Garmin Iron Triathlon 2020 - dystans 1/4 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Kamil Duplicki Beko M35 1 1 Gołdap: 02:04:53 (6 / 1)
Ślesin: 02:04:03 (6 / 3)
Nieporęt: 02:08:43 (8 / 2)
Płock: 02:11:47 (7 / 1)
08:29:26
2 Radosław Pawłowski TRINERGY M40 1 2 Gołdap: 02:14:11 (32 / 6)
Ślesin: 02:08:21 (14 / 3)
Nieporęt: 02:11:53 (16 / 4)
Malbork: 02:07:48 (9 / 2)
Płock: 02:12:28 (9 / 1)
08:40:30 00:11:04
3 Daniel Biaduń LABOSPORT Team absolutebikes.pl M35 2 3 Gołdap: 02:17:18 (47 / 11)
Ślesin: 02:10:46 (24 / 8)
Nieporęt: 02:14:21 (23 / 5)
Płock: 02:20:08 (19 / 5)
09:02:33 00:33:07
4 Antoni Swianiewicz AKS Polonia Warszawa M35 3 4 Gołdap: 02:13:05 (28 / 8)
Ślesin: 02:21:08 (93 / 28)
Nieporęt: 02:15:26 (28 / 6)
Płock: 02:19:55 (18 / 4)
09:09:34 00:40:08
5 Adam Czajkowski M50 1 5 Gołdap: 02:17:00 (43 / 2)
Ślesin: 02:18:09 (71 / 2)
Nieporęt: 02:20:04 (45 / 2)
Płock: 02:25:57 (43 / 1)
09:21:10 00:51:44
6 Remigiusz Rybak Bike U Up M40 2 6 Gołdap: 02:21:18 (61 / 16)
Ślesin: 02:23:15 (112 / 29)
Nieporęt: 02:25:57 (76 / 17)
Płock: 02:28:41 (55 / 11)
09:39:11 01:09:45
7 Marcin Antoniuk 23 TEAM M45 1 7 Gołdap: 02:25:39 (76 / 12)
Ślesin: 02:24:39 (121 / 11)
Nieporęt: 02:24:29 (66 / 9)
Płock: 02:32:50 (78 / 10)
09:47:37 01:18:11
8 Marcin Winkler Przychodnia Lekarska Sompolno M40 3 8 Gołdap: 02:28:40 (83 / 23)
Ślesin: 02:29:34 (153 / 42)
Malbork: 02:25:46 (78 / 21)
Płock: 02:36:09 (97 / 21)
10:00:09 01:30:43
9 Krzysztof Broż TRI for ME www.projektowakb.pl M40 4 9 Gołdap: 02:29:28 (87 / 24)
Ślesin: 02:30:11 (158 / 44)
Nieporęt: 02:32:24 (110 / 29)
Malbork: 02:53:39 (273 / 74)
Płock: 02:34:48 (90 / 18)
10:06:51 01:37:25
10 Dariusz Drapella CTS - CzajaTrainingSystem M60 1 10 Gołdap: 02:31:39 (96 / 1)
Ślesin: 02:30:30 (160 / 1)
Nieporęt: 02:35:00 (124 / 1)
Płock: 02:37:33 (102 / 1)
10:14:42 01:45:16
11 Krystian Radko GVT M40 5 11 Gołdap: 02:35:45 (108 / 27)
Ślesin: 02:34:40 (190 / 58)
Nieporęt: 02:33:51 (119 / 33)
Malbork: 02:33:01 (134 / 34)
Płock: 02:41:47 (132 / 29)
10:17:17 01:47:51
12 Piotr Struk M25 1 12 Gołdap: 02:31:29 (95 / 10)
Nieporęt: 02:36:04 (131 / 15)
Malbork: 02:34:37 (145 / 17)
Płock: 02:37:37 (105 / 16)
10:19:47 01:50:21
13 Robert Ryczkowski M45 2 13 Ślesin: 02:34:48 (194 / 20)
Nieporęt: 02:35:04 (126 / 15)
Malbork: 02:32:06 (120 / 13)
Płock: 02:40:08 (120 / 14)
10:22:06 01:52:40
14 Michał Woszczek Mix Dresa i Skejta Meridian Eksperci Kredytowi M40 6 14 Gołdap: 02:39:00 (117 / 30)
Ślesin: 02:33:27 (183 / 56)
Malbork: 02:32:24 (122 / 33)
Płock: 02:37:33 (103 / 23)
10:22:24 01:52:58
15 Arkadiusz Olczak OLLO Team M45 3 15 Gołdap: 02:38:10 (115 / 21)
Ślesin: 02:38:30 (230 / 27)
Nieporęt: 02:38:30 (149 / 18)
Płock: 02:45:19 (159 / 20)
10:40:29 02:11:03
16 Dymitr Książek M40 7 16 Gołdap: 02:41:22 (124 / 31)
Ślesin: 02:40:09 (250 / 70)
Nieporęt: 02:37:15 (144 / 41)
Płock: 02:45:12 (158 / 37)
10:43:58 02:14:32
17 Tomasz Lisius M55 1 17 Gołdap: 02:43:24 (127 / 1)
Ślesin: 02:38:36 (232 / 3)
Nieporęt: 02:35:55 (130 / 2)
Płock: 02:47:19 (169 / 4)
10:45:14 02:15:48
18 Arkadiusz Kocik M50 2 18 Gołdap: 02:53:57 (140 / 4)
Ślesin: 03:03:17 (355 / 11)
Nieporęt: 03:03:15 (277 / 14)
Płock: 03:01:02 (237 / 9)
12:01:31 03:32:05
19 Stanisława Ferko-Czajkowska F50 1 1 Gołdap: 03:10:27 (150 / 4)
Ślesin: 02:55:00 (329 / 2)
Nieporęt: 02:55:51 (253 / 2)
Płock: 03:08:49 (263 / 2)
12:10:07 03:40:41
20 Paweł Owczarek M45 4 19 Gołdap: 03:13:24 (151 / 26)
Ślesin: 03:13:28 (371 / 54)
Nieporęt: 03:09:39 (295 / 36)
Malbork: 03:05:21 (319 / 29)
Płock: 03:23:52 (287 / 37)
12:41:52 04:12:26
21 Alicja Pyszka-Bazan F25 1 2 Ślesin: 02:10:49 (25 / 1)
Nieporęt: 02:12:23 (18 / 1)
Płock: 02:21:14 (24 / 1)
06:44:26
22 Michał Zaborniak PULS TRI TEAM M25 2 20 Nieporęt: 02:14:14 (21 / 5)
Malbork: 02:14:16 (23 / 6)
Płock: 02:16:43 (11 / 4)
06:45:13
23 Kamil Danielski DanDev M35 4 21 Ślesin: 02:14:28 (49 / 15)
Nieporęt: 02:16:23 (31 / 7)
Płock: 02:22:07 (27 / 6)
06:52:58
24 Michał Kurczycki Waniewski Coaching M40 8 22 Gołdap: 02:18:55 (54 / 13)
Malbork: 02:18:20 (31 / 9)
Płock: 02:20:10 (20 / 3)
06:57:25
25 Marcin Celmer PTT DELTA MarCel M35 5 23 Ślesin: 02:21:33 (99 / 30)
Nieporęt: 02:24:26 (65 / 17)
Płock: 02:25:17 (40 / 8)
07:11:16
26 Kinga Zujko Szala Coach / Nadaktywni F18 1 3 Gołdap: 02:25:42 (77 / 1)
Ślesin: 02:23:15 (111 / 1)
Malbork: 02:25:52 (79 / 3)
07:14:49
27 Maciej Żytowiecki 1980 M40 9 24 Ślesin: 02:28:27 (144 / 39)
Malbork: 02:25:06 (75 / 20)
Płock: 02:33:45 (84 / 17)
07:27:18
28 Bartosz Nowicki PODRÓŻNICY.EU TEAM GARMIN POLSKA M35 6 25 Ślesin: 02:35:26 (199 / 47)
Nieporęt: 02:23:12 (58 / 14)
Płock: 02:31:02 (71 / 15)
07:29:40
29 Andrzej Desselberger ENERGY TRI Włocławek LABOSPORT Team M50 3 26 Ślesin: 02:39:56 (245 / 7)
Nieporęt: 02:24:45 (68 / 3)
Płock: 02:29:28 (61 / 2)
07:34:09
30 Lesław Brzuska M40 10 27 Gołdap: 02:32:16 (99 / 26)
Ślesin: 02:30:55 (161 / 45)
Malbork: 02:33:41 (138 / 37)
07:36:52
31 Grzegorz Hartlinski M35 7 28 Gołdap: 02:30:58 (92 / 16)
Malbork: 02:30:45 (114 / 20)
Płock: 02:37:52 (107 / 23)
07:39:35
32 Mirosław Bugaj M50 4 29 Ślesin: 02:33:37 (185 / 5)
Nieporęt: 02:31:06 (104 / 5)
Płock: 02:37:36 (104 / 5)
07:42:19
33 Michał Werle M30 1 30 Gołdap: 02:33:13 (102 / 14)
Nieporęt: 02:36:21 (134 / 21)
Malbork: 02:33:24 (136 / 17)
07:42:58
34 Wojciech Hartlinski M35 8 31 Gołdap: 02:28:54 (84 / 13)
Malbork: 02:33:01 (133 / 25)
Płock: 02:41:06 (128 / 28)
07:43:01
35 Bartosz Stańczak LuftTriTeam Mamut Camp M40 11 32 Ślesin: 02:37:36 (221 / 64)
Nieporęt: 02:33:34 (117 / 32)
Płock: 02:34:58 (91 / 19)
07:46:08
36 Andrzej Sowa trenujtriathlon.pl brak M45 5 33 Gołdap: 02:32:10 (98 / 16)
Nieporęt: 02:34:08 (121 / 14)
Płock: 02:48:38 (175 / 22)
07:54:56
37 Paulina Kawka 23 TEAM F25 2 4 Gołdap: 02:37:55 (113 / 2)
Nieporęt: 02:41:13 (166 / 4)
Płock: 02:41:23 (130 / 3)
08:00:31
38 Beata Jarmołowicz CTS Czaja Training System F50 2 5 Gołdap: 02:36:55 (109 / 1)
Ślesin: 02:37:01 (215 / 1)
Płock: 02:47:20 (170 / 1)
08:01:16
39 Piotr Bednarek Luft TRI Team M35 9 34 Nieporęt: 02:38:56 (153 / 28)
Malbork: 02:36:29 (161 / 28)
Płock: 02:49:01 (180 / 39)
08:04:26
40 Milena Budrewicz MBC - Maciej Bodnar Coaching World Dental F30 1 6 Gołdap: 02:39:28 (119 / 6)
Ślesin: 02:35:01 (196 / 4)
Płock: 02:52:43 (207 / 2)
08:07:12
41 Sebastian Ochenkowski M30 2 35 Nieporęt: 02:45:32 (188 / 28)
Malbork: 02:40:54 (192 / 26)
Płock: 02:43:08 (143 / 28)
08:09:34
42 Maxime Farbos CFE Polska M40 12 36 Ślesin: 02:51:19 (316 / 86)
Nieporęt: 02:42:58 (178 / 50)
Malbork: 02:40:38 (187 / 52)
08:14:55
43 Marcin Rosa TRIATHLON club SIEDLCE M30 3 37 Ślesin: 02:44:48 (272 / 37)
Malbork: 02:47:44 (234 / 27)
Płock: 02:53:30 (211 / 37)
08:26:02
44 Angelika Mync HTF Ludwik Sikorski F25 3 7 Ślesin: 02:44:56 (274 / 6)
Nieporęt: 02:47:13 (208 / 6)
Płock: 02:55:04 (218 / 5)
08:27:13
45 Marek Bogalecki Safe Sport Team M60 2 38 Gołdap: 02:59:27 (145 / 3)
Malbork: 02:57:07 (294 / 2)
Płock: 03:05:50 (257 / 4)
09:02:24
46 Ewa Kołodziejczyk PULS TRI TEAM F35 1 8 Ślesin: 02:57:43 (340 / 5)
Malbork: 02:59:36 (306 / 14)
Płock: 03:13:18 (271 / 2)
09:10:37
47 Piotr Lipiński www.piotrlipinski.pl M50 5 39 Ślesin: 03:16:32 (373 / 12)
Nieporęt: 03:07:58 (289 / 15)
Płock: 03:09:56 (265 / 12)
09:34:26
48 Marcin Ławicki MKS Polkowice M30 4 40 Gołdap: 01:55:07 (2 / 1)
Ślesin: 01:55:49 (3 / 2)
03:50:56
49 Tomasz Marcinek Iron Team/kolarski. Eu/Uam Poznań M25 3 41 Nieporęt: 01:54:49 (1 / 1)
Płock: 01:59:12 (2 / 1)
03:54:01
50 Maciej Ogrodnik TriWise Polish Ogrodnik Team M18 1 42 Nieporęt: 02:04:15 (3 / 1)
Płock: 02:07:53 (5 / 1)
04:12:08
51 Michal Kosmowski TRINERGY DotSport M40 13 43 Ślesin: 02:05:44 (8 / 1)
Malbork: 02:07:24 (7 / 1)
04:13:08
52 Patryk Gąsior #gasiorteam M25 4 44 Nieporęt: 02:08:04 (7 / 3)
Malbork: 02:05:27 (3 / 2)
04:13:31
53 Paweł Targoni M40 14 45 Nieporęt: 02:06:14 (5 / 1)
Malbork: 02:08:26 (10 / 3)
04:14:40
54 Paweł Tymiński M35 10 46 Nieporęt: 02:10:01 (11 / 3)
Malbork: 02:06:49 (6 / 2)
04:16:50
55 Maciej Ceberak Coach Ceberak M30 5 47 Ślesin: 02:09:31 (19 / 3)
Nieporęt: 02:09:08 (10 / 2)
04:18:39
56 Filip Ławski Endure Team M25 5 48 Ślesin: 02:08:18 (13 / 3)
Nieporęt: 02:10:26 (13 / 4)
04:18:44
57 Krzysztof Miszewski CTS M35 11 49 Gołdap: 02:07:02 (10 / 2)
Płock: 02:12:13 (8 / 2)
04:19:15
58 Jarosław Sosnowski PTT DELTA M40 15 50 Gołdap: 02:08:48 (17 / 2)
Ślesin: 02:10:31 (22 / 5)
04:19:19
59 Marcin Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M40 16 51 Nieporęt: 02:10:06 (12 / 3)
Malbork: 02:10:38 (14 / 4)
04:20:44
60 Piotr Szefer TRINERGY M45 6 52 Ślesin: 02:12:30 (35 / 3)
Nieporęt: 02:12:18 (17 / 1)
04:24:48
61 Przemysław Gaj TRITON KONIN M18 2 53 Ślesin: 02:10:02 (21 / 2)
Nieporęt: 02:14:59 (25 / 2)
04:25:01
62 Piotr Szczęśniak GVT BMC 3SOFT M40 17 54 Ślesin: 02:11:32 (28 / 6)
Płock: 02:15:19 (10 / 2)
04:26:51
63 Michał Borkowy LABOSPORT Team M45 7 55 Gołdap: 02:15:21 (36 / 5)
Ślesin: 02:12:00 (32 / 2)
04:27:21
64 Artur Hankiewicz CTS direct floor cityzen M40 18 56 Ślesin: 02:13:13 (41 / 9)
Malbork: 02:15:00 (24 / 8)
04:28:13
65 Paweł Helak TRINERGY M40 19 57 Ślesin: 02:14:28 (50 / 12)
Nieporęt: 02:14:19 (22 / 5)
04:28:47
66 Dariusz Epelbaum CTS Czaja Training System M40 20 58 Ślesin: 02:12:42 (37 / 8)
Nieporęt: 02:16:42 (33 / 7)
04:29:24
67 Mateusz Zawadzki M25 6 59 Gołdap: 02:17:12 (46 / 7)
Ślesin: 02:12:42 (38 / 7)
04:29:54
68 Mateusz Gurdak WM Triself M25 7 60 Nieporęt: 02:14:30 (24 / 6)
Płock: 02:16:45 (12 / 5)
04:31:15
69 Piotr Kalinowski Lekarska Grupa Kolarska M45 8 61 Nieporęt: 02:13:12 (20 / 3)
Płock: 02:18:15 (15 / 1)
04:31:27
70 Jarosław Oworuszko CTS M45 9 62 Ślesin: 02:14:23 (48 / 5)
Nieporęt: 02:17:23 (35 / 6)
04:31:46
71 Mateusz Pawlin Trizarza M25 8 63 Ślesin: 02:14:35 (53 / 8)
Nieporęt: 02:18:09 (39 / 9)
04:32:44
72 Paweł Klejzerowicz Nadaktywni M30 6 64 Gołdap: 02:13:55 (31 / 5)
Płock: 02:20:43 (23 / 3)
04:34:38
73 Jacek Woźniak CTS PORTA DRZWI M40 21 65 Gołdap: 02:17:48 (50 / 10)
Ślesin: 02:17:06 (63 / 19)
04:34:54
74 Daniel Szul KTS IRONMAN KWIDZYN brak M35 12 66 Ślesin: 02:19:39 (81 / 26)
Malbork: 02:15:55 (26 / 4)
04:35:34
75 Jakub Niedźwiadek Kuźnia Triathlonu/Klub Rowerzysty RTV EURO AGD M25 9 67 Nieporęt: 02:15:18 (27 / 7)
Płock: 02:20:23 (21 / 8)
04:35:41
76 Karol Świerc POST MEDICAL Sport Team M40 22 68 Gołdap: 02:21:22 (62 / 17)
Ślesin: 02:15:02 (56 / 15)
04:36:24
77 Andrzej Drabot Asseco Active Team M45 10 69 Nieporęt: 02:15:46 (29 / 5)
Płock: 02:20:43 (22 / 2)
04:36:29
78 Michał Fogiel LABOSPORT Team M30 7 70 Ślesin: 02:17:35 (67 / 10)
Nieporęt: 02:18:59 (41 / 4)
04:36:34
79 Paweł Wańczyk #dawajkalach M30 8 71 Ślesin: 02:12:09 (33 / 4)
Malbork: 02:24:59 (74 / 10)
04:37:08
80 Jan Hyhs OSW TRI TEAM M25 10 72 Ślesin: 02:17:31 (66 / 9)
Nieporęt: 02:19:56 (44 / 11)
04:37:27
81 Krystian Biernacki GVT M40 23 73 Gołdap: 02:22:06 (66 / 19)
Ślesin: 02:16:02 (60 / 17)
04:38:08
82 Adam Wiśniewski M25 11 74 Nieporęt: 02:19:20 (42 / 10)
Płock: 02:19:32 (17 / 7)
04:38:52
83 Łukasz Wagemann GVT Adsystem M40 24 75 Ślesin: 02:14:49 (54 / 13)
Płock: 02:24:04 (32 / 6)
04:38:53
84 Marcin Robiński Kuźnia Triathlonu M35 13 76 Ślesin: 02:18:30 (75 / 22)
Nieporęt: 02:20:27 (47 / 10)
04:38:57
85 Daniel Waśniewski Deweloppol Team M30 9 77 Ślesin: 02:18:19 (72 / 11)
Płock: 02:22:03 (26 / 4)
04:40:22
86 Igor Szlaski PROTRI M30 10 78 Ślesin: 02:20:21 (89 / 14)
Nieporęt: 02:20:46 (48 / 5)
04:41:07
87 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M45 11 79 Nieporęt: 02:17:30 (37 / 7)
Płock: 02:24:12 (34 / 4)
04:41:42
88 Piotr Kuliński Iron Fighters M30 11 80 Ślesin: 02:17:30 (65 / 9)
Płock: 02:24:16 (36 / 6)
04:41:46
89 Grzesiek Tronina M35 14 81 Ślesin: 02:21:30 (98 / 29)
Nieporęt: 02:20:53 (49 / 11)
04:42:23
90 Iga Kowalczyk F30 2 9 Gołdap: 02:22:50 (69 / 3)
Ślesin: 02:19:40 (82 / 2)
04:42:30
91 Jarosław Walusiński aktywnizcukrzycą, Team Dare2tri M25 12 82 Nieporęt: 02:17:24 (36 / 8)
Płock: 02:26:47 (47 / 11)
04:44:11
92 Piotr Mińko UNIBEP TRI Bielska Podlaski TEAM M40 25 83 Gołdap: 02:18:23 (52 / 12)
Płock: 02:25:51 (42 / 8)
04:44:14
93 Grzegorz Wójcik MBC Team M40 26 84 Nieporęt: 02:21:38 (52 / 10)
Płock: 02:23:34 (31 / 5)
04:45:12
94 Monika Chodyna 3life team Najmowicz Triathlon F25 4 10 Gołdap: 02:22:57 (70 / 1)
Malbork: 02:22:17 (51 / 2)
04:45:14
95 Mariusz Sobolewski Włocławek Triathlon Team M40 27 85 Gołdap: 02:24:37 (73 / 20)
Ślesin: 02:22:22 (106 / 28)
04:46:59
96 Tomasz Miękus TRIZARZA M40 28 86 Ślesin: 02:22:11 (104 / 26)
Nieporęt: 02:24:48 (69 / 14)
04:46:59
97 Jan Dołęga-Kozierowski MBC Team Sponsor yourself M30 12 87 Ślesin: 02:23:58 (118 / 21)
Malbork: 02:23:40 (66 / 9)
04:47:38
98 Andrzej Dobrosielski LABOSPORT Team M30 13 88 Gołdap: 02:23:08 (71 / 13)
Nieporęt: 02:25:01 (70 / 11)
04:48:09
99 Łukasz Kołodziejczyk PULS TRI TEAM M40 29 89 Ślesin: 02:22:12 (105 / 27)
Płock: 02:28:03 (50 / 9)
04:50:15
100 Katarzyna Jonio Kuźnia Triathlonu F35 2 11 Ślesin: 02:24:47 (123 / 1)
Nieporęt: 02:26:26 (79 / 4)
04:51:13
101 Adam Hofman TRINERGY M40 30 90 Ślesin: 02:25:06 (125 / 33)
Malbork: 02:27:20 (96 / 27)
04:52:26
102 Dariusz Letkowski Gapmont Running Team M40 31 91 Gołdap: 02:27:18 (82 / 22)
Nieporęt: 02:25:24 (72 / 15)
04:52:42
103 Jacek Swędrowski TRITON KONIN M40 32 92 Ślesin: 02:21:12 (96 / 24)
Nieporęt: 02:31:55 (108 / 28)
04:53:07
104 Michał Miotk Rak-Team-Triathlon M35 15 93 Ślesin: 02:25:12 (126 / 34)
Płock: 02:29:34 (63 / 12)
04:54:46
105 Łukasz Jaumień TWW / WMT M35 16 94 Ślesin: 02:26:32 (135 / 36)
Płock: 02:28:39 (54 / 10)
04:55:11
106 Marcin Sobczak TriWawa M40 33 95 Ślesin: 02:28:58 (148 / 40)
Nieporęt: 02:26:41 (81 / 20)
04:55:39
107 Adam Jezierski PULS TRI TEAM M40 34 96 Ślesin: 02:27:05 (139 / 37)
Płock: 02:28:36 (53 / 10)
04:55:41
108 Dawid Żyłowski Izerska Grupa Biegowa M18 3 97 Gołdap: 02:30:24 (90 / 3)
Ślesin: 02:25:53 (131 / 4)
04:56:17
109 Damian Witkowski LABOSPORT Team M35 17 98 Gołdap: 02:29:07 (85 / 14)
Ślesin: 02:28:06 (143 / 37)
04:57:13
110 Marek Wawrzyniak M45 12 99 Ślesin: 02:27:01 (136 / 13)
Nieporęt: 02:30:24 (97 / 10)
04:57:25
111 Dariusz Kondas M35 18 100 Ślesin: 02:24:45 (122 / 32)
Płock: 02:33:12 (82 / 18)
04:57:57
112 Robert Musial TRIWAWA AGUA M50 6 101 Malbork: 02:28:12 (100 / 2)
Płock: 02:29:58 (65 / 3)
04:58:10
113 Edwin Osiecki Kuźnia Triathlonu M50 7 102 Nieporęt: 02:31:16 (106 / 6)
Malbork: 02:26:58 (91 / 1)
04:58:14
114 Krzysztof Florczak KS MARATON OSTRÓW WLKP. Bractwo Biegowe BGK M45 13 103 Gołdap: 02:31:55 (97 / 15)
Ślesin: 02:27:03 (137 / 14)
04:58:58
115 Mariusz Wołk M25 13 104 Malbork: 02:24:20 (70 / 11)
Płock: 02:35:11 (92 / 14)
04:59:31
116 Bartosz Wikalinski Luft Tri Team M18 4 105 Nieporęt: 02:33:21 (114 / 3)
Malbork: 02:26:33 (86 / 9)
04:59:54
117 Mikołaj Chruszczewski M35 19 106 Malbork: 02:29:42 (109 / 17)
Płock: 02:32:17 (75 / 17)
05:01:59
118 Błażej Domański TRICLUB M35 20 107 Nieporęt: 02:32:07 (109 / 21)
Płock: 02:34:18 (87 / 19)
05:06:25
119 Agata Włódarczak Trinergy / Trizarza F25 5 12 Ślesin: 02:31:29 (168 / 4)
Nieporęt: 02:35:25 (128 / 3)
05:06:54
120 Artur Cisowski AC CONSTRUCTION M40 35 108 Ślesin: 02:33:17 (180 / 54)
Malbork: 02:34:41 (147 / 41)
05:07:58
121 Jarosław Dąbrowski CKS Orka Szczecin M50 8 109 Ślesin: 02:38:01 (223 / 6)
Malbork: 02:30:27 (111 / 4)
05:08:28
122 Bartłomiej Górecki TriWawa M40 36 110 Ślesin: 02:32:52 (179 / 53)
Nieporęt: 02:36:05 (132 / 38)
05:08:57
123 Jarosław Przybylski M45 14 111 Ślesin: 02:31:22 (167 / 16)
Płock: 02:38:14 (110 / 13)
05:09:36
124 Wojciech Polak Kuźnia Triathlonu M45 15 112 Ślesin: 02:36:16 (207 / 22)
Nieporęt: 02:33:27 (116 / 13)
05:09:43
125 Monika Wojciechowska MLUKS TRIATHLON KOŁO F30 3 13 Ślesin: 02:33:40 (187 / 3)
Malbork: 02:39:21 (178 / 4)
05:13:01
126 Michał Możdżonek LABOSPORT Team TriWawa HUB.LU M40 37 113 Ślesin: 02:39:10 (237 / 66)
Nieporęt: 02:33:54 (120 / 34)
05:13:04
127 Anna Jarząbek Lindholm Triclub Warszawa MyBike.pl, (Triwawa) F45 1 14 Nieporęt: 02:36:51 (139 / 2)
Malbork: 02:36:34 (162 / 1)
05:13:25
128 Patrycja Bohdanowicz FLOW Runners Bydgoszcz Flow Dance Studio F35 3 15 Ślesin: 02:31:13 (165 / 3)
Malbork: 02:42:29 (202 / 4)
05:13:42
129 Adam Rogulski Catena Wyszków M30 14 114 Nieporęt: 02:36:10 (133 / 20)
Płock: 02:37:41 (106 / 19)
05:13:51
130 Grzegorz Cisowski C-GEO M40 38 115 Ślesin: 02:39:18 (239 / 67)
Malbork: 02:34:39 (146 / 40)
05:13:57
131 Filip Ciechański M25 14 116 Ślesin: 02:40:06 (248 / 26)
Malbork: 02:35:04 (150 / 18)
05:15:10
132 Karol Suchenek Sample Sp. z o.o. M35 21 117 Nieporęt: 02:36:42 (136 / 24)
Płock: 02:38:54 (114 / 25)
05:15:36
133 Zbigniew Rymkiewicz M35 22 118 Ślesin: 02:38:49 (236 / 55)
Nieporęt: 02:36:54 (140 / 25)
05:15:43
134 Kuba Wieczorek M35 23 119 Malbork: 02:32:49 (130 / 24)
Płock: 02:43:00 (142 / 31)
05:15:49
135 Marcin Grzelecki M35 24 120 Nieporęt: 02:37:07 (143 / 26)
Malbork: 02:39:18 (177 / 33)
05:16:25
136 Tomasz Podgórski Life40Fit M40 39 121 Ślesin: 02:41:09 (255 / 72)
Nieporęt: 02:35:52 (129 / 37)
05:17:01
137 Marcin Bielski Marcin Bielski Marcin Bielski M35 25 122 Gołdap: 02:34:31 (106 / 19)
Płock: 02:42:31 (139 / 30)
05:17:02
138 Dominik Jarzyński PULS TRI TEAM M40 40 123 Malbork: 02:36:36 (163 / 46)
Płock: 02:40:37 (124 / 27)
05:17:13
139 Wojciech Trybuszkiewicz Generali Running Club M45 16 124 Ślesin: 02:38:38 (233 / 28)
Nieporęt: 02:38:36 (151 / 20)
05:17:14
140 Jarosław Kowalczyk GT KONA Opole M40 41 125 Gołdap: 02:36:57 (110 / 28)
Nieporęt: 02:40:24 (163 / 45)
05:17:21
141 Piotr Augustyniak FLOW Runners Bydgoszcz SHIUZ Bydgoszcz M40 42 126 Ślesin: 02:37:24 (219 / 63)
Malbork: 02:40:15 (184 / 51)
05:17:39
142 Bartosz Michalak FTI Racing Team M25 15 127 Ślesin: 02:37:32 (220 / 22)
Płock: 02:40:40 (125 / 17)
05:18:12
143 Jan Wnuk M30 15 128 Ślesin: 02:38:26 (228 / 31)
Nieporęt: 02:39:54 (159 / 25)
05:18:20
144 Adam Rubaj KTS IRONMAN M45 17 129 Ślesin: 02:45:51 (280 / 36)
Malbork: 02:32:33 (127 / 14)
05:18:24
145 Grzegorz Kalinowski GVT M45 18 130 Ślesin: 02:38:15 (226 / 26)
Płock: 02:40:36 (123 / 15)
05:18:51
146 Jacek Owczarek M45 19 131 Gołdap: 02:40:30 (122 / 23)
Nieporęt: 02:38:30 (150 / 19)
05:19:00
147 Ewa Pietruszewska HTF Ludwik Sikorski F30 4 16 Ślesin: 02:36:18 (209 / 6)
Nieporęt: 02:42:54 (177 / 1)
05:19:12
148 Jarek Kamiński M35 26 132 Ślesin: 02:35:50 (202 / 48)
Płock: 02:43:37 (148 / 33)
05:19:27
149 Daniel Stachurski M40 43 133 Nieporęt: 02:36:47 (138 / 40)
Płock: 02:42:41 (140 / 31)
05:19:28
150 Pawel Postupalski 1974 1974 M45 20 134 Nieporęt: 02:37:05 (142 / 16)
Płock: 02:42:25 (138 / 16)
05:19:30
151 Sebastian Pietrzak SPOTT M45 21 135 Nieporęt: 02:37:36 (145 / 17)
Płock: 02:43:13 (145 / 17)
05:20:49
152 Tomasz Winiecki M45 22 136 Malbork: 02:38:06 (170 / 19)
Płock: 02:43:29 (147 / 18)
05:21:35
153 Tomasz Romanowski KS Start Pułaski Warka MULTIKA M40 44 137 Nieporęt: 02:36:33 (135 / 39)
Płock: 02:45:09 (157 / 36)
05:21:42
154 Paweł Dąbrowski M40 45 138 Nieporęt: 02:44:34 (183 / 53)
Płock: 02:39:14 (117 / 24)
05:23:48
155 Robert Rosicki Ulitmate Petarda Squad Tom Petarda Squad M40 46 139 Malbork: 02:39:00 (174 / 48)
Płock: 02:44:59 (154 / 35)
05:23:59
156 Zuzanna Kielak F25 6 17 Gołdap: 02:41:06 (123 / 3)
Płock: 02:44:45 (153 / 4)
05:25:51
157 Maciej Liese M40 47 140 Ślesin: 02:44:28 (269 / 74)
Nieporęt: 02:42:08 (169 / 46)
05:26:36
158 Bartek Pilarczyk Supersonic M40 48 141 Ślesin: 02:45:11 (276 / 76)
Nieporęt: 02:42:24 (172 / 47)
05:27:35
159 Artur Pupka GVT M55 2 142 Nieporęt: 02:41:45 (168 / 4)
Płock: 02:46:44 (167 / 3)
05:28:29
160 Joanna Rębiś Kuźnia Triathlonu F45 2 18 Ślesin: 02:41:53 (256 / 1)
Nieporęt: 02:48:11 (214 / 3)
05:30:04
161 Grzegorz Krzan GIANT POLSKA M55 3 143 Ślesin: 02:47:20 (291 / 4)
Nieporęt: 02:45:23 (187 / 5)
05:32:43
162 Krzysztof Juszczyszyn Decathlon Team M40 49 144 Ślesin: 02:37:59 (222 / 65)
Płock: 02:55:04 (217 / 53)
05:33:03
163 Mariusz Horodniczy M35 27 145 Ślesin: 02:45:48 (279 / 59)
Malbork: 02:47:59 (237 / 53)
05:33:47
164 Marcin Krupowicz M55 4 146 Gołdap: 02:44:27 (131 / 2)
Ślesin: 02:49:32 (308 / 5)
05:33:59
165 Paweł Owczarczyk M40 50 147 Nieporęt: 02:44:07 (180 / 52)
Płock: 02:50:30 (191 / 42)
05:34:37
166 Karol Knapik Team Kalach M30 16 148 Ślesin: 02:44:01 (267 / 35)
Malbork: 02:51:03 (258 / 31)
05:35:04
167 Grzegorz Macko M40 51 149 Nieporęt: 02:45:07 (185 / 54)
Płock: 02:50:50 (193 / 43)
05:35:57
168 Tomasz Kałuziński M40 52 150 Ślesin: 02:47:52 (294 / 81)
Malbork: 02:48:24 (238 / 62)
05:36:16
169 Szymon Kajkowski M40 53 151 Nieporęt: 02:47:11 (207 / 60)
Płock: 02:51:27 (196 / 45)
05:38:38
170 Filip Stefaniak pływam tyłem sam płacę M40 54 152 Nieporęt: 02:48:03 (213 / 61)
Płock: 02:50:51 (194 / 44)
05:38:54
171 Czesław Mączyński M65 1 153 Nieporęt: 02:46:13 (198 / 1)
Płock: 02:54:14 (213 / 1)
05:40:27
172 Adam Wiklak AgMa Projekt M45 23 154 Ślesin: 02:50:31 (312 / 43)
Nieporęt: 02:50:27 (229 / 27)
05:40:58
173 Paula Zarębska F25 7 19 Nieporęt: 02:50:26 (228 / 7)
Malbork: 02:50:57 (257 / 5)
05:41:23
174 Jerzy Zalas ODPADY-EXPERT M45 24 155 Ślesin: 02:45:52 (282 / 37)
Płock: 02:55:39 (220 / 27)
05:41:31
175 Marek Kościelski makosy M40 55 156 Nieporęt: 02:49:49 (225 / 64)
Płock: 02:52:09 (202 / 47)
05:41:58
176 Krystian Świech Krystian Świech M40 56 157 Ślesin: 02:48:34 (300 / 84)
Nieporęt: 02:53:28 (242 / 69)
05:42:02
177 Bartłomiej Górny Saint-Gobain SQUAD M35 28 158 Malbork: 02:50:40 (255 / 56)
Płock: 02:51:58 (201 / 44)
05:42:38
178 Tomasz Riemer mkt M55 5 159 Ślesin: 02:58:57 (343 / 7)
Malbork: 02:44:07 (210 / 1)
05:43:04
179 Bożena Mateja Smaruj Na Trening Team F60 1 20 Ślesin: 02:44:40 (270 / 1)
Płock: 03:02:53 (248 / 1)
05:47:33
180 Paweł Dziedzic RANKOR M40 57 160 Ślesin: 02:56:48 (337 / 93)
Malbork: 02:51:21 (262 / 69)
05:48:09
181 Damian Nowak M25 16 161 Nieporęt: 02:50:35 (230 / 23)
Płock: 02:59:17 (231 / 24)
05:49:52
182 Rafał Markowiak HTF Ludwik Sikorski M40 58 162 Ślesin: 03:04:13 (358 / 96)
Płock: 02:46:05 (163 / 38)
05:50:18
183 Katarzyna Gruszka F30 5 21 Nieporęt: 02:52:05 (236 / 3)
Malbork: 02:59:23 (304 / 7)
05:51:28
184 Grzegorz Czechowicz Triathlon Siedlce Club M40 59 163 Ślesin: 02:51:39 (317 / 87)
Malbork: 03:01:34 (312 / 81)
05:53:13
185 Norbert Gębicki HTF Ludwik Sikorski M35 29 164 Ślesin: 02:59:05 (345 / 71)
Nieporęt: 02:54:36 (245 / 43)
05:53:41
186 Dominika Miziałek F30 6 22 Nieporęt: 02:54:44 (247 / 4)
Płock: 02:59:52 (233 / 4)
05:54:36
187 Renata Brzóska TS Akwedukt Kielce F50 3 23 Gołdap: 02:54:38 (142 / 2)
Malbork: 03:00:26 (310 / 1)
05:55:04
188 Agnieszka Burżacka-Tyc ORLEN Running Team ORLEN F45 3 24 Malbork: 02:55:31 (284 / 3)
Płock: 03:00:32 (236 / 1)
05:56:03
189 Michał Kowalczyk M35 30 165 Nieporęt: 02:55:09 (251 / 44)
Płock: 03:02:15 (243 / 47)
05:57:24
190 Piotr Szadkowski M40 60 166 Gołdap: 03:04:42 (148 / 34)
Ślesin: 02:53:49 (324 / 89)
05:58:31
191 Dariusz Kokot TRITON KONIN M30 17 167 Ślesin: 02:59:01 (344 / 42)
Nieporęt: 02:59:50 (267 / 35)
05:58:51
192 Dorota Pakulska-Tomza Volkswagen Group Polska F40 1 25 Ślesin: 03:06:58 (362 / 6)
Malbork: 02:57:43 (296 / 11)
06:04:41
193 Grzegorz Kamiński Małachowianka M55 6 168 Nieporęt: 03:02:12 (275 / 8)
Malbork: 03:08:59 (330 / 4)
06:11:11
194 Robert Orlicz TRICLUB M40 61 169 Nieporęt: 02:55:56 (255 / 72)
Płock: 03:16:46 (279 / 67)
06:12:42
195 Krzysztof Czuba M45 25 170 Ślesin: 03:02:13 (352 / 50)
Płock: 03:10:46 (267 / 32)
06:12:59
196 Paweł Grehl GVT M40 62 171 Malbork: 03:02:58 (316 / 82)
Płock: 03:13:22 (272 / 63)
06:16:20
197 Piotr Łukasiński Błąd w nazwie M35 31 172 Ślesin: 03:13:23 (369 / 74)
Nieporęt: 03:08:28 (291 / 51)
06:21:51
198 Mariusz Gajewski MBC - Maciej Bodnar Coaching M40 63 173 Gołdap: 03:17:54 (152 / 35)
Nieporęt: 03:15:42 (306 / 80)
06:33:36
199 Paweł Jaroszyński M50 9 174 Ślesin: 03:19:45 (375 / 14)
Płock: 03:21:53 (284 / 13)
06:41:38
200 Magdalena Wojdowska MARKOWI BIEGACZE Just-Max F25 8 26 Gołdap: 03:30:50 (154 / 5)
Malbork: 03:28:11 (359 / 9)
06:59:01
201 Andrzej Wrona TRIATHLON LUBLIN TEAM M60 3 175 Nieporęt: 03:28:32 (318 / 4)
Malbork: 03:32:28 (363 / 4)
07:01:00
202 Barbara Modrykamień F40 2 27 Nieporęt: 03:31:37 (320 / 4)
Płock: 03:41:59 (300 / 4)
07:13:36
203 Kacper Stępniak UKS Tri-Team Rumia M25 17 176 Gołdap: 01:51:01 (1 / 1)
01:51:01
204 Igor Siódmiak 7PRO Team, MBC, Pentathlon Sz-ek M18 5 177 Malbork: 01:53:04 (1 / 1)
01:53:04
205 Łukasz Kalaszczyński KM Sport PRO Team M35 32 178 Ślesin: 01:54:35 (1 / 1)
01:54:35
206 Tomasz Szala ILABO Racing Team powered by CTS M30 18 179 Ślesin: 01:55:06 (2 / 1)
01:55:06
207 Krzysztof Augustyniak LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M35 33 180 Ślesin: 01:55:57 (4 / 2)
01:55:57
208 Robert Czysz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CITYZEN POZNAŃ M25 18 181 Malbork: 01:56:43 (2 / 1)
01:56:43
209 Sergiusz Sobczyk TRINERGY TEAM M25 19 182 Nieporęt: 01:56:50 (2 / 2)
01:56:50
210 Robert Wilkowiecki Colnago Tri Team M25 20 183 Gołdap: 01:56:59 (3 / 2)
01:56:59
211 Sergiy Kurochkin GVT BMC 3SOFT Triathlon Team M30 19 184 Płock: 01:57:07 (1 / 1)
01:57:07
212 Sebastian Najmowicz Najmowicz Triathlon M25 21 185 Gołdap: 01:58:12 (4 / 3)
01:58:12
213 Nikodem Niewiejski M25 22 186 Ślesin: 02:01:55 (5 / 1)
02:01:55
214 Mateusz Marek Siekierski Nadaktywni Białystok/ SportowiecWiejski M25 23 187 Gołdap: 02:03:50 (5 / 4)
02:03:50
215 Filip Szymonik ENDLESS PAIN CYFROWA POLSKA M25 24 188 Płock: 02:04:54 (3 / 2)
02:04:54
216 Dariusz Dąbrowski ILABO Racing Team powered by CTS M45 26 189 Gołdap: 02:05:07 (7 / 1)
02:05:07
217 Mateusz Witkowski JW 1223 M25 25 190 Ślesin: 02:05:33 (7 / 2)
02:05:33
218 Kornel Mach 4 TRI TEAM M30 20 191 Nieporęt: 02:05:41 (4 / 1)
02:05:41
219 Tomasz Skowron WM Triself M18 6 192 Malbork: 02:05:56 (4 / 2)
02:05:56
220 Adam Wieczorkowski M25 26 193 Gołdap: 02:06:01 (8 / 5)
02:06:01
221 Dominik Bogdanowicz eAzymut.pl M25 27 194 Płock: 02:06:37 (4 / 3)
02:06:37
222 Marcin Pacholak TriAdvisor.pl M30 21 195 Gołdap: 02:06:38 (9 / 2)
02:06:38
223 Karol Kozak TriWise M18 7 196 Ślesin: 02:06:41 (9 / 1)
02:06:41
224 Marcin Andrzejewski Mrowtri M35 34 197 Malbork: 02:06:44 (5 / 1)
02:06:44
225 Marcin Karasiński TRIATHLON KALISZ M50 10 198 Ślesin: 02:07:09 (10 / 1)
02:07:09
226 Adam Nizio Roadbike.pl Peugeot Polska M25 28 199 Gołdap: 02:07:23 (11 / 6)
02:07:23
227 Mateusz Hering Hering_triathlon Szkoła Pływania Delfinek Bytów / Talex Borzytuchom / Hotel Kiston / Kaszubskie Zioła M25 29 200 Malbork: 02:07:27 (8 / 3)
02:07:27
228 Michał Siejakowski KTS IRONMAN M40 64 201 Ślesin: 02:07:33 (11 / 2)
02:07:33
229 Marcin Fabiszewski TriWawa M35 35 202 Gołdap: 02:07:47 (12 / 3)
02:07:47
230 Maurycy Lewicki M18 8 203 Gołdap: 02:07:48 (13 / 1)
02:07:48
231 Adam Jaroniec TRINERGY TEAM M35 36 204 Nieporęt: 02:07:49 (6 / 1)
02:07:49
232 Ewa Komander zaksa F35 4 28 Gołdap: 02:07:51 (14 / 1)
02:07:51
233 Paweł Kalinowski Trizarza M35 37 205 Ślesin: 02:07:55 (12 / 4)
02:07:55
234 Piotr Różalski ETT Elbląg Triathlon Team M40 65 206 Gołdap: 02:08:09 (15 / 1)
02:08:09
235 Jakub Kimmer TTPSC M30 22 207 Płock: 02:08:18 (6 / 2)
02:08:18
236 Lukasz Starzyk GVT M35 38 208 Ślesin: 02:08:31 (15 / 5)
02:08:31
237 Arkadiusz Podziewski TKKF Non Iron TRINERGY TEAM M45 27 209 Gołdap: 02:08:33 (16 / 2)
02:08:33
238 Piotr Dmowski M35 39 210 Ślesin: 02:08:40 (16 / 6)
02:08:40
239 Michał Wierzbicki Zgrupka Team Zone 3/Willow M25 30 211 Malbork: 02:08:43 (11 / 4)
02:08:43
240 Krzysztof Nowak M35 40 212 Ślesin: 02:08:54 (17 / 7)
02:08:54
241 Wojciech Odzimek Labosport M40 66 213 Nieporęt: 02:08:59 (9 / 2)
02:08:59
242 Tomasz Rudnik GVT M40 67 214 Ślesin: 02:09:27 (18 / 4)
02:09:27
243 Sebastian Kołodziej LABOSPORT Team M35 41 215 Gołdap: 02:09:27 (18 / 4)
02:09:27
244 Piotr Pawelczyk M25 31 216 Ślesin: 02:09:52 (20 / 4)
02:09:52
245 Michał Jarliński UKS Tri-Team Rumia M18 9 217 Malbork: 02:10:25 (12 / 3)
02:10:25
246 Adam Talmon M30 23 218 Malbork: 02:10:28 (13 / 1)
02:10:28
247 Janusz Szymczak TriWawa M30 24 219 Nieporęt: 02:10:30 (14 / 3)
02:10:30
248 Sebastian Krasnodębski M35 42 220 Gołdap: 02:10:32 (19 / 5)
02:10:32
249 Bartosz Olejnik HUROM TRI TEAM M25 32 221 Ślesin: 02:10:32 (23 / 5)
02:10:32
250 Paweł Lis CTS M40 68 222 Gołdap: 02:10:35 (20 / 3)
02:10:35
251 Rafał Fabiszewski KAZIKI M35 43 223 Nieporęt: 02:10:40 (15 / 4)
02:10:40
252 Rafał Jaworski M35 44 224 Gołdap: 02:10:44 (21 / 6)
02:10:44
253 Mariusz Szczotka LABOSPORT Team M45 28 225 Gołdap: 02:10:52 (22 / 3)
02:10:52
254 Jakub Rymer Erplast M35 45 226 Malbork: 02:10:56 (15 / 3)
02:10:56
255 Łukasz Dąbrowski M35 46 227 Ślesin: 02:11:01 (26 / 9)
02:11:01
256 Jan Krupa Jarecki Coaching M30 25 228 Gołdap: 02:11:04 (23 / 3)
02:11:04
257 Marcin Waniewski Waniewski Coaching M40 69 229 Malbork: 02:11:04 (16 / 5)
02:11:04
258 Adam Ogłoblin TRI AMO M25 33 230 Malbork: 02:11:08 (17 / 5)
02:11:08
259 Paweł Nowak MOTIV HOME TEAM M35 47 231 Ślesin: 02:11:27 (27 / 10)
02:11:27
260 Łukasz Grzybek M35 48 232 Ślesin: 02:11:33 (29 / 11)
02:11:33
261 Ewelina Wołos Ewelsport F30 7 29 Gołdap: 02:11:36 (24 / 1)
02:11:36
262 Wiktor Eliasz UAM TRIATHLON POZNAŃ M18 10 233 Malbork: 02:11:40 (18 / 4)
02:11:40
263 Marcin Chojnacki TriWise M45 29 234 Ślesin: 02:11:45 (30 / 1)
02:11:45
264 Rafał Gierasimczyk KTS Ironman M25 34 235 Ślesin: 02:11:56 (31 / 6)
02:11:56
265 Tomasz Mika LABOSPORT Team M40 70 236 Gołdap: 02:12:16 (25 / 4)
02:12:16
266 Paweł Rynko Najmowicz Triathlon M40 71 237 Gołdap: 02:12:17 (26 / 5)
02:12:17
267 Andrzej Jakubczak VAN HOOY Bike Manufaktur M40 72 238 Ślesin: 02:12:18 (34 / 7)
02:12:18
268 Marcin Michałowski GRYFUS SZCZECIN LASERGRYF.PL M40 73 239 Malbork: 02:12:21 (19 / 6)
02:12:21
269 Piotr Aleksiejuk Najmowicz Triathlon M35 49 240 Gołdap: 02:12:33 (27 / 7)
02:12:33
270 Natalia Rypel KS AZS-AWF Katowice F25 9 30 Malbork: 02:12:35 (20 / 1)
02:12:35
271 Marcin Markiewicz LABOSPORT Team GLKS Żelazna Świdnica M45 30 241 Ślesin: 02:12:39 (36 / 4)
02:12:39
272 Karol Wiącek M35 50 242 Ślesin: 02:12:47 (39 / 12)
02:12:47
273 Tomasz Tarczewski TARCZA TRIATHLON TEAM M40 74 243 Malbork: 02:12:57 (21 / 7)
02:12:57
274 Michał Chmielewski Metzink Michał Chmielewski M35 51 244 Ślesin: 02:12:58 (40 / 13)
02:12:58
275 Rafał Kamiński M35 52 245 Gołdap: 02:13:09 (29 / 9)
02:13:09
276 Bartłomiej Trzebiński TRINERGY Bystry Królik M45 31 246 Nieporęt: 02:13:11 (19 / 2)
02:13:11
277 Michał Dąbrowski M35 53 247 Ślesin: 02:13:14 (42 / 14)
02:13:14
278 Jakub Olek M30 26 248 Ślesin: 02:13:18 (43 / 5)
02:13:18
279 Jarek Debert TRINERGY TEAM M40 75 249 Ślesin: 02:13:43 (44 / 10)
02:13:43
280 Sławomir Wojdas M30 27 250 Ślesin: 02:13:48 (45 / 6)
02:13:48
281 Adrian Dymek forBET Zakłady Bukmacherskie / NajmowiczTRI.pl M30 28 251 Gołdap: 02:13:54 (30 / 4)
02:13:54
282 Jakub Gutkowski M30 29 252 Ślesin: 02:14:02 (46 / 7)
02:14:02
283 Grzegorz Liputa Biegamy we Wrocławiu M30 30 253 Malbork: 02:14:11 (22 / 2)
02:14:11
284 Adrian Wieczorkowski BIALL / Bike U Up M45 32 254 Gołdap: 02:14:14 (33 / 4)
02:14:14
285 Rafał Chabasiński LABOSPORT Team M40 76 255 Ślesin: 02:14:16 (47 / 11)
02:14:16
286 Piotr Wojcieszko GVT M35 54 256 Ślesin: 02:14:31 (51 / 16)
02:14:31
287 Kamil Zieliński Apple Marines Apple Marines M30 31 257 Ślesin: 02:14:32 (52 / 8)
02:14:32
288 Dariusz Kamiński Team Elektryk / Najmowicz Triathlon M40 77 258 Gołdap: 02:14:48 (34 / 7)
02:14:48
289 Andrzej Brzeziński TRITON / trenujtriathlon.pl M40 78 259 Ślesin: 02:14:55 (55 / 14)
02:14:55
290 Maciej Struk Ironman Inspiration AĘ tri club M40 79 260 Gołdap: 02:15:01 (35 / 8)
02:15:01
291 Jacek Kluźniak TRINERGY M45 33 261 Nieporęt: 02:15:05 (26 / 4)
02:15:05
292 Kacper Barański DRUŻYNA SZPIKU M25 35 262 Malbork: 02:15:14 (25 / 7)
02:15:14
293 Maciej Narożnik LABOSPORT Team Demoprojekt TRI TEAM M30 32 263 Gołdap: 02:15:28 (37 / 6)
02:15:28
294 Michal Szklarczyk M30 33 264 Gołdap: 02:15:29 (38 / 7)
02:15:29
295 Tomasz Socha TRINERGY TEAM M50 11 265 Gołdap: 02:15:31 (39 / 1)
02:15:31
296 Maciej Jedowski M35 55 266 Ślesin: 02:15:37 (57 / 17)
02:15:37
297 Szymon Pietrowski K.S. Koniec Kiepszczenia M35 56 267 Ślesin: 02:15:41 (58 / 18)
02:15:41
298 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko M30 34 268 Gołdap: 02:15:46 (40 / 8)
02:15:46
299 Łukasz Trzeciak dotsport.pl Triathlon Team M40 80 269 Ślesin: 02:15:47 (59 / 16)
02:15:47
300 Jarosław Jabłoński UKS TRS SUSZ Nadleśnictwo Susz M45 34 270 Malbork: 02:15:58 (27 / 1)
02:15:58
301 Wojciech Zbierajewski TRISPACE/TREK M30 35 271 Malbork: 02:16:07 (28 / 3)
02:16:07
302 Sławomir Kąkol TIMBUD TEAM M55 7 272 Nieporęt: 02:16:17 (30 / 1)
02:16:17
303 Mariusz Wowtoniuk Tim Małego M40 81 273 Gołdap: 02:16:27 (41 / 9)
02:16:27
304 Michal Kurach Five Dimensions M35 57 274 Gołdap: 02:16:31 (42 / 10)
02:16:31
305 Jarosław Rosiński M40 82 275 Ślesin: 02:16:32 (61 / 18)
02:16:32
306 Łukasz Śliwiński BOGMAR OSTROMECKO M35 58 276 Malbork: 02:16:35 (29 / 5)
02:16:35
307 Krzysztof Urban TRICLUB M40 83 277 Nieporęt: 02:16:41 (32 / 6)
02:16:41
308 Tomasz Leśniak Kuźnia Triathlonu M45 35 278 Ślesin: 02:16:45 (62 / 6)
02:16:45
309 Michał Tomaszewski M35 59 279 Malbork: 02:16:52 (30 / 6)
02:16:52
310 Cezary Figurski UKS G-8 Bielany Warszawa M50 12 280 Nieporęt: 02:16:53 (34 / 1)
02:16:53
311 Henryk Brzóska TS Akwedukt Kielce M50 13 281 Gołdap: 02:17:08 (44 / 3)
02:17:08
312 Łukasz Błaszczyk M35 60 282 Ślesin: 02:17:09 (64 / 19)
02:17:09
313 Piotr Prejs Najmowicz Triathlon Team Najmowicz Triathlon Team M45 36 283 Gołdap: 02:17:09 (45 / 6)
02:17:09
314 Eryk Szczepaniec RoadToKona M25 36 284 Płock: 02:17:33 (13 / 6)
02:17:33
315 Kuba Jakubowski Najmowicz Triathlon M30 36 285 Gołdap: 02:17:37 (48 / 9)
02:17:37
316 Aleksandra Marianek ENDURE Team F30 8 31 Gołdap: 02:17:44 (49 / 2)
02:17:44
317 Arkadiusz Sawicki Scorpion M35 61 286 Ślesin: 02:17:56 (68 / 20)
02:17:56
318 Radosław Przedpełski M35 62 287 Ślesin: 02:18:01 (69 / 21)
02:18:01
319 Natalia Bihun GT RAT F30 9 32 Ślesin: 02:18:06 (70 / 1)
02:18:06
320 Kamil Jończy Waniewski Coaching / PKO BANK POLSKI M35 63 288 Nieporęt: 02:18:09 (38 / 8)
02:18:09
321 Adam Kuś UKS CITYZEN_/BE3 M18 11 289 Płock: 02:18:12 (14 / 2)
02:18:12
322 Tomasz Hermann www.olsztynbiznes.pl Rodo BHP M40 84 290 Gołdap: 02:18:13 (51 / 11)
02:18:13
323 Wojciech Pogorzelski TEAM NOWINKA M35 64 291 Malbork: 02:18:21 (32 / 7)
02:18:21
324 Slawomir Nowak Zdun Triathlon Team M45 37 292 Ślesin: 02:18:26 (73 / 7)
02:18:26
325 Radosław Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 85 293 Ślesin: 02:18:27 (74 / 20)
02:18:27
326 Rafał Chmielewski Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz M45 38 294 Gołdap: 02:18:31 (53 / 7)
02:18:31
327 Maciej Malenda Fundacja K.I.D.S. M30 37 295 Ślesin: 02:18:31 (76 / 12)
02:18:31
328 Lukasz Remisiewicz Bydgoszcz Triathlon Team M35 65 296 Malbork: 02:18:36 (33 / 8)
02:18:36
329 Maciej Kosmala CTS M25 37 297 Malbork: 02:18:37 (34 / 8)
02:18:37
330 Krzysztof Kuter Kuźnia Triathlonu M35 66 298 Płock: 02:18:39 (16 / 3)
02:18:39
331 Marcin Szkuta Kuźnia Triathlonu M40 86 299 Nieporęt: 02:18:40 (40 / 8)
02:18:40
332 Adam Hojan CityZen M35 67 300 Ślesin: 02:18:48 (77 / 23)
02:18:48
333 Cezary Borko Najmowicz Triathlon M45 39 301 Gołdap: 02:18:59 (55 / 8)
02:18:59
334 Krzysztof Czajkowski TRI for ME M45 40 302 Ślesin: 02:19:03 (78 / 8)
02:19:03
335 Andrzej Szapiel Triathlon Trójmiasto M30 38 303 Malbork: 02:19:04 (35 / 4)
02:19:04
336 Mateusz Grzebyta MTB START KARTUZY M30 39 304 Gołdap: 02:19:07 (56 / 10)
02:19:07
337 Jakub Goszka GOS-DENT M18 12 305 Malbork: 02:19:07 (36 / 5)
02:19:07
338 Sebastian Kwieciński Przemysław Szymanowski Triathlon Team M40 87 306 Gołdap: 02:19:08 (57 / 14)
02:19:08
339 Mateusz Janaszkiewicz Delf Gryfino M18 13 307 Malbork: 02:19:13 (37 / 6)
02:19:13
340 Maciej Radecki GVT M35 68 308 Malbork: 02:19:18 (38 / 9)
02:19:18
341 Bartosz Goniszewski Najmowicz Triathlon Team M30 40 309 Malbork: 02:19:19 (39 / 5)
02:19:19
342 Jarosław Malinowski TriMaliny M35 69 310 Ślesin: 02:19:25 (79 / 24)
02:19:25
343 Kosma Szostak VISIONLITE M30 41 311 Gołdap: 02:19:32 (58 / 11)
02:19:32
344 Maciej Maćkowski M35 70 312 Ślesin: 02:19:35 (80 / 25)
02:19:35
345 Piotr Licznerski thyssenkrupp running team M30 42 313 Malbork: 02:19:44 (40 / 6)
02:19:44
346 Marcin Krasoń Trinergy Smashing Pąpkins / NBR Team M35 71 314 Nieporęt: 02:19:45 (43 / 9)
02:19:45
347 Ola Grochowska GVT F25 10 33 Ślesin: 02:19:46 (83 / 2)
02:19:46
348 Karolina Jahnz Go2Tri F35 5 34 Malbork: 02:19:47 (41 / 1)
02:19:47
349 Damian Wiśniewski Dietetyk sportowy - Damian Wiśniewski M18 14 315 Ślesin: 02:19:51 (84 / 3)
02:19:51
350 Waldemar Klejna Orka Masters Iława M25 38 316 Malbork: 02:19:54 (42 / 9)
02:19:54
351 Piotr Jedrzejczyk M45 41 317 Ślesin: 02:20:00 (85 / 9)
02:20:00
352 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M45 42 318 Gołdap: 02:20:03 (59 / 9)
02:20:03
353 Juliusz Kołodko Nadaktywni M40 88 319 Gołdap: 02:20:12 (60 / 15)
02:20:12
354 Piotr Kurzac M35 72 320 Ślesin: 02:20:14 (86 / 27)
02:20:14
355 Marek Stępień Głowa w Formie - Psychologia Sportu M30 43 321 Ślesin: 02:20:14 (87 / 13)
02:20:14
356 Grzegorz Popczyk TriWise M40 89 322 Nieporęt: 02:20:16 (46 / 9)
02:20:16
357 Adrian Dudela KAZIKI M40 90 323 Ślesin: 02:20:17 (88 / 21)
02:20:17
358 Marek Dobrzycki Endless Pain M40 91 324 Malbork: 02:20:21 (43 / 10)
02:20:21
359 Robert Gorwa Kush Gangsta M40 92 325 Ślesin: 02:20:32 (90 / 22)
02:20:32
360 Paweł Gryszkiewicz GVT M30 44 326 Ślesin: 02:20:43 (91 / 15)
02:20:43
361 Ola Korulczyk TRIWAWA - Biegajaca Bio Mama F30 10 35 Malbork: 02:20:53 (44 / 1)
02:20:53
362 Dawid Piesik ARRK M30 45 327 Ślesin: 02:20:57 (92 / 16)
02:20:57
363 Adrian Karczewski CB 163 Endurance Coaching System M30 46 328 Malbork: 02:21:06 (45 / 7)
02:21:06
364 Kamil Zieliński M25 39 329 Ślesin: 02:21:09 (94 / 10)
02:21:09
365 Daniel Piętka ZGRUPKA TEAM M40 93 330 Ślesin: 02:21:10 (95 / 23)
02:21:10
366 Jakub Leduchowski M30 47 331 Nieporęt: 02:21:12 (50 / 6)
02:21:12
367 Rafał Bogus SCOUT TEAM CZĘSTOCHOWA M50 14 332 Ślesin: 02:21:15 (97 / 3)
02:21:15
368 Konrad Mickiewicz Smaruj Na Trening Team Bałtyk Fabryka Czekolady M45 43 333 Malbork: 02:21:18 (46 / 2)
02:21:18
369 Paweł Surlas M18 15 334 Malbork: 02:21:33 (47 / 7)
02:21:33
370 Marcin Niegowski NEON TEAM PwC M35 73 335 Nieporęt: 02:21:33 (51 / 12)
02:21:33
371 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M45 44 336 Gołdap: 02:21:37 (63 / 10)
02:21:37
372 Konrad Sulik Sport Medical/Tri Rodziny Team M40 94 337 Płock: 02:21:42 (25 / 4)
02:21:42
373 Łukasz Łukiewicz Team Karaś Mega sp z oo M40 95 338 Gołdap: 02:21:43 (64 / 18)
02:21:43
374 Tomasz Dziezyc Smaruj Na Trening Team M40 96 339 Malbork: 02:21:45 (48 / 11)
02:21:45
375 Maciej Zakrzewski M40 97 340 Nieporęt: 02:21:46 (53 / 11)
02:21:46
376 Paweł Zaborny MBC Team M40 98 341 Ślesin: 02:21:48 (100 / 25)
02:21:48
377 Wojciech Grądzki Olimpius.PL M25 40 342 Gołdap: 02:21:51 (65 / 8)
02:21:51
378 Grzegorz Bogunia Imperium Sportu BY BOGUNIA GRZEGORZ BOGUNIA M40 99 343 Malbork: 02:21:55 (49 / 12)
02:21:55
379 Kamil Ligenza GT RAT M30 48 344 Ślesin: 02:22:04 (101 / 17)
02:22:04
380 Maciej Halbryt SESCOM Sport Team M25 41 345 Ślesin: 02:22:06 (102 / 11)
02:22:06
381 Krzysztof Pacura Y.O. Team Y.O. Team M30 49 346 Ślesin: 02:22:06 (103 / 18)
02:22:06
382 Radek Bedyński Kuźnia Triathlonu M45 45 347 Gołdap: 02:22:08 (67 / 11)
02:22:08
383 Marcin Kłos M40 100 348 Malbork: 02:22:15 (50 / 13)
02:22:15
384 Jan Frączak Inter Cars Triathlon Team M35 74 349 Nieporęt: 02:22:23 (54 / 13)
02:22:23
385 Grzegorz Kiedrowski Flex RUNNERS Flex Sp. z o.o. M35 75 350 Malbork: 02:22:24 (52 / 10)
02:22:24
386 Tomasz Wiśniewski GVT M30 50 351 Ślesin: 02:22:26 (107 / 19)
02:22:26
387 Daniel Kwiatkowski Iron Team Tomasz Marcinek M30 51 352 Płock: 02:22:26 (28 / 5)
02:22:26
388 Adam Kuśka AZS AWF KATOWICE M25 42 353 Malbork: 02:22:29 (53 / 10)
02:22:29
389 Robert Temczuk M30 52 354 Gołdap: 02:22:33 (68 / 12)
02:22:33
390 Kamil Jaroch M25 43 355 Ślesin: 02:22:35 (108 / 12)
02:22:35
391 Bartek Danek TRINERGY TEAM M45 46 356 Malbork: 02:22:35 (54 / 3)
02:22:35
392 Piotr Suwara M40 101 357 Malbork: 02:22:39 (55 / 14)
02:22:39
393 Marcin Kokot TRITON KONIN M30 53 358 Ślesin: 02:22:43 (109 / 20)
02:22:43
394 Jacek Mackiewicz M40 102 359 Nieporęt: 02:22:44 (55 / 12)
02:22:44
395 Marcin Skrzyniarz Marcin Skrzyniarz Marcin Skrzyniarz M30 54 360 Nieporęt: 02:22:46 (56 / 7)
02:22:46
396 Stanisław Drzastwa M18 16 361 Malbork: 02:22:50 (56 / 8)
02:22:50
397 Artem Miagkyj M35 76 362 Malbork: 02:22:51 (57 / 11)
02:22:51
398 Krzysztof Wiśniewski <2:15 Jak wiatr pozwoli ;). M35 77 363 Ślesin: 02:22:57 (110 / 31)
02:22:57
399 Maja Bużycka SSP ORKA Iława/Twister Team F18 2 36 Malbork: 02:23:00 (58 / 1)
02:23:00
400 Ania Halska ENDURE Team F35 6 37 Nieporęt: 02:23:03 (57 / 1)
02:23:03
401 Marek Pokorski CTS - CzajaTrainingSystem GFI Happy Team M45 47 364 Płock: 02:23:05 (29 / 3)
02:23:05
402 Przemysław Pietrasik M40 103 365 Malbork: 02:23:05 (59 / 15)
02:23:05
403 Anna Giżyńska Giża Team F35 7 38 Malbork: 02:23:06 (60 / 2)
02:23:06
404 Rafał Sobieraj TriWawa M30 55 366 Nieporęt: 02:23:12 (59 / 8)
02:23:12
405 Patryk Michaś TS Akwedukt Kielce M18 17 367 Płock: 02:23:14 (30 / 3)
02:23:14
406 Sławomir Górski UKS Tri-Team Rumia M45 48 368 Malbork: 02:23:15 (61 / 4)
02:23:15
407 Olek Łakomski Luft Tri Team M45 49 369 Nieporęt: 02:23:16 (60 / 8)
02:23:16
408 Kacper Ziemiński Piasecki Concept M30 56 370 Malbork: 02:23:19 (62 / 8)
02:23:19
409 Piotr Krzyżaniak Operacja Sport M40 104 371 Malbork: 02:23:28 (63 / 16)
02:23:28
410 Przemysław Tokarski Tri Aktywny Piotrków Tri Aktywny Piotrków M40 105 372 Ślesin: 02:23:29 (113 / 30)
02:23:29
411 Aleksander Czuk Iron Team Tomasz Marcinek M25 44 373 Ślesin: 02:23:29 (114 / 13)
02:23:29
412 Rafał Urbanowicz M35 78 374 Nieporęt: 02:23:32 (61 / 15)
02:23:32
413 Adam Mikoś M35 79 375 Malbork: 02:23:38 (64 / 12)
02:23:38
414 Arkadiusz Nowakowski Triathlon Siedlce Club M40 106 376 Malbork: 02:23:38 (65 / 17)
02:23:38
415 Krzysztof Fibner Metzink TRI M25 45 377 Ślesin: 02:23:43 (115 / 14)
02:23:43
416 Mateusz Sobczak M30 57 378 Nieporęt: 02:23:43 (62 / 9)
02:23:43
417 Wojtek Gębala M40 107 379 Ślesin: 02:23:44 (116 / 31)
02:23:44
418 Rafał Dadej Piaskiem w raka Fundacja Trzeba Marzyć M45 50 380 Malbork: 02:23:47 (67 / 5)
02:23:47
419 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M45 51 381 Ślesin: 02:23:58 (117 / 10)
02:23:58
420 Natalia Sadowska TRI TEAM RUMIA F18 3 39 Malbork: 02:24:08 (69 / 2)
02:24:08
421 Mirosław Błoniarz KS Triathlon Szczecin M45 52 382 Malbork: 02:24:08 (68 / 6)
02:24:08
422 Maciej Michniewicz Eurovent Athletic Eurovent Athletics M40 108 383 Płock: 02:24:11 (33 / 7)
02:24:11
423 Marcin Żelazko M35 80 384 Nieporęt: 02:24:13 (63 / 16)
02:24:13
424 Tomasz Otto M25 46 385 Płock: 02:24:13 (35 / 9)
02:24:13
425 Adam Sokół PersonalTriathlon.pl M40 109 386 Nieporęt: 02:24:16 (64 / 13)
02:24:16
426 Dariusz Bałdys Arena Strefa pływania M40 110 387 Ślesin: 02:24:25 (119 / 32)
02:24:25
427 Bartłomiej Mazgaj HTF Ludwik Sikorski M30 58 388 Ślesin: 02:24:30 (120 / 22)
02:24:30
428 Piotr Omelianowicz M30 59 389 Płock: 02:24:30 (37 / 7)
02:24:30
429 Tomasz Klaus SPORTEVO M18 18 390 Gołdap: 02:24:34 (72 / 2)
02:24:34
430 Kuba Chojnacki TriPassion Team M40 111 391 Malbork: 02:24:35 (71 / 18)
02:24:35
431 Łukasz Palmowski M40 112 392 Malbork: 02:24:36 (72 / 19)
02:24:36
432 Paweł Skórka M30 60 393 Nieporęt: 02:24:38 (67 / 10)
02:24:38
433 Radosław Gluza #SZTAFLONY M25 47 394 Malbork: 02:24:43 (73 / 12)
02:24:43
434 Maciej Pawiński Celironman M35 81 395 Ślesin: 02:24:58 (124 / 33)
02:24:58
435 Mateusz Wróblewski M25 48 396 Płock: 02:25:02 (38 / 10)
02:25:02
436 Joanna Pomorska Trifamily F35 8 40 Nieporęt: 02:25:05 (71 / 2)
02:25:05
437 Paweł Stępniak WITC TRICLUB M35 82 397 Płock: 02:25:10 (39 / 7)
02:25:10
438 Michał Madany M40 113 398 Gołdap: 02:25:14 (74 / 21)
02:25:14
439 Jan Krakowski Invictus 3City CStore M25 49 399 Malbork: 02:25:16 (76 / 13)
02:25:16
440 Izabela Worsztynowicz Kuźnia Triathlonu WMT F30 11 41 Gołdap: 02:25:27 (75 / 4)
02:25:27
441 Slawomir Kmieciak CH Fala Szczecin M45 53 400 Malbork: 02:25:30 (77 / 7)
02:25:30
442 Łukasz Walczyk GVT BMC M35 83 401 Ślesin: 02:25:30 (127 / 35)
02:25:30
443 Piotr Celmer CTS M40 114 402 Nieporęt: 02:25:38 (73 / 16)
02:25:38
444 Wioleta Jarocka TRI LEVEL F35 9 42 Nieporęt: 02:25:39 (74 / 3)
02:25:39
445 Radek Jagas HTF Ludwik Sikorski M45 54 403 Ślesin: 02:25:39 (128 / 12)
02:25:39
446 Aleksandra Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL F30 12 43 Gołdap: 02:25:43 (78 / 5)
02:25:43
447 Pawel Kolodziejski Go2Tri Szczecin M45 55 404 Płock: 02:25:43 (41 / 5)
02:25:43
448 Sławomir Osytek TRI LEVEL M50 15 405 Nieporęt: 02:25:44 (75 / 4)
02:25:44
449 Piotr Iwanowski M40 115 406 Ślesin: 02:25:49 (129 / 35)
02:25:49
450 Andrzej Hołub KAZIKI M40 116 407 Ślesin: 02:25:49 (130 / 34)
02:25:49
451 Andrzej Justyński CKS-ORKA SZCZECIN M35 84 408 Malbork: 02:25:54 (80 / 13)
02:25:54
452 Adam Chyliński ANAL CUNT 1 - OS. TEAM M40 117 409 Malbork: 02:25:55 (81 / 22)
02:25:55
453 Bartosz Pankiewicz centrum stomatologii M35 85 410 Gołdap: 02:25:57 (79 / 12)
02:25:57
454 Marek Domagała Smaruj Na Trening Team M40 118 411 Malbork: 02:25:58 (82 / 23)
02:25:58
455 Jan Buła M18 19 412 Ślesin: 02:26:02 (132 / 5)
02:26:02
456 Natalia Bentkowska #WitkowskiTeam F25 11 44 Ślesin: 02:26:03 (133 / 3)
02:26:03
457 Artur Kijak M40 119 413 Nieporęt: 02:26:03 (77 / 18)
02:26:03
458 Janusz Cichowski ETT Elbląg Triathlon Team M35 86 414 Malbork: 02:26:05 (83 / 14)
02:26:05
459 Artur Kostrzewski Triangle Sports M40 120 415 Nieporęt: 02:26:16 (78 / 19)
02:26:16
460 Zygmunt Przeździak Kronospan Strzelce Opolskie M45 56 416 Płock: 02:26:21 (44 / 6)
02:26:21
461 Paweł Kamiński Coach Triathlon M30 61 417 Płock: 02:26:22 (45 / 8)
02:26:22
462 Emil Czorniej M30 62 418 Malbork: 02:26:26 (84 / 11)
02:26:26
463 Marcin Lupa GVT M40 121 419 Ślesin: 02:26:30 (134 / 36)
02:26:30
464 Marek Smoczyński MBC Team M35 87 420 Malbork: 02:26:31 (85 / 15)
02:26:31
465 Julita Sikora GVT F45 4 45 Nieporęt: 02:26:32 (80 / 1)
02:26:32
466 Magda Warzybok F35 10 46 Gołdap: 02:26:33 (80 / 2)
02:26:33
467 Katarzyna Kaczkowska CTS - CzajaTrainingSystem F35 11 47 Malbork: 02:26:36 (87 / 3)
02:26:36
468 Mateusz Jagiełka Jerzyk Team M25 50 421 Malbork: 02:26:40 (88 / 14)
02:26:40
469 Marcin Banasiewicz NEON TEAM M40 122 422 Nieporęt: 02:26:46 (82 / 21)
02:26:46
470 Adam Bielec KCALOKILERZY M30 63 423 Płock: 02:26:47 (46 / 9)
02:26:47
471 Ireneusz Cupa M45 57 424 Malbork: 02:26:51 (89 / 8)
02:26:51
472 Jacek Łukaszuk Lu.Tech Projekt TEAM M45 58 425 Gołdap: 02:26:51 (81 / 13)
02:26:51
473 Filip Chodan E.E.A.L M40 123 426 Malbork: 02:26:53 (90 / 24)
02:26:53
474 Sławek Bialobrzewski M40 124 427 Malbork: 02:27:03 (92 / 25)
02:27:03
475 Szymon Gorzkowski PRO366 M25 51 428 Ślesin: 02:27:04 (138 / 15)
02:27:04
476 Przemysław Wełpa Czarnecki Run Team M30 64 429 Płock: 02:27:08 (48 / 10)
02:27:08
477 Łukasz Ostrowski Invictus 3City M25 52 430 Malbork: 02:27:09 (93 / 15)
02:27:09
478 Przemysław Szymański Rewizor TRI M40 125 431 Malbork: 02:27:11 (94 / 26)
02:27:11
479 Grzegorz Kowalski PROTEK M30 65 432 Nieporęt: 02:27:13 (83 / 12)
02:27:13
480 Jakub Mańczak M45 59 433 Malbork: 02:27:14 (95 / 9)
02:27:14
481 Adam Pachla M40 126 434 Nieporęt: 02:27:17 (84 / 22)
02:27:17
482 Łukasz Jankowiak aleTEMPO M25 53 435 Nieporęt: 02:27:20 (85 / 12)
02:27:20
483 Szymon Kamiński Accenture M30 66 436 Nieporęt: 02:27:32 (86 / 13)
02:27:32
484 Damian Izdebski M30 67 437 Płock: 02:27:37 (49 / 11)
02:27:37
485 Łukasz Brzeziński HTF Ludwik Sikorski M30 68 438 Ślesin: 02:27:38 (140 / 23)
02:27:38
486 Artur Żelichowski Beskid Tri Team M45 60 439 Malbork: 02:27:41 (97 / 10)
02:27:41
487 Paulina Prugar Fukowska NEON TEAM F35 12 48 Nieporęt: 02:27:50 (87 / 5)
02:27:50
488 Tomasz Panufnik AKS Polonia Warszawa M35 88 440 Nieporęt: 02:27:53 (88 / 18)
02:27:53
489 Sławek Szymków Banach Sport Team BST M50 16 441 Ślesin: 02:27:55 (141 / 4)
02:27:55
490 Piotr Maksymiuk M35 89 442 Malbork: 02:27:56 (98 / 16)
02:27:56
491 Andrzej Dalasiński Kuźnia Triathlonu M40 127 443 Ślesin: 02:27:57 (142 / 38)
02:27:57
492 Paweł Kozak LAAB Team Projekt Alfa M30 69 444 Nieporęt: 02:27:59 (89 / 14)
02:27:59
493 Łukasz Mateja M35 90 445 Płock: 02:28:03 (51 / 9)
02:28:03
494 Natalia Wielogórska IM Inspiration Team Karaś F30 13 49 Malbork: 02:28:09 (99 / 2)
02:28:09
495 Zbigniew Górczyński GKS Fabianki M30 70 446 Płock: 02:28:25 (52 / 12)
02:28:25
496 Jarosław Lubik M30 71 447 Malbork: 02:28:29 (101 / 12)
02:28:29
497 Damian Stusio M40 128 448 Malbork: 02:28:29 (102 / 28)
02:28:29
498 Anna Nowak Motiv Home Team Motiv Home F35 13 50 Ślesin: 02:28:36 (145 / 2)
02:28:36
499 Marcin Warda ORT Łomianki M40 129 449 Nieporęt: 02:28:41 (90 / 23)
02:28:41
500 Marta Maksymiuk ETT Elbląg Triathlon Team F30 14 51 Płock: 02:28:43 (56 / 1)
02:28:43
501 Piotr Cichanowicz LANGE TRI COACH M25 54 450 Nieporęt: 02:28:43 (91 / 13)
02:28:43
502 Artur Sitarek NEON TEAM M40 130 451 Płock: 02:28:45 (57 / 12)
02:28:45
503 Paweł Raczkowski M40 131 452 Malbork: 02:28:52 (103 / 29)
02:28:52
504 Rafal Modelski M35 91 453 Ślesin: 02:28:52 (146 / 38)
02:28:52
505 Marek Fordoński Trizarza M45 61 454 Ślesin: 02:28:54 (147 / 15)
02:28:54
506 Julita Tomaszewska TIMBUD TEAM F40 3 52 Nieporęt: 02:28:56 (92 / 1)
02:28:56
507 Marek Ścibior NEON TEAM M45 62 455 Malbork: 02:28:57 (104 / 11)
02:28:57
508 Leszek Kubicki niezrzeszony M65 2 456 Ślesin: 02:29:00 (149 / 1)
02:29:00
509 Maciej Kokotek HTF KITA TEAM M40 132 457 Ślesin: 02:29:01 (150 / 41)
02:29:01
510 Paweł Mendyka NSZZFiPW Szzecin M30 72 458 Malbork: 02:29:04 (105 / 13)
02:29:04
511 Mateusz Pyś BlueApart Team M30 73 459 Malbork: 02:29:07 (106 / 14)
02:29:07
512 Michał Bednarski PULS TRI TEAM M40 133 460 Płock: 02:29:09 (58 / 13)
02:29:09
513 Szymon Czartoszewski M18 20 461 Płock: 02:29:10 (59 / 4)
02:29:10
514 Łukasz Zbutowicz AKB & Klub Biegcza Lidzbark Warmiński M35 92 462 Gołdap: 02:29:10 (86 / 15)
02:29:10
515 Jakub Domański M35 93 463 Ślesin: 02:29:11 (151 / 39)
02:29:11
516 Tomasz Wysocki Nadaktywni M40 134 464 Nieporęt: 02:29:18 (94 / 25)
02:29:18
517 Piotr Wasilewski M40 135 465 Nieporęt: 02:29:18 (93 / 24)
02:29:18
518 Rafał Pakuła Cyklomaniacy.pl M35 94 466 Płock: 02:29:19 (60 / 11)
02:29:19
519 Marcin Pawelczyk M25 55 467 Ślesin: 02:29:20 (152 / 16)
02:29:20
520 Piotr Trośniak M45 63 468 Malbork: 02:29:25 (107 / 12)
02:29:25
521 Konrad Żukowski Najszybciejsi M30 74 469 Nieporęt: 02:29:28 (95 / 15)
02:29:28
522 Michał Czajkowski M45 64 470 Płock: 02:29:32 (62 / 7)
02:29:32
523 Jakub Rybicki Unlimited Sport M30 75 471 Ślesin: 02:29:34 (154 / 24)
02:29:34
524 Krzysztof Jagiełka REAL 64-sto M50 17 472 Malbork: 02:29:35 (108 / 3)
02:29:35
525 Łukasz Jóźwiak Endure Team M40 136 473 Ślesin: 02:29:47 (155 / 43)
02:29:47
526 Michał Kosmala LABOSPORT Team Sunward Polska M40 137 474 Płock: 02:29:48 (64 / 14)
02:29:48
527 Marcin Biernat GSK fIT pioRUNy M25 56 475 Ślesin: 02:29:50 (156 / 17)
02:29:50
528 Artur Kolęda Ortostom Augustów M45 65 476 Gołdap: 02:29:54 (88 / 14)
02:29:54
529 Michał Kieruzel MK M30 76 477 Ślesin: 02:29:59 (157 / 25)
02:29:59
530 Łukasz Gędłek K.A.T. Krakowski Amator Triathlonu M35 95 478 Malbork: 02:30:02 (110 / 18)
02:30:02
531 Tomek Jedwabny M40 138 479 Gołdap: 02:30:11 (89 / 25)
02:30:11
532 Tomasz Górecki PTT DELTA M30 77 480 Płock: 02:30:16 (66 / 13)
02:30:16
533 Mateusz Jakubowski WLKS Kmicic Częstochowa WLKS Kmicic Częstochowa M25 57 481 Płock: 02:30:18 (67 / 12)
02:30:18
534 Piotr Bednarek M25 58 482 Płock: 02:30:19 (68 / 13)
02:30:19
535 Mariusz Skiba KS IRONMAN CS POLSKA novvi.pl M35 96 483 Płock: 02:30:21 (69 / 13)
02:30:21
536 Paweł Białecki NEON TEAM M40 139 484 Nieporęt: 02:30:23 (96 / 26)
02:30:23
537 Krzysztof Łojek M35 97 485 Nieporęt: 02:30:26 (98 / 19)
02:30:26
538 Jacek Cieszynski Rowerowa Brzoza M55 8 486 Ślesin: 02:30:29 (159 / 1)
02:30:29
539 Dariusz Kowalczyk GTT Diament Gniezno M50 18 487 Malbork: 02:30:32 (112 / 5)
02:30:32
540 Mariusz Wilk M45 66 488 Nieporęt: 02:30:34 (99 / 11)
02:30:34
541 Jędrzej Gąsiorowski M35 98 489 Płock: 02:30:39 (70 / 14)
02:30:39
542 Piotr Zachwieja M35 99 490 Malbork: 02:30:42 (113 / 19)
02:30:42
543 Maciej Nowak M30 78 491 Nieporęt: 02:30:48 (100 / 16)
02:30:48
544 Grzegorz Burda Tridea Team M45 67 492 Nieporęt: 02:30:50 (101 / 12)
02:30:50
545 Ewa Dębiec CTS F35 14 53 Gołdap: 02:30:51 (91 / 3)
02:30:51
546 Marcin Jankowiak aleTEMPO M35 100 493 Nieporęt: 02:30:56 (102 / 20)
02:30:56
547 Rafał Niedbała SCIM M40 140 494 Ślesin: 02:31:02 (162 / 46)
02:31:02
548 Karol Wachowski AMS Triathlon Bydgoszcz M40 141 495 Nieporęt: 02:31:02 (103 / 27)
02:31:02
549 Tomasz Kapusniak TAK DLA TRANSPLANTACJI M45 68 496 Płock: 02:31:03 (72 / 8)
02:31:03
550 Mariusz Malinowski TriMaliny #IMINSPIRATION #TEAMKARAS M30 79 497 Ślesin: 02:31:04 (163 / 26)
02:31:04
551 Robert Jaczewski M30 80 498 Nieporęt: 02:31:08 (105 / 17)
02:31:08
552 Jacek Hołubowicz KS POSNANIA TRIATHLON KS Posnania Triathlon M30 81 499 Ślesin: 02:31:10 (164 / 27)
02:31:10
553 Roman Klejzerowicz EGGER Runs/ Ironman Inspiration M40 142 500 Malbork: 02:31:11 (115 / 30)
02:31:11
554 Paweł Kosmatka M25 59 501 Gołdap: 02:31:14 (93 / 9)
02:31:14
555 Mariusz Wasilewski M35 101 502 Płock: 02:31:17 (73 / 16)
02:31:17
556 Łukasz Bernatowicz M40 143 503 Ślesin: 02:31:17 (166 / 47)
02:31:17
557 Grzegorz Łobarzewski TRI LEVEL M30 82 504 Nieporęt: 02:31:21 (107 / 18)
02:31:21
558 Dariusz Tymiński Orlen Running Team M50 19 505 Malbork: 02:31:22 (116 / 6)
02:31:22
559 Aneta Kirilenko TRI LEVEL F45 5 54 Gołdap: 02:31:22 (94 / 1)
02:31:22
560 Kamil Zahri Endure Team M30 83 506 Płock: 02:31:26 (74 / 14)
02:31:26
561 Piotr Włodarczyk LTP M40 144 507 Ślesin: 02:31:34 (169 / 48)
02:31:34
562 Wojciech Cieszyński GRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF M40 145 508 Malbork: 02:31:41 (117 / 31)
02:31:41
563 Przemysław Ptasznik WMTriself M40 146 509 Ślesin: 02:31:44 (170 / 49)
02:31:44
564 Łukasz Czapla M35 102 510 Ślesin: 02:31:46 (171 / 40)
02:31:46
565 Roman Babciak LOTOS RUNNING TEAM M40 147 511 Malbork: 02:31:49 (118 / 32)
02:31:49
566 Wojciech Wróblewski SNG WILD DUCKS M40 148 512 Ślesin: 02:31:49 (172 / 50)
02:31:49
567 Tomek Wasiak Waniewski Coaching M35 103 513 Malbork: 02:32:03 (119 / 21)
02:32:03
568 Wojciech Czapiewski BST - Banach Sport Team M35 104 514 Malbork: 02:32:07 (121 / 22)
02:32:07
569 Piotr Galanciak ATOS POLSKA / HTF Ludwik Sikorski / Cyklomaniacy.pl M35 105 515 Ślesin: 02:32:08 (173 / 41)
02:32:08
570 Krzysztof Szabłowski SNG WILD DUCKS M40 149 516 Ślesin: 02:32:12 (174 / 51)
02:32:12
571 Jacek Rybarczyk KS Start Pułaski Warka M45 69 517 Płock: 02:32:22 (76 / 9)
02:32:22
572 Adam Wojnarowski TRITON KONIN M35 106 518 Ślesin: 02:32:23 (175 / 42)
02:32:23
573 Piotr Derda M35 107 519 Ślesin: 02:32:27 (176 / 43)
02:32:27
574 Filip Stratyński HTF Ludwik Sikorski M45 70 520 Ślesin: 02:32:28 (177 / 17)
02:32:28
575 Michał Szumny M30 84 521 Malbork: 02:32:29 (123 / 15)
02:32:29
576 Filip Perzyński A dlaczego nie? M30 85 522 Malbork: 02:32:30 (124 / 16)
02:32:30
577 Wojciech Winkel DELF M18 21 523 Malbork: 02:32:30 (125 / 10)
02:32:30
578 Oskar Lewandowski M25 60 524 Malbork: 02:32:33 (126 / 16)
02:32:33
579 Artur Milczarek M40 150 525 Ślesin: 02:32:35 (178 / 52)
02:32:35
580 Piotr Cieslewski M35 108 526 Gołdap: 02:32:40 (100 / 17)
02:32:40
581 Kamil Pawlak Benefit Systems Running Team M30 86 527 Płock: 02:32:41 (77 / 15)
02:32:41
582 Marek Wakuła Triathlon Siedlce Club M45 71 528 Malbork: 02:32:42 (128 / 15)
02:32:42
583 Rafał Szewczyk M35 109 529 Malbork: 02:32:46 (129 / 23)
02:32:46
584 Ewa Woźnicka Aktywni Wegrów F25 12 55 Nieporęt: 02:32:50 (111 / 2)
02:32:50
585 Malgorzata Harasimiuk-Grodzka CTS - CzajaTrainingSystem F40 4 56 Malbork: 02:32:50 (131 / 1)
02:32:50
586 Marcin Kowalczyk M40 151 530 Nieporęt: 02:32:55 (112 / 30)
02:32:55
587 Daniel Sochacki TRIATHLON LUBLIN TEAM M45 72 531 Malbork: 02:32:56 (132 / 16)
02:32:56
588 Łukasz Lewczuk Nadaktywni Podlaski Oddział Straży Granicznej w Białymstoku M40 152 532 Płock: 02:32:59 (79 / 15)
02:32:59
589 Norbert Szafranowicz M40 153 533 Nieporęt: 02:32:59 (113 / 31)
02:32:59
590 Tomasz Chodkiewicz PEUGEOT POLSKA PEUGEOT M45 73 534 Gołdap: 02:33:00 (101 / 17)
02:33:00
591 Wojciech Kluźniak M40 154 535 Płock: 02:33:05 (80 / 16)
02:33:05
592 Konrad Organa Triathlon Training Center M30 87 536 Płock: 02:33:07 (81 / 16)
02:33:07
593 Wojciech Dybczyński M25 61 537 Ślesin: 02:33:20 (181 / 18)
02:33:20
594 Marek Paterek MultiFit M30 88 538 Płock: 02:33:22 (83 / 17)
02:33:22
595 Piotr Szymczak Branno Branno M40 155 539 Ślesin: 02:33:22 (182 / 55)
02:33:22
596 Filip Hewelke TRIWAWA koALA M40 156 540 Malbork: 02:33:23 (135 / 35)
02:33:23
597 Witold Małkowski M35 110 541 Nieporęt: 02:33:23 (115 / 22)
02:33:23
598 Marcin Wielgosz M40 157 542 Malbork: 02:33:24 (137 / 36)
02:33:24
599 Maciej Ostaszewski LABOSPORT Team M40 158 543 Ślesin: 02:33:32 (184 / 57)
02:33:32
600 Bartosz Bąk M30 89 544 Nieporęt: 02:33:38 (118 / 19)
02:33:38
601 Dawid Pic M25 62 545 Ślesin: 02:33:40 (186 / 19)
02:33:40
602 Maciej Beszłej M35 111 546 Ślesin: 02:33:48 (188 / 44)
02:33:48
603 Paweł Rusin Beskid Tri Team M40 159 547 Malbork: 02:33:51 (139 / 38)
02:33:51
604 Marta Motylewska Płocki Klub Kolarski F25 13 57 Płock: 02:33:59 (85 / 2)
02:33:59
605 Hubert Kaczor M45 74 548 Gołdap: 02:34:07 (103 / 18)
02:34:07
606 Dariusz Czerwionka M35 112 549 Malbork: 02:34:08 (140 / 26)
02:34:08
607 Nityananda Torrallardona Landaluce Tritònids M30 90 550 Malbork: 02:34:10 (141 / 18)
02:34:10
608 Szymon Dowiat Suerte M30 91 551 Malbork: 02:34:11 (142 / 19)
02:34:11
609 Artur Niewiadomski M40 160 552 Malbork: 02:34:12 (143 / 39)
02:34:12
610 Łukasz Jelonek EKO-TECH Sp. z o.o. Sp. k. M35 113 553 Malbork: 02:34:14 (144 / 27)
02:34:14
611 Kacper Zastawniak Sport Freaks Poland M35 114 554 Gołdap: 02:34:15 (104 / 18)
02:34:15
612 Adam Budziło PTT DELTA M45 75 555 Płock: 02:34:16 (86 / 11)
02:34:16
613 Marcin Kirilenko TRI LEVEL M45 76 556 Gołdap: 02:34:17 (105 / 19)
02:34:17
614 Krzysztof Skrok Rykowisko M50 20 557 Płock: 02:34:27 (88 / 4)
02:34:27
615 Przemysław Grodecki SNS FOOD TRI TEAM Przemysław Grodecki M50 21 558 Nieporęt: 02:34:28 (122 / 7)
02:34:28
616 Kamil Jedrychowski M35 115 559 Płock: 02:34:36 (89 / 20)
02:34:36
617 Kacper Ciesielski AZS UW M25 63 560 Ślesin: 02:34:38 (189 / 20)
02:34:38
618 Robert Czajkowski Kuźnia Triathlonu M40 161 561 Nieporęt: 02:34:39 (123 / 35)
02:34:39
619 Mariusz Ochmański BRUBECK TRIATHLON TEAM M45 77 562 Ślesin: 02:34:45 (191 / 18)
02:34:45
620 Oskar Nawrocki KST M30 92 563 Ślesin: 02:34:46 (192 / 28)
02:34:46
621 Dariusz Woźniak BS Woźniak M45 78 564 Ślesin: 02:34:48 (193 / 19)
02:34:48
622 Monika Polkowska CTS F40 5 58 Ślesin: 02:34:57 (195 / 1)
02:34:57
623 Michał Okuniewski www.pomagamynatalii.pl M30 93 565 Malbork: 02:34:58 (148 / 20)
02:34:58
624 Aleksander Mucha Włocławek Triathlon Team M30 94 566 Malbork: 02:35:01 (149 / 21)
02:35:01
625 Robert Rojek SKORUPA TRIATHLON M40 162 567 Nieporęt: 02:35:02 (125 / 36)
02:35:02
626 Artur Nycz Beskid Tri Team M40 163 568 Malbork: 02:35:14 (151 / 42)
02:35:14
627 Łukasz Walkowiak MB MOTORS M18 22 569 Płock: 02:35:17 (93 / 5)
02:35:17
628 Maciej Kromkowski M40 164 570 Malbork: 02:35:19 (152 / 43)
02:35:19
629 Michał Małyska M25 64 571 Nieporęt: 02:35:20 (127 / 14)
02:35:20
630 Łukasz Sobel Skorupa Team M35 116 572 Ślesin: 02:35:22 (197 / 45)
02:35:22
631 Jakub Kociołowicz Kuźnia Triathlonu M35 117 573 Płock: 02:35:23 (94 / 21)
02:35:23
632 Łukasz Gołębiewski SKICIOKI M35 118 574 Ślesin: 02:35:25 (198 / 46)
02:35:25
633 Mirosław Puciłowski Nadaktywni M55 9 575 Płock: 02:35:27 (95 / 1)
02:35:27
634 Janusz Misiaszek LABOSPORT Team M60 4 576 Malbork: 02:35:33 (153 / 1)
02:35:33
635 Łukasz Drozdek TRIceratops Moto360 M40 165 577 Ślesin: 02:35:39 (200 / 59)
02:35:39
636 Artur Szklarczyk BIKE Salon Team M35 119 578 Gołdap: 02:35:43 (107 / 20)
02:35:43
637 Krzysztof Berent Complexsports Triathlon Team TO BE RENT M40 166 579 Malbork: 02:35:44 (154 / 44)
02:35:44
638 Anna Wyparło Babska Środa F25 14 59 Malbork: 02:35:45 (155 / 3)
02:35:45
639 Jolanta Rustecki Kuźnia Triathlonu F30 15 60 Ślesin: 02:35:46 (201 / 5)
02:35:46
640 Magdalena Ziemińska ETT Elbląg Triathlon Team F40 6 61 Malbork: 02:35:49 (156 / 2)
02:35:49
641 Rafał Szydłowski Power Training M30 95 580 Ślesin: 02:35:55 (203 / 29)
02:35:55
642 Henryk Surma Beskid Tri Team M40 167 581 Malbork: 02:35:55 (157 / 45)
02:35:55
643 Dariusz Swiderski Trinergy M50 22 582 Malbork: 02:36:03 (158 / 7)
02:36:03
644 Seweryn Ziętek M40 168 583 Ślesin: 02:36:04 (204 / 60)
02:36:04
645 Paweł Kolarski M30 96 584 Malbork: 02:36:04 (159 / 22)
02:36:04
646 Dominik Sobczak M40 169 585 Płock: 02:36:07 (96 / 20)
02:36:07
647 Robert Zakrzewski MORSY KONIN M45 79 586 Ślesin: 02:36:07 (205 / 21)
02:36:07
648 Michal Sajewicz Blokers Łódź M40 170 587 Ślesin: 02:36:10 (206 / 61)
02:36:10
649 Krzysztof Reszka M30 97 588 Płock: 02:36:14 (98 / 18)
02:36:14
650 Bartłomiej Liśkiewicz Samotny Liściu M45 80 589 Ślesin: 02:36:17 (208 / 23)
02:36:17
651 Paweł Ryba USB USTKA M45 81 590 Malbork: 02:36:25 (160 / 17)
02:36:25
652 Sebastian Kurek SNG WILD DUCKS Sebastian Kurek M45 82 591 Ślesin: 02:36:33 (210 / 24)
02:36:33
653 Adam Głodowski Żórawski Team M35 120 592 Malbork: 02:36:38 (164 / 29)
02:36:38
654 Adam Skibiński M35 121 593 Ślesin: 02:36:39 (211 / 49)
02:36:39
655 Marcin Tomasik M35 122 594 Nieporęt: 02:36:42 (137 / 23)
02:36:42
656 Raphael Mielke TRIATHLON YMCA KRAKÓW M50 23 595 Malbork: 02:36:43 (165 / 8)
02:36:43
657 Bogumił Śliwa M35 123 596 Ślesin: 02:36:44 (212 / 50)
02:36:44
658 Tomasz Siwek Triathlon X-Team Tomasz Siwek M45 83 597 Malbork: 02:36:44 (166 / 18)
02:36:44
659 Michał Łukasiewicz M35 124 598 Płock: 02:36:45 (99 / 22)
02:36:45
660 Marcin Masłowski HTF Ludwik Sikorski M40 171 599 Płock: 02:36:53 (100 / 22)
02:36:53
661 Bartosz Tomaszewski Coco Bongo Pink Team M30 98 600 Nieporęt: 02:36:55 (141 / 22)
02:36:55
662 Paweł Nosalik M40 172 601 Gołdap: 02:36:58 (111 / 29)
02:36:58
663 Eugeniusz Banek TRIceratops M40 173 602 Ślesin: 02:36:59 (213 / 62)
02:36:59
664 Marcin Wach Team Karaś M25 65 603 Ślesin: 02:37:00 (214 / 21)
02:37:00
665 Aleksy Otłowski Trimasters M25 66 604 Płock: 02:37:01 (101 / 15)
02:37:01
666 Tomasz Glubiak Cronimet PL Cronimet PL M55 10 605 Ślesin: 02:37:09 (216 / 2)
02:37:09
667 Amelia Mika GT team F40 7 62 Ślesin: 02:37:13 (217 / 2)
02:37:13
668 Piotr Kapela M45 84 606 Gołdap: 02:37:15 (112 / 20)
02:37:15
669 Radosław Gołkowski M35 125 607 Ślesin: 02:37:22 (218 / 51)
02:37:22
670 Mateusz Kabot Events Factory Mateusz Kabot / Skorupa TRI Team M30 99 608 Malbork: 02:37:25 (167 / 23)
02:37:25
671 Artur Subkowski M40 174 609 Malbork: 02:37:50 (168 / 47)
02:37:50
672 Marek Nowak TriBiedronki M30 100 610 Nieporęt: 02:37:52 (146 / 23)
02:37:52
673 Zbyszek Sarnowski UKS TRS SUSZ/Kriss Coaching M45 85 611 Płock: 02:37:53 (108 / 12)
02:37:53
674 Łukasz Owerczuk NOVEO INTERACTIVE M35 126 612 Malbork: 02:37:59 (169 / 30)
02:37:59
675 Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk F35 15 63 Gołdap: 02:37:59 (114 / 4)
02:37:59
676 Piotr Cieślewicz M25 67 613 Ślesin: 02:38:06 (224 / 23)
02:38:06
677 Adam Stępień LABOSPORT Team M30 101 614 Płock: 02:38:09 (109 / 20)
02:38:09
678 Krzysztof Bereda KAZIKI M50 24 615 Malbork: 02:38:10 (171 / 9)
02:38:10
679 Julia Chajzer TRICLUB F35 16 64 Gołdap: 02:38:11 (116 / 5)
02:38:11
680 Tomasz Szarata KB Harcownik Jelcz-Laskowice M45 86 616 Ślesin: 02:38:12 (225 / 25)
02:38:12
681 Krystian Biłko 4Bilko Team 4Bilko M30 102 617 Ślesin: 02:38:21 (227 / 30)
02:38:21
682 Przemysław Niezgoda M35 127 618 Nieporęt: 02:38:21 (147 / 27)
02:38:21
683 Janusz Michał Mateja Tomaszewicz Team M60 5 619 Płock: 02:38:21 (111 / 2)
02:38:21
684 Tomasz Karolak M35 128 620 Ślesin: 02:38:26 (229 / 52)
02:38:26
685 Mariusz Leszek Towarzystwo Biesiadno Sportowe Kruger&Matz M40 175 621 Nieporęt: 02:38:27 (148 / 42)
02:38:27
686 Tomasz Bujko Triathlon Siedlce Club M35 129 622 Płock: 02:38:29 (112 / 24)
02:38:29
687 Robert Raszczyński SIDOR TEAM M35 130 623 Ślesin: 02:38:34 (231 / 53)
02:38:34
688 Sławomir Delegacz MBC Team M55 11 624 Nieporęt: 02:38:37 (152 / 3)
02:38:37
689 Szymon Milner Tęcza M35 131 625 Ślesin: 02:38:39 (234 / 54)
02:38:39
690 Kajetan Mardosz Y.O. Team Y.O Team M25 68 626 Ślesin: 02:38:43 (235 / 24)
02:38:43
691 Filip Rybołowik M30 103 627 Płock: 02:38:49 (113 / 21)
02:38:49
692 Łukasz Bojek M35 132 628 Nieporęt: 02:38:58 (154 / 29)
02:38:58
693 Piotr Baran The Sport PCG M35 133 629 Malbork: 02:38:59 (172 / 31)
02:38:59
694 Daniel Gill LKS BOGMAR OSTROMECKO M35 134 630 Malbork: 02:39:00 (173 / 32)
02:39:00
695 Igor Pielas KAZIKI Activy Bike&Run App M30 104 631 Płock: 02:39:01 (115 / 22)
02:39:01
696 Piotr Sochański M35 135 632 Płock: 02:39:03 (116 / 26)
02:39:03
697 Karol Socha M25 69 633 Malbork: 02:39:06 (175 / 19)
02:39:06
698 Krzysztof Koszarek WTT WIŚNIA TRI TEAM Pan M25 70 634 Ślesin: 02:39:15 (238 / 25)
02:39:15
699 Dominika Grzywalska F30 16 65 Malbork: 02:39:17 (176 / 3)
02:39:17
700 Kamil Nożyński M35 136 635 Gołdap: 02:39:19 (118 / 21)
02:39:19
701 Andrzej Czesławski TEAM KARAŚ M40 176 636 Płock: 02:39:25 (118 / 25)
02:39:25
702 Tomasz Porczynski Kuźnia Triathlonu Accenture M30 105 637 Nieporęt: 02:39:27 (155 / 24)
02:39:27
703 Patryk Kostrzewa M25 71 638 Nieporęt: 02:39:28 (156 / 16)
02:39:28
704 Paweł Król Oleśnicka Grupa Triathlonowa M35 137 639 Malbork: 02:39:28 (179 / 34)
02:39:28
705 Sławomir Mojsiewicz STiRW-CKRW M40 177 640 Płock: 02:39:31 (119 / 26)
02:39:31
706 Paweł Stasiński M35 138 641 Nieporęt: 02:39:31 (157 / 30)
02:39:31
707 Piotr Gryś M40 178 642 Nieporęt: 02:39:34 (158 / 43)
02:39:34
708 Maciej Witczak M40 179 643 Ślesin: 02:39:37 (240 / 68)
02:39:37
709 Piotr Kapciński OLB M35 139 644 Ślesin: 02:39:40 (241 / 56)
02:39:40
710 Piotr Hurek M35 140 645 Malbork: 02:39:41 (180 / 35)
02:39:41
711 Andrzej Ślebioda OSiR Kleczew M45 87 646 Ślesin: 02:39:44 (243 / 30)
02:39:44
712 Tomasz Staszewski BIEGACZ NOWOSOLNA 1973 M45 88 647 Ślesin: 02:39:44 (242 / 29)
02:39:44
713 Tomasz Marszałek Endure Team M40 180 648 Malbork: 02:39:49 (181 / 49)
02:39:49
714 Maciej Popek Włocławek Triathlon Team M40 181 649 Malbork: 02:39:51 (182 / 50)
02:39:51
715 Michał Miller #happyrunners M40 182 650 Ślesin: 02:39:54 (244 / 69)
02:39:54
716 Paweł Jeż M45 89 651 Nieporęt: 02:39:56 (160 / 21)
02:39:56
717 Pawel Gawronski M35 141 652 Ślesin: 02:40:00 (246 / 57)
02:40:00
718 Ireneusz Świderski M45 90 653 Malbork: 02:40:00 (183 / 20)
02:40:00
719 Adam Lewandowski BAJA Żona M30 106 654 Ślesin: 02:40:01 (247 / 32)
02:40:01
720 Marek Chlosta KAZIKI M45 91 655 Ślesin: 02:40:07 (249 / 31)
02:40:07
721 Tomasz Ostrowski Triathlon Training Center M30 107 656 Gołdap: 02:40:14 (120 / 15)
02:40:14
722 Paweł Szczepaniak Aphta Team M40 183 657 Nieporęt: 02:40:20 (161 / 44)
02:40:20
723 Adam Głębocki M45 92 658 Gołdap: 02:40:21 (121 / 22)
02:40:21
724 Przemysław Domański M35 142 659 Nieporęt: 02:40:24 (162 / 31)
02:40:24
725 Jakub Felski MŻS Wołcza Mała M25 72 660 Malbork: 02:40:25 (185 / 20)
02:40:25
726 Louis Durand-Viel M35 143 661 Nieporęt: 02:40:26 (164 / 32)
02:40:26
727 Gustaw Szarek Torpeda TBG M30 108 662 Płock: 02:40:33 (122 / 23)
02:40:33
728 Joanna Syguła WITC JKS REAL ESTATE F40 8 66 Malbork: 02:40:33 (186 / 3)
02:40:33
729 Jacek Gutenplan M50 25 663 Płock: 02:40:33 (121 / 6)
02:40:33
730 Szczepan Śliwiński KUŹNIA TRIATHLONU ACCENTURE M30 109 664 Malbork: 02:40:38 (188 / 24)
02:40:38
731 Marcin Złocki Beskid Tri Team M30 110 665 Malbork: 02:40:38 (189 / 25)
02:40:38
732 Dawid Prusaczyk Fundacja Jeppesena M35 144 666 Malbork: 02:40:40 (190 / 36)
02:40:40
733 Zenon Szoplik M45 93 667 Ślesin: 02:40:41 (251 / 32)
02:40:41
734 Wojciech Knop M35 145 668 Płock: 02:40:43 (126 / 27)
02:40:43
735 Kamil Tylutki MBC Team M35 146 669 Malbork: 02:40:46 (191 / 37)
02:40:46
736 Ewa Galewicz F25 15 67 Ślesin: 02:40:49 (252 / 5)
02:40:49
737 Hubert Grodomiński TRI for ME M45 94 670 Ślesin: 02:40:50 (254 / 33)
02:40:50
738 Marcin Polkowski CTS M40 184 671 Ślesin: 02:40:50 (253 / 71)
02:40:50
739 Krystian Motyliński M30 111 672 Płock: 02:40:52 (127 / 24)
02:40:52
740 Grzegorz Brodziak Tripaka Przechlewo M50 26 673 Malbork: 02:40:55 (193 / 10)
02:40:55
741 Jan Grymin M35 147 674 Nieporęt: 02:40:56 (165 / 33)
02:40:56
742 Magdalena Tukiendorf Kuźnia Triathlonu F40 9 68 Płock: 02:41:06 (129 / 1)
02:41:06
743 Karol Skierkowski M35 148 675 Malbork: 02:41:10 (194 / 38)
02:41:10
744 Karol Zakrzewski KS UAM Triathlon Poznań Fibaro M35 149 676 Malbork: 02:41:14 (195 / 39)
02:41:14
745 Michał Paracki Eurocash M35 150 677 Nieporęt: 02:41:24 (167 / 34)
02:41:24
746 Mikołaj Thrun Fast foot M35 151 678 Malbork: 02:41:25 (196 / 40)
02:41:25
747 Andrzej Kliniewski Kliniak Team M30 112 679 Gołdap: 02:41:32 (125 / 16)
02:41:32
748 Michał Murawski STOLKAR Team STOLKAR M40 185 680 Płock: 02:41:33 (131 / 28)
02:41:33
749 Michał Małczak M40 186 681 Malbork: 02:41:33 (197 / 53)
02:41:33
750 Pawel Jarmuzek A-T M45 95 682 Malbork: 02:41:39 (198 / 21)
02:41:39
751 Mirosław Rusinek M40 187 683 Malbork: 02:41:49 (199 / 54)
02:41:49
752 Marek Kamiński EDC Runners M30 113 684 Płock: 02:41:50 (133 / 25)
02:41:50
753 Norbert Rekowski Arbonne Arbonne M35 152 685 Płock: 02:41:52 (134 / 29)
02:41:52
754 Maciej Pilc K.P. Żaglica Poznań M40 188 686 Płock: 02:41:59 (135 / 30)
02:41:59
755 Arkadiusz Dylert Flex RUNNERS / Flex Sp. z o.o. M40 189 687 Malbork: 02:42:01 (200 / 55)
02:42:01
756 Mateusz Matelak M25 73 688 Płock: 02:42:09 (136 / 18)
02:42:09
757 Pamela Broniarek UKS Nawa Skierniewice F25 16 69 Nieporęt: 02:42:12 (170 / 5)
02:42:12
758 Marta Rayss CTS F40 10 70 Malbork: 02:42:14 (201 / 4)
02:42:14
759 Karol Pawłowski M30 114 689 Płock: 02:42:16 (137 / 26)
02:42:16
760 Jakub Roszuk Kriss Coaching M40 190 690 Ślesin: 02:42:17 (258 / 73)
02:42:17
761 Łukasz Włochal M30 115 691 Ślesin: 02:42:17 (257 / 33)
02:42:17
762 Piotr Trzaskoma Szarpię Kraulem :D M30 116 692 Nieporęt: 02:42:21 (171 / 26)
02:42:21
763 Paweł Szydłowski M40 191 693 Nieporęt: 02:42:24 (173 / 48)
02:42:24
764 Filip Witkowski M18 23 694 Nieporęt: 02:42:25 (174 / 4)
02:42:25
765 Bartosz Antoszewski M35 153 695 Malbork: 02:42:30 (203 / 41)
02:42:30
766 Mariusz Cyman M40 192 696 Nieporęt: 02:42:36 (175 / 49)
02:42:36
767 Daniel Kosmalski M35 154 697 Malbork: 02:42:41 (204 / 42)
02:42:41
768 Romain Puech M35 155 698 Nieporęt: 02:42:44 (176 / 35)
02:42:44
769 Mateusz Błaszczyk M30 117 699 Ślesin: 02:42:49 (259 / 34)
02:42:49
770 Dariusz Woźniak M30 118 700 Płock: 02:42:49 (141 / 27)
02:42:49
771 Jakub Klawikowski M35 156 701 Malbork: 02:42:50 (205 / 43)
02:42:50
772 Michal Gontarz M35 157 702 Malbork: 02:43:02 (206 / 44)
02:43:02
773 Agata Frydrych F25 17 71 Gołdap: 02:43:04 (126 / 4)
02:43:04
774 Damian Tokarski M45 96 703 Ślesin: 02:43:07 (260 / 34)
02:43:07
775 Paweł Bałdyga WTP M40 193 704 Nieporęt: 02:43:11 (179 / 51)
02:43:11
776 Maciej Nowakowski M30 119 705 Płock: 02:43:11 (144 / 29)
02:43:11
777 Ela Goler MBC - Maciej Bodnar Coaching F30 17 72 Ślesin: 02:43:16 (261 / 7)
02:43:16
778 Łukasz Siekierko M35 158 706 Płock: 02:43:16 (146 / 32)
02:43:16
779 Mariusz Wielgus Marysia TEAM M25 74 707 Ślesin: 02:43:18 (262 / 27)
02:43:18
780 Bartosz Wiśniewski sportera ocr M30 120 708 Gołdap: 02:43:26 (128 / 17)
02:43:26
781 Adam Maciejewski TRITON KONIN M18 24 709 Ślesin: 02:43:27 (263 / 6)
02:43:27
782 Aleksandra Obiedzińska KTS IRONMAN F40 11 73 Ślesin: 02:43:29 (264 / 3)
02:43:29
783 Krzysztof Stankiewicz forBET Runners M35 159 710 Malbork: 02:43:31 (207 / 45)
02:43:31
784 Przemysław Marcinkowski GVT M45 97 711 Ślesin: 02:43:33 (265 / 35)
02:43:33
785 Marek Jasiuchna M35 160 712 Malbork: 02:43:34 (208 / 46)
02:43:34
786 Łukasz Raźniewski Chłopaki To My M40 194 713 Malbork: 02:43:36 (209 / 56)
02:43:36
787 Paweł Rachuciński Rach M40 195 714 Płock: 02:43:43 (149 / 32)
02:43:43
788 Wojciech Zamora ZAMORA ZAMORA M30 121 715 Gołdap: 02:43:46 (129 / 18)
02:43:46
789 Natalia Nikel KTS Ironman/ CSW Champion Lubawa F18 4 74 Ślesin: 02:43:57 (266 / 2)
02:43:57
790 Andrzej Kiepura M40 196 716 Płock: 02:44:03 (150 / 33)
02:44:03
791 Arkadiusz Jasnoch M30 122 717 Ślesin: 02:44:09 (268 / 36)
02:44:09
792 Karol Herszfeld Świńskie Cyce M30 123 718 Nieporęt: 02:44:09 (181 / 27)
02:44:09
793 Bartosz Zientek M35 161 719 Nieporęt: 02:44:10 (182 / 36)
02:44:10
794 Przemysław Uździło Wyczesani M40 197 720 Gołdap: 02:44:10 (130 / 32)
02:44:10
795 Tomasz Bies Beskid Tri Team harpagany.pl M40 198 721 Malbork: 02:44:18 (211 / 57)
02:44:18
796 Grzegorz Augustyniak PTT DELTA M45 98 722 Płock: 02:44:28 (151 / 19)
02:44:28
797 Aleksandra Gniaź F35 17 75 Malbork: 02:44:33 (212 / 5)
02:44:33
798 Joanna Kabat-Koperska F45 6 76 Malbork: 02:44:34 (213 / 2)
02:44:34
799 Wojciech Litwiniuk Extreme Academy Triathlon Team M40 199 723 Płock: 02:44:42 (152 / 34)
02:44:42
800 Marcin Grabowski TriDziki M35 162 724 Malbork: 02:44:44 (214 / 47)
02:44:44
801 Artur Jurkowski Cross Straceńców Team M50 27 725 Ślesin: 02:44:47 (271 / 8)
02:44:47
802 Szymon Stańczak SCI Górscy Entuzjaści Triathlon Kapela Buduje M40 200 726 Gołdap: 02:44:49 (132 / 33)
02:44:49
803 Mateusz Stasiak M40 201 727 Ślesin: 02:44:52 (273 / 75)
02:44:52
804 Dariusz Stępniewski Promyk Ciechanów M50 28 728 Nieporęt: 02:44:57 (184 / 8)
02:44:57
805 Mariusz Kijowski M40 202 729 Malbork: 02:44:59 (215 / 58)
02:44:59
806 Jakub Owsiany M35 163 730 Ślesin: 02:45:00 (275 / 58)
02:45:00
807 Joris Decoene M30 124 731 Płock: 02:45:00 (155 / 30)
02:45:00
808 Krzysztof Kędzierski SMT Szczecin POLMOTOR M55 12 732 Malbork: 02:45:05 (216 / 2)
02:45:05
809 Łukasz Świątek M25 75 733 Płock: 02:45:08 (156 / 19)
02:45:08
810 Agnieszka Badyna-Graczyk PROJEKT TRI F35 18 77 Malbork: 02:45:09 (217 / 6)
02:45:09
811 Kornelia Baranowska Sprtevo F45 7 78 Gołdap: 02:45:14 (133 / 2)
02:45:14
812 Łukasz Pultowicz lukaszbiega.blog.pl M35 164 734 Malbork: 02:45:17 (218 / 48)
02:45:17
813 Waldemar Kłak M50 29 735 Ślesin: 02:45:17 (277 / 9)
02:45:17
814 Mateusz Gołek Beskid Tri Team M35 165 736 Malbork: 02:45:18 (219 / 49)
02:45:18
815 Jarosław Krzywański M50 30 737 Nieporęt: 02:45:18 (186 / 9)
02:45:18
816 Łukasz Zawadzki M35 166 738 Płock: 02:45:34 (160 / 34)
02:45:34
817 Andrzej Kalisz Toruński Klub Triathlonowy M55 13 739 Płock: 02:45:35 (161 / 2)
02:45:35
818 Karolina Wojdecka MBC Team F30 18 79 Ślesin: 02:45:36 (278 / 8)
02:45:36
819 Wojciech Szojda Hybro M40 203 740 Nieporęt: 02:45:48 (189 / 55)
02:45:48
820 Mariusz Wielgos M30 125 741 Nieporęt: 02:45:49 (191 / 29)
02:45:49
821 Sławomir Ratalewski Piotrkowskie Kolarstwo M50 31 742 Nieporęt: 02:45:49 (190 / 10)
02:45:49
822 Tomasz Swaryczewski Tri NEGU M40 204 743 Malbork: 02:45:50 (220 / 59)
02:45:50
823 Ernest Misiejuk Rowing Club Warszawa M45 99 744 Nieporęt: 02:45:50 (192 / 22)
02:45:50
824 Zofia Dura F18 5 80 Ślesin: 02:45:51 (281 / 3)
02:45:51
825 Aleksandra Karbowiak #tkkf_ekipaodwina F30 19 81 Nieporęt: 02:45:52 (193 / 2)
02:45:52
826 Wojciech Janowiak ŻYWCEM ZABIEGANI M40 205 745 Nieporęt: 02:45:55 (194 / 56)
02:45:55
827 Michał Iskierko Tridea M35 167 746 Płock: 02:45:59 (162 / 35)
02:45:59
828 Rafał Odelski M35 168 747 Nieporęt: 02:45:59 (195 / 37)
02:45:59
829 Marek Kotowski #niechzyjapieski M35 169 748 Ślesin: 02:46:01 (283 / 60)
02:46:01
830 Dominik Stępniewski i-Sport M18 25 749 Nieporęt: 02:46:02 (196 / 5)
02:46:02
831 Maria Czekalska F35 19 82 Malbork: 02:46:03 (221 / 7)
02:46:03
832 Dariusz Żuk M40 206 750 Nieporęt: 02:46:04 (197 / 57)
02:46:04
833 Wojtek Góźdź Speleoklub Świętokrzyski M45 100 751 Nieporęt: 02:46:15 (199 / 23)
02:46:15
834 Agata Wołk Litwin Triathlon Team (LTT) F25 18 83 Malbork: 02:46:16 (222 / 4)
02:46:16
835 Robert Kotas Triathlon Training Center M30 126 752 Płock: 02:46:18 (164 / 31)
02:46:18
836 Bartosz Górzyński M40 207 753 Nieporęt: 02:46:18 (200 / 58)
02:46:18
837 Piotr Kozłowski M40 208 754 Płock: 02:46:19 (165 / 39)
02:46:19
838 Grzegorz Bobrownicki-Libchen BUS 2 KONA M55 14 755 Nieporęt: 02:46:24 (201 / 6)
02:46:24
839 Michał Pertkiewicz M40 209 756 Płock: 02:46:26 (166 / 40)
02:46:26
840 Robert Szewczyk M40 210 757 Ślesin: 02:46:31 (284 / 77)
02:46:31
841 Tomasz Brzeziński Promedica24 M45 101 758 Ślesin: 02:46:32 (285 / 38)
02:46:32
842 Sebastian Drela M40 211 759 Malbork: 02:46:35 (223 / 60)
02:46:35
843 Tomasz Sokołowski M45 102 760 Ślesin: 02:46:40 (286 / 39)
02:46:40
844 Karol Kocjan TC Kiełpinek M35 170 761 Malbork: 02:46:40 (224 / 50)
02:46:40
845 Jakub Orłowski M25 76 762 Nieporęt: 02:46:42 (202 / 17)
02:46:42
846 Filip Wachowiak M25 77 763 Ślesin: 02:46:42 (288 / 28)
02:46:42
847 Piotr Cechowski M40 212 764 Ślesin: 02:46:42 (287 / 78)
02:46:42
848 Piotr Krzyżanowski M25 78 765 Malbork: 02:46:45 (225 / 21)
02:46:45
849 Aleksandra Różalska ETT Elbląg Triathlon Team F40 12 84 Gołdap: 02:46:46 (134 / 1)
02:46:46
850 Krzysztof Podolski RKLEGAL Team M35 171 766 Nieporęt: 02:46:51 (203 / 38)
02:46:51
851 Radosław Marut Tygodnik Ciechanowski M35 172 767 Płock: 02:46:52 (168 / 36)
02:46:52
852 Dominik Owczarski M35 173 768 Ślesin: 02:46:53 (289 / 61)
02:46:53
853 Damian Sucholewski Kondycja M40 213 769 Nieporęt: 02:46:54 (205 / 59)
02:46:54
854 Łukasz Stajuda VIP SPORT M35 174 770 Ślesin: 02:46:54 (290 / 62)
02:46:54
855 Robert Bartczak M50 32 771 Nieporęt: 02:46:54 (204 / 11)
02:46:54
856 Radosław Gołąb M35 175 772 Malbork: 02:46:54 (226 / 51)
02:46:54
857 Marcin Palczewski m.inżynieria M45 103 773 Nieporęt: 02:46:59 (206 / 24)
02:46:59
858 Arkadiusz Łabacz Cebulaki M18 26 774 Malbork: 02:47:01 (227 / 11)
02:47:01
859 Karol Przybylak M35 176 775 Malbork: 02:47:12 (229 / 52)
02:47:12
860 Arkadiusz Moskal Astmatyczne Grubasy M45 104 776 Malbork: 02:47:12 (228 / 22)
02:47:12
861 Beata Gumowska F50 4 85 Nieporęt: 02:47:16 (209 / 1)
02:47:16
862 Wojciech Kołodziejczuk 1980 M40 214 777 Malbork: 02:47:22 (230 / 61)
02:47:22
863 Stanislav Rafalskyi M25 79 778 Nieporęt: 02:47:27 (210 / 18)
02:47:27
864 Wojciech Liszka Triceratops M40 215 779 Ślesin: 02:47:30 (292 / 79)
02:47:30
865 Sebastian Sawicki Kuźnia Triathlonu M35 177 780 Nieporęt: 02:47:31 (211 / 39)
02:47:31
866 Judyta Lucka Beskid Triathlon Center F40 13 86 Malbork: 02:47:32 (231 / 5)
02:47:32
867 Jolanta Obrał CTS Czaja Training System F35 20 87 Malbork: 02:47:33 (232 / 8)
02:47:33
868 Mirosław Dziczek M60 6 781 Nieporęt: 02:47:35 (212 / 2)
02:47:35
869 Sebastian Labacz Cebulaki M25 80 782 Malbork: 02:47:38 (233 / 22)
02:47:38
870 Bartłomiej Banasiak M25 81 783 Płock: 02:47:42 (171 / 20)
02:47:42
871 Jacek Iljin M40 216 784 Ślesin: 02:47:43 (293 / 80)
02:47:43
872 Łukasz Aubrecht Prądzyński M30 127 785 Malbork: 02:47:45 (235 / 28)
02:47:45
873 Eliza Marcinkowska Polka Polka F40 14 88 Malbork: 02:47:56 (236 / 6)
02:47:56
874 Daniel Pokorowski Luft Tri Team M45 105 786 Płock: 02:47:56 (172 / 21)
02:47:56
875 Mateusz Poncyliusz Poncyle M25 82 787 Nieporęt: 02:48:14 (215 / 19)
02:48:14
876 Aleksander Zaremba M25 83 788 Płock: 02:48:15 (173 / 21)
02:48:15
877 Sławomir Sobański M35 178 789 Płock: 02:48:17 (174 / 37)
02:48:17
878 Marcin Poncyliusz M35 179 790 Nieporęt: 02:48:17 (216 / 40)
02:48:17
879 Michał Kochel M40 217 791 Ślesin: 02:48:21 (295 / 82)
02:48:21
880 Tomasz Zakrzewski POST MEDICAL Sport Team M40 218 792 Ślesin: 02:48:22 (296 / 83)
02:48:22
881 Piotr Łaski TRIZARZA SCHR ATHLETICS M30 128 793 Malbork: 02:48:24 (239 / 29)
02:48:24
882 Tomasz Kacymirow M55 15 794 Gołdap: 02:48:24 (135 / 3)
02:48:24
883 Justyna Szymańska F35 21 89 Ślesin: 02:48:25 (297 / 4)
02:48:25
884 Damian Nowak M25 84 795 Ślesin: 02:48:30 (298 / 29)
02:48:30
885 Damian Płuciennik TRI for ME M30 129 796 Ślesin: 02:48:30 (299 / 38)
02:48:30
886 Paweł Bryzgalski M35 180 797 Ślesin: 02:48:35 (301 / 63)
02:48:35
887 Maciej Zych TRICLUB M25 85 798 Ślesin: 02:48:36 (302 / 30)
02:48:36
888 Marek Machnio OrkaMasters Iława M45 106 799 Płock: 02:48:39 (176 / 23)
02:48:39
889 Jacek Kowalski M40 219 800 Płock: 02:48:40 (177 / 41)
02:48:40
890 Bartłomiej Dmoch M30 130 801 Malbork: 02:48:41 (240 / 30)
02:48:41
891 Krzysztof Pawlicki Warszawskie Heraklesy Pysztof M35 181 802 Płock: 02:48:42 (178 / 38)
02:48:42
892 Paweł Niestępski M30 131 803 Płock: 02:48:43 (179 / 32)
02:48:43
893 Bartosz Tomczuk M35 182 804 Ślesin: 02:48:49 (303 / 64)
02:48:49
894 Artur Kubiński TRI LYNX M40 220 805 Nieporęt: 02:48:51 (217 / 62)
02:48:51
895 Franek Paśko M35 183 806 Malbork: 02:48:51 (241 / 54)
02:48:51
896 Rafał Kowalik Drużyna Grubego Misia M45 107 807 Ślesin: 02:48:51 (304 / 40)
02:48:51
897 Janusz Mazurkiewicz M35 184 808 Ślesin: 02:48:56 (305 / 65)
02:48:56
898 Adam Lubowicki SBRT Warszawa M25 86 809 Nieporęt: 02:49:00 (218 / 20)
02:49:00
899 Szymon Cieszyński Wieśniacki Klub Biegacki M18 27 810 Malbork: 02:49:07 (242 / 12)
02:49:07
900 Michał Stanik NEON TEAM M40 221 811 Nieporęt: 02:49:08 (219 / 63)
02:49:08
901 Kamil Słupecki TRICLUB M30 132 812 Płock: 02:49:08 (181 / 33)
02:49:08
902 Paweł Wolak KLUB BIEGACZA T2/4 M30 133 813 Płock: 02:49:09 (182 / 34)
02:49:09
903 Paulina Stopyra Triathlon Lublin Team F30 20 90 Malbork: 02:49:10 (243 / 5)
02:49:10
904 Radosław Przyborowski RADEK - SOBIE M45 108 814 Ślesin: 02:49:11 (306 / 41)
02:49:11
905 Maciej Frankowski M25 87 815 Nieporęt: 02:49:11 (220 / 21)
02:49:11
906 Adam Kostrzewa M40 222 816 Malbork: 02:49:13 (244 / 63)
02:49:13
907 Grzegorz Waligórski #teamb3 B3 Consulting Poland M25 88 817 Nieporęt: 02:49:16 (221 / 22)
02:49:16
908 Wiktor Plitko Northman M40 223 818 Malbork: 02:49:16 (246 / 64)
02:49:16
909 Marcin Antczak Team Kalach M40 224 819 Malbork: 02:49:16 (245 / 65)
02:49:16
910 Radosław Satkowski M45 109 820 Nieporęt: 02:49:17 (222 / 25)
02:49:17
911 Jacek Wozniak ironteam Iron Team M50 33 821 Nieporęt: 02:49:17 (223 / 12)
02:49:17
912 Anita Kruczkowska - Lassak Chłopaki To My F40 15 91 Malbork: 02:49:18 (247 / 7)
02:49:18
913 Andrzej Patyra M55 16 822 Malbork: 02:49:20 (248 / 3)
02:49:20
914 Ryszard Bagiński Tri Aktywny Piotrków M45 110 823 Płock: 02:49:20 (183 / 24)
02:49:20
915 Agata Lewandowska BAJA F30 21 92 Ślesin: 02:49:23 (307 / 9)
02:49:23
916 Jan Fiszer Centrum Terapii i Szkoleń TheraSuit HotelMapa M35 185 824 Malbork: 02:49:24 (249 / 55)
02:49:24
917 Michał Piekarczyk Kwaśne Żelki M30 134 825 Nieporęt: 02:49:25 (224 / 30)
02:49:25
918 Rafał Kuchnia M35 186 826 Płock: 02:49:25 (184 / 40)
02:49:25
919 Przemysław Michalski 2 Morski Pułk Strzelców M45 111 827 Malbork: 02:49:27 (250 / 23)
02:49:27
920 Michał Wichowski M18 28 828 Płock: 02:49:31 (185 / 6)
02:49:31
921 Marcin Skrydalewicz Blokers Łódź M35 187 829 Ślesin: 02:49:37 (309 / 66)
02:49:37
922 Wojciech Woźniak PTT Delta Płock PTT Delta M50 34 830 Płock: 02:49:37 (188 / 8)
02:49:37
923 Tomasz Misztela PTT DELTA 1966 M50 35 831 Płock: 02:49:37 (187 / 7)
02:49:37
924 Ireneusz Bedyk PTT DELTA M60 7 832 Płock: 02:49:37 (186 / 3)
02:49:37
925 Wojciech Szczepański M25 89 833 Malbork: 02:49:39 (251 / 23)
02:49:39
926 Patryk Lisiak FRASTAŚ POZNAŃ M45 112 834 Ślesin: 02:49:40 (310 / 42)
02:49:40
927 Mateusz Antos M40 225 835 Ślesin: 02:49:47 (311 / 85)
02:49:47
928 Łukasz Sadowski POWER TRAINING M35 188 836 Nieporęt: 02:49:52 (226 / 41)
02:49:52
929 Marlena Strzemińska F30 22 93 Malbork: 02:49:57 (252 / 6)
02:49:57
930 Grzegorz Raguza SPORTEVO M40 226 837 Malbork: 02:50:02 (253 / 66)
02:50:02
931 Klaudia Subkowska F35 22 94 Malbork: 02:50:17 (254 / 9)
02:50:17
932 Jacek Brygier Płocki Klub Kolarski M45 113 838 Płock: 02:50:18 (189 / 25)
02:50:18
933 Michal Swiderski M45 114 839 Nieporęt: 02:50:21 (227 / 26)
02:50:21
934 Mateusz Kluźniak M35 189 840 Płock: 02:50:24 (190 / 41)
02:50:24
935 Emil Uździło Wyczesani M35 190 841 Gołdap: 02:50:34 (136 / 22)
02:50:34
936 Krystian Leżała M35 191 842 Ślesin: 02:50:36 (313 / 67)
02:50:36
937 Jacek Stradomski A & J M55 17 843 Płock: 02:50:46 (192 / 5)
02:50:46
938 Jakub Pazio Biegam Bo Lubię Ostrołęka M25 90 844 Nieporęt: 02:50:53 (231 / 24)
02:50:53
939 Wiesław Stefan Majewski Kuźnia Triathlonu WM Projekt M45 115 845 Malbork: 02:50:54 (256 / 24)
02:50:54
940 Wojciech Buczek M45 116 846 Ślesin: 02:50:55 (314 / 44)
02:50:55
941 Patrycja Stenka P&T Aktywnie Nakręceni F25 19 95 Malbork: 02:51:08 (259 / 6)
02:51:08
942 Jacek Szymczak BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 227 847 Nieporęt: 02:51:10 (232 / 65)
02:51:10
943 Robert Modzelewski M40 228 848 Malbork: 02:51:11 (260 / 67)
02:51:11
944 Piotr Maliszewski 1971 1971 M45 117 849 Ślesin: 02:51:11 (315 / 45)
02:51:11
945 Karol Miąsko M18 29 850 Płock: 02:51:14 (195 / 7)
02:51:14
946 Robert Turski M40 229 851 Malbork: 02:51:14 (261 / 68)
02:51:14
947 Natalia Witkowska F18 6 96 Malbork: 02:51:22 (263 / 4)
02:51:22
948 Yuriy Danylchenko Masters of Tri M40 230 852 Nieporęt: 02:51:24 (233 / 66)
02:51:24
949 Sylwester Hendrzak Misyl run team Misyl ogrodzenia M35 192 853 Płock: 02:51:32 (197 / 42)
02:51:32
950 Jakub Grzeszuk Northman M35 193 854 Malbork: 02:51:33 (264 / 57)
02:51:33
951 Krzysztof Bogucki Atos Bull Racing Team M40 231 855 Nieporęt: 02:51:36 (234 / 67)
02:51:36
952 Artur Majsterek CoSpot office & co-working M30 135 856 Płock: 02:51:36 (198 / 35)
02:51:36
953 Tomasz Cichacki M40 232 857 Płock: 02:51:38 (199 / 46)
02:51:38
954 Paweł Cieślak M35 194 858 Płock: 02:51:41 (200 / 43)
02:51:41
955 Natalia Zeszutek Complexsports F35 23 97 Gołdap: 02:51:53 (137 / 6)
02:51:53
956 Paweł Drzewiński M40 233 859 Malbork: 02:51:54 (265 / 70)
02:51:54
957 Jarosław Hojan Cityzen M55 18 860 Ślesin: 02:51:56 (318 / 6)
02:51:56
958 Sebastian Tarnowski M40 234 861 Ślesin: 02:51:57 (319 / 88)
02:51:57
959 Jakub Balawander Go Kuba Go M45 118 862 Ślesin: 02:52:00 (321 / 46)
02:52:00
960 Mateusz Wojciechowski Ziemia Bydgoska M30 136 863 Ślesin: 02:52:00 (320 / 39)
02:52:00
961 Tomasz Zaremba M40 235 864 Malbork: 02:52:03 (266 / 71)
02:52:03
962 Paweł Wójciuk M30 137 865 Nieporęt: 02:52:04 (235 / 31)
02:52:04
963 Maciej Troch M40 236 866 Malbork: 02:52:05 (267 / 72)
02:52:05
964 Janusz Myśliwiec Nadaktywni Białystok M50 36 867 Nieporęt: 02:52:05 (237 / 13)
02:52:05
965 Paweł Wojtarkowski M40 237 868 Nieporęt: 02:52:12 (238 / 68)
02:52:12
966 Patryk Gajda M25 91 869 Malbork: 02:52:14 (268 / 24)
02:52:14
967 Jakub Ledworowski Intel Runners M25 92 870 Ślesin: 02:52:15 (322 / 31)
02:52:15
968 Michał Czerwiński M30 138 871 Płock: 02:52:22 (203 / 36)
02:52:22
969 Marcin Fischer M45 119 872 Gołdap: 02:52:24 (138 / 24)
02:52:24
970 Patryk Sowiński M18 30 873 Płock: 02:52:30 (204 / 8)
02:52:30
971 Janek Anielak M50 37 874 Ślesin: 02:52:31 (323 / 10)
02:52:31
972 Adam Berbelicki Pomologia Prószków M40 238 875 Płock: 02:52:39 (205 / 49)
02:52:39
973 Grzegorz Klimowicz M40 239 876 Płock: 02:52:39 (206 / 48)
02:52:39
974 Mateusz Twarowski B3 Consulting Poland B3 Consulting Poland M18 31 877 Nieporęt: 02:52:41 (239 / 6)
02:52:41
975 Andrzej Rybczyński M50 38 878 Malbork: 02:52:49 (269 / 11)
02:52:49
976 Kamil Majczak ORLEN Running Team M40 240 879 Malbork: 02:52:51 (270 / 73)
02:52:51
977 Rafał Dąbkowski B3 Consulting Poland Sp. z o.o. B3 Consulting Poland M35 195 880 Nieporęt: 02:52:51 (240 / 42)
02:52:51
978 Sebastian Kosobudzki Wikoss-Sport Wikoss-Sport M45 120 881 Płock: 02:53:06 (208 / 26)
02:53:06
979 Jan Rybka RybensHutte M35 196 882 Malbork: 02:53:09 (271 / 58)
02:53:09
980 Marek Brożyna Toruń Multisport Team M40 241 883 Płock: 02:53:10 (209 / 50)
02:53:10
981 Wiktor Heleniak M18 32 884 Malbork: 02:53:12 (272 / 13)
02:53:12
982 Dariusz Świerczewski M55 19 885 Nieporęt: 02:53:14 (241 / 7)
02:53:14
983 Dezyderia Pawlak CTS F40 16 98 Płock: 02:53:20 (210 / 2)
02:53:20
984 Tomasz Rokicki M60 8 886 Gołdap: 02:53:28 (139 / 2)
02:53:28
985 Tomasz Zamarlik RYTM Tieto Poland M40 242 887 Malbork: 02:53:41 (275 / 75)
02:53:41
986 Bartosz Kwidziński M25 93 888 Malbork: 02:53:41 (274 / 25)
02:53:41
987 Marcin Szczęsny M45 121 889 Malbork: 02:53:43 (276 / 25)
02:53:43
988 Adam Kuś M30 139 890 Nieporęt: 02:53:49 (243 / 32)
02:53:49
989 Rafał Wójcik Nadaktywni Białystok M40 243 891 Płock: 02:53:49 (212 / 51)
02:53:49
990 Anna Flak-Wancerz IRONSILESIA F35 24 99 Malbork: 02:54:01 (277 / 10)
02:54:01
991 Sławomir Patynowski AVERBIT M45 122 892 Nieporęt: 02:54:02 (244 / 28)
02:54:02
992 Tomasz Sobiecki M35 197 893 Ślesin: 02:54:02 (325 / 68)
02:54:02
993 Janusz Cnota UKS Tri Team Rumia M65 3 894 Gołdap: 02:54:03 (141 / 1)
02:54:03
994 Mateusz Placek M25 94 895 Ślesin: 02:54:12 (326 / 32)
02:54:12
995 Marta Medwid-Fidler CTS Czaja Training System F35 25 100 Malbork: 02:54:19 (278 / 11)
02:54:19
996 Tomasz Zastawny FantasTRIcs M40 244 896 Malbork: 02:54:33 (279 / 76)
02:54:33
997 Tomasz Szypulski Triathlon Training Center M35 198 897 Płock: 02:54:33 (214 / 45)
02:54:33
998 Bartłomiej Bielski WW Team WW Team M35 199 898 Malbork: 02:54:35 (280 / 59)
02:54:35
999 Krzysztof Konefał M35 200 899 Malbork: 02:54:38 (281 / 60)
02:54:38
1000 Robert Tarantowicz 3T Total Tri Training M40 245 900 Nieporęt: 02:54:39 (246 / 70)
02:54:39
1001 Daniel Kunce M30 140 901 Ślesin: 02:54:41 (327 / 40)
02:54:41
1002 Jacek Kazimierczak M40 246 902 Malbork: 02:54:41 (282 / 77)
02:54:41
1003 Krystian Kuźmicz M40 247 903 Ślesin: 02:54:51 (328 / 90)
02:54:51
1004 Łukasz Foretek Dzikie Węże M35 201 904 Malbork: 02:54:52 (283 / 61)
02:54:52
1005 Małgorzata Litwiniuk-Kosmala Triwawa F30 23 101 Nieporęt: 02:54:52 (248 / 5)
02:54:52
1006 Monika Szpoton Adidas Runners Warsaw F35 26 102 Nieporęt: 02:54:56 (249 / 6)
02:54:56
1007 Wojciech Wierzbicki M30 141 905 Płock: 02:55:00 (215 / 38)
02:55:00
1008 Tomasz Sekściński M40 248 906 Płock: 02:55:01 (216 / 52)
02:55:01
1009 Bartosz Węglarski M30 142 907 Ślesin: 02:55:02 (330 / 41)
02:55:02
1010 Zbigniew Bohdanowicz Naprzód Młociny M40 249 908 Nieporęt: 02:55:05 (250 / 71)
02:55:05
1011 Jan Mateńko Batyra Racing Team Henryk Batyra Maszyny Rolnicze M30 143 909 Nieporęt: 02:55:10 (252 / 33)
02:55:10
1012 Mateusz Jasiński M30 144 910 Gołdap: 02:55:14 (143 / 19)
02:55:14
1013 Mateusz Florczak M25 95 911 Płock: 02:55:18 (219 / 22)
02:55:18
1014 Wojciech Krysztoforski Zosia Team/TEAM KARAŚ M35 202 912 Ślesin: 02:55:32 (331 / 69)
02:55:32
1015 Mariusz Klapenda MARIO TEAM M45 123 913 Ślesin: 02:55:39 (332 / 47)
02:55:39
1016 Mateusz Zalewski MBC - Maciej Bodnar Coaching Hotel Boss M35 203 914 Ślesin: 02:55:42 (333 / 70)
02:55:42
1017 Marcin Wojtanowicz M40 250 915 Ślesin: 02:55:48 (334 / 91)
02:55:48
1018 Maciej Hartliński M40 251 916 Płock: 02:55:49 (221 / 54)
02:55:49
1019 Hubert Hajduk M30 145 917 Malbork: 02:55:50 (285 / 32)
02:55:50
1020 Małgorzata Jarosiewicz F40 17 103 Malbork: 02:55:50 (286 / 8)
02:55:50
1021 Mariusz Janicki Vera Running Team M35 204 918 Nieporęt: 02:55:53 (254 / 45)
02:55:53
1022 Marta Turek TRIBA BOSIR Barcin F30 24 104 Płock: 02:55:53 (222 / 3)
02:55:53
1023 Paweł Szymala M40 252 919 Ślesin: 02:55:58 (335 / 92)
02:55:58
1024 Mateusz Szewczyk M30 146 920 Nieporęt: 02:56:01 (256 / 34)
02:56:01
1025 Maciej Sikora M25 96 921 Płock: 02:56:01 (223 / 23)
02:56:01
1026 Marta Ostaszewska LABOSPORT Team F40 18 105 Ślesin: 02:56:07 (336 / 4)
02:56:07
1027 Adam Osiński Osiny M45 124 922 Malbork: 02:56:07 (287 / 26)
02:56:07
1028 Paulina Włodarczyk F25 20 106 Malbork: 02:56:11 (288 / 7)
02:56:11
1029 Marlena Wiśniewska Kuźnia Triathlonu F40 19 107 Malbork: 02:56:20 (289 / 9)
02:56:20
1030 Sławomir Dłużniewski KB TKKF Promyk Ciechanów M40 253 923 Płock: 02:56:33 (224 / 55)
02:56:33
1031 Radosław Wierucki M35 205 924 Malbork: 02:56:40 (290 / 62)
02:56:40
1032 Michal Kuzyk HSBC HSBC M35 206 925 Malbork: 02:56:41 (291 / 63)
02:56:41
1033 Mariusz Bubrowski Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M45 125 926 Nieporęt: 02:56:42 (257 / 29)
02:56:42
1034 Mateusz Bukato Ośrodek Pomorze Ustka M25 97 927 Malbork: 02:56:43 (292 / 26)
02:56:43
1035 Maciej Sędzikowski M35 207 928 Nieporęt: 02:56:45 (258 / 46)
02:56:45
1036 Marek Makowski Wytop Triathlon Pruszków (WTP) M35 208 929 Płock: 02:56:48 (225 / 46)
02:56:48
1037 Maciej Kroplewski M35 209 930 Gołdap: 02:56:48 (144 / 23)
02:56:48
1038 Marcin Tomczyk SPORTEVO M40 254 931 Nieporęt: 02:57:00 (259 / 73)
02:57:00
1039 Cezary Miksa Asseco Active Team M35 210 932 Nieporęt: 02:57:02 (260 / 47)
02:57:02
1040 Janina Kłos F40 20 108 Malbork: 02:57:02 (293 / 10)
02:57:02
1041 Jacek Kawałczewski M45 126 933 Płock: 02:57:04 (226 / 28)
02:57:04
1042 Ewelina Brzostowicz WANDA PANFIL TEAM WANDA PANFIL TEAM F40 21 109 Nieporęt: 02:57:10 (261 / 2)
02:57:10
1043 Rafał Markiewicz Bielyje Rozy M40 255 934 Płock: 02:57:11 (227 / 56)
02:57:11
1044 Jan Bazyl M35 211 935 Malbork: 02:57:17 (295 / 64)
02:57:17
1045 Kamil Jasiński M40 256 936 Ślesin: 02:57:34 (338 / 94)
02:57:34
1046 Maciej Zachwatowicz M40 257 937 Nieporęt: 02:57:36 (262 / 74)
02:57:36
1047 Milena Puchalska F30 25 110 Ślesin: 02:57:42 (339 / 10)
02:57:42
1048 Piotr Kępa Podaruj siebie innym M30 147 938 Płock: 02:57:42 (228 / 39)
02:57:42
1049 Piotr Kozioł M35 212 939 Nieporęt: 02:57:59 (263 / 48)
02:57:59
1050 Wojciech Subalski M40 258 940 Malbork: 02:58:00 (297 / 78)
02:58:00
1051 Mariusz Auguścik M55 20 941 Płock: 02:58:02 (229 / 6)
02:58:02
1052 Karolina Lubiszewska Biegoholicy F35 27 111 Malbork: 02:58:10 (298 / 12)
02:58:10
1053 Piotr Wałek Runners Team Quibl M45 127 942 Ślesin: 02:58:33 (341 / 48)
02:58:33
1054 Patryk Wiszniewski M25 98 943 Nieporęt: 02:58:34 (264 / 25)
02:58:34
1055 Aneta Kałużna Kuźnia Triathlonu F35 28 112 Ślesin: 02:58:43 (342 / 6)
02:58:43
1056 Michał Gradzik M30 148 944 Malbork: 02:58:53 (299 / 33)
02:58:53
1057 Boguś Michalak SMT Szczecin M45 128 945 Malbork: 02:58:55 (300 / 27)
02:58:55
1058 Tomasz Szczęsny M45 129 946 Nieporęt: 02:58:55 (265 / 30)
02:58:55
1059 Konrad Nowak krisscoaching.pl Team M40 259 947 Płock: 02:59:03 (230 / 57)
02:59:03
1060 Krzysztof Wróbel M30 149 948 Malbork: 02:59:06 (301 / 34)
02:59:06
1061 Małgorzata Pędziszczak F35 29 113 Malbork: 02:59:17 (302 / 13)
02:59:17
1062 Arkadiusz Banaszczyk #RUNMEN M45 130 949 Płock: 02:59:18 (232 / 29)
02:59:18
1063 Agnieszka Staszewska-Nowak F40 22 114 Malbork: 02:59:21 (303 / 12)
02:59:21
1064 Piotr Perkowski M35 213 950 Malbork: 02:59:25 (305 / 65)
02:59:25
1065 Wojciech Dmowski M60 9 951 Ślesin: 02:59:25 (346 / 2)
02:59:25
1066 Dawid Pudlis M30 150 952 Ślesin: 02:59:33 (347 / 43)
02:59:33
1067 Piotr Skronik M25 99 953 Nieporęt: 02:59:47 (266 / 26)
02:59:47
1068 Marcin Duchcik M40 260 954 Malbork: 02:59:48 (307 / 79)
02:59:48
1069 Mateusz Mikołajczyk M35 214 955 Ślesin: 02:59:56 (348 / 72)
02:59:56
1070 Maciej Barcikowski M30 151 956 Nieporęt: 02:59:57 (268 / 36)
02:59:57
1071 Tomasz Czajkowski M45 131 957 Nieporęt: 03:00:01 (269 / 31)
03:00:01
1072 Marcin Chełstowski BEZ KLUBU M40 261 958 Malbork: 03:00:10 (308 / 80)
03:00:10
1073 Norbert Śmigaj M45 132 959 Malbork: 03:00:20 (309 / 28)
03:00:20
1074 Edyta Litwiniuk TRAINING POINT FIT MAMA F35 30 115 Płock: 03:00:22 (234 / 1)
03:00:22
1075 Marta Grzesik Luft TRI Team F40 23 116 Płock: 03:00:30 (235 / 3)
03:00:30
1076 Tomasz Tamborski HTF Ludwik Sikorski M40 262 960 Ślesin: 03:00:32 (349 / 95)
03:00:32
1077 Norbert Pardo ŁojWiele M30 152 961 Gołdap: 03:00:33 (146 / 20)
03:00:33
1078 Marcin Siódemak M45 133 962 Nieporęt: 03:00:35 (270 / 32)
03:00:35
1079 Beata Osiecka Kuźnia Triathlonu F50 5 117 Gołdap: 03:00:43 (147 / 3)
03:00:43
1080 Luis León Meksyk M30 153 963 Malbork: 03:00:59 (311 / 35)
03:00:59
1081 Daniel Kuczyński Prężne Vacky M45 134 964 Ślesin: 03:01:00 (350 / 49)
03:01:00
1082 Dorota Chudzik Łomiankowska Grupa Biegowa F40 24 118 Nieporęt: 03:01:02 (271 / 3)
03:01:02
1083 Marek Graniszewski M40 263 965 Nieporęt: 03:01:13 (272 / 75)
03:01:13
1084 Adrian Szymanek M25 100 966 Nieporęt: 03:01:23 (273 / 27)
03:01:23
1085 Piotr Melon M18 33 967 Płock: 03:01:24 (238 / 9)
03:01:24
1086 Sylwia Lach KardioO2 .. F45 8 119 Płock: 03:01:43 (239 / 2)
03:01:43
1087 Konrad Gajewski brak M55 21 968 Płock: 03:01:51 (240 / 7)
03:01:51
1088 Joanna Ratajczak TRI for ME F40 25 120 Ślesin: 03:02:04 (351 / 5)
03:02:04
1089 Sonia Cieślik F25 21 121 Płock: 03:02:07 (241 / 6)
03:02:07
1090 Maciej Bodych M40 264 969 Płock: 03:02:09 (242 / 58)
03:02:09
1091 Marcin Kopczyk M35 215 970 Nieporęt: 03:02:10 (274 / 49)
03:02:10
1092 Tomasz Wypysiński M18 34 971 Płock: 03:02:20 (244 / 10)
03:02:20
1093 Konrad Ziółkowski Kuźnia Triathlonu M35 216 972 Malbork: 03:02:21 (313 / 66)
03:02:21
1094 Andrzej Michalski M35 217 973 Płock: 03:02:22 (245 / 48)
03:02:22
1095 Maciej Jędrzejczak NEON TEAM M65 4 974 Malbork: 03:02:30 (314 / 1)
03:02:30
1096 Paweł Zajączkowski POWER TRAINING M30 154 975 Płock: 03:02:37 (246 / 40)
03:02:37
1097 Piotr Wachnik GCW M30 155 976 Płock: 03:02:49 (247 / 41)
03:02:49
1098 Amaury Berroche M45 135 977 Ślesin: 03:02:51 (353 / 51)
03:02:51
1099 Mariusz Mazurek Beskid Tri Team M35 218 978 Malbork: 03:02:52 (315 / 67)
03:02:52
1100 Maciej Jakubiak M30 156 979 Płock: 03:02:54 (249 / 42)
03:02:54
1101 Michał Stanowski VIP SPORT M35 219 980 Ślesin: 03:03:03 (354 / 73)
03:03:03
1102 Rafał Olborski Pantera Brwinów M40 265 981 Płock: 03:03:03 (250 / 59)
03:03:03
1103 Wojciech Skoblewski M40 266 982 Nieporęt: 03:03:07 (276 / 76)
03:03:07
1104 Katarzyna Chodań F35 31 122 Malbork: 03:03:31 (317 / 15)
03:03:31
1105 Krzysztof Marciniak M35 220 983 Płock: 03:03:34 (251 / 49)
03:03:34
1106 Kacper Dzienisiuk M30 157 984 Nieporęt: 03:03:40 (278 / 37)
03:03:40
1107 Jakub Kopiński M25 101 985 Płock: 03:03:41 (252 / 25)
03:03:41
1108 Piotr Nasiłowski Piotr Nasiłowski- Potis Consulting Piotr Nasiłowski- Potis Consulting M30 158 986 Ślesin: 03:03:42 (356 / 44)
03:03:42
1109 Wojciech Wojciechowski M30 159 987 Ślesin: 03:03:48 (357 / 45)
03:03:48
1110 Michał Pawelski PROAPI Michał Pawelski M35 221 988 Malbork: 03:04:17 (318 / 68)
03:04:17
1111 Joanna Mostowska F35 32 123 Ślesin: 03:04:22 (359 / 7)
03:04:22
1112 Dorota Gudaniec Triathlon Koszalin F60 2 124 Płock: 03:04:25 (253 / 2)
03:04:25
1113 Kajetan Knopp Łomiankowska Grupa Biegowa TRI PrudensAI M18 35 989 Nieporęt: 03:04:40 (279 / 7)
03:04:40
1114 Mateusz Łukasik M25 102 990 Płock: 03:04:45 (254 / 26)
03:04:45
1115 Łukasz Praziński M30 160 991 Nieporęt: 03:04:52 (280 / 38)
03:04:52
1116 Wojciech Wiktorowski M30 161 992 Płock: 03:04:54 (255 / 43)
03:04:54
1117 Cezary Błaszczyk Klub biegacza NCBR NCBR M45 136 993 Nieporęt: 03:05:05 (281 / 33)
03:05:05
1118 Sebastian Frączek Kużnia Traihlonu M35 222 994 Nieporęt: 03:05:21 (282 / 50)
03:05:21
1119 Marcin Angowski M40 267 995 Nieporęt: 03:05:28 (283 / 77)
03:05:28
1120 Tomasz Zakrzewski M45 137 996 Gołdap: 03:05:29 (149 / 25)
03:05:29
1121 Wojciech Podkowski MORSY GDYŃSKIE/biegamyrazem.pl M50 39 997 Płock: 03:05:33 (256 / 10)
03:05:33
1122 Piotr Szczotka M25 103 998 Ślesin: 03:05:35 (360 / 33)
03:05:35
1123 Roman Zwierzyński Piraya Romanek M60 10 999 Malbork: 03:05:47 (321 / 3)
03:05:47
1124 Jacek Jankowski 1980 Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Jankowski M40 268 1000 Malbork: 03:05:47 (320 / 83)
03:05:47
1125 Agnieszka Klonowska PLATAN F40 26 125 Malbork: 03:05:49 (322 / 13)
03:05:49
1126 Szymon Ciechanowski CTS M40 269 1001 Malbork: 03:06:02 (323 / 84)
03:06:02
1127 Wojciech Pupek ATB Sp. Z o.o. M30 162 1002 Malbork: 03:06:09 (324 / 36)
03:06:09
1128 Tomasz Norkowski - M40 270 1003 Płock: 03:06:15 (258 / 60)
03:06:15
1129 Zbigniew Litkowski LABOSPORT POLSKA M50 40 1004 Płock: 03:06:16 (259 / 11)
03:06:16
1130 Katarzyna Balcerak Go2Tri F50 6 126 Ślesin: 03:06:19 (361 / 3)
03:06:19
1131 Agnieszka Fabijanowska F30 26 127 Nieporęt: 03:06:23 (284 / 6)
03:06:23
1132 Bartek Malendowicz M35 223 1005 Malbork: 03:06:26 (325 / 69)
03:06:26
1133 Krzysztof Magrian M40 271 1006 Malbork: 03:07:05 (326 / 85)
03:07:05
1134 Tomasz Żmudziński M30 163 1007 Ślesin: 03:07:08 (363 / 46)
03:07:08
1135 Rafał Szyszka M25 104 1008 Nieporęt: 03:07:10 (285 / 28)
03:07:10
1136 Monika Brulińska kobietarakieta F40 27 128 Malbork: 03:07:16 (327 / 14)
03:07:16
1137 Rafał Nowak M45 138 1009 Nieporęt: 03:07:23 (286 / 34)
03:07:23
1138 Bartosz Markiewicz PTT DELTA M30 164 1010 Płock: 03:07:27 (260 / 44)
03:07:27
1139 Magda Młynarczyk F25 22 129 Nieporęt: 03:07:29 (288 / 8)
03:07:29
1140 Artur Kijak M40 272 1011 Nieporęt: 03:07:29 (287 / 78)
03:07:29
1141 Dariusz Wróbel Team ZabieganeDni M45 139 1012 Płock: 03:07:39 (261 / 30)
03:07:39
1142 Marcin Miśkiewicz SNG WILD DUCKS M40 273 1013 Płock: 03:07:43 (262 / 61)
03:07:43
1143 Tomasz Czechowicz M50 41 1014 Nieporęt: 03:08:25 (290 / 16)
03:08:25
1144 Michał Jamroziński Optident Brave Hearts Team M45 140 1015 Nieporęt: 03:08:32 (292 / 35)
03:08:32
1145 Krzysztof Morawiak M25 105 1016 Malbork: 03:08:47 (328 / 27)
03:08:47
1146 Sonia Zeman Babska Środa F25 23 130 Malbork: 03:08:52 (329 / 8)
03:08:52
1147 Bartosz Siess M45 141 1017 Płock: 03:08:53 (264 / 31)
03:08:53
1148 Andrzej Musiał M35 224 1018 Nieporęt: 03:09:00 (293 / 52)
03:09:00
1149 Miriam Nowak last but not least F25 24 131 Ślesin: 03:09:12 (364 / 7)
03:09:12
1150 Zbigniew Leszek Towarzystwo Biesiadno Sportowe Kruger&Matz M60 11 1019 Nieporęt: 03:09:14 (294 / 3)
03:09:14
1151 Marta Jata WW Team F35 33 132 Malbork: 03:09:16 (331 / 16)
03:09:16
1152 Łukasz Zięba DZIERZGOŃ TEAM M30 165 1020 Malbork: 03:09:34 (332 / 37)
03:09:34
1153 Lech Pilachowski M65 5 1021 Malbork: 03:09:45 (333 / 2)
03:09:45
1154 Paweł Frańczak Paweł Frańczak Paweł Frańczak M35 225 1022 Malbork: 03:09:50 (335 / 70)
03:09:50
1155 Bartłomiej Dalecki Sauna ! Nie gadać ! M40 274 1023 Malbork: 03:09:50 (334 / 86)
03:09:50
1156 Michał Bartniak M25 106 1024 Płock: 03:09:58 (266 / 27)
03:09:58
1157 Bartłomiej Sikora Inter Cars Triathlon Team M30 166 1025 Nieporęt: 03:10:01 (296 / 39)
03:10:01
1158 Tomasz Hołub M45 142 1026 Malbork: 03:10:04 (336 / 30)
03:10:04
1159 Roman Nowak SCANFIL SCANFIL M40 275 1027 Ślesin: 03:10:14 (365 / 97)
03:10:14
1160 Damian Suchojad TRI LYNX M40 276 1028 Nieporęt: 03:10:36 (297 / 79)
03:10:36
1161 Sandro Kuruliszwili M40 277 1029 Płock: 03:11:16 (268 / 62)
03:11:16
1162 Piotr Hareński M40 278 1030 Ślesin: 03:11:30 (366 / 98)
03:11:30
1163 Maciej Chojnowski Kuźnia Triathlonu M30 167 1031 Nieporęt: 03:11:35 (298 / 40)
03:11:35
1164 Maja Grzegorczyk Wierzbicki Running Project Ecopol Team F40 28 133 Malbork: 03:11:41 (337 / 15)
03:11:41
1165 Robert Wójtych Triathlon Team Aquapark Wągrowiec M45 143 1032 Ślesin: 03:11:55 (367 / 52)
03:11:55
1166 Jakub Puchalski M25 107 1033 Nieporęt: 03:11:59 (299 / 29)
03:11:59
1167 Sławomir Uciechowski M55 22 1034 Malbork: 03:12:00 (338 / 5)
03:12:00
1168 Agata Dul F25 25 134 Nieporęt: 03:12:09 (300 / 9)
03:12:09
1169 Witold Lichwała M35 226 1035 Nieporęt: 03:12:11 (301 / 53)
03:12:11
1170 Dariusz Adamczyk M45 144 1036 Płock: 03:12:27 (269 / 33)
03:12:27
1171 Slawomir Panszczyk M30 168 1037 Ślesin: 03:12:30 (368 / 47)
03:12:30
1172 January Jacukowicz Pan M18 36 1038 Płock: 03:13:15 (270 / 11)
03:13:15
1173 Piotr Żukiewicz BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA M45 145 1039 Ślesin: 03:13:26 (370 / 53)
03:13:26
1174 Michał Plewik Gabinet Weterynaryjny Lek. Wet. Michał Plewik M40 279 1040 Płock: 03:13:35 (273 / 64)
03:13:35
1175 Nina Król F35 34 135 Nieporęt: 03:13:44 (302 / 7)
03:13:44
1176 Jakub Perucki M18 37 1041 Malbork: 03:13:54 (339 / 14)
03:13:54
1177 Wojciech Orzechowski M50 42 1042 Nieporęt: 03:14:01 (303 / 17)
03:14:01
1178 Krzysztof Kosmowski M45 146 1043 Nieporęt: 03:14:09 (304 / 37)
03:14:09
1179 Zbigniew Stawinoga Kuropatwy Tri Club M45 147 1044 Płock: 03:14:19 (274 / 34)
03:14:19
1180 Juliusz Szwedo M50 43 1045 Nieporęt: 03:14:25 (305 / 18)
03:14:25
1181 Beniamin Krasicki PHO POLSKI HOLDING OCHRONY M45 148 1046 Ślesin: 03:14:46 (372 / 55)
03:14:46
1182 Julia Gugulska F18 7 136 Malbork: 03:14:51 (340 / 5)
03:14:51
1183 Michał Grec M40 280 1047 Płock: 03:14:56 (275 / 65)
03:14:56
1184 Witek Ligęza Smashing PĄpkins M45 149 1048 Płock: 03:15:13 (276 / 35)
03:15:13
1185 Rafał Krygier KB Wartko NZOZ Gemini M45 150 1049 Malbork: 03:15:31 (341 / 31)
03:15:31
1186 Tomasz Zawadzki M30 169 1050 Płock: 03:16:01 (277 / 45)
03:16:01
1187 Paweł Brzeziński M40 281 1051 Płock: 03:16:32 (278 / 66)
03:16:32
1188 Marcin Nesterowicz M25 108 1052 Nieporęt: 03:16:45 (307 / 30)
03:16:45
1189 Agata Próchnicka BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM F35 35 137 Nieporęt: 03:16:55 (308 / 8)
03:16:55
1190 Damian Grzesiak M25 109 1053 Malbork: 03:17:00 (342 / 28)
03:17:00
1191 Katarzyna Kubiak F30 27 138 Nieporęt: 03:17:01 (309 / 7)
03:17:01
1192 Łukasz Prokop KUŹNIA TRIATHLONU ACCENTURE M25 110 1054 Płock: 03:17:06 (280 / 28)
03:17:06
1193 Sławomir Choja Tom Fit Center M50 44 1055 Ślesin: 03:17:12 (374 / 13)
03:17:12
1194 Daniel Kontakiewicz M40 282 1056 Malbork: 03:17:14 (343 / 87)
03:17:14
1195 Dariusz Szafran Lubelska Grupa Triathlonu M45 151 1057 Malbork: 03:17:23 (344 / 32)
03:17:23
1196 Tadeusz Kosmowski TK Consulting M35 227 1058 Nieporęt: 03:17:24 (310 / 54)
03:17:24
1197 Marek Krawczyk M45 152 1059 Płock: 03:17:28 (281 / 36)
03:17:28
1198 Pawel Borowski RTB House RTB House M25 111 1060 Nieporęt: 03:17:44 (311 / 31)
03:17:44
1199 Robert Buczek Triathlon Siedlce Club M45 153 1061 Malbork: 03:17:55 (345 / 33)
03:17:55
1200 Piotr Klimek M18 38 1062 Malbork: 03:18:02 (346 / 15)
03:18:02
1201 Marcin Bawor M45 154 1063 Malbork: 03:18:23 (347 / 34)
03:18:23
1202 Tomasz Liszewski Franke M40 283 1064 Malbork: 03:18:51 (348 / 88)
03:18:51
1203 Hubert Fijołek M18 39 1065 Płock: 03:19:04 (282 / 12)
03:19:04
1204 Artur Dryjer ZHR M35 228 1066 Malbork: 03:19:46 (349 / 71)
03:19:46
1205 Anna Możdżonek TriWawa F35 36 139 Nieporęt: 03:20:04 (312 / 9)
03:20:04
1206 Łukasz Bogusiak niezrzeszony M35 229 1067 Płock: 03:20:23 (283 / 50)
03:20:23
1207 Grzegorz Skibiński M45 155 1068 Nieporęt: 03:20:30 (313 / 38)
03:20:30
1208 Marta Nowakowska-Kotas Kotastrofa F40 29 140 Malbork: 03:20:30 (350 / 16)
03:20:30
1209 Bożena Grzybowska brak F35 37 141 Nieporęt: 03:21:05 (314 / 10)
03:21:05
1210 Aneta Zaleska Łomiankowska Grupa Biegowa F35 38 142 Nieporęt: 03:21:12 (315 / 11)
03:21:12
1211 Luiza Perzyńska F30 28 143 Malbork: 03:21:37 (351 / 8)
03:21:37
1212 Anna Michalewska Drużyna Grubego Misia F40 30 144 Ślesin: 03:21:45 (376 / 7)
03:21:45
1213 Ewa Danielek F35 39 145 Malbork: 03:22:30 (352 / 17)
03:22:30
1214 Bartek Walentyński M25 112 1069 Płock: 03:22:53 (285 / 29)
03:22:53
1215 Piotr Rutkowski Stój Halina M35 230 1070 Płock: 03:23:11 (286 / 51)
03:23:11
1216 Magda Nehring-Gugulska F50 7 146 Malbork: 03:23:19 (353 / 2)
03:23:19
1217 Przemysław Rychlewski M45 156 1071 Malbork: 03:23:24 (354 / 35)
03:23:24
1218 Artur Kosakowski M30 170 1072 Płock: 03:24:14 (288 / 46)
03:24:14
1219 Agnieszka Przech-Fus WW Team F50 8 147 Malbork: 03:24:21 (355 / 3)
03:24:21
1220 Piotr Myśliwiec M45 157 1073 Nieporęt: 03:24:37 (316 / 39)
03:24:37
1221 Dariusz Stoczynski Linga Expo sp. z o.o. M55 23 1074 Ślesin: 03:24:38 (377 / 8)
03:24:38
1222 Agnieszka Murach F50 9 148 Malbork: 03:24:48 (356 / 4)
03:24:48
1223 Aleksandra Martyniak F18 8 149 Płock: 03:25:33 (289 / 1)
03:25:33
1224 Łukasz Andrzejewicz Warsaw Masters Team M25 113 1075 Gołdap: 03:25:38 (153 / 11)
03:25:38
1225 Miłosz Sitkiewicz DECATHLON TEAM Decathlon M18 40 1076 Płock: 03:26:32 (290 / 13)
03:26:32
1226 Mateusz Wnuk Pędzące Leniwce M35 231 1077 Malbork: 03:27:00 (357 / 72)
03:27:00
1227 Karolina Pazdrąg KB TKKF Promyk Ciechanów F30 29 150 Płock: 03:27:06 (291 / 5)
03:27:06
1228 Paweł Frąckiewicz M18 41 1078 Płock: 03:27:23 (292 / 14)
03:27:23
1229 Katarzyna Syldatk F40 31 151 Malbork: 03:27:26 (358 / 17)
03:27:26
1230 Piotr Zalewski aleTEMPO M50 45 1079 Płock: 03:27:30 (293 / 14)
03:27:30
1231 Martin Nilsson B3 Consulting Poland B3 Consulting Poland M40 284 1080 Nieporęt: 03:27:31 (317 / 81)
03:27:31
1232 Stanisław Woźniak M30 171 1081 Płock: 03:28:15 (294 / 47)
03:28:15
1233 Paulina Ślizowska F30 30 152 Malbork: 03:28:53 (360 / 9)
03:28:53
1234 Maria Bogunia Imperium Sportu F45 9 153 Malbork: 03:29:05 (361 / 4)
03:29:05
1235 Katarzyna Klimczyk F30 31 154 Nieporęt: 03:30:36 (319 / 8)
03:30:36
1236 Jarosław Szabunia Northman M40 285 1082 Malbork: 03:32:11 (362 / 89)
03:32:11
1237 Grzegorz Binkiewicz BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM BINKI TEAM M35 232 1083 Nieporęt: 03:32:30 (321 / 55)
03:32:30
1238 Patryk Stawiany M25 114 1084 Nieporęt: 03:32:31 (322 / 32)
03:32:31
1239 Pawel Sobczak M65 6 1085 Płock: 03:33:40 (295 / 2)
03:33:40
1240 Magdalena Lasoń aleTEMPO F40 32 155 Nieporęt: 03:35:04 (323 / 5)
03:35:04
1241 Piotr Fogiel KW WARSZAWA M40 286 1086 Płock: 03:35:26 (296 / 68)
03:35:26
1242 Olga Gretka PULS TRI TEAM F30 32 156 Płock: 03:35:50 (297 / 6)
03:35:50
1243 Maciej Mordaka Klinika Triathlonu Bydgoszcz M35 233 1087 Malbork: 03:35:56 (364 / 73)
03:35:56
1244 Andrzej Chojnowski Biegam Na Tarchominie M45 158 1088 Płock: 03:35:59 (298 / 38)
03:35:59
1245 Kamil Twardowski M25 115 1089 Płock: 03:36:15 (299 / 30)
03:36:15
1246 Paweł Zielonka M30 172 1090 Nieporęt: 03:36:37 (324 / 41)
03:36:37
1247 Aneta Łatanik F45 10 157 Ślesin: 03:37:07 (378 / 2)
03:37:07
1248 Dariusz Newski M45 159 1091 Ślesin: 03:37:44 (379 / 56)
03:37:44
1249 Katarzyna Ogrodowczyk uszanowanko F35 40 158 Nieporęt: 03:38:28 (325 / 12)
03:38:28
1250 Barbara Otworowska F35 41 159 Malbork: 03:41:20 (365 / 18)
03:41:20
1251 Joanna Gorniak F45 11 160 Płock: 03:44:06 (301 / 3)
03:44:06
1252 Michał Kutek Michał Kutek Michał Kutek M30 173 1092 Płock: 03:47:00 (302 / 48)
03:47:00
1253 Ewa Cal TRITON KONIN F50 10 161 Ślesin: 03:48:16 (380 / 4)
03:48:16
1254 Katarzyna Wiśniewska Indywidualistka F45 12 162 Nieporęt: 03:50:09 (326 / 4)
03:50:09
1255 Henryk Kiersnowski Dziadkowy Klub Sportowy M70 1 1093 Malbork: 03:51:46 (366 / 1)
03:51:46
1256 Ola Switonska SPORTEVO F50 11 163 Płock: 03:52:05 (303 / 3)
03:52:05
1257 Stanisław Nowak last but not least M60 12 1094 Gołdap: 03:53:27 (155 / 4)
03:53:27
1258 Dominik Uss M45 160 1095 Płock: 04:03:42 (304 / 39)
04:03:42
1259 Witold Piotrowski M30 174 1096 Płock: 04:04:11 (305 / 49)
04:04:11
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon