Garmin Iron Triathlon Radków 2015 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2015-06-21 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 1 Ławicki Marcin LABOSPORT Team MTS Lubin / CCC M25 1 1 00:11:35 (2)00:01:13 (4)01:23:54 (3)00:00:40 (5)00:38:53 (3) 02:16:15
2 2 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, Szpot, Compressport, Zerod, Squeezy, Labosport :D M30 1 2 00:11:31 (1)00:00:59 (3)01:24:55 (5)00:00:44 (12)00:38:54 (4) 02:17:03 00:00:48
3 6 Głogowski Adam TRI Warrior M18 1 3 00:11:41 (3)00:00:56 (2)01:30:40 (18)00:00:39 (4)00:36:27 (1) 02:20:23 00:04:08
4 307 Swat Sylwester SWAT Team M18 2 4 00:12:37 (6)00:02:02 (49)01:22:54 (2)00:00:52 (28)00:42:36 (13) 02:21:01 00:04:46
5 396 Kulesza Jakub qool-esza M35 1 5 00:14:00 (17)00:01:47 (29)01:27:17 (10)00:00:54 (34)00:37:55 (2) 02:21:53 00:05:38
6 69 Gucwa Zbigniew GVT M25 2 6 00:17:03 (100)00:01:24 (10)01:21:39 (1)00:00:55 (36)00:42:46 (14) 02:23:47 00:07:32
7 4 Domirski Daniel Luft Tri Team M30 2 7 00:14:02 (18)00:01:43 (23)01:27:26 (11)00:00:59 (54)00:40:51 (7) 02:25:01 00:08:46
8 5 Majka Michał LABOSPORT Team M35 2 8 00:14:20 (20)00:01:44 (24)01:27:13 (9)00:00:52 (24)00:40:52 (8) 02:25:01 00:08:46
9 292 Neuman Marcin KS AZS AWF Katowice M18 3 9 00:12:34 (5)00:00:56 (1)01:32:43 (24)00:00:35 (1)00:39:17 (5) 02:26:05 00:09:50
10 354 Guż Andrzej Hotel 4 Brzozy Team Gdańsk M35 3 10 00:16:08 (60)00:02:24 (87)01:25:33 (6)00:01:05 (66)00:41:03 (9) 02:26:13 00:09:58
11 196 Sowiński Paweł Kuźnia Triathlonu M30 3 11 00:13:54 (15)00:01:22 (7)01:30:50 (19)00:00:42 (7)00:42:17 (11) 02:29:05 00:12:50
12 118 Humiński Andrzej Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M35 4 12 00:15:38 (43)00:01:22 (8)01:29:50 (16)00:00:52 (25)00:42:04 (10) 02:29:46 00:13:31
13 381 Chryczyk Jakub WERTYKAL BIKEBOARD TEAM M30 4 13 00:15:00 (29)00:01:41 (20)01:27:39 (12)00:00:51 (21)00:44:43 (31) 02:29:54 00:13:39
14 70 Buczek Bartłomiej GVT M25 3 14 00:14:56 (28)00:01:56 (41)01:28:39 (13)00:01:11 (93)00:43:19 (18) 02:30:01 00:13:46
15 36 Mierzejewski Bartosz M30 5 15 00:15:00 (30)00:02:14 (67)01:29:35 (15)00:00:58 (50)00:43:23 (19) 02:31:10 00:14:55
16 203 Czerwiec Artur KT Water Knights Zabierzow M35 5 16 00:12:34 (4)00:01:35 (16)01:34:49 (31)00:00:43 (9)00:42:20 (12) 02:32:01 00:15:46
17 306 Swat Sebastian SWAT Team M25 4 17 00:14:55 (27)00:02:03 (51)01:25:49 (7)00:00:46 (14)00:48:37 (70) 02:32:10 00:15:55
18 237 Pikorski Dominik 3WATERS, OLSH M18 4 18 00:13:40 (13)00:01:19 (6)01:31:50 (22)00:00:43 (11)00:44:43 (30) 02:32:15 00:16:00
19 56 Chorolewski Paweł MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M25 5 19 00:13:33 (10)00:01:15 (5)01:33:42 (26)00:00:42 (8)00:43:17 (17) 02:32:29 00:16:14
20 233 Czajkowski Konrad GVT M25 6 20 00:16:16 (66)00:01:39 (19)01:26:19 (8)00:00:54 (35)00:47:31 (55) 02:32:39 00:16:24
21 271 Żmuda Kacper M18 5 21 00:15:32 (38)00:01:25 (11)01:32:08 (23)00:00:57 (47)00:42:53 (16) 02:32:55 00:16:40
22 142 Markowski Marek Ulitmate Petarda Squad M35 6 22 00:13:41 (14)00:02:13 (64)01:29:20 (14)00:01:04 (63)00:46:50 (47) 02:33:08 00:16:53
23 47 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team M40 1 23 00:13:38 (12)00:01:42 (21)01:31:28 (20)00:01:13 (100)00:45:59 (37) 02:34:00 00:17:45
24 383 Mossoczy Zbigniew Wertykal bikeBoard Team M40 2 24 00:16:27 (73)00:02:01 (46)01:30:26 (17)00:00:56 (39)00:44:25 (26) 02:34:15 00:18:00
25 323 Klimkowski Sebastian Triathlon Lubin M18 6 25 00:13:57 (16)00:01:35 (15)01:34:38 (30)00:00:38 (2)00:43:33 (23) 02:34:21 00:18:06
26 160 Smoczyński Maciej 3Flow Triathlon Team M30 6 26 00:12:48 (8)00:01:24 (9)01:32:56 (25)00:00:53 (31)00:46:35 (42) 02:34:36 00:18:21
27 177 Chojnowski Sebastian Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 7 27 00:17:49 (133)00:01:51 (34)01:31:47 (21)00:00:52 (26)00:43:40 (25) 02:35:59 00:19:44
28 374 Janik Krzysztof Nysa Biega M25 8 28 00:17:03 (101)00:02:40 (125)01:35:24 (34)00:00:43 (10)00:40:20 (6) 02:36:10 00:19:55
29 393 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 7 29 00:13:34 (11)00:01:44 (25)01:34:52 (32)00:01:21 (124)00:46:03 (39) 02:37:34 00:21:19
30 379 Janisz Piotr Big T's Motley Crue M25 9 30 00:16:00 (57)00:02:07 (56)01:35:46 (38)00:00:57 (46)00:42:50 (15) 02:37:40 00:21:25
31 255 Młotkowski Mariusz 4RUN Team Piła M40 3 31 00:17:23 (117)00:01:49 (33)01:36:02 (43)00:00:45 (13)00:43:29 (21) 02:39:28 00:23:13
32 279 Nowak Krzysztof Krzysztof Nowak Krzysztof Nowak M25 10 32 00:12:50 (9)00:01:57 (43)01:36:01 (42)00:00:49 (18)00:48:30 (69) 02:40:07 00:23:52
33 53 Konarski Marcin TRIATHLON NOR NYSA M40 4 33 00:14:49 (24)00:01:48 (30)01:35:52 (41)00:01:08 (81)00:46:50 (49) 02:40:27 00:24:12
34 305 Ligocki Tomasz CHOP ZE Żelaza TRI Team M45 1 34 00:14:50 (25)00:01:49 (31)01:34:15 (29)00:01:05 (67)00:48:39 (71) 02:40:38 00:24:23
35 304 Pałetko Marek Nysa Biega www.fizjoterapia-nysa.pl M30 7 35 00:16:32 (80)00:02:27 (93)01:36:27 (49)00:00:59 (53)00:44:31 (28) 02:40:56 00:24:41
36 66 Wojciechowski Tomasz Trinergy/TOM-CAR KONIN M45 2 36 00:15:54 (52)00:01:31 (14)01:38:05 (55)00:01:10 (89)00:44:31 (27) 02:41:11 00:24:56
37 311 Zając Tomasz KT Water Knights Zabierzow M35 8 37 00:15:57 (54)00:02:24 (86)01:35:34 (36)00:01:14 (104)00:46:15 (41) 02:41:24 00:25:09
38 206 Mazurek Michal FSL VERUS AOK.PL TEAM M30 8 38 00:18:07 (145)00:02:29 (102)01:36:22 (45)00:01:07 (77)00:43:24 (20) 02:41:29 00:25:14
39 78 Nowacki Piotr IRON-PIŁA Kolarz.pl M40 5 39 00:16:13 (64)00:03:19 (188)01:33:51 (27)00:00:59 (56)00:47:30 (54) 02:41:52 00:25:37
40 395 Magdziarczyk Roman BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M35 9 40 00:16:27 (75)00:02:44 (131)01:36:26 (48)00:00:57 (44)00:45:23 (33) 02:41:57 00:25:42
41 286 Wydmuch Marek SGR Srebrna Gora M50 1 41 00:15:26 (36)00:02:45 (132)01:33:54 (28)00:02:19 (258)00:47:51 (61) 02:42:15 00:26:00
42 19 Dagil Aleksander M35 10 42 00:14:24 (22)00:02:24 (88)01:38:55 (60)00:00:56 (43)00:45:52 (36) 02:42:31 00:26:16
43 372 Pietruszka Maciej Krwawe Suty M30 9 43 00:15:59 (55)00:02:36 (115)01:37:00 (51)00:01:04 (64)00:46:53 (51) 02:43:32 00:27:17
44 194 Zięba Marcin Kuźnia Triathlonu M35 11 44 00:16:01 (58)00:01:47 (28)01:38:30 (59)00:01:15 (105)00:46:50 (50) 02:44:23 00:28:08
45 248 Jesion Ireneusz M45 3 45 00:16:37 (86)00:01:53 (37)01:36:12 (44)00:01:37 (164)00:48:10 (66) 02:44:29 00:28:14
46 41 Swędrowski Jacek PROGRESS DESIGN M35 12 46 00:20:00 (227)00:02:29 (103)01:37:46 (52)00:01:05 (68)00:43:35 (24) 02:44:55 00:28:40
47 152 Maciesz Piotr M40 6 47 00:15:33 (39)00:02:28 (100)01:36:25 (47)00:01:35 (158)00:48:58 (76) 02:44:59 00:28:44
48 123 Groszewski Radosław TRI NEGU M35 13 48 00:16:03 (59)00:02:14 (66)01:37:53 (53)00:01:35 (159)00:47:25 (53) 02:45:10 00:28:55
49 139 Broekere Tomasz MyCenter Multimedia AGD RTV M25 11 49 00:17:51 (136)00:02:03 (50)01:35:46 (39)00:01:43 (184)00:47:57 (65) 02:45:20 00:29:05
50 88 Koper Mateusz Eaton Triathlon Team M25 12 50 00:15:51 (51)00:02:40 (124)01:42:25 (85)00:00:50 (19)00:44:41 (29) 02:46:27 00:30:12
51 349 Połoński Przybysław SKF BOKSING M35 14 51 00:16:25 (72)00:02:42 (129)01:39:47 (64)00:01:09 (86)00:46:50 (48) 02:46:53 00:30:38
52 243 Noga Jarek LABOSPORT Team M30 10 52 00:17:56 (140)00:02:08 (57)01:38:30 (58)00:00:57 (48)00:47:53 (63) 02:47:24 00:31:09
53 388 Stermach Irek M50 2 53 00:19:01 (191)00:04:08 (247)01:35:32 (35)00:01:07 (74)00:47:55 (64) 02:47:43 00:31:28
54 297 Olszewski Paweł Tribition Team M25 13 54 00:15:04 (31)00:02:27 (95)01:38:16 (56)00:01:08 (82)00:50:53 (111) 02:47:48 00:31:33
55 68 Pietrzak Błażej GVT M30 11 55 00:15:09 (34)00:02:20 (76)01:42:58 (90)00:00:41 (6)00:46:47 (46) 02:47:55 00:31:40
56 21 Marek Aureliusz M18 7 56 00:16:23 (70)00:01:29 (12)01:44:59 (110)00:00:39 (3)00:44:59 (32) 02:48:29 00:32:14
57 239 Pulchny Tomasz Happy tri friends M40 7 57 00:17:01 (98)00:02:56 (156)01:40:58 (69)00:01:41 (179)00:46:06 (40) 02:48:42 00:32:27
58 191 Kozakiewicz Ryszard Kuźnia Triathlonu M40 8 58 00:17:30 (121)00:04:03 (243)01:38:24 (57)00:01:33 (153)00:47:51 (62) 02:49:21 00:33:06
59 261 Mazurkiewicz Darek M35 15 59 00:16:29 (78)00:02:40 (128)01:42:14 (80)00:01:18 (118)00:46:40 (44) 02:49:21 00:33:06
60 253 Witkowski Grzegorz LABOSPORT / TRI4FUN Witkowscy Dental Clinic M35 16 60 00:16:42 (88)00:02:10 (60)01:43:38 (96)00:01:15 (107)00:46:03 (38) 02:49:48 00:33:33
61 303 Karczewski Marcin Intel Triathlon Team M25 14 61 00:14:28 (23)00:02:28 (101)01:43:44 (99)00:01:07 (78)00:48:27 (68) 02:50:14 00:33:59
62 178 Natkaniec Jakub M35 17 62 00:14:22 (21)00:01:29 (13)01:42:37 (87)00:01:08 (79)00:50:55 (112) 02:50:31 00:34:16
63 357 Piróg Marek TRIBITION TEAM M30 12 63 00:18:03 (144)00:02:01 (45)01:40:17 (67)00:00:55 (37)00:49:24 (79) 02:50:40 00:34:25
64 326 Bar Marcin Kuźnia Triathlonu M30 13 64 00:15:35 (41)00:01:55 (39)01:41:44 (76)00:00:51 (20)00:50:49 (109) 02:50:54 00:34:39
65 127 Wytrwał Adam bike brother oshee team M45 4 65 00:14:10 (19)00:01:45 (27)01:45:13 (111)00:00:54 (33)00:49:19 (78) 02:51:21 00:35:06
66 140 Broekere Krzysztof MyCenter Multimedia AGD RTV M55 1 66 00:17:43 (127)00:02:05 (53)01:36:24 (46)00:01:32 (152)00:53:39 (164) 02:51:23 00:35:08
67 107 Sochal Jakub LABOSPORT Team M18 8 67 00:17:12 (109)00:02:39 (121)01:41:12 (70)00:00:53 (30)00:49:32 (85) 02:51:28 00:35:13
68 201 Sawka Tomasz ironMania.eu ironMania M35 18 68 00:21:13 (269)00:02:57 (157)01:35:48 (40)00:01:17 (114)00:50:30 (99) 02:51:45 00:35:30
69 143 Sadowski Krzysztof Morsy Ośno Lubuskie M45 5 69 00:18:29 (164)00:02:27 (94)01:41:21 (71)00:01:29 (142)00:48:49 (74) 02:52:35 00:36:20
70 382 Kisielewski Paweł Wertykal bikeBoard Team M40 9 70 00:19:46 (222)00:03:14 (181)01:36:32 (50)00:01:47 (195)00:51:17 (126) 02:52:36 00:36:21
71 209 Antoniak Krzysztof LABOSPORT Team M30 14 71 00:18:18 (153)00:01:36 (18)01:42:21 (82)00:00:48 (16)00:49:36 (86) 02:52:39 00:36:24
72 195 Epelbaum Dariusz Kuźnia Triathlonu M35 19 72 00:18:51 (181)00:02:58 (159)01:39:28 (61)00:01:41 (177)00:49:56 (91) 02:52:54 00:36:39
73 54 Petertil Szczepan bezpański M40 10 73 00:17:36 (124)00:02:13 (65)01:42:23 (84)00:00:53 (29)00:49:50 (88) 02:52:55 00:36:40
74 103 Kaźmierczak Marcin FiveTri M40 11 74 00:15:29 (37)00:02:25 (89)01:43:53 (100)00:01:54 (217)00:49:26 (80) 02:53:07 00:36:52
75 269 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M30 15 75 00:16:19 (69)00:02:11 (61)01:43:39 (98)00:01:09 (85)00:50:04 (93) 02:53:22 00:37:07
76 94 Sitarek Artur TRINERGY TEAM M35 20 76 00:17:32 (122)00:02:02 (48)01:40:18 (68)00:00:56 (40)00:52:45 (151) 02:53:33 00:37:18
77 116 Goździewicz Paweł biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 21 77 00:19:59 (226)00:02:54 (154)01:42:22 (83)00:01:14 (103)00:47:31 (56) 02:54:00 00:37:45
78 163 Zegler Grzegorz M30 16 78 00:17:46 (130)00:03:13 (179)01:46:33 (123)00:01:00 (57)00:45:44 (35) 02:54:16 00:38:01
79 15 Kaczmarek Maciej Redeko Bike Team M35 22 79 00:20:27 (253)00:03:08 (171)01:35:43 (37)00:01:31 (144)00:54:05 (169) 02:54:54 00:38:39
80 172 Radecki Maciej TRIBITION TEAM M30 17 80 00:18:24 (157)00:02:06 (55)01:42:28 (86)00:00:52 (27)00:51:13 (121) 02:55:03 00:38:48
81 229 Wira Mariusz KB MIŚ BOREK WLKP. M40 12 81 00:16:55 (94)00:04:14 (252)01:47:55 (140)00:02:31 (270)00:43:32 (22) 02:55:07 00:38:52
82 74 Mikołajczyk Kuba M18 9 82 00:16:35 (83)00:02:39 (122)01:41:51 (78)00:01:40 (174)00:52:34 (148) 02:55:19 00:39:04
83 322 Szostek Jacek M40 13 83 00:17:06 (103)00:02:09 (59)01:42:39 (88)00:01:06 (73)00:52:23 (144) 02:55:23 00:39:08
84 387 Śmietana Marcin M40 14 84 00:15:09 (33)00:02:20 (77)01:44:58 (109)00:01:12 (97)00:51:46 (134) 02:55:25 00:39:10
85 276 Sacha Łukasz TriWawa M35 23 85 00:18:39 (170)00:02:28 (97)01:46:35 (126)00:01:16 (108)00:46:43 (45) 02:55:41 00:39:26
86 317 Rzeszutko Rafał M25 15 86 00:18:10 (148)00:03:31 (204)01:46:46 (129)00:01:04 (62)00:46:35 (43) 02:56:06 00:39:51
87 356 Kieda Wojciech Nadaktywni M35 24 87 00:16:45 (90)00:04:15 (257)01:39:35 (63)00:02:11 (250)00:53:31 (162) 02:56:16 00:40:01
88 369 Borzyńska Marta TriWawa K30 1 1 00:17:50 (135)00:02:47 (138)01:45:38 (116)00:01:12 (96)00:48:49 (75) 02:56:16 00:40:01
89 250 Misiaszek Janusz LABOSPORT Team M55 2 88 00:18:12 (149)00:02:38 (119)01:45:39 (117)00:01:42 (182)00:48:13 (67) 02:56:24 00:40:09
90 174 Świtalski Mariusz Słoneczna Zagroda - noclegi M40 15 89 00:16:28 (77)00:01:54 (38)01:44:50 (108)00:01:25 (129)00:51:56 (140) 02:56:33 00:40:18
91 154 Sawczyn Tomasz Ti22ES M35 25 90 00:16:58 (96)00:01:51 (35)01:45:21 (112)00:01:51 (210)00:50:43 (103) 02:56:44 00:40:29
92 214 Biernat Piotr AMATOR M35 26 91 00:16:39 (87)00:02:47 (139)01:45:54 (120)00:00:52 (23)00:50:44 (105) 02:56:56 00:40:41
93 64 Tadeusz Mateusz Drużyna Szpiku M30 18 92 00:16:50 (91)00:03:36 (215)01:41:34 (73)00:01:09 (84)00:53:48 (165) 02:56:57 00:40:42
94 79 Wysocki Piotr M35 27 93 00:15:37 (42)00:03:34 (209)01:45:42 (119)00:01:31 (145)00:50:48 (108) 02:57:12 00:40:57
95 373 Piotrowski Michał LABOSPORT Team M40 16 94 00:21:44 (279)00:02:55 (155)01:46:21 (122)00:00:47 (15)00:45:28 (34) 02:57:15 00:41:00
96 275 Mildner Hubert Tri NEGU M35 28 96 00:18:56 (187)00:02:45 (133)01:46:35 (127)00:01:13 (98)00:47:48 (59) 02:57:17 00:41:02
97 309 Swat Jacek SWAT Team M50 3 95 00:16:27 (74)00:03:34 (212)01:39:49 (65)00:01:40 (173)00:55:47 (188) 02:57:17 00:41:02
98 49 Gorczyca Lukasz AT Team M30 19 97 00:19:15 (201)00:03:11 (178)01:35:01 (33)00:00:57 (45)00:58:59 (232) 02:57:23 00:41:08
99 27 Prokop Piotr TRI4fun Triathlon Team Piaseczno / AT Team M35 29 98 00:17:02 (99)00:02:40 (127)01:46:33 (125)00:01:13 (99)00:50:13 (95) 02:57:41 00:41:26
100 249 Kocoń Marcin Iron Friends M35 30 99 00:15:06 (32)00:02:24 (85)01:48:01 (143)00:01:17 (116)00:50:56 (114) 02:57:44 00:41:29
101 185 Konieczny Krzysztof TRI4fun Triathlon Team Piaseczno Krzysztof Konieczny M35 31 100 00:16:35 (82)00:02:20 (78)01:46:41 (128)00:00:54 (32)00:51:27 (131) 02:57:57 00:41:42
102 110 Dunaj Paweł MLKS RADKÓW M30 20 101 00:16:37 (85)00:02:40 (126)01:41:41 (75)00:01:59 (228)00:55:13 (181) 02:58:10 00:41:55
103 335 Oszmiańczuk Paweł PURKRUN Żary M35 32 102 00:17:15 (114)00:03:36 (216)01:43:11 (92)00:01:50 (208)00:52:23 (145) 02:58:15 00:42:00
104 384 Żwirski Marcin M25 16 103 00:18:44 (174)00:02:54 (152)01:44:32 (106)00:01:01 (59)00:51:06 (119) 02:58:17 00:42:02
105 159 Ratajewicz Maciek Speleoklub Warszawski Unilogo M35 33 104 00:20:20 (245)00:02:40 (123)01:43:39 (97)00:01:16 (110)00:50:28 (97) 02:58:23 00:42:08
106 65 Kuffel Piotr BGK / Kuźnia Triathlonu M30 21 105 00:15:47 (48)00:02:46 (137)01:47:38 (135)00:01:26 (132)00:50:57 (117) 02:58:34 00:42:19
107 135 Szlaski Igor PROTRI M25 17 106 00:18:14 (151)00:01:49 (32)01:47:52 (139)00:00:56 (41)00:49:45 (87) 02:58:36 00:42:21
108 220 Gryszkiewicz Paweł GVT M25 18 107 00:17:08 (104)00:03:09 (173)01:44:22 (102)00:01:16 (109)00:52:50 (152) 02:58:45 00:42:30
109 288 Gurgul Krzysztof Morsy Ośno Lubuskie M50 4 108 00:19:39 (217)00:02:43 (130)01:39:49 (66)00:01:13 (102)00:55:23 (183) 02:58:47 00:42:32
110 294 Knopkiewicz Wacław M40 17 109 00:15:59 (56)00:05:16 (285)01:47:55 (141)00:01:50 (206)00:47:49 (60) 02:58:49 00:42:34
111 33 Pacholak Marcin M25 19 110 00:17:22 (115)00:03:11 (177)01:47:27 (133)00:01:15 (106)00:50:03 (92) 02:59:18 00:43:03
112 176 Andrzejewski Michał M30 22 111 00:18:47 (176)00:04:15 (256)01:41:45 (77)00:01:45 (191)00:52:53 (153) 02:59:25 00:43:10
113 257 Pilszek Adam M30 23 112 00:16:10 (63)00:02:32 (108)01:41:27 (72)00:01:34 (157)00:57:54 (220) 02:59:37 00:43:22
114 164 Gajdasz Piotr Bad Analog Group M30 24 113 00:20:02 (229)00:05:20 (287)01:41:39 (74)00:03:09 (287)00:49:28 (82) 02:59:38 00:43:23
115 13 Pupka Artur AT Team M50 5 114 00:17:55 (139)00:02:04 (52)01:46:13 (121)00:01:06 (71)00:52:25 (146) 02:59:43 00:43:28
116 235 Mrugała Maciej Tribition Team M30 25 115 00:19:12 (198)00:02:51 (144)01:45:26 (113)00:01:20 (123)00:50:57 (115) 02:59:46 00:43:31
117 119 Stawicki Sebastian Herbalife Triathlon Team M40 18 116 00:20:04 (230)00:02:17 (72)01:48:18 (145)00:01:27 (134)00:47:45 (58) 02:59:51 00:43:36
118 227 Kurek Dawid M25 20 117 00:16:35 (84)00:02:35 (111)01:48:33 (146)00:01:03 (61)00:51:19 (127) 03:00:05 00:43:50
119 72 Średziński Łukasz Tribition Team M35 34 118 00:16:15 (65)00:02:31 (106)01:48:45 (148)00:01:01 (58)00:51:36 (132) 03:00:08 00:43:53
120 50 Okoń Michał Kuropatwy Run Team M35 35 119 00:18:01 (143)00:03:02 (164)01:45:28 (114)00:01:47 (193)00:52:02 (142) 03:00:20 00:44:05
121 71 Wałaszek Jan BikeBrothers Oshee Team M50 6 120 00:19:48 (224)00:01:42 (22)01:47:46 (138)00:00:48 (17)00:50:24 (96) 03:00:28 00:44:13
122 149 Nowak Adam M30 26 121 00:16:53 (92)00:02:01 (47)01:46:46 (130)00:01:34 (155)00:53:31 (161) 03:00:45 00:44:30
123 310 Trojanowski Michał T-Mobile Running Team M30 27 122 00:20:44 (262)00:03:01 (163)01:45:39 (118)00:01:44 (187)00:49:51 (89) 03:00:59 00:44:44
124 111 Bąk Aleksander Morsy Ośno Lubuskie M40 19 123 00:18:54 (184)00:02:50 (140)01:43:01 (91)00:01:46 (192)00:54:36 (175) 03:01:07 00:44:52
125 324 Klimkowski Piotr zg-lubin M45 6 124 00:19:37 (216)00:02:36 (114)01:49:52 (160)00:01:27 (135)00:47:42 (57) 03:01:14 00:44:59
126 182 Pasierbiński Piotr Tri2Live M45 7 125 00:18:56 (186)00:03:51 (232)01:44:39 (107)00:01:56 (224)00:51:54 (138) 03:01:16 00:45:01
127 226 Kowal Andrzej Water Knights Triathlon Zabierzów M35 36 126 00:15:34 (40)00:02:53 (151)01:51:09 (172)00:01:10 (87)00:50:36 (101) 03:01:22 00:45:07
128 256 Leś Mariusz LEŚ TEAM M30 28 127 00:18:27 (161)00:02:51 (145)01:42:45 (89)00:01:07 (76)00:56:17 (193) 03:01:27 00:45:12
129 394 Szabelska Ewelina K25 1 2 00:17:10 (107)00:02:22 (83)01:49:41 (158)00:01:36 (163)00:50:42 (102) 03:01:31 00:45:16
130 370 Sanestrzik Jakub M25 21 128 00:15:41 (46)00:02:15 (69)01:49:01 (150)00:01:18 (120)00:53:22 (159) 03:01:37 00:45:22
131 330 Dymek Michał M30 29 129 00:17:13 (110)00:03:03 (167)01:48:52 (149)00:01:39 (171)00:51:55 (139) 03:02:42 00:46:27
132 320 Górnisiewicz Piotr M40 20 130 00:19:27 (209)00:02:12 (63)01:49:10 (152)00:01:38 (167)00:50:57 (116) 03:03:24 00:47:09
133 199 Pedrycz Mikołaj Kuźnia Triathlonu M30 30 131 00:17:13 (111)00:03:44 (227)01:51:26 (174)00:02:01 (233)00:49:02 (77) 03:03:26 00:47:11
134 61 Kukorowski Grzegorz Morsy Ośno Lubuskie M40 21 132 00:17:27 (119)00:03:31 (202)01:45:31 (115)00:01:34 (156)00:55:33 (185) 03:03:36 00:47:21
135 175 Kubik Agnieszka BCT Team / TriLadies K25 2 3 00:16:09 (62)00:03:05 (168)01:46:33 (124)00:01:12 (95)00:56:44 (202) 03:03:43 00:47:28
136 75 Dębski Daniel Labo-Dent M45 8 133 00:20:10 (235)00:02:18 (73)01:44:24 (103)00:01:20 (122)00:55:32 (184) 03:03:44 00:47:29
137 246 Danków Krzysztof M35 37 134 00:18:34 (166)00:03:24 (192)01:47:43 (137)00:01:35 (161)00:52:38 (149) 03:03:54 00:47:39
138 171 Stypułkowski Radosław M40 22 135 00:19:43 (219)00:02:37 (118)01:49:31 (156)00:01:05 (69)00:51:16 (122) 03:04:12 00:47:57
139 361 Łukasik Błażej WKB Meta Lubliniec JWK M35 38 136 00:17:37 (125)00:04:09 (248)01:51:00 (170)00:01:41 (178)00:49:53 (90) 03:04:20 00:48:05
140 264 Buczkowska Alicja Waniewski Coaching K30 2 4 00:19:06 (193)00:02:28 (99)01:49:41 (157)00:01:06 (70)00:52:01 (141) 03:04:22 00:48:07
141 366 Kulbicki Piotr M30 31 137 00:18:49 (179)00:02:54 (153)01:50:15 (163)00:01:06 (72)00:51:24 (129) 03:04:28 00:48:13
142 238 Michlewicz Michał 10 Wpdow M30 32 138 00:17:44 (128)00:03:24 (191)01:55:00 (204)00:01:24 (128)00:47:08 (52) 03:04:40 00:48:25
143 105 Korol Marek Smaruj Na Trening Team / Triathlon Trójmiasto M35 39 139 00:16:17 (67)00:02:21 (80)01:51:07 (171)00:00:59 (55)00:54:00 (168) 03:04:44 00:48:29
144 42 Chojnacki Artur proarti.pl M35 40 140 00:19:13 (199)00:03:24 (193)01:50:05 (162)00:01:13 (101)00:51:00 (118) 03:04:55 00:48:40
145 360 Łozowski Marcin bieg opolski 502516676 M40 23 141 00:19:42 (218)00:03:09 (175)01:47:11 (132)00:01:25 (130)00:53:36 (163) 03:05:03 00:48:48
146 245 Kwinta Sławomir MARCUS M35 41 142 00:17:09 (106)00:02:27 (96)01:53:05 (188)00:01:49 (204)00:50:34 (100) 03:05:04 00:48:49
147 378 Baj Jarosław M30 33 143 00:18:36 (169)00:02:26 (91)01:44:17 (101)00:01:49 (199)00:58:09 (225) 03:05:17 00:49:02
148 190 Hetmańczyk Jakub Kiribati Club Sport Team Mikroprzygody M30 34 144 00:20:06 (232)00:02:37 (116)01:44:26 (104)00:01:05 (65)00:57:09 (210) 03:05:23 00:49:08
149 211 Nowacki Klaudiusz M30 35 145 00:17:08 (105)00:02:12 (62)01:51:53 (179)00:00:56 (38)00:53:20 (158) 03:05:29 00:49:14
150 32 Łukowski Dariusz OSIR Strzelce Opolskie M50 7 146 00:18:34 (168)00:03:41 (222)01:52:46 (183)00:01:51 (211)00:48:44 (72) 03:05:36 00:49:21
151 14 Kula Rafał LABOSPORT Team M35 42 147 00:20:09 (234)00:03:09 (174)01:50:26 (165)00:01:37 (165)00:50:29 (98) 03:05:50 00:49:35
152 22 Mierzejewska Dobrochna K30 3 5 00:17:47 (131)00:02:58 (160)01:54:24 (198)00:01:22 (126)00:49:30 (84) 03:06:01 00:49:46
153 345 Ziółkowski Piotr Kuźnia Triathlonu M25 22 148 00:16:18 (68)00:02:37 (117)01:49:18 (154)00:01:17 (113)00:56:50 (204) 03:06:20 00:50:05
154 316 Walasik Damian M18 10 149 00:21:07 (265)00:04:36 (271)01:42:06 (79)00:01:22 (127)00:57:21 (214) 03:06:32 00:50:17
155 380 Czechowska-Madej Katarzyna Miłek Triathon Team K30 4 6 00:18:21 (156)00:02:51 (143)01:50:47 (167)00:01:49 (203)00:52:44 (150) 03:06:32 00:50:17
156 86 Krzan Grzegorz GIANT POLSKA M50 8 150 00:18:27 (160)00:03:08 (172)01:52:25 (180)00:01:40 (175)00:50:55 (113) 03:06:35 00:50:20
157 109 Abramczyk Jakub kolarski.eu / AT Team M35 43 151 00:16:25 (71)00:02:09 (58)01:54:19 (197)00:01:18 (121)00:52:26 (147) 03:06:37 00:50:22
158 85 Baran Katarzyna K35 1 7 00:18:30 (165)00:03:30 (200)01:53:21 (192)00:02:11 (249)00:49:28 (83) 03:07:00 00:50:45
159 11 Piwowarski Paweł LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 36 152 00:21:26 (272)00:03:37 (218)01:42:16 (81)00:01:09 (83)00:58:34 (227) 03:07:02 00:50:47
160 331 Kowalski Grzegorz M25 23 153 00:19:20 (205)00:02:53 (149)01:51:37 (175)00:01:39 (169)00:51:51 (137) 03:07:20 00:51:05
161 146 Bocheński Maciej endoholics www.endoholics.pl M35 44 154 00:22:02 (285)00:03:40 (219)01:43:33 (94)00:01:53 (215)00:56:57 (209) 03:08:05 00:51:50
162 208 Gładosz Łukasz ETB M30 37 155 00:15:49 (49)00:01:58 (44)01:47:35 (134)00:01:18 (119)01:01:33 (253) 03:08:13 00:51:58
163 91 Włodarczak Witold TRISPACE M50 9 156 00:20:18 (242)00:01:51 (36)01:48:00 (142)00:01:02 (60)00:57:11 (211) 03:08:22 00:52:07
164 113 Olszewski Maciej M40 24 157 00:15:15 (35)00:02:31 (107)01:49:09 (151)00:02:35 (273)00:58:58 (231) 03:08:28 00:52:13
165 30 Budkowski Paweł M50 10 158 00:16:55 (93)00:02:16 (71)01:50:35 (166)00:01:11 (92)00:57:54 (221) 03:08:51 00:52:36
166 112 Biernacki Łukasz Morsy Ośno Lubuskie M45 9 159 00:20:24 (249)00:02:58 (158)01:49:12 (153)00:01:44 (186)00:54:55 (179) 03:09:13 00:52:58
167 353 Pawłowski Maciej PROTRI M35 45 160 00:17:48 (132)00:01:36 (17)01:51:43 (177)00:01:11 (91)00:57:16 (213) 03:09:34 00:53:19
168 58 Desselberger Andrzej TRI Kąty ENERGO-SPEC s.c. M45 10 161 00:16:44 (89)00:04:04 (245)01:52:36 (181)00:02:03 (234)00:54:13 (172) 03:09:40 00:53:25
169 244 Zając Grzegorz TPZ M25 24 162 00:18:59 (189)00:03:00 (162)01:53:45 (195)00:02:08 (242)00:51:48 (136) 03:09:40 00:53:25
170 333 Karczmit Danel M25 25 163 00:22:06 (286)00:04:17 (258)01:43:21 (93)00:01:49 (201)00:58:07 (224) 03:09:40 00:53:25
171 193 Szałucha Adam Kuźnia Triathlonu M25 26 164 00:15:50 (50)00:02:35 (113)01:58:20 (222)00:01:32 (148)00:51:27 (130) 03:09:44 00:53:29
172 26 Sałata Roman TeMMPo Wałbrzych M35 46 165 00:18:42 (173)00:03:02 (165)01:56:02 (209)00:01:29 (141)00:50:47 (107) 03:10:02 00:53:47
173 228 Tokarski Mateusz Morsy Ośno Lubuskie M30 38 166 00:19:37 (215)00:04:28 (266)01:53:11 (190)00:01:43 (185)00:51:17 (125) 03:10:16 00:54:01
174 348 Wasilewski Aleksander Nestle Fitness Cycling Team M40 25 167 00:18:52 (182)00:04:20 (262)01:48:44 (147)00:02:14 (252)00:56:19 (194) 03:10:29 00:54:14
175 153 Kotra Jacek Polski Klub Alpejski M30 39 168 00:16:56 (95)00:02:23 (84)01:57:15 (215)00:01:41 (180)00:52:22 (143) 03:10:37 00:54:22
176 38 Borowiak Mariusz M35 47 169 00:20:19 (243)00:02:39 (120)01:52:46 (182)00:02:00 (231)00:52:54 (154) 03:10:38 00:54:23
177 293 Porębski Łukasz Proshare Cycling Team M25 27 170 00:20:29 (257)00:04:45 (275)01:47:43 (136)00:03:05 (286)00:54:52 (178) 03:10:54 00:54:39
178 284 Stodolnik Mariusz Triathlon TKKF Koszalin M40 26 171 00:17:56 (141)00:03:17 (184)01:48:10 (144)00:01:45 (188)00:59:50 (240) 03:10:58 00:54:43
179 59 Derek Maciej M18 11 172 00:20:47 (263)00:02:32 (109)01:55:20 (205)00:01:16 (111)00:51:16 (124) 03:11:11 00:54:56
180 93 Wołyniec Emilia Tri NEGU K30 5 8 00:19:31 (212)00:02:30 (105)01:58:27 (223)00:01:17 (115)00:49:27 (81) 03:11:12 00:54:57
181 101 Matkowski Jarosław M45 11 173 00:17:11 (108)00:06:40 (302)01:43:36 (95)00:02:53 (281)01:00:57 (247) 03:11:17 00:55:02
182 241 Romański Michał M30 40 174 00:18:49 (178)00:03:29 (199)01:50:16 (164)00:01:55 (221)00:56:56 (208) 03:11:25 00:55:10
183 260 Pochciał Maciej trenujtriathlon.pl PioRun Bytom M25 28 175 00:20:07 (233)00:02:46 (134)01:51:49 (178)00:01:31 (147)00:55:15 (182) 03:11:28 00:55:13
184 290 Oziembłowski Grzegorz M30 41 176 00:17:40 (126)00:04:32 (269)01:49:58 (161)00:02:29 (266)00:56:51 (206) 03:11:30 00:55:15
185 98 Lewandowski Marek Wolf - Lewin Biega M30 42 177 00:18:09 (146)00:03:06 (169)01:54:42 (202)00:01:39 (170)00:54:33 (173) 03:12:09 00:55:54
186 347 Dębski Paweł M30 43 178 00:20:17 (239)00:03:33 (207)01:54:38 (201)00:02:30 (268)00:51:20 (128) 03:12:18 00:56:03
187 120 Kuś Piotr WABCO M30 44 179 00:19:33 (213)00:04:20 (263)01:50:55 (169)00:01:42 (181)00:55:56 (190) 03:12:26 00:56:11
188 267 Kozłowski Bogdan Tri NEGU wmsportowy.pl M40 27 180 00:19:10 (196)00:02:53 (150)01:58:15 (221)00:01:40 (176)00:51:08 (120) 03:13:06 00:56:51
189 385 Pełdiak Sławomir M25 29 181 00:15:44 (47)00:03:56 (233)01:53:37 (193)00:01:10 (88)00:59:12 (235) 03:13:39 00:57:24
190 100 Grajek Krzysztof M35 48 182 00:19:47 (223)00:03:34 (211)01:57:03 (214)00:01:39 (168)00:51:45 (133) 03:13:48 00:57:33
191 386 Król Adam NSZZ Solidarność Spartanie dzieciom M55 3 183 00:16:27 (76)00:04:01 (241)02:01:12 (233)00:01:35 (160)00:50:43 (104) 03:13:58 00:57:43
192 362 Żyłka Piotr debiut autolandbielawa M35 49 184 00:17:49 (134)00:04:53 (279)01:51:25 (173)00:02:15 (254)00:57:47 (219) 03:14:09 00:57:54
193 63 Mozdzonek Michal TriHub M35 50 185 00:17:58 (142)00:03:41 (221)01:53:19 (191)00:01:43 (183)00:57:39 (217) 03:14:20 00:58:05
194 133 Pobłocki Krzysztof PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 28 186 00:19:28 (210)00:03:17 (185)01:54:57 (203)00:01:55 (222)00:54:44 (176) 03:14:21 00:58:06
195 161 Kielak Krzysztof Kondycja M40 29 187 00:21:59 (284)00:03:02 (166)01:56:12 (210)00:02:31 (269)00:50:46 (106) 03:14:30 00:58:15
196 308 Swat Edyta SWAT Team K50 1 9 00:22:10 (287)00:04:15 (254)01:51:39 (176)00:02:36 (275)00:53:57 (167) 03:14:37 00:58:22
197 89 Wiśniewski Jakub M30 45 188 00:19:23 (206)00:02:26 (92)01:49:43 (159)00:02:05 (238)01:01:17 (250) 03:14:54 00:58:39
198 77 Molis Paweł M40 30 189 00:19:08 (195)00:02:32 (110)01:58:41 (225)00:01:27 (133)00:53:09 (155) 03:14:57 00:58:42
199 141 Wiora Maciej MyCenter Multimedia AGD RTV M45 12 190 00:17:15 (113)00:02:21 (81)01:46:52 (131)00:01:18 (117)01:07:15 (275) 03:15:01 00:58:46
200 230 Kapkowski Marcin LABOSPORT Team M35 51 191 00:20:14 (237)00:04:05 (246)01:52:58 (185)00:02:09 (246)00:55:38 (186) 03:15:04 00:58:49
201 151 Karwacki Grzegorz M40 31 192 00:17:29 (120)00:02:15 (70)02:02:25 (239)00:01:49 (200)00:51:46 (135) 03:15:44 00:59:29
202 213 Szymoszek Wojciech M30 46 193 00:20:17 (241)00:05:42 (292)01:52:47 (184)00:02:58 (283)00:54:10 (170) 03:15:54 00:59:39
203 223 Szwugier Radosław ProTri M25 30 194 00:18:53 (183)00:01:56 (42)01:55:32 (207)00:01:08 (80)00:58:40 (229) 03:16:09 00:59:54
204 391 Pustół Maciej M35 52 195 00:19:24 (207)00:04:15 (255)01:54:32 (199)00:01:38 (166)00:56:35 (197) 03:16:24 01:00:09
205 169 Koronkiewicz Adam CS IRONMAN M35 53 196 00:16:59 (97)00:03:40 (220)01:49:25 (155)00:01:57 (225)01:04:42 (269) 03:16:43 01:00:28
206 31 Kubiak Bartłomiej M25 31 197 00:15:55 (53)00:02:14 (68)01:59:41 (226)00:01:07 (75)00:57:57 (222) 03:16:54 01:00:39
207 282 Ryznar Łukasz niezrzeszony M30 47 198 00:21:09 (267)00:05:42 (293)01:50:49 (168)00:03:37 (292)00:55:43 (187) 03:17:00 01:00:45
208 130 Zgorzelski Bartosz Słynni Kenijczycy M35 54 199 00:20:25 (251)00:04:02 (242)01:56:28 (211)00:02:00 (229)00:54:12 (171) 03:17:07 01:00:52
209 144 Sawczuk Grzegorz M35 55 200 00:18:34 (167)00:02:46 (136)01:58:08 (219)00:01:28 (137)00:56:15 (192) 03:17:11 01:00:56
210 265 Zegarski Arkadiusz M40 32 201 00:17:45 (129)00:03:32 (206)01:53:47 (196)00:01:54 (220)01:00:15 (241) 03:17:13 01:00:58
211 198 Wieczorek Jacek Kuźnia Triathlonu M40 33 202 00:18:41 (172)00:02:28 (98)02:00:10 (230)00:02:07 (241)00:54:33 (174) 03:17:59 01:01:44
212 18 Fudała Wojciech M30 48 203 00:18:19 (154)00:03:35 (213)01:53:05 (186)00:01:40 (172)01:01:22 (251) 03:18:01 01:01:46
213 242 Głowacki Tomasz M40 34 204 00:21:48 (281)00:03:31 (203)01:53:05 (187)00:02:23 (261)00:57:42 (218) 03:18:29 01:02:14
214 148 Bryzek Arnold M45 13 205 00:16:31 (79)00:02:52 (147)01:57:48 (218)00:02:16 (255)00:59:48 (239) 03:19:15 01:03:00
215 351 Ratajek Dawid M25 32 206 00:17:24 (118)00:02:51 (142)02:00:28 (231)00:02:07 (240)00:56:37 (199) 03:19:27 01:03:12
216 291 Ościak Rafał Rav Team M35 56 207 00:16:09 (61)00:03:43 (225)02:01:05 (232)00:03:53 (293)00:54:58 (180) 03:19:48 01:03:33
217 272 Sojkowski Piotr Tri NEGU M30 49 208 00:18:29 (163)00:02:25 (90)01:56:49 (213)00:01:48 (197)01:00:28 (242) 03:19:59 01:03:44
218 281 Kwaśny Jerzy MGM M40 35 209 00:17:54 (138)00:03:56 (234)01:55:31 (206)00:02:29 (264)01:00:33 (243) 03:20:23 01:04:08
219 338 Wołyński Karol CARDIO-SPORT M40 36 210 00:18:58 (188)00:03:17 (186)01:58:11 (220)00:01:31 (146)00:58:39 (228) 03:20:36 01:04:21
220 299 Czeka Robert M18 12 211 00:19:25 (208)00:05:00 (281)01:57:28 (216)00:02:24 (262)00:56:38 (200) 03:20:55 01:04:40
221 298 Rezner Damian M30 50 212 00:20:36 (260)00:06:01 (297)02:02:48 (241)00:01:36 (162)00:50:08 (94) 03:21:09 01:04:54
222 43 Dzięcielewski Tomasz KS POLONIA ŚRODA Wlkp. M25 33 213 00:21:52 (282)00:05:24 (289)01:44:28 (105)00:00:58 (49)01:08:39 (282) 03:21:21 01:05:06
223 319 Pielak Marek judo-yuko DR GREHEN M35 57 214 00:18:50 (180)00:02:20 (75)01:53:44 (194)00:02:07 (239)01:04:21 (266) 03:21:22 01:05:07
224 23 Polcyn Jan AT Team M50 11 215 00:22:36 (290)00:03:18 (187)01:58:35 (224)00:02:29 (265)00:54:46 (177) 03:21:44 01:05:29
225 314 Madej Anna K40 1 10 00:17:33 (123)00:03:27 (196)01:57:38 (217)00:02:22 (260)01:00:51 (246) 03:21:51 01:05:36
226 289 Brzozowski Wiktor WSOWL Wrocław M18 13 216 00:20:33 (259)00:02:06 (54)02:07:46 (265)00:00:58 (51)00:50:49 (110) 03:22:12 01:05:57
227 168 Oklej Agata K35 2 11 00:18:40 (171)00:03:10 (176)02:05:47 (256)00:01:28 (138)00:53:23 (160) 03:22:28 01:06:13
228 37 Jóźwiak Jakub Atos Bull Racing Team / LABOSPORT Team M35 58 217 00:20:17 (240)00:04:00 (239)01:59:47 (228)00:01:51 (212)00:57:13 (212) 03:23:08 01:06:53
229 212 Szteblich Magdalena Akademia Triathlonu K30 6 12 00:21:13 (270)00:03:33 (208)02:03:04 (243)00:01:55 (223)00:53:49 (166) 03:23:34 01:07:19
230 55 Komolka Artur M40 37 218 00:20:31 (258)00:04:15 (253)02:04:21 (250)00:01:21 (125)00:53:10 (156) 03:23:38 01:07:23
231 20 Tulwin Bartosz Fundacja By The Way / fundacjabtw.org M30 51 219 00:20:25 (250)00:02:58 (161)01:55:42 (208)00:01:26 (131)01:03:10 (264) 03:23:41 01:07:26
232 125 Klepacki Zbigniew M45 14 220 00:18:25 (158)00:03:42 (224)02:03:27 (245)00:02:09 (245)00:56:14 (191) 03:23:57 01:07:42
233 343 Jaworski Paweł M30 52 221 00:19:03 (192)00:04:30 (268)02:07:22 (263)00:01:49 (202)00:51:16 (123) 03:24:00 01:07:45
234 225 Nowakowski Jakub Kibice Razem Śląsk Wrocław M25 34 222 00:21:38 (278)00:05:23 (288)02:07:21 (262)00:01:29 (140)00:48:46 (73) 03:24:37 01:08:22
235 254 Duda Marek LABOSPORT Team M40 38 223 00:17:23 (116)00:03:23 (189)02:01:19 (234)00:00:58 (52)01:01:53 (255) 03:24:56 01:08:41
236 170 Kotra-Truszczyńska Magda RehaPogotowie K25 3 13 00:18:46 (175)00:03:25 (194)02:05:29 (254)00:00:51 (22)00:56:28 (195) 03:24:59 01:08:44
237 82 Siwiec Mariusz M45 15 224 00:20:19 (244)00:05:01 (282)02:01:48 (236)00:02:27 (263)00:56:53 (207) 03:26:28 01:10:13
238 126 Markiewicz Rafał brak M35 59 225 00:20:22 (247)00:05:30 (290)01:53:10 (189)00:01:52 (214)01:06:22 (274) 03:27:16 01:11:01
239 115 Grądziel Aleksandra PAPUNIS TEAM GDYNIA K35 3 14 00:20:05 (231)00:03:44 (226)02:05:56 (257)00:01:53 (216)00:56:29 (196) 03:28:07 01:11:52
240 29 Witek Sebastian AT Team M35 60 226 00:18:20 (155)00:03:27 (197)02:05:05 (253)00:02:10 (247)00:59:12 (234) 03:28:14 01:11:59
241 202 Ignatowska Justyna ironmania.eu K30 7 15 00:20:38 (261)00:04:12 (251)02:04:33 (251)00:02:04 (235)00:56:50 (205) 03:28:17 01:12:02
242 96 Turowski Krzysztof Oksiko Adventure Team Oksikom M35 61 227 00:17:14 (112)00:04:11 (249)02:01:56 (237)00:02:11 (248)01:02:49 (261) 03:28:21 01:12:06
243 341 Kurzydło Adam M45 16 228 00:19:45 (221)00:04:01 (240)02:02:28 (240)00:01:45 (189)01:02:03 (257) 03:30:02 01:13:47
244 162 Owczarek Tomasz M45 17 229 00:17:52 (137)00:02:46 (135)02:03:21 (244)00:01:49 (198)01:04:38 (268) 03:30:26 01:14:11
245 219 Zujewski Piotr M45 18 230 00:20:01 (228)00:04:40 (273)02:04:40 (252)00:03:05 (285)00:58:12 (226) 03:30:38 01:14:23
246 165 Bogucki Krzysztof Atos Bull Racing Team M35 62 231 00:18:09 (147)00:04:18 (261)02:07:03 (261)00:01:57 (226)00:59:38 (238) 03:31:05 01:14:50
247 359 Guja Przemysław M18 14 232 00:19:53 (225)00:05:51 (295)02:07:00 (260)00:01:45 (190)00:56:36 (198) 03:31:05 01:14:50
248 344 Kozyra Jarosław M40 39 233 00:20:16 (238)00:03:48 (229)02:06:36 (259)00:01:47 (194)00:58:53 (230) 03:31:20 01:15:05
249 117 Cnota Janusz PAPUNIS TEAM GDYNIA M60 1 234 00:21:56 (283)00:06:42 (303)01:56:29 (212)00:03:11 (288)01:03:06 (263) 03:31:24 01:15:09
250 62 Dutkiewicz Robert AZS UJK Kielce M50 12 235 00:20:23 (248)00:03:28 (198)02:04:11 (248)00:01:51 (213)01:01:32 (252) 03:31:25 01:15:10
251 234 Pawłowski Krzysztof M30 53 236 00:18:12 (150)00:04:18 (260)02:03:28 (246)00:02:35 (272)01:03:02 (262) 03:31:35 01:15:20
252 34 Kula Damian AT Team M35 63 237 00:18:55 (185)00:04:11 (250)02:09:05 (266)00:02:29 (267)00:59:29 (237) 03:34:09 01:17:54
253 268 Karbowiak Daniel TUP TEAM M18 15 238 00:18:48 (177)00:06:07 (299)02:04:05 (247)00:01:58 (227)01:03:38 (265) 03:34:36 01:18:21
254 46 Wołodko Przemysław M35 64 239 00:19:00 (190)00:03:34 (210)01:54:36 (200)00:01:54 (219)01:15:33 (290) 03:34:37 01:18:22
255 45 Perz Andrzej Juvenia Wrocław M35 65 240 00:14:54 (26)00:03:48 (230)02:13:35 (277)00:01:10 (90)01:02:03 (256) 03:35:30 01:19:15
256 179 Kucner Monika Maraton Leszno K40 2 16 00:21:07 (266)00:04:04 (244)02:11:35 (270)00:01:27 (136)00:57:26 (215) 03:35:39 01:19:24
257 222 Walczak Leszek Triatlon Maraton Leszno M60 2 241 00:21:37 (277)00:05:10 (284)02:10:01 (268)00:02:43 (278)00:58:06 (223) 03:37:37 01:21:22
258 240 Lewczak Tadeusz M60 3 242 00:27:31 (305)00:03:45 (228)02:03:03 (242)00:01:50 (207)01:02:34 (258) 03:38:43 01:22:28
259 189 Pięta Bartłomiej Kuźnia Triathlonu M30 54 243 00:23:03 (292)00:03:57 (237)02:13:42 (278)00:01:32 (149)00:56:40 (201) 03:38:54 01:22:39
260 158 Nowak Roman PartnerTech Poland M35 66 244 00:26:05 (302)00:03:36 (214)02:05:59 (258)00:02:43 (277)01:01:08 (249) 03:39:31 01:23:16
261 365 Wójcik Piotr M40 40 245 00:23:13 (293)00:05:38 (291)02:02:08 (238)00:03:55 (294)01:04:51 (270) 03:39:45 01:23:30
262 337 Luterek Michał M35 67 246 00:24:45 (298)00:04:21 (264)01:59:46 (227)00:03:03 (284)01:08:01 (278) 03:39:56 01:23:41
263 334 Długosz Dominik M40 41 247 00:25:58 (301)00:05:47 (294)02:09:38 (267)00:02:04 (236)00:56:47 (203) 03:40:14 01:23:59
264 16 Dobosz Andrzej M40 42 248 00:21:28 (273)00:03:17 (183)02:17:19 (282)00:02:04 (237)00:57:36 (216) 03:41:44 01:25:29
265 25 Szulczyk Jakub CSWLąd. Poznań M25 35 249 00:21:33 (275) 03:42:20 01:26:05
266 17 Hadaś Krzysztof CSWLąd. Poznań M40 43 250 00:19:36 (214)00:05:19 (286)02:07:29 (264)00:02:33 (271)01:07:27 (277) 03:42:24 01:26:09
267 280 Hetmańczyk Maciej M25 36 251 00:26:39 (304)00:06:22 (300)02:04:13 (249)00:02:51 (280)01:02:39 (260) 03:42:44 01:26:29
268 247 Podgorski Karol M30 55 252 00:16:33 (81)00:03:49 (231)02:21:51 (288)00:01:32 (151)00:59:13 (236) 03:42:58 01:26:43
269 92 Wojtaszyk Szymon M30 56 253 00:21:32 (274)00:05:57 (296)02:05:43 (255)00:03:34 (291)01:06:14 (273) 03:43:00 01:26:45
270 12 Kaliciński Henryk M35 68 254 00:26:29 (303)00:03:30 (201)02:14:57 (280)00:02:15 (253)00:55:52 (189) 03:43:03 01:26:48
271 295 Politowska Monika Kuźnia Triathlonu K25 4 17 00:19:11 (197)00:02:21 (79)02:21:05 (286)00:01:32 (150)00:59:03 (233) 03:43:12 01:26:57
272 371 Stankiewicz Agnieszka LABOSPORT Team Tribition Team K35 4 18 00:19:08 (194)00:02:35 (112)02:11:47 (273)00:01:54 (218)01:08:04 (279) 03:43:28 01:27:13
273 342 Nowacka Małgorzata TKKF Non Iron / Unilogo Unilogo K40 3 19 00:20:28 (255)00:02:21 (82)02:18:28 (283)00:01:34 (154)01:00:43 (245) 03:43:34 01:27:19
274 204 Tomków Robert M40 44 255 00:24:19 (295)00:05:03 (283)02:19:28 (284)00:01:48 (196)00:53:11 (157) 03:43:49 01:27:34
275 375 Bobula Mariusz M40 45 256 00:24:50 (300)00:04:43 (274)02:01:45 (235)00:02:17 (257)01:10:34 (283) 03:44:09 01:27:54
276 106 Gryczman Wojciech LABOSPORT Team www.alfa-klif.pl M35 69 257 00:19:13 (200)00:03:37 (217)02:10:43 (269)00:02:16 (256)01:08:23 (281) 03:44:12 01:27:57
277 183 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 46 258 00:18:27 (162)00:01:44 (26)02:12:04 (275)00:01:16 (112)01:10:48 (284) 03:44:19 01:28:04
278 352 Krasuski Robert M45 19 259 00:20:27 (254)00:03:32 (205)02:17:14 (281)00:01:30 (143)01:05:13 (271) 03:47:56 01:31:41
279 186 Michalak Slawomir M45 20 260 00:21:12 (268)00:04:38 (272)02:11:56 (274)00:03:23 (289)01:08:08 (280) 03:49:17 01:33:02
280 390 Biegaj Marcin Morsy Ośno Lubuskie M35 70 261 00:22:51 (291)00:04:49 (278)02:14:44 (279)00:02:13 (251)01:07:20 (276) 03:51:57 01:35:42
281 266 Turek Przemysław M30 57 262 00:22:32 (289)00:03:59 (238)02:20:53 (285)00:02:50 (279)01:01:47 (254) 03:52:01 01:35:46
282 339 Nawrocki Jarosław WABCO M50 13 263 00:19:16 (202)00:03:27 (195)02:13:06 (276)00:02:08 (244)01:14:35 (288) 03:52:32 01:36:17
283 99 Grajek Monika K35 5 20 00:20:56 (264)00:02:52 (148)02:24:50 (290)00:02:00 (230)01:02:37 (259) 03:53:15 01:37:00
284 328 Walendowski Piotr ITMZM2012 M35 71 264 00:20:22 (246)00:03:14 (180)02:27:29 (293)00:01:49 (205)01:00:57 (248) 03:53:51 01:37:36
285 270 Bugaj Grzegorz M40 47 265 00:22:29 (288)00:02:51 (146)02:21:50 (287)00:01:50 (209)01:05:51 (272) 03:54:51 01:38:36
286 287 Kupka Martyna K25 5 21 00:19:43 (220)00:03:56 (235)02:11:43 (272)00:02:00 (232)01:18:34 (291) 03:55:56 01:39:41
287 300 Jelonek Łukasz MARCUS TEAM M30 58 266 00:24:47 (299)00:03:14 (182)02:11:37 (271)00:02:08 (243)01:14:11 (286) 03:55:57 01:39:42
288 150 Płaskociński Robert Pro-Run Wrocław M45 21 267 00:20:11 (236)00:04:47 (277)02:26:24 (292)00:01:12 (94)01:04:36 (267) 03:57:10 01:40:55
289 157 Kowalewska Katarzyna K40 4 22 00:20:28 (256)00:03:41 (223)02:24:08 (289)00:02:58 (282)01:14:40 (289) 04:05:55 01:49:40
290 327 Jezierski Marek Akademia Przygody M35 72 268 00:21:46 (280)00:06:23 (301)02:37:49 (296)00:01:29 (139)01:00:37 (244) 04:08:04 01:51:49
291 129 Slowiński Szymon Nautilus M40 48 269 00:19:19 (203)00:04:18 (259)02:28:30 (294)00:02:36 (274)01:14:28 (287) 04:09:11 01:52:56
292 363 Mróz Dariusz M50 14 270 00:24:44 (297)00:04:59 (280)02:26:06 (291)00:02:21 (259)01:14:00 (285) 04:12:10 01:55:55
293 80 Gryzik Czesław xTri.pl M40 49 271 00:21:35 (276)00:03:08 (170)02:32:07 (295)00:02:39 (276)01:19:34 (292) 04:19:03 02:02:48
294 217 Misiak Grzegorz PartnerTech Poland PartnerTech Poland-Sieradz M40 50 272 00:19:31 (211)00:04:33 (270)02:41:10 (297)00:03:29 (290)01:25:10 (293) 04:33:53 02:17:38
295 259 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 DNS
296 10 Kalicińska Honorata K35 DNS
297 35 Jóźwiak Anna LABOSPORT Team Matka Polka Triathlonistka K35 DNS
298 138 Kurpiewska Anna Tribition Team K35 DNS
299 340 Rekowska Sylwia Osiem59 K35 DNS
300 301 Zdunek Katarzyna K35 DNS
301 3 Najmowicz Sebastian Tri NEGU M18 DNS
302 8 Grembski Maciej CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok, Sailfish, Sportmania, ZipVit, BodyKinetic M18 DNS
303 9 Stach Dariusz CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok, Sailfish, Sportmania, ZipVit, BodyKinetic M30 DNS
304 24 Płonka Arkadiusz Akademia Triathlonu M50 00:19:19 (204)00:04:29 (267) DNF
305 28 Józwik Waldemar smartpharma.pl M35 DNS
306 336 Skomska Karolina K30 DNS
307 39 Grzebinoga Paweł Helkus.pl Olkusz M35 DNS
308 40 Kasprzyk Marcin BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M30 00:17:04 (102)00:03:23 (190) DNF
309 44 Kozak Krzysztof M30 DNS
310 48 Bily Konrad M25 DNS
311 51 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 00:18:14 (152) DNF
312 52 Sołtys Jacek M50 DNS
313 57 Włochacz Piotr M30 DNS
314 60 Marcinek Andrzej 50upAT M55 00:21:20 (271)00:03:57 (236)02:00:08 (229) DNF
315 67 Masłowski Michał Proshare Cycling Team M40 00:18:26 (159)00:02:51 (141) DNF
316 76 Jurkiewicz Dawid CSWLąd Poznań M25 DNS
317 81 Robel Jakub M35 DNS
318 83 Kuskowski Marek Łowcy Przygód Gołdap/Labosport M35 DNS
319 84 Błachowiak Mariusz Józef Maraton Leszno M50 DNS
320 87 Bera Emilian M30 DNS
321 90 Briggs Sean M45 DNS
322 95 Hoszowski Mariusz LABOSPORT Team M40 DNS
323 97 Borowiec Robert Oksiko Adventure Team Oksikom M40 00:20:26 (252)00:06:02 (298)01:24:19 (4) DNF
324 102 Janiszewski Artur M30 00:15:38 (44)00:01:55 (40) DNF
325 104 Grupiński Piotr Golden Boys M35 DNS
326 108 Pieróg Marek Asseco Active Team Asseco Poland M35 DNS
327 114 Falęcki Rafał PAPUNIS TEAM GDYNIA PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 00:23:14 (294)00:04:27 (265) DNF
328 121 Baran Roman NTT "Triada" Namysłów M35 DNS
329 122 Przybysz Michał M30 DNS
330 124 Kraus Radosław M30 DNS
331 128 Jaroniec Adam M30 DNS
332 131 Piotrowicz Krzysztof M45 DNS
333 132 Kociemba Darek LABOSPORT Team M35 DNS
334 134 Herodecki Bartłomiej M30 DNS
335 136 Tarnowski Wojciech Setpol Chojna M25 DNS
336 137 Dawiec Alfred Water Knights Triathlon Zabierzów M40 DNS
337 145 Łakomski Olek Luft Tri Team M40 DNS
338 147 Dobrosielski Grzegorz LABOSPORT Team M30 DNS
339 155 Olszewski Sławomir Giant Polska M30 DNS
340 156 Jurkiewicz Marcin M35 DNS
341 166 Maciola Rafal M35 DNS
342 167 Maziakowski Tomasz M40 DNS
343 173 Markowski Dariusz M55 DNS
344 180 Połomka Artur Maraton-Leszno M50 DNS
345 181 Chabasinski Rafał M35 DNS
346 184 Zinkiewicz Piotr Struś Pędziwiatr M45 DNS
347 187 Skomski Adam TEAM360 M40 DNS
348 188 Chmielowiec Tomasz MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M40 DNS
349 192 Górski Mateusz Kuźnia Triathlonu M18 DNS
350 197 Gasiecki Grzegorz Kuźnia Triathlonu M40 DNS
351 200 Kostecki Krzysztof Kosa Team M30 DNS
352 205 Lewczak Darek M50 DNS
353 207 Kozłowski Maciej Promet Wysowianka Team M35 DNS
354 210 Piszczatowski Roman M45 DNS
355 215 Tajak Tomasz HRmax zory M40 DNS
356 216 Zdanio Paweł M30 DNS
357 218 Chmiel Lukasz M30 DNS
358 221 Otręba Maksymilian M35 DNS
359 224 Bulski Marcin TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M25 DNS
360 231 Lipski Marcin TRI4fun Triathlon Team Piaseczno AT Team M35 00:15:40 (45)00:02:19 (74) DNF
361 232 Adamczyk Robert LABOSPORT Team M40 DNS
362 236 Żygenda Robert Mister Explosion Brapol "Wiesz, na czym stoisz" M45 DNS
363 251 Pawelec Paweł M25 DNS
364 252 Zwoliński Radosław M40 DNS
365 258 Szelągiewicz Piotr M30 DNS
366 262 Tokarski Leszek M45 DNS
367 263 Banacki Sławomir Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M40 DNS
368 273 Kalaszczyński Łukasz PTT DELTA / TRIRUN.PL M30 DNS
369 274 Kosmala Michał LABOSPORT Team Sunward Polska/Ekstremalni Strawczyn M35 DNS
370 277 Daduń Tomasz www.pomozprzemkowi.pl M40 DNS
371 278 Bedła Grzegorz M45 DNS
372 283 Kwasniewski Mateusz M25 00:12:45 (7)00:02:30 (104)01:38:02 (54)00:00:56 (42) DNF
373 285 Gładysz Krzysztof M35 DNS
374 296 Tobiasz Zbigniew M55 00:27:54 (306)00:04:46 (276) DNF
375 302 Konarzewski Marcin Kuźnia Triathlonu M35 DNS
376 312 Pomastowski Dariusz synek M35 DNS
377 313 Pomastowski Grzegorz niezrzeszony bez M60 DNS
378 315 Mazgaj Michał M30 00:24:42 (296)00:08:15 (304)01:39:31 (62) DNF
379 318 Łukawski Rafał RowerTramp M40 DNS
380 321 Bachman Marcin SurfConnection M40 DNS
381 325 Bernasconi Stefano TRICLUB M35 DNS
382 329 Guja Tobiasz M25 DNS
383 332 Angrot Romuald Romuald Angrot M35 DNS
384 73 Żółtek Monika LABOSPORT Team K25 DNS
385 7 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K18 DNS
386 346 Kopczewski Maciej M45 DNS
387 350 Głuszkowski Bogumił BE3 CITYZEN_ Poznań M45 DNS
388 355 Zantedeschi Cristian SKYLIGHT PRORACE SKYLIGHT PRORACE M40 DNS
389 358 Lasa Marcin M35 DNS
390 364 Fiks Grzegorz Fix Your Health Fix Your Health M25 DNS
391 367 Launer Tomasz RUN, TOLA RUN M40 DNS
392 368 Kepler Juliusz M25 DNS
393 376 Magdziarz Gerard Suchedniowski TriTeam M35 DNS
394 377 Kuś Paweł M30 DNS
395 389 Boroń Paweł M35 DNS
396 392 Szala Tomasz Elemental Team M25 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon