Malbork Kids 2019 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Name City Age group Start number
Augustyniak Piotr Szymon Polkowice 1-3 849
Baran Kuba Kielce 4-5 1083
Bączkowska Natalia Mokronos Górny 1-3 1033
Bączkowski Jakub Mokronos Górny 4-5 1032
Biegun Maria Szczecin 4-5 1001
Biernacki Igor Mostkowo 6-7 1234
Binkowska Wera Gzin 6-7 1082
Binkowski Makary Gzin 1-3 1081
Blok Jan Chojnice 4-5 1007
Blok Leon Chojnice 1-3 1008
Ceran Ksawery Szczecin 4-5 1090
Ceran Pola Szczecin 6-7 1089
Charuk Nikodem Rokitnica 4-5 1011
Chmielewska Celina Warszawa 1-3 1016
Chodziński Jan Malbork 6-7 1074
Cierpisz Paweł Reda 6-7 1249
Cybulski Wojciech Malbork 6-7 1049
Czajkowska Pola Gdynia 4-5 1094
Czajkowski Adam Warszawa 1-3 -
Czajkowski Filip Warszawa 6-7 -
Czarnota Mateusz Lipiany 6-7 1240
Czerwiec Liliana Rumia 4-5 1014
Ćwioro Hanna Malbork 4-5 1053
Dłużniewska Kinga Malbork 6-7 1075
Dłużniewski Antoni Malbork 4-5 1076
Dominiak Agata Szczecin 1-3 -
Dominiak Hubert Szczecin 1-3 -
Drespa Amelia Gdynia 1-3 1052
Fede Oliwia Gdansk 1-3 1017
Gadaj Krzysztof Elbląg 4-5 1236
Gadaj Michał Elbląg 6-7 1235
Gawenda Hanna Kobiór 1-3 1040
Giers Emilia Nowy Lubosz 4-5 1088
Gintowt Anna Warszawa 1-3 1057
Gintowt Antoni Warszawa 4-5 1056
Gniot Grzegorz Zdzieszowice 4-5 1002
Godlewska Małgorzata Malbork 6-7 1038
Górny Helenka Grojec 4-5 1055
Górski Mieszko Gdynia 4-5 1093
Gruszka Mikołaj Warszawa 1-3 1036
Grzelak Maja Poznań 1-3 1091
Grzymkowska Helena Marki 6-7 1237
Jasiulewicz Franciszek Elbląg 6-7 1073
Jastrzębska Julia Elbląg 6-7 1062
Jegliński Jakub Mławka 4-5 1015
Kalaszczyński Stanisław Płock 6-7 1230
Kiejdo Jan Elbląg 4-5 1071
Kłosek Nikodem Gdynia 6-7 1084
Knoll Julian Malbork 6-7 1030
Knoll Leon Malbork 4-5 1029
Kokot Marceli Konin 6-7 1048
Kołodziej Wojciech Warszawa 6-7 1045
Konstantynowicz Pola Gdynia 6-7 1054
Korulczyk Stasiu Bałtów 1-3 1059
Korulczyk Zofia Bałtów 4-5 1058
Korzycka Weronika Myślenice 4-5 1024
Korzycki Ignacy Myślenice 4-5 1023
Kosiorowska Hanna Jelenia Góra 4-5 1047
Kowalska Urszula Warszawa 4-5 1009
Kowalski Aleksander Kobiele Wielkie 4-5 1046
Kozmińczuk-Markulak Zuzanna Gliwice 4-5 1079
Kruk Aleksander Warszawa 4-5 1241
Kruk Aniela Warszawa 6-7 1233
Kruk Ernest Warszawa 6-7 1232
Kruk Lila Warszawa 4-5 1242
Kulik Mateusz Malbork 4-5 1244
Kulik Michał Malbork 1-3 1245
Kurcin Robert Gdansk 6-7 1035
Kwasiuk Urszula Poznań 4-5 1042
Kwasiuk Zuzanna Poznań 4-5 1041
Legwińska Amelia Łódź 4-5 1031
Lipiński Ryszard Chojnice 4-5 1066
Lipiński Stanisław Chojnice 4-5 1067
Łyko Kornelia Warszawa 4-5 1003
Mazurek Wiktoria Łódź 6-7 1248
Mazurkiewicz Julia Elbląg 6-7 -
Michalak Adam Ujście 4-5 1227
Michalak Zuzia Ujście 1-3 1228
Michalska Melania Skórzewo 4-5 1043
Mitura Kubuś Rumia 6-7 1065
Mogiłka Franciszek Malbork 4-5 1246
Mogiłka Maria Malbork 1-3 1247
Niekurzak Filip Gdynia 6-7 1239
Nowocin Natalia Elbląg 6-7 1085
Nykiel Adam Gdańsk 4-5 1044
Olkowski Oskar Olesnica 6-7 1243
Piernikarski Igor Milanówek 4-5 1087
Piernikarski Tymon Milanówek 6-7 1086
Piotrowski Tomek Gdańsk 6-7 1010
Pocentek Jan Rawa Mazowiecka 6-7 1097
Pomastowski Bartosz Wąbrzeźno 6-7 1050
Pruszynska Wiktoria Białystok 1-3 1037
Purczyńska Anastazja Siekierki Wielkie 4-5 1092
Pytel Julia Pruszcz Gdański 6-7 -
Rolbiecki Aleksander Pyrzyce 4-5 1095
Rozalewicz Pola Malbork 6-7 1019
Ruchlewicz Urszulka Sztum 4-5 1026
Rybiański Wojciech Zakrzów 6-7 1238
Ryś Jan Tychy 4-5 1018
Sielicka Pola Elbląg 4-5 -
Sitkowska Kalina Opole 4-5 -
Sojka Lena Malbork 6-7 1229
Sołodowczuk Rozalia Rumia 6-7 1063
Staniak Leon Warszawa 1-3 1006
Szamotulski Oskar Gdańsk 6-7 1098
Szymanek Helena Warszawa 6-7 1100
Szymanek Matylda Warszawa 4-5 1231
Szyttenholm Pola Bydgoszcz 6-7 1027
Tamkun Franciszek Warszawa 6-7 1064
Tobis Aniela Warszawa 4-5 1025
Tobis Jeremi Warszawa 1-3 1034
Tomczewski Stefan Radowo Małe 1-3 1099
Truszkowski Adam Ośno Lubuskie 4-5 1069
Trzeciakowski Mieszko Gdańsk 1-3 1080
Turyło-Drespa Liliana Gdynia 1-3 1051
Tyczyńska Lidia Ośno Lubuskie 6-7 1013
Waglewski Jaś Kraków 4-5 1070
Wancerz Jeremi Katowice 6-7 1020
Wasiak Marek Elblag 6-7 1012
Wesołowski Marcel Malbork 6-7 -
Wieczorek Ignacy Gniewkowo 6-7 1028
Wnuk Liwia Sztum 6-7 1004
Wnuk Michał Sztum 4-5 1005
Woźniak Oskar Warszawa 6-7 1096
Woźniakowski Szymon Elbląg 6-7 1068
Zawierowska Alicja Ustka 6-7 1077
Zawierowska Natalia Ustka 4-5 1078
Zedlewska Małgorzata Malbork 6-7 1072
Zieliński Natan Bydgoszcz 4-5 1021
Zieliński Olaf Bydgoszcz 6-7 1022
Zieliński Stanisław Bydgoszcz 1-3 1039
Zięba Julian Warszawa 6-7 1061
Zurek Maja Krakow 4-5 1250
Żmudzińska Kasia Gdańsk 4-5 1060
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon