Garmin Kids Ślesin 2019 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Name City Age group Start number
Augustyniak Piotr Szymon Polkowice 1-3 1072
Bednarski Karol Łódź 6-7 1032
Borowiak Helena Kalisz 4-5 1015
Borowiak Stefan Kalisz 6-7 1014
Brodowski Mikołaj Grodzisk Mazowiecki 6-7 1039
Brodowski Wojciech Grodzisk Mazowiecki 4-5 1038
Brzozowska Wiktoria Ślesin 4-5 1059
Chojnacki Kuba Stare Miasto 1-3 1054
Dąbrowska Iga Ostrów Wielkopolski 1-3 1013
Domirska Helena Kobyłka 4-5 1077
Domirski Piotr Kobyłka 6-7 1076
Frydryszek Oliwier Bydgoszcz 4-5 1031
Golebiewski Mikołaj Ślesin 6-7 1053
Golis Mateusz Zgierz 6-7 1002
Gorzelańczyk Gabriela Ślesin 1-3 1071
Gorzelańczyk Magdalena Ślesin 6-7 1070
Grodecka Michalina Poznań 1-3 1068
Grodecka Zofia Poznań 6-7 1069
Grymin Bartosz Pabianice 6-7 1027
Hermann Jan Ostrów Wielkopolski 1-3 1008
Janowska Zofia Wolsztyn 6-7 1006
Jegliński Jakub Warszawa 4-5 1018
Kamińska Zuzanna Pasłęk 1-3 1073
Karliński Leon Łódź 4-5 1065
Karliński Radosław Łódź 6-7 1064
Karolak Alicja Kościelna Wieś 4-5 1026
Kędziora Alicja Kamila Ślesin 1-3 738
Kędziora Jakub Krzysztof Ślesin 6-7 739
Kędziora Julian Ślesin 6-7 1043
Kęszka Aleksy Kalisz 1-3 1034
Kęszka Anastazja Kalisz 4-5 1035
Kłys Aleksander Stara Iwiczna 6-7 1047
Kłys Urszula Stara Iwiczna 1-3 1046
Kobus Borys Konin 6-7 1080
Kokot Marceli Konin 6-7 1045
Koszal Marcelina Lucyna Konin 1-3 737
Kotowski Antoni Wrocław 6-7 1056
Kotowski Jan Wrocław 4-5 1057
Kowalski Franciszek Ślesin 6-7 1078
Kozłowski Leon Łódź 6-7 1040
Kozyra Judyta Mikorzyn 6-7 1058
Kunce Leon Oszczeszów 1-3 1061
Kuźmicz Jan Konin 6-7 1066
Lanycia Filip Łódź 1-3 1020
Leśniewicz Hanna Konin 1-3 1021
Lewandowski Jan Miękinia 6-7 1016
Łaska Łucja Łódź 4-5 1010
Łaska Maja Łódź 1-3 1011
Ławniczak Bartosz Kazimierz Biskupi 6-7 1036
Ławniczak Hanna Kazimierz Biskupi 1-3 1003
Ławniczak Jakub Kazimierz Biskupi 4-5 1004
Majchrzak Wojciech Golina 1-3 1017
Małolepsza Maria Rzgów 4-5 1030
Marczak Tymoteusz Ślesin 1-3 1023
Matusiak Filip Zgierz 6-7 1009
Michalski Filip Konin 6-7 1033
Modelska Natalia Swarzędz 6-7 1007
Narożnik Antoni Radom 1-3 1051
Nawrotkiewicz Filip Ślesin 6-7 1079
Nowak Patryk Iwanowice 6-7 1044
Olejnik Jan Kruszwica 6-7 1037
Pakulska Łucja Warszawa 4-5 1062
Piechota Antoni Warszawa 4-5 1041
Piechota Konstanty Warszawa 1-3 1042
Piekarska Blanka Bydgoszcz 1-3 1055
Przerwa Gabriela Ślesin 4-5 1028
Przerwa Weronika Ślesin 6-7 1029
Purczyńska Anastazja Siekierki Wielkie 4-5 1019
Siedlecki Leon Konin 4-5 -
Staniszewska Wiktoria Wenecja 6-7 743
Stybaniewicz Jan Ostrów Wielkopolski 6-7 1060
Swędrowski Oliwier Konin 1-3 1074
Szczepańska Jagoda Poznań 1-3 1050
Szczepańska Malina Poznań 4-5 1049
Szczepańska Małgorzata Poznań 4-5 1001
Śliwa Ignacy Kalisz 1-3 1048
Świstak Anna Piastów 4-5 1067
Tomczuk Franek Kalisz 1-3 740
Tronina Jakub Czestochowa 6-7 1075
Wieczorek Ignacy Gniewkowo 6-7 1024
Witczak Lena Kalisz 6-7 1012
Woźniak Franciszek Ostrów Wielkopolski 6-7 744
Zajfert Jaś Ślesin 6-7 1063
Zawrocka Lena Ślesin 6-7 1025
Ziarniak Stanisław Golina 6-7 1022
Zimna Lilianna Poznań 1-3 1005
Żuk Maksymilian Toruń 6-7 1052
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon