Castle Triathlon Malbork 2015 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman - wyniki

2015-09-06 09:00 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 251 Luft Mikołaj Elemental Team M30 1 1 00:25:21 (2)00:02:56 (1)02:16:46 (1)00:02:19 (14)01:20:18 (3) 04:07:39
2 253 Głogowski Adam TRI Warrior / ATC Cargo Team M18 1 2 00:25:18 (1)00:02:57 (2)02:23:19 (6)00:01:41 (1)01:18:57 (2) 04:12:11 00:04:32
3 562 Woźniak Jakub SPORTandBODY.PL M25 1 3 00:35:41 (61)00:04:09 (16)02:19:10 (4)00:01:52 (2)01:18:48 (1) 04:19:39 00:12:00
4 574 Konieczny Marcin IM 2010 Triathlon Series Team/HoS M40 1 4 00:30:51 (15)00:03:42 (4)02:18:36 (3)00:02:08 (5)01:25:56 (4) 04:21:14 00:13:35
5 290 Buczek Bartłomiej GVT M25 2 5 00:33:09 (28)00:04:54 (39)02:20:22 (5)00:02:40 (36)01:31:07 (15) 04:32:13 00:24:34
6 564 Dąbrowski Dariusz Luft Tri Team Ilabo Sport M40 2 6 00:30:44 (11)00:04:02 (10)02:27:00 (11)00:02:26 (19)01:30:01 (13) 04:34:12 00:26:33
7 544 Markowski Marek Ulitmate Petarda Squad M35 1 7 00:30:42 (10)00:04:30 (30)02:23:51 (7)00:02:37 (33)01:33:07 (18) 04:34:47 00:27:08
8 388 Pruchniewski Karol M30 2 8 00:34:04 (38)00:04:08 (15)02:25:59 (9)00:02:14 (10)01:30:30 (14) 04:36:55 00:29:16
9 367 Trzaska Przemysław PROTEA TEAM M30 3 9 00:34:51 (44)00:04:02 (9)02:29:24 (13)00:02:34 (27)01:28:13 (8) 04:39:05 00:31:26
10 542 Sarapuk Krzysztof Gdynia M45 1 10 00:36:54 (75)00:04:00 (8)02:29:01 (12)00:02:50 (46)01:26:44 (5) 04:39:29 00:31:50
11 529 Buszan Radek Akademia Triathlonu M35 2 11 00:29:02 (4)00:04:07 (13)02:35:11 (24)00:02:17 (12)01:29:05 (11) 04:39:42 00:32:03
12 255 Nawracaj Michał GVT M25 3 12 00:30:44 (12)00:04:25 (28)02:32:59 (17)00:02:14 (8)01:29:50 (12) 04:40:13 00:32:34
13 256 Dowbor Maciej AirBike Triathlon Team M35 3 13 00:29:10 (6)00:04:21 (25)02:25:57 (8)00:02:10 (6)01:39:50 (38) 04:41:29 00:33:50
14 474 Jegliński Łukasz WTT Warszawa M25 4 14 00:33:16 (30)00:04:15 (20)02:33:50 (19)00:02:48 (43)01:28:41 (10) 04:42:50 00:35:11
15 539 Sobczak Marcin Biegosfera, Nonstop Travel Biegosfera, Nonstop Travel M40 3 15 00:32:22 (24)00:04:18 (23)02:38:16 (32)00:02:34 (28)01:28:32 (9) 04:46:03 00:38:24
16 508 Joensen Andrass M50 1 16 00:34:20 (40)00:04:41 (34)02:31:51 (16)00:02:27 (20)01:36:12 (28) 04:49:30 00:41:51
17 326 Szefer Piotr Trinergy M40 4 17 00:37:10 (79)00:03:51 (5)02:29:43 (14)00:02:18 (13)01:37:52 (33) 04:50:54 00:43:15
18 364 Gonczarek Bartosz M35 4 18 00:35:35 (59)00:04:54 (38)02:26:03 (10)00:02:19 (15)01:42:49 (46) 04:51:39 00:44:00
19 511 Fazan Rafał TRIDREAMTEAM M40 5 19 00:31:14 (18)00:09:10 (213)02:33:54 (20)00:04:17 (137)01:33:27 (19) 04:52:01 00:44:22
20 394 Żmuda Kacper M18 2 20 00:35:25 (58)00:04:15 (21)02:36:18 (26)00:02:17 (11)01:34:13 (21) 04:52:29 00:44:50
21 502 Batavicius Saulius Vilnius triathlon association M40 6 21 00:39:24 (125)00:04:53 (36)02:38:24 (33)00:02:36 (31)01:27:53 (7) 04:53:10 00:45:31
22 572 Nowicki Piotr Tricarbon.pl M35 5 22 00:33:38 (34)00:05:30 (65)02:34:12 (21)00:03:23 (82)01:39:56 (39) 04:56:38 00:48:59
23 288 Karasiński Marcin TRIATHLON KALISZ M45 2 23 00:31:24 (19)00:07:12 (154)02:48:00 (70)00:03:08 (67)01:27:19 (6) 04:57:03 00:49:24
24 333 Szczotka Mariusz AT Team Super Print M40 7 24 00:38:21 (105)00:05:34 (68)02:39:36 (37)00:03:17 (76)01:31:45 (17) 04:58:33 00:50:54
25 300 Warecki Michal Trinergy M25 5 25 00:36:21 (72)00:04:17 (22)02:40:20 (38)00:02:32 (23)01:35:20 (23) 04:58:49 00:51:10
26 468 Chudewniak Tomasz M25 6 26 00:33:57 (37)00:04:28 (29)02:47:09 (65)00:02:12 (7)01:31:33 (16) 04:59:18 00:51:39
27 307 Glonek Marcin M25 7 27 00:30:39 (8)00:04:08 (14)02:37:55 (31)00:02:33 (24)01:44:30 (57) 04:59:44 00:52:05
28 289 Gwizdała Karol SPORTEVO ADVA Optical Networking M30 4 28 00:35:13 (53)00:05:15 (56)02:36:19 (27)00:02:50 (45)01:40:33 (43) 05:00:11 00:52:32
29 254 Kowalska Olga TRINERGY TEAM K25 1 1 00:30:49 (13)00:04:33 (32)02:45:42 (56)00:04:03 (120)01:35:48 (27) 05:00:53 00:53:14
30 567 Cybulski Kamil Łowcy Przygód Gołdap M30 5 29 00:43:21 (180)00:04:41 (35)02:34:15 (22)00:02:42 (38)01:39:17 (37) 05:04:15 00:56:36
31 571 Zakrzewski Rafał ZG AZS Centrum Galion M40 8 30 00:35:55 (66)00:04:32 (31)02:38:43 (35)00:02:43 (40)01:42:39 (45) 05:04:32 00:56:53
32 363 Palus Paweł Luft Tri Team M40 9 31 00:34:56 (45)00:04:09 (17)02:34:35 (23)00:02:38 (34)01:48:48 (89) 05:05:06 00:57:27
33 406 Musiał Michał M45 3 32 00:36:09 (69)00:06:34 (117)02:43:48 (51)00:03:37 (94)01:35:36 (25) 05:05:45 00:58:06
34 570 Pietrowski Szymon KS Koniec Kiepszczenia M30 6 33 00:35:10 (51)00:08:13 (190)02:46:06 (58)00:02:29 (21)01:33:58 (20) 05:05:56 00:58:17
35 338 Markut Paweł M30 7 34 00:33:45 (36)00:06:39 (121)02:46:15 (60)00:03:00 (59)01:36:24 (29) 05:06:03 00:58:24
36 323 Kępka Marcin Marcin Kępka M30 8 35 00:37:17 (81)00:03:56 (7)02:39:12 (36)00:02:35 (29)01:43:08 (51) 05:06:09 00:58:30
37 313 Pietrzak Błażej GVT M30 9 36 00:33:25 (32)00:05:02 (45)02:47:02 (64)00:02:22 (17)01:38:49 (36) 05:06:41 00:59:02
38 449 Śliwiński Szczepan Kuźnia Triathlonu M25 8 37 00:31:44 (21)00:05:43 (73)02:46:19 (61)00:02:30 (22)01:40:30 (42) 05:06:46 00:59:07
39 329 Kwiatkowski Rafal Kuźnia Triathlonu M35 6 38 00:35:36 (60)00:04:20 (24)02:42:36 (46)00:02:14 (9)01:42:49 (47) 05:07:35 00:59:56
40 514 Skrzyński Patryk Waniewski Coaching M35 7 39 00:34:28 (43)00:04:57 (40)02:36:55 (30)00:03:29 (90)01:48:12 (84) 05:08:01 01:00:22
41 532 Trych Artur Accenture Acelerate M40 10 40 00:33:15 (29)00:06:14 (94)02:40:45 (40)00:03:18 (78)01:45:02 (61) 05:08:34 01:00:55
42 331 Klekowiecki Marcin M30 10 41 00:35:14 (54)00:06:27 (111)02:47:20 (67)00:02:42 (37)01:36:53 (31) 05:08:37 01:00:58
43 414 Sobczyński Darek Smaruj Na Trening Team M30 11 42 05:08:54 01:01:15
44 523 Kaftański Leopold Stockholm City Triathlon M30 12 43 00:31:37 (20)00:03:53 (6)02:18:35 (2)00:02:08 (4)02:12:50 (199) 05:09:02 01:01:23
45 431 Witkowski Grzegorz LABOSPORT / TRI4FUN Witkowscy Dental Clinic M35 8 44 00:37:42 (90)00:05:05 (47)02:35:42 (25)00:02:36 (32)01:48:17 (86) 05:09:22 01:01:43
46 476 Rosiński Jarosław F3Team F3Team M35 9 45 00:35:51 (63)00:05:44 (75)02:49:04 (75)00:02:58 (56)01:35:48 (26) 05:09:25 01:01:46
47 296 Wojtyna Łukasz 12tri.pl M25 9 46 00:31:50 (22)00:05:51 (79)02:53:49 (94)00:04:00 (116)01:34:35 (22) 05:10:05 01:02:26
48 306 Jeżewski Michał VON IGEL Team Morska Agencja Gdynia M35 10 47 00:40:00 (141)00:06:57 (139)02:44:52 (54)00:02:45 (42)01:36:54 (32) 05:11:27 01:03:48
49 495 Kozłowski Andrzej TRINERGY TEAM M35 11 48 00:38:11 (100)00:05:12 (53)02:42:12 (44)00:02:53 (49)01:43:49 (55) 05:12:16 01:04:37
50 436 Greguła Wojciech Automobil dita M25 10 49 00:34:09 (39)00:04:23 (27)02:53:08 (90)00:05:35 (198)01:35:21 (24) 05:12:35 01:04:56
51 387 Pisarski Marcin M30 13 50 00:36:47 (74)00:05:18 (59)02:46:51 (63)00:03:38 (96)01:40:13 (41) 05:12:48 01:05:09
52 528 Andrzejczyk Sebastian TRINERGY TEAM M40 11 51 00:35:20 (56)00:04:10 (19)02:42:46 (48)00:02:57 (52)01:47:50 (81) 05:13:02 01:05:23
53 577 Sznajder Tomasz M35 12 52 00:37:39 (89)00:04:35 (33)02:41:45 (43)00:02:42 (39)01:46:25 (67) 05:13:05 01:05:26
54 335 Głąb Andrzej Waniewski Coaching M45 4 53 00:37:17 (82)00:04:59 (42)02:46:10 (59)00:02:40 (35)01:43:49 (54) 05:14:55 01:07:16
55 277 Kubicki Leszek Wircom M60 1 54 00:31:59 (23)00:06:54 (134)02:36:29 (28)00:02:52 (47)01:57:05 (144) 05:15:18 01:07:39
56 292 Karpiński Jarosław M35 13 55 00:38:15 (103)00:06:45 (129)02:49:20 (76)00:03:36 (93)01:38:12 (35) 05:16:08 01:08:29
57 372 Pakuła Tomasz Pan Brokuł/HTF Łódź Pan Brokuł/HTF M30 14 56 00:35:03 (48)00:05:17 (57)02:49:29 (77)00:02:44 (41)01:43:38 (53) 05:16:12 01:08:33
58 524 Felińczak Michał iCOMFORT iCOMFORT M30 15 57 00:31:05 (16)00:04:04 (12)02:46:36 (62)00:03:15 (74)01:51:56 (112) 05:16:55 01:09:16
59 545 Noga Jarek LABOSPORT Team M30 16 58 00:36:55 (76)00:05:08 (50)02:44:37 (53)00:02:53 (50)01:48:37 (88) 05:18:10 01:10:31
60 283 Nowicki Marcin M35 14 59 00:39:59 (140)00:06:27 (109)02:43:44 (50)00:02:22 (16)01:45:40 (63) 05:18:13 01:10:34
61 557 Kuskowski Marek Labosport/Łowcy Przygód Gołdap Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M35 15 60 00:44:09 (190)00:05:01 (44)02:49:46 (78)00:03:07 (66)01:36:35 (30) 05:18:37 01:10:58
62 339 Wiltshire Dominic Stockholm City Triathlon M35 16 61 00:40:41 (152)00:05:17 (58)02:43:28 (49)00:02:33 (26)01:48:56 (91) 05:20:56 01:13:17
63 293 Grabowski Tomasz I ROCK Triathlon M45 5 62 00:37:05 (77)00:06:06 (88)02:40:24 (39)00:04:35 (155)01:53:02 (117) 05:21:11 01:13:32
64 302 Krasnodębski Sebastian M30 17 63 00:39:31 (130)00:05:24 (61)02:38:32 (34)00:02:57 (54)01:54:51 (131) 05:21:16 01:13:37
65 360 Kamiński Szymon Accenture Triclub M25 11 64 00:39:15 (121)00:04:10 (18)02:50:02 (79)00:03:00 (58)01:44:50 (59) 05:21:17 01:13:38
66 257 Jegliński Jan Trienergy M50 2 65 00:48:20 (227)00:06:27 (110)02:42:17 (45)00:04:03 (119)01:42:56 (48) 05:24:02 01:16:23
67 518 Ott Paweł BERETTA Polska M40 12 66 00:38:16 (104)00:07:40 (172)02:42:43 (47)00:04:50 (169)01:50:36 (99) 05:24:05 01:16:26
68 433 Czajka Maciej Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok M25 12 67 00:33:06 (27)00:05:45 (76)02:48:29 (72)00:03:04 (62)01:53:49 (123) 05:24:13 01:16:34
69 327 Lewandowski Igor M25 13 68 05:24:18 01:16:39
70 393 Bebelski Rafał Kuźnia Triathlonu M35 17 69 00:30:49 (14)00:04:22 (26)03:01:47 (131)00:03:23 (81)01:45:45 (64) 05:26:06 01:18:27
71 537 Karczewski Marcin Intel Triathlon Team M25 14 70 00:31:07 (17)00:05:28 (64)02:55:43 (103)00:03:15 (73)01:50:42 (101) 05:26:16 01:18:37
72 503 Andrzejczak Tomasz Groszek M25 15 71 00:37:13 (80)00:07:03 (142)02:48:04 (71)00:03:24 (85)01:50:40 (100) 05:26:24 01:18:45
73 328 Mularczyk Sebastian victoria zawiercie M35 18 72 00:40:23 (147)00:07:11 (153)02:36:45 (29)00:03:01 (60)01:59:31 (157) 05:26:51 01:19:12
74 280 Chojnowski Sebastian Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 16 73 00:39:17 (122)00:05:00 (43)02:41:09 (41)00:02:33 (25)01:59:08 (156) 05:27:05 01:19:26
75 415 Biaduń Daniel LABOSPORT Team M30 18 74 00:38:59 (114)00:05:13 (54)02:51:58 (86)00:03:35 (92)01:47:31 (76) 05:27:16 01:19:37
76 298 Łytek Marcin M40 13 75 00:38:08 (97)00:05:35 (69)02:53:17 (91)00:02:58 (55)01:47:58 (82) 05:27:57 01:20:18
77 381 Litwiniuk Krzysztof UKS TRS SUSZ od zera kris M35 19 76 00:34:23 (42)00:04:58 (41)02:54:32 (97)00:03:18 (79)01:50:58 (103) 05:28:10 01:20:31
78 464 Gall Rafał RAMASPORT.PL RAMASPORT M40 14 77 00:35:17 (55)00:06:20 (99)02:55:05 (99)00:03:02 (61)01:48:33 (87) 05:28:17 01:20:38
79 556 Jaumień Łukasz TWW / WMT M30 19 78 00:33:31 (33)00:06:10 (92)02:51:41 (84)00:03:10 (69)01:54:36 (128) 05:29:07 01:21:28
80 563 Lipski Marcin TRI4fun Triathlon Team Piaseczno AT Team M35 20 79 00:36:01 (68)00:05:25 (62)02:41:36 (42)00:03:16 (75)02:02:52 (163) 05:29:10 01:21:31
81 482 Stępień Bartłomiej Wytop Pruszków M30 20 80 00:40:34 (148)00:06:33 (115)02:52:47 (88)00:03:23 (83)01:46:16 (66) 05:29:33 01:21:54
82 365 Słomczyński Bartosz 10 Opolska Brygada Logistyczna M35 21 81 00:38:06 (95)00:05:32 (67)03:00:09 (124)00:03:27 (88)01:42:32 (44) 05:29:46 01:22:07
83 375 Bożęcki Marcin TRI-UNIVERSE M25 17 82 00:39:28 (128)00:05:52 (82)02:55:23 (101)00:03:13 (70)01:46:31 (68) 05:30:27 01:22:48
84 573 Cupa Ireneusz M40 15 83 00:43:07 (176)00:06:44 (127)02:46:05 (57)00:04:02 (118)01:51:02 (104) 05:31:00 01:23:21
85 478 Chabasiński Rafał M35 22 84 00:38:24 (106)00:08:29 (199)02:55:51 (105)00:04:07 (126)01:44:52 (60) 05:31:42 01:24:03
86 467 Kurczycki Michał SZWAGIER! POCZEKAJ... M35 23 85 00:36:16 (70)00:05:11 (51)02:56:00 (106)00:03:14 (71)01:51:34 (110) 05:32:16 01:24:37
87 316 Milewski Jarek Mikesz Triathlon Syd M45 6 86 00:38:04 (94)00:07:15 (158)02:51:19 (82)00:04:13 (133)01:51:33 (109) 05:32:23 01:24:44
88 560 Maćkowski Jędrzej LABOSPORT Team M30 21 87 00:37:24 (83)00:05:04 (46)02:48:46 (74)00:02:55 (51)01:58:32 (153) 05:32:40 01:25:01
89 419 Signerski Remigiusz XTEAM Klub Sportowy xTRI.pl M35 24 88 00:42:28 (169)00:06:36 (118)02:56:03 (107)00:03:42 (102)01:44:08 (56) 05:32:57 01:25:18
90 314 Elżanowski Jeremi M35 25 89 00:38:27 (107)00:05:14 (55)02:51:50 (85)00:02:53 (48)01:54:49 (130) 05:33:13 01:25:34
91 271 Dabrowski Michal M30 22 90 00:45:27 (212)00:06:36 (119)02:51:30 (83)00:03:23 (80)01:46:38 (69) 05:33:33 01:25:54
92 276 Burakowski Grzegorz Lotnictwo MW M35 26 91 00:35:54 (65)00:06:41 (123)02:54:24 (96)00:03:24 (84)01:53:31 (120) 05:33:55 01:26:16
93 325 Sobecki Filip IRONMAN CS POLSKA M35 27 92 00:32:34 (25)00:07:38 (170)02:53:36 (92)00:04:04 (121)01:56:11 (136) 05:34:03 01:26:24
94 308 Zajączkowski Grzegorz M45 7 93 00:36:16 (71)00:05:57 (84)02:55:41 (102)00:05:37 (200)01:50:52 (102) 05:34:23 01:26:44
95 510 Sachanbinski Aleksander AT Team M50 3 94 00:42:31 (170)00:07:16 (159)02:50:47 (80)00:04:41 (160)01:49:30 (95) 05:34:44 01:27:05
96 548 Bernatowicz Łukasz M35 28 95 00:41:16 (158)00:07:24 (161)02:48:31 (73)00:04:33 (152)01:53:23 (118) 05:35:07 01:27:28
97 442 Warcholinski Zenon M55 1 96 00:42:07 (164)00:07:50 (178)02:55:16 (100)00:03:58 (114)01:47:02 (72) 05:36:13 01:28:34
98 321 Kalin Władysław M35 29 97 00:39:27 (127)00:09:49 (222)02:52:57 (89)00:07:02 (225)01:47:00 (70) 05:36:15 01:28:36
99 417 Konieczny Krzysztof TRI4fun Triathlon Team Piaseczno Krzysztof Konieczny M35 30 98 00:35:56 (67)00:06:02 (86)02:47:44 (69)00:03:15 (72)02:03:52 (169) 05:36:49 01:29:10
100 345 Jańczak Tomasz Complexsports M35 31 99 00:37:36 (87)00:07:15 (157)03:03:45 (140)00:05:03 (180)01:43:15 (52) 05:36:53 01:29:14
101 282 Misztal Adam TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M45 8 100 00:38:14 (102)00:07:05 (147)02:59:43 (119)00:04:19 (138)01:47:47 (79) 05:37:09 01:29:30
102 258 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 32 101 00:39:08 (118)00:06:25 (106)03:09:33 (168)00:04:29 (150)01:37:54 (34) 05:37:27 01:29:48
103 260 Malec Artur M35 33 102 00:43:02 (175)00:05:11 (52)02:57:08 (113)00:05:40 (204)01:47:02 (73) 05:38:04 01:30:25
104 320 Rokicki Leszek Enduroman Elbląg M40 16 103 00:44:32 (196)00:06:41 (124)02:56:23 (108)00:03:05 (65)01:47:37 (78) 05:38:17 01:30:38
105 397 Nadratowski Kamil PROTEA TEAM M30 23 104 00:35:22 (57)00:06:32 (114)03:05:51 (148)00:03:40 (100)01:47:01 (71) 05:38:26 01:30:47
106 266 Adamkiewicz Paweł 1225.pl M25 18 105 00:42:06 (162)00:06:15 (95)02:58:58 (118)00:03:25 (86)01:48:04 (83) 05:38:48 01:31:09
107 355 Niedzielski Tomasz M35 34 106 00:37:45 (91)00:07:37 (169)03:05:25 (146)00:05:23 (195)01:43:05 (50) 05:39:15 01:31:36
108 336 Wysmoliński Rafał M35 35 107 00:38:01 (93)00:07:35 (167)02:58:57 (117)00:04:25 (144)01:51:12 (105) 05:40:09 01:32:30
109 347 Ćwirko-Godycki Łukasz Waniewski Coaching/Mks Triathlon Malbork M35 36 108 00:35:02 (47)00:05:37 (70)02:33:18 (18)00:02:23 (18)02:24:31 (226) 05:40:52 01:33:13
110 575 Kowal Zbigniew STOPA SŁUPSK M35 37 109 00:47:08 (224)00:08:02 (183)02:55:47 (104)00:02:36 (30)01:47:21 (75) 05:40:55 01:33:16
111 267 Wisniewski Grzegorz EDC Runners M40 17 110 00:42:08 (165)00:08:53 (207)03:03:30 (139)00:04:19 (139)01:42:58 (49) 05:41:49 01:34:10
112 295 Piotrowski Marcin M35 38 111 00:43:47 (185)00:14:16 (248)02:44:18 (52)00:05:37 (199)01:54:12 (125) 05:42:11 01:34:32
113 418 Gołdon Przemek M40 18 112 00:43:59 (187)00:08:55 (209)02:56:34 (111)00:04:59 (175)01:47:48 (80) 05:42:14 01:34:35
114 408 Kobus Krzysztof M55 2 113 00:47:54 (226)00:06:43 (126)02:52:01 (87)00:03:46 (106)01:52:01 (113) 05:42:26 01:34:47
115 561 Swiniarski Jarosław TRI Eagles Gdynia Orłowo M55 3 114 00:44:41 (202)00:07:59 (180)02:54:49 (98)00:03:37 (95)01:52:09 (114) 05:43:15 01:35:36
116 456 Nowacki Marcin M25 19 115 00:29:04 (5)00:05:31 (66)03:14:58 (185)00:04:11 (129)01:49:37 (96) 05:43:21 01:35:42
117 520 Dmowski Jarek Trienergy M35 39 116 00:36:32 (73)00:05:43 (74)03:01:27 (129)00:03:04 (64)01:56:44 (143) 05:43:31 01:35:52
118 390 Piwowarski Paweł LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 24 117 00:44:32 (197)00:06:27 (108)02:45:07 (55)00:03:17 (77)02:04:27 (173) 05:43:50 01:36:11
119 324 Wolski Adam M45 9 118 00:35:12 (52)00:06:29 (112)03:02:08 (133)00:03:26 (87)01:57:14 (146) 05:44:30 01:36:51
120 263 Borowiak Mariusz M35 40 119 00:43:07 (177)00:07:05 (148)03:01:18 (128)00:04:35 (154)01:48:56 (92) 05:45:00 01:37:21
121 291 Sońta Wojciech Trinergy M45 10 120 00:39:02 (115)00:06:16 (97)02:53:46 (93)00:04:27 (148)02:01:47 (161) 05:45:17 01:37:38
122 439 Geyderowicz Jarek M40 19 121 00:38:29 (108)00:06:16 (96)03:08:38 (162)00:03:55 (113)01:48:14 (85) 05:45:31 01:37:52
123 284 Szot Dawid LKS Zantyr Sztum Trójmiasto Triathlon M18 3 122 00:51:54 (237)00:04:53 (37)02:54:14 (95)00:02:58 (57)01:51:40 (111) 05:45:39 01:38:00
124 576 Rydecki Karol Enduroman Elbląg M55 4 123 00:42:42 (172)00:10:36 (233)03:06:04 (149)00:06:38 (217)01:40:02 (40) 05:46:02 01:38:23
125 384 Mitrus Marcin TRICLUB LUBLIN M35 41 124 00:45:11 (210)00:09:54 (224)03:01:12 (127)00:04:46 (165)01:45:49 (65) 05:46:52 01:39:13
126 403 Bąkowski Mikołaj M35 42 125 00:37:07 (78)00:07:32 (165)03:01:12 (126)00:04:34 (153)01:56:42 (142) 05:47:07 01:39:28
127 549 Kozłowski Przemysław GARNEK MOCY Tri-ironica M40 20 126 00:38:43 (110)00:06:57 (138)02:50:53 (81)00:04:05 (124)02:06:36 (177) 05:47:14 01:39:35
128 262 Czayka Krystian TriAcademy M30 25 127 00:39:19 (123)00:07:05 (146)03:10:12 (172)00:04:54 (173)01:47:31 (77) 05:49:01 01:41:22
129 379 Mika Tomasz M35 43 128 00:42:05 (161)00:06:31 (113)03:03:45 (141)00:04:23 (141)01:52:34 (115) 05:49:17 01:41:38
130 540 Skwarek Grzegorz Energia Fitness Klub Tridea.pl M45 11 129 00:35:09 (50)00:06:34 (116)03:08:43 (164)00:04:59 (174)01:54:02 (124) 05:49:27 01:41:48
131 315 Kiedrowicz Jakub M18 4 130 00:35:05 (49)00:05:08 (49)02:58:39 (116)00:02:57 (53)02:09:00 (187) 05:50:50 01:43:11
132 305 Tuczko Marcin WARSAW MASTERS TEAM M30 26 131 00:33:18 (31)00:06:53 (133)03:07:16 (155)00:03:39 (98)02:00:12 (159) 05:51:18 01:43:39
133 330 Wysoczański Sławomir M18 5 132 00:45:36 (216)00:08:43 (203)02:58:33 (115)00:03:38 (97)01:55:10 (132) 05:51:39 01:44:00
134 440 Pankau Rafał M35 44 133 00:39:39 (131)00:05:20 (60)03:05:21 (145)00:05:21 (192)01:56:17 (138) 05:51:58 01:44:19
135 299 Kurzawa Piotr M30 27 134 00:34:59 (46)00:06:40 (122)03:12:45 (180)00:04:16 (136)01:53:25 (119) 05:52:06 01:44:27
136 535 Rybakowski Darek Ironteam3city M40 21 135 00:38:06 (96)00:06:08 (90)03:15:04 (186)00:04:05 (123)01:48:49 (90) 05:52:12 01:44:33
137 405 Bielecki Grzegorz M35 45 136 00:45:45 (219)00:07:05 (145)02:56:36 (112)00:04:40 (159)01:58:30 (152) 05:52:35 01:44:56
138 448 Świerżewski Łukasz SportowaRodzina.pl M40 22 137 00:41:10 (156)00:06:09 (91)03:06:45 (153)00:04:26 (147)01:54:12 (126) 05:52:42 01:45:03
139 348 Świątek Wojciech M25 20 138 00:35:49 (62)00:07:06 (149)03:13:00 (181)00:02:48 (44)01:54:22 (127) 05:53:06 01:45:27
140 359 Czajkowski Zbigniew M35 46 139 00:37:33 (86)00:07:48 (177)03:19:05 (192)00:03:53 (110)01:45:08 (62) 05:53:26 01:45:47
141 371 Liber Paweł Enduro Man M40 23 140 00:38:08 (98)00:07:30 (163)03:07:31 (157)00:04:00 (115)01:56:23 (140) 05:53:31 01:45:52
142 551 Zinkiewicz Piotr Struś Pędziwiatr - Fluent M45 12 141 00:38:10 (99)00:08:24 (196)03:07:33 (158)00:04:10 (127)01:55:22 (133) 05:53:38 01:45:59
143 356 Wasilewski Artur Triathlon Delfin Kalisz M45 13 142 00:33:45 (35)00:08:12 (188)02:59:53 (122)00:05:04 (182)02:07:06 (178) 05:54:00 01:46:21
144 376 Sopyła Krzysztof Prejłowo M30 28 143 00:37:38 (88)00:07:25 (162)03:09:17 (167)00:03:40 (99)01:56:05 (135) 05:54:04 01:46:25
145 346 Szamotulski Tomasz Lechia Gdańsk M35 47 144 00:38:46 (111)00:06:37 (120)03:03:54 (143)00:03:46 (105)02:01:39 (160) 05:54:41 01:47:02
146 463 Ziółkowski Piotr Kuźnia Triathlonu M25 21 145 00:39:07 (117)00:05:39 (72)03:03:27 (138)00:03:47 (107)02:02:53 (164) 05:54:53 01:47:14
147 493 Borowski Wojciech M40 24 146 00:44:12 (191)00:08:12 (189)03:08:50 (165)00:04:05 (125)01:49:49 (97) 05:55:09 01:47:30
148 490 Tarasek Łukasz M35 49 148 00:40:35 (151)00:08:15 (192)03:03:23 (137)00:05:40 (203)01:57:30 (148) 05:55:24 01:47:45
149 424 Mazdziarz Michal Kuźnia Triathlonu M35 48 147 00:39:55 (139)00:08:10 (185)03:13:11 (182)00:04:40 (158)01:49:28 (94) 05:55:24 01:47:45
150 558 Lipski Dariusz lubartowbiega.pl M45 14 149 00:38:55 (113)00:08:00 (181)02:56:32 (110)00:04:43 (161)02:07:48 (180) 05:55:58 01:48:19
151 480 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M40 25 150 00:38:50 (112)00:06:24 (101)03:09:35 (169)00:04:05 (122)01:57:36 (149) 05:56:29 01:48:50
152 435 Godycki Jakub M30 29 151 00:44:04 (189)00:06:55 (137)03:07:55 (159)00:03:41 (101)01:54:41 (129) 05:57:16 01:49:37
153 512 Romański Michał M30 30 152 00:43:26 (181)00:07:15 (156)03:01:54 (132)00:05:57 (210)01:59:38 (158) 05:58:11 01:50:32
154 457 Pielak Marek judo-yuko DR GREHEN M35 50 153 00:40:06 (143)00:06:19 (98)02:57:46 (114)00:06:40 (218)02:07:48 (181) 05:58:38 01:50:59
155 332 Pruchniewski Krzysztof M35 51 154 00:44:17 (192)00:05:51 (80)03:01:40 (130)00:04:11 (128)02:03:10 (166) 05:59:09 01:51:30
156 437 Bojan Jakub Grupa WP / Airbike Grupa Wirtualna Polska M30 31 155 00:39:06 (116)00:05:38 (71)03:10:13 (173)00:05:18 (188)01:59:04 (155) 05:59:19 01:51:40
157 530 Ciżmowski Wiesław M45 15 156 00:44:30 (195)00:07:31 (164)03:08:41 (163)00:06:44 (219)01:52:45 (116) 06:00:12 01:52:33
158 515 Metelski Dominik M18 6 157 00:39:20 (124)00:07:36 (168)03:17:44 (189)00:09:45 (239)01:47:10 (74) 06:01:34 01:53:55
159 484 Marek Andrzej M35 52 158 03:08:30 (161)00:03:09 (68)02:08:26 (185) 06:03:26 01:55:47
160 486 Kowalski Łukasz CompleXsports Triathlon Team M35 53 159 00:44:41 (203)00:07:58 (179)03:09:09 (166)00:05:19 (190)01:56:20 (139) 06:03:27 01:55:48
161 443 Rykowski Adam M45 16 160 00:44:46 (204)00:07:41 (174)03:12:00 (177)00:05:38 (201)01:53:37 (121) 06:03:43 01:56:04
162 354 Błoński Zbigniew Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji M50 4 161 00:40:58 (154)00:07:13 (155)02:59:48 (120)00:03:46 (104)02:12:24 (198) 06:04:08 01:56:29
163 270 Zaręba Krzysztof M30 32 162 00:39:48 (136)00:06:47 (131)03:02:14 (134)00:04:40 (157)02:10:43 (192) 06:04:13 01:56:34
164 441 Sulima Jacek sulident.pl sulident M40 26 163 00:39:27 (126)00:06:07 (89)03:10:33 (175)00:03:52 (108)02:04:15 (172) 06:04:14 01:56:35
165 342 Marciniak Paweł M30 33 164 00:42:25 (168)00:07:11 (152)03:02:16 (135)00:05:01 (176)02:08:24 (184) 06:05:17 01:57:38
166 301 Wałęsa Wojciech LOTOS Running Team M35 54 165 00:43:50 (186)00:06:13 (93)03:19:08 (193)00:04:43 (162)01:51:26 (108) 06:05:21 01:57:42
167 555 Gapiński Kamil M30 34 166 00:39:42 (132)00:07:05 (144)03:22:28 (206)00:05:12 (186)01:51:19 (106) 06:05:46 01:58:07
168 358 Cielepak Agata K25 2 2 00:43:08 (178)00:06:45 (130)03:16:59 (188)00:03:53 (109)01:55:26 (134) 06:06:10 01:58:31
169 366 Latos Marek Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe M25 22 167 00:39:53 (138)00:11:02 (237)03:19:57 (195)00:05:30 (197)01:50:34 (98) 06:06:55 01:59:16
170 409 Ciak Damian M30 35 168 00:37:52 (92)00:08:17 (193)03:06:28 (151)00:06:52 (220)02:07:36 (179) 06:07:04 01:59:25
171 268 Kopaczyński Piotr LAB. KROTOSZYN M30 36 169 00:44:40 (200)00:09:37 (217)03:06:23 (150)00:07:34 (230)01:58:57 (154) 06:07:11 01:59:32
172 389 Adamczyk Zbigniew BBL Pasłęk M45 17 170 00:41:06 (155)00:10:03 (227)03:27:13 (214)00:05:19 (191)01:44:38 (58) 06:08:20 02:00:41
173 470 Nadra Marek High Level Triathlon Team M30 37 171 00:44:36 (198)00:07:11 (151)03:19:31 (194)00:04:50 (168)01:53:41 (122) 06:09:48 02:02:09
174 501 Wolf Magdalena KTS IRONMAN KWIDZYN K30 1 4 00:45:23 (211)00:08:00 (182)03:21:20 (199)00:07:17 (229)01:49:09 (93) 06:11:09 02:03:30
175 304 Pudlak Izabela UKS TRS SUSZ K35 1 3 00:44:57 (208)00:07:35 (166)03:05:44 (147)00:04:52 (172)02:08:00 (182) 06:11:09 02:03:30
176 469 Dubaniewicz Witold M40 27 172 00:38:12 (101)00:07:23 (160)02:59:51 (121)00:03:45 (103)02:22:14 (224) 06:11:26 02:03:47
177 466 Śledziewski Karol M30 38 173 00:42:49 (173)00:09:34 (216)03:15:53 (187)00:05:40 (202)01:57:41 (150) 06:11:37 02:03:58
178 392 Drapella Dariusz MaratonyPolskie.PL TEAM M55 5 174 00:39:43 (133)00:06:54 (135)02:56:26 (109)00:03:34 (91)02:26:40 (227) 06:13:18 02:05:39
179 303 Karpeta Janusz Trzepak M30 39 175 00:45:32 (214)00:10:56 (235)03:13:20 (183)00:07:06 (226)01:57:08 (145) 06:14:02 02:06:23
180 278 Cybulski Konrad M40 28 176 00:44:47 (205)00:09:54 (225)03:10:11 (171)00:06:04 (212)02:03:09 (165) 06:14:06 02:06:27
181 521 Chmiel Waldemar PTT Delta M50 5 177 00:42:06 (163)00:06:21 (100)03:10:17 (174)00:04:48 (167)02:11:33 (194) 06:15:05 02:07:26
182 399 Włodarczyk Grzegorz M45 18 178 00:37:31 (85)00:10:24 (231)03:03:51 (142)00:05:21 (193)02:18:21 (213) 06:15:29 02:07:50
183 425 Zaurski Piotr M40 29 179 00:44:25 (193)00:06:25 (102)03:06:36 (152)00:05:08 (184)02:13:36 (201) 06:16:10 02:08:31
184 517 Naumowicz Marcin M40 30 180 00:59:49 (247)00:09:08 (211)03:00:40 (125)00:05:48 (207)02:02:25 (162) 06:17:51 02:10:12
185 454 Pochylski Przemysław M40 31 181 00:45:33 (215)00:08:10 (186)03:21:33 (201)00:06:08 (213)01:56:38 (141) 06:18:02 02:10:23
186 452 Blaszkowski Andrzej M45 19 182 00:40:21 (146)00:08:58 (210)03:07:25 (156)00:06:29 (216)02:15:41 (204) 06:18:53 02:11:14
187 552 Chełstowski Marek M30 40 183 00:39:11 (120)00:11:57 (245)03:07:04 (154)00:05:14 (187)02:15:59 (207) 06:19:25 02:11:46
188 543 Dahan Eytan IDACO Triathlon M50 6 184 00:40:04 (142)00:06:51 (132)03:23:40 (208)00:04:25 (146)02:06:08 (176) 06:21:08 02:13:29
189 353 Strzelczyk Piotr OXYGEN M50 7 185 00:39:48 (135)00:06:26 (107)03:20:03 (196)00:04:23 (142)02:10:32 (191) 06:21:12 02:13:33
190 279 Kasprzak Jacek KS KROTOSZ KROTOSZYN M30 41 186 00:45:28 (213)00:07:03 (143)03:08:07 (160)00:07:36 (231)02:13:34 (200) 06:21:48 02:14:09
191 373 Gurzęda Ryszard M25 23 188 00:35:52 (64)00:08:14 (191)03:27:00 (213)00:06:52 (221)02:03:57 (171) 06:21:55 02:14:16
192 400 Karwat Roman Gomola Trans Airco AIRCO M45 20 187 00:45:37 (217)00:08:11 (187)03:10:02 (170)00:04:00 (117)02:14:05 (202) 06:21:55 02:14:16
193 391 Waś Marcin :D M30 42 189 00:39:52 (137)00:06:44 (128)03:11:04 (176)00:03:54 (112)02:21:30 (222) 06:23:04 02:15:25
194 269 Wojciechowski Marek M30 43 190 00:43:39 (183)00:08:20 (194)03:22:03 (205)00:04:12 (130)02:05:14 (174) 06:23:28 02:15:49
195 396 Karwacki Grzegorz M40 32 191 00:37:29 (84)00:05:28 (63)03:38:42 (231)00:04:12 (132)01:58:07 (151) 06:23:58 02:16:19
196 462 Pimpicki Krzysztof 4 Results M35 55 192 00:44:39 (199)00:11:31 (241)03:31:14 (221)00:06:11 (214)01:51:20 (107) 06:24:54 02:17:15
197 422 Zujewski Piotr M45 21 193 00:40:49 (153)00:08:04 (184)03:21:37 (202)00:05:41 (205)02:10:47 (193) 06:26:58 02:19:19
198 527 Młynarczyk Marcin dotsport M35 56 194 00:52:04 (238)00:09:50 (223)03:00:06 (123)00:07:57 (234)02:17:36 (212) 06:27:33 02:19:54
199 475 Rudnik Sławomir Podlasie 4x4 M40 33 195 00:40:35 (150)00:06:59 (140)03:18:00 (190)00:05:02 (179)02:18:33 (216) 06:29:09 02:21:30
200 566 Adamski Jarosław Asseco Active Team M45 22 196 00:45:46 (220)00:09:12 (214)03:18:05 (191)00:04:15 (135)02:12:17 (197) 06:29:35 02:21:56
201 427 Stankiewicz Agnieszka LABOSPORT Team Tribition Team K35 2 5 00:42:20 (167)00:06:06 (87)03:21:43 (204)00:04:15 (134)02:17:20 (211) 06:31:44 02:24:05
202 533 Molin Sebastian M30 44 197 00:54:27 (242)00:11:03 (238)03:12:08 (178)00:05:25 (196)02:09:03 (188) 06:32:05 02:24:26
203 492 Pawłucki Zbigniew M50 8 198 00:45:42 (218)00:08:32 (200)03:14:38 (184)00:05:03 (181)02:18:33 (215) 06:32:28 02:24:49
204 352 Galinski Rafal M40 34 199 06:33:51 02:26:12
205 494 Ochrymowicz Tomasz M40 35 200 00:42:38 (171)00:10:05 (228)03:22:30 (207)00:06:59 (223)02:12:01 (195) 06:34:13 02:26:34
206 559 Boruczkowski Robert M40 36 201 00:41:13 (157)00:08:28 (198)03:24:28 (210)00:04:22 (140)02:16:32 (210) 06:35:03 02:27:24
207 565 Dutkiewicz Robert AZS UJK Kielce M50 9 202 00:46:07 (222)00:07:40 (173)03:24:47 (212)00:04:25 (145)02:12:10 (196) 06:35:09 02:27:30
208 319 Rochowiak Przemysław LOK Pogranicznik M30 45 203 00:54:27 (241)00:07:38 (171)03:24:30 (211)00:04:51 (170)02:03:52 (168) 06:35:19 02:27:40
209 536 Ilarz Grzegorz M30 46 204 00:43:42 (184)00:08:51 (206)03:20:47 (198)00:05:56 (209)02:16:25 (209) 06:35:42 02:28:03
210 455 Szulski Adam M40 37 205 00:44:48 (206)00:07:00 (141)03:33:41 (225)00:04:43 (163)02:08:50 (186) 06:39:02 02:31:23
211 516 Kocwa Łukasz kocwani running team M35 57 206 00:50:50 (236)00:13:08 (247)03:20:20 (197)00:07:08 (227)02:08:20 (183) 06:39:45 02:32:06
212 395 Jedziniak Krzysztof Jestem M40 38 207 00:53:09 (239)00:11:23 (239)03:31:44 (222)00:07:14 (228)01:57:22 (147) 06:40:51 02:33:12
213 446 Paluch Jacek M35 58 208 00:50:10 (234)00:08:24 (197)03:33:04 (224)00:05:21 (194)02:03:55 (170) 06:40:54 02:33:15
214 509 Dominiak Klaudia Wertykal bikeBoard Team K35 3 6 00:49:22 (231)00:10:56 (236)03:34:51 (226)00:09:34 (238)01:56:16 (137) 06:40:59 02:33:20
215 357 Zawada Tomasz TRICLUB LUBLIN M30 47 209 00:43:16 (179)00:09:09 (212)03:04:02 (144)00:06:53 (222)02:39:25 (232) 06:42:46 02:35:07
216 479 Dyro Rafał M35 59 210 00:48:26 (229)00:08:39 (201)03:23:56 (209)00:04:39 (156)02:18:48 (217) 06:44:29 02:36:50
217 410 Wiktor Dariusz M40 39 211 00:49:26 (232)00:09:37 (218)03:21:41 (203)00:09:24 (237)02:15:01 (203) 06:45:09 02:37:30
218 513 Węgrowicz Wojtek M35 60 212 00:41:24 (159)00:08:53 (208)03:37:12 (229)00:04:12 (131)02:16:05 (208) 06:47:45 02:40:06
219 504 Van Hoeymissen Simon Warsaw International Triathlon Club M25 24 213 00:39:09 (119)00:05:47 (77)03:40:09 (233)00:02:01 (3)02:20:51 (219) 06:47:57 02:40:18
220 496 Aguilar Eduardo M40 40 214 00:39:47 (134)00:11:59 (246)03:30:44 (219)00:05:58 (211)02:21:35 (223) 06:50:03 02:42:24
221 507 Urbaniak Wiesław KS KROTOSZ KROTOSZYN M50 10 215 00:44:00 (188)00:09:45 (220)03:42:45 (235)00:08:15 (235)02:05:42 (175) 06:50:27 02:42:48
222 402 Szulc Maciej Enduroman Elbląg M40 41 216 00:44:40 (201)00:09:41 (219)03:41:57 (234)00:04:47 (166)02:10:15 (190) 06:51:20 02:43:41
223 568 Zawadzka Katarzyna Biegowi Zajawkowicze K30 2 7 00:49:02 (230)00:08:22 (195)03:37:36 (230)00:07:52 (233)02:09:45 (189) 06:52:36 02:44:57
224 343 Dorenda Grzegorz M35 61 218 00:40:18 (145)00:11:52 (244)03:39:36 (232)00:05:18 (189)02:15:57 (206) 06:53:01 02:45:22
225 318 Leszczyński Adam Kontech Kontech M30 48 217 00:47:39 (225)00:08:40 (202)03:28:12 (216)00:05:02 (178)02:23:27 (225) 06:53:01 02:45:22
226 554 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 1 8 00:42:51 (174)00:09:25 (215)03:31:12 (220)00:10:24 (240)02:19:12 (218) 06:53:04 02:45:25
227 350 Kaliński Artur M35 62 219 00:43:33 (182)00:07:10 (150)03:36:48 (228)00:07:01 (224)02:21:24 (221) 06:55:56 02:48:17
228 481 Sudoł Łukasz M25 25 220 00:40:08 (144)00:06:25 (105)03:30:35 (218)00:03:28 (89)02:36:29 (229) 06:57:05 02:49:26
229 259 Koselnik Adam M30 49 221 00:47:04 (223)00:05:53 (83)03:46:15 (238)00:04:24 (143)02:15:52 (205) 06:59:29 02:51:50
230 334 Szałwiński Tomek Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji M50 11 222 00:46:03 (221)00:11:46 (243)03:36:02 (227)00:05:01 (177)02:21:08 (220) 06:59:59 02:52:20
231 383 Mazurkiewicz Mariusz M45 23 223 00:53:58 (240)00:10:16 (230)03:27:47 (215)00:04:29 (149)02:34:02 (228) 07:10:32 03:02:53
232 426 Zaurski Marcin M60 2 224 00:44:26 (194)00:11:25 (240)03:29:16 (217)00:07:42 (232)02:38:15 (231) 07:11:04 03:03:25
233 459 Kuncewicz Anna K35 4 9 00:54:58 (243)00:10:33 (232)03:59:01 (241)00:04:33 (151)02:03:28 (167) 07:12:32 03:04:53
234 550 Kurcin Tomasz RAIKO Triathlon Team RRS sp. z o.o. S.K.A. M35 63 225 00:49:57 (233)00:16:14 (249)03:12:24 (179)00:06:12 (215)02:50:10 (238) 07:14:57 03:07:18
235 485 Andrzejewski Bartosz GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina M30 50 226 01:05:11 (249)00:05:57 (85)03:21:29 (200)00:08:17 (236)02:38:11 (230) 07:19:05 03:11:26
236 506 Pstrokonski Marek M40 42 227 00:40:34 (149)00:06:25 (104)03:32:04 (223)00:03:53 (111)02:56:11 (239) 07:19:06 03:11:27
237 312 Bogut Dawid M18 7 228 00:45:08 (209)00:08:49 (205)04:14:45 (244)00:05:51 (208)02:18:33 (214) 07:33:07 03:25:28
238 489 Remberk Barbara K40 2 10 00:50:28 (235)00:09:48 (221)03:57:32 (240)00:04:51 (171)02:40:11 (233) 07:42:49 03:35:10
239 458 Chmarra Agata K35 5 11 00:41:39 (160)00:06:25 (103)04:02:27 (242)00:05:10 (185)02:49:12 (236) 07:44:54 03:37:15
240 275 Żmudzka Agnieszka K40 3 12 01:00:26 (248)00:10:00 (226)03:45:51 (237)00:04:45 (164)02:49:48 (237) 07:50:51 03:43:12
241 322 Kapusta Mariusz Spartanie Dzieciom www.spartaniedzieciom.pl M35 64 229 00:55:06 (244)00:10:38 (234)04:08:03 (243)00:05:44 (206)02:41:44 (234) 08:01:14 03:53:35
242 534 Wrona Andrzej M55 6 230 00:56:47 (246)00:11:34 (242)04:21:56 (245)00:15:19 (241)02:48:47 (235) 08:34:23 04:26:44
243 341 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 00:34:21 (41)00:05:07 (48)02:47:16 (66)00:03:04 (63) DNF
244 488 Kwiatkowski Grzegorz Klub Wodny "Gdańskie Lwy" M40 00:38:40 (109)00:05:51 (81)03:02:59 (136)00:05:04 (183) DNF
245 487 Maliszewski Michał City Parking Group M35 00:32:41 (26)00:05:49 (78)02:31:42 (15) DNF
246 377 Nowakowski Jacek IRONMAN C/S POLSKA Szczecin M45 00:30:38 (7)00:07:46 (175)02:47:26 (68) DNF
247 471 Remisz Marcin M30 00:56:11 (245)00:08:45 (204)03:45:47 (236) DNF
248 378 Gudowska Magdalena Trinergy K40 00:48:23 (228)00:07:46 (176)03:56:08 (239) DNF
249 252 Ławicki Marcin LABOSPORT Team MTS Lubin / CCC M25 00:26:19 (3)00:03:39 (3) DNF
250 344 Maziewski Piotr M35 00:30:39 (9)00:04:04 (11) DNF
251 569 Boniecki Paweł Trisfera M40 00:39:28 (129)00:06:41 (125) DNF
252 546 Grabowski Marek Waniewski Coaching M30 00:44:54 (207)00:06:54 (136) DNF
253 522 Swiokła Paweł Triathlon Szczecinek M25 00:42:12 (166)00:10:10 (229) DNF
254 261 Czyżyk Rafał LABOSPORT Team M40 DNS
255 264 Ostrowski Michał M35 DNS
256 265 Sukacz Dawid M40 DNS
257 272 Narożniak Tobiasz LAB. KROTOSZYN M25 DNS
258 273 Miłkowski Karol lks ceramik M25 DNS
259 274 Tarka Maciej Tronik Triathlon Team M35 DNS
260 281 Zieminski Karol EDC Runners M25 DNS
261 285 Wita Maciej LABORATORIUM KROTOSZYN WIT-CARS M30 DNS
262 286 Wita Radek LABORATORIUM KROTOSZYN WIT-CARS M35 DNS
263 287 Antczak Łukasz LAB. KROTOSZYN M30 DNS
264 294 Rycman Adam M35 DNS
265 297 Czyżkowski Rafał Gremlin Power by Coca/Nute M30 DNS
266 309 Drabot Andrzej Asseco Active Team M40 DNS
267 310 Bankiewicz Damian Asseco Active Team M40 DNS
268 311 Kawecki Damian Asseco Active Team M35 DNS
269 317 Mucha Robert TN Biegówki Mucha Sportowa M35 DNS
270 337 Siwik Maciej BE3 CITYZEN TRIATHLON POZNAŃ M35 DNS
271 340 Strzelecki Adam wego team M35 DNS
272 349 Wroński Tomasz Tribition Team M35 DNS
273 351 Jarmosz Maciej M30 DNS
274 361 Lis Łukasz TRICLUB M25 DNS
275 362 Michałowski Radosław Radzio Team M40 DNS
276 368 Mazur Andrzej M30 DNS
277 369 Krysinski Maciej M25 DNS
278 370 Kowalczyk Marcin M35 DNS
279 374 Lachiewicz Sylwester M35 DNS
280 380 Saj Sławomir AG Bez limitu Ostrołęka i okolice M45 DNS
281 382 Kierszniewski Piotr M40 DNS
282 385 Paluch Marek M30 DNS
283 386 Jasiak Piotr M45 DNS
284 398 Draczkowski Piotr TRICLUB LUBLIN M30 DNS
285 401 Pustelnik Mariusz M40 DNS
286 404 Robel Jakub M35 DNS
287 407 Herodecki Bartłomiej M30 DNS
288 411 Tarnowski Wojciech Setpol Chojna M25 DNS
289 412 Krawiec Grzegorz Allianz Triathlon Team M35 DNS
290 413 Dobrosielski Grzegorz LABOSPORT Team M30 DNS
291 416 Dyniewicz Adam M45 DNS
292 420 Zdanio Paweł M30 DNS
293 421 Kmiecik Łukasz M35 DNS
294 423 Siegert Piotr EDC Runners M35 DNS
295 428 Dmochowski Jacek OSTROŁĘKA - M45 DNS
296 429 Pochciał Maciej trenujtriathlon.pl PioRun Bytom M25 DNS
297 430 Banacki Sławomir Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M40 DNS
298 432 Kielak Krzysztof Kondycja M40 DNS
299 434 Sochal Jakub LABOSPORT Team M18 DNS
300 438 Grabarczyk Łukasz M25 DNS
301 444 Cichon Artur M50 DNS
302 445 Grochola Jakub Trinergy M35 DNS
303 447 Maliszewski Maciej Wicher Meszna M25 DNS
304 450 Śledź Maciej M35 DNS
305 451 Konczewicz Adam LABOSPORT Team M30 DNS
306 453 Długosz Maciej M35 DNS
307 460 Jakubowski Piotr M35 DNS
308 461 Lehmann Marcin M30 DNS
309 465 Mroczyński Adam Kuźnia Triathlonu M30 DNS
310 472 Węgliński Łukasz M30 DNS
311 473 Szymanski Tomasz Panorzeszek.pl M35 DNS
312 477 Średnicki Marcin M35 DNS
313 483 Muchorski Rafał Allianz Triathlon Team M30 DNS
314 491 Nikołajuk Mikołaj Białystok M55 DNS
315 497 Chojnacki Artur proarti.pl M35 DNS
316 498 Wiśniewski Jakub M30 DNS
317 499 Swędrowski Jacek PROGRESS DESIGN M35 DNS
318 500 Rzytki Piotr M30 DNS
319 505 Kolon Radosław M30 DNS
320 519 Olech Marcin M40 DNS
321 525 Markiel Robert SETA M30 DNS
322 526 Adamczyk Ireneusz SETA M35 DNS
323 531 Nowakowski Wojciech M25 DNS
324 538 Witek Sebastian AT Team M35 DNS
325 541 Sielecki Grzegorz M35 DNS
326 547 Wysokiński Michał TRINERGY TEAM M40 DNS
327 553 Grela Marcin M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon