Garmin Iron Triathlon Elbląg 2020 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Laskowska Agnieszka (Anna Scheibe, Bogumiła Stryszyk) Gdynia 35-39 130

Lista główna

Name City Age group Start number
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-44 55
Andrzejewska Dorota Gdańsk 35-39 -
Antoniuk Marcin Warszawa 45-49 62
Babciak Roman Nowy Staw 40-44 -
Balawejder Marek Warszawa 50-54 111
Banasik Jakub Józefosław 35-39 117
Baran Marcin Poznań 30-34 48
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 21
Bluj Mikołaj Gdynia 25-29 140
Bogacz Mariusz Radziejów 40-44 58
Boniewski Kamil Glinojeck 30-34 94
Budziszewska Marta Warszawa - Polska 35-39 66
Budziszewski Marcin Warszawa - Polska 35-39 67
Charytoniuk Piotr Elbląg 30-34 27
Chomicki Szymon Olsztyn 45-49 -
Czapliński Marek Legnica 45-49 56
Czechowski Maciej Gdynia 40-44 -
Czerwiec Michał Rumia 35-39 46
Dąbrowski Paweł Warszawa 40-44 59
Desselberger Andrzej WŁOCŁAWEK 50-54 -
Drozd Wojciech Elbląg 45-49 138
Duchcik Marcin Gdańsk 40-44 -
Durkiewicz Aleksander Braniewo 45-49 34
Dymek Adrian Ostróda 30-34 122
Fogiel Piotr Warszawa 40-44 137
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Gajewski Marcin Gdańsk 35-39 65
Gawroński Roman Zalasewo 35-39 64
Glowacki Mieczyslaw Wabrzezno 55-59 -
Graczykowski Andrzej Bydgoszcz 45-49 24
Grochowski Paweł Warszawa 30-34 93
Grodzicki Artur Warszawa 45-49 33
Gruba Jacek Brzoza 60-64 125
Gryber Piotr Bojano,koleczkowo 40-44 52
Grzybek Łukasz Łódź 35-39 60
Grzywacz-Piotrowska Anna Gdańsk 35-39 115
Gusarov Valery Gusev 50-54 25
Halbryt Maciej Gdynia 25-29 80
Hartlinski Wojciech Patryki 35-39 85
Hermann Tomasz Olsztyn 40-44 91
Hołub Andrzej Warszawa 40-44 -
Iwaszkiewicz Michal Legionowo 30-34 40
Jakubowski Kuba Olsztyn 30-34 -
Juskiw Pawel Gdynia 35-39 144
Kacymirow Tomasz Hornowek 55-59 22
Karczewski Sławomir Działdowo 50-54 54
Kawka Paulina Warszawa 25-29 61
Kącki Karol Warszawa 40-44 -
Kielak Zuzanna Warszawa 25-29 141
Kiersnowski Henryk Gdańsk 70-… 90
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 113
Knapik Karol Osielsko 30-34 127
Kolankowski Waldemar Toruń 50-54 123
Kołaski Krzysztof Gdynia 30-34 102
Kołodziej Sebastian Warszawa 35-39 79
Kołodziejczyk Łukasz Dobieszków 40-44 128
Kondraciuk Darek Toruń 45-49 44
Koszal Kacper Konin 25-29 146
Kozlowski Lukasz Elblag 35-39 -
Kreft Aleksander Kobysewo 35-39 73
Książek Andrzej Działdowo 55-59 47
Kuciaba Jacek Jagatowo 45-49 72
Kuczyński Daniel Warszawa 45-49 57
Kuliński Piotr Bełchatów 30-34 133
Kur Daniel Gdynia 35-39 124
Laskowska Agnieszka (Anna Scheibe, Bogumiła Stryszyk) Gdynia 35-39 130
Lenart Miłosz Kętrzyn 55-59 -
Lewandowski Mateusz Nowy Dwór Mazowiecki 18-24 100
Lewandowski Oskar Kruszwica 25-29 87
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 139
Lizik Radosław Bydgoszcz 45-49 119
Machnio Adam Tczew 35-39 132
Magrian Krzysztof Reda 40-44 53
Maksymiuk Marta Elbląg 30-34 -
Manista Paweł Elbląg 35-39 29
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 95
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 96
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 -
Matuszczak Jakub Kalisz 35-39 43
Mączyński Czesław Płock 65-69 31
Melkowski Marcin Iława 35-39 30
Miszewski Mateusz Gdańsk 30-34 116
Mitek Slawomir Józefosław 50-54 -
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 77
Mucha Robert Zalesie Górne 40-44 83
Munski Maciej Gdansk 40-44 -
Musial Robert Warszawa 50-54 110
Nagow Michał Bydgoszcz 45-49 70
Najmowicz Paweł Olsztyn 25-29 86
Niebrzydowski Marcin Olsztyn 18-24 78
Niedźwiecki Marcin Warszawa 35-39 37
Niski Michał Gdynia 45-49 89
Ogrodnik Michał Gdańsk 35-39 38
Olender Paweł Warszawa 40-44 101
Olszewska Karina Gdynia 40-44 -
Olszewski Adam Gdynia 45-49 -
Opiłowski Paweł Modła 45-49 126
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 68
Owczarek Paweł Pabianice 45-49 -
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 51
Pałkowski Jan Gdańsk 35-39 26
Panter Marcin Warszawa 40-44 131
Paracki Michał Pruszcz Gdański 35-39 23
Pawelski Michał Bydgoszcz 35-39 105
Peterek Anna Poznań 30-34 81
Pic Dawid Osielsko 25-29 136
Pilarczyk Bartek Ostrów Wlkp. 40-44 135
Pilski Wojciech Gdańsk 45-49 -
Podpirko Patryk Olsztyn 18-24 75
Popiel Iwona Kościan 45-49 74
Popławska Anna Warszawa 35-39 142
Potulski Jacek Gdynia 40-44 114
Prusinowski Michał Braniewo 25-29 36
Przybylak Karol Bydgoszcz 35-39 104
Rapacki Szymon Gdańsk 35-39 50
Ruciński Marcin Barcin 45-49 109
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 82
Safianski Pawel Warszawa 30-34 76
Safranow Marcin Gdańsk 40-44 112
Sędzikowski Maciej Warszawa 35-39 69
Smokowski Daniel Toruń 18-24 -
Sobota Krzysztof Jabłonna 30-34 145
Struk Piotr Białystok 25-29 97
Szczęsny Filip Szukalice 45-49 39
Szczęśniak Adrian Elbląg 30-34 143
Szlyk Maciej Inowroclaw 45-49 -
Szołowski Filip Kielce 35-39 107
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 92
Tomaszewicz Damian Elbląg 25-29 84
Tomaszewicz Piotr Elbląg 50-54 120
Truszewski Grzegorz Brenna 35-39 108
Trzciński Jakub Warszawa 18-24 -
Uciechowski Sławomir Malbork 55-59 71
Urlich Tomasz Toruń 45-49 134
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 103
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 45-49 98
Wilczewski Jarosław Łódź 45-49 42
Wintoch Marcin Toruń 45-49 99
Wojciechowski Tomasz Toruń 45-49 41
Wojdowska Magdalena Marki 25-29 118
Wrobel Mateusz Fabianki 30-34 49
Wróbel Jakub Elbląg 35-39 129
Wszeborowski Dariusz Ełk 50-54 35
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 45-49 121
Zasada Witold Łódź 45-49 -
Zawistowski Michał Sulmin 40-44 -
Zbrożek Marcin Warszawa 45-49 63
Zduńczyk Krzysztof Gdańsk 25-29 88
Zieliński Mikołaj Warszawa 25-29 106
Zujko Kinga Białystok 18-24 28
Żabowski Marek Bydgoszcz 35-39 32
Żmudziński Tomasz Gdańsk 30-34 45
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon