Garmin MTB Series Kolbudy 2018 - dystans Mini (25 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Akifev Sergei Kaliningrad 30-39 344
Andersen Niels Jakobsgaard Gdynia 40-49 68
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 160
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 131
Badzio Andrzej Gdansk 50-59 343
Banaszak Tomasz Gdynia Redlowo 30-39 231
Bator Jarosław Koteże 30-39 142
Bełczącki Maciej Gdynia 40-49 290
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 58
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 136
Bludau Marcin Grudziądz 30-39 257
Bluj Roman Gdynia 50-59 215
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 206
Boczkowski Jacek Kobylnica 30-39 77
Bołcun Paweł Gdańsk 40-49 261
Borkowski Daniel Szymbark 30-39 308
Borkowski Maciej Gdańsk 18-29 122
Browiński Bartosz Inowrocław 18-29 21
Bruderek Daniel Gdańsk 30-39 218
Brynda Tomasz Gdańsk 30-39 233
Brzana Mirosław Gdańsk 50-59 85
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 126
Cebula Krzysztof Karczemki 40-49 298
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 113
Chifin Nikolai Kaliningrad 18-29 303
Chwastek Karol Otomin 50-59 338
Chwiej Karolina Sopot 30-39 59
Chyliński Dawid Gdynia 30-39 207
Ciba Damian Rumia 30-39 84
Cybowski Bartosz Gdańsk 30-39 170
Cyra Jarosław Kościerzyna 40-49 91
Czaplewski Łukasz Gdynia 30-39 -
Czepiel Tomasz Gdańsk 30-39 100
Czerlikowski Michał Gdynia Oksywie 16-17 202
Czerniawski Piotr Gdynia 50-59 169
Czuczeło Maciej Gdańsk 30-39 196
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 51
Daniel Bartosz Gdynia 30-39 182
Denega Aleksandra Gdańsk 18-29 108
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 -
Długołęcki Jakub Gdańsk 30-39 116
Dolatowski Filip Gdańsk 18-29 36
Drejer Karol Gdańsk 30-39 200
Drewek Przemysław Gdańsk 40-49 184
Dymel Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 248
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 242
Figura Krzysztof Gdańsk 30-39 339
Florczuk Marek Gdynia 30-39 55
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 244
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 34
Fułek Tomasz Sopot 30-39 208
Galicki Bartek Kwidzyn 30-39 175
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 74
Gawlik Radosław Gdynia 40-49 39
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 64
Glinkowski Jerzy Warszawa 40-49 146
Główczewski Sebastian Gdańsk 40-49 67
Górka Karol Pruszcz Gdański 18-29 32
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 31
Grabowski Paweł Starogard Gdański 18-29 143
Grajczak Adrian Gdańsk 30-39 25
Grenda Michał Gdynia 30-39 75
Grochowska Katarzyna Smętowo Gr. 30-39 -
Grzegorzewski Arek Kąpino 40-49 87
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 305
Grzywacz Maciej Gdynia 18-29 163
Gudyka Przemyslaw Pszczolki 30-39 49
Hefczyc Maciej Gdańsk 30-39 121
Hirsz Maciej Goręczyno 18-29 161
Hoge Krystian Puck 30-39 12
Hoge Rafał Puck 30-39 38
Hościło Aleksandra Gdynia 18-29 118
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 117
Indeo Simone Gdańsk 40-49 269
Jabłoński Piotr Gdansk 40-49 340
Jackiewicz Jacek Pruszcz Gdański 40-49 41
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 197
Jamruszka Paweł Gdańsk 30-39 -
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 14
Janisz Jakub Juszkowo 16-17 221
Jankowski Rafał Tczew 30-39 312
Jankowski Robert Tczew 30-39 311
Jarocki Michał Gdańsk 30-39 354
Jaskot Przemysław Bąkowo 30-39 188
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 164
Jaworański Tomek Bytonia 18-29 144
Jesionowski Krzysztof Wejherowo 40-49 194
Jóźwik Rafał Kowale 40-49 255
Kabaciński Tomasz Wronki 30-39 60
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-49 -
Kaczmarek Marek Gdańsk 40-49 -
Kalisz Paweł Gdańsk 30-39 210
Kamiński Bartłomiej Darzlubie 30-39 92
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 57
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 63
Kasztelan Jacek Nowy Staw 30-39 107
Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie 18-29 226
Kiselev Iurii Kaliningrad 50-59 291
Kolatowski Tomasz Gdańsk 40-49 280
Kołakowski Krystian Gdańsk 30-39 50
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 177
Komsta Marcin Puck 40-49 229
Konieczny Robert Gdynia 40-49 115
Kornecki Marcin Gdynia 30-39 40
Korwel Adam Kartuzy 30-39 348
Kowalski Adam Sopot 18-29 35
Kozakowski Tomasz Gdańsk 40-49 274
Krawczyk Marcin Lębork 18-29 320
Krefft Maria Parchowo 18-29 238
Kruszczyński Marcin Kwidzyn 30-39 173
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 179
Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński 40-49 289
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 345
Kujawa Marcin Gdańsk 30-39 16
Kukawka Agnieszka Gdynia 40-49 153
Kurylczyk Olaf Kolbudy 16-17 254
Kurzyński Krystian Gdynia 40-49 336
Lemański Sławomir Gdańsk 18-29 -
Lenz Michał Gdańsk 30-39 186
Leszczyński Andrzej Kowale 40-49 78
Lewandowicz Aneta Toruń 18-29 125
Lewiński Marcin Reda 40-49 52
Liedtke Mariusz Gdańsk 30-39 86
Linda Patryk Gdańsk 30-39 286
Lorkowska Weronika Gdańsk 18-29 191
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 156
Łucki Michał Gdynia 30-39 322
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 99
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 83
Maćkowiak Piotr Bytów 40-49 351
Magrian Krzysztof Reda 40-49 56
Majewski Marek Prabuty 60-… 82
Maliszewski Jakub Kwidzyn 30-39 203
Mańkowski Marek Grudziądz 50-59 217
Marzejon Karol Reda 40-49 247
Mądry Dariusz Gdańsk 40-49 80
Michalak Dominika Gdańsk 18-29 135
Michalik Jarosław Kwidzyn 40-49 172
Michta Bartłomiej Gdańsk 30-39 132
Mientka Joanna Smołdzino 30-39 129
Miętkiewicz Marta Gdansk 30-39 124
Misiewicz Piotr Elbląg 18-29 137
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 26
Moch Paweł Kwidzyn 18-29 106
Monkos Kacper Rekowo Górne 18-29 -
Morawski Piotr Gdynia 40-49 220
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 243
Mosiński Damian Wejherowo 40-49 171
Moskalewicz Mikołaj Gdynia 30-39 310
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 -
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 140
Obarzanek Arkadiusz Kowale 40-49 189
Obarzanek Krzysztof Gdańsk 40-49 212
Olpeter Adam Kwidzyn 40-49 329
Ołdziejewski Marcin Nowy Staw 40-49 -
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 296
Osiak Kacper Gdańsk 18-29 47
Pawelak Piotr Gdańsk 18-29 241
Pergoł Karol Borkowo Łostowickie 16-17 332
Petk Grzegorz Kowale 40-49 324
Piekarski Michał Gdynia 30-39 316
Piekarski Paweł Skarszewy 18-29 352
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 232
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 249
Piwko Maciej Gdańsk 40-49 123
Polus Piotr Bydgoszcz 18-29 287
Połom Maciej Gdynia 18-29 -
Preiss Przemysław Gdańsk 30-39 251
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 159
Puzdrowski Rafał Lębork - Mosty 40-49 167
Radziejewski Karol Odargowo 30-39 65
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 -
Reszke Adam Juszkowo 18-29 -
Richert Eliza Rebiechowo 30-39 -
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 120
Rocławski Radosław Chojnice 18-29 302
Rodziewicz Magdalena Gdynia 30-39 205
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 204
Rolbiecka Alicja Reda 30-39 224
Romańska Aleksandra Starogard Gdański 18-29 313
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 24
Rostankowski Jakub Gdańsk 18-29 198
Roszczak Mateusz Gdańsk 30-39 335
Rozkocha Michał Starogard Gdański 16-17 139
Różański Łukasz Gdańsk 18-29 134
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 283
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 219
Rudnicki Maciej Gdynia 30-39 193
Rybaczek Krystian Straszyn 30-39 321
Rytel Wojciech Warszawa 60-… 29
Rzeźnik Piotr Gdańsk 40-49 30
Sertel Ula Gdańsk 30-39 -
Seweryn Michał Kraków 30-39 294
Sędecki Piotr Gdynia 30-39 275
Shevtcov Aleksandr Kaliningrad 50-59 349
Skrętny Marek Gdańsk 30-39 323
Skrzypek Agnieszka Warzenko 30-39 174
Sobieralski Piotr Tczew 40-49 347
Sojecki Rafał Gdańsk 18-29 149
Spychała Damian Dachowa 30-39 222
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 22
Stelmach Łukasz Luzino 30-39 166
Stolp Wojtek Chojnice 40-49 148
Sumionka Jakub Gdansk 18-29 350
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 253
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 133
Szczepaniak Paweł Starogard Gdański 30-39 145
Szczęsny Sławomir Niestępowo 40-49 234
Szczodrowski Piotr Gdańsk 18-29 152
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 13
Szerszyński Łukasz Banino 30-39 -
Szul Bartłomiej Gdynia 30-39 299
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 195
Szymborski Tomek Sopot 40-49 211
Szynkiewicz Janusz Kwidzyn 50-59 109
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 23
Świetlicki Antoni Banino 16-17 342
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 250
Talaśka Jakub Sucumin 30-39 53
Tkaczyk Marcin Puck 40-49 -
Tracz Igor Ełganowo 40-49 288
Treselj Marin Gdańsk 30-39 46
Tyszkiewicz Elzbieta Gdansk 30-39 276
Utnik Slawomir Pruszcz Gdański 30-39 33
Vasylenko Dmytro Ostroh 18-29 187
Walczak Aleksander Pruszcz Gdański 16-17 28
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 27
Walenkiewicz Ryszard Gdańsk 40-49 48
Walentynowicz Adam Sopot 30-39 88
Walter Maciej Dąbrowa 40-49 346
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 235
Wawrzyniak Tomek Gdynia 30-39 138
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 246
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 -
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 355
Wilczewski Bartosz Pruszcz Gdański 18-29 -
Wiliński Marek Kolbudy 40-49 309
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 155
Witek Jacek Koszalin 18-29 315
Witek Michał Koszalin 18-29 317
Wolak Leszek Gdańsk 30-39 214
Wolanin Jakub Malbork 30-39 20
Wolny Bartłomiej Gdańsk 40-49 119
Wołodkiewicz Bartosz Gdynia 30-39 240
Worek Wojciech Gdańsk 40-49 330
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 185
Wróbel Marek Gdańsk 18-29 353
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 76
Wróblewski Tomasz Lublewo Gdańskie 40-49 341
Wunsch Piotr Luzino 40-49 326
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 216
Zabrocka Aleksandra Kościerzyna 30-39 90
Zacharzewski Rafal Gdansk 40-49 180
Zalewski Mirosław Gdańsk 40-49 183
Zamoński Mariusz Borzechowo 30-39 141
Zasada Grzegorz Puck 40-49 101
Zawalich Michał Gdańsk 30-39 112
Zawistowski Michał Sulmin 40-49 147
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 30-39 272
Zelewski Krystian Puck 40-49 307
Zienkiewicz Łukasz Gdańsk 40-49 292
Ziolkowski Krzysztof Gdynia 40-49 69
Zwolak Leszek Gdańsk 40-49 293
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 19
Żuk Łukasz Młynary 30-39 273
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon