AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2019 Pokaż

Lista startowa Bieganie - Półmaraton 21,0975 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramek Arkadiusz Pruszcz Gdański 40-44 233
Adamczyk Tomasz Wołomin 40-44 178
Adamusiak Marlena Rumia 35-39 342
Albekier Karolina Grudziądz 30-34 431
Albiniak Przemysław Wejherowo 35-39 -
Alcer Krzysztof Warszawa 35-39 -
Aleksiun Monika Gdańsk 40-44 -
Ambroziak Adam Kowale 35-39 330
Anolik Monika Gdańsk 45-49 -
Anolik Robert Gdańsk 45-49 -
Antonowicz Paweł Gdańsk 40-44 120
Apanasewicz Jerzy Pruszcz Gdanski 45-49 -
Apanasewicz Magda Pruszcz Gdański 45-49 -
Armatyńska Małgorzata Gdynia 45-49 193
Auguściak Szymon Łęgowo 25-29 237
Bałdyga Radosław Elbląg 45-49 -
Bambrowicz Martyn Rumia 35-39 -
Baranowski Marek Kosakowo 50-54 85
Baranowski Przemek Gdańsk 35-39 -
Barański Bartosz Gdańsk 40-44 207
Barański Piotr Pruszcz Gdański 35-39 -
Barnaś Agata Malbork 35-39 -
Barnaś Krzysztof Malbork 35-39 -
Bartkowiak Michał Gdynia 30-34 347
Bartkowiak Rafał Bydgoszcz 45-49 95
Bartnik Aga Gdynia 40-44 -
Bartnik Łukasz Gdynia 40-44 -
Bartosz Mirela Pruszcz Gdanski 30-34 -
Baszuro Michał Gdańsk 35-39 -
Bechta Damian Biała Podlaska 25-29 469
Becker Wioletta Lębork 45-49 341
Bednarek Krzysztof Gdynia 50-54 -
Bednarska Edyta Gdynia Chylonia 40-44 279
Bednarski Marcin Gdańsk 40-44 -
Bela Mirosława Kolonia 55-59 210
Belczyński Piotr Gdańsk 30-34 -
Biała Beata Gdańsk 55-59 350
Białek Jarosław Olsztyn 45-49 445
Białkowski Marcin Gdynia 40-44 159
Bianga Katarzyna Trąbki Wielkie 35-39 140
Bidziński Piotr Gdynia 30-34 305
Bielecki Tadeusz Rumia 45-49 -
Bieszke Iza Mosty 35-39 -
Bieszke Rafał Gdynia 35-39 -
Bigaj Andrzej Gdynia Cisowa 35-39 -
Bilski Piotr Warszawa 40-44 477
Binczyk Tomasz Łódź 40-44 274
Birski Piotr Zabki 40-44 -
Bisko Karolina Gdynia 35-39 293
Błaszczyk Bogdan Gdynia 55-59 -
Błaszczyk Hanna Gdynia 55-59 -
Boberski Artur Gdańsk 45-49 -
Bogdaniuk Maciej Bęsia 25-29 -
Bogdański Krzysztof Braniewo 45-49 172
Bogucka Katarzyna Jedwabno 18-24 265
Bogumiłow Marcin Słupsk 30-34 -
Bogumiłow Marcin Słupsk 30-34 -
Bogusz Tomasz Gdynia 35-39 -
Boreta Wiercińska Marzena Warszawa 40-44 -
Borowy Marcin Gdańsk 35-39 -
Borszewski Tomasz Starogard Gdański 30-34 390
Boruch Adam Zgierz 45-49 250
Borysewicz Filip Gdańsk 35-39 87
Boś Grzegorz Słupsk 35-39 -
Bożek Marcin Wroclaw 40-44 283
Brokos Tomasz Gdańsk 30-34 45
Bronakowski Andrzej Olsztyn 40-44 422
Broniszewski Maciej Gdynia 35-39 -
Brój Ryszard Gdańsk 60-64 -
Brzezińska Ewa Gdynia 55-59 301
Brzozowska Renata Gdynia 45-49 -
Brzozowski Andrzej Zamość 65-69 -
Buczkowska Małgorzata Ryn 40-44 423
Buczyńska Karolina Gdańsk 25-29 62
Budzyński Krzysztof Warszawa 30-34 -
Bujak Justyna Gdynia 35-39 153
Bukowska Dorota Malbork 45-49 361
Bukowska-Ptak Beata Biskupiec 45-49 -
Bury Paweł Gdynia 35-39 -
Burzyński Krzysztof Warszawa 40-44 -
Butowski Krzysztof Toruń 35-39 198
Bylina Marek Gdańsk 55-59 56
Centkowska-Derda Anna Świnoujście 35-39 473
Chetnik Krzysztof Kapino 40-44 -
Chmielewski Andrzej Gdynia 40-44 -
Chmielewski Marek Gdańsk 50-54 -
Chmura Krzysztof Gdańsk 45-49 312
Chodkiewicz Dominika Gdańsk 35-39 81
Chorzelewski Grzegorz Gdynia 40-44 378
Chrabkowski Zbigniew Gdynia 40-44 311
Chronowski Waldemar Gdańsk 55-59 112
Chrzanowska Olga Warszawa 30-34 -
Chrząszcz Ania Pruszcz Gdański 35-39 -
Chrząszcz Bartłomiej Pruszcz Gdański 40-44 -
Cichocki Mariusz Gdańsk 45-49 362
Cichowski Grzegorz Gdynia Karwiny 50-54 -
Ciecierski Wojciech Gdańsk 40-44 328
Ciesielski Michał Gdańsk 35-39 -
Ciesla Katarzyna Chwaszczyno 40-44 185
Cieśla Michał CHWASZCZYNO 40-44 182
Cieślak Marcin Legionowo 45-49 407
Clajot Fabian Olsztyn 25-29 106
Cylkowski Ryszard Gdańsk 45-49 369
Cymbaluk Alicja Rumia 45-49 401
Cymbaluk Karolina Gdynia 25-29 402
Czaiński Kamil Kowale/gdańsk 25-29 -
Czarnowski Krzysztof Reda 40-44 -
Czaykowski Wojciech Gdynia 35-39 -
Czernia Jerzy Straszyn 45-49 353
Czyżewska Agnieszka Gdańsk 25-29 -
Dalecka Dorota Gdynia 35-39 -
Daszczyński Adam Kosowo 45-49 -
Dawidowski Jakub Gdańsk 30-34 -
Dąbrowska Kamila Pruszcz Gdański 25-29 -
Dąbrowski Dariusz Gdynia 40-44 -
Derda Robert Świnoujście 45-49 475
Dębicki Artur Gdynia 50-54 339
Dębińska Agnieszka Gdańsk 35-39 -
Dęga Lidia Nowy Staw 30-34 446
Diaz Tovar Carlos Axel Bagsvaerd 35-39 282
Dłużniewski Artur Gdańsk 45-49 -
Dobkowska Agnieszka Wejherowo 40-44 367
Dobkowski Tomasz Goręczyno 40-44 212
Dobrzyński Tomasz Gdynia 35-39 -
Dokrzewska Katarzyna Gdynia 30-34 22
Domańska Edyta Gdynia 40-44 46
Domski Jakub Łęczyce 25-29 127
Domżalska Wioletta Rumia 40-44 187
Dorsz Beata Gdynia 45-49 271
Dorsz Jakub Sopot 35-39 488
Dragan Karol Gdynia 45-49 114
Drawc Karol Gdańsk 25-29 -
Drzeżdżon Karol Ostrowo 30-34 239
Dubiela Adam Gdynia 35-39 299
Dubiela Małgorzata Juszkowo 40-44 481
Duch Marek Gdańsk 45-49 98
Duda Grzegorz Bukówka 40-44 -
Duda Jacek Braniewo 45-49 32
Dudzik Marek Gdynia 45-49 -
Dulko Leszek Gdańsk 50-54 -
Dużyńska Agata Gdańsk 30-34 -
Dydymska Monika Rumia 45-49 -
Dydymski Krzysztof Rumia 45-49 -
Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie 50-54 -
Dyśko Wojciech Słupsk 35-39 -
Dzideczek Marcin Warszawa 35-39 253
Dzioba Michał Sopot 45-49 -
Elmiś Grzegorz Hel 40-44 109
Fedorczuk Anita Gdańsk 25-29 458
Feld Maciej Bydgoszcz 60-64 437
Felska Kasia Słupsk 30-34 126
Fiałek Danuta Gdańsk 25-29 -
Fiedorowicz Waldemar Gdynia 30-34 199
Figiel Dominika Słupsk 25-29 -
Filipowicz Aleksandra Gdynia Mały Kack 18-24 -
Filipowicz Bartek Gdańsk 40-44 217
Filipowski Dariusz Szczecin 45-49 -
Frankiewicz Maciej Malbork 40-44 355
Frąckiewicz Dariusz Warszawa 45-49 -
Frąckowiak Tomasz Gdynia 35-39 -
Frąszczak Patryk Gdańsk 30-34 -
Gacek Katarzyna Skarszewy 40-44 -
Gach Maciej Gdańsk 35-39 119
Galikowski Maciej Jankowo Gdańskie 40-44 371
Gałczyński Piotr Malbork 30-34 -
Gałuszyńska Katarzyna Gdynia Grabówek 30-34 -
Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 35-39 -
Garsztka Mateusz Borkowo 30-34 -
Garsztka Michał Gdańsk 30-34 468
Gawlik Arkadiusz Warszawa 45-49 -
Gbyl Klaudia Władysławowo 25-29 -
Geras Ryszard Warszawa 35-39 387
Gering Mariusz Gdańsk 35-39 13
Gibas Sławomir Elblag 40-44 483
Gieresz Agnieszka Smołdzino 35-39 -
Gil Mateusz Gdynia 25-29 132
Glaza Agnieszka Gdynia 40-44 147
Glegoła Tomasz Gdańsk 45-49 -
Gleszczyński Michał Gdańsk 35-39 174
Głombiowski Bartosz Gdańsk 35-39 -
Głombiowski Jakub Gdańsk 40-44 -
Głuszczak Wojciech Gdańsk 45-49 379
Głuszek Bożena Gdynia 55-59 -
Gniech Monika Gdynia 40-44 -
Gnyp Daniel Różyny 45-49 286
Golasiński Dariusz Szczecin 45-49 420
Golec Tomasz Paweł Gdańsk 40-44 -
Golos Piotr Warszawa 45-49 191
Golub Vitalii Kaliningrad 35-39 68
Gomułka Sebastian Cierznie 40-44 123
Goszka Agata Kopalino 30-34 171
Góreczny Rafał Chwaszczyno 45-49 -
Górtowski Maciej Gdańsk 40-44 145
Grabowska Kinga Słupsk 35-39 214
Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański 35-39 -
Grabowski Damian Malbork 35-39 484
Grabowski Grzegorz Gdynia 45-49 -
Grabowski Mirosław Gdansk 50-54 -
Grochowski Karol Elbląg 35-39 96
Grochowski Patryk Gdynia Grabówek 25-29 135
Grodzki Marek Gdańsk Osowa 40-44 474
Grodź Jarosław Gdańsk 40-44 -
Groenwald Dariusz Połczyno 45-49 425
Grott Wojciech Gdańsk 25-29 93
Gruszeczka Jacek Grudziądz 30-34 43
Gryboś Andrzej Gdańsk 40-44 287
Grycko Marta Warszawa 40-44 -
Grygorowicz Stanisław Gdańsk 40-44 414
Grzemski Arkadiusz Rumia 40-44 -
Grzesiuk Maciej Suchy Dąb 30-34 84
Grzesiuk-Gapska Patrycja Juszkowo 30-34 457
Grzesiuk-Jastrzębska Beata Pruszcz Gdański 35-39 -
Grzeszczak Małgorzata Gdynia 40-44 -
Grzeszkiewicz Andrzej Gdańsk 45-49 -
Grzonka Maciej Gdańsk 35-39 221
Grzywacz Karol Gdynia 30-34 15
Grzywacz-Piotrowska Anna Gdańsk 35-39 74
Gumowski Marcin Gdansk 40-44 -
Gunarys Filip Gdańsk 30-34 427
Gutowski Andrzej Gdynia 55-59 235
Guz Artur Gdynia 45-49 346
Gużewski Jacek Gdańsk 45-49 48
Hamernik Igor Miastko 25-29 -
Hamernik Karolina Gdańsk 18-24 -
Hetmański Bartosz Gdańsk 30-34 16
Hinz Krzysztof Gdynia 45-49 180
Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 25-29 72
Horowski Krzysztof Gdańsk 30-34 73
Hudzik Krzysztof Gdynia 45-49 -
Humbla Zbigniew Poznań 35-39 39
Jachimowicz Bartosz Gdańsk 35-39 -
Jackiewicz Magdalena Wiślinka 35-39 337
Jagielska Marta Lidzbark 18-24 296
Jagłowski Tomasz Gdynia Chwarzno 30-34 177
Jagmin Izabela Mosty 35-39 -
Jakubowski Wojciech Słupsk 45-49 -
Jakusz Anna Wejherowo 35-39 141
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-34 179
Jałkiewicz Alek Pogórze 60-64 -
Janczarski Piotr Gdańsk 40-44 340
Janke Patryk Gdynia Działki Leśne 25-29 128
Jaromin Zofia Trąbki Wielkie 45-49 -
Jaroszewska Monika Gdańsk 30-34 -
Jarząbek Agnieszka Straszyn 35-39 -
Jasieniecki Robert Człuchów 40-44 -
Jasiński Mirek Gdansk 55-59 325
Jasiul Mariola Legionowo 40-44 -
Jazgarska Justyna Gdańsk 35-39 -
Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo 35-39 -
Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 40-44 -
Jędrzejewski Piotr Gdańsk 55-59 -
Joachimiak Emilia Gdansk 40-44 186
Jokel Katarzyna Gdańsk 30-34 113
Jóskowska Beata Nowa Wieś Lęborska 35-39 -
Jóskowski Bogdan Nowa Wieś Lęborska 45-49 -
Jurewicz Adam Elbląg 45-49 184
Jurewicz Sylwia Elblag 40-44 183
Kabacinski Piotr Gdynia 40-44 -
Kachelski Adam Gdynia 30-34 -
Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański 40-44 -
Kacprzak Marcin Gdańsk 35-39 413
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 45-49 -
Kaczmarek Michał Poznań 30-34 -
Kaczorowski Grzegorz Rumia 45-49 441
Kadziński Leszek Gdańsk 35-39 382
Kalinowski Zbigniew Legionowo 50-54 306
Kałuszyński Wojciech Sopot 40-44 392
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 447
Kamińska Agata Bytom 25-29 482
Kamińska Justyna Krępa Słupska 40-44 -
Kamiński Witold Krępa Słupska 45-49 -
Kandzora Łukasz Gdynia 30-34 -
Kaniewska Emilia Kowale 35-39 201
Kaniewski Michał Kosowo 25-29 -
Kankowska Justyna Luzino 35-39 -
Kankowski Paweł Luzino 35-39 -
Kapczyński Damian Maszewo Lęborskie 30-34 408
Kapteina Robert Gronowo Górne 45-49 -
Karlinskiy Anna Borkowo 35-39 -
Karolewski Dariusz Gdynia 35-39 227
Karpiński Jędrzej Gdynia 25-29 158
Karpiński Sławomir Wejherowo 40-44 472
Karpiuk Andrzej Gdynia 35-39 -
Karulski Kamil Gdańsk 25-29 -
Kaszkur Tomasz Gdańsk 40-44 -
Kawecki Wojciech Banino 40-44 389
Kazyaka Katarzyna Gdynia Pustki Cisowskie 30-34 -
Kędzioł Grzegorz Gdańsk 50-54 326
Kępka Magdalena Pruszcz Gdański 35-39 -
Kijko Paweł Olsztyn 35-39 204
Kilkowska Joanna Warszawa 50-54 196
Kilkowski Jarosław Toruń 50-54 200
Kłaczyński Mariusz Grudziądz 40-44 -
Kłonicki Augustyn Chmielnik 30-34 -
Kłos Maciej Gdańsk 35-39 173
Kłosowski Arkadiusz Gdańsk 40-44 76
Kmera Rafał Gdansk Wrzeszcz 40-44 228
Kmieć Jacek Malbork 40-44 317
Knapik Jakub Gdańsk 35-39 -
Knyszewski Kamil Sopot 35-39 249
Kochanek Agata Dębogórze 25-29 151
Kochanek Paweł Dębogórze 25-29 175
Kocoł Karolina Gdańsk 35-39 -
Kohut Rafał Gorzów Wielkopolski 50-54 -
Kolakowska Daria Gdańsk 30-34 -
Kolęda Robert Gdańsk 45-49 -
Koliński Tomasz Gdynia 45-49 57
Kołodziejska Barbara Warszawa 50-54 -
Kołowrocka Barbara Straszyn 30-34 -
Kołowrocki Adam Straszyn 35-39 -
Koman Jacek Warszawa 45-49 55
Konarzewska Natalia Czerniewo 30-34 365
Konarzewski Jacek Rumia 45-49 364
Kondratiuk Renata Gdańsk 55-59 -
Konkol Joanna Kąpino 35-39 218
Kopal Elzbieta Nowy Dwór Gdański 40-44 -
Kopania Anita Pszczółki 40-44 -
Kopczyk Marcin Warszawa 35-39 324
Kopczyński Marek Gdynia 30-34 -
Kornowski Paweł Mosty 40-44 430
Korobczyńska Katarzyna Dębno 18-24 -
Korytowski Jacek Gdynia 50-54 -
Kos Krzysiek Potęgowo 35-39 -
Kosecka Justyna Bydgoszcz 35-39 107
Koss Witold Puck 50-54 -
Kostrzewa-Cembor Urszula Gdansk 60-64 316
Kostulska Olga Toruń 30-34 118
Koszela Renata Zalasewo 45-49 -
Kosznik Michał Gdańsk 40-44 176
Kościelski Mariusz Gdynia 50-54 222
Kowalczyk Bogdan Warszawa 55-59 -
Kowalewski Dariusz Świnoujście 55-59 465
Kowalik Magda Gdynia 25-29 -
Kowalik Michał Gdynia 30-34 416
Kowalik Mieczysław Gdynia 55-59 -
Kowalski Robert Sebastian Gdańsk 40-44 -
Kowalski Waldek Borkowo 30-34 64
Kownacka Marta Gdańsk 18-24 -
Kozikowski Dariusz Straszyn 35-39 203
Kozioł Krzysztof Gdańsk 40-44 -
Kozłowska Alicja Gdańsk 30-34 83
Kozłowski Marcin Gdańsk 40-44 -
Kozłowski Patryk Góra Kalwaria 40-44 -
Koźma Andrzej Piła 55-59 304
Kożyczkowski Edward Bolszwo 30-34 232
Kraszewska Agnieszka Gdynia 35-39 77
Krawczyk Katarzyna Mrągowo 35-39 461
Krawiec Andrzej Sztum 55-59 256
Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański 30-34 331
Krosnowski Grzegorz Gdańsk 40-44 -
Król Arkadiusz Gdańsk 40-44 255
Królikowski Adrian Gdańsk 25-29 -
Kruk Agnieszka Szymankowo 35-39 -
Krukowska Katarzyna Gdańsk 25-29 101
Krupka Piotr Miastko 40-44 42
Kruszyńska Magdalena Gdynia 35-39 451
Krzebietke Piotr Miechucino 35-39 -
Krzewińska-Sowa Anna Mińsk Mazowiecki 35-39 -
Kubarko Robert Słupsk 50-54 -
Kubiak Marcin Gdynia 35-39 34
Kucharski Bartosz Gdynia 40-44 417
Kucharski Maciej Gdańsk 45-49 108
Kuchnowski Karol Werblinia 35-39 -
Kucki Kamil Narzym 35-39 100
Kuhn Piotr Słupsk 25-29 -
Kujat Joanna Gdynia 30-34 486
Kujatt Wojciech Gdynia 40-44 149
Kulesza Piotr Gdańsk 40-44 188
Kulgajuk Michał Pruszcz Gdański 35-39 290
Kuptz Daniel Sopieszyno 60-64 409
Kuptz Mariola Sopieszyno 55-59 383
Kurgan Wojciech Gdańsk 45-49 -
Kurowski Dawid Juszkowo 35-39 44
Kusiak Dariusz Gdynia 30-34 280
Kusio Marcin Osowiec 40-44 412
Kuszyk Dariusz Elbląg 35-39 388
Kuza Daria Gdańsk 35-39 122
Kwiatkowska Agnieszka Rumia 35-39 -
Kwiatkowska Beata Warszawa 55-59 -
Kwiatkowski Aleksander Łowicz 55-59 -
Kwiatkowski Grzegorz Rumia 40-44 -
Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk 40-44 -
Kwiatkowski Kajetan Gdańsk 35-39 -
Kwiatkowski Michał Wejherowo 35-39 264
Labudda Miroslaw Rumia 55-59 -
Lach Łukasz Gdańsk 35-39 50
Lademan-Węsierska Sylwia Gdańsk-Morena 30-34 156
Langner-Kapczyńska Edyta Maszewo Lęborskie 30-34 86
Latosińska Kamila Gdynia 30-34 -
Lautenbach Piotr Rumia 18-24 -
Leciejewska Małgorzata Poznań 40-44 36
Lehmann Dawid Gdańsk 30-34 -
Leibschang Jacek Gdańsk 45-49 275
Leksycki Robert Gdynia 50-54 -
Lenckowski Lech Dębień 30-34 370
Lenczowski Piotr Wejherowo 35-39 -
Lesiak Marek Gdynia 35-39 242
Lesner Adam Gdansk 45-49 102
Lesner Damian Puck 45-49 69
Leszkowicz Kornel Gdynia 30-34 -
Leśniewski Mariusz Gdańsk 45-49 111
Leśniowski Mariusz Gdańsk 40-44 -
Lewandowski Dariusz Pelplin 35-39 229
Lewicki Grzegorz Gdańsk 35-39 67
Lewińska Dominika Władysławowo 40-44 30
Licznerska Magdalena Gdańsk 30-34 -
Licznerska Magdalena Iława 30-34 -
Licznerski Piotr Gdańsk 30-34 -
Linda Karolina Gdańsk 30-34 -
Linda Mateusz Gdańsk 30-34 11
Lipska Krosnowska Ewa Puck 35-39 -
Lis Ewelina Ełganowo 35-39 216
Lis Jacek Borkowo 40-44 -
Lisiecki Tomasz Gdynia 50-54 -
Lisogórski Krzysztof Sztum 40-44 60
Lisowiec Robert Gdańsk 45-49 403
Littwin Ewa Gdańsk 40-44 333
Litwin Jarosław Rumia 55-59 -
Lizińczyk Rafał Sztum 40-44 -
Łepek Małgorzata Starogard Gdański 30-34 -
Łęgowski Maciej Gdynia 55-59 -
Łuchniak Tamara Mosty, Gmina Kosakowo 35-39 -
Łuchniak Zbigniew Mosty, Gmina Kosakowo 40-44 -
Łudczak Krzysztof Gdańsk 40-44 459
Łudczak Sylwia Gdańsk 45-49 460
Łukasiewicz Michał Gdańsk 30-34 322
Łukowicz Henryk Gdańsk 55-59 -
Łukowicz Tomasz Gdynia 35-39 170
Łyczko Patryk Gdańsk 30-34 289
Machnikowski Marek Gdańsk 50-54 436
Machoń Paweł Warszawa 40-44 268
Macijewska Bożena Gniewowo 35-39 -
Maćkowiak Adrian Poznań 30-34 -
Maćkowiak Adrian Poznań 30-34 -
Maćkowiak Agnieszka Poznań 30-34 -
Majer Grzegorz Malbork 35-39 295
Majewski Tomasz Gdańsk 40-44 -
Majsterek Bartosz Gdańsk 35-39 397
Majsterek Marcin Gdynia 45-49 415
Makaruk Marceli Wrocław 25-29 396
Maksymiuk Piotr Gdańsk 35-39 116
Malecki Łukasz Straszyn 35-39 209
Malinowska Wioletta Gdynia 40-44 -
Maltcev Sergei Elblag 45-49 -
Mamczynski Mariusz Elbląg 45-49 238
Marciniak Wojciech Gdańsk 40-44 297
Marciniuk Michał Banino 35-39 94
Marczak Marek Pruszcz Gdański 45-49 -
Marguardt Piotr Starogard Gdański 45-49 206
Markowska Aleksandra Gdańsk 35-39 -
Marszałkowski Karol Gdańsk 35-39 318
Marszałkowski Piotr Gdańsk 30-34 327
Maryjanowski Jakub Gdańsk 30-34 435
Marzec Przemysław Gdańsk 35-39 448
Masys Agnieszka Malbork 40-44 -
Mattik Damian Sopot 55-59 -
Matuszczyk Mateusz Gdańsk 30-34 24
Matuszewski Karol Gdańsk 25-29 -
Matyszewski Jarosław Gdańsk 45-49 -
Mazur Gabriela Gdynia Karwiny 45-49 338
Mazur Grzegorz Gdańsk 35-39 -
Mazurek Barbara Koszalin 40-44 432
Mede Marcin Gdynia 45-49 -
Megger Agata Siemianice 45-49 381
Mejer Patrycja Gdynia 25-29 384
Merchel Łukasz Gdańsk 35-39 455
Micach Sylwia Gdańsk-Wrzeszcz 30-34 375
Michalik Tomasz Gdańsk 40-44 439
Michalska Beata Gdynia 45-49 -
Michałowska Kasia Gdańsk 35-39 -
Michałowski Jacek Gdynia 40-44 -
Michałowski Maciej Gdańsk 45-49 -
Michniewicz Joanna Gdańsk 25-29 449
Mielczarek Marta Gdańsk 25-29 138
Mielczarska Monika Gdynia 30-34 61
Mielewczyk Leszek Lębork 60-64 464
Mięsikowski Dariusz Gdańsk 45-49 -
Mikołajczyk Katarzyna Gdynia 35-39 -
Mikołajczyk Krzysztof Wejherowo 35-39 -
Mikołajczyk Sławomir Gdynia 45-49 -
Mikula Damian Elblag 25-29 345
Mikulski Arkadiusz Przywidz 30-34 438
Milas Małgorzata Gdańsk 30-34 251
Milka Bogusław Warszawa 40-44 -
Miłejko Arkadiusz Grzybno 40-44 450
Minkiewicz Wojciech Elbląg 45-49 -
Mironova Irina Nesterov 40-44 272
Misiło Marek Tychy 35-39 -
Mokros Zuzanna Pabianice 25-29 285
Mokwa Arkadiusz Gdańsk 50-54 26
Moskot Krzysztof Gdynia 35-39 103
Mroczkowski Tomasz Malbork 35-39 351
Mrozowski Przemysław Wejherowo 40-44 374
Mudzińska Dorota Trąbki Wielkie 40-44 -
Muller Tadeusz Wejherowo 45-49 125
Murawska Katarzyna Słupsk 35-39 359
Murawski Rafał Słupsk 35-39 358
Muzolf Dorota Pruszcz Gdański 40-44 -
Mystkowski Mieczysław Warszawa 50-54 -
Myszk Rafał Siemirowice 40-44 -
Najda Sławomir Sztum 45-49 -
Napiórkowski Grzegorz Łomianki Dolne 45-49 37
Nawrocka Roma Warszawa 40-44 269
Netter Paweł Gdańsk 35-39 391
Neubauer Kacper Gdańsk 25-29 136
Neumann Marcin Gdańsk 35-39 -
Nicewicz Robert Gdynia 45-49 -
Niecko Krzysztof Gdańsk 35-39 -
Niedziela Tomek Gdynia 30-34 -
Niemierko Krzysztof Gdańsk 40-44 226
Nietupski Krzysztof Gdynia Dąbrowa 45-49 284
Niewiadomski Patryk Czarlin 25-29 434
Niewiarowska Anna Ciechanowiec 45-49 -
Niski Michał Gdynia 45-49 165
Nostitz-Jackowski Mateusz Puck 30-34 19
Nowak Artur Gdynia 45-49 -
Nowak Konrad Elbląg 30-34 429
Nowak Monika Gdańsk 40-44 335
Nowakowska Ola Radziejów 25-29 104
Nowakowski Jakub Wrocław 30-34 -
Nowicka Michalina Grotniki 25-29 -
Nowosielski Jakub Gdańsk 18-24 97
Nuż Jacek Pruszcz Gdański 40-44 168
Odziemczyk Tomasz Elbląg 30-34 244
Olejczuk Karolina Straszyn 35-39 310
Olejnik Krzysztof Bydgoszcz 30-34 31
Olender Klaudia Gdańsk 25-29 137
Olewniczak Piotr Żukowo 18-24 -
Olewniczak Robert Żukowo 50-54 257
Olszewski Michał Wejherowo 40-44 202
Olszewski Roman Elbląg 45-49 -
Ordakowski Filip Gdynia 18-24 -
Orlewicz Tomasz Wrocław 35-39 288
Orłowski Edward Słupsk 45-49 462
Orłowski Michał Gdańsk 30-34 314
Orłowski Sławomir Gdańsk 25-29 -
Orzoł Elżbieta Gdynia 50-54 -
Orzołek Joanna Kolno 35-39 368
Osiewska Kamila Gdańsk 18-24 92
Ostrowski Grzegorz Gdynia 40-44 405
Ostrowski Tomasz Łęgowo 35-39 373
Otlewski Marcin Kwidzyn 40-44 444
Owczarek Witold Łódź 45-49 -
Pachucki Adam Gdańsk 35-39 -
Padalak Piotr Borkowo 55-59 197
Paga Marcin Gdynia 30-34 -
Pajura Robert Gdynia 30-34 -
Palaschke Michał Gdańsk 25-29 267
Pałka Stanisław Gdańsk 55-59 252
Pankowski Tomasz Gdańsk 45-49 -
Papis Sławek Koleczkowo 40-44 -
Partyka Robert Malbork 45-49 260
Pasierbska Ewa Gdańsk 18-24 -
Pasisz Daniel Gdynia 30-34 194
Paszkowski Paweł Gdańsk 30-34 294
Paszkowski Stanisław Bojano 35-39 -
Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie 40-44 -
Pawlak Łukasz Pszczółki 30-34 -
Pawłoska Karolina Elbląg 30-34 -
Pawłowska-Lis Maria Janowiec 40-44 -
Pawłowski Mirosław Gdańsk 40-44 -
Pączek Andrzej Gdańsk 45-49 262
Pączek Wojciech Gdańsk 40-44 -
Peek Krystian Gdansk 40-44 281
Pekalska Agnieszka Gdańsk 35-39 220
Pekalski Bartosz Gdańsk 35-39 219
Pełszyński Jacek Gdańsk 40-44 181
Pergoł Marek Borkowo Łostowickie 45-49 -
Pestka Anna Gdańsk 30-34 -
Pestka Paweł Mały Klincz 40-44 -
Pęcherzewski Jacek Gdansk Wrzeszcz 50-54 400
Pękała Piotr Koszalin 45-49 332
Piasecki Wojciech Gdynia 35-39 424
Piechowicz Waldemar Gdańsk 50-54 18
Pieczkowska Agnieszka Olsztyn 40-44 240
Pieczkowski Hubert Dywity 45-49 404
Piekarski Paweł Legionowo 45-49 230
Piekutowski Piotr Borkowo Łostowickie 40-44 -
Pietrowicz Krzysztof Gdynia 40-44 231
Pietrzak Bartłomiej Luboń 35-39 -
Pinker Stanisław Gdansk 40-44 -
Piotrowski Krzysztof Gdańsk 60-64 236
Piotrowski Mateusz Sierakowice 25-29 -
Piórko Ewa Gdańsk 40-44 386
Piórkowski Mariusz Gdańsk 35-39 12
Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń 40-44 71
Płachta Jacek Gdańsk 45-49 -
Pniewski Rafał Pruszcz Gdański 45-49 -
Pochopień Mira Gdańsk 35-39 -
Podgórski Sławomir Chwaszczyno 45-49 -
Podolak Paweł Kosakowo 35-39 -
Podolska Sylwia Gdańsk 18-24 453
Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański 35-39 -
Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański 40-44 -
Pogorzelski Paweł Gdynia 25-29 129
Pogorzelski Wojciech Wejherowo 35-39 -
Pohnke Władysław Gdańsk 70-74 150
Polański Marcin Sztutowo 25-29 -
Połom Krzysztof Gdynia 30-34 452
POSZEWIECKI MAREK Gdańsk 45-49 -
Potarzyński Tomasz Gdańsk 35-39 23
Poteralski Dariusz Warszawa 45-49 -
Potrykus Paweł Gdańsk 35-39 144
Potrzebowska Iwona Szczecin 50-54 433
Prabucki Piotr Starogard Gdański 40-44 302
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 -
Przyborski Michał Gdynia 40-44 35
Przykłota Ewa Gdańsk 40-44 376
Przykłota Paulina Gdańsk 18-24 -
Ptak Michał Biskupiec 40-44 -
Puchowska Ewelina Gdańsk 35-39 -
Pyszora Michał Mełno 18-24 -
Radawiec Marcin Gdańsk 45-49 -
Radecka-Mikulicz Liliana Banino 40-44 419
Redek Sylwia Wiązowna 40-44 225
Redkiewicz Agnieszka Warszawa 35-39 -
Regan Jasiński Janina Maria Pia Gdansk 60-64 254
Reptowski Krzysztof Gdańsk 30-34 66
Respondek Jarosław Gdansk 25-29 -
Reszke Mateusz Bydgoszcz 18-24 -
Richter Jacek Gdynia 40-44 130
Robakowski Bartosz Koleczkowo 35-39 -
Rodziewicz Marek Mrągowo 35-39 -
Rodziewicz Paulina Mrągowo 35-39 -
Roeske Mariusz Minkowice 40-44 167
Rogowska-Tomczyk Katarzyna Żelistrzewo 40-44 336
Rogowski Sebastian Żelistrzewo 40-44 377
Rokicki Jacek Lidzbark Warminski 35-39 -
Rokita Mariusz Gdynia 40-44 -
Romanowska Beata Gdynia 55-59 -
Rorzkowski Artur Gdansk 40-44 -
Rosin-Myszk Anetta Siemirowice 35-39 -
Rozmus Wiktor Gdańsk 35-39 33
Różyński Jacek Gdańsk 25-29 356
Ruciński Marek Gdynia 50-54 -
Ruczyński Maciej Rumia 55-59 349
Rudzko Wojciech Wejherowo 50-54 -
Rusinek Wojciech Węgorzewo 25-29 223
Rybarczyk Robert Warszawa 45-49 380
Rychłowski Michał Poznań 45-49 410
Rychter Krzysztof Gdańsk 40-44 -
Rychter Tomasz Bojano 45-49 -
Rydzanowska Żaneta Biskupiec 45-49 -
Rydzanowski Tomasz Biskupiec 50-54 -
Ryfa Aleksandra Gdynia 35-39 -
Rygielski Arkadiusz Sławno 30-34 -
Rzadkiewicz Adam Elblag 35-39 -
Rzezak Aleksandra Reda 35-39 121
Sadowski Grzegorz Gdansk 35-39 266
Sak Cezary Kętrzyn 30-34 -
Salamaga Maciej Rumia 35-39 25
Saleem Monika Gdańsk 35-39 273
Salwin Michał Gdynia 40-44 80
Samoć Barbara Warszawa 40-44 52
Sandach Stefan Gdynia 70-74 133
Sapierzyński Łukasz Gdańsk 35-39 195
Sarnowska Aleksandra Gdynia 40-44 -
Sawczuk Joanna Gdańsk 45-49 -
Schröder Adam Gdynia 40-44 -
Schroeder Jarosław Gdynia 35-39 90
Sebastiańska Dorota Gdańsk 40-44 -
Seredyka Krzysztof Gdańsk 45-49 -
Serkowski Marcin Gdynia 40-44 -
Serzysko Wojciech Malbork 45-49 270
Sidorowicz Aleksandra Orneta 40-44 308
Sielecka Renata Warszawa 45-49 -
Sielicki Wojciech Braniewo 18-24 190
Sienkiewicz Patryk Gdynia 45-49 323
Siewert Marek Tuchom 45-49 440
Signerski Remigiusz Gdańsk 40-44 276
Sikorski Mariusz Gdańsk 30-34 -
Siodelski Marcin Gdańsk 35-39 75
Siomak Michał Gdańsk 40-44 91
Sitek Mateusz Gdańsk 25-29 215
Siuda Jolanta Kąpino 40-44 261
Siuda Łukasz Borkowo Łostowickie 35-39 -
Siwik Tomasz Gdańsk 40-44 -
Skopczyńska Kasia Gdańsk 40-44 -
Skopczyński Jarek Gdańsk 40-44 -
Skoracki Borys Sopot 45-49 -
Skotarczak Rafał Gdańsk 40-44 372
Skowroński Marek Gdańsk 25-29 443
Skrzypczyński Marcin Zielona Góra 40-44 79
Skrzypkowski Daniel Gdynia 45-49 -
Skupin Grzegorz Gdańsk 30-34 487
Skwiot Stanisław Gdańsk 50-54 -
Slisewski Tomasz Starogard Gdański 45-49 -
Slomka Andrzej Warszawa 45-49 89
Słowik Przemysław Gdańsk 30-34 395
Słowikowska Klaudia Gdańsk 25-29 247
Słupecka Joanna Borkowo 18-24 29
Smarzek Tomasz Łódź 35-39 28
Smorawski Ireneusz Września 35-39 -
Smurova Ekaterina Kalinigrad 30-34 -
Sobczak Anna Nowa Iwiczna 45-49 241
Sobczak Bogusław Nowa Iwiczna 45-49 243
Sobczak Ela Rumia 50-54 -
Sobisz Wojciech Brodnica Górna 40-44 471
Sobkowiak Maciej Poznań 35-39 245
Sobocki Robert Gdańsk 50-54 160
Socha Joanna Steeton 35-39 157
Solek Mieczysław Wejherowo 60-64 467
Sorn Łukasz Gdynia 30-34 -
Sotnik Wojtek Gdańsk 35-39 99
Sowa Sylwester Elbląg 40-44 -
Specjalski Krzysztof Gdańsk 40-44 -
Spławiński Paweł Tczew 40-44 480
Stacholiński Hubert Gdynia 35-39 321
Stachowiak Maria Kcynia 25-29 343
Stadnik Jerzy Gdańsk 50-54 27
Stankiewicz Katarzyna Gdańsk 50-54 248
Stankiewicz Mariola Straszyn 40-44 139
Stankiewicz Tomasz Straszyn 45-49 143
Stańczak Adam Gdańsk 40-44 192
Starczewski Piotr Pruszków 55-59 -
Stawiarski Franciszek Gdańsk 45-49 -
Stawicka Sandra Gdańsk Stogi 18-24 117
Stelmach Radek Tczew 30-34 -
Stempin Piotr Gdańsk 55-59 -
Stencel Radosław Kościerzyna 35-39 360
Stępień Katarzyna Chroberz 25-29 -
Stępień Krystian Gdańsk 40-44 234
Stolarczyk Maciej Gdańsk 45-49 152
Strażewicz Witold Gdańsk 35-39 398
Strojnowski Sławomir Gdańsk 55-59 307
Struk Sławomir Hel 50-54 213
Stykuc Dariusz Gdańsk 30-34 291
Styn Andrzej Parszczyce 45-49 426
Suchomski Marcin Nowy Staw 30-34 298
Sudoł Michał Wejherowo 35-39 189
Sujka Wojciech Tomaszów Mazowiecki 35-39 224
Sułek Aldona Wejherowo 40-44 485
Sułek Patrycja Pruszcz Gdański 25-29 -
Surała Maja Gdynia 35-39 162
Surała Radosław Gdynia 35-39 134
Synak Rafał Pruszcz Gdański 40-44 357
Szajdziuk Piotr Gdańsk 40-44 155
Szalewska Natalia Gdańsk 18-24 110
Szarszewska Natalia Lipno 18-24 -
Szczepaniak Wojciech Gdynia 45-49 -
Szczepańska Karolina Warszawa 35-39 -
Szczupakowska Izabela Gdańsk 40-44 -
Szczypiński Szymon Gdańsk 40-44 -
Szczypka Arkadiusz Gdynia 50-54 263
Szekieta Arkadiusz Gryfice 50-54 78
Szlachcikowski Dariusz Gdańsk 35-39 354
Szopiński Wiktor Starogard Gdański 40-44 -
Szostakiewicz Krzysztof Sławno 18-24 58
Sztajkowski Łukasz Gdańsk 40-44 418
Szufranowicz Mirosław Szczecin 40-44 51
Szukalski Marcin Kalisz 30-34 300
Szulc Tomasz Gdańsk 50-54 -
Szuniewicz Barbara Gdańsk 40-44 319
Szutowicz Krzysztof Gdańsk 35-39 393
Szwed Paweł Gdańsk 45-49 -
Szyłejko Anna Gdańsk 25-29 428
Szymanik Mariusz Gdańsk 45-49 -
Szymańska Joanna Elbląg 45-49 -
Szymborski Adam Niestępowo 40-44 -
Szypszak Barbara Gdańsk 35-39 82
Szyszkowski Tomasz Koszalin 35-39 63
Ściechowicz Adam Gdynia 45-49 169
Śliwiński Andrzej Kosakowo 25-29 259
Śliwka Jarosław Gdańsk 40-44 352
Ślusarz Joanna Gdańsk 35-39 366
Święcki Dariusz Iława 45-49 421
Święcki Przemysław Iława 30-34 363
Talajko Dorota Warszawa 40-44 -
Tarnacka Martyna Gdańsk 25-29 105
Tchorzewski Łukasz Gdańsk 35-39 -
Tołkacz Wojciech Malbork 55-59 -
Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo 45-49 -
Tołodziecki Marcin Żelistrzewo 45-49 -
Tomaszewicz Aleksandra Zgierz 55-59 246
Tomaszewska Mariola Warszawa 50-54 -
Tomaszewski Jarek Gdynia 40-44 -
Tomczykowski Dawid Gdańsk 35-39 320
Torbicz Piotr Gdansk 40-44 385
Trafalski Krzysztof Gdynia 45-49 142
Trusiak Agnieszka Słupsk 40-44 303
Trynka Jarosław Gdynia 30-34 88
Trzebiatowska Aldona Gdynia 40-44 406
Trzebiatowska Kinga Łupawa 18-24 -
Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn 40-44 -
Turski Robert Gdansk 40-44 -
Turukin Ruslan Kaliningrad 50-54 161
Twardowski Tomasz Wrocław 40-44 -
Urbański Dariusz Gdańsk 45-49 329
Wadowska Anna Pruszcz Gdański 40-44 70
Wajs Anna Gdynia 18-24 -
Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański 40-44 411
Walkiewicz Emil Gdańsk 18-24 -
Walukiewicz Aleksander Gdańsk 18-24 49
Wałdowski Piotr Gdansk Wrzeszcz 40-44 442
Wasilewski Arkadiusz Sopot 45-49 -
Wasilewski Marcin Gdynia Orłowo 40-44 21
Waszczuk Marek Gdynia Dąbrowa 55-59 -
Waszkiewicz Joanna Poznań 35-39 54
Wawerko Katarzyna Banino 50-54 -
Wawryniuk Emilia Kamińsk 18-24 40
Wencławski Michał Słupsk 25-29 53
Wesołowski Jarosław Gniewowo 45-49 -
Wesołowski Maciej Krępa Słupska 25-29 205
Węgłowski Maciej Środa Wielkopolska 45-49 59
Wichowska Agnieszka Gdańsk 40-44 -
Wiecheć Anna Koszalin 25-29 -
Wieczorek Tomasz Gdańsk 50-54 344
Wieczorek Tomasz Gdańsk 45-49 277
Wielgórski Piotr Gdańsk 50-54 -
Wierzchowski Sławomir Gdynia 40-44 166
Wilczyński Grzegorz Gdańsk 40-44 -
Wilk Małgorzata Gdańsk 35-39 38
Wilkowski Krzysztof Koszalin 40-44 258
Wiloch Radoslaw Gdansk 35-39 309
Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork 35-39 164
Wiszko Weronika Gdynia 30-34 313
Wiśniewska Ewa Rumia 40-44 -
Wiśniewski Arkadiusz Otwock 40-44 -
Wiśniewski Gerard Gdynia 40-44 20
Wiśniewski Krzysztof Gdańsk 40-44 348
Witka Grażyna Garczegorze 50-54 -
Witka Piotr Garczegorze 50-54 -
Witkowska Agnieszka Gdańsk 18-24 -
Witkowski Robert Gdańsk 45-49 -
Witt Oskar Gdańsk 18-24 -
Własów Olga Sopot 25-29 -
Wnuk Olga Płock 40-44 -
Wodzyński Robert Warszawa 45-49 -
Wojciechowska Daria Sadlinki 25-29 -
Wojciechowska Ewa Warszawa 45-49 -
Wojciechowska Klaudia Warszawa. 40-44 -
Wojniusz Andrzej Gdynia 60-64 470
Wojsa Marcin Gdańsk 30-34 454
Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie 50-54 124
Wojtanowski Tomasz Świdwin 35-39 -
Wojtas Marcin Borkowo 35-39 479
Wojtczak Janusz Gdańsk 60-64 463
Wojtczak Maciej Gdańsk 35-39 -
Wolański Tomasz Rumia 40-44 456
Wolański Witosław Gdańsk 55-59 65
Woryna Tomasz Bojano 45-49 17
Woźniak Beata Rewa 40-44 -
Woźniak Mariusz Gdańsk 35-39 -
Woźniak Tomasz Gdańsk 40-44 163
Wronka Marlena Gdańsk 25-29 -
Wróblewska Marta Koszalin 40-44 -
Wrycz-Rekowski Łukasz Juszkowo 30-34 154
Wrzosek Tomasz Elbląg 35-39 -
Wychowaniak Marta Braniewo 35-39 466
Wyszyński Paweł Gdynia 30-34 -
Yakimchanka Anatoli Minsk 50-54 -
Zabieglik Błażej Gdańsk 35-39 489
Zachariasz Maciej Gdańsk 35-39 -
Zachary Mariusz Rumia 35-39 -
Zając Piotr Rumia 35-39 278
Zakrzacki Andrzej Gdynia 40-44 14
Zakrzewska Ewa Gdańsk 40-44 -
Zakrzewski Paweł Gdańsk 45-49 -
Zalaszewski Bartosz Sopot 35-39 211
Zaleska Beata Szczecin 50-54 -
Zalewski Michał Gdańsk 35-39 -
Zander Szymon Pruszcz Gdański 40-44 -
Zaremba Anna Gdynia 40-44 315
Zarin Roman Kaliningrad 30-34 208
Zasada Joanna Mosty, Gmina Kosakowo 40-44 -
Zaszczyryńska Lidia Gdynia 35-39 115
Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk 35-39 399
Zawicka Anna Malbork 40-44 394
Zdrojewski Andrzej Białystok 40-44 -
Zelewska Marta Gdynia 40-44 47
Zelgert Dorota Kąpino 40-44 -
Zieliński Jacek Reda 50-54 131
Zieliński Marcin Gdynia 35-39 -
Zięba Natalia Gdańsk 25-29 478
Ziółkowski Tomasz Gdańsk 30-34 -
Złotowski Piotr Gdańsk 65-69 292
Zubkiewicz Łukasz Płaska 30-34 -
Zwolińska Aneta Mosty 40-44 -
Zwoliński Tomasz Mosty, Gmina Kosakowo 45-49 -
Żabiński Sebastian Pogórze 35-39 476
Żebiałowicz Marta Gdańsk 18-24 334
Żmudziński Kamil Gdańsk 35-39 41
Żukowska Gabriela Biała Podlaska 18-24 -
Żukowski Marek Gdynia 65-69 148
Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia 35-39 146
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon