Elemental Tri Series Grodzisk Mazowiecki 2020 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Lista główna

Name City Age group Start number
Angowski Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 238
Bohdanowicz Zbigniew Warszawa 40-44 247
Bychowski Piotr Warszawa 40-44 266
Celka Sebastian Książenice 40-44 255
Chojnowski Maciej Warszawa 30-34 246
Chudecki Kamil Warszawa 50-54 242
Ciach Paweł Warszawa 30-34 240
Cieslewski Piotr Mława 35-39 281
Cieśla Robert Bełchatów 25-29 260
Cieśliński Adam Warszawa 45-49 284
Curyło Wacław Warka 55-59 263
Czarnecki Paweł Warszawa 30-34 241
De La Fuente Enrique Warszawa 40-44 236
Dmowski Wojciech Piaseczno 60-64 225
Frączek Sebastian Warszawa 35-39 245
Gajewski Piotr Milanówek 45-49 -
Głowa Michał Janinów 40-44 274
Grzymała Grzegorz Warszawa 30-34 243
Jaczewski Robert Warszawa 30-34 267
Kępa Piotr Książenice 35-39 -
Kieruzel Michał Bełchatów 30-34 275
Kimmer Jakub Zelów 30-34 264
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-44 273
Kołodziejczyk Tomasz Warszawa 45-49 252
Kowalczyk Piotr Warszawa 35-39 251
Kowalski Grzegorz Warszawa - Polska 30-34 250
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 35-39 277
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 35-39 276
Krzesak Adam Piastów 45-49 285
Kubiak Grzegorz Sochaczew 40-44 -
Kubiński Artur Ożarów Mazowiecki 40-44 257
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 286
Laskowski Michał Warszawa 40-44 -
Leksy Robert Warszawa - Polska 40-44 -
Małkowski Andrzej Zalesie Górne 40-44 271
Mejia Tula Carlos Warszawa 45-49 279
Merchelski Piotr Warszawa 35-39 -
Miasojedow Bożena Warszawa 65-69 239
Michalak Rafał Grodzisk Mazowiecki 40-44 268
Miksa Cezary Józefów 35-39 234
Nadrowski Tomasz Warszawa 35-39 270
Niezgoda Przemysław Warszawa 35-39 278
Obłąkowski Stefan Komorow 35-39 -
Ochenkowski Sebastian Warszawa 30-34 235
Ojrzyńska Milena Warszawa 25-29 283
Olborski Rafał Milanówek 40-44 249
Olczak Anna Warszawa 35-39 -
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 227
Palmowski Łukasz Rozalin 40-44 231
Palus Paweł Józefosław 45-49 -
Papież Łukasz Grodzisk Mazowiecki 30-34 254
Pisarczyk Grzegorz Warszawa 40-44 226
Pytlak Piotr Milanówek 50-54 280
Robiński Marcin Warszawa 35-39 -
Rybczak Paweł Warszawa 30-34 -
Sadowski Piotr Grodzisk Mazowiecki 35-39 282
Sadowski Tomek Podkowa Leśna 18-24 259
Samulska Ewa Warszawa 40-44 -
Sebastianowicz Grzegorz Płock 30-34 265
Sękowski Marcin Choroszcz 50-54 258
Skobel Tomasz Radom 40-44 -
Sosnowski Miłosz Warszawa 45-49 237
Stadnik Jakub Jastrzębnik 30-34 228
Sucholewski Damian Warszawa 40-44 233
Surmański Jacek Warszawa 40-44 -
Szymaniak Paweł Grodzisk Mazowiecki 40-44 232
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 269
Ujczak Krzysztof Warszawa 30-34 256
Walusiński Jarosław Puławy 25-29 244
Wesołowski Łukasz Wołomin 30-34 253
Wiech Ewa Klebark Wielki 50-54 230
Wiech Roman Klebark Wielki 50-54 229
Wierzbicki Paweł Piaseczno 40-44 261
Wiśniewski Kamil Grodzisk Mazowiecki 40-44 262
Zychewicz Maciej Warszawa 35-39 272
Żukowski Roman Grodzisk Mazowiecki 35-39 248
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon