Elemental Tri Series Blachownia 2018 - dystans 2,5-10-2,5 (duathlon) Pokaż

Lista startowa Duathlon - Duathlon 2,5-10-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bochenek Krzysztof Gliwice 18-… 419
Bogusiewicz Jakub Iława 16-17 476
Borys Antoni Szczecinek 14-15 494
Bugała Martyna Lublin 16-17 452
Bura Dominika Wrocław 16-17 485
Chyłkowski Filip Michałowice 16-17 434
Cierpiał Wiktor Blachownia 14-15 430
Ciszewska Kalina Wrocław 18-… 464
Czekaj Justyna Warszawa 18-… 439
Dąbkowski Maciej Szczecinek 14-15 493
Ferchmin Stanisław Poznań 14-15 467
Gajek Kinga Dąbrowa Górnicza 16-17 444
Gajek Mateusz Dąbrowa Górnicza 14-15 447
Glapa Filip Poznań 14-15 466
Glaubert Weronika Elbląg 18-… -
Głuszkowski Mateusz Sierosław 16-17 480
Gozdyra Rafał Szczecin 16-17 -
Grygiencza Iga Gajewo 14-15 495
Gwiazda Katarzyna Opole 18-… 440
Janaszkiewicz Mateusz Gryfino 16-17 481
Jankowski Adrian Szczecin 16-17 502
Jaroszewski Jakub Warszawa 16-17 470
Jasiulewicz Bartosz Gryfino 18-… 484
Jednaszewski Mikołaj Olsztyn 16-17 477
Jerzowski Emil Konopiska 14-15 429
Juskowiak Jakub Poznań 16-17 469
Kadziak James Poznań 16-17 468
Kalbarczyk Kamil Susz 16-17 507
Kijak Artur Dąbrowa Górnicza 18-… -
Kijak Martyna Dąbrowa Górnicza 14-15 490
Kłos Bartłomiej Żołynia 16-17 473
Kopiczko Maksymilian Gizycko 16-17 478
Krauze Alicja Malbork 16-17 456
Krzoski Hubert Starachowice 18-… 499
Krzoski Wojciech Starachowice 18-… 498
Kurdej-Biniek Magda Kotorz Mały 18-… -
Laskowska Agnieszka Będzin 18-… -
Łyzinski Michał Ilawa 16-17 479
Majcherek Mateusz Sulejówek 18-… 445
Majewski Wojciech Rzeszów 16-17 489
Maksymowicz Krzysztof Elbląg 14-15 460
Mandat Mateusz Leszno 18-… 423
Marczak Radosław Grzebowilk 16-17 496
Markowski Patryk Susz 14-15 -
Maszkowski Jakub Lublin 14-15 455
Matusewicz Michał Jedlina-Zdrój 16-17 462
Matuszczak Izabela Radomsko 18-… 508
Mielke Dawid Bażanowice 16-17 417
Młynarska Józefina Kraków 14-15 465
Mosbauer Marcin Jaworzno 18-… 437
Olczak Jakub Kościelec 14-15 -
Olczak Jakub Kościelec 14-15 503
Organa Konrad Widzów 18-… -
Pakosiński Krzysztof Busko Zdrój 18-… 500
Partyka Piotr Gryfino 16-17 483
Perchaluk Joanna Jastrzębie Zdrój 18-… 420
Polanowski Marek Kłobuck 18-… -
Polski Mateusz Lublin 14-15 454
Prokop Bartosz Ruda Śląska 16-17 491
Przybyłkowicz Jan Warszawa 16-17 459
Rajtor Magdalena Gliwice 18-… 438
Rydecka Dobrochna Blachownia 18-… 461
Rząsa Franciszek Kraków 14-15 463
Sanecka Julia Gryfino 16-17 482
Siekierka Filip Puńców 14-15 442
Siemianowski Marcel Susz 14-15 448
Sieradzan Olga Kielce 14-15 488
Siódemak Marcin Warszawa 18-… 421
Siódemak Mateusz Warszawa 18-… 422
Słomiński Piotr Gorlice 18-… 435
Sobolewski Mateusz Warszawa 14-15 441
Sobowiec Mateusz Bydgoszcz 14-15 443
Stanglewicz Marcin Gdynia 16-17 492
Sudak Zuzanna Milanówek 16-17 505
Sufranowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza 16-17 446
Szczepanik Szymon Rzeszów 14-15 475
Szcześniak Eryk Masłów 16-17 486
Szpilowski Konrad Pyskowice 16-17 458
Szumiec Dominik Jasło 16-17 474
Szurek Sławomir Rydułtowy 18-… 506
Świerżewska Iga Warszawa 14-15 426
Tol Monika Lubliniec 18-… 457
Tomczak Jacek Katowice 18-… 427
Trawka Katarzyna Gołębice 18-… 424
Tyndzik Eleonora Warszawa 14-15 418
Tyndzik Maria Warszawa 14-15 504
Waloski Dawid Jaworzno 18-… 436
Wałach Emilia Lublin 14-15 453
Wamka Mateusz Bydgoszcz 16-17 433
Wąsik Maja Kraków 14-15 431
Wąsowicz Kajetan Brzeziny-Kolonia 14-15 428
Welm Eryk Częstochowa 14-15 425
Wicha Karolina Ostrowiec Świętokrzyski 16-17 487
Wiklak Jan Nowa Wola 14-15 432
Woźniak Joanna Szczecin 16-17 501
Wróbel Wiktoria Mińsk Mazowiecki 14-15 472
Zawadka Marta Mińsk Mazowiecki 14-15 471
Zawadzki Miłosz Susz 14-15 450
Zielski Oliwier Iława 16-17 497
Zych Natalia Lublin 16-17 451
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon