Garmin Iron Triathlon Stężyca 2020 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Czarnul Paweł (Paweł Rościszewski, Karol Draszawka) Gdańsk 40-49 636
Deska Paweł (Magdalena Calińska-Deska, Weronika Deska) Gdańsk 40-49 643

Lista główna

Name City Age group Start number
Ambroziak Krzysztof Gdańsk 40-49 656
Babciak Roman Nowy Staw 40-49 -
Bednarczyk Tomasz Gdynia 30-39 673
Bluj Roman Gdynia 60-… 641
Brzycki Radosław Tczew 40-49 637
Buczma Dorota Gdynia 40-49 611
Chojnowska Anna Gdańsk 30-39 645
Czarnul Paweł (Paweł Rościszewski, Karol Draszawka) Gdańsk 40-49 636
Degórski Marcin Reda 40-49 653
Deska Paweł (Magdalena Calińska-Deska, Weronika Deska) Gdańsk 40-49 643
Dimitrow Marcin Warszawa 40-49 628
Fajtek Dawid Kościerzyna 20-29 657
Formela Dariusz Stężyca 40-49 658
Gajewski Marcin Gdańsk 30-39 626
Galewski Ariel Chojnice 30-39 -
Garska Joanna Bytów 40-49 666
Garski Kryspin Bytów 40-49 664
Górski Jakub Gdynia 40-49 668
Gulkowski Władysław Stężyca 60-… 619
Hass Piotr Warszawa 60-… -
Jaroń-Wachułka Agnieszka Banino 30-39 633
Jarosz Jacek Wadowice 50-59 651
Jaworski Hubert Szczecin 40-49 -
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 621
Kański Jakub Łódź 40-49 -
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 -
Kątnik Leszek Gdańsk 60-… 674
Kocik Arkadiusz Łódź 50-59 646
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 648
Kołaski Krzysztof Gdynia 30-39 671
Korczynska Justyna Bojano 40-49 630
Kosuda Paweł Ciechanów 40-49 649
Kozaryn Radoslaw Stargard Szczecinski 30-39 647
Kroplewski Maciej Gdańsk 30-39 623
Krysiak Jakub Warszawa 20-29 -
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 652
Liśkiewicz Maciej Warszawa 40-49 624
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 625
Lus Tomasz Łowicz 30-39 -
Łączyński Cezary Pomiechówek 30-39 618
Makowicz Józef Żary 60-… 644
Marcinkowska Izabela Gdańsk 40-49 -
Maziarczyk Marek Gdańśk 40-49 639
Michalski Przemysław Gdańsk 40-49 622
Mielczarek Daniel Karnin 40-49 -
Milewski Benedykt Grążawy 50-59 627
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 662
Ogłoblin Adam Warszawa 20-29 650
Olczak Robert Brudzew 40-49 654
Onoszko Wojciech Chmielno 30-39 667
Ożgo Kaja Piaseczno 30-39 635
Paracki Michał Pruszcz Gdański 30-39 612
Piwowarczyk Piotr Liniewo 40-49 659
Potoczny Robert Olszewnica Stara 40-49 675
Prędota Krzysztof Warszawa 40-49 661
Pulczyński Robert Starzyno 16-17 -
Rembalski Piotr Bytów 40-49 665
Robles Jose Carlos Gdańsk 30-39 642
Rymarkiewicz Karol Gdańsk 40-49 620
Staniszewska-Duda Małgorzata Gdynia 50-59 631
Stusio Damian Gdańsk 40-49 -
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 655
Szot Dawid Sztum 20-29 614
Toporowski Mariusz Gdańsk 50-59 660
Uciechowski Sławomir Malbork 50-59 616
Wachułka Paweł Gdańsk 40-49 632
Wachułka Rafał Banino 30-39 634
Wikalińska Małgorzata Warszawa 40-49 672
Wiza Artur Warszawa 40-49 638
Wiza Hugo Warszawa 18-19 640
Wróblewska Magdalena Gdynia 40-49 617
Wróblewska Sylwia RUMIA 30-39 629
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 663
Wydrowski Lucjan Chmielno 30-39 669
Zatorski Łukasz Gdynia 30-39 615
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 670
Zuzański Patryk Gdańsk 40-49 -
Zygmuntowicz Piotr Gdynia 60-… 613
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon