Garmin Kids Nieporęt 2019 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Name City Age group Start number
Babiuch Justyna Julianów 8-9 1386
Baranowska Pola Gdańsk 10-11 1362
Bernaciak Marysia Tomaszów Mazowiecki 10-11 1373
Bernaciak Paweł Tomaszów Mazowiecki 10-11 1374
Birkowska Maura Łódź 10-11 1346
Blachowicz Jan Warszawa 8-9 -
Bodych Bartosz Ząbki 10-11 1364
Broż Zuzia Koło 10-11 1334
Budzeń Marcel Ostrowiec Świętokrzyski 8-9 1384
Chacinski Karol Warszawa (Targówek) 8-9 1356
Czajkowski Antoni Nowa Wola 10-11 1385
Dąbrowski Aleksander Piastów 8-9 1340
Demianiuk Maja Skrzeszew 8-9 1342
Dowbor Janina Warszawa 10-11 1375
Fidecka Hanna Warszawa 8-9 1336
Frank Filip Warsaw 10-11 1369
Fronia Zosia Grodzisk Mazowiecki 10-11 -
Gawryś Hubert Warszawa 10-11 1388
Grochowski Kacper Truskaw 10-11 1368
Grzybczak Jan Warszawa 8-9 -
Grzymkowska Adela Marki 10-11 1377
Heredia Estrada Manu Warszawa 8-9 1383
Hoffman Grzegorz Łomianki 10-11 1361
Jakubowska Hanna Warszawa 10-11 1353
Jóźko Tomasz Warszawa 8-9 -
Jurczewska Zuzanna Białystok 8-9 1350
Kaczyk Mateusz Warszawa 10-11 1358
Kaczyk Michał Warszawa 10-11 1357
Kalinowski Krzysztof Warszawa 10-11 1344
Kącka Zosia Kobyłka 8-9 1367
Kąkolecka Karolina Warszawa 8-9 1359
Kiersnowska Stella Warszawa 8-9 1378
Kiersnowski Gustaw Warszawa 10-11 1379
Kopciewski Bartosz Warszawa 10-11 -
Kosmowska Maja Warszawa 10-11 1339
Kropiewnicka Liliana Warszawa 8-9 1352
Modzelewska Hanna Łowicz 8-9 1387
Możdżonek Dawid Warszawa 10-11 1366
Olejnik Filip Łomianki - Kiełpin 8-9 1331
Opiłowska Michalina Modła 10-11 1333
Pasierb Jan Warszawa 10-11 1349
Pawlik Antek Warszawa 10-11 1363
Pawlina Edgar Warszawa 8-9 1354
Piechotka Dawid Warszawa 8-9 1381
Piotrowska Ludwika Warszawa 8-9 1338
Piotrowska Łucja Warszawa 8-9 1337
Płotka Dawid Koszalin 10-11 1332
Ponnik Valeria Warszawa 8-9 1343
Popławska Julia Nieznane 10-11 1382
Ruzik Antoni Warszawa 10-11 1355
Sewerynek Wojciech Kamiensk 8-9 1380
Słonski Kacper Warszawa 10-11 1351
Strzałkowski Szymon Warszawa 8-9 1341
Syguła Aleksander Warszawa 10-11 1348
Syguła Kacper Warszawa 8-9 1347
Szkuta Maja Piaseczno 10-11 1370
Wagner Juliusz Warszawa 10-11 1365
Węgliński Pawel Mińsk Mazowiecki 8-9 1335
Wilkos Miłosz Pieszyce 8-9 1371
Wozniak Emilia Rawa Mazowiecka 10-11 1376
Zaborniak Jan Łódź 10-11 1372
Ziółkowska Kamila Warszawa 8-9 1345
Zwierzyński Jan Warszawa 8-9 1360
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon