Elemental Tri Series Blachownia 2018 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Boral Hubert (Boral Piotr, Walaszczyk Radosław) Częstochowa 35-39 352
Lasoń Przemysław (Wardęga Michalina, Półrola Mateusz) Radomsko 25-29 399
Matuszczyk Marek (Hanusiak Rafał, Konrad Mazur) Radomsko 45-49 446
Śliwa Krzysztof (Tomasz Jaworski, Bartłomiej Stelmaszczyk) Częstochowa 35-39 447

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamowski Zbigniew Myszków 35-39 415
Andrzejuk Michal Warszawa 40-44 444
Banaś Łukasz Czestochowa 35-39 340
Bańczyk Marcin łaziska górne 40-44 418
Bąk Tymoteusz Ruda Śląska 40-44 470
Berezowski Sławomir Opole 50-54 403
Bieńkowski Adam Rybnik 30-34 -
Bogus Rafał Częstochowa 45-49 502
Bohater Piotr Wrocław 40-44 -
Boral Hubert (Boral Piotr, Walaszczyk Radosław) Częstochowa 35-39 352
Brzóska Henryk Kielce 50-54 478
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 397
Chobot Krzysztof Czestochowa 40-44 469
Cholewa Sebastian Świętochłowice 40-44 359
Chrabąszcz Mateusz Kielce 35-39 -
Chyliński Adam Siemianowice Śląskie 40-44 391
Ciepiela Piotr Częstochowa 18-24 374
Cieszyński Szymon Toruń 18-24 407
Cybulska Dominika Lublin 40-44 500
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Czerniak Adam Myszków 40-44 495
Daniel Piotr Bielsko-Biała 30-34 386
Demianiuk Marcin Skrzeszew 40-44 404
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 35-39 -
Dittmann Grzegorz Chorzów 25-29 409
Dobrenko Daniel Blachownia 40-44 486
Dobrzyński Przemysław Gostynin 40-44 434
Dudek Bartosz Katowice 25-29 -
Dudek Kamil Wieliczka 30-34 435
Dziembowski Łukasz Radwanice 30-34 477
Ellis Mark Warsaw 40-44 417
Felka Dariusz Gwoździce 25-29 456
Foltyn Agnieszka Kluszkowce 45-49 449
Gałązka Anna Złoty Potok 18-24 466
Gawenda Dariusz Kobiór 40-44 419
Gehr Sebastian Kraków 35-39 382
Gershun German Moscow 45-49 480
Gibiec Kinga Cieszyn 18-24 411
Gibiec Wiktoria Cieszyn 18-24 483
Ginalski Zbigniew Rzędkowice 70-… 464
Górski Jakub Czechowice-Dziedzice 35-39 499
Górski Mateusz Warszawa 25-29 387
Gruszka Michał Siemianowice Śląskie 40-44 -
Grzybowski Karol Olsztyn 18-24 420
Haładus Dominik Częstochowa 35-39 504
Hamela Krzysztof Chorzów 55-59 322
Hamela Weronika Chorzów 25-29 323
Heczko Adam Cieszyn 30-34 465
Hoffmann Wojciech Kraków 40-44 347
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 485
Jackowiak Piotr Brzeg 30-34 458
Janecki Jacek Częstochowa 35-39 350
Jarmołowicz Artur Daleszyce 40-44 473
Jaroń Tomasz Widna Góra 45-49 467
Jastrząb Ewa Warszawa 35-39 -
Kacperski Mirosław EŁK 55-59 346
Kapela Mariusz Bytom 40-44 -
Kapica Ewelina Bytom 30-34 371
Kapica Marek Bytom 35-39 336
Karasiński Łukasz Gliwice 25-29 338
Karch Tomasz Świebodzice 35-39 474
Karwala Łukasz Szarlejka 40-44 408
Kempa Maciej Pilchowice 45-49 334
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 392
Kieda Wojciech Białystok 40-44 393
Kiełbasa Robert Lublin 30-34 362
Kijak Artur Dąbrowa Górnicza 40-44 401
Kimmer Jakub Zelów 30-34 368
Kisiel Anita Częstochowa 40-44 363
Kisielewski Paweł Kraków 40-44 503
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 421
Kluza Dawid Gniazdów 25-29 439
Kłos Krzysztof Żołynia 35-39 490
Knapik Mariusz Częstochowa 40-44 -
Kocik Kamil Lasocin 25-29 454
Kokot Marcin Konin 30-34 370
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 341
Konarski Marcin Nysa 45-49 376
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 489
Kornes Janusz Sosnowiec 45-49 463
Kotowski Norbert Wrocław 30-34 369
Kotra Jacek Smolnica 35-39 -
Kowalski Michał Kraków 25-29 430
Kozak Adam Siemianowice Śląskie 50-54 -
Kramer Rafal Radom 50-54 -
Kraska Wiesław Katowice 35-39 -
Kubasik Tomasz Lubliniec 35-39 426
Kuc Monika Kraków 35-39 -
Kuciński Benjamin Katowice 35-39 -
Kuczyk Szymon Siemianowice Śląskie 40-44 343
Kurdziel Michał Kraków 30-34 400
Kurtyka Agnieszka Dąbrowa Górnicza 35-39 325
Kwiatkowski Jacek Kraków 60-64 -
Kwiecień Katarzyna Siewierz 35-39 -
Kwiecień Krystian Siewierz 35-39 -
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 388
Lasoń Przemysław (Wardęga Michalina, Półrola Mateusz) Radomsko 25-29 399
Lenart Artur Chełmek 45-49 328
Leśniowski Piotr Opole 35-39 414
Lipińska Jolanta Częstochowa 65-69 329
Lis Tobiasz Bolesławiec 30-34 337
Lissy Janusz Dobrodzień 40-44 427
Litawa Jacek Warszawa 45-49 333
Łaba Daniel Oleśnica 35-39 475
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 372
Łączny Jakub Trojanowice 18-24 472
Łuszcz Konrad Bytom 25-29 365
Łyczak Lucjan Siemianowice Śląskie 35-39 -
Maciejczyk Marcin Gliwice 30-34 441
Majta Jan Kielce 25-29 491
Malanowski Jarosław Płock 55-59 451
Malicki Jacek Dobra Nowiny 60-64 -
Malinowski Przemyslaw Rybnik 45-49 -
Małek Piotr Zawiercie 35-39 428
Małolepszy Robert Olsztyn 50-54 321
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 384
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 385
Matusz Rafał Blachownia 40-44 488
Matuszczyk Marek (Hanusiak Rafał, Konrad Mazur) Radomsko 45-49 446
Matyja Andrzej Kłobuck 40-44 471
Mądry Marcin Częstochowa 30-34 353
Messyasz Krzysztof Oława 35-39 438
Miagkyj Artem Jaworze 30-34 462
Miarka Szymon Częstochowa 30-34 505
Miasojedow Bożena Warszawa 60-64 324
Michalewicz Marcin Mysłowice 35-39 440
Michalik Grzegorz Częstochowa 40-44 330
Mielke Raphael Bażanowice 50-54 335
Mruszczyk Marcin Siemianowice Śląskie 35-39 396
Musiał Marcin Warszawa 40-44 360
Nawrat Mirosław Zabrze 35-39 379
Niewiadomski Mirosław Lidzbark Warmiński 45-49 479
Nos Łukasz Siemianowice 35-39 383
Nowak Adam Gliwice 40-44 345
Nowak Mariusz Bytom 40-44 -
Nowok Maciej Chorzów 25-29 498
Obniski Marek Krakow 30-34 390
Olczak Anna Warszawa 35-39 -
Olma Dariusz Jawiszowice 40-44 342
Ostrowski Tomasz Włoszczowa 30-34 437
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 357
Papuga Dariusz Jawiszowice 50-54 339
Pasuto Grzegorz Katowice 35-39 -
Pawłowski Marcin Kraków 40-44 496
Pietyszuk Dariusz Gliwice 40-44 461
Pikorski Dawid Zabrze 25-29 405
Pikorski Dominik Zabrze 25-29 354
Piotrowski Mariusz Chorzów 40-44 358
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 -
Podgorny Maciej Krakow 30-34 468
Podgórski Bartosz Bytom 35-39 327
Pron Adam Katowice 40-44 452
Przymusiński Filip Poznań 35-39 497
Raj Pawel Opole 40-44 -
Rajtor Klaudiusz Gliwice 55-59 448
Rembisz Sebastian Kraków 40-44 484
Rębisz Paweł Jaworzno 40-44 493
Rogala Jacek Wrocław 55-59 413
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 349
Rokita Paweł Gorlice 30-34 398
Rother Marek Wrocław 50-54 -
Rydecki Paweł Blachownia 50-54 501
Sambak Tadeusz Brzeszcze 45-49 326
Samulska Ewa Warszawa 40-44 -
Schirmer Julia Warszawa 18-24 425
Sitek Grzegorz Tarnowskie Góry 40-44 361
Siwek Jacek Łuczyce 35-39 443
Siwy Dominik Mikołów 35-39 -
Siwy Sebastian Mikołów 40-44 506
Skoczynski Szymon Ruda Śląska 35-39 450
Skrzynkowska Joanna Opole 40-44 331
Skrzynkowski Piotr Opole 40-44 332
Skupień Konrad Łódź 45-49 355
Słomczyński Bartosz Opole 40-44 455
Snelewski Mateusz Klonowa 25-29 460
Sobolewski Jakub Warszawa 40-44 431
Sokół Łukasz TYCHY 30-34 344
Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 55-59 389
Sowa Andrzej Chorzów 45-49 381
Stachowski Wojciech Gliwice 40-44 348
Stalica Wojciech Częstochowa 45-49 494
Stańczyk Tomasz Kalety 45-49 -
Stasik Sebastian Częstochowa 18-24 373
Stefański Wojciech Gniezno 18-24 482
Stelmachowicz Jarosław Komprachcice 45-49 481
Stermach Beate Wrocław 25-29 364
Stermach Irek Wrocław 55-59 377
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 -
Strózik Tomasz Blachownia 45-49 487
Stuchlik Tadeusz Tarnowskie Góry 45-49 406
Suchanek Szymon Częstochowa 25-29 416
Syska Wojciech Kraków 30-34 375
Szafrański Michał Katowice 40-44 412
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 436
Szczepanski Krzysztof Będzin 40-44 351
Szczepański Dariusz Mikołów 50-54 394
Szczyrbowski Michał Rybnik 35-39 402
Szymczyk Tomasz Częstochowa 35-39 356
Szymonek Mirosław Złotoryja 55-59 433
Śliwa Krzysztof (Tomasz Jaworski, Bartłomiej Stelmaszczyk) Częstochowa 35-39 447
Świerczewski Piotr Smolec 40-44 423
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 424
Tarczewski Tomasz Zawiercie 35-39 -
Terech Tomasz Radzionkow 40-44 410
Tokarek Marek Poznań 40-44 492
Tokarska Elżbieta Opole 35-39 367
Tokarska Magdalena Opole 40-44 366
Trych Artur Warszawa 40-44 -
Tyburski Jacek Minsk Mazowiecki 45-49 429
Urbański Rafał Częstochowa 35-39 507
Walentek Adrian Częstochowa 45-49 395
Welzer Dariusz Oława 45-49 453
Wiewióra Robert Kobyłka 35-39 -
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 445
Włoszczyna Konrad Mielec 40-44 476
Wojtaszyk Szymon Koźmin Wlkp. 35-39 380
Woronko Damian Białystok 40-44 432
Wyszomierska Małgorzata Warszawa 30-34 378
Zmysłowski Jacek Lublin 60-64 459
Zmysłowski Łukasz Motycz 35-39 442
Żmudziejewski Jakub Kraków 25-29 422
Żukowska Basia Lublin 50-54 457
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon