Garmin Iron Triathlon Skierniewice 2021 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Wawrzkiewicz Melania (Mateusz Wawrzkiewicz , Dawid Wawrzkiewicz) Bytom 40-49 663

Lista główna

Name City Age group Start number
Banaszczyk Arkadiusz Ożarów Mazowiecki 50-59 669
Belyaeva Elena Warszawa 40-49 668
Boborowski Bartosz Biała 30-39 674
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 713
Chazan Cezary Warszawa 30-39 639
Chołuj Michał Warszawa 40-49 654
Chuściński Przemysław Łódź 20-29 636
Ciecierski Dariusz Toruń 50-59 623
Czarnecki Karol Warszawa 30-39 622
Czarnecki Rafał Bronisławka 20-29 617
Czech Agata Baszkówka 20-29 696
Dobrzycki Marek Warszawa 40-49 704
Dudek Alfred Opole 60-… 638
Dziubek Maciej Warszawa 30-39 632
Eliasz Michał Warszawa 40-49 726
Fijałkowski Tomasz Strzelce Opolskie 40-49 651
Frankowska Marika Warszawa (Bemowo) 30-39 731
Gadaj Grzegorz Radlin 30-39 637
Gamski Marcin Ożarów Mazowiecki 40-49 727
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 693
Gładysz Sebastian Kraków 30-39 662
Goral Michał Lublin 50-59 635
Grabarek Konrad Wrocław 40-49 682
Graczyk Roman Warszawa 40-49 685
Grodecka Dorota Łódź 40-49 610
Grodecki Przemysław Pabianice 50-59 686
Grzejszczak Piotr Skierniewice 40-49 620
Hołodniak Agnieszka Skierniewice 20-29 705
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 629
Jadczak Monika Krotoszyn 20-29 730
Jakubiak Maciej Długa Kościelna 30-39 676
Janczyk Rafal Łódź 40-49 710
Justyniak Maciej Warszawa 30-39 678
Karwowski Tomek Łomianki Dolne 20-29 738
Kęsy-Kowalska Hanna Szczawno-Zdrój 50-59 732
Kieturakis Wiktoria Warszawa 20-29 714
Kocik Arkadiusz Łódź 50-59 631
Kolaszewska Dagna Warszawa 30-39 719
Kołodko Juliusz Białystok 40-49 691
Kołodziejczyk Tomasz Warszawa 50-59 712
Korczyńska-Fajer Paulina Tarnowskie Góry 40-49 681
Kornes Janusz Sosnowiec 50-59 737
Kosecki Konrad Ząbki 40-49 672
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-49 735
Kowalczyk Katarzyna Opole 50-59 717
Kowalczyk Piotr Warszawa 40-49 624
Kowalczyk Tomasz Opole 50-59 716
Kowalski Aleksander Szczawno-Zdrój 50-59 733
Krych Robert Rąbień 50-59 683
Krysiak Krzysztof Warszawa 50-59 658
Krzeminska Iwona Warszawa 30-39 694
Krzemińska Justyna Warszawa 40-49 618
Krzyk Tomasz Proszowice 50-59 634
Kwiatkowski Aleksander Zabrze 20-29 667
Lata Michał Kliniska Wielkie 18-19 721
Lepka Arkadiusz Kleszczów 30-39 630
Leszczyńska Aleksandra Olsztyn 20-29 614
Liśkiewicz Maciej Warszawa 50-59 616
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 615
Malinowski Przemysław Rybnik 40-49 645
Markowiak Rafał Łódź 40-49 633
Maślanko Maciej Brzeziny 20-29 661
Mazur Bartłomiej Częstochowa 30-39 627
Meissner Janusz Kartuzy 60-… 701
Meissner Piotr Warszawa 30-39 684
Mendrzycki Szymon Łódź 30-39 655
Mikołajczyk Mateusz Łódź 40-49 723
Młynarczyk Magda Warszawa 20-29 644
Molenda Robert Kraków 40-49 680
Mycek Jakub Kraków 30-39 642
Nasiłowski Przemysław Zielonka 30-39 722
Nechytailova Anna Warszawa 20-29 708
Niemyjski Jarosław Chotomów 30-39 619
Obedkov Sergey Warszawa 30-39 670
Osmond Glen Warszawa 50-59 675
Owczarek Tomasz Częstochowa 50-59 659
Owczarek Wiktoria Pabianice 16-17 621
Pająk Piotr Busko-Zdrój 16-17 648
Pasiak Robert Łódź 40-49 718
Paszkiewicz Marcin Sandomierz 20-29 724
Pedzinska Sylwia Warszawa 40-49 625
Perzanowski Albert Poświętne 20-29 703
Potoczny Robert Olszewnica Stara 40-49 626
Prędota Krzysztof Warszawa 40-49 652
Prządka Włodzimierz Warszawa 40-49 695
Quintana Guillermo Warszawa 30-39 657
Raniszewska Katarzyna Warszawa 30-39 671
Remisiewicz Lukasz Warszawa 30-39 687
Samulska Ewa Warszawa 40-49 739
Siewior Michał Częstochowa 30-39 660
Siódemak Marcin Warszawa 40-49 734
Skalik Wojciech Warszawa 30-39 702
Smajda Wojciech Warszawa 30-39 736
Sobota Krzysztof Jabłonna 30-39 647
Sokalski Paweł Łódź 50-59 666
Stańczak Mariusz Warszawa 50-59 690
Stawarz Krzysztof Kraków 40-49 679
Stoczynski Dariusz Skierniewice 50-59 711
Streltzova Marina Minsk 30-39 700
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 656
Synder-Tamborska Katarzyna Łódź 40-49 706
Szlichta Tomasz Tarnobrzeg 30-39 646
Szpakiewicz Sylwia Płońsk 30-39 650
Szymańska Karolina Warszawa 40-49 715
Szymańska Mariola Mysiadło 50-59 698
Śledziński Leszek Warszawa 30-39 729
Targowski Adam Warszawa 30-39 709
Telążka Jarosław Bełchatów 40-49 692
Trębacz Piotr Rawa Mazowiecka 20-29 628
Tronina Tomek Katowice 30-39 664
Tupalski Tomasz Białystok 40-49 640
Urbanowicz Rafał Warszawa 40-49 689
Wawrzkiewicz Grzegorz Bytom 40-49 665
Wawrzkiewicz Melania (Mateusz Wawrzkiewicz , Dawid Wawrzkiewicz) Bytom 40-49 663
Wierzchowiecki Michał Warszawa 40-49 613
Więckowski Michał Sochaczew 30-39 707
Witczak Justyna Pabianice 30-39 720
Wiza Artur Warszawa 50-59 641
Wojdas Sławomir Sochaczew 30-39 725
Wojtkowski Dave Krakow 30-39 643
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 649
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 697
Woźniak Adam Warszawa 30-39 612
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 653
Wypych Hubert Kraków 14-15 611
Wypych Milena Kraków 14-15 677
Zambrowski Grzegorz Piaseczno 30-39 728
Zasada Witold Łódź 50-59 688
Ziółko Wiktor Kraków 16-17 673
Żulewski Radosław Łódź 30-39 699
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon