Garmin Triminator Radków 2022 - TERMINACJA (dystans 1/8 Ironman) Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Marciniak Marcin (Sosiński Radosław, Ruciński Beniamin) Żnin 30-39 134
Migodziński Wojciech (Salastowicz Jarosław, Krzywicki Piotr) Legnica 50-59 177
Pietrzyk Marcin (Tomasz Fiks, Tomasz Szkodziński) Pieszyce 40-49 184
Szymczyk Marcin (Bębeniec Dominika , Stroczyński Mariusz) Nowa Ruda 30-39 153

Lista główna

Name City Age group Start number
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 30-39 119
Bartoszewska Katarzyna Długołęka 40-49 109
Będkowski Piotr Szczecin 30-39 165
Białecki Mateusz Wrocław 30-39 138
Biskupska Rita Bydgoszcz 30-39 171
Boom Jimmy Numansdorp 18-29 183
Ciasto Sebastian Przezchlebie 30-39 186
Cwalina Kamil Bielawa 30-39 176
Czech Denis Pokój 18-29 148
Dobrzynska Joanna Warka 30-39 105
Dołkowska Monika Bydgoszcz 30-39 146
Fajer Michał Tarnowskie Góry 40-49 126
Fogiel-Pawłowska Agnieszka Wrocław 40-49 117
Frej Marcin Warszawa 30-39 144
Futoma Jakub Radków 16-17 151
Groszewski Radosław Gołdap 40-49 185
Hawryluk Łukasz Wrocław 30-39 125
Hołownia Anna Gdańsk 30-39 157
Jasiówka Bartłomiej Polska Nowa Wieś 40-49 160
Jerzycki Jacek Gajków 50-59 107
Kaliski Piotr Wrocław 40-49 108
Kończak Cyprian Wrocław 18-29 168
Korczyńska-Fajer Paulina Tarnowskie Góry 40-49 128
Kotomski Jacek Wrocław 18-29 180
Kozak Marcin Karczowiska 40-49 173
Krawiec Michał Wrocław 30-39 123
Kulesza Jakub Jelenia Góra 40-49 188
Kuriata Zofia Stary Wielisław 18-29 145
Lata Robert Lewin Brzeski 50-59 106
Leszczyński Michał Deszczno 40-49 113
Ludwiński Julian Wrocław 18-29 142
Łuczyński Michał Ramiszów 30-39 133
Łysakowski Marek Marcinkowice 18-29 111
Łysakowski Wilhelm Marcinkowice 14-15 112
Maćkowska Magdalena Bydgoszcz 30-39 166
Mańczak Adam Wrocław 40-49 174
Marciniak Marcin (Sosiński Radosław, Ruciński Beniamin) Żnin 30-39 134
Mazur Adam Wrocław 18-29 156
Mazur Wojciech Wrocław 40-49 114
Mazurek Damian Poznań 40-49 103
Michalski Tomasz Bolesławiec 40-49 121
Miciak Szymon Żerniki Wrocławskie 16-17 175
Migodziński Wojciech (Salastowicz Jarosław, Krzywicki Piotr) Legnica 50-59 177
Mioduszewski Dominik Krępice 30-39 139
Młyńczak Jakub Gliwice 18-29 187
Morawski Patryk Wrocław 18-29 141
Nawrocka Aleksandra Zielona Góra 40-49 131
Nawrocki Mateusz Zielona Góra 14-15 132
Nowacki Piotr Kielczów 30-39 136
Nowak Marcin Lewin Brzeski 40-49 135
Orlowska Aneta Radków 40-49 118
Oskulski Robert Kowary 40-49 167
Owczarek Krzysztof Częstochowa 30-39 179
Owczarek Tomasz Częstochowa 50-59 152
Palimąka Łukasz Bielawa 30-39 140
Pawlicki Grzegorz Lutynia 40-49 164
Pawlik Mariusz Gdynia 30-39 159
Pietrzyk Marcin (Tomasz Fiks, Tomasz Szkodziński) Pieszyce 40-49 184
Płonka Damian Źródła 30-39 127
Płonka Mateusz Źródła 18-29 182
Półrola Mateusz Radomsko 30-39 116
Pustkowiak Michał Góra 40-49 120
Rogosz Sylwia Wroclaw 30-39 129
Sidor Maja Zgorzelec 16-17 110
Sierżant Sławomir Wrocław 30-39 172
Skóra Katarzyna Wrocław 40-49 170
Stensen Karolina Kraków 30-39 124
Stermach Irek Wrocław 60-… 181
Sufranowicz Jerzy Dąbrowa Gornicza 60-… 169
Sycan Tomasz Bielawa 30-39 147
Sydor Radosław Opole 40-49 137
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 150
Szajda Magdalena Bydgoszcz 40-49 161
Szandała Jacek Oleśnica 40-49 102
Szczęsny Filip Szukalice 40-49 162
Szczęsny Wiktor Szukalice 14-15 163
Szymczyk Marcin (Bębeniec Dominika , Stroczyński Mariusz) Nowa Ruda 30-39 153
Tamborski Marcin Łódź 40-49 149
Turek Tomasz Kłodzko 50-59 115
Twardowski Wiktor Spalice 18-29 101
Wesołowski Ernest Wrocław 30-39 158
Wojdyło Jakub Libiąż 40-49 178
Wojtowicz Karolina Poznań 30-39 154
Wójcik Marek Wierzbno 40-49 122
Yu Sangkeun Wysoka 40-49 130
Zamojski Sebastian Nowa Ruda 50-59 143
Ziobrowski Mateusz Krosnowice 30-39 155
Zymliński Robert Wrocław 50-59 104
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon