Garmin Ultra Race Radków 2019 - bieg na 81 km - results

2019-09-13 05:00 www.ultrarace.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-26,1km 26,1-55,4km 55,4-81km Czas końcowy Strata
1 2 Leśniak Kamil Salco Garmin Team M18 1 1 03:27:25 (3)03:57:20 (1)03:33:59 (1) 07:58:45
2 17 Gonczarenko Jarek M30 1 2 03:27:23 (1)03:57:22 (2)03:48:45 (2) 08:13:29 00:14:44
3 10068 Józwiak Piotr Kita Team M30 2 3 03:27:23 (2)03:00:52 (3)03:53:09 (3) 08:21:25 00:22:40
4 4 Mormul Przemyslaw Panalpina M30 3 4 03:27:40 (5)03:09:41 (5)03:02:32 (5) 08:39:54 00:41:09
5 10038 Sarnowski Paweł M30 4 5 03:29:32 (7)03:04:41 (4)03:06:32 (6) 08:40:45 00:42:00
6 103 Nochowicz Mateusz TRIGAR.PL TRIGAR.PL M18 2 6 03:36:25 (12)03:17:52 (6)03:00:26 (4) 08:54:43 00:55:58
7 10 Aid Patryk Obozy Górskie Xbionic M18 3 7 03:27:37 (4)03:28:17 (9)03:11:45 (9) 09:07:38 01:08:53
8 22 Nawrocki Przemek Silesia Marathon Team M40 1 8 03:38:31 (15)03:18:01 (7)03:12:33 (10) 09:09:05 01:10:20
9 164 Shvants Aliaksei Run4Fun M18 4 9 03:36:06 (10)03:21:42 (8)03:22:19 (17) 09:20:07 01:21:22
10 134 Kidawa Aleksander M30 5 10 03:34:56 (9)03:28:33 (10)03:18:01 (14) 09:21:30 01:22:45
11 163 Bieniek Grzegorz Lubawka Sport M30 6 11 03:40:18 (16)03:34:56 (13)03:10:32 (7) 09:25:46 01:27:01
12 14 Jajuga Arkadiusz M40 2 12 03:36:26 (13)03:38:51 (15)03:11:23 (8) 09:26:39 01:27:54
13 10059 Paczuski Michal Forever Young Łódź M30 7 13 03:34:38 (8)03:32:30 (12)03:24:57 (18) 09:32:05 01:33:20
14 10004 Borówka Ryszard M40 3 14 03:40:25 (17)03:34:56 (14)03:18:18 (16) 09:33:39 01:34:54
15 10006 Kozak Robert Ronal Polska Run M40 4 15 03:28:15 (6)03:49:10 (21)03:27:26 (20) 09:44:50 01:46:05
16 123 Szabłowska Iwona Pruszcz Biega K30 1 1 03:49:22 (19)03:40:16 (17)03:18:03 (15) 09:47:41 01:48:56
17 124 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Biega / Straszyn Biega M30 8 16 03:49:24 (20)03:40:20 (18)03:17:59 (13) 09:47:43 01:48:58
18 161 Moderhak Mateusz M30 9 17 03:36:24 (11)03:31:13 (11)03:41:01 (25) 09:48:38 01:49:53
19 25 Żyża Piotr MAAGNUS TEAM SKOKOWA M40 5 18 03:43:52 (18)03:38:51 (16)03:38:15 (24) 10:00:58 02:02:13
20 10043 Kuźmiak Stanisław Żary Runners Team M40 6 19 03:54:12 (25)03:50:20 (22)03:17:24 (12) 10:01:55 02:03:10
21 10046 Paprzycki Rafał NBR Team M40 7 20 03:54:14 (26)03:50:22 (24)03:17:20 (11) 10:01:57 02:03:12
22 104 Matacz Piotr TRIATHLON KRAŚNIK TEAM M30 10 21 03:54:08 (24)03:50:21 (23)03:26:39 (19) 10:11:08 02:12:23
23 24 Kokot Krzysztof NIEWYBIEGANI M40 8 22 03:36:40 (14)03:49:02 (20)03:48:45 (32) 10:14:27 02:15:42
24 91 Sieniawski Waldemar wciszy.pl wciszy.pl M30 11 23 03:04:34 (41)03:58:47 (28)03:30:20 (21) 10:33:41 02:34:56
25 10014 Lorenc Joanna KLUB SPORTOWY ENDORFINY WĄSOSZ K30 2 2 03:07:46 (48)03:50:33 (25)03:37:18 (23) 10:35:38 02:36:53
26 10044 Rak Łukasz #SobasTeam / Grupa Pana Tolka M40 9 24 03:52:28 (21)04:04:52 (30)03:47:42 (29) 10:45:02 02:46:17
27 5 Król Marcin OŚ Racing Team M40 10 25 03:06:01 (42)03:51:16 (26)03:48:20 (31) 10:45:37 02:46:52
28 80 Kirilenko Anastasia For the boys K30 3 3 03:09:45 (53)03:48:18 (19)03:48:05 (30) 10:46:07 02:47:22
29 121 Stanisławski Jacek MarketingPrawniczy.com / DookolaSwiata.co M30 12 26 03:57:41 (30)04:08:11 (36)03:42:18 (26) 10:48:09 02:49:24
30 102 Yakimovich Kirill MRC Prague RunLepraRun M30 13 27 03:02:49 (34)04:13:44 (43)03:34:17 (22) 10:50:50 02:52:05
31 60 Ladenberger Mateusz Wawrzynteam M30 14 28 03:52:50 (22)04:07:37 (35)03:50:42 (35) 10:51:08 02:52:23
32 39 Nawrocki Marcin Turbacze M30 15 29 03:54:59 (28)04:07:13 (34)03:50:01 (34) 10:52:13 02:53:28
33 10065 Szczepański Andrzej Wild Skunk M40 11 30 03:54:02 (23)04:14:09 (44)03:49:03 (33) 10:57:14 02:58:29
34 30 Hakke Małgorzata BIEGAMDLAZDROWIA.PL K40 1 4 03:12:32 (59)04:05:54 (31)03:43:48 (27) 11:02:15 03:03:30
35 57 Zub Arkadiusz beZGRANIc M40 12 31 03:06:09 (44)04:14:45 (46)03:45:52 (28) 11:06:46 03:08:01
36 10069 Chylińska Agnieszka ChodziMisie ChodziMisie K30 4 5 03:09:13 (51)04:06:36 (33)03:54:23 (37) 11:10:12 03:11:27
37 10072 Zimkowski Marcin KGHM ZG RUN M30 16 32 03:06:56 (45)04:06:25 (32)03:57:01 (40) 11:10:22 03:11:37
38 133 Kapłowski Jerzy M40 13 33 03:00:30 (32)04:12:14 (41)04:03:49 (50) 11:16:32 03:17:47
39 107 Podleś Rafał M18 5 34 03:10:07 (55)04:12:17 (42)03:59:08 (45) 11:21:32 03:22:47
40 10035 Krawczuk Dawid M40 14 35 03:57:43 (31)04:03:02 (29)04:22:30 (81) 11:23:14 03:24:29
41 10012 Jackiewicz Arkadiusz M50 1 36 03:07:45 (47)04:20:25 (56)03:57:44 (42) 11:25:54 03:27:09
42 37 Rosa Jarosław Natural Born Runners Platinium Promotion M40 15 37 03:02:57 (36)03:56:50 (27)04:26:38 (87) 11:26:24 03:27:39
43 112 Konik Grzegorz OKB Zadyszka / KS Kandahar M50 2 38 03:07:43 (46)04:11:26 (40)04:09:02 (56) 11:28:11 03:29:26
44 54 Gess Mariusz Czuby z Goleniowa M40 16 39 03:54:14 (27)04:16:04 (48)04:18:22 (72) 11:28:40 03:29:55
45 10056 Michalski Piotr M30 17 40 03:21:48 (80)04:09:48 (38)03:57:08 (41) 11:28:43 03:29:58
46 10064 Mazurek Roman niezrzeszony M40 17 41 03:07:51 (49)04:23:51 (62)03:58:48 (44) 11:30:30 03:31:45
47 10023 Ćwiąkała Wojciech M50 3 42 03:14:04 (64)04:25:41 (64)03:51:43 (36) 11:31:27 03:32:42
48 155 Bator Michał Capgemini M30 18 43 03:02:51 (35)04:23:22 (61)04:06:17 (52) 11:32:30 03:33:45
49 10001 Karwacki Grzegorz Katcross/globus Katcross/globus M40 18 44 03:03:06 (37)04:17:25 (49)04:12:20 (63) 11:32:51 03:34:06
50 10057 Bąk Agata BUSHIDO CENTRUM K30 5 6 03:19:41 (73)04:14:09 (45)03:59:40 (46) 11:33:30 03:34:45
51 10018 Filip Robert Wkurw_team M40 19 45 03:10:11 (56)04:10:48 (39)04:12:41 (64) 11:33:40 03:34:55
52 36 Fiuk Mirosław M30 19 46 03:06:07 (43)04:23:01 (60)04:05:11 (51) 11:34:19 03:35:34
53 140 Kubeczak Debora WINSTAL K18 1 7 03:18:47 (72)04:18:13 (51)04:02:29 (48) 11:39:28 03:40:43
54 10031 Ploch Sebastian M40 20 47 03:11:05 (57)04:20:24 (55)04:09:19 (57) 11:40:48 03:42:03
55 32 Lewandowski Marek 23SPA M40 21 48 03:01:01 (33)04:09:04 (37)04:33:10 (97) 11:43:15 03:44:30
56 16 Szmechtig-Gauden Ewa K40 2 8 03:12:32 (58)04:22:28 (58)04:09:39 (58) 11:44:39 03:45:54
57 153 Janusz Tomasz M40 22 49 03:16:24 (67)04:15:01 (47)04:14:48 (66) 11:46:14 03:47:29
58 10029 Kujawska Angelika 4RUN Team Piła K30 6 9 03:14:00 (63)04:26:57 (65)04:06:38 (53) 11:47:36 03:48:51
59 10042 Płoskonka Jakub M18 6 50 03:22:46 (89)04:27:18 (66)03:58:20 (43) 11:48:25 03:49:40
60 10071 Pisingas Mariusz Bieganie to mój trzeźwy wybór Bieganie to mój trzeźwy wybór M40 23 51 03:03:22 (39)04:30:28 (70)04:16:29 (68) 11:50:19 03:51:34
61 148 Emilianów Agnieszka K30 7 10 03:21:57 (81)04:18:05 (50)04:11:41 (61) 11:51:42 03:52:57
62 160 Kwieciński Michał M40 24 52 03:27:30 (94)04:28:35 (68)03:56:29 (39) 11:52:34 03:53:49
63 10041 Quirini Ewa K30 8 11 03:29:56 (103)04:22:44 (59)04:00:39 (47) 11:53:20 03:54:35
64 150 Kubica Bartosz M40 25 53 03:16:44 (69)04:20:02 (53)04:20:20 (75) 11:57:06 03:58:21
65 110 Sielicki Mariusz Hexagon In Shape M30 20 54 03:28:28 (95)04:33:16 (72)03:55:57 (38) 11:57:41 03:58:56
66 130 Kurkowiak Krzysztof wkurw_team M30 21 55 03:09:56 (54)04:19:49 (52)04:30:54 (95) 12:00:39 04:01:54
67 170 Synowiec Adam KLUB BIEGACZA SUKCES M40 26 56 03:23:09 (91)04:41:55 (82)04:03:19 (49) 12:08:23 04:09:38
68 59 Pasieka Przemysław PO ROBOCIE M30 22 57 03:09:15 (52)04:21:57 (57)04:38:30 (99) 12:09:42 04:10:57
69 147 Frybel Damian M40 27 58 03:12:41 (60)04:27:34 (67)04:30:06 (92) 12:10:21 04:11:36
70 10019 Małkowski Bogdan SPARTANIE DZIECIOM M50 4 59 03:20:54 (78)04:42:40 (84)04:07:44 (54) 12:11:18 04:12:33
71 10074 Kokotek Maciej HTF KITA TEAM M40 28 60 03:22:25 (83)04:28:40 (69)04:20:55 (76) 12:12:00 04:13:15
72 41 Krzysztoszek Jakub BIEGAM DLA NADISI I LEOSIA :) M30 23 61 03:22:32 (86)04:34:35 (74)04:18:34 (73) 12:15:41 04:16:56
73 122 Zysk Michał M40 29 62 03:03:13 (38)04:23:57 (63)04:49:44 (112) 12:16:54 04:18:09
74 10034 Piniarski Paweł DPKJIP M30 24 63 03:13:33 (62)04:40:37 (80)04:23:00 (82) 12:17:10 04:18:25
75 10063 Jermak Kamil BOHAR PALETY Runners M40 30 64 03:28:37 (96)04:32:08 (71)04:17:48 (71) 12:18:32 04:19:47
76 165 Kalita Artur ANTONTEAM M40 31 65 03:20:54 (77)04:39:06 (78)04:19:19 (74) 12:19:19 04:20:34
77 21 Zielinski Marek Datasport M50 5 66 03:33:21 (114)04:38:08 (75)04:11:19 (60) 12:22:49 04:24:04
78 11 Błesnowski Krzysztof M30 25 67 03:56:51 (29)04:38:15 (76)04:48:07 (109) 12:23:14 04:24:29
79 85 Jabłoński Tomasz INŻYNIERIA BIEGANIA M40 32 69 03:14:08 (65)04:52:43 (99)04:17:18 (69) 12:24:09 04:25:24
80 132 Wołoszyn Mariusz Fundacja Przejście Kotliny M50 6 68 03:23:09 (90)04:38:50 (77)04:22:11 (80) 12:24:09 04:25:24
81 19 Kłosok Adam INŻYNIERIA BIEGANIA M40 33 70 03:19:42 (74)04:47:08 (89)04:22:08 (79) 12:28:58 04:30:13
82 10055 Mietła Łukasz MDMiW M40 34 71 03:18:02 (70)04:50:00 (95)04:21:28 (78) 12:29:31 04:30:46
83 26 Furman Paweł M30 26 72 03:18:05 (71)04:49:59 (94)04:21:28 (77) 12:29:31 04:30:46
84 10016 Wojewoda Michał Triwawa Kaziki M40 35 73 03:37:07 (117)04:42:25 (83)04:10:16 (59) 12:29:49 04:31:04
85 143 Adamczewski Jakub Night Runners NBR Team M30 27 74 03:21:37 (79)04:57:38 (105)04:15:22 (67) 12:34:37 04:35:52
86 116 Zwęgliński Andrzej M40 36 75 03:22:37 (88)04:45:02 (85)04:28:55 (91) 12:36:33 04:37:48
87 10053 Kucner Monika Alberts TEAM K40 3 12 03:37:22 (119)04:48:01 (90)04:11:43 (62) 12:37:07 04:38:22
88 10049 Konarska Aleksandra KSK Klub Skręconej Kostki K30 9 13 03:49:41 (136)04:34:22 (73)04:13:31 (65) 12:37:34 04:38:49
89 71 Kubowicz Zbigniew M50 7 76 03:31:55 (110)05:00:04 (107)04:08:00 (55) 12:39:59 04:41:14
90 10045 Wiśniewski Radosław M40 37 77 03:22:19 (82)04:40:31 (79)04:37:40 (98) 12:40:30 04:41:45
91 10025 Zając Leszek M30 28 78 03:03:53 (40)04:45:02 (86)04:52:10 (115) 12:41:05 04:42:20
92 10032 Augustowska Izabela KB Geotermia Uniejów K40 4 14 03:29:48 (101)04:47:08 (88)04:24:33 (83) 12:41:30 04:42:45
93 158 Hliwa Adrian M30 29 79 03:37:55 (120)04:49:38 (93)04:17:41 (70) 12:45:14 04:46:29
94 10037 Szybowski Paweł M30 30 80 03:35:13 (115)04:48:18 (91)04:25:50 (84) 12:49:21 04:50:36
95 10062 Gniewek Dariusz M50 8 81 03:29:06 (98)04:41:00 (81)04:42:39 (103) 12:52:45 04:54:00
96 10076 Bielec Artur TRUMPF M40 38 82 03:37:07 (118)04:50:10 (97)04:30:26 (93) 12:57:44 04:58:59
97 10075 Falkowski Piotr KS Pegaz M50 9 83 03:37:07 (116)04:50:07 (96)04:30:30 (94) 12:57:44 04:58:59
98 10040 Kłosowski Piotr M40 39 84 03:16:43 (68)04:20:03 (54)05:26:05 (143) 13:02:52 05:04:07
99 128 Chwistek Maciej M40 40 85 03:29:50 (102)05:02:08 (108)04:31:39 (96) 13:03:37 05:04:52
100 63 Hetmańczyk Ireneusz FAST FOOT OPOLE M50 10 86 03:16:12 (66)04:54:32 (103)04:57:00 (123) 13:07:44 05:08:59
101 166 Miechowicz Małgorzata Ogrodowa Team K40 5 15 03:29:23 (99)05:17:55 (124)04:26:27 (86) 13:13:44 05:14:59
102 129 Baturo Artur Marcinowice Team Marcinowice Team M40 41 87 03:29:24 (100)05:17:56 (125)04:26:24 (85) 13:13:44 05:14:59
103 10028 Głombik Krzysztof M50 11 88 03:41:41 (121)04:49:33 (92)04:45:01 (107) 13:16:15 05:17:30
104 51 Wolny Maciej M40 42 89 03:32:54 (112)04:54:27 (102)04:52:46 (116) 13:20:08 05:21:23
105 151 Rybacki Dariusz nauczyciel brak M40 43 90 03:30:47 (106)05:07:41 (114)04:43:13 (105) 13:21:42 05:22:57
106 145 Sadownik Magdalena K30 10 16 03:48:29 (133)04:52:01 (98)04:41:31 (102) 13:22:01 05:23:16
107 69 Matusewicz Ireneusz M40 44 91 03:26:00 (93)05:15:39 (121)04:40:26 (100) 13:22:05 05:23:20
108 10066 Kowalczyk Marek M40 45 92 04:00:59 (148)04:53:57 (101)04:27:13 (90) 13:22:08 05:23:23
109 169 Melnyk Ivan Kukurudza M30 32 94 03:31:36 (109)05:25:39 (133)04:27:04 (89) 13:24:19 05:25:34
110 159 Tregub Igor Kapitoszka M30 31 93 03:31:36 (108)05:25:40 (134)04:27:03 (88) 13:24:19 05:25:34
111 10003 Guzek Agnieszka Bravehearts Legionowo K40 6 17 03:32:32 (111)05:12:17 (118)04:40:36 (101) 13:25:24 05:26:39
112 10020 Mazurek Wojciech FireEaglesOCR M18 7 95 03:22:37 (87)05:18:04 (126)04:45:37 (108) 13:26:18 05:27:33
113 141 Stangierski Adam M30 33 96 03:43:39 (122)05:02:55 (109)04:43:42 (106) 13:30:15 05:31:30
114 10013 Bogusławski Łukasz M30 34 97 03:45:16 (128)04:56:14 (104)04:52:03 (114) 13:33:33 05:34:48
115 29 Ochnio Ewa K30 11 18 03:45:40 (129)04:58:40 (106)04:54:05 (117) 13:38:25 05:39:40
116 34 Grubich Damian M40 46 98 03:22:29 (85)05:06:21 (111)05:16:35 (137) 13:45:25 05:46:40
117 162 Serwadczak Marek M50 12 99 04:01:04 (149)04:53:56 (100)04:50:53 (113) 13:45:53 05:47:08
118 10052 Młynarczyk Tatiana Husaria Race Team K30 12 19 03:24:08 (92)05:05:28 (110)05:18:01 (138) 13:47:38 05:48:53
119 10070 Kadecki Marek M40 47 100 03:46:29 (130)05:06:38 (113)04:56:44 (122) 13:49:51 05:51:06
120 1 Budkowski Dominik M30 35 101 03:30:06 (104)05:19:54 (127)05:04:57 (127) 13:54:57 05:56:12
121 10078 Bukowy Marta Absolutni Amatorzy K30 13 20 03:44:36 (126)05:26:56 (135)04:48:35 (110) 14:00:07 06:01:22
122 10058 Perkowski Tomasz Eurocash Team M30 36 102 03:55:33 (144)05:22:12 (130)04:43:04 (104) 14:00:49 06:02:04
123 35 Budkowski Kamil M30 37 103 03:32:56 (113)05:22:58 (132)05:06:41 (129) 14:02:36 06:03:51
124 74 Dąbrowski Daniel BIGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M40 48 104 03:43:58 (125)05:27:37 (136)04:54:56 (119) 14:06:30 06:07:45
125 10002 Inglant Zbigniew Run log com M50 13 105 03:50:50 (139)05:09:55 (115)05:06:36 (128) 14:07:20 06:08:35
126 99 Kaniowski Wojciech M40 49 106 03:54:09 (141)05:17:24 (123)04:55:57 (120) 14:07:30 06:08:45
127 154 Kózka Przemysław Biegam, Bo Nie Lubię M40 50 107 03:30:10 (105)05:49:03 (150)04:48:42 (111) 14:07:55 06:09:10
128 168 Rzeszowski Paweł M50 14 108 03:56:36 (145)05:15:15 (120)04:58:36 (124) 14:10:26 06:11:41
129 10079 Bukowy Błażej M30 38 109 03:22:26 (84)05:11:16 (116)05:40:01 (148) 14:13:43 06:14:58
130 10009 Bottcher Andrzej Strzeliński Klub Biegacza GRANIT M40 51 110 03:55:24 (143)05:22:10 (129)04:56:21 (121) 14:13:54 06:15:09
131 10036 Znamiec Marcin Kuźnia Triathlonu : IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP M40 52 111 03:57:59 (146)05:06:34 (112)05:09:33 (131) 14:14:05 06:15:20
132 10008 Podkówka Zbigniew M50 15 112 04:05:39 (151)05:12:04 (117)04:59:04 (125) 14:16:48 06:18:03
133 149 Kapusta Piotr Latający Piotr M30 39 113 04:12:47 (154)05:13:31 (119)04:54:15 (118) 14:20:33 06:21:48
134 10077 Wysocki Grzegorz M40 53 114 04:10:55 (153) 14:22:36 06:23:51
135 10007 Droździk Przemysław Wolsztyński Klub Biegowy M40 54 115 04:13:24 (157) 14:23:26 06:24:41
136 10048 Matuszewski Tomasz M40 55 116 04:13:25 (158) 14:23:29 06:24:44
137 12 Tabisz Marlena K40 7 21 03:55:19 (142)05:22:13 (131)05:09:56 (132) 14:27:27 06:28:42
138 10067 Nowak Leszek Familia Nowak Escobedo Familia Nowak Escobedo M40 56 117 03:44:59 (127)05:32:06 (138)05:10:34 (133) 14:27:39 06:28:54
139 10011 Nowakowski Paweł Saint-Gobain Squad M40 57 118 03:19:46 (76)05:46:49 (149)05:33:18 (144) 14:39:53 06:41:08
140 10051 Witkowski Tomasz Żary Runners Team M40 58 119 03:19:46 (75)05:43:49 (147)05:36:19 (147) 14:39:53 06:41:08
141 10033 Pietrowski Mariusz KTOŚTAKI biegają M50 16 120 03:28:41 (97)06:11:55 (158)04:59:35 (126) 14:40:11 06:41:26
142 86 Walkowiak Iwona Poranny patrol K30 14 22 04:13:49 (159)05:20:43 (128)05:07:45 (130) 14:42:18 06:43:33
143 109 Woźniak Ryszard Bierutowska Grupa Biegowa M50 17 121 03:48:13 (132)05:40:52 (142)05:20:27 (140) 14:49:31 06:50:46
144 84 Twardosz Witold M40 59 122 03:48:44 (134)05:42:44 (145)05:19:13 (139) 14:50:41 06:51:56
145 10026 Nicpoń Sebastian M30 40 123 03:43:55 (123)05:54:40 (154)05:13:46 (135) 14:52:20 06:53:35
146 10021 Szyszłowski Waldemar M30 41 124 03:43:56 (124)05:54:19 (152)05:14:09 (136) 14:52:24 06:53:39
147 3 Dec Patryk Bierutowska Grupa Biegowa M18 8 126 03:50:22 (137)05:40:35 (141)05:22:05 (142) 14:53:02 06:54:17
148 23 Dec Rafał Bierutowska Grupa Biegowa M40 60 125 03:50:22 (138)05:40:35 (140)05:22:05 (141) 14:53:02 06:54:17
149 101 Kurowski Michał Night Runners Gliwice/ WkurwTeam M30 42 127 03:48:46 (135)05:28:12 (137)05:36:15 (146) 14:53:13 06:54:28
150 115 Wojdat Katarzyna Dream Run K30 15 23 03:47:17 (131)05:53:33 (151)05:12:24 (134) 14:53:14 06:54:29
151 167 Szerement Tomasz Drużyna Szpiku M40 61 128 03:31:31 (107)05:46:15 (148)05:35:33 (145) 14:53:20 06:54:35
152 131 Tonder Filip Team A.F.A.M. / Night Runners M30 03:08:49 (50)04:46:18 (87) DNF
153 10047 Niemczak Basia #TeamZabieganeDni , IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KOMENDA STOŁECZNA POLICJI K30 03:59:59 (147)05:16:06 (122) DNF
154 28 Wójcik Radosław M30 04:01:59 (150)05:43:33 (146) DNF
155 10080 Ptak Arkadiusz SPARTANIE DZIECIOM KIESOW Polska M40 03:50:59 (140)05:54:34 (153) DNF
156 55 Wojcieszek Joanna Biegam Bo NIe Lubię K30 04:13:04 (155)05:41:11 (143) DNF
157 10015 Łączka Dagmara K30 04:20:16 (164)05:34:01 (139) DNF
158 15 Kuriata Marcin M40 04:13:07 (156)05:41:11 (144) DNF
159 10073 Kawałko Ryszard Wolny RYŚ erbud.eu M50 04:19:39 (162)06:02:18 (155) DNF
160 18 Bochenek Janusz wrurw-team M60 04:15:06 (160)06:07:02 (157) DNF
161 106 Kozakowski Wojciech M30 04:19:28 (161)06:02:41 (156) DNF
162 31 Grabowski Łukasz V Rośliny z pola M18 03:13:01 (61) DNF
163 64 Grabowska Aleksandra V K18 04:07:11 (152) DNF
164 10024 Chodorowski Arkadiusz IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna Policji M30 04:20:00 (163) DNF
165 10005 Lehmann Karolina K30 04:30:40 (165) DNF
166 90 Sadzik Robert 1987 NEOPROFIL M30 DNF
167 13 Łuczak Przemysław ŁuWu M40 DNS
168 33 Żyto Maciej Douglas Polska M40 DNS
169 46 Słodek Paweł M30 DNS
170 52 Patel Niraj M30 DNS
171 53 Wachowiak Agata K50 DNS
172 56 Janik Mateusz M30 DNS
173 58 Maj Marek M30 DNS
174 76 Worlledge Jason M30 DNS
175 82 Kucharewicz Przemysław M40 DNS
176 94 Olejnik Barbara K30 DNS
177 111 Krużel Rafał RYŚ KARPATY M40 DNS
178 120 Krzeszewska Katarzyna Active Runners Płock K18 DNS
179 127 Nawara Katarzyna K30 DNS
180 138 Furman Mirosław klub lupus Oleśnica brak M60 DNS
181 10010 Wcisły Jarosław Eurocash M30 DNS
182 10017 Karaś Marek PODGÓRZ TORUŃ M50 DNS
183 10022 Niemiro Dominika Grupa Azoty Police K30 DNS
184 10027 Krzeszowski Marcin M30 DNS
185 10030 Bogdanov Ivan For the boys Flower M30 DNS
186 10039 Straszko Monika K40 DNS
187 10050 Ganko Tomasz M40 DNS
188 10054 Krempa Mateusz #WpiszCokolwiek M18 DNS
189 10060 Zawiski Tomasz M40 DNS
190 10061 Zając Paweł M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon