:27:47
10 Pogorzelski Marek Bractwo Biegowe BGK M20 5 8 Piaseczno: 01:30:19 (70 / 57)
Ślesin: 01:21:31 (38 / 30)
Radków: 01:36:47 (21 / 18)
Stężyca: 01:28:01 (50 / 41)
Gołdap: 01:25:26 (37 / 22)
05:51:45 01:29:34
11 Szerling Michał trifit.pl trifit.pl M20 6 9 Piaseczno: 01:30:46 (76 / 61)
Ślesin: 01:21:48 (40 / 32)
Radków: 01:40:32 (22 / 19)
Stężyca: 01:24:09 (34 / 28)
05:57:15 01:35:04
12 Jarliński Rafał ORKA Iława M20 7 10 Piaseczno: 01:30:46 (75 / 62)
Ślesin: 01:21:43 (39 / 31)
Stężyca: 01:28:15 (51 / 42)
Gołdap: 01:23:42 (34 / 19)
06:01:39 01:39:28
13 Możdżonek Anna TriHub F20 2 3 Piaseczno: 01:56:12 (198 / 37)
Ślesin: 01:42:29 (93 / 11)
Radków: 02:14:57 (36 / 10)
Stężyca: 01:44:52 (100 / 21)
07:38:30 03:16:19
14 Brzozowski Piotr www.brzozowskipiotr.pl www.brzozowskipiotr.pl M20 8 11 Ślesin: 01:13:17 (18 / 13)
Stężyca: 01:12:42 (10 / 6)
Gołdap: 01:14:25 (11 / 6)
03:40:24
15 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M20 9 12 Piaseczno: 01:21:28 (23 / 18)
Radków: 01:26:07 (10 / 10)
Gołdap: 01:15:36 (14 / 8)
04:03:11
16 Chodyna Monika Tri NEGU Aktywuj Formę F20 3 4 Piaseczno: 01:25:52 (43 / 3)
Stężyca: 01:20:52 (25 / 3)
Gołdap: 01:20:13 (22 / 1)
04:06:57
17 Zakrzewski Grzegorz SONAR M20 10 13 Piaseczno: 01:39:17 (143 / 119)
Ślesin: 01:31:00 (72 / 56)
Stężyca: 01:32:28 (63 / 51)
04:42:45
18 Łuczak Zuzanna Gerappa F20 4 5 Piaseczno: 01:45:39 (171 / 23)
Ślesin: 01:29:10 (65 / 6)
Stężyca: 01:33:22 (68 / 11)
04:48:11
19 Molis Małgorzata F20 5 6 Piaseczno: 01:54:24 (193 / 35)
Ślesin: 01:35:01 (82 / 7)
Radków: 02:12:33 (35 / 9)
05:41:58
20 Durczak Hubert UAM Szpot Triathlon Poznań M20 11 14 Piaseczno: 01:06:51 (2 / 2)
Ślesin: 01:01:41 (3 / 3)
02:08:32
21 Olejniczak Sergiusz PROTRI M20 12 15 Piaseczno: 01:08:34 (4 / 4)
Ślesin: 01:01:31 (2 / 2)
02:10:05
22 Czysz Robert KS UAM Triathlon Poznań M20 13 16 Piaseczno: 01:06:31 (1 / 1)
Radków: 01:09:55 (1 / 1)
02:16:26
23 Szatewicz Michał KS HANZA GOLENIÓW M20 14 17 Piaseczno: 01:12:03 (7 / 7)
Ślesin: 01:06:23 (5 / 5)
02:18:26
24 Magott Kamil Trisfera M20 15 18 Piaseczno: 01:09:23 (5 / 5)
Radków: 01:11:45 (4 / 4)
02:21:08
25 Gaweł Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Szpot, UAM M20 16 19 Piaseczno: 01:16:27 (14 / 12)
Ślesin: 01:10:07 (13 / 10)
02:26:34
26 Stawicki Michał Centrum Rozwoju Sportu M20 17 20 Piaseczno: 01:22:35 (27 / 21)
Ślesin: 01:10:39 (15 / 11)
02:33:14
27 Remisiewicz Lukasz M20 18 21 Piaseczno: 01:24:13 (34 / 27)
Stężyca: 01:21:09 (26 / 20)
02:45:22
28 Samojlik Zbigniew Trinergy / Kondycja SONAR M20 19 22 Ślesin: 01:23:28 (47 / 38)
Stężyca: 01:24:29 (36 / 30)
02:47:57
29 Kacperski Olaf M20 20 23 Piaseczno: 01:28:34 (58 / 46)
Ślesin: 01:19:28 (26 / 20)
02:48:02
30 Lubiński Kamil TRI Warrior M20 21 24 Stężyca: 01:26:13 (43 / 35)
Gołdap: 01:22:08 (28 / 14)
02:48:21
31 Skwierczyński Darek M20 22 25 Stężyca: 01:30:06 (54 / 44)
Gołdap: 01:23:46 (35 / 20)
02:53:52
32 Choda Michał TRINERGY TEAM M20 23 26 Piaseczno: 01:31:37 (84 / 69)
Ślesin: 01:24:22 (51 / 42)
02:55:59
33 Tomaszek Artur Luft Tri Team M20 24 27 Piaseczno: 01:30:04 (69 / 56)
Stężyca: 01:26:24 (45 / 37)
02:56:28
34 Krawczyk Michał LUKA M20 25 28 Piaseczno: 01:34:40 (107 / 89)
Ślesin: 01:24:17 (50 / 41)
02:58:57
35 Lewandowski Robert M20 26 29 Stężyca: 01:30:42 (57 / 45)
Gołdap: 01:28:23 (42 / 25)
02:59:05
36 Nierebiński Tomasz M20 27 30 Ślesin: 01:30:10 (70 / 54)
Stężyca: 01:32:30 (64 / 52)
03:02:40
37 Bak Artur TriRun BMW Navi Garage M20 28 31 Piaseczno: 01:35:54 (116 / 97)
Ślesin: 01:29:22 (67 / 52)
03:05:16
38 Zagajewska Ewa Kuźnia Triathlonu F20 6 7 Piaseczno: 01:39:12 (141 / 16)
Ślesin: 01:27:47 (60 / 4)
03:06:59
39 Stankowski Tomasz M20 29 32 Piaseczno: 01:41:36 (158 / 130)
Ślesin: 01:32:00 (74 / 58)
03:13:36
40 Jonio Katarzyna Zaraz będzie ciemno F20 7 8 Piaseczno: 01:40:36 (149 / 20)
Gołdap: 01:33:06 (49 / 8)
03:13:42
41 Mika Amelia F20 8 9 Piaseczno: 01:44:51 (168 / 21)
Stężyca: 01:30:41 (56 / 8)
03:15:32
42 Jędrzejczak Maciej M20 30 33 Piaseczno: 01:40:42 (150 / 122)
Stężyca: 01:35:21 (77 / 60)
03:16:03
43 Jamroż Robert Kuźnia Triathlonu M20 31 34 Piaseczno: 01:44:07 (163 / 135)
Ślesin: 01:34:29 (81 / 64)
03:18:36
44 Jarlińska Bożena ORKA Iława F20 9 10 Ślesin: 01:41:12 (92 / 10)
Gołdap: 01:39:48 (60 / 13)
03:21:00
45 Szymański Marcin M20 32 35 Piaseczno: 01:48:36 (182 / 146)
Gołdap: 01:42:39 (65 / 36)
03:31:15
46 Augustowska Izabela KB Geotermia Uniejów F20 10 11 Ślesin: 01:42:55 (94 / 12)
Radków: 02:00:16 (32 / 7)
03:43:11
47 Kołacz Piotr M20 33 36 Piaseczno: 02:02:51 (206 / 160)
Gołdap: 01:42:53 (66 / 37)
03:45:44
48 Pobłocka Ewa PAPUNIS TEAM GDYNIA F20 11 12 Stężyca: 02:07:32 (117 / 29)
Gołdap: 01:59:42 (72 / 19)
04:07:14
49 Połomski Mateusz M20 34 37 Piaseczno: 02:04:17 (210 / 161)
Ślesin: 02:19:53 (103 / 78)
04:24:10
50 Najmowicz Sebastian Tri NEGU M20 35 38 Stężyca: 01:05:54 (3 / 3)
01:05:54
51 Grobelny Paweł KS UAM Triathlon Poznań UAM, SZPOT, ZEROD, COMPRESSPORT M20 36 39 Ślesin: 01:07:28 (7 / 6)
01:07:28
52 Pawlik Mariusz bikeWorld.pl M20 37 40 Ślesin: 01:07:37 (8 / 7)
01:07:37
53 Palczak Andrzej ABIS & AKIRA TRI TEAM Katarzyna Kawalec PLAY M20 38 41 Ślesin: 01:08:38 (11 / 9)
01:08:38
54 Witkowski Piotr Niezrzeszony BezSponsora M20 39 42 Gołdap: 01:09:10 (4 / 2)
01:09:10
55 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork F20 12 13 Stężyca: 01:09:20 (5 / 1)
01:09:20
56 Goliniewski Jakub KOLARSKI TEAM M20 40 43 Piaseczno: 01:09:30 (6 / 6)
01:09:30
57 Lenartowicz Paweł UKS G-8 Bielany Warszawa M18 1 44 Ślesin: 01:10:18 (14 / 1)
01:10:18
58 Dzik Szymon SSP ORKA IŁAWA M16 4 45 Gołdap: 01:10:38 (5 / 3)
01:10:38
59 Wysłouch Michał M20 41 46 Stężyca: 01:10:51 (7 / 4)
01:10:51
60 Zygmunt Marta MLUKS Triathlon Koło F16 1 14 Ślesin: 01:10:52 (16 / 1)
01:10:52
61 Maksymowicz Tomasz MKS Truso Elbląg M20 42 47 Gołdap: 01:10:56 (6 / 3)
01:10:56
62 Urban Jarosław 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Maratończyk Poznań M20 43 48 Ślesin: 01:12:31 (17 / 12)
01:12:31
63 Grądzki Wojciech dietetykasportowa.pl Triathlon Team www.dietetykasportowa.pl M20 44 49 Stężyca: 01:12:31 (8 / 5)
01:12:31
64 Michalak Piotr UKS G-8 Bielany Warszawa M18 2 50 Piaseczno: 01:12:46 (8 / 1)
01:12:46
65 Ławecki Darek WWW.LAWECCY.PL M20 45 51 Stężyca: 01:12:52 (11 / 7)
01:12:52
66 Kuratczyk Paweł proswim.pl M20 46 52 Stężyca: 01:13:01 (13 / 9)
01:13:01
67 Wojnowski Michał Aktywuj się w Triathlonie M20 47 53 Stężyca: 01:13:09 (14 / 10)
01:13:09
68 Frączkowski Mateusz F3TEAM F3TEAM M20 48 54 Gołdap: 01:13:29 (9 / 5)
01:13:29
69 Winczewski Michał MKS Truso Elbląg M16 5 55 Gołdap: 01:13:41 (10 / 5)
01:13:41
70 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice F20 13 15 Stężyca: 01:13:57 (15 / 2)
01:13:57
71 Brodzki Piotr UAM TRIATHLON POZNAŃ M20 49 56 Piaseczno: 01:14:17 (9 / 8)
01:14:17
72 Kolasa Lukasz AT Team M20 50 57 Stężyca: 01:15:00 (16 / 11)
01:15:00
73 Zentarski Jakub ORKA Iława M16 6 58 Gołdap: 01:15:05 (12 / 6)
01:15:05
74 Jabłonowski Krzysztof MKS Truso Elbląg M20 51 59 Gołdap: 01:15:18 (13 / 7)
01:15:18
75 Czyżkowski Rafał Gremlin Power by Coca/Nute M20 52 60 Piaseczno: 01:15:20 (10 / 9)
01:15:20
76 Klawitter Leszek Complexsports M20 53 61 Stężyca: 01:15:23 (17 / 12)
01:15:23
77 Figurski Cezary UKS G-8 Bielany Warszawa DLA Piper M20 54 62 Piaseczno: 01:15:47 (12 / 11)
01:15:47
78 Foltyniewicz Maciej Triathlon Szczecinek M20 55 63 Ślesin: 01:16:06 (19 / 14)
01:16:06
79 Cieślik Mateusz Panderoza Team M16 7 64 Piaseczno: 01:16:13 (13 / 1)
01:16:13
80 Winczewski Maciej MKS Truso Elbląg M20 56 65 Gołdap: 01:16:27 (15 / 9)
01:16:27
81 Kozłowski Piotr M20 57 66 Ślesin: 01:16:52 (20 / 15)
01:16:52
82 Ciborowski Natan KS Speed Jasło M16 8 67 Gołdap: 01:17:10 (16 / 7)
01:17:10
83 Owczarek Krzysztof M20 58 68 Piaseczno: 01:17:11 (16 / 13)
01:17:11
84 Kord Arkadiusz M18 3 69 Gołdap: 01:17:27 (17 / 1)
01:17:27
85 Zygmunt Sławomir MLUKS TRIATHLON KOŁO M20 59 70 Ślesin: 01:17:37 (21 / 16)
01:17:37
86 Czajkowski Zbigniew M20 60 71 Ślesin: 01:17:41 (22 / 17)
01:17:41
87 Szapiel Andrzej Triathlon Trójmiasto M20 61 72 Stężyca: 01:17:53 (18 / 13)
01:17:53
88 Puch Robert M20 62 73 Ślesin: 01:18:00 (24 / 18)
01:18:00
89 Nowak Roman Tridea Team M20 63 74 Stężyca: 01:18:01 (19 / 14)
01:18:01
90 Kwiatkowski Rafal Kuźnia Triathlonu M20 64 75 Piaseczno: 01:18:40 (19 / 14)
01:18:40
91 Winczewski Tomasz Enduro Man M20 65 76 Stężyca: 01:19:18 (20 / 15)
01:19:18
92 Bitniok Karol MKS Truso Elbląg M20 66 77 Gołdap: 01:19:24 (18 / 10)
01:19:24
93 Pergoł Bogusław Smaruj Na Trening Team M20 67 78 Stężyca: 01:19:33 (21 / 16)
01:19:33
94 Jezierski Mateusz M20 68 79 Stężyca: 01:19:52 (22 / 17)
01:19:52
95 Krakowski Jan Invictus 3City M20 69 80 Stężyca: 01:20:00 (23 / 18)
01:20:00
96 Lorek Kinga MKS Truso Elbląg F16 2 16 Gołdap: 01:20:03 (21 / 1)
01:20:03
97 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M20 70 81 Stężyca: 01:20:06 (24 / 19)
01:20:06
98 Staszewski Marcin Rowelove café M20 71 82 Gołdap: 01:20:16 (23 / 12)
01:20:16
99 Pruchniewski Sławomir Asseco Active Team M20 72 83 Piaseczno: 01:20:20 (20 / 15)
01:20:20
100 Ciborowski Alan KS Speed Jasło M16 9 84 Gołdap: 01:20:22 (24 / 8)
01:20:22
101 Malicki Łukasz malmedia.pl malmedia.pl M20 73 85 Ślesin: 01:20:22 (28 / 21)
01:20:22
102 Szambelańczyk Maciej Posnania Tri Team M20 74 86 Ślesin: 01:20:46 (29 / 22)
01:20:46
103 Musiał Marcin M20 75 87 Ślesin: 01:20:51 (30 / 23)
01:20:51
104 Berezowski Tomasz M20 76 88 Ślesin: 01:20:59 (31 / 24)
01:20:59
105 Franczak Julian M18 4 89 Ślesin: 01:21:01 (32 / 2)
01:21:01
106 Kołatka Anna SSP ORKA Iława F16 3 17 Gołdap: 01:21:05 (25 / 2)
01:21:05
107 Pawikowski Marcin niezrzeszona M20 77 90 Piaseczno: 01:21:07 (21 / 16)
01:21:07
108 Franczak Paweł M20 78 91 Ślesin: 01:21:08 (33 / 25)
01:21:08
109 Marczak Sławomir Sport-Profit Cannondale M20 79 92 Ślesin: 01:21:09 (35 / 27)
01:21:09
110 Byzdra Mariusz TOMATO Radom M20 80 93 Ślesin: 01:21:09 (34 / 26)
01:21:09
111 Kosmala Michał LABOSPORT Team Sunward Polska M20 81 94 Piaseczno: 01:21:10 (22 / 17)
01:21:10
112 Nawrot Dariusz 3 Waters Triathlon Team M20 82 95 Gołdap: 01:21:15 (26 / 13)
01:21:15
113 Zajączkowski Grzegorz M20 83 96 Ślesin: 01:21:21 (36 / 28)
01:21:21
114 Nowak Adam M20 84 97 Ślesin: 01:21:26 (37 / 29)
01:21:26
115 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki F20 14 18 Gołdap: 01:21:28 (27 / 2)
01:21:28
116 Kremer Tomasz KM Sport IRT Zielona Góra M20 85 98 Piaseczno: 01:21:31 (24 / 19)
01:21:31
117 Dziudziel Mateusz M20 86 99 Stężyca: 01:21:35 (27 / 21)
01:21:35
118 Kazubski Grzegorz M20 87 100 Stężyca: 01:21:43 (28 / 22)
01:21:43
119 Gonera Piotr M20 88 101 Ślesin: 01:21:51 (41 / 33)
01:21:51
120 Pawlik Michał bikeWorld.pl M20 89 102 Ślesin: 01:22:01 (42 / 34)
01:22:01
121 Beldyga Bartosz M20 90 103 Piaseczno: 01:22:15 (25 / 20)
01:22:15
122 Lipowska Małgorzata YMCA Kraków F20 15 19 Piaseczno: 01:22:21 (26 / 1)
01:22:21
123 Stefański Michał M20 91 104 Stężyca: 01:22:25 (30 / 24)
01:22:25
124 Witek Marcin M20 92 105 Gołdap: 01:22:26 (29 / 15)
01:22:26
125 Ptaszkowski Krzysztof M20 93 106 Radków: 01:22:38 (5 / 5)
01:22:38
126 Miłkowski Przemysław M20 94 107 Gołdap: 01:22:44 (31 / 16)
01:22:44
127 Przybylska Iga MLUKS TRIATHLON KOŁO F16 4 20 Ślesin: 01:22:44 (43 / 2)
01:22:44
128 Burza Radosław M20 95 108 Gołdap: 01:22:47 (32 / 17)
01:22:47
129 Dąbrowski Jan M16 10 109 Piaseczno: 01:22:48 (28 / 5)
01:22:48
130 Kruczkowski Piotr TREK KRYSPORT BYDGOSZCZ M20 96 110 Stężyca: 01:22:56 (31 / 25)
01:22:56
131 Mucha Robert TN Biegówki Biegówki w Zalesiu M20 97 111 Ślesin: 01:22:58 (44 / 35)
01:22:58
132 Kołakowski Mikołaj UKS Tri-Team Rumia M20 98 112 Stężyca: 01:23:08 (32 / 26)
01:23:08
133 Krupiński Maciej M20 99 113 Piaseczno: 01:23:12 (29 / 22)
01:23:12
134 Mrowicki Radosław M20 100 114 Ślesin: 01:23:17 (45 / 36)
01:23:17
135 Duplicki Kamil M20 101 115 Piaseczno: 01:23:18 (30 / 23)
01:23:18
136 Gabler Grzegorz KS Start Pułaski Warka M20 102 116 Piaseczno: 01:23:20 (31 / 24)
01:23:20
137 Orzechowski Łukasz M20 103 117 Gołdap: 01:23:24 (33 / 18)
01:23:24
138 Sikorski Ludwik Trinity Łódź htf-lodz.pl M20 104 118 Ślesin: 01:23:24 (46 / 37)
01:23:24
139 Kosiba Marcin Ekstremalni Strawczyn M20 105 119 Ślesin: 01:23:32 (48 / 39)
01:23:32
140 Boniecki Piotr M20 106 120 Piaseczno: 01:23:33 (32 / 25)
01:23:33
141 Sanecki Norbert Wybiegani M20 107 121 Stężyca: 01:23:35 (33 / 27)
01:23:35
142 Paszek Sebastian M20 108 122 Radków: 01:23:46 (6 / 6)
01:23:46
143 Kępiński Marek M20 109 123 Piaseczno: 01:23:47 (33 / 26)
01:23:47
144 Budzik Ireneusz M20 110 124 Ślesin: 01:23:52 (49 / 40)
01:23:52
145 Makowski Krzysztof FITNESS SETUP FITNESS SETUP M20 111 125 Radków: 01:24:02 (7 / 7)
01:24:02
146 Ciupiński Przemysław TRINERGY TEAM M20 112 126 Piaseczno: 01:24:14 (35 / 28)
01:24:14
147 Olejnik Paweł Aktywuj się w Triathlonie Aktywuj się w Triathlonie M20 113 127 Stężyca: 01:24:19 (35 / 29)
01:24:19
148 Stachowicz Maciej Tri Machine M20 114 128 Piaseczno: 01:24:32 (36 / 29)
01:24:32
149 Ćwirko Sławomir STOPA SŁUPSK DIAB M20 115 129 Stężyca: 01:24:43 (38 / 31)
01:24:43
150 Piłat Michał M20 116 130 Radków: 01:24:49 (8 / 8)
01:24:49
151 Kucal Maciej Smaruj Na Trening Team / Triathlon Trójmiasto M20 117 131 Stężyca: 01:25:03 (39 / 32)
01:25:03
152 Usidus Piotr ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M20 118 132 Piaseczno: 01:25:16 (37 / 30)
01:25:16
153 Kohlman Marcin Luks Atak M20 119 133 Gołdap: 01:25:23 (36 / 21)
01:25:23
154 Opłotny Andrzej Trimachine M20 120 134 Piaseczno: 01:25:25 (38 / 31)
01:25:25
155 Mlącki Jarosław Progress Triathlon Team M20 121 135 Piaseczno: 01:25:26 (39 / 32)
01:25:26
156 Grzybowski Adam M20 122 136 Ślesin: 01:25:27 (52 / 43)
01:25:27
157 Olejnik Marcin M20 123 137 Piaseczno: 01:25:36 (40 / 33)
01:25:36
158 Gawlik Tomasz Warsaw Triathlon Team M20 124 138 Piaseczno: 01:25:43 (42 / 34)
01:25:43
159 Wojciechowski Bartosz AZS ŚUM KATOWICE M20 125 139 Radków: 01:25:53 (9 / 9)
01:25:53
160 Gatz Marek CompleXsports Triathlon Team M20 126 140 Stężyca: 01:25:53 (41 / 33)
01:25:53
161 Antas Maciej KMP Konin M20 127 141 Ślesin: 01:26:01 (53 / 44)
01:26:01
162 Konieczniak Marek SIN CORTE M20 128 142 Piaseczno: 01:26:04 (44 / 35)
01:26:04
163 Bohm Bartosz BWeko Team Rawicz M20 129 143 Stężyca: 01:26:05 (42 / 34)
01:26:05
164 Piechota Mateusz Kuźnia Triathlonu M20 130 144 Ślesin: 01:26:15 (54 / 45)
01:26:15
165 Gruchala Piotr Piękne i Mądre Leidis :) M20 131 145 Stężyca: 01:26:23 (44 / 36)
01:26:23
166 Połaski Dariusz Trimachine M20 132 146 Piaseczno: 01:26:27 (46 / 36)
01:26:27
167 Ludwiniak Bogdan 45plus M20 133 147 Ślesin: 01:26:32 (55 / 46)
01:26:32
168 Przybylska Anna MLUKS TRIATHLON KOŁO F20 16 21 Ślesin: 01:26:34 (56 / 2)
01:26:34
169 Chełminiak Artur CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M20 134 148 Stężyca: 01:26:53 (46 / 38)
01:26:53
170 Szmuk Aleksandra F20 17 22 Piaseczno: 01:26:54 (47 / 4)
01:26:54
171 Nowacki Marcin M20 135 149 Radków: 01:27:00 (11 / 11)
01:27:00
172 Pawlak Kamil My TriRun M20 136 150 Piaseczno: 01:27:00 (48 / 37)
01:27:00
173 Żelaziński Bartosz ORKA Iława M16 11 151 Gołdap: 01:27:03 (39 / 9)
01:27:03
174 Rutkowski Jacek M20 137 152 Gołdap: 01:27:03 (38 / 23)
01:27:03
175 Raczyński Tomasz Kuźnia Triathlonu M20 138 153 Piaseczno: 01:27:09 (49 / 38)
01:27:09
176 Jaskulski Dariusz KM Sport IRT Zielona Góra M20 139 154 Piaseczno: 01:27:10 (50 / 39)
01:27:10
177 Jacoszek Krzysztof Modlin M20 140 155 Piaseczno: 01:27:11 (51 / 40)
01:27:11
178 Dalecki Przemysław Gdynia Sport Team M20 141 156 Stężyca: 01:27:15 (47 / 39)
01:27:15
179 Molis Paweł M20 142 157 Piaseczno: 01:27:19 (52 / 41)
01:27:19
180 Lenz Magdalena TRI Starogard Gdański F20 18 23 Stężyca: 01:27:20 (48 / 5)
01:27:20
181 Otto Marta Kuźnia Triathlonu F20 19 24 Ślesin: 01:27:21 (57 / 3)
01:27:21
182 Kujawa Mirosław M20 143 158 Ślesin: 01:27:31 (58 / 47)
01:27:31
183 Ladorucki Jarosław M20 144 159 Ślesin: 01:27:35 (59 / 48)
01:27:35
184 Zieliński Jan Żoliborz Biega M20 145 160 Piaseczno: 01:27:40 (53 / 42)
01:27:40
185 Gałązka Kamil M20 146 161 Piaseczno: 01:27:41 (54 / 43)
01:27:41
186 Sienkiewicz Maciej M20 147 162 Gołdap: 01:27:50 (40 / 24)
01:27:50
187 Cząstka Tomasz Gdynia Sport Team M20 148 163 Stężyca: 01:27:55 (49 / 40)
01:27:55
188 Wenda Paweł M20 149 164 Piaseczno: 01:28:05 (55 / 44)
01:28:05
189 Warzybok Magdalena TRINERGY TEAM F20 20 25 Piaseczno: 01:28:14 (56 / 5)
01:28:14
190 Witkowska Edyta Kuźnia Triathlonu F20 21 26 Gołdap: 01:28:16 (41 / 4)
01:28:16
191 Kłys Piotr Puls Studio M20 150 165 Piaseczno: 01:28:21 (57 / 45)
01:28:21
192 Wojciechowski Przemysław M20 151 166 Ślesin: 01:28:28 (61 / 49)
01:28:28
193 Kazubowski Jacek 45PLUS M20 152 167 Ślesin: 01:28:29 (62 / 50)
01:28:29
194 Petelska Katarzyna Smaruj Na Trening Team F20 22 27 Ślesin: 01:28:32 (63 / 5)
01:28:32
195 Rusak Michał CompleXsports Triathlon Team M20 153 168 Stężyca: 01:28:37 (52 / 43)
01:28:37
196 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M20 154 169 Piaseczno: 01:28:43 (59 / 47)
01:28:43
197 Kalinowski Piotr ACTIV LIFE M20 155 170 Gołdap: 01:28:52 (43 / 26)
01:28:52
198 Piotrowicz Adam M20 156 171 Gołdap: 01:28:56 (44 / 27)
01:28:56
199 Cichowlaz Robert M20 157 172 Ślesin: 01:29:02 (64 / 51)
01:29:02
200 Tołwiński Tymoteusz MKS Truso Elbląg M20 158 173 Gołdap: 01:29:07 (45 / 28)
01:29:07
201 Rokicka Julia MKS Truso Elbląg F20 23 28 Gołdap: 01:29:10 (46 / 5)
01:29:10
202 Gwizdowski Cezary M20 159 174 Piaseczno: 01:29:11 (60 / 48)
01:29:11
203 Meier Marcin MLUKS TRIATHLON KOŁO M16 12 175 Ślesin: 01:29:11 (66 / 4)
01:29:11
204 Miszewska-Urbańska Emilia Smaruj Na Trening Team F20 24 29 Stężyca: 01:29:16 (53 / 6)
01:29:16
205 Mojsiewicz Sławomir STiRW-CKRW M20 160 176 Piaseczno: 01:29:22 (61 / 49)
01:29:22
206 Matejczyk Katarzyna Komputronik Galeria Antoniuk F20 25 30 Gołdap: 01:29:27 (47 / 6)
01:29:27
207 Tkaczyk Ignacy M16 13 177 Piaseczno: 01:29:31 (62 / 6)
01:29:31
208 Przepiórka Rafał M20 161 178 Piaseczno: 01:29:33 (63 / 50)
01:29:33
209 Marianowski Piotr mocarni społem mocarni społem M20 162 179 Piaseczno: 01:29:36 (64 / 51)
01:29:36
210 Rembowski Michał M20 163 180 Piaseczno: 01:29:58 (66 / 53)
01:29:58
211 Czajkowska Maria F16 5 31 Ślesin: 01:30:00 (68 / 3)
01:30:00
212 Janiszek Robert LABELSOFT LABELSOFT M20 164 181 Piaseczno: 01:30:03 (68 / 55)
01:30:03
213 Kurkiewicz Andrzej M20 165 182 Piaseczno: 01:30:03 (67 / 54)
01:30:03
214 Opolski Marcin Marcin Opolski M20 166 183 Ślesin: 01:30:08 (69 / 53)
01:30:08
215 Baraniak Katarzyna F20 26 32 Stężyca: 01:30:11 (55 / 7)
01:30:11
216 Startek Paweł M20 167 184 Piaseczno: 01:30:28 (71 / 58)
01:30:28
217 Stachowicz Dominik Tri Machine M20 168 185 Piaseczno: 01:30:34 (72 / 59)
01:30:34
218 Kubielski Bartosz M20 169 186 Piaseczno: 01:30:36 (73 / 60)
01:30:36
219 Dydymski Daniel M20 170 187 Ślesin: 01:30:36 (71 / 55)
01:30:36
220 Urbankiewicz Aleksandra Trimachine F20 27 33 Piaseczno: 01:30:38 (74 / 6)
01:30:38
221 Reczuch Tomasz M20 171 188 Radków: 01:30:44 (12 / 12)
01:30:44
222 Sadowski Piotr Ankietka.pl M20 172 189 Piaseczno: 01:30:48 (77 / 63)
01:30:48
223 Faran Grzegorz GTSulmin M20 173 190 Stężyca: 01:30:52 (58 / 46)
01:30:52
224 Konarzewska Marta Tri NEGU F20 28 34 Piaseczno: 01:31:00 (78 / 7)
01:31:00
225 Drążek Tomasz M20 174 191 Piaseczno: 01:31:03 (79 / 64)
01:31:03
226 Cichacki Tomasz M20 175 192 Piaseczno: 01:31:04 (80 / 65)
01:31:04
227 Mosur Kamil niezrzeszony M20 176 193 Piaseczno: 01:31:08 (81 / 66)
01:31:08
228 Możdżonek Artur M20 177 194 Piaseczno: 01:31:20 (82 / 67)
01:31:20
229 Chyłkowski Marcin Indywidualnie M20 178 195 Piaseczno: 01:31:23 (83 / 68)
01:31:23
230 Tybura Rafał M20 179 196 Stężyca: 01:31:26 (59 / 47)
01:31:26
231 Kulinski Marcin M20 180 197 Ślesin: 01:31:28 (73 / 57)
01:31:28
232 Pacek Marcin M20 181 198 Stężyca: 01:31:37 (60 / 48)
01:31:37
233 Ambroziński Jan M20 182 199 Piaseczno: 01:31:51 (85 / 70)
01:31:51
234 Zegarski Arkadiusz M20 183 200 Piaseczno: 01:32:00 (86 / 71)
01:32:00
235 Nowakowski Jakub M20 184 201 Ślesin: 01:32:01 (75 / 59)
01:32:01
236 Ziółkowski Marek SPARTAN CYCLING TEAM WROCŁAW M20 185 202 Radków: 01:32:02 (14 / 14)
01:32:02
237 Ułamek Mateusz M20 186 203 Stężyca: 01:32:03 (61 / 49)
01:32:03
238 Rosati Marcin Mocarni Spolem M20 187 204 Piaseczno: 01:32:06 (87 / 73)
01:32:06
239 Marciniak Mateusz BE3 CITYZEN_ Poznań M20 188 205 Piaseczno: 01:32:06 (88 / 72)
01:32:06
240 Kuc Krzysztof M20 189 206 Stężyca: 01:32:09 (62 / 50)
01:32:09
241 Traczyk Marcin M20 190 207 Piaseczno: 01:32:15 (89 / 74)
01:32:15
242 Sowa Katarzyna Hotel Podium Diagnostix Team F20 29 35 Radków: 01:32:16 (15 / 1)
01:32:16
243 Dobrowolski Marcin M20 191 208 Piaseczno: 01:32:24 (90 / 75)
01:32:24
244 Fischer Paweł Paweł M20 192 209 Ślesin: 01:32:26 (76 / 60)
01:32:26
245 Zdunek Katarzyna F20 30 36 Piaseczno: 01:32:29 (91 / 8)
01:32:29
246 Tatka Mateusz M16 14 210 Radków: 01:32:30 (16 / 1)
01:32:30
247 Żukowski Arkadiusz ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M20 193 211 Piaseczno: 01:32:34 (92 / 76)
01:32:34
248 Cisowska Marta Smaruj Na Trening Team F20 31 37 Stężyca: 01:32:36 (65 / 9)
01:32:36
249 Słowiński Norbert M20 194 212 Radków: 01:32:38 (17 / 15)
01:32:38
250 Kobielski Sławomir Poddębicki KB Zdyszani.pl M20 195 213 Ślesin: 01:32:42 (77 / 61)
01:32:42
251 Reniec Kamil Warsaw Triathlon Team Klinika Wad Postawy M20 196 214 Piaseczno: 01:32:51 (93 / 77)
01:32:51
252 Zieliński Dariusz M20 197 215 Piaseczno: 01:32:53 (94 / 78)
01:32:53
253 Sikora Paweł Kraboludzie M20 198 216 Piaseczno: 01:32:55 (95 / 79)
01:32:55
254 Stencel Grzegorz M20 199 217 Piaseczno: 01:33:00 (96 / 80)
01:33:00
255 Sobota Agata Aktywuj się w Triathlonie 2015 F20 32 38 Stężyca: 01:33:01 (66 / 10)
01:33:01
256 Borkowska Sonia 3Waters F20 33 39 Gołdap: 01:33:02 (48 / 7)
01:33:02
257 Nowakowski Wojciech M20 200 218 Piaseczno: 01:33:08 (97 / 81)
01:33:08
258 Szczepaniak Dawid M20 201 219 Ślesin: 01:33:10 (78 / 62)
01:33:10
259 Łuczyński Robert Szklane M20 202 220 Piaseczno: 01:33:12 (99 / 83)
01:33:12
260 Prokop Artur M20 203 221 Piaseczno: 01:33:12 (98 / 82)
01:33:12
261 Skonieczny Robert M20 204 222 Stężyca: 01:33:13 (67 / 53)
01:33:13
262 Godycki Jakub M20 205 223 Piaseczno: 01:33:17 (100 / 84)
01:33:17
263 Wierciński Artur DOKTORUNCI DOKTORUNCI M20 206 224 Piaseczno: 01:33:32 (101 / 85)
01:33:32
264 Chrząścik Anna F20 34 40 Piaseczno: 01:33:37 (102 / 9)
01:33:37
265 Jezierski Sławomir niezrzeszony brak M20 207 225 Stężyca: 01:33:40 (69 / 54)
01:33:40
266 Dahan Daniel IDACO Triathlon M16 15 226 Ślesin: 01:33:41 (79 / 5)
01:33:41
267 Gruchała Agnieszka POiNT F20 35 41 Stężyca: 01:33:49 (70 / 12)
01:33:49
268 Dziuba Hubert M20 208 227 Piaseczno: 01:33:52 (103 / 86)
01:33:52
269 Lindholm Anna WITC F20 36 42 Piaseczno: 01:33:56 (104 / 10)
01:33:56
270 Modelski Rafal M20 209 228 Ślesin: 01:34:00 (80 / 63)
01:34:00
271 Pałysa Joanna Tri NEGU F20 37 43 Gołdap: 01:34:03 (50 / 9)
01:34:03
272 Poręba Paweł TRINERGY TEAM M20 210 229 Piaseczno: 01:34:09 (105 / 87)
01:34:09
273 Król Rafał EBUD Team M20 211 230 Stężyca: 01:34:10 (71 / 55)
01:34:10
274 Gryczko Krzysztof PTR Dojlidy Białystok Juniorsports.pl M20 212 231 Gołdap: 01:34:19 (51 / 29)
01:34:19
275 Burzyński Przemysław Tradedoubler M20 213 232 Piaseczno: 01:34:27 (106 / 88)
01:34:27
276 Dusiński Krzysztof M20 214 233 Stężyca: 01:34:40 (72 / 56)
01:34:40
277 Kawałko Maciej Artico Runners M20 215 234 Gołdap: 01:34:45 (52 / 30)
01:34:45
278 Radzio Bartosz Aktywni Grójec M20 216 235 Piaseczno: 01:34:46 (108 / 90)
01:34:46
279 Mazurek Anna FABER TEAM F20 38 44 Stężyca: 01:34:48 (74 / 13)
01:34:48
280 Tronina Tomek TRNX TEAM M20 217 236 Stężyca: 01:34:48 (73 / 57)
01:34:48
281 Stypka Marek M20 218 237 Piaseczno: 01:34:52 (109 / 91)
01:34:52
282 Kin Paweł highlevel triathlon team M20 219 238 Piaseczno: 01:34:54 (110 / 92)
01:34:54
283 Kosicki Bartłomiej M20 220 239 Radków: 01:34:57 (18 / 16)
01:34:57
284 Łoś Dominik M20 221 240 Stężyca: 01:35:02 (75 / 58)
01:35:02
285 Wassilew Paweł M20 222 241 Piaseczno: 01:35:05 (111 / 93)
01:35:05
286 Lizis Barbara Hotel Podium Diagnostix Team Hotel Podium Diagnostix Team F20 39 45 Radków: 01:35:10 (19 / 2)
01:35:10
287 Szulist Kazimierz M20 223 242 Ślesin: 01:35:13 (83 / 65)
01:35:13
288 Bogucki Marcin M20 224 243 Piaseczno: 01:35:15 (112 / 94)
01:35:15
289 Grzechnik Roman biegamyrazem.pl M20 225 244 Stężyca: 01:35:19 (76 / 59)
01:35:19
290 Lizik Waldemar M20 226 245 Ślesin: 01:35:25 (84 / 66)
01:35:25
291 Gorski Jan Kubuś Puchatek M20 227 246 Piaseczno: 01:35:27 (113 / 95)
01:35:27
292 Jaśkiewicz Paweł ShipCup M20 228 247 Stężyca: 01:35:30 (78 / 61)
01:35:30
293 Glaubert Weronika MKS Truso Elbląg F20 40 46 Gołdap: 01:35:31 (53 / 10)
01:35:31
294 Krawczyk Aleksandra F20 41 47 Piaseczno: 01:35:37 (114 / 11)
01:35:37
295 Majkowska Lucyna F20 42 48 Stężyca: 01:35:41 (79 / 14)
01:35:41
296 Friedrich Arek TRI NEGU M20 229 248 Stężyca: 01:35:51 (80 / 62)
01:35:51
297 Malinowski Juliusz Interfoto M20 230 249 Piaseczno: 01:35:52 (115 / 96)
01:35:52
298 Pstrokonski Marek M20 231 250 Piaseczno: 01:35:58 (117 / 98)
01:35:58
299 Kościesza Robert Tri NEGU M20 232 251 Gołdap: 01:36:01 (54 / 31)
01:36:01
300 Darmoń Przemysław M20 233 252 Piaseczno: 01:36:05 (118 / 99)
01:36:05
301 Lisiak Patryk FRASTAŚ POZNAŃ M20 234 253 Piaseczno: 01:36:10 (119 / 100)
01:36:10
302 Lis Sebastian M20 235 254 Radków: 01:36:12 (20 / 17)
01:36:12
303 Laskowski Sebastian PAPUNIS TEAM GDYNIA M20 236 255 Stężyca: 01:36:12 (81 / 63)
01:36:12
304 Kropiewnicki Jerzy Bull Racing Team M20 237 256 Piaseczno: 01:36:13 (120 / 101)
01:36:13
305 Grochowski Marcin Smashing pĄpkins M20 238 257 Piaseczno: 01:36:16 (121 / 102)
01:36:16
306 Górecki Dariusz M20 239 258 Piaseczno: 01:36:20 (122 / 103)
01:36:20
307 Maliński Paweł Asseco Active Team M20 240 259 Piaseczno: 01:36:23 (123 / 104)
01:36:23
308 Kropiewnicka Agnieszka F20 43 49 Piaseczno: 01:36:24 (124 / 12)
01:36:24
309 Krasuski Bartłomiej Team 360 M20 241 260 Piaseczno: 01:36:25 (125 / 105)
01:36:25
310 Kłosowicz Sebastian M20 242 261 Piaseczno: 01:36:30 (126 / 106)
01:36:30
311 Baraniak Marcin M20 243 262 Stężyca: 01:36:31 (82 / 64)
01:36:31
312 Strykowski Piotr SN KLASYK WARSZAWA M20 244 263 Piaseczno: 01:36:32 (127 / 107)
01:36:32
313 Biniewicz Sławomir Boruta Team M20 245 264 Piaseczno: 01:36:36 (128 / 108)
01:36:36
314 Pięta Bartłomiej Kuźnia Triathlonu M20 246 265 Piaseczno: 01:36:54 (129 / 109)
01:36:54
315 Reszke Sławomir Muchomorek Sport M20 247 266 Piaseczno: 01:37:17 (130 / 110)
01:37:17
316 Piątkowski Wojciech M20 248 267 Gołdap: 01:37:20 (55 / 32)
01:37:20
317 Janik Robert M20 249 268 Piaseczno: 01:37:24 (131 / 111)
01:37:24
318 Leżanka Wioletta F20 44 50 Gołdap: 01:37:24 (57 / 11)
01:37:24
319 Pustelnik Mariusz M20 250 269 Gołdap: 01:37:24 (56 / 33)
01:37:24
320 Frankowski Błażej M20 251 270 Ślesin: 01:37:28 (85 / 67)
01:37:28
321 Stysiek Paweł BiegiemRadom M20 252 271 Piaseczno: 01:37:29 (132 / 112)
01:37:29
322 Popławska Anna Pop Masters F20 45 51 Piaseczno: 01:37:33 (133 / 13)
01:37:33
323 Sygula Maciej M20 253 272 Piaseczno: 01:37:37 (134 / 113)
01:37:37
324 Gajkowski Dariusz M20 254 273 Ślesin: 01:37:43 (86 / 68)
01:37:43
325 Polański Sławomir M20 255 274 Stężyca: 01:37:51 (83 / 65)
01:37:51
326 Lis Anna LABOSPORT Team F20 46 52 Stężyca: 01:37:53 (84 / 15)
01:37:53
327 Piekarski Tomasz TENIS KLUB BYTÓW M20 256 275 Stężyca: 01:38:02 (85 / 66)
01:38:02
328 Dworak Katarzyna TKKF Non Iron F20 47 53 Gołdap: 01:38:05 (58 / 12)
01:38:05
329 Kazimierczak Monika BGK F20 48 54 Piaseczno: 01:38:10 (135 / 14)
01:38:10
330 Wiśniewski Tomasz KPMG Running Team M20 257 276 Piaseczno: 01:38:14 (136 / 114)
01:38:14
331 Chmielowiec Dorota Aktywuj się w Triathlonie Gdańsk 2015 F20 49 55 Stężyca: 01:38:16 (86 / 16)
01:38:16
332 Bogulski Michal M20 258 277 Piaseczno: 01:38:22 (137 / 115)
01:38:22
333 Smoliński Adam M20 259 278 Piaseczno: 01:38:29 (138 / 116)
01:38:29
334 Woźniak Tomasz Tridea Team M20 260 279 Stężyca: 01:38:39 (87 / 67)
01:38:39
335 Kuc Mirosław M20 261 280 Stężyca: 01:38:59 (88 / 68)
01:38:59
336 Moskwa-Nadrowska Małgorzata Biegiemnapomoc.pl F20 50 56 Piaseczno: 01:39:00 (139 / 15)
01:39:00
337 Strzałkowski Adam Tempus Fagas M20 262 281 Gołdap: 01:39:03 (59 / 34)
01:39:03
338 Gardziejczyk Daniel M20 263 282 Piaseczno: 01:39:04 (140 / 117)
01:39:04
339 Sopniewski Wojtek M20 264 283 Piaseczno: 01:39:13 (142 / 118)
01:39:13
340 Nowak Natalia F20 51 57 Ślesin: 01:39:41 (87 / 8)
01:39:41
341 Meissner Piotr M20 265 284 Piaseczno: 01:39:54 (144 / 120)
01:39:54
342 Borzęcka Kaja F20 52 58 Stężyca: 01:39:56 (89 / 17)
01:39:56
343 Andrzejczak Joanna Tri NEGU F20 53 59 Ślesin: 01:40:01 (88 / 9)
01:40:01
344 Świerczewska Monika Kuźnia Triathlonu F20 54 60 Piaseczno: 01:40:20 (146 / 18)
01:40:20
345 Polanin/huk Joanna F20 55 61 Piaseczno: 01:40:20 (145 / 17)
01:40:20
346 Rogala Marcin M20 266 285 Piaseczno: 01:40:31 (147 / 121)
01:40:31
347 Hendel Magdalena Kuźnia Triathlonu F20 56 62 Piaseczno: 01:40:35 (148 / 19)
01:40:35
348 Wójcik Łukasz UKS Azymut Pabianice M20 267 286 Ślesin: 01:40:40 (89 / 69)
01:40:40
349 Michalski Tomasz M16 16 287 Stężyca: 01:40:43 (90 / 4)
01:40:43
350 Puchalska Olga F20 57 63 Gołdap: 01:40:47 (62 / 14)
01:40:47
351 Puchalski Piotr TRIBITION TEAM M20 268 288 Gołdap: 01:40:47 (61 / 35)
01:40:47
352 Łukojko Jarosław Area Cooling Solutions M20 269 289 Ślesin: 01:40:49 (90 / 70)
01:40:49
353 Szemro Katarzyna F20 58 64 Stężyca: 01:40:51 (91 / 18)
01:40:51
354 Janik Piotr M20 270 290 Piaseczno: 01:40:53 (151 / 123)
01:40:53
355 Jasiak Piotr M20 271 291 Piaseczno: 01:40:54 (152 / 124)
01:40:54
356 Wnuk Mariusz M20 272 292 Piaseczno: 01:40:55 (153 / 125)
01:40:55
357 Batoryna Aleksander M20 273 293 Piaseczno: 01:40:56 (154 / 126)
01:40:56
358 Słowikowski Michał M20 274 294 Piaseczno: 01:41:00 (155 / 127)
01:41:00
359 Bojanowski Michał M20 275 295 Ślesin: 01:41:02 (91 / 71)
01:41:02
360 Narojczyk Krzysztof M20 276 296 Piaseczno: 01:41:14 (156 / 128)
01:41:14
361 Kwapis Olga TRIForce Słupsk F20 59 65 Stężyca: 01:41:15 (92 / 19)
01:41:15
362 Procek Łukasz Nakatzu M20 277 297 Stężyca: 01:41:17 (93 / 69)
01:41:17
363 Gnoiński Jakub KS Baniak Warszawa M20 278 298 Stężyca: 01:41:25 (94 / 70)
01:41:25
364 Racławski Piotr TRICLUB M20 279 299 Piaseczno: 01:41:33 (157 / 129)
01:41:33
365 Wiktor Jakub M16 17 300 Gołdap: 01:41:39 (63 / 10)
01:41:39
366 Kalinowska Ela ACTIV LIFE F20 60 66 Gołdap: 01:42:15 (64 / 15)
01:42:15
367 Data-Złoch Kasia CompleXsports Triathlon Team Tri Ladies F20 61 67 Stężyca: 01:42:19 (95 / 20)
01:42:19
368 Lato Robert Roche Runners M20 280 301 Piaseczno: 01:42:22 (159 / 131)
01:42:22
369 Barański Michał Kuźnia Triathlonu M20 281 302 Piaseczno: 01:42:42 (160 / 132)
01:42:42
370 Berlińska Urszula F20 62 68 Radków: 01:42:45 (23 / 3)
01:42:45
371 Liśkiewicz Maciej M20 282 303 Stężyca: 01:43:00 (96 / 71)
01:43:00
372 Chruścik Piotr M20 283 304 Piaseczno: 01:43:19 (161 / 133)
01:43:19
373 Kasprzyk Patrycja BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ F20 63 69 Radków: 01:43:20 (24 / 4)
01:43:20
374 Barwiński Tomasz M20 284 305 Piaseczno: 01:43:23 (162 / 134)
01:43:23
375 Góral Dominik OLSHCOACHING.COM M20 285 306 Stężyca: 01:44:05 (97 / 72)
01:44:05
376 Horsten Peter M20 286 307 Stężyca: 01:44:11 (98 / 73)
01:44:11
377 Rutkowski Dawid M20 287 308 Piaseczno: 01:44:16 (164 / 136)
01:44:16
378 Gwóźdź Maciej Tebodin M20 288 309 Stężyca: 01:44:30 (99 / 74)
01:44:30
379 Sroczyński Paweł M20 289 310 Piaseczno: 01:44:30 (165 / 137)
01:44:30
380 Zabielewicz Mariusz Martini M20 290 311 Piaseczno: 01:44:38 (166 / 138)
01:44:38
381 Rafalska Emilia TRI4fun Triathlon Team Piaseczno F20 64 70 Gołdap: 01:44:39 (67 / 16)
01:44:39
382 Żurawski Paweł M20 291 312 Piaseczno: 01:44:45 (167 / 139)
01:44:45
383 Filipowicz-Florczyk Anna F20 65 71 Ślesin: 01:44:46 (95 / 13)
01:44:46
384 Ferko-Czajkowska Stanisława F20 66 72 Gołdap: 01:45:18 (68 / 17)
01:45:18
385 Burdyn Mariusz Smart Door Team www.smartdoor.pl M20 292 313 Stężyca: 01:45:24 (101 / 75)
01:45:24
386 Gładysz Grzegorz M20 293 314 Ślesin: 01:45:31 (96 / 72)
01:45:31
387 Szafraniec Marcin M20 294 315 Piaseczno: 01:45:34 (169 / 140)
01:45:34
388 Miłko Jolanta AKS Polonia Warszawa F20 67 73 Piaseczno: 01:45:38 (170 / 22)
01:45:38
389 Balcerek Marcin M20 295 316 Piaseczno: 01:45:48 (172 / 141)
01:45:48
390 Ligęza Adam Dacathlon Easy Katowice Decathlon M20 296 317 Radków: 01:45:56 (25 / 20)
01:45:56
391 Zaborski Waldemar Piękne i Mądre Leidis :) M20 297 318 Stężyca: 01:46:23 (102 / 76)
01:46:23
392 Skierka Tomasz M20 298 319 Stężyca: 01:46:30 (103 / 77)
01:46:30
393 Siwek Ireneusz MrSiwek.pl MrSiwek.pl M20 299 320 Piaseczno: 01:46:46 (173 / 142)
01:46:46
394 Miszkiel Ola F20 68 74 Stężyca: 01:46:48 (104 / 22)
01:46:48
395 Kołodyński Patryk M20 300 321 Radków: 01:46:59 (26 / 21)
01:46:59
396 Strachocka Anna F20 69 75 Piaseczno: 01:47:02 (174 / 24)
01:47:02
397 Pyzik Ewelina Kuźnia Triathlonu F20 70 76 Piaseczno: 01:47:07 (175 / 25)
01:47:07
398 Woźniakowski Olgierd M20 301 322 Piaseczno: 01:47:12 (176 / 143)
01:47:12
399 Nowak Anna F20 71 77 Gołdap: 01:47:20 (69 / 18)
01:47:20
400 Fogiel-Pawłowska Agnieszka F20 72 78 Radków: 01:47:24 (27 / 5)
01:47:24
401 Kozińska Agata Dotknij Piersi Team F20 73 79 Stężyca: 01:47:32 (105 / 23)
01:47:32
402 Miszewski Bartosz M20 302 323 Piaseczno: 01:47:34 (177 / 144)
01:47:34
403 Uss Dominik M20 303 324 Piaseczno: 01:47:35 (178 / 145)
01:47:35
404 Stępień Marcin M20 304 325 Radków: 01:47:44 (28 / 22)
01:47:44
405 Grabianko Sylwia F20 74 80 Piaseczno: 01:47:46 (179 / 26)
01:47:46
406 Degorski Wojtek Kuznia triathlonu M20 305 326 Ślesin: 01:47:49 (97 / 73)
01:47:49
407 Radzio Alicja Aktywni Grójec F20 75 81 Piaseczno: 01:47:58 (180 / 27)
01:47:58
408 Wierzbicki Jakub M20 306 327 Ślesin: 01:48:06 (98 / 74)
01:48:06
409 Zabielska Anna F20 76 82 Piaseczno: 01:48:23 (181 / 28)
01:48:23
410 Długosz-Gorecka Ada Irongirl F20 77 83 Stężyca: 01:48:40 (106 / 24)
01:48:40
411 Wypych Róża F20 78 84 Piaseczno: 01:48:45 (183 / 29)
01:48:45
412 Lichocka Agata F20 79 85 Piaseczno: 01:49:00 (184 / 30)
01:49:00
413 Sielicki Krzysztof M20 307 328 Radków: 01:49:13 (29 / 23)
01:49:13
414 Łopaciński Tomasz M20 308 329 Stężyca: 01:49:17 (107 / 78)
01:49:17
415 Czarnecka Beata Sportografia.pl F20 80 86 Piaseczno: 01:49:32 (185 / 31)
01:49:32
416 Zakrzewski Romuald Tridea Team M20 309 330 Stężyca: 01:50:12 (108 / 79)
01:50:12
417 Sobolewski Wojciech NIEZRZESZONY BRAK M20 310 331 Piaseczno: 01:50:16 (186 / 147)
01:50:16
418 Tołłoczko Dawid M16 18 332 Stężyca: 01:50:19 (109 / 5)
01:50:19
419 Świacki Maciej M20 311 333 Stężyca: 01:50:23 (110 / 80)
01:50:23
420 Kołodziejska Justyna F20 81 87 Piaseczno: 01:50:42 (187 / 32)
01:50:42
421 Plesko Robert M20 312 334 Piaseczno: 01:50:45 (188 / 148)
01:50:45
422 Sałapa Beata Giant Polska F20 82 88 Radków: 01:51:41 (30 / 6)
01:51:41
423 Podziewska Aleksandra PodziewSki F16 6 89 Gołdap: 01:51:52 (70 / 3)
01:51:52
424 Florek Michal M20 313 335 Stężyca: 01:51:54 (111 / 81)
01:51:54
425 Wojciechowska Katarzyna brak brak F20 83 90 Piaseczno: 01:51:56 (189 / 33)
01:51:56
426 Fede-Zając Anita F3TEAM F20 84 91 Stężyca: 01:51:57 (112 / 25)
01:51:57
427 Kalinowski Karol M20 314 336 Piaseczno: 01:52:00 (190 / 149)
01:52:00
428 Gasza Radek M20 315 337 Ślesin: 01:52:27 (99 / 75)
01:52:27
429 Buda Katzrzyna Chrząszczyki F20 85 92 Piaseczno: 01:52:43 (191 / 34)
01:52:43
430 Kuchnio Dariusz Trisfera M20 316 338 Piaseczno: 01:52:48 (192 / 150)
01:52:48
431 Kubiak Tomasz DOBRCZ M20 317 339 Gołdap: 01:53:15 (71 / 38)
01:53:15
432 Paruzel Janusz M20 318 340 Piaseczno: 01:54:39 (194 / 151)
01:54:39
433 Pachciarek Magdalena F20 86 93 Piaseczno: 01:54:49 (195 / 36)
01:54:49
434 Mołda Szymon M20 319 341 Radków: 01:55:03 (31 / 24)
01:55:03
435 Wojciech Czupryn M20 320 342 Piaseczno: 01:55:31 (196 / 152)
01:55:31
436 Bambrowicz Kołakowska Aleksandra Strefa Piękna F20 87 94 Ślesin: 01:55:39 (100 / 14)
01:55:39
437 Gryniewicz Tomasz M20 321 343 Piaseczno: 01:55:49 (197 / 153)
01:55:49
438 Jakubowska Monika F20 88 95 Stężyca: 01:56:04 (113 / 26)
01:56:04
439 Pełka Dariusz M20 322 344 Piaseczno: 01:57:00 (199 / 154)
01:57:00
440 Stachurski Adam M20 323 345 Ślesin: 01:57:20 (101 / 76)
01:57:20
441 Jarosz Jacek M20 324 346 Piaseczno: 01:57:25 (200 / 155)
01:57:25
442 Kowalewska Ewelina F20 89 96 Stężyca: 01:57:31 (114 / 27)
01:57:31
443 Kątnik Leszek Dziadkowy Klub Sportowy M20 325 347 Stężyca: 01:58:21 (115 / 82)
01:58:21
444 Gawkowski Arkadiusz M20 326 348 Piaseczno: 01:58:46 (201 / 156)
01:58:46
445 Mioduszewska-Sienkiewicz Marta F20 90 97 Stężyca: 01:59:03 (116 / 28)
01:59:03
446 Gorczyca Joanna F20 91 98 Radków: 02:00:40 (33 / 8)
02:00:40
447 Pietrzak Michał BLOKUS Sp. z o.o. M20 327 349 Piaseczno: 02:00:43 (202 / 157)
02:00:43
448 Rochowiak Tomasz BEZ KLUBU M20 328 350 Radków: 02:00:44 (34 / 25)
02:00:44
449 Barwiński Filip M16 19 351 Piaseczno: 02:01:05 (203 / 7)
02:01:05
450 Barbella Jose M20 329 352 Piaseczno: 02:01:16 (205 / 159)
02:01:16
451 Mikiewicz Kamil M20 330 353 Piaseczno: 02:01:16 (204 / 158)
02:01:16
452 Muzyczyszyn Paweł GROW TRIATHLON TEAM (sponsor: GROW szkolenia coaching doradztwo HR) M20 331 354 Ślesin: 02:03:01 (102 / 77)
02:03:01
453 Zgoda Katarzyna Kuźnia Triathlonu F20 92 99 Piaseczno: 02:03:31 (207 / 38)
02:03:31
454 Zielińska Anna Teresa Żoliborz Biega F20 93 100 Piaseczno: 02:03:58 (208 / 39)
02:03:58
455 Zygmantovich Anastasiya WITC Vitafon F20 94 101 Piaseczno: 02:04:03 (209 / 40)
02:04:03
456 Bodio-Ziółkowska Ewa F20 95 102 Stężyca: 02:08:11 (118 / 30)
02:08:11
457 Rabiega Joanna F20 96 103 Stężyca: 02:08:46 (119 / 31)
02:08:46
458 Wiśniewska-Skorupa Karolina F20 97 104 Stężyca: 02:08:57 (120 / 32)
02:08:57
459 Perera Diana Bull Racing Team F20 98 105 Piaseczno: 02:09:53 (211 / 41)
02:09:53
460 Markiewicz Karolina F20 99 106 Radków: 02:15:39 (37 / 11)
02:15:39
461 Janke Janusz M20 332 355 Piaseczno: 02:20:07 (212 / 162)
02:20:07
462 Porębska Natalia Proshare Cycling Team F20 100 107 Radków: 02:26:42 (38 / 12)
02:26:42
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon