Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - bieg na 51 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 51 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambroziak Rafał Kutno 40-49 -
Bac Żaneta Pyskowice 30-39 684
Bajdala Robert Warszawa 30-39 649
Baran Zbigniew Kraków 30-39 731
Bąk Mateusz Wojnicz 30-39 626
Bieniek Damian Piotrków Trybunalski 30-39 651
Biesiadecki Mariusz Jastrzębie Zdrój 40-49 694
Błędowski Mariusz Włocławek 40-49 634
Bohdziewicz Izabela Warszawa 18-29 666
Broda Łukasz Górki Wielkie 30-39 732
Bryksa Iwona Opole 50-59 -
Buczek Tomasz Kraków 40-49 711
Bujakowski Patryk Proszowice 40-49 -
Burzynska Izabela Siepraw 30-39 653
Bydoń Agnieszka Kokotów 40-49 633
Chebotarev Aleksey Tambov 30-39 672
Chrobasik Monika Siemianowice Śląskie 40-49 619
Cieplik Łukasz Gdynia 30-39 715
Ciosek Beata Chorzów 40-49 713
Cudzich Mirosław Nowy Targ 40-49 647
Czapiewski Andrzej Gdynia 40-49 632
Czarny Łukasz Kraków 30-39 625
Czycz Mateusz Błażowa 18-29 727
Dajcz Michał Piotrków Trybunalski 30-39 687
Daniluk Krzysztof Warszawa 40-49 748
Dąbrowski Michał Warszawa 40-49 -
Dejas Tomasz Mysłowice 40-49 738
Dordzik Katarzyna Gdynia 30-39 -
Drosik Anna Kraków 40-49 710
Dudaronek Paulina Szczecin 18-29 -
Dyraga Marcin Gliwice 40-49 663
Dziadoń Grzegorz Zabierzów Bocheński 40-49 -
Falkowski Piotr Piaseczno 50-59 747
Faron Robert Zalesie 40-49 751
Filip Robert Warszawa 40-49 650
Furman Paweł Katowice 30-39 646
Gaicki Maciej Krakow 30-39 750
Gałka Marcin Jasień 30-39 622
Gehrke Tomasz Gdynia 40-49 736
Górski Zygmunt Wadowice 40-49 678
Grabowy Krzysztof Bolesławiec 18-29 637
Gradzi Dariusz Kraków 30-39 749
Grala Maria Rzozów 30-39 702
Granda Paweł Zarzecze 30-39 735
Grynfelder Rafał Warszawa - Polska 40-49 680
Grzanecka Mirosława Łęg Gm Konstancin Jeziorna 40-49 729
Hetmański Tomasz Plewiska 40-49 -
Irzyk Robert Gilowice 30-39 698
Jakubowski Wojciech Uniejów 40-49 726
Jarosz Grzegorz Warszawa 30-39 -
Jędrzejak Piotr Jastrzębie Zdrój 40-49 617
Johna Adam Tychy 30-39 655
Karwat Robert Mikołów 40-49 623
Kasprzak Marek Gdynia 30-39 660
Kawa Barbara Żyraków 30-39 627
Kawka Damian Warszawa - Polska 40-49 -
Kisielewski Marek Czechowice-Dziedzice 40-49 686
Kisielewski Tomasz Kraków 40-49 705
Kisińska Irena Nowy Sącz 40-49 -
Kisiński Jarosław Nowy Sącz 40-49 -
Klimek Magdalena Kraków 30-39 -
Klonowsku Sebastian Jaktorów 30-39 665
Kłos Adam Chobot 40-49 688
Kobierski Szymon Ruda Śląska 40-49 -
Kofin Maciej Ochojno 40-49 618
Kołba Paweł Bukowno 30-39 704
Kołodziejczyk Małgorzata Łódź 40-49 701
Kołtowski Piotr Skórzewo 40-49 676
Korobko Anna Brno 30-39 674
Kosmęda Piotr Warszawa 40-49 -
Kostka Sebastian Myslowice 30-39 737
Kot Michał Warszawa 40-49 -
Kowalczyk Mariusz Żółwin 40-49 667
Kowalski Łukasz Warszawa 30-39 -
Kozieł Piotr Grodzisk Mazowiecki 30-39 654
Kozioł Paweł Kraków 30-39 624
Krasowski Mirosław Pruszków 40-49 643
Krótki Stanisław Kraków 40-49 716
Krupa Maciej Gdańsk 40-49 657
Krynicki Maciej Kraków 30-39 690
Krysztofowicz Dominika Kalisz 30-39 614
Krzak Andrzej Warszawa 50-59 -
Krzywda Grazyna Stary Wiśnicz 30-39 639
Kuchynskaya Katsiaryna Grodno 18-29 661
Kuciński Tomasz Mińsk Mazowiecki 40-49 752
Kuroń Ewelina Częstochowa 30-39 -
Kursa Marcin Kraków 30-39 723
Kwaśniewski Andrzej Kraków 40-49 709
Kwiatkowski Jakub Kraków 30-39 670
Landyszkowski Piotr Leszno 30-39 -
Lenczowski Jakub Modlnica 40-49 746
Leszczyński Rafał Bełchatów 60-… -
Łąk Tomasz Wrocław 40-49 616
Łukasiewicz Renata Baniocha 40-49 613
Machulik Marek Ornontowice 30-39 741
Magdij Krzysztof Nowy Targ 40-49 703
Malicki Grzegorz Kraków 40-49 -
Małaszczuk Piotr Grodzisk Mazowiecki 40-49 648
Marcinek Małgorzata Kraków 18-29 689
Marczewska Zofia Piaseczno 40-49 720
Marczynska Katarzyna Warszawa 40-49 745
Mąsior Wojciech Krzyszkowice 40-49 679
Meissner Paweł Łódź 30-39 719
Menshova Ekaterina Moscow 30-39 677
Mietła Łukasz Katowice 40-49 641
Mikler Arkadiusz Kraków 40-49 685
Mikołajczyk Jarosław Łódź 30-39 -
Milkowska Justyna Rybnik 30-39 739
Misiak Anna Warszawa 30-39 636
Moń Sebastian Dąbrowa Górnicza 30-39 683
Morawski Bartosz Warszawa 30-39 669
Moszyński Patryk Szczecin 18-29 -
Mróz Rafał Tarnów 40-49 725
Murcha Paweł Siemianowice Śląskie 40-49 712
Mżyk Marek Bielsko-Biała 50-59 -
Nawara Katarzyna Batowice 30-39 -
Niepsuj Łukasz Niepołomice 30-39 671
Niszczot Dariusz Gorlice 18-29 -
Norek Maciej Bochnia 40-49 -
Olszewski Tomasz Dębica 40-49 611
Opaliński Michał Pustynia 30-39 631
Pańtak Sławomir Białobrzegi 40-49 673
Perenc Michał Jarosław 18-29 640
Piwko Anna Czechowice-Dziedzice 30-39 656
Płonka Piotr Kraków 30-39 714
Podlasińska Paulina Kobyłka 30-39 682
Podolak Tomasz Kraków 18-29 -
Podsadny Bartosz Poznań 30-39 -
Polański Sławomir Kraków 30-39 628
Prażmowski Piotr Kraków 40-49 -
Prończuk Adam Czechowice-Dziedzice 50-59 733
Pryga Zdzisław Bytom 40-49 -
Przebinda Anna Kraków 18-29 630
Przebinda Bogdan Czernichów 50-59 659
Rajner Krzysztof Koszalin 30-39 696
Rajtar Zbigniew Kraków 60-… 695
Rocławski Piotr Gdansk 30-39 700
Rożek Gerard Olecko 40-49 734
Rulak Jerzy Warszawa 30-39 612
Samborski Bartosz Warszawa 40-49 668
Sarka Bartłomiej Rabka-Zdrój 30-39 681
Sendek Sylwia Koszyce 30-39 629
Siemieńczuk Robert Warszawa 40-49 724
Sikora Marek Dąbrowa Górnicza 40-49 635
Siodelski Marcin Gdańsk 30-39 699
Siudek Robert Kraków 30-39 -
Skupień Anna Ruda Slaska 30-39 -
Słociak Rafał Opole 18-29 740
Soja Marcin Kraków 30-39 721
Sosna Kaska Kłopotowska Krak W 50-59 743
Stankiewicz Anna Czarny Las 30-39 652
Starzyński Adam Nieporęt 40-49 662
Strzelczyk Wiktor Kolbuszowa 30-39 642
Sułkowski Paweł Limanowa 30-39 697
Surlas Izabela Wrocław 18-29 621
Szambelańczyk Maciej Poznań 40-49 615
Szczepocki Andrzej Niepołomice 40-49 691
Szczurek Dominik Myślenice 40-49 707
Szczurek Krzysztof Kraków 30-39 -
Szczurek Slawomir Rudnik 30-39 658
Szewczyk Grzegorz Albigowa 40-49 -
Szybowski Paweł Wieliczka 30-39 644
Szymaniak Emil Kraków 30-39 708
Ścigalski Marcin Niepołomice 50-59 744
Śmieszek Zbigniew Limanowa 50-59 675
Tabaszewska Karolina Zakopane 30-39 -
Tabisz Marlena Wrocław 40-49 664
Tarczyński Łukasz Bydgoszcz 30-39 -
Terlecki Marcin Częstochowa 40-49 -
Tołkacz Marta Łódź 30-39 -
Trafiałek Miłosz Katowice 30-39 742
Urbanowicz Arek Łódź 40-49 -
Walińska Agnieszka Słupsk 40-49 -
Walkowiak Iwona Kraków 30-39 -
Wałach-Biśta Zuza Katowice 30-39 718
Wanat Mateusz Wrocław 30-39 620
Wiener Marcin Katowice 40-49 693
Wojdas Fryderyk Warszawa 40-49 706
Woźniak Radosław Skawina 30-39 730
Wójcicki Bartosz Warszawa 30-39 717
Wujek Marcin Gostyń 40-49 -
Wysocki Mariusz Piekary Śląskie 40-49 -
Zając Krystian Rabka Zdrój 30-39 692
Zając Łukasz Kraków 18-29 638
Zając Piotr Opatów 40-49 -
Zaurski Tomasz Bytom 40-49 -
Zawrotniak Paweł Kraków 18-29 722
Zdulski Bartosz Józefosław 40-49 728
Zielińska Nina Jaworzno 30-39 645
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon