Garmin Iron Triathlon 2019 - dystans 1/4 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Tomasz Szala Profi Team skleprowerowy.pl M25 1 1 Płock: 02:03:47 (6 / 2)
Ślesin: 01:54:33 (3 / 2)
Augustów: 01:55:48 (2 / 1)
Stężyca: 01:57:24 (2 / 1)
07:51:32
2 Adam Czajkowski M45 1 2 Płock: 02:27:19 (47 / 4)
Ślesin: 02:17:16 (46 / 6)
Augustów: 02:20:00 (11 / 2)
Stężyca: 02:25:11 (37 / 4)
Gołdap: 02:18:24 (18 / 2)
09:20:51 01:29:19
3 Rafał Zakrzewski LABOSPORT Team ZG AZS Hotel Galion M45 2 3 Płock: 02:28:31 (51 / 6)
Ślesin: 02:18:11 (52 / 7)
Augustów: 02:17:30 (7 / 1)
Stężyca: 02:21:23 (23 / 1)
09:25:35 01:34:03
4 Michał Czajkowski M45 3 4 Płock: 02:33:19 (75 / 9)
Ślesin: 02:19:10 (61 / 10)
Augustów: 02:22:41 (15 / 4)
Stężyca: 02:27:22 (46 / 7)
09:42:32 01:51:00
5 Łukasz Piechotka M35 1 5 Płock: 02:34:14 (82 / 23)
Augustów: 02:27:49 (21 / 7)
Stężyca: 02:27:59 (49 / 7)
Gołdap: 02:22:46 (24 / 5)
09:52:48 02:01:16
6 Daniel Kur Arka Gdynia M30 1 6 Płock: 02:40:42 (117 / 21)
Ślesin: 02:26:23 (127 / 23)
Augustów: 02:29:24 (26 / 1)
Stężyca: 02:36:59 (86 / 18)
Gołdap: 02:30:01 (49 / 6)
10:02:47 02:11:15
7 Waldemar Jałocha LABOSPORT Team M50 1 7 Płock: 02:40:35 (116 / 5)
Ślesin: 02:26:14 (124 / 7)
Stężyca: 02:37:12 (89 / 5)
Gołdap: 02:31:03 (50 / 3)
10:15:04 02:23:32
8 Mariusz Sobolewski Włocławek Triathlon Team M35 2 8 Płock: 02:42:27 (127 / 35)
Ślesin: 02:27:32 (139 / 34)
Stężyca: 02:40:09 (102 / 15)
Gołdap: 02:34:25 (57 / 10)
10:24:33 02:33:01
9 Andrzej Rożniata SNG WILD DUCKS M45 4 9 Płock: 02:51:44 (176 / 18)
Ślesin: 02:37:02 (212 / 33)
Augustów: 02:35:55 (35 / 7)
Gołdap: 02:37:35 (74 / 6)
10:42:16 02:50:44
10 Iwona Rożniata SNG WILD DUCKS F45 1 1 Płock: 02:57:22 (209 / 2)
Ślesin: 02:37:33 (218 / 2)
Augustów: 02:37:01 (40 / 1)
Gołdap: 02:38:46 (80 / 2)
10:50:42 02:59:10
11 Stanisława Ferko-Czajkowska F50 1 2 Płock: 03:21:16 (293 / 1)
Ślesin: 03:11:36 (362 / 1)
Augustów: 03:04:27 (88 / 2)
Stężyca: 03:25:47 (212 / 2)
Gołdap: 03:03:20 (124 / 1)
12:40:39 04:49:07
12 Anna Możdżonek TriWawa F35 1 3 Płock: 03:17:40 (282 / 7)
Augustów: 03:07:28 (91 / 3)
Stężyca: 03:15:59 (204 / 7)
Gołdap: 03:08:38 (133 / 6)
12:49:45 04:58:13
13 Łukasz Kalaszczyński KM Sport PRO Team M35 3 10 Płock: 01:59:31 (3 / 1)
Ślesin: 01:52:57 (1 / 1)
Augustów: 01:53:47 (1 / 1)
05:46:15
14 Michał Zaborniak PULS TRI TEAM M18 1 11 Ślesin: 02:12:54 (23 / 1)
Stężyca: 02:18:26 (17 / 3)
Gołdap: 02:14:10 (6 / 1)
06:45:30
15 Maurycy Lewicki M18 2 12 Ślesin: 02:12:55 (24 / 2)
Augustów: 02:15:03 (5 / 1)
Stężyca: 02:18:33 (18 / 4)
06:46:31
16 Antoni Swianiewicz AKS Polonia Warszawa M30 2 13 Ślesin: 02:12:44 (21 / 3)
Stężyca: 02:20:30 (21 / 6)
Gołdap: 02:15:35 (7 / 2)
06:48:49
17 Michał Kosmala LABOSPORT Team Radość Kubusia Sunward Polska M40 1 14 Płock: 02:21:57 (29 / 7)
Ślesin: 02:12:44 (22 / 3)
Gołdap: 02:16:00 (9 / 3)
06:50:41
18 Kamil Jończy Waniewski Coaching / PKO BANK POLSKI M35 4 15 Płock: 02:24:20 (33 / 10)
Ślesin: 02:14:17 (32 / 11)
Augustów: 02:18:05 (9 / 4)
06:56:42
19 Paweł Rynko Startuję bo nie lubię ;-) M35 5 16 Płock: 02:25:12 (36 / 13)
Ślesin: 02:14:49 (34 / 12)
Gołdap: 02:16:52 (14 / 4)
06:56:53
20 Mateusz Pawlin Trizarza M25 2 17 Płock: 02:26:31 (40 / 6)
Ślesin: 02:14:23 (33 / 7)
Stężyca: 02:23:53 (31 / 4)
07:04:47
21 Mateusz Matusiak SNG WILD DUCKS Stacja Nowa Gdynia M30 3 18 Płock: 02:26:52 (44 / 8)
Ślesin: 02:17:05 (44 / 8)
Gołdap: 02:24:02 (29 / 4)
07:07:59
22 Remigiusz Rybak Bike U Up M40 2 19 Płock: 02:30:49 (61 / 12)
Ślesin: 02:18:49 (57 / 8)
Stężyca: 02:25:08 (36 / 8)
07:14:46
23 Andrzej Hołub Kuźnia Triathlonu M35 6 20 Płock: 02:32:41 (68 / 20)
Ślesin: 02:20:08 (66 / 19)
Gołdap: 02:23:23 (26 / 7)
07:16:12
24 Michał Możdżonek LABOSPORT Team TriWawa HUB.LU M40 3 21 Ślesin: 02:22:55 (97 / 18)
Stężyca: 02:30:56 (60 / 15)
Gołdap: 02:24:19 (30 / 10)
07:18:10
25 Wojciech Wróblewski SNG WILD DUCKS Stacja Nowa Gdynia M40 4 22 Płock: 02:33:39 (79 / 17)
Ślesin: 02:21:38 (81 / 14)
Gołdap: 02:26:55 (39 / 14)
07:22:12
26 Marek Wawrzyniak M45 5 23 Ślesin: 02:20:58 (76 / 14)
Augustów: 02:33:33 (31 / 6)
Stężyca: 02:31:45 (65 / 10)
07:26:16
27 Łukasz Kołodziejczyk M35 7 24 Płock: 02:32:08 (65 / 19)
Ślesin: 02:22:48 (95 / 22)
Stężyca: 02:31:38 (64 / 9)
07:26:34
28 Mateusz Górski Kuznia Triathlonu M25 3 25 Płock: 02:38:20 (105 / 10)
Ślesin: 02:22:59 (98 / 13)
Stężyca: 02:26:49 (43 / 6)
07:28:08
29 Tomasz Kowalczuk Visa Visa M30 4 26 Płock: 02:40:16 (114 / 20)
Ślesin: 02:22:00 (86 / 15)
Stężyca: 02:28:58 (55 / 9)
07:31:14
30 Tomasz Jezierski TJT M40 5 27 Augustów: 02:25:28 (17 / 3)
Stężyca: 02:37:48 (92 / 19)
Gołdap: 02:28:57 (47 / 19)
07:32:13
31 Dariusz Kaczmarek TRITON KONIN M50 2 28 Płock: 02:34:23 (83 / 3)
Ślesin: 02:23:44 (103 / 4)
Stężyca: 02:34:22 (75 / 4)
07:32:29
32 Edwin Osiecki Kuźnia Triathlonu M50 3 29 Płock: 02:32:37 (67 / 2)
Stężyca: 02:32:08 (67 / 2)
Gołdap: 02:28:20 (44 / 1)
07:33:05
33 Marcin Antoniuk 23 TEAM M40 6 30 Ślesin: 02:27:55 (142 / 28)
Augustów: 02:39:08 (44 / 9)
Gołdap: 02:32:20 (52 / 21)
07:39:23
34 Kamil Chylak LABOSPORT Team M35 8 31 Płock: 02:41:01 (120 / 32)
Ślesin: 02:27:09 (136 / 32)
Stężyca: 02:31:56 (66 / 10)
07:40:06
35 Roman Piszczatowski M50 4 32 Ślesin: 02:33:08 (179 / 11)
Augustów: 02:36:07 (38 / 4)
Stężyca: 02:38:44 (97 / 6)
07:47:59
36 Piotr Struk M25 4 33 Płock: 02:45:07 (138 / 14)
Augustów: 02:34:29 (33 / 7)
Gołdap: 02:35:42 (62 / 7)
07:55:18
37 Paweł Jeż M45 6 34 Płock: 02:50:16 (169 / 16)
Augustów: 02:36:54 (39 / 8)
Gołdap: 02:35:53 (64 / 4)
08:03:03
38 Paulina Kawka 23 TEAM F25 1 4 Ślesin: 02:39:07 (225 / 2)
Augustów: 02:42:36 (54 / 1)
Gołdap: 02:43:28 (92 / 2)
08:05:11
39 Karol Kącki M40 7 35 Płock: 02:45:31 (141 / 32)
Stężyca: 02:46:22 (132 / 31)
Gołdap: 02:34:07 (55 / 23)
08:06:00
40 Piotr Oset M55 1 36 Płock: 02:51:10 (173 / 3)
Ślesin: 02:35:08 (190 / 3)
Stężyca: 02:45:57 (130 / 2)
08:12:15
41 Jakub Milczarek Softtutor Team M40 8 37 Ślesin: 02:38:52 (223 / 50)
Stężyca: 02:50:39 (146 / 35)
Gołdap: 02:43:15 (91 / 29)
08:12:46
42 Grzegorz Krzan GIANT POLSKA M55 2 38 Płock: 03:05:38 (245 / 5)
Ślesin: 02:40:52 (238 / 6)
Stężyca: 02:49:09 (143 / 4)
08:35:39
43 Aneta Kowalska F30 1 5 Płock: 03:02:31 (232 / 1)
Ślesin: 02:44:39 (270 / 2)
Gołdap: 02:49:05 (101 / 4)
08:36:15
44 Mieczysław Cimochowski MC Serwis M40 9 39 Płock: 03:03:23 (240 / 51)
Stężyca: 03:03:05 (178 / 45)
Gołdap: 02:50:35 (105 / 33)
08:57:03
45 Krystian Świech Krystian Świech M35 9 40 Płock: 03:19:08 (288 / 65)
Ślesin: 02:50:05 (301 / 80)
Stężyca: 03:10:41 (194 / 30)
09:19:54
46 Jacek Owczarek M45 7 41 Ślesin: 02:59:00 (337 / 46)
Stężyca: 03:20:29 (208 / 24)
Gołdap: 03:02:38 (123 / 13)
09:22:07
47 Edmund Kowalski FRUITLAND M45 8 42 Płock: 03:40:18 (313 / 35)
Ślesin: 02:53:53 (317 / 42)
Augustów: 02:59:41 (81 / 12)
09:33:52
48 Łukasz Andrzejewicz Warsaw Masters Team M25 5 43 Płock: 03:19:36 (290 / 29)
Stężyca: 03:15:37 (202 / 16)
Gołdap: 03:01:34 (121 / 10)
09:36:47
49 Paweł Opiłowski LABOSPORT Team M40 10 44 Płock: 03:15:52 (281 / 61)
Stężyca: 03:15:37 (201 / 49)
Gołdap: 03:07:12 (132 / 37)
09:38:41
50 Piotr Ławicki MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M18 3 45 Płock: 01:59:08 (2 / 1)
Stężyca: 02:01:12 (6 / 2)
04:00:20
51 Krzysztof Augustyniak LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M35 10 46 Płock: 02:07:13 (7 / 2)
Ślesin: 02:00:08 (4 / 2)
04:07:21
52 Mateusz Marek Siekierski Nadaktywni Białystok/ SportowiecWiejski M25 6 47 Ślesin: 02:06:47 (10 / 5)
Gołdap: 02:04:10 (1 / 1)
04:10:57
53 Nikodem Niewiejski M25 7 48 Ślesin: 02:04:29 (6 / 3)
Stężyca: 02:10:17 (12 / 2)
04:14:46
54 Bartosz Latawiec Warsaw Masters Team M40 11 49 Stężyca: 02:14:01 (15 / 2)
Gołdap: 02:10:30 (2 / 1)
04:24:31
55 Robert Kluszczyński Toruń Multisport Team Stalweld M40 12 50 Płock: 02:16:56 (14 / 2)
Ślesin: 02:08:56 (12 / 1)
04:25:52
56 Marcin Bachman Vegan Wave M45 9 51 Ślesin: 02:13:15 (27 / 3)
Gołdap: 02:16:58 (15 / 1)
04:30:13
57 Paweł Klejzerowicz Nadaktywni M25 8 52 Augustów: 02:19:36 (10 / 3)
Gołdap: 02:13:30 (5 / 2)
04:33:06
58 Łukasz Jaworek Wniebowzięci M40 13 53 Stężyca: 02:21:44 (24 / 3)
Gołdap: 02:15:37 (8 / 2)
04:37:21
59 Bartłomiej Stępień Waniewski Coaching ABSOLUTE Bikes Team M35 11 54 Płock: 02:21:30 (26 / 8)
Augustów: 02:16:06 (6 / 3)
04:37:36
60 Dominik Brodowski M35 12 55 Płock: 02:24:41 (35 / 12)
Ślesin: 02:12:58 (25 / 8)
04:37:39
61 Kamil Danielski AT Team M30 5 56 Płock: 02:26:42 (41 / 6)
Ślesin: 02:13:13 (26 / 4)
04:39:55
62 Henryk Brzóska TS Akwedukt Kielce M50 5 57 Ślesin: 02:18:55 (58 / 2)
Augustów: 02:21:58 (12 / 1)
04:40:53
63 Filip Stafiej WNIEBOWZIECI 2AB 2AB M40 14 58 Stężyca: 02:24:09 (33 / 6)
Gołdap: 02:18:44 (19 / 7)
04:42:53
64 Adrian Dudela MBC Team | T-Mobile Sport Team M35 13 59 Płock: 02:27:02 (45 / 15)
Ślesin: 02:16:26 (42 / 14)
04:43:28
65 Krzysztof Wiśniewski Debiut 1/2 IM 2:30 - 4:50 M35 14 60 Płock: 02:29:20 (53 / 16)
Ślesin: 02:15:55 (40 / 13)
04:45:15
66 Andrzej Desselberger ENERGY TRI/WTT Włocławek ENERGY TRI/WTT Włocławek/LABOSPORT Team M50 6 61 Płock: 02:28:26 (50 / 1)
Ślesin: 02:17:22 (48 / 1)
04:45:48
67 Radosław Siłkowski Heiztechnik M40 15 62 Stężyca: 02:26:09 (42 / 10)
Gołdap: 02:19:43 (22 / 9)
04:45:52
68 Jarek Debert TRINERGY TEAM M35 15 63 Płock: 02:29:49 (57 / 17)
Ślesin: 02:17:14 (45 / 15)
04:47:03
69 Mirosław Dudek SNG WILD DUCKS M30 6 64 Płock: 02:33:32 (78 / 13)
Ślesin: 02:14:08 (31 / 6)
04:47:40
70 Tomasz Brett MLUKS Triathlon M55 3 65 Płock: 02:30:29 (58 / 1)
Ślesin: 02:20:43 (73 / 2)
04:51:12
71 Krzysztof Wandzioch Wandzioch Team PWiK Suwałki M25 9 66 Augustów: 02:27:36 (20 / 4)
Gołdap: 02:24:59 (33 / 5)
04:52:35
72 Piotr Cieślik PGE Jupiter Bełchatów M40 16 67 Płock: 02:33:04 (72 / 15)
Ślesin: 02:20:11 (67 / 10)
04:53:15
73 Sławomir Osytek TRI LEVEL M50 7 68 Ślesin: 02:24:33 (110 / 5)
Gołdap: 02:28:43 (45 / 2)
04:53:16
74 Piotr Michałowski NADAKTYWNI Białystok M25 10 69 Augustów: 02:28:21 (23 / 5)
Gołdap: 02:25:24 (34 / 6)
04:53:45
75 Rafał Dzierszko Nadaktywni M40 17 70 Augustów: 02:28:22 (24 / 5)
Gołdap: 02:25:29 (35 / 12)
04:53:51
76 Michał Fogiel LABOSPORT Team M25 11 71 Płock: 02:39:01 (108 / 11)
Ślesin: 02:15:17 (36 / 8)
04:54:18
77 Filip Bojdecki KK Cyklon Warszawa M18 4 72 Płock: 02:29:05 (52 / 4)
Stężyca: 02:25:19 (39 / 5)
04:54:24
78 Vital Vashkevich Kuznia Triathlonu M30 7 73 Ślesin: 02:25:09 (114 / 21)
Stężyca: 02:31:15 (62 / 10)
04:56:24
79 Tomasz Wojciechowski TRITON KONIN M50 8 74 Płock: 02:34:37 (84 / 4)
Ślesin: 02:21:58 (83 / 3)
04:56:35
80 Michał Korzeniewski TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera M30 8 75 Płock: 02:36:18 (90 / 16)
Ślesin: 02:22:13 (89 / 16)
04:58:31
81 Marcin Kaźmierczak Celironman M45 10 76 Płock: 02:38:17 (102 / 10)
Ślesin: 02:20:17 (68 / 12)
04:58:34
82 Magda Ciołczyk MBC - Maciej Bodnar Coaching F35 2 6 Augustów: 02:28:10 (22 / 1)
Gołdap: 02:31:06 (51 / 2)
04:59:16
83 Bartek Siemiński TRITON KONIN M35 16 77 Płock: 02:37:18 (94 / 25)
Ślesin: 02:22:18 (90 / 21)
04:59:36
84 Robert Sachmata CTS - CzajaTrainingSystem M50 9 78 Ślesin: 02:25:46 (120 / 6)
Gołdap: 02:35:16 (61 / 6)
05:01:02
85 Marek Kuskowski LANGE TRI COACH IRYD Gołdap M40 18 79 Augustów: 02:26:48 (19 / 4)
Gołdap: 02:34:19 (56 / 24)
05:01:07
86 Leszek Kubicki niezrzeszony M65 1 80 Ślesin: 02:26:21 (126 / 1)
Stężyca: 02:35:45 (83 / 1)
05:02:06
87 Marcin Masłowski Celironman M40 19 81 Płock: 02:38:13 (100 / 25)
Ślesin: 02:24:44 (113 / 23)
05:02:57
88 Krzysztof Krygielski CryoSpace Olsztyn M40 20 82 Płock: 02:36:57 (93 / 22)
Gołdap: 02:27:46 (42 / 16)
05:04:43
89 Aleksandra Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL F25 2 7 Ślesin: 02:30:30 (157 / 1)
Gołdap: 02:34:26 (58 / 1)
05:04:56
90 Katarzyna Jonio Kuźnia Triathlonu F35 3 8 Płock: 02:37:22 (96 / 2)
Gołdap: 02:27:39 (41 / 1)
05:05:01
91 Mariusz Borowiak LABOSPORT Team M40 21 83 Ślesin: 02:31:19 (160 / 34)
Stężyca: 02:35:31 (81 / 17)
05:06:50
92 Michał Wiatr Softtutor Team M40 22 84 Płock: 02:36:10 (89 / 20)
Stężyca: 02:30:42 (58 / 14)
05:06:52
93 Krzysztof Broż TERMY UNIEJÓW / www.projektowakb.pl M40 23 85 Ślesin: 02:29:10 (150 / 31)
Stężyca: 02:37:49 (93 / 20)
05:06:59
94 Michał Mróz 3T M40 24 86 Augustów: 02:37:20 (42 / 8)
Gołdap: 02:29:54 (48 / 20)
05:07:14
95 Paweł Olender Car4Parts - Mrągowo Car4Parts M40 25 87 Płock: 02:39:38 (111 / 28)
Ślesin: 02:27:58 (143 / 29)
05:07:36
96 Adam Bielec WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M30 9 88 Płock: 02:36:32 (91 / 17)
Ślesin: 02:32:11 (172 / 27)
05:08:43
97 Jakub Wiśniewski M35 17 89 Płock: 02:43:41 (130 / 36)
Ślesin: 02:25:36 (118 / 26)
05:09:17
98 Artur Kurylo ATP Augustów M50 10 90 Augustów: 02:32:36 (30 / 3)
Gołdap: 02:37:58 (78 / 8)
05:10:34
99 Jakub Pawlak LABOSPORT Team Holo M35 18 91 Płock: 02:44:40 (135 / 40)
Ślesin: 02:25:59 (122 / 29)
05:10:39
100 Piotr Trzeciak M35 19 92 Płock: 02:44:00 (133 / 38)
Ślesin: 02:26:57 (133 / 30)
05:10:57
101 Roman Klejzerowicz EGGER Runs/SBR Team Ełk M40 26 93 Augustów: 02:36:06 (37 / 7)
Gołdap: 02:35:52 (63 / 25)
05:11:58
102 Janusz Michał Mateja M60 1 94 Płock: 02:38:38 (106 / 1)
Stężyca: 02:34:24 (76 / 1)
05:13:02
103 Przemysław Kacprzak M35 20 95 Płock: 02:45:09 (139 / 41)
Ślesin: 02:27:53 (141 / 36)
05:13:02
104 Tomasz Mika M40 27 96 Płock: 02:38:18 (103 / 26)
Stężyca: 02:35:01 (78 / 16)
05:13:19
105 Jarosław Stachowski miastoaktywni.pl M45 11 97 Ślesin: 02:32:13 (173 / 28)
Stężyca: 02:41:13 (108 / 14)
05:13:26
106 Adrian Polanski M40 28 98 Płock: 02:34:59 (86 / 18)
Stężyca: 02:38:32 (96 / 21)
05:13:31
107 Piotr Cichanowicz LANGE TRI COACH M25 12 99 Augustów: 02:34:03 (32 / 6)
Stężyca: 02:40:14 (104 / 8)
05:14:17
108 Wojciech Kieda KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWoman FIT M40 29 100 Płock: 02:47:39 (152 / 35)
Gołdap: 02:26:50 (38 / 13)
05:14:29
109 Aneta Kirilenko F45 2 9 Augustów: 02:37:49 (43 / 2)
Gołdap: 02:37:48 (77 / 1)
05:15:37
110 Marcin Stanisławski SNG WILD DUCKS M40 30 101 Płock: 02:41:00 (119 / 29)
Ślesin: 02:35:04 (189 / 42)
05:16:04
111 Bartosz Cichy ATP Augustów M35 21 102 Augustów: 02:40:16 (47 / 9)
Gołdap: 02:37:18 (68 / 11)
05:17:34
112 Sean Briggs Fortunabox M50 11 103 Płock: 02:45:29 (140 / 8)
Ślesin: 02:32:44 (177 / 10)
05:18:13
113 Radosław Jończy Waniewski Coaching M40 31 104 Płock: 02:48:02 (155 / 37)
Ślesin: 02:30:23 (155 / 33)
05:18:25
114 Szymon Kwiatkowski M35 22 105 Płock: 02:47:03 (148 / 44)
Ślesin: 02:32:22 (174 / 48)
05:19:25
115 Konrad Loesch loesch+partnerzy loesch+partnerzy M35 23 106 Augustów: 02:40:54 (50 / 10)
Gołdap: 02:39:47 (85 / 13)
05:20:41
116 Tomasz Lisius M55 4 107 Ślesin: 02:42:39 (252 / 7)
Gołdap: 02:39:09 (83 / 3)
05:21:48
117 Marcin Kirilenko M45 12 108 Augustów: 02:45:13 (61 / 11)
Gołdap: 02:37:12 (67 / 5)
05:22:25
118 Artur Hornik SILESIAN MESTO SILESIAN MESTO M35 24 109 Ślesin: 02:40:12 (234 / 61)
Augustów: 02:43:14 (55 / 11)
05:23:26
119 Sławomir Olszewski Giant Polska M30 10 110 Płock: 02:50:20 (171 / 29)
Ślesin: 02:36:50 (209 / 30)
05:27:10
120 Piotr Twardowski M35 25 111 Płock: 02:47:50 (153 / 45)
Ślesin: 02:39:22 (227 / 60)
05:27:12
121 Robert Bujnowski ATP Augustów M40 32 112 Augustów: 02:39:48 (45 / 10)
Gołdap: 02:47:36 (100 / 31)
05:27:24
122 Jakub Nowakowski TRI LEVEL M30 11 113 Ślesin: 02:44:11 (266 / 38)
Augustów: 02:43:59 (57 / 7)
05:28:10
123 Michał Woszczek LABOSPORT Team Meridian Eksperci Kredytowi M40 33 114 Płock: 02:52:47 (186 / 41)
Ślesin: 02:36:13 (201 / 45)
05:29:00
124 Kinga Zujko Nadaktywni F18 1 10 Augustów: 02:49:07 (65 / 1)
Gołdap: 02:40:06 (87 / 1)
05:29:13
125 Andrzej Piotrowski ORTOREH TEAM M45 13 115 Płock: 02:50:20 (170 / 17)
Gołdap: 02:39:00 (82 / 7)
05:29:20
126 Krzysztof Piotrowski Twister Team / Bike-sport Działdowo M45 14 116 Płock: 02:49:24 (162 / 14)
Augustów: 02:41:39 (51 / 10)
05:31:03
127 Robert Janik PULS TRI TEAM M45 15 117 Płock: 02:55:36 (197 / 24)
Ślesin: 02:35:56 (198 / 31)
05:31:32
128 Arnold Bryzek M45 16 118 Ślesin: 02:45:57 (276 / 40)
Gołdap: 02:46:43 (96 / 10)
05:32:40
129 Jakub Król Crossfit Białystok M30 12 119 Augustów: 02:48:38 (64 / 9)
Gołdap: 02:46:43 (97 / 9)
05:35:21
130 Piotr Danik M45 17 120 Płock: 02:54:30 (194 / 22)
Gołdap: 02:40:52 (88 / 8)
05:35:22
131 Agnieszka Kolano Kuznia Triathlonu F35 4 11 Płock: 02:58:24 (215 / 6)
Gołdap: 02:37:25 (71 / 3)
05:35:49
132 Małgorzata Dziedzic Smaruj Na Trening Team Lufthansa Systems Poland F25 3 12 Ślesin: 02:39:23 (228 / 3)
Stężyca: 02:58:20 (170 / 4)
05:37:43
133 Marcin Krupowicz M55 5 121 Ślesin: 02:49:55 (300 / 9)
Gołdap: 02:51:45 (110 / 4)
05:41:40
134 Markus Meier Tri4.Pl M55 6 122 Ślesin: 02:44:14 (267 / 8)
Stężyca: 02:58:17 (169 / 6)
05:42:31
135 Daniel Kuczyński Prężne Vacky M40 34 123 Płock: 03:02:06 (231 / 48)
Ślesin: 02:40:54 (239 / 54)
05:43:00
136 Sylwia Gawrych NADAKTYWNI Białystok F30 2 13 Augustów: 02:53:23 (72 / 3)
Gołdap: 02:50:32 (104 / 5)
05:43:55
137 Tomasz Chalamonski NO HUMAN DOCTORS TEAM M40 35 124 Augustów: 02:54:29 (75 / 12)
Gołdap: 02:49:47 (102 / 32)
05:44:16
138 Jan Wnuk M25 13 125 Płock: 02:57:06 (207 / 19)
Stężyca: 02:49:22 (144 / 10)
05:46:28
139 Paweł Dąbek Kondycja M45 18 126 Stężyca: 02:59:56 (174 / 21)
Gołdap: 02:46:55 (98 / 11)
05:46:51
140 Paweł Pietranik Kuźnia Triathlonu M30 13 127 Płock: 03:05:46 (246 / 39)
Gołdap: 02:42:17 (89 / 8)
05:48:03
141 Wojciech Skoczylas M50 12 128 Płock: 02:58:41 (218 / 11)
Stężyca: 02:55:28 (162 / 10)
05:54:09
142 Paweł Sieczkowski M40 36 129 Płock: 03:03:51 (242 / 52)
Gołdap: 02:50:55 (106 / 34)
05:54:46
143 Tadeusz Łaszkiewicz MLUKS TRIATHLON KOŁO M60 2 130 Płock: 03:06:35 (251 / 2)
Ślesin: 02:49:05 (295 / 2)
05:55:40
144 Jacek Kawałczewski M40 37 131 Płock: 03:01:05 (227 / 46)
Augustów: 02:54:48 (76 / 13)
05:55:53
145 Marek Moczydłowski Nadaktywni Białystok M45 19 132 Augustów: 03:01:52 (86 / 13)
Gołdap: 02:54:24 (115 / 12)
05:56:16
146 Bożena Mateja Smaruj Na Trening Team F60 1 14 Płock: 03:02:35 (234 / 1)
Stężyca: 02:53:41 (157 / 1)
05:56:16
147 Robert Jamroż Kuźnia Triathlonu M40 38 133 Płock: 03:08:52 (261 / 56)
Gołdap: 02:51:09 (107 / 35)
06:00:01
148 Adam Wiklak AgMa Projekt M40 39 134 Płock: 03:18:36 (285 / 62)
Ślesin: 02:53:12 (313 / 73)
06:11:48
149 Mateusz Świstak Quasars Mateusz Świstak M30 14 135 Płock: 03:18:56 (286 / 44)
Ślesin: 02:54:59 (322 / 42)
06:13:55
150 Paweł Kawka TRITON KONIN M45 20 136 Płock: 03:24:59 (298 / 33)
Ślesin: 02:59:17 (339 / 48)
06:24:16
151 Małgorzata Gasik-Powałka Kuźnia Triathlonu F35 5 15 Stężyca: 03:14:22 (197 / 6)
Gołdap: 03:10:02 (138 / 7)
06:24:24
152 Piotr Powałka M35 26 137 Stężyca: 03:14:22 (196 / 31)
Gołdap: 03:10:02 (137 / 21)
06:24:24
153 Beata Osiecka Kuźnia Triathlonu F50 2 16 Stężyca: 03:15:54 (203 / 1)
Gołdap: 03:13:40 (139 / 3)
06:29:34
154 Grzegorz Kamiński Małachowianka M50 13 138 Płock: 03:37:01 (310 / 21)
Augustów: 03:15:42 (96 / 7)
06:52:43
155 Katarzyna Klimczyk F30 3 17 Płock: 03:34:27 (309 / 6)
Stężyca: 03:20:25 (207 / 5)
06:54:52
156 Aleksander Śpiewak M35 27 139 Płock: 03:41:53 (314 / 68)
Augustów: 03:14:32 (95 / 21)
06:56:25
157 Sergiusz Sobczyk TRINERGY TEAM M25 14 140 Ślesin: 01:54:01 (2 / 1)
01:54:01
158 Sergiy Kurochkin GVT BMC M30 15 141 Stężyca: 01:56:25 (1 / 1)
01:56:25
159 Tomasz Brembor GVT BMC AZS-AWF Katowice M25 15 142 Płock: 01:57:36 (1 / 1)
01:57:36
160 Bartosz Banach TORUS - APTEKA GEMINI Gdańsk M30 16 143 Stężyca: 01:59:40 (3 / 2)
01:59:40
161 Jacek Tyczyński Trinergy U jędrusia Triclub M18 5 144 Płock: 02:00:11 (4 / 2)
02:00:11
162 Przemysław Szymanowski SZYMANOWSKI Triathlon Team Starachowice ORGANICLIFE M30 17 145 Stężyca: 02:00:36 (4 / 3)
02:00:36
163 Igor Siódmiak 7PRO Team / MBC M18 6 146 Stężyca: 02:00:49 (5 / 1)
02:00:49
164 Marcin Ławicki MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M30 18 147 Płock: 02:01:31 (5 / 1)
02:01:31
165 Paweł Najmowicz Tri NEGU M25 16 148 Augustów: 02:03:32 (3 / 2)
02:03:32
166 Daniel Domirski LABOSPORT Team M35 28 149 Ślesin: 02:03:47 (5 / 3)
02:03:47
167 Jakub Ołowski Najmowicz Triathlon/ Negu/Kram SA www.agrobros.com M35 29 150 Augustów: 02:04:14 (4 / 2)
02:04:14
168 Marek Biegała Bike U Up - Europell biegala_triventure M35 30 151 Stężyca: 02:04:36 (7 / 1)
02:04:36
169 Łukasz Jegliński Twiester Team M30 19 152 Ślesin: 02:05:12 (7 / 1)
02:05:12
170 Dariusz Dąbrowski Luft Tri Team Ilabo Sport M45 21 153 Ślesin: 02:05:48 (8 / 1)
02:05:48
171 Kacper Koszal TRITON KONIN Iskra Konin M25 17 154 Ślesin: 02:06:22 (9 / 4)
02:06:22
172 Przemysław Zabel UAM TRIATHLON POZNAŃ M35 31 155 Ślesin: 02:06:59 (11 / 4)
02:06:59
173 Patryk Piasecki Piasecki Concept Piasecki Concept Patryk Piasecki M30 20 156 Stężyca: 02:07:07 (8 / 4)
02:07:07
174 Maria Cześnik Profi Team F40 1 18 Stężyca: 02:07:09 (9 / 1)
02:07:09
175 Marta Łagownik Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK F18 2 19 Stężyca: 02:08:28 (10 / 1)
02:08:28
176 Karol Wiącek M35 32 157 Ślesin: 02:09:10 (13 / 5)
02:09:10
177 Łukasz Lis TRICLUB M30 21 158 Płock: 02:09:33 (8 / 2)
02:09:33
178 Janusz Szymczak TriWawa M30 22 159 Ślesin: 02:09:42 (14 / 2)
02:09:42
179 Artur Hankiewicz BE3 CITYZEN_ POZNAŃ direct floor M40 40 160 Ślesin: 02:09:59 (15 / 2)
02:09:59
180 Małgorzata Otworowska Go2Tri Szczecin/Trinergy Ks Ironman CS Polska F25 4 20 Stężyca: 02:10:06 (11 / 1)
02:10:06
181 Michał Chmielewski Metzink Michał Chmielewski M35 33 161 Ślesin: 02:10:09 (16 / 6)
02:10:09
182 Jacek Gardener LKS Victoria Zabostów M55 7 162 Ślesin: 02:10:26 (17 / 1)
02:10:26
183 Paweł Kalinowski Trizarza M35 34 163 Płock: 02:10:59 (9 / 3)
02:10:59
184 Amadeusz Górski M25 18 164 Ślesin: 02:11:00 (18 / 6)
02:11:00
185 Kamil Duplicki Warsaw Master Team M35 35 165 Ślesin: 02:11:47 (19 / 7)
02:11:47
186 Paulina Kotfica GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych F30 4 21 Stężyca: 02:11:49 (13 / 1)
02:11:49
187 Jan Krupa Jarecki Coaching M30 23 166 Gołdap: 02:12:21 (3 / 1)
02:12:21
188 Marcin Karasiński TRIATHLON KALISZ M45 22 167 Ślesin: 02:12:32 (20 / 2)
02:12:32
189 Roman Nowak Endure Team M35 36 168 Gołdap: 02:12:40 (4 / 1)
02:12:40
190 Michał Majka LABOSPORT Team M40 41 169 Płock: 02:13:22 (10 / 1)
02:13:22
191 Jakub Błachowiak STREFASPORTU.PL M30 24 170 Ślesin: 02:13:32 (28 / 5)
02:13:32
192 Łukasz Dąbrowski M35 37 171 Ślesin: 02:13:44 (29 / 9)
02:13:44
193 Jacek Kulik KULIK&KUREK M40 42 172 Stężyca: 02:13:53 (14 / 1)
02:13:53
194 Norbert Wojciechowski Altom Gniezno M35 38 173 Ślesin: 02:14:02 (30 / 10)
02:14:02
195 Marcin Pacholak LUFT TRI TEAM M30 25 174 Płock: 02:14:13 (11 / 3)
02:14:13
196 Filip Szołowski LABOSPORT Team M35 39 175 Stężyca: 02:15:03 (16 / 2)
02:15:03
197 Maciej Narożnik LABOSPORT Team Demoprojekt TRI TEAM M30 26 176 Ślesin: 02:15:05 (35 / 7)
02:15:05
198 Tomasz Leśniak Kuźnia Triathlonu M45 23 177 Ślesin: 02:15:39 (37 / 4)
02:15:39
199 Grzegorz Kędzior M40 43 178 Ślesin: 02:15:41 (38 / 4)
02:15:41
200 Mateusz Ogłoza M25 19 179 Ślesin: 02:15:52 (39 / 9)
02:15:52
201 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu KM PSP m. st. Warszawy M35 40 180 Gołdap: 02:16:01 (10 / 2)
02:16:01
202 Mariusz Wowtoniuk Tim Małego M40 44 181 Gołdap: 02:16:09 (11 / 4)
02:16:09
203 Jakub Niedźwiadek Kuźnia Triathlonu #celjestjeden M25 20 182 Gołdap: 02:16:17 (12 / 3)
02:16:17
204 Michał Bednarski PULS TRI TEAM M40 45 183 Ślesin: 02:16:25 (41 / 5)
02:16:25
205 Kamil Cybulski LANGE TRI COACH M35 41 184 Gołdap: 02:16:33 (13 / 3)
02:16:33
206 Dawid Musiał Hager Sport Team Hager M35 42 185 Płock: 02:16:34 (12 / 4)
02:16:34
207 Krzysztof Wójcik Roadbike M25 21 186 Płock: 02:16:46 (13 / 3)
02:16:46
208 Zdzisław Filipowski Celironman M45 24 187 Ślesin: 02:16:55 (43 / 5)
02:16:55
209 Artur Rybicki Twister Team M18 7 188 Płock: 02:17:06 (15 / 3)
02:17:06
210 Michał Borkowy M40 46 189 Gołdap: 02:17:11 (16 / 5)
02:17:11
211 Rafał Sztenderewicz SPORTEVO M40 47 190 Ślesin: 02:17:16 (47 / 6)
02:17:16
212 Robert Puch CTS - CzajaTrainingSystem M40 48 191 Płock: 02:17:37 (16 / 3)
02:17:37
213 Jacek Mackiewicz M40 49 192 Gołdap: 02:17:42 (17 / 6)
02:17:42
214 Agnieszka Cieslak KS AZS-AWF Katowice F30 5 22 Ślesin: 02:17:44 (49 / 1)
02:17:44
215 Juliusz Kołodko Nadaktywni M40 50 193 Augustów: 02:17:45 (8 / 1)
02:17:45
216 Krzysztof Dryja M40 51 194 Ślesin: 02:17:51 (50 / 7)
02:17:51
217 Mateusz Kalwasiński TRINERGY TEAM M30 27 195 Ślesin: 02:18:05 (51 / 9)
02:18:05
218 Tomasz Kazanecki Legion M40 52 196 Płock: 02:18:22 (17 / 4)
02:18:22
219 Jan Hyhs OSW TRI TEAM M25 22 197 Ślesin: 02:18:25 (53 / 10)
02:18:25
220 Marcin Bentkowski TriPower M30 28 198 Ślesin: 02:18:27 (54 / 10)
02:18:27
221 Grzegorz Ostrowski M45 25 199 Ślesin: 02:18:27 (55 / 8)
02:18:27
222 Rafał Pomorski TriFamily Love the Pain M35 43 200 Płock: 02:18:33 (18 / 5)
02:18:33
223 Krzysztof Kuter Kuźnia Triathlonu M35 44 201 Płock: 02:18:41 (20 / 6)
02:18:41
224 Dariusz Epelbaum CTS Czaja Training System M40 53 202 Płock: 02:18:41 (19 / 5)
02:18:41
225 Bartosz Kurek M18 8 203 Ślesin: 02:18:43 (56 / 3)
02:18:43
226 Jacek Litawa M45 26 204 Ślesin: 02:19:00 (59 / 9)
02:19:00
227 Grzegorz Tronina Waniewski Coaching M35 45 205 Ślesin: 02:19:02 (60 / 16)
02:19:02
228 Paweł Kaniewski MOCNO W PRAWO TEAM M25 23 206 Płock: 02:19:04 (21 / 4)
02:19:04
229 Łukasz Woźniak M30 29 207 Płock: 02:19:07 (22 / 4)
02:19:07
230 Adam Wieczorkowski M25 24 208 Stężyca: 02:19:19 (19 / 3)
02:19:19
231 Piotr Bula SNG WILD DUCKS M40 54 209 Gołdap: 02:19:27 (20 / 8)
02:19:27
232 Marek Pokorski IMPAQ M45 27 210 Płock: 02:19:31 (23 / 1)
02:19:31
233 Igor Szlaski PROTRI M30 30 211 Gołdap: 02:19:41 (21 / 3)
02:19:41
234 Łukasz Grzybek M35 46 212 Ślesin: 02:19:43 (62 / 17)
02:19:43
235 Mirosław Puciłowski Nadaktywni M55 8 213 Gołdap: 02:19:44 (23 / 1)
02:19:44
236 Jacek Swędrowski TRITON KONIN M40 55 214 Ślesin: 02:19:45 (63 / 9)
02:19:45
237 Lubomir Lubas TRINERGY TEAM M45 28 215 Ślesin: 02:19:47 (64 / 11)
02:19:47
238 Damian Witkowski LABOSPORT Team M35 47 216 Ślesin: 02:20:06 (65 / 18)
02:20:06
239 Rafał Izbiński SZYMANOWSKI Triathlon Team/CZARNECKI Run Team M40 56 217 Płock: 02:20:18 (24 / 6)
02:20:18
240 Mateusz Miszewski CTS - CzajaTrainingSystem M30 31 218 Stężyca: 02:20:22 (20 / 5)
02:20:22
241 Łukasz Błaszczyk M30 32 219 Ślesin: 02:20:34 (70 / 11)
02:20:34
242 Dawid Piesik ARRK M25 25 220 Ślesin: 02:20:34 (69 / 11)
02:20:34
243 Robert Zakrzewski MORSY KONIN Kamienica M45 29 221 Ślesin: 02:20:36 (71 / 13)
02:20:36
244 Robert Gorwa Kush Gangsta M40 57 222 Ślesin: 02:20:41 (72 / 11)
02:20:41
245 Zbigniew Chrzanowski KJ Crew KJ CREW M35 48 223 Płock: 02:20:47 (25 / 7)
02:20:47
246 Bartłomiej Mazgaj Celironman M30 33 224 Ślesin: 02:20:50 (74 / 12)
02:20:50
247 Marcin Kokot TRITON KONIN M30 34 225 Ślesin: 02:20:51 (75 / 13)
02:20:51
248 Mieszko Nowak Triathlon Trójmiasto FreakBike.pl M35 49 226 Stężyca: 02:20:56 (22 / 3)
02:20:56
249 Adam Jezierski PULS TRI TEAM M40 58 227 Ślesin: 02:21:04 (77 / 12)
02:21:04
250 Łukasz Brzeziński Celironman M30 35 228 Ślesin: 02:21:16 (78 / 14)
02:21:16
251 Kacper Krzysztofik Tri Aktywny Piotrków M40 59 229 Ślesin: 02:21:25 (79 / 13)
02:21:25
252 Radek Jagas Celironman M45 30 230 Ślesin: 02:21:32 (80 / 15)
02:21:32
253 Mateusz Gurdak M25 26 231 Płock: 02:21:51 (28 / 5)
02:21:51
254 Jakub Kociołowicz Kuźnia Triathlonu M35 50 232 Płock: 02:21:51 (27 / 9)
02:21:51
255 Dawid Linowiecki M30 36 233 Stężyca: 02:21:53 (25 / 7)
02:21:53
256 Jarosław Swiniarski TRIDEA - TRI Gdynia M60 3 234 Ślesin: 02:21:56 (82 / 1)
02:21:56
257 Michał Purczyński Wicher Siekierki Wicher Siekierki M35 51 235 Ślesin: 02:21:59 (84 / 20)
02:21:59
258 Sławek Szymków Banach Sport Team BST M45 31 236 Ślesin: 02:22:00 (85 / 16)
02:22:00
259 Krzysztof Czajkowski M40 60 237 Ślesin: 02:22:03 (87 / 15)
02:22:03
260 Rafał Ruzik Tripower.pl M40 61 238 Ślesin: 02:22:09 (88 / 16)
02:22:09
261 Jacek Łukaszuk Lu.Tech Projekt TEAM M40 62 239 Augustów: 02:22:15 (13 / 2)
02:22:15
262 Andrzej Brzeziński M40 63 240 Ślesin: 02:22:19 (92 / 17)
02:22:19
263 Olaf Kacperski M45 32 241 Ślesin: 02:22:19 (91 / 17)
02:22:19
264 Robert Wrzochalski Tridea Team M45 33 242 Augustów: 02:22:21 (14 / 3)
02:22:21
265 Aleksandra Sypniewska-Lewandowska Tridea Team F35 6 23 Stężyca: 02:22:21 (26 / 1)
02:22:21
266 Przemysław Pietrasik M35 52 243 Stężyca: 02:22:21 (27 / 4)
02:22:21
267 Piotr Jedrzejczyk M45 34 244 Ślesin: 02:22:32 (93 / 18)
02:22:32
268 Patryk Woźniak M25 27 245 Ślesin: 02:22:40 (94 / 12)
02:22:40
269 Piotr Chmielewski Warsaw Masters Team M40 64 246 Płock: 02:22:51 (30 / 8)
02:22:51
270 Bartosz Kostrzewa M18 9 247 Ślesin: 02:22:52 (96 / 4)
02:22:52
271 Jan Frączak M35 53 248 Gołdap: 02:22:58 (25 / 6)
02:22:58
272 Roberto Catti Pan Pan M30 37 249 Ślesin: 02:23:04 (99 / 17)
02:23:04
273 Marcin Gródziński Żelazo kute puki gorące M35 54 250 Ślesin: 02:23:04 (100 / 23)
02:23:04
274 Marcin Miotk NeON Team M45 35 251 Płock: 02:23:05 (31 / 2)
02:23:05
275 Jakub Gebhardt Smaruj Na Trening Team / Fundacja Gebhardt Sport Baltix.se M40 65 252 Stężyca: 02:23:26 (28 / 4)
02:23:26
276 Wojciech Polak Kuźnia Triathlonu M45 36 253 Ślesin: 02:23:31 (101 / 19)
02:23:31
277 Dariusz Waszkiewicz SPORT4LIFE M40 66 254 Ślesin: 02:23:39 (102 / 19)
02:23:39
278 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M45 37 255 Gołdap: 02:23:41 (27 / 3)
02:23:41
279 Tomasz Reuter HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M45 38 256 Stężyca: 02:23:41 (29 / 2)
02:23:41
280 Piotr Bogucki Kaziki M30 38 257 Płock: 02:23:46 (32 / 5)
02:23:46
281 Jarosław Rosiński M40 67 258 Stężyca: 02:23:50 (30 / 5)
02:23:50
282 Adam Mermer TRI LEVEL M30 39 259 Ślesin: 02:23:51 (104 / 18)
02:23:51
283 Maciej Halbryt SESCOM Sport Team M25 28 260 Stężyca: 02:23:54 (32 / 5)
02:23:54
284 Paweł Palus Sidor Team Polska iSANDS Enklawa Sportu M45 39 261 Ślesin: 02:23:55 (105 / 20)
02:23:55
285 Piotr Wąsowski Luft Tri Team Uzależniony od mareń M25 29 262 Gołdap: 02:23:57 (28 / 4)
02:23:57
286 Sebastian Stachowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M35 55 263 Ślesin: 02:23:58 (106 / 24)
02:23:58
287 Grzegorz Ziółkowski NeON Team / PwC Alumini M35 56 264 Augustów: 02:24:04 (16 / 5)
02:24:04
288 Konrad Mickiewicz Smaruj Na Trening Team Bałtyk Fabryka Czekolady M45 40 265 Stężyca: 02:24:16 (34 / 3)
02:24:16
289 Dominik Kopeć M40 68 266 Ślesin: 02:24:17 (107 / 20)
02:24:17
290 Łukasz Haladyn auratree auratree M40 69 267 Ślesin: 02:24:23 (108 / 21)
02:24:23
291 Krzysztof Ławniczak OSiR Kazimierz Biskupi M30 40 268 Ślesin: 02:24:27 (109 / 19)
02:24:27
292 Piotr Gryber Grybcio Team M40 70 269 Stężyca: 02:24:32 (35 / 7)
02:24:32
293 Hubert Żołnierowicz BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 71 270 Ślesin: 02:24:33 (111 / 22)
02:24:33
294 Rafal Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M35 57 271 Płock: 02:24:33 (34 / 11)
02:24:33
295 Iga Kowalczyk F30 6 24 Gołdap: 02:24:38 (31 / 1)
02:24:38
296 Piotr Dolata M30 41 272 Ślesin: 02:24:41 (112 / 20)
02:24:41
297 Tomasz Dziezyc Smaruj Na Trening Team M40 72 273 Gołdap: 02:24:55 (32 / 11)
02:24:55
298 Michal Smolenski ORUN.PL M35 58 274 Ślesin: 02:25:11 (115 / 25)
02:25:11
299 Sławomir Górski M45 41 275 Stężyca: 02:25:12 (38 / 5)
02:25:12
300 Joanna Skutkiewicz Endure Team F25 5 25 Stężyca: 02:25:24 (40 / 2)
02:25:24
301 Bartosz Tomaszewski M30 42 276 Ślesin: 02:25:35 (116 / 22)
02:25:35
302 Robert Szewczyk M40 73 277 Ślesin: 02:25:36 (117 / 24)
02:25:36
303 Cezary Hermanowicz M30 43 278 Gołdap: 02:25:40 (36 / 5)
02:25:40
304 Maciej Żytowiecki 1980 M35 59 279 Ślesin: 02:25:40 (119 / 27)
02:25:40
305 Łukasz Kucharski Celironman M35 60 280 Ślesin: 02:25:49 (121 / 28)
02:25:49
306 Kamil Wójcik NeON Team Horus Kamil Wójcik M35 61 281 Płock: 02:25:55 (37 / 14)
02:25:55
307 Paweł Goździewicz biegamyrazem.pl M40 74 282 Stężyca: 02:25:57 (41 / 9)
02:25:57
308 Marcin Kowalczyk Triathlon Team Września Triathlon Team Września M45 42 283 Ślesin: 02:26:03 (123 / 21)
02:26:03
309 Sławomir Banacki Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M45 43 284 Płock: 02:26:04 (38 / 3)
02:26:04
310 Krzysztof Sanigórski M40 75 285 Ślesin: 02:26:18 (125 / 25)
02:26:18
311 Victor Sazonov Amberman M35 62 286 Gołdap: 02:26:27 (37 / 8)
02:26:27
312 Marcin Szkuta Grembski Triathlon M40 76 287 Płock: 02:26:30 (39 / 9)
02:26:30
313 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M45 44 288 Ślesin: 02:26:30 (128 / 22)
02:26:30
314 Tomasz Rzepka Celironman M40 77 289 Ślesin: 02:26:37 (129 / 26)
02:26:37
315 Marcin Miczuga Garel Plast Tem Garel Plast-Team M40 78 290 Ślesin: 02:26:39 (130 / 27)
02:26:39
316 Witold Fudali M35 63 291 Augustów: 02:26:41 (18 / 6)
02:26:41
317 Ariel Kołodziejski Team Karaś KPMG Triathlon Team M30 44 292 Płock: 02:26:47 (42 / 7)
02:26:47
318 Przemysław Ługiewicz "Smaruj Na Trening Team” M35 64 293 Stężyca: 02:26:49 (44 / 5)
02:26:49
319 Krzysztof Branny Triangle Sports M45 45 294 Ślesin: 02:26:49 (131 / 23)
02:26:49
320 Robert Rożek Neon Team M40 79 295 Płock: 02:26:52 (43 / 10)
02:26:52
321 Krzysztof Szczepański świstaki M30 45 296 Ślesin: 02:26:55 (132 / 24)
02:26:55
322 Jakub Mańczak M45 46 297 Stężyca: 02:26:57 (45 / 6)
02:26:57
323 Konrad Wilijewicz CTS - CzajaTrainingSystem/Celironman Wilijewicze M45 47 298 Ślesin: 02:26:59 (135 / 24)
02:26:59
324 Maciej Pawiński Celironman M35 65 299 Ślesin: 02:26:59 (134 / 31)
02:26:59
325 Piotr Omelianowicz M30 46 300 Płock: 02:27:05 (46 / 9)
02:27:05
326 Marcin Szych Marcin Szych Team no Limit Four Autism to follow your dreams. M35 66 301 Ślesin: 02:27:20 (137 / 33)
02:27:20
327 Arkadiusz Grajda TEAM WRACAM DO ZDROWIA M40 80 302 Stężyca: 02:27:23 (47 / 11)
02:27:23
328 Maciiej Struk AĘ tri club M40 81 303 Płock: 02:27:25 (48 / 11)
02:27:25
329 Łukasz Bernatowicz M40 82 304 Gołdap: 02:27:27 (40 / 15)
02:27:27
330 Szymon Gorzkowski M25 30 305 Ślesin: 02:27:29 (138 / 14)
02:27:29
331 Michał Baumgart M35 67 306 Stężyca: 02:27:37 (48 / 6)
02:27:37
332 Robert Bugaj TRITON KONIN M35 68 307 Ślesin: 02:27:42 (140 / 35)
02:27:42
333 Norbert Kotowski M35 69 308 Ślesin: 02:28:04 (144 / 37)
02:28:04
334 Łukasz Sztajkowski Smaruj Na Trening Team M40 83 309 Stężyca: 02:28:05 (50 / 12)
02:28:05
335 Kamil Kaliski Agrolok Sport Team Agrolok M35 70 310 Ślesin: 02:28:09 (145 / 38)
02:28:09
336 Tomasz Hermann www.olsztynbiznes.pl Rodo BHP M40 84 311 Gołdap: 02:28:10 (43 / 17)
02:28:10
337 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M45 48 312 Płock: 02:28:12 (49 / 5)
02:28:12
338 Kamil Boniewski M30 47 313 Stężyca: 02:28:16 (51 / 8)
02:28:16
339 Łukasz Chmielewski MOCNO W PRAWO TEAM M35 71 314 Ślesin: 02:28:23 (146 / 39)
02:28:23
340 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M45 49 315 Stężyca: 02:28:35 (52 / 8)
02:28:35
341 Marcin Borycki M45 50 316 Stężyca: 02:28:42 (53 / 9)
02:28:42
342 Jarosław Rybitwa TRINERGY M35 72 317 Stężyca: 02:28:43 (54 / 8)
02:28:43
343 Dariusz Kamiński Team Elektryk / Najmowicz Triathlon M40 85 318 Gołdap: 02:28:49 (46 / 18)
02:28:49
344 Jakub Hoffmann M30 48 319 Ślesin: 02:29:01 (147 / 25)
02:29:01
345 Deniss Gorba tripower.lv M45 51 320 Augustów: 02:29:03 (25 / 5)
02:29:03
346 Mateusz Piechota Kuźnia Triathlonu M35 73 321 Ślesin: 02:29:04 (148 / 40)
02:29:04
347 Filip Stratyński Celironman M40 86 322 Ślesin: 02:29:07 (149 / 30)
02:29:07
348 Tadeusz Czepukojć Torus Triathlon Team Torus Triathlon Team M50 14 323 Stężyca: 02:29:08 (56 / 1)
02:29:08
349 Tomasz Otto M25 31 324 Płock: 02:29:31 (54 / 7)
02:29:31
350 Mariusz Ochmański BRUBECK TRIATHLON TEAM M45 52 325 Ślesin: 02:29:35 (151 / 25)
02:29:35
351 Tomasz Stróżak Java Team M30 49 326 Płock: 02:29:45 (55 / 10)
02:29:45
352 Szymon Babicki Kuźnia Triathlonu M35 74 327 Płock: 02:29:49 (56 / 18)
02:29:49
353 Michał Frydryszek TriPower M30 50 328 Ślesin: 02:30:00 (152 / 26)
02:30:00
354 Piotr Suwara M40 87 329 Stężyca: 02:30:01 (57 / 13)
02:30:01
355 Przemysław Tokarski Tri Aktywny Piotrków Tri Aktywny Piotrków M40 88 330 Ślesin: 02:30:03 (153 / 32)
02:30:03
356 Jacek Waszak WASZAK TEAM FUH Stefan Waszak M35 75 331 Ślesin: 02:30:22 (154 / 41)
02:30:22
357 Paweł Kalinowski OSW TRI TEAM OSW TRI TEAM M50 15 332 Ślesin: 02:30:24 (156 / 8)
02:30:24
358 Rafał Kwiatkowski Toruń Multisport Team M45 53 333 Płock: 02:30:38 (59 / 7)
02:30:38
359 Artur Chętnik i-sport, iSwim Białystok M35 76 334 Augustów: 02:30:41 (27 / 8)
02:30:41
360 Tomasz Wysocki Nadaktywni M40 89 335 Augustów: 02:30:41 (28 / 6)
02:30:41
361 Aleksandra Marianek F25 6 26 Stężyca: 02:30:42 (59 / 3)
02:30:42
362 Tomasz Karolak M35 77 336 Ślesin: 02:30:43 (158 / 42)
02:30:43
363 Paweł Leśko Crossfit Wrocław ENCORE M30 51 337 Płock: 02:30:45 (60 / 11)
02:30:45
364 Julia Kwiatkowska F18 3 27 Ślesin: 02:30:53 (159 / 1)
02:30:53
365 Maciej Król TRISPACE M50 16 338 Augustów: 02:30:56 (29 / 2)
02:30:56
366 Łukasz Ostrowski Invictus 3City M25 32 339 Stężyca: 02:31:04 (61 / 7)
02:31:04
367 Maciej Janowski Wolsztyńska Akademia Biegowa M35 78 340 Ślesin: 02:31:27 (161 / 43)
02:31:27
368 Piotr Maliszewski 1971 1971 M45 54 341 Ślesin: 02:31:28 (162 / 26)
02:31:28
369 Marek Joachimiak GT RAT M25 33 342 Płock: 02:31:30 (62 / 8)
02:31:30
370 Marcin Dylik HTF Ludwik Sikorski M35 79 343 Ślesin: 02:31:30 (163 / 44)
02:31:30
371 Dariusz Woźniak BS Woźniak M45 55 344 Ślesin: 02:31:33 (164 / 27)
02:31:33
372 Marek Kwiatkowski niezrzeszony M50 17 345 Ślesin: 02:31:36 (165 / 9)
02:31:36
373 Filip Perzyński A dlaczego nie? M30 52 346 Stężyca: 02:31:38 (63 / 11)
02:31:38
374 Robert Pastecki M40 90 347 Ślesin: 02:31:42 (167 / 35)
02:31:42
375 Dariusz Szrama WG M18 10 348 Ślesin: 02:31:42 (166 / 5)
02:31:42
376 Kamil Kucia Warsztat Formy M35 80 349 Ślesin: 02:31:44 (168 / 45)
02:31:44
377 Dominik Jarzyński PULS TRI TEAM M40 91 350 Ślesin: 02:31:45 (169 / 36)
02:31:45
378 Daniel Gąsiorowski K.S. Zryw Radziejów M35 81 351 Ślesin: 02:31:49 (170 / 46)
02:31:49
379 Joanna Pomorska Trifamily F35 7 28 Płock: 02:31:58 (63 / 1)
02:31:58
380 Lucyna Śliż Kużnia Triathlonu F40 2 29 Płock: 02:32:06 (64 / 1)
02:32:06
381 Bartosz Waszak KB Złote Kłosy Kołaczkowo M35 82 352 Ślesin: 02:32:06 (171 / 47)
02:32:06
382 Maciej Kozysa WARSAW MASTERS TEAM M35 83 353 Stężyca: 02:32:16 (68 / 11)
02:32:16
383 Damian Kawecki M40 92 354 Płock: 02:32:21 (66 / 13)
02:32:21
384 Piotr Protasiewicz ImageCyclingTeam M45 56 355 Ślesin: 02:32:32 (175 / 29)
02:32:32
385 Marcin Bugzel Chod-Dróg TRI Team M35 84 356 Ślesin: 02:32:33 (176 / 49)
02:32:33
386 Łukasz Karasiński Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe Passiva.pl M30 53 357 Stężyca: 02:32:35 (69 / 12)
02:32:35
387 Adam Wiśniewski M25 34 358 Płock: 02:32:45 (69 / 9)
02:32:45
388 Tomek Wasiak Waniewski Coaching M30 54 359 Stężyca: 02:32:52 (70 / 13)
02:32:52
389 Krzysztof Stępliński M30 55 360 Stężyca: 02:32:55 (71 / 14)
02:32:55
390 Marek Majewski Kuźnia Triathlonu M40 93 361 Płock: 02:32:55 (70 / 14)
02:32:55
391 Przemysław Kropiewnicki M35 85 362 Płock: 02:32:57 (71 / 21)
02:32:57
392 Marek Dawidowski GPEC Runners Team M30 56 363 Stężyca: 02:33:00 (72 / 15)
02:33:00
393 Dariusz Duleba Nokia Bydgoszcz M30 57 364 Ślesin: 02:33:02 (178 / 28)
02:33:02
394 Jarosław Mamcarz WOPR Tczew M50 18 365 Stężyca: 02:33:05 (73 / 3)
02:33:05
395 Michał Madany M40 94 366 Płock: 02:33:15 (73 / 16)
02:33:15
396 Konrad Świderski M45 57 367 Płock: 02:33:17 (74 / 8)
02:33:17
397 Agnieszka Fijołek-Warszewska Kuźnia Triathlonu F45 3 30 Płock: 02:33:22 (76 / 1)
02:33:22
398 Paweł Trzaska 1985 1985 M30 58 368 Płock: 02:33:25 (77 / 12)
02:33:25
399 Dmitrii Khomutov Amberman M40 95 369 Gołdap: 02:33:28 (53 / 22)
02:33:28
400 Krzysztof Karolewski Kriss Coaching M35 86 370 Gołdap: 02:33:34 (54 / 9)
02:33:34
401 Lesław Brzuska M40 96 371 Ślesin: 02:33:36 (180 / 37)
02:33:36
402 Sylwester Pięta Sport-Evo/Radio Gdańsk M30 59 372 Stężyca: 02:33:40 (74 / 16)
02:33:40
403 Jakub Rusin M30 60 373 Płock: 02:33:47 (80 / 14)
02:33:47
404 Radosław Lizik TriSpace M40 97 374 Ślesin: 02:33:56 (181 / 38)
02:33:56
405 Piotr Auguścik JULPATEX JULPATEX M45 58 375 Ślesin: 02:33:57 (182 / 30)
02:33:57
406 Michał Zakrzewski SNG WILD DUCKS M40 98 376 Ślesin: 02:33:59 (183 / 39)
02:33:59
407 Radosław Przedpełski M35 87 377 Płock: 02:34:04 (81 / 22)
02:34:04
408 Michał Miller M40 99 378 Ślesin: 02:34:06 (184 / 40)
02:34:06
409 Bogumił Śliwa M30 61 379 Ślesin: 02:34:23 (185 / 29)
02:34:23
410 Ewa Dębiec Smaruj Na Trening Team F35 8 31 Stężyca: 02:34:30 (77 / 2)
02:34:30
411 Roman Liśkiewicz Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej M50 19 380 Gołdap: 02:34:32 (59 / 4)
02:34:32
412 Marcin Winkler Przychodnia Lekarska Sompolno M40 100 381 Ślesin: 02:34:38 (186 / 41)
02:34:38
413 Adam Mikołajuk M35 88 382 Płock: 02:34:38 (85 / 24)
02:34:38
414 Patrycja Meksa PULS TRI TEAM F45 4 32 Ślesin: 02:34:54 (187 / 1)
02:34:54
415 Amelia Mika Kondycja F40 3 33 Ślesin: 02:34:56 (188 / 1)
02:34:56
416 Wojtek Kraszewski Super Linia M50 20 383 Gołdap: 02:35:00 (60 / 5)
02:35:00
417 Rafal Modelski M35 89 384 Ślesin: 02:35:11 (191 / 50)
02:35:11
418 Jarosław Przybylski M40 101 385 Ślesin: 02:35:16 (192 / 43)
02:35:16
419 Piotr Szymczak Branno Branno M40 102 386 Ślesin: 02:35:17 (193 / 44)
02:35:17
420 Piotr Kluska Team wp.pl M45 59 387 Stężyca: 02:35:19 (79 / 11)
02:35:19
421 Łukasz Staszkiewicz Słynni Kenijczycy M35 90 388 Ślesin: 02:35:19 (194 / 51)
02:35:19
422 Jarosław Hojan Cityzen M55 9 389 Ślesin: 02:35:24 (195 / 4)
02:35:24
423 Radosław Groszewski TRISWIMRUN M40 103 390 Płock: 02:35:25 (87 / 19)
02:35:25
424 Bartłomiej Pepłowski M35 91 391 Stężyca: 02:35:31 (80 / 12)
02:35:31
425 Michał Radziemski KSW BUSHIDO M35 92 392 Ślesin: 02:35:31 (196 / 52)
02:35:31
426 Stephan Herbig M35 93 393 Ślesin: 02:35:35 (197 / 53)
02:35:35
427 Łukasz Bartnik M40 104 394 Stężyca: 02:35:38 (82 / 18)
02:35:38
428 Robert Pajura M30 62 395 Augustów: 02:35:38 (34 / 2)
02:35:38
429 Gustaw Szarek Torpeda TBG M30 63 396 Płock: 02:35:41 (88 / 15)
02:35:41
430 Jordan Sasim M35 94 397 Ślesin: 02:35:59 (199 / 54)
02:35:59
431 Rafał Jakubczyk M35 95 398 Ślesin: 02:35:59 (200 / 55)
02:35:59
432 Rafał Golan M30 64 399 Augustów: 02:36:05 (36 / 3)
02:36:05
433 Jacek Kmiecik ComplexSports M30 65 400 Stężyca: 02:36:12 (84 / 17)
02:36:12
434 Jacek Nogaj M50 21 401 Ślesin: 02:36:15 (202 / 12)
02:36:15
435 Irek Kosmaczewski M40 105 402 Ślesin: 02:36:18 (203 / 46)
02:36:18
436 Mirosław Bugaj M50 22 403 Gołdap: 02:36:26 (65 / 7)
02:36:26
437 Małgorzata Wyszomierska Super Linia F30 7 34 Gołdap: 02:36:30 (66 / 2)
02:36:30
438 Waldemar Lizik TRI POWER TEAM KONIN M45 60 404 Ślesin: 02:36:36 (204 / 32)
02:36:36
439 Piotr Wasilewski M40 106 405 Płock: 02:36:37 (92 / 21)
02:36:37
440 Tomasz Haize Herr M40 107 406 Ślesin: 02:36:37 (205 / 47)
02:36:37
441 Wojciech Gruchalski M35 96 407 Ślesin: 02:36:44 (206 / 56)
02:36:44
442 Oskar Lewandowski M18 11 408 Ślesin: 02:36:49 (207 / 6)
02:36:49
443 Aleksander Kreft M35 97 409 Stężyca: 02:36:49 (85 / 13)
02:36:49
444 Wiktor Ocet M30 66 410 Ślesin: 02:36:50 (208 / 31)
02:36:50
445 Andrzej Wijas M35 98 411 Ślesin: 02:36:53 (210 / 57)
02:36:53
446 Marcin Ptak M35 99 412 Ślesin: 02:36:57 (211 / 58)
02:36:57
447 Maciej Witczak M40 108 413 Ślesin: 02:37:03 (213 / 48)
02:37:03
448 Dariusz Domagała Fitnesslider M30 67 414 Ślesin: 02:37:05 (214 / 32)
02:37:05
449 Adam Olszewski M45 61 415 Stężyca: 02:37:09 (87 / 12)
02:37:09
450 Arkadiusz Kreft ARTOM Sp. z o.o. M30 68 416 Stężyca: 02:37:11 (88 / 19)
02:37:11
451 Łukasz Szerszyński ALTER - ROWERY Sopot M30 69 417 Stężyca: 02:37:15 (90 / 20)
02:37:15
452 Barbara Supikova Kuźnia Triathlonu F30 8 35 Gołdap: 02:37:19 (69 / 3)
02:37:19
453 Krzysztof Turski M30 70 418 Stężyca: 02:37:19 (91 / 21)
02:37:19
454 Michał Zamora Zamora Zamora M30 71 419 Augustów: 02:37:19 (41 / 4)
02:37:19
455 Radosław Kostrzewski Debiucik M40 109 420 Gołdap: 02:37:21 (70 / 26)
02:37:21
456 Konrad Lenart KOLARSKI.EU TEAM M40 110 421 Płock: 02:37:22 (95 / 23)
02:37:22
457 Piotr Derda M35 100 422 Ślesin: 02:37:27 (215 / 59)
02:37:27
458 Krzysztof Mazgaj Celironman M55 10 423 Ślesin: 02:37:28 (216 / 5)
02:37:28
459 Milena Ojrzyńska F18 4 36 Ślesin: 02:37:29 (217 / 2)
02:37:29
460 Magdalena Burandt Najmowicz Triathlon F35 9 37 Gołdap: 02:37:30 (72 / 4)
02:37:30
461 Marek Chęciński #NeverGiveUp M40 111 424 Gołdap: 02:37:33 (73 / 27)
02:37:33
462 Damian Banaszak M40 112 425 Gołdap: 02:37:36 (75 / 28)
02:37:36
463 Marcin Żochowski M25 35 426 Gołdap: 02:37:39 (76 / 8)
02:37:39
464 Wojciech Nowak M30 72 427 Ślesin: 02:37:42 (219 / 33)
02:37:42
465 Mateusz Antoszewski ARRK M25 36 428 Ślesin: 02:37:49 (220 / 15)
02:37:49
466 Przemek Rozinski GK Gryf Tczew M30 73 429 Stężyca: 02:37:51 (94 / 22)
02:37:51
467 Marcin Wiśniewski M30 74 430 Płock: 02:37:52 (97 / 18)
02:37:52
468 Krzysztof Podgórski M55 11 431 Gołdap: 02:38:06 (79 / 2)
02:38:06
469 Marcin Tomasik M35 101 432 Płock: 02:38:10 (98 / 26)
02:38:10
470 Michał Furman TRI LEVEL M40 113 433 Płock: 02:38:12 (99 / 24)
02:38:12
471 Jakub Kowalski TRINERGY TEAM 1980 M35 102 434 Płock: 02:38:15 (101 / 27)
02:38:15
472 Piotr Gumiński CTS M35 103 435 Płock: 02:38:19 (104 / 28)
02:38:19
473 Paweł Kokoszkiewicz M30 75 436 Stężyca: 02:38:27 (95 / 23)
02:38:27
474 Michał Kubiak PULS TRI TEAM M40 114 437 Ślesin: 02:38:29 (221 / 49)
02:38:29
475 Radek Łuczak M45 62 438 Ślesin: 02:38:50 (222 / 34)
02:38:50
476 Jarek Turzyński OPEN BALANCE M30 76 439 Stężyca: 02:38:56 (98 / 24)
02:38:56
477 Mikołaj Szelc ORT Łomianki M40 115 440 Płock: 02:38:57 (107 / 27)
02:38:57
478 Maciej Jóźwik Triathlon Serwis M30 77 441 Gołdap: 02:38:58 (81 / 7)
02:38:58
479 Rafal Skowronski Kuźnia Triathlonu M45 63 442 Płock: 02:39:01 (109 / 11)
02:39:01
480 Dawid Osiński M25 37 443 Ślesin: 02:39:02 (224 / 16)
02:39:02
481 Kamil Gapiński LABOSPORT Team M35 104 444 Płock: 02:39:05 (110 / 29)
02:39:05
482 Michał Bezulski PatentNaPrzygode.pl M45 64 445 Stężyca: 02:39:11 (99 / 13)
02:39:11
483 Mirosław Kujawa M45 65 446 Ślesin: 02:39:20 (226 / 35)
02:39:20
484 Jakub Szczuka M18 12 447 Ślesin: 02:39:27 (229 / 7)
02:39:27
485 Maciej Mikołajczyk M40 116 448 Ślesin: 02:39:29 (230 / 51)
02:39:29
486 Tomasz Łopaciński SPORTEVO M40 117 449 Stężyca: 02:39:34 (100 / 22)
02:39:34
487 Mikołaj Markowski M35 105 450 Stężyca: 02:39:36 (101 / 14)
02:39:36
488 Damian Izdebski M30 78 451 Płock: 02:39:42 (112 / 19)
02:39:42
489 Zbigniew Jędrzejewski M25 38 452 Płock: 02:39:43 (113 / 12)
02:39:43
490 Przemysław Szaciłowski NADAKTYWNI M35 106 453 Gołdap: 02:39:43 (84 / 12)
02:39:43
491 Piotr Iwanowski M35 107 454 Gołdap: 02:39:47 (86 / 14)
02:39:47
492 Maciej Gomolka M30 79 455 Ślesin: 02:39:50 (231 / 34)
02:39:50
493 Arkadiusz Ramotowski NADAKTYWNI Białystok M45 66 456 Augustów: 02:39:53 (46 / 9)
02:39:53
494 Marcin Klęka LSKK Bełchatów LSKK Bełchatów M40 118 457 Ślesin: 02:39:58 (232 / 52)
02:39:58
495 Sławomir Pluciński M40 119 458 Ślesin: 02:40:06 (233 / 53)
02:40:06
496 Artur Welke DSZMD M40 120 459 Stężyca: 02:40:10 (103 / 23)
02:40:10
497 Andrzej Dalasiński Kuźnia Triathlonu M35 108 460 Płock: 02:40:16 (115 / 30)
02:40:16
498 Szymon Neubauer Kartuzy M30 80 461 Stężyca: 02:40:22 (105 / 25)
02:40:22
499 Pawel Gortat Celironman M50 23 462 Ślesin: 02:40:25 (235 / 13)
02:40:25
500 Mariusz Włodarczyk M35 109 463 Ślesin: 02:40:28 (236 / 62)
02:40:28
501 Paweł Wołkowycki Pie3cki Team Świat Supli M30 81 464 Augustów: 02:40:30 (48 / 5)
02:40:30
502 Tomasz Szultka Canpol TriTeam M30 82 465 Stężyca: 02:40:31 (106 / 26)
02:40:31
503 Krzysztof Marcinkowski Nadaktywni Win2Trade, WAWRUK M40 121 466 Augustów: 02:40:31 (49 / 11)
02:40:31
504 Jakub Sobczak M25 39 467 Ślesin: 02:40:37 (237 / 17)
02:40:37
505 Paweł Leoniuk Nadaktywni M35 110 468 Płock: 02:40:55 (118 / 31)
02:40:55
506 Adam Rutkowski M25 40 469 Ślesin: 02:40:59 (240 / 18)
02:40:59
507 Paweł Szafranek Artom Team M40 122 470 Ślesin: 02:41:04 (241 / 55)
02:41:04
508 Tomasz Szymański #Tripaka Przechlewo M50 24 471 Płock: 02:41:06 (121 / 6)
02:41:06
509 Tomasz Urlich Spice Wizard Spice Wizard M45 67 472 Płock: 02:41:08 (122 / 12)
02:41:08
510 Szymon Milner Tęcza M35 111 473 Ślesin: 02:41:09 (242 / 63)
02:41:09
511 Maciej Szlyk szkoła podstawowa integracyjna inowroclaw M40 123 474 Stężyca: 02:41:10 (107 / 24)
02:41:10
512 Piotr Gajcy M40 124 475 Stężyca: 02:41:14 (109 / 25)
02:41:14
513 Piotr Niewiński Gdynia Dive M50 25 476 Stężyca: 02:41:15 (110 / 7)
02:41:15
514 Piotr Kowalski M45 68 477 Ślesin: 02:41:22 (243 / 36)
02:41:22
515 Robert Raszczyński SIDOR TEAM M35 112 478 Ślesin: 02:41:28 (244 / 64)
02:41:28
516 Waldemar Kolankowski M50 26 479 Płock: 02:41:30 (123 / 7)
02:41:30
517 Oskar Kaźmierczak RockRun Jarocin M25 41 480 Ślesin: 02:41:31 (245 / 19)
02:41:31
518 Dawid Głowacki M25 42 481 Ślesin: 02:41:33 (246 / 20)
02:41:33
519 Bartosz Pol Waniewski Coaching M35 113 482 Płock: 02:41:34 (124 / 33)
02:41:34
520 Krzysztof Reszka M30 83 483 Płock: 02:41:41 (125 / 22)
02:41:41
521 Piotr Kłys PULS TRI TEAM M40 125 484 Ślesin: 02:41:41 (247 / 56)
02:41:41
522 Tomasz Stenka M25 43 485 Stężyca: 02:41:42 (111 / 9)
02:41:42
523 Hubert Grodomiński M40 126 486 Ślesin: 02:41:44 (248 / 57)
02:41:44
524 Jan Grymin M35 114 487 Ślesin: 02:41:46 (249 / 65)
02:41:46
525 Bartosz Kaminski M35 115 488 Płock: 02:41:47 (126 / 34)
02:41:47
526 Michał Lipiński M30 84 489 Ślesin: 02:41:48 (250 / 35)
02:41:48
527 Waldemar Bogusz M55 12 490 Stężyca: 02:41:51 (112 / 1)
02:41:51
528 Kamil Pawlak M30 85 491 Augustów: 02:41:56 (52 / 6)
02:41:56
529 Irek Mirowski GEO Running Team 1973 M45 69 492 Stężyca: 02:42:06 (113 / 15)
02:42:06
530 Marek Kamiński EDC Runners M30 86 493 Stężyca: 02:42:21 (114 / 27)
02:42:21
531 Marcin Gosz Endure Team M40 127 494 Stężyca: 02:42:23 (115 / 26)
02:42:23
532 Katarzyna Olejnik Augustowskie Towarzystwo Pływackie ATP F30 9 38 Augustów: 02:42:25 (53 / 1)
02:42:25
533 Kamil Czarniecki Kuźnia Triathlonu M40 128 495 Ślesin: 02:42:31 (251 / 58)
02:42:31
534 Wojciech Pilski Team MAMILe M45 70 496 Stężyca: 02:42:35 (116 / 16)
02:42:35
535 Radosław Samselski M35 116 497 Gołdap: 02:42:45 (90 / 15)
02:42:45
536 Mariusz Woźniak M40 129 498 Ślesin: 02:42:48 (253 / 59)
02:42:48
537 Anna Wajs F18 5 39 Stężyca: 02:42:52 (117 / 2)
02:42:52
538 Hubert Zdrojewski M25 44 499 Płock: 02:42:53 (128 / 13)
02:42:53
539 Mateusz Dybowski M30 87 500 Ślesin: 02:43:00 (254 / 36)
02:43:00
540 Agnieszka Purczyńska Wicher Siekierki Wicher Siekierki F35 10 40 Ślesin: 02:43:03 (255 / 1)
02:43:03
541 Radosław Gołkowski M35 117 501 Ślesin: 02:43:19 (256 / 66)
02:43:19
542 Marcin Wojtanowicz M40 130 502 Ślesin: 02:43:27 (257 / 60)
02:43:27
543 Artur Chojnacki TRITON KONIN M40 131 503 Ślesin: 02:43:33 (258 / 61)
02:43:33
544 Marek Korycki STO 2 Kartuska Gdańsk M35 118 504 Stężyca: 02:43:35 (118 / 16)
02:43:35
545 Piotr Pawlak M25 45 505 Augustów: 02:43:37 (56 / 8)
02:43:37
546 Grzegorz Narojek LABOSPORT Team M40 132 506 Płock: 02:43:38 (129 / 30)
02:43:38
547 Beata Jarmołowicz Dream Tri Team F45 5 41 Stężyca: 02:43:43 (119 / 1)
02:43:43
548 Katarzyna Żbikowska www.biegaczki.pl Żbik SP. z o.o. F35 11 42 Ślesin: 02:43:48 (260 / 2)
02:43:48
549 Piotr Marcinkowski OSW TRI TEAM OSW TRI TEAM M45 71 507 Ślesin: 02:43:48 (259 / 37)
02:43:48
550 Krzysztof Berent Complexsports Triathlon Team TO BE RENT M40 133 508 Stężyca: 02:43:50 (120 / 27)
02:43:50
551 Bartosz Antoszewski M35 119 509 Gołdap: 02:43:54 (93 / 16)
02:43:54
552 Marcin Kujawski M40 134 510 Ślesin: 02:43:54 (261 / 62)
02:43:54
553 Bartosz Tomczuk M35 120 511 Ślesin: 02:43:55 (262 / 67)
02:43:55
554 Mateusz Gruszczyński MOCNO W PRAWO TEAM M35 121 512 Płock: 02:43:55 (131 / 37)
02:43:55
555 Kuba Sakowski F25 7 43 Płock: 02:43:56 (132 / 1)
02:43:56
556 Piotr Gonera ESSA Mykanów M30 88 513 Ślesin: 02:44:01 (263 / 37)
02:44:01
557 Sławomir Dziuba TriTur Chojnice GEOMETRA M40 135 514 Stężyca: 02:44:03 (121 / 28)
02:44:03
558 Tomasz Koster Rok M50 27 515 Ślesin: 02:44:06 (264 / 14)
02:44:06
559 Marek Korol Smaruj Na Trening Team M40 136 516 Stężyca: 02:44:08 (122 / 29)
02:44:08
560 Jakub Roszuk Kriss Coaching M40 137 517 Ślesin: 02:44:10 (265 / 63)
02:44:10
561 Piotr Buchert EURO STYL M40 138 518 Stężyca: 02:44:15 (123 / 30)
02:44:15
562 Krzysztof Liman M35 122 519 Stężyca: 02:44:19 (124 / 17)
02:44:19
563 Radosław Smentoch M18 13 520 Stężyca: 02:44:22 (125 / 6)
02:44:22
564 Radosław Przyborowski RADEK - SOBIE M45 72 521 Ślesin: 02:44:24 (268 / 38)
02:44:24
565 Bogumił Ślusarczyk Kuźnia Triathlonu Accenture Accenture M35 123 522 Augustów: 02:44:26 (58 / 12)
02:44:26
566 Marcin Warda ORT Łomianki M35 124 523 Płock: 02:44:31 (134 / 39)
02:44:31
567 Krzysztof Wysocki M35 125 524 Ślesin: 02:44:36 (269 / 68)
02:44:36
568 Marta Otto Kuźnia Triathlonu F35 12 44 Płock: 02:44:41 (136 / 3)
02:44:41
569 Marcin Szymański SCKS Jurand Ciechanów M40 139 525 Płock: 02:44:49 (137 / 31)
02:44:49
570 Marcin Pakulski M35 126 526 Ślesin: 02:44:58 (271 / 69)
02:44:58
571 Kamil Adamczuk TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M30 89 527 Augustów: 02:45:03 (59 / 8)
02:45:03
572 Adam Michalski Teofilek M45 73 528 Ślesin: 02:45:10 (272 / 39)
02:45:10
573 Michał Chromiński M35 127 529 Augustów: 02:45:13 (60 / 13)
02:45:13
574 Grzegorz Arentewicz Toruń Multisport Team M35 128 530 Ślesin: 02:45:20 (273 / 71)
02:45:20
575 Krzysztof Dziwisiński M35 129 531 Ślesin: 02:45:20 (274 / 70)
02:45:20
576 Lukasz Bogdanski Thomson Reuters 606126829 M35 130 532 Stężyca: 02:45:20 (126 / 18)
02:45:20
577 Robert Zięba Endure Team M45 74 533 Stężyca: 02:45:27 (127 / 17)
02:45:27
578 Jakub Klepaczko M50 28 534 Stężyca: 02:45:33 (128 / 8)
02:45:33
579 Piotr Chołodowski NADAKTYWNI ABCpolisa M45 75 535 Gołdap: 02:45:39 (94 / 9)
02:45:39
580 Sebastian Hermann M30 90 536 Ślesin: 02:45:46 (275 / 39)
02:45:46
581 Marcin Folwarski GMZH Folwarscy M35 131 537 Stężyca: 02:45:50 (129 / 19)
02:45:50
582 Adam Wojnarowski TRITON KONIN M35 132 538 Ślesin: 02:45:57 (277 / 72)
02:45:57
583 Mateusz Agier M30 91 539 Płock: 02:46:06 (142 / 23)
02:46:06
584 Mateusz Stasiak M35 133 540 Ślesin: 02:46:07 (278 / 73)
02:46:07
585 Radosław Juchnowicz Smaruj Na Trening Team M45 76 541 Stężyca: 02:46:12 (131 / 18)
02:46:12
586 Radosław Marut Tygodnik Ciechanowski M35 134 542 Płock: 02:46:16 (143 / 42)
02:46:16
587 Łukasz Gołębiewski M35 135 543 Ślesin: 02:46:19 (279 / 74)
02:46:19
588 Remigiusz Chmiel Łowcy Przygód Gołdap M40 140 544 Gołdap: 02:46:21 (95 / 30)
02:46:21
589 Piotr Gryś M35 136 545 Płock: 02:46:22 (144 / 43)
02:46:22
590 Krzysztof Tomiński Płockie Towarzystwo Triathlonu "DELTA" M40 141 546 Płock: 02:46:24 (145 / 33)
02:46:24
591 Mariusz Kunkel M40 142 547 Stężyca: 02:46:26 (133 / 32)
02:46:26
592 Piotr Kusiak M25 46 548 Ślesin: 02:46:38 (280 / 21)
02:46:38
593 Marcin Nawrocki Delikatesy Rybne FISHKA.pl M35 137 549 Ślesin: 02:46:39 (281 / 75)
02:46:39
594 Dominik Kociński Kluczyk Running Team M35 138 550 Ślesin: 02:46:42 (282 / 76)
02:46:42
595 Daniel Waśniewski Deweloppol Team M30 92 551 Stężyca: 02:46:44 (134 / 28)
02:46:44
596 Radosław Łaski Alkony Nordea Runners M35 139 552 Ślesin: 02:46:44 (283 / 77)
02:46:44
597 Milena Budrewicz MBC - Maciej Bodnar Coaching World Dental F30 10 45 Stężyca: 02:46:47 (135 / 2)
02:46:47
598 Maciej Dubowicz TRITON KONIN M25 47 553 Ślesin: 02:46:49 (284 / 22)
02:46:49
599 Marta Motylewska F25 8 46 Płock: 02:46:53 (146 / 2)
02:46:53
600 Robert Rygiel Szpejo Pompka M55 13 554 Stężyca: 02:46:55 (136 / 3)
02:46:55
601 Paweł Świderski M40 143 555 Płock: 02:46:58 (147 / 34)
02:46:58
602 Krzysztof Wiatrowski M50 29 556 Ślesin: 02:47:05 (285 / 15)
02:47:05
603 Dmitrii Fomichev 111CLUB M55 14 557 Płock: 02:47:06 (149 / 2)
02:47:06
604 Dawid Pic M25 48 558 Płock: 02:47:13 (150 / 15)
02:47:13
605 Tomasz Wróblewski POLKRYS TEAM POLKRYS M40 144 559 Ślesin: 02:47:18 (286 / 64)
02:47:18
606 Robert Młodzieniak KKM Konin M40 145 560 Ślesin: 02:47:21 (287 / 65)
02:47:21
607 Przemysław Mazurek M35 140 561 Ślesin: 02:47:23 (288 / 78)
02:47:23
608 Dawid Żyłowski Izerska Grupa Biegowa M18 14 562 Płock: 02:47:26 (151 / 5)
02:47:26
609 Szymon Cieszyński Wieśniacki Klub Biegacki M18 15 563 Ślesin: 02:47:28 (289 / 8)
02:47:28
610 Rafał Piotrowski Nadaktywni Spartanie Dzieciom M35 141 564 Augustów: 02:47:29 (62 / 14)
02:47:29
611 Paweł Tadla NET SYSTEM Triathlon Team M35 142 565 Gołdap: 02:47:34 (99 / 17)
02:47:34
612 Dagna Kolaszewska F30 11 47 Augustów: 02:47:44 (63 / 2)
02:47:44
613 Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk F35 13 48 Stężyca: 02:47:47 (137 / 3)
02:47:47
614 Ola Truskolawska LANGE TRI COACH, biegamyrazem.pl biegamyrazem.pl F40 4 49 Stężyca: 02:47:53 (138 / 2)
02:47:53
615 Sylwia Lademan-Węsierska SobczakTeam F30 12 50 Stężyca: 02:47:58 (139 / 3)
02:47:58
616 Adam Jankowski AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M40 146 566 Płock: 02:48:02 (154 / 36)
02:48:02
617 Marcin Madziąg ISS RFID M40 147 567 Stężyca: 02:48:03 (140 / 33)
02:48:03
618 Marcin Mazurek M40 148 568 Płock: 02:48:06 (156 / 38)
02:48:06
619 Marcel Konieczny M18 16 569 Ślesin: 02:48:09 (290 / 9)
02:48:09
620 Wojciech Drewczyński M40 149 570 Stężyca: 02:48:25 (141 / 34)
02:48:25
621 Marta Kaminska-Olczak LABOSPORT Team F35 14 51 Stężyca: 02:48:36 (142 / 4)
02:48:36
622 Sławomir Wąsala M50 30 571 Ślesin: 02:48:37 (291 / 16)
02:48:37
623 Sławomir Rudnik Nadaktywni / Podlasie 4x4 M45 77 572 Płock: 02:48:37 (157 / 13)
02:48:37
624 Maciej Kościelak Oddział Żandarmerii Wojskowej M40 150 573 Ślesin: 02:48:48 (292 / 66)
02:48:48
625 Maciej Czerwiński M18 17 574 Ślesin: 02:48:56 (293 / 10)
02:48:56
626 Konrad Wagner M35 143 575 Ślesin: 02:48:57 (294 / 79)
02:48:57
627 Jerzy Kuczma HalfDead M18 18 576 Płock: 02:49:05 (158 / 6)
02:49:05
628 Krzysztof Pogorzelski Kanciapa On Tour M35 144 577 Augustów: 02:49:14 (66 / 15)
02:49:14
629 Tomek Dzik M35 145 578 Płock: 02:49:16 (159 / 46)
02:49:16
630 Karolina Gawrońska F30 13 52 Ślesin: 02:49:17 (296 / 3)
02:49:17
631 Maciej Kita M35 146 579 Płock: 02:49:19 (160 / 47)
02:49:19
632 Krzysztof Skałbania Jachaś Team Sp z.o.o M30 93 580 Płock: 02:49:23 (161 / 24)
02:49:23
633 Michał Starzyk M30 94 581 Płock: 02:49:27 (163 / 25)
02:49:27
634 Adam Budziło PTT DELTA M45 78 582 Płock: 02:49:34 (164 / 15)
02:49:34
635 Cyprian Forc M30 95 583 Płock: 02:49:35 (165 / 26)
02:49:35
636 Wojciech Bugalski ARRK M40 151 584 Ślesin: 02:49:39 (297 / 67)
02:49:39
637 Dariusz Bartkowiak KS MARATON OSTRÓW WLKP. NAVIGARE M50 31 585 Ślesin: 02:49:47 (298 / 17)
02:49:47
638 Wojciech Ceglarz Bank Gospordarstwa Krajowego M30 96 586 Płock: 02:49:50 (166 / 27)
02:49:50
639 Emmanuel Rivat M40 152 587 Ślesin: 02:49:53 (299 / 68)
02:49:53
640 Marek Fila MARCUS TEAM M40 153 588 Płock: 02:49:54 (167 / 39)
02:49:54
641 Łukasz Kędzierski M30 97 589 Płock: 02:49:57 (168 / 28)
02:49:57
642 Adam Pawluczyk Oyama Karate Radom 1988 M30 98 590 Augustów: 02:50:03 (67 / 10)
02:50:03
643 Maciej Czajka DELPHIA YACHTS DELPHIA YACHTS M25 49 591 Gołdap: 02:50:05 (103 / 9)
02:50:05
644 Kamil Majchrzak RM TEAM Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Majchrzak M30 99 592 Ślesin: 02:50:09 (302 / 40)
02:50:09
645 Elżbieta Mikołajczyk F40 5 53 Ślesin: 02:50:17 (303 / 2)
02:50:17
646 Rafał Wendekier Trizarza M25 50 593 Stężyca: 02:50:28 (145 / 11)
02:50:28
647 Piotr Szczepański PGStech PGStech M50 32 594 Ślesin: 02:50:55 (304 / 18)
02:50:55
648 Dorota Pawłowicz Kuźnia Triathlonu F35 15 54 Płock: 02:50:56 (172 / 4)
02:50:56
649 Janusz Kramek STT Marlin M55 15 595 Stężyca: 02:51:02 (147 / 5)
02:51:02
650 Daniel Bojanowski TTT M40 154 596 Stężyca: 02:51:13 (148 / 36)
02:51:13
651 Krzysztof Owczarek RUNICORN Team BEGINNERS M25 51 597 Augustów: 02:51:14 (68 / 9)
02:51:14
652 Karol Knapik M25 52 598 Ślesin: 02:51:24 (305 / 23)
02:51:24
653 Marek Skrzypczak M40 155 599 Ślesin: 02:51:31 (306 / 69)
02:51:31
654 Piotr Gorzeński M50 33 600 Stężyca: 02:51:31 (149 / 9)
02:51:31
655 Hubert Jaworski Vege Runners M35 147 601 Płock: 02:51:32 (174 / 48)
02:51:32
656 Patryk Lisiak FRASTAŚ POZNAŃ M40 156 602 Ślesin: 02:51:32 (307 / 70)
02:51:32
657 Krzysztof Kmita M35 148 603 Stężyca: 02:51:34 (150 / 20)
02:51:34
658 Andrei Zhytkevich uTribe M30 100 604 Augustów: 02:51:34 (69 / 11)
02:51:34
659 Marta Medwid-Fidler CTS Czaja Training System F35 16 55 Gołdap: 02:51:37 (108 / 5)
02:51:37
660 Paweł Bernatowicz M18 19 605 Gołdap: 02:51:38 (109 / 2)
02:51:38
661 Robert Krysiak M50 34 606 Płock: 02:51:39 (175 / 9)
02:51:39
662 Janusz Cnota UKS Tri Team Rumia M60 4 607 Stężyca: 02:51:46 (151 / 2)
02:51:46
663 Paweł Bochnia M25 53 608 Płock: 02:51:46 (177 / 16)
02:51:46
664 Bartłomiej Pieczyński UAM TRIATHLON POZNAŃ M35 149 609 Ślesin: 02:51:49 (308 / 81)
02:51:49
665 Maciej Rojewski LOTOS RUNNING TEAM M35 150 610 Augustów: 02:51:52 (70 / 16)
02:51:52
666 Krystian Wysocki Akademia Wojsk Lądowych M18 20 611 Ślesin: 02:51:55 (309 / 11)
02:51:55
667 Grzegorz Suda M35 151 612 Płock: 02:51:58 (178 / 49)
02:51:58
668 Łukasz Domagalski M35 152 613 Stężyca: 02:52:08 (152 / 21)
02:52:08
669 Janusz Myśliwiec Nadaktywni Białystok M50 35 614 Augustów: 02:52:09 (71 / 5)
02:52:09
670 Łucja Kaseja Niezła Korba F30 14 56 Gołdap: 02:52:10 (111 / 6)
02:52:10
671 Dariusz Dolczewski CrossFit Elektromoc M35 153 615 Płock: 02:52:11 (179 / 50)
02:52:11
672 Bartosz Miąsik M35 154 616 Stężyca: 02:52:16 (153 / 22)
02:52:16
673 Rafał Kowalik Drużyna Grubego Misia M40 157 617 Ślesin: 02:52:18 (310 / 71)
02:52:18
674 Stefan Obłąkowski #trikomo M35 155 618 Płock: 02:52:19 (180 / 51)
02:52:19
675 Dariusz Kokot TRITON KONIN M30 101 619 Ślesin: 02:52:21 (311 / 41)
02:52:21
676 Marcin Malinowski M40 158 620 Gołdap: 02:52:22 (112 / 36)
02:52:22
677 Robert Czajkowski Kuźnia Triathlonu M40 159 621 Płock: 02:52:26 (181 / 40)
02:52:26
678 Anna Wólczyńska F35 17 57 Płock: 02:52:31 (182 / 5)
02:52:31
679 Hubert Kaczor M45 79 622 Płock: 02:52:32 (183 / 19)
02:52:32
680 Jan Kubczak M25 54 623 Płock: 02:52:35 (184 / 17)
02:52:35
681 Krzysztof Kwaśniewski ŻYWCEM ZABIEGANI M45 80 624 Płock: 02:52:36 (185 / 20)
02:52:36
682 Emil Ziąbski M35 156 625 Płock: 02:52:49 (187 / 52)
02:52:49
683 Krzysztof Dylęgowski Kuźnia Triathlonu M35 157 626 Płock: 02:53:02 (188 / 53)
02:53:02
684 Bartosz Zgorzelski Słynni Kenijczycy M40 160 627 Ślesin: 02:53:06 (312 / 72)
02:53:06
685 Dawid Jurga M18 21 628 Ślesin: 02:53:17 (314 / 12)
02:53:17
686 Ewa Najder F60 2 58 Gołdap: 02:53:24 (113 / 1)
02:53:24
687 Mariusz Pużyński Augustowskie Towarzystwo Pływackie M50 36 629 Augustów: 02:53:28 (73 / 6)
02:53:28
688 Przemek Wawrzyniak Rajsport Active Team M35 158 630 Ślesin: 02:53:29 (315 / 82)
02:53:29
689 Wojciech Sienkiewicz Kriss Coaching M60 5 631 Gołdap: 02:53:33 (114 / 1)
02:53:33
690 Jolanta Liana RUNNERSI S7 BANINO F40 6 59 Stężyca: 02:53:34 (154 / 3)
02:53:34
691 Piotr Pawlak SNG WILD DUCKS M45 81 632 Ślesin: 02:53:34 (316 / 41)
02:53:34
692 Bartosz Przewięda M40 161 633 Stężyca: 02:53:39 (155 / 37)
02:53:39
693 Michał Zieńkowicz M40 162 634 Stężyca: 02:53:40 (156 / 38)
02:53:40
694 Grzegorz Zakrzewski SONAR M40 163 635 Płock: 02:53:46 (189 / 42)
02:53:46
695 Konrad Cybulski Celironman AMZ-KUTNO S.A M45 82 636 Płock: 02:53:56 (190 / 21)
02:53:56
696 Arkadiusz Andrusz bikestats.pl M40 164 637 Stężyca: 02:53:58 (158 / 39)
02:53:58
697 Piotr Kirylczuk Team Karaś M35 159 638 Ślesin: 02:54:00 (318 / 83)
02:54:00
698 Marcin Sztajkowski Kancelaria Radcy Prawnego Władysław Leszczyński M35 160 639 Stężyca: 02:54:02 (159 / 23)
02:54:02
699 Grzegorz Szczepański PGStech M35 161 640 Ślesin: 02:54:06 (319 / 84)
02:54:06
700 Kamil Pawlak Benefit Systems Running Team M30 102 641 Płock: 02:54:08 (192 / 30)
02:54:08
701 Tomasz Grabowski Kuźnia Triathlonu M55 16 642 Płock: 02:54:08 (191 / 4)
02:54:08
702 Adam Baranowski Nadaktywni Białystok M35 162 643 Augustów: 02:54:21 (74 / 17)
02:54:21
703 Jan Wiśniewski M45 83 644 Ślesin: 02:54:21 (320 / 43)
02:54:21
704 Jakub Łempicki M25 55 645 Płock: 02:54:30 (193 / 18)
02:54:30
705 Leszek Jędrzejczyk M50 37 646 Ślesin: 02:54:31 (321 / 19)
02:54:31
706 Karolina Wojdecka MBC Team F30 15 60 Stężyca: 02:54:43 (160 / 4)
02:54:43
707 Robert Szczęsny M45 84 647 Ślesin: 02:55:03 (323 / 44)
02:55:03
708 Kamil Chudecki Vege Runners M50 38 648 Ślesin: 02:55:06 (324 / 20)
02:55:06
709 Andrzej Wenta M40 165 649 Stężyca: 02:55:07 (161 / 40)
02:55:07
710 Michał Zagłoba LZS Baszta Wyszyna LZS Baszta Wyszyna M35 163 650 Ślesin: 02:55:11 (325 / 85)
02:55:11
711 Piotr Wójcik M45 85 651 Ślesin: 02:55:15 (326 / 45)
02:55:15
712 Dariusz Witkowski Outdoor Training M55 17 652 Augustów: 02:55:19 (77 / 1)
02:55:19
713 Małgorzata Matusiak F25 9 61 Płock: 02:55:23 (195 / 3)
02:55:23
714 Rafał Łatanik M45 86 653 Płock: 02:55:32 (196 / 23)
02:55:32
715 Marcin Celmer Active Runners Płock MarCel M35 164 654 Płock: 02:55:38 (198 / 54)
02:55:38
716 Mateusz Szczygieł Dell Running Team M40 166 655 Ślesin: 02:55:43 (327 / 74)
02:55:43
717 Artur Grugel Tri TUR Chojnice M40 167 656 Stężyca: 02:55:50 (163 / 41)
02:55:50
718 Łukasz Wirwicki TRI STAROGARD GDAŃSKI KS Ring Kociewie M30 103 657 Stężyca: 02:55:51 (164 / 29)
02:55:51
719 Stanisław Doliński M30 104 658 Płock: 02:55:57 (199 / 31)
02:55:57
720 Marek Michalak M40 168 659 Ślesin: 02:56:00 (328 / 75)
02:56:00
721 Dariusz Świerczewski M50 39 660 Płock: 02:56:04 (200 / 10)
02:56:04
722 Maciej Borawski M35 165 661 Gołdap: 02:56:05 (116 / 18)
02:56:05
723 Bartosz Brzozowski KU AZS WAT M30 105 662 Płock: 02:56:13 (201 / 32)
02:56:13
724 Adam Machera M35 166 663 Płock: 02:56:16 (202 / 55)
02:56:16
725 Jacek Brygier Płocki Klub Kolarski M45 87 664 Płock: 02:56:28 (203 / 25)
02:56:28
726 Rafał Dolaciński Dolacińscy Team M30 106 665 Płock: 02:56:33 (204 / 33)
02:56:33
727 Waldemar Wenta M45 88 666 Stężyca: 02:56:34 (165 / 19)
02:56:34
728 Władek Kleniewski KMD KMD POLSKA M40 169 667 Płock: 02:56:36 (205 / 43)
02:56:36
729 Michał Kantarowski M18 22 668 Ślesin: 02:56:43 (329 / 13)
02:56:43
730 Mariusz Cieszyński BEAUTY STUDIO LĘBORK M45 89 669 Stężyca: 02:56:46 (166 / 20)
02:56:46
731 Marlena Strzemińska F25 10 62 Gołdap: 02:56:48 (117 / 3)
02:56:48
732 Kestutis Gailius M35 167 670 Augustów: 02:56:51 (78 / 18)
02:56:51
733 Katarzyna Strasz F40 7 63 Płock: 02:57:00 (206 / 2)
02:57:00
734 Paweł Szymala M40 170 671 Ślesin: 02:57:16 (330 / 76)
02:57:16
735 Anna Rzepecka F40 8 64 Płock: 02:57:19 (208 / 3)
02:57:19
736 Piotr Sikorski M30 107 672 Ślesin: 02:57:22 (331 / 43)
02:57:22
737 Filip Ciechański M25 56 673 Płock: 02:57:28 (210 / 20)
02:57:28
738 Tomasz Cichacki M40 171 674 Płock: 02:57:29 (211 / 44)
02:57:29
739 Michał Rabiega M35 168 675 Augustów: 02:57:32 (79 / 19)
02:57:32
740 Rafał Starzyński M25 57 676 Ślesin: 02:57:37 (332 / 24)
02:57:37
741 Mateusz Moździerz Kasztany M35 169 677 Ślesin: 02:57:40 (333 / 86)
02:57:40
742 Ireneusz Grzela M40 172 678 Ślesin: 02:57:44 (334 / 77)
02:57:44
743 Rafał Kurowski Banda z Placu M40 173 679 Stężyca: 02:57:53 (167 / 42)
02:57:53
744 Monika Lemese tripower.lv F50 3 65 Augustów: 02:57:53 (80 / 1)
02:57:53
745 Bartosz Dorau Dorały M25 58 680 Stężyca: 02:58:02 (168 / 12)
02:58:02
746 Mariusz Jurczewski Nadaktywni Białystok [empem group] [transmitujemy.pl] M35 170 681 Płock: 02:58:02 (212 / 56)
02:58:02
747 Krystian Kuźmicz TRITON KONIN M40 174 682 Ślesin: 02:58:04 (335 / 78)
02:58:04
748 Piotr Paczkowski PTT Delta Płock M25 59 683 Płock: 02:58:09 (213 / 21)
02:58:09
749 Tomasz Zdanowski TRIZARZA M25 60 684 Płock: 02:58:20 (214 / 22)
02:58:20
750 Piotr Wachnik GCW M30 108 685 Gołdap: 02:58:25 (118 / 10)
02:58:25
751 Paulina Chmiel PULS TRI TEAM "SALUS" F30 16 66 Ślesin: 02:58:32 (336 / 4)
02:58:32
752 Łukasz Marczak eAzymut.pl M25 61 686 Płock: 02:58:33 (216 / 23)
02:58:33
753 Radosław Kabulski M30 109 687 Płock: 02:58:37 (217 / 34)
02:58:37
754 Marcin Grabowski TriDziki M35 171 688 Płock: 02:58:42 (219 / 57)
02:58:42
755 Grzegorz Murawiński M30 110 689 Płock: 02:58:52 (220 / 35)
02:58:52
756 Andrzej Dobrosielski M25 62 690 Płock: 02:59:00 (221 / 24)
02:59:00
757 Łukasz Bożek Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M35 172 691 Płock: 02:59:03 (222 / 58)
02:59:03
758 Dariusz Witeczek M45 90 692 Ślesin: 02:59:07 (338 / 47)
02:59:07
759 Dawid Fajtek JAREKS KOŚCIERZYNA M25 63 693 Stężyca: 02:59:09 (171 / 13)
02:59:09
760 Michał Werle M25 64 694 Stężyca: 02:59:17 (172 / 14)
02:59:17
761 Łukasz Kościański M35 173 695 Ślesin: 02:59:24 (340 / 87)
02:59:24
762 Rafał Frączek FIT-STORY M30 111 696 Płock: 02:59:25 (223 / 36)
02:59:25
763 Janusz Wielgus M40 175 697 Stężyca: 02:59:45 (173 / 43)
02:59:45
764 Paweł Romaszko RK Athletics M40 176 698 Augustów: 02:59:55 (82 / 14)
02:59:55
765 Beata Klęka F45 6 67 Ślesin: 02:59:57 (341 / 3)
02:59:57
766 Jacek Najder M55 18 699 Gołdap: 02:59:59 (119 / 5)
02:59:59
767 Mirosław Dziczek M60 6 700 Augustów: 03:00:01 (83 / 1)
03:00:01
768 Ryan Dylla WITC M40 177 701 Płock: 03:00:05 (224 / 45)
03:00:05
769 Karol Kowalczyk M35 174 702 Płock: 03:00:11 (225 / 59)
03:00:11
770 Damian Zieliński NOVA M35 175 703 Gołdap: 03:00:13 (120 / 19)
03:00:13
771 Krzysztof Kalukin CompleXsports Triathlon Team M40 178 704 Stężyca: 03:00:14 (175 / 44)
03:00:14
772 Konrad Gajewski brak M50 40 705 Płock: 03:00:17 (226 / 12)
03:00:17
773 Andrzej Wisniewski M55 19 706 Ślesin: 03:00:29 (342 / 10)
03:00:29
774 Jakub Waliszewski M25 65 707 Ślesin: 03:01:13 (343 / 25)
03:01:13
775 Łukasz Kardas M40 179 708 Augustów: 03:01:21 (84 / 15)
03:01:21
776 Ewa Bodio-Ziółkowska PWC / TriMarchewka F35 18 68 Augustów: 03:01:29 (85 / 2)
03:01:29
777 Szymon Kajkowski M40 180 709 Płock: 03:01:33 (228 / 47)
03:01:33
778 Sebastian Sawicki Kuźnia Triathlonu M30 112 710 Płock: 03:01:36 (229 / 37)
03:01:36
779 Marcin Budziszewski M35 176 711 Płock: 03:01:40 (230 / 60)
03:01:40
780 Leszek Laskowski M35 177 712 Stężyca: 03:02:05 (176 / 24)
03:02:05
781 Grzegorz Jakub Kikowski M40 181 713 Ślesin: 03:02:07 (344 / 79)
03:02:07
782 Kamil Kaniewski M35 178 714 Ślesin: 03:02:15 (345 / 88)
03:02:15
783 Maciej Osyda Celironman HTF Ludwik Sikorski M30 113 715 Gołdap: 03:02:22 (122 / 11)
03:02:22
784 Krzysztof Juszczyszyn Decathlon Team M40 182 716 Ślesin: 03:02:23 (346 / 80)
03:02:23
785 Marek Gąsiorek KONDYCJA M55 20 717 Stężyca: 03:02:31 (177 / 7)
03:02:31
786 Jacek Tyburski KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M45 91 718 Płock: 03:02:34 (233 / 26)
03:02:34
787 Rafał Kozłowski M40 183 719 Płock: 03:02:38 (235 / 49)
03:02:38
788 Piotr Tomszys Asseco Active Team M50 41 720 Płock: 03:02:48 (236 / 13)
03:02:48
789 Agnieszka Burżacka-Tyc PTT DELTA F45 7 69 Płock: 03:02:50 (237 / 3)
03:02:50
790 Lilia Bogusz Palestra Pływania F40 9 70 Płock: 03:03:05 (238 / 4)
03:03:05
791 Krzysztof Lipiński DALEJ M40 184 721 Płock: 03:03:17 (239 / 50)
03:03:17
792 Krzysztof Błaszczyk M60 7 722 Ślesin: 03:03:20 (347 / 3)
03:03:20
793 Wojciech Wojciechowski M30 114 723 Ślesin: 03:03:23 (348 / 44)
03:03:23
794 Mariusz Czwartosz The Luzers M25 66 724 Płock: 03:03:25 (241 / 25)
03:03:25
795 Beniamin Krasicki Animalitos PHO S.A. M45 92 725 Gołdap: 03:03:25 (125 / 14)
03:03:25
796 Arkadiusz Płonka Akademia Triathlonu M55 21 726 Gołdap: 03:03:29 (126 / 6)
03:03:29
797 Mateusz Michalewski Drużyna Grubego MIsia M40 185 727 Ślesin: 03:03:41 (349 / 81)
03:03:41
798 Łukasz Przybylski M25 67 728 Ślesin: 03:03:47 (350 / 26)
03:03:47
799 Katarzyna Wąsik F40 10 71 Stężyca: 03:03:51 (179 / 4)
03:03:51
800 Mateusz Perciński Mateusz Perciński M25 68 729 Ślesin: 03:03:52 (351 / 27)
03:03:52
801 Alexandr Glushchenko I LOVE RUNNING M50 42 730 Gołdap: 03:04:07 (127 / 9)
03:04:07
802 Anna Chyczewska F50 4 72 Gołdap: 03:04:12 (128 / 2)
03:04:12
803 Marcin Lewandowski keeeper M25 69 731 Stężyca: 03:04:13 (180 / 15)
03:04:13
804 Paweł Sołtysiak MOYA Running Team M45 93 732 Stężyca: 03:04:22 (181 / 22)
03:04:22
805 Magdalena Szugzda F40 11 73 Augustów: 03:04:23 (87 / 1)
03:04:23
806 Ilia Tokarskii AMBERMAN M25 70 733 Gołdap: 03:04:32 (129 / 11)
03:04:32
807 Grzegorz Nowak M40 186 734 Ślesin: 03:04:48 (352 / 82)
03:04:48
808 Jan De Groot M50 43 735 Płock: 03:04:55 (243 / 14)
03:04:55
809 Paweł Czuryłło Stomil Olsztyn M30 115 736 Płock: 03:05:25 (244 / 38)
03:05:25
810 Jakub Witczak NADAKTYWNI M30 116 737 Gołdap: 03:05:41 (130 / 12)
03:05:41
811 Ryszard Omieliańczyk Nadaktywni M55 22 738 Augustów: 03:05:46 (89 / 2)
03:05:46
812 Maciej Dobrzyński M30 117 739 Stężyca: 03:05:55 (182 / 30)
03:05:55
813 Piotr Hareński M40 187 740 Ślesin: 03:06:03 (353 / 83)
03:06:03
814 Mariusz Auguścik M55 23 741 Płock: 03:06:05 (247 / 6)
03:06:05
815 Tomasz Lewczuk Orange Polska M45 94 742 Płock: 03:06:20 (248 / 27)
03:06:20
816 Krzysztof Adamczak M55 24 743 Stężyca: 03:06:28 (183 / 8)
03:06:28
817 Mariusz Kaniewski Primavet Team Primavet M40 188 744 Płock: 03:06:28 (249 / 53)
03:06:28
818 Paweł Bryzgalski M35 179 745 Ślesin: 03:06:28 (354 / 89)
03:06:28
819 Patryk Sowiński M18 23 746 Płock: 03:06:30 (250 / 7)
03:06:30
820 Artur Białokozowicz M40 189 747 Augustów: 03:06:30 (90 / 16)
03:06:30
821 Robert Buber-Bubrowiecki Pizzeria Roma Sztum M40 190 748 Stężyca: 03:06:33 (184 / 46)
03:06:33
822 Janusz Waszczykowski M45 95 749 Płock: 03:06:39 (252 / 28)
03:06:39
823 Yuriy Danylchenko Academy of Hasten M35 180 750 Gołdap: 03:06:49 (131 / 20)
03:06:49
824 Dariusz Stępniewski M50 44 751 Płock: 03:07:01 (253 / 15)
03:07:01
825 Jan Pałkowski Alior Running Team M35 181 752 Stężyca: 03:07:04 (185 / 25)
03:07:04
826 Radosław Flisikowski Kościerski Klub Morsa Forrest Gump M40 191 753 Stężyca: 03:07:08 (186 / 47)
03:07:08
827 Artur Kozubek M40 192 754 Stężyca: 03:07:10 (187 / 48)
03:07:10
828 Arkadiusz Pihulak ARAOKO architekt M35 182 755 Ślesin: 03:07:16 (355 / 90)
03:07:16
829 Carlos Mejia Tula M40 193 756 Płock: 03:07:19 (255 / 54)
03:07:19
830 Ewa Galewicz F25 11 74 Płock: 03:07:19 (254 / 4)
03:07:19
831 Jakub Litkowski Pan Pan M30 118 757 Stężyca: 03:07:32 (188 / 31)
03:07:32
832 Marcin Wasiak Marzenie Wasiaków Gabinet Psychologiczny Marcin Wasiak M45 96 758 Ślesin: 03:07:35 (356 / 49)
03:07:35
833 Marcin Poprawa Aktywny Ostrzeszów M40 194 759 Ślesin: 03:07:52 (357 / 84)
03:07:52
834 Maciej Zych M25 71 760 Płock: 03:08:15 (256 / 26)
03:08:15
835 Kornelia Baranowska Sprtevo F45 8 75 Płock: 03:08:18 (257 / 4)
03:08:18
836 Pawel Liber The Luzers M40 195 761 Płock: 03:08:19 (258 / 55)
03:08:19
837 Paweł Dudek M45 97 762 Płock: 03:08:27 (259 / 29)
03:08:27
838 Roman Nowak SCANFIL SCANFIL M35 183 763 Ślesin: 03:08:30 (358 / 91)
03:08:30
839 Dariusz Formela JAREKS KOŚCIERZYNA M45 98 764 Stężyca: 03:08:43 (189 / 23)
03:08:43
840 Agata Lewandowska BAJA F30 17 76 Ślesin: 03:08:50 (359 / 5)
03:08:50
841 Paweł Ciach M30 119 765 Płock: 03:08:51 (260 / 40)
03:08:51
842 Monika Tomporowska PEUGEOT POLSKA F40 12 77 Gołdap: 03:08:57 (134 / 1)
03:08:57
843 Marcin Urbańczyk TRINERGY TEAM/ PersonalTriathlon M35 184 766 Płock: 03:09:04 (262 / 61)
03:09:04
844 Mateusz Jasiński M30 120 767 Augustów: 03:09:10 (92 / 12)
03:09:10
845 Katarzyna Banasik Grupa Biegowa UM W-wa UKA F30 18 78 Gołdap: 03:09:10 (135 / 7)
03:09:10
846 Jakub Kulas Masakra Champions M35 185 768 Stężyca: 03:09:19 (190 / 26)
03:09:19
847 Tomasz Madej PwC M35 186 769 Płock: 03:09:49 (263 / 62)
03:09:49
848 Katarzyna Rychlewska Akademia Kate&Kate F45 9 79 Gołdap: 03:09:52 (136 / 3)
03:09:52
849 Piotr Bartoszewicz Kondycja Piaseczno M35 187 770 Stężyca: 03:09:53 (191 / 27)
03:09:53
850 Michał Dębkowski BINGO FITNESS CLUB M35 188 771 Stężyca: 03:09:55 (192 / 28)
03:09:55
851 Błażej Lipiński TriTur Chojnice M35 189 772 Stężyca: 03:09:55 (193 / 29)
03:09:55
852 Anna Maria Gindorowicz Nadaktywni Białystok F50 5 80 Augustów: 03:10:09 (93 / 3)
03:10:09
853 Tomasz Nowakowski PTT DELTA M40 196 773 Płock: 03:10:19 (264 / 57)
03:10:19
854 Jarosław Łęgowski M45 99 774 Ślesin: 03:10:24 (360 / 50)
03:10:24
855 Radosław Gołąb M35 190 775 Płock: 03:10:42 (265 / 63)
03:10:42
856 Maciej Sędzikowski M35 191 776 Płock: 03:11:21 (266 / 64)
03:11:21
857 Magdalena Giełda KS MARATON OSTRÓW WLKP. NAVIGARE F45 10 81 Ślesin: 03:11:28 (361 / 4)
03:11:28
858 Magda Dziarnowska arturkurek.pro F30 19 82 Płock: 03:11:39 (267 / 2)
03:11:39
859 Paweł Ciecierski M35 192 777 Augustów: 03:11:46 (94 / 20)
03:11:46
860 Robert Orlicz TRICLUB M40 197 778 Płock: 03:11:59 (268 / 58)
03:11:59
861 Andrzej Lindner M30 121 779 Ślesin: 03:12:03 (363 / 45)
03:12:03
862 Marek Krawczyk M40 198 780 Płock: 03:12:26 (269 / 59)
03:12:26
863 Viktoryia Khakimava WITC F30 20 83 Płock: 03:12:29 (270 / 3)
03:12:29
864 Grzegorz Majchrzak M25 72 781 Ślesin: 03:12:37 (364 / 28)
03:12:37
865 Eran Huppert WITC M45 100 782 Płock: 03:13:02 (271 / 30)
03:13:02
866 Marta Stobiecka F45 11 84 Płock: 03:13:10 (272 / 5)
03:13:10
867 Thijs Granzier M30 122 783 Płock: 03:13:14 (273 / 41)
03:13:14
868 Mateusz Goj M25 73 784 Płock: 03:13:21 (274 / 27)
03:13:21
869 Dorota Dalecka biegamyrazem.pl F35 19 85 Stężyca: 03:13:42 (195 / 5)
03:13:42
870 Piotr Lipiński www.piotrlipinski.pl M50 45 785 Płock: 03:13:44 (275 / 16)
03:13:44
871 Zbigniew Litkowski niezrzeszony Sienno M50 46 786 Płock: 03:13:54 (276 / 17)
03:13:54
872 Andrzej Chmiel PULS TRI TEAM REHOP M60 8 787 Ślesin: 03:13:59 (365 / 4)
03:13:59
873 Mateusz Łukasik M25 74 788 Płock: 03:14:02 (277 / 28)
03:14:02
874 Michal Galewicz M50 47 789 Płock: 03:14:46 (278 / 18)
03:14:46
875 Wojciech Tomaszewski M25 75 790 Ślesin: 03:14:49 (366 / 29)
03:14:49
876 Tomasz Arendt M30 123 791 Stężyca: 03:14:55 (198 / 32)
03:14:55
877 Joanna Skorupska - Górska F45 12 86 Ślesin: 03:15:06 (367 / 5)
03:15:06
878 Bartosz Dobrowolski Propcandy M40 199 792 Płock: 03:15:11 (279 / 60)
03:15:11
879 Mirosław Graban MG Mirosław Graban M50 48 793 Stężyca: 03:15:19 (199 / 11)
03:15:19
880 Michał Socik M30 124 794 Stężyca: 03:15:29 (200 / 33)
03:15:29
881 Mateusz Dembski-Kornaga Walter Herz Walter Herz M30 125 795 Płock: 03:15:34 (280 / 42)
03:15:34
882 Marcin Karliński M35 193 796 Ślesin: 03:15:57 (368 / 92)
03:15:57
883 Marcin Płatek elkapitano.pl M40 200 797 Augustów: 03:16:07 (97 / 17)
03:16:07
884 Barbara Kołczyńska PULS TRI TEAM BIKE TIME F60 3 87 Ślesin: 03:16:46 (369 / 1)
03:16:46
885 Mariusz Nowak PZU Sport Team M35 194 798 Ślesin: 03:17:08 (370 / 93)
03:17:08
886 Beata Pabisiak-Mruk Babayaga Sport F35 20 88 Ślesin: 03:17:31 (371 / 3)
03:17:31
887 Piotr Witkowski SESCOM Sport Team Sescom M30 126 799 Stężyca: 03:17:36 (205 / 34)
03:17:36
888 Mariusz Witeczek M18 24 800 Ślesin: 03:17:39 (372 / 14)
03:17:39
889 Amalia Kalinca Warsaw International Triathlon Club F30 21 89 Płock: 03:17:43 (283 / 4)
03:17:43
890 Krzysztof Wycisłowski MKB Dreptak M65 2 801 Gołdap: 03:17:48 (140 / 1)
03:17:48
891 Tomasz Michalski M30 127 802 Płock: 03:18:31 (284 / 43)
03:18:31
892 Jarosław Markowski Kuźnia Triathlonu M55 25 803 Płock: 03:19:02 (287 / 7)
03:19:02
893 Valery Gusarov 111 Club Technopolis GS M50 49 804 Płock: 03:19:17 (289 / 19)
03:19:17
894 Mateusz Matuszczyk M30 128 805 Stężyca: 03:19:58 (206 / 35)
03:19:58
895 Sławomir Patynowski AVERBIT M45 101 806 Płock: 03:20:15 (291 / 31)
03:20:15
896 Grzegorz Raciborski Asseco Active Team M40 201 807 Płock: 03:20:27 (292 / 63)
03:20:27
897 Wojciech Kulesza M25 76 808 Płock: 03:21:22 (294 / 30)
03:21:22
898 Jacek Cygański Do boju zdechlaki M50 50 809 Stężyca: 03:22:36 (209 / 12)
03:22:36
899 Karina Olszewska F40 13 90 Stężyca: 03:22:44 (210 / 5)
03:22:44
900 Aleksander Sadowski GT KONA M45 102 810 Płock: 03:22:55 (295 / 32)
03:22:55
901 Rafał Gontar M50 51 811 Płock: 03:23:39 (296 / 20)
03:23:39
902 Wojciech Panek M25 77 812 Płock: 03:23:44 (297 / 31)
03:23:44
903 Aleksander Chadaj MPEC KONIN M50 52 813 Ślesin: 03:24:22 (373 / 21)
03:24:22
904 Tomasz Zaborowski PZU Sport Team M35 195 814 Stężyca: 03:24:45 (211 / 32)
03:24:45
905 Dariusz Ciecierski M35 196 815 Płock: 03:25:14 (299 / 66)
03:25:14
906 Maciej Pietrzykowski M30 129 816 Płock: 03:25:21 (300 / 45)
03:25:21
907 Adrian Arroyo WITC M35 197 817 Płock: 03:25:30 (301 / 67)
03:25:30
908 Maciej Kloc M30 130 818 Augustów: 03:25:45 (98 / 13)
03:25:45
909 Marta Kata WITC F25 12 91 Płock: 03:26:00 (302 / 5)
03:26:00
910 Szymon Zwolinski osoba prywatna M45 103 819 Ślesin: 03:26:57 (374 / 51)
03:26:57
911 Jarosław Łącki M40 202 820 Stężyca: 03:27:05 (213 / 50)
03:27:05
912 Janusz Brzyski M70 1 821 Stężyca: 03:28:09 (214 / 1)
03:28:09
913 Jacek Białobłocki KB Lech Rypin M55 26 822 Płock: 03:28:23 (303 / 8)
03:28:23
914 Wojciech Kawecki Atos Racing Team M40 203 823 Stężyca: 03:28:27 (215 / 51)
03:28:27
915 Piotrek Paszkowski M35 198 824 Ślesin: 03:29:11 (375 / 94)
03:29:11
916 Marcin Kropidłowski M45 104 825 Ślesin: 03:29:21 (376 / 52)
03:29:21
917 Igor Kuczyński M45 105 826 Płock: 03:29:24 (304 / 34)
03:29:24
918 Marcin Andrzejczak M45 106 827 Stężyca: 03:29:38 (216 / 25)
03:29:38
919 Wojciech Pfadt M55 27 828 Gołdap: 03:30:42 (141 / 7)
03:30:42
920 Damian Woronko M40 204 829 Płock: 03:30:48 (305 / 64)
03:30:48
921 Łukasz Marciniak KS Wikingowie M35 199 830 Ślesin: 03:31:00 (377 / 95)
03:31:00
922 Katarzyna Bujko F30 22 92 Płock: 03:32:09 (306 / 5)
03:32:09
923 Daniel Bielak M30 131 831 Płock: 03:32:42 (307 / 46)
03:32:42
924 Marta Budziszewska F35 21 93 Płock: 03:33:19 (308 / 8)
03:33:19
925 Daniel Kot KOT TEAM M40 205 832 Stężyca: 03:33:40 (217 / 52)
03:33:40
926 Małgorzata Pietrzyk F25 13 94 Płock: 03:39:54 (311 / 6)
03:39:54
927 Beata Cichowska F40 14 95 Płock: 03:40:10 (312 / 5)
03:40:10
928 Marcin Szymański M35 200 833 Płock: 03:42:18 (315 / 69)
03:42:18
929 Henryk Kiersnowski Dziadkowy Klub Sportowy M70 2 834 Stężyca: 03:43:30 (218 / 2)
03:43:30
930 Marcin Bawor M40 206 835 Gołdap: 03:46:52 (142 / 38)
03:46:52
931 Michał Modrzejewski LAMELA M55 28 836 Płock: 03:49:49 (316 / 9)
03:49:49
932 Dominik Uss M45 107 837 Płock: 03:50:09 (317 / 36)
03:50:09
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon