Garmin Kids Nieporęt 2019 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Name City Age group Start number
Abramczyk Leon Radzymin 6-7 1268
Abramczyk Sonia Radzymin 6-7 1267
Amanowicz Kacper Warszawa 6-7 1228
Angeleiko Olivier Warszawa 1-3 1293
Babiuch Marek Julianów 6-7 1314
Bajron Zofia Błonie 4-5 1261
Barszcz Antoni Sękowa 6-7 1304
Bednarski Karol Łódź 6-7 1313
Blachowicz Zofia Warszawa 6-7 -
Bojek Dawid Radom 6-7 1271
Bojek Liliana Radom 1-3 1272
Brzozowska Antonina Warszawa 6-7 1284
Buchacz Julian Łódź 6-7 1239
Bukowy Alicja Warszawa 1-3 1306
Czajkowski Franciszek Nowa Wola 6-7 1312
Dąbrowski Maksymilian Piastów 4-5 1234
Demianiuk Szymon Skrzeszew 6-7 1246
Dobrosz Oskar Legionowo 4-5 1263
Dobrzycka Maria Warszawa 6-7 1273
Durski Ignacy Warszawa 1-3 1265
Durski Jan Warszawa 1-3 1266
Fantacone Ayla Konstancin-Jieziorna 4-5 1247
Fidecka Antonina Warszawa 6-7 1229
Fidecki Jan Warszawa 4-5 1230
Frank Leon Warszawa 4-5 1299
Giżyńska Zofia Warszawa 6-7 1315
Grzymkowska Helena Marki 6-7 1302
Heredia Estrada Chema Warszawa 1-3 1309
Heredia Estrada Guille Warszawa 4-5 1308
Hołub Hugo Warszawa 6-7 1242
Hołub Oliwia Warszawa 1-3 1280
Iłowiecka Maja Warszawa 1-3 1310
Iłowiecki Maciej Krasnystaw 4-5 1278
Jedynak Wiktor Skarzysko Kamienna 6-7 1311
Jurczewski Mateusz Białystok 6-7 1260
Kalaszczyński Stanisław Płock 6-7 1307
Kącki Stanisław Kobyłka 6-7 1295
Kiersnowska Emma Warszawa 4-5 1303
Kopacz Izabella Blachownia 1-3 1257
Kopacz Maja Blachownia 6-7 1256
Kopciewska Aleksandra Warszawa 6-7 -
Kowalska Urszula Warszawa 4-5 1232
Koźbiał Filip Płońsk 4-5 1258
Koźbiał Karol Płońsk 1-3 1259
Krasowska Hania Rzeszów 4-5 1244
Krzesak Maciej Piastów 6-7 1294
Leduchowski Lucjan Warszawa (Bemowo) 1-3 1233
Losinski Emilia Warsaw 1-3 1245
Łojewski Ignacy Legionowo 6-7 1235
Marcu Lara Warszawa 4-5 1301
Markiewicz Julia Warszawa 4-5 1262
Marroquin-Gajewska Karla Warszawa 6-7 1264
Marzec Jagoda Warszawa 6-7 1236
Marzec Maryna Warszawa 6-7 1237
Matuszewska Antonina Warszawa 6-7 1252
Matuszewska Jana Warszawa 4-5 1253
Michalska Alicja Radzymin 1-3 1238
Milczarek Antoni Warsaw 6-7 1243
Minorczyk Julia Warszawa 1-3 -
Minorczyk Piotr Warszawa 6-7 -
Modzelewska Zuza Łowicz 6-7 1316
Nowacki Wiktor Warszawa 6-7 1290
Nowak Aleksandra Marki 6-7 1226
Nowicki Kosma Warszawa 1-3 1250
Obedkov Artem Moskwa 6-7 1318
Oleszczuk Jan Warszawa 4-5 1255
Pawlik Leo Warszawa 6-7 1286
Pawlina Laura Warszawa 6-7 1269
Pierścieniak Katarzyna Warszawa 1-3 1254
Piotrowski Wiktor Warszawa 6-7 1231
Pitus Anna Nieporęt 6-7 1285
Pomorska Lena Warszawa 1-3 1292
Pomorska Natalia Warszawa 4-5 1291
Ponnik Alisija Warszawa 4-5 1248
Prucnal Wiktor Warszawa 4-5 1225
Redlich Daniel Pruszków 1-3 1276
Redlich Lena Pruszków 6-7 1275
Rejmer Anna Sulejówek 6-7 1227
Ręczkowski Borys Brwinów 4-5 1274
Ruzik Tomasz Warszawa 6-7 1270
Skierkowski Gabriel Mława 4-5 1287
Skierkowski Julian Konopki 4-5 1288
Skierkowski Stanisław Konopki 6-7 1289
Stefański Antoni Pruszków 4-5 1251
Suda Julia Warszawa 4-5 1317
Szumilas Kuba Podkowa Leśna 4-5 1279
Szyszko Antoni Warszawa 6-7 1283
Świderski Marcel Warszawa 6-7 1241
Tartanus Kinga Nieborów 6-7 1240
Wawer Tosia Chotomów 4-5 1282
Wieliczko Alek Ożarów Mazowiecki 4-5 1296
Więckowska Maria Sochaczew 6-7 -
Więckowska Zofia Sochaczew 4-5 -
Wilkos Hanna Pieszyce 4-5 1300
Wiśniewska Laura Iława 6-7 1298
Wołyniec Michalina Gołdap 6-7 1305
Zachaj Kaja Ząbki 4-5 1277
Ziółek Aleksander Warszawa 6-7 1297
Ziółkowska Kinga Warszawa 4-5 1249
Zwierzyński Paweł Warszawa 6-7 1281
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon