Garmin Kids Radków 2019 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczyk Olivier Witkow 1-3 2047
Banaszak Maria Podolsze 6-7 2044
Bejsovcova Pavlina Machov 6-7 2051
Bendig Alicja Siechnice 4-5 2038
Bendig Dawid Siechnice 6-7 2037
Bernadzikowski Hugo Wrocław 4-5 2049
Bernadzikowski Maksym Wrocław 6-7 2048
Boratyński Oliwier Ustanów 6-7 2007
Chabińska Liliana Nysa 1-3 2042
Chełmińska Maja Gdańsk 6-7 2065
Chęcińska Nela Warszawa 4-5 2064
Czerny Bruno Ruda Śląska 6-7 2050
Długołęcka Ida Świdnica 4-5 -
Dorszewska Lena Radków 1-3 2073
Dubiel Bartosz Lutynia 4-5 2098
Dworczak Mikołaj Kostrzyn 6-7 2081
Dzitkowski Aleksander Gowarzewo 6-7 2011
Dzitkowski Milan Gowarzewo 4-5 2012
Fedorowicz Dominik Brzeg 6-7 2046
Fornal Zosia Radków 4-5 2088
Fuks Filip Wrocław 4-5 2069
Fuks Zofia Wrocław 6-7 2070
Gess Aleksandra Goleniów 1-3 2014
Gierak Franciszek Katowice 1-3 2076
Gniot Grzegorz Zdzieszowice 4-5 -
Górska Oliwia Warszawa 4-5 2035
Górska Oliwia Warszawa 4-5 -
Górski Dominik Warszawa 6-7 2036
Jarzyński Jakub Radków 1-3 2099
Jeliński Adam Wrocław 6-7 2018
Kapusta Mikołaj Smolice 1-3 2032
Kapusta Patryk Smolice 6-7 2030
Kapusta Zuzanna Smolice 4-5 2031
Karwacka Adela Radków 4-5 2250
Kaźmierska Laura Kłodzko 6-7 2077
Kępińskik Marcel Stare Bogaczowice 6-7 -
Kiecoń Antonina Ustroń 6-7 -
Kiecoń Zofia Ustroń 4-5 -
Kiełbiński Jan Konstancin 6-7 2074
Kiełbiński Wiktor Konstancin-Jeziorna 1-3 2075
Kolenda Tymon Szczecin 6-7 2055
Konarska Lena Gorzów Wielkopolski 4-5 2072
Kopacki Hubert Wałbrzych 4-5 2053
Korulczyk Stasiu Bałtów 1-3 2026
Korulczyk Zofia Bałtów 4-5 2025
Kot Zofia Warszawa 4-5 2004
Kotra Pola Smolnica 1-3 2089
Kowalczyk Jadwiga Ścinawka Średnia 4-5 2056
Kowalczyk Julian Ścinawka Średnia 1-3 2057
Kowalewicz Tymoteusz Kamionki 6-7 2008
Krawiec Zuzanna Żłobizna 4-5 2040
Kruszyńska Laura Bydgoszcz 4-5 2043
Kryczek Amelia Dąbrowa Górnicza 4-5 -
Kubów Antoni Opole 4-5 2020
Kurzawiak Hanna Kłodzko 6-7 2068
Kwaśniewski Leon Sobótka 1-3 2100
Kwiatkowska Nela Lubin 1-3 2086
Litwin Jagoda Wrocław 4-5 2045
Ławicka Hania Lubin 1-3 -
Ławicka Pola Lubin 4-5 -
Maculewicz Laura Gdynia 4-5 2029
Majewska Izabela Pszenno 4-5 2062
Markiewicz Igor Środa Śląska 6-7 2078
Maślanka Antoni Radków 4-5 2027
Maślanka Bartosz Radków 6-7 2006
Mielniczuk Paweł Radków 6-7 2052
Morawska Rozalia Wrocław 4-5 2087
Mus Hanna Nowa Sól 4-5 2084
Myszczyszyn Sebastian Kudowa Zdrój 4-5 2021
Niemiec Zygmunt Wrocław 4-5 2058
Nowacka Nadia Stronie Śląskie 4-5 2016
Nowacka Olivia Stronie Śląskie 6-7 2017
Nowicki Kosma Warszawa 1-3 2022
Nowocin Natalia Elbląg 6-7 -
Pawluk Laura Warszawa 6-7 2003
Perun Julian Lubin 4-5 -
Pikul Adam Warszawa 6-7 2079
Pilarczyk Nadia Sobin 4-5 2066
Poniatowski Marcel Wrocław 1-3 2024
Przepióra Karolina Wasilków 4-5 2009
Przychodzeń Hanna Zgierz 6-7 2015
Rak Konstanty Garbatka 6-7 2028
Regulska Iga Wrocław 1-3 -
Riegel Sara Gdańsk 4-5 2093
Rusin Hanna Iwiny 6-7 2091
Rusin Julian Iwiny 1-3 2092
Růžičková Emily Javornice 4-5 2061
Salamon Aleksander Radków 4-5 -
Sicińska Janina Komorniki 6-7 2096
Sicińska Liliana Komorniku 4-5 2097
Sidor Maciej Niedźwiedzica 4-5 2013
Siemińska Liliana Kraków 1-3 2090
Siemiński Stanisław Krakóq 4-5 2033
Sindrewicz Sara Warszawa 4-5 2005
Sobański Artur Tarnowo Podgórne 4-5 2034
Stroiwąs Antoni Radakowice 4-5 2019
Sudół Julian Brzeg 6-7 2039
Szcześniewski Jakub Rydzyna 1-3 2060
Szcześniewski Jan Dąbcze 1-3 2059
Szczypek Tosia Szczecin 4-5 -
Szerement Alicja Ujście 6-7 2071
Tonder Matylda Poznań 4-5 2010
Trochanowska Maria Olga Sobin 1-3 2054
Ungehojer Jan Czechowice Dziedzice 4-5 2082
Wierciński Jan Konstancin-Jeziorna 1-3 2023
Wnęk Justyna Radkow 4-5 2095
Wnęk Karol Radkow 1-3 2094
Wojewoda Maurycy Warszawa 6-7 2041
Wolny Kacper Radków 4-5 2080
Zając Zuzanna Ślebodzice 1-3 2085
Zajączkowska Lena Warszawa 4-5 2002
Zajączkowska Oliwia Warszawa 6-7 2001
Zakrzewicz Julia Kicin 6-7 2083
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon