Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - bieg na 28 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 28 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Piotr Halinów - Hipolitów 40-49 1215
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 1228
Baluta Edyta Kraków 18-29 -
Belowska Anna Tychy 40-49 1226
Belowski Dariusz Tychy 50-59 1225
Bielawa Damian Dębica 30-39 -
Biernawski Piotr Nowy Targ 40-49 -
Boratyński Paweł Józefosław 30-39 1227
Brząkalski Krzysiek Płock 18-29 1246
Brzezinka Mariusz Rybnik 18-29 1245
Budny Piotr Katowice 18-29 1259
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 1234
Chomicz Łukasz Kozy 30-39 -
Czarnecki Krzysztof Kraków 40-49 1222
Czarnota Maciej Warszawa 30-39 1230
Długosz Marek Wartkowice 50-59 1229
Drabik Maja Łabiszyn 18-29 1243
Dudek Justyna Radomsko 30-39 1211
Frankowska Dorota Świdnik 40-49 -
Furman Agnieszka Kraków 30-39 1218
Furman Michał Kraków 30-39 1219
Gajger Joanna Kobyłka 30-39 1266
Golonka Kinga Osiek 18-29 1257
Grzeszczyk Michał Warszawa 30-39 -
Grzybowski Rafał Warszawa 40-49 1265
Hora Grzegorz Ruda Śląska 30-39 1238
Janda Sebastian Bielsko-Biała 40-49 1248
Jaremek Wojtek Zamość 30-39 -
Jaworska Agnieszka Warszawa 30-39 1254
Jezierski Michał Pruszków 40-49 1267
Kaczmarczyk Mariusz Siemianowice Śląskie 50-59 1258
Kaim Antoni Myślenice 50-59 1247
Kampka Aleksander Gliwice 40-49 -
Kamysz Robert Kraków 40-49 1236
Kania Wiola Trzebinia 40-49 1242
Karbowiak Jacek Września 40-49 1251
Karpinska Nina Bliżyn 30-39 -
Kępski Grzegorz Skwierzyna 30-39 1235
Konieczna Anna Kraków 30-39 1261
Kopaczyńska Beata Zielona Góra 40-49 1233
Kościuk Magdalena Zabrze 30-39 1250
Kowalski Aleksander Wola Radziszowska 18-29 1249
Kozioł Artur Kraków 40-49 1244
Krawczyk Jakub Kraków 18-29 1220
Kruszelnicka Agnieszka Żory 40-49 1263
Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza 40-49 -
Krzyżewski Roger Kraków 30-39 -
Kubik Tomasz Kraków 40-49 -
Kuźmiak Stanisław Żary 40-49 -
Latała Wojciech Kraków 40-49 1223
Leszczynski Aleksander Kraków 30-39 1262
Maronka Agnieszka Kraków 40-49 -
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 -
Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza 30-39 -
Mytych Mateusz Dębica 30-39 1214
Nosonovich Irina Tambov 30-39 -
Oppeln-Bronikowski Mateusz Sierosław 30-39 1252
Pabiańczyk Małgorzata Kraków 40-49 1237
Paterek Agata Kraków 30-39 1212
Paterek Grzegorz Kraków 30-39 1213
Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa 40-49 -
Pospieszny Rafał Jarocin 40-49 1217
Rejdych Daria Kraków 30-39 -
Rumian Jakub Kraków 30-39 1231
Sajnóg Łukasz Kraków 30-39 -
Seręga Tomasz Bolęcin 40-49 -
Siemiesz Paweł Czerwionka-Leszczyny 18-29 1224
Sikora Artur Majdan Królewski 18-29 1255
Sikora Kamil Sosnowiec 30-39 -
Siuda Sebastian Bydgoszcz 40-49 -
Skiba Stanisław Żory 40-49 1264
Sotnikova Marina Lyubertsy 50-59 -
Staniszewska-Duda Katarzyna Ozimek 40-49 -
Stępień Robert Kraków 30-39 1239
Sukharev Petr Moscow 30-39 -
Szałkowski Dariusz Robakowo 50-59 1216
Szczurek Krzysztof Kraków 30-39 -
Szlósarczyk Krzysztof Myślenice 30-39 -
Szumiński Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 1221
Szumny Nina Kraków 30-39 -
Szymon Pabis Karniowice 30-39 -
Święch Rafał Myślenice 40-49 1240
Tarczyński Łukasz Bydgoszcz 30-39 -
Test Paylane Gdańsk 60-… -
Trzaskacz Tomasz Trzebnica 40-49 -
Urbański Klaudiusz Otwock 40-49 -
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków 40-49 -
Woźniak Przemysław Jastrzębie Zdrój 30-39 1256
Wójcio Hubert Szczawnica 40-49 1260
Wysokinska Justyna Poznań 30-39 1253
Zając Paweł Słubice 40-49 -
Zaworska Agnieszka Jarocin 40-49 1232
Zemła Krzysztof Malinowice 50-59 1241
Ziółkowska Monika Kraków 30-39 -
Zubalii Anastasiia Moscow 50-59 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon