Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - bieg na 26 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 26 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Piotr Halinów - Hipolitów 40-49 1215
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 1228
Baluta Edyta Kraków 18-29 -
Belowska Anna Tychy 40-49 1226
Belowski Dariusz Tychy 50-59 1225
Bielawa Damian Dębica 30-39 -
Biernawski Piotr Nowy Targ 40-49 -
Boratyński Paweł Józefosław 30-39 1227
Brząkalski Krzysiek Płock 18-29 1246
Brzezinka Mariusz Rybnik 18-29 1245
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 1234
Czarnecki Krzysztof Kraków 40-49 1222
Czarnota Maciej Warszawa 30-39 1230
Długosz Marek Wartkowice 50-59 1229
Drabik Maja Łabiszyn 18-29 1243
Dudek Justyna Radomsko 30-39 1211
Furman Agnieszka Kraków 30-39 1218
Furman Michał Kraków 30-39 1219
Giza Radosław Jaworzno 60-… 1220
Grzeszczyk Michał Warszawa 30-39 -
Hora Grzegorz Ruda Śląska 30-39 1238
Jaremek Wojtek Zamość 30-39 -
Kaim Antoni Myślenice 50-59 1247
Kampka Aleksander Gliwice 40-49 -
Kamysz Robert Kraków 40-49 1236
Kania Wiola Trzebinia 40-49 1242
Kępski Grzegorz Skwierzyna 30-39 1235
Kopaczyńska Beata Zielona Góra 40-49 1233
Kozioł Artur Kraków 40-49 1244
Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza 40-49 -
Krzyżewski Roger Kraków 30-39 -
Kuźmiak Stanisław Żary 40-49 -
Latała Wojciech Kraków 40-49 1223
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 -
Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza 30-39 -
Mytych Mateusz Dębica 30-39 1214
Pabiańczyk Małgorzata Kraków 40-49 1237
Paterek Agata Kraków 30-39 1212
Paterek Grzegorz Kraków 30-39 1213
Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa 40-49 -
Pospieszny Rafał Jarocin 40-49 1217
Rejdych Daria Kraków 30-39 -
Rumian Jakub Kraków 30-39 1231
Sajnóg Łukasz Kraków 30-39 -
Seręga Tomasz Bolęcin 40-49 -
Siemiesz Paweł Czerwionka-Leszczyny 18-29 1224
Siuda Sebastian Bydgoszcz 40-49 -
Staniszewska-Duda Katarzyna Ozimek 40-49 -
Stępień Robert Kraków 30-39 1239
Szałkowski Dariusz Robakowo 50-59 1216
Szczurek Krzysztof Kraków 30-39 -
Szumiński Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 1221
Szymon Pabis Karniowice 30-39 -
Święch Rafał Myślenice 40-49 1240
Tarczyński Łukasz Bydgoszcz 30-39 -
Test Paylane Gdańsk 60-… -
Trzaskacz Tomasz Trzebnica 40-49 -
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków 40-49 -
Zając Paweł Słubice 40-49 -
Zaworska Agnieszka Jarocin 40-49 1232
Zemła Krzysztof Malinowice 50-59 1241
Ziółkowska Monika Kraków 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon