Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2015 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2015-05-24 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 2 Ławicki Marcin LABOSPORT Team MTS Lubin / CCC M25 1 1 00:11:41 (7)00:01:34 (2)01:02:56 (2)00:01:22 (4)00:37:39 (3) 01:55:12
2 343 Sowiński Miłosz Trinergy/ etixx etixx M18 1 2 00:11:32 (5)00:01:40 (9)01:03:10 (3)00:01:21 (3)00:39:15 (6) 01:56:59 00:01:47
3 1 Luft Mikołaj Elemental Team M30 1 3 00:11:43 (8)00:01:36 (5)01:02:55 (1)00:01:26 (5)00:39:36 (7) 01:57:17 00:02:05
4 446 Kalaszczyński Łukasz PTT DELTA / TRIRUN.PL M30 2 4 00:13:05 (17)00:01:41 (10)01:07:20 (7)00:01:34 (16)00:35:25 (1) 01:59:05 00:03:53
5 7 Kaźmierczak Mateusz Elemental Team M25 2 5 00:11:29 (3)00:01:29 (1)01:08:38 (13)00:01:16 (1)00:36:34 (2) 01:59:25 00:04:13
6 5 Adam Kacper Olimpius.PL M18 2 6 00:12:14 (11)00:01:42 (12)01:04:00 (5)00:01:36 (20)00:40:30 (12) 02:00:01 00:04:49
7 6 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, Szpot, Compressport, Zerod, Squeezy, Labosport :D M30 3 7 00:11:34 (6)00:01:39 (7)01:07:27 (9)00:01:28 (11)00:40:12 (9) 02:02:19 00:07:07
8 10 Najmowicz Sebastian Tri NEGU M18 3 8 00:11:31 (4)00:01:34 (3)01:10:03 (21)00:01:17 (2)00:38:41 (4) 02:03:07 00:07:55
9 482 Grembski Maciej CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok, Sailfish, Sportmania, ZipVit, BodyKinetic M18 4 9 00:11:12 (1)00:01:34 (4)01:08:52 (14)00:01:28 (10)00:40:56 (14) 02:04:02 00:08:50
10 481 Stach Dariusz CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok, Sailfish, Sportmania, ZipVit, BodyKinetic M30 4 10 00:11:58 (9)00:01:54 (19)01:09:15 (17)00:01:36 (21)00:40:22 (10) 02:05:05 00:09:53
11 15 Pawełczak Bartłomiej LABOSPORT Team Trisfera M30 5 11 00:14:30 (35)00:01:59 (23)01:06:59 (6)00:01:39 (27)00:40:06 (8) 02:05:14 00:10:02
12 440 Domirski Daniel Luft Tri Team M30 6 12 00:14:21 (34)00:01:39 (6)01:08:18 (11)00:01:27 (7)00:40:26 (11) 02:06:11 00:10:59
13 488 Majka Michał LABOSPORT Team M35 1 13 00:13:54 (21)00:01:51 (14)01:09:36 (20)00:01:42 (37)00:41:58 (18) 02:09:01 00:13:49
14 245 Gucwa Zbigniew GVT M25 3 14 00:17:19 (122)00:02:01 (26)01:03:45 (4)00:02:33 (266)00:43:52 (26) 02:09:31 00:14:19
15 161 Kalinowski Piotr Lekarska Grupa Kolarska M40 1 15 00:12:02 (10)00:01:53 (16)01:10:31 (30)00:01:31 (13)00:44:03 (27) 02:10:00 00:14:48
16 11 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K18 1 1 00:12:19 (14)00:01:43 (13)01:14:10 (88)00:01:27 (8)00:40:44 (13) 02:10:23 00:15:11
17 213 Sowiński Paweł Kuźnia Triathlonu M30 7 16 00:14:14 (31)00:01:54 (21)01:10:06 (22)00:01:40 (30)00:42:30 (21) 02:10:25 00:15:13
18 58 Petelski Mateusz Smaruj Na Trening Team M25 4 17 00:17:27 (134)00:02:11 (40)01:10:32 (32)00:01:36 (19)00:38:55 (5) 02:10:41 00:15:29
19 519 Krakowiak Paweł Kuźnia Triathlonu / Dziuba Team M25 5 18 00:14:52 (42)00:01:51 (15)01:10:48 (40)00:01:48 (56)00:41:35 (17) 02:10:52 00:15:40
20 460 Nawracaj Michał AT Team M25 6 19 00:14:05 (27)00:02:59 (152)01:11:14 (49)00:01:34 (17)00:41:06 (16) 02:10:58 00:15:46
21 72 Pirek Mariusz Accenture M30 8 20 00:15:43 (62)00:01:54 (20)01:11:19 (52)00:01:28 (9)00:42:05 (19) 02:12:29 00:17:17
22 358 Gardener Jacek LKS Victoria Zabostów M50 1 21 00:15:22 (52)00:01:53 (17)01:08:02 (10)00:01:46 (50)00:45:29 (49) 02:12:32 00:17:20
23 190 Chorolewski Paweł MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M25 7 22 00:13:49 (20)00:02:03 (29)01:12:27 (67)00:01:36 (22)00:43:16 (24) 02:13:11 00:17:59
24 342 Markowski Marek Ulitmate Petarda Squad M35 2 23 00:14:02 (26)00:01:57 (22)01:09:18 (18)00:01:51 (67)00:46:45 (72) 02:13:53 00:18:41
25 391 Jegliński Łukasz WTT Warszawa M25 8 24 00:16:09 (79)00:02:04 (31)01:11:18 (50)00:01:45 (46)00:42:49 (23) 02:14:04 00:18:52
26 246 Buczek Bartłomiej GVT M25 9 25 00:14:37 (36)00:02:01 (25)01:10:24 (27)00:02:07 (152)00:45:05 (41) 02:14:13 00:19:01
27 304 Raszpla Robert SERWIS SPEED Robert Raszpla M40 2 26 00:14:59 (46)00:02:29 (78)01:10:47 (39)00:01:41 (32)00:44:28 (34) 02:14:24 00:19:12
28 169 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team M40 3 27 00:14:00 (25)00:02:05 (33)01:10:46 (38)00:02:16 (192)00:45:28 (48) 02:14:35 00:19:23
29 164 Pawłowski Radosław Luft Tri Team M35 3 28 00:13:58 (22)00:02:12 (41)01:11:31 (55)00:01:50 (65)00:45:11 (42) 02:14:43 00:19:31
30 497 Podziewski Arkadiusz TKKF Non Iron Trinergy M40 4 29 00:16:03 (75)00:02:32 (84)01:08:19 (12)00:02:13 (176)00:45:54 (56) 02:15:01 00:19:49
31 511 Żmuda Kacper M18 5 30 00:16:02 (73)00:02:34 (89)01:10:24 (28)00:01:48 (57)00:44:16 (31) 02:15:04 00:19:52
32 477 Pikorski Dominik 3WATERS, OLSH M18 6 31 00:14:16 (33)00:02:23 (63)01:11:41 (59)00:01:47 (51)00:45:21 (44) 02:15:27 00:20:15
33 309 Ilczyszyn Krzysztof UKS 307 Warszawa Mokotów M30 9 32 00:15:06 (48)00:03:11 (171)01:10:59 (46)00:01:42 (34)00:44:30 (35) 02:15:28 00:20:16
34 268 Dąbrowski Dariusz Tribition Team M40 5 33 00:15:25 (54)00:02:35 (91)01:11:01 (47)00:01:43 (42)00:44:46 (38) 02:15:31 00:20:19
35 503 Pyszynski Mario ITI Adventure Team M40 6 34 00:14:00 (24)00:02:07 (35)01:13:04 (74)00:01:51 (68)00:45:13 (43) 02:16:15 00:21:03
36 378 Ignatowicz Marcin M30 10 35 00:18:31 (183)00:02:34 (90)01:10:58 (45)00:02:10 (164)00:42:09 (20) 02:16:22 00:21:10
37 490 Grupiński Piotr Golden Boys M35 4 36 00:14:06 (28)00:01:53 (18)01:12:32 (69)00:01:39 (25)00:46:16 (64) 02:16:25 00:21:13
38 175 Pokrywiński Marcin TRI-STREFA.PL M30 11 37 00:14:54 (44)00:02:35 (92)01:10:44 (37)00:02:03 (132)00:46:12 (62) 02:16:27 00:21:15
39 83 Sowinski Marcin Trinergy Triathlon Pro Team M45 1 38 00:15:29 (56)00:02:10 (38)01:10:15 (24)00:01:43 (39)00:47:00 (79) 02:16:37 00:21:25
40 19 Hańczyk Jacek KS POLONIA ŚRODA Wlkp. M50 2 39 00:14:45 (39)00:02:40 (98)01:11:43 (61)00:01:34 (15)00:46:01 (58) 02:16:43 00:21:31
41 330 Nowacki Peter Ośka Warszawa M35 5 40 00:18:35 (189)00:02:59 (154)01:07:20 (8)00:02:15 (188)00:45:34 (51) 02:16:44 00:21:32
42 496 Podoba Jacek TKKF Non Iron M40 7 41 00:13:59 (23)00:02:21 (53)01:13:12 (76)00:02:21 (219)00:44:53 (40) 02:16:45 00:21:33
43 441 Nagórski Kamil TRINERGY TEAM M40 8 42 00:13:28 (19)00:02:10 (37)01:15:04 (105)00:01:55 (82)00:44:18 (32) 02:16:55 00:21:43
44 174 Zych Bartek Tri Dream Team M40 9 43 00:17:05 (114)00:02:24 (66)01:09:33 (19)00:01:49 (63)00:46:06 (59) 02:16:57 00:21:45
45 226 Czechowski Szymon Kuźnia Triathlonu M35 6 44 00:16:23 (86)00:02:31 (80)01:10:09 (23)00:01:56 (86)00:46:21 (65) 02:17:21 00:22:09
46 328 Fazan Rafał TRIDREAMTEAM M40 10 45 00:15:07 (49)00:02:20 (52)01:10:53 (43)00:02:11 (167)00:46:55 (76) 02:17:27 00:22:15
47 178 Szuder Przemyslaw WTT Warszawa M35 7 46 00:16:33 (90)00:02:25 (69)01:10:20 (26)00:01:42 (35)00:46:30 (70) 02:17:31 00:22:19
48 12 Grass Łukasz AT Team M35 8 47 00:14:56 (45)00:02:17 (47)01:10:57 (44)00:01:39 (29)00:47:57 (96) 02:17:46 00:22:34
49 499 Młotkowski Mariusz 4RUN Team Piła M40 11 48 00:18:56 (209)00:02:13 (43)01:12:10 (65)00:01:49 (64)00:42:40 (22) 02:17:49 00:22:37
50 344 Erbel Andrzej SKYHIGH.PL M45 2 49 00:16:59 (107)00:02:50 (128)01:09:11 (16)00:02:30 (250)00:46:28 (69) 02:17:58 00:22:46
51 194 Szefer Piotr Trinergy M40 12 50 00:17:18 (120)00:02:25 (67)01:11:10 (48)00:01:43 (43)00:45:28 (47) 02:18:03 00:22:51
52 32 Ambroż Michał Luft Tri Team M30 12 51 00:15:36 (60)00:02:23 (60)01:10:32 (31)00:01:35 (18)00:48:04 (98) 02:18:09 00:22:57
53 523 Madej Rafał BOSiR Brzesko M35 9 52 00:17:10 (117)00:02:58 (150)01:10:39 (35)00:01:47 (54)00:45:44 (54) 02:18:18 00:23:06
54 217 Zięba Marcin Kuźnia Triathlonu M35 10 53 00:16:06 (78)00:02:23 (62)01:10:37 (33)00:01:54 (80)00:47:21 (87) 02:18:20 00:23:08
55 462 Majchrzak Jarosław M45 3 54 00:16:32 (89)00:02:18 (49)01:10:19 (25)00:01:49 (62)00:47:39 (93) 02:18:37 00:23:25
56 459 Wodyński Robert LABOSPORT Team www.wodynski.eu M40 13 55 00:15:37 (61)00:02:10 (39)01:11:30 (54)00:02:15 (187)00:47:08 (83) 02:18:39 00:23:27
57 489 Zieliński Przemysław Sancture Sportifs M30 13 56 00:15:15 (50)00:02:03 (28)01:14:16 (90)00:01:47 (55)00:45:24 (46) 02:18:44 00:23:32
58 14 Matysiak Hanna Elemental Team K25 1 2 00:12:18 (12)00:01:42 (11)01:18:01 (173)00:01:29 (12)00:45:32 (50) 02:19:02 00:23:50
59 120 Dmowski Piotr M30 14 57 00:15:52 (67)00:02:26 (70)01:10:52 (41)00:01:52 (70)00:48:06 (102) 02:19:08 00:23:56
60 409 Smolak Adrian M30 15 58 00:14:13 (30)00:02:59 (153)01:19:01 (191)00:01:59 (100)00:41:02 (15) 02:19:14 00:24:02
61 484 Siwirski Robert Trinergy/WTT M40 14 59 00:18:19 (177)00:02:13 (42)01:12:14 (66)00:01:48 (58)00:44:44 (37) 02:19:18 00:24:06
62 157 Bednarek Łukasz Trinergy Play M30 16 60 00:17:11 (118)00:02:23 (57)01:11:39 (58)00:02:02 (125)00:46:11 (61) 02:19:26 00:24:14
63 350 Łakomski Olek Luft Tri Team M40 15 61 00:15:28 (55)00:02:04 (30)01:13:37 (79)00:01:59 (97)00:46:21 (66) 02:19:29 00:24:17
64 98 Klekowiecki Marcin M30 17 62 00:16:02 (74)00:03:23 (207)01:13:58 (85)00:02:00 (105)00:44:08 (29) 02:19:30 00:24:18
65 319 Janik Przemysław TRICLUB M35 11 63 00:18:24 (180)00:01:59 (24)01:10:38 (34)00:01:46 (47)00:46:56 (77) 02:19:43 00:24:31
66 464 Lange Grzegorz JW 4808 / Łowcy Przygód Gołdap M35 12 64 00:17:29 (137)00:02:26 (71)01:11:18 (51)00:01:45 (45)00:47:02 (81) 02:20:00 00:24:48
67 27 Mieloch Artur M30 18 65 00:12:44 (16)00:02:41 (103)01:14:56 (100)00:01:33 (14)00:48:23 (110) 02:20:16 00:25:04
68 322 Drabot Andrzej M40 16 66 00:18:17 (175)00:02:47 (119)01:13:51 (83)00:01:59 (98)00:43:42 (25) 02:20:36 00:25:24
69 414 Natkaniec Jakub M35 13 67 00:14:46 (40)00:02:29 (77)01:13:42 (81)00:01:53 (78)00:48:07 (103) 02:20:58 00:25:46
70 509 Wilijewicz Konrad LABOSPORT Team Wilijewicze M40 17 68 00:16:19 (84)00:02:28 (75)01:10:52 (42)00:03:01 (365)00:49:00 (129) 02:21:40 00:26:28
71 411 Chojnowski Sebastian Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 10 69 00:20:47 (295)00:02:44 (111)01:11:42 (60)00:01:57 (92)00:44:49 (39) 02:21:59 00:26:47
72 66 Kałużny Łukasz Trinergy M25 11 70 00:19:17 (232)00:02:18 (50)01:11:38 (57)00:01:41 (33)00:47:10 (85) 02:22:04 00:26:52
73 93 Palus Paweł Luft Tri Team M40 18 71 00:17:27 (132)00:02:16 (44)01:11:38 (56)00:02:09 (158)00:48:59 (127) 02:22:29 00:27:17
74 59 Szymański Maciek WARSAW MASTERS TEAM M35 14 72 00:12:25 (15)00:02:10 (36)01:17:01 (139)00:01:59 (102)00:49:30 (136) 02:23:06 00:27:54
75 445 Bednarski Michał Puls Studio M35 15 73 00:16:12 (80)00:02:23 (59)01:12:43 (72)00:02:02 (123)00:49:48 (142) 02:23:07 00:27:55
76 118 Maciesz Piotr M40 19 74 00:15:57 (69)00:02:43 (108)01:10:30 (29)00:02:11 (166)00:52:09 (199) 02:23:30 00:28:18
77 293 Kaźmierczak Marcin FiveTri M40 20 75 00:16:36 (92)00:02:55 (138)01:14:14 (89)00:02:20 (213)00:47:39 (92) 02:23:45 00:28:33
78 24 Niedzielski Łukasz M40 21 76 00:18:05 (167)00:02:22 (56)01:15:15 (107)00:01:43 (40)00:46:22 (67) 02:23:47 00:28:35
79 39 Dagil Aleksander M35 16 77 00:14:14 (32)00:02:21 (54)01:17:58 (172)00:02:01 (117)00:47:19 (86) 02:23:52 00:28:40
80 259 Orłowski Grzegorz Kuźnia Triathlonu M30 19 78 00:15:24 (53)00:02:23 (61)01:12:40 (71)00:02:17 (203)00:51:09 (169) 02:23:53 00:28:41
81 67 Danielski Kamil AT Team / BGK M30 20 79 00:17:31 (138)00:02:02 (27)01:14:21 (91)00:01:39 (28)00:48:29 (112) 02:24:02 00:28:50
82 243 Wojciechowski Tomasz Trinergy/TOM-CAR KONIN M45 4 80 00:16:48 (101)00:02:30 (79)01:11:58 (62)00:02:06 (145)00:50:57 (166) 02:24:19 00:29:07
83 156 Dukaczewski Michał M35 17 81 00:17:24 (130)00:02:47 (118)01:15:37 (110)00:01:39 (26)00:47:01 (80) 02:24:27 00:29:15
84 61 Krzysztofik Jakub M30 21 82 00:15:58 (70)00:02:34 (88)01:12:45 (73)00:02:02 (124)00:51:11 (170) 02:24:30 00:29:18
85 325 Groszewski Radosław TRI NEGU M35 18 83 00:17:37 (143)00:02:59 (151)01:15:01 (103)00:02:07 (149)00:46:53 (75) 02:24:37 00:29:25
86 207 Kozakiewicz Ryszard Kuźnia Triathlonu M40 22 84 00:17:10 (116)00:02:55 (137)01:14:23 (93)00:01:59 (99)00:48:28 (111) 02:24:56 00:29:44
87 31 Kamiński Szymon Accenture Triclub M25 12 85 00:18:48 (203)00:02:40 (101)01:17:35 (160)00:02:07 (150)00:44:20 (33) 02:25:30 00:30:18
88 224 Rasztawicki Dariusz Kuźnia Triathlonu M30 22 86 00:15:32 (57)00:02:23 (58)01:17:14 (144)00:01:42 (36)00:48:52 (120) 02:25:44 00:30:32
89 305 Kuźnicki Artur Trinergy M30 23 87 00:17:22 (127)00:02:26 (72)01:16:00 (115)00:01:46 (49)00:48:19 (106) 02:25:52 00:30:40
90 101 Jarzembowicz Maciej Trinergy M30 24 88 00:18:47 (201)00:02:24 (65)01:14:57 (101)00:01:36 (23)00:48:18 (105) 02:26:01 00:30:49
91 321 Suchecki Adam Passepartout M30 25 89 00:17:22 (128)00:03:45 (270)01:16:34 (130)00:02:39 (292)00:45:51 (55) 02:26:12 00:31:00
92 219 Epelbaum Dariusz Kuźnia Triathlonu M35 19 90 00:19:45 (252)00:02:45 (112)01:13:32 (78)00:01:48 (59)00:48:41 (115) 02:26:31 00:31:19
93 141 Swędrowski Jacek PROGRESS DESIGN M35 20 91 00:19:57 (258)00:03:13 (174)01:17:25 (150)00:01:56 (85)00:44:03 (28) 02:26:34 00:31:22
94 89 Sabok Bernard M40 23 92 00:19:06 (223)00:03:17 (187)01:13:41 (80)00:01:54 (81)00:48:57 (125) 02:26:53 00:31:41
95 18 Sarna Jakub Kużnia Triathlonu/DB Tri Team M35 21 93 00:18:39 (196)00:02:48 (120)01:14:23 (92)00:02:15 (186)00:48:55 (123) 02:27:00 00:31:48
96 299 Kazmierczak Piotr LABOSPORT Team M40 24 94 00:17:52 (156)00:02:56 (141)01:12:28 (68)00:02:17 (202)00:51:30 (181) 02:27:02 00:31:50
97 366 Jędrusiak Jerzy WTT Warszawa M40 25 95 00:17:45 (153)00:03:14 (178)01:13:10 (75)00:02:41 (302)00:50:22 (153) 02:27:11 00:31:59
98 73 Kapala Oskar Obi-boki Running Crew M30 26 96 00:14:10 (29)00:02:40 (100)01:19:40 (209)00:01:48 (60)00:49:04 (131) 02:27:22 00:32:10
99 399 Tempski Patryk TriSpace M30 27 97 00:16:25 (87)00:03:21 (201)01:17:40 (161)00:02:17 (196)00:48:06 (101) 02:27:49 00:32:37
100 94 Kazanecki Tomasz Legion M35 22 98 00:15:33 (58)00:03:41 (259)01:16:19 (122)00:02:02 (126)00:50:22 (152) 02:27:57 00:32:45
101 69 Rzeszutko Rafał M25 13 99 00:19:17 (233)00:03:52 (278)01:17:40 (162)00:01:47 (52)00:45:23 (45) 02:27:58 00:32:46
102 351 Jurek Przemysław BikeBrothers Oshee Team M30 28 100 00:12:18 (13)00:02:21 (55)01:14:39 (95)00:02:14 (182)00:56:28 (289) 02:27:59 00:32:47
103 303 Budziło Adam PTT DELTA M40 26 101 00:16:54 (104)00:03:33 (237)01:17:16 (145)00:01:56 (84)00:48:32 (113) 02:28:11 00:32:59
104 505 Rydzewski Witold M40 27 102 00:17:18 (121)00:03:29 (226)01:18:14 (177)00:02:05 (135)00:47:08 (84) 02:28:14 00:33:02
105 461 Rutkowski Paweł Tri NEGU M35 23 103 00:18:00 (162)00:02:58 (149)01:14:41 (98)00:02:01 (114)00:50:39 (160) 02:28:18 00:33:06
106 153 Szczepanik Wojciech POC Division - M25 14 104 00:17:03 (111)00:02:39 (97)01:11:24 (53)00:01:49 (61)00:55:30 (268) 02:28:25 00:33:13
107 389 Biaduń Daniel LABOSPORT Team M30 29 105 00:18:35 (188)00:02:45 (115)01:17:19 (147)00:02:21 (217)00:47:28 (89) 02:28:28 00:33:16
108 294 Filipek Grzegorz Waniewski Coaching / PZU Sport Team M35 24 106 00:17:59 (160)00:03:53 (280)01:14:09 (87)00:02:42 (306)00:49:50 (144) 02:28:34 00:33:22
109 129 Leśniewski Jarosław Trinergy M40 28 107 00:18:06 (168)00:03:19 (193)01:14:37 (94)00:02:25 (228)00:50:08 (151) 02:28:35 00:33:23
110 136 Grzebinoga Paweł Helkus.pl Olkusz M35 25 108 00:15:01 (47)00:03:07 (165)01:19:53 (213)00:01:58 (94)00:48:38 (114) 02:28:36 00:33:24
111 401 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M30 30 109 00:17:27 (133)00:02:49 (123)01:17:26 (152)00:02:07 (148)00:48:49 (118) 02:28:38 00:33:26
112 416 Chabasinski Rafał M35 26 111 00:17:33 (141)00:02:36 (93)01:17:32 (157)00:01:52 (71)00:49:16 (134) 02:28:49 00:33:37
113 103 Stasiewicz Daniel Waniewski Coaching M30 31 110 00:16:33 (91)00:02:34 (87)01:16:20 (123)00:02:00 (106)00:51:22 (176) 02:28:49 00:33:37
114 113 Chałupka Paweł M35 27 112 00:19:01 (214)00:03:25 (213)01:13:44 (82)00:01:52 (72)00:50:59 (167) 02:29:01 00:33:49
115 46 Gawryluk Piotr M25 15 113 00:15:20 (51)00:02:40 (102)01:17:51 (169)00:01:46 (48)00:51:31 (182) 02:29:07 00:33:55
116 527 Dalecki Marcin LABOSPORT Team M35 28 114 00:17:03 (110)00:03:51 (276)01:16:42 (133)00:02:21 (218)00:49:14 (133) 02:29:11 00:33:59
117 331 Wytrwał Adam bike brother oshee team M45 5 115 00:14:41 (38)00:02:43 (107)01:17:45 (166)00:02:24 (227)00:51:40 (186) 02:29:13 00:34:01
118 177 Nowacki Klaudiusz M30 32 116 00:17:59 (161)00:02:46 (117)01:19:27 (203)00:02:17 (200)00:46:47 (73) 02:29:16 00:34:04
119 170 Chodowski Patrick M18 7 117 00:16:14 (82)00:02:25 (68)01:16:52 (138)00:01:43 (38)00:52:08 (197) 02:29:22 00:34:10
120 111 Sadowski Piotr PMCG Piaseczno M45 6 118 00:18:38 (193)00:03:43 (263)01:16:14 (121)00:02:01 (113)00:48:56 (124) 02:29:32 00:34:20
121 313 Goździewicz Paweł biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 29 119 00:20:16 (271)00:03:01 (156)01:16:40 (131)00:02:13 (178)00:47:25 (88) 02:29:35 00:34:23
122 60 Jarmosz Maciej M30 33 120 00:18:44 (199)00:02:49 (126)01:13:51 (84)00:02:32 (261)00:51:44 (188) 02:29:39 00:34:27
123 277 Olszewski Tomasz M35 30 121 00:18:34 (186)00:03:30 (230)01:18:53 (189)00:02:20 (212)00:46:24 (68) 02:29:42 00:34:30
124 199 Sawicki Sebastian Kuźnia Triathlonu M30 34 122 00:16:03 (76)00:03:26 (215)01:20:24 (230)00:01:52 (74)00:47:59 (97) 02:29:43 00:34:31
125 392 Pałysa Marek TRI NEGU M40 29 123 00:14:48 (41)00:02:32 (85)01:13:12 (77)00:01:56 (87)00:57:20 (312) 02:29:48 00:34:36
126 44 Fik Tomasz niezrzeszeni.pl M25 16 124 00:17:43 (152)00:04:04 (316)01:19:14 (199)00:01:53 (79)00:47:05 (82) 02:29:59 00:34:47
127 442 Antoniak Krzysztof LABOSPORT Team M30 35 125 00:18:03 (164)00:02:51 (131)01:17:49 (168)00:01:45 (44)00:49:32 (137) 02:30:01 00:34:49
128 239 Łomża Dorian AT Team M25 17 126 00:21:14 (320)00:03:17 (188)01:19:12 (198)00:02:15 (184)00:44:14 (30) 02:30:11 00:34:59
129 240 Kowalski Grzegorz PMCG Piaseczno M45 7 127 00:19:27 (240)00:05:05 (404)01:17:30 (154)00:02:25 (231)00:45:54 (57) 02:30:22 00:35:10
130 302 Atwell Tania K50 1 3 00:16:37 (93)00:02:57 (142)01:18:11 (176)00:02:08 (154)00:50:46 (161) 02:30:39 00:35:27
131 242 Konieczny Krzysztof TRI4fun Triathlon Team Piaseczno Krzysztof Konieczny M35 31 128 00:17:29 (136)00:02:48 (122)01:15:09 (106)00:01:52 (73)00:53:36 (229) 02:30:55 00:35:43
132 35 Węgier Maciej M25 18 129 00:17:38 (146)00:02:57 (143)01:18:08 (175)00:01:37 (24)00:50:37 (159) 02:30:57 00:35:45
133 134 Bartczak Mariusz Allianz Triathlon Team Allianz M35 32 130 00:17:31 (139)00:04:11 (334)01:17:09 (141)00:01:56 (83)00:50:27 (154) 02:31:13 00:36:01
134 500 Zdort Paweł M40 30 131 00:20:55 (304)00:03:28 (224)01:14:07 (86)00:02:19 (209)00:50:28 (155) 02:31:18 00:36:06
135 495 Duda Marek LABOSPORT Team M40 31 132 00:19:19 (234)00:04:02 (310) 02:31:20 00:36:08
136 149 Ligenza Kamil PROTRI M25 19 133 00:17:04 (112)00:03:30 (229)01:17:42 (165)00:02:15 (183)00:50:54 (165) 02:31:24 00:36:12
137 181 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 33 134 00:18:37 (191)00:03:37 (246)01:20:32 (233)00:02:07 (146)00:46:33 (71) 02:31:26 00:36:14
138 427 Ratajewicz Maciek Speleoklub Warszawski Unilogo M35 34 135 00:20:54 (302)00:02:17 (45)01:18:47 (184)00:02:02 (121)00:47:37 (90) 02:31:38 00:36:26
139 473 Szrajner Piotr Triathlon Series Team / ENTRE.PL Team MADERA M40 32 136 00:19:12 (227)00:03:17 (186)01:17:30 (155)00:01:53 (77)00:50:00 (147) 02:31:52 00:36:40
140 290 Kuskowski Marek Łowcy Przygód Gołdap/Labosport M35 35 137 00:20:37 (287)00:04:05 (317)01:20:41 (235)00:01:59 (96)00:44:31 (36) 02:31:53 00:36:41
141 165 Sukacz Dawid M40 34 139 00:19:30 (242)00:02:54 (136)01:16:10 (119)00:02:04 (134)00:51:16 (174) 02:31:54 00:36:42
142 151 Knopkiewicz Wacław M40 33 138 00:17:08 (115)00:04:22 (352)01:22:32 (283)00:02:17 (197)00:45:36 (52) 02:31:54 00:36:42
143 341 Binder Piotr OTK Rzeźnik M35 36 140 00:17:04 (113)00:03:36 (244)01:19:56 (216)00:02:28 (246)00:48:54 (122) 02:31:59 00:36:47
144 166 Surdyn Damian M40 35 141 00:17:23 (129)00:02:57 (145)01:17:25 (151)00:02:09 (159)00:52:08 (196) 02:32:03 00:36:51
145 216 Skomorucha Paweł Kuźnia Triathlonu M35 37 142 00:21:11 (315)00:03:15 (179)01:17:41 (163)00:02:05 (139)00:47:56 (95) 02:32:07 00:36:55
146 208 Jonio Tomasz Kuźnia Triathlonu M30 36 143 00:17:57 (158)00:02:26 (73)01:15:02 (104)00:02:05 (136)00:54:49 (253) 02:32:19 00:37:07
147 49 Pols Rogier NNYTT M40 36 144 00:19:35 (247)00:03:33 (239)01:17:41 (164)00:02:41 (305)00:48:53 (121) 02:32:23 00:37:11
148 478 Sochal Jakub LABOSPORT Team M18 8 145 00:18:18 (176)00:03:26 (217)01:17:02 (140)00:02:26 (232)00:51:15 (173) 02:32:27 00:37:15
149 258 Stępień Bartłomiej Wytop Pruszków M30 37 146 00:18:57 (212)00:03:50 (275)01:18:02 (174)00:02:05 (137)00:49:35 (139) 02:32:30 00:37:18
150 102 Prokop Piotr TRI4fun Triathlon Team Piaseczno / AT Team M35 38 147 00:19:14 (229)00:03:19 (192)01:16:12 (120)00:02:18 (206)00:51:28 (180) 02:32:31 00:37:19
151 475 Świętoń Krzysztof JW 4808 / Łowcy Przygód Gołdap/ AT Team M35 39 148 00:21:44 (347)00:02:54 (134)01:17:33 (158)00:02:17 (198)00:48:05 (99) 02:32:33 00:37:21
152 25 Gudowicz Marcin M35 40 149 00:18:56 (210)00:03:17 (190)01:18:47 (185)00:01:53 (76)00:49:56 (145) 02:32:48 00:37:36
153 498 Czajkowski Adam M45 8 150 00:19:09 (225)00:03:16 (183)01:15:54 (113)00:02:39 (289)00:51:53 (193) 02:32:51 00:37:39
154 247 Fulara Jędrzej LABOSPORT Team M30 38 151 00:16:01 (72)00:03:24 (210)01:19:10 (195)00:02:19 (208)00:51:58 (194) 02:32:52 00:37:40
155 279 Sitarek Artur TRINERGY TEAM M35 41 152 00:18:38 (192)00:02:17 (46)01:14:59 (102)00:02:02 (122)00:55:01 (257) 02:32:58 00:37:46
156 78 Woźniak Mikołaj AirBike Triathlon Team M35 42 153 00:18:57 (211)00:02:43 (109)01:19:53 (212)00:02:30 (248)00:49:00 (128) 02:33:04 00:37:52
157 275 Włodarczak Witold TRISPACE M50 3 154 00:20:21 (273)00:02:19 (51)01:16:07 (118)00:01:50 (66)00:52:27 (204) 02:33:04 00:37:52
158 370 Dzierszko Rafał Nadaktywni M35 43 155 00:17:52 (157)00:02:45 (113)01:15:29 (109)00:01:57 (90)00:55:02 (258) 02:33:05 00:37:53
159 252 Szafraniec Artur AT Team M35 44 156 00:17:40 (149)00:03:41 (257)01:19:40 (210)00:02:25 (229)00:49:50 (143) 02:33:16 00:38:04
160 142 Chojnacki Artur proarti.pl M35 45 157 00:21:24 (327)00:02:57 (146)01:18:48 (186)00:02:03 (130)00:48:05 (100) 02:33:17 00:38:05
161 87 Białecki Paweł Trinergy M35 46 158 00:16:47 (100)00:02:57 (148)01:19:12 (196)00:02:06 (141)00:52:37 (210) 02:33:38 00:38:26
162 47 Jakubowski Zbigniew M45 9 159 00:18:35 (187)00:02:49 (125)01:14:40 (97)00:02:12 (174)00:55:27 (266) 02:33:42 00:38:30
163 359 Kieda Wojciech Nadaktywni M35 47 160 00:18:15 (174)00:03:40 (256)01:17:12 (142)00:02:00 (107)00:52:40 (211) 02:33:48 00:38:36
164 387 Komierowski Lukasz M35 48 161 00:23:42 (400)00:02:29 (76)01:17:17 (146)00:01:59 (104)00:48:22 (108) 02:33:49 00:38:37
165 486 Poniewierski Rafał Duklanowski Team M35 49 162 00:19:26 (239)00:03:51 (277)01:19:36 (207)00:03:25 (405)00:47:38 (91) 02:33:56 00:38:44
166 225 Pedrycz Mikołaj Kuźnia Triathlonu M30 39 163 00:18:28 (182)00:04:10 (330)01:19:58 (219)00:02:39 (291)00:48:49 (117) 02:34:04 00:38:52
167 228 Szymula Łukasz Trinergy M40 37 164 00:18:00 (163)00:03:12 (173)01:14:40 (96)00:02:00 (111)00:56:20 (283) 02:34:12 00:39:00
168 253 Wiliński Łukasz M30 40 165 00:16:56 (106)00:03:21 (200)01:18:44 (182)00:02:40 (298)00:52:35 (209) 02:34:16 00:39:04
169 13 Pupka Artur AT Team M50 4 166 00:18:38 (194)00:02:57 (147)01:17:13 (143)00:02:01 (120)00:53:37 (230) 02:34:27 00:39:15
170 131 Kościuczuk Łukasz Biegiemnapomoc.pl M35 50 167 00:17:21 (124)00:03:21 (199)01:15:59 (114)00:03:04 (369)00:54:56 (256) 02:34:42 00:39:30
171 426 Świderski Maksymilian Luft TRI Team M18 9 168 00:16:38 (95)00:03:14 (176)01:16:32 (128)00:02:26 (235)00:55:57 (277) 02:34:48 00:39:36
172 56 Robiński Marcin 123babajagapatrzy M30 41 169 00:21:45 (349)00:03:20 (197)01:18:45 (183)00:02:03 (128)00:49:01 (130) 02:34:53 00:39:41
173 514 Dworak Pawel M40 38 170 00:19:10 (226)00:03:41 (260)01:16:02 (116)00:02:45 (313)00:53:22 (224) 02:35:00 00:39:48
174 480 Cisowski Artur M35 51 171 00:17:38 (145)00:03:40 (254)01:18:49 (187)00:01:59 (101)00:53:09 (220) 02:35:16 00:40:04
175 29 Nosowski Jacek M40 39 172 00:16:00 (71)00:03:23 (208)01:20:31 (232)00:02:31 (255)00:52:53 (215) 02:35:18 00:40:06
176 123 Grzanecki Rafał Pie... Nie Biegam M40 40 173 00:20:25 (278)00:02:42 (106)01:19:56 (215)00:02:17 (204)00:50:02 (148) 02:35:22 00:40:10
177 23 Kula Rafał LABOSPORT Team M35 52 174 00:21:03 (312)00:03:06 (163)01:16:21 (124)00:02:01 (115)00:52:58 (216) 02:35:28 00:40:16
178 16 Maliszewski Wojciech M40 41 175 00:17:37 (144)00:03:20 (196)01:19:35 (205)00:02:30 (249)00:52:30 (207) 02:35:32 00:40:20
179 516 Cieplak Janek M30 42 176 00:19:41 (249)00:05:02 (400)01:19:09 (194)00:03:24 (402)00:48:22 (109) 02:35:37 00:40:25
180 121 Pacholak Marcin M25 20 177 00:18:58 (213)00:03:39 (253)01:19:46 (211)00:02:12 (173)00:51:11 (171) 02:35:46 00:40:34
181 434 Sawka Tomasz ironMania.eu ironMania M35 53 178 00:22:08 (363)00:03:57 (289)01:14:50 (99)00:02:23 (225)00:52:30 (206) 02:35:49 00:40:37
182 248 Wałaszek Jan BikeBrothers Oshee Team M50 5 179 00:21:03 (313)00:02:53 (133)01:18:33 (179)00:01:57 (89)00:51:25 (178) 02:35:51 00:40:39
183 270 Nowak Paweł Tri NEGU www.elastomerics.com M35 54 180 00:19:43 (250)00:04:04 (314)01:16:03 (117)00:02:09 (163)00:53:55 (235) 02:35:54 00:40:42
184 281 Mackiewicz Jacek M35 55 181 00:22:04 (360)00:04:08 (324)01:15:37 (111)00:02:28 (242)00:51:41 (187) 02:35:58 00:40:46
185 135 Borowiak Mariusz M35 56 182 00:20:05 (266)00:04:35 (371)01:19:08 (192)00:02:16 (191)00:49:56 (146) 02:36:01 00:40:49
186 80 Zaręba Krzysztof M30 43 183 00:18:20 (178)00:04:12 (336)01:17:20 (148)00:02:11 (168)00:54:02 (236) 02:36:04 00:40:52
187 33 Chwedczuk Jan M35 57 184 00:17:45 (154)00:02:33 (86)01:23:12 (294)00:01:26 (6)00:51:11 (172) 02:36:07 00:40:55
188 241 Kozłowski Piotr M35 58 185 00:16:41 (96)00:03:33 (236)01:16:42 (134)00:02:17 (195)00:57:07 (308) 02:36:20 00:41:08
189 272 Briggs Sean M45 10 186 00:20:02 (262)00:02:56 (139)01:24:18 (317)00:02:08 (155)00:46:58 (78) 02:36:22 00:41:10
190 70 Horodniczy Mariusz M30 44 187 00:19:46 (254)00:02:56 (140)01:16:42 (132)00:01:41 (31)00:55:20 (263) 02:36:26 00:41:14
191 214 Szałucha Adam Kuźnia Triathlonu M25 21 188 00:16:13 (81)00:02:36 (94)01:21:23 (247)00:02:21 (220)00:54:03 (238) 02:36:36 00:41:24
192 176 Wydra Paulina TRI-STREFA.PL K35 1 4 00:17:42 (151)00:03:05 (161)01:20:08 (221)00:02:08 (156)00:53:50 (233) 02:36:53 00:41:41
193 423 Mazurczyk Zbigniew WTT Warszawa M55 1 190 00:15:55 (68)00:02:54 (135)01:19:12 (197)00:02:26 (234)00:56:29 (290) 02:36:56 00:41:44
194 476 Zięborak Szymon M30 45 189 00:19:34 (246)00:04:32 (365)01:24:18 (318)00:02:50 (330)00:45:43 (53) 02:36:56 00:41:44
195 282 Lipski Marcin TRI4fun Triathlon Team Piaseczno AT Team M35 59 191 00:16:42 (97)00:02:32 (83)01:12:06 (63)00:02:00 (109)01:03:44 (394) 02:37:03 00:41:51
196 483 Szymańczyk Marcin TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 60 192 00:21:26 (329)00:03:29 (227)01:21:28 (249)00:02:26 (233)00:48:15 (104) 02:37:04 00:41:52
197 50 Nowakowski Rafał Sportografia.pl M40 42 193 00:15:51 (66)00:03:56 (288)01:21:49 (262)00:03:01 (364)00:52:29 (205) 02:37:06 00:41:54
198 337 Szlaski Igor PROTRI M25 22 194 00:20:39 (289)00:03:20 (195)01:19:20 (200)00:02:05 (138)00:51:46 (189) 02:37:11 00:41:59
199 417 Pasierbiński Piotr Tri2Live M45 11 195 00:20:04 (265)00:03:23 (203)01:19:29 (204)00:03:07 (375)00:51:34 (183) 02:37:37 00:42:25
200 278 Wołyniec Emilia Tri NEGU K30 1 5 00:20:30 (282)00:02:51 (129)01:23:29 (303)00:01:43 (41)00:49:10 (132) 02:37:44 00:42:32
201 335 Pobłocki Krzysztof PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 43 196 00:23:46 (402)00:03:18 (191)01:16:43 (135)00:02:24 (226)00:51:50 (192) 02:37:59 00:42:47
202 92 Szymański Tomasz M45 12 197 00:21:21 (325)00:03:24 (211)01:20:24 (229)00:02:04 (133)00:50:49 (164) 02:38:02 00:42:50
203 244 Kwiatkowski Adrian 12tri.pl M30 46 198 00:21:46 (350)00:04:01 (307)01:23:05 (290)00:03:07 (376)00:46:14 (63) 02:38:13 00:43:01
204 338 Kucybała Michał M35 61 199 00:19:49 (256)00:02:46 (116)01:21:14 (244)00:03:00 (362)00:51:25 (179) 02:38:14 00:43:02
205 65 Bieńkowski Maciej Benefi Systems Triathlon Team M40 44 201 00:17:02 (108)00:03:37 (245)01:19:35 (206)00:02:06 (143)00:56:20 (284) 02:38:40 00:43:28
206 264 Robel Jakub M35 62 200 00:16:47 (99)00:02:31 (82)01:18:50 (188)00:02:11 (170)00:58:22 (325) 02:38:40 00:43:28
207 530 Sitowski Pawel M45 13 202 00:21:50 (354)00:03:22 (202)01:16:47 (136)00:02:31 (253)00:54:10 (242) 02:38:41 00:43:29
208 308 Nowak Konrad M35 63 203 00:19:20 (236)00:03:45 (269)01:19:01 (190)00:02:20 (214)00:54:31 (248) 02:38:55 00:43:43
209 357 Bryzek Arnold M45 14 204 00:17:12 (119)00:02:37 (96)01:16:50 (137)00:02:43 (309)00:59:47 (344) 02:39:08 00:43:56
210 105 Delegacz Sławomir M50 6 205 00:21:27 (331)00:04:33 (368)01:17:45 (167)00:02:36 (277)00:52:48 (212) 02:39:09 00:43:57
211 100 Pachla Adam M35 64 206 00:21:38 (340)00:03:16 (185)01:18:20 (178)00:03:16 (389)00:52:49 (213) 02:39:20 00:44:08
212 187 Węgliński Łukasz M30 47 207 00:17:22 (125)00:03:00 (155)01:15:48 (112)00:02:58 (358)01:00:15 (355) 02:39:24 00:44:12
213 430 Matejak Filip M25 23 208 00:19:30 (243)00:03:11 (170)01:20:49 (237)00:02:35 (272)00:53:19 (223) 02:39:25 00:44:13
214 81 Budzanowski Michał Vonart Wrocław M25 24 209 00:16:20 (85)00:03:04 (160)01:16:29 (127)00:02:17 (199)01:01:17 (366) 02:39:27 00:44:15
215 137 Derwiszynski Artur deRavish TT M40 45 210 00:19:22 (237)00:02:49 (124)01:20:20 (225)00:02:13 (177)00:54:56 (255) 02:39:40 00:44:28
216 466 Błaszczyk Przemysław TRI-STREFA.PL/PLAY PLAY M30 48 212 00:20:30 (281)00:03:02 (157)01:21:40 (257)00:02:26 (236)00:52:08 (198) 02:39:47 00:44:35
217 453 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M40 46 211 00:19:04 (219)00:02:57 (144)01:18:35 (180)00:02:38 (284)00:56:34 (293) 02:39:47 00:44:35
218 390 Sojkowski Piotr Tri NEGU M30 49 213 00:18:33 (184)00:02:51 (130)01:19:08 (193)00:02:22 (222)00:56:54 (302) 02:39:48 00:44:36
219 347 Surmański Jacek Klub Franka i Stasia M35 65 214 00:18:24 (181)00:02:44 (110)01:20:23 (228)00:02:02 (127)00:56:16 (282) 02:39:49 00:44:37
220 256 Krasnodębski Sebastian M30 50 215 00:20:51 (298)00:03:14 (175)01:16:23 (125)00:01:57 (88)00:57:25 (316) 02:39:51 00:44:39
221 407 Kubik Agnieszka BCT Team / TriLadies K25 2 6 00:16:16 (83)00:03:03 (158)01:18:40 (181)00:02:36 (276)00:59:15 (333) 02:39:51 00:44:39
222 381 Rębisz Michał M30 51 216 00:21:18 (323)00:03:23 (206)01:17:23 (149)00:02:35 (274)00:55:21 (264) 02:40:00 00:44:48
223 138 Makowski Marek PPP/Wytop M30 52 217 00:17:25 (131)00:03:45 (268)01:21:55 (266)00:03:15 (386)00:54:02 (237) 02:40:22 00:45:10
224 439 Mańdok Paweł LABOSPORT Team M45 15 218 00:20:57 (306)00:04:02 (309)01:17:57 (171)00:02:48 (327)00:54:45 (249) 02:40:30 00:45:18
225 317 Bogucki Piotr M25 25 219 00:18:34 (185)00:04:05 (320)01:21:27 (248)00:02:14 (180)00:54:10 (243) 02:40:30 00:45:18
226 382 Macewicz Maciej TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M30 53 220 00:20:12 (268)00:04:01 (303)01:20:59 (241)00:02:07 (147)00:53:12 (221) 02:40:31 00:45:19
227 420 Szczepłek Jasiek AT Team M30 54 222 00:20:50 (296)00:04:07 (323)01:24:14 (316)00:02:37 (282)00:48:47 (116) 02:40:35 00:45:23
228 487 Pachulski Adam TRI4FUN Dental SPA Józefosław M35 66 221 00:18:07 (169)00:03:25 (212)01:22:04 (269)00:02:48 (325)00:54:12 (244) 02:40:35 00:45:23
229 21 Maćkowski Jędrzej LABOSPORT Team M30 55 223 00:17:33 (140)00:03:16 (184)01:21:40 (258)00:02:41 (304)00:55:50 (275) 02:41:00 00:45:48
230 412 Grzegrzółka Piotr T-Mobile Running Team M35 67 224 00:21:50 (355)00:06:19 (448)01:22:54 (289)00:03:53 (434)00:46:07 (60) 02:41:02 00:45:50
231 425 Swiderski Dariusz Luft TRI Team M45 16 225 00:24:00 (407)00:03:14 (177)01:19:55 (214)00:02:09 (160)00:51:49 (190) 02:41:07 00:45:55
232 230 Debert Jarek TRINERGY TEAM M35 68 226 00:19:04 (220)00:02:24 (64)01:24:54 (326)00:02:15 (185)00:52:34 (208) 02:41:11 00:45:59
233 424 Szydłowski Marcin M35 69 227 00:22:42 (381)00:04:21 (351)01:22:22 (278)00:02:26 (237)00:49:36 (140) 02:41:27 00:46:15
234 284 Trojanowski Michał T-Mobile Running Team M30 56 229 00:23:29 (396)00:04:10 (327)01:21:30 (251)00:02:22 (224)00:50:05 (149) 02:41:37 00:46:25
235 28 Dubelski Alek M30 57 228 00:20:22 (275)00:02:31 (81)01:19:22 (201)00:02:01 (119)00:57:22 (314) 02:41:37 00:46:25
236 348 Dmowski Paweł www.adkosmetyki.pl Naturalne kosmetyki M25 26 230 00:17:38 (147)00:04:24 (356)01:23:07 (291)00:02:50 (332)00:53:52 (234) 02:41:50 00:46:38
237 195 Kwiatkowski Tomasz M45 17 231 00:14:53 (43)00:04:11 (335)01:21:22 (246)00:03:09 (381)00:58:22 (326) 02:41:56 00:46:44
238 40 Rykowski Adam M45 18 232 00:21:02 (311)00:05:02 (401)01:21:10 (242)00:02:38 (285)00:52:07 (195) 02:41:59 00:46:47
239 437 Lengiewicz Jakub OTK Rzeźnik M35 70 233 00:21:29 (334)00:05:57 (440)01:23:20 (297)00:03:32 (420)00:47:44 (94) 02:42:02 00:46:50
240 298 Ihnatowicz Arkadiusz M45 19 234 00:19:16 (231)00:03:33 (238)01:21:31 (253)00:02:16 (189)00:55:31 (269) 02:42:07 00:46:55
241 367 Hryszko Kazimierz klub biegowy 40 latek tychy M50 7 235 00:24:35 (417)00:04:41 (377)01:19:57 (217)00:02:27 (241)00:50:34 (157) 02:42:15 00:47:03
242 191 Idziak Marcin TRI4FUN TRI4FUN M35 71 236 00:21:59 (357)00:03:53 (283)01:23:29 (305)00:02:08 (153)00:50:48 (162) 02:42:18 00:47:06
243 171 Kowalewski Piotr M30 58 238 00:17:28 (135)00:03:25 (214)01:21:33 (255)00:02:51 (333)00:57:03 (306) 02:42:20 00:47:08
244 373 Kaczmarek Dariusz GEO-TECH M45 20 237 00:20:13 (269)00:03:56 (285)01:23:11 (293)00:02:34 (269)00:52:26 (203) 02:42:20 00:47:08
245 312 Grądziel Aleksandra PAPUNIS TEAM GDYNIA K35 2 7 00:20:46 (293)00:03:33 (240)01:20:13 (222)00:02:21 (216)00:55:30 (267) 02:42:24 00:47:12
246 84 Jakubowski Adam Colliers International M35 72 239 00:21:28 (332)00:02:53 (132)01:25:11 (331)00:02:22 (223)00:50:30 (156) 02:42:24 00:47:12
247 196 Desselberger Andrzej TRI Kąty ENERGO-SPEC s.c. M45 21 240 00:18:04 (166)00:02:40 (99)01:26:34 (348)00:02:52 (337)00:52:22 (202) 02:42:30 00:47:18
248 377 Litniewski Maciej Bull Racing Team M30 59 241 00:19:03 (217)00:03:53 (281)01:23:44 (308)00:02:25 (230)00:53:33 (228) 02:42:38 00:47:26
249 458 Barwiński Piotr TRINERGY TEAM M35 73 242 00:20:25 (279)00:03:15 (181)01:25:11 (332)00:02:31 (257)00:51:17 (175) 02:42:39 00:47:27
250 438 Gładosz Łukasz ETB M30 60 243 00:16:38 (94)00:02:27 (74)01:15:28 (108)00:02:09 (161)01:06:03 (411) 02:42:45 00:47:33
251 444 Dziubek Jakub Endorfina Szydłowiec M18 10 244 00:18:09 (171)00:04:23 (355)01:27:40 (370)00:02:35 (275)00:50:08 (150) 02:42:56 00:47:44
252 74 Mierzejewska Dobrochna K30 2 8 00:19:01 (215)00:03:30 (232)01:27:32 (366)00:02:06 (140)00:50:49 (163) 02:42:57 00:47:45
253 119 Grzybowski Dariusz Aktywni Grójec M40 47 245 00:17:41 (150)00:03:34 (241)01:19:37 (208)00:02:31 (254)00:59:36 (341) 02:42:59 00:47:47
254 297 Łukasiak Mariusz Biegiemnapomoc.pl M40 48 246 00:19:05 (221)00:02:41 (104)01:21:31 (252)00:02:49 (329)00:57:03 (307) 02:43:10 00:47:58
255 501 Romero Garcia Juan WITC M30 61 247 00:23:47 (403)00:03:45 (271)01:23:17 (296)00:02:11 (172)00:50:35 (158) 02:43:35 00:48:23
256 295 Posman Rafał M35 74 248 00:21:11 (316)00:04:28 (357)01:23:58 (310)00:02:33 (265)00:51:38 (185) 02:43:48 00:48:36
257 229 Dawidowicz Marcin md-it.pl M30 62 249 00:20:46 (294)00:05:26 (421)01:24:51 (325)00:03:18 (393)00:49:32 (138) 02:43:53 00:48:41
258 361 Kotra Jacek Polski Klub Alpejski M30 63 251 00:18:41 (197)00:03:47 (272)01:21:54 (265)00:02:47 (320)00:56:45 (298) 02:43:54 00:48:42
259 353 Kuptel Robert Bielsk Podlaski M40 49 250 00:19:46 (253)00:04:19 (348)01:25:41 (338)00:02:31 (258)00:51:37 (184) 02:43:54 00:48:42
260 494 Janowski Stanislaw M35 75 252 00:21:15 (322)00:03:56 (286)01:21:45 (259)00:02:32 (260)00:54:30 (247) 02:43:59 00:48:47
261 127 Jóźwiak Jakub Atos Bull Racing Team / LABOSPORT Team M35 76 253 00:22:21 (371)00:04:00 (300)01:20:28 (231)00:02:51 (335)00:54:24 (245) 02:44:03 00:48:51
262 369 Baran Jacek KB Wartko CWB SA M45 22 254 00:22:30 (376)00:04:59 (396)01:22:27 (280)00:02:26 (238)00:51:49 (191) 02:44:10 00:48:58
263 413 Ostaszewski Maciej M35 77 255 00:18:12 (172)00:02:45 (114)01:21:46 (260)00:02:58 (356)00:58:31 (327) 02:44:11 00:48:59
264 320 Olszewski Sławomir Giant Polska M30 64 256 00:19:36 (248)00:04:10 (329)01:21:19 (245)00:03:08 (378)00:56:10 (280) 02:44:23 00:49:11
265 237 Urbanowicz Kamil M35 78 257 00:22:24 (373)00:03:37 (247)01:20:54 (240)00:04:02 (441)00:53:26 (225) 02:44:23 00:49:11
266 140 Mika Tomasz M35 79 258 00:21:12 (317)00:04:54 (386)01:25:00 (327)00:02:16 (194)00:51:03 (168) 02:44:25 00:49:13
267 227 Adamczewski Marek Kuźnia Triathlonu M45 23 259 00:19:58 (259)00:03:42 (262)01:23:20 (298)00:02:49 (328)00:54:48 (251) 02:44:36 00:49:24
268 263 Sulik Agnieszka Dead on Arrival K25 3 9 00:21:39 (342)00:03:26 (216)01:30:57 (397)00:01:52 (75)00:46:47 (74) 02:44:40 00:49:28
269 184 Siezieniewski Sławomir TVP Sport M30 65 260 00:19:06 (222)00:04:33 (366)01:25:39 (337)00:01:58 (93)00:53:30 (226) 02:44:46 00:49:34
270 222 Mazdziarz Michal Kuźnia Triathlonu M35 80 261 00:19:08 (224)00:03:09 (168)01:29:34 (390)00:03:45 (431)00:49:25 (135) 02:45:01 00:49:49
271 188 Klim Paweł M30 66 262 00:20:36 (286)00:03:59 (298)01:24:45 (322)00:01:57 (91)00:53:48 (231) 02:45:05 00:49:53
272 349 Markowski Dariusz M55 2 264 00:22:42 (382)00:03:12 (172)01:20:52 (239)00:02:42 (308)00:55:48 (274) 02:45:15 00:50:03
273 210 Górski Mateusz Kuźnia Triathlonu M18 11 263 00:20:40 (291)00:03:23 (204)01:16:28 (126)00:02:11 (165)01:02:33 (382) 02:45:15 00:50:03
274 173 Czerski Piotr M30 67 265 00:25:05 (431)00:03:58 (295)01:21:12 (243)00:01:58 (95)00:53:05 (218) 02:45:17 00:50:05
275 86 Polcyn Jan AT Team M50 8 266 00:23:12 (391)00:03:40 (255)01:22:40 (287)00:02:39 (294)00:54:05 (239) 02:46:16 00:51:04
276 354 Czasak Tomasz M40 50 267 00:19:16 (230)00:06:08 (442)01:24:02 (313)00:02:55 (348)00:54:06 (240) 02:46:27 00:51:15
277 470 Flisikowski Szymon SPORTEVO M30 68 268 00:21:15 (321)00:03:17 (189)01:23:09 (292)00:02:28 (247)00:56:22 (286) 02:46:32 00:51:20
278 155 Kozak Krzysztof M30 69 269 00:22:11 (365)00:03:44 (266)01:23:21 (299)00:02:31 (256)00:54:53 (254) 02:46:40 00:51:28
279 41 De Groot Jan Kondycja M45 24 270 00:21:43 (345)00:04:16 (343)01:25:05 (329)00:02:09 (157)00:53:32 (227) 02:46:44 00:51:32
280 45 Kokot Marcin M25 27 271 00:20:02 (263)00:04:32 (364)01:30:55 (396)00:02:26 (239)00:48:50 (119) 02:46:45 00:51:33
281 110 Witek Sebastian AT Team M35 81 272 00:21:49 (352)00:04:03 (312)01:22:29 (281)00:02:52 (338)00:55:34 (271) 02:46:47 00:51:35
282 114 Budkowski Paweł M50 9 273 00:19:32 (245)00:04:03 (313)01:20:20 (226)00:02:03 (129)01:00:55 (362) 02:46:52 00:51:40
283 368 Bychowski Piotr M35 82 274 00:16:46 (98)00:03:59 (297)01:28:04 (374)00:02:06 (144)00:56:09 (279) 02:47:03 00:51:51
284 143 Dziamski Marcin TriWawa M30 70 275 00:21:09 (314)00:03:44 (267)01:24:45 (323)00:02:42 (307)00:54:47 (250) 02:47:07 00:51:55
285 182 Klim Łukasz M30 71 276 00:22:34 (379)00:04:31 (363)01:22:11 (273)00:02:41 (299)00:55:13 (259) 02:47:09 00:51:57
286 292 Kluska Piotr M40 51 277 00:19:19 (235)00:04:05 (318)01:22:14 (275)00:02:14 (179)00:59:21 (336) 02:47:13 00:52:01
287 238 Podgórski Krzysztof M50 10 278 00:19:52 (257)00:03:53 (282)01:27:49 (373)00:01:59 (103)00:53:50 (232) 02:47:22 00:52:10
288 372 Kielak Krzysztof Kondycja M40 52 279 00:25:29 (437)00:03:56 (287)01:25:17 (334)00:02:55 (349)00:49:45 (141) 02:47:22 00:52:10
289 380 Kordaczuk Michał Michał Kordaczuk SaveAs M25 28 281 00:18:04 (165)00:05:37 (431)01:20:23 (227)00:03:23 (401)01:00:03 (349) 02:47:31 00:52:19
290 85 Papiernik Marcin M35 83 280 00:22:16 (368)00:04:10 (332)01:21:51 (264)00:02:16 (190)00:56:57 (305) 02:47:31 00:52:19
291 122 Krawiec Grzegorz Allianz Triathlon Team M35 84 282 00:20:40 (290)00:03:31 (234)01:24:23 (319)00:02:35 (271)00:56:31 (291) 02:47:40 00:52:28
292 428 Walasiewicz Piotr M45 25 283 00:16:56 (105)00:03:35 (243)01:20:38 (234)00:03:21 (399)01:03:20 (390) 02:47:50 00:52:38
293 262 Latoszek Rafał Latoszek.com M40 53 284 00:22:35 (380)00:06:03 (441)01:27:24 (364)00:02:52 (336)00:48:59 (126) 02:47:54 00:52:42
294 150 Drapella Dariusz MaratonyPolskie.PL TEAM M55 3 285 00:19:04 (218)00:03:41 (261)01:17:26 (153)00:02:03 (131)01:05:45 (407) 02:47:59 00:52:47
295 63 Rybkowski Grzegorz SUPERWTP M45 26 286 00:23:00 (387)00:03:20 (194)01:22:23 (279)00:02:54 (346)00:56:28 (288) 02:48:05 00:52:53
296 233 Mozdzonek Michal TriHub M35 85 287 00:18:52 (206)00:03:03 (159)01:21:47 (261)00:02:45 (315)01:01:42 (370) 02:48:09 00:52:57
297 286 Bernatowicz Łukasz M35 86 288 00:22:02 (358)00:04:28 (358)01:19:57 (218)00:03:30 (418)00:58:13 (324) 02:48:09 00:52:57
298 291 Kozłowski Bogdan Tri NEGU wmsportowy.pl M40 54 289 00:21:01 (310)00:04:15 (341)01:23:59 (311)00:03:44 (429)00:55:15 (261) 02:48:13 00:53:01
299 269 Wiśniewski Jakub M30 72 290 00:21:57 (356)00:03:15 (180)01:17:32 (156)00:03:06 (373)01:02:38 (386) 02:48:29 00:53:17
300 30 Dąbrowski Tomasz Swimmers Masters Team M40 55 291 00:18:22 (179)00:03:47 (274)01:23:37 (307)00:02:37 (281)01:00:20 (357) 02:48:42 00:53:30
301 159 Zająkała Michał sponsor: kochana żonka Alinka M40 56 292 00:23:07 (388)00:04:01 (304)01:21:59 (268)00:02:44 (312)00:56:54 (303) 02:48:45 00:53:33
302 300 Górski Adam M30 73 293 00:20:32 (284)00:04:12 (338)01:29:27 (387)00:02:16 (193)00:52:19 (201) 02:48:46 00:53:34
303 463 Cichosz Jacek Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich M40 57 294 00:20:31 (283)00:05:17 (415)01:23:29 (304)00:03:13 (383)00:56:28 (287) 02:48:58 00:53:46
304 117 Kubiak Bartłomiej M25 29 295 00:16:32 (88)00:04:17 (344)01:26:09 (343)00:02:47 (322)00:59:22 (337) 02:49:07 00:53:55
305 419 Lipa Ireneusz M30 74 296 00:17:58 (159)00:03:43 (264)01:23:59 (312)00:02:06 (142)01:01:31 (368) 02:49:16 00:54:04
306 71 Majewski Paweł M35 87 297 00:17:22 (126)00:03:38 (248)01:23:22 (300)00:03:15 (384)01:01:51 (374) 02:49:28 00:54:16
307 125 Czublun Piotr M40 58 299 00:22:27 (375)00:03:57 (292)01:20:13 (223)00:02:38 (286)01:00:19 (356) 02:49:34 00:54:22
308 144 Łapiński Marcin M35 88 298 00:20:57 (307)00:05:48 (435)01:22:38 (286)00:02:56 (353)00:57:16 (311) 02:49:34 00:54:22
309 271 Kawczyński Przemysław TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 89 300 00:23:08 (389)00:05:27 (422)01:22:15 (276)00:03:22 (400)00:55:44 (273) 02:49:55 00:54:43
310 456 Szwugier Radosław ProTri M25 30 301 00:20:21 (274)00:03:57 (290)01:22:36 (285)00:02:58 (357)01:00:12 (354) 02:50:03 00:54:51
311 388 Oklej Agata K35 3 10 00:20:23 (276)00:04:34 (369)01:26:52 (355)00:02:47 (319)00:55:40 (272) 02:50:15 00:55:03
312 255 Nieborak Grzegorz GUKS Modliborzyce REKREO M50 11 302 00:20:55 (305)00:03:35 (242)01:20:43 (236)00:03:03 (368)01:02:03 (375) 02:50:19 00:55:07
313 43 Tulwin Bartosz Fundacja By The Way / fundacjabtw.org M30 75 303 00:21:23 (326)00:03:05 (162)01:24:50 (324)00:02:36 (278)00:58:34 (328) 02:50:26 00:55:14
314 64 Strzelczyk Piotr OXYGEN M50 12 304 00:19:13 (228)00:04:01 (305)01:25:18 (335)00:02:53 (340)00:59:06 (332) 02:50:30 00:55:18
315 167 Tarasek Łukasz M35 90 305 00:21:50 (353)00:04:02 (311)01:21:58 (267)00:02:47 (323)01:00:01 (348) 02:50:37 00:55:25
316 531 Samojlik Zbigniew Trinergy / Kondycja SONAR M40 59 306 00:24:00 (406)00:03:33 (235)01:21:50 (263)00:03:51 (433)00:57:26 (318) 02:50:39 00:55:27
317 283 Gawkowski Robert 2 Pułk Saperów Retro Rowery Duda Team M40 60 307 00:21:26 (330)00:03:28 (222)01:22:06 (271)00:02:46 (316)01:00:57 (363) 02:50:43 00:55:31
318 51 Dahan Eytan IDACO Triathlon M50 13 308 00:21:13 (319)00:57:12 (310) 02:50:53 00:55:41
319 394 Zujkiewicz Tomasz LABOSPORT Team M35 91 309 00:20:59 (308)00:03:52 (279)01:26:39 (349)00:02:55 (347)00:56:40 (296) 02:51:05 00:55:53
320 375 Haftarczyk Grzegorz M40 61 310 00:21:30 (335)00:03:07 (164)01:22:16 (277)00:02:56 (354)01:01:18 (367) 02:51:07 00:55:55
321 332 Dąbrowski Marcin IM 2010 WTT Warszawa M35 92 311 00:22:03 (359)00:05:28 (423)01:23:13 (295)00:03:00 (359)00:57:25 (317) 02:51:08 00:55:56
322 396 Karolak Marcin M45 27 312 00:22:13 (366)00:04:58 (392)01:23:30 (306)00:03:05 (372)00:57:24 (315) 02:51:10 00:55:58
323 254 Wrona Michał M35 93 313 00:21:38 (339)00:03:53 (284)01:26:01 (341)00:02:19 (207)00:57:21 (313) 02:51:13 00:56:01
324 88 Kropiewnicki Przemysław M30 76 314 00:18:08 (170)00:03:58 (294)01:27:27 (365)00:02:12 (175)00:59:33 (339) 02:51:18 00:56:06
325 447 Malesa Daniel M25 31 315 00:24:25 (414)00:04:04 (315)01:20:03 (220)00:02:47 (321)01:00:06 (351) 02:51:24 00:56:12
326 468 Kurcz Michał M30 77 316 00:16:52 (103)00:05:49 (436)01:22:13 (274)00:04:22 (448)01:02:12 (377) 02:51:29 00:56:17
327 448 Kosno Piotr M40 62 317 00:20:20 (272)00:03:29 (228)01:24:33 (320)00:03:09 (379)00:59:59 (347) 02:51:30 00:56:18
328 215 Szczyglowski Piotr Kuźnia Triathlonu ABUS Polska M35 94 318 00:17:39 (148)00:03:27 (218)01:17:56 (170)00:03:26 (408)01:09:16 (428) 02:51:44 00:56:32
329 504 Antkowiak Maciej Konin PRO M25 32 319 00:17:02 (109)00:02:48 (121)01:12:06 (64)00:25:57 (455)00:54:09 (241) 02:52:02 00:56:50
330 36 Jóźwik Paweł M30 78 320 00:20:50 (297)00:04:12 (339)01:28:34 (378)00:02:11 (169)00:56:21 (285) 02:52:08 00:56:56
331 115 Zadrożny Piotr M40 63 321 00:15:48 (65)00:04:56 (388)01:23:45 (309)00:02:53 (341)01:04:54 (403) 02:52:15 00:57:03
332 415 Jakubowski Jacek M25 33 322 00:24:30 (416)00:06:11 (443)01:22:06 (270)00:02:57 (355)00:56:52 (300) 02:52:37 00:57:25
333 352 Piszczatowski Roman M45 28 323 00:21:43 (344)00:05:18 (416)01:16:33 (129)00:03:36 (422)01:05:47 (409) 02:52:57 00:57:45
334 393 Berkovics Igors WITC M30 79 324 00:20:45 (292)00:03:38 (249)01:30:18 (394)00:03:05 (371)00:55:14 (260) 02:53:00 00:57:48
335 163 Porczyk Paweł M35 95 325 00:18:48 (204)00:06:16 (446)01:26:51 (354)00:03:30 (416)00:57:41 (320) 02:53:06 00:57:54
336 109 Kostrzewa Wojciech M35 96 326 00:18:36 (190)00:03:41 (258)01:30:10 (393)00:02:01 (112)00:58:44 (330) 02:53:11 00:57:59
337 485 Romański Michał M30 80 327 00:20:37 (288)00:04:00 (301)01:22:10 (272)00:02:48 (326)01:03:38 (393) 02:53:12 00:58:00
338 384 Bogucki Krzysztof Atos Bull Racing Team M35 97 328 00:19:03 (216)00:05:49 (437)01:24:37 (321)00:03:24 (403)01:00:33 (358) 02:53:26 00:58:14
339 146 Strześniewski Marek AT/IMPACT Team M55 4 329 00:22:31 (377)00:04:59 (395)01:26:50 (352)00:02:41 (303)00:56:37 (294) 02:53:37 00:58:25
340 185 Kopij Paweł Klub Biegaczy Prawo do Życia Vion M30 81 330 00:18:54 (208)00:03:57 (291)01:26:23 (346)00:02:41 (301)01:01:47 (372) 02:53:42 00:58:30
341 398 Łosiewicz Andrzej M35 98 331 00:25:53 (441)00:04:44 (381)01:26:33 (347)00:03:39 (426)00:53:08 (219) 02:53:58 00:58:46
342 362 Widz Robert M50 14 332 00:18:43 (198)00:05:29 (425)01:22:46 (288)00:02:53 (342)01:04:11 (397) 02:54:01 00:58:49
343 436 Sieńczyk Wojciech Wojciech Sienczyk Wojciech Sienczyk M40 64 333 00:21:43 (346)00:04:20 (350)01:23:24 (301)00:03:29 (415)01:01:06 (364) 02:54:02 00:58:50
344 340 Janiga Robert M40 65 334 00:20:28 (280)00:04:40 (376)01:21:31 (254)00:03:18 (394)01:04:16 (399) 02:54:12 00:59:00
345 421 Zinkiewicz Piotr Struś Pędziwiatr M45 29 335 00:20:04 (264)00:06:11 (444)01:25:02 (328)00:03:21 (398)00:59:47 (343) 02:54:24 00:59:12
346 95 Maliszewski Jerzy Retro Rowery Duda Team M45 30 336 00:19:24 (238)00:03:38 (250)01:24:04 (314)00:02:50 (331)01:04:30 (400) 02:54:26 00:59:14
347 360 Karwacki Grzegorz M40 66 337 00:19:48 (255)00:03:28 (225)01:32:28 (407)00:02:39 (295)00:56:14 (281) 02:54:38 00:59:26
348 435 Ignatowska Justyna ironmania.eu K30 3 11 00:21:48 (351)00:05:00 (397)01:27:10 (359)00:03:45 (432)00:56:55 (304) 02:54:39 00:59:27
349 193 Włochacz Piotr M30 82 338 00:21:21 (324)00:04:37 (373)01:26:00 (340)00:02:36 (280)01:00:07 (352) 02:54:41 00:59:29
350 502 Sygula Joanna WITC K35 4 12 00:23:41 (399)00:04:10 (328)01:27:37 (368)00:02:18 (205)00:57:07 (309) 02:54:53 00:59:41
351 250 Zakrzewski Michał Fireworkout M30 83 339 00:25:26 (436)00:05:14 (412)01:24:04 (315)00:02:17 (201)00:57:55 (321) 02:54:56 00:59:44
352 374 Owczarek Tomasz M45 31 340 00:18:13 (173)00:03:47 (273)01:27:17 (360)00:02:11 (171)01:03:31 (392) 02:55:00 00:59:48
353 261 Siwiec Mariusz M45 32 341 00:22:44 (384)00:05:52 (438)01:26:15 (345)00:03:24 (404)00:56:46 (299) 02:55:01 00:59:49
354 517 Koszut Wojciech M35 99 342 00:24:58 (428)00:03:39 (251)01:26:06 (342)00:02:33 (264)00:58:06 (323) 02:55:22 01:00:10
355 333 Kościelak Maciej Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 100 343 00:21:34 (336)00:04:06 (322)01:22:34 (284)00:03:03 (367)01:04:07 (396) 02:55:25 01:00:13
356 479 Urbańczyk Marcin Tri Dream Team M35 101 344 00:22:04 (361)00:04:36 (372)01:27:06 (358)00:02:37 (283)00:59:16 (334) 02:55:39 01:00:27
357 296 Herodecki Bartłomiej M30 84 345 00:20:13 (270)00:05:55 (439)01:27:22 (363)00:03:07 (377)00:59:37 (342) 02:56:14 01:01:02
358 90 Pytlak Piotr M45 33 346 00:18:38 (195)00:04:33 (367)01:26:44 (350)00:04:19 (447)01:02:06 (376) 02:56:19 01:01:07
359 336 Paterek Ada 12tri.pl K35 5 13 00:22:19 (370)00:03:43 (265)01:28:50 (379)00:02:56 (350)00:58:49 (331) 02:56:37 01:01:25
360 418 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 67 347 00:18:54 (207)00:03:09 (167)01:28:06 (375)00:02:46 (318)01:03:53 (395) 02:56:48 01:01:36
361 287 Samin Przemysław M40 68 348 00:25:57 (442)00:06:21 (449)01:25:06 (330)00:03:42 (427)00:55:58 (278) 02:57:04 01:01:52
362 192 Zych Paweł Allianz Triathlon Team M35 102 349 00:26:08 (444)00:05:23 (417)01:34:44 (416)00:02:33 (263)00:48:21 (107) 02:57:09 01:01:57
363 112 Plewiński Wojciech M35 103 350 00:16:50 (102)00:04:02 (308)01:25:29 (336)00:03:26 (411)01:07:25 (417) 02:57:12 01:02:00
364 231 Dutkiewicz Robert AZS UJK Kielce M50 15 351 00:22:45 (385)00:04:05 (319)01:22:30 (282)00:02:34 (268)01:05:27 (406) 02:57:21 01:02:09
365 395 Kotra-Truszczyńska Magda RehaPogotowie K25 4 14 00:19:59 (260)00:03:39 (252)01:32:17 (404)00:02:00 (110)00:59:27 (338) 02:57:23 01:02:11
366 235 Pimpicki Krzysztof 4 Results M35 104 352 00:19:29 (241)00:05:03 (402)01:32:23 (406)00:02:39 (290)00:58:00 (322) 02:57:33 01:02:21
367 34 Dobosz Andrzej M40 69 353 00:24:52 (426)00:03:09 (166)01:28:10 (376)00:02:43 (310)00:58:41 (329) 02:57:35 01:02:23
368 104 Zyśko Tomasz M45 34 354 00:23:09 (390)00:03:30 (231)01:25:55 (339)00:02:39 (293)01:02:23 (380) 02:57:36 01:02:24
369 205 Wiatr Marcin Kuźnia Triathlonu M30 85 355 00:22:32 (378)00:04:09 (325)01:27:38 (369)00:02:33 (267)01:00:54 (361) 02:57:46 01:02:34
370 76 Luchowski Rafał Trisfera M45 35 356 00:20:53 (301)00:03:24 (209)01:29:17 (386)00:03:16 (388)01:01:06 (365) 02:57:55 01:02:43
371 132 Dziubecki Maciej Smashing Pąpkins M35 105 357 00:23:13 (392)00:05:01 (398)01:29:01 (382)00:03:59 (439)00:56:53 (301) 02:58:07 01:02:55
372 508 Wilijewicz Dominika LABOSPORT Team Wilijewicze K40 1 15 00:20:55 (303)00:04:00 (299)01:34:06 (412)00:02:51 (334)00:56:33 (292) 02:58:25 01:03:13
373 267 Wasiak Aleksander M18 12 358 00:15:48 (64)00:04:43 (380)01:27:20 (362)00:03:59 (440)01:06:50 (414) 02:58:39 01:03:27
374 276 Merchelski Piotr BEZ CIŚNIEŃ M30 86 359 00:21:12 (318)00:04:05 (321)01:35:56 (421)00:02:14 (181)00:55:17 (262) 02:58:44 01:03:32
375 273 Żukowski Krzysztof M40 70 360 00:24:26 (415)00:04:23 (354)01:29:07 (383)00:03:27 (413)00:57:26 (319) 02:58:48 01:03:36
376 288 Dąbrowska Katarzyna K25 5 16 00:22:43 (383)00:04:18 (345)01:33:32 (411)00:02:38 (288)00:55:54 (276) 02:59:06 01:03:54
377 515 Folga Jakub Bull Racing Team M35 106 361 00:24:52 (425)00:05:01 (399)01:26:12 (344)00:03:09 (380)00:59:59 (346) 02:59:13 01:04:01
378 474 Rębiś Joanna Kondycja K40 2 17 00:25:19 (433)00:03:28 (221)01:37:03 (427)00:01:47 (53)00:52:11 (200) 02:59:47 01:04:35
379 274 Wrona Marcin M30 87 362 00:27:55 (454)00:05:24 (418)01:28:32 (377)00:03:38 (425)00:54:49 (252) 03:00:18 01:05:06
380 457 Kawęcki Łukasz M35 107 363 00:21:28 (333)00:03:28 (223)01:28:55 (380)00:03:18 (392)01:03:20 (389) 03:00:29 01:05:17
381 198 Derek Maciej M18 13 364 00:24:19 (413)00:04:57 (390)01:29:11 (385)00:02:52 (339)00:59:16 (335) 03:00:34 01:05:22
382 450 Nowacka Małgorzata TKKF Non Iron / Unilogo Unilogo K40 3 18 00:22:49 (386)00:03:20 (198)01:29:32 (389)00:02:53 (343)01:02:36 (383) 03:01:10 01:05:58
383 363 Bednarski Patryk Giant Polska M30 88 365 00:25:43 (438)00:05:06 (405)01:25:16 (333)00:03:16 (390)01:01:48 (373) 03:01:10 01:05:58
384 211 Politowska Monika Kuźnia Triathlonu K25 6 19 00:20:52 (299)00:02:50 (127)01:32:02 (402)00:02:31 (252)01:03:29 (391) 03:01:44 01:06:32
385 289 Ostrowski Michał 12tri.pl M35 108 366 00:17:21 (123)00:03:58 (296)01:23:26 (302)00:03:06 (374)01:14:03 (437) 03:01:53 01:06:41
386 152 Dębiak Piotr M35 109 367 00:24:11 (410)00:05:25 (420)01:26:51 (353)00:03:26 (409)01:02:38 (385) 03:02:31 01:07:19
387 326 Płużyński Marcin M30 89 368 00:21:38 (338)00:06:24 (450)01:21:28 (250)00:03:58 (438)01:09:50 (429) 03:03:18 01:08:06
388 133 Buczkowski Maciej PZU Sport Team M30 90 369 00:22:13 (367)00:07:02 (455)01:34:32 (415)00:04:16 (445)00:55:27 (265) 03:03:30 01:08:18
389 365 Nowak Roman PartnerTech Poland M35 110 370 00:25:58 (443)00:05:35 (429)01:29:42 (391)00:02:41 (300)01:00:07 (353) 03:04:03 01:08:51
390 528 Rudnik Krzysztof Szybcy i Wściekli M35 111 371 00:24:15 (412)00:06:40 (452)01:36:42 (426)00:03:32 (419)00:53:17 (222) 03:04:26 01:09:14
391 183 Glesman Patryk AT Team M25 34 372 00:24:56 (427)00:04:16 (342)01:29:07 (384)00:02:54 (344)01:04:30 (401) 03:05:43 01:10:31
392 148 Jurowski Andrzej M40 71 373 00:21:01 (309)00:05:45 (434)01:36:38 (425)00:03:19 (396)00:59:34 (340) 03:06:17 01:11:05
393 385 Kaliciński Henryk M35 112 374 00:32:05 (461)00:05:11 (409)01:31:31 (400)00:02:36 (279)00:55:32 (270) 03:06:56 01:11:44
394 180 Ostapiński Wojtek M40 72 375 00:33:33 (462)00:04:10 (331)01:34:47 (417)00:02:19 (211)00:52:52 (214) 03:07:41 01:12:29
395 79 Jakubisiak Grzegorz Aktywni Grójec M35 113 376 00:20:53 (300)00:05:29 (424)01:27:49 (371)00:02:19 (210)01:11:34 (433) 03:08:05 01:12:53
396 42 Parczewska Marta K35 6 20 00:22:22 (372)00:04:22 (353)01:37:05 (429)00:02:54 (345)01:01:33 (369) 03:08:16 01:13:04
397 91 Wilczek Renata K45 1 21 00:17:36 (142)00:04:18 (346)01:41:37 (437)00:02:28 (244)01:02:46 (387) 03:08:44 01:13:32
398 62 Kierszniewski Piotr M40 73 377 00:23:46 (401)00:04:57 (391)01:27:37 (367)00:03:25 (407)01:08:59 (425) 03:08:45 01:13:33
399 314 Cnota Janusz PAPUNIS TEAM GDYNIA M60 1 378 00:24:36 (418)00:07:11 (456)01:26:56 (356)00:03:44 (430)01:06:38 (413) 03:09:04 01:13:52
400 507 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 4 22 00:21:37 (337)00:06:51 (454)01:27:49 (372)00:03:55 (437)01:09:00 (426) 03:09:13 01:14:01
401 465 Pratnicki Mariusz PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 114 379 00:26:45 (449)00:04:58 (393)01:34:08 (413)00:02:38 (287)01:00:52 (360) 03:09:20 01:14:08
402 405 Wrona Maciej M30 91 380 00:21:45 (348)00:04:12 (337)01:32:20 (405)00:03:03 (366)01:08:01 (421) 03:09:21 01:14:09
403 128 Dąbrowska Anna 12tri.pl K35 7 23 00:23:22 (393)00:03:16 (182)01:35:57 (422)00:02:40 (296)01:04:13 (398) 03:09:27 01:14:15
404 160 Jaroszyński Paweł M45 36 381 00:25:46 (439)00:05:12 (411)01:31:00 (398)00:03:18 (391)01:04:51 (402) 03:10:07 01:14:55
405 327 Smoczkiewicz Paweł M45 37 382 00:26:40 (447)00:05:35 (430)01:42:23 (438)00:02:28 (243)00:53:02 (217) 03:10:08 01:14:56
406 97 Drach-Kowalczyk Karolina Akademia Kate&Kate K30 4 24 00:25:02 (429)00:03:30 (233)01:47:32 (448)00:02:45 (314)00:51:24 (177) 03:10:14 01:15:02
407 223 Stefaniak Małgorzata Kuźnia Triathlonu K30 5 25 00:18:50 (205)00:05:39 (433)01:34:29 (414)00:03:28 (414)01:08:05 (422) 03:10:31 01:15:19
408 220 Gasiecki Grzegorz Kuźnia Triathlonu M40 74 383 00:24:47 (423)00:04:38 (375)01:31:33 (401)00:02:26 (240)01:07:11 (415) 03:10:34 01:15:22
409 168 Nogal Paweł M30 92 384 00:24:37 (419)00:04:47 (383)01:31:03 (399)00:03:04 (370)01:07:20 (416) 03:10:50 01:15:38
410 57 Wrzesiński Piotr M30 93 385 00:22:07 (362)00:04:29 (359)01:27:19 (361)00:03:16 (387)01:13:42 (436) 03:10:52 01:15:40
411 406 Panuś Marcin Puls Studio M35 115 386 00:31:15 (460)00:04:01 (306)01:26:48 (351)00:04:06 (444)01:05:17 (405) 03:11:27 01:16:15
412 20 Kalicińska Honorata K35 8 26 00:27:15 (452)00:03:27 (219)01:45:52 (445)00:01:52 (69)00:54:25 (246) 03:12:52 01:17:40
413 506 Turek Przemysław M30 94 387 00:24:12 (411)00:05:07 (406)01:35:14 (418)00:02:22 (221)01:06:14 (412) 03:13:09 01:17:57
414 209 Otto Marta Kuźnia Triathlonu K30 6 27 00:20:34 (285)00:03:23 (205)01:35:26 (419)00:02:09 (162)01:11:50 (434) 03:13:21 01:18:09
415 285 Jedziniak Krzysztof Jestem M40 75 388 00:26:22 (445)00:05:04 (403)01:36:10 (423)00:03:27 (412)01:02:37 (384) 03:13:40 01:18:28
416 38 Pawłowski Albin AT Team / LABOSPORT Team M45 38 389 00:24:02 (408)00:03:57 (293)01:27:05 (357)00:03:15 (385)01:15:49 (444) 03:14:07 01:18:55
417 525 Kalwasiński Mateusz M25 35 390 00:18:45 (200)00:04:00 (302)01:47:36 (449)00:02:07 (151)01:02:31 (381) 03:14:59 01:19:47
418 53 Królak Jarosław TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 116 391 00:23:27 (394)00:04:30 (361)01:39:37 (435)00:02:28 (245)01:05:01 (404) 03:15:03 01:19:51
419 452 Sielicki Krzysztof M30 95 392 00:28:58 (457)00:05:15 (413)01:37:28 (432)00:03:44 (428)01:00:03 (350) 03:15:27 01:20:15
420 130 Miszczak Marcin M30 96 393 00:25:23 (435)01:02:18 (379) 03:15:32 01:20:20
421 397 Bujok Jakub M35 117 394 00:23:51 (405)00:04:42 (379)01:36:12 (424)00:02:30 (251)01:10:07 (430) 03:17:21 01:22:09
422 311 Falęcki Rafał PAPUNIS TEAM GDYNIA PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 118 395 00:24:45 (422)00:04:46 (382)01:28:56 (381)00:03:54 (436)01:15:11 (440) 03:17:32 01:22:20
423 315 Cnota Bartłomiej PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 119 396 00:24:06 (409)00:05:16 (414)01:29:29 (388)00:03:36 (423)01:15:06 (439) 03:17:33 01:22:21
424 408 Rakowski Paweł Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 120 397 00:22:27 (374)00:05:10 (408)01:38:34 (433)00:02:46 (317)01:08:40 (423) 03:17:37 01:22:25
425 147 Wojciechowski Przemysław M25 36 398 00:23:36 (398)00:08:18 (461)01:47:09 (447)00:02:35 (270)00:56:39 (295) 03:18:16 01:23:04
426 158 Mulrainey Mark WITC M40 76 399 00:29:30 (458)00:04:52 (385)01:39:16 (434)00:03:54 (435)01:00:50 (359) 03:18:21 01:23:09
427 472 Kuczyński Daniel Prężne Vacky M40 77 400 00:26:37 (446)00:04:34 (370)01:35:41 (420)00:03:30 (417)01:09:06 (427) 03:19:28 01:24:16
428 518 Piersa Grzegorz M30 97 401 00:20:10 (267)00:07:18 (457)01:52:28 (455)00:03:00 (363)00:56:43 (297) 03:19:38 01:24:26
429 107 Wiliński Paweł M35 121 402 00:27:09 (450)00:04:57 (389)01:32:41 (409)00:03:37 (424)01:11:21 (432) 03:19:45 01:24:33
430 329 Łach Marcin Aktywni Grójec M35 122 403 00:19:30 (244)00:05:09 (407)01:40:15 (436)00:04:05 (443)01:10:53 (431) 03:19:52 01:24:40
431 529 Kozłowski Krzysztof koziołeczki M50 16 404 00:23:32 (397)00:04:37 (374)01:30:00 (392)00:04:38 (450)01:17:15 (447) 03:20:03 01:24:51
432 266 Kowara Łukasz Allianz Triathlon Team M35 123 405 00:21:39 (341)00:05:30 (426)01:33:12 (410)00:03:19 (395)01:16:29 (446) 03:20:09 01:24:57
433 37 Ptak Maciej M35 124 406 00:23:50 (404)00:06:42 (453)01:37:27 (431)00:04:26 (449)01:08:00 (420) 03:20:25 01:25:13
434 339 Szczypek Jacek M30 98 407 00:26:40 (448)00:06:17 (447)01:42:45 (441)00:03:00 (361)01:01:43 (371) 03:20:26 01:25:14
435 449 Góral Dominik OLSHCOACHING.COM M30 99 408 00:21:25 (328)00:03:27 (220)01:30:37 (395)00:02:32 (259)01:22:55 (450) 03:20:56 01:25:44
436 162 Maciąg Przemysław OXYGEN M35 125 409 00:20:24 (277)00:04:55 (387)01:50:25 (453)00:03:10 (382)01:02:13 (378) 03:21:08 01:25:56
437 356 Jachimiak Wojciech M45 39 410 00:34:54 (463)00:04:30 (362)01:32:33 (408)00:03:20 (397)01:06:03 (410) 03:21:21 01:26:09
438 345 Bielik Anna Tri Dream Team K45 2 28 00:21:42 (343)00:04:29 (360)01:44:11 (444)00:03:26 (410)01:07:53 (419) 03:21:41 01:26:29
439 364 Fajer Markus RAZ Szczecin M65 1 411 00:24:51 (424)00:06:15 (445)01:48:17 (450)00:03:33 (421)00:59:49 (345) 03:22:45 01:27:33
440 22 Lis Anna LABOSPORT Team K30 7 29 00:28:24 (456)00:05:25 (419)01:42:33 (439)00:02:40 (297)01:07:38 (418) 03:26:40 01:31:28
441 249 Zając Kamil M40 78 412 00:27:11 (451)00:05:31 (427)01:37:17 (430)00:05:13 (453)01:14:37 (438) 03:29:50 01:34:38
442 186 Kapusta Mariusz Spartanie Dzieciom www.spartaniedzieciom.pl M35 126 413 00:24:40 (421)00:05:12 (410)01:42:35 (440)00:02:56 (352)01:15:18 (441) 03:30:41 01:35:29
443 116 Palus Małgorzata K35 9 30 00:25:49 (440)00:04:12 (340)01:37:04 (428)00:03:00 (360)01:23:20 (451) 03:33:26 01:38:14
444 108 Gos Renata WITC K30 8 31 00:25:22 (434)00:04:19 (347)01:45:57 (446)00:02:47 (324)01:15:26 (442) 03:33:51 01:38:39
445 260 Gryzik Czesław xTri.pl M40 79 414 00:24:38 (420)00:05:33 (428)01:43:56 (443)00:04:04 (442)01:15:46 (443) 03:33:56 01:38:44
446 306 Gałązka Karolina K18 2 32 00:28:23 (455)00:04:50 (384)01:50:22 (452)00:02:01 (118)01:08:48 (424) 03:34:24 01:39:12
447 402 Krupa Michał M70 1 415 00:25:16 (432)00:08:50 (462)01:43:56 (442)00:04:41 (451)01:12:43 (435) 03:35:27 01:40:15
448 433 Kobiela Przemysław PARAGRAF TARNOBRZEG M45 40 416 00:31:07 (459)00:07:50 (458)01:54:07 (456)00:04:18 (446)01:02:47 (388) 03:40:09 01:44:57
449 82 Rama Andrzej M35 127 417 00:17:47 (155)00:04:11 (333)02:10:16 (458)00:02:20 (215)01:05:46 (408) 03:40:22 01:45:10
450 218 Iwaszko Dorota Kuźnia Triathlonu K40 5 33 00:22:16 (369)00:06:25 (451)01:50:39 (454)00:06:04 (454)01:16:07 (445) 03:41:31 01:46:19
451 202 Śnieżko Eugeniusz Kuźnia Triathlonu Aktywni z Cukrzycą M30 100 418 00:27:48 (453)00:04:42 (378)01:49:34 (451)00:03:25 (406)01:18:51 (449) 03:44:19 01:49:07
452 200 Ubels Pauline K40 6 34 00:25:05 (430)00:07:55 (459)01:59:49 (457)00:02:56 (351)01:18:48 (448) 03:54:33 01:59:21
453 429 Fantini Roman Luft Tri Team M40 00:15:36 (59)00:02:17 (48)01:09:00 (15)00:02:33 (262) DNF
454 510 Banacki Sławomir Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M40 00:16:04 (77)00:02:07 (34)01:10:41 (36)00:02:01 (116) DNF
455 307 Glonek Marcin M25 00:15:45 (63)00:02:36 (95)01:12:34 (70) DNF
456 355 Dobrosielski Grzegorz LABOSPORT Team M30 00:14:40 (37)00:04:09 (326)01:19:27 (202)00:02:35 (273) DNF
457 386 Walasek Ewa Accenture Triclub K25 00:18:47 (202)00:03:10 (169)01:20:16 (224)00:02:43 (311) DNF
458 467 Pawłowski Maciej PROTRI M35 00:20:00 (261)00:02:41 (105)01:20:51 (238)00:02:00 (108) DNF
459 280 Hoszowski Mariusz LABOSPORT Team M40 00:19:43 (251)00:04:58 (394)01:21:40 (256) DNF
460 455 Łukasiński Piotr Błąd w nazwie M30 00:22:10 (364)00:05:38 (432)01:32:03 (403)00:04:41 (452) DNF
461 52 Żmudzka Agnieszka K40 00:43:03 (464)00:08:15 (460)01:17:33 (159) DNF
462 8 Karaś Robert LABOSPORT Team M25 00:11:21 (2)00:01:39 (8) DNF
463 17 Dowbor Maciej AirBike Triathlon Team M35 00:13:18 (18)00:02:04 (32) DNF
464 431 Szypulski Wojciech M40 00:23:28 (395)00:04:20 (349) DNF
465 3 Augustyniak Krzysztof LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M30 DNS
466 4 Głogowski Adam TRI Warrior M18 DNS
467 26 Sujka Karol M30 DNS
468 48 Renduda Marcin Trinergy M70 DNS
469 54 Janik Paweł AT Team M40 DNS
470 55 Krzyśka Sebastian M30 DNS
471 68 Kropiewnicki Jerzy Bull Racing Team M35 DNS
472 75 Hoffman Grzegorz M30 DNS
473 77 Dąbrowski Paweł HTF Ludwik Sikorski M35 DNS
474 99 Charkot-Pechman Angelika K30 DNS
475 106 Józwik Waldemar smartpharma.pl M35 DNS
476 124 Jóźwiak Anna LABOSPORT Team Matka Polka Triathlonistka K35 DNS
477 126 Świerżewski Łukasz SportowaRodzina.pl M40 DNS
478 139 Kasperski Artur Athlone Triathlon Club M35 DNS
479 145 Dudziński Jacek Akademia Lwa M45 DNS
480 154 Wyszyński Zbigniew Akademia Lwa M35 DNS
481 172 Dudek Bartłomiej 12tri.pl M30 DNS
482 179 Puszkar Jarek M35 DNS
483 197 Gąsiorowski Piotr M50 DNS
484 201 Prokop Piotr Kuźnia Triathlonu M30 DNS
485 203 Kosowicz Konrad Kuźnia Triathlonu M30 DNS
486 204 Koper Maciej Kuźnia Triathlonu M30 DNS
487 206 Piela Jolanta K25 DNS
488 212 Brzozowski Czarek Kuźnia Triathlonu M45 DNS
489 221 Mroczyński Adam Kuźnia Triathlonu M30 DNS
490 232 Smoliński Robert Polish Adventure Team T-Mobile Polska S.A. M45 DNS
491 234 Zięba Bogumił Inovatica Triathlon Club Inovatica M35 DNS
492 236 Salicki Karol M30 DNS
493 251 Żółtek Monika LABOSPORT Team K25 DNS
494 265 Robel Karolina K30 DNS
495 301 Atwell Mike M50 DNS
496 310 Lichnerowicz Tomasz M30 DNS
497 318 Kołowerzo Marcin Kuźnia Triathlonu M35 DNS
498 323 Załuski Piotr M30 DNS
499 324 Blankiewicz Rafał M40 DNS
500 334 Piotrowicz Krzysztof M45 DNS
501 346 Bielik Robert Unleashed M45 DNS
502 371 Jedrzejczyk Piotr M40 DNS
503 376 Kosyl Piotr Secnond Breath M35 DNS
504 379 Boniecki Paweł Trisfera M40 DNS
505 383 Wójcikowski Piotr M35 DNS
506 400 Fronc Sebastian TRINERGY TEAM M40 DNS
507 404 Zwolak Krzysztof Dom Dziecka Niewidomego Saska Kępa ul. Obrońców 24 M40 DNS
508 410 Kozioł Łukasz M30 DNS
509 422 Gielecinski Karol M30 DNS
510 432 Chmielowiec Tomasz MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M40 DNS
511 443 Jurski Jacek M50 DNS
512 451 Pawlicki Wojciech M45 DNS
513 454 Kroll Marcin 12tri.pl M25 DNS
514 469 Szala Tomasz Elemental Team M25 DNS
515 471 Adamczyk Robert LABOSPORT Team M40 DNS
516 491 Wawiórowski Kamil M30 DNS
517 492 Zwoliński Radosław M40 DNS
518 493 Witkowski Grzegorz LABOSPORT / TRI4FUN Witkowscy Dental Clinic M35 DNS
519 512 Juchniewicz Lidia Tri NEGU Tri NEGU K30 DNS
520 513 Staśkiewicz Marcin Tri NEGU M30 DNS
521 522 Dróżdż Kamil Kuźnia Triathlonu M30 DNS
522 524 Neuman Marcin KS AZS AWF Katowice M18 DNS
523 526 Kościelak Arkadiusz APEX24 M35 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon