Elemental Triathlon Olsztyn 2014 - dystans olimpijski - wyniki

2014-05-18 12:30 www.triathlonolsztyn.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 3 Rak Mateusz UKS Tri-Team Rumia M18 1 1 00:18:10 (1)00:01:49 (2)01:00:13 (4)00:01:05 (2)00:33:16 (1) 01:54:33
2 209 Kowalski Dariusz KS UAM Triathlon Poznań M18 2 2 00:18:23 (3)00:01:44 (1)01:00:07 (3)00:01:04 (1)00:35:21 (2) 01:56:39 00:02:06
3 4 Przymusiński Filip UAM SZPOT TRIATHLON POZNAŃ UAM ENDUSHOP M30 1 3 00:18:34 (5)00:01:51 (3)00:59:48 (2)00:01:18 (12)00:37:09 (9) 01:58:40 00:04:07
4 6 Ławicki Marcin LABOSPORT Team Miedziowe Towarzystwo Sportowe Drużyna Szpiku KGHM M25 1 4 00:19:52 (9)00:02:01 (7)01:01:20 (7)00:01:10 (5)00:36:24 (7) 02:00:47 00:06:14
5 155 Najmowicz Sebastian Warmińsko-Mazurski KS Triathlon M18 3 5 00:18:56 (7)00:02:11 (15)01:02:08 (10)00:01:09 (3)00:36:28 (8) 02:00:52 00:06:19
6 5 Grzegórzek Piotr LABOSPORT Team M25 2 6 00:19:53 (10)00:02:08 (13)01:02:24 (11)00:01:11 (7)00:36:02 (5) 02:01:38 00:07:05
7 319 Karaś Robert LABOSPORT Team M25 3 7 00:18:36 (6)00:02:07 (12)01:02:33 (13)00:01:13 (10)00:39:34 (17) 02:04:03 00:09:30
8 373 Giecewicz Norbert KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA/SAILFISH M18 4 8 00:21:49 (25)00:02:10 (14)01:00:30 (5)00:01:22 (18)00:38:14 (11) 02:04:05 00:09:32
9 387 Seroczynski Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 5 9 00:18:21 (2)00:02:26 (24)01:02:31 (12)00:01:15 (11)00:39:45 (18) 02:04:18 00:09:45
10 309 Stępniak Kacper UKS Tri-Team Rumia M18 6 10 00:18:30 (4)00:01:56 (4)01:07:13 (77)00:01:09 (4)00:36:07 (6) 02:04:55 00:10:22
11 310 Reszke Paweł UKS Tri-Team Rumia M25 4 11 00:22:52 (37)00:02:29 (28)01:04:01 (19)00:01:41 (61)00:35:47 (4) 02:06:50 00:12:17
12 7 Kotfica Paulina Biuro Podróży AS Compressport Triathlon Team K25 1 1 00:21:13 (19)00:02:07 (11)01:04:23 (23)00:01:13 (9)00:38:35 (12) 02:07:31 00:12:58
13 89 Konieczny Marcin IM 2010 Triathlon Series Team/HoS M40 1 12 00:23:28 (45)00:02:15 (18)01:01:57 (9)00:01:12 (8)00:38:40 (13) 02:07:32 00:12:59
14 376 Goliniewski Jakub M18 7 13 02:08:51 00:14:18
15 364 Chorolewski Paweł M18 8 14 00:22:50 (35)00:02:21 (21)01:02:34 (14)00:01:22 (19)00:40:51 (25) 02:09:58 00:15:25
16 240 Matysiak Hanna AdgarFit Pro Team K18 1 2 00:20:02 (12)00:01:58 (5)01:06:51 (73)00:01:11 (6)00:40:00 (19) 02:10:02 00:15:29
17 239 Majka Michał LABOSPORT Team M35 1 15 00:23:46 (48)00:02:32 (31)01:04:39 (26)00:01:35 (49)00:38:03 (10) 02:10:35 00:16:02
18 271 Domirski Daniel Luft Tri Team M30 2 16 00:23:46 (49)00:02:26 (23)01:03:01 (16)00:01:27 (28)00:40:13 (21) 02:10:53 00:16:20
19 337 Kowalski Tomasz Trinergy M25 5 17 00:20:07 (13)00:02:14 (17)01:03:34 (18)00:01:39 (56)00:43:23 (44) 02:10:57 00:16:24
20 161 Kożuchowski Grzegorz TS Akwedukt Kielce M30 3 18 00:22:50 (36)00:02:13 (16)01:02:43 (15)00:01:23 (21)00:41:57 (35) 02:11:06 00:16:33
21 263 Kalinowski Piotr Lekarska Grupa Kolarska M40 2 19 00:20:08 (15)00:02:18 (19)01:06:24 (60)00:01:20 (17)00:41:21 (31) 02:11:31 00:16:58
22 274 Kubiński Jakub Tri-Sport Niemcz M25 6 20 00:22:21 (26)00:02:18 (20)01:04:38 (25)00:01:27 (29)00:41:06 (26) 02:11:50 00:17:17
23 329 Petelski Mateusz powerOn3city M25 7 21 00:26:46 (91)00:02:34 (35)01:05:54 (49)00:01:30 (39)00:35:22 (3) 02:12:06 00:17:33
24 292 Miziarski Paweł miziar-sport.blogspot.com BLOG PAWŁA MIZIARSKIEGO M18 9 22 00:22:49 (34)00:02:35 (36)01:05:32 (41)00:01:30 (38)00:40:21 (23) 02:12:47 00:18:14
25 56 Buszan Radek Akademia Triathlonu Alohaman M30 4 23 00:22:26 (28)00:02:30 (29)01:04:50 (30)00:01:23 (20)00:42:08 (38) 02:13:17 00:18:44
26 315 Awruk Bartosz NADAKTYWNI SPRINT TRITEAMBiałystok M30 5 24 00:23:11 (41)00:02:21 (22)01:05:28 (38)00:01:44 (70)00:40:49 (24) 02:13:33 00:19:00
27 220 Waliński Mikołaj M35 2 25 00:23:10 (40)00:02:37 (37)01:01:57 (8)00:01:35 (50)00:44:30 (64) 02:13:49 00:19:16
28 299 Maślanko Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 10 26 00:19:55 (11)00:02:03 (9)01:07:26 (78)00:01:19 (15)00:43:38 (49) 02:14:21 00:19:48
29 326 Trzaska Przemysław Protea Team M25 8 27 00:25:19 (63)00:02:46 (51)01:05:46 (47)00:01:41 (62)00:38:50 (14) 02:14:22 00:19:49
30 8 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K18 2 3 00:21:30 (24)00:02:28 (26)01:09:04 (101)00:01:26 (27)00:40:02 (20) 02:14:30 00:19:57
31 163 Chmielewski Piotr Lublin M35 3 29 00:23:24 (43)00:02:38 (38)01:03:14 (17)00:01:40 (60)00:43:42 (50) 02:14:38 00:20:05
32 354 Sobczak Marcin Biegosfera, Nonstop Travel Biegosfera, Nonstop Travel M40 3 28 00:26:32 (74)00:02:27 (25)01:04:54 (31)00:01:28 (30)00:39:17 (15) 02:14:38 00:20:05
33 308 Grass Łukasz AT Team M35 4 30 00:24:04 (51)00:02:29 (27)01:06:25 (62)00:01:33 (44)00:41:07 (27) 02:15:38 00:21:05
34 77 Kord Radosław M25 9 31 00:26:34 (75)00:02:39 (40)01:04:36 (24)00:01:20 (16)00:41:07 (28) 02:16:16 00:21:43
35 126 Skuza Paweł M25 10 32 00:22:56 (38)00:02:43 (46)01:05:28 (39)00:01:36 (51)00:43:36 (48) 02:16:19 00:21:46
36 49 Czerwiec Artur Water Knights Triathlon Zabierzów M35 5 33 00:21:17 (20)00:02:33 (32)01:07:47 (83)00:01:25 (25)00:43:27 (46) 02:16:29 00:21:56
37 73 Lubas Lubomir Trinergy M40 4 34 00:26:25 (70)00:03:15 (94)01:04:10 (20)00:01:31 (40)00:41:17 (29) 02:16:38 00:22:05
38 388 Rudzińska Aleksandra UKS G-8 Bielany Warszawa K18 3 4 00:21:21 (22)00:02:41 (44)01:05:12 (35)00:01:26 (26)00:46:20 (88) 02:17:00 00:22:27
39 90 Dowbor Maciej M35 6 35 00:22:25 (27)00:02:43 (45)01:06:19 (58)00:01:37 (54)00:44:25 (62) 02:17:29 00:22:56
40 331 Pyszynski Mario ITI Adventure Team M35 7 36 00:23:15 (42)00:02:33 (34)01:08:02 (85)00:01:24 (24)00:43:25 (45) 02:18:39 00:24:06
41 133 Dorawa Ariel Lew Lębork Triathlon Trójmiasto M30 6 37 00:28:00 (135)00:02:33 (33)01:05:03 (32)00:01:28 (31)00:41:39 (33) 02:18:43 00:24:10
42 316 Dąbrowski Dariusz Tribition Team M40 5 38 00:25:24 (65)00:03:36 (144)01:04:48 (29)00:01:47 (77)00:43:31 (47) 02:19:06 00:24:33
43 187 Przybysz Michał M30 7 39 00:25:20 (64)00:02:39 (41)01:04:41 (27)00:01:33 (43)00:45:10 (68) 02:19:23 00:24:50
44 272 Bogdański Andrzej HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 8 40 00:23:33 (46)00:02:40 (43)01:06:13 (55)00:02:33 (215)00:44:27 (63) 02:19:26 00:24:53
45 317 Piorun Anna K25 2 5 00:21:24 (23)00:01:59 (6)01:06:46 (72)00:01:30 (37)00:47:54 (106) 02:19:33 00:25:00
46 139 Dybek Mateusz AT Team Kinesis Kraków M30 9 41 00:23:09 (39)00:02:45 (48)01:05:08 (33)00:01:29 (35)00:47:26 (100) 02:19:57 00:25:24
47 63 Bronakowski Piotr M35 8 42 00:26:41 (82)00:02:53 (61)01:04:18 (21)00:01:34 (47)00:45:32 (72) 02:20:58 00:26:25
48 167 Szymański Maciek WITC M30 10 43 00:22:32 (30)00:02:59 (65)01:08:06 (87)00:01:32 (42)00:45:50 (78) 02:20:59 00:26:26
49 47 Łakomski Olek Luft Tri Team M35 9 44 00:26:39 (79)00:02:56 (63)01:05:32 (42)00:02:18 (166)00:44:07 (54) 02:21:32 00:26:59
50 39 Rasztawicki Dariusz Trisfera M30 11 45 00:26:15 (67)00:02:53 (62)01:07:37 (79)00:01:18 (13)00:43:43 (51) 02:21:46 00:27:13
51 365 Popławski Grzegorz Białystok Biega www.inpolis.pl M30 12 46 00:28:28 (147)00:03:38 (148)01:08:08 (88)00:02:12 (146)00:39:21 (16) 02:21:47 00:27:14
52 294 Wodyński Robert LABOSPORT Team www.wodynski.eu M40 6 47 00:26:24 (69)00:03:00 (67)01:06:27 (63)00:01:54 (99)00:44:15 (57) 02:22:00 00:27:27
53 103 Pluta Gniewomir UKS TRS SUSZ M30 13 48 00:24:46 (54)00:03:26 (121)01:09:16 (106)00:01:42 (66)00:42:58 (40) 02:22:08 00:27:35
54 62 Erbel Andrzej M45 1 49 00:26:38 (78)00:03:10 (82)01:05:49 (48)00:01:54 (102)00:44:40 (65) 02:22:11 00:27:38
55 370 Adamowicz Jakub M45 2 50 00:26:53 (99)00:03:39 (149)01:05:40 (44)00:01:46 (75)00:44:19 (60) 02:22:17 00:27:44
56 118 Mazur Paweł UKS TRS SUSZ M25 11 51 00:25:11 (58)00:03:30 (130)01:09:06 (102)00:01:24 (23)00:43:17 (43) 02:22:28 00:27:55
57 45 Górzycki Piotr M30 14 52 00:26:29 (71)00:03:27 (123)01:10:12 (122)00:02:19 (170)00:40:19 (22) 02:22:46 00:28:13
58 2 Nowak Mieszko Triathlon Trójmiasto M30 15 53 00:26:41 (81)00:02:51 (54)01:05:37 (43)00:01:51 (86)00:45:52 (79) 02:22:52 00:28:19
59 117 Wojtczak Tomasz M25 12 54 00:27:00 (104)00:03:44 (166)01:06:23 (59)00:02:04 (125)00:43:47 (52) 02:22:58 00:28:25
60 74 Pokorski Marek Redknee M40 7 55 00:26:45 (87)00:02:45 (47)01:04:22 (22)00:01:49 (82)00:47:23 (99) 02:23:04 00:28:31
61 257 Mickiewicz Konrad Bałtyk/ ComplexSport Team M40 8 56 00:27:24 (119)00:03:14 (93)01:05:43 (45)00:02:35 (221)00:44:15 (56) 02:23:11 00:28:38
62 66 Łątkowski Sławek M35 10 57 00:26:19 (68)00:02:52 (59)01:07:37 (80)00:01:29 (36)00:45:13 (69) 02:23:30 00:28:57
63 183 Pomorski Rafał M30 16 58 00:27:22 (117)00:03:23 (111)01:08:55 (97)00:01:46 (76)00:42:05 (36) 02:23:31 00:28:58
64 20 Krzywoszyński Rafał Wkreceni.pl M30 17 59 00:27:15 (111)00:03:20 (106)01:06:37 (67)00:01:59 (116)00:44:25 (61) 02:23:36 00:29:03
65 159 Utykański Michał A-Z Best M25 13 60 00:23:34 (47)00:02:39 (39)01:06:25 (61)00:02:28 (199)00:48:32 (118) 02:23:38 00:29:05
66 109 Mokrzycki Dariusz LABOSPORT Team M45 3 61 00:26:31 (72)00:03:06 (73)01:06:10 (54)00:02:20 (171)00:45:41 (75) 02:23:48 00:29:15
67 80 Zawadzki Artur Luft Tri Team M35 11 62 00:26:43 (84)00:03:07 (77)01:05:58 (52)00:01:53 (93)00:46:17 (86) 02:23:58 00:29:25
68 33 Sowinski Marcin WTT Warszawa M45 4 63 00:26:51 (96)00:02:40 (42)01:06:18 (57)00:02:25 (190)00:45:45 (76) 02:23:59 00:29:26
69 191 Kotowski Krzysztof M30 18 64 00:27:49 (129)00:03:42 (155)01:05:20 (37)00:01:56 (105)00:45:18 (70) 02:24:05 00:29:32
70 358 Sokołowski Krzysztof MKS Truso Elbląg M35 12 65 00:23:49 (50)00:07:37 (344)01:06:56 (74)00:01:49 (83)00:44:06 (53) 02:24:17 00:29:44
71 399 Zdunek Maciej M35 13 66 00:27:16 (112)00:03:01 (68)01:06:58 (76)00:01:43 (69)00:45:33 (73) 02:24:31 00:29:58
72 169 Antoniak Krzysztof M35 14 67 00:24:56 (57)00:03:27 (124)01:05:31 (40)00:01:41 (64)00:48:58 (130) 02:24:33 00:30:00
73 108 Wiliński Tomasz LABOSPORT Team xTri.pl M35 15 68 00:27:36 (125)00:03:11 (85)01:09:10 (104)00:01:40 (58)00:42:59 (41) 02:24:36 00:30:03
74 175 Gwizdała Cezary Kuźnia Triathlonu M40 9 69 00:26:41 (83)00:04:26 (254)01:09:59 (117)00:01:53 (92)00:41:50 (34) 02:24:49 00:30:16
75 295 Młotkowski Mariusz IRONPIŁA M40 10 70 00:31:04 (222)00:03:03 (71)01:07:42 (82)00:01:51 (88)00:41:20 (30) 02:25:00 00:30:27
76 335 Łuczak Bartosz LABOSPORT Team GERAPPA M40 11 71 00:29:33 (185)00:04:17 (239)01:05:43 (46)00:02:19 (168)00:43:09 (42) 02:25:01 00:30:28
77 100 Krzemiński Jarosław 3ride4fun M45 5 72 00:26:14 (66)00:03:11 (84)01:06:36 (65)00:01:35 (48)00:47:34 (101) 02:25:10 00:30:37
78 114 Zakrzewski Rafał ZG AZS Centrum Galion M40 12 73 00:27:58 (133)00:03:26 (120)01:06:46 (71)00:01:59 (114)00:45:04 (67) 02:25:13 00:30:40
79 259 Korpak Piotr MOTIVATO.PL M25 14 74 00:25:13 (59)00:03:18 (102)01:08:50 (95)00:02:01 (119)00:46:12 (84) 02:25:34 00:31:01
80 36 Tomczyk Stefan UKS TRS SUSZ M40 13 75 00:25:19 (62)00:03:48 (183)01:08:24 (91)00:02:08 (137)00:45:58 (81) 02:25:37 00:31:04
81 415 Nawrocki Sergiusz M45 6 76 00:26:50 (95)00:02:46 (50)01:05:58 (51)00:01:53 (94)00:48:37 (122) 02:26:04 00:31:31
82 206 Czechowski Szymon Kuźnia Triathlonu M35 16 77 02:26:07 00:31:34
83 83 Wąsowski Rafał M18 11 78 00:20:13 (16)00:02:46 (49)01:10:15 (123)00:01:41 (63)00:51:20 (152) 02:26:15 00:31:42
84 253 Wilijewicz Konrad LABOSPORT Team Wilijewicze M40 14 79 00:26:46 (89)00:03:55 (194)01:06:46 (70)00:02:05 (131)00:46:53 (93) 02:26:25 00:31:52
85 286 Punpur Krzysztof NET SYSTEM Triathlon Team M30 19 80 00:29:07 (165)00:03:29 (129)01:05:56 (50)00:01:44 (71)00:46:17 (87) 02:26:33 00:32:00
86 374 Kilich Agata KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA K18 4 6 00:21:11 (18)00:02:31 (30)01:16:11 (198)00:01:38 (55)00:45:31 (71) 02:27:02 00:32:29
87 88 Pagórski Łukasz M18 12 81 00:28:10 (139)00:04:42 (279)01:09:45 (111)00:01:34 (46)00:42:52 (39) 02:27:03 00:32:30
88 205 Sobolewski Marcin UKS TRS SUSZ KACZKAN ZPD SP.J. M35 17 82 00:27:59 (134)00:03:10 (83)01:09:54 (115)00:01:47 (80)00:44:18 (59) 02:27:08 00:32:35
89 285 Kieszkowski Rafał M25 15 83 00:26:35 (76)00:04:07 (222)01:06:57 (75)00:01:58 (111)00:47:38 (102) 02:27:15 00:32:42
90 190 Siwirski Robert WTT Warszawa M35 18 84 00:27:50 (130)00:03:09 (79) 02:27:41 00:33:08
91 61 Bednarz Mateusz Bendarzowka.pl Trinergy M30 20 85 00:22:48 (31)00:03:17 (100) 02:27:52 00:33:19
92 185 Olejnik Bartosz KS Triathlon Rawa Mazowiecka M18 13 86 00:27:34 (124)00:04:05 (219) 02:27:58 00:33:25
93 150 Wroblewski Adrian M30 21 87 00:26:52 (98)00:03:33 (134) 02:28:20 00:33:47
94 351 Gierasimczyk Rafał Trisophrenia Triathlon Team M18 14 88 00:24:36 (53)00:02:48 (52) 02:28:25 00:33:52
95 217 Krzycki Rafał KB ERGO M35 19 89 00:26:44 (85)00:03:07 (76)01:09:55 (116)00:01:59 (115)00:46:51 (91) 02:28:36 00:34:03
96 99 Tadla Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M30 22 90 00:28:58 (157)00:02:52 (57)01:08:23 (90)00:01:29 (34)00:47:10 (96) 02:28:52 00:34:19
97 104 Rakowski Tomasz M40 15 91 00:26:55 (101)00:03:45 (168)01:09:03 (100)00:02:16 (158)00:47:09 (95) 02:29:08 00:34:35
98 135 Pióro Adam Klub Charta i Dzika M25 16 92 00:21:18 (21)00:03:34 (138) 02:29:09 00:34:36
99 213 Nowakowski Filip M25 17 93 00:27:31 (122)00:03:12 (88)01:09:07 (103)00:02:14 (155)00:47:12 (97) 02:29:16 00:34:43
100 44 Olesiejuk Michał M25 18 94 00:27:13 (110)00:03:24 (116) 02:29:18 00:34:45
101 27 Drgan Marcin CAR-LEX M35 20 95 00:28:56 (156)00:02:52 (58)01:10:33 (129)00:02:04 (126)00:44:56 (66) 02:29:21 00:34:48
102 252 Kołdys Łukasz TRICLUB M35 21 96 00:29:03 (161)00:04:40 (273)01:11:41 (144)00:01:53 (95)00:42:08 (37) 02:29:25 00:34:52
103 132 Szpunar Maciej CompleXsports Triathlon Team GdyńskieMorsy M40 16 97 00:29:29 (181)00:03:45 (173) 02:29:29 00:34:56
104 22 Andryka Roman M35 22 98 00:28:58 (158)00:02:48 (53)01:07:53 (84)00:01:44 (72)00:48:19 (115) 02:29:42 00:35:09
105 194 Popławski Piotr Corning Race Team M25 19 99 00:26:57 (102)00:03:22 (107)01:09:22 (107)00:01:37 (52)00:48:38 (123) 02:29:56 00:35:23
106 125 Zrzelski Michał M35 23 100 00:29:34 (186)00:02:57 (64)01:07:42 (81)00:01:47 (78)00:48:08 (112) 02:30:08 00:35:35
107 17 Śliwa Wojciech AT Team M40 17 101 00:30:39 (215)00:03:10 (80)01:08:30 (92)00:01:56 (106)00:45:55 (80) 02:30:10 00:35:37
108 372 Buczek Wojtek M35 24 102 00:27:20 (115)00:03:57 (199)01:08:57 (99)00:02:06 (133)00:47:57 (108) 02:30:17 00:35:44
109 120 Garbiec Tomasz M35 25 103 00:29:41 (191)00:03:42 (156)01:06:29 (64)00:02:03 (124)00:48:41 (125) 02:30:36 00:36:03
110 232 Baczewski Daniel LOTOS Running Team M30 23 104 00:29:17 (172)00:03:34 (137)01:06:05 (53)00:01:48 (81)00:50:00 (142) 02:30:44 00:36:11
111 70 Ciecierski Michał M30 24 105 00:28:55 (155)00:03:15 (95)01:06:44 (68)00:01:53 (91)00:49:59 (141) 02:30:46 00:36:13
112 268 Dyrlico Jakub CompleXsports Triathlon Team M30 25 106 00:27:31 (123)00:04:04 (216)01:10:47 (132)00:02:02 (122)00:46:25 (90) 02:30:49 00:36:16
113 250 Bejger Marcin M25 20 107 00:27:18 (114)00:04:11 (229) 02:30:54 00:36:21
114 178 Wydarty Emil Triathlon Series Team M30 26 108 00:27:03 (106)00:04:19 (244) 02:30:59 00:36:26
115 333 Jarosz Jakub Ogur Team M25 21 109 00:26:46 (90)00:03:14 (92)01:10:22 (128)00:01:47 (79)00:49:01 (131) 02:31:10 00:36:37
116 258 Rutka Radoslaw M35 26 110 00:26:48 (94)00:04:23 (249) 02:31:21 00:36:48
117 256 Pergoł Bogusław Festina Lente M40 18 111 00:28:11 (140)00:04:27 (255) 02:31:25 00:36:52
118 38 Brzeszczak Łukasz M30 27 112 00:25:18 (61)00:03:51 (188)01:08:12 (89)00:02:00 (118)00:52:29 (168) 02:31:50 00:37:17
119 105 Cichocki Marcin www.atc.olsztyn.pl M35 27 113 00:27:02 (105)00:03:47 (180)02:05:07 (294) (294) (159) 02:31:59 00:37:26
120 290 Kuliś Bartosz M35 28 114 00:28:47 (153)00:03:33 (135) 02:32:01 00:37:28
121 311 Gieres Waldemar PTT Delta Płock M45 7 115 00:31:45 (241)00:03:11 (86)01:04:43 (28)00:01:51 (89)00:50:34 (145) 02:32:04 00:37:31
122 51 Kępiński Marek M40 19 117 00:27:23 (118)00:03:23 (112)01:10:22 (127)00:02:28 (200)00:48:35 (120) 02:32:11 00:37:38
123 363 Nadratowski Kamil PROTEA TEAM M25 22 116 00:28:11 (141)00:04:08 (224)02:11:31 (296) (292) (91) 02:32:11 00:37:38
124 151 Krakowiak Artur Triathlon Trójmiasto M25 23 118 00:26:58 (103)00:03:24 (115) 02:32:18 00:37:45
125 248 Manceñido Gustavo M30 28 119 00:30:29 (211)00:04:20 (247)01:08:04 (86)00:02:23 (182)00:47:05 (94) 02:32:21 00:37:48
126 71 Ujazdowski Maciej M35 29 120 00:26:47 (92)00:03:46 (175) 02:32:24 00:37:51
127 408 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M35 30 121 00:31:33 (237)00:04:59 (298)02:06:00 (295) (293) (102) 02:32:27 00:37:54
128 204 Głąb Andrzej MKS Triathlon Malbork M40 20 122 00:29:42 (192)00:03:15 (97) 02:32:29 00:37:56
129 246 Węgier Arkadiusz UKS TRS SUSZ M35 31 123 00:29:53 (197)00:04:00 (209) 02:32:36 00:38:03
130 298 Witkowski Paweł TRICLUB Swimmers Marsters Team M30 29 124 00:29:10 (167)00:03:22 (108) 02:32:38 00:38:05
131 219 Groszewski Radosław wmsportowy M35 32 125 00:29:38 (189)00:03:35 (142) 02:32:58 00:38:25
132 382 Rokita Eryk Trinergy M35 33 126 00:28:38 (150)00:03:27 (125) 02:32:59 00:38:26
133 79 Werochowski Wlodzimierz industria biega M35 34 127 00:31:19 (228)00:03:45 (169) 02:33:30 00:38:57
134 419 Żyła Marcin M25 24 128 00:29:57 (201)00:03:02 (69)01:13:06 (164)00:01:50 (85)00:45:41 (74) 02:33:36 00:39:03
135 230 Reuter Tomasz HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M40 21 129 00:24:34 (52)00:03:13 (89)00:58:14 (1)00:21:14 (291)00:46:25 (89) 02:33:40 00:39:07
136 12 Rutkowski Paweł RUTOR/Ludora.eu Team M35 35 130 00:27:18 (113)00:04:55 (290) 02:33:45 00:39:12
137 221 Skowroński Marcin M25 25 131 00:28:36 (149)00:03:43 (159)01:06:15 (56)00:02:07 (136)00:53:14 (178) 02:33:55 00:39:22
138 407 Szapiel Andrzej Triathlon Trójmiasto M18 15 133 00:26:47 (93)00:03:58 (203)01:06:37 (66)00:02:31 (203)00:54:05 (193) 02:33:58 00:39:25
139 122 Wojcieszak Robert AT Team M45 8 132 00:28:46 (152)00:03:32 (133) 02:33:58 00:39:25
140 320 Bożęcki Marcin PROTEA TEAM M25 26 134 00:31:23 (232)00:03:44 (165) 02:34:01 00:39:28
141 188 Kwiatkowski Rafal Kuźnia Triathlonu M30 30 135 00:29:27 (180)00:03:28 (126) 02:34:09 00:39:36
142 130 Kasprzak Karolina AZA UWM Masters Akademia Pływania Karolina Kasprzak K25 3 7 00:22:49 (33)00:03:47 (179)01:19:12 (233)00:02:24 (187)00:46:00 (82) 02:34:12 00:39:39
143 55 Zyntek Bartek Zguciaki M35 36 136 00:32:48 (262)00:03:43 (158)01:09:33 (109)00:01:57 (108)00:46:11 (83) 02:34:12 00:39:39
144 404 Sanecki Piotr KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M25 27 137 00:30:14 (205)00:05:43 (329)01:13:46 (171)00:03:03 (267)00:41:32 (32) 02:34:18 00:39:45
145 342 Drabarek Piotr Triathlon Trojmiasto M40 22 138 00:26:54 (100)00:04:22 (248) 02:34:20 00:39:47
146 352 Bykowski Tomasz M30 31 139 00:27:52 (131)00:03:46 (176) 02:34:21 00:39:48
147 148 Kukowski Jakub M18 16 140 00:26:45 (86)00:03:58 (206)01:09:43 (110)00:01:40 (59)00:52:22 (166) 02:34:28 00:39:55
148 177 Neumann Piotr TRICLUB M25 28 141 00:27:42 (127)00:03:12 (87)01:08:54 (96)00:01:37 (53)00:53:07 (174) 02:34:32 00:39:59
149 13 Pupka Artur AT Team M50 1 142 00:29:49 (196)00:03:35 (141) 02:34:36 00:40:03
150 245 Bieliński Piotr Powersystem M35 37 143 00:35:17 (303)00:02:59 (66)01:08:39 (93)00:02:02 (123)00:45:46 (77) 02:34:43 00:40:10
151 247 Gierasimczyk Stanisław M55 1 144 00:31:52 (244)00:03:45 (170) 02:34:44 00:40:11
152 119 Sydor Tomasz Triathlon Trójmiasto M30 32 145 00:28:28 (148)00:03:04 (72)01:08:56 (98)00:03:16 (279)00:51:29 (156) 02:35:13 00:40:40
153 82 Sarol Adrian M25 29 146 00:28:25 (146)00:03:10 (81)01:13:56 (174)00:01:28 (32)00:48:15 (113) 02:35:14 00:40:41
154 129 Sadowski Marek M30 33 147 00:29:46 (195)00:03:44 (161)01:12:06 (152)00:01:57 (107)00:47:55 (107) 02:35:28 00:40:55
155 321 Fijałkowski Tomasz Nadaktywni Sprint TriTeam M30 34 148 02:35:31 00:40:58
156 157 Kucharski Michał M35 38 149 00:35:15 (301)00:03:13 (90) 02:35:42 00:41:09
157 160 Zajfert Stanislaw Towarzystwo Sportowe ''Koziolek'' M60 1 150 00:26:52 (97)00:03:09 (78)01:09:13 (105)00:02:02 (121)00:54:35 (204) 02:35:51 00:41:18
158 115 Noga Jarek M30 35 152 00:30:18 (206)00:04:16 (237)01:05:11 (34)00:02:18 (164)00:53:49 (191) 02:35:52 00:41:19
159 334 Kaleta Michał Ogur Team M25 30 151 00:29:20 (176)00:05:02 (300)01:11:28 (141)00:01:56 (103)00:48:06 (111) 02:35:52 00:41:19
160 383 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M35 39 153 00:32:28 (252)00:03:07 (75)01:10:21 (126)00:01:54 (100)00:48:27 (117) 02:36:17 00:41:44
161 264 Kozakiewicz Ryszard Kuźnia Triathlonu M40 23 154 00:28:01 (136)00:04:41 (277)01:13:29 (168)00:02:27 (198)00:47:49 (105) 02:36:27 00:41:54
162 300 Augustyniak Wojciech Enduroman Elbląg M35 40 155 00:33:44 (278)00:03:32 (132)01:08:46 (94)00:01:57 (109)00:48:33 (119) 02:36:32 00:41:59
163 40 Skwarski Marek M45 9 156 00:29:30 (183)00:04:03 (215)01:11:13 (138)00:03:02 (264)00:48:49 (126) 02:36:37 00:42:04
164 101 Mądry Wojciech DIESEL TEAM M30 36 157 00:27:47 (128)00:03:44 (160)01:10:06 (121)00:01:58 (112)00:53:14 (177) 02:36:49 00:42:16
165 140 Okuniewski Marcin www.pomagamynatalii.pl M30 37 158 00:32:34 (254)00:03:36 (145)01:10:18 (124)00:01:46 (74)00:48:36 (121) 02:36:50 00:42:17
166 34 Romanow Marcin M35 41 159 00:29:56 (199)00:03:24 (114)01:06:45 (69)00:02:10 (141)00:54:46 (208) 02:37:01 00:42:28
167 113 Juchniewicz Lidia K30 1 8 00:30:34 (213)00:03:45 (174)01:11:35 (143)00:01:51 (87)00:49:25 (137) 02:37:10 00:42:37
168 84 Lejman Adam M45 10 160 00:29:06 (163)00:03:03 (70)01:13:50 (172)00:02:11 (144)00:49:19 (134) 02:37:29 00:42:56
169 301 Sujka Karol M30 38 161 00:29:55 (198)00:04:35 (268)01:05:17 (36)00:02:11 (145)00:56:10 (224) 02:38:08 00:43:35
170 236 Ossowski Przemyslaw M30 39 162 00:26:37 (77)00:03:35 (140)01:10:00 (119)00:01:41 (65)00:56:17 (225) 02:38:10 00:43:37
171 293 Dudek Bartłomiej 12tri.pl M30 40 163 00:30:25 (207)00:05:30 (326)01:10:02 (120)00:02:43 (232)00:49:38 (140) 02:38:18 00:43:45
172 149 Walasek Ewa Accenture Triclub K25 4 9 00:31:18 (227)00:04:46 (285)01:09:59 (118)00:02:13 (151)00:50:11 (143) 02:38:27 00:43:54
173 15 Skowroński Łukasz SKLA Triathlon TEAM M40 24 164 00:31:01 (219)00:03:22 (110)01:12:07 (153)00:01:54 (96)00:50:33 (144) 02:38:57 00:44:24
174 393 Jędrzejewski Grzegorz LABOSPORT Team malyhel.pl M35 42 165 00:25:16 (60)00:03:31 (131)01:12:00 (149)00:01:54 (98)00:56:26 (228) 02:39:07 00:44:34
175 242 Kłos Adrian M25 31 166 00:30:41 (216)00:03:48 (181) 02:39:17 00:44:44
176 313 Szczygielski Krzysztof UKS Tri-Team Rumia M50 2 167 00:32:10 (246)00:03:56 (198)01:13:06 (163)00:02:21 (175)00:47:49 (104) 02:39:22 00:44:49
177 202 Pawlak Kamil Benefit Systems Running Team M25 32 168 00:29:44 (193)00:04:02 (213)01:11:57 (148)00:02:21 (176)00:51:22 (154) 02:39:26 00:44:53
178 196 Skopiński Bogdan ORMW M45 11 169 00:26:40 (80)00:04:32 (266)01:14:16 (175)00:02:40 (229)00:51:22 (153) 02:39:30 00:44:57
179 289 Łach Dawid AZS UWM Olsztyn Warmińsko - Mazurski Klub Sportowy M25 33 170 00:22:48 (32)00:03:46 (177)01:19:05 (231)00:02:18 (167)00:51:39 (157) 02:39:36 00:45:03
180 362 Rydecki Karol Enduroman Elbląg M50 3 171 00:36:07 (314)00:05:27 (323)01:11:25 (140)00:02:33 (211)00:44:16 (58) 02:39:48 00:45:15
181 60 Suchowiecki Wojciech Olsztyńskie Ustawki Biegowe Artneo M35 43 172 00:32:43 (258)00:05:18 (316)01:12:10 (155)00:02:22 (177)00:47:19 (98) 02:39:52 00:45:19
182 162 Jurkiewicz Bartosz Triathlon Trójmiasto M30 41 173 00:31:37 (239)00:04:01 (210)01:11:30 (142)00:02:07 (134)00:51:00 (150) 02:40:15 00:45:42
183 123 Litwiniuk Krzysztof UKS TRS SUSZ od zera kris M30 42 174 00:28:18 (142)00:03:58 (207) 02:40:18 00:45:45
184 379 Mazur Paweł M30 43 175 00:31:34 (238)00:04:36 (269)01:09:53 (114)00:02:36 (224)00:51:42 (159) 02:40:21 00:45:48
185 225 Szczypkowski Wojciech M40 25 176 00:29:37 (188)00:04:05 (220) 02:40:25 00:45:52
186 41 Mildner Hubert Warmia Mazury Triathlon M35 44 177 00:34:28 (291)00:03:35 (143)01:13:12 (166)00:01:42 (67)00:47:43 (103) 02:40:40 00:46:07
187 380 Lamparski Sławek CompleXsports Triathlon Team M25 34 178 00:32:43 (259)00:03:33 (136)01:15:54 (196)00:02:14 (156)00:46:17 (85) 02:40:41 00:46:08
188 306 Punpur Marcin NET SYSTEM Triathlon Team M30 44 179 00:34:45 (295)00:03:40 (151)01:10:49 (133)00:02:09 (138)00:49:20 (135) 02:40:43 00:46:10
189 48 Dzioba Michał TriSopot M40 26 180 00:32:35 (255)00:04:04 (218)01:12:23 (157)00:02:51 (249)00:49:08 (132) 02:41:01 00:46:28
190 26 Czyżyk Rafał LABOSPORT Team M40 27 181 00:29:57 (200)00:03:25 (117) 02:41:05 00:46:32
191 330 Szawerdak Grzegorz M35 45 182 00:31:04 (221)00:03:56 (197)01:11:01 (136)00:03:05 (274)00:52:12 (163) 02:41:18 00:46:45
192 261 Kuczyński Piotr M25 35 183 00:36:05 (313)00:03:20 (104)01:11:53 (147)00:01:45 (73)00:48:21 (116) 02:41:24 00:46:51
193 171 Grochowicz Jan M30 45 184 00:27:41 (126)00:03:56 (196)01:14:28 (182)00:02:13 (149)00:53:21 (179) 02:41:39 00:47:06
194 350 Kosmala Michał LABOSPORT Team Sunward Polska M35 46 185 00:27:04 (107)00:03:44 (164) 02:41:48 00:47:15
195 377 Nowiński Tomasz bratwurstespresso M25 36 186 00:33:35 (276)00:02:51 (55)01:12:08 (154)00:01:33 (45)00:51:44 (160) 02:41:51 00:47:18
196 371 Hulko Jarosław M25 37 187 00:27:28 (120)00:03:25 (119)01:15:34 (190)00:02:15 (157)00:53:11 (176) 02:41:53 00:47:20
197 390 Przelaskowski Piotr Hyży Doktoży Ostróda M40 28 188 00:30:05 (203)00:04:05 (221)01:12:23 (158)00:02:36 (225)00:52:48 (173) 02:41:57 00:47:24
198 116 Staszewski Marcin M35 47 189 00:29:45 (194)00:04:09 (225)01:12:01 (150)00:02:32 (208)00:53:32 (183) 02:41:59 00:47:26
199 200 Ruzik Rafał Ridley Bajkszop.com Racing Team M35 48 190 00:35:59 (311)00:05:25 (319)01:09:45 (112)00:02:44 (237)00:48:17 (114) 02:42:10 00:47:37
200 156 Onichimowski Piotr M35 49 191 00:29:18 (174)00:03:52 (189)01:19:23 (235)00:01:58 (110)00:47:58 (110) 02:42:29 00:47:56
201 78 Smoliński Robert Polish Adventure Team T-Mobile Polska S.A. M45 12 192 00:28:04 (137)00:03:37 (147)01:17:45 (216)00:02:46 (241)00:50:39 (146) 02:42:51 00:48:18
202 76 Słodowicz Piotr Grupa Trójmiasto M40 29 193 00:36:44 (320)00:04:23 (252)01:10:20 (125)00:02:19 (169)00:49:10 (133) 02:42:56 00:48:23
203 131 Lempek Daniel Lubawa M30 46 194 00:34:22 (287)00:03:57 (200)01:10:53 (135)00:02:43 (233)00:51:06 (151) 02:43:01 00:48:28
204 384 Lisowski Jacek M40 30 195 00:32:42 (257)00:04:27 (257)01:14:22 (179)00:02:53 (252)00:48:51 (127) 02:43:15 00:48:42
205 228 Dobkowski Kamil SPORTEVO www.sport-evo.pl M30 47 196 00:29:26 (179)00:03:14 (91)01:13:16 (167)00:01:43 (68)00:55:41 (218) 02:43:20 00:48:47
206 68 Kowalski Grzegorz M25 38 197 00:32:46 (261)01:16:45 (348) 02:43:22 00:48:49
207 243 Makowski Grzegorz Grupa Kolarska STG M45 13 199 00:28:59 (159)00:03:42 (154)01:13:55 (173)00:02:31 (205)00:54:22 (198) 02:43:29 00:48:56
208 30 Kłos Marcin M35 50 198 00:28:21 (144)00:07:30 (343)01:15:49 (193)00:02:22 (179)00:49:27 (138) 02:43:29 00:48:56
209 142 Łukasiewicz Łukasz Kuźnia Triathlonu M25 39 200 00:31:52 (243)00:04:44 (281)01:09:24 (108)00:03:04 (270)00:54:37 (205) 02:43:41 00:49:08
210 402 Pągowski Krzysztof TRONIK TRIATHLON TEAM Meble-Diana M50 4 201 00:32:56 (267)00:04:12 (230) 02:43:48 00:49:15
211 19 Sukacz Dawid M40 31 202 00:33:10 (272)00:03:24 (113)01:12:19 (156)00:02:18 (165)00:52:43 (171) 02:43:54 00:49:21
212 291 Stefański Michał M35 51 203 00:30:28 (209)00:04:57 (295)01:13:45 (170)00:02:21 (174)00:52:25 (167) 02:43:56 00:49:23
213 32 Leszczyński Cezary Tricity Triathlon Team M40 32 204 00:29:33 (184)00:04:29 (259)01:17:04 (205)00:02:22 (178)00:50:52 (147) 02:44:20 00:49:47
214 278 Ponto Piotr Pocisk Piotrek M35 52 205 00:28:21 (143)00:04:58 (296)01:17:22 (211)00:02:04 (128)00:51:39 (158) 02:44:24 00:49:51
215 416 Bosak Marek M30 48 206 00:34:20 (285)00:03:58 (205)01:10:43 (130)00:01:50 (84)00:53:37 (184) 02:44:28 00:49:55
216 182 Krygielski Krzysztof M35 53 207 00:39:36 (339)00:06:02 (336) 02:44:34 00:50:01
217 410 Kędzior Paweł SPORTURISMO.PL M25 40 208 00:29:11 (169)00:04:02 (212)01:12:46 (160)00:02:24 (184)00:56:18 (226) 02:44:41 00:50:08
218 394 Stasiak Krzysztof Sport-Evo Hellmann Running Team M40 33 209 00:30:45 (217)00:03:56 (195)01:11:45 (145)00:02:36 (223)00:55:42 (219) 02:44:44 00:50:11
219 403 Biankowski Piotr KKS GO TRI TEAM sklep.arcar.pl M35 54 210 00:22:27 (29)00:04:32 (264) 02:45:03 00:50:30
220 189 Kord Bogdan M55 2 211 00:34:25 (289)00:03:27 (122)01:10:46 (131)00:02:17 (162)00:54:12 (196) 02:45:07 00:50:34
221 211 Zdrojewski Krzysztof UKS TRS SUSZ M40 34 212 00:27:54 (132)00:03:45 (171) 02:45:56 00:51:23
222 224 Jędrzejczyk Natalia Sport Guru K25 5 10 00:27:21 (116)00:03:45 (172)01:17:52 (217)00:02:24 (188)00:54:39 (206) 02:46:01 00:51:28
223 146 Tuczko Marcin M30 49 213 00:26:45 (88)00:03:46 (178)01:11:24 (139)00:02:33 (216)01:01:51 (263) 02:46:19 00:51:46
224 282 Wesołowski Szymon M25 41 214 00:30:27 (208)00:03:44 (162)01:19:31 (238)00:01:31 (41)00:51:24 (155) 02:46:37 00:52:04
225 275 Bryzek Arnold M40 35 215 00:27:29 (121)00:04:04 (217)01:14:22 (180)00:02:39 (228)00:58:15 (242) 02:46:49 00:52:16
226 174 Osiecki Ireneusz TEAM TRI-MAGIC M50 5 216 00:31:21 (230)00:03:42 (153)01:11:10 (137)00:02:53 (250)00:57:44 (239) 02:46:50 00:52:17
227 378 Kopacz Grzegorz wmsportowy Polsport Team M25 42 217 00:30:34 (214)00:03:25 (118)01:16:27 (201)00:02:12 (147)00:54:32 (203) 02:47:10 00:52:37
228 414 Kaszczynski Grzegorz M40 36 218 00:32:22 (251)00:06:02 (335)01:12:39 (159)00:02:46 (244)00:53:50 (192) 02:47:39 00:53:06
229 251 Jarosz Robert ComplexSports Team / Triathlon Trojmiasto ComplexSports Team / Triathlon Trojmiasto M30 50 219 00:29:03 (160)00:05:30 (324)01:14:26 (181)00:02:33 (212)00:56:20 (227) 02:47:52 00:53:19
230 65 Dziemian Karol M40 37 220 00:29:09 (166)00:04:30 (261)01:17:27 (213)00:02:29 (201)00:54:25 (200) 02:48:00 00:53:27
231 366 Lasa Marcin M35 55 221 00:32:17 (250)00:03:42 (157)01:13:10 (165)00:02:26 (194)00:56:31 (229) 02:48:06 00:53:33
232 207 Epelbaum Dariusz T-Mobile Running Team M35 56 222 00:36:21 (317)00:04:23 (251)01:14:45 (185)00:01:56 (104)00:50:55 (148) 02:48:20 00:53:47
233 307 Kozaryn Radoslaw M25 43 223 00:29:29 (182)00:03:49 (186)01:16:00 (197)00:02:13 (153)00:57:24 (236) 02:48:55 00:54:22
234 193 Reza Marek M45 14 224 00:34:44 (293)00:03:44 (163)01:14:19 (176)00:02:24 (186)00:53:47 (189) 02:48:58 00:54:25
235 9 Jarski Paweł M35 57 225 00:28:08 (138)00:03:45 (167)01:14:21 (178)00:02:23 (181)01:00:27 (257) 02:49:04 00:54:31
236 212 Nowacki Klaudiusz M30 51 226 00:32:50 (263)00:04:18 (241)01:18:27 (223)00:01:23 (22)00:52:13 (164) 02:49:11 00:54:38
237 332 Średziński Łukasz Tribition Team WARSZAWA TARGÓWEK M35 58 227 00:27:04 (108)00:04:55 (292)01:17:19 (209)00:02:57 (257)00:57:08 (233) 02:49:23 00:54:50
238 127 Gapiński Marek M25 44 228 00:31:24 (233)00:03:18 (101) 02:49:31 00:54:58
239 181 Śmieciński Krzysztof M40 38 229 00:31:53 (245) 02:49:48 00:55:15
240 288 Mytnik Grzegorz Water Knights Triathlon Zabierzów M40 39 230 00:23:27 (44)00:03:48 (182)01:19:19 (234)00:02:45 (239)01:00:59 (260) 02:50:18 00:55:45
241 52 Dawiec Alfred Water Knights Triathlon Zabierzów M35 59 231 00:27:09 (109)00:03:49 (184)01:16:39 (203)00:02:53 (251)00:59:48 (249) 02:50:18 00:55:45
242 186 Sala Krzysztof M35 60 232 00:35:43 (307)00:04:13 (232)01:18:46 (226)00:02:17 (160)00:49:21 (136) 02:50:20 00:55:47
243 172 Raczyńska Katarzyna Trinergy K35 1 11 00:34:03 (280)00:04:10 (228)01:17:24 (212)00:02:31 (202)00:52:19 (165) 02:50:27 00:55:54
244 195 Chmiel Waldemar PTT Delta M50 6 233 00:32:31 (253)00:05:18 (315)01:15:51 (194)00:02:32 (209)00:54:27 (201) 02:50:39 00:56:06
245 57 Radziukiewicz Grzegorz M35 61 234 00:36:32 (318)00:03:51 (187)01:12:47 (161)00:02:34 (217)00:55:02 (212) 02:50:46 00:56:13
246 359 Zduniak Artur M25 45 235 00:30:06 (204)00:05:04 (302)01:22:17 (253)00:01:39 (57)00:51:54 (161) 02:51:00 00:56:27
247 328 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M40 40 236 00:29:40 (190)00:04:37 (270)01:17:42 (215)00:03:02 (266)00:56:03 (222) 02:51:04 00:56:31
248 138 Piotrowicz Krzysztof M45 15 237 00:35:56 (310)00:03:22 (109)01:16:14 (199)00:02:07 (135)00:53:27 (181) 02:51:06 00:56:33
249 152 Urbaczewski Maciej M30 52 238 00:32:16 (248)00:04:20 (246)01:18:52 (228)00:02:13 (150)00:53:46 (188) 02:51:27 00:56:54
250 418 Malarecki Pawel M40 41 239 00:32:53 (265)00:05:19 (317)01:17:18 (208)00:02:04 (129)00:54:06 (194) 02:51:40 00:57:07
251 124 Macińska Monika K30 2 12 00:24:51 (56)00:03:36 (146)01:22:37 (255)00:02:09 (139)00:58:30 (244) 02:51:43 00:57:10
252 106 Czayka Krystian SWIMMERS Masters Team M30 53 240 00:29:34 (187)00:03:20 (105)01:19:39 (242)00:02:45 (238)00:56:33 (230) 02:51:51 00:57:18
253 401 Florczyk Robert M30 54 241 00:38:48 (334)00:03:39 (150)01:12:03 (151)00:02:26 (197)00:55:11 (214) 02:52:07 00:57:34
254 346 Skudlik Tomasz UKS MANTA Kochłowice Ruda Ślaska M40 42 242 00:30:58 (218)00:04:38 (272)01:25:52 (274)00:02:44 (235)00:47:58 (109) 02:52:10 00:57:37
255 323 Mocarski Jakub Zła Koza M25 46 243 00:33:36 (277)00:05:13 (307)01:16:45 (204)00:02:24 (189)00:54:16 (197) 02:52:14 00:57:41
256 166 Dudkiewicz Jacek M25 47 244 00:32:16 (249)00:04:03 (214)01:09:46 (113)00:03:11 (276)01:03:06 (271) 02:52:22 00:57:49
257 14 Puchalski Filip M25 48 245 00:36:45 (321)00:03:16 (99)01:15:29 (189)00:01:58 (113)00:54:59 (211) 02:52:27 00:57:54
258 215 Andrejczuk Łukasz P M25 49 246 00:28:21 (145)00:05:17 (314)01:15:54 (195)00:02:37 (226)01:00:25 (256) 02:52:34 00:58:01
259 64 Leszczewicz Waldek M35 62 247 00:36:49 (322)00:03:28 (127)01:17:06 (206)00:02:38 (227)00:52:34 (169) 02:52:35 00:58:02
260 144 Zakrzewska Ewa K35 2 13 00:31:17 (225)00:03:19 (103)01:20:20 (247)00:02:10 (142)00:55:36 (217) 02:52:42 00:58:09
261 392 Wasiak Wojciech Water Knights Triathlon Zabierzów M50 7 248 00:29:11 (168)00:05:17 (313)01:20:16 (246)00:02:46 (246)00:55:25 (215) 02:52:55 00:58:22
262 276 Zieliński Tomasz KS Spójnia/Spójnia Fitness Gdańsk M30 55 249 00:29:19 (175)00:03:53 (192)01:19:30 (237)00:02:10 (140)00:58:06 (241) 02:52:58 00:58:25
263 269 Iwanow Michał Trinergy Fish4Dogs Polska M35 63 250 00:30:33 (212)00:02:53 (60)01:14:56 (186)00:01:54 (97)01:02:47 (269) 02:53:03 00:58:30
264 134 Kopcewicz Tomasz M30 56 251 00:40:21 (342)00:03:15 (96)01:10:52 (134)00:02:44 (234)00:56:00 (221) 02:53:12 00:58:39
265 176 Thumeyer Katharina WITC K25 6 14 00:33:14 (275)00:04:43 (280)01:15:34 (191)00:02:32 (207)00:57:19 (235) 02:53:22 00:58:49
266 35 Królikowski Robert M30 57 252 00:35:14 (300)00:04:37 (271)01:19:31 (239)00:03:04 (271)00:50:56 (149) 02:53:22 00:58:49
267 85 Kędziora Agnieszka Luft Tri Team K25 7 15 00:31:16 (224)00:03:57 (201)01:17:22 (210)00:02:33 (213)00:58:20 (243) 02:53:28 00:58:55
268 67 Łątkowska Mirosława K35 3 16 00:34:24 (288)00:04:27 (256)01:18:42 (225)00:02:13 (152)00:53:48 (190) 02:53:34 00:59:01
269 75 Włudarczyk Damian M30 58 253 00:35:52 (309)00:04:15 (236)01:22:15 (252)00:02:24 (183)00:48:58 (129) 02:53:44 00:59:11
270 37 Kusak Przemysław Ruda Grażyna M35 64 254 00:38:02 (331)00:05:41 (328)01:13:01 (162)00:02:34 (218)00:54:31 (202) 02:53:49 00:59:16
271 141 Frolików Aleksander Triathlon Trójmiasto M30 59 255 00:32:46 (260)00:04:30 (260)01:17:15 (207)00:02:32 (210)00:56:56 (231) 02:53:59 00:59:26
272 18 Styczyński Dariusz M40 43 256 00:37:52 (330)00:04:42 (278)01:14:21 (177)00:03:25 (281)00:53:39 (186) 02:53:59 00:59:26
273 107 Wiśniewski Mikołaj bydgoski klub morsa M30 60 257 00:31:18 (226)00:03:16 (98)01:14:30 (183)00:02:17 (161)01:03:05 (270) 02:54:26 00:59:53
274 201 Lewiński Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M18 17 258 00:48:29 (350)00:04:17 (238)01:16:20 (200)00:01:28 (33)00:44:15 (55) 02:54:49 01:00:16
275 229 Skrzyński Patryk GRUPA MALBORK M35 65 259 00:31:30 (235) 02:54:57 01:00:24
276 249 Klimas Marek M50 8 260 00:40:03 (341)00:05:16 (312)01:14:41 (184)00:03:00 (260)00:52:05 (162) 02:55:05 01:00:32
277 168 Wróblewski Jarosław M30 61 261 00:29:12 (170)00:04:29 (258)01:18:16 (220)00:02:25 (193)01:00:49 (259) 02:55:11 01:00:38
278 214 Janiec Mateusz runnersplace.pl M30 62 262 00:35:49 (308)00:05:11 (304)01:22:14 (251)00:03:02 (265)00:48:58 (128) 02:55:14 01:00:41
279 287 Zalewski Slawomir M40 44 263 00:29:17 (173)00:04:56 (294)01:18:03 (219)00:03:25 (280)00:59:57 (252) 02:55:38 01:01:05
280 173 Zieliński Jarek CompleXsports Triathlon Team M40 45 264 00:35:36 (306)00:03:52 (190)01:19:56 (243)00:02:55 (256)00:53:46 (187) 02:56:05 01:01:32
281 93 Nykowska Agata K25 8 17 00:28:54 (154)00:05:03 (301)01:18:46 (227)00:02:25 (191)01:01:01 (262) 02:56:09 01:01:36
282 97 Ciak Damian M25 50 265 00:34:55 (298)00:05:47 (331) 02:56:30 01:01:57
283 94 Dziamski Marcin M30 63 266 00:34:45 (296)00:04:47 (287)01:19:32 (240)00:02:33 (214)00:55:10 (213) 02:56:47 01:02:14
284 53 Rolewicz Karol rolewicz.pl M25 51 267 00:36:59 (325)00:05:40 (327)01:15:44 (192)00:02:46 (247)00:56:00 (220) 02:57:09 01:02:36
285 411 Baranowski Waldemar bambosz M55 3 268 00:33:11 (273)00:04:09 (227)01:20:15 (245)00:02:42 (231)00:57:02 (232) 02:57:19 01:02:46
286 327 Kramek Tomasz Ogur Team M25 52 269 00:32:39 (256)00:04:55 (291)01:23:09 (260)00:02:46 (243)00:54:07 (195) 02:57:36 01:03:03
287 367 Kurzątkowski Dariusz M40 46 270 00:29:25 (177)00:04:32 (265)01:19:09 (232)00:02:32 (206)01:02:02 (264) 02:57:40 01:03:07
288 345 Blankiewicz Rafał M40 47 271 00:32:54 (266)00:03:55 (193)01:23:59 (266)00:02:13 (148)00:54:41 (207) 02:57:42 01:03:09
289 343 Marek Andrzej M35 66 272 00:29:06 (164)00:05:13 (308)01:15:16 (188)00:02:40 (230)01:05:33 (278) 02:57:48 01:03:15
290 223 Rybus Agata K25 9 18 00:32:51 (264)00:03:58 (204)01:23:15 (261)00:02:21 (173)00:55:27 (216) 02:57:52 01:03:19
291 413 Pomastowski Grzegorz niezrzeszony bez M60 2 273 00:38:43 (332)00:03:53 (191)01:11:51 (146)00:04:21 (287)00:59:19 (247) 02:58:07 01:03:34
292 273 Olender Paweł Trucht Mrągowo M35 67 274 00:33:01 (269)00:04:18 (240)01:17:59 (218)00:02:46 (245)01:00:23 (255) 02:58:27 01:03:54
293 136 Kroll Marcin 12tri.pl M25 53 275 00:36:58 (324)00:04:01 (211)01:22:47 (257)00:02:04 (130)00:52:42 (170) 02:58:32 01:03:59
294 210 Durski Piotr M30 64 276 00:34:41 (292)00:06:00 (334)01:17:35 (214)00:03:02 (263)00:57:26 (238) 02:58:44 01:04:11
295 260 Marciniak Joanna CompleXsports Triathlon Team K30 3 19 00:37:34 (327)00:03:41 (152) 02:58:55 01:04:22
296 95 Szulc Maciej Enduroman Elbląg M40 48 277 00:33:13 (274)00:05:55 (332)01:18:55 (229)00:03:07 (275)00:57:52 (240) 02:59:02 01:04:29
297 233 Adamczuk Paweł M30 65 278 00:31:03 (220)00:05:15 (311)01:20:13 (244)00:01:52 (90)01:01:00 (261) 02:59:23 01:04:50
298 375 Świniarski Piotr niezrzeszony M30 66 279 00:31:28 (234)00:04:40 (275)01:18:37 (224)00:02:26 (195)01:02:18 (265) 02:59:29 01:04:56
299 270 Kossakowski Arkadiusz M30 67 280 00:33:04 (270)00:04:33 (267)01:22:27 (254)00:02:06 (132)00:57:24 (237) 02:59:34 01:05:01
300 143 Chajęcki Karol M35 68 281 00:36:41 (319)00:04:13 (231)01:16:30 (202)00:03:33 (283)00:58:38 (245) 02:59:35 01:05:02
301 234 Nowak Wojciech Klub Biegacza PKA Gdynia M55 4 283 00:29:16 (171)00:04:40 (274)01:24:11 (267)00:02:54 (255)00:58:39 (246) 02:59:40 01:05:07
302 153 Idzior Adam M30 68 282 00:32:13 (247)00:04:15 (233)01:25:41 (272)00:02:44 (236)00:54:47 (209) 02:59:40 01:05:07
303 296 Szulski Adam M40 49 284 00:33:08 (271)00:10:02 (347) 02:59:50 01:05:17
304 222 Stańczuk Lech M-Team Olsztyn M60 3 285 00:35:16 (302)00:05:30 (325)01:13:34 (169)00:04:36 (288)01:02:25 (266) 03:01:21 01:06:48
305 369 Sopyła Krzysztof Prejłowo M30 69 286 00:36:50 (323)00:05:44 (330)01:23:22 (263)00:02:35 (220)00:53:37 (185) 03:02:08 01:07:35
306 277 Syrowiecka Joanna sjps K18 5 20 00:28:41 (151)00:04:48 (288)01:25:48 (273)00:03:03 (268)01:00:02 (253) 03:02:22 01:07:49
307 164 Radziejewski Grzegorz M40 50 287 00:34:05 (281)00:05:12 (305)01:22:55 (258)00:03:14 (277)00:57:09 (234) 03:02:35 01:08:02
308 353 Dabulis Jarosław M40 51 288 00:38:44 (333)00:03:34 (139)01:23:45 (265)00:02:31 (204)00:54:24 (199) 03:02:58 01:08:25
309 386 Hołówko Wacław TRICLUB M25 54 289 00:33:45 (279)00:04:08 (223)01:19:29 (236)00:02:04 (127)01:04:15 (273) 03:03:41 01:09:08
310 324 Sosiński Rafał M30 70 290 00:34:56 (299)00:05:14 (309) 03:04:05 01:09:32
311 368 Szubstarski Jarosław M35 69 291 00:31:48 (242)00:06:03 (337)01:29:02 (281)00:03:51 (285)00:53:24 (180) 03:04:08 01:09:35
312 357 Dąbrowska Katarzyna K25 10 21 00:39:24 (337)00:04:09 (226)01:25:23 (271)00:02:46 (242)00:53:08 (175) 03:04:50 01:10:17
313 231 Szczygieł Łukasz M30 71 292 00:36:05 (312)00:05:12 (306) 03:05:48 01:11:15
314 254 Wilijewicz Dominika LABOSPORT Team Wilijewicze K40 1 22 00:34:19 (284)00:04:18 (242)01:30:00 (286)00:02:25 (192)00:54:48 (210) 03:05:50 01:11:17
315 280 Stefański Krystian KB Ergo M30 72 293 00:36:09 (315)00:04:46 (283)01:30:08 (287)00:02:16 (159)00:52:45 (172) 03:06:04 01:11:31
316 262 Korczyńska Agata K30 4 23 00:35:25 (305)00:04:55 (293)01:30:28 (288)00:02:00 (117)00:53:31 (182) 03:06:19 01:11:46
317 325 Domżalski Łukasz PROTEA TEAM M25 55 294 00:39:37 (340)00:05:00 (299)01:19:02 (230)00:02:13 (154)01:00:35 (258) 03:06:27 01:11:54
318 238 Młotowski Rafał M45 16 295 00:31:09 (223)00:05:26 (320)01:22:45 (256)00:04:38 (289)01:02:38 (268) 03:06:36 01:12:03
319 28 Polcyn Jan Ekonomia PWSZ Piła M50 9 296 00:37:41 (328)00:03:59 (208) 03:06:39 01:12:06
320 11 Sondowski Szymon M30 73 297 00:24:47 (55)00:04:15 (235)01:29:34 (285)00:01:54 (101)01:06:48 (281) 03:07:18 01:12:45
321 314 Olszewski Marek AKB Lidzbark Warmiński M45 17 298 00:44:49 (346)00:08:15 (345)01:25:14 (270)00:03:01 (262)00:46:51 (92) 03:08:10 01:13:37
322 218 Zięba Łukasz M25 56 299 00:36:20 (316)00:06:37 (341)01:31:46 (290)00:03:52 (286)00:49:36 (139) 03:08:11 01:13:38
323 179 Zawieja Bartosz M35 70 300 00:30:29 (210)00:04:19 (245)01:21:11 (249)00:02:45 (240)01:10:05 (283) 03:08:49 01:14:16
324 59 Krasuski Robert M45 18 301 00:31:31 (236)00:04:23 (250)01:26:17 (276)00:02:17 (163)01:04:41 (275) 03:09:09 01:14:36
325 86 Pachla Adam M35 71 302 00:37:51 (329)00:04:46 (286)01:18:17 (221)00:03:31 (282)01:05:01 (276) 03:09:26 01:14:53
326 405 Sołdan Maciej M40 52 303 00:31:38 (240)00:04:23 (253)01:26:03 (275)00:02:35 (222)01:05:12 (277) 03:09:51 01:15:18
327 397 Świerzewska Weronika Bezimienni K25 11 24 00:37:25 (326)00:04:15 (234) 03:10:22 01:15:49
328 389 Strzelecki Daniel ZDK Warmia Sport M35 72 304 00:41:21 (344)00:05:15 (310)01:14:56 (187)00:03:16 (278)01:06:16 (280) 03:11:04 01:16:31
329 92 Dietrich Krzysztof Sportowy Jeż Poranny M30 74 305 00:34:21 (286)00:06:26 (339) 03:11:18 01:16:45
330 25 Bronakowski Andrzej www.czasrelaksu.olsztyn.pl M35 73 306 00:34:51 (297)00:04:45 (282)01:29:02 (282)00:02:54 (253)00:59:49 (250) 03:11:21 01:16:48
331 43 Szot Norbert M40 53 307 00:33:00 (268)00:04:19 (243)01:19:38 (241)00:02:24 (185)01:12:06 (285) 03:11:27 01:16:54
332 398 Kozłowski Bogdan M40 54 308 00:38:54 (335)00:05:23 (318)01:29:04 (283)00:03:04 (273)00:56:09 (223) 03:12:34 01:18:01
333 283 Miśków Ryszard M45 19 309 00:39:19 (336)00:05:10 (303)01:23:24 (264)00:05:55 (290)01:00:07 (254) 03:13:55 01:19:22
334 336 Ciskowski Waldemar M55 5 310 00:34:26 (290)00:04:41 (276)01:20:32 (248)00:02:49 (248)01:11:31 (284) 03:13:59 01:19:26
335 406 Kręcielewski Tomasz Team Nutrilite M30 75 311 00:42:11 (345)00:09:54 (346)01:31:19 (289)00:02:01 (120)00:48:39 (124) 03:14:04 01:19:31
336 341 Bartoszewicz Kamil Nadaktywni Sprint TriTeam M30 76 312 00:20:30 (17)00:07:00 (342)01:24:44 (269)00:03:03 (269)01:18:56 (288) 03:14:13 01:19:40
337 198 Wacławska-Matyjasik Agata ORKA Iława K30 5 25 00:34:18 (283)00:04:51 (289)01:28:49 (280)00:02:58 (258)01:04:19 (274) 03:15:15 01:20:42
338 112 Pilarska Monika CompleXsports Triathlon Team K30 6 26 00:34:45 (294)00:05:59 (333)01:29:28 (284)00:03:04 (272)01:02:33 (267) 03:15:49 01:21:16
339 165 Kubań Marta K25 12 27 00:40:36 (343)00:04:46 (284)01:24:16 (268)00:02:35 (219)01:04:02 (272) 03:16:15 01:21:42
340 347 Langa Marcin M30 77 313 00:47:21 (348)00:05:27 (321)01:21:53 (250)00:02:21 (172)00:59:35 (248) 03:16:37 01:22:04
341 96 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 55 314 00:29:59 (202)00:03:28 (128)01:27:45 (278)00:02:59 (259)01:13:15 (286) 03:17:26 01:22:53
342 396 Rybowski Krzysztof www.pomagamynatalii.pl M35 74 315 00:39:26 (338)00:06:07 (338)01:22:59 (259)00:03:00 (261)01:07:36 (282) 03:19:08 01:24:35
343 303 Gardecki Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M18 18 316 00:47:49 (349)00:04:30 (262)01:18:19 (222)00:02:23 (180)01:06:09 (279) 03:19:10 01:24:37
344 322 Kruszyńska Anna K35 4 28 00:35:21 (304)00:05:27 (322)01:26:49 (277)00:02:54 (254)01:13:25 (287) 03:23:56 01:29:23
345 216 Adamczuk Karol M25 57 317 00:29:26 (178)00:04:58 (297)01:27:59 (279)00:02:26 (196)01:22:30 (289) 03:27:19 01:32:46
346 158 Gałęziewska Wiesława powerOn3city K35 5 29 00:45:58 (347)00:06:27 (340)01:34:43 (291)00:03:37 (284)00:59:55 (251) 03:30:40 01:36:07
347 81 Michałowski Piotr M45 00:31:22 (231)00:04:31 (263)01:00:54 (6) DNF
348 318 Chmura Maciej Scott Trisfera Polska Tri-Magic M25 00:19:16 (8)00:02:04 (10)01:23:16 (262)00:01:19 (14) DNF
349 29 Turczyński Łukasz M25 00:31:20 (229)00:03:49 (185)01:49:23 (292)00:02:10 (143) DNF
350 128 Jaworski Konrad Trinergy Lew Lębork M35 00:26:32 (73)00:02:51 (56)01:53:03 (293) DNF
351 154 Najmowicz Paweł Warmińsko- Mazurski KS Triathlon M18 00:20:08 (14)00:02:01 (8) DNF
352 21 Dukaczewski Michał M30 00:29:05 (162)00:03:58 (202) DNF
353 10 Piwowarski Paweł LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 00:34:15 (282)00:03:06 (74) DNF
354 1 Kaźmierczak Mateusz AdgarFit Pro Team Elemental Holding SA M18 DNF
355 16 Kempa Maciej M40 DNF
356 23 Dutkiewicz Marcin Water Knights Triathlon Zabierzów M30 DNF
357 24 Cieslak Agnieszka AZS AWF Katowice K25 DNF
358 31 Tomalski Piotr LABOSPORT Team AT Team M35 DNF
359 42 Gielniak Przemysław M40 DNF
360 46 Tarasiewicz Ireneusz Trisophrenia Triathlon Club M55 DNF
361 50 Folga Andrzej LABOSPORT Team M40 DNF
362 54 Kurek Andrzej M55 DNF
363 58 Biernat Ryszard TRISOPHRENIA M60 DNF
364 69 Skórniewski Sławomir M30 DNF
365 72 Markowski Dominik M35 DNF
366 87 Janczewski Darek LABOSPORT Team M40 DNF
367 91 Wysocki Radek M40 DNF
368 98 Waniewski Marcin Bike Academy Team M35 DNF
369 102 Jagiełka Patryk UKS TRS SUSZ M30 DNF
370 110 Oleksiuk Przemysław Triathlon Club Nowogard M18 DNF
371 111 Ganc Marcin M35 DNF
372 121 Twardy Michał M45 DNF
373 137 Słodki Maciej LABOSPORT Team PTT Delta M35 DNF
374 145 Chudyba Michał Sanatorium Leśnik Sopot furbo.pl M35 DNF
375 147 Szczęsna Małgorzata CompleXsports PRO TEAM K25 DNF
376 170 Bartosiak Szymon M35 DNF
377 180 Gałązka Kamil M30 DNF
378 184 Krupa Jan M25 DNF
379 192 Ziniewicz Łukasz M35 DNF
380 197 Kuligowski Adam M18 DNF
381 199 Pergół Mieczysław Trinergy M35 DNF
382 203 Klamra Tomasz AKM OLIMP OLSZTYN M45 DNF
383 208 Rakowska Katarzyna Uciekające Kurczaki K35 DNF
384 226 Sznajder Wiktor M35 DNF
385 227 Kozłowski Tomasz M35 DNF
386 235 Kołowrotny Wojciech M40 DNF
387 237 Michalski Bartosz BDC Retro MTB Team M30 DNF
388 241 Pawelec Marek Triathlon Team Ciesielski M35 DNF
389 244 Szczepkowski Paweł M18 DNF
390 255 Korwiel Rafał Bezimienni M30 DNF
391 265 Brzozowski Piotr M30 DNF
392 266 Rajczyba Małgorzata K45 DNF
393 267 Polański Piotr M30 DNF
394 279 Haibach Werner KS UAM Traithlon M60 DNF
395 281 Kondraciuk Dariusz AT Team M35 DNF
396 284 Mastalerz Tomasz T-Mobile Running Team M35 DNF
397 297 Kubicki Dariusz Waniewski Coaching M35 DNF
398 302 Jarmoszewicz Lukasz IronHelp M40 DNF
399 304 Pfitzner Jan WARSAW MASTERS TEAM M25 DNF
400 305 Rzepka Jakub M30 DNF
401 338 Szczygiel Jarosław Water Knights Triathlon Zabierzów M30 DNF
402 339 Świder Michał M25 DNF
403 340 Antonowicz Marcin N/a M35 DNF
404 344 Kaca Krzysztof UKS TRS SUSZ M35 DNF
405 348 Zabrocki Wojtek Runeda Runeda M18 DNF
406 349 Dynarski Jacek PLAST-MIX M50 DNF
407 355 Kroupa Luiza WTT Warszawa K45 DNF
408 356 Krasuski Artur M25 DNF
409 360 Krupiński Marek M40 DNF
410 361 Założyński Paweł M45 DNF
411 381 Fijałkowska Agata Nadaktywni Sprint TriTeam K25 DNF
412 385 Wachowska Bogusława K25 DNF
413 391 Markitan Andre M45 DNF
414 395 Hoppe Tomasz TEAM WIKTOR/CF163 CROSS SPORT BYDGOSZCZ M30 DNF
415 400 Nowak Piotr Biegiemnapomoc.pl M35 DNF
416 409 Jezierski Tomasz www.megatherm.pl M35 DNF
417 412 Protas Krzysztof M35 DNF
418 417 Wojda Rafal M30 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon