Garmin MTB Series Kolbudy 2019 - dystans Mini (25 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczyk Paweł Gdańsk 40-49 155
Adamek Krzysztof Bytów 30-39 454
Alisz Piotr Gdansk 40-49 159
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 142
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 367
Artsiukevich Vera Gdynia 18-29 446
Atraszkiewicz Olga Gdańsk 40-49 36
Baczewski Daniel Banino 30-39 86
Banach Robert Gdańsk 40-49 308
Banaszak Tomasz Gdynia Redlowo 30-39 153
Bartoszek Przemysław Gdańsk 30-39 73
Baryś Andrzej Szczecinek 60-69 383
Bator Jarosław Koteże 30-39 321
Białucha Magdalena Gdańsk 30-39 150
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 189
Biegański Krzysztof Pruszcz Gdański 18-29 483
Bielowicz Marek Gdynia 40-49 243
Biernaczyk Robert Ustka 40-49 -
Bieschke Paweł Gdańsk 40-49 67
Błaszczak Dariusz Gdynia 40-49 16
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 229
Bochenek Piotr Orle 40-49 309
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 70-… 480
Bojarczak Michał Łapy 40-49 301
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 156
Brynda Tomasz Gdańsk 30-39 273
Brzeźnicki Tomasz Lębork 40-49 473
Brzozowski Paweł Bielkowo 40-49 -
Buczyńska Joanna Gdańsk 40-49 17
Budrewicz Lukasz Gdansk 30-39 190
Buja Krystian Chłapowo 18-29 450
Bystrek Adam Gdynia 50-59 181
Cebula Krzysztof Karczemki 40-49 418
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 23
Chamerski Szymon Gdansk 16-17 404
Chudzyński Karol Szubin 40-49 481
Chwiej Karolina Sopot 30-39 -
Chwiołka Tomasz Pruszcz Gdański 40-49 193
Ciba Damian Rumia 30-39 98
Ciba Oskar Rumia 18-29 -
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 81
Ciesielski Krzysztof Gdańsk 40-49 252
Cieślak Robert Rumia 30-39 268
Ciok Kasia Rumia 40-49 266
Cisło Waldemar Gardeja 40-49 396
Cybowski Bartosz Gdańsk 30-39 316
Cywińska Ewelina Rumia 30-39 2
Cywiński Krzysztof Rumia 30-39 360
Czernialis Rimas Rumia 40-49 267
Czerniawski Piotr Gdynia 50-59 180
Czubaj Maciej Gdańsk 40-49 223
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 97
Deja Ariel Gdańsk 30-39 26
Deyk Adam Kartuzy 18-29 398
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 352
Dittmar Marek Kwidzyn 40-49 110
Dolatowski Piotr Gdańsk 18-29 48
Dolny Michał Gdańsk 30-39 430
Doroszkiewicz Andrzej Pogórze 30-39 -
Drop Tomasz Gdańsk 30-39 60
Drzazga Andrzej Reda 50-59 146
Dudina Taisiia Kaliningrad 30-39 432
Dymel Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 237
Dzienisz Janusz Gdynia 40-49 45
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 307
Fabisiak Grzegorz Gdańsk 30-39 -
Feldzensztajn Artur Gdańsk 18-29 399
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 170
Fira Adam Gdańsk 30-39 493
Florczuk Marek Gdynia 30-39 -
Formela Arkadiusz Bolszewo 30-39 290
Formela Bartosz Bolszewo 18-29 260
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 217
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 47
Gaca Marek Gdańsk 30-39 15
Gafka Waldemar Wejherowo 40-49 279
Galicki Bartek Kwidzyn 30-39 154
Galiński Mateusz Gdansk 16-17 200
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 201
Gardzielewski Artur Gdańsk 40-49 75
Garsztka Mariusz Szczecinek 30-39 464
Gawinek Karol Gdynia 30-39 29
Gawlik Radosław Gdynia 40-49 161
Gbyl Jacek Gdańsk 50-59 420
Gerka Grzegorz Gdynia 30-39 335
Gesek Robert Gdynia 40-49 -
Gierszewski Sławomir Kąpino 50-59 24
Głowacka Urszula Białystok 30-39 302
Główka Sebastian Gdańsk 18-29 221
Gorazdowska Katarzyna Kłanino 30-39 350
Gorazdowski Filip Kłanino 18-29 349
Gorazdowski Marcin Kłanino 40-49 351
Gortat Bogumił Dobrzęcino 40-49 54
Górka Karol Pruszcz Gdański 18-29 57
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 30
Grabowski Mariusz Gdynia Grabówek 40-49 145
Grajczak Adrian Gdańsk 30-39 62
Granicki Marcin Słupsk 18-29 120
Gren Mariusz Torun 50-59 188
Grenda Michał Gdynia 30-39 144
Grenda Piotr Szczecinek 30-39 447
Groblewski Cezary Gdańsk 18-29 249
Groth Wojciech Gdynia 18-29 372
Grzegulski Tomasz Gdańsk 30-39 236
Grzelak Kacper Kosakowo 18-29 239
Grzędzicki Michał Grudziądz 40-49 414
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 259
Gurzyńska Kamila Grudziądz 30-39 227
Gurzyński Mateusz Grudziądz 30-39 228
Hefczyc Maciej Gdańsk 30-39 382
Hemperek Marcin Szczecinek 40-49 431
Hering Maciej Starogard Gdanski 30-39 203
Hermaszewski Radosław Gdańsk 40-49 77
Hirsz Maciej Goręczyno 18-29 109
Hoge Krystian Puck 30-39 141
Hoge Rafał Puck 30-39 149
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 329
Indeo Simone Cagliari 40-49 224
Jaffke Gracjan Domatowo 18-29 453
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 218
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 50-59 184
Jamruszka Paweł Gdańsk 30-39 225
Janca Grzegorz Kartuzy 40-49 247
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 365
Jankowski Cezary Cierpice 40-49 489
Jankowski Rafal Tczew 30-39 402
Jankowski Robert Tczew 30-39 403
Janowski Wojciech Gdynia 18-29 231
Jarząbek Tomasz Górki 50-59 487
Jasiński Ernest Koszalin 18-29 348
Jaskulski Adrian Szczecinek 30-39 369
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 175
Jata Sebastian Gdańsk 18-29 199
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 46
Joskowska Iwona Luzino 40-49 96
Józefowski Artur Poznan 30-39 474
Jóźwik Rafał Kowale 40-49 216
Jurewicz Tomasz Gdynia Dąbrowa 30-39 436
Jurga Maciej Gdynia 30-39 123
Kacmajor Tomasz Gdańsk 30-39 137
Kaliszewski Jakub Gdańsk 40-49 226
Kamińska Ewa Gdańsk 30-39 112
Kamiński Bartłomiej Darzlubie 30-39 182
Kamiński Paweł Gdańsk 40-49 32
Kamiński Sebastian Juszkowo 40-49 41
Kamionka Klaudia Lębork 18-29 295
Karpiński Marcin Bytów 40-49 439
Kasal Jakub Gdańsk 30-39 27
Kasperski Jacek Gdynia 60-69 390
Kaszuba Maciej Gdańsk 30-39 19
Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia 30-39 44
Kazimierski Piotr Kołobrzeg 30-39 -
Kaźmierczak Krzysztof Koszalin 40-49 37
Kiermasz Krystian Bydgoszcz 30-39 28
Kin Jacek Gdynia 30-39 212
Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie 18-29 195
Klawa Tomasz Gdańsk 30-39 220
Kobiela Marcin Gdańsk 18-29 482
Kolinski Marcin Gdynia 30-39 276
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 292
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 168
Komsta Marcin Puck 40-49 375
Konieczny Robert Gdynia 40-49 179
Koniuszewski Piotr Gdańsk 30-39 491
Kopytsynskyy Serhiy Reda 18-29 373
Kornecki Marcin Gdynia 40-49 102
Korpan Grzegorz Gdynia 40-49 169
Kotarski Jacek Gdańsk 50-59 394
Kotowicz Marcin Gdynia 40-49 395
Kowalina Jan Gdańsk 18-29 245
Kowalski Adam Sopot 18-29 82
Kowalski Robert Banino 30-39 94
Kozuch Adam Tuchom 40-49 -
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 31
Krawczyk Marcin Lębork 18-29 443
Krefta Jan Lębork 50-59 484
Kreja Michał Pruszcz Gdański 30-39 441
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 280
Kubisiak Kacper Marki 40-49 475
Kucal Maciej Gdańsk 30-39 197
Kuchnowski Henryk Minkowice 40-49 327
Kuchtyk Mateusz Gdańsk 18-29 478
Kudela Magdalena Gdańsk 30-39 472
Kukawka Agnieszka Gdynia 40-49 289
Kulas Jerzy Pruszcz Gdański 60-69 471
Kulling Monika Gnieżdżewo 30-39 72
Kurzyński Piotr Nowy Świat 50-59 177
Kusiak Mikołaj Gdynia 18-29 204
Kwiatek Michał Gdańsk 30-39 176
Labon Piotr Koteże 30-39 319
Labuda Hubert Łęczyce 18-29 296
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 101
Laskowski Grzegorz Kartuzy 40-49 -
Laskowski Maciej Gdynia 40-49 361
Latański Radosław Malechowo 30-39 122
Lelukiewicz Rafał Słupsk 30-39 117
Lesisz Karol Kielce 30-39 370
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 63
Leszczyński Dariusz Wejherowo 40-49 303
Leszczyński Mariusz Gdynia 40-49 49
Lewandowska Natalia Kartuzy 40-49 400
Lewandowski Patryk Wejherowo 18-29 262
Lewandowski Robert Kartuzy 40-49 113
Lewiński Marcin Reda 40-49 362
Lica Krzysztof Bydgoszcz 50-59 265
Linda Patryk Gdańsk 30-39 147
Lipkowski Paweł Tczew 30-39 219
Lipski Jakub Chojnice 18-29 340
Lis Paweł Gdańsk 40-49 207
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 288
Ławnicki Konrad Gdańsk 40-49 13
Łopaciuk Grzegorz Gdańsk 50-59 165
Łoś Andrzej Gdańsk 40-49 -
Łuczkiewicz Jan Rumia 50-59 363
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 53
Maciejewski Sławomir Lębork 50-59 445
Maćkowiak Piotr Bytów 40-49 104
Malesinski Kacper Gościcino 18-29 84
Małas Marcin Bydgoszcz 18-29 470
Małkowski Dariusz Chełmno 18-29 358
Mańkowska Ewelina Czarnków 18-29 494
Marowski Mariusz Kwidzyn 30-39 160
Marszalec Dawid Starogard Gdański 30-39 485
Marzec Tomasz Słupsk 30-39 121
Marzejon Karol Reda 40-49 138
Marzejon Mikołaj Chłapowo 18-29 451
Masłowski Michał Gdańsk 40-49 492
Matuszewski Adrian Świecie 40-49 -
Mączewski Andrzej Grudziądz 50-59 490
Michta Bartłomiej Gdańsk 30-39 287
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-49 215
Mielewczyk Artur Bytów 30-39 -
Mielewczyk Michał Kościerzyna 40-49 397
Mierzicki Jakub Rotmanka 18-29 463
Milczarek Radosław Gdynia 40-49 416
Miłosz Krzysztof Gdańsk 30-39 111
Modlińska Beata Rumia 40-49 364
Modrzyński Dawid Straszyn 30-39 79
Morawski Piotr Gdynia 40-49 366
Mosiński Damian Wejherowo 40-49 423
Niewczas Piotr Gdańsk 40-49 91
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 50-59 345
Niwiński Paweł Gdynia 40-49 468
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 317
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 300
Obarzanek Krzysztof Gdańsk 40-49 315
Oglęcki Radosław Gdańsk 30-39 126
Oleaczek Jakub Rumia 30-39 479
Olech Jacek Świecie 40-49 183
Omilian Krystian Pryszcz Gdański 30-39 459
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 -
Osmański Bartłomiej Elblag 30-39 299
Paczuła Ireneusz Lębork 30-39 353
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 134
Pawelak Piotr Gdańsk 18-29 20
Pawella Anna Owidz 40-49 320
Pawlak Artur Gdynia 40-49 58
Pawłowski Stanisław Włocławek 50-59 -
Pergoł Karol Borkowo Łostowickie 18-29 274
Pernal Paweł Gdańsk 18-29 476
Peszek Michał Gdańsk 30-39 407
Petk Grzegorz Kowale 40-49 344
Petka Tomasz Lębork 18-29 254
Piask Przemyslaw Gdańsk 40-49 328
Piekarski Marcin Gdańsk 18-29 114
Pielech Adrian Rumia 18-29 330
Pieper Agnieszka Lębork 18-29 297
Piepka Sławomir Leśniewo 40-49 354
Pietryczuk Dariusz Pruszcz Gdański 30-39 -
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 132
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 105
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 11
Pituch Sławek Bytów 30-39 424
Piwko Maciej Gdańsk 40-49 437
Płonka Mateusz Malbork 30-39 306
Podgórski Grzegorz Kwidzyn 18-29 230
Potrykus Filip Chłapowo 18-29 3
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 452
Przekwas Kacper Kwidzyn 18-29 -
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 130
Przyborowski Mateusz Gdynia 18-29 131
Przybysz Piotr Rumia 30-39 92
Puzdrowski Rafał Lębork - Mosty 40-49 71
Raasz Paweł Gdańsk 30-39 376
Radtke Krzysztof Karwia 40-49 411
Radziejewski Karol Odargowo 30-39 174
Reszka Tomasz Wilkowo Nowowiejskie 18-29 185
Reszke Adam Juszkowo 18-29 115
Richert Eliza Rebiechowo 30-39 467
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 332
Rompczyk Wojciech Gdynia 50-59 261
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 78
Rozkocha Michał Starogard Gdański 16-17 318
Rytel Wojciech Warszawa 60-69 50
Rzeźnik Piotr Gdańsk 40-49 178
Sewastianow Jacek Sławno 40-49 118
Sicińska Kinga Gdańsk 30-39 368
Sierla Przemyslaw Malbork 40-49 -
Skalski Marcin Gdańsk 40-49 -
Skałecki Tomasz Reda 40-49 263
Skąpski Jacek Sopot 60-69 21
Skrętny Marek Gdańsk 30-39 39
Smolarski Dariusz Kwidzyn 30-39 80
Sobczyk Hubert Bąkowo 18-29 211
Sobieralski Piotr Tczew 40-49 486
Sobiło Marcin Gdańsk 40-49 234
Sojecki Rafał Gdańsk 18-29 281
Solarski Jakub Gdańsk 40-49 438
Spandowski Piotr Gdańsk 30-39 164
Stakuć Magdalena Gdańsk 30-39 440
Staniuk Bartosz Słupsk 30-39 124
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 428
Strojk Bartosz Gdynia 30-39 209
Strzecki Piotr Dębogórze 40-49 251
Strzyżewski Tomasz Wejherowo 16-17 270
Stupieńko Grzegorz Gdańsk 30-39 286
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 70
Superson Marcin Gdynia 18-29 107
Sykuła Jakub Gdynia 18-29 282
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 285
Szajkowski Tomasz Tczew 60-69 357
Szczepan Remigiusz Trąbki Wielkie 40-49 93
Szczepaniak Paweł Starogard Gdański 30-39 322
Szczodrowski Piotr Gdańsk 18-29 275
Szturemska Beata Poznań 18-29 333
Szwaba Jan Mezowo 18-29 386
Szwarc Marcin Gdańsk 30-39 461
Szymczycha Zbigniew Legowo 60-69 128
Szymków Sławek Straszyn 40-49 415
Ścibisz Paweł Człuchów 30-39 495
Ślepski Paweł Sopot 40-49 341
Śliwińska Natalia Gdańsk 16-17 69
Śliwiński Dariusz Gdańsk 40-49 68
Ślusarz Tomasz Gdańsk 30-39 192
Śmiełowski Dawid Gdynia 40-49 151
Świątek Marcin Gdańsk 30-39 314
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 42
Talaśka Jakub Sucumin 30-39 88
Teofilak Jacek Rumia 30-39 43
Tomaszewski Tomasz Słupsk 30-39 119
Torzewska Małgorzata Bydgoszcz 40-49 346
Tracz Igor Ełganowo 40-49 477
Turek Karol Leśniewo 30-39 355
Turoń Bartosz Kwidzyn 30-39 462
Turowski Marcin Gdańsk 30-39 34
Tuszyński Jarosław Gdańsk 50-59 186
Twardy Remigiusz Gdańsk 30-39 339
Tyburski Paweł Skowarcz 18-29 -
Tygielski Mateusz Gdańsk 18-29 140
Tymiński Tomasz Gdańsk Kowale 40-49 133
Tyszkiewicz Jerzy Gdańsk 60-69 379
Urbanowicz Mirosław Gdańsk 60-69 389
Vasylenko Dmytro Ostroh 18-29 33
Walczak Aleksander Pruszcz Gdański 16-17 -
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 51
Wanta Łukasz Bytów 30-39 162
Warchol Florian Achim 50-59 191
Wasiewicz Paweł Sopot 30-39 465
Waśkiewicz Sebastian Lipno 30-39 135
Wegner Kamil Lębork 30-39 442
Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie 40-49 444
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 242
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 89
Wilczewski Jan Gdynia 30-39 194
Wilczyński Michał Lębork 30-39 356
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 380
Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański 30-39 343
Witek Michał Koszalin 18-29 210
Witkowski Jarosław Straszyn 40-49 371
Wojewoda Adam Rumia 40-49 311
Wojewoda Jan Rumia 16-17 312
Wojtalewicz Mariusz Gdańsk 40-49 127
Wolski Marek Gdańsk 50-59 347
Wołyński Adrian Szczecinek 30-39 378
Worek Wojciech Gdańsk 40-49 76
Wozowicz Maciej Gdańsk 40-49 65
Woźniak Mateusz Rybno 18-29 264
Wójcik Artur Gdańsk 30-39 61
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 25
Wójtowicz Artur Gniewino 40-49 103
Wróblewska Justyna Bydgoszcz 18-29 388
Wróblewski Łukasz Gdynia 30-39 448
Wunsch Piotr Luzino 40-49 18
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 205
Zacharek Natalia Gdańsk 18-29 427
Zachciał Tomasz Kowale 40-49 95
Zaczek Filip Władysławowo 18-29 469
Zajączkowski Michał Gdańsk 40-49 387
Zakharchenko Elena Kaliningrad 18-29 434
Zalach Aleksandra Gdańsk 18-29 213
Zastawny Mariusz Gdynia 30-39 106
Zdrojewski Marcin Reda 18-29 173
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 30-39 196
Ziebura Bartosz Gdynia 30-39 22
Zielonka Tadeusz Parchowo 50-59 488
Ziemann Krzysztof Wejherowo 40-49 278
Ziemiński Kacper Sępólno Krajeńskie 18-29 232
Ziółkowski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 55
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 244
Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański 30-39 40
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 38
Żuralski Rafał Elbląg 30-39 460
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon