Garmin Iron Triathlon 2019 - dystans 1/2 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Rafał Jaworski M30 1 1 Płock: 04:54:39 (18 / 9)
Stężyca: 04:55:53 (4 / 1)
Gołdap: 04:38:48 (5 / 3)
14:29:20
2 Jakub Pagórski Akademia Marynarki Wojennej M18 1 2 Płock: 05:14:25 (34 / 3)
Stężyca: 05:19:47 (11 / 3)
Gołdap: 04:46:01 (8 / 1)
15:20:13
3 Paweł Zych Allianz Triathlon Team M40 1 3 Płock: 05:12:29 (32 / 17)
Stężyca: 05:13:12 (10 / 3)
Gołdap: 04:58:24 (20 / 10)
15:24:05
4 Michał Myśliński Kuźnia Triathlonu M30 2 4 Płock: 05:41:48 (66 / 23)
Stężyca: 05:34:57 (13 / 5)
Gołdap: 05:41:37 (40 / 12)
16:58:22
5 Aleksander Kaczyński Nadaktywni M30 3 5 Augustów: 04:27:19 (3 / 2)
Gołdap: 04:28:40 (2 / 2)
08:55:59
6 Rajmund Nafalski Team Karaś M40 2 6 Płock: 04:48:47 (14 / 6)
Gołdap: 04:41:00 (6 / 3)
09:29:47
7 Patryk Ciepielewski M18 2 7 Stężyca: 05:02:12 (5 / 2)
Gołdap: 04:48:11 (10 / 2)
09:50:23
8 Jacek Litawa M40 3 8 Augustów: 05:01:43 (9 / 4)
Gołdap: 04:56:40 (17 / 7)
09:58:23
9 Mateusz Górski Kuznia Triathlonu M18 3 9 Augustów: 05:01:57 (10 / 1)
Gołdap: 04:59:27 (21 / 5)
10:01:24
10 Anna Padlewska Kuźnia Triathlonu F30 1 1 Stężyca: 05:12:39 (9 / 1)
Gołdap: 04:54:40 (15 / 1)
10:07:19
11 Michał Możdżonek LABOSPORT Team TriWawa HUB.LU M40 4 10 Płock: 05:24:46 (47 / 26)
Augustów: 05:16:16 (17 / 8)
10:41:02
12 Artur Kolęda Ortostom Augustów M40 5 11 Augustów: 05:23:07 (24 / 13)
Gołdap: 05:22:16 (30 / 13)
10:45:23
13 Kamil Chylak LABOSPORT Team M30 4 12 Augustów: 05:21:59 (23 / 6)
Gołdap: 05:31:26 (34 / 10)
10:53:25
14 Marcin Mazurek M40 6 13 Augustów: 05:31:11 (27 / 14)
Gołdap: 05:23:47 (31 / 14)
10:54:58
15 Aleksander Sachanbinski LABOSPORT Team M50 1 14 Augustów: 05:32:41 (28 / 2)
Gołdap: 05:35:12 (37 / 3)
11:07:53
16 Sebastian Ciasto M30 5 15 Płock: 05:48:07 (71 / 25)
Stężyca: 05:36:26 (14 / 6)
11:24:33
17 Paweł Nosalik M40 7 16 Augustów: 05:57:05 (36 / 17)
Gołdap: 06:01:34 (48 / 20)
11:58:39
18 Karol Konieczny M30 6 17 Płock: 06:12:36 (89 / 35)
Augustów: 05:56:42 (35 / 12)
12:09:18
19 Paweł Wasilewski Sekcja Triathlonowa Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych M40 8 18 Augustów: 06:20:58 (40 / 18)
Gołdap: 06:09:45 (49 / 21)
12:30:43
20 Charlotte Larsen-Konieczny F30 2 2 Płock: 07:10:01 (112 / 5)
Augustów: 06:26:08 (41 / 2)
13:36:09
21 Mariusz Pirek TRINERGY TEAM M30 7 19 Płock: 04:20:37 (1 / 1)
04:20:37
22 Michał Olejnik ATP ATP M30 8 20 Augustów: 04:22:19 (1 / 1)
04:22:19
23 Andrii Kuzminskyi SBR88 M30 9 21 Płock: 04:25:26 (2 / 2)
04:25:26
24 Adam Nizio Roadbike.pl Peugeot Polska M18 4 22 Płock: 04:26:06 (3 / 1)
04:26:06
25 Filip Szołowski LABOSPORT Team M30 10 23 Gołdap: 04:26:12 (1 / 1)
04:26:12
26 Artis Davidnieks EMU Malpils sporta klubs M40 9 24 Augustów: 04:26:45 (2 / 1)
04:26:45
27 Piotr Grzegórzek LABOSPORT Team M30 11 25 Płock: 04:27:04 (4 / 3)
04:27:04
28 Grzegorz Lange LANGE TRI COACH M40 10 26 Gołdap: 04:31:43 (3 / 1)
04:31:43
29 Grzegorz Kędzior M40 11 27 Gołdap: 04:33:51 (4 / 2)
04:33:51
30 Marcin Podwysocki TRI LEVEL M30 12 28 Augustów: 04:37:39 (4 / 3)
04:37:39
31 Dawid Kundzik M30 13 29 Płock: 04:39:44 (5 / 4)
04:39:44
32 Tomasz Mika LABOSPORT Team M40 12 30 Płock: 04:41:04 (6 / 1)
04:41:04
33 Arkadiusz Podziewski TKKF Non Iron TRINERGY TEAM M40 13 31 Płock: 04:41:35 (7 / 2)
04:41:35
34 Mateusz Borek SportWise Tri Team Kraków M30 14 32 Płock: 04:41:39 (8 / 5)
04:41:39
35 Krzysztof Sałatka dentysci-sos M40 14 33 Płock: 04:42:16 (9 / 3)
04:42:16
36 Arkadiusz Bugajski M40 15 34 Stężyca: 04:43:51 (1 / 1)
04:43:51
37 Andrzej Drabot Asseco Active Team M40 16 35 Płock: 04:43:59 (10 / 4)
04:43:59
38 Oleg Bespalov Amberman Anna M40 17 36 Gołdap: 04:44:14 (7 / 4)
04:44:14
39 Marcin Szydłowski M40 18 37 Płock: 04:44:41 (11 / 5)
04:44:41
40 Krzysztof Godlewski GVT M30 15 38 Płock: 04:46:12 (12 / 6)
04:46:12
41 Aliaksandr Navitski Altius!, Tristyle M30 16 39 Augustów: 04:47:36 (5 / 4)
04:47:36
42 Rafał Grzanecki Pie... Nie Biegam M40 19 40 Gołdap: 04:47:45 (9 / 5)
04:47:45
43 Krzysztof Alchimowicz M50 2 41 Płock: 04:48:12 (13 / 1)
04:48:12
44 Henryk Brzóska TS Akwedukt Kielce M50 3 42 Gołdap: 04:50:09 (11 / 1)
04:50:09
45 Filip Kurowski ROSSBIEGANI Rossmann M18 5 43 Gołdap: 04:50:20 (12 / 3)
04:50:20
46 Blazej Manczak KS Delfin Gdynia M18 6 44 Gołdap: 04:50:47 (13 / 4)
04:50:47
47 Grzegorz Ostrowski M40 20 45 Stężyca: 04:50:59 (2 / 2)
04:50:59
48 Jacek Popiela KrystekTri M40 21 46 Augustów: 04:51:19 (6 / 2)
04:51:19
49 Marcin Preidl M40 22 47 Płock: 04:52:07 (15 / 7)
04:52:07
50 Mateusz Hoppe Intel Technology Poland M18 7 48 Stężyca: 04:52:12 (3 / 1)
04:52:12
51 Karol Maciejewski GT RAT M30 17 49 Płock: 04:53:10 (16 / 7)
04:53:10
52 Marcin Mądry TTC Częstochowa M30 18 50 Płock: 04:54:15 (17 / 8)
04:54:15
53 Darek Zagdański MECHANIK I PRZYJACIELE M30 19 51 Gołdap: 04:54:35 (14 / 4)
04:54:35
54 Marcin Konarski TRIATHLON NOR NYSA M40 23 52 Płock: 04:55:17 (19 / 8)
04:55:17
55 Marcin Jachimek KrystekTri M30 20 53 Płock: 04:56:05 (20 / 10)
04:56:05
56 Juliusz Kołodko Nadaktywni M40 24 54 Płock: 04:56:07 (21 / 9)
04:56:07
57 Sławomir Nowak Kuźnia Triathlonu EXATEL RUNNING TEAM M40 25 55 Gołdap: 04:56:27 (16 / 6)
04:56:27
58 Mirosław Puciłowski Nadaktywni M50 4 56 Augustów: 04:56:36 (7 / 1)
04:56:36
59 Maciiej Struk AĘ tri club M40 26 57 Gołdap: 04:56:53 (18 / 8)
04:56:53
60 Jacek Łukaszuk Lu.Tech Projekt TEAM M40 27 58 Gołdap: 04:57:32 (19 / 9)
04:57:32
61 Dariusz Kochanowski TRI LEVEL M40 28 59 Augustów: 04:57:32 (8 / 3)
04:57:32
62 Jakub Mańczak M40 29 60 Gołdap: 04:59:42 (22 / 11)
04:59:42
63 Krzysztof Rajtar Way2Champ.com Jobs Plus M40 30 61 Płock: 05:00:08 (22 / 10)
05:00:08
64 Dariusz Walukiewicz M40 31 62 Płock: 05:00:13 (23 / 11)
05:00:13
65 Kacper Kistowski MERX POLSKA M18 8 63 Płock: 05:01:32 (24 / 2)
05:01:32
66 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M40 32 64 Augustów: 05:02:02 (11 / 5)
05:02:02
67 Marcin Demianiuk DemiTeam M40 33 65 Płock: 05:02:30 (25 / 12)
05:02:30
68 Jakub Kamiński LABOSPORT Team ARTECH TEAM M18 9 66 Augustów: 05:03:12 (12 / 2)
05:03:12
69 Marcin Robiński Kuźnia Triathlonu M30 21 67 Stężyca: 05:03:25 (6 / 2)
05:03:25
70 Piotr Łazaronek OlimpSwim Skawiński M30 22 68 Stężyca: 05:03:45 (7 / 3)
05:03:45
71 Michał Gruszka Kuźnia Triathlonu M40 34 69 Płock: 05:04:21 (26 / 13)
05:04:21
72 Paweł Raczkowski M40 35 70 Płock: 05:04:52 (27 / 14)
05:04:52
73 Paweł Sierocki KP PSP Sztum M30 23 71 Płock: 05:05:14 (28 / 11)
05:05:14
74 Vadzim Abanin Altius! M40 36 72 Augustów: 05:06:10 (13 / 6)
05:06:10
75 Janusz Pieczonka TRICLUB PwC M30 24 73 Augustów: 05:06:50 (14 / 5)
05:06:50
76 Krzysztof Czajkowski M40 37 74 Gołdap: 05:06:53 (23 / 12)
05:06:53
77 Piotr Aleksiekuk M30 25 75 Płock: 05:07:00 (29 / 12)
05:07:00
78 Tomasz Kamecki M30 26 76 Gołdap: 05:07:06 (24 / 5)
05:07:06
79 Michał Utykański SBR Team Ełk M30 27 77 Gołdap: 05:08:22 (25 / 6)
05:08:22
80 Jacek Winiarczyk M40 38 78 Augustów: 05:11:53 (15 / 7)
05:11:53
81 Michał Majkowski TRIspect M40 39 79 Płock: 05:12:23 (30 / 15)
05:12:23
82 Łukasz Karwala TTC Częstochowa M40 40 80 Płock: 05:12:29 (31 / 16)
05:12:29
83 Roman Piszczatowski M50 5 81 Gołdap: 05:12:29 (26 / 2)
05:12:29
84 Łukasz Korbacz Neon Team M30 28 82 Stężyca: 05:12:36 (8 / 4)
05:12:36
85 Grzegorz Wójcik MBC Team M40 41 83 Płock: 05:13:48 (33 / 18)
05:13:48
86 Paweł Leoniuk Nadaktywni M30 29 84 Gołdap: 05:13:55 (27 / 7)
05:13:55
87 Dariusz Grochowski M18 10 85 Augustów: 05:14:27 (16 / 3)
05:14:27
88 Piotr Chrzan Kolarze z Górki Ciśnij TEAM Prima PC Piotr Chrzan M40 42 86 Płock: 05:14:45 (35 / 19)
05:14:45
89 Konstantin Novlyanskiy JustTri M30 30 87 Gołdap: 05:15:20 (28 / 8)
05:15:20
90 Łukasz Masewicz M40 43 88 Płock: 05:16:20 (36 / 20)
05:16:20
91 Tomasz Urlich Spice Wizard Spice Wizard M40 44 89 Augustów: 05:16:31 (18 / 9)
05:16:31
92 Aleksander Wasilewski LABOSPORT Team Nestle Fitness Cycling Team M40 45 90 Płock: 05:16:55 (37 / 21)
05:16:55
93 Marcin Czeremcha M40 46 91 Augustów: 05:16:55 (19 / 10)
05:16:55
94 Krzysztof Wydra Otter Tri Team M40 47 92 Augustów: 05:17:01 (20 / 11)
05:17:01
95 Karolina Tetla TRICLUB F18 1 3 Augustów: 05:17:34 (21 / 1)
05:17:34
96 Sandra Firek TREK BIELSKO-BIAŁA F30 3 4 Płock: 05:18:51 (38 / 1)
05:18:51
97 Piotr Jedrzejczyk M40 48 93 Płock: 05:19:27 (39 / 22)
05:19:27
98 Aleksander Solecki NeON Team M40 49 94 Płock: 05:19:59 (40 / 23)
05:19:59
99 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M40 50 95 Augustów: 05:20:51 (22 / 12)
05:20:51
100 Konrad Wilijewicz LABOSPORT Team Wilijewicze M40 51 96 Płock: 05:21:03 (41 / 24)
05:21:03
101 Marek Traczyk The Luzers M50 6 97 Płock: 05:21:15 (42 / 2)
05:21:15
102 Cezary Karaś Team Karaś M18 11 98 Gołdap: 05:21:22 (29 / 6)
05:21:22
103 Tomasz Skocz Triathlon Puławy M30 31 99 Płock: 05:22:17 (43 / 13)
05:22:17
104 Andries Retief WITC M30 32 100 Płock: 05:22:53 (44 / 14)
05:22:53
105 Bartosz Kurek M18 12 101 Płock: 05:23:04 (45 / 4)
05:23:04
106 Marcin Dimitrow NEON TEAM D7 M40 52 102 Stężyca: 05:23:04 (12 / 4)
05:23:04
107 Maciej Ołdakowski M30 33 103 Augustów: 05:23:07 (25 / 7)
05:23:07
108 Paweł Kapłon Triathlon Serwis M40 53 104 Płock: 05:24:43 (46 / 25)
05:24:43
109 Marcin Blicharz M30 34 105 Płock: 05:25:22 (48 / 15)
05:25:22
110 Marcin Stanisławski Team Karaś M40 54 106 Gołdap: 05:26:02 (32 / 15)
05:26:02
111 Dariusz Tymiński Rykowisko M50 7 107 Płock: 05:29:18 (49 / 3)
05:29:18
112 Damian Domaszewski M30 35 108 Augustów: 05:29:43 (26 / 8)
05:29:43
113 Paweł Skiba M30 36 109 Gołdap: 05:30:10 (33 / 9)
05:30:10
114 Tadeusz Stuchlik Tri TG M50 8 110 Płock: 05:32:10 (50 / 4)
05:32:10
115 Krzysztof Książek Dębicki Klub Kolarski GRYF M30 37 111 Płock: 05:32:21 (51 / 16)
05:32:21
116 Michał Stypułkowski Nadaktywni M30 38 112 Płock: 05:32:23 (52 / 17)
05:32:23
117 Dmitrii Marchenko Amberman M30 39 113 Gołdap: 05:32:25 (35 / 11)
05:32:25
118 Karol Smuś M40 55 114 Gołdap: 05:32:59 (36 / 16)
05:32:59
119 Mateusz Kozłowicz M30 40 115 Płock: 05:33:05 (53 / 18)
05:33:05
120 Piotr Liber The Luzzers M40 56 116 Płock: 05:33:22 (54 / 27)
05:33:22
121 Sebastian Uchnast Kuźnia Triathlonu M40 57 117 Płock: 05:34:44 (55 / 28)
05:34:44
122 Krzysztof Florczak KS MARATON OSTRÓW WLKP. M40 58 118 Płock: 05:35:07 (56 / 29)
05:35:07
123 Lech Dobroczyński Animalitos PHO S.A. M40 59 119 Gołdap: 05:35:31 (38 / 17)
05:35:31
124 Przemysław Dziewa Superior Industries Stalowa Wola M40 60 120 Płock: 05:35:36 (57 / 30)
05:35:36
125 Alice Robinson WITC F30 4 5 Płock: 05:35:50 (58 / 2)
05:35:50
126 Mieczysław Pawlukiewicz TriFriends.pl M40 61 121 Płock: 05:36:24 (59 / 31)
05:36:24
127 Arkadiusz Ramotowski NADAKTYWNI Białystok M40 62 122 Gołdap: 05:37:06 (39 / 18)
05:37:06
128 Bogdan Kozłowski Najmowicz Triathlon M40 63 123 Augustów: 05:37:44 (29 / 15)
05:37:44
129 Wojciech Fudała M30 41 124 Płock: 05:37:46 (60 / 19)
05:37:46
130 Michał Białczak KM PSP Ostrołęka M30 42 125 Augustów: 05:37:55 (30 / 9)
05:37:55
131 Marcin Slomczynski M30 43 126 Płock: 05:38:06 (61 / 20)
05:38:06
132 Robert Jaczewski M30 44 127 Płock: 05:38:28 (62 / 21)
05:38:28
133 Michal Andrzejuk mic&mar M40 64 128 Płock: 05:38:59 (63 / 32)
05:38:59
134 Łukasz Jóźwiak M40 65 129 Stężyca: 05:39:22 (15 / 5)
05:39:22
135 Vasyl Gomonovych nokia nokia M30 45 130 Płock: 05:39:56 (64 / 22)
05:39:56
136 Krzysztof Narojczyk M40 66 131 Płock: 05:40:07 (65 / 33)
05:40:07
137 Paweł Kamiński Genius Fitness M30 46 132 Stężyca: 05:40:46 (16 / 7)
05:40:46
138 Artur Krzysiak M40 67 133 Augustów: 05:42:19 (31 / 16)
05:42:19
139 Michał Wroński WITC M30 47 134 Stężyca: 05:42:30 (17 / 8)
05:42:30
140 Paweł Wołkowycki Pie3cki Team Świat Supli M30 48 135 Gołdap: 05:42:37 (41 / 13)
05:42:37
141 Jarosław Kaczan M40 68 136 Płock: 05:42:53 (67 / 34)
05:42:53
142 Krzysztof Skomra T-Mobile Sport Team T-Mobile M40 69 137 Płock: 05:45:01 (68 / 35)
05:45:01
143 Dagna Kolaszewska F30 5 6 Gołdap: 05:45:38 (42 / 2)
05:45:38
144 Marcin Trzos M30 49 138 Płock: 05:46:16 (69 / 24)
05:46:16
145 Wojtek Masalski SIRVIS.PL - turystyka aktywna M50 9 139 Gołdap: 05:46:18 (43 / 4)
05:46:18
146 Irek Kulka Complexsports M40 70 140 Stężyca: 05:46:23 (18 / 6)
05:46:23
147 Krystian Zawadzki M30 50 141 Gołdap: 05:46:23 (44 / 14)
05:46:23
148 Bartłomiej Waszczuk M40 71 142 Gołdap: 05:46:52 (45 / 19)
05:46:52
149 Marta Ostaszewska LABOSPORT Team F40 1 7 Płock: 05:47:22 (70 / 1)
05:47:22
150 Wojciech Nebeling M40 72 143 Stężyca: 05:47:53 (19 / 7)
05:47:53
151 Przemysław Szaciłowski M30 51 144 Augustów: 05:48:02 (32 / 10)
05:48:02
152 Wojciech Kołowrotny Kotki Kołowrotki M40 73 145 Płock: 05:48:19 (72 / 36)
05:48:19
153 Aleksandra Granacka F30 6 8 Augustów: 05:50:38 (33 / 1)
05:50:38
154 Tomasz Krzemiński M40 74 146 Płock: 05:51:28 (73 / 37)
05:51:28
155 Tomasz Bujko Orange IronTeam M30 52 147 Płock: 05:52:34 (74 / 26)
05:52:34
156 Piotr Rzytki M30 53 148 Płock: 05:53:15 (75 / 27)
05:53:15
157 Radosław Gwiazda M30 54 149 Płock: 05:53:39 (76 / 28)
05:53:39
158 Robert Szul TRICLUB M30 55 150 Płock: 05:53:40 (77 / 29)
05:53:40
159 Marcin Zając 77CATS M30 56 151 Płock: 05:54:37 (78 / 30)
05:54:37
160 Sławomir Wideł M30 57 152 Płock: 05:55:39 (79 / 31)
05:55:39
161 Jarek Dyduch M30 58 153 Augustów: 05:56:30 (34 / 11)
05:56:30
162 Adam Galek Fun klub KS TĘCZA M30 59 154 Gołdap: 05:57:02 (46 / 15)
05:57:02
163 Grzegorz Kanigowski M30 60 155 Stężyca: 05:57:30 (20 / 9)
05:57:30
164 Artur Golec M30 61 156 Płock: 05:59:02 (80 / 32)
05:59:02
165 Maciej Panasiuk LeasePlan Fleet Management Polska M18 13 157 Gołdap: 05:59:35 (47 / 7)
05:59:35
166 Mariusz Dettlaff APK Augustów M30 62 158 Augustów: 06:00:33 (37 / 13)
06:00:33
167 Łukasz Bibik Triathlon Siedlce Club M18 14 159 Stężyca: 06:00:45 (21 / 4)
06:00:45
168 Michal Kaniewski 1988 M30 63 160 Płock: 06:02:29 (81 / 33)
06:02:29
169 Karol Koronkiewicz TRIfriends.pl M50 10 161 Płock: 06:03:12 (82 / 5)
06:03:12
170 Marcin Białczak KURPIU M30 64 162 Augustów: 06:03:12 (38 / 14)
06:03:12
171 Małgorzata Matusiak F18 2 9 Stężyca: 06:03:14 (22 / 1)
06:03:14
172 Artur Dębicki M50 11 163 Stężyca: 06:03:39 (23 / 1)
06:03:39
173 Adam Piernikarski M30 65 164 Stężyca: 06:04:40 (24 / 10)
06:04:40
174 Katarzyna Strusińska Mińska Grupa Rowerowa F30 7 10 Płock: 06:08:58 (83 / 3)
06:08:58
175 Piotr Narożniak Exatel Running Team M40 75 165 Stężyca: 06:09:14 (25 / 8)
06:09:14
176 Michał Mróz DareDevils Triathlon Team M30 66 166 Płock: 06:09:38 (84 / 34)
06:09:38
177 Dorota Chudzik Łomiankowska Grupa Biegowa F40 2 11 Płock: 06:10:17 (85 / 2)
06:10:17
178 Jakub Nosalik M18 15 167 Augustów: 06:10:19 (39 / 4)
06:10:19
179 Daniel Nowak KP PSP Sztum M40 76 168 Płock: 06:11:32 (86 / 38)
06:11:32
180 Marcin Kolasa M40 77 169 Płock: 06:12:01 (87 / 39)
06:12:01
181 Miłosz Żychliński Celironman M40 78 170 Płock: 06:12:24 (88 / 40)
06:12:24
182 Tomasz Poniecki Pońki M30 67 171 Stężyca: 06:12:41 (26 / 11)
06:12:41
183 Marcin Poniecki Pońki M30 68 172 Stężyca: 06:12:44 (27 / 12)
06:12:44
184 Dariusz Wszeborowski SBR Team Ełk M50 12 173 Gołdap: 06:13:33 (50 / 5)
06:13:33
185 Slawomir Adamski STALEX M50 13 174 Płock: 06:16:47 (90 / 6)
06:16:47
186 Rafał Kowalczyk CF ELEKTROMOC POINTPRINT M18 16 175 Płock: 06:16:48 (91 / 5)
06:16:48
187 Maja Makowska Team Aktywni z Cukrzycą F18 3 12 Płock: 06:17:09 (92 / 1)
06:17:09
188 Leszek Bajdowski TRIfriends.pl M50 14 176 Płock: 06:19:07 (93 / 7)
06:19:07
189 Jan Aniołek M30 69 177 Płock: 06:19:10 (94 / 36)
06:19:10
190 Rafał Luchowski 12tri.pl Spartanie Dzieciom M50 15 178 Płock: 06:20:42 (95 / 8)
06:20:42
191 Waldemar Bednarczyk M50 16 179 Płock: 06:21:30 (96 / 9)
06:21:30
192 Łukasz Zając M30 70 180 Płock: 06:21:56 (97 / 37)
06:21:56
193 Bartosz Panek M18 17 181 Płock: 06:22:03 (98 / 6)
06:22:03
194 Nina Wiaderna F30 8 13 Płock: 06:22:32 (99 / 4)
06:22:32
195 Patryk Jabłoński Bez Formy Team M30 71 182 Płock: 06:22:33 (100 / 38)
06:22:33
196 Tomasz Rokicki M60 1 183 Gołdap: 06:23:04 (51 / 1)
06:23:04
197 Maciej Krakowiak M18 18 184 Stężyca: 06:28:43 (28 / 5)
06:28:43
198 Bartosz Zgorzelski Słynni Kenijczycy M40 79 185 Płock: 06:29:41 (101 / 41)
06:29:41
199 Piotr Pytlak M50 17 186 Stężyca: 06:30:56 (29 / 2)
06:30:56
200 Michał Ilkiewicz M40 80 187 Płock: 06:31:30 (102 / 42)
06:31:30
201 Agnieszka Jędrzejczyk Triathlon Serwis F40 3 14 Płock: 06:31:53 (103 / 3)
06:31:53
202 Tomasz Radziemski M50 18 188 Stężyca: 06:33:24 (30 / 3)
06:33:24
203 Waldemar Konkol M40 81 189 Stężyca: 06:34:22 (31 / 9)
06:34:22
204 Michał Sulka Team Karaś M30 72 190 Płock: 06:35:55 (104 / 39)
06:35:55
205 Robert Hryszko Pozytywnie Zabiegani Sanok M50 19 191 Gołdap: 06:37:22 (52 / 6)
06:37:22
206 Rafał Markiewicz wiewiorka.pl M40 82 192 Płock: 06:39:41 (105 / 43)
06:39:41
207 Paweł Roman OSP Janów M40 83 193 Płock: 06:41:43 (106 / 44)
06:41:43
208 Olga Kovaleva LYATSKIY TEAM F40 4 15 Płock: 06:48:53 (107 / 4)
06:48:53
209 Mikołaj Zieliński M18 19 194 Stężyca: 06:49:53 (32 / 6)
06:49:53
210 Jakub Witczak NADAKTYWNI M30 73 195 Augustów: 06:50:32 (42 / 15)
06:50:32
211 Zdzisław Lenart M60 2 196 Płock: 06:50:33 (108 / 1)
06:50:33
212 Wawrzyniec Smolak M40 84 197 Płock: 06:54:05 (109 / 45)
06:54:05
213 Daniel Carrera Alonso M30 74 198 Stężyca: 06:55:41 (33 / 13)
06:55:41
214 Tomasz Czechowicz M40 85 199 Płock: 07:01:36 (110 / 46)
07:01:36
215 Dariusz Matuszewski Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M50 20 200 Płock: 07:07:58 (111 / 10)
07:07:58
216 Zbigniew Stawinoga M40 86 201 Płock: 07:16:51 (113 / 47)
07:16:51
217 Szymon Kędziora M18 20 202 Płock: 07:17:01 (114 / 7)
07:17:01
218 Mateusz Szechlicki Wieczorne Bieganie w Szczecinie M18 21 203 Płock: 07:31:34 (115 / 8)
07:31:34
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon