Garmin MTB Series Sopot 2019 - dystans Mini (25 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczyk Paweł Gdańsk 40-49 155
Alisz Piotr Gdansk 40-49 159
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 142
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 367
Andrzejczyk Natalia Gdańsk 30-39 498
Baczewski Daniel Banino 30-39 86
Banach Robert Gdańsk 40-49 308
Banaszak Tomasz Gdynia Redlowo 30-39 153
Bartnik Łukasz Gdynia 40-49 87
Bartoszek Przemysław Gdańsk 30-39 73
Białucha Magdalena Gdańsk 30-39 150
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 189
Biegański Krzysztof Pruszcz Gdański 18-29 483
Bielowicz Marek Gdynia 40-49 243
Biernaczyk Robert Ustka 40-49 -
Bieschke Paweł Gdańsk 40-49 67
Błaszczak Dariusz Gdynia 40-49 16
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 229
Bochenek Piotr Orle 40-49 309
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 70-… 480
Bojarczak Michał Łapy 40-49 301
Bolda Dawid Chłapowo 16-17 516
Bondaretc Konstantin Kaliningrad 18-29 540
Borkowski Karol Grudziądz 30-39 506
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 156
Brynda Tomasz Gdańsk 30-39 273
Brzozowski Paweł Bielkowo 40-49 -
Buczyńska Joanna Gdańsk 40-49 17
Budrewicz Lukasz Gdansk 30-39 190
Buja Krystian Chłapowo 18-29 450
Bystrek Adam Gdynia 50-59 181
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 23
Chamerski Marcin GDANSK 40-49 405
Chamerski Szymon Gdansk 16-17 404
Chocholski Piotr Suchy Las 40-49 515
Chudzyński Karol Szubin 40-49 481
Chwiej Karolina Sopot 30-39 -
Chwiołka Tomasz Pruszcz Gdański 40-49 193
Chyliński Andrzej Gdańsk 40-49 496
Ciba Damian Rumia 30-39 98
Ciba Oskar Rumia 18-29 -
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 81
Ciesielski Krzysztof Gdańsk 40-49 252
Cieślak Robert Rumia 30-39 268
Cieśliński Grzegorz Kaliska 40-49 520
Ciok Kasia Rumia 40-49 266
Cybowski Bartosz Gdańsk 30-39 316
Cywińska Ewelina Rumia 30-39 2
Cywiński Krzysztof Rumia 30-39 360
Czernialis Rimas Rumia 40-49 267
Czerniawski Piotr Gdynia 50-59 180
Czerwiński Rafał Malbork 30-39 100
Czubaj Maciej Gdańsk 40-49 223
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 97
Daniel Bartosz Gdynia 30-39 385
Dąbski Dominik Gdynia 30-39 253
Deja Ariel Gdańsk 30-39 26
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 352
Domachowski Franciszek Gdańsk 16-17 -
Doroszkiewicz Andrzej Pogórze 30-39 -
Drejer Karol Gdańsk 40-49 523
Drop Tomasz Gdańsk 30-39 60
Drzazga Andrzej Reda 50-59 146
Dudina Taisiia Kaliningrad 30-39 432
Dunda Daniel Trzcińsk 40-49 534
Dymel Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 237
Dzienisz Janusz Gdynia 40-49 45
Eliszewski Grzegorz Gdańsk 30-39 238
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 307
Fabisiak Grzegorz Gdańsk 30-39 -
Feldzensztajn Artur Gdańsk 18-29 399
Filipek Rafał Augustów 30-39 466
Flisikowski Bartłomiej Gdańsk 40-49 125
Florczuk Marek Gdynia 30-39 -
Formela Arkadiusz Bolszewo 30-39 290
Formela Bartosz Bolszewo 18-29 260
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 217
Frąckowiak Bartłomiej Gdańsk 40-49 304
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 47
Gaca Marek Gdańsk 30-39 15
Gafka Waldemar Wejherowo 40-49 279
Galicki Bartek Kwidzyn 30-39 154
Galiński Mateusz Gdansk 16-17 200
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 201
Gardzielewski Artur Gdańsk 40-49 75
Gawlik Radosław Gdynia 40-49 161
Gawrecki Radosław Grudziądz 40-49 510
Gbyl Jacek Gdańsk 50-59 420
Gerka Grzegorz Gdynia 30-39 335
Gerlach Waldemar Inowrocław 40-49 513
Gesek Robert Gdynia 40-49 -
Gierszewski Sławomir Kąpino 50-59 24
Głowacka Urszula Białystok 30-39 302
Główka Sebastian Gdańsk 18-29 221
Gorazdowska Katarzyna Kłanino 30-39 598
Gorazdowski Filip Kłanino 18-29 600
Gorazdowski Marcin Kłanino 40-49 599
Górka Karol Pruszcz Gdański 18-29 57
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 30
Grabowski Paweł Starogard Gdański 18-29 323
Grajczak Adrian Gdańsk 30-39 62
Granicki Marcin Słupsk 18-29 120
Grenda Michał Gdynia 30-39 144
Groblewski Cezary Gdańsk 18-29 249
Groth Mateusz Żukowo 30-39 256
Groth Wojciech Gdynia 18-29 372
Grzegulski Tomasz Gdańsk 30-39 236
Grzelak Kacper Kosakowo 18-29 239
Grzędzicki Michał Grudziądz 40-49 414
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 259
Gurzyńska Kamila Grudziądz 30-39 227
Gurzyński Mateusz Grudziądz 30-39 228
Hako Ariel Gdansk 50-59 336
Hefczyc Maciej Gdańsk 30-39 382
Hemperek Marcin Szczecinek 40-49 431
Hermaszewski Radosław Gdańsk 40-49 77
Hoge Krystian Puck 30-39 141
Hoge Rafał Puck 30-39 149
Hoppa Kacper Leźno 16-17 533
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 329
Hynek Marcin Gdansk 40-49 202
Indeo Simone Cagliari 40-49 224
Jaffke Gracjan Domatowo 18-29 -
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 218
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 50-59 184
Jamruszka Paweł Gdańsk 30-39 225
Janca Grzegorz Kartuzy 40-49 247
Janczarska Marzena Gdańsk 40-49 538
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 365
Jankowski Rafal Tczew 30-39 402
Jankowski Robert Tczew 30-39 403
Janowski Wojciech Gdynia 18-29 231
Jasiński Arkadiusz Bydgoszcz 30-39 536
Jasiński Ernest Koszalin 18-29 348
Jastrzębski Dariusz Sopot 40-49 -
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 175
Jata Sebastian Gdańsk 18-29 199
Jączyk Paweł Gdansk 30-39 258
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 46
Joskowska Iwona Luzino 40-49 96
Józefiak Łukasz Pszczolki 30-39 -
Józefowski Artur Poznan 30-39 474
Jóźwik Rafał Kowale 40-49 216
Jurewicz Tomasz Gdynia Dąbrowa 30-39 436
Jurga Maciej Gdynia 30-39 123
Kacmajor Tomasz Gdańsk 30-39 137
Kacmajor Wiktor Kąpino 50-59 514
Kaliszewski Jakub Gdańsk 40-49 226
Kamińska Ewa Gdańsk 30-39 112
Kamiński Bartłomiej Darzlubie 30-39 182
Kamiński Paweł Gdańsk 40-49 32
Kamiński Sebastian Juszkowo 40-49 41
Kasal Jakub Gdańsk 30-39 27
Kasperski Jacek Gdynia 60-69 390
Kaszuba Maciej Gdańsk 30-39 19
Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia 30-39 44
Kaźmierczak Krzysztof Koszalin 40-49 37
Kiermasz Krystian Bydgoszcz 30-39 28
Kin Jacek Gdynia 30-39 212
Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie 18-29 195
Klawa Tomasz Gdańsk 30-39 220
Klekowski Adrian Kwidzyn 30-39 531
Kluszczyński Maciej Dobrzyń Nad Wisłą 18-29 528
Kłosak Piotr Gdańsk 30-39 509
Knapiński Kamil Pogórze 30-39 500
Kobiela Marcin Gdańsk 18-29 482
Kolinski Marcin Gdynia 30-39 276
Komsta Marcin Puck 40-49 375
Konieczny Robert Gdynia 40-49 179
Kopytsynskyy Serhiy Reda 18-29 373
Kornecki Marcin Gdynia 40-49 102
Korpan Grzegorz Gdynia 40-49 169
Kośka Tomasz Sopot 30-39 413
Kotowicz Marcin Gdynia 40-49 395
Kowalina Jan Gdańsk 18-29 245
Kowalski Adam Sopot 18-29 82
Kowalski Robert Banino 30-39 94
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 31
Krauze Marcin Sopot 30-39 527
Kreja Michał Pruszcz Gdański 30-39 441
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 280
Krzyżanowski Leszek Gdynia 30-39 284
Kubicki Jakub Lubiszewo 40-49 504
Kucal Maciej Gdańsk 30-39 197
Kuchnowski Henryk Minkowice 40-49 327
Kudela Magdalena Gdańsk 30-39 472
Kulling Monika Gnieżdżewo 30-39 72
Kurowski Adam Gdynia 18-29 524
Kurzyński Piotr Nowy Świat 50-59 177
Labon Piotr Koteże 30-39 319
Labuda Grzegorz Gdynia 40-49 85
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 101
Laskowski Maciej Gdynia 40-49 361
Lejman Aleksandra Pruszcz Gdański 18-29 519
Lelukiewicz Rafał Słupsk 30-39 117
Lemański Sławomir Gdańsk 30-39 539
Lesisz Karol Kielce 30-39 370
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 63
Leszczyński Dariusz Wejherowo 40-49 303
Leszczyński Mariusz Gdynia 40-49 49
Leśniewski Marek Gdańsk 50-59 503
Lewandowska Natalia Kartuzy 40-49 400
Lewandowski Patryk Wejherowo 18-29 262
Lewandowski Robert Kartuzy 40-49 113
Lewiński Marcin Reda 40-49 362
Lica Krzysztof Bydgoszcz 50-59 265
Linda Patryk Gdańsk 30-39 147
Linda Tomasz Nieznane 30-39 529
Lipkowski Paweł Tczew 30-39 219
Lipski Jakub Chojnice 18-29 340
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 288
Ławnicki Konrad Gdańsk 40-49 13
Łopaciuk Grzegorz Gdańsk 50-59 165
Łoś Andrzej Gdańsk 40-49 -
Łucki Michał Gdynia 30-39 271
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 12
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 53
Maciejewski Sławomir Lębork 50-59 -
Maćkowiak Piotr Bytów 40-49 104
Malesinski Kacper Gościcino 18-29 84
Malinowska Anna Sopot 18-29 449
Malinowski Stanisław Bojano 50-59 457
Maliszewski Jakub Kwidzyn 30-39 508
Manowiecki Kamil Sopot 16-17 526
Markowski Dariusz Gdańsk 30-39 530
Maroszczyk Maciej Gdańsk 18-29 35
Marowski Mariusz Kwidzyn 30-39 160
Marzec Tomasz Słupsk 30-39 121
Marzejon Karol Reda 40-49 138
Mączewski Andrzej Grudziądz 50-59 490
Michta Bartłomiej Gdańsk 30-39 287
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-49 215
Mielewczyk Artur Bytów 30-39 -
Mielewczyk Michał Kościerzyna 40-49 397
Mierzicki Jakub Rotmanka 18-29 463
Milczarek Radosław Gdynia 40-49 416
Modrzyński Dawid Straszyn 30-39 79
Momont Joanna Gdansk 40-49 334
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 269
Mosiński Damian Wejherowo 40-49 423
Mrozowicz Cezary Gdynia 40-49 518
Najdrowski Rafał Grudziadz 40-49 535
Niewczas Piotr Gdańsk 40-49 91
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 50-59 345
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 317
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 300
Obarski Jacek Pruszcz Gdański 40-49 -
Obarzanek Krzysztof Gdańsk 40-49 315
Oglęcki Radosław Gdańsk 30-39 126
Olech Jacek Świecie 40-49 183
Olpeter Adam Kwidzyn 50-59 425
Orzechowski Alan Olsztyn 18-29 455
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 -
Osmański Bartłomiej Elblag 30-39 299
Oxley Andrew Gdynia Karwiny 40-49 166
Paczkowski Maciej Reda 18-29 59
Paczuła Ireneusz Lębork 30-39 596
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 -
Pawelak Piotr Gdańsk 18-29 20
Pawella Anna Owidz 40-49 320
Pawlak Artur Gdynia 40-49 58
Pawłowski Stanisław Włocławek 50-59 -
Pergoł Karol Borkowo Łostowickie 18-29 274
Peszek Michał Gdańsk 30-39 407
Petka Tomasz Lębork 18-29 254
Piekarski Marcin Gdańsk 18-29 114
Pielech Adrian Rumia 18-29 330
Piepka Sławomir Leśniewo 40-49 354
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 132
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 105
Piramowicz Bartosz Łeba 30-39 246
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 11
Pituch Sławek Bytów 30-39 424
Piwko Maciej Gdańsk 40-49 437
Płonka Mateusz Malbork 30-39 306
Podgórski Grzegorz Kwidzyn 18-29 230
Potrykus Filip Chłapowo 18-29 595
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 452
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 130
Przybysz Piotr Rumia 30-39 92
Pszczoliński Maciej Pruszcz 30-39 157
Puchowska Ewelina Gdańsk 30-39 -
Puzdrowski Rafał Lębork - Mosty 40-49 71
Radtke Krzysztof Karwia 40-49 411
Radziejewski Karol Odargowo 30-39 174
Reszka Tomasz Wilkowo Nowowiejskie 18-29 185
Reszke Adam Juszkowo 18-29 115
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 332
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 233
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 78
Rozkocha Michał Starogard Gdański 16-17 318
Rusak Łukasz Gdynia 30-39 -
Rybakowicz Marek Lębork 18-29 497
Ryczanik Tomasz Gdańsk 30-39 499
Rytel Wojciech Warszawa 60-69 50
Ryza Adam Gdańsk 40-49 90
Samociuk Mateusz Gdańsk 30-39 331
Sewastianow Jacek Sławno 40-49 118
Sicińska Kinga Gdańsk 30-39 368
Sierla Przemyslaw Malbork 40-49 -
Skałecki Tomasz Reda 40-49 263
Skąpski Jacek Sopot 60-69 21
Skórko Krzysztof Sopot 40-49 517
Skrętny Marek Gdańsk 30-39 39
Sobczyk Hubert Bąkowo 18-29 211
Sobiło Marcin Gdańsk 40-49 234
Sojecki Rafał Gdańsk 18-29 281
Spandowski Piotr Gdańsk 30-39 164
Stakuć Magdalena Gdańsk 30-39 440
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 428
Strojk Bartosz Gdynia 30-39 209
Strzecki Piotr Dębogórze 40-49 251
Studniak Mateusz Gdynia 30-39 505
Stupieńko Grzegorz Gdańsk 30-39 286
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 70
Sulewska Dorota Warszawa 30-39 502
Superson Marcin Gdynia 18-29 107
Sykuła Jakub Gdynia 18-29 282
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 285
Szajkowski Tomasz Tczew 60-69 357
Szczepaniak Paweł Starogard Gdański 30-39 322
Szczodrowski Piotr Gdańsk 18-29 275
Szempliński Marek Olsztyn 18-29 456
Szkałuba Maciej Gdańsk 18-29 522
Sztonder Zuzanna Gdańsk 16-17 501
Szturemska Beata Poznań 18-29 333
Szwaba Jan Mezowo 18-29 386
Szymczakowski Tomasz Sopot 30-39 525
Szymczycha Zbigniew Legowo 60-69 128
Szymków Sławek Straszyn 40-49 415
Szymkun Dariusz Gdynia 50-59 283
Śliwińska Natalia Gdańsk 16-17 69
Śliwiński Dariusz Gdańsk 40-49 68
Ślusarz Tomasz Gdańsk 30-39 192
Świątek Marcin Gdańsk 30-39 314
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 42
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 277
Świętoń Przemek Miechucino 30-39 537
Tadzik Damian Kruszwica 30-39 -
Talaśka Jakub Sucumin 30-39 597
Tarkowski Marcin Gdańsk 30-39 511
Teofilak Jacek Rumia 30-39 43
Tomaszewski Tomasz Słupsk 30-39 119
Torzewska Małgorzata Bydgoszcz 40-49 346
Tracz Igor Ełganowo 40-49 477
Turek Karol Leśniewo 30-39 355
Turoń Bartosz Kwidzyn 30-39 462
Turowski Marcin Gdańsk 30-39 34
Tuszyński Jarosław Gdańsk 50-59 186
Twardy Remigiusz Gdańsk 30-39 339
Tygielski Mateusz Gdańsk 18-29 140
Tymiński Tomasz Gdańsk Kowale 40-49 133
Urbanowicz Mirosław Gdańsk 60-69 389
Vasylenko Dmytro Ostroh 18-29 33
Walczak Aleksander Pruszcz Gdański 18-29 52
Walczak Aleksander Pruszcz Gdański 16-17 -
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 51
Walenkiewicz Ryszard Gdańsk 40-49 139
Wanta Łukasz Bytów 30-39 162
Waśkiewicz Sebastian Lipno 30-39 135
Wenta Gabriel Łebunia 50-59 512
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 242
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 89
Wilczewski Jan Gdynia 30-39 194
Wilczyński Michał Lębork 30-39 356
Wilewski Dariusz Gdynia 40-49 208
Wilk Michał Gdańsk 30-39 458
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 380
Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański 30-39 343
Witkowski Jarosław Straszyn 40-49 371
Wojewoda Adam Rumia 40-49 311
Wojewoda Jan Rumia 16-17 312
Wojtalewicz Mariusz Gdańsk 40-49 127
Worek Wojciech Gdańsk 40-49 76
Woźniak Mateusz Rybno 18-29 264
Wójcik Artur Gdańsk 30-39 61
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 25
Wójtowicz Artur Gniewino 40-49 103
Wróblewska Justyna Bydgoszcz 18-29 388
Wróblewski Łukasz Gdynia 30-39 448
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 172
Wunsch Piotr Luzino 40-49 18
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 205
Wysłouch Michał Gdańsk 30-39 521
Zacharek Natalia Gdańsk 18-29 427
Zachciał Tomasz Kowale 40-49 95
Zaczek Filip Władysławowo 18-29 469
Zając Maciej Gdańsk 30-39 384
Zajączkowski Michał Gdańsk 40-49 387
Zakharchenko Elena Kaliningrad 18-29 434
Zalach Aleksandra Gdańsk 18-29 -
Zarnowski Mariusz Gdansk 30-39 337
Zasada Grzegorz Puck 40-49 594
Zastawny Mariusz Gdynia 30-39 106
Zawiliński Jarosław Stegna 18-29 14
Zdrojewski Marcin Reda 18-29 173
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 30-39 196
Ziebura Bartosz Gdynia 30-39 22
Ziółkowski Bogumił Gdynia 30-39 507
Ziółkowski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 55
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 244
Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański 30-39 40
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 38
Żuralski Rafał Elbląg 30-39 460
Żurawska Agnieszka Gdańsk 30-39 108
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon