Garmin Iron Triathlon 2019 - dystans 1/8 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Tomasz Słupik M20 1 1 Płock: 01:10:55 (3 / 1)
Ślesin: 01:01:23 (1 / 1)
Augustów: 01:04:01 (1 / 1)
Stężyca: 01:04:55 (1 / 1)
04:21:14
2 Tomasz Garbiec Varso M40 1 2 Płock: 01:14:53 (11 / 3)
Ślesin: 01:06:05 (11 / 1)
Augustów: 01:09:16 (6 / 3)
Stężyca: 01:10:00 (10 / 3)
04:40:14 00:19:00
3 Rafał Sztenderewicz SPORTEVO M40 2 3 Płock: 01:14:42 (10 / 2)
Augustów: 01:08:31 (5 / 2)
Stężyca: 01:09:22 (5 / 1)
Gołdap: 01:08:10 (3 / 2)
04:40:45 00:19:31
4 Maciej Ulański M16 1 4 Płock: 01:18:16 (24 / 2)
Ślesin: 01:09:59 (28 / 2)
Augustów: 01:11:56 (8 / 1)
Stężyca: 01:12:10 (18 / 1)
Gołdap: 01:10:48 (6 / 1)
04:44:53 00:23:39
5 Jakub Kamiński ARTECH TEAM M20 2 5 Płock: 01:15:52 (16 / 6)
Ślesin: 01:09:04 (21 / 9)
Stężyca: 01:10:37 (12 / 4)
Gołdap: 01:10:12 (5 / 2)
04:45:45 00:24:31
6 Tomasz Kacymirow M50 1 6 Płock: 01:29:18 (105 / 4)
Ślesin: 01:18:35 (94 / 2)
Augustów: 01:21:17 (27 / 2)
Gołdap: 01:20:35 (35 / 5)
05:29:45 01:08:31
7 Arkadiusz Olczak OLLO Team M40 3 7 Płock: 01:27:57 (87 / 18)
Ślesin: 01:20:51 (113 / 31)
Augustów: 01:22:59 (33 / 8)
Stężyca: 01:23:02 (62 / 24)
05:34:49 01:13:35
8 Mariusz Stańczak ES TRI PROJECT TEAM M40 4 8 Ślesin: 01:30:02 (170 / 46)
Augustów: 01:23:07 (34 / 9)
Stężyca: 01:24:39 (70 / 27)
Gołdap: 01:22:27 (41 / 12)
05:40:15 01:19:01
9 Krzysztof Bereda Kuźnia Triathlonu M40 5 9 Płock: 01:39:22 (177 / 34)
Ślesin: 01:21:56 (123 / 33)
Stężyca: 01:27:18 (86 / 30)
Gołdap: 01:23:06 (44 / 13)
05:51:42 01:30:28
10 Wojciech Stefański GTT Diament Gniezno M20 3 10 Płock: 01:14:35 (9 / 3)
Ślesin: 01:05:47 (10 / 6)
Stężyca: 01:09:30 (7 / 3)
03:29:52
11 Grzegorz Gierasimiuk TRIGGER TRIATHLON M30 1 11 Ślesin: 01:11:13 (36 / 10)
Augustów: 01:12:23 (10 / 3)
Gołdap: 01:12:20 (9 / 3)
03:35:56
12 Anna Giżyńska Giża Team F30 1 1 Płock: 01:23:54 (55 / 4)
Augustów: 01:16:18 (17 / 1)
Gołdap: 01:15:15 (18 / 1)
03:55:27
13 Marek Jasionowski 3T BIAŁYSTOK M40 6 12 Płock: 01:25:50 (69 / 13)
Augustów: 01:16:12 (15 / 6)
Gołdap: 01:14:19 (14 / 4)
03:56:21
14 Paweł Kośla M30 2 13 Płock: 01:24:40 (60 / 26)
Ślesin: 01:15:26 (66 / 21)
Stężyca: 01:17:55 (39 / 9)
03:58:01
15 Marysia Matusik F16 1 2 Płock: 01:23:31 (54 / 1)
Augustów: 01:16:16 (16 / 1)
Gołdap: 01:18:28 (30 / 1)
03:58:15
16 Arkadiusz Figiel Team Masters Barracuda PHU Mafpol M50 2 14 Ślesin: 01:19:46 (101 / 3)
Stężyca: 01:22:31 (59 / 4)
Gołdap: 01:20:33 (34 / 4)
04:02:50
17 Grzegorz Borowski NADAKTYWNI ABG ARCHITEKCI M50 3 15 Płock: 01:27:35 (82 / 2)
Augustów: 01:18:43 (21 / 1)
Gołdap: 01:18:02 (29 / 2)
04:04:20
18 Arkadiusz Nycz CrossFitter BOX Chełm M50 4 16 Ślesin: 01:22:08 (124 / 6)
Augustów: 01:23:47 (37 / 3)
Gołdap: 01:19:27 (33 / 3)
04:05:22
19 Szymon Staniszewski Stapar M30 3 17 Płock: 01:29:58 (112 / 45)
Ślesin: 01:17:26 (81 / 27)
Augustów: 01:18:43 (22 / 8)
04:06:07
20 Agata Włódarczak Team Zoot Europe F20 1 3 Płock: 01:29:27 (109 / 2)
Ślesin: 01:17:18 (79 / 3)
Stężyca: 01:21:18 (54 / 2)
04:08:03
21 Tomasz Deka M30 4 18 Płock: 01:28:38 (98 / 41)
Ślesin: 01:19:51 (102 / 31)
Stężyca: 01:23:14 (65 / 17)
04:11:43
22 Sandra Wiśniewska SSP ORKA Iława F16 2 4 Płock: 01:37:22 (169 / 2)
Ślesin: 01:24:35 (137 / 1)
Stężyca: 01:31:48 (113 / 1)
04:33:45
23 Artur Wiza Asseco Active Team M40 7 19 Ślesin: 01:30:39 (176 / 48)
Stężyca: 01:35:14 (131 / 40)
Gołdap: 01:30:25 (63 / 14)
04:36:18
24 Arkadiusz Kocik M50 5 20 Ślesin: 01:30:45 (177 / 12)
Stężyca: 01:36:32 (137 / 11)
Gołdap: 01:31:37 (64 / 8)
04:38:54
25 Agata Sachmata Kuźnia Triathlonu F50 1 5 Płock: 01:50:20 (229 / 2)
Ślesin: 01:31:26 (181 / 1)
Gołdap: 01:37:39 (79 / 3)
04:59:25
26 Karolina Majewska F40 1 6 Płock: 01:53:25 (243 / 4)
Ślesin: 01:33:44 (191 / 7)
Augustów: 01:40:06 (75 / 1)
05:07:15
27 Marzena Figiel Baraccuda F50 2 7 Ślesin: 01:40:07 (216 / 2)
Stężyca: 01:42:53 (160 / 3)
Gołdap: 01:44:16 (93 / 4)
05:07:16
28 Ewa Kołodziejczyk F30 2 8 Płock: 01:54:00 (245 / 13)
Ślesin: 01:36:40 (204 / 10)
Stężyca: 01:40:43 (150 / 11)
05:11:23
29 Tomasz Kubiak DOBRCZ M60 1 21 Płock: 02:01:58 (259 / 4)
Ślesin: 01:36:40 (203 / 3)
Augustów: 01:42:46 (79 / 4)
05:21:24
30 Paweł Owczarek M40 8 22 Ślesin: 01:44:38 (228 / 62)
Stężyca: 01:56:42 (181 / 47)
Gołdap: 01:54:17 (100 / 20)
05:35:37
31 Marek Gorzkowski M20 4 23 Płock: 02:00:42 (258 / 40)
Stężyca: 01:52:28 (177 / 23)
Gołdap: 01:47:25 (98 / 10)
05:40:35
32 Kamil Duplicki Warsaw Master Team M30 5 24 Płock: 01:11:39 (5 / 3)
Stężyca: 01:05:56 (2 / 1)
02:17:35
33 Jakub Napiórkowski WWT Włocławek Triathlon Team M20 5 25 Płock: 01:13:09 (8 / 2)
Ślesin: 01:05:22 (8 / 5)
02:18:31
34 Emil Okragły Trizarza M30 6 26 Płock: 01:12:36 (6 / 4)
Gołdap: 01:07:59 (2 / 1)
02:20:35
35 Rafał Wicher M20 6 27 Płock: 01:14:56 (12 / 4)
Ślesin: 01:06:08 (12 / 7)
02:21:04
36 Cezary Łączyński M30 7 28 Płock: 01:15:03 (14 / 5)
Ślesin: 01:06:27 (15 / 5)
02:21:30
37 Adam Mazur M20 7 29 Ślesin: 01:11:27 (37 / 14)
Stężyca: 01:14:19 (26 / 9)
02:25:46
38 Daniel Zapilaj M20 8 30 Augustów: 01:12:11 (9 / 2)
Gołdap: 01:13:44 (11 / 3)
02:25:55
39 Mikołaj Lipowski FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ M30 8 31 Płock: 01:18:24 (25 / 9)
Ślesin: 01:09:14 (24 / 6)
02:27:38
40 Michał Bednarski PULS TRI TEAM M40 9 32 Płock: 01:16:10 (17 / 4)
Stężyca: 01:11:43 (15 / 6)
02:27:53
41 Grzegorz Gajaszek M40 10 33 Augustów: 01:14:07 (12 / 5)
Gołdap: 01:14:43 (17 / 6)
02:28:50
42 Tomasz Śliwicki TRITON KONIN M30 9 34 Płock: 01:18:53 (27 / 11)
Ślesin: 01:10:25 (31 / 8)
02:29:18
43 Tomasz Dąbrowski Twister Team M40 11 35 Płock: 01:19:09 (28 / 7)
Ślesin: 01:10:55 (34 / 7)
02:30:04
44 Jakub Olczak MLUKS TRIATHLON KOŁO M16 2 36 Płock: 01:19:51 (33 / 3)
Ślesin: 01:10:19 (30 / 3)
02:30:10
45 Emilia Wołyniec TRISWIMRUN GOŁDAP F30 3 9 Ślesin: 01:15:29 (67 / 1)
Gołdap: 01:17:28 (27 / 2)
02:32:57
46 Rafał Niemczyk LABOSPORT Team ARTECH TEAM M40 12 37 Ślesin: 01:15:21 (63 / 15)
Stężyca: 01:18:34 (42 / 17)
02:33:55
47 Mariusz Kluszczyński Toruń Multisport Team Stalweld M30 10 38 Płock: 01:22:21 (43 / 21)
Ślesin: 01:11:47 (39 / 11)
02:34:08
48 Krzysiek Brząkalski eAzymut.pl M20 9 39 Płock: 01:21:22 (40 / 8)
Augustów: 01:15:16 (14 / 3)
02:36:38
49 Jarek Kruszniewski M30 11 40 Augustów: 01:18:13 (20 / 6)
Gołdap: 01:18:46 (31 / 9)
02:36:59
50 Mateusz Kaźmierczak Celironman M16 3 41 Płock: 01:24:35 (59 / 4)
Ślesin: 01:13:40 (49 / 4)
02:38:15
51 Piotr Kozłowski M30 12 42 Płock: 01:26:29 (73 / 33)
Ślesin: 01:13:15 (46 / 14)
02:39:44
52 Marcin Walaszczyk Iron Fighters M30 13 43 Płock: 01:24:58 (63 / 28)
Ślesin: 01:15:52 (69 / 22)
02:40:50
53 Przemysław Śliwiński KRAM M30 14 44 Stężyca: 01:21:39 (56 / 16)
Gołdap: 01:21:03 (37 / 10)
02:42:42
54 Arnold Wiśniewski Arnold Wiśniewski Arnold Wiśniewski M40 13 45 Płock: 01:27:10 (79 / 16)
Ślesin: 01:16:16 (71 / 17)
02:43:26
55 Tomasz Tomicki M20 10 46 Płock: 01:27:48 (85 / 18)
Augustów: 01:17:52 (18 / 4)
02:45:40
56 Konrad Lipiec - M40 14 47 Płock: 01:28:36 (97 / 21)
Ślesin: 01:17:08 (75 / 19)
02:45:44
57 Mateusz Syguła KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M40 15 48 Płock: 01:29:25 (107 / 24)
Gołdap: 01:17:19 (25 / 8)
02:46:44
58 Joanna Jadczak Włocławek Triathlon Team F40 2 10 Ślesin: 01:21:34 (119 / 1)
Stężyca: 01:25:58 (76 / 2)
02:47:32
59 Mariusz Leśniewicz TRITON KONIN M40 16 49 Płock: 01:28:19 (94 / 20)
Ślesin: 01:19:28 (97 / 28)
02:47:47
60 Andrzej Kudosz M30 15 50 Augustów: 01:24:51 (41 / 16)
Gołdap: 01:23:07 (45 / 13)
02:47:58
61 Jakub Adamczyk M20 11 51 Płock: 01:32:40 (135 / 25)
Ślesin: 01:15:30 (68 / 19)
02:48:10
62 Jacek Wozniak ironteam Iron Team M50 6 52 Płock: 01:28:00 (89 / 3)
Gołdap: 01:20:47 (36 / 6)
02:48:47
63 Bartłomiej Lewocha M16 4 53 Płock: 01:30:57 (122 / 5)
Ślesin: 01:18:06 (85 / 6)
02:49:03
64 Paweł Lewocha Celironman M40 17 54 Płock: 01:31:05 (125 / 28)
Ślesin: 01:18:08 (86 / 22)
02:49:13
65 Hugo Wiza Asseco Active Team M16 5 55 Stężyca: 01:25:39 (74 / 2)
Gołdap: 01:24:06 (47 / 2)
02:49:45
66 Dawid Zgorzelski Giant Fabryczna Team M30 16 56 Płock: 01:31:37 (127 / 53)
Ślesin: 01:18:18 (90 / 29)
02:49:55
67 Daniel Kosmalski M30 17 57 Augustów: 01:22:53 (32 / 12)
Gołdap: 01:27:16 (58 / 16)
02:50:09
68 Tadeusz Kacprzak M60 2 58 Płock: 01:30:34 (117 / 1)
Ślesin: 01:20:16 (107 / 1)
02:50:50
69 Marcin Szafraniec Wieliszew Heron Team M40 18 59 Płock: 01:33:56 (146 / 30)
Ślesin: 01:17:11 (76 / 20)
02:51:07
70 Maciej Modzelewski M30 18 60 Ślesin: 01:26:47 (149 / 47)
Augustów: 01:26:09 (42 / 18)
02:52:56
71 Martyna Falkowska Nadaktywni F20 2 11 Augustów: 01:27:06 (46 / 1)
Gołdap: 01:27:10 (56 / 3)
02:54:16
72 Marek Strześniewski PGR Skajzgiry M60 3 61 Augustów: 01:27:22 (48 / 1)
Gołdap: 01:27:34 (59 / 1)
02:54:56
73 Jacek Płochocki Traktorki M30 19 62 Płock: 01:32:14 (132 / 57)
Augustów: 01:22:51 (31 / 11)
02:55:05
74 Aleksandra Osędowska AZS UJK Kielce F20 3 12 Płock: 01:33:47 (145 / 5)
Ślesin: 01:21:23 (116 / 5)
02:55:10
75 Mikołaj Wilczyński M20 12 63 Ślesin: 01:30:27 (173 / 31)
Gołdap: 01:27:15 (57 / 9)
02:57:42
76 Adam Augustyniak M30 20 64 Ślesin: 01:26:22 (148 / 46)
Stężyca: 01:34:37 (127 / 32)
03:00:59
77 Waldemar Stawowczyk Stawowczyk Team M40 19 65 Płock: 01:36:37 (168 / 33)
Stężyca: 01:25:48 (75 / 28)
03:02:25
78 Ania Sachmata Kuźnia Triathlonu Moto-Partner F20 4 13 Płock: 01:36:09 (160 / 6)
Gołdap: 01:28:01 (60 / 4)
03:04:10
79 Jerzy Zalas ODPADY-EXPERT M40 20 66 Płock: 01:40:28 (182 / 36)
Ślesin: 01:23:57 (133 / 35)
03:04:25
80 Maciej Gruszecki TRITON KONIN M50 7 67 Płock: 01:46:55 (216 / 11)
Ślesin: 01:24:41 (140 / 8)
03:11:36
81 Artur Wróblewski M40 21 68 Płock: 01:40:34 (184 / 38)
Augustów: 01:31:11 (57 / 12)
03:11:45
82 Sławomir Sienkiewicz Olecko Biega M40 22 69 Augustów: 01:33:29 (61 / 14)
Gołdap: 01:38:46 (82 / 16)
03:12:15
83 Katarzyna Pieńkowska WITC F30 4 14 Płock: 01:44:27 (201 / 10)
Augustów: 01:28:48 (53 / 3)
03:13:15
84 Paulina Chmiel PULS TRI TEAM "SALUS" F30 5 15 Płock: 01:39:29 (178 / 8)
Gołdap: 01:34:08 (70 / 9)
03:13:37
85 Aistė Jurevičė Urban gym F30 6 16 Augustów: 01:35:41 (68 / 6)
Gołdap: 01:38:04 (80 / 11)
03:13:45
86 Wojciech Jegliński Olecko Biega M40 23 70 Augustów: 01:33:47 (62 / 15)
Gołdap: 01:40:59 (86 / 17)
03:14:46
87 Anna Taraszkiewicz MTB Suwałki F50 3 17 Augustów: 01:39:29 (72 / 2)
Gołdap: 01:36:42 (78 / 2)
03:16:11
88 Zbigniew Chmurski M50 8 71 Ślesin: 01:33:41 (190 / 13)
Gołdap: 01:42:43 (89 / 11)
03:16:24
89 Agnieszka Hryniewicz F30 7 18 Płock: 01:49:39 (226 / 12)
Ślesin: 01:29:03 (164 / 5)
03:18:42
90 Emilia Płotka F30 8 19 Ślesin: 01:40:13 (217 / 12)
Stężyca: 01:40:28 (148 / 10)
03:20:41
91 Zofia Andrzejewska DASH RADĘ! F20 5 20 Augustów: 01:42:09 (78 / 2)
Gołdap: 01:38:52 (83 / 5)
03:21:01
92 Grzegorz Płotka M30 21 72 Ślesin: 01:38:33 (211 / 59)
Stężyca: 01:45:02 (165 / 34)
03:23:35
93 Andrzej Chmiel PULS TRI TEAM REHOP M60 4 73 Płock: 01:53:00 (241 / 3)
Gołdap: 01:34:13 (72 / 2)
03:27:13
94 Mariusz Kabza 1970 1970 M40 24 74 Płock: 01:57:01 (252 / 52)
Ślesin: 01:31:17 (178 / 49)
03:28:18
95 Tomasz Wajszczak M30 22 75 Płock: 01:56:32 (251 / 101)
Ślesin: 01:37:49 (207 / 57)
03:34:21
96 Michał Andrzejewski M30 23 76 Augustów: 01:50:18 (88 / 27)
Gołdap: 01:44:43 (94 / 24)
03:35:01
97 Jarosław Lewandowski M30 24 77 Płock: 02:03:05 (264 / 103)
Ślesin: 01:40:43 (220 / 60)
03:43:48
98 Karolina Swistak Swistaki 1978 F40 3 21 Płock: 02:03:50 (266 / 8)
Ślesin: 01:44:55 (229 / 12)
03:48:45
99 Arkadiusz Piechota M30 25 78 Płock: 02:05:30 (268 / 104)
Augustów: 01:46:47 (82 / 25)
03:52:17
100 Grzegorz Piętowski M50 9 79 Płock: 02:06:55 (270 / 15)
Gołdap: 01:49:29 (99 / 12)
03:56:24
101 Jan Bagiński OleckoBiega M60 5 80 Augustów: 02:02:45 (91 / 5)
Gołdap: 01:57:51 (102 / 3)
04:00:36
102 Piotr Kurek BUDMIX BUDMIX - Ślesin M30 26 81 Ślesin: 01:02:21 (2 / 1)
01:02:21
103 Hubert Król TrenerTriathlonu.pl M30 27 82 Ślesin: 01:02:38 (3 / 2)
01:02:38
104 Aleksander Wostal GVT M20 13 83 Ślesin: 01:02:55 (4 / 2)
01:02:55
105 Paweł Lenartowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M20 14 84 Ślesin: 01:03:03 (5 / 3)
01:03:03
106 Piotr Stanik LABOSPORT Team Labosport Polska M20 15 85 Ślesin: 01:04:58 (6 / 4)
01:04:58
107 Roman Brzozowski TRI FUN&SPORT M30 28 86 Ślesin: 01:05:05 (7 / 3)
01:05:05
108 Piotr Witkowski JCH Team M40 25 87 Augustów: 01:05:25 (2 / 1)
01:05:25
109 Łukasz Dąbrowski Trizarza M30 29 88 Ślesin: 01:05:25 (9 / 4)
01:05:25
110 Jakub Krzemiński Fundacja Jeppesena Bike U Up M20 16 89 Stężyca: 01:05:58 (3 / 2)
01:05:58
111 Łukasz Wojtyna 12tri.pl M30 30 90 Augustów: 01:06:10 (3 / 1)
01:06:10
112 Rafał Przychodzień Kuźnia Triathlonu M40 26 91 Ślesin: 01:06:14 (13 / 2)
01:06:14
113 Paweł Opiela 7PRO Team M18 1 92 Ślesin: 01:06:26 (14 / 1)
01:06:26
114 Filip Szołowski LABOSPORT Team M30 31 93 Augustów: 01:07:24 (4 / 2)
01:07:24
115 Marcin Dimitrow NEON TEAM D7 M40 27 94 Gołdap: 01:07:38 (1 / 1)
01:07:38
116 Marcel Siemianowski UKS TRS SUSZ M16 6 95 Ślesin: 01:07:52 (16 / 1)
01:07:52
117 Jakub Tadeusz Popławski weterynek.pl/BikeUUp M30 32 96 Stężyca: 01:07:58 (4 / 2)
01:07:58
118 Filip Kwiatkowski M18 2 97 Ślesin: 01:08:13 (17 / 2)
01:08:13
119 Arkadiusz Kord M20 17 98 Gołdap: 01:08:27 (4 / 1)
01:08:27
120 Sebastian Kulesza SIR-HA Sieradz SIR-HA M40 28 99 Ślesin: 01:08:28 (18 / 3)
01:08:28
121 Adam Turowiec UAM TRIATHLON POZNAŃ Appetiteforsports.com M40 29 100 Ślesin: 01:08:46 (19 / 4)
01:08:46
122 Damian Wiśniewski Dietetyk sportowy - Damian Wiśniewski M20 18 101 Ślesin: 01:08:49 (20 / 8)
01:08:49
123 Przemysław Gaj TRITON KONIN M20 19 102 Ślesin: 01:09:09 (22 / 10)
01:09:09
124 Olaf Ciamciak Kuźnia Triathlonu WOPR Oddział Miejski w Chodzieży M18 3 103 Ślesin: 01:09:14 (23 / 3)
01:09:14
125 Łukasz Ziniewicz Waniewski Coaching M40 30 104 Stężyca: 01:09:26 (6 / 2)
01:09:26
126 Sławek Siemianowski UKS TRS SUSZ M40 31 105 Ślesin: 01:09:33 (25 / 5)
01:09:33
127 Maksymilian Glapiński M18 4 106 Płock: 01:09:39 (1 / 1)
01:09:39
128 Rafał Ślesicki Ciśnij szwagier Ostre M30 33 107 Stężyca: 01:09:40 (8 / 3)
01:09:40
129 Mateusz Kąkol Szkoła pływania AQUATIC M30 34 108 Stężyca: 01:09:50 (9 / 4)
01:09:50
130 Marek Piekarski Restauracja KING FU Bydgoszcz TriSpace M40 32 109 Ślesin: 01:09:53 (26 / 6)
01:09:53
131 Paweł Nowak Motiv Home Motiv Home M30 35 110 Ślesin: 01:09:58 (27 / 7)
01:09:58
132 Michał Wojciechowski TRITON KONIN M20 20 111 Ślesin: 01:10:03 (29 / 11)
01:10:03
133 Krzysztof Lemke Gdyński Triathlon M40 33 112 Stężyca: 01:10:08 (11 / 4)
01:10:08
134 Michał Borkowy M40 34 113 Augustów: 01:10:40 (7 / 4)
01:10:40
135 Grzegorz Sebastianowicz DALEJ M30 36 114 Płock: 01:10:41 (2 / 1)
01:10:41
136 Jerzy Kuczma HalfDead M20 21 115 Ślesin: 01:10:41 (32 / 12)
01:10:41
137 Mariusz Czech UKS Tri-Team Rumia Grupa Rubo M30 37 116 Stężyca: 01:10:44 (13 / 5)
01:10:44
138 Bartosz Zimny BUDMIX BUDMIX M30 38 117 Ślesin: 01:10:50 (33 / 9)
01:10:50
139 Maciiej Struk AĘ tri club M40 35 118 Stężyca: 01:10:51 (14 / 5)
01:10:51
140 Piotr Kuliński Iron Fighters M20 22 119 Ślesin: 01:10:58 (35 / 13)
01:10:58
141 Adrian Zarzecki Trizarza M30 39 120 Płock: 01:11:31 (4 / 2)
01:11:31
142 Paulina Wargacka F20 6 22 Ślesin: 01:11:34 (38 / 1)
01:11:34
143 Mariusz Matuszewski Warsaw Masters Team Goldhol M40 36 121 Gołdap: 01:11:36 (7 / 3)
01:11:36
144 Damian Tomaszewicz Tomaszewicz Team M20 23 122 Stężyca: 01:11:47 (16 / 5)
01:11:47
145 Karol Kołkowski Torus Triathlon Team Team Elwart M20 24 123 Stężyca: 01:11:50 (17 / 6)
01:11:50
146 Grzegorz Kopacz XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL M30 40 124 Ślesin: 01:11:58 (40 / 12)
01:11:58
147 Kamil Zieliński Apple Marines Apple Marines M30 41 125 Gołdap: 01:12:05 (8 / 2)
01:12:05
148 Przemysław Grodecki SNS FOOD TRI TEAM Przemysław Grodecki M50 10 126 Ślesin: 01:12:23 (41 / 1)
01:12:23
149 Arkadiusz Węgier UKS TRS SUSZ M40 37 127 Ślesin: 01:12:23 (42 / 8)
01:12:23
150 Aleksandr Smirnov Amberman M50 11 128 Gołdap: 01:12:24 (10 / 1)
01:12:24
151 Artur Derwiszyński deRavish TT M40 38 129 Ślesin: 01:12:32 (43 / 9)
01:12:32
152 Jadwiga Wyrwińska AZS AWF Poznań F18 1 23 Ślesin: 01:12:55 (44 / 1)
01:12:55
153 Marek Bąk M40 39 130 Płock: 01:13:03 (7 / 1)
01:13:03
154 Artur Rybicki Toruń Multisport Team M30 42 131 Ślesin: 01:13:09 (45 / 13)
01:13:09
155 Dawid Szot TriNEGU M20 25 132 Stężyca: 01:13:16 (19 / 7)
01:13:16
156 Leszek Klawitter DUDYCZ team M40 40 133 Stężyca: 01:13:19 (20 / 7)
01:13:19
157 Szymon Kowalski Celironman M40 41 134 Ślesin: 01:13:22 (47 / 10)
01:13:22
158 Adam Pietrzak M20 26 135 Ślesin: 01:13:28 (48 / 15)
01:13:28
159 Piotr Słodowicz Grupa Trójmiasto M40 42 136 Stężyca: 01:13:35 (21 / 8)
01:13:35
160 Leszek Lemke Gdyński Triathlon M40 43 137 Stężyca: 01:13:36 (22 / 9)
01:13:36
161 Matwusz Wrobel Team sparrow M20 27 138 Ślesin: 01:13:43 (50 / 16)
01:13:43
162 Maciej Winczewski MKS Truso Elbląg Triathlon M18 5 139 Stężyca: 01:13:51 (23 / 1)
01:13:51
163 Rafał Malinowski 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M20 28 140 Gołdap: 01:13:52 (12 / 4)
01:13:52
164 Krzysztof Dusiński runREM M40 44 141 Stężyca: 01:13:53 (24 / 10)
01:13:53
165 Bartosz Wieczorek M30 43 142 Ślesin: 01:13:56 (51 / 15)
01:13:56
166 Bartosz Litwin Chełmska Grupa Triathlonu M30 44 143 Gołdap: 01:13:56 (13 / 4)
01:13:56
167 Miłosz Żychliński Celironman M40 45 144 Ślesin: 01:14:02 (52 / 11)
01:14:02
168 Michał Iskierko Tridea M30 45 145 Ślesin: 01:14:03 (54 / 16)
01:14:03
169 Mateusz Ślesicki M20 29 146 Ślesin: 01:14:03 (53 / 17)
01:14:03
170 Mateusz Mikołajczak WP M20 30 147 Stężyca: 01:14:05 (25 / 8)
01:14:05
171 Tomasz Tupalski M30 46 148 Augustów: 01:14:05 (11 / 4)
01:14:05
172 Dominik Kaczmarek K2 Siec Pizzerii K2 Sieć Pizzerii M40 46 149 Ślesin: 01:14:18 (55 / 12)
01:14:18
173 Rafał Urbanowicz M30 47 150 Gołdap: 01:14:22 (15 / 5)
01:14:22
174 Mateusz Agier M30 48 151 Ślesin: 01:14:33 (56 / 17)
01:14:33
175 Maksymilian Golis SNG WILD DUCKS M16 7 152 Ślesin: 01:14:37 (57 / 5)
01:14:37
176 Radosław Romanowski KS Jelonki Dobre Miasto M40 47 153 Gołdap: 01:14:39 (16 / 5)
01:14:39
177 Adam Jezierski PULS TRI TEAM M40 48 154 Stężyca: 01:14:51 (27 / 11)
01:14:51
178 Damian Owczarek M40 49 155 Ślesin: 01:14:52 (58 / 13)
01:14:52
179 Maciej Mazur M30 49 156 Ślesin: 01:14:56 (59 / 18)
01:14:56
180 Krzysztof Kuczyński BIM Architekci M20 31 157 Płock: 01:14:58 (13 / 5)
01:14:58
181 Piotr Trębacz M20 32 158 Ślesin: 01:14:59 (60 / 18)
01:14:59
182 Mariusz Jurczewski Nadaktywni Białystok [empem group] [transmitujemy.pl] M30 50 159 Augustów: 01:15:00 (13 / 5)
01:15:00
183 Paweł Dąbrowski M40 50 160 Ślesin: 01:15:02 (61 / 14)
01:15:02
184 Agnieszka Chudek Luft Tri Team F20 7 24 Ślesin: 01:15:17 (62 / 2)
01:15:17
185 Marcin Duła Euroglas Polska M30 51 161 Ślesin: 01:15:23 (64 / 19)
01:15:23
186 Błażej Szwedowski TRI Starogard Gdański M30 52 162 Stężyca: 01:15:24 (28 / 6)
01:15:24
187 Mateusz Dunaj M30 53 163 Ślesin: 01:15:24 (65 / 20)
01:15:24
188 Łukasz Zbutowicz AKB & Klub Biegcza Lidzbark Warmiński M30 54 164 Gołdap: 01:15:27 (19 / 6)
01:15:27
189 Radosław Groszewski TRISWIMRUN M40 51 165 Gołdap: 01:15:30 (20 / 7)
01:15:30
190 Ignacy Kaim LiTT M30 55 166 Płock: 01:15:45 (15 / 6)
01:15:45
191 Mateusz Nowicki TEAM WRACAM DO ZDROWIA M40 52 167 Stężyca: 01:15:46 (29 / 12)
01:15:46
192 Olaf Kacperski M40 53 168 Stężyca: 01:15:52 (30 / 13)
01:15:52
193 Jaroslaw Wikalinski LUFT TRI TEAM M40 54 169 Ślesin: 01:15:53 (70 / 16)
01:15:53
194 Michal Rusak Ja trenuje czemu nie on the wok team M30 56 170 Gołdap: 01:15:54 (21 / 7)
01:15:54
195 Łukasz Jakobschy F3Team M40 55 171 Stężyca: 01:15:59 (31 / 14)
01:15:59
196 Ryszard Gurzęda M20 33 172 Stężyca: 01:16:01 (32 / 10)
01:16:01
197 Marek Rother Rother Masters Swim Team M50 12 173 Stężyca: 01:16:02 (33 / 1)
01:16:02
198 Mateusz Michałowski LANGE TRI COACH M20 34 174 Gołdap: 01:16:05 (22 / 5)
01:16:05
199 Kamil Lubiński Centrum Sportowe u Jezuitów M20 35 175 Gołdap: 01:16:13 (23 / 6)
01:16:13
200 Karol Szczebiot Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M30 57 176 Gołdap: 01:16:19 (24 / 8)
01:16:19
201 Adam Niepsuj M30 58 177 Ślesin: 01:16:33 (72 / 23)
01:16:33
202 Sławek Szymków Banach Sport Team BST M40 56 178 Stężyca: 01:16:42 (34 / 15)
01:16:42
203 Jarosław Makowski M40 57 179 Ślesin: 01:16:51 (73 / 18)
01:16:51
204 Wojciech Borysławski Team LACRIMA Optyk M30 59 180 Ślesin: 01:16:52 (74 / 24)
01:16:52
205 Jakub Górski Vegan Atheist M40 58 181 Stężyca: 01:17:10 (35 / 16)
01:17:10
206 Artur Kostrzewski Celironman M40 59 182 Ślesin: 01:17:12 (77 / 21)
01:17:12
207 Jarek Osmolik Trizarza M40 60 183 Płock: 01:17:14 (18 / 5)
01:17:14
208 Tomasz Sośnierz M30 60 184 Ślesin: 01:17:15 (78 / 25)
01:17:15
209 Łukasz Brzeziński Celironman M30 61 185 Płock: 01:17:17 (19 / 7)
01:17:17
210 Wojciech Onoszko M30 62 186 Stężyca: 01:17:18 (36 / 7)
01:17:18
211 Grzegorz Gładysz M30 63 187 Ślesin: 01:17:20 (80 / 26)
01:17:20
212 Piotr Prokop LABOSPORT Team TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M40 61 188 Gołdap: 01:17:23 (26 / 9)
01:17:23
213 Jakub Jaroszewski M18 6 189 Płock: 01:17:27 (20 / 2)
01:17:27
214 Paweł Szymaniak M20 36 190 Ślesin: 01:17:30 (82 / 20)
01:17:30
215 Ariel Galewski 1986 M30 64 191 Stężyca: 01:17:37 (37 / 8)
01:17:37
216 Dariusz Cholewiński Huragan Miedzyń M40 62 192 Płock: 01:17:42 (21 / 6)
01:17:42
217 Anna Nowak Motiv Home Motiv Home F30 9 25 Ślesin: 01:17:43 (83 / 2)
01:17:43
218 Daniel Piotrowski M20 37 193 Stężyca: 01:17:44 (38 / 11)
01:17:44
219 Witold Fudali M30 65 194 Płock: 01:17:44 (22 / 8)
01:17:44
220 Ireneusz Kuciński M40 63 195 Gołdap: 01:17:49 (28 / 10)
01:17:49
221 Piotr Kolasa M30 66 196 Ślesin: 01:17:56 (84 / 28)
01:17:56
222 Jakub Anyszkiewicz M16 8 197 Płock: 01:17:58 (23 / 1)
01:17:58
223 Tomasz Zieliński Wirtualna Polska Triathlon Team M30 67 198 Stężyca: 01:18:08 (40 / 10)
01:18:08
224 Piotr Kęszka M40 64 199 Ślesin: 01:18:11 (87 / 23)
01:18:11
225 Emil Bursiewicz 3T Białystok M30 68 200 Augustów: 01:18:13 (19 / 7)
01:18:13
226 Mateusz Prus TRITON KONIN M20 38 201 Ślesin: 01:18:15 (88 / 21)
01:18:15
227 Jan Łyskawka - - M20 39 202 Ślesin: 01:18:18 (89 / 22)
01:18:18
228 Maciej Antkowiak Konin PRO M30 69 203 Ślesin: 01:18:25 (91 / 30)
01:18:25
229 Konrad Kosecki TRICLUB M30 70 204 Płock: 01:18:28 (26 / 10)
01:18:28
230 Kamil Nadratowski PROTEA TEAM M30 71 205 Stężyca: 01:18:30 (41 / 11)
01:18:30
231 Paweł Sołtysiak MOYA Running Team M40 65 206 Ślesin: 01:18:31 (92 / 24)
01:18:31
232 Rafał Kosakowski M40 66 207 Ślesin: 01:18:35 (93 / 25)
01:18:35
233 Jarosław Ciupa ARRK M40 67 208 Ślesin: 01:18:37 (95 / 26)
01:18:37
234 Kinga Lorek MKS Truso Elbląg F20 8 26 Stężyca: 01:18:38 (43 / 1)
01:18:38
235 Marek Łaski TRI Starogard Gdański MILL ITS MAREK ŁASKI M30 72 209 Stężyca: 01:18:43 (44 / 12)
01:18:43
236 Mariusz Leszczynski Smashing Pąpkins M40 68 210 Ślesin: 01:18:54 (96 / 27)
01:18:54
237 Piotr Krzemiński M30 73 211 Stężyca: 01:19:06 (45 / 13)
01:19:06
238 Julian Ziółkowski Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy M50 13 212 Stężyca: 01:19:07 (46 / 2)
01:19:07
239 Mariusz Kisiel M40 69 213 Gołdap: 01:19:09 (32 / 11)
01:19:09
240 Paweł Kawczynski Tridea Team M30 74 214 Stężyca: 01:19:16 (47 / 14)
01:19:16
241 Krzysztof Kajetanowicz TRICLUB M30 75 215 Płock: 01:19:27 (29 / 12)
01:19:27
242 Grzegorz Kopania ATP Augustów M40 70 216 Augustów: 01:19:30 (23 / 7)
01:19:30
243 Emil Tomczyk Pan Pan M20 40 217 Ślesin: 01:19:32 (98 / 23)
01:19:32
244 Beata Światłowska F20 9 27 Ślesin: 01:19:34 (99 / 4)
01:19:34
245 Mikołaj Protasiewicz M20 41 218 Ślesin: 01:19:37 (100 / 24)
01:19:37
246 Krzysztof Daniel Kuźnia Triathlonu M30 76 219 Płock: 01:19:39 (30 / 13)
01:19:39
247 Michał Kostro 3T BIAŁYSTOK M20 42 220 Augustów: 01:19:44 (24 / 5)
01:19:44
248 Bartłomiej Mazgaj Celironman M30 77 221 Płock: 01:19:46 (31 / 14)
01:19:46
249 Hubert Żołnierowicz BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 71 222 Płock: 01:19:47 (32 / 8)
01:19:47
250 Wojciech Kuźma M50 14 223 Ślesin: 01:19:54 (103 / 4)
01:19:54
251 Paweł Królikowski M50 15 224 Ślesin: 01:19:55 (104 / 5)
01:19:55
252 Karolina Janyga-Kulik Bike U Up- EUROPELL F40 4 28 Stężyca: 01:19:57 (48 / 1)
01:19:57
253 Paweł Wasielewski Włocławek Triathlon Team M30 78 225 Ślesin: 01:19:59 (105 / 32)
01:19:59
254 Łukasz Grzybek M30 79 226 Płock: 01:19:59 (34 / 15)
01:19:59
255 Tomasz Grabowski Kuźnia Triathlonu M50 16 227 Stężyca: 01:20:01 (49 / 3)
01:20:01
256 Grzegorz Ziółkowski NeON Team / PwC Alumini M30 80 228 Płock: 01:20:05 (35 / 16)
01:20:05
257 Marcin Żuk Zielony Koncept M40 72 229 Ślesin: 01:20:10 (106 / 29)
01:20:10
258 Łukasz Jaumień TWW / WMT M30 81 230 Płock: 01:20:12 (36 / 17)
01:20:12
259 Michał Paracki Eurocash M30 82 231 Stężyca: 01:20:17 (50 / 15)
01:20:17
260 Jacek Kuciaba M40 73 232 Stężyca: 01:20:21 (51 / 18)
01:20:21
261 Sławomir Wojdas M20 43 233 Płock: 01:20:22 (37 / 7)
01:20:22
262 Bartosz Łodko ROSTI POLAND M30 83 234 Augustów: 01:20:24 (25 / 9)
01:20:24
263 Jacek Ptak Projekt AK M30 84 235 Ślesin: 01:20:32 (108 / 33)
01:20:32
264 Michał Świątek M30 85 236 Ślesin: 01:20:33 (109 / 34)
01:20:33
265 Paweł Remiszewski 1Liga Tri Team M30 86 237 Płock: 01:20:36 (38 / 18)
01:20:36
266 Tomasz Jankowski M40 74 238 Ślesin: 01:20:39 (110 / 30)
01:20:39
267 Dawid Palacz Active Nekla M30 87 239 Ślesin: 01:20:40 (111 / 35)
01:20:40
268 Kamil Selwa MKS Truso Elbląg M18 7 240 Stężyca: 01:20:41 (52 / 2)
01:20:41
269 Tomasz Sobiecki M30 88 241 Ślesin: 01:20:45 (112 / 36)
01:20:45
270 Piotr Kryśka M20 44 242 Augustów: 01:20:47 (26 / 6)
01:20:47
271 Sebastian Stachowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M30 89 243 Płock: 01:20:55 (39 / 19)
01:20:55
272 Damian Stusio M40 75 244 Stężyca: 01:21:00 (53 / 19)
01:21:00
273 Milena Budrewicz MBC - Maciej Bodnar Coaching World Dental F30 10 29 Gołdap: 01:21:10 (38 / 3)
01:21:10
274 Jakub Rybak VELUX M30 90 245 Ślesin: 01:21:13 (114 / 37)
01:21:13
275 Konrad Kopeć M40 76 246 Stężyca: 01:21:18 (55 / 20)
01:21:18
276 Konrad Will M30 91 247 Gołdap: 01:21:18 (39 / 11)
01:21:18
277 Łukasz Kruszka M40 77 248 Ślesin: 01:21:18 (115 / 32)
01:21:18
278 Agnieszka Kropiewnicka F30 11 30 Płock: 01:21:23 (41 / 1)
01:21:23
279 Wojciech Cieślik M30 92 249 Ślesin: 01:21:27 (117 / 38)
01:21:27
280 Agata Piekarska Uks Pływacy Augustów F16 3 31 Augustów: 01:21:28 (28 / 2)
01:21:28
281 Arkadiusz Lepka Iron Fighters M20 45 250 Ślesin: 01:21:34 (118 / 25)
01:21:34
282 Przemysław Uździło Wyczesani M30 93 251 Augustów: 01:21:35 (29 / 10)
01:21:35
283 Zbyszek Pawiński Celironman M60 6 252 Ślesin: 01:21:36 (120 / 2)
01:21:36
284 Sebastian Lis M20 46 253 Ślesin: 01:21:38 (121 / 26)
01:21:38
285 Wojciech Pekrul MiedzyTreningami M20 47 254 Stężyca: 01:21:42 (57 / 12)
01:21:42
286 Agata Rettig TRI Lakes City Chodzież F18 2 32 Ślesin: 01:21:56 (122 / 2)
01:21:56
287 Jakub Szulc PaintRun Szulc-Trading M18 8 255 Augustów: 01:21:57 (30 / 1)
01:21:57
288 Krzysztof Prędota Trucht Tarchomin Team M40 78 256 Stężyca: 01:22:00 (58 / 21)
01:22:00
289 Karolina Rudlicka Rambo Girl still Alive; Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe F30 12 33 Gołdap: 01:22:02 (40 / 4)
01:22:02
290 Łukasz Wieczorek Run4Fun www.bytpak.pl M30 94 257 Płock: 01:22:16 (42 / 20)
01:22:16
291 Mateusz Nałęcz-Gembicki M30 95 258 Ślesin: 01:22:19 (125 / 39)
01:22:19
292 Jakub Janiszewski Kuźnia Triathlonu M18 9 259 Ślesin: 01:22:20 (126 / 4)
01:22:20
293 Xavier Thiry M40 79 260 Płock: 01:22:24 (44 / 9)
01:22:24
294 Emilia Domańska Kuźnia Triathlonu F30 13 34 Płock: 01:22:27 (45 / 2)
01:22:27
295 Tomasz Wiński Łowcy Przygód Gołdap M30 96 261 Gołdap: 01:22:33 (42 / 12)
01:22:33
296 Paweł Zalewski PZU Sport Team M40 80 262 Płock: 01:22:39 (46 / 10)
01:22:39
297 Radosław Szapar Cyberpunks M40 81 263 Stężyca: 01:22:41 (60 / 22)
01:22:41
298 Maciej Bogdaniuk M20 48 264 Gołdap: 01:22:42 (43 / 7)
01:22:42
299 Rafał Kotuła Billennium Squad M40 82 265 Płock: 01:22:43 (47 / 11)
01:22:43
300 Arkadiusz Ryta TRITON KONIN M20 49 266 Ślesin: 01:22:49 (127 / 27)
01:22:49
301 Mirosław Baszkiewicz TRITON KONIN M50 17 267 Ślesin: 01:22:55 (128 / 7)
01:22:55
302 Jaroslaw Ajtel Team Letja M40 83 268 Stężyca: 01:23:01 (61 / 23)
01:23:01
303 Konrad Nadobnik BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M30 97 269 Płock: 01:23:02 (48 / 22)
01:23:02
304 Michał Kowalski KSR Team M40 84 270 Stężyca: 01:23:06 (63 / 25)
01:23:06
305 Marta Labuhn Tridea Team F20 10 35 Stężyca: 01:23:07 (64 / 3)
01:23:07
306 Tomasz Krajcarski Litwin Triathlon Team (LTT) M20 50 271 Gołdap: 01:23:10 (46 / 8)
01:23:10
307 Marek Kwiatkowski niezrzeszony M50 18 272 Płock: 01:23:10 (49 / 1)
01:23:10
308 Grzegorz Kubiak MCPP M30 98 273 Płock: 01:23:16 (50 / 23)
01:23:16
309 Krzysztof Zakrzewski M30 99 274 Płock: 01:23:17 (51 / 24)
01:23:17
310 Jakub Merda MOCNO W PRAWO TEAM SPJ System Sp. z. o.o. M30 100 275 Ślesin: 01:23:19 (129 / 40)
01:23:19
311 Julia Kwiatkowska F20 11 36 Płock: 01:23:21 (52 / 1)
01:23:21
312 Paweł Bernacki M30 101 276 Augustów: 01:23:26 (35 / 13)
01:23:26
313 Katarzyna Wieczorek Pryzmat Team F30 14 37 Płock: 01:23:26 (53 / 3)
01:23:26
314 Bartłomiej Banasiak M20 51 277 Augustów: 01:23:28 (36 / 7)
01:23:28
315 Zbyszek Rost M30 102 278 Stężyca: 01:23:40 (66 / 18)
01:23:40
316 Waldemar Galant M40 85 279 Ślesin: 01:23:46 (130 / 34)
01:23:46
317 Maciej Jaraszek PULS TRI TEAM M30 103 280 Ślesin: 01:23:46 (131 / 41)
01:23:46
318 Paweł Szymaniewski M40 86 281 Augustów: 01:23:48 (38 / 10)
01:23:48
319 Marta Mering Trispace F30 15 38 Ślesin: 01:23:54 (132 / 3)
01:23:54
320 Michał Dembczyński M20 52 282 Stężyca: 01:23:55 (67 / 13)
01:23:55
321 Mateusz Piechota Kuźnia Triathlonu M30 104 283 Płock: 01:24:03 (56 / 25)
01:24:03
322 Krzysztof Szabłowski Duo:enduro M40 87 284 Ślesin: 01:24:05 (134 / 36)
01:24:05
323 Tadeusz Popławski weterynek.pl/BIKE U UP/ M50 19 285 Stężyca: 01:24:08 (68 / 5)
01:24:08
324 Dominik Jarzyński PULS TRI TEAM M40 88 286 Płock: 01:24:12 (57 / 12)
01:24:12
325 Tomek Anyżewski Iron House Studio Treningu M30 105 287 Ślesin: 01:24:13 (135 / 42)
01:24:13
326 Michał Majewski M30 106 288 Augustów: 01:24:17 (39 / 14)
01:24:17
327 Katarzyna Maciejewska-Litwin Chełmska Grupa Triathlonu F20 12 39 Gołdap: 01:24:18 (48 / 1)
01:24:18
328 Wojciech Najuch Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M30 107 289 Gołdap: 01:24:20 (49 / 14)
01:24:20
329 Katarzyna Zawadzka TRINERGY TEAM / DRUŻYNA TVN F30 16 40 Płock: 01:24:23 (58 / 5)
01:24:23
330 Filip Nowak TRITON KONIN M20 53 290 Ślesin: 01:24:24 (136 / 28)
01:24:24
331 Rafał Butler M30 108 291 Augustów: 01:24:26 (40 / 15)
01:24:26
332 Sławomir Dutkiewicz UKS TRS SUSZ M40 89 292 Stężyca: 01:24:32 (69 / 26)
01:24:32
333 Patrycja Makowska F20 13 41 Ślesin: 01:24:35 (138 / 6)
01:24:35
334 Marcin Makar M18 10 293 Gołdap: 01:24:35 (50 / 1)
01:24:35
335 Tomasz Ludkowski M30 109 294 Ślesin: 01:24:35 (139 / 43)
01:24:35
336 Michał Szumny M30 110 295 Płock: 01:24:49 (61 / 27)
01:24:49
337 Mateusz Zawadzki M20 54 296 Płock: 01:24:50 (62 / 9)
01:24:50
338 Damian Tokarski M40 90 297 Ślesin: 01:24:54 (141 / 37)
01:24:54
339 Dariusz Zalewski Nadaktywni Białystok M50 20 298 Gołdap: 01:24:59 (51 / 7)
01:24:59
340 Artur Strzałkowski M20 55 299 Płock: 01:25:13 (64 / 10)
01:25:13
341 Grzegorz Cylkowski TRI Starogard Gdański M30 111 300 Stężyca: 01:25:19 (71 / 19)
01:25:19
342 Diana Płucienniczak F30 17 42 Gołdap: 01:25:20 (52 / 5)
01:25:20
343 Wojciech Banasik M30 112 301 Płock: 01:25:22 (66 / 29)
01:25:22
344 Marek Składanowski M30 113 302 Płock: 01:25:22 (65 / 30)
01:25:22
345 Mariusz Toporowski MRKS Gdańsk M50 21 303 Stężyca: 01:25:24 (72 / 6)
01:25:24
346 Grzegorz Hoffman M30 114 304 Płock: 01:25:27 (67 / 31)
01:25:27
347 Marek Długosz KB Geotermia Uniejów M50 22 305 Ślesin: 01:25:29 (142 / 9)
01:25:29
348 Michał Pietrzak BLOKUS Sp. z o.o. M40 91 306 Ślesin: 01:25:30 (143 / 38)
01:25:30
349 Paulina Krajcarska Litwin Triathlon Team F20 14 43 Gołdap: 01:25:32 (53 / 2)
01:25:32
350 Agata Cichoszewska Wolsztyński Akademia Biegowa F30 18 44 Ślesin: 01:25:36 (144 / 4)
01:25:36
351 Mateusz Fiedorow WSNT M30 115 307 Stężyca: 01:25:39 (73 / 20)
01:25:39
352 Sebastian Pasturek AS PRODUKT SEBASTIAN PASTUREK AS PRODUKT SEBASTIAN PASTUREK M40 92 308 Ślesin: 01:25:46 (145 / 39)
01:25:46
353 Piotr Cichanowicz LANGE TRI COACH M20 56 309 Płock: 01:25:50 (68 / 11)
01:25:50
354 Arek Jeż GRUPA JEŻ Grupa Jeż M30 116 310 Płock: 01:25:51 (70 / 32)
01:25:51
355 Patryk Kalkowski M20 57 311 Płock: 01:25:52 (71 / 12)
01:25:52
356 Rafał Wendekier M20 58 312 Płock: 01:25:55 (72 / 13)
01:25:55
357 Przemo Manuszak 1983 M30 117 313 Ślesin: 01:26:00 (146 / 44)
01:26:00
358 Michal Pawlak M30 118 314 Ślesin: 01:26:04 (147 / 45)
01:26:04
359 Maciej Brzeziński WITC M30 119 315 Stężyca: 01:26:05 (77 / 21)
01:26:05
360 Michał Gleszczyński M30 120 316 Stężyca: 01:26:09 (78 / 22)
01:26:09
361 Radosław Samselski M30 121 317 Augustów: 01:26:09 (43 / 17)
01:26:09
362 Stefan Gonczar M20 59 318 Stężyca: 01:26:10 (79 / 14)
01:26:10
363 Faustyna Skorupa Sparta Augustów F18 3 45 Augustów: 01:26:14 (44 / 1)
01:26:14
364 Marzena Oświecińska Tim Małego F30 19 46 Gołdap: 01:26:16 (54 / 6)
01:26:16
365 Maksymilian Pużyński M16 9 319 Augustów: 01:26:33 (45 / 2)
01:26:33
366 Jakub Ławecki M20 60 320 Stężyca: 01:26:38 (80 / 15)
01:26:38
367 Tomasz Kałuziński M40 93 321 Stężyca: 01:26:40 (81 / 29)
01:26:40
368 Szymon Wąsowski M30 122 322 Płock: 01:26:40 (74 / 34)
01:26:40
369 Tom Szupszyński M30 123 323 Gołdap: 01:26:44 (55 / 15)
01:26:44
370 Piotr Bednarek M20 61 324 Płock: 01:26:46 (75 / 14)
01:26:46
371 Jakub Filipczyk M20 62 325 Płock: 01:26:49 (76 / 15)
01:26:49
372 Maria Krefft MLKS BASZTA BYTÓW F18 4 47 Stężyca: 01:26:52 (82 / 1)
01:26:52
373 Rafał Drzewiecki Run4Fun www.bytpak.pl M40 94 326 Płock: 01:26:54 (77 / 14)
01:26:54
374 Aneta Sowa Celironman Happy Tri Friends Ludwik Sikorski / Uzdrowisko Termalne Uniejów F40 5 48 Ślesin: 01:26:56 (150 / 2)
01:26:56
375 Mateusz Pawełkiewicz M20 63 327 Stężyca: 01:27:00 (83 / 16)
01:27:00
376 Tomek Wojcicki M40 95 328 Płock: 01:27:00 (78 / 15)
01:27:00
377 Agnieszka Adamczewska F40 6 49 Ślesin: 01:27:02 (151 / 3)
01:27:02
378 Tomasz Szymala M40 96 329 Ślesin: 01:27:04 (152 / 40)
01:27:04
379 Zbigniew Kowalewski Niezrzeszony M60 7 330 Stężyca: 01:27:04 (84 / 1)
01:27:04
380 Karol Nadratowski M20 64 331 Stężyca: 01:27:06 (85 / 17)
01:27:06
381 Robert Wójtych M40 97 332 Ślesin: 01:27:06 (153 / 41)
01:27:06
382 Tomasz Nowicki DASZEWICE M50 23 333 Ślesin: 01:27:07 (154 / 10)
01:27:07
383 Igor Szymanek Trizarza M20 65 334 Płock: 01:27:19 (80 / 16)
01:27:19
384 Marcin Truszkowski M30 124 335 Augustów: 01:27:20 (47 / 19)
01:27:20
385 Michał Juchacz Dziki z Balczewa M40 98 336 Ślesin: 01:27:23 (155 / 42)
01:27:23
386 Marek Bakuła M40 99 337 Płock: 01:27:23 (81 / 17)
01:27:23
387 Paulina Zackiewicz BigYellowFoot AdventureTeam 1992 F20 15 50 Stężyca: 01:27:25 (87 / 4)
01:27:25
388 Bartosz Stosz M40 100 338 Augustów: 01:27:27 (49 / 11)
01:27:27
389 Tomasz Kacmajor M30 125 339 Stężyca: 01:27:34 (88 / 23)
01:27:34
390 Maciej Paszke M20 66 340 Płock: 01:27:35 (83 / 17)
01:27:35
391 Paweł Grochowski Ginness M30 126 341 Płock: 01:27:42 (84 / 35)
01:27:42
392 Paweł Kalwas M40 101 342 Ślesin: 01:27:47 (156 / 43)
01:27:47
393 Dominik Kacprzak M30 127 343 Płock: 01:27:49 (86 / 36)
01:27:49
394 Tomasz Woźniak Tridea Team M40 102 344 Stężyca: 01:27:50 (89 / 31)
01:27:50
395 Maciej Filipczuk M30 128 345 Augustów: 01:27:57 (50 / 20)
01:27:57
396 Piotr Orzeszek TriWawa M30 129 346 Płock: 01:27:59 (88 / 37)
01:27:59
397 Aleksandra Różalska ETT Elbląg Triathlon Team F40 7 51 Stężyca: 01:27:59 (90 / 3)
01:27:59
398 Daniel Gościło M30 130 347 Augustów: 01:28:00 (51 / 21)
01:28:00
399 Maciej Witczak M40 103 348 Płock: 01:28:00 (90 / 19)
01:28:00
400 Karol Różański JMR M30 131 349 Ślesin: 01:28:00 (157 / 48)
01:28:00
401 Łukasz Grzegrzółka Kuźnia Triathlonu M30 132 350 Płock: 01:28:10 (91 / 38)
01:28:10
402 Piotr Łaski TRIZARZA SCHR ATHLETICS M30 133 351 Płock: 01:28:12 (92 / 39)
01:28:12
403 Mariusz Wołk M20 67 352 Płock: 01:28:16 (93 / 19)
01:28:16
404 Dariusz Ławecki M50 24 353 Stężyca: 01:28:17 (91 / 7)
01:28:17
405 Gosia Jarosiewicz F40 8 52 Stężyca: 01:28:23 (92 / 4)
01:28:23
406 Wojciech Perzyński M50 25 354 Ślesin: 01:28:23 (158 / 11)
01:28:23
407 Łukasz Świątek M20 68 355 Płock: 01:28:24 (95 / 20)
01:28:24
408 Maxime Farbos CFE Polska M30 134 356 Płock: 01:28:26 (96 / 40)
01:28:26
409 Daniel Kunce M30 135 357 Ślesin: 01:28:34 (159 / 49)
01:28:34
410 Agata Iwanowicz ATP Augustów F30 20 53 Augustów: 01:28:37 (52 / 2)
01:28:37
411 Frederic Berardi M40 104 358 Płock: 01:28:42 (99 / 22)
01:28:42
412 Piotr Pakura Dream Tri Team M40 105 359 Stężyca: 01:28:43 (93 / 32)
01:28:43
413 Michał Latak JacekBiega Running Team M40 106 360 Płock: 01:28:43 (100 / 23)
01:28:43
414 Krzysztof Bachewicz M30 136 361 Stężyca: 01:28:44 (94 / 24)
01:28:44
415 Michał Spryszyński TRIrodzinka.pl M30 137 362 Płock: 01:28:47 (102 / 43)
01:28:47
416 Pawel Pilkowski LABOSPORT Team M30 138 363 Płock: 01:28:47 (101 / 42)
01:28:47
417 Oskar Lewandowski M20 69 364 Płock: 01:28:49 (103 / 21)
01:28:49
418 Krzysztof Michalczuk M30 139 365 Ślesin: 01:28:50 (160 / 50)
01:28:50
419 Mariusz Chowański M40 107 366 Ślesin: 01:28:51 (161 / 44)
01:28:51
420 Jakub Piotrowski Twister Team M18 11 367 Płock: 01:28:54 (104 / 3)
01:28:54
421 Dawid Nowiczenko IAKMW Krav Maga Suwałki Green Tools M30 140 368 Gołdap: 01:28:56 (61 / 17)
01:28:56
422 Jan Kurzawski MOCNO W PRAWO TEAM M20 70 369 Ślesin: 01:28:56 (162 / 29)
01:28:56
423 Jakub Kański SNG WILD DUCKS M40 108 370 Ślesin: 01:29:02 (163 / 45)
01:29:02
424 Olga Gruszecka TRITON KONIN F20 16 54 Ślesin: 01:29:10 (165 / 7)
01:29:10
425 Wojciech Stanisławski Skoda Bednarek Dobroń M30 141 371 Ślesin: 01:29:10 (166 / 51)
01:29:10
426 Anita Bartel Torus Triathlon Team F40 9 55 Stężyca: 01:29:22 (95 / 5)
01:29:22
427 Monika Szkuta Kuźnia Triathlonu F40 10 56 Płock: 01:29:23 (106 / 1)
01:29:23
428 Rafał Żak AKS ZŁY M40 109 372 Płock: 01:29:26 (108 / 25)
01:29:26
429 Janusz Borcowski weterynek.pl/Bike U Up M50 26 373 Stężyca: 01:29:28 (96 / 8)
01:29:28
430 Joanna Bryzgalska F30 21 57 Ślesin: 01:29:28 (167 / 6)
01:29:28
431 Paweł Wasilewski M18 12 374 Ślesin: 01:29:36 (168 / 5)
01:29:36
432 Basia Kapela Moldy Unicorns F30 22 58 Ślesin: 01:29:40 (169 / 7)
01:29:40
433 Dorota Buczma F40 11 59 Stężyca: 01:29:42 (98 / 6)
01:29:42
434 Łukasz Mrzygłód Team RunZadar M40 110 375 Stężyca: 01:29:42 (97 / 33)
01:29:42
435 Wojciech Gulkowski Trucht Tarchomin Team M50 27 376 Stężyca: 01:29:48 (99 / 9)
01:29:48
436 Marcel Konieczny M20 71 377 Płock: 01:29:49 (110 / 22)
01:29:49
437 Bartosz Dyguła 49BLot. M30 142 378 Stężyca: 01:29:49 (100 / 25)
01:29:49
438 Hubert Mogielski M30 143 379 Płock: 01:29:51 (111 / 44)
01:29:51
439 Sylwia Lewinska F40 12 60 Stężyca: 01:29:57 (101 / 7)
01:29:57
440 Maciej Lenarczyk M30 144 380 Płock: 01:29:59 (113 / 46)
01:29:59
441 Robert Tarantowicz Towarzystwo Biznesowe Białostockie M30 145 381 Gołdap: 01:30:00 (62 / 18)
01:30:00
442 Przemek Pawłowski M30 146 382 Płock: 01:30:03 (114 / 47)
01:30:03
443 Bogdan Barewski M60 8 383 Augustów: 01:30:09 (54 / 2)
01:30:09
444 Grzegorz Kowalczyk M30 147 384 Płock: 01:30:14 (115 / 48)
01:30:14
445 Mateusz Placek M20 72 385 Ślesin: 01:30:15 (171 / 30)
01:30:15
446 Pawel Postupalski 1974 1974 M40 111 386 Płock: 01:30:23 (116 / 26)
01:30:23
447 Piotr Polaczuk Torus M40 112 387 Stężyca: 01:30:24 (102 / 34)
01:30:24
448 Aleksandra Ubych F20 17 61 Ślesin: 01:30:25 (172 / 8)
01:30:25
449 Michał Krawczyński M40 113 388 Ślesin: 01:30:32 (174 / 47)
01:30:32
450 Piotr Gawryś M30 148 389 Augustów: 01:30:33 (55 / 22)
01:30:33
451 Paulina Klama TRITON KONIN F20 18 62 Ślesin: 01:30:34 (175 / 9)
01:30:34
452 Łukasz Prokop M20 73 390 Augustów: 01:30:36 (56 / 8)
01:30:36
453 Mieszko Cynkier 1979 1979 M40 114 391 Płock: 01:30:44 (118 / 27)
01:30:44
454 Łukasz Pilgun M30 149 392 Płock: 01:30:47 (119 / 49)
01:30:47
455 Maciej Nowak M30 150 393 Płock: 01:30:53 (121 / 50)
01:30:53
456 Mateusz Mikołajczyk M30 151 394 Płock: 01:30:53 (120 / 51)
01:30:53
457 Olga Momot F20 19 63 Płock: 01:30:59 (123 / 3)
01:30:59
458 Bożena Waligóra Bożena Waligóra Bożena Waligóra F40 13 64 Stężyca: 01:31:00 (103 / 8)
01:31:00
459 Arek Biełous CompleXsports Triathlon Team M40 115 395 Stężyca: 01:31:00 (104 / 35)
01:31:00
460 Paweł Wróblewski M40 116 396 Stężyca: 01:31:01 (105 / 36)
01:31:01
461 Anna Gierszewska-Kwapisz TSUNAMI TRI F40 14 65 Stężyca: 01:31:03 (106 / 9)
01:31:03
462 Yuriy Danylchenko Academy of Hasten M30 152 397 Płock: 01:31:04 (124 / 52)
01:31:04
463 Katarzyna Niewczas-Wieprzowska Lekarska Grupa Kolarska F30 23 66 Stężyca: 01:31:06 (107 / 1)
01:31:06
464 Kinga Sobierajczyk F20 20 67 Ślesin: 01:31:17 (179 / 10)
01:31:17
465 Wiktoria Lewandowska F20 21 68 Stężyca: 01:31:17 (108 / 5)
01:31:17
466 Marzena Stefaniuk F30 24 69 Płock: 01:31:21 (126 / 6)
01:31:21
467 Sławomir Procajło M30 153 398 Stężyca: 01:31:21 (109 / 26)
01:31:21
468 Monika Stefaniak Arena Ruchu / gRUNwald Team Poznań F40 15 70 Ślesin: 01:31:23 (180 / 4)
01:31:23
469 Agnieszka Jagas Celironman F40 16 71 Ślesin: 01:31:28 (182 / 5)
01:31:28
470 Sylwia Narewska Nadaktywni F30 25 72 Augustów: 01:31:36 (58 / 4)
01:31:36
471 Zbigniew Opara M60 9 399 Stężyca: 01:31:36 (110 / 2)
01:31:36
472 Michał Taraszkiewicz M30 154 400 Stężyca: 01:31:41 (111 / 27)
01:31:41
473 Piotr Powałka M30 155 401 Ślesin: 01:31:41 (184 / 52)
01:31:41
474 Maciej Hajduk M30 156 402 Płock: 01:31:41 (129 / 55)
01:31:41
475 Konrad Robak M30 157 403 Płock: 01:31:41 (128 / 54)
01:31:41
476 Małgorzata Gasik-Powałka Kuźnia Triathlonu F30 26 73 Ślesin: 01:31:41 (183 / 8)
01:31:41
477 Dorota Andrzejewska F30 27 74 Stężyca: 01:31:44 (112 / 2)
01:31:44
478 Kamil Zieliński M20 74 404 Stężyca: 01:31:49 (114 / 18)
01:31:49
479 Kamil Glimasiński Kuźnia Triathlonu M30 158 405 Płock: 01:32:02 (130 / 56)
01:32:02
480 Adam Stępień M20 75 406 Płock: 01:32:05 (131 / 23)
01:32:05
481 Paulina Weselak F20 22 75 Stężyca: 01:32:14 (115 / 6)
01:32:14
482 Wiktoria Moczydłowska Nadaktywni Białystok F18 5 76 Gołdap: 01:32:15 (65 / 1)
01:32:15
483 Jerzy Seroka Smaruj Na Trening Team www.jurekseroka.info M40 117 407 Stężyca: 01:32:23 (116 / 37)
01:32:23
484 Jerzy Kropiewnicki M30 159 408 Płock: 01:32:35 (133 / 58)
01:32:35
485 Michał Grygiel M20 76 409 Ślesin: 01:32:35 (185 / 32)
01:32:35
486 Rafał Wójcik RW PROJEKT M40 118 410 Augustów: 01:32:37 (59 / 13)
01:32:37
487 Hubert Stańkowski Team Wariat M20 77 411 Płock: 01:32:39 (134 / 24)
01:32:39
488 Jarosław Jarosz M30 160 412 Płock: 01:32:45 (136 / 59)
01:32:45
489 Marcin Gajewski Nordea Triathlon Team M30 161 413 Stężyca: 01:32:47 (117 / 28)
01:32:47
490 Enrique De La Fuente No Name M40 119 414 Płock: 01:32:47 (137 / 29)
01:32:47
491 Małgorzata Białoń F40 17 77 Ślesin: 01:32:48 (186 / 6)
01:32:48
492 Maciej Gałązka M40 120 415 Ślesin: 01:32:48 (187 / 50)
01:32:48
493 Anna Paniczko F30 28 78 Gołdap: 01:32:50 (66 / 7)
01:32:50
494 Michał Czerwiec M30 162 416 Stężyca: 01:32:53 (118 / 29)
01:32:53
495 Marcin Nawrocki Delikatesy Rybne FISHKA.pl M30 163 417 Płock: 01:32:53 (138 / 60)
01:32:53
496 Krzysztof Wojewódzki Trucht Tarchomin Team M30 164 418 Płock: 01:32:55 (139 / 61)
01:32:55
497 Zbigniew Tyc BSA PRO TRI TEAM BSA PRO TRI TEAM M50 28 419 Płock: 01:32:55 (140 / 5)
01:32:55
498 Krzysztof Tłuczek Krzysiek M30 165 420 Ślesin: 01:32:59 (188 / 53)
01:32:59
499 Jacek Chmielewski 4stres M50 29 421 Gołdap: 01:33:00 (67 / 9)
01:33:00
500 Sławek Roś Selekcja Naturalna M30 166 422 Stężyca: 01:33:07 (119 / 30)
01:33:07
501 Mariusz Jęcz M30 167 423 Ślesin: 01:33:07 (189 / 54)
01:33:07
502 Bartłomiej Ratajczak M30 168 424 Płock: 01:33:07 (141 / 62)
01:33:07
503 Jan Kłos M30 169 425 Płock: 01:33:12 (142 / 63)
01:33:12
504 Rafał Zieliński Alpamayo.pl Alpamayo.pl M20 78 426 Stężyca: 01:33:16 (120 / 19)
01:33:16
505 Piotr Lemański Barter S.A. M20 79 427 Augustów: 01:33:18 (60 / 9)
01:33:18
506 Renata Brzóska TS Akwedukt Kielce F40 18 79 Gołdap: 01:33:22 (68 / 1)
01:33:22
507 Alicja Opara-Kozysa F30 29 80 Stężyca: 01:33:26 (121 / 3)
01:33:26
508 Jarek Dyduch M30 170 428 Płock: 01:33:35 (143 / 64)
01:33:35
509 Tomasz Michalak Fizjotomia Fizjotomia M20 80 429 Stężyca: 01:33:36 (122 / 20)
01:33:36
510 Martyna Kowalczyk Pani Pani F20 23 81 Płock: 01:33:42 (144 / 4)
01:33:42
511 Łukasz Stryjewski M20 81 430 Stężyca: 01:33:46 (123 / 21)
01:33:46
512 Andrzej Dubla M40 121 431 Ślesin: 01:33:50 (192 / 51)
01:33:50
513 Bartosz Michalak M40 122 432 Ślesin: 01:33:51 (193 / 52)
01:33:51
514 Paweł Sulkowski SoftHard Systemy Informatyczne M30 171 433 Płock: 01:33:57 (147 / 65)
01:33:57
515 Marzena Kordala-Kidrycka Nadaktywni F30 30 82 Gołdap: 01:34:06 (69 / 8)
01:34:06
516 Małgorzata Folwarska GMZH Folwarscy F30 31 83 Stężyca: 01:34:11 (124 / 4)
01:34:11
517 Dorota Interewicz I ALO Gdynia F50 4 84 Gołdap: 01:34:11 (71 / 1)
01:34:11
518 Marcin Gujski TriPaka M30 172 434 Płock: 01:34:14 (148 / 66)
01:34:14
519 Piotr Bączyński Rajsport Active M20 82 435 Ślesin: 01:34:15 (194 / 33)
01:34:15
520 Ewa Kuryło ATP Augustów ATP Augustów F50 5 85 Augustów: 01:34:16 (63 / 1)
01:34:16
521 Błażej Kacperski KADA KADA Błażej Kacperski M30 173 436 Płock: 01:34:24 (149 / 67)
01:34:24
522 Anna Łozowicka F30 32 86 Augustów: 01:34:28 (64 / 5)
01:34:28
523 Maciej Dębowski BERRET M40 123 437 Ślesin: 01:34:31 (195 / 53)
01:34:31
524 Krzysztof Ujczak M30 174 438 Płock: 01:34:31 (150 / 68)
01:34:31
525 Adam Płudowski M16 10 439 Augustów: 01:34:32 (65 / 3)
01:34:32
526 Anna Polom-Verzhbitskaya LPP TEAM F30 33 87 Stężyca: 01:34:33 (126 / 5)
01:34:33
527 Szymon Ciechanowski CTS - CzajaTrainingSystem M40 124 440 Stężyca: 01:34:33 (125 / 38)
01:34:33
528 Jakub Jeska 4F Kumple Warszawa M30 175 441 Płock: 01:34:35 (151 / 69)
01:34:35
529 Marcin Dudziec ATP Augustów M40 125 442 Augustów: 01:34:36 (66 / 16)
01:34:36
530 Ola Taraszkiewicz F30 34 88 Stężyca: 01:34:37 (129 / 6)
01:34:37
531 Krzysztof Kołaski M30 176 443 Stężyca: 01:34:37 (128 / 31)
01:34:37
532 Mariusz Detlaf ULKS Mustang ULKS Mustang M30 177 444 Ślesin: 01:34:46 (196 / 55)
01:34:46
533 Michał Więckowski MCPP M30 178 445 Płock: 01:34:47 (152 / 70)
01:34:47
534 Michał Wasik Sandacz'15 DA Sandał M20 83 446 Płock: 01:34:57 (153 / 26)
01:34:57
535 Piotr Wisniewski M40 126 447 Stężyca: 01:35:04 (130 / 39)
01:35:04
536 Urszula Janiszewska Kuźnia Triathlonu Linea pro F40 19 89 Ślesin: 01:35:05 (197 / 8)
01:35:05
537 Sławomir Patynowski AVERBIT M40 127 448 Gołdap: 01:35:06 (73 / 15)
01:35:06
538 Andrzej Megger M30 179 449 Augustów: 01:35:07 (67 / 23)
01:35:07
539 Adam Godlewski M20 84 450 Płock: 01:35:09 (154 / 27)
01:35:09
540 Ewa Garwolska F30 35 90 Płock: 01:35:10 (155 / 7)
01:35:10
541 Agnieszka Tołwińska brak brak F40 20 91 Stężyca: 01:35:18 (132 / 10)
01:35:18
542 Anna Gruszecka TRITON KONIN F20 24 92 Ślesin: 01:35:23 (198 / 11)
01:35:23
543 Wojciech Ziębiński M60 10 451 Stężyca: 01:35:24 (133 / 3)
01:35:24
544 Dawid Dąbrowski DENTISS DENTISS M20 85 452 Płock: 01:35:27 (156 / 28)
01:35:27
545 Elwira Kańczugowska Kuźnia Triathlonu F30 36 93 Ślesin: 01:35:35 (199 / 9)
01:35:35
546 Marcin Cytarzyński Skoda Bednarek Dobroń M30 180 453 Ślesin: 01:35:37 (200 / 56)
01:35:37
547 Tomasz Pacuszka M30 181 454 Płock: 01:35:44 (157 / 71)
01:35:44
548 Irina Mironova F40 21 94 Gołdap: 01:35:45 (74 / 2)
01:35:45
549 Paweł Grzyb Absolute Bike Team QRP M30 182 455 Płock: 01:35:48 (158 / 72)
01:35:48
550 Michał Zaborowski 4F Kumple Warszawa 4F M30 183 456 Płock: 01:35:53 (159 / 73)
01:35:53
551 Paweł Stemporowski M16 11 457 Ślesin: 01:35:55 (201 / 7)
01:35:55
552 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M50 30 458 Stężyca: 01:36:02 (134 / 10)
01:36:02
553 Tomasz Paszkiewicz PROTEA TEAM M60 11 459 Stężyca: 01:36:07 (136 / 4)
01:36:07
554 Sylwia Bięga Open Balance GIT Elbląg F40 22 95 Stężyca: 01:36:07 (135 / 11)
01:36:07
555 Zofia Olejnik F16 4 96 Ślesin: 01:36:08 (202 / 2)
01:36:08
556 Sławomir Piotrowicz M30 184 460 Płock: 01:36:10 (161 / 74)
01:36:10
557 Christoph Mohr M40 128 461 Płock: 01:36:12 (162 / 31)
01:36:12
558 Artur Porowski M30 185 462 Gołdap: 01:36:15 (75 / 19)
01:36:15
559 Monika Brulińska kobietarakieta F40 23 97 Płock: 01:36:18 (164 / 2)
01:36:18
560 Mirosław Maćkowiak M50 31 463 Płock: 01:36:18 (163 / 6)
01:36:18
561 Mateusz Olszewski M20 86 464 Augustów: 01:36:21 (69 / 10)
01:36:21
562 Michał Pawlak M30 186 465 Płock: 01:36:22 (166 / 75)
01:36:22
563 Miłosz Sosnowski Naprzód Młociny M40 129 466 Płock: 01:36:22 (165 / 32)
01:36:22
564 Łukasz Olszewski M30 187 467 Gołdap: 01:36:27 (76 / 20)
01:36:27
565 Valeriia Cherskaia Adidas RUN CLUB F30 37 98 Gołdap: 01:36:29 (77 / 10)
01:36:29
566 David Barral Castro M30 188 468 Płock: 01:36:34 (167 / 76)
01:36:34
567 Adrian Turkowski M20 87 469 Ślesin: 01:36:44 (205 / 34)
01:36:44
568 Michał Prucnal M30 189 470 Stężyca: 01:36:49 (138 / 33)
01:36:49
569 Joanna Zdanowska enduhub.com F40 24 99 Stężyca: 01:36:54 (139 / 12)
01:36:54
570 Kamilla Brodowska Complexsports F30 38 100 Stężyca: 01:36:55 (140 / 7)
01:36:55
571 Katarzyna Wiśniewska Indywidualistka F40 25 101 Ślesin: 01:36:57 (206 / 9)
01:36:57
572 Luiza Lewińska F30 39 102 Stężyca: 01:37:12 (141 / 8)
01:37:12
573 Stanislaw Motylski Flex RUNNERS Flex M40 130 471 Stężyca: 01:37:17 (143 / 41)
01:37:17
574 Kamila Czech F30 40 103 Stężyca: 01:37:17 (142 / 9)
01:37:17
575 Michał Wielgosz Sandacz'15 DA Sandał M20 88 472 Płock: 01:37:42 (170 / 29)
01:37:42
576 Piotr Roskowiński M40 131 473 Augustów: 01:37:44 (70 / 17)
01:37:44
577 Michał Wieczorek M20 89 474 Płock: 01:37:52 (171 / 30)
01:37:52
578 Robert Janicki M40 132 475 Ślesin: 01:38:02 (208 / 54)
01:38:02
579 Wojciech Hendler M30 190 476 Ślesin: 01:38:06 (209 / 58)
01:38:06
580 Jaroslaw Romaniak PKO Bank Polski M30 191 477 Gołdap: 01:38:07 (81 / 21)
01:38:07
581 Dariusz Wojnar M50 32 478 Płock: 01:38:17 (172 / 7)
01:38:17
582 Sylwia Kujawa F50 6 104 Płock: 01:38:19 (173 / 1)
01:38:19
583 Zbigniew Wilczyński Młode Wilki RC+ M40 133 479 Ślesin: 01:38:19 (210 / 55)
01:38:19
584 Tomasz Jastrzebski M40 134 480 Stężyca: 01:38:20 (144 / 42)
01:38:20
585 Tomasz Wilczyński Wilczynsky M30 192 481 Płock: 01:38:50 (174 / 77)
01:38:50
586 Ewa Gulkowska TTT Warszawa Trucht Tarchomin Team F50 7 105 Stężyca: 01:38:51 (145 / 1)
01:38:51
587 Mikołaj Wezdecki RTV EURO AGD M30 193 482 Płock: 01:38:54 (175 / 78)
01:38:54
588 Dariusz Strenziok AT Team Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M50 33 483 Gołdap: 01:39:05 (84 / 10)
01:39:05
589 Michał Leszczyński M30 194 484 Płock: 01:39:15 (176 / 79)
01:39:15
590 Dariusz Newski M40 135 485 Ślesin: 01:39:19 (212 / 56)
01:39:19
591 Radosław Leończuk M40 136 486 Ślesin: 01:39:20 (213 / 57)
01:39:20
592 Bożena Miasojedow AKS Polonia Warszawa F60 1 106 Augustów: 01:39:27 (71 / 1)
01:39:27
593 Sylwia Osyda Celironman HTF Ludwik Sikorski F30 41 107 Gołdap: 01:39:34 (85 / 12)
01:39:34
594 Piotr Jakubowski SCALAR M40 137 487 Stężyca: 01:39:41 (146 / 43)
01:39:41
595 Marcin Malinowski M40 138 488 Płock: 01:39:44 (179 / 35)
01:39:44
596 Piotr Melon M60 12 489 Augustów: 01:39:54 (73 / 3)
01:39:54
597 Samanta Krazińska MiedzyTreningami F20 25 108 Stężyca: 01:39:57 (147 / 7)
01:39:57
598 Krzysztof Gołębiowski M50 34 490 Augustów: 01:39:59 (74 / 4)
01:39:59
599 Jarosław Telążka Iron Fighters Iron Fighters M30 195 491 Płock: 01:40:05 (180 / 80)
01:40:05
600 Katarzyna Olszewska F30 42 109 Ślesin: 01:40:06 (214 / 11)
01:40:06
601 Radek Gasza M40 139 492 Ślesin: 01:40:07 (215 / 58)
01:40:07
602 Michał Karolkiewicz Walter Herz M20 90 493 Płock: 01:40:11 (181 / 31)
01:40:11
603 Katarzyna Tuszynska F40 26 110 Stężyca: 01:40:29 (149 / 13)
01:40:29
604 Jakub Talarczyk M40 140 494 Ślesin: 01:40:31 (218 / 59)
01:40:31
605 Grzegorz Rogozinski arturkurek.pro M40 141 495 Płock: 01:40:33 (183 / 37)
01:40:33
606 Michał Kowalczyk M30 196 496 Płock: 01:40:35 (185 / 81)
01:40:35
607 Tomasz Nierychlewski M30 197 497 Płock: 01:40:36 (186 / 82)
01:40:36
608 Justyna Witczak F30 43 111 Ślesin: 01:40:42 (219 / 13)
01:40:42
609 Piotr Sołbut WWW.9MM.COM.PL M40 142 498 Augustów: 01:41:06 (76 / 18)
01:41:06
610 Anna Lyczak-Czepukojc F50 8 112 Stężyca: 01:41:10 (151 / 2)
01:41:10
611 Sewer Wieczorek DRUŻYNA IZABELKI M40 143 499 Ślesin: 01:41:15 (221 / 60)
01:41:15
612 Amelia Kalukiewicz F40 27 113 Stężyca: 01:41:19 (152 / 14)
01:41:19
613 Adam Cieśliński M40 144 500 Płock: 01:41:21 (187 / 39)
01:41:21
614 Renata Zagłoba F30 44 114 Ślesin: 01:41:22 (222 / 14)
01:41:22
615 Antoni Gazarkiewicz BIURO HYDROGRAFICZNE MW GDYNIA SAM SOBIE M60 13 501 Stężyca: 01:41:26 (153 / 5)
01:41:26
616 Marcin Krajewski M30 198 502 Płock: 01:41:28 (188 / 83)
01:41:28
617 Małgorzata Wikalińska F40 28 115 Ślesin: 01:41:32 (223 / 10)
01:41:32
618 Janusz Kowalczyk M50 35 503 Stężyca: 01:41:33 (154 / 12)
01:41:33
619 Aleksandra Martyniak F20 26 116 Gołdap: 01:41:40 (87 / 6)
01:41:40
620 Rafał Dorau Dorały M50 36 504 Stężyca: 01:41:41 (155 / 13)
01:41:41
621 Mieszko Urbanowski UKA PAJ-COMP M30 199 505 Gołdap: 01:41:46 (88 / 22)
01:41:46
622 Aleksandra Rudzka Palestra pływania F20 27 117 Płock: 01:41:47 (189 / 7)
01:41:47
623 Agnieszka Prawdzik-Dziądziak F40 29 118 Augustów: 01:41:59 (77 / 2)
01:41:59
624 Olga Miszkiewicz-Górecka Vege Runners F20 28 119 Płock: 01:41:59 (190 / 8)
01:41:59
625 Piotr Wójcik M40 145 506 Płock: 01:42:04 (191 / 40)
01:42:04
626 Paweł Kosuda Cross Trening Mazovia Ciechanów M40 146 507 Płock: 01:42:11 (192 / 41)
01:42:11
627 Marcin Siemiątkowski DALEJ M30 200 508 Płock: 01:42:12 (193 / 84)
01:42:12
628 Piotr Janik M40 147 509 Płock: 01:42:16 (194 / 42)
01:42:16
629 Deniel Retief WITC F30 45 120 Płock: 01:42:18 (195 / 9)
01:42:18
630 Weronika Bowżyk F20 29 121 Płock: 01:42:20 (196 / 9)
01:42:20
631 Liliana Augustyniak Limonkowo F30 46 122 Stężyca: 01:42:21 (156 / 12)
01:42:21
632 Kaja Ożgo F30 47 123 Stężyca: 01:42:23 (157 / 13)
01:42:23
633 Nelly Werle F20 30 124 Stężyca: 01:42:29 (158 / 8)
01:42:29
634 Olga Gretka F30 48 125 Ślesin: 01:42:32 (224 / 15)
01:42:32
635 Barbara Kaiser F20 31 126 Stężyca: 01:42:34 (159 / 9)
01:42:34
636 Mariusz Sałaj M40 148 510 Płock: 01:42:41 (197 / 43)
01:42:41
637 Michał Adamczewski M30 201 511 Ślesin: 01:42:46 (225 / 61)
01:42:46
638 Paweł Jaryst M40 149 512 Gołdap: 01:42:53 (90 / 18)
01:42:53
639 Tomasz Malinowski M30 202 513 Augustów: 01:43:00 (80 / 24)
01:43:00
640 Waldek Matusiak M40 150 514 Ślesin: 01:43:01 (226 / 61)
01:43:01
641 Kamil Ziółkowski M18 13 515 Płock: 01:43:02 (198 / 4)
01:43:02
642 Agnieszka Błaszczyk Celironman F40 30 127 Ślesin: 01:43:05 (227 / 11)
01:43:05
643 Ewelina Skrentna F20 32 128 Stężyca: 01:43:16 (161 / 10)
01:43:16
644 Agata Olszewska eldorado F20 33 129 Gołdap: 01:43:45 (91 / 7)
01:43:45
645 Robert Stockinger 4F Kumple Warszawa M30 203 516 Płock: 01:43:50 (199 / 85)
01:43:50
646 Marcin Kopczyk M30 204 517 Gołdap: 01:44:05 (92 / 23)
01:44:05
647 Przemysław Lichnowski Sandacz'15 DA Sandał M20 91 518 Płock: 01:44:25 (200 / 32)
01:44:25
648 Małgorzata Zdunek F40 31 130 Stężyca: 01:44:29 (162 / 15)
01:44:29
649 Magda Bartczak ETT - Elbląg Triathlon Team/Toruń Multisport Team F30 49 131 Stężyca: 01:44:43 (163 / 14)
01:44:43
650 Monika Jakubowska F50 9 132 Stężyca: 01:44:44 (164 / 4)
01:44:44
651 Zuzanna Perlicka F20 34 133 Płock: 01:44:58 (202 / 10)
01:44:58
652 Cezary Kowalski M40 151 519 Płock: 01:45:14 (203 / 44)
01:45:14
653 Radosław Wróbel Dograni.pl M30 205 520 Płock: 01:45:22 (204 / 86)
01:45:22
654 Edyta Konarska F40 32 134 Płock: 01:45:27 (205 / 3)
01:45:27
655 Paweł Krupa M50 37 521 Płock: 01:45:35 (206 / 8)
01:45:35
656 Zbigniew Urbanowicz M40 152 522 Płock: 01:45:50 (207 / 45)
01:45:50
657 Grzegorz Kulągowski M50 38 523 Płock: 01:45:52 (208 / 9)
01:45:52
658 Hubert Boral ALLPER.PL M30 206 524 Płock: 01:45:54 (209 / 87)
01:45:54
659 Robert Bartoszewski M20 92 525 Płock: 01:46:02 (210 / 33)
01:46:02
660 Patrycjusz Korek Finastra M20 93 526 Stężyca: 01:46:06 (166 / 22)
01:46:06
661 Svetlana Smirnova F40 33 135 Gołdap: 01:46:10 (95 / 3)
01:46:10
662 Ewelina Jeżowska F30 50 136 Stężyca: 01:46:10 (167 / 15)
01:46:10
663 Witold Kocemba M50 39 527 Płock: 01:46:17 (211 / 10)
01:46:17
664 Zbigniew Bieńkowski M30 207 528 Gołdap: 01:46:21 (96 / 25)
01:46:21
665 Konrad Malek M30 208 529 Płock: 01:46:23 (212 / 88)
01:46:23
666 Karol Stachowiak M20 94 530 Płock: 01:46:24 (213 / 34)
01:46:24
667 Piotr Gryszczuk M40 153 531 Gołdap: 01:46:24 (97 / 19)
01:46:24
668 Ewa Cal NOWE ŻYCIE F50 10 137 Ślesin: 01:46:29 (230 / 3)
01:46:29
669 Andrzej Michalski M30 209 532 Płock: 01:46:30 (214 / 89)
01:46:30
670 Katarzyna Korycińska F30 51 138 Augustów: 01:46:34 (81 / 7)
01:46:34
671 Lukasz Kwasniewski 4F Kumple Warszawa 4F M30 210 533 Płock: 01:46:55 (215 / 90)
01:46:55
672 Andrzej Skrentny M50 40 534 Stężyca: 01:46:55 (168 / 14)
01:46:55
673 Konrad Adamowicz Sushi Strefa M40 154 535 Płock: 01:47:15 (217 / 46)
01:47:15
674 Marcin Płoński 12BLP M40 155 536 Augustów: 01:47:15 (83 / 19)
01:47:15
675 Kamila Szczepkowska F20 35 139 Płock: 01:47:22 (218 / 11)
01:47:22
676 Grzegorz Rost M30 211 537 Stężyca: 01:47:25 (169 / 35)
01:47:25
677 Władysław Gulkowski Stężyca M60 14 538 Stężyca: 01:47:27 (170 / 6)
01:47:27
678 Anna Szmyt F30 52 140 Ślesin: 01:47:38 (231 / 16)
01:47:38
679 Krzysztof Wójcik wkurw_team M30 212 539 Augustów: 01:48:05 (84 / 26)
01:48:05
680 Marek Szczepański TRICLUB M40 156 540 Augustów: 01:48:10 (85 / 20)
01:48:10
681 Małgorzata Piernicka F30 53 141 Stężyca: 01:48:19 (172 / 16)
01:48:19
682 Jacek Piernicki M40 157 541 Stężyca: 01:48:19 (171 / 44)
01:48:19
683 Anna Jurkowska Drużyna Grubego Misia F40 34 142 Ślesin: 01:48:21 (232 / 13)
01:48:21
684 Edyta Kowalik F40 35 143 Augustów: 01:48:24 (86 / 3)
01:48:24
685 Marta Rother Rother Masters Swim Team F50 11 144 Stężyca: 01:48:31 (173 / 5)
01:48:31
686 Sławomir Uciechowski M50 41 542 Stężyca: 01:48:32 (174 / 15)
01:48:32
687 Marta Dąbrowska SBRT Warszawa F30 54 145 Płock: 01:48:36 (219 / 11)
01:48:36
688 Łukasz Ciesielski M40 158 543 Płock: 01:48:43 (220 / 47)
01:48:43
689 Piotr Gołaszewski M20 95 544 Augustów: 01:48:48 (87 / 11)
01:48:48
690 Piotr Francuz 4F KUMPLEWARSZAWA 4F M30 213 545 Płock: 01:48:49 (221 / 91)
01:48:49
691 Piotr Sulkowski M40 159 546 Płock: 01:48:58 (222 / 48)
01:48:58
692 Sławomir Pogorzelski M40 160 547 Stężyca: 01:49:07 (175 / 45)
01:49:07
693 Michał Miaskiewicz M30 214 548 Płock: 01:49:09 (223 / 92)
01:49:09
694 Michał Jeska M20 96 549 Płock: 01:49:11 (224 / 35)
01:49:11
695 Maciej Dziubek M30 215 550 Płock: 01:49:11 (225 / 93)
01:49:11
696 Tomasz Biela M30 216 551 Ślesin: 01:49:33 (233 / 62)
01:49:33
697 Piotr Zygmuntowicz Morsy Gdynskie M60 15 552 Stężyca: 01:49:40 (176 / 7)
01:49:40
698 Wiktor Jakowski M20 97 553 Płock: 01:49:59 (227 / 36)
01:49:59
699 Przemysław Morawski M40 161 554 Płock: 01:50:05 (228 / 49)
01:50:05
700 Stanisław Dymek Biegaj z Dymkiem Men M60 16 555 Płock: 01:50:24 (230 / 2)
01:50:24
701 Linus Lewandowski M20 98 556 Płock: 01:50:27 (231 / 37)
01:50:27
702 Przemysław Fusik M30 217 557 Płock: 01:50:51 (232 / 94)
01:50:51
703 Konrad Hasik Masters Łódź M30 218 558 Płock: 01:51:09 (233 / 95)
01:51:09
704 Barbara Kołczyńska PULS TRI TEAM BIKE TIME F60 2 146 Płock: 01:51:19 (234 / 1)
01:51:19
705 Tomasz Mielczarek M30 219 559 Płock: 01:51:22 (235 / 97)
01:51:22
706 Dariusz Król Dariusz Król Dariusz Król M30 220 560 Płock: 01:51:22 (236 / 96)
01:51:22
707 Łukasz Stańdo M30 221 561 Płock: 01:51:24 (237 / 98)
01:51:24
708 Krzysztof Lorenc JESZCZE ŻYJĘ M40 162 562 Augustów: 01:51:25 (89 / 21)
01:51:25
709 Gildas Chouin M40 163 563 Płock: 01:51:31 (238 / 50)
01:51:31
710 Piotr Sulkowski M30 222 564 Płock: 01:52:29 (239 / 99)
01:52:29
711 Eryk Mieszkowicz M20 99 565 Płock: 01:52:53 (240 / 38)
01:52:53
712 Anna Potoczna F20 36 147 Płock: 01:53:16 (242 / 12)
01:53:16
713 Ryszard Ścibior M60 17 566 Stężyca: 01:53:40 (178 / 8)
01:53:40
714 Rafał Wieczorek 4F Kumple Warszawa 4F M30 223 567 Płock: 01:53:43 (244 / 100)
01:53:43
715 Cyril Tourneur M40 164 568 Płock: 01:54:30 (246 / 51)
01:54:30
716 Sylwiusz Gajek Coke Runners Powerade M40 165 569 Augustów: 01:54:38 (90 / 22)
01:54:38
717 Anna Jędrzejewska F20 37 148 Stężyca: 01:54:48 (179 / 11)
01:54:48
718 Justyna Szałańska F30 55 149 Płock: 01:55:11 (247 / 14)
01:55:11
719 Marek Frenkel M50 42 570 Płock: 01:55:12 (248 / 12)
01:55:12
720 Anastasia Kolyagina Amberman F30 56 150 Gołdap: 01:55:34 (101 / 13)
01:55:34
721 Ryszard Cwalina M40 166 571 Stężyca: 01:56:08 (180 / 46)
01:56:08
722 Piotr Owczarek M50 43 572 Płock: 01:56:27 (249 / 13)
01:56:27
723 Anna Burda F40 36 151 Płock: 01:56:28 (250 / 5)
01:56:28
724 Damian Tatusiak Truchcik Konin M30 224 573 Płock: 01:57:16 (253 / 102)
01:57:16
725 Joanna Koronkiewicz TriFriends.pl F20 38 152 Płock: 01:58:00 (254 / 13)
01:58:00
726 Marek Prasek M20 100 574 Płock: 01:58:19 (255 / 39)
01:58:19
727 Katarzyna Kalukin Tri Ladies CompleXsports F40 37 153 Stężyca: 01:58:39 (182 / 16)
01:58:39
728 Łukasz Suchecki Pomerania Winter Swimming M30 225 575 Stężyca: 01:58:40 (183 / 36)
01:58:40
729 Malgorzata Gurdziel F40 38 154 Płock: 01:59:41 (256 / 6)
01:59:41
730 Anna Jaszek-Wilczyńska F30 57 155 Płock: 02:00:05 (257 / 15)
02:00:05
731 Joanna Kaplińska F30 58 156 Gołdap: 02:00:07 (103 / 14)
02:00:07
732 Leszek Kątnik Dziadkowy Klub Sportowy M60 18 576 Stężyca: 02:00:12 (184 / 9)
02:00:12
733 Zenon Tkaczyk M60 19 577 Stężyca: 02:00:15 (185 / 10)
02:00:15
734 Grzegorz Lukowski M40 167 578 Płock: 02:01:58 (260 / 53)
02:01:58
735 Carlos Gavira Atienza M40 168 579 Płock: 02:02:44 (262 / 54)
02:02:44
736 Daniel Ray Moore Rodriguez M40 169 580 Płock: 02:02:44 (261 / 55)
02:02:44
737 Marta Dubisz F20 39 157 Płock: 02:02:56 (263 / 14)
02:02:56
738 Jarosław Bernatowicz M50 44 581 Gołdap: 02:02:56 (104 / 13)
02:02:56
739 Dołęgowski Kuba Widera Radosław, Sokół Bodzanów F40 39 158 Płock: 02:03:46 (265 / 7)
02:03:46
740 Krzysztof Gapiński M50 45 582 Płock: 02:04:11 (267 / 14)
02:04:11
741 Kamil Majczak CS AIKINUR M40 170 583 Płock: 02:05:32 (269 / 56)
02:05:32
742 Agnieszka Wierzynska F40 40 159 Gołdap: 02:05:37 (105 / 4)
02:05:37
743 Agata Krasnodębska Atos Racing Team F30 59 160 Ślesin: 02:08:18 (234 / 17)
02:08:18
744 Maciej Bodych M40 171 584 Płock: 02:12:52 (271 / 57)
02:12:52
745 Karolina Koprowska F30 60 161 Augustów: 02:13:53 (92 / 8)
02:13:53
746 Izabela Marcinkowska Adres dostawy :ul. Meteorytowa 15 Gdańsk firma BOMAR Adres dostawy :ul. Meteorytowa 15 Gdańsk firma BOMAR F40 41 162 Stężyca: 02:14:15 (186 / 17)
02:14:15
747 Maria Okońska F30 61 163 Ślesin: 02:22:00 (235 / 18)
02:22:00
748 Romuald Baranowski Dynamic 1968 M50 46 585 Płock: 02:28:16 (272 / 16)
02:28:16
749 Wiesław Walasik M60 20 586 Płock: 02:33:25 (273 / 5)
02:33:25
750 Anna Jereczek F20 40 164 Stężyca: 02:39:16 (187 / 12)
02:39:16
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon