Elemental Tri Series Blachownia 2018 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Al-Selwi Tarek Zuzela 24-… 84
Babicz Pawel Krakow 24-… -
Badura Barbara Dąbrowa Górnicza 24-… 99
Bagienska Aleksandra Krakow 24-… 173
Bander Jerzy Wodzisław Śląski 24-… 76
Barańska Olga Częstochowa 24-… 169
Bartkowiak Hubert Żmigród 24-… 64
Bąk Marek Tarnowskie Góry 24-… 154
Bąk Mirosław Chorzelów 24-… 159
Bąk-Skwara Michalina Aleksandria 24-… 136
Biedrawa Konrad Rumia 16-17 157
Bieńkowski Paweł Knurów 24-… -
Bohater Paulina Wrocław 18-19 162
Borkowy Michał Bojszowy 24-… 104
Bruździak Maciej Borkowo 20-23 81
Brzóska Jakub Kielce 24-… -
Chaduła Adrian Witkowice 24-… 51
Chudzik Sylwia Krakow 24-… 54
Chwaja Michał Chrzanów 24-… -
Cieśla Jan Rudniki 24-… -
Cieślik Mateusz Poznań 20-23 149
Cieślik Michał Opole 24-… 106
Combik Marcin Kraków 24-… -
Cybulski Bartłomiej Kędzierzyn-Koźle 24-… 170
Cybulski Piotr Lublin 24-… 166
Czernik Artur Bieruń 24-… 134
Drzewoszewski Kamil Susz 18-19 -
Dudek Alfred Opole 24-… 36
Durkalec Adam Tychy 24-… -
Dworaczek Grzegorz Bytom 24-… 117
Dzik Szymon Iława 18-19 160
Dziubała Jakub Popów 20-23 116
Falbogowski Maciej Poznań 18-19 148
Federowicz Piotr Sosnowiec 24-… -
Garbowicz Artur Kielce 24-… 95
Gągol Anna Dąbrowa Górnicza 24-… 111
Gibalski Kajetan Rościsławice 18-19 -
Giet Magdalena Dziergowice 20-23 68
Gonera Piotr Częstochowa 24-… -
Gonska Szymon Studzionka 18-19 -
Grodzki Przemysław Zambrów 24-… 35
Grzywacz Maciej Kraków 18-19 137
Gudanowski Tadeusz Augustów 24-… 145
Guzik Tomasz Zawiercie 24-… 79
Hajewski Tomasz Katowice 24-… 130
Holona Bożena Cieszyn 24-… 67
Hrynkiewicz Przemysław Sosnowiec 24-… 115
Imosa Jakub Katowice 24-… 28
Izbiński Rafał Skarżysko-Kamienna 24-… 118
Jagiełło Małgorzata Lewin Brzeski 24-… -
Janicka-Jawor Joanna Mysłowice 24-… 58
Jarosik Waldek Wroclaw 24-… 121
Jasińska Patrycja Tychy 20-23 93
Jastrząb-Standerska Joanna Czestochowa 24-… 171
Jawor Marcin Mysłowice 24-… 57
Jelonek Łukasz Tarnowskie Góry 24-… 88
Joński Michał Częstochowa 24-… -
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-23 63
Kaźmierczak Marcin Łódź 24-… 53
Kaźmierczak Mateusz Łódź 16-17 109
Kąkolewska Marta Częstochowa 24-… 55
Kierzkowska Aniela Białystok 24-… 40
Klementowski Jan Wrocław 24-… 146
Kluźniak Jacek Kielce 24-… 141
Knez Anna Kraków 24-… 114
Kobiela Daria Częstochowa 24-… 73
Kogut Edyta Zory 24-… -
Kokot Dariusz Konin 24-… 52
Kołodziej Mateusz Katowice 16-17 138
Kołodziej Ziemowit Katowice 24-… 139
Kostro Michał Białystok 24-… 165
Kowal Andrzej Konopiska 24-… 49
Kowalski Kuba Gniezno 18-19 48
Kozłowska-Kawycz Karolina Komorów 24-… 74
Kubeczka Krzysztof Cieszyn 24-… 44
Kuciński Michał Łódź 24-… 164
Kuciński Przemysław Łódź 24-… 163
Kujawski Marcin Lodz 24-… 158
Kuster Sylwester Dąbrowa Górnicza 24-… -
Kuszewski Mariusz Suchedniów 24-… -
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 20-23 -
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-19 -
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-19 60
Lewiński Adam Katowice 24-… 29
Ligęza Tomasz Prudnik 24-… 105
Lipowska Małgorzata Kraków 20-23 47
Lis Łukasz Lublin 24-… -
Lupa Marcin Wrocław 24-… 31
Ławicki Piotr Lubin 20-23 168
Majchrzak Darek Blachownia 24-… 142
Majchrzak Łukasz Kłomnice 24-… 46
Maksymowicz Tomasz Elbląg 18-19 122
Malicki Jacek Dobra Nowiny 24-… 62
Malinowski Przemyslaw Rybnik 24-… 135
Markiewicz Marcel Poznań 18-19 151
Marzec Artur Wieliczka 24-… 61
Marzec Łukasz Dąbrowa Górnicza 24-… 153
Matusewicz Michał Jedlina-Zdrój 16-17 -
Michniewicz Maciej Opole 24-… 101
Mietelski Grzegorz Czestochowa 24-… 71
Morcinek Jakub Mysłowice 24-… 41
Nawrocka Agnieszka Wodzisław Śląski 24-… 27
Niewiadomski Artur Radzionków 24-… 87
Nowak Małgorzata Kraków 24-… 34
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-23 92
Okwiet Michał Częstochowa 24-… 103
Owczarek Krzysztof Częstochowa 24-… 110
Paliński Maciej Susz 18-19 86
Petrie Iain Kraków 24-… 127
Petters Klaudia Bolesławiec 18-19 -
Piechota Przemysław Opole 24-… 120
Plata Agnieszka Kraków 24-… 94
Pogonowski Maciej Niepołomice 24-… 113
Polanowski Marek Kłobuck 24-… -
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 72
Posyniak Piotr Brzeg 24-… 102
Półtorak Marcin Zawiercie 24-… 70
Przebieracz Dorota Kazimierza Wielka 24-… -
Przebinda Łukasz Kraków 24-… 112
Pytel Maria Starachowice 24-… 38
Radko Krystian PONIATOWICE GM. OLEŚNICA 24-… 140
Radomiński Tomasz Mińsk Mazowiecki 24-… 69
Raj Pawel Opole 24-… 131
Rakus Maria Kisielów 18-19 59
Ratajczak Magdalena Poznań 18-19 150
Redman Grzegorz Sosnowiec 24-… 107
Reks Aleksandra Wieliszew 18-19 91
Rogacz Grzegorz Racibórz 18-19 -
Rolka Gabriela Kraków 24-… -
Romański Maciej Tarnowskie Góry 24-… 119
Rumińska Katarzyna Malbork 18-19 161
Rybczyński Michał Gliwice 24-… 143
Sikora Marta Juszczyn 18-19 132
Siódmiak Igor Szczecinek 20-23 152
Skolasiński Radosław Susz 18-19 -
Skowroński Błażej Koluszki 24-… 80
Słomiński Sebastian Świebodzice 18-19 144
Snelewski Grzegorz Pabianice 24-… 129
Sobańska Izabela Drużbice 20-23 24
Soter Bartłomiej Czeladź 24-… 98
Spławski Adam Warszawa 24-… 82
Stefankiewicz Jakub Zgierz 24-… 23
Stępniewska Anna Kraków 24-… 156
Stodulski Michał Częstochowa 24-… 21
Strojanowski Paweł Kielce 24-… 22
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 26
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 43
Sudak Magdalena Milanówek 18-19 -
Sudak Zuzanna Milanówek 16-17 85
Surówka Maciej Wilków 24-… 56
Szewczyk Jacek Sosnowiec 24-… 100
Sznyder Wojciech Gliwice 24-… 66
Szoltysik Rafal Radzionków 24-… 167
Szpilowska Paulina Pyskowice 24-… 96
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 39
Szymańska Brygida Jaroszów 24-… -
Szynalik Sławomir Kraków 24-… 90
Ślawski Mariusz Lędziny 24-… 37
Śliwka Jakub Błonie 18-19 124
Świerżewska Ewa Warszawa 24-… 75
Świtoń Krzysztof Gilów 20-23 78
Tarnawski Andrzej Jaworzno 24-… 45
Tkaczuk Dariusz Zabrze 24-… 172
Trojak Piotr Częstochowa 24-… 133
Walczak Wiktor Kraków 24-… 50
Wardak Jakub Warszawa 18-19 33
Warzecha Oliwia Katowice 18-19 -
Wąsik Marcin Kraków 24-… 108
Welm Grzegorz Częstochowa 24-… 65
Węgrzyn Maciej Kielce 24-… 30
Węgrzyn Piotr Czeladź 24-… 97
Wieczorek Maciej Oświęcim 24-… -
Wieczorek Zbigniew Częstochowa 24-… 32
Wilk Adrian Police 20-23 -
Wilkowiecki Robert Twardogóra 24-… 125
Wlaszczyk Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki 24-… 128
Wojciechowska Maria Pszczyna 24-… 42
Wróbel Marcin Mińsk Mazowiecki 24-… 155
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 77
Zagórska Beata Goleszów 24-… 126
Zając Wojciech Radzionków 24-… 89
Zarychta Anita Skarżysko-Kamienna 20-23 147
Zielski Oliwier Iława 16-17 -
Zych Zbigniew Lublin 24-… 25
Zygmunt Marta Koło 18-19 83
Żurek Robert Dabrowa Górnicza 24-… 123
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon