Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - bieg na 28 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 28 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Piotr Halinów - Hipolitów 40-49 1215
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 1228
Baluta Edyta Kraków 18-29 -
Barańska Adrianna Katowice 18-29 -
Belowska Anna Tychy 40-49 1226
Belowski Dariusz Tychy 50-59 1225
Bielawa Damian Dębica 30-39 1281
Biernat Jakub Kraków 40-49 1269
Biernawski Piotr Nowy Targ 40-49 -
Boguta Beata Kraków 40-49 1279
Boratyński Paweł Józefosław 30-39 1227
Brząkalski Krzysiek Płock 18-29 1246
Brzezinka Mariusz Rybnik 18-29 1245
Buchała Bartek Zabrze 30-39 1308
Budny Piotr Katowice 18-29 1259
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 1234
Chodzińska Mariola Rzeszów 30-39 1315
Chomicz Łukasz Kozy 30-39 -
Czapiewska Eliza Kraków 30-39 1285
Czapiewski Maciej Kraków 30-39 1282
Czarnecki Krzysztof Kraków 40-49 1222
Czarnota Maciej Warszawa 30-39 1230
Długosz Marek Wartkowice 50-59 1229
Drabik Maja Łabiszyn 18-29 1243
Dudek Justyna Radomsko 30-39 1211
Ferenc Elżbieta Wręczyca Wielka 18-29 1289
Frankowska Dorota Świdnik 40-49 1273
Furman Agnieszka Kraków 30-39 1218
Furman Michał Kraków 30-39 1219
Gajger Joanna Kobyłka 30-39 1266
Gałan Wojciech Lublewo Gdanskie 40-49 1304
Gawlik Sławek Kraków 30-39 1277
Golonka Kinga Osiek 18-29 1257
Grala Marcin Rzozów 30-39 1317
Grzeszczyk Michał Warszawa 30-39 1283
Grzybowski Rafał Warszawa 40-49 1265
Gumuła Aneta Kraków 40-49 -
Hora Grzegorz Ruda Śląska 30-39 1238
Iwanicki Marcin Wagrowiec 30-39 1301
Janda Sebastian Bielsko-Biała 40-49 1248
Jaworska Agnieszka Warszawa 30-39 1254
Jezierski Michał Pruszków 40-49 1267
Kaczmarczyk Mariusz Siemianowice Śląskie 50-59 1258
Kaim Antoni Myślenice 50-59 1247
Kampka Aleksander Gliwice 40-49 -
Kamysz Robert Kraków 40-49 1236
Kania Wiola Trzebinia 40-49 1242
Karbowiak Jacek Września 40-49 1251
Karpiłowski Bartosz Warszawa 40-49 1311
Karpinska Nina Bliżyn 30-39 -
Kępski Grzegorz Skwierzyna 30-39 1235
Kida Andrzej Kraków 40-49 -
Koczyk Artur Kobyłka 30-39 1271
Konieczna Anna Kraków 30-39 1261
Kopaczewski Tomasz Krakow 50-59 -
Kopaczyńska Beata Zielona Góra 40-49 1233
Kostela Piotr Nowy Targ 30-39 1319
Kościelniak Kacper Raba Niżna 18-29 -
Kościuk Magdalena Zabrze 30-39 1250
Kotowicz Marcin Chodzież 30-39 1303
Kowalczyk Kazimierz Witów 50-59 1316
Kowalski Aleksander Wola Radziszowska 18-29 1249
Kozioł Artur Kraków 40-49 1244
Krauszowska Magdalena Kraków 30-39 -
Krawczyk Jakub Kraków 18-29 1220
Krowicka Agnieszka Kraków 30-39 -
Kruszek Małgorzata Katowice 30-39 1299
Kruszelnicka Agnieszka Żory 40-49 1263
Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza 40-49 -
Krzyżewski Roger Kraków 30-39 -
Kubik Tomasz Kraków 40-49 -
Kuliński Maciej Wrocław 30-39 1312
Kuras Przemysław Kraków 30-39 1306
Kurbiel Łukasz Kraków 30-39 1286
Kuroń Ewelina Częstochowa 30-39 -
Kuźmiak Stanisław Żary 40-49 -
Kwiatkowski Łukasz Lubin 40-49 1309
Laszczyk Anna Warszawa 30-39 1294
Latała Wojciech Kraków 40-49 1223
Leszczynski Aleksander Kraków 30-39 1262
Łopatowski Michał Kraków 30-39 1287
Manko Vera Tambov 30-39 1280
Maronka Agnieszka Kraków 40-49 -
Matyjewicz Klaudia Warszawa 18-29 1307
Mazur Robert Mucharz 30-39 1318
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 -
Misztal Rafał Chrzanów 40-49 1290
Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza 30-39 -
Mytych Mateusz Dębica 30-39 1214
Nosonovich Irina Tambov 30-39 1276
Oppeln-Bronikowski Mateusz Sierosław 30-39 1252
Ostroukhov Andrey Tambov 30-39 -
Pabiańczyk Małgorzata Kraków 40-49 1237
Pamuła Wojtek Kraków 40-49 1275
Parwa Michał Dziekanowice 30-39 1296
Paterek Agata Kraków 30-39 1212
Paterek Grzegorz Kraków 30-39 1213
Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa 40-49 -
Pecyna Katarzyna Piasek 40-49 1305
Piguła Daria Siemianowice Śląskie 40-49 -
Podsadecki Witold Cięcina 40-49 1268
Połczyńska Ewelina Wagrowiec 30-39 1291
Pospieszny Rafał Jarocin 40-49 1217
Rejdych Daria Kraków 30-39 -
Rogóż Kamil Będzin 30-39 1300
Romanova Maria Moscow 30-39 -
Romanowicz Marcin Radom 30-39 1288
Rumian Jakub Kraków 30-39 1231
Rutkowski Szymon Kraków 30-39 1298
Seręga Tomasz Bolęcin 40-49 -
Siemiesz Paweł Czerwionka-Leszczyny 18-29 1224
Sikora Artur Majdan Królewski 18-29 1255
Sikora Kamil Sosnowiec 30-39 -
Siuda Sebastian Bydgoszcz 40-49 -
Skiba Stanisław Żory 40-49 1264
Sobczak Agata Chodzież 30-39 1302
Sokołowski Kamil Olsztyn 18-29 1272
Sotnikova Marina Lyubertsy 50-59 1274
Staniszewska-Duda Katarzyna Ozimek 40-49 1313
Stępień Robert Kraków 30-39 1239
Stonoga Tomasz Ozimek 40-49 1314
Sukharev Petr Moscow 30-39 1295
Szałkowski Dariusz Robakowo 50-59 1216
Szczurek Krzysztof Kraków 30-39 -
Szczygieł Mateusz Drogheda 18-29 1270
Szeląg Sławomir Klucze 40-49 1297
Szlósarczyk Krzysztof Myślenice 30-39 1292
Szumiński Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 1221
Szumny Nina Kraków 30-39 1278
Szymon Pabis Karniowice 30-39 -
Święch Rafał Myślenice 40-49 1240
Tarczyński Łukasz Bydgoszcz 30-39 -
Test Paylane Gdańsk 60-… -
Tokarczyk Paweł Olchawa 30-39 -
Trzaskacz Tomasz Trzebnica 40-49 -
Urbański Klaudiusz Otwock 40-49 -
Węgłowski Jakub Krasne 30-39 1310
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków 40-49 -
Woźniak Maria Skawina 18-29 1320
Woźniak Przemysław Jastrzębie Zdrój 30-39 1256
Wójcio Hubert Szczawnica 40-49 1260
Wysokinska Justyna Poznań 30-39 1253
Zając Paweł Słubice 40-49 -
Zaworska Agnieszka Jarocin 40-49 1232
Zemła Krzysztof Malinowice 50-59 1241
Ziębowicz Mirosław Kraków 50-59 -
Ziółkowska Monika Kraków 30-39 -
Zubalii Anastasiia Moscow 50-59 1284
Żak Jakub Gorliczyna 30-39 -
Żegleń Aleksander Myślenice 40-49 1293
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon