AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2019 Pokaż

Lista startowa Bieganie - Półmaraton 21,0975 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramek Arkadiusz Pruszcz Gdański 40-44 233
Adamczyk Tomasz Wołomin 40-44 178
Adamowicz Kamila Gdynia 25-29 1289
Adamowicz Krzysztof Gdańsk 55-59 1021
Adamusiak Marlena Rumia 35-39 342
Albekier Karolina Grudziądz 30-34 431
Albiniak Przemysław Wejherowo 35-39 -
Alcer Krzysztof Warszawa 35-39 -
Aleksiun Monika Gdańsk 40-44 -
Algotson Olle Linköping 25-29 -
Ambroziak Adam Kowale 35-39 330
Ambroziak Krzysztof Gdańsk 40-44 -
Andruczyk Arkadiusz Warszawa 45-49 1218
Andruczyk Katarzyna Warszawa 45-49 1219
Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn 65-69 -
Angielczyk Adam Gdańsk 30-34 755
Anolik Monika Gdańsk 45-49 842
Antonowicz Paweł Gdańsk 40-44 120
Apanasewicz Jerzy Pruszcz Gdanski 45-49 1225
Apanasewicz Magda Pruszcz Gdański 45-49 1224
Arent Alan Gdańsk 35-39 924
Arent Jarosław Gdańsk 65-69 915
Armatyńska Małgorzata Gdynia 45-49 193
Auguściak Szymon Łęgowo 25-29 237
Baczewski Jacek Gdańsk 40-44 967
Badowska Marta Gdańsk 35-39 728
Badurowicz Jagoda Gdańsk 30-34 962
Bagrowski Tomasz Gdańsk 35-39 -
Bajraszewski Dżafar Rumia 35-39 799
Balcerzak Dorota Grudziądz 50-54 1253
Bałdyga Radosław Elbląg 45-49 991
Bambrowicz Martyn Rumia 35-39 -
Banasiak Krzysiek Gdańsk 35-39 -
Banaszek Iwona Gdansk 40-44 1258
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 552
Baranowski Maciej Gdańsk 45-49 554
Baranowski Marek Kosakowo 50-54 85
Baranowski Michał Gdynia 18-24 491
Baranowski Przemek Gdańsk 35-39 -
Barańska Adrianna Katowice 18-24 -
Barański Bartosz Gdańsk 40-44 207
Barański Piotr Pruszcz Gdański 35-39 751
Barecka Karolina Gdańsk 35-39 1235
Barnaś Agata Malbork 35-39 687
Barnaś Krzysztof Malbork 35-39 906
Bartkowiak Michał Gdynia 30-34 347
Bartkowiak Rafał Bydgoszcz 45-49 95
Bartnik Aga Gdynia 40-44 803
Bartnik Łukasz Gdynia 40-44 637
Bartosz Marek Kikół 40-44 808
Bartosz Mirela Pruszcz Gdanski 30-34 770
Bartuś Adriana Gdańsk 45-49 1007
Bartuś Alan Gdańsk 25-29 1006
Baszuro Michał Gdańsk 35-39 853
Bautembach Krzysztof Reda 45-49 880
Bąkowski Tadeusz Starogard Gd/rokocin 55-59 1249
Bechta Damian Biała Podlaska 25-29 469
Becker Wioletta Lębork 45-49 341
Bednarek Krzysztof Gdynia 50-54 646
Bednarska Edyta Gdynia Chylonia 40-44 279
Bednarski Marcin Gdańsk 40-44 585
Bela Mirosława Kolonia 55-59 210
Beladzed Vita Gdańsk 25-29 -
Belczyński Piotr Gdańsk 30-34 -
Beringer Szymon Gdańsk 25-29 959
Bernaciak Monika Aleksandrów Łódzki 40-44 1094
Bezdel Anna Bolków 45-49 -
Biała Beata Gdańsk 55-59 350
Białek Jarosław Olsztyn 45-49 445
Białek Katarzyna Olsztyn 35-39 545
Białkowski Marcin Gdynia 40-44 159
Bianga Katarzyna Trąbki Wielkie 35-39 140
Bidziński Piotr Gdynia 30-34 305
Bielecki Tadeusz Rumia 45-49 1073
Bieliński Piotr Kartuzy 40-44 -
Bieszke Iza Mosty 35-39 889
Bieszke Rafał Gdynia 35-39 888
Bigaj Andrzej Gdynia Cisowa 35-39 791
Bigus Krzysztof Bolszewo 45-49 539
Bikowska Anna Pisz 35-39 895
Bilski Piotr Warszawa 40-44 477
Binczyk Tomasz Łódź 40-44 274
Birski Piotr Zabki 40-44 -
Bisko Karolina Gdynia 35-39 293
Blukis Karolina Gdańsk 40-44 672
Błaszczyk Bogdan Gdynia 55-59 680
Błaszczyk Hanna Gdynia 55-59 681
Bławat Milena Somonino 35-39 642
Błażuk Jarosław Gdynia 40-44 797
Boberski Artur Gdańsk 45-49 750
Bobrowski Łukasz Szypliszki 30-34 -
Bociąga Paweł Łódź 40-44 -
Bogdaniuk Maciej Bęsia 25-29 694
Bogdański Krzysztof Braniewo 45-49 172
Bogucka Katarzyna Jedwabno 18-24 265
Bogumiłow Marcin Słupsk 30-34 -
Bogumiłow Marcin Słupsk 30-34 -
Bogusz Tomasz Gdynia 35-39 662
Boniaszczuk Maciej Gdańsk 18-24 1100
Boreta Wiercińska Marzena Warszawa 40-44 -
Borowicz Beata Oława 40-44 -
Borowy Marcin Gdańsk 35-39 778
Borsuk Paweł Gdańsk 50-54 1247
Borszewski Tomasz Starogard Gdański 30-34 390
Boruch Adam Zgierz 45-49 250
Boryna Jarek Gdańsk 50-54 1103
Boryna-Złota Aleksandra Gdańsk 30-34 1120
Borysewicz Filip Gdańsk 35-39 87
Boś Grzegorz Słupsk 35-39 -
Boyko Anton Kaliningrad 30-34 1069
Bożek Marcin Wroclaw 40-44 283
Bożyk Daria Gdańsk 30-34 859
Bracha Kamil Gdańsk 18-24 529
Bresa Kamil Pelplin 30-34 899
Brodowska Marta Gdynia 40-44 1023
Brokos Tomasz Gdańsk 30-34 45
Bronakowski Andrzej Olsztyn 40-44 422
Broniszewski Maciej Gdynia 35-39 862
Brożek Paweł Gdynia 45-49 1281
Brój Ryszard Gdańsk 60-64 636
Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 45-49 788
Brząkalski Krzysiek Płock 25-29 -
Brzezińska Barbara Gdynia 50-54 -
Brzezińska Ewa Gdynia 55-59 301
Brzozowska Renata Gdynia 45-49 957
Brzozowski Andrzej Zamość 65-69 -
Brzóska Patrycja Gdańsk 25-29 1251
Bubółka Paweł Tczew 40-44 767
Bucki Wojciech Kraków 35-39 1207
Buczkowska Małgorzata Ryn 40-44 423
Buczyńska Karolina Gdańsk 25-29 62
Buczyński Paweł Trąbki Małe 45-49 1297
Budzyński Krzysztof Warszawa 30-34 610
Bujak Justyna Gdynia 35-39 153
Bukowska Dorota Malbork 45-49 361
Bukowska-Ptak Beata Biskupiec 45-49 900
Bulatova Galyna Gdansk 30-34 1262
Burchard Marcin Pręgowo 45-49 1143
Bury Paweł Gdynia 35-39 617
Buryla Eliza Gdynia Mały Kack 35-39 948
Burzyński Krzysztof Warszawa 40-44 -
Butowski Krzysztof Toruń 35-39 198
Bylina Marek Gdańsk 55-59 56
Cała Małgorzata Bytów 40-44 1112
Centkowska Ewa Szczecin 40-44 517
Centkowska-Derda Anna Świnoujście 35-39 473
Chachuła Jakub Prabuty 25-29 1099
Charczuk Jarosław Józefów 40-44 1013
Charkiewicz Monika Straszyn 35-39 1123
Chetnik Krzysztof Kapino 40-44 -
Chmielewski Andrzej Gdynia 40-44 -
Chmielewski Marek Gdańsk 50-54 780
Chmielewski Michał Gdańsk 45-49 1206
Chmura Krzysztof Gdańsk 45-49 312
Chodkiewicz Dominika Gdańsk 35-39 81
Chodowiec Maciej Skawina 45-49 1108
Chorzelewski Grzegorz Gdynia 40-44 378
Chrabkowski Zbigniew Gdynia 40-44 311
Chrapa Michal Wrocław 35-39 929
Chronowski Waldemar Gdańsk 55-59 112
Chrzanowska Olga Warszawa 30-34 -
Chrząszcz Ania Pruszcz Gdański 35-39 634
Chrząszcz Bartłomiej Pruszcz Gdański 40-44 633
Cichocki Mariusz Gdańsk 45-49 362
Cichoń Konrad Skawina 18-24 -
Cichowska Joanna Gdańsk 25-29 1005
Cichowski Grzegorz Gdynia Karwiny 50-54 -
Ciecierski Wojciech Gdańsk 40-44 328
Cierocka Zofia Strzepcz 50-54 918
Cierocki Ryszard Strzepcz 55-59 919
Cierpka 20 Grzegorz Piastów 45-49 -
Ciesielski Michał Gdańsk 35-39 743
Ciesla Katarzyna Chwaszczyno 40-44 185
Cieszkowski Amir Wrocław 30-34 1210
Cieśla Michał CHWASZCZYNO 40-44 182
Cieślak Marcin Legionowo 45-49 407
Cieślik Marta Pruszcz Gdański 25-29 1132
Ciołek Bogumiła Pszczółki 45-49 1277
Cirzon Michał Gdańsk 40-44 -
Ciszek Sebastian Gdansk 40-44 1137
Clajot Fabian Olsztyn 25-29 106
Cylkowski Ryszard Gdańsk 45-49 369
Cymbaluk Alicja Rumia 45-49 401
Cymbaluk Karolina Gdynia 25-29 402
Czaiński Kamil Kowale/gdańsk 25-29 13
Czapliński Artur Gdynia 45-49 709
Czarnecka Magdalena Nidzica 25-29 678
Czarnogórski Michał Gdańsk 25-29 981
Czarnowski Krzysztof Reda 40-44 729
Czaykowski Wojciech Gdynia 35-39 616
Czech Michał Gdynia 30-34 794
Czernia Jerzy Straszyn 45-49 353
Czerwińska Agnieszka Gdańsk 40-44 -
Czyż Rafał Gdańsk 45-49 -
Czyżewska Agnieszka Gdańsk 25-29 814
Dalecka Dorota Gdynia 35-39 976
Dalecki Bartłomiej Rumia 40-44 847
Dalke Jowita Gdańsk 35-39 966
Damiecka Katarzyna Warszawa 35-39 1037
Darasewicz Anna Łęgowo 30-34 663
Daszczyński Adam Kosowo 45-49 -
Dawidowski Jakub Gdańsk 30-34 590
Dawidowski Mariusz Reda 35-39 844
Dąbek Katarzyna Gdańsk 35-39 1226
Dąbrowska Kamila Pruszcz Gdański 25-29 -
Dąbrowski Dariusz Gdynia 40-44 -
Dąbrowski Paweł Starogard Gdański 25-29 -
Derbin Jarosław Iława 45-49 1028
Derda Robert Świnoujście 45-49 475
Derecz Monika Warszawa - Polska 40-44 -
Derlaga Kamil Szymankowo 25-29 497
De Geus Erwin Ridderkerk 35-39 1020
Dębicki Artur Gdynia 50-54 339
Dębińska Agnieszka Gdańsk 35-39 -
Dębowska Kinga Iława 25-29 701
Dęga Lidia Nowy Staw 30-34 446
Diaz Tovar Carlos Axel Bagsvaerd 35-39 282
Długosz Tomasz Gdańsk 30-34 815
Dłużniewski Artur Gdańsk 45-49 -
Dobkowska Agnieszka Wejherowo 40-44 367
Dobkowski Tomasz Goręczyno 40-44 212
Dobrzeniecki Rafał Borkowo 30-34 1243
Dobrzyński Tomasz Gdynia 35-39 -
Dokrzewska Katarzyna Gdynia 30-34 22
Dolecki Robert Gdańsk 35-39 1190
Domańska Edyta Gdynia 40-44 46
Domaszk Mateusz Gdańsk 30-34 1114
Dombrowska Elżbieta Gdańsk 65-69 950
Domian Roman Opalenie 40-44 1046
Domińczak Dariusz Gdynia 45-49 1257
Domski Jakub Łęczyce 25-29 127
Domżalska Wioletta Rumia 40-44 187
Dorotyn Przemysław Gniew 40-44 -
Dorsz Beata Gdynia 45-49 271
Dorsz Jakub Sopot 35-39 488
Dorszewski Rafał Malbork 40-44 911
Dowbusz Sebastian Kartuzy 40-44 724
Dragan Karol Gdynia 45-49 114
Drawc Karol Gdańsk 25-29 -
Drzeżdżon Karol Ostrowo 30-34 239
Dubiela Adam Gdynia 35-39 299
Dubiela Małgorzata Juszkowo 40-44 481
Duch Marek Gdańsk 45-49 98
Duda Grzegorz Bukówka 40-44 -
Duda Jacek Braniewo 45-49 32
Duda Jacek Pruszkow 35-39 -
Dudek Mariusz Wąbrzeźno 50-54 1260
Dudek-Borsuk Agnieszka Gdańsk 40-44 1246
Dudzik Marek Gdynia 45-49 648
Due Martin Taastrup 40-44 1130
Dulko Leszek Gdańsk 50-54 800
Duszak Iwona Biskupiec 45-49 909
Duszak Piotr Biskupiec 50-54 908
Dużyńska Agata Gdańsk 30-34 622
Dydymska Monika Rumia 45-49 598
Dydymski Krzysztof Rumia 45-49 594
Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie 50-54 790
Dymek Adrian Ostróda 30-34 -
Dymek Sebastian Kościerzyna 30-34 1197
Dyśko Wojciech Słupsk 35-39 -
Dzideczek Marcin Warszawa 35-39 253
Dziewirz Krzysztof Nowy Dwór Gdański 45-49 1279
Dzięcielska Agnieszka Poznań 40-44 -
Dzioba Michał Sopot 45-49 -
Dziwosz Paweł Malbork 35-39 -
Ejdys Zbigniew Pruszcz Gdański 40-44 1097
Elmiś Grzegorz Hel 40-44 109
Englert Paweł Gdynia 40-44 -
Fedorczuk Anita Gdańsk 25-29 458
Feld Maciej Bydgoszcz 60-64 437
Felska Kasia Słupsk 30-34 126
Fiałek Danuta Gdańsk 25-29 1048
Fiedorowicz Waldemar Gdynia 30-34 199
Figiel Dominika Słupsk 25-29 820
Fijałkowski Wojciech Gdańsk 50-54 -
Filipowicz Aleksandra Gdynia Mały Kack 18-24 940
Filipowicz Bartek Gdańsk 40-44 217
Filipowski Dariusz Szczecin 45-49 564
Filochowski Daniel Pruszków 40-44 850
Formela Łukasz Kartuzy 40-44 -
Frankiewicz Maciej Malbork 40-44 355
Frankowski Wojtek Gdansk 55-59 1012
Frąckiewicz Dariusz Warszawa 45-49 -
Frąckowiak Dominik Śmigiel 30-34 -
Frąckowiak Małgorzata Gdynia 35-39 1022
Frąckowiak Tomasz Gdynia 35-39 600
Frąszczak Patryk Gdańsk 30-34 760
Fryczke Maciej Gdańsk 35-39 738
Frymus Agnieszka Gdańsk 35-39 984
Gacek Katarzyna Skarszewy 40-44 -
Gach Maciej Gdańsk 35-39 119
Gadomska Ewa Gdańsk 40-44 1019
Gajewski Michał Gdańsk 40-44 972
Galanek Aleksandra Gdynia 25-29 -
Galikowski Maciej Jankowo Gdańskie 40-44 371
Gałan Jacek Człuchów 35-39 -
Gałczyńska Marta Malbork 25-29 933
Gałczyński Piotr Malbork 30-34 932
Gałuszyńska Katarzyna Gdynia Grabówek 30-34 682
Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 35-39 1166
Garsztka Mateusz Borkowo 30-34 579
Garsztka Michał Gdańsk 30-34 468
Gawin Krzysztof Warszawa 25-29 1293
Gawlik Arkadiusz Warszawa 45-49 -
Gbyl Klaudia Władysławowo 25-29 -
Geras Ryszard Warszawa 35-39 387
Gering Mariusz Gdańsk 35-39 2011
Gering Sandra Gdańsk 25-29 -
Gębski Andrzej Gdańsk 30-34 827
Gibas Sławomir Elblag 40-44 483
Gieresz Agnieszka Smołdzino 35-39 -
Gil Mateusz Gdynia 25-29 132
Glaza Agnieszka Gdynia 40-44 147
Glegoła Tomasz Gdańsk 45-49 628
Gleszczyński Michał Gdańsk 35-39 174
Głazik Tomasz Gdynia 50-54 522
Głombiowski Bartosz Gdańsk 35-39 629
Głombiowski Jakub Gdańsk 40-44 941
Głuszczak Wojciech Gdańsk 45-49 379
Głuszek Bożena Gdynia 55-59 558
Gniech Monika Gdynia 40-44 650
Gnyp Daniel Różyny 45-49 286
Godziniec Joanna Gdynia 35-39 -
Golasiński Dariusz Szczecin 45-49 420
Golec Tomasz Paweł Gdańsk 40-44 -
Golonka Dawid Jasło 18-24 1252
Golos Piotr Warszawa 45-49 191
Golub Vitalii Kaliningrad 35-39 68
Gomułka Sebastian Cierznie 40-44 123
Gontarz Rafał Kościerzyna 45-49 1064
Gornowicz Marcin Leźno 35-39 1270
Goszka Agata Kopalino 30-34 171
Gościniak Agnieszka Straszyn 30-34 518
Goś-Zdrojewska Agnieszka Gdynia 40-44 511
Górecki Roman Gdynia 45-49 855
Góreczny Rafał Chwaszczyno 45-49 625
Górtowski Maciej Gdańsk 40-44 145
Grabowska Jagoda Tczew 18-24 1089
Grabowska Kinga Słupsk 35-39 214
Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański 35-39 -
Grabowska Marta Gdańsk 25-29 1088
Grabowska Marzena Gdańsk 50-54 652
Grabowski Bartosz Toruń 40-44 -
Grabowski Damian Malbork 35-39 484
Grabowski Grzegorz Gdynia 45-49 -
Grabowski Mirosław Gdansk 50-54 1214
Gralak Jacek Kościerzyna 45-49 533
Grempka Rafał Gdansk 45-49 505
Grobelny Marcin Pabianice 35-39 -
Grochowska Dagmara Rotmanka 40-44 -
Grochowski Jarosław Elbląg 35-39 748
Grochowski Karol Elbląg 35-39 96
Grochowski Patryk Gdynia Grabówek 25-29 135
Grochowski Piotr Warszawa 45-49 1215
Grodzki Marek Gdańsk Osowa 40-44 474
Grodź Jarosław Gdańsk 40-44 593
Groener Ole Kollmar 35-39 1131
Groenwald Dariusz Połczyno 45-49 425
Gromadzińska Magdalena Grudziądz 40-44 -
Gronek Marcin Gdynia 35-39 535
Gronowska Sylwia Gdynia 40-44 655
Gronowski Robert Gdynia 40-44 656
Grott Wojciech Gdańsk 25-29 93
Gruszeczka Jacek Grudziądz 30-34 43
Gruszka Wiktor Gdańsk 55-59 1254
Gryboś Andrzej Gdańsk 40-44 287
Grycko Marta Warszawa 40-44 606
Grygorowicz Stanisław Gdańsk 40-44 414
Grządka Karol Gdańsk 35-39 -
Grzemski Arkadiusz Rumia 40-44 -
Grzesiuk Maciej Suchy Dąb 30-34 84
Grzesiuk-Gapska Patrycja Juszkowo 30-34 457
Grzesiuk-Jastrzębska Beata Pruszcz Gdański 35-39 -
Grzeszczak Małgorzata Gdynia 40-44 921
Grzeszkiewicz Andrzej Gdańsk 45-49 660
Grzonka Maciej Gdańsk 35-39 221
Grzywacz Karol Gdynia 30-34 15
Grzywacz-Piotrowska Anna Gdańsk 35-39 74
Grzywiński Wojtek Toruń 30-34 -
Gumowski Marcin Gdansk 40-44 1017
Gunarys Filip Gdańsk 30-34 427
Gutowski Andrzej Gdynia 55-59 235
Gutowski Grzegorz Elgiszewo 45-49 -
Guz Artur Gdynia 45-49 346
Gużewski Jacek Gdańsk 45-49 48
Gwizdała Marcin Gdańsk 35-39 1038
Halman Mirosława Luzino 40-44 949
Hamera Agnieszka Gdańsk 18-24 -
Hamernik Igor Miastko 25-29 -
Hamernik Karolina Gdańsk 18-24 635
Harbaszewska Katarzyna Gdańsk 35-39 -
Heliński Patryk Gdynia 25-29 826
Hernik Marcin Grudziądz 30-34 1193
Hetmański Bartosz Gdańsk 30-34 16
Hewelt Mateusz Puck 30-34 1049
Hinc Iwona Borkowo 40-44 -
Hinz Krzysztof Gdynia 45-49 180
Hoffmann Daniel Zblewp 35-39 1230
Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 25-29 72
Hoppa Anna Bolszewo 30-34 -
Horowski Krzysztof Gdańsk 30-34 73
Horsten Peter Gdansk 50-54 982
Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia 40-44 -
Hudzik Krzysztof Gdynia 45-49 -
Humbla Zbigniew Poznań 35-39 39
Jacaszek Wojciech Pogórze 35-39 971
Jachimek Szymon Mosty 35-39 509
Jachimowicz Bartosz Gdańsk 35-39 -
Jackiewicz Magdalena Wiślinka 35-39 337
Jadczak Agnieszka Pruszcz Gdański 35-39 -
Jagielska Marta Lidzbark 18-24 296
Jagłowski Tomasz Gdynia Chwarzno 30-34 177
Jagmin Izabela Mosty 35-39 818
Jakimiak-Rychlicka Beata Gdańsk 30-34 1165
Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk 45-49 503
Jakubowski Wojciech Słupsk 45-49 -
Jakusz Anna Wejherowo 35-39 141
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-34 179
Jałkiewicz Alek Pogórze 60-64 804
Janasz Andrzej Brwinów 45-49 -
Janczak Sławomir Pszczółki 35-39 1087
Janczarski Piotr Gdańsk 40-44 340
Janeczek Jakub Starogard Gdański 35-39 997
Janiszewski Dariusz Toruń 45-49 1275
Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo 40-44 494
Janke Patryk Gdynia Działki Leśne 25-29 128
Jankowski Maciej Gdynia 40-44 1173
Janus Lucyna Wejherowo 35-39 1167
Janusz Bartosz Gdańsk 40-44 1106
Jańczak Karolina Gdańsk 25-29 528
Jaromin Zofia Trąbki Wielkie 45-49 865
Jarońska Aneta Gdańsk 25-29 1242
Jarosiewicz Małgorzata Gdańsk 40-44 -
Jaroszewicz Aleksandra Gdańsk 25-29 1231
Jaroszewska Monika Gdańsk 30-34 536
Jarząbek Agnieszka Straszyn 35-39 942
Jarzębiński Rafał Gdańsk 35-39 -
Jasieniecki Robert Człuchów 40-44 1041
Jasiński Mirek Gdansk 55-59 325
Jasiul Mariola Legionowo 40-44 944
Jasiulewicz Krzysztof Osielsko 45-49 700
Jaskólski Piotr Słupsk 30-34 1183
Jaskulski Bartosz Łochowo 45-49 683
Jazgarska Justyna Gdańsk 35-39 720
Jereczek Anna Gdansk 25-29 727
Jerzyk Aneta Kaniczki 40-44 541
Jerzyk Robert Sadlinki 40-44 543
Jeżowski Grzegorz Gdańsk 35-39 697
Jędrzejak Magdalena Gdynia 40-44 -
Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo 35-39 -
Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 40-44 766
Jędrzejewski Piotr Gdańsk 55-59 626
Joachimiak Emilia Gdansk 40-44 186
Jokel Katarzyna Gdańsk 30-34 113
Jopek Radosław Gdynia 40-44 519
Jóskowska Beata Nowa Wieś Lęborska 35-39 -
Jóskowski Bogdan Nowa Wieś Lęborska 45-49 -
Jóskowski Sylwester Łebunia 35-39 1195
Juchniewicz Tomasz Gdańsk 30-34 1259
Judek Krzysztof Mierzyn 65-69 1149
Jurewicz Adam Elbląg 45-49 184
Jurewicz Sylwia Elblag 40-44 183
Juszko Artur Gdańsk 45-49 1110
Kabacinski Piotr Gdynia 40-44 620
Kachelski Adam Gdynia 30-34 792
Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański 40-44 -
Kacprzak Marcin Gdańsk 35-39 413
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 45-49 -
Kaczmarek Michał Poznań 30-34 -
Kaczorowski Grzegorz Rumia 45-49 441
Kaczorowski Krzysztof Radom 45-49 785
Kaczyńska Małgorzata Rumia 40-44 -
Kadziński Leszek Gdańsk 35-39 382
Kalinowski Zbigniew Legionowo 50-54 306
Kałuski Jarosław Strzelce Opolskie 50-54 -
Kałuszyński Wojciech Sopot 40-44 392
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 447
Kamińska Agata Bytom 25-29 482
Kamińska Justyna Krępa Słupska 40-44 897
Kamiński Marcin Smołdzino 40-44 502
Kamiński Witold Krępa Słupska 45-49 898
Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdanski 40-44 1075
Kandzora Łukasz Gdynia 30-34 -
Kania Wojciech Warszawa 40-44 939
Kaniewska Emilia Kowale 35-39 201
Kaniewska Justyna Kosowo 25-29 1196
Kaniewski Michał Kosowo 25-29 1204
Kankowska Justyna Luzino 35-39 1015
Kankowski Paweł Luzino 35-39 1016
Kapczyński Damian Maszewo Lęborskie 30-34 408
Kapicki Jan Mysłowice 60-64 -
Kapteina Robert Gronowo Górne 45-49 562
Kapturski Hubert Gdynia 35-39 1189
Karlinskiy Anna Borkowo 35-39 -
Karolewski Dariusz Gdynia 35-39 227
Karpiński Jędrzej Gdynia 25-29 158
Karpiński Sławomir Wejherowo 40-44 472
Karpiuk Andrzej Gdynia 35-39 658
Karulski Kamil Gdańsk 25-29 -
Karwel Ewelina Gdańsk 30-34 -
Kasierska Ewa Katarzyna Poznań 70-74 776
Kasprowicz Witold Olsztyn 40-44 1117
Kaszkur Tomasz Gdańsk 40-44 952
Kawecki Wojciech Banino 40-44 389
Kazimierczuk Krzysztof Gdańsk 55-59 925
Kazyaka Katarzyna Gdynia Pustki Cisowskie 30-34 578
Kaźmierczak Joanna Gdańsk 25-29 549
Kaźmierska Monika Prochowice 40-44 -
Kaźmierski Krzysztof Prochowice 40-44 -
Kaźmierski Mirosław Kowale 50-54 -
Kąkol Jan Straszyn 25-29 969
Kędzioł Grzegorz Gdańsk 50-54 326
Kępara Marcin Gdańsk 30-34 1115
Kępka Magdalena Pruszcz Gdański 35-39 587
Kępka Mirosław Świdwin 45-49 996
Kielińska Kamila Bolszewo 30-34 1011
Kierznikiewicz Mateusz Reda 25-29 -
Kijko Paweł Olsztyn 35-39 204
Kilkowska Joanna Warszawa 50-54 196
Kilkowski Jarosław Toruń 50-54 200
Klima Dariusz Kraków 25-29 988
Kłaczyński Mariusz Grudziądz 40-44 769
Kłonicki Augustyn Chmielnik 30-34 873
Kłos Maciej Gdańsk 35-39 173
Kłosowski Arkadiusz Gdańsk 40-44 76
Kmera Rafał Gdansk Wrzeszcz 40-44 228
Kmieć Jacek Malbork 40-44 317
Knapik Jakub Gdańsk 35-39 -
Knyszewski Kamil Sopot 35-39 249
Kobyliński Michał Ostróda 25-29 1171
Kobylski Maciej Puck 40-44 1032
Kochanek Agata Dębogórze 25-29 151
Kochanek Paweł Dębogórze 25-29 175
Kochański Tomasz Grudziądz 30-34 1182
Kocman Tadeusz Gdańsk 30-34 806
Kocoł Karolina Gdańsk 35-39 609
Kohut Rafał Gorzów Wielkopolski 50-54 849
Kolakowska Daria Gdańsk 30-34 659
Kolasińska Joanna Kalina Poznań 40-44 1256
Kolęda Robert Gdańsk 45-49 -
Koliński Tomasz Gdynia 45-49 57
Kollek Anna Władysławowo 55-59 696
Kołakowski Dariusz Świdwin 45-49 995
Kołodziejska Barbara Warszawa 50-54 630
Kołodziejski Zachariasz Reda 18-24 1150
Kołowrocka Barbara Straszyn 30-34 833
Kołowrocki Adam Straszyn 35-39 834
Koman Jacek Warszawa 45-49 55
Konarzewska Natalia Czerniewo 30-34 365
Konarzewski Jacek Rumia 45-49 364
Kondraciuk Sylwia Sorkwity 40-44 -
Kondratiuk Renata Gdańsk 55-59 910
Konieczna Anna Koszalin 50-54 510
Konieczna Natalia Szamotuły 40-44 1263
Konkel Paweł Chałupy 25-29 1269
Konkol Joanna Kąpino 35-39 218
Kopacka Edyta Wrocław 30-34 -
Kopal Elzbieta Nowy Dwór Gdański 40-44 -
Kopania Anita Pszczółki 40-44 580
Kopczyk Marcin Warszawa 35-39 324
Kopczyński Marek Gdynia 30-34 890
Kopecki Wojciech Gdańsk 18-24 686
Kopeć Igor Gdynia 40-44 679
Kopeć Kasia Gdynia 30-34 -
Kopeć Mirosław Kraków 45-49 1245
Korczowski Andrzej Gdańsk 35-39 506
Kordek Daniel Warszawa 40-44 1264
Kornowski Paweł Mosty 40-44 430
Korobczyńska Katarzyna Dębno 18-24 -
Korpecki Mateusz Skarszewy 35-39 693
Korpolińska Marta Gdańsk 35-39 723
Korycki Daniel Grudziądz 25-29 1194
Korytowski Jacek Gdynia 50-54 574
Kos Krzysiek Potęgowo 35-39 -
Kosecka Justyna Bydgoszcz 35-39 107
Kosieradzki Łukasz Kraków 25-29 548
Kosobucki Rafał Gdańsk 30-34 1053
Kospał Pawłowski Łukasz Gdańsk 35-39 768
Koss Witold Puck 50-54 725
Kostrzewa-Cembor Urszula Gdansk 60-64 316
Kostuch Adam Gdańsk 30-34 1139
Kostulska Olga Toruń 30-34 118
Koszela Renata Zalasewo 45-49 571
Kosznik Michał Gdańsk 40-44 176
Kościelski Mariusz Gdynia 50-54 222
Kościn Rafał Elbląg 45-49 1229
Kowalczuk Leszek Pogórze 40-44 -
Kowalczyk Bogdan Warszawa 55-59 -
Kowalczyk Marek Ciechanów 50-54 1208
Kowalewska Ewelina Rumia 35-39 891
Kowalewski Dariusz Świnoujście 55-59 465
Kowalewski Jarosław Gdynia 50-54 825
Kowalik Magda Gdynia 25-29 802
Kowalik Michał Gdynia 30-34 416
Kowalik Mieczysław Gdynia 55-59 666
Kowalska Ania Kalisz 18-24 916
Kowalska Wioleta Gdańsk 35-39 1285
Kowalski Kamil Gdańsk 25-29 930
Kowalski Łukasz Trąbki Wielkie 35-39 1134
Kowalski Robert Sebastian Gdańsk 40-44 -
Kowalski Waldek Borkowo 30-34 64
Kownacka Marta Gdańsk 18-24 -
Koza Damian Władysławowo 30-34 -
Kozak Filip Kłobuck 45-49 1084
Kozdra Agnieszka Gdańsk 35-39 1142
Kozik Magdalena Wrocław 30-34 -
Kozikowski Dariusz Straszyn 35-39 203
Kozioł Krzysztof Gdańsk 40-44 -
Kozłowska Alicja Gdańsk 30-34 83
Kozłowska Anna Szczecinek 40-44 -
Kozłowski Grzegorz Gdynia 35-39 -
Kozłowski Marcin Gdańsk 40-44 863
Kozłowski Patryk Góra Kalwaria 40-44 -
Kozłowski Rafał Bydgoszcz 45-49 -
Koźma Andrzej Piła 55-59 304
Kożyczkowski Edward Bolszwo 30-34 232
Kożyczkowski Krzysztof Banino 35-39 -
Kraszewska Agnieszka Gdynia 35-39 77
Krawczyk Katarzyna Mrągowo 35-39 461
Krawiec Agnieszka Gdańsk 40-44 796
Krawiec Andrzej Sztum 55-59 256
Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański 30-34 331
Kreft Krzysztof Gdańsk 40-44 668
Krosnowski Grzegorz Gdańsk 40-44 698
Krotowski Michał Malbork 35-39 -
Król Arkadiusz Gdańsk 40-44 255
Król Marek Kalisz 30-34 -
Król Michał Przechlewo 35-39 1070
Królik Katarzyna Gdańsk 35-39 733
Królik Rafał Olsztyn 30-34 1160
Królikowski Adrian Gdańsk 25-29 -
Kruk Agnieszka Szymankowo 35-39 -
Kruk Ireneusz Cewice 45-49 993
Krukowska Katarzyna Gdańsk 25-29 101
Krupiński Bartosz Gdańsk 35-39 -
Krupka Piotr Miastko 40-44 42
Kruszyńska Magdalena Gdynia 35-39 451
Krym Arkadiusz Gdańsk 40-44 1205
Krzebietke Piotr Miechucino 35-39 935
Krzewińska-Sowa Anna Mińsk Mazowiecki 35-39 -
Krzywiec Przemysław Falenty 30-34 884
Krzyżanek Marta Gardna Wielka 40-44 702
Książczak Robert Lebork 40-44 1036
Kubarko Robert Słupsk 50-54 -
Kubasiewicz Artur Warszawa 50-54 -
Kubera Monika Chełmża 40-44 1086
Kubiak Marcin Gdynia 35-39 34
Kucharski Bartosz Gdynia 40-44 417
Kucharski Maciej Gdańsk 45-49 108
Kuchnowski Karol Werblinia 35-39 570
Kuciński Tomasz Elbląg 45-49 -
Kucki Kamil Narzym 35-39 100
Kuczyński Maciej Białystok 30-34 1201
Kudrewicz Mirek Gdańsk 55-59 845
Kudzinowska-Roemer Beata Poznań 45-49 1232
Kuhn Piotr Słupsk 25-29 584
Kujat Joanna Gdynia 30-34 486
Kujatt Wojciech Gdynia 40-44 149
Kujawa Kamil Zaluski 30-34 -
Kujawiński Krzysztof Gdansk 45-49 914
Kulawik Aneta Cieplewo 40-44 550
Kulczyk Marcin Gdynia 40-44 -
Kulesza Piotr Gdańsk 40-44 188
Kulgajuk Dariusz Pruszcz Gdański 35-39 1286
Kulgajuk Michał Pruszcz Gdański 35-39 290
Kulpaczyński Patryk Gdańsk 40-44 1136
Kuptz Daniel Sopieszyno 60-64 409
Kuptz Mariola Sopieszyno 55-59 383
Kurajk Marian Gdańsk 65-69 561
Kurajk Paweł Koronki Michalin 30-34 560
Kuraś Beata Gdańsk 35-39 -
Kurgan Wojciech Gdańsk 45-49 -
Kurowski Dawid Juszkowo 35-39 44
Kusiak Dariusz Gdynia 30-34 280
Kusio Marcin Osowiec 40-44 412
Kuszyk Dariusz Elbląg 35-39 388
Kuza Daria Gdańsk 35-39 122
Kuzin Sergey Kaliningrad 30-34 1078
Kwiatek Maciek Miłakowo 25-29 498
Kwiatkowska Agnieszka Rumia 35-39 619
Kwiatkowska Beata Warszawa 55-59 -
Kwiatkowski Aleksander Łowicz 55-59 492
Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk 40-44 753
Kwiatkowski Grzegorz Rumia 40-44 623
Kwiatkowski Kajetan Gdańsk 35-39 -
Kwiatkowski Michał Wejherowo 35-39 264
Kwidziński Bartosz Elbląg 18-24 757
Kwidziński Wojciech Łęgowo 45-49 1054
Kwiecień Marzena Pruszcz Gdański 35-39 516
Labudda Miroslaw Rumia 55-59 761
Lach Agnieszka Wrocław 45-49 -
Lach Łukasz Gdańsk 35-39 50
Lademan-Węsierska Sylwia Gdańsk-Morena 30-34 156
Lagraauw Erik Schiedam 40-44 1057
Langa Marcin Wejherowo 35-39 685
Langner-Kapczyńska Edyta Maszewo Lęborskie 30-34 86
Laskiewicz Dariusz Gdańsk 45-49 706
Latosińska Kamila Gdynia 30-34 -
Lautenbach Piotr Rumia 18-24 823
Lawrenc Grzegorz Nowa Wieś Lęborska 35-39 1074
Lebioda Karol Kalisz 35-39 1244
Lech Jakub Kuczbork 25-29 1111
Leciejewska Małgorzata Poznań 40-44 36
Lehmann Dawid Gdańsk 30-34 1295
Leibschang Jacek Gdańsk 45-49 275
Lejska Martyna Wrocław 25-29 -
Leksycki Robert Gdynia 50-54 566
Lenarciak Marek Gdańsk 40-44 903
Lenckowski Lech Dębień 30-34 370
Lenczowski Piotr Wejherowo 35-39 664
Lenik Kinga Sucha Beskidzka 35-39 795
Lesiak Marek Gdynia 35-39 242
Lesner Adam Gdansk 45-49 102
Lesner Damian Puck 45-49 69
Lesner Krzysztof Gdynia 40-44 1065
Leszczyński Radosław Gdańsk 25-29 1294
Leszkowicz Kornel Gdynia 30-34 607
Leśniewski Mariusz Gdańsk 45-49 111
Leśniewski Sławomir Włocławek 50-54 1116
Leśniowski Mariusz Gdańsk 40-44 -
Leśny Kacper Działdowo 40-44 -
Lewandowski Dariusz Pelplin 35-39 229
Lewandowski Łukasz Gdynia 25-29 -
Lewandowski Marek Koszalin 35-39 515
Lewandowski Piotr Chełmsko Śląskie 25-29 -
Lewicki Grzegorz Gdańsk 35-39 67
Lewińska Dominika Władysławowo 40-44 30
Lewiński Krzysztof Pruszcz Gdański 45-49 1119
Licznerska Magdalena Gdańsk 30-34 741
Licznerska Magdalena Iława 30-34 -
Licznerski Piotr Gdańsk 30-34 989
Linda Karolina Gdańsk 30-34 -
Linda Mateusz Gdańsk 30-34 11
Lipska Krosnowska Ewa Puck 35-39 699
Lis Ewelina Ełganowo 35-39 216
Lis Jacek Borkowo 40-44 817
Lisiecki Tomasz Gdynia 50-54 -
Lisogórski Krzysztof Sztum 40-44 60
Lisowiec Robert Gdańsk 45-49 403
Lisowski Tomasz Gdańsk 35-39 -
Liszewski Paweł Gdańsk 25-29 955
Littwin Ewa Gdańsk 40-44 333
Litwin Jarosław Rumia 55-59 1055
Lizińczyk Rafał Sztum 40-44 707
Lorenczewski Kamil Wejherowo 35-39 -
Łabędzka - Bugaj Alicja Poznań 50-54 1010
Łandwijt Marcin Konstantynów Łódzki 45-49 749
Łapuć Krzysztof Gdańsk 35-39 1060
Łaska Kazimierz Gniew 50-54 -
Łepek Małgorzata Starogard Gdański 30-34 894
Łęgowski Maciej Gdynia 55-59 583
Łęgowski Michał Pruszcz Gdański 35-39 1144
Łuchniak Tamara Mosty, Gmina Kosakowo 35-39 690
Łuchniak Zbigniew Mosty, Gmina Kosakowo 40-44 689
Łuczak Łukasz Gdańsk 30-34 1199
Łudczak Krzysztof Gdańsk 40-44 459
Łudczak Sylwia Gdańsk 45-49 460
Ługowski Rafał Skępe 45-49 1003
Łukasiewicz Bartłomiej Gdańsk 40-44 1071
Łukasiewicz Michał Gdańsk 30-34 322
Łukowicz Henryk Gdańsk 55-59 -
Łukowicz Tomasz Gdynia 35-39 170
Łyczko Patryk Gdańsk 30-34 289
Machnikowski Marek Gdańsk 50-54 436
Macholl Adam Rokitki 45-49 524
Machon Krzysztof Gdynia 30-34 1051
Machoń Paweł Warszawa 40-44 268
Machula Iwona Rumia 50-54 1039
Macijewska Bożena Gniewowo 35-39 615
Maćkiewicz Magdalena Gdańsk 35-39 1238
Maćkowiak Adrian Poznań 30-34 586
Maćkowiak Agnieszka Poznań 30-34 639
Majchrzak Renata Gdańsk 45-49 731
Majer Grzegorz Malbork 35-39 295
Majewski Marek Poznań 35-39 542
Majewski Tomasz Gdańsk 40-44 645
Majkowska Anna Gdynia 35-39 1135
Majsterek Bartosz Gdańsk 35-39 397
Majsterek Marcin Gdynia 45-49 415
Makarski Michał Czeczewo 35-39 -
Makaruk Marceli Wrocław 25-29 396
Makaruk Tomasz Warszawa 45-49 1188
Maksymiuk Piotr Gdańsk 35-39 116
Malecki Łukasz Straszyn 35-39 209
Malinowska Wioletta Gdynia 40-44 747
Malinowski Tomasz Jegłownik 45-49 1081
Maltcev Sergei Elblag 45-49 -
Małczak Magdalena Pruszcz Gdański 35-39 1234
Małecka Paulina Wejherowo 25-29 970
Małys Andrzej Kisewo 55-59 -
Mamczynski Mariusz Elbląg 45-49 238
Mamczyńska Jola Elbląg 40-44 495
Man In T Veld Ronald Rotterdam 50-54 1033
Marciniak Izabela Banino 40-44 703
Marciniak Wojciech Gdańsk 40-44 297
Marciniuk Michał Banino 35-39 94
Marczak Marek Pruszcz Gdański 45-49 576
Marczak Renata Pruszcz Gdański 40-44 734
Marguardt Piotr Starogard Gdański 45-49 206
Markiewicz Paweł Elbląg 35-39 -
Markowska Aleksandra Gdańsk 35-39 568
Marszałek Magdalena Gdańsk Wrzeszcz 35-39 -
Marszałkowska Agnieszka Gdynia 30-34 1000
Marszałkowski Karol Gdańsk 35-39 318
Marszałkowski Piotr Gdańsk 30-34 327
Martuzalski Jacek Gdynia 35-39 496
Maryjanowski Jakub Gdańsk 30-34 435
Marzec Przemysław Gdańsk 35-39 448
Masys Agnieszka Malbork 40-44 -
Matczuk Agnieszka Braniewo 40-44 721
Mateja Łukasz Gdańsk 35-39 759
Mattik Damian Sopot 55-59 904
Matuszczyk Mateusz Gdańsk 30-34 24
Matuszewski Karol Gdańsk 25-29 758
Matysiak Ewa Malbork 18-24 -
Matyszewski Jarosław Gdańsk 45-49 864
Mazur Agnieszka Gdańsk 30-34 951
Mazur Gabriela Gdynia Karwiny 45-49 338
Mazur Grzegorz Gdańsk 35-39 987
Mazur Michał Demlin 45-49 -
Mazurek Barbara Koszalin 40-44 432
Mede Marcin Gdynia 45-49 654
Megger Agata Siemianice 45-49 381
Mejer Patrycja Gdynia 25-29 384
Mejka Krzysztof Gdańsk 30-34 869
Mejka Monika Gdańsk 30-34 871
Meler Ula Pruszcz Gdański 35-39 1237
Merchel Łukasz Gdańsk 35-39 455
Meyer Michał Gdynia Redlowo 30-34 782
Miąsik Bartosz Pruszcz Gdański 35-39 882
Micach Sylwia Gdańsk-Wrzeszcz 30-34 375
Michalik Tomasz Gdańsk 40-44 439
Michalska Beata Gdynia 45-49 589
Michałowska Kasia Gdańsk 35-39 819
Michałowski Jacek Gdynia 40-44 801
Michałowski Maciej Gdańsk 45-49 613
Michniewicz Joanna Gdańsk 25-29 449
Miecznik Robert Tulce 45-49 1168
Mielczarek Marta Gdańsk 25-29 138
Mielczarska Monika Gdynia 30-34 61
Mielewczyk Leszek Lębork 60-64 464
Mielke Dawid Gdańsk 30-34 926
Mięsikowski Dariusz Gdańsk 45-49 675
Mikielski Daniel Olsztynek 25-29 779
Mikielski Paweł Jaroty 35-39 -
Miklukhin Denis Kaliningrad 30-34 490
Mikołajczak Wiesław Wronki 50-54 -
Mikołajczyk Katarzyna Gdynia 35-39 816
Mikołajczyk Krzysztof Wejherowo 35-39 822
Mikołajczyk Sławomir Gdynia 45-49 591
Mikula Damian Elblag 25-29 345
Mikulski Arkadiusz Przywidz 30-34 438
Milas Małgorzata Gdańsk 30-34 251
Milewska Weronika Przechlewo 25-29 501
Milka Bogusław Warszawa 40-44 719
Miłejko Arkadiusz Grzybno 40-44 450
Minkiewicz Wojciech Elbląg 45-49 718
Minzyanov Anton Gdynia 30-34 1268
Mironova Irina Nesterov 40-44 272
Misiło Marek Tychy 35-39 -
Miśkiewicz Andrzej Zawiercie 50-54 1061
Miśkiewicz Lucyna Zawiercie 50-54 1062
Miśkowiec-Czech Patrycja Gdynia 35-39 793
Mleczak Michał Gdynia 25-29 671
Mokros Zuzanna Pabianice 25-29 285
Mokwa Arkadiusz Gdańsk 50-54 26
Moscicki Karin Ljungsbro 40-44 1180
Moscicki Michal Ljungsbro 40-44 1181
Moskot Krzysztof Gdynia 35-39 103
Motylewski Radosław Malbork 40-44 715
Mroczek Sylwia Rumia 45-49 732
Mroczkowski Dariusz Couvet 55-59 1283
Mroczkowski Piotr Sopot 30-34 1284
Mroczkowski Tomasz Malbork 35-39 351
Mroziewicz Andrzej Warszawa 50-54 1158
Mrozowski Przemysław Wejherowo 40-44 374
Mudzińska Dorota Trąbki Wielkie 40-44 870
Muller Tadeusz Wejherowo 45-49 125
Murawska Katarzyna Słupsk 35-39 359
Murawski Rafał Słupsk 35-39 358
Musiał Krzysztof Gdańsk 30-34 883
Muzolf Dorota Pruszcz Gdański 40-44 676
Mystkowski Mieczysław Warszawa 50-54 774
Myszk Rafał Siemirowice 40-44 599
Najda Sławomir Sztum 45-49 -
Nalepa Sławomir Gdynia 50-54 1274
Nałęcz Mateusz Czernice Borowe 25-29 -
Napierała Zbigniew Wieruszów 30-34 956
Napiórkowski Grzegorz Łomianki Dolne 45-49 37
Napora Mariusz Wyszków 40-44 985
Nawodziński Grzegorz Świdwin 40-44 -
Nawrocka Bogumiła Chojnice 40-44 -
Nawrocka Roma Warszawa 40-44 269
Netter Paweł Gdańsk 35-39 391
Neubauer Jacek Otomin 50-54 1172
Neubauer Kacper Gdańsk 25-29 136
Neufeld Sylwia Starogard Gdański 40-44 -
Neumann Marcin Gdańsk 35-39 632
Nicewicz Robert Gdynia 45-49 746
Niecko Krzysztof Gdańsk 35-39 917
Niedziela Tomek Gdynia 30-34 983
Niemierko Krzysztof Gdańsk 40-44 226
Nietupski Krzysztof Gdynia Dąbrowa 45-49 284
Nietupski Marcin Sopot 45-49 735
Niewiadomski Patryk Czarlin 25-29 434
Niewiarowska Anna Ciechanowiec 45-49 -
Nijak Jolanta Gdańsk 30-34 1002
Nijak Maciej Gdańsk 35-39 546
Niski Michał Gdynia 45-49 165
Nostitz-Jackowski Mateusz Puck 30-34 19
Nowak Arkadiusz Gdańsk 50-54 872
Nowak Artur Gdynia 45-49 -
Nowak Konrad Elbląg 30-34 429
Nowak Monika Gdańsk 40-44 335
Nowakowska Ola Radziejów 25-29 104
Nowakowski Jakub Wrocław 30-34 -
Nowakowski Norbert Gdynia 40-44 1059
Nowicka Katarzyna Kwidzyn-Mareza 40-44 902
Nowicka Michalina Grotniki 25-29 567
Nowosielski Jakub Gdańsk 18-24 97
Nurczyk Artur Gdańsk 35-39 1176
Nurzyński Marcin Warszawa 40-44 943
Nuż Jacek Pruszcz Gdański 40-44 168
Odziemczyk Tomasz Elbląg 30-34 244
Olejczuk Karolina Straszyn 35-39 310
Olejnik Krzysztof Bydgoszcz 30-34 31
Olejnik Radek Bydgoszcz 35-39 -
Olender Klaudia Gdańsk 25-29 137
Olewniczak Piotr Żukowo 18-24 595
Olewniczak Robert Żukowo 50-54 257
Olewniczak Szymon Sopot 25-29 1213
Oliwniak Marcin Gdańsk 35-39 -
Oliwniak Marcin Gdańsk 35-39 1271
Olsson Erik Stockholm 50-54 1291
Olsson Pernilla Stockholm 50-54 1290
Olszewski Michał Wejherowo 40-44 202
Olszewski Roman Elbląg 45-49 -
Opara Piotr Gdańsk 45-49 810
Ordakowski Filip Gdynia 18-24 765
Orlewicz Tomasz Wrocław 35-39 288
Orłowski Edward Słupsk 45-49 462
Orłowski Michał Gdańsk 30-34 314
Orłowski Sławomir Gdańsk 25-29 762
Ornal Miroslaw Wejherowo 55-59 1198
Orzeł Dariusz Gdańsk 45-49 1027
Orzoł Elżbieta Gdynia 50-54 592
Orzołek Joanna Kolno 35-39 368
Osiewska Kamila Gdańsk 18-24 92
Osiński Piotr Ostróda 45-49 -
Osmański Michał Gdańsk 45-49 1129
Osowski Adam Działdowo 35-39 -
Ossowski Maciej Gdańsk 40-44 716
Ossowski Waldemar Żukowo 45-49 -
Ostoja-Lniska Beata Kartuzy 18-24 -
Ostrowski Grzegorz Gdynia 40-44 405
Ostrowski Tomasz Łęgowo 35-39 373
Otkińska Anna Mrągowo 35-39 -
Otlewski Marcin Kwidzyn 40-44 444
Owczarek Beata Jadwinin 45-49 -
Owczarek Witold Łódź 45-49 -
Pabisz Jarek Gdańsk 35-39 1146
Pachucki Adam Gdańsk 35-39 -
Pacyga-Grajewska Joanna Gdańsk 40-44 1209
Padalak Piotr Borkowo 55-59 197
Paga Marcin Pogórze 30-34 588
Pajura Robert Gdynia 30-34 614
Pakula Ania Gdynia Orlowo 40-44 530
Pakuła Tomasz Kwiatkowice Kolonia 45-49 1153
Palaschke Michał Gdańsk 25-29 267
Palka Anna Rumia 25-29 1227
Pałka Stanisław Gdańsk 55-59 252
Panek Michał Sopot 35-39 1104
Pankowski Tomasz Gdańsk 45-49 752
Pańka Marcin Elbląg 30-34 -
Papis Sławek Koleczkowo 40-44 821
Paracki Michał Pruszcz Gdański 35-39 1050
Paradzewski Krzysztof Łęgowo 40-44 1077
Partyka Robert Malbork 45-49 260
Pasierbska Ewa Gdańsk 18-24 641
Pasisz Daniel Gdynia 30-34 194
Paszkowski Paweł Gdańsk 30-34 294
Paszkowski Stanisław Bojano 35-39 -
Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie 40-44 946
Pauba Jacek Gdańsk 35-39 1067
Pawelski Marek Dębogórze 30-34 958
Pawełkiewicz Sonia Gdańsk 18-24 -
Pawlak Krystyna Gdańsk 40-44 -
Pawlak Łukasz Pszczółki 30-34 -
Pawłoska Karolina Elbląg 30-34 -
Pawłowska-Lis Maria Janowiec 40-44 -
Pawłowska-Lis Maria Janowiec 40-44 852
Pawłowski Mirosław Gdańsk 40-44 913
Pączek Andrzej Gdańsk 45-49 262
Pączek Wojciech Gdańsk 40-44 836
Peek Krystian Gdansk 40-44 281
Pekalska Agnieszka Gdańsk 35-39 220
Pekalski Bartosz Gdańsk 35-39 219
Pełszyński Jacek Gdańsk 40-44 181
Pergoł Marek Borkowo Łostowickie 45-49 538
Pertkiewicz Anna Gdańsk 45-49 1044
Pestka Anna Gdańsk 30-34 961
Pestka Paweł Mały Klincz 40-44 627
Petriczek Wojciech Iława 35-39 974
Pęcherzewski Jacek Gdansk Wrzeszcz 50-54 400
Pękała Piotr Koszalin 45-49 332
Piasecka Agata Gdańsk 25-29 1026
Piasecki Wojciech Gdynia 35-39 424
Piaskowski Tomasz Elbląg 45-49 525
Piechowicz Waldemar Gdańsk 50-54 18
Pieczkowska Agnieszka Olsztyn 40-44 240
Pieczkowski Hubert Dywity 45-49 404
Pieczonka Robert Gdańsk 40-44 717
Piekarski Paweł Legionowo 45-49 230
Piekutowski Piotr Borkowo Łostowickie 40-44 860
Pietrowicz Krzysztof Gdynia 40-44 231
Pietrus Marcin Waganiec 35-39 789
Pietrzak Bartłomiej Luboń 35-39 -
Pietrzak Joanna Gdańsk 30-34 866
Pilecka Malgorzata Rumia 45-49 -
Pilecki Robert Rumia 45-49 -
Pinker Stanisław Gdansk 40-44 -
Pioruńska Agnieszka Gdynia 40-44 999
Piotrowska Dagmara Gdańsk 45-49 1240
Piotrowski Krzysztof Gdańsk 60-64 236
Piotrowski Mateusz Sierakowice 25-29 -
Piotrowski Sławek Gdansk 40-44 737
Piórko Ewa Gdańsk 40-44 386
Piórkowski Mariusz Gdańsk 35-39 12
Pisarska Małgorzata Gdańsk 35-39 1083
Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń 40-44 71
Pitrowski Krzysztof Staniszewo 25-29 1042
Piwowarczyk Marcin Radom 40-44 787
Pliszka Krzysztof Gdańsk 40-44 968
Płachta Jacek Gdańsk 45-49 878
Płatek Damian Gdynia 30-34 1178
Płoski Jarek Gdynia 50-54 -
Pniewski Rafał Pruszcz Gdański 45-49 544
Pochopień Mira Gdańsk 35-39 638
Podgórski Sławomir Chwaszczyno 45-49 858
Podkowski Wojciech Gdynia 50-54 920
Podleśny Paweł Bieruń 30-34 -
Podolak Paweł Kosakowo 35-39 947
Podolska Sylwia Gdańsk 18-24 453
Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański 35-39 608
Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański 40-44 572
Pogorzelski Paweł Gdynia 25-29 129
Pogorzelski Wojciech Wejherowo 35-39 640
Pohnke Władysław Gdańsk 70-74 150
Pojawis Zuzanna Gołdap 18-24 -
Polański Marcin Sztutowo 25-29 534
Poliński Włodzimierz Olsztyn 40-44 1052
Połom Krzysztof Gdynia 30-34 452
Popiel Marcin Gdańsk 35-39 508
Poradko Grzegorz Gdańsk 25-29 1191
Posański Patryk Choczewo 18-24 -
POSZEWIECKI MAREK Gdańsk 45-49 -
Potarzyński Tomasz Gdańsk 35-39 23
Poteralski Dariusz Warszawa 45-49 829
Potocki Sławomir Gdańsk 45-49 555
Potrykus Paweł Gdańsk 35-39 144
Potrykus Piotr Somonino 40-44 937
Potrzebowska Iwona Szczecin 50-54 433
Potyrała Bartosz Sopot 35-39 714
Prabucki Piotr Starogard Gdański 40-44 302
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 -
Prikhodko Evgeniya Gdynia 30-34 1288
Przyborski Adrian Wiślinka 18-24 1159
Przyborski Michał Gdynia 40-44 35
Przybylski Michał Gdańsk 40-44 1095
Przybytek Bartłomiej Gdańsk 35-39 1174
Przykłota Ewa Gdańsk 40-44 376
Przykłota Paulina Gdańsk 18-24 854
Przywieczerski Krzysztof Włocławek 30-34 -
Ptak Michał Biskupiec 40-44 901
Puchowska Ewelina Gdańsk 35-39 -
Pultyn Marcin Gdańsk 25-29 1298
Pusdrowski Michał Reda 35-39 1072
Puszklewicz Tomasz Słupsk 40-44 -
Pypeć Mariusz Prabuty 40-44 1155
Pyszora Michał Mełno 18-24 835
Radawiec Marcin Gdańsk 45-49 736
Radecka Ilona Malbork 30-34 -
Radecka-Mikulicz Liliana Banino 40-44 419
Radwan Olimpia Wroclaw 40-44 1276
Rafińska Agnieszka Warszawa - Polska 35-39 -
Rakotoson Anna Gdan„Sk 25-29 -
Ramczykowski Dawid Gdańsk 18-24 977
Ramczykowski Krzysztof Gdańsk 40-44 973
Raźnikiewicz Aleksandra Gdańsk 30-34 831
Redek Sylwia Wiązowna 40-44 225
Redkiewicz Agnieszka Warszawa 35-39 -
Regan Jasiński Janina Maria Pia Gdansk 60-64 254
Reginia Piotr Gdańsk 35-39 1161
Rejek Włodzimierz Gdańsk 35-39 1212
Rejmer Małgorzata Gdańsk 45-49 1273
Remlajn Adam Malbork 45-49 783
Reptowski Krzysztof Gdańsk 30-34 66
Respondek Jarosław Gdansk 25-29 740
Reszke Mateusz Bydgoszcz 18-24 575
Rębowski Andrzej Działdowo 40-44 813
Richter Jacek Gdynia 40-44 130
Robakowski Bartosz Koleczkowo 35-39 -
Rocławski Piotr Gdansk 35-39 551
Rodziewicz Marek Mrągowo 35-39 886
Rodziewicz Paulina Mrągowo 35-39 887
Roeske Mariusz Minkowice 40-44 167
Rogowska-Tomczyk Katarzyna Żelistrzewo 40-44 336
Rogowski Sebastian Żelistrzewo 40-44 377
Rogoziewicz Piotr Grudziądz 55-59 559
Rojewski Maciej Gdańsk 35-39 -
Rokicki Jacek Lidzbark Warminski 35-39 -
Rokita Mariusz Gdynia 40-44 618
Romanowska Beata Gdynia 55-59 832
Rorzkowska Anna Gdansk 35-39 1255
Rorzkowski Artur Gdansk 40-44 877
Rosin-Myszk Anetta Siemirowice 35-39 597
Roszak Henryk Gniezno 50-54 1093
Roszkowski Zdzisław Borkowo 55-59 532
Rowinska Kasia Sopot-Pomorskie Gdansk 40-44 -
Rozmus Wiktor Gdańsk 35-39 33
Różyński Jacek Gdańsk 25-29 356
Ruciński Marek Gdynia 50-54 -
Ruczyński Maciej Rumia 55-59 349
Rudewicz Sandra Kowalewo Pom 25-29 -
Rudnik Krzysztof Krępa Słupska 35-39 -
Rudzko Wojciech Wejherowo 50-54 812
Rusinek Wojciech Węgorzewo 25-29 223
Rutkowski Sebastian Gronowo Górne 40-44 1063
Rybarczyk Robert Warszawa 45-49 380
Rybus Elżbieta Wejherowo 35-39 -
Rychlicki Paweł Gdańsk 30-34 1164
Rychłowski Michał Poznań 45-49 410
Rychter Krzysztof Gdańsk 40-44 868
Rychter Tomasz Bojano 45-49 867
Rydzanowska Żaneta Biskupiec 45-49 -
Rydzanowski Tomasz Biskupiec 50-54 -
Ryfa Aleksandra Gdynia 35-39 611
Rygielski Arkadiusz Sławno 30-34 -
Rzadkiewicz Adam Elblag 35-39 -
Rządca Monika Pruszcz Gdański 35-39 1066
Rzezak Aleksandra Reda 35-39 121
Sadowski Grzegorz Gdansk 35-39 266
Sadowski Krzysztof Gdansk 35-39 881
Sadowski Ryszard Gdańsk 35-39 1031
Sak Cezary Kętrzyn 30-34 -
Salamaga Maciej Rumia 35-39 25
Saleem Monika Gdańsk 35-39 273
Saluk Marcin Banino 25-29 998
Salwin Michał Gdynia 40-44 80
Samoć Barbara Warszawa 40-44 52
Samson Joanna Środa Wlkp. 35-39 1154
Sandach Stefan Gdynia 70-74 133
Sankowska Sandra Sopot 30-34 1024
Sapierzyński Łukasz Gdańsk 35-39 195
Sarnacka Joanna Kobyłka 35-39 1228
Sarnowska Aleksandra Gdynia 40-44 631
Sarnowska Magda Lipno 35-39 979
Sawczuk Joanna Gdańsk 45-49 893
Schröder Adam Gdynia 40-44 596
Schroeder Jarosław Gdynia 35-39 90
Sebastiańska Dorota Gdańsk 40-44 688
Senchuk Denis Gvardeysk 25-29 -
Serafin Dorota Rokitki 40-44 830
Seredyka Krzysztof Gdańsk 45-49 569
Serkowski Marcin Gdynia 40-44 1076
Sertel Ula Gdańsk 35-39 527
Serzysko Wojciech Malbork 45-49 270
Sidło-Stawowy Agata Katowice 30-34 1202
Sidorowicz Aleksandra Orneta 40-44 308
Siedlecka Agnieszka Gdańsk 30-34 857
Siekierzyńska Dorota Skarszewy 40-44 1133
Sielecka Renata Warszawa 45-49 -
Sielicki Wojciech Braniewo 18-24 190
Sienkiewicz Patryk Gdynia 45-49 323
Sieradzan Michal Gdańsk 35-39 1140
Siewert Marek Tuchom 45-49 440
Signerski Remigiusz Gdańsk 40-44 276
Sikorski Mariusz Gdańsk 30-34 573
Siniarska Paulina Warszawa 25-29 784
Siodelski Marcin Gdańsk 35-39 75
Siomak Michał Gdańsk 40-44 91
Sitarek Iwona Grójec 50-54 1098
Sitek Mateusz Gdańsk 25-29 215
Siuda Jolanta Kąpino 40-44 261
Siuda Łukasz Borkowo Łostowickie 35-39 -
Siuda Sebastian Bydgoszcz 45-49 -
Siuma Emilia Gdańsk 35-39 1141
Siwik Tomasz Gdańsk 40-44 -
Skalska Anna Bytonia 35-39 1233
Skiepko Iwona Warszawa 40-44 1184
Skiepko Marek Warszawa 40-44 1185
Skopczyńska Kasia Gdańsk 40-44 674
Skopczyński Jarek Gdańsk 40-44 673
Skoracki Borys Sopot 45-49 754
Skotarczak Rafał Gdańsk 40-44 372
Skowroński Marek Gdańsk 25-29 443
Skrobacz Przemysław Reda 30-34 669
Skrzypczak Olaf Szczecin 40-44 1266
Skrzypczak Wojciech Kościan 25-29 1118
Skrzypczyński Marcin Zielona Góra 40-44 79
Skrzypkowski Daniel Gdynia 45-49 756
Skupin Grzegorz Gdańsk 30-34 487
Skwiot Stanisław Gdańsk 50-54 621
Slisewski Tomasz Starogard Gdański 45-49 712
Slomka Andrzej Warszawa 45-49 89
Słojewski Maciej Gdańsk 40-44 1025
Słowik Przemysław Gdańsk 30-34 395
Słowikowska Klaudia Gdańsk 25-29 247
Słupecka Joanna Borkowo 18-24 29
Smarzek Tomasz Łódź 35-39 28
Smeja Przemysław Reda 35-39 1102
Smit Gert-Jan Bergschenhoek 45-49 1211
Smorawski Ireneusz Września 35-39 840
Smorczewski Adam Gdynia 45-49 -
Smurova Ekaterina Kalinigrad 30-34 -
Sobczak Anna Nowa Iwiczna 45-49 241
Sobczak Bogusław Nowa Iwiczna 45-49 243
Sobczak Ela Rumia 50-54 649
Sobiecka Edyta Gdynia 40-44 975
Sobieraj Grzegorz Gdańsk 35-39 526
Sobieralski Rafał Brzoza 45-49 771
Sobisz Wojciech Brodnica Górna 40-44 471
Sobkowiak Maciej Poznań 35-39 245
Sobocki Robert Gdańsk 50-54 160
Sobolewski Dawid Sztum 40-44 -
Socha Joanna Steeton 35-39 157
Solek Mieczysław Wejherowo 60-64 467
Sołtysiak Natalia Gdańsk 30-34 1121
Sorn Łukasz Gdynia 30-34 577
Sotnik Wojtek Gdańsk 35-39 99
Sowa Sylwester Elbląg 40-44 513
Specjalski Krzysztof Gdańsk 40-44 603
Spigarska Patrycja Pruszcz Gdański 25-29 1151
Spławiński Paweł Tczew 40-44 480
Spręga Malgorzata Gdańsk 25-29 1221
Stacholiński Hubert Gdynia 35-39 321
Stachowiak Maria Kcynia 25-29 343
Stadnik Jerzy Gdańsk 50-54 27
Stamm Tomasz Poznań 45-49 922
Stankiewicz Grzegorz Sztum 40-44 691
Stankiewicz Grzegorz Gdańsk 35-39 777
Stankiewicz Katarzyna Gdańsk 50-54 248
Stankiewicz Krzysztof Ostróda 35-39 -
Stankiewicz Mariola Straszyn 40-44 139
Stankiewicz Michał Gdynia 40-44 711
Stankiewicz Tomasz Straszyn 45-49 143
Stanny Dawid Gdańsk 30-34 1175
Stańczak Adam Gdańsk 40-44 192
Starczewski Piotr Pruszków 55-59 1030
Starski Marcin Jedlińsk 35-39 1261
Stasiak Monika Nieszawa 25-29 -
Stasica Andrzej Łęgowo 45-49 1034
Stawiarski Franciszek Gdańsk 45-49 604
Stawicka Sandra Gdańsk Stogi 18-24 117
Stawowy Damian Katowice 35-39 1203
Stelmach Piotr Wrocław 45-49 -
Stelmach Radek Tczew 30-34 -
Stempin Piotr Gdańsk 55-59 856
Stencel Radosław Kościerzyna 35-39 360
Stępień Katarzyna Chroberz 25-29 775
Stępień Krystian Gdańsk 40-44 234
Stępień Krystian Malbork 18-24 1001
Stippa Adam Złotów 35-39 839
Stodolska Katarzyna Wejherowo 35-39 556
Stoiński Marek Gdańsk 45-49 1058
Stokrocki Rafał Gdańsk 40-44 848
Stolarczyk Maciej Gdańsk 45-49 152
Stolorz Katarzyna Tychy 30-34 -
Stoute Tom Hendrik-Ido-Ambacht 35-39 1018
Strażewicz Witold Gdańsk 35-39 398
Strojnowski Sławomir Gdańsk 55-59 307
Strokataya Lyudmila Kaliningrad 35-39 1068
Stróżyk Malgorzata Gdańsk 40-44 -
Struk Sławomir Hel 50-54 213
Strzelczyk Adam Gdańsk 35-39 1287
Stubbs Nigel Krakow 50-54 1014
Stusio Damian Gdańsk 40-44 1125
Stykuc Dariusz Gdańsk 30-34 291
Stylski Michał Gdańsk 30-34 537
Styn Andrzej Parszczyce 45-49 426
Suchecka Lidia Braniewo 35-39 507
Suchecki Maciej Braniewo 35-39 521
Suchomski Marcin Nowy Staw 30-34 298
Suchorz Krzysztof Gdynia 50-54 1187
Sudoł Michał Wejherowo 35-39 189
Sujka Wojciech Tomaszów Mazowiecki 35-39 224
Sularz Wojciech Gdynia 50-54 1169
Sułek Aldona Wejherowo 40-44 485
Sułek Patrycja Pruszcz Gdański 25-29 612
Sułkowski Jerzy Gdynia 60-64 -
Surała Maja Gdynia 35-39 162
Surała Radosław Gdynia 35-39 134
Sutkowski Piotr Gdańsk 25-29 1267
Syldatk Katarzyna Tczew 40-44 874
Synak Rafał Pruszcz Gdański 40-44 357
Sypion Mariusz Żukowo 30-34 965
Szabłowska Iwona Juszkowo 35-39 744
Szafran Angelika Gdańsk 25-29 885
Szafrańska Małgorzata Warszawa 35-39 1128
Szafrański Karol Kobyłka 35-39 1217
Szafrański Sławomir Warszawa 35-39 1127
Szajdziuk Ewelina Gdańsk 40-44 1145
Szajdziuk Piotr Gdańsk 40-44 155
Szajewski Jarosław Sochaczew 40-44 851
Szalewska Natalia Gdańsk 18-24 110
Szalewski Marcin Przyjaźń 35-39 -
Szałkowski Dariusz Robakowo 50-54 1296
Szar Szymon Grudziądz 40-44 -
Szarmach Iga Białystok 30-34 1200
Szarszewska Natalia Lipno 18-24 938
Szczecina Szymon Skwierzyna 25-29 -
Szczepaniak Wojciech Gdynia 45-49 798
Szczepańska Karolina Warszawa 35-39 -
Szczęch Zdzisław Pręgowo 65-69 828
Szczęsny Radosław Gdansk 30-34 994
Szczupakowska Izabela Gdańsk 40-44 954
Szczykutowicz Tomasz Gdańsk 30-34 -
Szczypiński Szymon Gdańsk 40-44 644
Szczypiorska Sylwia Gdańsk 40-44 1008
Szczypka Arkadiusz Gdynia 50-54 263
Szekieta Arkadiusz Gryfice 50-54 78
Szemraj Maciej Gdańsk 18-24 1148
Szewczyk Katarzyna Czechowice-Dziedzice 25-29 1239
Szlachcikowski Dariusz Gdańsk 35-39 354
Szlagowska Oliwia Kościerzyna 35-39 1079
Szlas Marcin Wejherowo 40-44 670
Szmigiera Adam Sochaczew 50-54 -
Sznabel Katarzyna Gdańsk 35-39 1105
Szopiński Wiktor Starogard Gdański 40-44 807
Szostakiewicz Krzysztof Sławno 18-24 58
Szot Robert Głogów 40-44 1272
Szpara Mateusz Tczew 18-24 1091
Sztajkowski Łukasz Gdańsk 40-44 418
Szufranowicz Mirosław Szczecin 40-44 51
Szukalski Marcin Kalisz 30-34 300
Szulc Tomasz Gdańsk 50-54 809
Szumińska Małgorzata Aleksandrów Łódzki 40-44 1090
Szuniewicz Barbara Gdańsk 40-44 319
Szutowicz Krzysztof Gdańsk 35-39 393
Szwed Paweł Gdańsk 45-49 745
Szweda Waldemar Gdańsk 45-49 1241
Szyca Dariusz Gdańsk 30-34 -
Szyca Elżbieta Gdańsk 55-59 1163
Szyłejko Anna Gdańsk 25-29 428
Szymanik Mariusz Gdańsk 45-49 -
Szymaniuk Małgorzata Sopot 45-49 876
Szymańska Joanna Elbląg 45-49 -
Szymańska Zuzanna Gdynia 25-29 838
Szymański Adam Lębork 45-49 -
Szymański Artur Gdańsk 50-54 499
Szymborski Adam Niestępowo 40-44 -
Szymczak Maciej Gdańsk 45-49 1029
Szynkarewicz Marek Gdańsk 50-54 1250
Szypszak Barbara Gdańsk 35-39 82
Szyszkowski Tomasz Koszalin 35-39 63
Ściechowicz Adam Gdynia 45-49 169
Śliwiński Andrzej Kosakowo 25-29 259
Śliwka Jarosław Gdańsk 40-44 352
Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 45-49 1292
Ślusarz Joanna Gdańsk 35-39 366
Środa Beata Słupsk 18-24 -
Śron Gabriela Złotniki 35-39 1107
Święcki Dariusz Iława 45-49 421
Święcki Przemysław Iława 30-34 363
Talajko Dorota Warszawa 40-44 -
Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 45-49 523
Tański Marcin Puck 40-44 547
Targosz Marek Gdańsk 40-44 1138
Tarnacka Martyna Gdańsk 25-29 105
Tchorzewski Łukasz Gdańsk 35-39 643
Tekliński Adrian Grudziądz 25-29 837
Tkaczyk Marta Złotoria 30-34 986
Tokarski Wojciech Elblag 30-34 1162
Tołkacz Wojciech Malbork 55-59 772
Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo 45-49 763
Tołodziecki Marcin Żelistrzewo 45-49 764
Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne 45-49 531
Tomaszek Grzegorz Kraków 35-39 -
Tomaszewicz Aleksandra Zgierz 55-59 246
Tomaszewska Mariola Warszawa 50-54 582
Tomaszewski Jarek Gdynia 40-44 -
Tomaszewski Michał Poznań 25-29 -
Tomczyk Mariola Straszyn 40-44 1126
Tomczykowski Dawid Gdańsk 35-39 320
Toporowski Mariusz Gdańsk 50-54 1082
Topór Marcin Gdańsk 25-29 1096
Torbicz Piotr Gdansk 40-44 385
Tracz Katarzyna Gdańsk 40-44 514
Tracz Tomasz Gdańsk 45-49 500
Trafalski Krzysztof Gdynia 45-49 142
Trusiak Agnieszka Słupsk 40-44 303
Trynka Jarosław Gdynia 30-34 88
Trzaskowski Dariusz Warszawa 40-44 879
Trzcinski Grzegorz Prabuty 55-59 651
Trzebiatowska Aldona Gdynia 40-44 406
Trzebiatowska Kinga Łupawa 18-24 -
Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn 40-44 875
Turek Paweł Piaseczno 45-49 540
Turowski Artur Gdynia 35-39 1192
Turska Dominika Gdańsk 18-24 -
Turski Robert Gdansk 40-44 602
Turukin Ruslan Kaliningrad 50-54 161
Tuszkowska Agnieszka Gdańsk 40-44 1156
Tuszkowski Adam Gdańsk 40-44 1157
Tuszynska Katarzyna Żukowo 40-44 704
Twardowski Tomasz Wrocław 40-44 896
Tymków Bartłomiej Legnica 40-44 -
Tyran Jarosław Gdańsk 50-54 713
Ucińska Aleksandra Sopot 30-34 504
Urbański Dariusz Gdańsk 45-49 329
Urbański Krzysztof Susz 45-49 1004
Urbański Mirosław Sieradz 50-54 1035
Ustowski Przemysław Borkowo 40-44 705
Van Den Houwen Marvin Rotterdam 35-39 1236
Van Ieperen Arco Elbląg 45-49 722
Wadowska Anna Pruszcz Gdański 40-44 70
Waga Tomasz Luzino 45-49 684
Wajs Anna Gdynia 18-24 907
Walczuk Barbara Gdańsk 35-39 1113
Walczynski Robert GDYNIA 45-49 1045
Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański 40-44 411
Walkiewicz Anna Płock 18-24 -
Walkiewicz Emil Gdańsk 18-24 824
Walukiewicz Aleksander Gdańsk 18-24 49
Wałdowski Piotr Gdansk Wrzeszcz 40-44 442
Wałęga Paweł Gdańsk 40-44 557
Wanago Anna Gdynia 30-34 1109
Warchol Florian Achim 55-59 1152
Wasilewski Arkadiusz Sopot 45-49 581
Wasilewski Marcin Gdynia Orłowo 40-44 21
Waszczuk Marek Gdynia Dąbrowa 55-59 -
Waszkiewicz Joanna Poznań 35-39 54
Wawerko Katarzyna Banino 50-54 -
Wawryniuk Emilia Kamińsk 18-24 40
Wąsik Darek Pruszcz Gdański 40-44 -
Wencławski Michał Słupsk 25-29 53
Wenta Rafał Sierakowice 30-34 -
Wesołek Radosław Gdańsk 18-24 963
Wesołowski Jarosław Gniewowo 45-49 -
Wesołowski Maciej Krępa Słupska 25-29 205
Węgłowski Maciej Środa Wielkopolska 45-49 59
Wiatrowski Krzysztof Gdynia 25-29 805
Wichowska Agnieszka Gdańsk 40-44 624
Wichowski Łukasz Gdańsk 35-39 742
Wideł Hanna Czaple 50-54 978
Wiecheć Anna Koszalin 25-29 665
Wieclaw Magdalena Gdańsk 30-34 841
Wieczorek Tomasz Gdańsk 45-49 277
Wieczorek Tomasz Gdańsk 50-54 344
Wielgos Joanna Gdynia 40-44 695
Wielgosz Katarzyna Gdynia 40-44 1299
Wielgórski Piotr Gdańsk 50-54 -
Wierzchowski Sławomir Gdynia 40-44 166
Więckowski Sławomir Gdańsk 50-54 -
Wilczopolski Kamil Szczecin 25-29 1265
Wilczyński Grzegorz Gdańsk 40-44 605
Wilgat Adam Ząbki 45-49 -
Wiliński Robert Gdynia 18-24 -
Wilk Małgorzata Gdańsk 35-39 38
Wilkowski Krzysztof Koszalin 40-44 258
Wiloch Radoslaw Gdansk 35-39 309
Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork 35-39 164
Wisniewska Agnieszka Gdańsk 35-39 846
Wiszko Weronika Gdynia 30-34 313
Wiśniewska Anetta Gdańsk 45-49 964
Wiśniewska Ewa Rumia 40-44 -
Wiśniewska Kornelia Gdańsk 45-49 -
Wiśniewski Arkadiusz Otwock 40-44 -
Wiśniewski Dominik Gdańsk 35-39 -
Wiśniewski Gerard Gdynia 40-44 20
Wiśniewski Kamil Gdańsk 25-29 1124
Wiśniewski Krzysztof Gdańsk 40-44 348
Wiśniewski Paweł Gdańsk 30-34 905
Wiśniowska Kinga Gdańsk 35-39 1101
Witczak Arkadiusz Kowale 40-44 -
Witka Grażyna Garczegorze 50-54 936
Witka Piotr Garczegorze 50-54 934
Witkowska Agnieszka Gdańsk 18-24 927
Witkowski Robert Gdańsk 45-49 565
Witt Oskar Gdańsk 18-24 -
Wittmann Marcin Gdynia 40-44 520
Wiwatowska Dagmara Straszyn 35-39 677
Własów Olga Sopot 25-29 945
Włoch Krzysztof Zblewo 45-49 657
Włodarczak Adrian Lubin 45-49 1223
Włodarczak Szymon Lubin 18-24 1222
Włoszczyński Maciej Elbląg 30-34 1085
Wnuk Olga Płock 40-44 667
Wodzyński Robert Warszawa 45-49 -
Wojciechowska Daria Sadlinki 25-29 928
Wojciechowska Ewa Warszawa 45-49 -
Wojciechowska Klaudia Warszawa. 40-44 -
Wojciechowski Krzysztof Police 45-49 -
Wojdan Mirosław Gdynia 40-44 -
Wojdyło Wojciech Gdańsk 45-49 1278
Wojnarowska Weronika Gdynia 30-34 -
Wojnicz Paweł Gdańsk 35-39 1170
Wojniusz Andrzej Gdynia 60-64 470
Wojniusz Maciej Gdynia 35-39 553
Wojsa Marcin Gdańsk 30-34 454
Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie 50-54 124
Wojtanowski Tomasz Świdwin 35-39 923
Wojtas Karol Gdańsk 40-44 692
Wojtas Marcin Borkowo 35-39 479
Wojtas Stefan Człuchów 40-44 -
Wojtczak Janusz Gdańsk 60-64 463
Wojtczak Maciej Gdańsk 35-39 -
Wojtunik Michał Dąbrowa Górnicza 40-44 1282
Wolański Tomasz Rumia 40-44 456
Wolański Witosław Gdańsk 55-59 65
Wolfram Dawid Gdynia 30-34 1147
Wolszon Natalia Gdynia 25-29 1280
Woryna Tomasz Bojano 45-49 17
Woźniak Beata Rewa 40-44 739
Woźniak Mariusz Gdańsk 35-39 960
Woźniak Tomasz Gdańsk 40-44 163
Wroblewski Czeslaw Gdańsk 50-54 843
Wroclawski Dariusz Sopot 55-59 786
Wronka Marlena Gdańsk 25-29 -
Wróbel Aleksandra Gdańsk 18-24 -
Wróbel Dariusz Gdańsk 40-44 -
Wróbel Małgorzata Gdańsk 18-24 1092
Wróblewska Marta Koszalin 40-44 563
Wróblewski Bogusław Lębork 35-39 1080
Wróblewski Marek Lębork 40-44 773
Wrycz-Rekowski Łukasz Juszkowo 30-34 154
Wrzochalski Robert Olsztyn 35-39 1056
Wrzosek Tomasz Elbląg 35-39 -
Wychowaniak Marta Braniewo 35-39 466
Wysiecki Arkadiusz Lubań 40-44 726
Wyszyński Paweł Gdynia 30-34 730
Wytrwał Barbara Gdynia 40-44 -
Yakimchanka Anatoli Minsk 50-54 -
Zabieglik Błażej Gdańsk 35-39 489
Zabłocki Piotr Gdynia 35-39 -
Zabojszcz Marcin Gdańsk 35-39 811
Zachariasz Maciej Gdańsk 35-39 647
Zachary Mariusz Rumia 35-39 601
Zadorska Zofia Stargard 65-69 1216
Zając Piotr Rumia 35-39 278
Zakrzacki Andrzej Gdynia 40-44 14
Zakrzewska Ewa Gdańsk 40-44 1186
Zakrzewski Marek Toruń 50-54 1179
Zakrzewski Paweł Gdańsk 45-49 -
Zalaszewski Bartosz Sopot 35-39 211
Zaleska Beata Szczecin 50-54 781
Zalewski Mateusz Gdańsk 25-29 1009
Zalewski Michał Gdańsk 35-39 -
Zander Szymon Pruszcz Gdański 40-44 990
Zaremba Anna Gdynia 40-44 315
Zaremba Przemysław Łódź 35-39 1122
Zarin Roman Kaliningrad 30-34 208
Zasada Joanna Mosty, Gmina Kosakowo 40-44 992
Zaszczyryńska Lidia Gdynia 35-39 115
Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk 35-39 399
Zawicka Anna Malbork 40-44 394
Zawiślak Jarosław Wrocław 55-59 1047
Zdrojewski Andrzej Białystok 40-44 710
Zelewska Marta Gdynia 40-44 47
Zelgert Dorota Kąpino 40-44 953
Zieliński Grzegorz Wejherowo 40-44 512
Zieliński Jacek Reda 50-54 131
Zieliński Maciej Żelistrzewo 40-44 980
Zieliński Marcin Gdynia 35-39 -
Zieńczuk Piotr Gdańsk-Wrzeszcz 40-44 -
Zięba Natalia Gdańsk 25-29 478
Zimodro Grzegorz Gdańsk 35-39 653
Ziółkowski Tomasz Gdańsk 30-34 931
Ziuziakowska Kasia Grudziądz 40-44 1248
Złotowski Piotr Gdańsk 65-69 292
Znamirowski Krzysztof Wroclaw 45-49 493
Zubel Michał Oświęcim 40-44 -
Zubkiewicz Łukasz Płaska 30-34 -
Zwolińska Aneta Mosty 40-44 912
Zwolińska Dorota Częstochowa 40-44 1177
Zwoliński Tomasz Mosty, Gmina Kosakowo 45-49 892
Zych Dawid Elbląg 45-49 -
Żabiński Sebastian Pogórze 35-39 476
Żabowski Marek Bydgoszcz 35-39 1040
Żebiałowicz Marta Gdańsk 18-24 334
Żelazek Marta Gdańsk 25-29 1043
Żelaznowski Marek Sopot 55-59 708
Żelewski Dariusz Rumia 40-44 861
Żmudziński Kamil Gdańsk 35-39 41
Żochowski Paweł Skrzeszew 30-34 1220
Żukowska Gabriela Biała Podlaska 18-24 -
Żukowski Marek Gdynia 65-69 148
Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia 35-39 146
Żylewicz Mateusz Gdańsk 30-34 661
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon