Garmin MTB Series Kolbudy 2018 - dystans Maxi (50 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Akifyev Sergey Калининград 30-39 -
Aleksa Radek Gdansk 30-39 1029
Antoniewski Przemysław Gdańsk 40-49 -
Banach Bartosz Gdańsk 30-39 1027
Banach Robert Gdańsk 40-49 1072
Banasik Sławek Warszawa 40-49 1004
Barbarski Dariusz Marzęcice 40-49 1031
Blokus Przemysław Wejherowo 18-29 1086
Bogdziewicz Michał Gdańsk 40-49 1078
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 1016
Brzeziński Artur Lębork 30-39 1059
Chmielewska Kaja Gdansk 30-39 1003
Czapliński Jan Brwinów 30-39 1020
Dobecki Sebastian Banino 40-49 1028
Dolatowski Piotr Gdańsk 18-29 1013
Dziarnowska Maja Gdańsk 18-29 1085
Ebertowski Przemyslaw Rybno 30-39 -
Falkowski Michał Malbork 40-49 1019
Felon Michał Gdynia 40-49 1045
Fiałkowski Łukasz Czerniewo 30-39 1076
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 -
Górski Marcin Gdańsk 18-29 1026
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 1035
Józkowicz Michał Gdynia 40-49 1074
Jurczak Paweł Grudziądz 30-39 -
Jurczak Piotr Grudziądz 30-39 -
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-49 1041
Koniuszewski Piotr Gdańsk 30-39 1063
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 -
Król Robert Gdańsk 40-49 1040
Krzywy Krzysztof Gdańsk 40-49 1057
Lewandowski Paweł Gdynia 30-39 1002
Lis Paweł Gdańsk 40-49 1024
Majkowski Daniel Gdynia 30-39 1053
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 -
Niski Paweł Gdańsk 30-39 1010
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 1007
Paszkudzki Krzysztof Gdańsk 30-39 1009
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 1042
Pellowski Grzegorz Gdańsk 60-… 1011
Radny Dariusz Gowino 40-49 1068
Reddig Krzysztof Gdynia 40-49 1015
Repiński Tomasz Gdynia 30-39 1008
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 1038
Różański Michał Gdańsk 18-29 1037
Rutkowski Robert Brzeziny 50-59 -
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 1058
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 1005
Sertel Ula Gdańsk 30-39 -
Sieroński Marcin Gdynia 30-39 1032
Solarski Jakub Gdańsk 30-39 1052
Strzelecki Paweł Lębork 18-29 1077
Szczęsny Tomasz Banino 30-39 1087
Szerla Tomasz Gościcino 40-49 1001
Szymański Artur Gdańsk 40-49 1022
Szymków Sławek Straszyn 40-49 1039
Tyszkiewicz Jerzy Gdańsk 60-… 1067
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 1044
Wilczewski Jan Gdynia 30-39 1006
Zaczeniuk Adam Gdańsk 40-49 1065
Zarzycki Andrzej Gdansk 40-49 1021
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 1014
Złomańczuk Michał Straszyn 30-39 1025
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon