Garmin Iron Triathlon Elbląg 2024 - dystans 1/8 Ironman Pokaż
Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275
Lista główna
Nazwisko i imię | Miejscowość | Kat. wiekowa | Nr startowy |
---|---|---|---|
Adamczyk Bartosz | Kołobrzeg | 25-29 | 403 |
Adamczyk Mateusz | Niekanin | 30-34 | 401 |
Alicki Grzegorz | Elbląg | 45-49 | 357 |
Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | 30-34 | 392 |
Bramowicz Jacek | Juszkowo | 40-44 | 351 |
Brzeski Marcin | Gdynia | 40-44 | 412 |
Buczyński Olgierd | Warszawa | 30-34 | 407 |
Budnik Jacek | Gdańsk | 35-39 | 386 |
Budnik Maciej | Puck | 35-39 | 387 |
Bułka Bartosz | Wrocław | 35-39 | 369 |
Czapiński Bartosz | Siedlce | 50-54 | 367 |
Dąbrowski Damian | Gdańsk | 30-34 | 380 |
Drzewiecka Dominika | Gdańsk | 35-39 | 382 |
Dziatkowski Dawid | Olsztyn | 25-29 | 362 |
Fischer Marcin | Grudziądz | 50-54 | 415 |
Gachowski Grzegorz | Morąg | 50-54 | 365 |
Gałka Piotr | Elbląg | 50-54 | 420 |
Gąsior Krystian | Elbląg | 25-29 | 391 |
Giedziun Kamil | Tolkmicko | 40-44 | 358 |
Gierasimiuk Grzegorz | Warszawa | 40-44 | 389 |
Gietka Aleksander | Warszawa (Wilanów) | 40-44 | 397 |
Hońko Przemysław | Elbląg | 40-44 | 409 |
Jakubowski Tomasz | Augustów | 25-29 | 390 |
Jóźwiak Łukasz | Rumia | 45-49 | 417 |
Kantarowski Bartek | Ślesin | 16-17 | 384 |
Karbiak Aleksander | Gdynia | 25-29 | 378 |
Kessler Dominika | Piastów | 40-44 | 421 |
Kisielewski Michał | Sopot | 18-24 | 381 |
Klajna Jakub | Gdańsk | 30-34 | 352 |
Kociszewski Tadeusz | Otwock | 30-34 | 405 |
Kotarska Małgorzata | Gdynia | 45-49 | 356 |
Kubiński Artur | Ożarów Mazowiecki | 45-49 | 408 |
Kuciaba Jacek | Jagatowo | 50-54 | 374 |
Kulesza Maciej | Elbląg | 50-54 | 425 |
Kulikowski Tadeusz | Gołdap | 50-54 | 399 |
Kuśnierz Dariusz | Bartoszyce | 60-64 | 416 |
Lackorzyński Krzysztof | Nowy Dwór Mazowiecki | 35-39 | 364 |
Liber Piotr | Elbląg | 30-34 | 372 |
Lis Sławomir | Gdańsk | 60-64 | 371 |
Lisiecki Tomasz | Gdynia | 55-59 | 388 |
Lizak Włodzimierz | Elbląg | 60-64 | 423 |
Ławecki Dariusz | Rotmanka | 60-64 | 402 |
Ławreszuk Łukasz | Gdańsk | 30-34 | 396 |
Łączyński Cezary | Pomiechówek | 35-39 | 368 |
Łukaczyk Marek | Elbląg | 45-49 | 383 |
Macijewicz Maciej | Nowotki | 30-34 | 413 |
Madej Maria | Białobrzegi | 16-17 | 404 |
Michalski Przemysław | Gdańsk | 50-54 | 418 |
Mikowski Mariusz | Elbląg | 40-44 | 373 |
Niedźwiedzka Agata | Borcz | 40-44 | 354 |
Niedźwiedzki Arkadiusz | Borcz | 40-44 | 353 |
Nowak Mateusz | Wrocław | 30-34 | 360 |
Nowakowski Jakub | Wrocław | 30-34 | 355 |
Ołdakowski Maciej | Łódź | 35-39 | 366 |
Owczarek Jacek | Piątkowisko | 50-54 | 376 |
Parzelski Gerard | Radom | 45-49 | 359 |
Piankowska Joanna | Kościerzyna | 50-54 | 394 |
Płatkowski Marcin | Elbląg | 50-54 | 385 |
Potocki Sławomir | Gdańsk | 50-54 | 400 |
Radelczuk Michał | Elbląg | 35-39 | 414 |
Rękawik Szymon | Elbląg | 25-29 | 422 |
Robles Jose Carlos | Gdańsk | 35-39 | 393 |
Rogowski Bartosz | Gdańsk | 45-49 | 375 |
Rygałło Kacper | Warszawa, Mazowieckie | 16-17 | 395 |
Sielicki Hubert | Elbląg | 16-17 | 377 |
Sołowiej Magdalena | Elbląg | 45-49 | 410 |
Tołwińska Agnieszka | Gronowo Górne | 50-54 | 424 |
Turek Tomasz | Kłodzko | 50-54 | 370 |
Wądołowski Rafał | Otwock | 30-34 | 406 |
Wołyniec Emilia | Gołdap | 40-44 | 411 |
Woźniak Paweł | Reda | 25-29 | 398 |
Wysota Paweł | Ełk | 35-39 | 379 |
Zbaraszewski Bartosz | Elbląg | 40-44 | 361 |
Zielski Franciszek | Czosnów | 16-17 | 363 |
Żmudziński Tomasz | Gdańsk | 35-39 | 419 |