Garmin Iron Triathlon 2020 - dystans 1/8 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Łukasz Dąbrowski Trizarza M30 1 1 Gołdap: 01:06:59 (12 / 5)
Ślesin: 01:02:43 (8 / 6)
Nieporęt: 01:07:31 (6 / 3)
Płock: 01:10:43 (2 / 1)
04:27:56
2 Łukasz Piechotka M30 2 2 Gołdap: 01:09:39 (18 / 7)
Ślesin: 01:06:00 (18 / 12)
Nieporęt: 01:09:59 (16 / 7)
Płock: 01:13:48 (14 / 6)
04:39:26 00:11:30
3 Cezary Łączyński M30 3 3 Gołdap: 01:08:06 (14 / 6)
Nieporęt: 01:09:52 (15 / 6)
Malbork: 01:10:20 (19 / 7)
Płock: 01:13:09 (11 / 5)
04:41:27 00:13:31
4 Wojciech Błach www.mizopol.pl www.mizopol.pl M30 4 4 Gołdap: 01:12:04 (31 / 12)
Ślesin: 01:08:31 (29 / 14)
Nieporęt: 01:10:54 (22 / 10)
Malbork: 01:13:54 (41 / 12)
04:45:23 00:17:27
5 Maciej Ulański M16 1 5 Ślesin: 01:07:48 (27 / 4)
Nieporęt: 01:12:57 (30 / 2)
Malbork: 01:10:03 (17 / 4)
Płock: 01:14:46 (17 / 2)
04:45:34 00:17:38
6 Marysia Matusik TeamPact! F18 1 1 Gołdap: 01:14:49 (47 / 1)
Ślesin: 01:09:32 (33 / 1)
Nieporęt: 01:12:00 (27 / 1)
Malbork: 01:13:49 (40 / 1)
Płock: 01:18:58 (43 / 1)
04:50:10 00:22:14
7 Marcin Dimitrow NEON TEAM D7 M40 1 6 Gołdap: 01:16:06 (51 / 12)
Ślesin: 01:07:34 (25 / 5)
Nieporęt: 01:12:36 (28 / 6)
Płock: 01:15:50 (22 / 7)
04:52:06 00:24:10
8 Paweł Nowosielski Beko Team M30 5 7 Gołdap: 01:14:37 (44 / 20)
Ślesin: 01:09:36 (37 / 17)
Nieporęt: 01:14:07 (35 / 15)
Malbork: 01:14:29 (46 / 15)
Płock: 01:20:04 (49 / 15)
04:52:49 00:24:53
9 Rafał Sztenderewicz SPORTEVO M40 2 8 Gołdap: 01:14:16 (43 / 11)
Ślesin: 01:10:26 (42 / 8)
Nieporęt: 01:16:20 (44 / 10)
Malbork: 01:14:04 (43 / 9)
Płock: 01:17:16 (30 / 11)
04:55:06 00:27:10
10 Mateusz Syguła KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M40 3 9 Gołdap: 01:13:48 (41 / 10)
Ślesin: 01:09:35 (36 / 6)
Nieporęt: 01:14:52 (37 / 8)
Płock: 01:20:10 (50 / 19)
04:58:25 00:30:29
11 Dariusz Kowalczyk GTT Diament Gniezno M50 1 10 Gołdap: 01:14:41 (45 / 1)
Ślesin: 01:09:58 (41 / 1)
Nieporęt: 01:16:37 (45 / 2)
Płock: 01:19:48 (46 / 3)
05:01:04 00:33:08
12 Józef Makowicz Saint-Gobain Squad M60 1 11 Gołdap: 01:23:56 (96 / 1)
Ślesin: 01:19:42 (116 / 1)
Nieporęt: 01:28:57 (136 / 2)
Malbork: 01:27:46 (143 / 1)
Płock: 01:31:11 (135 / 3)
05:40:21 01:12:25
13 Janusz Borcowski Bike U Up / Przychodnia Weterynaryjna M50 2 12 Ślesin: 01:22:34 (136 / 7)
Nieporęt: 01:24:18 (108 / 5)
Malbork: 01:27:06 (134 / 6)
Płock: 01:31:02 (133 / 10)
05:45:00 01:17:04
14 Aleksandra Osędowska Beko Team F20 1 2 Gołdap: 01:27:07 (103 / 7)
Nieporęt: 01:25:52 (118 / 5)
Malbork: 01:24:44 (114 / 4)
Płock: 01:29:35 (116 / 3)
05:47:18 01:19:22
15 Piotr Janik M40 4 13 Gołdap: 01:27:19 (104 / 22)
Ślesin: 01:25:23 (163 / 35)
Nieporęt: 01:28:08 (131 / 30)
Malbork: 01:28:30 (149 / 35)
05:49:20 01:21:24
16 Martyna Falkowska 3T Białystok F20 2 3 Gołdap: 01:26:14 (100 / 6)
Nieporęt: 01:25:22 (116 / 4)
Malbork: 01:26:46 (132 / 5)
Płock: 01:33:22 (150 / 6)
05:51:44 01:23:48
17 Aleksandra Kowalczyk GTT Diament Gniezno F50 1 4 Gołdap: 01:31:40 (109 / 1)
Ślesin: 01:22:43 (140 / 1)
Malbork: 01:31:43 (166 / 2)
Płock: 01:34:59 (157 / 1)
06:01:05 01:33:09
18 Aldona Kijowska Markowi Biegacze F40 1 5 Gołdap: 01:32:30 (110 / 2)
Nieporęt: 01:33:17 (164 / 2)
Malbork: 01:32:21 (170 / 8)
Płock: 01:40:31 (179 / 6)
06:18:39 01:50:43
19 Aneta Sowa Celironman Uzdrowisko Termalne Uniejów F40 2 6 Ślesin: 01:30:28 (199 / 10)
Nieporęt: 01:34:14 (173 / 4)
Malbork: 01:37:40 (191 / 10)
Płock: 01:39:19 (173 / 5)
06:21:41 01:53:45
20 Grzegorz Piętowski M50 3 14 Gołdap: 01:41:37 (124 / 8)
Ślesin: 01:34:32 (208 / 11)
Malbork: 01:44:32 (222 / 13)
Płock: 01:50:16 (215 / 16)
06:50:57 02:23:01
21 Wiktoria Owczarek F16 1 7 Ślesin: 01:42:52 (223 / 3)
Nieporęt: 01:41:02 (204 / 3)
Malbork: 01:39:09 (198 / 6)
Płock: 01:49:07 (210 / 5)
06:52:10 02:24:14
22 Gosia Tkaczyk F20 3 8 Gołdap: 01:53:55 (133 / 8)
Ślesin: 01:44:16 (226 / 10)
Nieporęt: 01:55:51 (234 / 9)
Płock: 02:04:58 (231 / 11)
07:39:00 03:11:04
23 Zenon Tkaczyk M60 2 15 Gołdap: 01:59:25 (134 / 4)
Ślesin: 01:48:43 (230 / 7)
Nieporęt: 01:57:32 (235 / 6)
Płock: 02:05:32 (232 / 6)
07:51:12 03:23:16
24 Tomasz Kowalski TRINERGY TEAM M30 6 16 Ślesin: 01:03:21 (10 / 7)
Nieporęt: 01:05:39 (3 / 1)
Malbork: 01:06:45 (8 / 4)
03:15:45
25 Krzysztof Litwiniuk Kriss Coaching M40 5 17 Gołdap: 01:07:08 (13 / 1)
Malbork: 01:07:00 (9 / 2)
Płock: 01:10:56 (3 / 1)
03:25:04
26 Dawid Szreder Davebikes / Endure Team M40 6 18 Gołdap: 01:09:09 (17 / 4)
Ślesin: 01:07:17 (22 / 3)
Malbork: 01:12:30 (32 / 7)
03:28:56
27 Mateusz Siąkowski Banana Team M20 1 19 Ślesin: 01:10:49 (44 / 9)
Nieporęt: 01:10:58 (23 / 5)
Płock: 01:15:44 (20 / 2)
03:37:31
28 Tomasz Lus M30 7 20 Ślesin: 01:11:05 (47 / 20)
Nieporęt: 01:14:08 (36 / 16)
Płock: 01:20:17 (52 / 17)
03:45:30
29 Waldemar Gieres PTT DELTA M50 4 21 Ślesin: 01:11:38 (52 / 2)
Malbork: 01:16:46 (57 / 1)
Płock: 01:19:29 (44 / 2)
03:47:53
30 Łukasz Wierciński TRIGGER TRIATHLON M30 8 22 Ślesin: 01:15:22 (78 / 29)
Nieporęt: 01:15:49 (39 / 17)
Płock: 01:22:14 (64 / 20)
03:53:25
31 Aleksandra Górniewicz Triathlonowa Legnica F18 2 9 Ślesin: 01:12:28 (61 / 2)
Malbork: 01:22:49 (101 / 2)
Płock: 01:21:58 (62 / 2)
03:57:15
32 Maciej Modzelewski M30 9 23 Ślesin: 01:14:49 (73 / 27)
Nieporęt: 01:19:45 (67 / 28)
Płock: 01:23:20 (70 / 22)
03:57:54
33 Maciej Tęgi M30 10 24 Ślesin: 01:17:20 (96 / 36)
Nieporęt: 01:19:21 (64 / 26)
Płock: 01:24:23 (78 / 26)
04:01:04
34 Daniel Kosmalski M30 11 25 Gołdap: 01:19:09 (67 / 29)
Nieporęt: 01:18:25 (59 / 25)
Płock: 01:23:49 (76 / 25)
04:01:23
35 Ewelina Nowak Tri-Amator Ewelina Nowak F30 1 10 Ślesin: 01:15:55 (82 / 4)
Nieporęt: 01:20:59 (78 / 4)
Płock: 01:26:57 (97 / 2)
04:03:51
36 Tadeusz Kacprzak M60 3 26 Ślesin: 01:20:00 (122 / 2)
Nieporęt: 01:30:39 (145 / 3)
Płock: 01:31:58 (140 / 4)
04:22:37
37 Paweł Kosuda Cross Trening Mazovia Ciechanów M40 7 27 Ślesin: 01:23:44 (151 / 32)
Nieporęt: 01:28:46 (135 / 32)
Płock: 01:32:52 (146 / 43)
04:25:22
38 Wanesa Hrynkiewicz-Sudnik MKS Truso Elbląg Triathlon F16 2 11 Ślesin: 01:28:53 (188 / 2)
Malbork: 01:36:54 (188 / 5)
Płock: 01:43:04 (188 / 4)
04:48:51
39 Olaf Walczak MKS Truso Elbląg Triathlon M16 2 28 Ślesin: 01:33:07 (202 / 11)
Malbork: 01:31:29 (165 / 13)
Płock: 01:44:50 (196 / 9)
04:49:26
40 Daria Zawadzka F30 2 12 Nieporęt: 01:36:36 (187 / 16)
Malbork: 01:38:30 (196 / 14)
Płock: 01:39:56 (176 / 8)
04:55:02
41 Kacper Konarczak CERI INTERNATIONAL M20 2 29 Ślesin: 01:48:41 (229 / 30)
Nieporęt: 01:44:59 (220 / 37)
Płock: 01:46:17 (202 / 23)
05:19:57
42 Łukasz Krieger LANGE TRI COACH H2Oshop.pl M30 12 30 Gołdap: 01:02:09 (4 / 1)
Malbork: 01:02:44 (2 / 1)
02:04:53
43 Jan Chrzanowski Smaruj Na Trening Team M16 3 31 Gołdap: 01:02:37 (5 / 1)
Malbork: 01:05:36 (7 / 1)
02:08:13
44 Mateusz Mikołajczak M30 13 32 Gołdap: 01:06:41 (10 / 4)
Ślesin: 01:02:29 (7 / 5)
02:09:10
45 Wiktor Zasada M14 1 33 Ślesin: 01:03:15 (9 / 1)
Nieporęt: 01:07:02 (5 / 1)
02:10:17
46 Piotr Litwiniuk Split Triathlon Team M30 14 34 Ślesin: 01:03:47 (11 / 8)
Nieporęt: 01:07:39 (7 / 4)
02:11:26
47 Karol Bielarski M30 15 35 Ślesin: 01:05:22 (15 / 9)
Nieporęt: 01:10:02 (17 / 8)
02:15:24
48 Emil Okragły Trizarza M30 16 36 Gołdap: 01:09:45 (19 / 8)
Nieporęt: 01:06:54 (4 / 2)
02:16:39
49 Mateusz Majcherek TriPassion Team M20 3 37 Ślesin: 01:07:24 (23 / 3)
Nieporęt: 01:10:14 (18 / 4)
02:17:38
50 Wincenty Markowski UKS Tri-Team Rumia M14 2 38 Gołdap: 01:10:25 (20 / 2)
Malbork: 01:07:50 (11 / 1)
02:18:15
51 Michał Paź NEON TEAM M40 8 39 Ślesin: 01:07:33 (24 / 4)
Nieporęt: 01:10:53 (21 / 5)
02:18:26
52 Mariusz Bogacz TRISPACE/TREK M40 9 40 Ślesin: 01:06:41 (19 / 1)
Płock: 01:12:01 (7 / 3)
02:18:42
53 Jan Wiklak UKS G-8 Bielany Warszawa M16 4 41 Nieporęt: 01:08:43 (9 / 1)
Płock: 01:12:40 (9 / 1)
02:21:23
54 Jarek Debert TRINERGY TEAM M40 10 42 Nieporęt: 01:09:39 (13 / 3)
Płock: 01:12:14 (8 / 4)
02:21:53
55 Cezary Sąsiadek Kriss Coaching Team M30 17 43 Gołdap: 01:10:56 (26 / 10)
Malbork: 01:11:58 (30 / 9)
02:22:54
56 Andrzej Lewiński biegamyrazem.pl / CTS M40 11 44 Ślesin: 01:09:36 (38 / 7)
Malbork: 01:13:38 (38 / 8)
02:23:14
57 Sebastian Holender Kuropatwa Team M30 18 45 Gołdap: 01:15:10 (49 / 21)
Ślesin: 01:09:09 (32 / 16)
02:24:19
58 Przemysław Kropiewnicki FantasTRIcs M30 19 46 Nieporęt: 01:10:30 (19 / 9)
Płock: 01:13:49 (15 / 7)
02:24:19
59 Wojciech Rogowicki M30 20 47 Gołdap: 01:13:55 (42 / 19)
Nieporęt: 01:11:32 (25 / 11)
02:25:27
60 Paweł Kośla M30 21 48 Ślesin: 01:09:03 (31 / 15)
Płock: 01:17:09 (28 / 12)
02:26:12
61 Karol Szczebiot Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M30 22 49 Gołdap: 01:13:23 (38 / 17)
Malbork: 01:13:01 (34 / 11)
02:26:24
62 Daniel Walczak MIZOPOL.PL M20 4 50 Ślesin: 01:12:17 (59 / 12)
Malbork: 01:14:46 (49 / 7)
02:27:03
63 Jakub Adamczyk M20 5 51 Ślesin: 01:09:39 (39 / 8)
Płock: 01:17:47 (32 / 3)
02:27:26
64 Marcin Kowalczyk M40 12 52 Ślesin: 01:11:12 (48 / 11)
Płock: 01:16:31 (25 / 9)
02:27:43
65 Tomasz Hermann www.olsztynbiznes.pl Rodo BHP M40 13 53 Malbork: 01:11:42 (26 / 5)
Płock: 01:16:41 (27 / 10)
02:28:23
66 Paweł Marciniak HTF Ludwik Sikorski / Time4S M30 23 54 Ślesin: 01:10:55 (46 / 19)
Płock: 01:18:16 (35 / 13)
02:29:11
67 Agnieszka Kropiewnicka F30 3 13 Nieporęt: 01:13:19 (32 / 1)
Płock: 01:17:15 (29 / 1)
02:30:34
68 Jacek Bagiński UKS MOS Ełk M16 5 55 Gołdap: 01:14:46 (46 / 4)
Malbork: 01:17:11 (59 / 6)
02:31:57
69 Mateusz Majczak M20 6 56 Ślesin: 01:13:45 (67 / 13)
Płock: 01:18:14 (34 / 4)
02:31:59
70 Dominik Słonecki M30 24 57 Malbork: 01:16:17 (55 / 16)
Płock: 01:16:04 (23 / 10)
02:32:21
71 Monika Małecka Accenture Kuźnia Triathlonu Accenture Kuźnia Triathlonu F30 4 14 Ślesin: 01:14:02 (69 / 2)
Malbork: 01:19:12 (73 / 3)
02:33:14
72 Wojciech Pekrul Między Treningami M20 7 58 Malbork: 01:14:42 (47 / 6)
Płock: 01:20:00 (48 / 5)
02:34:42
73 Grzegorz Walczak Mizopol M30 25 59 Ślesin: 01:18:07 (103 / 39)
Malbork: 01:17:01 (58 / 17)
02:35:08
74 Mariusz Kisiel M40 14 60 Gołdap: 01:16:54 (53 / 13)
Malbork: 01:18:31 (69 / 16)
02:35:25
75 Maksymilian Jaromski Krotex Pharm M20 8 61 Gołdap: 01:19:37 (72 / 8)
Nieporęt: 01:16:13 (43 / 9)
02:35:50
76 Oskar Lewandowski M20 9 62 Ślesin: 01:11:20 (49 / 10)
Płock: 01:24:58 (85 / 11)
02:36:18
77 Michał Kostro 3T BIAŁYSTOK M20 10 63 Gołdap: 01:18:17 (63 / 6)
Nieporęt: 01:18:12 (58 / 14)
02:36:29
78 Aleksander Stefański Towarzystwo Biesiadno Sportowe Krotex M20 11 64 Gołdap: 01:19:33 (71 / 7)
Nieporęt: 01:17:14 (51 / 11)
02:36:47
79 Karolina Szalast UKS Tri-Team Rumia F14 1 15 Gołdap: 01:16:59 (54 / 1)
Malbork: 01:19:50 (77 / 1)
02:36:49
80 Paweł Lasota Paweł Lasota - Obsługa Flotowa M30 26 65 Gołdap: 01:21:38 (83 / 34)
Ślesin: 01:15:37 (79 / 30)
02:37:15
81 Adam Roniarski UKS Tri-Team Rumia M40 15 66 Gołdap: 01:19:20 (68 / 17)
Malbork: 01:18:19 (66 / 15)
02:37:39
82 Stefan Gonczar M20 12 67 Nieporęt: 01:16:09 (41 / 8)
Płock: 01:22:03 (63 / 9)
02:38:12
83 Maciej Sikora M20 13 68 Ślesin: 01:19:03 (111 / 18)
Nieporęt: 01:20:26 (72 / 17)
02:39:29
84 Marcin Żak M16 6 69 Nieporęt: 01:19:41 (66 / 3)
Płock: 01:19:56 (47 / 3)
02:39:37
85 Piotr Bednarek Luft TRI Team M30 27 70 Gołdap: 01:23:41 (94 / 36)
Ślesin: 01:16:04 (87 / 33)
02:39:45
86 Lucjan Wydrowski M30 28 71 Gołdap: 01:20:06 (74 / 31)
Malbork: 01:19:51 (78 / 18)
02:39:57
87 Adam Walukiewicz Tata :) M16 7 72 Ślesin: 01:15:41 (81 / 7)
Płock: 01:24:37 (80 / 5)
02:40:18
88 Marcin Walaszczyk Iron Fighters M30 29 73 Ślesin: 01:16:01 (83 / 32)
Płock: 01:24:55 (83 / 27)
02:40:56
89 Oliwia McFarlane Blue Sky Endurance F30 5 16 Nieporęt: 01:21:16 (80 / 5)
Malbork: 01:19:52 (79 / 4)
02:41:08
90 Remigiusz Kinas M40 16 74 Malbork: 01:18:45 (70 / 17)
Płock: 01:22:47 (68 / 23)
02:41:32
91 Damian Owczarek M40 17 75 Ślesin: 01:16:03 (85 / 19)
Płock: 01:25:32 (90 / 27)
02:41:35
92 Emilia Wołyniec TRISWIMRUN GOŁDAP F30 6 17 Gołdap: 01:19:24 (69 / 3)
Malbork: 01:22:46 (100 / 5)
02:42:10
93 Krzysztof Piotrowski Twister Team / Bike-sport Działdowo M40 18 76 Gołdap: 01:18:10 (61 / 15)
Płock: 01:25:23 (88 / 26)
02:43:33
94 Emelie Lindholm Junior Luft Tri Team F14 2 18 Nieporęt: 01:22:21 (92 / 1)
Malbork: 01:21:26 (90 / 2)
02:43:47
95 Kamila Przepieść Beko Team F30 7 19 Ślesin: 01:18:36 (110 / 6)
Malbork: 01:25:20 (118 / 7)
02:43:56
96 Dawid Kapsa ONLY GLASS M40 19 77 Malbork: 01:20:43 (84 / 20)
Płock: 01:23:31 (73 / 24)
02:44:14
97 Michał Mrozik POWER TRAINING M30 30 78 Ślesin: 01:21:58 (133 / 44)
Nieporęt: 01:22:19 (91 / 33)
02:44:17
98 Mariusz Leśniewicz TRITON KONIN M40 20 79 Ślesin: 01:16:59 (90 / 22)
Płock: 01:27:30 (102 / 33)
02:44:29
99 Jakub Piotrowski Twister Team M18 1 80 Malbork: 01:21:19 (89 / 4)
Płock: 01:23:39 (75 / 1)
02:44:58
100 Ida Cewińska Trimasters F20 4 20 Nieporęt: 01:20:48 (77 / 2)
Płock: 01:25:04 (86 / 2)
02:45:52
101 Kaja Ożgo F30 8 21 Ślesin: 01:22:08 (134 / 10)
Nieporęt: 01:24:51 (113 / 9)
02:46:59
102 Martyna Waśniewska F16 3 22 Malbork: 01:22:17 (94 / 2)
Płock: 01:24:47 (82 / 1)
02:47:04
103 Michał Kąkolecki M40 21 81 Nieporęt: 01:20:43 (75 / 14)
Płock: 01:27:08 (99 / 32)
02:47:51
104 Maciej Dembiński M30 31 82 Nieporęt: 01:23:14 (99 / 37)
Płock: 01:24:58 (84 / 28)
02:48:12
105 Roman Bluj VO2max MTB Team M60 4 83 Gołdap: 01:24:04 (98 / 2)
Nieporęt: 01:24:22 (109 / 1)
02:48:26
106 Mariusz Stanny M40 22 84 Nieporęt: 01:21:58 (87 / 16)
Płock: 01:26:45 (96 / 30)
02:48:43
107 Bartłomiej Nieke UrSyny M20 14 85 Nieporęt: 01:23:20 (100 / 21)
Płock: 01:25:43 (91 / 12)
02:49:03
108 Krzysztof Bereda KAZIKI M50 5 86 Gołdap: 01:22:05 (85 / 4)
Płock: 01:27:15 (101 / 8)
02:49:20
109 Krzysztof Prędota Trucht Tarchomin Team M40 23 87 Malbork: 01:23:24 (108 / 28)
Płock: 01:26:40 (94 / 29)
02:50:04
110 Izabela Marciniak HTF Ludwik Sikorski/Time4S F30 9 23 Ślesin: 01:15:17 (76 / 3)
Płock: 01:35:46 (163 / 7)
02:51:03
111 Mikołaj Gruszka M16 8 88 Ślesin: 01:22:44 (141 / 10)
Malbork: 01:28:48 (152 / 12)
02:51:32
112 Mikołaj Kwiatkowski M20 15 89 Nieporęt: 01:23:35 (104 / 24)
Płock: 01:29:34 (115 / 13)
02:53:09
113 Adam Płudowski M16 9 90 Gołdap: 01:22:41 (87 / 5)
Płock: 01:31:15 (136 / 7)
02:53:56
114 Tomasz Michalak Fizjotomia Fizjotomia M20 16 91 Nieporęt: 01:23:42 (106 / 25)
Płock: 01:30:20 (126 / 15)
02:54:02
115 Wojciech Potapo 3T Białystok M40 24 92 Gołdap: 01:23:09 (91 / 21)
Płock: 01:31:22 (139 / 41)
02:54:31
116 Mariusz Kijowski M40 25 93 Gołdap: 01:29:28 (107 / 25)
Nieporęt: 01:25:42 (117 / 23)
02:55:10
117 Bartosz Miszewski NEON TEAM M40 26 94 Nieporęt: 01:28:45 (134 / 31)
Malbork: 01:27:21 (141 / 32)
02:56:06
118 Stanisław Dymek PTT DELTA Orlen Koltrans M60 5 95 Ślesin: 01:24:23 (157 / 3)
Malbork: 01:31:55 (167 / 2)
02:56:18
119 Monika Brulińska kobietarakieta F40 3 24 Ślesin: 01:22:53 (145 / 5)
Płock: 01:33:46 (151 / 4)
02:56:39
120 Krzysztof Zwierzyński BeHaP M40 27 96 Gołdap: 01:29:18 (106 / 24)
Malbork: 01:27:45 (142 / 33)
02:57:03
121 Artur Wiza Asseco Active Team M40 28 97 Ślesin: 01:27:13 (175 / 42)
Nieporęt: 01:30:42 (146 / 36)
02:57:55
122 Waldemar Galant M40 29 98 Ślesin: 01:23:01 (147 / 31)
Płock: 01:35:09 (158 / 47)
02:58:10
123 Mateusz Włodarski UrSyny M20 17 99 Nieporęt: 01:29:17 (137 / 30)
Płock: 01:29:45 (121 / 14)
02:59:02
124 Joanna Jakubowska Trimasters F40 4 25 Nieporęt: 01:29:28 (142 / 1)
Płock: 01:29:53 (123 / 2)
02:59:21
125 Robert Olczak M40 30 100 Ślesin: 01:27:04 (174 / 41)
Nieporęt: 01:33:05 (161 / 42)
03:00:09
126 Marcin Siódemak M40 31 101 Ślesin: 01:25:25 (164 / 36)
Płock: 01:35:22 (159 / 48)
03:00:47
127 Artur Wróblewski M40 32 102 Gołdap: 01:34:39 (116 / 26)
Ślesin: 01:26:25 (168 / 38)
03:01:04
128 Tomasz Krzos AT Oświetlenie M40 33 103 Ślesin: 01:26:27 (171 / 40)
Płock: 01:36:11 (165 / 50)
03:02:38
129 Mateusz Placek M20 18 104 Nieporęt: 01:27:33 (126 / 28)
Płock: 01:35:28 (162 / 18)
03:03:01
130 Marcin Panter Kuźnia Triathlonu M40 34 105 Ślesin: 01:26:25 (169 / 39)
Płock: 01:37:41 (168 / 52)
03:04:06
131 Mariusz Przytarski OSP LUBAŃ M40 35 106 Malbork: 01:31:13 (163 / 39)
Płock: 01:33:17 (149 / 45)
03:04:30
132 Joanna Dobrzynska F30 10 26 Nieporęt: 01:29:20 (138 / 11)
Płock: 01:35:25 (160 / 6)
03:04:45
133 Tomasz Rosiak M40 36 107 Nieporęt: 01:29:23 (140 / 34)
Płock: 01:35:26 (161 / 49)
03:04:49
134 Waldemar Kopczynski M60 6 108 Ślesin: 01:29:54 (194 / 6)
Malbork: 01:35:08 (182 / 3)
03:05:02
135 Łukasz Binkiewicz UrSyny M20 19 109 Nieporęt: 01:33:29 (167 / 33)
Płock: 01:33:58 (152 / 16)
03:07:27
136 Łukasz Andrzejewicz Warsaw Masters Team M20 20 110 Nieporęt: 01:32:33 (160 / 32)
Płock: 01:34:56 (155 / 17)
03:07:29
137 Marcin Kopczyk M30 32 111 Gołdap: 01:29:40 (108 / 40)
Płock: 01:40:29 (178 / 50)
03:10:09
138 Tomasz Zawadzki 4stres M50 6 112 Gołdap: 01:33:35 (113 / 5)
Nieporęt: 01:40:01 (201 / 10)
03:13:36
139 Agnieszka Frank-Dembińska F40 5 27 Nieporęt: 01:38:56 (195 / 5)
Płock: 01:41:18 (183 / 7)
03:20:14
140 Dariusz Kuśnierz BKM "POLAR" Bartoszyce M50 7 113 Gołdap: 01:38:45 (118 / 6)
Malbork: 01:42:59 (213 / 11)
03:21:44
141 Gerard Parzelski VENTUS Radom M40 37 114 Nieporęt: 01:36:54 (188 / 50)
Płock: 01:45:06 (198 / 59)
03:22:00
142 Jarosław Niemyjski Bike Fun Legionowo M30 33 115 Nieporęt: 01:38:23 (191 / 52)
Płock: 01:44:30 (193 / 52)
03:22:53
143 Magda Bartczak ETT - Elbląg Triathlon Team/Toruń Multisport Team F30 11 28 Gołdap: 01:39:55 (122 / 11)
Malbork: 01:43:51 (218 / 16)
03:23:46
144 Andrzej Mosiński M50 8 116 Malbork: 01:39:40 (203 / 9)
Płock: 01:44:41 (194 / 12)
03:24:21
145 Teresa Swianiewicz AKS Polonia Warszawa F20 5 29 Nieporęt: 01:44:31 (216 / 8)
Płock: 01:40:24 (177 / 8)
03:24:55
146 Urszula Kuc ENDURE Team F40 6 30 Nieporęt: 01:43:44 (213 / 8)
Płock: 01:41:41 (185 / 8)
03:25:25
147 Elena Belyaeva Ambasada Rosji F40 7 31 Nieporęt: 01:39:54 (200 / 7)
Płock: 01:46:19 (203 / 11)
03:26:13
148 Piotr Dembiński M20 21 117 Malbork: 01:41:08 (207 / 26)
Płock: 01:46:05 (199 / 22)
03:27:13
149 Piotr Leszczynski M50 9 118 Malbork: 01:43:04 (214 / 12)
Płock: 01:48:52 (209 / 14)
03:31:56
150 Aga Skolimowska SoloRun F40 8 32 Gołdap: 01:46:00 (127 / 4)
Płock: 01:46:16 (201 / 10)
03:32:16
151 Michał Wierzchowiecki M40 38 119 Nieporęt: 01:43:49 (214 / 56)
Płock: 01:49:17 (211 / 61)
03:33:06
152 Włodzimierz Prządka M40 39 120 Gołdap: 01:49:42 (131 / 32)
Ślesin: 01:46:49 (228 / 54)
03:36:31
153 Maciej Dziubek Coco Bongo Pink Team M30 34 121 Nieporęt: 01:36:18 (186 / 51)
Płock: 02:01:17 (230 / 58)
03:37:35
154 Katarzyna Kubiak F30 12 33 Nieporęt: 01:48:15 (224 / 22)
Płock: 01:49:44 (213 / 12)
03:37:59
155 Ewa Januszewska Sokół Bodzanów F40 9 34 Nieporęt: 01:44:35 (217 / 9)
Płock: 01:55:05 (221 / 14)
03:39:40
156 Roman Graczyk M40 40 122 Nieporęt: 02:03:35 (238 / 62)
Płock: 01:55:08 (222 / 62)
03:58:43
157 Marcin Stanglewicz UAM TRIATHLON POZNAŃ M18 2 123 Gołdap: 00:58:06 (1 / 1)
00:58:06
158 Paweł Najmowicz Tri NEGU M20 22 124 Gołdap: 00:59:11 (2 / 1)
00:59:11
159 Igor Zalewski TRIATHLON CLUB WROCŁAW M20 23 125 Ślesin: 01:00:02 (1 / 1)
01:00:02
160 Marcin Andrzejewski Mrowtri M30 35 126 Ślesin: 01:01:15 (2 / 1)
01:01:15
161 Mateusz Głuszkowski UCZNIOWSKI LKUB SPORTOWY CITYZEN POZNAŃ M18 3 127 Malbork: 01:01:20 (1 / 1)
01:01:20
162 Hubert Klimacki GTT Diament Gniezno M20 24 128 Ślesin: 01:01:32 (3 / 2)
01:01:32
163 Piotr Frencel Ostrowska Kawaleria Kolarska M30 36 129 Ślesin: 01:02:03 (4 / 2)
01:02:03
164 Maksymilian Kopiczko Mks Medyk Giżycko Polamp Giżycko M18 4 130 Gołdap: 01:02:06 (3 / 2)
01:02:06
165 Paweł Tymiński M30 37 131 Ślesin: 01:02:12 (5 / 3)
01:02:12
166 Piotr Kurek KS Posnania Budmix/ Meon-Ems M30 38 132 Ślesin: 01:02:21 (6 / 4)
01:02:21
167 Tomasz Słupik M20 25 133 Nieporęt: 01:02:23 (1 / 1)
01:02:23
168 Dawid Mielke KLUB SPORTOWY SPORTWISE M18 5 134 Malbork: 01:03:12 (3 / 2)
01:03:12
169 Paweł Reszke UKS Tri-Team Rumia M30 39 135 Gołdap: 01:03:15 (6 / 2)
01:03:15
170 Kamil Kołosowski Nadaktywni Peleton.pl / AGP.pl M30 40 136 Gołdap: 01:04:10 (7 / 3)
01:04:10
171 Jonasz Gleba GTT Diament Gniezno M16 10 137 Ślesin: 01:04:23 (12 / 1)
01:04:23
172 Michał Jarliński UKS Tri-Team Rumia M20 26 138 Gołdap: 01:04:47 (8 / 2)
01:04:47
173 Piotr Łazaronek OlimpSwim Skawiński/Kropek M30 41 139 Malbork: 01:04:51 (4 / 2)
01:04:51
174 Bartosz Majorczyk GTT Diament Gniezno M16 11 140 Ślesin: 01:04:51 (13 / 2)
01:04:51
175 Marta Łagownik UKS Dwójka Morena Gdańsk F20 6 35 Gołdap: 01:05:00 (9 / 1)
01:05:00
176 Wojciech Odzimek Labosport M40 41 141 Malbork: 01:05:03 (5 / 1)
01:05:03
177 Maksymilian Glapiński M20 27 142 Nieporęt: 01:05:06 (2 / 2)
01:05:06
178 Marcin Bentkowski TriPower M30 42 143 Ślesin: 01:05:22 (14 / 10)
01:05:22
179 Pawel Ochal TEAMOCHAL Asics Frontrunner M30 43 144 Malbork: 01:05:35 (6 / 3)
01:05:35
180 Piotr Kulesza SIR-HA SIERADZ SIR-HA M30 44 145 Ślesin: 01:05:42 (16 / 11)
01:05:42
181 Szymon Marcinek WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKA M16 12 146 Ślesin: 01:05:53 (17 / 3)
01:05:53
182 Tymon Horsten Tri Talent Team Gdańsk M14 3 147 Gołdap: 01:06:45 (11 / 1)
01:06:45
183 Sebastian Kulesza SIR-HA Sieradz SIR-HA M40 42 148 Ślesin: 01:06:53 (20 / 2)
01:06:53
184 Paweł Zbierajewski M30 45 149 Ślesin: 01:07:03 (21 / 13)
01:07:03
185 Jerzy Kuczma HalfDead M20 28 150 Ślesin: 01:07:38 (26 / 4)
01:07:38
186 Krzysztof Pacholczyk Nordex Polska M30 46 151 Malbork: 01:07:38 (10 / 5)
01:07:38
187 Paweł Czajkowski BCT TEAM/SPORTEVO BCT Team Gdynia M30 47 152 Malbork: 01:07:54 (12 / 6)
01:07:54
188 Michał Wojciechowski TRITON KONIN M20 29 153 Ślesin: 01:08:24 (28 / 5)
01:08:24
189 Jakub Olczak MLUKS TRIATHLON KOŁO MLUKS TRIATHLON KOŁO M16 13 154 Malbork: 01:08:29 (13 / 2)
01:08:29
190 Mateusz Zawadzki M20 30 155 Nieporęt: 01:08:30 (8 / 3)
01:08:30
191 Robert Siwirski WARSAW MASTERS TEAM WTT M40 43 156 Nieporęt: 01:08:44 (10 / 1)
01:08:44
192 Tomasz Tomicki M20 31 157 Ślesin: 01:08:45 (30 / 6)
01:08:45
193 Michał Dąbrowski M30 48 158 Nieporęt: 01:08:49 (11 / 5)
01:08:49
194 Marek Pałysa TRI NEGU M40 44 159 Gołdap: 01:09:00 (15 / 2)
01:09:00
195 Jacek Gniot Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. M40 45 160 Gołdap: 01:09:04 (16 / 3)
01:09:04
196 Leon Ziniewicz Waniewski Coaching M16 14 161 Malbork: 01:09:22 (14 / 3)
01:09:22
197 Rafał Przychodzień Kuźnia Triathlonu M40 46 162 Nieporęt: 01:09:23 (12 / 2)
01:09:23
198 Paweł Szymaniak M20 32 163 Ślesin: 01:09:32 (34 / 7)
01:09:32
199 Natalia Wielogórska IM Inspiration Team Karaś F30 13 36 Ślesin: 01:09:35 (35 / 1)
01:09:35
200 Marek Traczyk The Luzers M50 10 164 Nieporęt: 01:09:42 (14 / 1)
01:09:42
201 Tomasz Śliwicki TRITON KONIN M30 49 165 Ślesin: 01:09:51 (40 / 18)
01:09:51
202 Piotr Warczak TEAMOCHAL M40 47 166 Malbork: 01:09:51 (15 / 3)
01:09:51
203 Rafał Wicher M20 33 167 Płock: 01:10:00 (1 / 1)
01:10:00
204 Piotr Masiak MKS Triathlon Malbork M20 34 168 Malbork: 01:10:01 (16 / 1)
01:10:01
205 Maciej Netter UKS Tri-Team Rumia M14 4 169 Malbork: 01:10:07 (18 / 2)
01:10:07
206 Bastian Horsten Tri Talent Team Gdańsk M16 15 170 Gołdap: 01:10:28 (21 / 2)
01:10:28
207 Tomasz Tupalski M40 48 171 Gołdap: 01:10:31 (22 / 5)
01:10:31
208 Wojciech Stefański GTT Diament Gniezno M20 35 172 Gołdap: 01:10:33 (23 / 3)
01:10:33
209 Paweł Opiela 7PRO Team M18 6 173 Malbork: 01:10:38 (20 / 3)
01:10:38
210 Sebastian Gajewski TRINERGY TEAM EMKA SA M40 49 174 Nieporęt: 01:10:44 (20 / 4)
01:10:44
211 Artur Kostrzewski Triangle Sports M40 50 175 Ślesin: 01:10:44 (43 / 9)
01:10:44
212 Maciej Wisniewski M20 36 176 Malbork: 01:10:45 (21 / 2)
01:10:45
213 Jakub Maliszewski CompleXsports Triathlon Team M14 5 177 Malbork: 01:10:46 (22 / 3)
01:10:46
214 Lukasz Remisiewicz Bydgoszcz Triathlon Team M30 50 178 Gołdap: 01:10:48 (24 / 9)
01:10:48
215 Dominik Kaczmarek K2 Siec Pizzerii TRE for ME K2 Sieć Pizzerii TRE for ME M40 51 179 Gołdap: 01:10:52 (25 / 6)
01:10:52
216 Bartek Siemiński TRITON KONIN M40 52 180 Ślesin: 01:10:54 (45 / 10)
01:10:54
217 Mariusz Matuszewski KALACH TEAM M40 53 181 Gołdap: 01:11:08 (27 / 7)
01:11:08
218 Łukasz Wojtyna 12tri.pl M30 51 182 Płock: 01:11:08 (4 / 2)
01:11:08
219 Artur Mieloch MielPol Team & KawaKamp M30 52 183 Płock: 01:11:23 (5 / 3)
01:11:23
220 Piotr Śliwka Sportevo M40 54 184 Malbork: 01:11:24 (23 / 4)
01:11:24
221 Daniel Karbowiak 4TRI TEAM M20 37 185 Nieporęt: 01:11:25 (24 / 6)
01:11:25
222 Piotr Chmielewski Warsaw Masters Team M40 55 186 Płock: 01:11:30 (6 / 2)
01:11:30
223 Małgorzata Wąsik Waniewski Coaching F20 7 37 Malbork: 01:11:32 (24 / 1)
01:11:32
224 Milena Ojrzyńska F20 8 38 Ślesin: 01:11:33 (50 / 1)
01:11:33
225 Dawid Szot IRON TRIATHLON TEAM M20 38 187 Malbork: 01:11:35 (25 / 3)
01:11:35
226 Maciej Borowiak Wozimysie.pl Brewa M30 53 188 Ślesin: 01:11:35 (51 / 21)
01:11:35
227 Szymon Dowiat Suerte M30 54 189 Ślesin: 01:11:44 (53 / 22)
01:11:44
228 Andrzej Brzeziński TRITON / trenujtriathlon.pl M40 56 190 Gołdap: 01:11:44 (28 / 8)
01:11:44
229 Łukasz Ziniewicz Waniewski Coaching M40 57 191 Malbork: 01:11:50 (27 / 6)
01:11:50
230 Dawid Sugier M30 55 192 Nieporęt: 01:11:51 (26 / 12)
01:11:51
231 Jakub Goszka GOS-DENT M20 39 193 Gołdap: 01:11:52 (29 / 4)
01:11:52
232 Kajetan Biczkowski ALE Team M20 40 194 Malbork: 01:11:57 (28 / 4)
01:11:57
233 Piotr Auguścik KS POSNANIA TRIATHLON M40 58 195 Ślesin: 01:11:57 (54 / 12)
01:11:57
234 Tomasz Ptaszek Sailors M30 56 196 Malbork: 01:11:58 (29 / 8)
01:11:58
235 Krzysztof Pacura Y.O. Team Y.O. Team M30 57 197 Gołdap: 01:11:59 (30 / 11)
01:11:59
236 Paweł Grochowski MBC Team M30 58 198 Gołdap: 01:12:05 (32 / 13)
01:12:05
237 Eryk Marcinkowski GVT M16 16 199 Ślesin: 01:12:11 (55 / 5)
01:12:11
238 Mariusz Wołk M20 41 200 Ślesin: 01:12:12 (57 / 11)
01:12:12
239 Konrad Skupień konradskupien.pl M40 59 201 Ślesin: 01:12:12 (58 / 13)
01:12:12
240 Piotr Kozłowski M40 60 202 Ślesin: 01:12:12 (56 / 14)
01:12:12
241 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu KM PSP m. st. Warszawy M30 59 203 Gołdap: 01:12:17 (33 / 14)
01:12:17
242 Anna Giżyńska Giża Team F30 14 39 Gołdap: 01:12:21 (34 / 1)
01:12:21
243 Bartosz Rusztyk TRI for ME architektura2 M30 60 204 Ślesin: 01:12:22 (60 / 23)
01:12:22
244 Marcin Śmieszny M30 61 205 Malbork: 01:12:24 (31 / 10)
01:12:24
245 Bartosz Litwin Chełmska Grupa Triathlonu M30 62 206 Gołdap: 01:12:31 (35 / 15)
01:12:31
246 Karolina Zamarripa CTS NeuroSana F20 9 40 Malbork: 01:12:31 (33 / 2)
01:12:31
247 Janusz Cichowski ETT Elbląg Triathlon Team M30 63 207 Gołdap: 01:12:34 (36 / 16)
01:12:34
248 Sławomir Andrian M20 42 208 Nieporęt: 01:12:45 (29 / 7)
01:12:45
249 Bartosz Awruk NADAKTYWNI wawruk.pl M30 64 209 Płock: 01:12:45 (10 / 4)
01:12:45
250 Łukasz Walentynowicz MKS TRUSO Elbląg M14 6 210 Ślesin: 01:12:48 (62 / 2)
01:12:48
251 Tomasz Hankowski KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWoman FIT INWEST-KLIMA / Climatech M16 17 211 Gołdap: 01:12:51 (37 / 3)
01:12:51
252 Angelika Kowalska TRISPACE/TREK/Toolmax Białe Błota F30 15 41 Malbork: 01:13:02 (35 / 1)
01:13:02
253 Amir Mazloum Kuźnia Triathlonu M30 65 212 Ślesin: 01:13:06 (63 / 24)
01:13:06
254 Dariusz Kaczmarek TRITON KONIN M50 11 213 Ślesin: 01:13:07 (64 / 3)
01:13:07
255 Łukasz Kołodziejczyk PULS TRI TEAM M40 61 214 Nieporęt: 01:13:08 (31 / 7)
01:13:08
256 Emil Ziniewicz M14 7 215 Malbork: 01:13:20 (36 / 4)
01:13:20
257 Jakub Sobolewski Bractwo Biegowe BGK BGK M40 62 216 Płock: 01:13:22 (12 / 5)
01:13:22
258 Stefan Wojtkowiak Piątkowo na Biegowo M40 63 217 Ślesin: 01:13:28 (65 / 15)
01:13:28
259 Antoni Borys 7PRO SIÓDMIAK TEAM M16 18 218 Malbork: 01:13:34 (37 / 5)
01:13:34
260 Grzegorz Otłowski ETT Elbląg Triathlon Team M30 66 219 Gołdap: 01:13:38 (39 / 18)
01:13:38
261 Maja Bużycka SSP ORKA Iława/Twister Team F20 10 42 Płock: 01:13:39 (13 / 1)
01:13:39
262 Tomasz Sośnierz M30 67 220 Ślesin: 01:13:41 (66 / 25)
01:13:41
263 Aleksander Batoryna M30 68 221 Nieporęt: 01:13:43 (33 / 13)
01:13:43
264 Wojciech Kieda KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWoman FIT M40 64 222 Gołdap: 01:13:44 (40 / 9)
01:13:44
265 Karol Kołkowski SwimStory M20 43 223 Malbork: 01:13:49 (39 / 5)
01:13:49
266 Mieszko Mazurek Maratończyk Poznań M20 44 224 Ślesin: 01:13:52 (68 / 14)
01:13:52
267 Paweł Rumin M30 69 225 Nieporęt: 01:13:59 (34 / 14)
01:13:59
268 Dominik Mroz STOWARZYSZENIE SPORTOWE KC CKS -ORKA SZCZECIN M14 8 226 Malbork: 01:14:00 (42 / 5)
01:14:00
269 Tomasz Krążyński Tridea Team M40 65 227 Ślesin: 01:14:03 (70 / 16)
01:14:03
270 Jakub Misztela PTT DELTA M14 9 228 Płock: 01:14:05 (16 / 1)
01:14:05
271 Krystian Ziętarski M30 70 229 Malbork: 01:14:06 (44 / 13)
01:14:06
272 Michał Frydryszek TriPower M30 71 230 Ślesin: 01:14:09 (71 / 26)
01:14:09
273 Grzegorz Gierasimiuk TRIGGER TRIATHLON M30 72 231 Malbork: 01:14:16 (45 / 14)
01:14:16
274 Karolina Malinowska TS Akwedukt Kielce F16 4 43 Ślesin: 01:14:27 (72 / 1)
01:14:27
275 Krzysztof Horodecki TRENIGO AKSU Polska/ Smaszing Pąpkins M40 66 232 Malbork: 01:14:43 (48 / 10)
01:14:43
276 Rafał Abramczyk krisscoaching.pl hotelAG M40 67 233 Płock: 01:14:50 (18 / 6)
01:14:50
277 Katarzyna Jonio Kuźnia Triathlonu F30 16 44 Gołdap: 01:15:00 (48 / 2)
01:15:00
278 Paweł Zawadzki Awir Kalisz M30 73 234 Ślesin: 01:15:03 (74 / 28)
01:15:03
279 Agnieszka Pieczkowska Tri NEGU F40 10 45 Malbork: 01:15:09 (50 / 1)
01:15:09
280 Julian Sokołowski UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUSOWO M16 19 235 Ślesin: 01:15:12 (75 / 6)
01:15:12
281 Daniel Jędrzejewski TRI Starogard Gdański M40 68 236 Malbork: 01:15:14 (52 / 11)
01:15:14
282 Grzegorz Horbaczewski UKS Dwójka Morena Gdańsk M14 10 237 Malbork: 01:15:14 (51 / 6)
01:15:14
283 Robert Cekiera AZS AWF Kraków Masters M40 69 238 Ślesin: 01:15:21 (77 / 17)
01:15:21
284 Marcin Makar M20 45 239 Gołdap: 01:15:25 (50 / 5)
01:15:25
285 Karol Fercho LANGE TRI COACH M40 70 240 Malbork: 01:15:27 (53 / 12)
01:15:27
286 Pawel Kolodziejski Go2Tri Szczecin M40 71 241 Nieporęt: 01:15:30 (38 / 9)
01:15:30
287 Jakub Rosiński Ajron Team Triathlon M20 46 242 Malbork: 01:15:33 (54 / 8)
01:15:33
288 Maciej Jagusiak Jagoda Team Maciej Jagusiak M30 74 243 Płock: 01:15:38 (19 / 8)
01:15:38
289 Mateusz Jatczak Łódzki Klub Wysokogórski M30 75 244 Ślesin: 01:15:41 (80 / 31)
01:15:41
290 Michał Kieruzel MK M30 76 245 Płock: 01:15:48 (21 / 9)
01:15:48
291 Artem Maltsev Niezrzeszony M14 11 246 Nieporęt: 01:15:52 (40 / 2)
01:15:52
292 Filip Walotka GVT M40 72 247 Ślesin: 01:16:01 (84 / 18)
01:16:01
293 Paweł Pierożyński TRITON KONIN M40 73 248 Ślesin: 01:16:04 (86 / 20)
01:16:04
294 Michał Iskierko Tridea M30 77 249 Nieporęt: 01:16:10 (42 / 18)
01:16:10
295 Jacek Kozłowski Płockie Towarzystwo Triathlonu DELTA M40 74 250 Płock: 01:16:20 (24 / 8)
01:16:20
296 Łukasz Szymański PersonalTriathlon.pl TriSwimRun M40 75 251 Malbork: 01:16:32 (56 / 13)
01:16:32
297 Piotr Szymański Sekcja Biegowa - OSiR Kleczew M40 76 252 Ślesin: 01:16:37 (88 / 21)
01:16:37
298 Bartosz Ziemiński PTT DELTA M30 78 253 Płock: 01:16:39 (26 / 11)
01:16:39
299 Kamil Osiecki Kuźnia Triathlonu M20 47 254 Nieporęt: 01:16:46 (46 / 10)
01:16:46
300 Tomasz Bujko Triathlon Siedlce Club M30 79 255 Nieporęt: 01:16:48 (47 / 19)
01:16:48
301 Jakub Józefowicz M18 7 256 Ślesin: 01:16:48 (89 / 1)
01:16:48
302 Michał Wesierski Nomanie Nomanie M30 80 257 Gołdap: 01:16:50 (52 / 22)
01:16:50
303 Jacek Dudkiewicz TRINERGY TEAM Gulermak M30 81 258 Nieporęt: 01:17:01 (48 / 20)
01:17:01
304 Adam Krzesak NEON TEAM M40 77 259 Ślesin: 01:17:05 (91 / 23)
01:17:05
305 Piotr Wojciechowski 12tri.pl / Drużyna Wilka M30 82 260 Gołdap: 01:17:06 (55 / 23)
01:17:06
306 Leszek Śledziński Prawie.PRO M30 83 261 Nieporęt: 01:17:09 (49 / 21)
01:17:09
307 Michał Broż TRI for ME www.projektowakb.pl M18 8 262 Ślesin: 01:17:13 (92 / 2)
01:17:13
308 Emil Tomczyk TRITON KONIN M30 84 263 Ślesin: 01:17:13 (93 / 34)
01:17:13
309 Piotr Liber The Luzzers M40 78 264 Nieporęt: 01:17:14 (50 / 11)
01:17:14
310 Joanna Janicka-Jawor F40 11 46 Ślesin: 01:17:17 (94 / 1)
01:17:17
311 Maciej Trębaczkiewicz Night Runners Września M30 85 265 Ślesin: 01:17:18 (95 / 35)
01:17:18
312 Bartosz Antoszewski M30 86 266 Nieporęt: 01:17:19 (52 / 22)
01:17:19
313 Piotr Galanciak ATOS POLSKA / HTF Ludwik Sikorski / Cyklomaniacy.pl M30 87 267 Nieporęt: 01:17:23 (53 / 23)
01:17:23
314 Łukasz Walentynowicz MKS Truso Elbląg M14 12 268 Malbork: 01:17:24 (60 / 7)
01:17:24
315 Klaudia Kąkolecka F16 5 47 Nieporęt: 01:17:36 (54 / 1)
01:17:36
316 Radosław Samselski M30 88 269 Gołdap: 01:17:36 (56 / 24)
01:17:36
317 Andrzej Ignatowicz Tarchomin Triathlon Team M40 79 270 Płock: 01:17:37 (31 / 12)
01:17:37
318 Krzysztof Załubski WARSAW MASTERS TEAM M20 48 271 Nieporęt: 01:17:38 (55 / 12)
01:17:38
319 Tomasz Wojewódzki Tri NEGU M30 89 272 Gołdap: 01:17:40 (57 / 25)
01:17:40
320 Piotr Kolasa M30 90 273 Ślesin: 01:17:43 (97 / 37)
01:17:43
321 Piotr Liszewski MKS Truso Elbląg Triathlon M20 49 274 Malbork: 01:17:43 (61 / 9)
01:17:43
322 Natalia Sadowska TRI TEAM RUMIA F20 11 48 Gołdap: 01:17:46 (58 / 2)
01:17:46
323 Michał Czerwiński M30 91 275 Ślesin: 01:17:50 (98 / 38)
01:17:50
324 Jakub Walczak Zdun Triathlon Team M16 20 276 Ślesin: 01:17:51 (99 / 8)
01:17:51
325 Eliza Marcinkowska Polka Polka F40 12 49 Ślesin: 01:17:52 (100 / 2)
01:17:52
326 Hubert Wypych Iron Dragon Triathlon Zabierzow M14 13 277 Płock: 01:17:52 (33 / 2)
01:17:52
327 Filip Rurak M20 50 278 Nieporęt: 01:17:52 (56 / 13)
01:17:52
328 Bartłomiej Banasiak M20 51 279 Ślesin: 01:17:54 (101 / 15)
01:17:54
329 Paweł Olender Mrongoville family Town Mrągowo M40 80 280 Gołdap: 01:17:57 (59 / 14)
01:17:57
330 Marek Fordoński Trizarza M40 81 281 Malbork: 01:17:58 (62 / 14)
01:17:58
331 Karol Skierkowski M30 92 282 Nieporęt: 01:18:01 (57 / 24)
01:18:01
332 Andrzej Głąb Waniewski Coaching M50 12 283 Malbork: 01:18:03 (63 / 2)
01:18:03
333 Patryk Meier M20 52 284 Ślesin: 01:18:04 (102 / 16)
01:18:04
334 Bartosz Pol Waniewski Coaching M30 93 285 Gołdap: 01:18:06 (60 / 26)
01:18:06
335 Maciej Chmielewski Tridivision Triathlon Team M14 14 286 Malbork: 01:18:08 (64 / 8)
01:18:08
336 Emilia Smoczyńska MBC Team F30 17 50 Malbork: 01:18:10 (65 / 2)
01:18:10
337 Mariusz Stec M30 94 287 Gołdap: 01:18:10 (62 / 27)
01:18:10
338 Mariusz Leszczynski Smashing Pąpkins M40 82 288 Ślesin: 01:18:16 (104 / 24)
01:18:16
339 Zuzanna Tomczak UKS Tri-Team Rumia F16 6 51 Malbork: 01:18:20 (67 / 1)
01:18:20
340 Paweł Jeż M40 83 289 Gołdap: 01:18:21 (64 / 16)
01:18:21
341 Karol Majecki M30 95 290 Ślesin: 01:18:22 (105 / 40)
01:18:22
342 Jarosław Makowski M40 84 291 Ślesin: 01:18:28 (107 / 25)
01:18:28
343 Katarzyna Kalita GLKS Świdnica F30 18 52 Ślesin: 01:18:28 (106 / 5)
01:18:28
344 Michał Piech Ironman Inspiration M20 53 292 Malbork: 01:18:29 (68 / 10)
01:18:29
345 Adam Nozykowski M40 85 293 Płock: 01:18:29 (36 / 13)
01:18:29
346 Filip Aleksandrzak Zdun Triathlon Team M40 86 294 Ślesin: 01:18:31 (108 / 26)
01:18:31
347 Radosław Zaręba M30 96 295 Gołdap: 01:18:31 (65 / 28)
01:18:31
348 Emilia Domańska Kuźnia Triathlonu F30 19 53 Nieporęt: 01:18:32 (60 / 2)
01:18:32
349 Maciej Dubowicz TRITON KONIN M20 54 296 Ślesin: 01:18:33 (109 / 17)
01:18:33
350 Grzegorz Gajaszek M50 13 297 Płock: 01:18:34 (37 / 1)
01:18:34
351 Karol Wachowski AMS Triathlon Bydgoszcz M40 87 298 Płock: 01:18:36 (38 / 14)
01:18:36
352 Piotr Wasilewski M40 88 299 Płock: 01:18:39 (39 / 15)
01:18:39
353 Jakub Matuszczak Zdun Triathlon Team M30 97 300 Płock: 01:18:42 (40 / 14)
01:18:42
354 Marcin Banasiewicz NEON TEAM M40 89 301 Płock: 01:18:51 (41 / 16)
01:18:51
355 Bartosz Celmer Delf Gryfino M14 15 302 Malbork: 01:18:52 (71 / 9)
01:18:52
356 Piotr Chrzan Kolarze z Górki Ciśnij TEAM Prima PC Piotr Chrzan M40 90 303 Malbork: 01:18:53 (72 / 18)
01:18:53
357 Marcin Abramczyk Kriss Coaching / hotelAG M40 91 304 Płock: 01:18:54 (42 / 17)
01:18:54
358 Sergei Maltcev ETT Elbląg Triathlon Team M50 14 305 Gołdap: 01:18:59 (66 / 2)
01:18:59
359 Michał Korzeniecki 200 Procent Tętna Triathlon M20 55 306 Nieporęt: 01:19:05 (61 / 15)
01:19:05
360 Katarzyna Żołnowska Vamos Team F30 20 54 Nieporęt: 01:19:09 (62 / 3)
01:19:09
361 Joanna Jadczak Włocławek Triathlon Team F40 13 55 Ślesin: 01:19:11 (112 / 3)
01:19:11
362 Albert Paderewski M20 56 307 Nieporęt: 01:19:14 (63 / 16)
01:19:14
363 Sławomir Berezowski M50 15 308 Ślesin: 01:19:19 (113 / 4)
01:19:19
364 Adam Wojciechowski TRITON KONIN M20 57 309 Ślesin: 01:19:24 (114 / 19)
01:19:24
365 Kamil Jasinski ekologiawnetrz.pl M30 98 310 Gołdap: 01:19:29 (70 / 30)
01:19:29
366 Marcin Opolski Czerniakowskie Cfaniaki Marcin Opolski M30 99 311 Nieporęt: 01:19:30 (65 / 27)
01:19:30
367 Witold Marciniak Włocławek Triathlon Team WKB Maratończyk Włocławek M40 92 312 Płock: 01:19:33 (45 / 18)
01:19:33
368 Radosław Groszewski TRISWIMRUN GOŁDAP M40 93 313 Malbork: 01:19:35 (74 / 19)
01:19:35
369 Krzysztof Ratajczyk M30 100 314 Ślesin: 01:19:37 (115 / 41)
01:19:37
370 Bartłomiej Kustosz SKU Team M40 94 315 Ślesin: 01:19:43 (117 / 27)
01:19:43
371 Dorota Wszędybył F30 21 56 Ślesin: 01:19:44 (118 / 7)
01:19:44
372 Tymoteusz Kunkel M14 16 316 Malbork: 01:19:44 (75 / 10)
01:19:44
373 Łukasz Kruszka M40 95 317 Ślesin: 01:19:46 (119 / 28)
01:19:46
374 Jaroslaw Wikalinski LUFT TRI TEAM M50 16 318 Malbork: 01:19:49 (76 / 3)
01:19:49
375 Łukasz Galus M40 96 319 Ślesin: 01:19:53 (120 / 29)
01:19:53
376 Katarzyna Sianos Tri Aktywny Piotrków F30 22 57 Ślesin: 01:19:54 (121 / 8)
01:19:54
377 Dominika Stypułkowska 3life team F30 23 58 Gołdap: 01:20:01 (73 / 4)
01:20:01
378 Kamil Szwed M20 58 320 Malbork: 01:20:06 (80 / 11)
01:20:06
379 Joanna Staniszewska SPORTEVO F30 24 59 Ślesin: 01:20:06 (123 / 9)
01:20:06
380 Michał Dembczyński M20 59 321 Malbork: 01:20:10 (81 / 12)
01:20:10
381 Martyna Kijak Triathlon X-Team F16 7 60 Nieporęt: 01:20:11 (68 / 2)
01:20:11
382 Sebastian Kowalski Bigansoft.pl M30 101 322 Nieporęt: 01:20:12 (69 / 29)
01:20:12
383 Zuzanna Tomczak UKS Tri Team Rumia F16 8 61 Gołdap: 01:20:12 (75 / 1)
01:20:12
384 Radosław Żulewski M30 102 323 Płock: 01:20:15 (51 / 16)
01:20:15
385 Łukasz Sekita M30 103 324 Nieporęt: 01:20:15 (70 / 30)
01:20:15
386 Kamil Kasprzyk Hit i Magia M40 97 325 Nieporęt: 01:20:16 (71 / 12)
01:20:16
387 Jan Rażewski Raża Triathlon Team / MKS Delfin Malbork M14 17 326 Malbork: 01:20:17 (82 / 11)
01:20:17
388 Rafal Wieczorek kask jest Cool Kask jest Cool M40 98 327 Ślesin: 01:20:23 (124 / 30)
01:20:23
389 Kajetan Mardosz Y.O. Team Y.O Team M20 60 328 Gołdap: 01:20:25 (76 / 9)
01:20:25
390 Michał Hubczak Artech Forklift M16 21 329 Malbork: 01:20:29 (83 / 7)
01:20:29
391 Cezary Nowak Hit i Magia M40 99 330 Nieporęt: 01:20:31 (73 / 13)
01:20:31
392 Magdalena Ziemińska ETT Elbląg Triathlon Team F40 14 62 Gołdap: 01:20:34 (77 / 1)
01:20:34
393 Zuzanna Kielak F20 12 63 Nieporęt: 01:20:36 (74 / 1)
01:20:36
394 Przemo Manuszak 1983 M30 104 331 Ślesin: 01:20:37 (125 / 42)
01:20:37
395 Sandra Kopiczko F20 13 64 Gołdap: 01:20:41 (78 / 3)
01:20:41
396 Jan Kwintal Rozbiegany Goleniów M40 100 332 Malbork: 01:20:44 (85 / 21)
01:20:44
397 Zdzislaw Kaczyk M50 17 333 Nieporęt: 01:20:46 (76 / 3)
01:20:46
398 Tomasz Deka Beko Team M30 105 334 Płock: 01:20:47 (53 / 18)
01:20:47
399 Zuzanna Czurylo Żeński Klub Biegacza Mateo Dakine Polska F20 14 65 Ślesin: 01:20:48 (126 / 2)
01:20:48
400 Martyna Cabaj F20 15 66 Ślesin: 01:20:49 (127 / 3)
01:20:49
401 Tomasz Brzeziński - M40 101 335 Gołdap: 01:20:52 (79 / 18)
01:20:52
402 Robert Busz M30 106 336 Ślesin: 01:20:55 (128 / 43)
01:20:55
403 Emil Bursiewicz 3T Białystok M30 107 337 Płock: 01:20:55 (54 / 19)
01:20:55
404 Marcin Grzelecki M30 108 338 Gołdap: 01:20:58 (80 / 32)
01:20:58
405 Paweł Zalewski PZU Sport Team M40 102 339 Płock: 01:21:00 (55 / 20)
01:21:00
406 Łukasz Świątek M20 61 340 Nieporęt: 01:21:04 (79 / 18)
01:21:04
407 Dariusz Tymiński Orlen Running Team M50 18 341 Płock: 01:21:06 (56 / 4)
01:21:06
408 Katarzyna Strusińska Mińska Grupa Rowerowa F30 25 67 Gołdap: 01:21:08 (81 / 5)
01:21:08
409 Maciej Maślanko Wola Łokotowa '' Podaj Cegłe FC'' M20 62 342 Płock: 01:21:08 (57 / 6)
01:21:08
410 Piotr Goik Ajron Team Triathlon M20 63 343 Malbork: 01:21:08 (86 / 13)
01:21:08
411 Maurycy Witkowski M20 64 344 Malbork: 01:21:08 (87 / 14)
01:21:08
412 Łukasz Kwiatkowski PULS TRI TEAM M20 65 345 Ślesin: 01:21:09 (129 / 20)
01:21:09
413 Marcel Konieczny M20 66 346 Płock: 01:21:12 (58 / 7)
01:21:12
414 Tomasz Olchowik M40 103 347 Malbork: 01:21:13 (88 / 22)
01:21:13
415 Benedykt Milewski M50 19 348 Ślesin: 01:21:17 (130 / 5)
01:21:17
416 Michael Zalewski CrossFit Białystok M30 109 349 Gołdap: 01:21:17 (82 / 33)
01:21:17
417 Wiktor Krążyński M16 22 350 Ślesin: 01:21:20 (131 / 9)
01:21:20
418 Marcin Czerwiński M30 110 351 Nieporęt: 01:21:22 (81 / 31)
01:21:22
419 Marek Błach Oleśnicka Grupa Triathlonowa M40 104 352 Malbork: 01:21:29 (91 / 23)
01:21:29
420 Karol Pawłowski M30 111 353 Nieporęt: 01:21:30 (82 / 32)
01:21:30
421 Justyna Szymańska F30 26 68 Nieporęt: 01:21:35 (83 / 6)
01:21:35
422 Wojciech Perzyński TRITON KONIN M50 20 354 Ślesin: 01:21:37 (132 / 6)
01:21:37
423 Kacper Wiśniewski Triathlonowa Legnica M20 67 355 Płock: 01:21:38 (59 / 8)
01:21:38
424 Karol Cieśluk M20 68 356 Nieporęt: 01:21:39 (84 / 19)
01:21:39
425 Edyta Litwiniuk TRAINING POINT FIT MAMA F30 27 69 Nieporęt: 01:21:39 (85 / 7)
01:21:39
426 Marcin Kaźmierczak HTF Ludwik Sikorski M40 105 357 Płock: 01:21:40 (60 / 21)
01:21:40
427 Mateusz Onuszko Triathlonowa Legnica M16 23 358 Płock: 01:21:41 (61 / 4)
01:21:41
428 Jacek Horszczaruk Jożin z Bażin Jacek Horszczaruk M50 21 359 Gołdap: 01:21:41 (84 / 3)
01:21:41
429 Dagna Dąbrowska Delf Gryfino F14 3 70 Malbork: 01:21:47 (92 / 3)
01:21:47
430 Pawel Liber The Luzers M40 106 360 Nieporęt: 01:21:50 (86 / 15)
01:21:50
431 Robert Połeć #8ranobasen emp Iława IM M40 107 361 Malbork: 01:22:09 (93 / 24)
01:22:09
432 Mariusz Czwartosz The Luzers M20 69 362 Nieporęt: 01:22:10 (88 / 20)
01:22:10
433 Karol Astrachancew M16 24 363 Nieporęt: 01:22:11 (89 / 4)
01:22:11
434 Marcin Szafraniec Wieliszew Heron Team M40 108 364 Nieporęt: 01:22:12 (90 / 17)
01:22:12
435 Przemek Latos Komunal Partner M20 70 365 Ślesin: 01:22:15 (135 / 21)
01:22:15
436 Grzegorz Borowski NADAKTYWNI ABG ARCHITEKCI M50 22 366 Płock: 01:22:17 (65 / 5)
01:22:17
437 Dominik Bruchajzer PTT DELTA M20 71 367 Malbork: 01:22:21 (95 / 15)
01:22:21
438 Jarosław Wojtowicz M40 109 368 Malbork: 01:22:22 (96 / 25)
01:22:22
439 Maciej Rażewski Raża Triathlon Team M20 72 369 Malbork: 01:22:26 (97 / 16)
01:22:26
440 Oliwia Talkowska 7PRO SIÓDMIAK TEAM F14 4 71 Malbork: 01:22:28 (98 / 4)
01:22:28
441 Rafał Czarnecki M20 73 370 Płock: 01:22:30 (66 / 10)
01:22:30
442 Rafał Brzostowicz M40 110 371 Nieporęt: 01:22:34 (93 / 18)
01:22:34
443 Renata Wojtkowiak Piątkowo na Biegowo Piątkowo na Biegowo F40 15 72 Ślesin: 01:22:37 (137 / 4)
01:22:37
444 Maciej Podsiadło M40 111 372 Płock: 01:22:37 (67 / 22)
01:22:37
445 Katarzyna Maciejewska-Litwin Chełmska Grupa Triathlonu F30 28 73 Gołdap: 01:22:39 (86 / 6)
01:22:39
446 Robert Potoczny Trizarza M40 112 373 Nieporęt: 01:22:40 (94 / 19)
01:22:40
447 Katarzyna Gruszka F30 29 74 Ślesin: 01:22:40 (138 / 11)
01:22:40
448 Ewelina Miernik TRITON KONIN F30 30 75 Ślesin: 01:22:41 (139 / 12)
01:22:41
449 Marcin Murawski CKS Orka Szczecin M30 112 374 Malbork: 01:22:42 (99 / 19)
01:22:42
450 Andrzej Kudosz M40 113 375 Gołdap: 01:22:44 (88 / 19)
01:22:44
451 Izabela Wujkowska 3life team F20 16 76 Gołdap: 01:22:45 (89 / 4)
01:22:45
452 Maciej Michna M30 113 376 Nieporęt: 01:22:45 (95 / 34)
01:22:45
453 Marcin Ziółek The Luzers M40 114 377 Nieporęt: 01:22:46 (97 / 20)
01:22:46
454 Maciej Wesoły Koło Biega Villaro M30 114 378 Ślesin: 01:22:46 (142 / 45)
01:22:46
455 Piotr Orzeszek TriWawa M30 115 379 Nieporęt: 01:22:46 (96 / 35)
01:22:46
456 Wojciech Brzeziński M30 116 380 Ślesin: 01:22:47 (143 / 46)
01:22:47
457 Mateusz Barzyk M40 115 381 Gołdap: 01:22:49 (90 / 20)
01:22:49
458 Patryk Grudniewski M30 117 382 Ślesin: 01:22:53 (144 / 47)
01:22:53
459 Jan Sobieski Kwaśne Żelki M30 118 383 Nieporęt: 01:22:53 (98 / 36)
01:22:53
460 Mateusz Siwy M18 9 384 Ślesin: 01:22:56 (146 / 3)
01:22:56
461 Andrzej Rudziński OSP Jonkowo MŁYNAGO M40 116 385 Malbork: 01:22:59 (102 / 26)
01:22:59
462 Marcin Otkała TRIATHLON LUBLIN TEAM M30 119 386 Malbork: 01:23:03 (103 / 20)
01:23:03
463 Arkadiusz Ryta TRITON KONIN M20 74 387 Ślesin: 01:23:03 (148 / 22)
01:23:03
464 Aleksandra Duda Politechnika Gdańska F20 17 77 Malbork: 01:23:06 (104 / 3)
01:23:06
465 Lukasz Kaczmarek M30 120 388 Płock: 01:23:06 (69 / 21)
01:23:06
466 Katarzyna Warczak TEAMOCHAL F40 16 78 Malbork: 01:23:08 (105 / 2)
01:23:08
467 Szymon Dąbrowski M20 75 389 Malbork: 01:23:18 (106 / 17)
01:23:18
468 Rafal Schleifer M40 117 390 Malbork: 01:23:21 (107 / 27)
01:23:21
469 Mariusz Wielgos M30 121 391 Płock: 01:23:24 (71 / 23)
01:23:24
470 Radosław Gołąb M30 122 392 Gołdap: 01:23:25 (92 / 35)
01:23:25
471 Paweł Żyliński Sponsoring Sport.pl M30 123 393 Malbork: 01:23:27 (109 / 21)
01:23:27
472 Krzysztof Krysiak TriWawa TriWawa M50 23 394 Nieporęt: 01:23:28 (101 / 4)
01:23:28
473 Paweł Wewiórski ETT Elbląg Triathlon Team M40 118 395 Malbork: 01:23:29 (110 / 29)
01:23:29
474 Albin Górski M30 124 396 Płock: 01:23:30 (72 / 24)
01:23:30
475 Marcin Gąsiński M20 76 397 Nieporęt: 01:23:30 (102 / 22)
01:23:30
476 Ignacy Gałuszka M20 77 398 Nieporęt: 01:23:34 (103 / 23)
01:23:34
477 Maciej Palmowski M50 24 399 Płock: 01:23:34 (74 / 6)
01:23:34
478 Piotr Melon M20 78 400 Ślesin: 01:23:35 (150 / 24)
01:23:35
479 Maksymilian Wieczorkiewicz M20 79 401 Ślesin: 01:23:35 (149 / 23)
01:23:35
480 Marzena Oświecińska Tim Małego F30 31 79 Gołdap: 01:23:36 (93 / 7)
01:23:36
481 Magdalena Mickiewicz Indywidualna Praktyka Lekarska Magdalena Mickiewicz F20 18 80 Nieporęt: 01:23:38 (105 / 3)
01:23:38
482 Jakub Zarzycki Krotex Pharm M20 80 402 Gołdap: 01:23:50 (95 / 10)
01:23:50
483 Dariusz Szymański KLUB SPORTOWY SOKÓŁ KLECZEW M50 25 403 Ślesin: 01:23:52 (152 / 8)
01:23:52
484 Ewa Garwolska F30 32 81 Nieporęt: 01:23:55 (107 / 8)
01:23:55
485 Michał Grygiel M20 81 404 Ślesin: 01:23:56 (153 / 25)
01:23:56
486 Kamil Kmita Triathlonowa Legnica M18 10 405 Płock: 01:23:56 (77 / 2)
01:23:56
487 Rafał Sosiński Sportevo M40 119 406 Malbork: 01:23:57 (111 / 30)
01:23:57
488 Marcin Gujski TriPaka M30 125 407 Gołdap: 01:23:59 (97 / 37)
01:23:59
489 Marek Jankowski LIPTON LIPTON M30 126 408 Ślesin: 01:24:03 (154 / 48)
01:24:03
490 Bartosz Prędota Trucht Tarchomin Team M16 25 409 Malbork: 01:24:05 (112 / 8)
01:24:05
491 Dariusz Witczak BIEGAM BY JEŚĆ CIASTKA M40 120 410 Ślesin: 01:24:11 (155 / 33)
01:24:11
492 Adam Tyszer UKS Tri-Team Rumia M30 127 411 Malbork: 01:24:15 (113 / 22)
01:24:15
493 Łukasz Prokop KUŹNIA TRIATHLONU ACCENTURE M20 82 412 Ślesin: 01:24:22 (156 / 26)
01:24:22
494 Beata Sinkiewicz F20 19 82 Ślesin: 01:24:26 (158 / 4)
01:24:26
495 Rafał Piotrowski Nadaktywni M40 121 413 Płock: 01:24:28 (79 / 25)
01:24:28
496 Konrad Lipiec - M40 122 414 Nieporęt: 01:24:38 (110 / 21)
01:24:38
497 Jacek Rozum M20 83 415 Nieporęt: 01:24:38 (111 / 26)
01:24:38
498 Marta Mazur Swim2tri F30 33 83 Malbork: 01:24:45 (115 / 6)
01:24:45
499 Bartłomiej Pieczyński UAM TRIATHLON POZNAŃ M30 128 416 Ślesin: 01:24:45 (159 / 49)
01:24:45
500 Fryderyk Baś M14 18 417 Płock: 01:24:46 (81 / 3)
01:24:46
501 Konrad Will M30 129 418 Nieporęt: 01:24:46 (112 / 38)
01:24:46
502 Artur Malinowski M50 26 419 Malbork: 01:24:47 (116 / 4)
01:24:47
503 Jacek Gruba TRIATHLON BRZOZA niezrzeszony M60 7 420 Ślesin: 01:24:49 (160 / 4)
01:24:49
504 Edward Rejmer Trizarza M40 123 421 Nieporęt: 01:24:52 (114 / 22)
01:24:52
505 Jakub Papaj M20 84 422 Nieporęt: 01:24:55 (115 / 27)
01:24:55
506 Krzysztof Stybaniewicz M40 124 423 Ślesin: 01:24:57 (161 / 34)
01:24:57
507 Krzysztof Krysiak Osiem M50 27 424 Malbork: 01:25:12 (117 / 5)
01:25:12
508 Paula Zarębska F20 20 84 Gołdap: 01:25:13 (99 / 5)
01:25:13
509 Piotr Piechocki M14 19 425 Płock: 01:25:21 (87 / 4)
01:25:21
510 Anna Urbańska-Błaszczyk Kuznia Triathlonu F30 34 85 Ślesin: 01:25:21 (162 / 13)
01:25:21
511 Robert Jurski Dso.pl M30 130 426 Płock: 01:25:27 (89 / 29)
01:25:27
512 Piotr Gruszecki MKS Truso Elbląg M16 26 427 Malbork: 01:25:29 (119 / 9)
01:25:29
513 Dominik Wojciechowski Magic Play M40 125 428 Ślesin: 01:25:31 (165 / 37)
01:25:31
514 Grzegorz Tylak M30 131 429 Malbork: 01:25:34 (120 / 23)
01:25:34
515 Igor Misiewicz M14 20 430 Malbork: 01:25:38 (121 / 12)
01:25:38
516 Joanna Bryzgalska F30 35 86 Ślesin: 01:25:47 (166 / 14)
01:25:47
517 Kamil Dobrzyniak M30 132 431 Malbork: 01:25:48 (122 / 24)
01:25:48
518 Wojciech Kurek ETT Elbląg Triathlon Team M30 133 432 Malbork: 01:25:53 (123 / 25)
01:25:53
519 Marek Antczak M40 126 433 Płock: 01:25:53 (92 / 28)
01:25:53
520 Elżbieta Urbanek Delf Gryfino F40 17 87 Malbork: 01:26:01 (124 / 3)
01:26:01
521 Oliwia Gąsior Triathlonowa Legnica F16 9 88 Płock: 01:26:04 (93 / 2)
01:26:04
522 Stanisław Hubczak Artech Forklift M16 27 434 Malbork: 01:26:05 (125 / 10)
01:26:05
523 Marcin Rosati Mocarni Team M40 127 435 Nieporęt: 01:26:09 (119 / 24)
01:26:09
524 Marcel Wojciechowski M16 28 436 Malbork: 01:26:11 (126 / 11)
01:26:11
525 Joanna Kundzewicz F30 36 89 Nieporęt: 01:26:18 (120 / 10)
01:26:18
526 Agata Kwiatkowska MKS Truso Elbląg F16 10 90 Malbork: 01:26:24 (127 / 3)
01:26:24
527 Ewa Felkel PnB Morsy F40 18 91 Ślesin: 01:26:24 (167 / 6)
01:26:24
528 Wioletta Żywuszko F40 19 92 Malbork: 01:26:25 (128 / 4)
01:26:25
529 Patryk Betcher M30 134 437 Ślesin: 01:26:27 (170 / 50)
01:26:27
530 Paweł Bernacki M30 135 438 Gołdap: 01:26:27 (101 / 38)
01:26:27
531 Alice Reder F40 20 93 Malbork: 01:26:29 (129 / 5)
01:26:29
532 Tomasz Kosieradzki Go2Tri Szczecin M40 128 439 Nieporęt: 01:26:29 (121 / 25)
01:26:29
533 Katarzyna Janas-Kulbiej Kocham Adasia! F20 21 94 Ślesin: 01:26:33 (172 / 5)
01:26:33
534 Michał Józefowicz Janusze biegania M20 85 440 Malbork: 01:26:41 (130 / 18)
01:26:41
535 Julia Małaśnicka F18 3 95 Nieporęt: 01:26:41 (122 / 2)
01:26:41
536 Mariusz Haponiuk M40 129 441 Nieporęt: 01:26:42 (123 / 26)
01:26:42
537 Karina Marszałek Endure Team Endure Team F40 21 96 Malbork: 01:26:43 (131 / 6)
01:26:43
538 Agnieszka Fulczyk F40 22 97 Ślesin: 01:26:44 (173 / 7)
01:26:44
539 Tomasz Grabowski Kuźnia Triathlonu M50 28 442 Płock: 01:26:45 (95 / 7)
01:26:45
540 Piotr Wachnik GCW M30 136 443 Gołdap: 01:26:50 (102 / 39)
01:26:50
541 Jan Bujak Ajron Team Triathlon M20 86 444 Malbork: 01:26:51 (133 / 19)
01:26:51
542 Yury Ponnik Ambasada Rosji Ambasada Rosji M40 130 445 Płock: 01:27:05 (98 / 31)
01:27:05
543 Przemek Pawłowski M30 137 446 Płock: 01:27:09 (100 / 30)
01:27:09
544 Tomasz Ostrowski Triathlon Training Center M30 138 447 Malbork: 01:27:09 (135 / 26)
01:27:09
545 Eliza Matwiejczuk F30 37 98 Malbork: 01:27:15 (136 / 8)
01:27:15
546 Cyprian Ochmański M20 87 448 Malbork: 01:27:16 (137 / 20)
01:27:16
547 Agnieszka Jaroń-Wachułka GRUBA EKIPA F30 38 99 Malbork: 01:27:17 (139 / 9)
01:27:17
548 Arek Jeż GRUPA JEŻ Grupa Jeż M40 131 449 Malbork: 01:27:17 (138 / 31)
01:27:17
549 Adrianna Słoniewicz F30 39 100 Ślesin: 01:27:18 (176 / 15)
01:27:18
550 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M50 29 450 Malbork: 01:27:18 (140 / 7)
01:27:18
551 Piotrek Olejnik M40 132 451 Ślesin: 01:27:26 (177 / 43)
01:27:26
552 Michał Ratyński MBC Team M40 133 452 Nieporęt: 01:27:30 (124 / 27)
01:27:30
553 Mateusz Sobolewski M16 29 453 Płock: 01:27:30 (103 / 6)
01:27:30
554 Piotr Tomszys Asseco Active Team M50 30 454 Nieporęt: 01:27:31 (125 / 6)
01:27:31
555 Katarzyna Pawlak Żelazna Świdnica F40 23 101 Ślesin: 01:27:32 (178 / 8)
01:27:32
556 Marcin Antczak #TeamKalach M40 134 455 Płock: 01:27:36 (104 / 34)
01:27:36
557 Zbigniew Kegel PnB Morsy M50 31 456 Ślesin: 01:27:37 (179 / 9)
01:27:37
558 Sylwia Tyluś Team Biegowy Szczecinek F40 24 102 Ślesin: 01:27:42 (181 / 9)
01:27:42
559 Marcin Kozibroda Team biegowy Szczecinek M40 135 457 Ślesin: 01:27:42 (180 / 44)
01:27:42
560 Zbigniew Lipinski M40 136 458 Ślesin: 01:27:43 (182 / 45)
01:27:43
561 Piotr Wargacki M30 139 459 Malbork: 01:27:47 (144 / 27)
01:27:47
562 Maciej Hartliński M40 137 460 Gołdap: 01:27:49 (105 / 23)
01:27:49
563 Dariusz Mika Triathlon Training Center M40 138 461 Płock: 01:27:49 (105 / 35)
01:27:49
564 Kamil Dominiak TRIGYM SZCZECIN ALEX DEUTSCHLAND GmbH M30 140 462 Malbork: 01:27:52 (145 / 28)
01:27:52
565 Mateusz Ogorzałek M30 141 463 Nieporęt: 01:27:54 (127 / 39)
01:27:54
566 Hubert Zięba M30 142 464 Ślesin: 01:27:56 (183 / 51)
01:27:56
567 Marek Reda M40 139 465 Nieporęt: 01:27:59 (128 / 28)
01:27:59
568 Justyna Grabowska HTF Ludwik Sikorski F40 25 103 Płock: 01:28:00 (106 / 1)
01:28:00
569 Wojciech Smajda M30 143 466 Nieporęt: 01:28:00 (129 / 40)
01:28:00
570 Krystyna Gorzkowska PRO366 F20 22 104 Ślesin: 01:28:01 (184 / 6)
01:28:01
571 Rafał Odelski M30 144 467 Płock: 01:28:01 (107 / 31)
01:28:01
572 Mariusz Jęcz M30 145 468 Ślesin: 01:28:03 (185 / 52)
01:28:03
573 Tomasz Tamborski HTF Ludwik Sikorski M40 140 469 Nieporęt: 01:28:06 (130 / 29)
01:28:06
574 Joanna Piotrowska F30 40 105 Malbork: 01:28:09 (146 / 10)
01:28:09
575 Dariusz Osiński Kuźnia Triathlonu M30 146 470 Nieporęt: 01:28:12 (132 / 41)
01:28:12
576 Jarosław Karabin M30 147 471 Płock: 01:28:17 (108 / 32)
01:28:17
577 Andrzej Marcinek 50upAT M60 8 472 Ślesin: 01:28:20 (186 / 5)
01:28:20
578 Dawid Dubicki PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY M30 148 473 Malbork: 01:28:28 (147 / 29)
01:28:28
579 Robert Kamianka M40 141 474 Malbork: 01:28:28 (148 / 34)
01:28:28
580 Tomek Karwowski M20 88 475 Nieporęt: 01:28:32 (133 / 29)
01:28:32
581 Bartłomiej Świąder M30 149 476 Płock: 01:28:36 (109 / 33)
01:28:36
582 Tomasz Norkowski - M40 142 477 Malbork: 01:28:37 (150 / 36)
01:28:37
583 Adrianna Machnicka Loca People F20 23 106 Ślesin: 01:28:40 (187 / 7)
01:28:40
584 Bartosz Mazurek M30 150 478 Malbork: 01:28:41 (151 / 30)
01:28:41
585 Adam Mazurkiewicz Joy M40 143 479 Płock: 01:28:42 (110 / 36)
01:28:42
586 Iwona Migda TriWise/HEINEKEN Krakow HEINEKEN F40 26 107 Malbork: 01:28:51 (153 / 7)
01:28:51
587 Sylwia Korona PTT DELTA F30 41 108 Płock: 01:28:56 (111 / 3)
01:28:56
588 Rafał Szala M20 89 480 Ślesin: 01:28:56 (189 / 27)
01:28:56
589 Maciej Pluchrat M40 144 481 Ślesin: 01:29:00 (190 / 46)
01:29:00
590 Szymon Włoszek M20 90 482 Malbork: 01:29:06 (154 / 21)
01:29:06
591 Maciej Domagalski M30 151 483 Płock: 01:29:08 (112 / 34)
01:29:08
592 Monika Szombierska Giant Żary Team F30 42 109 Malbork: 01:29:12 (155 / 11)
01:29:12
593 Paweł Wojciechowski Awir Kalisz M40 145 484 Ślesin: 01:29:16 (191 / 47)
01:29:16
594 Agata Stasiowska TriMaliny F30 43 110 Ślesin: 01:29:19 (192 / 16)
01:29:19
595 Daniel Pokorowski Luft Tri Team M40 146 485 Nieporęt: 01:29:20 (139 / 33)
01:29:20
596 Franek Paśko M30 152 486 Płock: 01:29:22 (113 / 35)
01:29:22
597 Maciej Szubert Hornet M40 147 487 Malbork: 01:29:22 (156 / 37)
01:29:22
598 Adam Skibiński M30 153 488 Płock: 01:29:23 (114 / 36)
01:29:23
599 Adam Malcharek Adam Malcharek Adam Malcharek M40 148 489 Nieporęt: 01:29:27 (141 / 35)
01:29:27
600 Tymoteusz Malcharek M14 21 490 Nieporęt: 01:29:28 (143 / 3)
01:29:28
601 Michał Goral AZS UMCS Lublin M40 149 491 Ślesin: 01:29:30 (193 / 48)
01:29:30
602 Rafał Wachułka GRUBA EKIPA M30 154 492 Malbork: 01:29:34 (157 / 31)
01:29:34
603 Andras Czako Trimasters Warszawa M30 155 493 Płock: 01:29:36 (117 / 38)
01:29:36
604 Kacper Pawełczyk OTT Pabianice Ericpol HTF Celironman.pl M30 156 494 Płock: 01:29:36 (119 / 37)
01:29:36
605 Karolina Kołecka F30 44 111 Płock: 01:29:36 (118 / 4)
01:29:36
606 Weronika Skok F16 11 112 Malbork: 01:29:36 (158 / 4)
01:29:36
607 Bohdan Pociej PTT DELTA M60 9 495 Płock: 01:29:38 (120 / 1)
01:29:38
608 Ewa Karpienia CKS-ORKA SZCZECIN F50 2 113 Malbork: 01:29:41 (159 / 1)
01:29:41
609 Andrzej Piasecki Piasecki Concept Piasecki Concept M60 10 496 Płock: 01:29:48 (122 / 2)
01:29:48
610 Paulina Anielak F20 24 114 Ślesin: 01:29:56 (195 / 8)
01:29:56
611 Tomasz Panikowski Olsztyńska Szkółka Triathlonu M30 157 497 Płock: 01:30:07 (124 / 39)
01:30:07
612 Ania Kwiatkowska TRITON KONIN F30 45 115 Ślesin: 01:30:13 (196 / 17)
01:30:13
613 Tomasz Grajnert JTHM Racing Team M30 158 498 Nieporęt: 01:30:13 (144 / 42)
01:30:13
614 Jakub Gnat Trigym Szczecin M40 150 499 Malbork: 01:30:14 (160 / 38)
01:30:14
615 Piotr Kośla M30 159 500 Płock: 01:30:16 (125 / 40)
01:30:16
616 Bartłomiej Sołtysiak M20 91 501 Ślesin: 01:30:17 (197 / 28)
01:30:17
617 Paweł Szumiński M40 151 502 Ślesin: 01:30:24 (198 / 49)
01:30:24
618 Nicolas Maj MKS Truso Elbląg M14 22 503 Malbork: 01:30:25 (161 / 13)
01:30:25
619 Wojciech Cieślik M30 160 504 Płock: 01:30:26 (127 / 41)
01:30:26
620 Kamila Gordon F20 25 116 Płock: 01:30:46 (128 / 4)
01:30:46
621 Marcin Piechocki M40 152 505 Płock: 01:30:48 (129 / 37)
01:30:48
622 Jan Nartowski MORT! M60 11 506 Nieporęt: 01:30:48 (147 / 4)
01:30:48
623 Olaf Lipczyński #runFORsmile M40 153 507 Płock: 01:30:52 (130 / 38)
01:30:52
624 Agnieszka Pyzel KS Pegaz F50 3 117 Nieporęt: 01:30:54 (148 / 1)
01:30:54
625 Tadeusz Popławski weterynek.pl/BIKE U UP/ M50 32 508 Płock: 01:30:55 (131 / 9)
01:30:55
626 Marcin Kujawski HTF Ludwik Sikorski M40 154 509 Płock: 01:30:56 (132 / 39)
01:30:56
627 Miłosz Sosnowski Naprzód Młociny M40 155 510 Nieporęt: 01:30:56 (149 / 37)
01:30:56
628 Jakub Pilch M30 161 511 Malbork: 01:30:58 (162 / 32)
01:30:58
629 Bartek Szkobel PULS TRI TEAM M30 162 512 Nieporęt: 01:31:03 (150 / 43)
01:31:03
630 Andrzej Piotrowski ORTOREH TEAM M40 156 513 Płock: 01:31:04 (134 / 40)
01:31:04
631 Rafał Leszczyński M50 33 514 Nieporęt: 01:31:10 (151 / 7)
01:31:10
632 Jakub Papuga-Szałapski M30 163 515 Nieporęt: 01:31:14 (152 / 44)
01:31:14
633 Dominik Chenczke KmK M40 157 516 Ślesin: 01:31:17 (200 / 50)
01:31:17
634 Wojciech Pupek ATB Sp. Z o.o. M30 164 517 Płock: 01:31:19 (137 / 42)
01:31:19
635 Tomasz Zakrzewski M40 158 518 Nieporęt: 01:31:20 (153 / 38)
01:31:20
636 Tomasz Turek LKS Iskra Jaszkowa M40 159 519 Malbork: 01:31:22 (164 / 40)
01:31:22
637 Jakub Kowalczyk Triclub Warszawa M16 30 520 Płock: 01:31:22 (138 / 8)
01:31:22
638 Michał Baś Warszawa M20 92 521 Nieporęt: 01:31:25 (154 / 31)
01:31:25
639 Nelly Werle F30 46 118 Nieporęt: 01:31:49 (155 / 12)
01:31:49
640 Konrad Biernacki SZYMANOWSKI Triathlon Team Oticon M40 160 522 Nieporęt: 01:31:52 (156 / 39)
01:31:52
641 Wojciech Litwiniuk Extreme Academy Triathlon Team M40 161 523 Nieporęt: 01:31:54 (157 / 40)
01:31:54
642 Maciej Chwiłoc PRACUJ TRI TEAM Grupa Pracuj M40 162 524 Nieporęt: 01:31:58 (158 / 41)
01:31:58
643 Karolina Darnowska 2KD Kochaj życie, Dbaj o siebie F20 26 119 Malbork: 01:32:00 (168 / 6)
01:32:00
644 Jakub Banasik M30 165 525 Płock: 01:32:12 (141 / 43)
01:32:12
645 Maciej Graczykowski M20 93 526 Malbork: 01:32:19 (169 / 22)
01:32:19
646 Mateusz Pękala M30 166 527 Nieporęt: 01:32:23 (159 / 45)
01:32:23
647 Tomasz Zawadzki M30 167 528 Malbork: 01:32:24 (171 / 33)
01:32:24
648 Joasia Ligęza Smashing PĄpkins F40 27 120 Płock: 01:32:25 (142 / 3)
01:32:25
649 Hubert Walczak MKS Truso Elbląg Triathlon M14 23 529 Malbork: 01:32:31 (172 / 14)
01:32:31
650 Arkadiusz Hrynkiewicz-Sudnik M40 163 530 Płock: 01:32:50 (143 / 42)
01:32:50
651 Sylwia Gawrych NADAKTYWNI Białystok F30 47 121 Płock: 01:32:52 (145 / 5)
01:32:52
652 Tomasz Biernacki M40 164 531 Płock: 01:32:52 (144 / 44)
01:32:52
653 Piotr Hanuszewski M30 168 532 Płock: 01:32:55 (147 / 44)
01:32:55
654 Robert Kułtoniak MOWI M40 165 533 Malbork: 01:32:55 (173 / 41)
01:32:55
655 Małgorzata Kolęda F30 48 122 Gołdap: 01:33:03 (111 / 8)
01:33:03
656 Sławomir Uciechowski M50 34 534 Ślesin: 01:33:04 (201 / 10)
01:33:04
657 Łukasz Zabrocki Press glass biegamy i wspieramy M30 169 535 Malbork: 01:33:09 (174 / 34)
01:33:09
658 Jacek Chmielewski 4stres M50 35 536 Nieporęt: 01:33:09 (162 / 8)
01:33:09
659 Maja Smolińska F20 27 123 Płock: 01:33:09 (148 / 5)
01:33:09
660 Jakub Konarski Warszawiaky Warszawiaky M40 166 537 Nieporęt: 01:33:10 (163 / 43)
01:33:10
661 Krzysztof Lipko M20 94 538 Malbork: 01:33:16 (175 / 23)
01:33:16
662 Monika Żelasko F40 28 124 Gołdap: 01:33:18 (112 / 3)
01:33:18
663 Anna Satkowska F18 4 125 Nieporęt: 01:33:20 (165 / 3)
01:33:20
664 Paweł Stemporowski M18 11 539 Ślesin: 01:33:23 (203 / 4)
01:33:23
665 Tomasz Kowalczyk Słupsk M40 167 540 Nieporęt: 01:33:28 (166 / 44)
01:33:28
666 Monika Głowacka F40 29 126 Ślesin: 01:33:35 (204 / 11)
01:33:35
667 Ewa Kołodziejczyk PULS TRI TEAM F30 49 127 Nieporęt: 01:33:35 (168 / 13)
01:33:35
668 Marcin Karasiński M20 95 541 Nieporęt: 01:33:37 (169 / 34)
01:33:37
669 Wiktoria Kieturakis F20 28 128 Malbork: 01:33:45 (176 / 7)
01:33:45
670 Wojciech Prządka M30 170 542 Ślesin: 01:33:47 (205 / 53)
01:33:47
671 Anna Kaźmierczak F30 50 129 Nieporęt: 01:33:54 (170 / 14)
01:33:54
672 Bartosz Pietras M30 171 543 Nieporęt: 01:33:56 (171 / 46)
01:33:56
673 Mateusz Wcisłek Zdun Triathlon Team M30 172 544 Ślesin: 01:33:57 (206 / 54)
01:33:57
674 Adam Borkowski SAMURAJ Konin M30 173 545 Ślesin: 01:34:05 (207 / 55)
01:34:05
675 Waldemar Kwidziński M40 168 546 Malbork: 01:34:06 (177 / 42)
01:34:06
676 Karolina Szymańska F40 30 130 Nieporęt: 01:34:08 (172 / 3)
01:34:08
677 Dorota Interewicz I ALO Gdynia F50 4 131 Gołdap: 01:34:09 (114 / 2)
01:34:09
678 Daniel Mielczarek WWW.DIAG.PL DIAGNOSTYKA LABORATORIA MEDYCZNE M40 169 547 Płock: 01:34:10 (153 / 46)
01:34:10
679 Marta Stolarska F30 51 132 Gołdap: 01:34:20 (115 / 9)
01:34:20
680 Paweł Sulkowski SoftHard Systemy Informatyczne M30 174 548 Płock: 01:34:21 (154 / 45)
01:34:21
681 Paweł Wójcik M30 175 549 Nieporęt: 01:34:22 (174 / 47)
01:34:22
682 Jarosław Szulc SzulcTeam M40 170 550 Malbork: 01:34:26 (178 / 43)
01:34:26
683 Karolina Zielińska TriBoars F20 29 133 Malbork: 01:34:29 (179 / 8)
01:34:29
684 Robert Ciechomski BH Iron Man GRB Team Grb Polska Łukasz Woźniak M50 36 551 Malbork: 01:34:33 (180 / 8)
01:34:33
685 Ionut Scarlat M40 171 552 Nieporęt: 01:34:37 (175 / 45)
01:34:37
686 Aleksandra Siwy F14 5 134 Ślesin: 01:34:42 (209 / 1)
01:34:42
687 Arek Kowalczyk M40 172 553 Ślesin: 01:34:46 (210 / 51)
01:34:46
688 Jerzy Horbaty Warsaw Triathlon Team M50 37 554 Nieporęt: 01:34:46 (176 / 9)
01:34:46
689 Maciej Rosoł M20 96 555 Nieporęt: 01:34:49 (177 / 35)
01:34:49
690 Dawid Boniśniak M40 173 556 Malbork: 01:34:51 (181 / 44)
01:34:51
691 Grzegorz Kazimierski OmegaBruk OmegaBruk M30 176 557 Płock: 01:34:58 (156 / 46)
01:34:58
692 Maciej Jakubiak M30 177 558 Nieporęt: 01:35:01 (178 / 48)
01:35:01
693 Tomasz Chudak #teamb3 B3 Consulting Poland M40 174 559 Nieporęt: 01:35:15 (179 / 46)
01:35:15
694 Paulina Chmiel PULS TRI TEAM "SALUS" F30 52 135 Gołdap: 01:35:16 (117 / 10)
01:35:16
695 Paweł Dudziński M40 175 560 Nieporęt: 01:35:16 (180 / 47)
01:35:16
696 Konrad Szypszak Calisthenics Płock M40 176 561 Nieporęt: 01:35:22 (181 / 48)
01:35:22
697 Marcel Kowalik Drużyna Grubego Misia M16 31 562 Ślesin: 01:35:24 (211 / 12)
01:35:24
698 Mateusz Wnuk Pędzące Leniwce M30 178 563 Ślesin: 01:35:26 (212 / 56)
01:35:26
699 Sylwia Górecka Kuźnia Triathlonu F40 31 136 Ślesin: 01:35:27 (213 / 12)
01:35:27
700 Tomasz Muskała M40 177 564 Nieporęt: 01:35:29 (182 / 49)
01:35:29
701 Konrad Szulborski M30 179 565 Nieporęt: 01:35:30 (183 / 49)
01:35:30
702 Agnieszka Gizelska Piątkowo na Biegowo Piątkowo na Biegowo F40 32 137 Ślesin: 01:35:34 (214 / 13)
01:35:34
703 Michał Ożibko Michał Ożibko Michał Ożibko M30 180 566 Malbork: 01:35:38 (183 / 35)
01:35:38
704 Linus Lewandowski Homokomando M20 97 567 Malbork: 01:35:40 (184 / 24)
01:35:40
705 Mateusz Kamiński Tri Aktywny Piotrków M30 181 568 Nieporęt: 01:35:43 (184 / 50)
01:35:43
706 Katarzyna Zięba F30 53 138 Ślesin: 01:35:54 (215 / 18)
01:35:54
707 Zuzanna Jankowska Myszojeleń F20 30 139 Płock: 01:36:09 (164 / 7)
01:36:09
708 Marta Szul TRICLUB F30 54 140 Nieporęt: 01:36:14 (185 / 15)
01:36:14
709 Natalia Bruska F30 55 141 Malbork: 01:36:31 (185 / 12)
01:36:31
710 Wioletta Żurawska Kolarze z Górki Ciśnij TEAM Prima PC Piotr Chrzan F40 33 142 Malbork: 01:36:32 (186 / 9)
01:36:32
711 Tomislaw Stefaniak Arena Ruchu Monika Stefaniak Arena Ruchu Monika Stefaniak M50 38 569 Ślesin: 01:36:34 (216 / 12)
01:36:34
712 Wojciech Janicki M50 39 570 Płock: 01:36:35 (166 / 11)
01:36:35
713 Łukasz Obrał www.prawo-porady.pl chaos team M40 178 571 Malbork: 01:36:39 (187 / 45)
01:36:39
714 Piotr Gizelski PnB MORSY Poznań Strefa Smaku Piotr Gizelski M50 40 572 Ślesin: 01:36:41 (217 / 13)
01:36:41
715 Agnieszka Jagas HTF Ludwik Sikorski F40 34 143 Ślesin: 01:36:58 (218 / 14)
01:36:58
716 Piotr Bartkiewicz Straight from the couch M40 179 573 Płock: 01:37:01 (167 / 51)
01:37:01
717 Mariusz Charubin NSZ M40 180 574 Malbork: 01:37:24 (189 / 46)
01:37:24
718 Barbara Wójcik F30 56 144 Malbork: 01:37:25 (190 / 13)
01:37:25
719 Radek Gasza M50 41 575 Ślesin: 01:37:33 (219 / 14)
01:37:33
720 Kamil Orzechowski M20 98 576 Nieporęt: 01:37:35 (189 / 36)
01:37:35
721 Yuriy Danylchenko Masters of Tri M40 181 577 Płock: 01:37:50 (169 / 53)
01:37:50
722 Miłosz Matusiak MKS Truso Elbląg M18 12 578 Malbork: 01:37:56 (192 / 5)
01:37:56
723 Krystian Śliwiński M30 182 579 Malbork: 01:37:58 (193 / 36)
01:37:58
724 Tomasz Gebel M40 182 580 Płock: 01:38:04 (170 / 54)
01:38:04
725 Tomasz Jarczewski Bio Tom M30 183 581 Malbork: 01:38:04 (194 / 37)
01:38:04
726 Rafał Rola M30 184 582 Płock: 01:38:07 (171 / 47)
01:38:07
727 Emilia Klimas Triathlonowa Legnica F16 12 145 Płock: 01:38:08 (172 / 3)
01:38:08
728 Jakub Klawikowski M20 99 583 Malbork: 01:38:12 (195 / 25)
01:38:12
729 Włodzimierz Dzięcioł M40 183 584 Nieporęt: 01:38:21 (190 / 51)
01:38:21
730 Paweł Deska Nadto się jadło. M40 184 585 Malbork: 01:38:32 (197 / 47)
01:38:32
731 Olga Gretka PULS TRI TEAM F30 57 146 Nieporęt: 01:38:37 (192 / 17)
01:38:37
732 Michał Modrzejewski M30 185 586 Nieporęt: 01:38:44 (193 / 53)
01:38:44
733 Przemysław Nasiłowski M30 186 587 Nieporęt: 01:38:51 (194 / 54)
01:38:51
734 Ryszard Omieliańczyk Nadaktywni M50 42 588 Gołdap: 01:38:56 (119 / 7)
01:38:56
735 Dorota Grodecka Drużyna Cyborga F40 35 147 Nieporęt: 01:39:07 (196 / 6)
01:39:07
736 Andrzej Chmiel PULS TRI TEAM REHOP M60 12 589 Gołdap: 01:39:08 (120 / 3)
01:39:08
737 Magdalena Szulc Szulc Team F40 36 148 Malbork: 01:39:09 (199 / 11)
01:39:09
738 Katarzyna Czapińska F30 58 149 Nieporęt: 01:39:12 (197 / 18)
01:39:12
739 Grzegorz Gąsiorowski M40 185 590 Ślesin: 01:39:15 (220 / 52)
01:39:15
740 Daniel Kontakiewicz M40 186 591 Gołdap: 01:39:18 (121 / 27)
01:39:18
741 Krzysztof Niecko KInO REKIN M30 187 592 Malbork: 01:39:24 (200 / 38)
01:39:24
742 Bartosz Mańkowski M30 188 593 Nieporęt: 01:39:26 (198 / 55)
01:39:26
743 Michał Zaborowski 4F Kumple Warszawa 4F M30 189 594 Płock: 01:39:26 (174 / 48)
01:39:26
744 Zuzanna Pieczyńska GTT Diament Gniezno F20 31 150 Malbork: 01:39:30 (201 / 9)
01:39:30
745 Krzysztof Kora M30 190 595 Malbork: 01:39:32 (202 / 39)
01:39:32
746 Marcel Skierkowski M30 191 596 Ślesin: 01:39:38 (221 / 57)
01:39:38
747 Wojciech Rewczuk Deloitte Adventure Team M30 192 597 Płock: 01:39:44 (175 / 49)
01:39:44
748 Anna Wnuk WARSAW MASTERS TEAM/ CTS Czaja F50 5 151 Nieporęt: 01:39:51 (199 / 2)
01:39:51
749 Anna Pietrzak Muscle Clinic F20 32 152 Nieporęt: 01:40:09 (202 / 6)
01:40:09
750 Marcin Zduniak Biegam Na Tarchominie M40 187 598 Nieporęt: 01:40:29 (203 / 52)
01:40:29
751 Tadeusz Kosmowski TK Consulting M30 193 599 Płock: 01:40:31 (180 / 51)
01:40:31
752 Marzena Kordala-Kidrycka F30 59 153 Gołdap: 01:40:33 (123 / 12)
01:40:33
753 Joanna Ciemna F40 37 154 Malbork: 01:40:39 (204 / 12)
01:40:39
754 Wojciech Laskowski M40 188 600 Malbork: 01:40:50 (205 / 48)
01:40:50
755 Grzegorz Pichłacz GregorGMZK-team M40 189 601 Malbork: 01:40:51 (206 / 49)
01:40:51
756 Katarzyna Werle F20 33 155 Nieporęt: 01:41:08 (205 / 7)
01:41:08
757 Tomasz Romanowski M20 100 602 Płock: 01:41:09 (181 / 19)
01:41:09
758 Sylwia Narewska Nadaktywni F30 60 156 Płock: 01:41:17 (182 / 9)
01:41:17
759 Grzegorz Pawłowski PKN ORLEN PKN ORLEN M40 190 603 Płock: 01:41:19 (184 / 55)
01:41:19
760 Aleksander Tabor M20 101 604 Ślesin: 01:41:29 (222 / 29)
01:41:29
761 Adam Witkowski M40 191 605 Nieporęt: 01:41:29 (206 / 53)
01:41:29
762 Tomasz Szmidla M14 24 606 Nieporęt: 01:41:48 (207 / 4)
01:41:48
763 Anna Dwojaczna-Chrapkowska Włocławek Triathlon Team F30 61 157 Malbork: 01:41:54 (208 / 15)
01:41:54
764 Marcel Chrapkowski Włocławek Triathlon Team M30 194 607 Malbork: 01:41:55 (209 / 40)
01:41:55
765 Paweł Jaryst TRIHOLIC M40 192 608 Gołdap: 01:42:00 (125 / 28)
01:42:00
766 Dariusz Ziółkowski M40 193 609 Nieporęt: 01:42:04 (208 / 54)
01:42:04
767 Justyna Bardzel F30 62 158 Nieporęt: 01:42:09 (209 / 19)
01:42:09
768 Janusz Meissner M50 43 610 Nieporęt: 01:42:19 (210 / 11)
01:42:19
769 Paweł Nitschka M40 194 611 Gołdap: 01:42:25 (126 / 29)
01:42:25
770 Mirka Osuch F50 6 159 Malbork: 01:42:26 (210 / 3)
01:42:26
771 Przemysław Adamski Active Runners Płock Active Runners Płock M20 102 612 Płock: 01:42:28 (186 / 20)
01:42:28
772 Paweł Wachułka M40 195 613 Malbork: 01:42:39 (211 / 50)
01:42:39
773 Robert Zymliński HEART ATTACK M50 44 614 Malbork: 01:42:44 (212 / 10)
01:42:44
774 Paweł Maciej Prucnal M40 196 615 Nieporęt: 01:42:53 (211 / 55)
01:42:53
775 Katarzyna Pius F30 63 160 Płock: 01:43:02 (187 / 10)
01:43:02
776 Paulina Nilsson #teamb3 F30 64 161 Nieporęt: 01:43:13 (212 / 20)
01:43:13
777 Robert Janicki M40 197 616 Ślesin: 01:43:17 (224 / 53)
01:43:17
778 Dota Szymborska ONEGINETATOPA F40 38 162 Malbork: 01:43:17 (215 / 13)
01:43:17
779 Katarzyna Korobczyńska F20 34 163 Malbork: 01:43:37 (217 / 10)
01:43:37
780 Alfred Dudek 1956 M60 13 617 Malbork: 01:43:37 (216 / 4)
01:43:37
781 Mateusz Kiciński M20 103 618 Płock: 01:43:38 (189 / 21)
01:43:38
782 Mariusz Gajewski MBC - Maciej Bodnar Coaching M40 198 619 Płock: 01:43:50 (190 / 56)
01:43:50
783 Łukasz Wyrwas Pan Pan M40 199 620 Płock: 01:44:02 (191 / 57)
01:44:02
784 Sabina Chrapan MKS Truso Elbląg F14 6 164 Malbork: 01:44:04 (219 / 5)
01:44:04
785 Urszula Wyrwas F40 39 165 Płock: 01:44:07 (192 / 9)
01:44:07
786 Anna Skrzypniak F20 35 166 Ślesin: 01:44:12 (225 / 9)
01:44:12
787 Krzysztof Urbaniak - - M30 195 621 Malbork: 01:44:14 (220 / 41)
01:44:14
788 Wiktor Niemczyk M18 13 622 Malbork: 01:44:22 (221 / 6)
01:44:22
789 Jan Wagner M16 32 623 Nieporęt: 01:44:22 (215 / 5)
01:44:22
790 Karolina Jóźko F30 65 167 Nieporęt: 01:44:35 (218 / 21)
01:44:35
791 Rafał Wagner M40 200 624 Nieporęt: 01:44:38 (219 / 57)
01:44:38
792 Kuba Lewandowski M30 196 625 Płock: 01:44:45 (195 / 53)
01:44:45
793 Marcin Tarka M40 201 626 Płock: 01:44:52 (197 / 58)
01:44:52
794 Piotr Polens M30 197 627 Nieporęt: 01:45:26 (221 / 56)
01:45:26
795 Wiktoria Lewandowska F18 5 168 Malbork: 01:45:29 (223 / 3)
01:45:29
796 Agnieszka Zięba Dzierzgoń Team F30 66 169 Malbork: 01:45:36 (224 / 17)
01:45:36
797 Katarzyna Balkiewicz F30 67 170 Ślesin: 01:45:36 (227 / 19)
01:45:36
798 Dorota Maciejec F40 40 171 Malbork: 01:45:48 (225 / 14)
01:45:48
799 Dominik Uss M40 202 628 Nieporęt: 01:45:56 (222 / 58)
01:45:56
800 Julita Straszak F20 36 172 Płock: 01:46:13 (200 / 9)
01:46:13
801 Julia Baranowska F20 37 173 Płock: 01:46:26 (204 / 10)
01:46:26
802 Piotr Fogiel KW WARSZAWA M40 203 629 Gołdap: 01:46:29 (128 / 30)
01:46:29
803 Lucyna Łukaszów KInO REKIN F40 41 174 Malbork: 01:46:30 (226 / 15)
01:46:30
804 Sylwia Makarewicz F40 42 175 Malbork: 01:46:58 (227 / 16)
01:46:58
805 Sylwia Szpakiewicz F30 68 176 Płock: 01:46:59 (205 / 11)
01:46:59
806 Stanislaw Zajfert Towarzystwo Sportowe ''Koziolek'' M60 14 630 Płock: 01:47:05 (206 / 5)
01:47:05
807 Jerzy Goleniowski M50 45 631 Malbork: 01:47:37 (228 / 14)
01:47:37
808 Piotr Myśliwiec M40 204 632 Nieporęt: 01:47:38 (223 / 59)
01:47:38
809 Tomasz Ruszczak M40 205 633 Płock: 01:47:44 (207 / 60)
01:47:44
810 Piotr Owczarek M50 46 634 Płock: 01:47:45 (208 / 13)
01:47:45
811 Mateusz Gołuch M20 104 635 Nieporęt: 01:48:37 (225 / 38)
01:48:37
812 Tomasz Trześniowski DSSE M30 198 636 Malbork: 01:48:45 (229 / 42)
01:48:45
813 Adam Kozuch M40 206 637 Malbork: 01:48:52 (230 / 51)
01:48:52
814 Sławomir Pogorzelski M50 47 638 Malbork: 01:48:52 (231 / 15)
01:48:52
815 Andrzej Myśliwiec M60 15 639 Nieporęt: 01:48:58 (226 / 5)
01:48:58
816 Agnieszka Gałązka Akademia Sportu Medyk Łomża F40 43 177 Nieporęt: 01:49:01 (227 / 10)
01:49:01
817 Wojciech Michalec STREET RUN RADOM M50 48 640 Płock: 01:49:23 (212 / 15)
01:49:23
818 Marcin Bawor M40 207 641 Gołdap: 01:49:26 (129 / 31)
01:49:26
819 Bartosz Michalski M20 105 642 Nieporęt: 01:49:35 (229 / 39)
01:49:35
820 Aleksandra Marczyńska Kuźnia Triathlonu F30 69 178 Nieporęt: 01:49:35 (228 / 23)
01:49:35
821 Romualda Kosmatka F50 7 179 Gołdap: 01:49:41 (130 / 3)
01:49:41
822 Tomasz Mielczarek M30 199 643 Płock: 01:49:49 (214 / 54)
01:49:49
823 Arkadiusz Zakaszewski M30 200 644 Malbork: 01:49:56 (232 / 43)
01:49:56
824 Sebastian Sieńko M30 201 645 Nieporęt: 01:50:07 (230 / 57)
01:50:07
825 Henryk Juchniewicz TOJAH M50 49 646 Malbork: 01:50:19 (233 / 16)
01:50:19
826 Andrzej Musiał M30 202 647 Płock: 01:50:35 (216 / 55)
01:50:35
827 Aneta Łatanik F40 44 180 Malbork: 01:50:43 (234 / 17)
01:50:43
828 Paulina Nowicka #teamb3 B3 Consulting Poland F30 70 181 Nieporęt: 01:51:14 (231 / 24)
01:51:14
829 Karolina Frankiewicz Iron Team F30 71 182 Malbork: 01:51:43 (235 / 18)
01:51:43
830 Łukasz Ogórek M30 203 648 Malbork: 01:51:48 (236 / 44)
01:51:48
831 Bogdan Tomaszewicz M50 50 649 Malbork: 01:52:22 (237 / 17)
01:52:22
832 Renata Izdebska F60 1 183 Nieporęt: 01:52:25 (232 / 1)
01:52:25
833 Małgorzata Bobrowska F30 72 184 Płock: 01:52:27 (217 / 13)
01:52:27
834 Anna Gruzd Trucht Tarchomin Team F40 45 185 Płock: 01:52:38 (218 / 12)
01:52:38
835 Grzegorz Kulągowski M50 51 650 Płock: 01:52:49 (219 / 17)
01:52:49
836 Kacper Miazga Y.O. Team Y.O. Team M20 106 651 Gołdap: 01:53:41 (132 / 11)
01:53:41
837 Magda Mazurkiewicz BabyCare & KidsCollege Magda Mazurkiewicz F40 46 186 Płock: 01:53:50 (220 / 13)
01:53:50
838 Marcin Tarczyński TARCZA BIEGA M40 208 652 Nieporęt: 01:53:59 (233 / 60)
01:53:59
839 Sylwia Krawczuk F30 73 187 Płock: 01:55:23 (223 / 14)
01:55:23
840 Przemysław Fusik M30 204 653 Płock: 01:55:27 (224 / 56)
01:55:27
841 Tomasz Wajszczak M40 209 654 Płock: 01:56:00 (225 / 63)
01:56:00
842 Malgorzata Stajer F40 47 188 Ślesin: 01:56:03 (231 / 15)
01:56:03
843 Tomasz Żurek M20 107 655 Ślesin: 01:56:31 (232 / 31)
01:56:31
844 Patrycja Pupek F30 74 189 Malbork: 01:56:54 (238 / 19)
01:56:54
845 Anna Chanas F30 75 190 Nieporęt: 01:57:36 (236 / 25)
01:57:36
846 Dariusz Król Dariusz Król Dariusz Król M30 205 656 Płock: 01:58:12 (226 / 57)
01:58:12
847 Anna Janicka F30 76 191 Malbork: 01:58:21 (239 / 20)
01:58:21
848 Martyna Bąk-Stępień F30 77 192 Płock: 01:58:34 (227 / 15)
01:58:34
849 Jarosław Juszczyk M40 210 657 Płock: 01:58:34 (228 / 64)
01:58:34
850 Marek Szczepański TRICLUB M40 211 658 Nieporęt: 01:59:17 (237 / 61)
01:59:17
851 Magdalena Wołosz F40 48 193 Płock: 02:00:13 (229 / 15)
02:00:13
852 Małgorzata Okrzesik WARTA F50 8 194 Nieporęt: 02:05:17 (239 / 3)
02:05:17
853 Urszula Klawikowska F20 38 195 Malbork: 02:06:01 (240 / 11)
02:06:01
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon