Garmin Iron Triathlon Ślesin 2015 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2015-06-07 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 1 Ławicki Marcin LABOSPORT Team MTS Lubin / CCC M25 1 1 00:12:06 (4)00:01:43 (1)01:06:55 (2)00:00:47 (2)00:37:52 (5) 01:59:23
2 6 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, Szpot, Compressport, Zerod, Squeezy, Labosport :D M30 1 2 00:11:58 (3)00:01:46 (3)01:09:20 (3)00:00:52 (6)00:37:06 (3) 02:01:02 00:01:39
3 10 Najmowicz Sebastian Tri NEGU M18 1 3 00:11:37 (2)00:01:47 (5)01:11:50 (16)00:00:43 (1)00:36:06 (1) 02:02:03 00:02:40
4 532 Reszke Paweł UKS Tri-Team Rumia M30 2 4 00:13:22 (14)00:02:00 (12)01:10:05 (7)00:00:58 (17)00:36:08 (2) 02:02:33 00:03:10
5 9 Stach Dariusz CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok, Sailfish, Sportmania, ZipVit, BodyKinetic M30 3 5 00:12:54 (7)00:02:01 (13)01:10:04 (6)00:01:35 (146)00:37:24 (4) 02:03:58 00:04:35
6 4 Głogowski Adam TRI Warrior M18 2 6 00:12:43 (5)00:01:47 (6)01:10:58 (12)00:00:57 (14)00:37:55 (6) 02:04:20 00:04:57
7 140 Gucwa Zbigniew GVT M25 2 7 00:17:45 (155)00:02:12 (30)01:05:18 (1)00:00:57 (13)00:40:22 (18) 02:06:34 00:07:11
8 107 Mrowiec Tomasz Silesia Triathlon Racing Team M25 3 8 00:13:32 (17)00:01:52 (9)01:10:11 (8)00:00:50 (4)00:41:40 (32) 02:08:05 00:08:42
9 12 Dowbor Maciej AirBike Triathlon Team M35 1 9 00:13:16 (11)00:02:10 (28)01:10:04 (5)00:00:49 (3)00:41:55 (36) 02:08:14 00:08:51
10 141 Buczek Bartłomiej GVT M25 4 10 00:14:58 (36)00:02:15 (41)01:11:40 (15)00:01:04 (32)00:40:26 (20) 02:10:23 00:11:00
11 372 Czerwiec Artur KT Water Knights Zabierzow M35 2 11 00:12:58 (8)00:02:08 (24)01:14:45 (34)00:00:53 (7)00:39:56 (14) 02:10:40 00:11:17
12 260 Humiński Andrzej Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M35 3 12 00:15:46 (59)00:02:09 (25)01:12:32 (21)00:00:58 (15)00:39:33 (12) 02:10:58 00:11:35
13 213 Sowiński Paweł Kuźnia Triathlonu M30 4 13 00:15:52 (63)00:01:43 (2)01:11:53 (17)00:00:54 (10)00:41:11 (28) 02:11:33 00:12:10
14 336 Dobrzański Bartosz TOMATO Radom M40 1 14 00:14:33 (26)00:02:08 (23)01:10:28 (9)00:01:36 (152)00:43:18 (57) 02:12:03 00:12:40
15 294 Markowski Marek Ulitmate Petarda Squad M35 4 15 00:14:12 (21)00:02:11 (29)01:10:56 (11)00:01:03 (28)00:43:45 (71) 02:12:07 00:12:44
16 522 Maliszewski Michał City Parking Group M35 5 16 00:15:34 (51)00:03:04 (192)01:11:36 (14)00:01:11 (54)00:41:01 (25) 02:12:26 00:13:03
17 413 Kurek Piotr BUDMIX BUDMIX - Ślesin M30 5 17 00:13:14 (10)00:02:12 (31)01:14:12 (27)00:01:10 (48)00:42:09 (39) 02:12:57 00:13:34
18 17 Gardener Jacek LKS Victoria Zabostów M50 1 18 00:15:44 (56)00:02:01 (14)01:10:48 (10)00:00:59 (21)00:43:49 (73) 02:13:21 00:13:58
19 169 Kuśka Adam WLKS Kmicic Częstochowa M18 3 19 00:15:06 (38)00:02:04 (17)01:16:05 (50)00:01:24 (97)00:39:16 (10) 02:13:55 00:14:32
20 495 Biesiada Tomasz TriSpace M40 2 20 00:16:19 (79)00:02:10 (26)01:14:40 (33)00:01:03 (29)00:39:44 (13) 02:13:56 00:14:33
21 14 Petelski Mateusz Smaruj Na Trening Team M25 5 21 00:17:10 (116)00:02:12 (34)01:14:24 (29)00:01:14 (61)00:38:57 (9) 02:13:57 00:14:34
22 201 Krakowiak Paweł Kuźnia Triathlonu / Dziuba Team M25 6 22 00:15:35 (53)00:02:19 (45)01:14:09 (26)00:01:30 (123)00:40:28 (21) 02:14:01 00:14:38
23 517 Wydarty Emil Triathlon Series Team M30 6 23 00:16:05 (71)00:02:02 (15)01:13:55 (25)00:00:53 (9)00:41:07 (27) 02:14:02 00:14:39
24 519 Dorawa Ariel ARAS CONSULTING Waniewski Coaching M30 7 24 00:16:51 (99)00:02:07 (21)01:15:58 (48)00:01:04 (31)00:38:04 (7) 02:14:04 00:14:41
25 525 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 6 25 00:13:56 (19)00:02:04 (19)01:14:22 (28)00:01:06 (36)00:43:22 (60) 02:14:50 00:15:27
26 157 Nowacki Piotr IRON-PIŁA Kolarz.pl M40 3 26 00:16:34 (88)00:02:42 (106)01:11:00 (13)00:01:29 (122)00:43:18 (58) 02:15:03 00:15:40
27 378 Pyszynski Mario ITI Adventure Team M40 4 27 00:14:13 (22)00:02:12 (32)01:14:52 (35)00:01:27 (109)00:42:23 (41) 02:15:07 00:15:44
28 18 Wodyński Robert LABOSPORT Team www.wodynski.eu M40 5 28 00:15:28 (49)00:02:04 (18)01:14:37 (32)00:01:05 (33)00:42:15 (40) 02:15:29 00:16:06
29 250 Ejsmont Krzysztof Tri Space M35 7 29 00:16:22 (82)00:02:14 (36)01:14:25 (30)00:01:04 (30)00:41:34 (30) 02:15:39 00:16:16
30 320 Smoczyński Maciej 3Flow Triathlon Team M30 8 30 00:13:20 (13)00:02:15 (42)01:15:46 (44)00:01:09 (44)00:43:10 (53) 02:15:40 00:16:17
31 436 Kot Remigiusz M40 6 31 00:15:14 (41)00:03:02 (183)01:12:07 (19)00:01:10 (53)00:44:21 (85) 02:15:54 00:16:31
32 527 Tomczyk Stefan UKS TRS SUSZ M40 7 32 00:14:42 (29)00:02:30 (67)01:13:13 (22)00:01:24 (99)00:44:17 (83) 02:16:06 00:16:43
33 462 Żmuda Kacper M18 4 33 00:15:56 (67)00:02:29 (63)01:16:13 (52)00:01:03 (27)00:40:57 (23) 02:16:38 00:17:15
34 453 Młotkowski Mariusz 4RUN Team Piła M40 8 34 00:17:50 (160)00:02:05 (20)01:15:40 (42)00:01:01 (23)00:40:13 (16) 02:16:49 00:17:26
35 104 Juskiw Pawel M30 9 35 00:13:22 (15)00:02:14 (39)01:16:36 (58)00:01:29 (118)00:43:41 (68) 02:17:22 00:17:59
36 531 Cieslak Agnieszka KS AZS-AWF Katowice K25 1 1 00:13:17 (12)00:01:53 (10)01:18:44 (98)00:00:53 (8)00:43:07 (52) 02:17:54 00:18:31
37 165 Błachowiak Jakub STREFASPORTU.PL M25 7 36 00:16:07 (73)00:03:04 (189)01:11:55 (18)00:01:07 (38)00:46:01 (111) 02:18:14 00:18:51
38 138 Wojciechowski Tomasz Trinergy/TOM-CAR KONIN M45 1 37 00:17:24 (126)00:02:21 (47)01:14:27 (31)00:01:20 (84)00:42:48 (44) 02:18:20 00:18:57
39 148 Grupiński Piotr Golden Boys M35 8 38 00:14:55 (33)00:02:21 (48)01:15:55 (46)00:01:02 (25)00:44:20 (84) 02:18:33 00:19:10
40 354 Natkaniec Jakub M35 9 39 00:14:50 (32)00:02:30 (68)01:15:56 (47)00:01:07 (39)00:44:13 (80) 02:18:36 00:19:13
41 91 Gorgoń Cezary FOOD4MOTION.COM/PROLOGISTICS.PL M30 10 40 00:17:43 (153)00:02:30 (72)01:17:03 (66)00:01:19 (74)00:40:03 (15) 02:18:38 00:19:15
42 265 Bogacz Mariusz Zryw Radziejów M35 10 41 00:15:00 (37)00:02:14 (38)01:16:17 (55)00:01:18 (70)00:43:55 (75) 02:18:44 00:19:21
43 171 Koper Mateusz Eaton Triathlon Team M25 8 42 00:16:00 (69)00:02:37 (91)01:17:49 (82)00:01:34 (140)00:41:03 (26) 02:19:03 00:19:40
44 36 Krzysztofik Jakub M30 11 43 00:15:06 (39)00:02:12 (33)01:15:41 (43)00:01:19 (78)00:45:01 (96) 02:19:19 00:19:56
45 164 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M40 9 44 00:17:37 (143)00:02:34 (81)01:13:29 (23)00:01:29 (120)00:44:36 (88) 02:19:45 00:20:22
46 298 Łakomski Olek Luft Tri Team M40 10 45 00:15:34 (52)00:02:30 (69)01:16:54 (63)00:01:02 (24)00:43:46 (72) 02:19:46 00:20:23
47 276 Erbel Andrzej SKYHIGH.PL M45 2 47 00:16:18 (78)00:02:37 (89)01:12:30 (20)00:04:09 (406)00:44:16 (82) 02:19:50 00:20:27
48 442 Przybylski Jarosław MLUKS Triathlon Koło M40 11 46 00:17:40 (147)00:02:40 (99)01:17:31 (74)00:01:28 (117)00:40:31 (22) 02:19:50 00:20:27
49 49 Kapela Mariusz CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M35 11 48 00:15:24 (46)00:02:29 (64)01:17:34 (77)00:01:14 (60)00:43:11 (55) 02:19:52 00:20:29
50 269 Linowiecki Dawid RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M25 9 49 00:15:27 (48)00:02:45 (120)01:18:24 (93)00:02:00 (253)00:41:18 (29) 02:19:54 00:20:31
51 39 Kałużny Łukasz TRINERGY TEAM ITMAGINATION.PL M25 10 50 00:19:15 (250)00:02:14 (37)01:13:44 (24)00:01:20 (83)00:43:40 (66) 02:20:13 00:20:50
52 116 Głąb Andrzej Waniewski Coaching M45 3 51 00:16:43 (93)00:02:34 (80)01:16:51 (60)00:01:17 (67)00:42:59 (48) 02:20:24 00:21:01
53 81 Swędrowski Jacek PROGRESS DESIGN M35 12 52 00:19:52 (276)00:02:34 (82)01:16:59 (65)00:01:05 (34)00:40:22 (19) 02:20:52 00:21:29
54 466 Ćwirko-Godycki Łukasz Waniewski Coaching/Mks Triathlon Malbork M35 13 53 00:15:32 (50)00:02:24 (55)01:15:49 (45)00:01:00 (22)00:46:12 (114) 02:20:57 00:21:34
55 449 Witkowski Grzegorz LABOSPORT / TRI4FUN Witkowscy Dental Clinic M35 14 54 00:17:45 (154)00:02:39 (97)01:14:52 (36)00:01:13 (59)00:44:32 (86) 02:21:01 00:21:38
56 7 Nawracaj Michał AT Team M25 11 55 00:13:57 (20)00:02:29 (65)01:24:48 (230)00:01:09 (46)00:39:24 (11) 02:21:47 00:22:24
57 248 Foremski Sławomir TTC Toruń M45 4 56 00:20:14 (297)00:03:18 (240)01:15:10 (37)00:01:09 (43)00:41:59 (37) 02:21:50 00:22:27
58 233 Kaźmierczak Marcin FiveTri M40 12 57 00:15:51 (62)00:02:56 (159)01:16:53 (61)00:01:46 (199)00:44:40 (91) 02:22:06 00:22:43
59 236 Kwasniewski Mateusz M25 12 58 00:13:25 (16)00:02:15 (40)01:21:30 (152)00:01:39 (165)00:43:24 (61) 02:22:13 00:22:50
60 123 Kępka Marcin Marcin Kępka M30 12 59 00:18:25 (200)00:02:48 (131)01:16:16 (54)00:01:35 (148)00:43:30 (63) 02:22:34 00:23:11
61 221 Kostecki Krzysztof Kosa Team M30 13 60 00:16:38 (89)00:02:36 (86)01:17:09 (68)00:00:55 (11)00:45:20 (100) 02:22:38 00:23:15
62 419 Kielin Grzegorz mSport Team M35 15 61 00:16:55 (102)00:02:56 (160)01:20:02 (126)00:02:29 (328)00:40:19 (17) 02:22:41 00:23:18
63 125 Wieczorek Grzegorz M40 13 62 00:13:52 (18)00:02:42 (103)01:17:34 (78)00:02:24 (316)00:46:17 (116) 02:22:49 00:23:26
64 526 Cybulski Kamil Łowcy Przygód Gołdap M30 14 63 00:19:27 (259)00:02:44 (117)01:16:36 (57)00:00:59 (20)00:43:22 (59) 02:23:08 00:23:45
65 316 Swiniarski Maciej MotoSyberia.com M35 16 64 00:18:12 (187)00:02:33 (77)01:16:30 (56)00:00:59 (18)00:45:05 (97) 02:23:19 00:23:56
66 159 Orłowski Grzegorz Kuźnia Triathlonu M30 15 65 00:15:12 (40)00:02:22 (52)01:17:30 (73)00:01:26 (108)00:46:54 (132) 02:23:24 00:24:01
67 363 Sarnowski Zbyszek UKS TRS SUSZ M40 14 66 00:16:14 (76)00:03:29 (277)01:18:14 (92)00:01:44 (188)00:43:44 (70) 02:23:25 00:24:02
68 41 Danielski Kamil AT Team / BGK M30 16 67 00:17:23 (123)00:02:07 (22)01:19:21 (113)00:00:52 (5)00:43:43 (69) 02:23:26 00:24:03
69 305 Jaumień Łukasz TWW / WMT M30 17 68 00:15:17 (44)00:02:34 (79)01:17:17 (69)00:01:32 (129)00:46:56 (133) 02:23:36 00:24:13
70 245 Punpur Krzysztof NET SYSTEM Triathlon Team M30 18 69 00:17:52 (163)00:03:02 (184)01:18:38 (97)00:01:13 (58)00:43:02 (50) 02:23:47 00:24:24
71 268 Niemczewski Rafał B3 Cityzen Poznań M35 18 72 00:15:45 (58)00:02:49 (136)01:20:26 (135)00:02:22 (309)00:42:46 (43) 02:24:08 00:24:45
72 274 Wytrwał Adam bike brother oshee team M45 5 71 00:14:28 (25)00:02:41 (100)01:19:23 (115)00:01:41 (175)00:45:55 (109) 02:24:08 00:24:45
73 395 Wiśniewski Michał TriathlonTrójmiasto / F3Team M35 17 70 00:17:14 (119)00:03:15 (230)01:16:55 (64)00:02:02 (259)00:44:42 (92) 02:24:08 00:24:45
74 426 Zając Grzegorz Więcej Funku! M30 19 73 00:15:48 (61)00:03:24 (254)01:20:17 (132)00:02:47 (351)00:41:55 (35) 02:24:11 00:24:48
75 232 Cichecki Arkadiusz AT Team M55 1 74 00:16:45 (94)00:02:44 (115)01:18:54 (105)00:01:44 (186)00:44:08 (78) 02:24:15 00:24:52
76 334 Jurkiewicz Mariusz M35 20 76 00:16:57 (105)00:04:06 (363)01:17:19 (70)00:03:08 (375)00:42:50 (46) 02:24:20 00:24:57
77 266 Groszewski Radosław TRI NEGU M35 19 75 00:17:59 (168)00:02:52 (140)01:19:41 (116)00:01:45 (192)00:42:03 (38) 02:24:20 00:24:57
78 71 Dmowski Piotr M30 20 77 00:16:34 (87)00:02:25 (57)01:17:38 (80)00:01:18 (71)00:47:06 (141) 02:25:01 00:25:38
79 314 Kubicki Leszek Wircom M60 1 78 00:15:19 (45)00:02:55 (149)01:16:53 (62)00:01:53 (231)00:48:03 (162) 02:25:03 00:25:40
80 304 Sobczyński Darek Smaruj Na Trening Team M30 21 79 00:18:42 (212)00:02:59 (170)01:19:57 (124)00:01:51 (220)00:41:52 (34) 02:25:21 00:25:58
81 432 Klomfas Miron TriSpace M40 15 80 00:19:18 (252)00:02:20 (46)01:18:13 (91)00:01:24 (98)00:44:15 (81) 02:25:30 00:26:07
82 345 Tempski Patryk TriSpace M30 22 81 00:15:48 (60)00:03:00 (176)01:21:02 (145)00:02:33 (331)00:43:14 (56) 02:25:37 00:26:14
83 333 Garbiec Tomasz Warszwa Targówek M40 16 82 00:17:39 (145)00:03:04 (190)01:17:54 (83)00:01:41 (173)00:45:23 (101) 02:25:41 00:26:18
84 483 Ławniczak Krzysztof M25 13 83 00:18:56 (227)00:02:59 (171)01:09:53 (4) 02:25:45 00:26:22
85 446 Pałysa Marek TRI NEGU M40 17 84 00:15:24 (47)00:02:54 (148)01:15:40 (41)00:01:17 (68)00:50:33 (223) 02:25:48 00:26:25
86 79 Grzebinoga Paweł Helkus.pl Olkusz M35 21 85 00:14:45 (31)00:02:56 (158)01:22:18 (172)00:01:43 (180)00:44:07 (77) 02:25:49 00:26:26
87 118 Błaszczyk Łukasz M30 23 86 00:17:46 (156)00:02:30 (66)01:17:42 (81)00:01:27 (114)00:46:28 (123) 02:25:53 00:26:30
88 523 Łopiński Radosław M40 18 87 00:16:56 (104)00:03:18 (239)01:21:53 (163)00:01:15 (63)00:42:35 (42) 02:25:57 00:26:34
89 280 Kociemba Darek LABOSPORT Team M35 22 88 00:17:34 (138)00:02:35 (84)01:17:30 (72)00:01:19 (75)00:47:05 (140) 02:26:03 00:26:40
90 243 Sochal Jakub LABOSPORT Team M18 5 89 00:17:41 (148)00:02:43 (109)01:18:26 (95)00:01:10 (49)00:46:05 (112) 02:26:05 00:26:42
91 460 Dalecki Marcin LABOSPORT Team M35 23 90 00:16:15 (77)00:03:25 (259)01:20:45 (140)00:01:46 (197)00:44:05 (76) 02:26:16 00:26:53
92 230 Gryglik Tomasz M35 24 91 00:18:04 (175)00:02:37 (90)01:19:54 (122)00:02:24 (315)00:43:37 (65) 02:26:36 00:27:13
93 500 Sidwa Tomasz brak brak M35 25 92 00:18:01 (171)00:03:01 (180)01:18:54 (104)00:02:10 (279)00:44:40 (89) 02:26:46 00:27:23
94 417 Lipski Marcin TRI4fun Triathlon Team Piaseczno AT Team M35 26 93 00:16:13 (75)00:02:49 (132)01:15:39 (40)00:01:08 (41)00:50:58 (234) 02:26:47 00:27:24
95 435 Noga Jarek LABOSPORT Team M30 24 94 00:18:35 (208)00:02:28 (62)01:19:05 (106)00:01:19 (80)00:45:33 (103) 02:27:00 00:27:37
96 22 Turowiec Adam UAM TRIATHLON POZNAŃ SZPOT M40 19 95 00:15:16 (43)00:02:46 (125)01:18:11 (89)00:03:22 (388)00:47:43 (152) 02:27:18 00:27:55
97 424 Zieleń Michał Sportevo M45 6 96 00:17:19 (121)00:03:21 (246)01:18:09 (86)00:01:33 (133)00:47:00 (136) 02:27:22 00:27:59
98 203 Jonio Tomasz Kuźnia Triathlonu M30 25 97 00:17:53 (164)00:02:32 (74)01:17:20 (71)00:01:23 (94)00:48:16 (167) 02:27:24 00:28:01
99 255 Goździewicz Paweł biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 27 98 00:19:31 (261)00:02:53 (141)01:17:07 (67)00:01:21 (86)00:46:32 (125) 02:27:24 00:28:01
100 38 Leśniak Tomasz Sekrecik / AT Team M40 20 99 00:17:57 (166)00:02:41 (102)01:19:54 (123)00:01:07 (40)00:45:48 (105) 02:27:27 00:28:04
101 511 Kaźmierczak Arakdiusz Ruch Kluch M35 28 100 00:17:18 (120)00:02:40 (98)01:19:44 (118)00:01:23 (96)00:46:25 (120) 02:27:30 00:28:07
102 192 Dąbrowski Łukasz M30 26 101 00:20:57 (339)00:02:47 (128)01:20:39 (139)00:01:20 (85)00:41:51 (33) 02:27:34 00:28:11
103 258 Banaś Sebastian M30 27 102 00:19:32 (262)00:03:20 (243)01:20:01 (125)00:01:48 (208)00:42:55 (47) 02:27:36 00:28:13
104 351 Chojnowski Sebastian Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 14 103 00:18:23 (197)00:02:10 (27)01:24:34 (225)00:01:39 (168)00:41:00 (24) 02:27:46 00:28:23
105 360 Czajkowski Adam M45 7 104 00:17:23 (124)00:02:58 (169)01:18:25 (94)00:01:51 (218)00:47:14 (143) 02:27:51 00:28:28
106 387 Bednarski Michał Puls Studio M35 29 105 00:15:38 (54)00:02:35 (83)01:18:28 (96)00:01:53 (229)00:49:33 (195) 02:28:07 00:28:44
107 178 Punpur Marcin NET SYSTEM Triathlon Team M35 30 106 00:20:14 (296)00:03:02 (182)01:20:24 (134)00:01:31 (125)00:43:10 (54) 02:28:21 00:28:58
108 329 Zegler Grzegorz M30 28 107 00:18:15 (191)00:03:46 (332)01:22:23 (174)00:01:06 (37)00:43:01 (49) 02:28:31 00:29:08
109 241 Grzanka Antoni Niezrzeszony M55 2 108 00:17:35 (141)00:03:28 (274)01:19:12 (108)00:01:35 (145)00:46:43 (129) 02:28:33 00:29:10
110 207 Pardygał Tomasz LABOSPORT Team M40 21 109 00:19:11 (247)00:02:38 (95)01:19:18 (112)00:01:19 (76)00:46:22 (119) 02:28:48 00:29:25
111 465 Mildner Hubert Tri NEGU M35 31 110 00:19:37 (265)00:02:51 (138)01:19:07 (107)00:01:25 (106)00:45:53 (107) 02:28:53 00:29:30
112 59 Prokop Piotr TRI4fun Triathlon Team Piaseczno / AT Team M35 32 111 00:18:32 (203)00:03:14 (226)01:18:09 (87)00:01:49 (212)00:47:27 (147) 02:29:11 00:29:48
113 211 Zbierajewski Bartosz Fabryka Triathlonu M35 33 112 00:19:02 (234)00:04:24 (400)01:18:05 (85)00:03:01 (371)00:44:51 (93) 02:29:23 00:30:00
114 346 Cieślak Wojciech Twister Trójmiasto M35 34 113 00:21:13 (353)00:03:28 (270)01:19:44 (119)00:01:43 (181)00:43:26 (62) 02:29:34 00:30:11
115 425 Świętoń Krzysztof JW 4808 / Łowcy Przygód Gołdap/ AT Team M35 35 114 00:21:23 (363)00:02:42 (108)01:20:27 (136)00:01:34 (139)00:43:30 (64) 02:29:36 00:30:13
116 136 Krzewiński Bartłomiej Meibes Team M40 22 115 00:17:59 (169)00:03:01 (179)01:19:47 (120)00:01:58 (244)00:46:53 (131) 02:29:38 00:30:15
117 315 Kaźmierczak Piotr Ruch Kluch M30 29 116 00:15:45 (57)00:02:43 (110)01:21:42 (158)00:01:23 (92)00:48:09 (164) 02:29:42 00:30:19
118 100 Nowak Dawid Ruch Kluch Akadema Biegacza SALOS WODNA M30 30 117 00:20:07 (289)00:02:30 (71)01:17:36 (79)00:01:12 (56)00:48:23 (171) 02:29:48 00:30:25
119 147 Wiliński Łukasz M30 31 118 00:16:24 (83)00:03:12 (217)01:21:02 (146)00:02:20 (307)00:46:59 (135) 02:29:57 00:30:34
120 474 Klima Štěpán M35 36 119 00:16:01 (70)00:03:15 (229)01:24:07 (214)00:02:28 (324)00:44:11 (79) 02:30:02 00:30:39
121 111 Gadaj Grzegorz M25 15 120 00:15:52 (64)00:03:13 (223)01:20:47 (141)00:01:42 (177)00:48:29 (175) 02:30:03 00:30:40
122 394 Hudziec Sebastian M35 37 121 00:16:39 (91)00:03:07 (199)01:20:55 (143)00:02:45 (348)00:46:42 (128) 02:30:08 00:30:45
123 143 Wałaszek Jan BikeBrothers Oshee Team M50 2 122 00:19:51 (275)00:02:44 (116)01:20:14 (131)00:00:59 (19)00:46:30 (124) 02:30:18 00:30:55
124 83 Lejman Adam M45 8 123 00:17:42 (151)00:02:37 (92)01:21:38 (156)00:01:51 (223)00:46:46 (130) 02:30:34 00:31:11
125 271 Kuskowski Marek Łowcy Przygód Gołdap/Labosport M35 38 125 00:19:35 (264)00:03:03 (188)01:25:17 (239)00:01:09 (42)00:41:35 (31) 02:30:39 00:31:16
126 379 Gładosz Łukasz ETB M30 32 124 00:16:21 (80)00:02:25 (56)01:17:34 (76)00:01:19 (77)00:53:00 (287) 02:30:39 00:31:16
127 152 Piotrowski Michał LABOSPORT Team M40 23 126 00:22:50 (413)00:02:48 (130)01:19:15 (110)00:01:28 (116)00:44:55 (95) 02:31:16 00:31:53
128 382 Stępniewski Sebastian Więcej Funku! M30 33 127 00:19:05 (237)00:03:11 (211)01:20:06 (127)00:01:47 (200)00:47:11 (142) 02:31:20 00:31:57
129 297 Dybowski Mateusz RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M25 16 128 00:17:30 (134)00:03:18 (241)01:22:41 (177)00:01:05 (35)00:46:59 (134) 02:31:33 00:32:10
130 306 Wiatrowski Krzysztof Smaruj Na Trening Team / IronTeam3City M35 39 129 00:16:56 (103)00:03:11 (215)01:26:27 (264)00:01:59 (250)00:43:03 (51) 02:31:36 00:32:13
131 337 Kościuczuk Łukasz Biegiemnapomoc.pl M35 40 130 00:17:06 (113)00:03:42 (316)01:19:13 (109)00:03:17 (380)00:48:48 (181) 02:32:06 00:32:43
132 24 Kula Rafał LABOSPORT Team M35 41 131 00:20:08 (291)00:02:56 (164)01:18:47 (99)00:01:27 (110)00:49:07 (188) 02:32:25 00:33:02
133 342 Stypułkowski Radosław M40 24 132 00:20:39 (322)00:03:22 (250)01:19:23 (114)00:01:25 (104)00:47:37 (149) 02:32:26 00:33:03
134 174 Kulesza Piotr SIR-HA SIERADZ SIR-HA M30 34 133 00:17:25 (127)00:03:07 (204)01:22:46 (180)00:01:48 (207)00:47:21 (146) 02:32:27 00:33:04
135 467 Kozłowski Przemysław GARNEK MOCY Tri-ironica M40 25 134 00:17:34 (137)00:03:46 (331)01:19:17 (111)00:01:23 (93)00:50:27 (217) 02:32:27 00:33:04
136 384 Mazgaj Krzysztof M50 3 135 00:21:58 (388)00:03:25 (261)01:17:33 (75)00:01:43 (184)00:47:51 (154) 02:32:30 00:33:07
137 179 Briggs Sean M45 9 136 00:20:07 (290)00:02:56 (163)01:23:03 (189)00:02:47 (352)00:43:41 (67) 02:32:34 00:33:11
138 13 Pupka Artur AT Team M50 4 137 00:18:22 (196)00:02:54 (146)01:21:21 (149)00:01:48 (205)00:48:12 (165) 02:32:37 00:33:14
139 72 Pacholak Marcin M25 17 138 00:18:44 (215)00:03:37 (302)01:22:02 (165)00:01:18 (69)00:47:03 (137) 02:32:44 00:33:21
140 151 Krasnodębski Sebastian M30 35 139 00:18:21 (194)00:03:23 (252)01:18:10 (88)00:01:37 (158)00:51:16 (247) 02:32:47 00:33:24
141 117 Petertil Szczepan bezpański M40 26 140 00:19:09 (241)00:03:04 (193)01:22:53 (185)00:01:19 (79)00:46:28 (122) 02:32:53 00:33:30
142 43 Horodniczy Mariusz M30 36 141 00:18:53 (225)00:02:55 (153)01:18:52 (102)00:01:16 (64)00:51:04 (237) 02:33:00 00:33:37
143 412 Błaszczyk Przemysław TRI-STREFA.PL/PLAY PLAY M30 37 142 00:18:48 (217)00:02:43 (113)01:23:32 (200)00:01:31 (124)00:46:34 (126) 02:33:08 00:33:45
144 51 Filipowski Zdzisław DB Maraton Team M45 10 143 00:17:21 (122)00:03:16 (233)01:22:11 (169)00:01:42 (179)00:48:45 (180) 02:33:15 00:33:52
145 281 Pobłocki Krzysztof PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 27 144 00:20:39 (321)00:03:25 (258)01:20:07 (128)00:01:16 (66)00:47:50 (153) 02:33:17 00:33:54
146 33 Kokot Marcin M25 18 145 00:19:56 (280)00:03:27 (265)01:24:17 (217)00:02:52 (359)00:42:49 (45) 02:33:21 00:33:58
147 225 Kołakowski Mikołaj UKS Tri-Team Rumia M40 28 146 00:17:04 (110)00:03:46 (330)01:22:47 (182)00:01:24 (100)00:48:24 (172) 02:33:25 00:34:02
148 484 Wesołowski Szymon M25 19 147 00:18:02 (172)00:02:56 (157)01:26:29 (265)00:01:22 (91)00:44:40 (90) 02:33:29 00:34:06
149 287 Bożek Sebastian Żywiec Air Team M40 29 148 00:19:44 (269)00:03:42 (317)01:20:55 (144)00:02:52 (358)00:46:19 (118) 02:33:32 00:34:09
150 312 Szymkowski Przemysław M35 42 150 00:15:59 (68)00:02:53 (143)01:27:04 (273)00:01:57 (239)00:45:41 (104) 02:33:34 00:34:11
151 149 Mikołajczyk Kuba M18 6 149 00:16:47 (95)00:03:14 (227)01:22:12 (170)00:01:46 (194)00:49:35 (197) 02:33:34 00:34:11
152 200 Słodowicz Piotr Grupa Trójmiasto M40 30 151 00:23:39 (424)00:03:59 (356)01:18:02 (84)00:01:38 (160)00:46:18 (117) 02:33:36 00:34:13
153 400 Lehmann Adrian M35 43 152 00:20:56 (336)00:04:46 (428)01:15:30 (39)00:01:52 (227)00:50:47 (227) 02:33:51 00:34:28
154 364 Świderski Maksymilian Luft TRI Team M18 7 153 00:14:26 (24)00:02:36 (87)01:24:40 (227)00:03:18 (382)00:49:03 (186) 02:34:03 00:34:40
155 23 Sikora Julita AT Team K40 1 2 00:19:00 (230)00:02:36 (88)01:22:09 (168)00:02:26 (318)00:48:01 (157) 02:34:12 00:34:49
156 468 Hyhs Jan M18 8 154 00:21:34 (370)00:03:16 (237)00:45:55 (110) 02:34:22 00:34:59
157 153 Dębski Daniel Labo-Dent M45 11 155 00:20:49 (330)00:02:42 (105)01:18:13 (90)00:01:32 (131)00:51:10 (243) 02:34:26 00:35:03
158 27 Sujka Karol M30 38 156 00:20:36 (318)00:03:17 (238)01:16:05 (49)00:01:21 (89)00:53:23 (293) 02:34:42 00:35:19
159 505 Stodólski Przemysław M18 9 157 00:17:04 (111)00:03:48 (337)01:23:26 (199)00:01:26 (107)00:48:59 (185) 02:34:43 00:35:20
160 208 Szałucha Adam Kuźnia Triathlonu M25 20 158 00:15:56 (65)00:02:24 (54)01:27:01 (271)00:02:08 (275)00:47:15 (144) 02:34:44 00:35:21
161 300 Bielik Patryk YOLO Team M25 21 159 00:17:26 (130)00:03:28 (271)01:27:03 (272)00:01:53 (228)00:45:07 (99) 02:34:57 00:35:34
162 325 Kaczmarek Dariusz GEO-TECH M45 12 160 00:19:50 (274)00:03:12 (221)01:22:48 (183)00:01:52 (226)00:47:16 (145) 02:34:58 00:35:35
163 452 Duda Maciej M30 39 161 00:19:25 (258)00:03:09 (205)01:21:08 (147)00:01:37 (159)00:49:50 (200) 02:35:09 00:35:46
164 509 Manteufel Jacek GRUPA MALBORK M25 23 162 00:19:54 (278)00:02:55 (156)01:21:47 (161)00:01:27 (113)00:49:10 (190) 02:35:13 00:35:50
165 58 Gluziński Kacper M30 40 164 00:16:59 (106)00:03:57 (350)01:22:23 (173)00:01:36 (154)00:50:18 (213) 02:35:13 00:35:50
166 88 Jurkiewicz Dawid CSWLąd Poznań M25 22 163 00:18:24 (198)00:02:41 (101)01:21:48 (162)00:01:31 (126)00:50:49 (230) 02:35:13 00:35:50
167 214 Wenda Paweł M35 44 165 00:17:29 (132)00:02:33 (78)01:24:53 (234)00:01:44 (189)00:48:42 (179) 02:35:21 00:35:58
168 464 Kosmala Michał LABOSPORT Team Sunward Polska/Ekstremalni Strawczyn M35 45 166 00:16:12 (74)00:02:48 (129)01:28:31 (295)00:01:38 (161)00:46:14 (115) 02:35:23 00:36:00
169 324 Kielak Krzysztof Kondycja M40 31 167 00:23:15 (417)00:03:21 (249)01:19:49 (121)00:02:55 (360)00:46:11 (113) 02:35:31 00:36:08
170 343 Narojek Grzegorz M35 46 168 00:18:52 (224)00:04:14 (375)01:21:34 (154)00:02:06 (268)00:48:50 (182) 02:35:36 00:36:13
171 95 Antkowiak Maciej Konin PRO M25 24 169 00:17:03 (107)00:02:57 (166)01:23:16 (193)00:01:46 (196)00:50:39 (224) 02:35:41 00:36:18
172 322 Tabaka Bartosz M25 25 170 00:19:10 (244)00:04:02 (360)01:23:05 (190)00:01:48 (206)00:47:39 (151) 02:35:44 00:36:21
173 423 Freitag Jacek M25 26 171 00:18:05 (176)00:03:37 (301)01:22:51 (184)00:01:36 (151)00:49:36 (198) 02:35:45 00:36:22
174 502 Buczkowska Alicja Waniewski Coaching K30 1 3 00:19:45 (270)00:03:25 (257)01:20:31 (137)00:01:34 (138)00:50:31 (221) 02:35:46 00:36:23
175 357 Pasierbiński Piotr Tri2Live M45 13 172 00:19:42 (268)00:03:29 (275)01:20:52 (142)00:01:57 (242)00:49:55 (203) 02:35:55 00:36:32
176 501 Majewski Michał M30 41 173 00:20:40 (323)00:03:54 (343)01:22:46 (181)00:02:06 (269)00:46:42 (127) 02:36:08 00:36:45
177 477 Kosmaczewski Irek M35 47 174 00:18:45 (216)00:02:45 (119)01:21:10 (148)00:01:51 (221)00:51:41 (256) 02:36:12 00:36:49
178 190 Kalinowski Grzegorz GVT M40 32 175 00:20:28 (308)00:03:54 (344)01:20:09 (129)00:01:47 (201)00:49:58 (204) 02:36:16 00:36:53
179 48 Jakubowski Adam Colliers International M35 48 176 00:20:43 (326)00:02:47 (127)01:25:59 (255)00:01:33 (136)00:45:32 (102) 02:36:34 00:37:11
180 350 Dzitkowski Witold Trenertriathlonu.pl M30 42 177 00:20:34 (316)00:04:19 (386)01:21:34 (153)00:01:57 (240)00:48:12 (166) 02:36:36 00:37:13
181 168 Krzan Grzegorz GIANT POLSKA M50 5 178 00:18:40 (211)00:03:43 (320)01:24:19 (218)00:01:58 (246)00:48:17 (168) 02:36:57 00:37:34
182 99 Muszytowski Damian M35 49 179 00:17:33 (136)00:04:37 (420)01:23:48 (207)00:02:59 (363)00:48:02 (159) 02:36:59 00:37:36
183 520 Zawieja Bartosz M35 50 180 00:17:48 (159)00:03:02 (181)01:19:41 (117)00:01:33 (137)00:54:58 (319) 02:37:02 00:37:39
184 158 Protasiewicz Piotr M45 14 181 00:20:42 (324)00:03:07 (198)01:21:44 (159)00:01:37 (156)00:50:13 (211) 02:37:23 00:38:00
185 361 Konieczny Krzysztof TRI4fun Triathlon Team Piaseczno Krzysztof Konieczny M35 51 183 00:17:03 (108)00:02:31 (73)01:27:29 (280)00:01:27 (112)00:49:06 (187) 02:37:36 00:38:13
186 303 Dobrosielski Grzegorz LABOSPORT Team M30 43 182 00:14:43 (30)00:03:55 (349)01:23:02 (188)00:01:54 (234)00:54:02 (301) 02:37:36 00:38:13
187 389 Dmowski Paweł www.adkosmetyki.pl Naturalne kosmetyki M25 27 184 00:16:50 (98)00:03:25 (260)01:25:27 (243)00:01:52 (224)00:50:06 (208) 02:37:40 00:38:17
188 62 Cybulski Konrad M40 33 185 00:21:46 (379)00:03:32 (284)01:24:12 (216)00:01:58 (245)00:46:26 (121) 02:37:54 00:38:31
189 114 Wengerski Robert M45 15 186 00:19:52 (277)00:03:54 (345)01:21:53 (164)00:02:00 (252)00:50:24 (216) 02:38:03 00:38:40
190 307 Bryzek Arnold M45 16 187 00:17:10 (115)00:02:44 (118)01:22:58 (186)00:02:16 (293)00:52:56 (286) 02:38:04 00:38:41
191 385 Maciejewski Karol Pro-Run Wrocław M30 44 188 00:20:31 (311)00:04:15 (379)01:20:31 (138)00:01:41 (171)00:51:07 (241) 02:38:05 00:38:42
192 197 Lewandowski Marek Wolf - Lewin Biega M30 45 189 00:19:08 (240)00:03:29 (276)01:23:22 (196)00:01:20 (82)00:50:47 (228) 02:38:06 00:38:43
193 398 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M40 34 190 00:18:09 (181)00:02:38 (94)01:23:46 (206)00:01:28 (115)00:52:11 (272) 02:38:12 00:38:49
194 404 Huszcza Paweł Więcej Funku! M30 46 191 00:17:25 (128)00:03:44 (323)01:25:27 (242)00:02:20 (308)00:49:22 (191) 02:38:18 00:38:55
195 416 Pawłowski Maciej PROTRI M35 52 192 00:19:09 (243)00:02:35 (85)01:24:32 (224)00:01:18 (72)00:50:48 (229) 02:38:22 00:38:59
196 92 Ornowski Mariusz M30 47 193 00:19:16 (251)00:04:24 (403)01:22:03 (166)00:01:29 (121)00:51:13 (244) 02:38:25 00:39:02
197 182 Włodarczak Witold TRISPACE M50 6 194 00:21:01 (344)00:02:27 (59)01:21:24 (150)00:01:13 (57)00:52:33 (278) 02:38:38 00:39:15
198 272 Epelbaum Dariusz Kuźnia Triathlonu M35 53 195 00:20:28 (307)00:02:37 (93)01:29:38 (306)00:01:21 (88)00:44:35 (87) 02:38:39 00:39:16
199 299 Swiderski Dariusz Luft TRI Team M45 17 196 00:23:14 (416)00:03:09 (206)01:20:20 (133)00:02:50 (355)00:49:08 (189) 02:38:41 00:39:18
200 262 Sobolewski Mariusz M35 54 197 00:17:34 (139)00:03:37 (298)01:23:54 (208)00:01:42 (176)00:51:57 (261) 02:38:44 00:39:21
201 34 Jakubowski Zbigniew M45 18 199 00:18:28 (201)00:02:57 (167)01:18:52 (103)00:01:35 (147)00:56:55 (351) 02:38:47 00:39:24
202 504 Zasada Witold Tri in Boat M40 35 198 00:17:46 (158)00:03:31 (282)01:21:38 (157)00:01:39 (163)00:54:13 (305) 02:38:47 00:39:24
203 103 Białogrodzki Ryszard BIARKEM CLUB PIASECZNO M55 3 200 00:23:45 (426)00:03:09 (207)01:22:08 (167)00:02:13 (285)00:47:34 (148) 02:38:49 00:39:26
204 490 Piszczatowski Roman M45 19 201 00:19:13 (249)00:04:32 (415)01:16:14 (53)00:02:16 (294)00:56:47 (348) 02:39:02 00:39:39
205 239 Łukasiak Mariusz Biegiemnapomoc.pl M40 36 202 00:18:58 (229)00:02:43 (112)01:23:42 (203)00:01:42 (178)00:52:01 (265) 02:39:06 00:39:43
206 101 Kita Maciej M30 48 203 00:20:32 (312)00:03:59 (355)01:22:42 (178)00:02:08 (274)00:49:53 (202) 02:39:14 00:39:51
207 285 Ługiewicz Przemysław "Smaruj Na Trening Team” M35 55 204 00:18:55 (226)00:02:55 (154)01:24:54 (235)00:01:36 (153)00:50:55 (233) 02:39:15 00:39:52
208 286 Mączyński Czesław M60 2 205 00:24:07 (435)00:02:49 (133)01:16:48 (59)00:01:21 (87)00:54:16 (307) 02:39:21 00:39:58
209 310 Walesiak Mikołaj UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN M40 37 206 00:20:00 (282)00:03:11 (212)01:26:42 (268)00:01:51 (219)00:47:38 (150) 02:39:22 00:39:59
210 430 Romański Michał M30 49 207 00:20:07 (288)00:03:03 (186)01:23:25 (198)00:01:34 (144)00:51:15 (245) 02:39:24 00:40:01
211 115 Pietrzak Sebastian M35 56 208 00:21:23 (364)00:02:45 (121)01:24:01 (212)00:01:34 (143)00:49:45 (199) 02:39:28 00:40:05
212 94 Jezierski Adam MajaPola M35 57 209 00:17:43 (152)00:03:14 (224)01:23:57 (210)00:01:33 (134)00:53:12 (291) 02:39:39 00:40:16
213 134 Mozdzonek Michal TriHub M35 58 210 00:18:24 (199)00:03:28 (272)01:23:00 (187)00:01:20 (81)00:53:35 (294) 02:39:47 00:40:24
214 529 Janczewski Darek LABOSPORT Team M45 20 211 00:18:12 (188)00:03:21 (248)01:23:10 (192)00:03:44 (398)00:51:25 (253) 02:39:52 00:40:29
215 420 Florczyk Robert Water Knights Triathlon Zabierzów M30 50 212 00:21:17 (357)00:03:26 (263)01:23:43 (204)00:02:04 (264)00:49:30 (194) 02:40:00 00:40:37
216 70 Grzybowski Dariusz Aktywni Grójec M40 38 213 00:18:14 (190)00:03:55 (347)01:22:40 (176)00:01:37 (157)00:53:37 (295) 02:40:03 00:40:40
217 289 Kurczewski Kamil PROTRI M25 28 214 00:17:34 (140)00:02:56 (161)01:24:39 (226)00:04:05 (404)00:50:52 (231) 02:40:06 00:40:43
218 487 Lewiński Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M25 29 215 00:19:40 (266)00:03:25 (256)01:24:28 (223)00:01:31 (127)00:51:05 (239) 02:40:09 00:40:46
219 405 Cieślak Michał M35 59 216 00:19:02 (233)00:03:42 (319)01:21:47 (160)00:01:50 (215)00:53:49 (296) 02:40:10 00:40:47
220 204 Solecki Aleksander TRINERGY TEAM M40 39 217 00:20:10 (293)00:03:05 (195)00:50:41 (225) 02:40:28 00:41:05
221 472 Sulkowski Michał M25 30 218 00:17:06 (112)00:04:26 (405)01:27:38 (282)00:01:10 (50)00:50:09 (210) 02:40:29 00:41:06
222 145 Ludkowski Tomasz M30 51 219 00:20:18 (299)00:04:17 (385)01:24:52 (233)00:03:01 (368)00:48:03 (161) 02:40:31 00:41:08
223 254 Grądziel Aleksandra PAPUNIS TEAM GDYNIA K35 1 4 00:20:32 (313)00:03:20 (245)01:24:09 (215)00:01:47 (204)00:50:44 (226) 02:40:32 00:41:09
224 185 Wołyniec Emilia Tri NEGU K30 2 5 00:20:05 (285)00:02:56 (162)01:29:44 (308)00:02:01 (257)00:45:52 (106) 02:40:38 00:41:15
225 331 Zegarski Arkadiusz M40 40 220 00:19:20 (255)00:03:39 (308)01:23:33 (201)00:01:47 (203)00:52:34 (279) 02:40:53 00:41:30
226 491 Łojko Natalia K30 3 6 00:21:47 (380)00:04:11 (371)01:25:32 (246)00:02:20 (306)00:47:04 (138) 02:40:54 00:41:31
227 82 Chojnacki Artur proarti.pl M35 60 221 00:21:23 (362)00:02:30 (70)01:26:03 (256)00:04:16 (409)00:47:04 (139) 02:41:16 00:41:53
228 313 Kotra Jacek Polski Klub Alpejski M30 52 222 00:17:42 (150)00:03:00 (173)01:26:12 (260)00:02:38 (337)00:51:46 (260) 02:41:18 00:41:55
229 28 Dąbrowski Tomasz Swimmers Masters Team M40 41 223 00:18:01 (170)00:03:33 (291)01:26:31 (266)00:01:57 (241)00:51:18 (248) 02:41:20 00:41:57
230 259 Misztal Adam TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M45 21 224 00:17:27 (131)00:04:24 (399)01:25:30 (244)00:02:40 (342)00:51:25 (252) 02:41:26 00:42:03
231 507 Dutkiewicz Michał M30 53 225 00:20:38 (320)00:03:28 (269)01:25:08 (238)00:02:14 (287)00:50:01 (205) 02:41:29 00:42:06
232 401 Szwugier Radosław ProTri M25 31 226 00:23:21 (419)00:03:13 (222)01:22:39 (175)00:01:24 (102)00:51:16 (246) 02:41:53 00:42:30
233 247 Łuczyński Janusz M45 22 227 00:21:33 (369)00:03:00 (174)01:24:28 (222)00:02:22 (312)00:50:31 (220) 02:41:54 00:42:31
234 229 Kozłowski Bogdan Tri NEGU wmsportowy.pl M40 42 228 00:21:01 (345)00:03:48 (336)01:25:55 (252)00:02:47 (350)00:48:25 (174) 02:41:56 00:42:33
235 69 Kubiak Bartłomiej M25 32 229 00:16:38 (90)00:03:10 (209)01:29:13 (301)00:01:35 (149)00:51:24 (251) 02:42:00 00:42:37
236 348 Kubik Agnieszka BCT Team / TriLadies K25 2 7 00:17:08 (114)00:03:28 (267)01:23:59 (211)00:02:20 (305)00:55:13 (329) 02:42:08 00:42:45
237 63 Witek Sebastian AT Team M35 61 230 00:20:33 (315)00:03:04 (191)01:24:52 (232)00:01:50 (217)00:51:57 (263) 02:42:16 00:42:53
238 137 Urbanowicz Kamil M35 62 231 00:21:53 (386)00:03:06 (197)01:25:01 (236)00:02:47 (349)00:49:35 (196) 02:42:22 00:42:59
239 65 Kłys Piotr Puls Studio M35 63 232 00:17:50 (161)00:02:49 (134)01:24:04 (213)00:01:56 (236)00:55:51 (337) 02:42:30 00:43:07
240 215 Zakrzewska Ewa Kuźnia Triathlonu K35 2 8 00:18:48 (218)00:02:49 (135)01:27:54 (286)00:01:38 (162)00:51:24 (250) 02:42:33 00:43:10
241 283 Herodecki Bartłomiej M30 54 233 00:18:21 (195)00:05:03 (438)01:28:38 (296)00:02:31 (329)00:48:01 (158) 02:42:34 00:43:11
242 485 Kaczorowski Pawel M40 43 234 00:16:49 (97)00:03:12 (219)01:36:03 (361)00:02:41 (345)00:43:55 (74) 02:42:40 00:43:17
243 21 Majewska Małgorzata K30 4 9 00:21:42 (378)00:04:00 (359)01:23:41 (202)00:02:24 (313)00:50:59 (236) 02:42:46 00:43:23
244 68 Budkowski Paweł M50 7 235 00:18:03 (174)00:03:55 (348)01:23:24 (197)00:01:25 (105)00:56:01 (340) 02:42:48 00:43:25
245 277 Kozlowicz Marcin M35 64 236 00:20:56 (338)00:04:07 (364)01:23:17 (194)00:02:13 (286)00:52:30 (276) 02:43:03 00:43:40
246 66 Bolewicz Piotr Zryw Radziejów Bolek M30 55 237 00:21:07 (349)00:03:53 (341)01:24:19 (219)00:01:37 (155)00:52:08 (268) 02:43:04 00:43:41
247 32 Tulwin Bartosz Fundacja By The Way / fundacjabtw.org M30 56 238 00:20:56 (337)00:03:44 (324)01:25:35 (247)00:14:02 (414)00:38:56 (8) 02:43:13 00:43:50
248 463 Ambrożewicz Artur LABOSPORT Team M35 65 239 00:19:02 (232)00:03:30 (278)01:26:39 (267)00:01:58 (243)00:52:09 (269) 02:43:18 00:43:55
249 332 Bogucki Krzysztof Atos Bull Racing Team M35 66 240 00:18:30 (202)00:04:58 (435)01:25:50 (250)00:01:52 (225)00:52:10 (270) 02:43:20 00:43:57
250 480 Kawa Michał TODO M30 57 241 00:22:27 (403)00:03:45 (326)01:22:45 (179)00:01:21 (90)00:53:13 (292) 02:43:31 00:44:08
251 434 Winiarczyk Tomasz LABOSPORT Team M45 23 242 00:19:02 (235)00:03:38 (303)01:24:49 (231)00:01:53 (230)00:54:12 (303) 02:43:34 00:44:11
252 175 Kulesza Sebastian SIR-HA Sieradz SIR-HA M35 67 243 00:19:54 (279)00:03:35 (294)01:23:07 (191)00:02:03 (262)00:55:07 (324) 02:43:46 00:44:23
253 11 Piwowarski Paweł LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 58 244 00:23:20 (418)00:03:11 (213)01:18:49 (100)00:01:43 (182)00:56:56 (353) 02:43:59 00:44:36
254 376 Pruski Wojciech NET-SERWIS IronTEAM M35 68 245 00:21:20 (359)00:04:48 (429)01:20:10 (130)00:02:17 (297)00:55:26 (332) 02:44:01 00:44:38
255 105 Stachowiak Krzysztof M40 44 246 00:20:49 (331)00:04:25 (404)01:27:37 (281)00:02:29 (327)00:48:53 (184) 02:44:13 00:44:50
256 414 Świątek Maciej M35 69 247 00:17:14 (118)00:03:32 (285)01:28:22 (292)00:03:11 (377)00:51:58 (264) 02:44:17 00:44:54
257 335 Oklej Agata K35 3 10 00:18:57 (228)00:02:58 (168)01:28:44 (297)00:02:39 (338)00:51:06 (240) 02:44:24 00:45:01
258 478 Koszut Wojciech M35 70 248 00:21:51 (384)00:03:15 (231)01:26:16 (261)00:02:02 (258)00:51:05 (238) 02:44:29 00:45:06
259 311 Karwacki Grzegorz M40 45 249 00:18:37 (210)00:03:16 (234)01:32:36 (333)00:01:46 (195)00:48:24 (173) 02:44:39 00:45:16
260 273 Klepacki Zbigniew M45 24 250 00:20:53 (334)00:03:35 (293)01:27:54 (285)00:01:34 (142)00:50:59 (235) 02:44:55 00:45:32
261 172 Rudowicz Piotr M40 46 251 00:21:49 (382)00:04:40 (424)01:30:04 (313)00:03:38 (396)00:45:05 (98) 02:45:16 00:45:53
262 396 Barczak Piotr TRINERGY TEAM M35 71 252 00:18:44 (213)00:05:30 (450)01:25:40 (249)00:03:39 (397)00:51:46 (259) 02:45:19 00:45:56
263 443 Łaszkiewicz Tadeusz MLUKS Triathlon Koło M55 4 253 00:23:36 (421)00:03:10 (208)01:25:58 (253)00:02:35 (333)00:50:05 (207) 02:45:24 00:46:01
264 456 Piguła Mariusz pigula team M40 47 254 00:20:30 (310)00:04:11 (370)01:26:48 (269)00:03:09 (376)00:50:52 (232) 02:45:30 00:46:07
265 186 Sitarek Artur TRINERGY TEAM M35 72 255 00:17:37 (142)00:02:33 (76)01:33:47 (344)00:02:13 (284)00:49:23 (192) 02:45:33 00:46:10
266 427 Dorochowicz Sławomir AT Team M45 25 256 00:17:40 (146)00:03:07 (202)01:25:08 (237)00:01:27 (111)00:58:16 (364) 02:45:38 00:46:15
267 489 Fildebrandt Barbara FTI ACADEMY K30 5 11 00:21:37 (373)00:03:00 (175)01:27:07 (275)00:01:53 (232)00:52:02 (267) 02:45:39 00:46:16
268 321 Baran Jacek KB Wartko CWB SA M45 26 257 00:21:02 (347)00:03:11 (214)01:30:29 (318)00:02:48 (353)00:48:23 (170) 02:45:53 00:46:30
269 278 Walędziak Dawid M35 73 258 00:20:46 (329)00:04:16 (382)01:27:46 (284)00:01:46 (198)00:51:28 (254) 02:46:02 00:46:39
270 309 Opyd Grzegorz Pieczątka Polska M35 74 259 00:20:25 (304)00:03:19 (242)01:25:32 (245)00:02:08 (273)00:54:41 (316) 02:46:05 00:46:42
271 521 Pielak Marek judo-yuko DR GREHEN M35 75 260 00:18:52 (223)00:03:07 (201)01:21:36 (155)00:01:47 (202)01:00:45 (387) 02:46:07 00:46:44
272 52 Szymański Tomasz M45 27 261 00:20:32 (314)00:02:59 (172)01:26:56 (270)00:03:18 (384)00:52:25 (275) 02:46:10 00:46:47
273 341 Frankowski Marcin MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM M40 48 262 00:19:09 (242)00:04:19 (388)01:26:06 (257)00:02:28 (325)00:54:21 (309) 02:46:23 00:47:00
274 133 Dutkiewicz Robert AZS UJK Kielce M50 8 263 00:21:11 (352)00:04:00 (357)01:22:17 (171)00:02:11 (280)00:56:46 (347) 02:46:25 00:47:02
275 352 Ostaszewski Maciej M35 76 264 00:18:02 (173)00:02:51 (137)01:29:48 (309)00:01:43 (185)00:54:07 (302) 02:46:31 00:47:08
276 261 Tracz Jacek M35 77 265 00:22:24 (402)00:03:51 (340)01:29:55 (311)00:02:07 (271)00:48:20 (169) 02:46:37 00:47:14
277 173 Wiśniewski Jakub M30 59 266 00:21:20 (360)00:03:27 (266)01:18:50 (101)00:02:22 (310)01:00:42 (386) 02:46:41 00:47:18
278 327 Haftarczyk Grzegorz M40 49 267 00:21:25 (366)00:03:05 (194)01:25:55 (251)00:01:49 (213)00:54:29 (312) 02:46:43 00:47:20
279 486 Pankowski Tomasz BALTIC-STAR M40 50 268 00:19:58 (281)00:02:55 (155)01:33:47 (343)00:01:43 (183)00:48:36 (178) 02:46:59 00:47:36
280 471 Sibinski Marcin M40 51 269 00:18:44 (214)00:03:37 (297)01:30:53 (323)00:01:41 (174)00:52:10 (271) 02:47:05 00:47:42
281 340 Kotra-Truszczyńska Magda RehaPogotowie K25 3 12 00:19:28 (260)00:03:45 (327)01:31:56 (331)00:00:58 (16)00:51:07 (242) 02:47:14 00:47:51
282 392 Żychska Anna K25 4 13 00:22:22 (398)00:03:35 (292)01:29:27 (305)00:02:01 (254)00:49:52 (201) 02:47:17 00:47:54
283 408 Purol Malgorzata K25 5 14 00:22:50 (414)00:03:45 (328)01:25:35 (248)00:00:57 (12)00:54:15 (306) 02:47:22 00:47:59
284 381 Zająkała Michał sponsor: kochana żonka Alinka M40 52 270 00:23:58 (433)00:04:40 (425)01:26:20 (262)00:02:17 (299)00:50:08 (209) 02:47:23 00:48:00
285 189 Obiedzińska Aleksandra KTS IRONMAN K35 4 15 00:18:14 (189)00:03:33 (288)01:27:05 (274)00:02:04 (266)00:56:28 (344) 02:47:24 00:48:01
286 56 Hadaś Krzysztof CSWLąd. Poznań M40 53 271 00:20:03 (284)00:03:15 (228)01:29:11 (300)00:02:44 (347)00:52:14 (273) 02:47:27 00:48:04
287 528 Folga Andrzej LABOSPORT Team M40 54 272 00:20:58 (341)00:03:46 (333)01:24:27 (221)00:02:39 (339)00:55:37 (334) 02:47:27 00:48:04
288 469 Zdanio Paweł M30 60 273 00:19:18 (253)00:03:40 (312)01:23:22 (195)00:02:24 (314)00:58:48 (371) 02:47:32 00:48:09
289 358 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 55 274 00:18:33 (204)00:02:51 (139)01:27:44 (283)00:01:24 (101)00:57:03 (354) 02:47:35 00:48:12
290 150 Markiewicz Grzegorz M40 56 275 00:19:22 (257)00:02:46 (122)01:30:56 (324)00:02:35 (332)00:51:57 (262) 02:47:36 00:48:13
291 481 Struzik Grzegorz M35 78 276 00:20:27 (306)00:04:49 (430)01:30:02 (312)00:03:01 (370)00:49:28 (193) 02:47:47 00:48:24
292 429 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 57 277 00:16:49 (96)00:02:21 (49)01:32:41 (335)00:01:39 (166)00:54:27 (311) 02:47:57 00:48:34
293 319 Markowski Dariusz M55 5 278 00:23:47 (427)00:02:46 (126)01:24:41 (228)00:01:44 (190)00:55:08 (325) 02:48:06 00:48:43
294 129 Cieślak Robert M40 58 279 00:23:48 (428)00:03:35 (295)01:24:42 (229)00:01:48 (209)00:54:20 (308) 02:48:13 00:48:50
295 512 Kubiak Szczepan Doz M35 79 280 00:20:21 (301)00:04:10 (369)00:58:35 (367) 02:48:21 00:48:58
296 374 Mach Piotr M25 33 281 00:20:09 (292)00:04:30 (411)01:15:28 (38)00:02:28 (323)01:05:53 (403) 02:48:28 00:49:05
297 302 Kreft Arek NET-SERWIS IronTEAM M30 61 282 00:18:34 (206)00:04:14 (377)01:26:12 (259)00:02:43 (346)00:56:53 (350) 02:48:36 00:49:13
298 365 Głuchowski Przemek M35 80 283 00:21:38 (375)00:04:33 (416)01:30:16 (315)00:01:56 (237)00:50:28 (219) 02:48:51 00:49:28
299 219 Wieczorek Jacek Kuźnia Triathlonu M40 59 284 00:20:44 (327)00:03:43 (322)01:31:44 (328)00:02:17 (298)00:50:33 (222) 02:49:01 00:49:38
300 78 Borowiak Mariusz M35 81 285 00:20:35 (317)00:03:37 (300)01:38:49 (376)00:01:33 (135)00:44:53 (94) 02:49:27 00:50:04
301 199 Turzynski Michal YOLO Team M30 62 286 00:19:49 (273)00:03:58 (353)01:31:28 (326)00:01:36 (150)00:52:39 (282) 02:49:30 00:50:07
302 45 Dąbrowski Paweł HTF Ludwik Sikorski M35 82 288 00:19:12 (248)00:04:21 (392)01:27:21 (278)00:04:17 (410)00:54:24 (310) 02:49:35 00:50:12
303 119 Cichecki Emil AT Team M25 34 287 00:20:12 (294)00:03:12 (218)01:28:56 (299)00:01:40 (170)00:55:35 (333) 02:49:35 00:50:12
304 411 Staszewski Maciej MS Gdynia M45 28 289 00:19:06 (238)00:04:15 (378)01:25:59 (254)00:02:27 (319)00:57:56 (362) 02:49:43 00:50:20
305 120 Radliński Łukasz CKS-ORKA SZCZECIN M35 83 290 00:17:41 (149)00:03:46 (329)01:38:36 (375)00:01:11 (55)00:48:35 (177) 02:49:49 00:50:26
306 53 Pawełczyk Kacper Ericpol Ericpol M25 35 291 00:21:14 (354)00:04:26 (407)01:33:10 (337)00:01:10 (52)00:50:18 (212) 02:50:18 00:50:55
307 170 Staszkiewicz Radosław niezrzeszony M45 29 292 00:14:55 (34)00:04:24 (402)01:28:15 (290)00:03:36 (392)00:59:10 (377) 02:50:20 00:50:57
308 279 Piotrowicz Krzysztof M45 30 293 00:20:43 (325)00:02:55 (152)01:28:20 (291)00:01:39 (167)00:56:55 (352) 02:50:32 00:51:09
309 284 Szlaski Igor PROTRI M25 36 294 00:20:53 (333)00:02:42 (104)01:38:11 (369)00:01:09 (45)00:47:57 (155) 02:50:52 00:51:29
310 98 Janik Robert M40 60 295 00:19:00 (231)00:04:36 (419)01:29:52 (310)00:02:22 (311)00:55:09 (327) 02:50:59 00:51:36
311 339 Zujkiewicz Tomasz LABOSPORT Team M35 84 296 00:20:22 (302)00:03:26 (264)01:32:15 (332)00:02:40 (343)00:52:19 (274) 02:51:02 00:51:39
312 403 Stankiewicz Agnieszka LABOSPORT Team Tribition Team K35 5 16 00:21:07 (350)00:03:30 (280)01:27:09 (276)00:02:05 (267)00:57:29 (357) 02:51:20 00:51:57
313 139 Gajewski Krzysztof M40 61 297 00:20:19 (300)00:03:32 (287)01:29:40 (307)00:02:40 (344)00:55:17 (331) 02:51:28 00:52:05
314 292 Mróz Marek GRUPA MALBORK / PASJA CZYNI WOLNYM BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR s.c. M35 85 298 00:22:56 (415)00:04:32 (414)01:31:37 (327)00:02:03 (263)00:50:27 (218) 02:51:35 00:52:12
315 275 Kościelak Maciej Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 87 300 00:20:26 (305)00:03:54 (346)01:28:11 (288)00:01:55 (235)00:57:12 (355) 02:51:38 00:52:15
316 184 Pigula Przemyslaw Pigula Team M35 86 299 00:21:03 (348)00:04:42 (426)01:26:07 (258)00:02:12 (282)00:57:34 (358) 02:51:38 00:52:15
317 209 Szczyglowski Piotr Kuźnia Triathlonu ABUS Polska M35 88 301 00:17:04 (109)00:03:01 (177)01:23:54 (209)00:02:18 (301)01:05:23 (401) 02:51:40 00:52:17
318 29 Dobosz Andrzej M40 62 302 00:22:11 (391)00:02:55 (150)01:31:48 (330)00:01:48 (210)00:53:03 (288) 02:51:45 00:52:22
319 146 Kuźma Wojciech M45 31 303 00:19:47 (271)00:04:11 (372)01:30:21 (316)00:02:51 (356)00:55:01 (320) 02:52:11 00:52:48
320 263 Poważyński Arkadiusz LABOSPORT Team M35 89 304 00:17:24 (125)00:02:26 (58)01:42:52 (394)00:01:39 (164)00:48:08 (163) 02:52:29 00:53:06
321 193 Rudyk Sebastian Sebastian Rudyk MR>TRI-Wrocław M40 63 305 00:20:54 (335)00:03:30 (279)01:28:03 (287)00:01:56 (238)00:58:08 (363) 02:52:31 00:53:08
322 87 Piotrowski Marcin M35 90 306 00:26:55 (452)00:03:33 (289)01:24:26 (220)00:02:39 (340)00:55:02 (321) 02:52:35 00:53:12
323 188 Waszak Roman RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M50 9 307 00:21:50 (383)00:04:14 (376)01:29:17 (302)00:03:00 (367)00:54:40 (315) 02:53:01 00:53:38
324 156 Klabiński Przemysław Meibes Team Meibes M40 64 308 00:20:38 (319)00:04:20 (389)01:27:15 (277)00:02:15 (288)00:58:49 (372) 02:53:17 00:53:54
325 318 Wypych Róża K25 6 17 00:18:51 (221)00:03:58 (351)01:35:51 (359)00:01:09 (47)00:53:56 (298) 02:53:45 00:54:22
326 238 Małkowski Witold M30 63 309 00:24:35 (438)00:04:06 (362)01:30:41 (321)00:01:51 (222)00:52:39 (283) 02:53:52 00:54:29
327 503 Stopka Wojciech KPMG M45 32 310 00:18:08 (180)00:05:05 (440)01:26:23 (263)00:02:49 (354)01:01:30 (392) 02:53:55 00:54:32
328 295 Duda Marek LABOSPORT Team M40 65 311 00:19:19 (254)00:03:32 (286)01:28:14 (289)00:02:01 (256)01:01:04 (390) 02:54:10 00:54:47
329 194 Gawlik Janusz MSPiR M50 10 312 00:20:06 (287)00:03:59 (354)01:28:23 (293)00:01:31 (128)01:00:12 (382) 02:54:11 00:54:48
330 135 Olejnik Anna STREFASPORTU.PL K25 7 18 00:22:06 (389)00:04:51 (431)01:31:46 (329)00:02:18 (302)00:53:11 (290) 02:54:12 00:54:49
331 513 Dahan Eytan IDACO Triathlon M50 11 313 00:21:32 (368)00:03:41 (315)01:30:34 (319)00:03:22 (389)00:55:16 (330) 02:54:25 00:55:02
332 57 Łuć Wojciech M35 91 314 00:19:41 (267)00:03:41 (314)01:44:03 (403)00:01:32 (130)00:45:54 (108) 02:54:51 00:55:28
333 96 Kolka Zbigniew Tob Bramy Hormann M50 12 315 00:23:37 (422)00:04:04 (361)01:30:58 (325)00:01:45 (193)00:54:38 (313) 02:55:02 00:55:39
334 198 Gorzelańczyk Ewa Wilda Biega K25 8 19 00:21:22 (361)00:04:17 (384)01:35:12 (352)00:01:58 (247)00:52:39 (281) 02:55:28 00:56:05
335 530 Nowacka Małgorzata TKKF Non Iron / Unilogo Unilogo K40 2 20 00:21:40 (377)00:02:53 (144)00:56:35 (346) 02:55:36 00:56:13
336 16 Wilijewicz Dominika LABOSPORT Team Wilijewicze K40 3 21 00:21:36 (372)00:02:56 (165)01:35:04 (350)00:02:19 (303)00:53:51 (297) 02:55:46 00:56:23
337 195 Zabdyr Marcin Kondycja M45 33 316 00:16:55 (101)00:03:36 (296)01:36:14 (362)00:03:51 (399)00:55:12 (328) 02:55:48 00:56:25
338 196 Papierz Piotr M50 13 317 00:21:48 (381)00:05:29 (448)01:27:27 (279)00:01:54 (233)00:59:40 (378) 02:56:18 00:56:55
339 176 Latos Janusz Komunal Partner M50 14 318 00:20:01 (283) 02:56:25 00:57:02
340 97 Jaroszyński Paweł M45 34 319 00:22:10 (390)00:04:39 (422)01:25:19 (241)00:02:36 (335)01:01:43 (393) 02:56:27 00:57:04
341 67 Majchrzak Ola K25 9 22 00:17:57 (167)00:03:51 (339)01:38:18 (371)00:01:49 (211)00:54:57 (318) 02:56:52 00:57:29
342 54 Płonka Arkadiusz Akademia Triathlonu M50 15 320 00:21:16 (355)00:03:40 (311)01:28:55 (298)00:03:04 (373)01:00:00 (380) 02:56:55 00:57:32
343 399 Zujewski Piotr M45 35 321 00:21:02 (346)00:04:15 (380)01:32:37 (334)00:02:39 (341)00:56:30 (345) 02:57:03 00:57:40
344 76 Pyzdrowski Zbigniew M30 64 322 00:18:06 (178)00:04:19 (387)01:33:19 (339)00:01:02 (26)01:00:31 (385) 02:57:17 00:57:54
345 455 Korczyński Daniel M30 65 323 00:18:50 (220)00:04:13 (374)01:23:44 (205)00:02:15 (289)01:08:22 (410) 02:57:24 00:58:01
346 499 Szałwiński Tomek Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji M50 16 324 00:20:51 (332)00:04:58 (433)01:30:29 (317)00:03:32 (391)00:57:40 (360) 02:57:30 00:58:07
347 371 Koziołek Andrzej M35 92 326 00:21:31 (367)00:04:35 (418)01:35:50 (358)00:03:19 (385)00:52:56 (285) 02:58:11 00:58:48
348 479 Zboralski Łukasz M40 66 325 00:25:08 (444)00:05:07 (441)01:32:52 (336)00:02:27 (321)00:52:37 (280) 02:58:11 00:58:48
349 108 Nowakowski Dawid RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M25 37 327 00:18:51 (222)00:03:23 (251)01:33:35 (341)00:02:00 (251)01:00:25 (384) 02:58:14 00:58:51
350 223 Świerczewska Monika Kuźnia Triathlonu K25 10 23 00:19:48 (272)00:04:17 (383)01:39:19 (380)00:02:15 (290)00:52:46 (284) 02:58:25 00:59:02
351 206 Politowska Monika Kuźnia Triathlonu K25 11 24 00:20:45 (328)00:03:01 (178)01:37:25 (367)00:02:07 (270)00:55:43 (336) 02:59:01 00:59:38
352 515 Wojciechowski Tymoteusz M40 67 328 00:17:51 (162)00:03:31 (283)01:38:31 (374)00:01:15 (62)00:58:24 (365) 02:59:32 01:00:09
353 393 Pachulski Paweł M50 17 329 00:24:39 (439)00:04:28 (409)01:34:18 (345)00:01:19 (73)00:55:09 (326) 02:59:53 01:00:30
354 180 Lisiak Patryk FRASTAŚ POZNAŃ M40 68 330 00:19:10 (245)00:05:01 (437)01:42:48 (393)00:01:16 (65)00:51:44 (257) 02:59:59 01:00:36
355 375 Mielewczyk Zbigniew M45 36 331 00:26:06 (449)00:03:24 (255)01:38:23 (372)00:01:23 (95)00:51:19 (249) 03:00:35 01:01:12
356 132 Marcinek Andrzej 50upAT M55 6 332 00:22:22 (396)00:05:32 (451)01:30:37 (320)00:03:21 (387)00:58:58 (375) 03:00:50 01:01:27
357 109 Jezierski Sławomir niezrzeszony brak M35 93 333 00:20:29 (309)00:04:09 (366)01:36:24 (363)00:02:17 (296)00:57:39 (359) 03:00:58 01:01:35
358 418 Kuczyński Daniel Prężne Vacky M40 69 334 00:24:51 (440)00:03:58 (352)01:35:41 (356)00:02:01 (255)00:54:38 (314) 03:01:09 01:01:46
359 218 Stefaniak Małgorzata Kuźnia Triathlonu K30 6 25 00:18:10 (183)00:03:11 (210)01:39:44 (384)00:02:12 (283)00:57:55 (361) 03:01:12 01:01:49
360 50 Polcyn Jan AT Team M50 18 335 00:22:48 (412)00:03:14 (225)01:43:15 (397)00:01:59 (248)00:50:03 (206) 03:01:19 01:01:56
361 127 Zimka Łukasz M30 66 336 00:22:23 (399)00:04:39 (423)01:33:39 (342)00:02:16 (295)00:58:36 (369) 03:01:33 01:02:10
362 267 Płużyński Marcin M30 67 337 00:21:19 (358)00:05:29 (449)01:25:19 (240)00:02:03 (260)01:07:38 (407) 03:01:48 01:02:25
363 349 Rakowski Paweł Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 94 338 00:20:59 (343)00:04:21 (393)01:40:46 (388)00:01:34 (141)00:54:13 (304) 03:01:53 01:02:30
364 251 Lichnerowicz Tomasz M30 68 339 00:20:59 (342)00:04:16 (381)01:30:41 (322)00:02:26 (317)01:03:39 (395) 03:02:01 01:02:38
365 391 Szteblich Magdalena Akademia Triathlonu K30 7 26 00:22:12 (392)00:03:42 (318)01:38:15 (370)00:04:08 (405)00:54:00 (299) 03:02:17 01:02:54
366 110 Leśniewicz Mariusz M35 95 340 00:20:58 (340)00:04:24 (398)01:43:52 (402)00:04:14 (408)00:48:51 (183) 03:02:19 01:02:56
367 228 Piktel Tomasz M40 70 341 00:23:48 (429)00:04:31 (413)01:35:12 (351)00:02:08 (276)00:56:47 (349) 03:02:26 01:03:03
368 421 Wiatrowska Katarzyna Smaruj Na Trening Team / Masterlease Sport Team K25 12 27 00:19:35 (263)00:03:41 (313)01:39:11 (378)00:01:44 (187)00:58:35 (368) 03:02:46 01:03:23
369 368 Kaliciński Henryk M35 96 342 00:29:40 (460)00:03:39 (307)01:35:54 (360)00:01:59 (249)00:51:45 (258) 03:02:57 01:03:34
370 347 Panuś Marcin Puls Studio M35 97 343 00:28:11 (457)00:03:51 (338)01:29:23 (304)00:02:56 (361)00:58:45 (370) 03:03:06 01:03:43
371 438 Danków Krzysztof M35 98 344 00:19:21 (256)00:03:39 (309)01:50:31 (410)00:01:45 (191)00:48:02 (160) 03:03:18 01:03:55
372 244 Orzechowski Krzysztof KrissOrzi M30 69 345 00:25:04 (442)00:04:29 (410)01:39:29 (381)00:03:13 (378)00:52:01 (266) 03:04:16 01:04:53
373 224 Kurman Radosław M30 70 346 00:22:21 (395)00:05:21 (446)01:35:28 (355)00:02:19 (304)00:58:51 (373) 03:04:20 01:04:57
374 367 Popławska Anna Pop Masters K30 8 28 00:22:22 (397)00:03:38 (304)01:38:54 (377)00:03:19 (386)00:56:18 (342) 03:04:31 01:05:08
375 282 Wojtanowicz Marcin M35 99 347 00:27:04 (454)00:03:44 (325)01:35:15 (353)00:03:27 (390)00:55:02 (322) 03:04:32 01:05:09
376 234 Lebioda Michał M25 38 348 00:22:44 (409)00:03:53 (342)01:43:19 (400)00:01:10 (51)00:54:02 (300) 03:05:08 01:05:45
377 288 Hirsz Kamil Adam CelIronMan.pl Kancelaria.To M40 71 349 00:21:08 (351)00:04:10 (368)01:35:49 (357)00:03:18 (383)01:01:00 (389) 03:05:25 01:06:02
378 366 Wijas Andrzej M30 71 350 00:27:37 (455)00:05:10 (444)01:41:46 (390)00:02:59 (365)00:47:58 (156) 03:05:30 01:06:07
379 457 Karp Jakub Inne Spacery M40 72 351 00:25:15 (446)00:03:47 (335)01:38:23 (373)00:02:16 (292)00:55:51 (338) 03:05:32 01:06:09
380 20 Kalicińska Honorata K35 6 29 00:26:31 (451)00:03:20 (244)01:44:15 (404)00:01:50 (214)00:50:19 (214) 03:06:15 01:06:52
381 257 Cnota Bartłomiej PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 100 352 00:22:35 (408)00:04:28 (408)01:28:24 (294)00:02:16 (291)01:08:49 (411) 03:06:32 01:07:09
382 37 Kierszniewski Piotr M40 73 353 00:22:19 (394)00:04:08 (365)01:33:11 (338)00:02:59 (364)01:04:17 (398) 03:06:54 01:07:31
383 377 Wasilewski Michał M25 39 354 00:21:25 (365)00:04:44 (427)01:39:13 (379)00:02:03 (261)00:59:51 (379) 03:07:16 01:07:53
384 338 Dyniewicz Adam M45 37 355 00:24:08 (437)00:06:37 (458)01:30:14 (314)00:02:28 (322)01:03:55 (396) 03:07:22 01:07:59
385 235 Sojkowski Piotr Tri NEGU M30 72 356 00:18:11 (185)00:03:07 (203)01:51:22 (412)00:01:50 (216)00:53:05 (289) 03:07:35 01:08:12
386 35 Królak Jarosław TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 101 357 00:22:47 (411)00:03:37 (299)01:41:26 (389)00:01:32 (132)00:58:52 (374) 03:08:14 01:08:51
387 242 Gryczman Wojciech LABOSPORT Team www.alfa-klif.pl M35 102 358 00:21:52 (385)00:04:21 (391)01:39:38 (383)00:02:27 (320)01:00:21 (383) 03:08:39 01:09:16
388 359 Popławski Michał Pop Masters M35 103 359 00:21:17 (356)00:05:03 (439)01:40:25 (387)00:03:08 (374)00:59:00 (376) 03:08:53 01:09:30
389 121 Jaskiewicz Adam Adam Jaskiewicz Adam Jaskiewicz M55 7 360 00:29:31 (459)00:04:38 (421)01:33:28 (340)00:02:12 (281)00:56:21 (343) 03:09:05 01:09:42
390 409 Nowak Jarosław M30 73 361 00:22:45 (410)00:04:59 (436)01:34:50 (347)00:02:36 (334)01:04:18 (399) 03:09:28 01:10:05
391 227 Slowiński Szymon Nautilus M40 74 362 00:20:24 (303)00:05:12 (445)01:34:55 (348)00:04:00 (402)01:05:14 (400) 03:09:45 01:10:22
392 301 Matysiak Jacek M55 8 363 00:21:37 (374)00:05:23 (447)01:42:31 (392)00:03:00 (366)00:57:19 (356) 03:09:50 01:10:27
393 458 Turek Przemysław M30 74 364 00:23:39 (423)00:04:09 (367)01:43:32 (401)00:02:59 (362)00:55:38 (335) 03:09:57 01:10:34
394 514 Dyrka Maciej TODO M25 40 365 00:23:52 (431)00:03:39 (306)01:35:18 (354)00:01:29 (119)01:06:20 (405) 03:10:38 01:11:15
395 181 Pudlak Izabela UKS TRS SUSZ K35 7 30 00:23:53 (432)00:04:58 (434)01:36:57 (365)00:03:52 (400)01:01:09 (391) 03:10:49 01:11:26
396 256 Cnota Janusz PAPUNIS TEAM GDYNIA M60 3 366 00:25:07 (443)00:04:53 (432)01:29:20 (303)00:03:01 (369)01:09:58 (413) 03:12:19 01:12:56
397 89 Zgorzelski Bartosz Słynni Kenijczycy M35 104 367 00:21:40 (376)00:03:40 (310)01:54:11 (414)00:01:41 (172)00:51:33 (255) 03:12:45 01:13:22
398 356 Klimek Paweł M25 41 368 00:15:56 (66)00:03:07 (200)02:02:32 (419)00:01:40 (169)00:50:22 (215) 03:13:37 01:14:14
399 508 Siciński Rafał M30 75 369 00:18:06 (179)00:02:46 (123)01:55:42 (415)00:02:32 (330)00:55:05 (323) 03:14:11 01:14:48
400 492 Wieczorek Sewer M40 75 370 00:28:34 (458)00:04:12 (373)01:39:36 (382)00:03:38 (394)00:58:32 (366) 03:14:32 01:15:09
401 370 Kobiela Przemysław PARAGRAF TARNOBRZEG M45 38 371 00:30:30 (461)00:06:00 (453)01:40:12 (386)00:02:51 (357)00:55:55 (339) 03:15:28 01:16:05
402 406 Suwald Anna YOLO Team K25 13 31 00:22:23 (400)00:06:04 (454)01:48:33 (409)00:04:28 (411)00:54:50 (317) 03:16:18 01:16:55
403 496 Krzeszowski Robert M45 39 372 01:43:18 (398)00:05:25 (413)00:56:07 (341) 03:16:49 01:17:26
404 93 Smuszkiewicz Piotr xxx xxx M35 105 373 00:25:08 (445)00:04:26 (406)01:42:56 (396)00:01:24 (103)01:04:02 (397) 03:17:56 01:18:33
405 226 Ostrowski Przemysław M35 106 374 00:22:15 (393)00:03:28 (273)01:39:52 (385)00:03:38 (395)01:09:27 (412) 03:18:40 01:19:17
406 253 Falęcki Rafał PAPUNIS TEAM GDYNIA PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 107 375 00:23:48 (430)00:05:08 (442)01:38:04 (368)00:04:44 (412)01:07:32 (406) 03:19:16 01:19:53
407 102 Krystek Krzysztof M30 76 376 00:25:00 (441)00:04:23 (397)01:47:39 (407)00:02:10 (278)01:00:06 (381) 03:19:18 01:19:55
408 42 Nielaba Anna K35 8 32 00:20:05 (286)00:04:24 (401)01:47:48 (408)00:02:18 (300)01:05:33 (402) 03:20:08 01:20:45
409 154 Molis Paweł M40 76 377 00:20:13 (295)00:03:12 (220)02:05:42 (420)00:03:17 (381)00:48:29 (176) 03:20:53 01:21:30
410 494 Żelazny Dariusz M45 40 378 00:22:29 (405)00:06:57 (459)01:42:21 (391)00:03:36 (393)01:06:20 (404) 03:21:43 01:22:20
411 388 Zentel Szczepan M35 108 379 00:24:08 (436)00:06:11 (456)01:43:19 (399)00:02:07 (272)01:07:42 (408) 03:23:27 01:24:04
412 323 Zentel Mateusz TMS Zentinox Sp. z o.o. M35 109 380 00:24:03 (434)00:06:30 (457)01:37:10 (366)00:04:00 (403)01:12:06 (416) 03:23:49 01:24:26
413 296 Palus Małgorzata K35 9 33 00:22:34 (407)00:04:20 (390)01:42:53 (395)00:02:29 (326)01:11:41 (415) 03:23:57 01:24:34
414 167 Krakowski Bartosz LABOSPORT Team M30 77 381 00:25:22 (447)00:03:47 (334)01:34:19 (346)00:02:10 (277)01:19:51 (417) 03:25:29 01:26:06
415 160 Gryzik Czesław xTri.pl M40 77 382 00:23:22 (420)00:04:21 (394)01:47:03 (406)00:03:03 (372)01:08:09 (409) 03:25:58 01:26:35
416 61 Gardecki Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M25 42 383 00:27:56 (456)00:02:53 (142)02:02:11 (418)00:02:37 (336)00:52:33 (277) 03:28:10 01:28:47
417 122 Fajer Markus RAZ Szczecin M65 1 384 00:25:53 (448)00:05:36 (452)01:50:42 (411)00:04:13 (407)01:02:06 (394) 03:28:30 01:29:07
418 476 Rydzewska Elzbieta K35 10 34 00:26:56 (453)00:05:08 (443)01:58:22 (416)00:02:04 (265)01:00:57 (388) 03:33:27 01:34:04
419 498 Misiak Grzegorz PartnerTech Poland PartnerTech Poland-Sieradz M40 78 385 00:21:34 (371)00:06:04 (455)01:53:59 (413)00:04:00 (401)01:11:14 (414) 03:36:51 01:37:28
420 246 Glonek Marcin M25 00:14:34 (28)00:02:21 (50)01:16:11 (51) DNF
421 410 Pratnicki Mariusz PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 00:26:18 (450)00:04:22 (396) DNF
422 415 Kapkowski Marcin LABOSPORT Team M35 00:20:17 (298)00:03:16 (236)01:21:29 (151) DNF
423 216 Mroczyński Adam Kuźnia Triathlonu M30 00:16:06 (72)00:03:33 (290)01:36:28 (364) DNF
424 524 Paluch Jacek M35 01:34:59 (349)00:03:14 (379) DNF
425 362 Kucharski Michał M40 00:22:30 (406)00:02:27 (60)01:46:25 (405) DNF
426 308 Gierszewski Michał M25 00:18:36 (209)00:03:43 (321)02:01:16 (417) DNF
427 8 Grembski Maciej CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok, Sailfish, Sportmania, ZipVit, BodyKinetic M18 00:11:34 (1)00:01:47 (4) DNF
428 3 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K18 00:12:51 (6)00:01:48 (7) DNF
429 440 Brett Tomasz MLUKS Triathlon M50 00:13:08 (9)00:02:13 (35) DNF
430 2 Majka Michał LABOSPORT Team M35 00:14:19 (23)00:02:03 (16) DNF
431 451 Karasiński Marcin uks dziewiątka triathlon kalisz M45 00:14:33 (27)00:01:51 (8) DNF
432 249 Gąsiorowski Daniel RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M35 00:14:57 (35)00:02:54 (145) DNF
433 439 Pawełczak Bartłomiej LABOSPORT Team Trisfera M30 00:15:15 (42)00:02:00 (11) DNF
434 444 Cieszynski Jacek M50 00:15:42 (55)00:02:16 (43) DNF
435 19 Wilijewicz Konrad LABOSPORT Team Wilijewicze M40 00:16:21 (81)00:02:32 (75) DNF
436 461 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M30 00:16:30 (84)00:02:54 (147) DNF
437 454 Szałkowski Tomasz M40 00:16:31 (85)00:02:44 (114) DNF
438 518 Zakrzewski Rafał ZG AZS Centrum Galion M40 00:16:32 (86)00:02:17 (44) DNF
439 212 Zięba Marcin Kuźnia Triathlonu M35 00:16:41 (92)00:02:23 (53) DNF
440 252 Szczegielniak Grzegorz UKS TRS SUSZ M30 00:16:53 (100)00:03:21 (247) DNF
441 237 Palus Paweł Luft Tri Team M40 00:17:13 (117)00:02:22 (51) DNF
442 44 Majewski Paweł M35 00:17:26 (129)00:04:00 (358) DNF
443 383 Antoniak Krzysztof LABOSPORT Team M30 00:17:30 (133)00:02:42 (107) DNF
444 240 Korol Marek Smaruj Na Trening Team / Triathlon Trójmiasto M35 00:17:32 (135)00:03:05 (196) DNF
445 355 Chabasinski Rafał M35 00:17:39 (144)00:02:55 (151) DNF
446 293 Wolski Dariusz Trinity Łódź M40 00:17:46 (157)00:03:15 (232) DNF
447 177 Nowak Paweł Tri NEGU www.elastomerics.com M35 00:17:55 (165)00:03:38 (305) DNF
448 291 Hypki Maciej M25 00:18:06 (177)00:03:11 (216) DNF
449 217 Mazdziarz Michal Kuźnia Triathlonu M35 00:18:09 (182)00:03:30 (281) DNF
450 290 Janiga Robert M40 00:18:10 (184) DNF
451 437 Tadla Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M30 00:18:11 (186)00:02:46 (124) DNF
452 326 Owczarek Tomasz M45 00:18:16 (192)00:03:23 (253) DNF
453 131 Maliszewski Wojciech M40 00:18:18 (193)00:03:25 (262) DNF
454 113 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 00:18:33 (205)00:03:03 (185) DNF
455 124 Włochacz Piotr M30 00:18:35 (207)00:04:33 (417) DNF
456 231 Jaworski Maciej M35 00:18:50 (219)00:03:28 (268) DNF
457 441 Meier Markus MLUKS TRIATHLON KOLO M50 00:19:04 (236)00:03:03 (187) DNF
458 130 Płończyk Krzysztof M35 00:19:07 (239)00:02:28 (61) DNF
459 31 Fudała Wojciech M30 00:19:11 (246)00:02:39 (96) DNF
460 166 Błachowiak Mariusz Józef Maraton Leszno M50 00:21:55 (387)00:04:30 (412) DNF
461 210 Skomorucha Paweł Kuźnia Triathlonu M35 00:22:24 (401)00:02:43 (111) DNF
462 205 Górski Mateusz Kuźnia Triathlonu M18 00:22:28 (404)00:03:16 (235) DNF
463 473 Kokot Dariusz M25 00:23:43 (425)00:04:21 (395) DNF
464 5 Kalaszczyński Łukasz PTT DELTA / TRIRUN.PL M30 DNS
465 15 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team M40 DNS
466 25 Niedzielski Łukasz M40 DNS
467 26 Gudowicz Marcin M35 DNS
468 30 Nowak Paweł KM PSP Poznań M30 DNS
469 40 Pawlak Przemysław M25 DNS
470 46 Jakubisiak Grzegorz Aktywni Grójec M35 DNS
471 47 Śmigielski Marek minikoszyk.pl M30 DNS
472 55 Wilkanowski Andrzej Triathlon Szczecinek M40 DNS
473 60 Józwik Waldemar smartpharma.pl M35 DNS
474 64 Pomorska Joanna K30 DNS
475 73 Jóźwiak Anna LABOSPORT Team Matka Polka Triathlonistka K35 DNS
476 74 Świerżewski Łukasz SportowaRodzina.pl M40 DNS
477 75 Jóźwiak Jakub Atos Bull Racing Team / LABOSPORT Team M35 DNS
478 77 Stajszczyk Marcin AT Team / LABOSPORT Team M45 DNS
479 80 Klepacki Tomasz Triathlon Rawa M55 DNS
480 84 Wardzyński Mateusz M30 DNS
481 85 Mielczarek Krzysztof Triathlon Szczecinek M45 DNS
482 86 Pomorski Rafał M30 DNS
483 90 Drapella Dariusz MaratonyPolskie.PL TEAM M55 DNS
484 106 Stachowiak Ela K40 DNS
485 112 Kowalczyk Tomasz Triclub Warszawa M40 DNS
486 126 Kwiatkowski Tomasz M45 DNS
487 128 Szymula Łukasz Trinergy M40 DNS
488 142 Pieczynski Szymon osw tri team M35 DNS
489 144 Żółtek Monika LABOSPORT Team K25 DNS
490 155 Bąkowski Mikołaj M35 DNS
491 161 Robel Jakub M35 DNS
492 162 Hopfer Przemysław Nairobia M40 DNS
493 163 Mickiewicz Konrad Bałtyk/ ComplexSport Team M40 DNS
494 183 Wójcik Piotr M40 DNS
495 187 Młodzikowski Marcin M35 DNS
496 191 Hoszowski Mariusz LABOSPORT Team M40 DNS
497 202 Zwierzchowski Maciej Kuźnia Triathlonu M35 DNS
498 220 Czechowski Szymon Kuźnia Triathlonu M35 DNS
499 222 Gorczyca Karolina Kuźnia Triathlonu K30 DNS
500 264 Szałacińska Marta TRIBITION TEAM K30 DNS
501 270 Styn Andrzej M40 DNS
502 317 Nowak Roman PartnerTech Poland M35 DNS
503 328 Kosyl Piotr Secnond Breath M35 DNS
504 330 Boniecki Paweł Trisfera M40 DNS
505 344 Bachman Marcin SurfConnection M40 DNS
506 353 Skład Tomasz Mysiadło M35 DNS
507 369 Chmielowiec Tomasz MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M40 DNS
508 373 Zalega Jarosław Ghostbikers Będzin Energoprojekt Katowice M40 DNS
509 380 Stasiak Krzysztof Sport-Evo Hellmann Running Team M40 DNS
510 386 Jurski Jacek M50 DNS
511 390 Grabiec Tomasz M30 DNS
512 397 Czasak Tomasz M40 DNS
513 402 Filipek Krzysztof M25 DNS
514 407 Wojciechowski Krystian M25 DNS
515 422 Herkt Tomasz Sportevo WYSEPKA s.c. M18 DNS
516 428 Zdunek Katarzyna K35 DNS
517 431 Stermach Irek M50 DNS
518 433 Siuda Bartłomiej AKE AKE M35 DNS
519 445 Osiński Michał M40 DNS
520 447 Stępień Tomasz Danielo Sportwear Fermy Drobiu Stępień M30 DNS
521 448 Zwoliński Radosław M40 DNS
522 450 Brzeski Przemysław M30 DNS
523 459 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 DNS
524 470 Kośmider Piotr pulsstory M30 DNS
525 475 Łaźniak Piotr M30 DNS
526 482 Nowiński Tomasz M25 DNS
527 488 Gumiński Piotr AT Team M30 DNS
528 493 Łęgowski Michał M35 DNS
529 497 Kościelak Arkadiusz APEX24 M35 DNS
530 506 Sosiński Radosław M18 DNS
531 510 Nagórski Kamil TRINERGY TEAM M40 DNS
532 516 Dąbrowski Łukasz Trinergy M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon