ILF Triathlon Kąck - dystans 0,6-15-5 - results

2018-06-21 16:00 http://poland.ilf.com/pl/triathlon-2018/

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 56 Lis Łukasz TRICLUB M30 1 1 00:07:04 (1)00:02:06 (1)00:36:44 (1)00:01:03 (7)00:20:02 (1) 01:07:00
2 13 Borawski Kamil M30 2 2 00:12:22 (8)00:02:09 (2)00:41:25 (2)00:00:42 (1)00:22:36 (2) 01:19:14 00:12:14
3 19 Chojnacki Jakub PORR PORR M40 1 3 00:10:52 (2)00:02:51 (6)00:45:22 (5)00:01:05 (9)00:23:52 (4) 01:24:01 00:17:01
4 16 Mistewicz Paweł M30 3 4 00:13:33 (20)00:02:49 (5)00:45:02 (3)00:00:57 (3)00:25:24 (6) 01:27:44 00:20:44
5 39 Marcinkowski Mikołaj SWECO Consulting M40 2 5 00:12:30 (9)00:03:28 (17)00:47:15 (6)00:01:01 (5)00:24:29 (5) 01:28:44 00:21:44
6 68 Kosior Krzysztof PORR S.A. M30 4 6 00:12:48 (10)00:03:04 (9)00:45:08 (4)00:01:26 (20)00:26:50 (9) 01:29:17 00:22:17
7 42 Kotarski Michał Arcadis Team Arcadis Sp. z o.o. M18 1 7 00:12:08 (6)00:03:54 (26)00:47:17 (7)00:00:59 (4)00:26:39 (8) 01:30:56 00:23:56
8 36 Lampka Robert SWECO Consulting SWECO M50 1 8 00:10:57 (3)00:03:33 (19)00:51:21 (18)00:01:35 (25)00:26:33 (7) 01:33:59 00:26:59
9 23 Łęcki Michał M30 5 9 00:13:18 (17)00:03:13 (12)00:49:39 (13)00:01:02 (6)00:27:15 (12) 01:34:27 00:27:27
10 26 Walczak Artur Born 2 be famous M18 2 10 00:13:12 (16)00:03:33 (20)00:49:22 (12)00:01:04 (8)00:29:45 (19) 01:36:57 00:29:57
11 11 Winiarek Michał PGNiG TERMIKA SA M30 6 11 00:16:38 (34)00:03:47 (25)00:48:02 (9)00:01:18 (15)00:27:53 (15) 01:37:38 00:30:38
12 31 Oppeln-Bronikowski Mateusz BBF Sp. z o.o. M30 7 12 00:16:04 (33)00:03:28 (18)00:52:59 (20)00:01:33 (23)00:23:41 (3) 01:37:45 00:30:45
13 18 Kłęk Piotr ILF Consulting Engineers Hasta la vista, baby M40 3 13 00:13:07 (14)00:03:22 (16)00:50:12 (14)00:01:42 (27)00:30:06 (21) 01:38:29 00:31:29
14 43 Grabowski Wojciech ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. M30 8 14 00:12:54 (11)00:03:57 (29)00:49:09 (11)00:01:42 (28)00:30:49 (24) 01:38:32 00:31:32
15 81 Baier Tobias J. Sportclub Prinz Eugen München e.V. M30 9 15 00:14:58 (27)00:04:03 (31)00:51:08 (17)00:01:15 (13)00:27:09 (11) 01:38:32 00:31:32
16 46 Szymańczyk Mariusz M40 4 16 00:13:08 (15)00:06:08 (36)00:48:43 (10)00:02:22 (33)00:28:40 (17) 01:39:01 00:32:01
17 35 Krzeszowski Maciej M40 5 17 00:12:59 (12)00:03:17 (15)00:54:41 (22)00:01:19 (17)00:27:45 (14) 01:40:01 00:33:01
18 57 Mierzwicki Krzysztof Multiconsult M30 10 18 00:14:21 (23)00:03:09 (10)00:50:24 (15)00:01:34 (24)00:30:42 (23) 01:40:11 00:33:11
19 55 Boduch Marcin PPI CHROBOK S.A. M18 3 19 00:13:03 (13)00:02:46 (4)00:51:29 (19)00:03:10 (34)00:29:54 (20) 01:40:21 00:33:21
20 44 Bogucki Michał M30 11 20 00:13:19 (18)00:02:37 (3)00:51:04 (16)00:01:44 (30)00:31:41 (25) 01:40:26 00:33:26
21 63 Skonieczny Tomasz VWT Triathlon M30 12 21 00:12:18 (7)00:03:33 (21)00:47:35 (8)00:01:18 (16)00:36:03 (32) 01:40:47 00:33:47
22 79 Skwirut Michał Metro Warszawskie M40 6 22 00:11:42 (5)00:03:09 (11)00:58:20 (29)00:01:11 (11)00:27:03 (10) 01:41:25 00:34:25
23 58 Polarczyk Marcin Multiconsult Polska Także tego M30 13 23 00:15:38 (29)00:03:40 (23)00:54:31 (21)00:01:14 (12)00:28:28 (16) 01:43:31 00:36:31
24 20 Ługowski Jarosław M40 7 24 00:13:41 (21)00:03:56 (28)00:56:09 (25)00:01:16 (14)00:33:14 (27) 01:48:15 00:41:15
25 51 Królikowski Cezary ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. M18 4 25 00:14:30 (24)00:03:15 (14)00:56:45 (26)00:01:10 (10)00:33:21 (28) 01:49:00 00:42:00
26 88 Gładkowski Paweł PORR PORR M30 14 26 00:14:44 (25)00:02:59 (8)01:03:34 (32)00:00:54 (2)00:27:41 (13) 01:49:52 00:42:52
27 67 Furyk-Owczarczyk Aleksandra PORR S.A. K30 1 1 00:15:48 (31)00:03:55 (27)00:59:30 (30)00:01:20 (18)00:29:27 (18) 01:49:59 00:42:59
28 82 Rek Sławomir Metro Warszawskie M40 8 27 00:13:59 (22)00:04:02 (30)00:55:43 (24)00:01:29 (22)00:34:49 (29) 01:50:02 00:43:02
29 62 Sowa Rafał “VWT Triathlon” M40 9 28 00:18:38 (36)00:03:42 (24)00:54:43 (23)00:01:23 (19)00:35:19 (31) 01:53:46 00:46:46
30 64 Bonci Agostino V W T riathlon M40 10 29 00:13:27 (19)00:03:14 (13)01:03:46 (33)00:01:43 (29)00:32:27 (26) 01:54:37 00:47:37
31 45 Pawlikowski Piotr Arcadis M40 11 30 00:16:00 (32)00:04:19 (34)01:02:47 (31)00:01:27 (21)00:30:19 (22) 01:54:51 00:47:51
32 32 Kurzawa Jacek BBF Sp. z o.o. M50 2 31 00:15:24 (28)00:05:05 (35)00:56:59 (27)00:02:10 (32)00:40:29 (33) 02:00:08 00:53:08
33 69 Rękas Paweł PORR S.A. M18 5 32 00:17:55 (35)00:04:17 (33)00:57:58 (28)00:01:52 (31)00:41:20 (34) 02:03:22 00:56:22
34 74 Cisowska Anna PORR S.A. PORR S.A. K40 1 2 00:15:40 (30)00:03:39 (22)01:08:25 (34)00:01:37 (26)00:34:56 (30) 02:04:17 00:57:17
35 49 Dudkiewicz Jacek TRINERGY TEAM Gulermak M30 00:11:32 (4)00:02:52 (7) DNF
36 83 Michałowski Maciej PORR S.A. M30 00:14:55 (26)00:04:07 (32) DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon