Garmin Ultra Race Myślenice 2020 - bieg na 51 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 51 km

Lista główna

Name City Age group Start number
Alvarez Luis Krakow 40-49 635
Apostoł Paweł Kraków 30-39 703
Babinek Adam Gdańsk 40-49 640
Banasiak Anna Zgierz 30-39 638
Barasiński Tomasz Bełchatów 40-49 617
Bieniek Damian Piotrków Trybunalski 30-39 621
Błachita Szymon Gliwice 30-39 -
Bociąga Mariusz Opole 30-39 620
Bogusławski Łukasz Szczecin 30-39 639
Borowiak Piotr Bytom 40-49 682
Borowska-Najderek Paulina Rokietnica 40-49 -
Bruzda Joanna Będzin 40-49 666
Bruzda Piotr Będzin 40-49 667
Brydniak Anna Kraków 40-49 613
Buchała Bartek Zabrze 40-49 636
Bunsch Łukasz Kraków 30-39 -
Burzynska Izabela Siepraw 40-49 681
Bydoń Agnieszka Kokotów 40-49 612
Ceberak Bartosz Rzeszów 30-39 657
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 677
Chmielewski Dariusz Gdańsk 50-59 -
Chrobasik Monika Siemianowice Śląskie 40-49 616
Chromiński Grzegorz Łódź 50-59 623
Ciesielski Przemysław Łódź 30-39 -
Cipora Katarzyna Wrocław 40-49 -
Cipora Maciej Wrocław 50-59 -
Drańko Piotr Otwock 30-39 688
Duch Emil Warszawa 30-39 689
Dyraga Marcin Gliwice 40-49 624
Frassl Jan-Olaf Krakow 18-29 643
Fryczkowski Radosław Radom 50-59 692
Furtek Iwona Kraków 30-39 646
Gapski Piotr Rogalin 30-39 696
Gaudyn Hubert Krosno Odrzańskie 40-49 627
Gawlik Sławek Kraków 30-39 664
Gołębiewska Katarzyna Gliwice 40-49 -
Grabowy Krzysztof Bolesławiec 18-29 652
Grajcar Anna Śrem 30-39 695
Grajcar Magdalena Mosina 30-39 698
Grela Kinga Kraków 30-39 699
Grodzka Agnieszka Skawina 40-49 658
Grzondziel Mirosław Katowice 40-49 690
Gunert Kuba Warszawa 60-… -
Hanarz Jacek Zielonki 40-49 669
Henschke Adam Komorniki 30-39 693
Hołówka Sławomir Kraków 40-49 647
Januchta Przemysław Lubin 40-49 630
Jaracz-Paterek Alina Wrocław 40-49 -
Jaremek Wojtek Zamość 30-39 660
Kalinowska Małgorzata Tarnowskie Góry 40-49 -
Karolewski Mariusz Będzin 50-59 614
Karp Pawel Kryg 30-39 -
Kierenko Paweł Otwock 40-49 656
Kisińska Irena Nowy Sącz 50-59 -
Kisiński Jarosław Nowy Sącz 40-49 -
Klawikowski Mateusz Warszawa 18-29 670
Kloch Dawid Węgrzce Wielkie 40-49 -
Kłosek Jacek Racibórz 30-39 634
Kondzielnik Magdalena Pszczyna 40-49 -
Konopka Mariusz Masłońskie 30-39 686
Kotarski Łukasz Zgierz 30-39 633
Kovařík Pavel Rychnov Nad Kněžnou 40-49 -
Kowalczyk Piotr Warszawa 18-29 -
Kowalska Malgorzata Warszawa 40-49 680
Koza Robert Świętochłowice 40-49 663
Kozak Robert Wałbrzych 40-49 702
Kozłowski Rafał Otwock 40-49 654
Krawczyk Marcin Otwock 40-49 655
Krynicki Maciej Kraków 30-39 -
Krzyżostaniak Łukasz Poznań 30-39 -
Kuras Przemysław Kraków 30-39 665
Kurek Jarosław Orzesze 40-49 649
Lasek Leszek Małęczyn 50-59 -
Leszczyński Karol Kamienna Góra 40-49 650
Leśniak Anna Bochnia 30-39 -
Lulis Dawid Wrocław 30-39 -
Łąk Tomasz Wrocław 40-49 611
Łuczakiewicz Krzysztof Radom 30-39 -
Łukowicz Elżbieta Dębogórze 40-49 701
Maćkowski Rafał Piwniczna Zdrój 18-29 -
Malitowski Rafał Jelcz-Laskowice 30-39 -
Maronka Agnieszka Kraków 40-49 661
Matusiak Karolina Zgierz 30-39 629
Matusiak Tomasz Helenów 40-49 628
Matusik Wojciech Kraków 40-49 -
Mlost Tomasz Wadowice 30-39 622
Mrowiec Piotr Kraków 40-49 648
Mróz Jacek Zlotoryja 50-59 683
Musielak Andrzej Murowana Goslina 30-39 -
Namiota Urszula Dębica 60-… -
Nowak Marek Karniowice 50-59 674
Nowakowski Paweł Iłowa 40-49 -
Olbert Ireneusz Brzeg Dolny 50-59 -
Petrus Karolina Katowice 18-29 668
Pietrzak Jacek Łódź 40-49 -
Pisarek Karol Warszawa 30-39 644
Polański Franciszek Kraków 40-49 679
Popławski Krzysiek Warszawa 40-49 -
Prażmowski Piotr Kraków 40-49 -
Przybylska Natalia Kraków 30-39 -
Pudełek Agnieszka Brzesko 30-39 619
Reichert Łukasz Kraków 40-49 662
Rup Radosław Katowice 40-49 672
Rybarczyk Radosław Poznań 30-39 -
Sadowska Jagoda Kraków 18-29 678
Samoć Barbara Warszawa 40-49 -
Sawala Eryk Poznań 18-29 651
Sawala Sławomir Poznań 40-49 645
Sendek Sylwia Koszyce 30-39 685
Sitak Adam Częstochowa 30-39 641
Sitak Marcin Częstochowa 40-49 631
Siudzińska Anna Bydgoszcz 40-49 -
Słowik Łukasz Kraków 40-49 -
Słupecki Radosław Chotomów 40-49 687
Sobczak Tomasz Warszawa 40-49 -
Sujecka Urszula Bełchatów 40-49 -
Sus David Glogow 18-29 684
Szałkowski Dariusz Robakowo 50-59 675
Szaporów Łukasz Proszowice 30-39 -
Szeląg Piotr Warszawa 40-49 626
Szlifińska - Nowak Anna Karniowice 40-49 673
Szmyt Piotr Poznan 40-49 -
Śledź Iwona Świętochłowice 40-49 618
Śleziak Jarosław Złoty Stok 40-49 -
Śmietana Tomasz Myślenice 40-49 653
Tabis-Hubka Rafal Zabrze 40-49 -
Tokoń Sławomir Myślenice 40-49 676
Tomaszewski Dominik Leszno 30-39 637
Tomaszewski Tomasz Warszawa 30-39 691
Tomczyk Małgorzata Łódź 40-49 -
Tomiczek Tomasz Wrocław 30-39 -
Turchan Łukasz Chorzów 30-39 642
Walczak-Dębowska Iwona Łódź 40-49 632
Wojcicki Bohdan Nadarzyn 30-39 -
Wojcieszak Klaudia Legionowo 40-49 -
Wójciak Ewelina Rawa Mazowiecka 30-39 659
Zaczyńska Dagmara Bytom 30-39 700
Zając Krystian Rabka Zdrój 30-39 671
Zakrzyński Franciszek Bolechowice 40-49 625
Zimny Tomasz Szczecin 60-… 694
Zysk Michał Warszawa 40-49 697
Żubrzak Jacek Łódź 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon