Malbork Kids 2019 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Name City Age group Start number
Biernacki Jacek Ośno Lubuskie 10-11 1135
Cielas Hanna Nowa Wieś Malborska 10-11 1137
Czajkowska Julia Gdynia 8-9 1148
Czerniak Dobrusia Myszków 8-9 -
Czerwiec Jaśmina Rumia 8-9 1106
Demski Daniel Elbląg 10-11 1158
Dzik Ksawery Elblag 8-9 1108
Fink Daniela Słubice 10-11 1107
Fomichev Timofei Gusev 10-11 1138
Gerula Magdalena Warszawa 10-11 1109
Gierwatowska Wiktoria Elblah 8-9 1113
Głód Filip Józefosław 10-11 1139
Głód Mateusz Józefosław 8-9 1140
Gniot Maciej Zdzieszowice 8-9 1102
Gniot Patryk Zdzieszowice 10-11 1101
Gruszka Julian Warszawa 10-11 1117
Grzelakowska Zofia Elbląg 8-9 1114
Hojnor Hania Święta Katarzyna 10-11 1170
Janicka Aleksandra Lewin Brzeski 8-9 1156
Janicka Magdalena Lewin Brzeski 10-11 1155
Kaca Emilia Susz 10-11 1128
Kiejdo Franciszek Elbląg 10-11 1136
Klass Antoni Gdynia 8-9 1132
Kosiorowski Grzegorz Jelenia Góra 8-9 1124
Kosiorowski Krzysztof Jelenia Góra 10-11 1125
Kowalska Hanna Kobiele Wielkie 8-9 1123
Kozerska Kaja Gdańsk 8-9 1167
Koziara Aleks Gdańsk 8-9 -
Kozłowski Igor Gdańsk 10-11 1159
Kurkowska Kornelia Gdynia 8-9 1164
Kwit Sonia Warszawa 10-11 1145
Legwiński Franciszek Łódź 8-9 1115
Łyko Leonard Warszawa 8-9 1103
Makowska Maria Elbląg 10-11 1157
Malan Karol Wieliczka 10-11 1144
Malan Maksymilian Wieliczka 10-11 1143
Malinowski Bartosz Maksymilianowo 10-11 1133
Mazurek Michał Łódź 10-11 1146
Michalski Teodor Skórzewo 8-9 1120
Mitura Zuzanka Rumia 8-9 1134
Moskot Maksymilian Gdynia 8-9 1161
Moskot Mikołaj Gdynia 10-11 1162
Niedzielski Michał Warszawa 8-9 1105
Niekurzak Natalia Gdynia 10-11 1163
Nowosad Mateusz Nowina 8-9 1121
Nykiel Stanisław Gdańsk 8-9 1122
Ogrodnik Nikodem Elbląg 8-9 1149
Olejnik Filip Łomianki - Kiełpin 8-9 -
Olkowski Patryk Olesnica 10-11 1165
Pawłoski Kacper Elbląg 10-11 -
Pocentek Stanislaw Rawa Mazowiecka 10-11 1152
Policzkiewicz Olga Warzymice 8-9 1104
Rolbiecki Mikołaj Pyrzyce 8-9 1150
Sielicki Hubert Elbląg 10-11 -
Sitkowski Tymoteusz Opole 8-9 -
Sojka Karol Malbork 8-9 1168
Styczeń Michał Elbląg 10-11 1160
Syguła Aleksander Warszawa 10-11 1127
Syguła Kacper Warszawa 8-9 1126
Szamotulska Kinga Gdańsk 10-11 1153
Szczęsna Zuzanna Szukalice 10-11 1131
Szczęsny Wiktor Szukalice 10-11 1130
Szyporta Filip Namysłów 8-9 848
Szyporta Marcel Namysłów 10-11 847
Szyttenholm Gabriel Bydgoszcz 10-11 1112
Śliwka Ksawery Owidz 10-11 1119
Trochimczuk Michalina Elbląg 8-9 1154
Urbanowicz Robert Warszawa 8-9 1110
Wancerz Lucja Katowice 10-11 1111
Wasiak Amelia Elblag 8-9 1118
Woźniak Aleksander Warszawa 8-9 1151
Wydarty Anna Gdańsk 10-11 1142
Wydarty Jan Gdańsk 8-9 1141
Ziemińska Aleksandra Elbląg 8-9 1147
Zurek Lena Kraki 8-9 1166
Zwara Julia Gdańsk 10-11 1116
Żelazna Wiktoria Malbork 8-9 1129
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon