Amber Kids Gdańsk 2019 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Name City Age group Start number
Antochów Kalina Gdańsk 1-3 10103
Antochów Mikołaj Gdańsk 1-3 10102
Bartoszewska Marta Gdańsk 4-5 10114
Bogumiłow Maja Słupsk 1-3 -
Borysewicz Antonina Gdańsk 4-5 10052
Charuk Nikodem Rokitnica 4-5 10097
Cieszyńska Anna Gdańsk 6-7 -
Cybulski Wojciech Malbork 6-7 10071
Derda Hanna Świnoujście 1-3 10063
Dolecka Amelia Gdańsk 1-3 10079
Duszyńska Weronika Krzykosy 4-5 10124
Duszyńska Wiktoria Krzykosy 4-5 10125
Duszyński Jakub Krzykosy 1-3 10126
Fede Oliwia Gdansk 1-3 10072
Guz Angelika Rumia 6-7 10053
Jackiewicz Stanisław Gdańsk 4-5 10115
Jagłowska Adela Gdynia 4-5 10056
Jagłowski Bruno Gdynia 1-3 10057
Jakubczyk Gaba Kielce 4-5 10129
Jaremko Marcel Gdańsk 4-5 -
Jaremko Ziemowit Gdansk 1-3 -
Jereczek Maja Gdańsk 1-3 10116
Jóźwik Jakub Straszyn 1-3 10122
Jurczak Franciszek Gdańsk 6-7 10076
Kania Marianka Warszawa (Praga-Południe) 6-7 10070
Klima Aleksander Gdańsk 6-7 10082
Kozikowski Dominik Straszyn 4-5 10058
Kreft Pola Gdańsk 6-7 10081
Kremer Bruno Warszawa 6-7 10107
Książek Aleksander Gdansk 4-5 10100
Kujawska Łucja Pruszcz Gdański 6-7 10101
Kwiatkowska Kinga Nowy Dwór Gdański 4-5 10083
Kwiatkowski Ksawery Nowy Dwór Gdański 1-3 10084
Langowska Ewa Żukowo 6-7 10075
Lewicki Jan Gdansk 1-3 10120
Lopriore Mattia Jakub Gdansk 6-7 10109
Łuchniak Sonia Mosty 4-5 10067
Łukianski Marcin Gdańsk 6-7 10117
Łukianski Szymon Gdańsk 6-7 10118
Makowska Maria Janina Gdynia 6-7 10106
Makowska Zofia Irena Gdynia 4-5 10105
Marciniuk Oliwia Gdynia 6-7 10055
Matolicz Iga Gdańsk 1-3 10104
Mazurkiewicz Julia Elbląg 6-7 -
Michańczyk Marcelina Gdańsk 6-7 10089
Michańczyk Maria Gdańsk 6-7 10090
Mierzwinski Franek Gdańsk 4-5 10095
Nowocin Natalia Elbląg 6-7 10113
Osadowski Leonard Gdańsk 4-5 10066
Ossowska Ania Gdańsk 1-3 10062
Ossowska Marta Gdańsk 6-7 10061
Palecki Olgierd Gdańsk 1-3 10093
Piechociński Gniewko Gdynia 4-5 10065
Pietrowicz Julia Gdynia 6-7 10060
Pietrowicz Olga Gdynia 4-5 10059
Piotrowski Tomek Gdańsk 6-7 10112
Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański 4-5 10064
Połom Izabela Gdańsk 6-7 10131
Połom Marysia Gdańsk 4-5 10130
Przekadziński Julian Gdańsk 4-5 10069
Przytarski Borys Gdańsk 4-5 10111
Przytarski Igor Gdańsk 6-7 10110
Pytel Julia Pruszcz Gdański 6-7 10074
Salamaga Hanna Rumia 1-3 10085
Seeger Karol Gdańsk 4-5 10088
Skowronek Amelia Borkowo 6-7 10123
Smoliński Adam Gdańsk 6-7 10091
Smoliński Olaf Gdańsk 4-5 10092
Sobieraj Piotr Gdańsk 6-7 10121
Sporek Zofia Gdańsk 6-7 10108
Stankiewicz Bruno Straszyn 4-5 10054
Stosik Anna Gdańsk 4-5 -
Szpek Tomasz Gdańsk 6-7 10099
Szustek Staś Tuchom 6-7 10087
Szwaluk Ksawery Gdańsk 4-5 -
Toboła Karol Gdańsk 4-5 10096
Turowski Feliks Gdynia 1-3 10078
Turowski Maks Gdynia 4-5 10077
Warchol Frania Gdynia 6-7 10073
Węgielnik Antoni Gorzów Wielkopolski 4-5 10068
Wilk Lidia Gdańsk 6-7 10051
Wilkus Kacper Gdańsk 6-7 -
Wilkus Kuba Gdańsk 6-7 -
Wirgentius Dominik Gdańsk 1-3 10080
Wnuk Liwia Sztum 6-7 10127
Wnuk Michał Sztum 4-5 10128
Yatsko Aleksander Gdańsk 1-3 10098
Zalewska Marta Gdańsk 4-5 10094
Zaręba Anna Gdańsk 4-5 10086
Zbutowicz Tymon Lidzbark Warmiński 4-5 10119
Zielińska Nastia Sulmin 1-3 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon