Bieg na Piątkę Kielce 2020 / NORDIC WALKING Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 5km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Błaut Anna Kielce - 1053
Chrzęszczyk Dorota Łaczna - -
Czarnota Małgorzata Gąsawy Rządowe - -
Doroz Malgorzata Kielce - 1082
Dziwoń Grzegorz Nowiny - 1056
Gajewicz-Rogala Gabriela Kielce - -
Gaweł Małgorzata Zagnańsk - 1064
Gębska Kinga Odrowążek - 1066
Górlicka Magda Kielce - 1073
Hamera Sylwia Ostrowiec Świętokrzyski - -
Heda Paweł Nietulisko Duże - 1079
Jaguś Anna Lublin - -
Janeczko Małgorzata Warszawa - -
Jaśtal Piotr Domaszowice - 1076
Karcz Michał Daleszyce - -
Karcz Tomasz Busko-Zdrój - 1078
Karwacki Marcin Kuczów - -
Karwacki Mateusz Kielce - -
Koczołowski Andrzej Łask - 1085
Kołomański Michał Wilków - -
Kossakowska Karolina Kielce - 1068
Kowalska Milena Kielce - 1062
Kowalski Tomasz Elbląg - 1058
Kownacka Joanna Elbląg - 1050
Krzesimowski Damian Kielce - 1091
Kumor Adam Tarnobrzeg - -
Laskowska Kasia Kielce - -
Lasota Katarzyna Miedziana Góra - -
Lorek Kinga Elbląg - 1080
Machocki Rafał Kielce - -
Marek Henryk Warszawa - 1093
Mendzelewska Urszula Miedziana Góra - 1070
Mendzelewski Ewa Piekoszów - 1063
Myśliwiec Beata Kielce - 1061
Pałka Ilona Kielce - 1077
Pastusiak Adam Warszawa - 1055
Paździor Irena Lublin - 1081
Perlak Ewa Kielce - -
Pietruszka Anna Kielce - 1060
Plewa Mikołaj Kielce - 1071
Pożoga Klaudia Kielce - 1069
Przyk Krzysztof RUSIEC - 1074
Pyzik Paweł Kielce - 1072
Ramotowska Dorota Ełk - 1088
Sikorska Agata Kielce - -
Soboń Kamil Łopuszno - -
Sochaj Marian Kielce - 1067
Sosnowski Andrzej Jędrzejów - -
Stachura Damian Wrocław - -
Staniczek Kasia Elbląg - 1065
Stanik Piotr Orońsko - 1094
Stańczyk Sławomir Stargard - 1059
Stępień Dorota Kielce - -
Swat Jakub Krynica Morska - 1092
Swat Katarzyna Krynica Morska - 1090
Szabat Wiesław Annopol - 1089
Szczepanski Andrzej Będzin - 1083
Szołowska Ewa Kielce - 1051
Szołowska Marta Kraków - 1087
Szostak Andrzej Morawica - 1057
Terlecka Monika Elbląg - 1086
Trojszczak Joanna Rybnik - -
Tybuszewski Janusz Toruń - -
Wacławek Tomek Gliwice - 1084
Waliszewska-Plewa Izabela Kielce - 1075
Wódecki Maciej Włocławek - 1052
Wójcik Konrad Miedziana Góra - 1054
Wychowaniec Marek Mniów - -
Zagórski Szczepan Brzegi - -
Ziętek Krzysztof Ostrów Wlkp. - -
Żłobecki Piotr Pawłów - -
Żółtak Anna Busko-Zdrój - -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon