Garmin Swimrun Series Stężyca 2020 - dystans 25km w parach (3,6km swim / 21,4km run) Pokaż

Lista startowa SwimRun - Swimrun - 25km

Sztafety

Name City Age group Start number Nazwa klubu
Bajdala Robert (Piotr Malaszczuk) Warszawa - 14
Bąk Agata (Kozera Katarzyna) Sobienie Jeziory - 12 BUSHIDO CENTRUM
Dabrowska-Jedral Maria (Maryl Marta) Warszawa - -
Drewczyńska Adrianna (OLGA KUCZKOWSKA) Chojnice - 11 TRI TAJFUN
Federowicz Grzegorz (Robert Baranowski) Wrocław - 19 WATAHA
Gabryel Maciej (Czaja Mateusz) Starogard Gdański - 22 TRI Starogard Gdański
Gierszewska-Kwapisz Anna (Przemysław Kwapisz) Sopot - 18 TSUNAMI TRI
Hajnal Laszlo (Norbert Zalotai) Warszawa - 24
Josypenko Bożena (Josypenko Bożena, Prugar-Fukowska Paulina) Warszawa - 13 Dream Run
Józefiak Łukasz (aleksandra józefiak) Pszczolki - -
Kaczmarek Anna (Anna Kaczmarek, Artur Kaczmarek) Swarzędz - 15
Kisielnicki Bartek (Pękal Artur / Bartek Kisielnicki) Kwidzyn - 17 Maraton Leśny Kwidzyn
Kokoszkiewicz Jarosław (Duczkowski Rafał) Legnica - 16 GRZYBIANY TEAM
Meller Michał (Mariusz Gostomski) Starogard Gdański - 23 TRI Starogard Gdański
Nowak Marcin (Jakub Lewandowski) Suchy Las - 21 Orki z Majorki
Otocki Wojciech (Zdanowski Tomasz) Poznań - - Citizen Poznań
Plata Maciej (Michał Plata) Gdynia - -
Szymków Sławek (Edel Asia) Straszyn - - Banach Sport Team / BST
Więcielewska Joanna (Małgorzata Łoś) Gdynia - 20 KTS IRONMAN

Lista główna

Name City Age group Start number Nazwa klubu
Bajdala Robert (Piotr Malaszczuk) Warszawa - 14
Bąk Agata (Kozera Katarzyna) Sobienie Jeziory - 12 BUSHIDO CENTRUM
Dabrowska-Jedral Maria (Maryl Marta) Warszawa - -
Drewczyńska Adrianna (OLGA KUCZKOWSKA) Chojnice - 11 TRI TAJFUN
Federowicz Grzegorz (Robert Baranowski) Wrocław - 19 WATAHA
Gabryel Maciej (Czaja Mateusz) Starogard Gdański - 22 TRI Starogard Gdański
Gierszewska-Kwapisz Anna (Przemysław Kwapisz) Sopot - 18 TSUNAMI TRI
Hajnal Laszlo (Norbert Zalotai) Warszawa - 24
Josypenko Bożena (Josypenko Bożena, Prugar-Fukowska Paulina) Warszawa - 13 Dream Run
Józefiak Łukasz (aleksandra józefiak) Pszczolki - -
Kaczmarek Anna (Anna Kaczmarek, Artur Kaczmarek) Swarzędz - 15
Kisielnicki Bartek (Pękal Artur / Bartek Kisielnicki) Kwidzyn - 17 Maraton Leśny Kwidzyn
Kokoszkiewicz Jarosław (Duczkowski Rafał) Legnica - 16 GRZYBIANY TEAM
Meller Michał (Mariusz Gostomski) Starogard Gdański - 23 TRI Starogard Gdański
Nowak Marcin (Jakub Lewandowski) Suchy Las - 21 Orki z Majorki
Otocki Wojciech (Zdanowski Tomasz) Poznań - - Citizen Poznań
Plata Maciej (Michał Plata) Gdynia - -
Samulska Ewa Warszawa - - Power Training
Szymków Sławek (Edel Asia) Straszyn - - Banach Sport Team / BST
Więcielewska Joanna (Małgorzata Łoś) Gdynia - 20 KTS IRONMAN
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon