Mistrzostwa Polski w Triathlonie Blachownia 2020 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Name City Age group Start number
Bąk Marek Tarnowskie Góry 45-49 34
Bijak Mariusz Sosnowiec 30-34 -
Bressa Wojciech Zakrzewo 30-34 20
Budzanowski Michał Wrocław 30-34 -
Ceberak Maciej Lubartów 30-34 -
Chołda Krzysztof Kraków 55-59 42
Chyliński Adam Siemianowice Śląskie 40-44 60
Cieslewski Piotr Mława 35-39 39
Czajka Krystian Żory 35-39 74
Dudek Bartosz Katowice 30-34 30
Feledyn Michał Kraśnik 30-34 -
Filuś Stanisław Mysłowice 55-59 13
Gadomska Agnieszka Zielona Góra 18-24 44
Garbacik Jacek Stalowa Wola 50-54 53
Gleba Jonasz Gniezno - 72
Gołyś Grzegorz Knurów 18-24 35
Gryglik Tomasz Rudziczka 40-44 48
Hoczek Arkadiusz Kolanowice 45-49 36
Jasiński Jakub Kraków 30-34 45
Jozwiak Marcin Oberaudorf 40-44 66
Kabat-Koperska Joanna Kliniska Wielkie 45-49 54
Kaczmarek Dominik Koło 40-44 19
Kasprzyk Magdalena Kraków 30-34 76
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 15
Knura Karol Kobyla 30-34 78
Kołczyńska Barbara Łódź 60-64 22
Kowalczyk Aleksandra Dębówiec 55-59 59
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-54 58
Kowalski Kuba Gniezno 18-24 77
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 35-39 26
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 35-39 25
Krzesak Adam Piastów 45-49 75
Kurtyka Agnieszka Dąbrowa Górnicza 40-44 70
Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie 50-54 18
Lipińska Jolanta Częstochowa 65-69 61
Lipiński Marek Kozy 65-69 63
Lisieński Michał Siemianowice Śląskie 30-34 55
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 45-49 65
Łączyński Cezary Pomiechówek 30-34 23
Łyczak Lucjan Siemianowice Śląskie 40-44 12
Makowicz Józef Żary 60-64 38
Maksymiuk Marta Elbląg 30-34 -
Malaczewski Łukasz Wrocław 40-44 56
Malinowski Przemyslaw Rybnik 45-49 73
Małaśnicka Julia Sadowa 18-24 -
Meksa Patrycja Łódź 45-49 -
Michalski Grzegorz Piotrków Tryb. 45-49 -
Mieloch Artur Chodzież 35-39 62
Miler Adam Ruda Śląska 18-24 67
Najmowicz Paweł Olsztyn 25-29 24
Nawracaj Michał Jawor 30-34 51
Nowak Wojciech Ruda Śląska 40-44 11
Oszczypała Mateusz Warszawa 30-34 16
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 50
Perchaluk - Mandat Joanna Jastrzębie Zdrój 35-39 14
Pietruszka Magdalena Działdowo 35-39 41
Pikorski Dominik Zabrze 25-29 31
Piotrowski Michał Warszawa 30-34 32
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 25-29 -
Pytel Maria Starachowice 30-34 68
Różalski Piotr Elbląg 40-44 37
Sikora Ewa Kraków 40-44 -
Skiba Stanisław Koniecpol 60-64 47
Słupik Tomasz Warszawa 25-29 21
Smolińska Maja Mińsk Mazowiecki 18-24 -
Stefankiewicz Jakub Łódź 30-34 52
Strzała Marek Kraków 45-49 40
Sukiennik Łukasz Gruszewnia 18-24 57
Syrowiecka Joanna Kraków 25-29 -
Szreder Dawid Chojnice 40-44 64
Szurek Sławomir Rydułtowy 45-49 49
Szymanowski Przemysław Końskie 30-34 69
Szymonik Filip Stalowa Wola 25-29 17
Urban Jarosław Jarocin 40-44 29
Urbański Michał Bydgoszcz 18-24 46
Wicher Rafał Zduńska Wola 25-29 33
Włudarski Maciej Grotów 55-59 71
Wójcik Tomasz Tychy 30-34 28
Wróblewski Artur Duchnice 45-49 27
Żurek Robert Dabrowa Górnicza 45-49 -
Żydzik Jakub Mysłowice 35-39 43
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon