Garmin Iron Triathlon 2015 - dystans 1/4 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Marcin Ławicki LABOSPORT Team MTS Lubin / CCC M25 1 1 Piaseczno: 01:55:12 (1 / 1)
Ślesin: 01:59:23 (1 / 1)
Radków: 02:16:15 (1 / 1)
Gołdap: 02:01:04 (2 / 1)
08:11:54
2 Filip Przymusiński UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, Szpot, Compressport, Zerod, Squeezy, Labosport :D M30 1 2 Piaseczno: 02:02:19 (7 / 3)
Ślesin: 02:01:02 (2 / 1)
Radków: 02:17:03 (2 / 1)
Stężyca: 02:03:37 (2 / 2)
Gołdap: 02:00:25 (1 / 1)
08:20:49 00:08:55
3 Adam Głogowski TRI Warrior M18 1 3 Ślesin: 02:04:20 (6 / 2)
Radków: 02:20:23 (3 / 1)
Stężyca: 02:04:40 (3 / 1)
Gołdap: 02:02:16 (3 / 1)
08:31:39 00:19:45
4 Zbigniew Gucwa GVT M25 2 4 Piaseczno: 02:09:31 (14 / 3)
Ślesin: 02:06:34 (7 / 2)
Radków: 02:23:47 (6 / 2)
Gołdap: 02:09:58 (8 / 3)
08:49:50 00:37:56
5 Paweł Sowiński Kuźnia Triathlonu M30 2 5 Piaseczno: 02:10:25 (17 / 7)
Ślesin: 02:11:33 (13 / 4)
Radków: 02:29:05 (11 / 3)
Gołdap: 02:10:57 (10 / 4)
09:02:00 00:50:06
6 Paweł Chorolewski MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M25 3 6 Piaseczno: 02:13:11 (23 / 7)
Radków: 02:32:29 (19 / 5)
Stężyca: 02:13:16 (7 / 2)
Gołdap: 02:10:57 (11 / 4)
09:09:53 00:57:59
7 Bartłomiej Buczek GVT M25 4 7 Piaseczno: 02:14:13 (26 / 9)
Ślesin: 02:10:23 (10 / 4)
Radków: 02:30:01 (14 / 3)
Stężyca: 02:19:29 (19 / 5)
09:14:06 01:02:12
8 Kacper Żmuda M18 2 8 Piaseczno: 02:15:04 (31 / 5)
Ślesin: 02:16:38 (33 / 4)
Radków: 02:32:55 (21 / 5)
Stężyca: 02:22:25 (39 / 4)
Gołdap: 02:14:46 (20 / 4)
09:19:23 01:07:29
9 Marcin Markiewicz LABOSPORT Team M40 1 9 Piaseczno: 02:14:35 (28 / 3)
Radków: 02:34:00 (23 / 1)
Stężyca: 02:17:23 (13 / 2)
Gołdap: 02:13:34 (14 / 2)
09:19:32 01:07:38
10 Michał Nawracaj AT Team M25 5 10 Piaseczno: 02:10:58 (20 / 6)
Ślesin: 02:21:47 (56 / 11)
Stężyca: 02:14:25 (10 / 3)
Gołdap: 02:06:54 (5 / 2)
09:20:46 01:08:52
11 Dominik Pikorski 3WATERS, OLSH M18 3 11 Piaseczno: 02:15:27 (32 / 6)
Radków: 02:32:15 (18 / 4)
Stężyca: 02:21:01 (32 / 3)
Gołdap: 02:12:44 (13 / 3)
09:21:27 01:09:33
12 Maciej Smoczyński 3Flow Triathlon Team M30 3 12 Ślesin: 02:15:40 (30 / 8)
Radków: 02:34:36 (26 / 6)
Stężyca: 02:17:11 (12 / 4)
Gołdap: 02:20:48 (38 / 7)
09:28:15 01:16:21
13 Mariusz Młotkowski 4RUN Team Piła M40 2 13 Piaseczno: 02:17:49 (49 / 11)
Ślesin: 02:16:49 (34 / 8)
Radków: 02:39:28 (31 / 3)
Stężyca: 02:20:14 (25 / 4)
Gołdap: 02:16:14 (24 / 6)
09:30:20 01:18:26
14 Tomasz Wojciechowski Trinergy/TOM-CAR KONIN M45 1 14 Piaseczno: 02:24:19 (82 / 4)
Ślesin: 02:18:20 (38 / 1)
Radków: 02:41:11 (36 / 2)
Stężyca: 02:19:40 (20 / 1)
Gołdap: 02:14:25 (19 / 1)
09:33:36 01:21:42
15 Mateusz Koper Eaton Triathlon Team M25 6 15 Ślesin: 02:19:03 (43 / 8)
Radków: 02:46:27 (50 / 12)
Stężyca: 02:18:23 (15 / 4)
Gołdap: 02:16:03 (22 / 5)
09:39:56 01:28:02
16 Marcin Zięba Kuźnia Triathlonu M35 1 16 Piaseczno: 02:18:20 (54 / 10)
Radków: 02:44:23 (44 / 11)
Stężyca: 02:25:32 (58 / 16)
Gołdap: 02:18:04 (31 / 5)
09:46:19 01:34:25
17 Sebastian Chojnowski Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 7 17 Piaseczno: 02:21:59 (71 / 10)
Ślesin: 02:27:46 (104 / 14)
Radków: 02:35:59 (27 / 7)
Stężyca: 02:25:32 (57 / 9)
09:51:16 01:39:22
18 Jakub Natkaniec M35 2 18 Piaseczno: 02:20:58 (69 / 13)
Ślesin: 02:18:36 (40 / 9)
Radków: 02:50:31 (62 / 17)
Stężyca: 02:25:34 (59 / 17)
09:55:39 01:43:45
19 Jacek Swędrowski PROGRESS DESIGN M35 3 19 Piaseczno: 02:26:34 (93 / 20)
Ślesin: 02:20:52 (53 / 12)
Radków: 02:44:55 (46 / 12)
Stężyca: 02:24:14 (49 / 12)
09:56:35 01:44:41
20 Grzegorz Witkowski LABOSPORT / TRI4FUN Witkowscy Dental Clinic M35 4 20 Ślesin: 02:21:01 (55 / 14)
Radków: 02:49:48 (60 / 16)
Stężyca: 02:29:21 (85 / 26)
Gołdap: 02:19:31 (36 / 7)
09:59:41 01:47:47
21 Radosław Groszewski TRI NEGU M35 5 21 Piaseczno: 02:24:37 (85 / 18)
Ślesin: 02:24:20 (77 / 19)
Radków: 02:45:10 (48 / 13)
Stężyca: 02:31:02 (97 / 30)
Gołdap: 02:30:04 (96 / 30)
10:04:11 01:52:17
22 Michał Bednarski Puls Studio M35 6 22 Piaseczno: 02:23:07 (75 / 15)
Ślesin: 02:28:07 (106 / 29)
Stężyca: 02:22:53 (41 / 8)
Gołdap: 02:22:47 (48 / 11)
10:05:45 01:53:51
23 Marcin Kaźmierczak FiveTri M40 3 23 Piaseczno: 02:23:45 (77 / 20)
Ślesin: 02:22:06 (58 / 12)
Radków: 02:53:07 (74 / 11)
Stężyca: 02:31:10 (99 / 13)
10:10:08 01:58:14
24 Jakub Sochal LABOSPORT Team M18 4 24 Piaseczno: 02:32:27 (148 / 8)
Ślesin: 02:26:05 (90 / 5)
Radków: 02:51:28 (67 / 8)
Stężyca: 02:27:38 (70 / 5)
Gołdap: 02:25:04 (61 / 5)
10:10:15 01:58:21
25 Adam Wytrwał bike brother oshee team M45 2 25 Piaseczno: 02:29:13 (117 / 5)
Ślesin: 02:24:08 (72 / 5)
Radków: 02:51:21 (65 / 4)
Gołdap: 02:26:18 (68 / 6)
10:11:00 01:59:06
26 Paweł Goździewicz biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 7 26 Piaseczno: 02:29:35 (121 / 29)
Ślesin: 02:27:24 (99 / 27)
Radków: 02:54:00 (77 / 21)
Stężyca: 02:41:53 (191 / 61)
Gołdap: 02:24:39 (58 / 14)
10:15:38 02:03:44
27 Jarek Noga LABOSPORT Team M30 4 27 Ślesin: 02:27:00 (95 / 24)
Radków: 02:47:24 (52 / 10)
Stężyca: 02:44:08 (215 / 40)
Gołdap: 02:24:37 (57 / 12)
10:23:09 02:11:15
28 Hubert Mildner Tri NEGU M35 8 28 Ślesin: 02:28:53 (111 / 31)
Radków: 02:57:17 (96 / 28)
Stężyca: 02:30:21 (92 / 28)
Gołdap: 02:27:06 (75 / 21)
10:23:37 02:11:43
29 Piotr Prokop TRI4fun Triathlon Team Piaseczno / AT Team M35 9 29 Piaseczno: 02:32:31 (150 / 38)
Ślesin: 02:29:11 (112 / 32)
Radków: 02:57:41 (99 / 29)
Stężyca: 02:34:39 (122 / 37)
Gołdap: 02:25:48 (64 / 17)
10:25:11 02:13:17
30 Grzegorz Kopacz Tri NEGU Polsport Team M30 5 30 Piaseczno: 02:28:38 (111 / 30)
Radków: 02:53:22 (75 / 15)
Stężyca: 02:37:12 (145 / 34)
Gołdap: 02:28:09 (85 / 18)
10:27:21 02:15:27
31 Rafał Rzeszutko M25 8 31 Piaseczno: 02:27:58 (101 / 13)
Radków: 02:56:06 (86 / 15)
Stężyca: 02:34:23 (117 / 17)
Gołdap: 02:29:11 (91 / 11)
10:27:38 02:15:44
32 Michał Piotrowski LABOSPORT Team M40 4 32 Ślesin: 02:31:16 (127 / 23)
Radków: 02:57:15 (95 / 16)
Stężyca: 02:31:23 (102 / 14)
Gołdap: 02:27:46 (82 / 18)
10:27:40 02:15:46
33 Marcin Pacholak M25 9 33 Piaseczno: 02:35:46 (180 / 20)
Ślesin: 02:32:44 (139 / 17)
Radków: 02:59:18 (111 / 19)
Stężyca: 02:31:02 (96 / 15)
Gołdap: 02:26:00 (65 / 9)
10:29:04 02:17:10
34 Dariusz Epelbaum Kuźnia Triathlonu M35 10 34 Piaseczno: 02:26:31 (92 / 19)
Ślesin: 02:38:39 (198 / 53)
Radków: 02:52:54 (72 / 19)
Stężyca: 02:32:03 (105 / 33)
10:30:07 02:18:13
35 Marek Pałysa TRI NEGU M40 5 35 Piaseczno: 02:29:48 (125 / 29)
Ślesin: 02:25:48 (85 / 17)
Stężyca: 02:38:32 (155 / 25)
Gołdap: 02:27:35 (80 / 17)
10:31:48 02:19:54
36 Krzysztof Konieczny TRI4fun Triathlon Team Piaseczno Krzysztof Konieczny M35 11 36 Piaseczno: 02:30:55 (131 / 31)
Ślesin: 02:37:36 (185 / 51)
Radków: 02:57:57 (101 / 31)
Stężyca: 02:40:24 (176 / 56)
Gołdap: 02:27:37 (81 / 22)
10:34:05 02:22:11
37 Łukasz Gładosz ETB M30 6 37 Piaseczno: 02:42:45 (250 / 60)
Ślesin: 02:30:39 (126 / 32)
Radków: 03:08:13 (162 / 37)
Stężyca: 02:30:15 (90 / 22)
Gołdap: 02:25:47 (63 / 13)
10:34:54 02:23:00
38 Kuba Mikołajczyk M18 5 38 Ślesin: 02:33:34 (151 / 6)
Radków: 02:55:19 (82 / 9)
Stężyca: 02:38:49 (157 / 6)
Gołdap: 02:30:34 (101 / 6)
10:38:16 02:26:22
39 Artur Sitarek TRINERGY TEAM M35 12 39 Piaseczno: 02:32:58 (155 / 41)
Ślesin: 02:45:33 (265 / 72)
Radków: 02:53:33 (76 / 20)
Stężyca: 02:40:02 (171 / 54)
Gołdap: 02:32:06 (115 / 35)
10:38:39 02:26:45
40 Jan Wałaszek BikeBrothers Oshee Team M50 1 40 Piaseczno: 02:35:51 (182 / 5)
Ślesin: 02:30:18 (123 / 2)
Radków: 03:00:28 (121 / 6)
Gołdap: 02:37:12 (159 / 9)
10:43:49 02:31:55
41 Artur Pupka AT Team M50 2 41 Piaseczno: 02:34:27 (169 / 4)
Ślesin: 02:32:37 (138 / 4)
Radków: 02:59:43 (115 / 5)
Gołdap: 02:39:38 (172 / 11)
10:46:25 02:34:31
42 Piotr Pasierbiński Tri2Live M45 3 42 Piaseczno: 02:37:37 (199 / 11)
Ślesin: 02:35:55 (175 / 13)
Radków: 03:01:16 (126 / 7)
Stężyca: 02:40:02 (170 / 9)
Gołdap: 02:35:31 (142 / 11)
10:50:19 02:38:25
43 Łukasz Kościuczuk Biegiemnapomoc.pl M35 13 43 Piaseczno: 02:34:42 (170 / 50)
Ślesin: 02:32:06 (131 / 40)
Stężyca: 02:41:56 (193 / 62)
Gołdap: 02:31:54 (113 / 34)
10:51:40 02:39:46
44 Rafał Kula LABOSPORT Team M35 14 44 Piaseczno: 02:35:28 (177 / 52)
Ślesin: 02:32:25 (132 / 41)
Radków: 03:05:50 (151 / 42)
Gołdap: 02:39:09 (165 / 43)
10:52:52 02:40:58
45 Mariusz Borowiak M35 15 45 Piaseczno: 02:36:01 (185 / 56)
Ślesin: 02:49:27 (300 / 81)
Radków: 03:10:38 (176 / 47)
Stężyca: 02:36:46 (140 / 45)
Gołdap: 02:30:06 (97 / 31)
10:53:31 02:41:37
46 Witold Włodarczak TRISPACE M50 3 46 Piaseczno: 02:33:04 (157 / 3)
Ślesin: 02:38:38 (197 / 6)
Radków: 03:08:22 (163 / 9)
Stężyca: 02:42:01 (194 / 7)
Gołdap: 02:35:42 (144 / 6)
10:55:46 02:43:52
47 Wojciech Kieda Nadaktywni M35 16 47 Piaseczno: 02:33:48 (163 / 47)
Radków: 02:56:16 (87 / 24)
Stężyca: 02:55:49 (314 / 103)
Gołdap: 02:29:56 (95 / 29)
10:55:49 02:43:55
48 Artur Chojnacki proarti.pl M35 17 48 Piaseczno: 02:33:17 (160 / 45)
Ślesin: 02:41:16 (227 / 60)
Radków: 03:04:55 (144 / 40)
Stężyca: 02:41:29 (187 / 58)
Gołdap: 02:36:28 (156 / 42)
10:55:56 02:44:02
49 Radosław Stypułkowski M40 6 49 Ślesin: 02:32:26 (133 / 24)
Radków: 03:04:12 (138 / 22)
Stężyca: 02:43:24 (209 / 39)
Gołdap: 02:37:08 (158 / 39)
10:57:10 02:45:16
50 Marcin Lipski TRI4fun Triathlon Team Piaseczno AT Team M35 18 50 Piaseczno: 02:37:03 (195 / 59)
Ślesin: 02:26:47 (94 / 26)
Stężyca: 02:49:34 (258 / 83)
Gołdap: 02:32:55 (120 / 36)
10:57:38 02:45:44
51 Krzysztof Pobłocki PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 7 51 Piaseczno: 02:37:59 (201 / 43)
Ślesin: 02:33:17 (145 / 27)
Radków: 03:14:21 (194 / 28)
Stężyca: 02:50:33 (271 / 51)
Gołdap: 02:32:18 (119 / 28)
10:57:55 02:46:01
52 Alicja Buczkowska Waniewski Coaching F30 1 1 Ślesin: 02:35:46 (174 / 1)
Radków: 03:04:22 (140 / 2)
Stężyca: 02:39:30 (164 / 2)
Gołdap: 02:39:13 (168 / 1)
10:58:51 02:46:57
53 Igor Szlaski PROTRI M25 10 52 Piaseczno: 02:37:11 (198 / 22)
Ślesin: 02:50:52 (309 / 36)
Radków: 02:58:36 (107 / 17)
Stężyca: 02:38:33 (156 / 23)
11:05:12 02:53:18
54 Agnieszka Kubik BCT Team / TriLadies F25 1 2 Piaseczno: 02:39:51 (221 / 2)
Ślesin: 02:42:08 (236 / 2)
Radków: 03:03:43 (135 / 2)
Stężyca: 02:44:17 (216 / 2)
Gołdap: 02:40:47 (180 / 1)
11:06:29 02:54:35
55 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M40 8 53 Piaseczno: 02:39:47 (217 / 46)
Ślesin: 02:38:12 (193 / 34)
Stężyca: 02:43:08 (206 / 37)
Gołdap: 02:33:55 (128 / 32)
11:06:47 02:54:53
56 Emilia Wołyniec Tri NEGU F30 2 3 Piaseczno: 02:37:44 (200 / 1)
Ślesin: 02:40:38 (224 / 2)
Radków: 03:11:12 (180 / 5)
Stężyca: 02:46:31 (237 / 5)
Gołdap: 02:40:02 (175 / 3)
11:09:36 02:57:42
57 Mariusz Łukasiak Biegiemnapomoc.pl M40 9 54 Piaseczno: 02:43:10 (254 / 48)
Ślesin: 02:39:06 (205 / 36)
Stężyca: 02:43:16 (208 / 38)
Gołdap: 02:32:12 (117 / 27)
11:09:37 02:57:43
58 Grzegorz Krzan GIANT POLSKA M50 4 55 Ślesin: 02:36:57 (181 / 5)
Radków: 03:06:35 (156 / 8)
Stężyca: 02:50:52 (274 / 9)
Gołdap: 02:36:08 (151 / 8)
11:10:32 02:58:38
59 Bogdan Kozłowski Tri NEGU wmsportowy.pl M40 10 56 Piaseczno: 02:48:13 (298 / 54)
Ślesin: 02:41:56 (234 / 42)
Radków: 03:13:06 (188 / 27)
Stężyca: 02:40:15 (174 / 31)
Gołdap: 02:35:36 (143 / 35)
11:10:53 02:58:59
60 Paweł Budkowski M50 5 57 Piaseczno: 02:46:52 (282 / 9)
Ślesin: 02:42:48 (244 / 7)
Radków: 03:08:51 (165 / 10)
Gołdap: 02:34:49 (136 / 5)
11:13:20 03:01:26
61 Dariusz Kaczmarek GEO-TECH M45 4 58 Piaseczno: 02:42:20 (244 / 20)
Ślesin: 02:34:58 (162 / 12)
Stężyca: 02:45:55 (226 / 15)
Gołdap: 02:38:34 (163 / 14)
11:13:52 03:01:58
62 Jacek Kotra Polski Klub Alpejski M30 7 59 Piaseczno: 02:43:54 (258 / 63)
Ślesin: 02:41:18 (228 / 52)
Radków: 03:10:37 (175 / 39)
Stężyca: 02:52:04 (284 / 54)
Gołdap: 02:38:13 (162 / 25)
11:14:02 03:02:08
63 Krzysztof Kielak Kondycja M40 11 60 Piaseczno: 02:47:22 (288 / 52)
Ślesin: 02:35:31 (169 / 31)
Radków: 03:14:30 (195 / 29)
Stężyca: 02:38:24 (153 / 23)
11:15:47 03:03:53
64 Arnold Bryzek M45 5 61 Piaseczno: 02:39:08 (209 / 14)
Ślesin: 02:38:04 (190 / 16)
Radków: 03:19:15 (214 / 13)
Stężyca: 03:00:42 (356 / 24)
Gołdap: 02:43:45 (195 / 18)
11:20:12 03:08:18
65 Roman Piszczatowski M45 6 62 Piaseczno: 02:52:57 (333 / 28)
Ślesin: 02:39:02 (204 / 19)
Stężyca: 02:44:59 (219 / 13)
Gołdap: 02:35:11 (139 / 10)
11:24:45 03:12:51
66 Jakub Wiśniewski M30 8 63 Piaseczno: 02:48:29 (299 / 72)
Ślesin: 02:46:41 (277 / 59)
Radków: 03:14:54 (197 / 45)
Stężyca: 02:48:08 (253 / 47)
Gołdap: 02:39:11 (167 / 27)
11:28:54 03:17:00
67 Michał Możdżonek TriHub M35 19 64 Piaseczno: 02:48:09 (296 / 85)
Ślesin: 02:39:47 (213 / 58)
Radków: 03:14:20 (193 / 50)
Stężyca: 02:47:16 (245 / 75)
11:29:32 03:17:38
68 Bartłomiej Kubiak M25 11 65 Piaseczno: 02:49:07 (304 / 29)
Ślesin: 02:42:00 (235 / 32)
Radków: 03:16:54 (206 / 31)
Stężyca: 02:55:43 (311 / 31)
Gołdap: 02:41:56 (187 / 20)
11:29:57 03:18:03
69 Aleksandra Grądziel PAPUNIS TEAM GDYNIA F35 1 4 Piaseczno: 02:42:24 (245 / 2)
Ślesin: 02:40:32 (223 / 1)
Radków: 03:28:07 (239 / 3)
Stężyca: 02:51:31 (279 / 1)
Gołdap: 02:40:10 (177 / 2)
11:31:13 03:19:19
70 Bartosz Tulwin Fundacja By The Way / fundacjabtw.org M30 9 66 Piaseczno: 02:50:26 (313 / 75)
Ślesin: 02:43:13 (247 / 56)
Radków: 03:23:41 (231 / 51)
Stężyca: 03:02:31 (363 / 72)
Gołdap: 02:41:16 (184 / 30)
11:38:36 03:26:42
71 Piotr Sojkowski Tri NEGU M30 10 67 Piaseczno: 02:39:48 (218 / 49)
Ślesin: 03:07:35 (385 / 72)
Radków: 03:19:59 (217 / 49)
Stężyca: 02:56:16 (317 / 63)
Gołdap: 02:43:05 (192 / 32)
11:39:08 03:27:14
72 Radosław Szwugier ProTri M25 12 68 Piaseczno: 02:50:03 (310 / 30)
Ślesin: 02:41:53 (232 / 31)
Radków: 03:16:09 (203 / 30)
Stężyca: 03:10:42 (408 / 36)
Gołdap: 02:51:24 (227 / 24)
11:39:29 03:27:35
73 Michał Romański M30 11 69 Piaseczno: 02:53:12 (337 / 80)
Ślesin: 02:39:24 (210 / 49)
Radków: 03:11:25 (182 / 40)
Stężyca: 02:56:40 (321 / 66)
11:40:41 03:28:47
74 Agata Oklej F35 2 5 Piaseczno: 02:50:15 (311 / 3)
Ślesin: 02:44:24 (257 / 3)
Radków: 03:22:28 (227 / 2)
Stężyca: 02:52:31 (288 / 3)
Gołdap: 02:47:02 (209 / 3)
11:44:09 03:32:15
75 Grzegorz Karwacki M40 12 70 Piaseczno: 02:54:38 (347 / 66)
Ślesin: 02:44:39 (259 / 45)
Radków: 03:15:44 (201 / 31)
Stężyca: 02:49:44 (261 / 48)
11:44:45 03:32:51
76 Sebastian Witek AT Team M35 20 71 Piaseczno: 02:46:47 (281 / 81)
Ślesin: 02:42:16 (237 / 61)
Radków: 03:28:14 (240 / 60)
Stężyca: 02:55:45 (312 / 102)
11:53:02 03:41:08
77 Jan Polcyn AT Team M50 6 72 Piaseczno: 02:46:16 (275 / 8)
Ślesin: 03:01:19 (360 / 18)
Radków: 03:21:44 (224 / 11)
Stężyca: 03:01:42 (359 / 11)
Gołdap: 02:55:40 (247 / 19)
12:04:59 03:53:05
78 Magdalena Kotra - Truszczyńska RehaPogotowie F25 2 6 Piaseczno: 02:57:23 (365 / 4)
Ślesin: 02:47:14 (281 / 3)
Radków: 03:24:59 (236 / 3)
Stężyca: 02:55:26 (309 / 3)
Gołdap: 02:59:03 (254 / 2)
12:05:02 03:53:08
79 Robert Dutkiewicz AZS UJK Kielce M50 7 73 Piaseczno: 02:57:21 (364 / 15)
Ślesin: 02:46:25 (274 / 8)
Radków: 03:31:25 (250 / 12)
Stężyca: 03:07:54 (390 / 14)
Gołdap: 02:51:39 (228 / 14)
12:06:50 03:54:56
80 Tomasz Zujkiewicz LABOSPORT Team M35 21 74 Piaseczno: 02:51:05 (319 / 91)
Ślesin: 02:51:02 (311 / 84)
Stężyca: 03:05:17 (379 / 119)
Gołdap: 02:50:58 (225 / 56)
12:13:17 04:01:23
81 Piotr Zujewski M45 7 75 Ślesin: 02:57:03 (343 / 35)
Radków: 03:30:38 (245 / 18)
Stężyca: 03:01:09 (357 / 25)
Gołdap: 02:48:01 (215 / 24)
12:16:51 04:04:57
82 Krzysztof Bogucki Atos Bull Racing Team M35 22 76 Piaseczno: 02:53:26 (338 / 97)
Ślesin: 02:43:20 (249 / 66)
Radków: 03:31:05 (246 / 62)
Stężyca: 03:09:14 (397 / 123)
12:17:05 04:05:11
83 Ryszard Huzar Autyzm jest wśród nas M40 13 77 Piaseczno: 02:56:48 (360 / 67)
Ślesin: 02:47:35 (289 / 55)
Radków: 03:44:19 (277 / 46)
Stężyca: 03:17:02 (442 / 83)
Gołdap: 02:53:53 (237 / 45)
12:22:35 04:10:41
84 Andrzej Dobosz M40 14 78 Piaseczno: 02:57:35 (367 / 69)
Ślesin: 02:51:45 (318 / 62)
Radków: 03:41:44 (264 / 42)
Stężyca: 03:16:25 (436 / 80)
Gołdap: 03:01:57 (260 / 48)
12:33:01 04:21:07
85 Małgorzata Nowacka TKKF Non Iron / Unilogo Unilogo F40 1 7 Piaseczno: 03:01:10 (382 / 3)
Ślesin: 02:55:36 (335 / 2)
Radków: 03:43:34 (273 / 3)
Gołdap: 03:00:10 (256 / 2)
12:40:30 04:28:36
86 Monika Politowska Kuźnia Triathlonu F25 3 8 Piaseczno: 03:01:44 (384 / 6)
Ślesin: 02:59:01 (351 / 11)
Radków: 03:43:12 (271 / 4)
Gołdap: 02:59:23 (255 / 3)
12:43:20 04:31:26
87 Agnieszka Stankiewicz LABOSPORT Team Tribition Team F35 3 9 Ślesin: 02:51:20 (312 / 5)
Radków: 03:43:28 (272 / 4)
Stężyca: 03:11:06 (409 / 8)
Gołdap: 03:00:11 (257 / 5)
12:46:05 04:34:11
88 Janusz Cnota PAPUNIS TEAM GDYNIA M60 1 79 Piaseczno: 03:09:04 (399 / 1)
Ślesin: 03:12:19 (396 / 3)
Radków: 03:31:24 (249 / 1)
Stężyca: 03:02:55 (370 / 2)
Gołdap: 03:05:13 (268 / 1)
12:48:36 04:36:42
89 Henryk Kaliciński M35 23 80 Piaseczno: 03:06:56 (393 / 112)
Ślesin: 03:02:57 (369 / 96)
Radków: 03:43:03 (270 / 68)
Stężyca: 03:17:01 (440 / 133)
Gołdap: 03:03:11 (262 / 63)
12:56:07 04:44:13
90 Przemysław Turek M30 12 81 Piaseczno: 03:13:09 (413 / 94)
Ślesin: 03:09:57 (393 / 74)
Radków: 03:52:01 (281 / 57)
Stężyca: 03:09:25 (401 / 75)
Gołdap: 02:54:12 (238 / 38)
13:05:35 04:53:41
91 Wojciech Gryczman LABOSPORT Team www.alfa-klif.pl M35 24 82 Ślesin: 03:08:39 (387 / 102)
Radków: 03:44:12 (276 / 69)
Stężyca: 03:15:55 (433 / 131)
Gołdap: 03:03:21 (263 / 64)
13:12:07 05:00:13
92 Honorata Kalicińska F35 4 10 Piaseczno: 03:12:52 (412 / 8)
Ślesin: 03:06:15 (380 / 6)
Stężyca: 03:09:23 (399 / 7)
Gołdap: 03:07:11 (273 / 6)
13:13:28 05:01:34
93 Bartłomiej Cnota PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 25 83 Piaseczno: 03:17:33 (423 / 119)
Ślesin: 03:06:32 (381 / 100)
Stężyca: 03:28:58 (474 / 143)
Gołdap: 03:08:41 (276 / 67)
13:40:49 05:28:55
94 Rafał Falęcki PAPUNIS TEAM GDYNIA PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 26 84 Piaseczno: 03:17:32 (422 / 118)
Ślesin: 03:19:16 (406 / 107)
Stężyca: 03:27:32 (470 / 142)
Gołdap: 03:14:03 (289 / 71)
13:58:18 05:46:24
95 Czesław Gryzik xTri.pl M40 15 85 Piaseczno: 03:33:56 (445 / 79)
Ślesin: 03:25:58 (415 / 77)
Radków: 04:19:03 (293 / 49)
Stężyca: 03:48:59 (485 / 93)
Gołdap: 03:34:41 (303 / 58)
14:53:38 06:41:44
96 Mateusz Petelski Smaruj Na Trening Team M25 13 86 Piaseczno: 02:10:41 (18 / 4)
Ślesin: 02:13:57 (21 / 5)
Stężyca: 02:11:48 (4 / 1)
06:36:26
97 Michał Majka LABOSPORT Team M35 27 87 Piaseczno: 02:09:01 (13 / 1)
Radków: 02:25:01 (8 / 2)
Gołdap: 02:08:03 (6 / 1)
06:42:05
98 Andrzej Humiński Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M35 28 88 Ślesin: 02:10:58 (12 / 3)
Radków: 02:29:46 (12 / 4)
Stężyca: 02:14:02 (8 / 1)
06:54:46
99 Marek Markowski Ulitmate Petarda Squad M35 29 89 Piaseczno: 02:13:53 (24 / 2)
Ślesin: 02:12:07 (15 / 4)
Radków: 02:33:08 (22 / 6)
06:59:08
100 Adrian Smolak M30 13 90 Piaseczno: 02:19:14 (60 / 15)
Stężyca: 02:21:17 (34 / 9)
Gołdap: 02:19:03 (34 / 6)
06:59:34
101 Artur Czerwiec KT Water Knights Zabierzow M35 30 91 Ślesin: 02:10:40 (11 / 2)
Radków: 02:32:01 (16 / 5)
Stężyca: 02:20:51 (31 / 6)
07:03:32
102 Łukasz Kałużny Trinergy M25 14 92 Piaseczno: 02:22:04 (72 / 11)
Ślesin: 02:20:13 (51 / 10)
Stężyca: 02:27:33 (68 / 10)
07:09:50
103 Grzegorz Orłowski Kuźnia Triathlonu M30 14 93 Piaseczno: 02:23:53 (80 / 19)
Ślesin: 02:23:24 (66 / 15)
Gołdap: 02:22:48 (49 / 10)
07:10:05
104 Piotr Nowacki IRON-PIŁA Kolarz.pl M40 16 94 Ślesin: 02:15:03 (26 / 3)
Radków: 02:41:52 (39 / 5)
Stężyca: 02:18:57 (17 / 3)
07:15:52
105 Paweł Rutkowski Tri NEGU M35 31 95 Piaseczno: 02:28:18 (105 / 23)
Stężyca: 02:36:39 (138 / 44)
Gołdap: 02:22:49 (50 / 12)
07:27:46
106 Adam Czajkowski M45 8 96 Piaseczno: 02:32:51 (153 / 8)
Ślesin: 02:27:51 (105 / 7)
Gołdap: 02:27:14 (77 / 7)
07:27:56
107 Krzysztof Świętoń JW 4808 / Łowcy Przygód Gołdap/ AT Team M35 32 97 Piaseczno: 02:32:33 (151 / 39)
Ślesin: 02:29:36 (115 / 35)
Gołdap: 02:26:03 (67 / 18)
07:28:12
108 Paweł Grzebinoga Helkus.pl Olkusz M35 33 98 Piaseczno: 02:28:36 (110 / 25)
Ślesin: 02:25:49 (86 / 21)
Stężyca: 02:35:33 (130 / 40)
07:29:58
109 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu M30 15 99 Piaseczno: 02:32:19 (146 / 36)
Ślesin: 02:27:24 (98 / 25)
Gołdap: 02:32:13 (118 / 21)
07:31:56
110 Kamil Chylak LABOSPORT Team M35 34 100 Piaseczno: 02:31:26 (137 / 33)
Stężyca: 02:34:38 (120 / 36)
Gołdap: 02:28:28 (87 / 24)
07:34:32
111 Michał Kosmala LABOSPORT Team Sunward Polska/Ekstremalni Strawczyn M35 35 101 Ślesin: 02:35:23 (168 / 45)
Stężyca: 02:37:09 (144 / 47)
Gołdap: 02:26:22 (69 / 19)
07:38:54
112 Paweł Nowak Tri NEGU www.elastomerics.com M35 36 102 Piaseczno: 02:35:54 (183 / 54)
Stężyca: 02:36:39 (139 / 43)
Gołdap: 02:27:50 (83 / 23)
07:40:23
113 Maksymilian Świderski Luft TRI Team M18 6 103 Piaseczno: 02:34:48 (171 / 9)
Ślesin: 02:34:03 (154 / 7)
Gołdap: 02:36:27 (154 / 11)
07:45:18
114 Sebastian Krasnodębski M30 16 104 Piaseczno: 02:39:51 (220 / 50)
Ślesin: 02:32:47 (140 / 35)
Stężyca: 02:35:52 (132 / 32)
07:48:30
115 Ryszard Kozakiewicz Kuźnia Triathlonu M40 17 105 Piaseczno: 02:24:56 (86 / 22)
Radków: 02:49:21 (58 / 8)
Gołdap: 02:35:49 (147 / 36)
07:50:06
116 Zbigniew Jakubowski M45 9 106 Piaseczno: 02:33:42 (162 / 9)
Ślesin: 02:38:47 (201 / 18)
Stężyca: 02:41:29 (186 / 10)
07:53:58
117 Adam Jakubowski Colliers International M35 37 107 Piaseczno: 02:42:24 (246 / 72)
Ślesin: 02:36:34 (179 / 48)
Gołdap: 02:35:14 (140 / 39)
07:54:12
118 Dariusz Swiderski Luft TRI Team M45 10 108 Piaseczno: 02:41:07 (231 / 16)
Ślesin: 02:38:41 (199 / 17)
Gołdap: 02:36:18 (152 / 12)
07:56:06
119 Krzysztof Antoniak LABOSPORT Team M30 17 109 Piaseczno: 02:30:01 (127 / 35)
Radków: 02:52:39 (71 / 14)
Stężyca: 02:35:02 (125 / 31)
07:57:42
120 Tomasz Szymański M45 11 110 Piaseczno: 02:38:02 (202 / 12)
Ślesin: 02:46:10 (272 / 27)
Stężyca: 02:46:16 (230 / 16)
08:10:28
121 Mateusz Górski Kuźnia Triathlonu M18 7 111 Piaseczno: 02:45:15 (273 / 11)
Stężyca: 02:45:57 (227 / 10)
Gołdap: 02:41:30 (185 / 12)
08:12:42
122 Łukasz Klim M30 18 112 Piaseczno: 02:47:09 (285 / 71)
Stężyca: 02:50:00 (266 / 50)
Gołdap: 02:39:07 (164 / 26)
08:16:16
123 Michał Trojanowski T-Mobile Running Team M30 19 113 Piaseczno: 02:41:37 (234 / 56)
Radków: 03:00:59 (123 / 27)
Gołdap: 02:37:37 (160 / 24)
08:20:13
124 Adam Szałucha Kuźnia Triathlonu M25 15 114 Piaseczno: 02:36:36 (191 / 21)
Ślesin: 02:34:44 (160 / 20)
Radków: 03:09:44 (171 / 26)
08:21:04
125 Maciej Ostaszewski M35 38 115 Piaseczno: 02:44:11 (263 / 77)
Ślesin: 02:46:31 (275 / 76)
Stężyca: 02:53:24 (295 / 96)
08:24:06
126 Wojciech Koszut M35 39 116 Piaseczno: 02:55:22 (354 / 99)
Ślesin: 02:44:29 (258 / 70)
Stężyca: 02:53:03 (290 / 94)
08:32:54
127 Dawid Ratajek M25 16 117 Radków: 03:19:27 (215 / 32)
Stężyca: 02:41:27 (185 / 27)
Gołdap: 02:36:21 (153 / 18)
08:37:15
128 Eytan Dahan IDACO Triathlon M50 8 118 Piaseczno: 02:50:53 (318 / 13)
Ślesin: 02:54:25 (331 / 11)
Stężyca: 03:01:46 (360 / 12)
08:47:04
129 Marek Pielak judo-yuko DR GREHEN M35 40 119 Ślesin: 02:46:07 (271 / 75)
Radków: 03:21:22 (223 / 57)
Gołdap: 02:41:02 (182 / 46)
08:48:31
130 Marek Duda LABOSPORT Team M40 18 120 Piaseczno: 02:31:20 (135 / 31)
Ślesin: 02:54:10 (328 / 65)
Radków: 03:24:56 (235 / 38)
08:50:26
131 Jakub Jóźwiak Atos Bull Racing Team / LABOSPORT Team M35 41 121 Piaseczno: 02:44:03 (261 / 76)
Radków: 03:23:08 (228 / 58)
Stężyca: 02:46:02 (229 / 70)
08:53:13
132 Zbigniew Kolka Tob Bramy Hormann M50 9 122 Ślesin: 02:55:02 (333 / 12)
Stężyca: 03:11:49 (413 / 15)
Gołdap: 02:51:54 (230 / 15)
08:58:45
133 Jacek Wieczorek Kuźnia Triathlonu M40 19 123 Ślesin: 02:49:01 (299 / 59)
Radków: 03:17:59 (211 / 33)
Stężyca: 02:57:27 (330 / 62)
09:04:27
134 Maciej Wiora MyCenter Multimedia AGD RTV M45 12 124 Radków: 03:15:01 (199 / 12)
Stężyca: 03:09:39 (403 / 32)
Gołdap: 02:42:00 (190 / 16)
09:06:40
135 Zbigniew Klepacki M45 13 125 Ślesin: 02:44:55 (260 / 24)
Radków: 03:23:57 (232 / 14)
Stężyca: 03:00:30 (351 / 23)
09:09:22
136 Arkadiusz Płonka Akademia Triathlonu M50 10 126 Ślesin: 02:56:55 (342 / 15)
Stężyca: 03:24:52 (461 / 19)
Gołdap: 02:55:15 (243 / 18)
09:17:02
137 Kamil Adam Hirsz CelIronMan.pl Kancelaria.To M40 20 127 Ślesin: 03:05:25 (377 / 71)
Stężyca: 03:13:10 (419 / 77)
Gołdap: 03:01:36 (259 / 47)
09:20:11
138 Magdalena Szteblich Akademia Triathlonu F30 3 11 Ślesin: 03:02:17 (365 / 7)
Radków: 03:23:34 (229 / 6)
Stężyca: 03:02:50 (369 / 7)
09:28:41
139 Bartłomiej Pięta Kuźnia Triathlonu M30 20 128 Radków: 03:38:54 (259 / 54)
Stężyca: 02:56:50 (323 / 67)
Gołdap: 02:55:05 (242 / 40)
09:30:49
140 Markus Fajer RAZ Szczecin M65 1 129 Piaseczno: 03:22:45 (439 / 1)
Ślesin: 03:28:30 (417 / 1)
Gołdap: 03:05:10 (267 / 1)
09:56:25
141 Mikołaj Luft Elemental Team M30 21 130 Piaseczno: 01:57:17 (3 / 1)
Stężyca: 02:01:55 (1 / 1)
03:59:12
142 Sebastian Najmowicz Tri NEGU M18 8 131 Piaseczno: 02:03:07 (8 / 3)
Ślesin: 02:02:03 (3 / 1)
04:05:10
143 Dariusz Stach CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok, Sailfish, Sportmania, ZipVit, BodyKinetic M30 22 132 Piaseczno: 02:05:05 (10 / 4)
Ślesin: 02:03:58 (5 / 3)
04:09:03
144 Paweł Krakowiak Kuźnia Triathlonu / Dziuba Team M25 17 133 Piaseczno: 02:10:52 (19 / 5)
Ślesin: 02:14:01 (22 / 6)
04:24:53
145 Jacek Gardener LKS Victoria Zabostów M50 11 134 Piaseczno: 02:12:32 (22 / 1)
Ślesin: 02:13:21 (18 / 1)
04:25:53
146 Arkadiusz Podziewski TKKF Non Iron Trinergy M40 21 135 Piaseczno: 02:15:01 (30 / 4)
Gołdap: 02:13:44 (16 / 4)
04:28:45
147 Jacek Podoba TKKF Non Iron M40 22 136 Piaseczno: 02:16:45 (42 / 7)
Gołdap: 02:13:38 (15 / 3)
04:30:23
148 Michał Maliszewski City Parking Group M35 42 137 Ślesin: 02:12:26 (16 / 5)
Stężyca: 02:18:40 (16 / 3)
04:31:06
149 Daniel Domirski Luft Tri Team M30 23 138 Piaseczno: 02:06:11 (12 / 6)
Radków: 02:25:01 (7 / 2)
04:31:12
150 Mario Pyszynski ITI Adventure Team M40 23 139 Piaseczno: 02:16:15 (35 / 6)
Ślesin: 02:15:07 (27 / 4)
04:31:22
151 Ariel Dorawa ARAS CONSULTING Waniewski Coaching M30 24 140 Ślesin: 02:14:04 (24 / 7)
Stężyca: 02:18:07 (14 / 5)
04:32:11
152 Piotr Różalski Enduroman Elbląg M35 43 141 Stężyca: 02:17:01 (11 / 2)
Gołdap: 02:16:15 (25 / 4)
04:33:16
153 Dariusz Dąbrowski Tribition Team M40 24 142 Piaseczno: 02:15:31 (34 / 5)
Gołdap: 02:17:46 (29 / 9)
04:33:17
154 Robert Wodyński LABOSPORT Team www.wodynski.eu M40 25 143 Piaseczno: 02:18:39 (56 / 13)
Ślesin: 02:15:29 (28 / 5)
04:34:08
155 Emil Wydarty Triathlon Series Team M30 25 144 Ślesin: 02:14:02 (23 / 6)
Stężyca: 02:20:29 (28 / 8)
04:34:31
156 Piotr Grupiński Golden Boys M35 44 145 Piaseczno: 02:16:25 (37 / 4)
Ślesin: 02:18:33 (39 / 8)
04:34:58
157 Szymon Czechowski Kuźnia Triathlonu M35 45 146 Piaseczno: 02:17:21 (45 / 6)
Gołdap: 02:18:04 (32 / 6)
04:35:25
158 Andrzej Erbel SKYHIGH.PL M45 14 147 Piaseczno: 02:17:58 (50 / 2)
Ślesin: 02:19:50 (47 / 2)
04:37:48
159 Adam Skomski 360 Sailing Team M40 26 148 Stężyca: 02:24:25 (53 / 8)
Gołdap: 02:14:11 (18 / 5)
04:38:36
160 Kamil Nagórski TRINERGY TEAM M40 27 149 Piaseczno: 02:16:55 (43 / 8)
Stężyca: 02:21:42 (36 / 6)
04:38:37
161 Olek Łakomski Luft Tri Team M40 28 150 Piaseczno: 02:19:29 (63 / 15)
Ślesin: 02:19:46 (46 / 10)
04:39:15
162 Grzegorz Lange JW 4808 / Łowcy Przygód Gołdap M35 46 151 Piaseczno: 02:20:00 (66 / 12)
Gołdap: 02:19:52 (37 / 8)
04:39:52
163 Michał Ambroż Luft Tri Team M30 26 152 Piaseczno: 02:18:09 (52 / 12)
Stężyca: 02:22:50 (40 / 10)
04:40:59
164 Remigiusz Iwoła GDYNIA BLUEMAR M40 29 153 Ślesin: 02:19:45 (45 / 9)
Stężyca: 02:23:13 (44 / 7)
04:42:58
165 Jakub Krzysztofik M30 27 154 Piaseczno: 02:24:30 (84 / 21)
Ślesin: 02:19:19 (44 / 11)
04:43:49
166 Kamil Cybulski Łowcy Przygód Gołdap M30 28 155 Ślesin: 02:23:08 (64 / 14)
Gołdap: 02:20:52 (39 / 8)
04:44:00
167 Łukasz Ćwirko-Godycki Waniewski Coaching/Mks Triathlon Malbork M35 47 156 Ślesin: 02:20:57 (54 / 13)
Stężyca: 02:23:06 (43 / 9)
04:44:03
168 Piotr Dmowski M30 29 157 Piaseczno: 02:19:08 (59 / 14)
Ślesin: 02:25:01 (78 / 20)
04:44:09
169 Jaroslaw Majchrzak M45 15 158 Piaseczno: 02:18:37 (55 / 3)
Stężyca: 02:27:40 (71 / 4)
04:46:17
170 Wojciech Szeliga M45 16 159 Stężyca: 02:29:31 (86 / 7)
Gołdap: 02:17:11 (28 / 2)
04:46:42
171 Radosław Łopiński M40 30 160 Ślesin: 02:25:57 (88 / 18)
Gołdap: 02:21:15 (42 / 11)
04:47:12
172 Kamil Danielski AT Team / BGK M30 30 161 Piaseczno: 02:24:02 (81 / 20)
Ślesin: 02:23:26 (68 / 16)
04:47:28
173 Grzegorz Wieczorek M40 31 162 Ślesin: 02:22:49 (63 / 13)
Stężyca: 02:25:13 (56 / 10)
04:48:02
174 Andrzej Głąb Waniewski Coaching M45 17 163 Ślesin: 02:20:24 (52 / 3)
Stężyca: 02:28:36 (79 / 5)
04:49:00
175 Maciej Swinarski MotoSyberia.com M35 48 164 Ślesin: 02:23:19 (65 / 16)
Stężyca: 02:25:48 (60 / 18)
04:49:07
176 Cezary Gorgoń FOOD4MOTION.COM/PROLOGISTICS.PL M30 31 165 Ślesin: 02:18:38 (41 / 10)
Stężyca: 02:31:21 (100 / 26)
04:49:59
177 Daniel Paluch Banani Team M35 49 166 Stężyca: 02:28:44 (80 / 24)
Gołdap: 02:22:57 (51 / 13)
04:51:41
178 Michał Dukaczewski M35 50 167 Piaseczno: 02:24:27 (83 / 17)
Stężyca: 02:27:17 (65 / 21)
04:51:44
179 Tomasz Pomierny LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 51 168 Ślesin: 02:14:50 (25 / 6)
Radków: 02:37:34 (29 / 7)
04:52:24
180 Patryk Tempski TriSpace M30 32 169 Piaseczno: 02:27:49 (99 / 27)
Ślesin: 02:25:37 (82 / 22)
04:53:26
181 Krzysztof Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M30 33 170 Ślesin: 02:23:47 (70 / 18)
Stężyca: 02:29:50 (87 / 20)
04:53:37
182 Marek Szczepaniuk Centrum Operacji Specjalnych M45 18 171 Stężyca: 02:28:45 (81 / 6)
Gołdap: 02:24:56 (60 / 5)
04:53:41
183 Michał Wiśniewski TriathlonTrójmiasto / F3Team M35 52 172 Ślesin: 02:24:08 (73 / 17)
Stężyca: 02:31:01 (95 / 29)
04:55:09
184 Darek Sobczyński Smaruj Na Trening Team M30 34 173 Ślesin: 02:25:21 (80 / 21)
Stężyca: 02:30:00 (89 / 21)
04:55:21
185 Marcin Dalecki LABOSPORT Team M35 53 174 Piaseczno: 02:29:11 (116 / 28)
Ślesin: 02:26:16 (91 / 23)
04:55:27
186 Dawid Nowak Ruch Kluch Akadema Biegacza SALOS WODNA M30 35 175 Ślesin: 02:29:48 (118 / 30)
Stężyca: 02:28:32 (77 / 17)
04:58:20
187 Adam Pastusiak LABOSPORT Team AT Team M25 18 176 Stężyca: 02:34:54 (123 / 19)
Gołdap: 02:24:30 (56 / 8)
04:59:24
188 Leszek Kubicki Wircom M60 2 177 Ślesin: 02:25:03 (79 / 1)
Stężyca: 02:35:06 (126 / 1)
05:00:09
189 Michal Mazurek FSL VERUS AOK.PL TEAM M30 36 178 Radków: 02:41:29 (38 / 8)
Stężyca: 02:19:43 (21 / 6)
05:01:12
190 Daniel Stasiewicz Waniewski Coaching M30 37 179 Piaseczno: 02:28:49 (113 / 31)
Stężyca: 02:33:03 (111 / 28)
05:01:52
191 Marek Kuskowski Łowcy Przygód Gołdap/Labosport M35 54 180 Piaseczno: 02:31:53 (140 / 35)
Ślesin: 02:30:39 (125 / 38)
05:02:32
192 Krzysztof Wiatrowski Smaruj Na Trening Team / IronTeam3City M35 55 181 Ślesin: 02:31:36 (130 / 39)
Stężyca: 02:31:22 (101 / 31)
05:02:58
193 Paweł Zdort M40 32 182 Piaseczno: 02:31:18 (134 / 30)
Gołdap: 02:31:50 (111 / 25)
05:03:08
194 Łukasz Wiliński M30 38 183 Piaseczno: 02:34:16 (168 / 40)
Ślesin: 02:29:57 (119 / 31)
05:04:13
195 Wojciech Cieślak Twister Trójmiasto M35 56 184 Ślesin: 02:29:34 (114 / 34)
Stężyca: 02:35:21 (128 / 38)
05:04:55
196 Aleksander Dagil M35 57 185 Piaseczno: 02:23:52 (79 / 16)
Radków: 02:42:31 (42 / 10)
05:06:23
197 Marcin Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M35 58 186 Ślesin: 02:28:21 (107 / 30)
Stężyca: 02:39:21 (162 / 52)
05:07:42
198 Dawid Sukacz M40 33 187 Piaseczno: 02:31:54 (141 / 34)
Stężyca: 02:36:01 (133 / 21)
05:07:55
199 Tomasz Leśniak Sekrecik / AT Team M40 34 188 Ślesin: 02:27:27 (100 / 20)
Stężyca: 02:40:36 (177 / 32)
05:08:03
200 Piotr Maciesz M40 35 189 Piaseczno: 02:23:30 (76 / 19)
Radków: 02:44:59 (47 / 6)
05:08:29
201 Sean Briggs M45 19 190 Piaseczno: 02:36:22 (189 / 10)
Ślesin: 02:32:34 (137 / 9)
05:08:56
202 Mariusz Sobolewski M35 59 191 Ślesin: 02:38:44 (200 / 54)
Gołdap: 02:30:40 (102 / 32)
05:09:24
203 Mariusz Horodniczy M30 39 192 Piaseczno: 02:36:26 (190 / 44)
Ślesin: 02:33:00 (142 / 36)
05:09:26
204 Pawel Dworak M40 36 193 Piaseczno: 02:35:00 (173 / 38)
Gołdap: 02:34:26 (129 / 33)
05:09:26
205 Artur Cisowski M35 60 194 Piaseczno: 02:35:16 (174 / 51)
Gołdap: 02:35:00 (138 / 38)
05:10:16
206 Sebastian Fronc TRINERGY TEAM M40 37 195 Stężyca: 02:39:53 (169 / 29)
Gołdap: 02:30:47 (103 / 22)
05:10:40
207 Maciej Macewicz TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M30 40 196 Piaseczno: 02:40:31 (226 / 53)
Gołdap: 02:31:33 (108 / 19)
05:12:04
208 Przemysław Błaszczyk TRI-STREFA.PL/PLAY PLAY M30 41 197 Piaseczno: 02:39:47 (216 / 48)
Ślesin: 02:33:08 (143 / 37)
05:12:55
209 Paweł Huszcza Więcej Funku! M30 42 198 Ślesin: 02:38:18 (194 / 46)
Gołdap: 02:34:50 (137 / 23)
05:13:08
210 Robert Wrzochalski Tridea Team M40 38 199 Stężyca: 02:43:54 (212 / 40)
Gołdap: 02:31:05 (104 / 23)
05:14:59
211 Rafał Dzierszko Nadaktywni M35 61 200 Piaseczno: 02:33:05 (158 / 43)
Gołdap: 02:41:57 (188 / 48)
05:15:02
212 Przemysław Kozłowski GARNEK MOCY Tri-ironica M40 39 201 Ślesin: 02:32:27 (135 / 25)
Stężyca: 02:42:58 (204 / 36)
05:15:25
213 Piotr Słodowicz Grupa Trójmiasto M40 40 202 Ślesin: 02:33:36 (152 / 30)
Stężyca: 02:44:22 (217 / 42)
05:17:58
214 Marcin Bar Kuźnia Triathlonu M30 43 203 Radków: 02:50:54 (64 / 13)
Gołdap: 02:27:28 (78 / 17)
05:18:22
215 Ryszard Białogrodzki BIARKEM CLUB PIASECZNO M55 1 204 Ślesin: 02:38:49 (203 / 3)
Gołdap: 02:39:53 (173 / 5)
05:18:42
216 Marcin Szymańczyk TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 62 205 Piaseczno: 02:37:04 (196 / 60)
Stężyca: 02:42:26 (200 / 65)
05:19:30
217 Paweł Dmowski www.adkosmetyki.pl Naturalne kosmetyki M25 19 206 Piaseczno: 02:41:50 (236 / 26)
Ślesin: 02:37:40 (187 / 27)
05:19:30
218 Paweł Lewiński NET SYSTEM Triathlon Team M25 20 207 Ślesin: 02:40:09 (218 / 29)
Stężyca: 02:39:42 (166 / 25)
05:19:51
219 Tomasz Broekere MyCenter Multimedia AGD RTV M25 21 208 Radków: 02:45:20 (49 / 11)
Stężyca: 02:34:38 (121 / 18)
05:19:58
220 Marcin Kokot M25 22 209 Piaseczno: 02:46:45 (280 / 27)
Ślesin: 02:33:21 (146 / 18)
05:20:06
221 Natalia Łojko F30 4 12 Ślesin: 02:40:54 (226 / 3)
Gołdap: 02:39:17 (170 / 2)
05:20:11
222 Karol Rydecki Enduroman Elbląg M55 2 210 Stężyca: 02:48:07 (251 / 5)
Gołdap: 02:32:08 (116 / 2)
05:20:15
223 Michał Majewski M30 44 211 Ślesin: 02:36:08 (176 / 41)
Stężyca: 02:45:33 (225 / 41)
05:21:41
224 Jacek Freitag M25 23 212 Ślesin: 02:35:45 (173 / 26)
Stężyca: 02:46:26 (234 / 29)
05:22:11
225 Maciej Duda M30 45 213 Ślesin: 02:35:09 (163 / 39)
Stężyca: 02:47:12 (243 / 46)
05:22:21
226 Przemysław Ługiewicz "Smaruj Na Trening Team” M35 63 214 Ślesin: 02:39:15 (207 / 55)
Stężyca: 02:43:24 (210 / 67)
05:22:39
227 Grzegorz Zegler M30 46 215 Ślesin: 02:28:31 (108 / 28)
Radków: 02:54:16 (78 / 16)
05:22:47
228 Witold Dzitkowski Trenertriathlonu.pl M30 47 216 Ślesin: 02:36:36 (180 / 42)
Stężyca: 02:46:23 (233 / 43)
05:22:59
229 Dariusz Grzybowski Aktywni Grójec M40 41 217 Piaseczno: 02:42:59 (253 / 47)
Ślesin: 02:40:03 (216 / 38)
05:23:02
230 Arkadiusz Poważyński LABOSPORT Team M35 64 218 Ślesin: 02:52:29 (320 / 89)
Stężyca: 02:32:24 (107 / 35)
05:24:53
231 Pawel Sitowski M45 20 219 Piaseczno: 02:38:41 (207 / 13)
Gołdap: 02:46:51 (208 / 22)
05:25:32
232 Szczepan Petertil bezpański M40 42 220 Ślesin: 02:32:53 (141 / 26)
Radków: 02:52:55 (73 / 10)
05:25:48
233 Tomasz Mika M35 65 221 Piaseczno: 02:44:25 (266 / 79)
Stężyca: 02:41:32 (188 / 59)
05:25:57
234 Paweł Boniecki Trisfera M40 43 222 Stężyca: 02:57:29 (331 / 63)
Gołdap: 02:29:15 (92 / 20)
05:26:44
235 Kamil Urbanowicz M35 66 223 Piaseczno: 02:44:23 (265 / 78)
Ślesin: 02:42:22 (238 / 62)
05:26:45
236 Tomasz Sawka ironMania.eu ironMania M35 67 224 Piaseczno: 02:35:49 (181 / 53)
Radków: 02:51:45 (68 / 18)
05:27:34
237 Maciej Antkowiak Konin PRO M25 24 225 Piaseczno: 02:52:02 (329 / 32)
Ślesin: 02:35:41 (171 / 24)
05:27:43
238 Piotr Kłys Puls Studio M35 68 226 Ślesin: 02:42:30 (239 / 63)
Gołdap: 02:46:29 (207 / 52)
05:28:59
239 Maciek Ratajewicz Speleoklub Warszawski Unilogo M35 69 227 Piaseczno: 02:31:38 (138 / 34)
Radków: 02:58:23 (105 / 33)
05:30:01
240 Tomasz Dąbrowski Swimmers Masters Team M40 44 228 Piaseczno: 02:48:42 (300 / 55)
Ślesin: 02:41:20 (229 / 41)
05:30:02
241 Jacek Baran KB Wartko CWB SA M45 21 229 Piaseczno: 02:44:10 (262 / 22)
Ślesin: 02:45:53 (268 / 26)
05:30:03
242 Krzysztof Broekere MyCenter Multimedia AGD RTV M55 3 230 Radków: 02:51:23 (66 / 1)
Stężyca: 02:38:54 (158 / 2)
05:30:17
243 Wacław Knopkiewicz M40 45 231 Piaseczno: 02:31:54 (142 / 33)
Radków: 02:58:49 (110 / 17)
05:30:43
244 Tomasz Pankowski BALTIC-STAR M40 46 232 Ślesin: 02:46:59 (279 / 50)
Stężyca: 02:44:58 (218 / 43)
05:31:57
245 Dariusz Markowski M55 4 233 Piaseczno: 02:45:15 (272 / 2)
Ślesin: 02:48:06 (293 / 5)
05:33:21
246 Janusz Misiaszek LABOSPORT Team M55 5 234 Radków: 02:56:24 (89 / 2)
Stężyca: 02:37:01 (143 / 1)
05:33:25
247 Wojciech Pruski NET-SERWIS IronTEAM M35 70 235 Ślesin: 02:44:01 (254 / 68)
Stężyca: 02:49:41 (260 / 85)
05:33:42
248 Klaudiusz Nowacki M30 48 236 Piaseczno: 02:29:16 (118 / 32)
Radków: 03:05:29 (149 / 35)
05:34:45
249 Paweł Klim M30 49 237 Piaseczno: 02:45:05 (271 / 66)
Stężyca: 02:50:06 (268 / 51)
05:35:11
250 Michał Zająkała sponsor: kochana żonka Alinka M40 47 238 Piaseczno: 02:48:45 (301 / 56)
Ślesin: 02:47:23 (284 / 52)
05:36:08
251 Wojciech Solecki GIANT POLSKA M30 50 239 Stężyca: 02:51:30 (278 / 53)
Gołdap: 02:44:39 (201 / 35)
05:36:09
252 Łukasz Bernatowicz M35 71 240 Piaseczno: 02:48:09 (297 / 86)
Stężyca: 02:48:08 (254 / 80)
05:36:17
253 Daniel Malesa M25 25 241 Piaseczno: 02:51:24 (325 / 31)
Gołdap: 02:45:22 (204 / 21)
05:36:46
254 Jakub Mika M30 51 242 Stężyca: 02:53:53 (299 / 56)
Gołdap: 02:43:07 (193 / 33)
05:37:00
255 Mikołaj Pedrycz Kuźnia Triathlonu M30 52 243 Piaseczno: 02:34:04 (166 / 39)
Radków: 03:03:26 (133 / 30)
05:37:30
256 Grzegorz Haftarczyk M40 48 244 Piaseczno: 02:51:07 (320 / 61)
Ślesin: 02:46:43 (278 / 49)
05:37:50
257 Daniel Dębski Labo-Dent M45 22 245 Ślesin: 02:34:26 (157 / 11)
Radków: 03:03:44 (136 / 8)
05:38:10
258 Arkadiusz Kreft NET-SERWIS IronTEAM M30 53 246 Ślesin: 02:48:36 (297 / 61)
Stężyca: 02:49:48 (262 / 49)
05:38:24
259 Bartłomiej Herodecki M30 54 247 Piaseczno: 02:56:14 (357 / 84)
Ślesin: 02:42:34 (241 / 54)
05:38:48
260 Przemysław Kawczyński TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 72 248 Piaseczno: 02:49:55 (309 / 89)
Gołdap: 02:49:14 (219 / 55)
05:39:09
261 Piotr Kluska M40 49 249 Piaseczno: 02:47:13 (286 / 51)
Stężyca: 02:53:45 (297 / 55)
05:40:58
262 Krzysztof Podgórski M50 12 250 Piaseczno: 02:47:22 (287 / 10)
Gołdap: 02:53:40 (236 / 16)
05:41:02
263 Piotr Ziółkowski Kuźnia Triathlonu M25 26 251 Radków: 03:06:20 (153 / 22)
Gołdap: 02:35:44 (145 / 17)
05:42:04
264 Piotr Szczyglowski Kuźnia Triathlonu ABUS Polska M35 73 252 Piaseczno: 02:51:44 (328 / 94)
Ślesin: 02:51:40 (317 / 88)
05:43:24
265 Jakub Sanestrzik M25 27 253 Radków: 03:01:37 (130 / 21)
Gołdap: 02:41:51 (186 / 19)
05:43:28
266 Marek Strześniewski AT/IMPACT Team M55 6 254 Piaseczno: 02:53:37 (339 / 4)
Gołdap: 02:50:36 (224 / 6)
05:44:13
267 Dariusz Drapella MaratonyPolskie.PL TEAM M55 7 255 Piaseczno: 02:47:59 (294 / 3)
Gołdap: 02:57:32 (250 / 7)
05:45:31
268 Iwona Guzowska LABOSPORT Team F40 2 13 Stężyca: 02:57:29 (332 / 1)
Gołdap: 02:49:27 (220 / 1)
05:46:56
269 Maciej Kościelak Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 74 256 Piaseczno: 02:55:25 (355 / 100)
Ślesin: 02:51:38 (315 / 87)
05:47:03
270 Adam Misztal TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M45 23 257 Ślesin: 02:41:26 (230 / 21)
Stężyca: 03:05:46 (382 / 28)
05:47:12
271 Maciej Pawłowski PROTRI M35 75 258 Ślesin: 02:38:22 (195 / 52)
Radków: 03:09:34 (167 / 45)
05:47:56
272 Dobrochna Mierzejewska F30 5 14 Piaseczno: 02:42:57 (252 / 2)
Radków: 03:06:01 (152 / 3)
05:48:58
273 Marek Lewandowski Wolf - Lewin Biega M30 55 259 Ślesin: 02:38:06 (192 / 45)
Radków: 03:12:09 (185 / 42)
05:50:15
274 Mariusz Stodolnik Triathlon TKKF Koszalin M40 50 260 Radków: 03:10:58 (178 / 26)
Stężyca: 02:39:49 (168 / 28)
05:50:47
275 Paweł Piwowarski LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 56 261 Ślesin: 02:43:59 (253 / 58)
Radków: 03:07:02 (159 / 36)
05:51:01
276 Wojciech Łuć M35 76 262 Ślesin: 02:54:51 (332 / 91)
Stężyca: 02:56:51 (324 / 105)
05:51:42
277 Janusz Łuczyński M45 24 263 Ślesin: 02:41:54 (233 / 22)
Stężyca: 03:10:05 (407 / 35)
05:51:59
278 Andrzej Desselberger TRI Kąty ENERGO-SPEC s.c. M45 25 264 Piaseczno: 02:42:30 (247 / 21)
Radków: 03:09:40 (168 / 10)
05:52:10
279 Marek Korol Smaruj Na Trening Team / Triathlon Trójmiasto M35 77 265 Radków: 03:04:44 (143 / 39)
Stężyca: 02:48:08 (252 / 81)
05:52:52
280 Grzegorz Sawczuk M35 78 266 Radków: 03:17:11 (209 / 55)
Gołdap: 02:36:27 (155 / 41)
05:53:38
281 Dominika Chruścielewska LABOSPORT Team Wilijewicze F40 3 15 Piaseczno: 02:58:25 (372 / 1)
Ślesin: 02:55:46 (336 / 3)
05:54:11
282 Marcin Malczyk M30 57 267 Stężyca: 03:00:37 (353 / 69)
Gołdap: 02:54:36 (240 / 39)
05:55:13
283 Robert Janik M40 51 268 Ślesin: 02:50:59 (310 / 60)
Gołdap: 03:05:41 (269 / 49)
05:56:40
284 Arkadiusz Zegarski M40 52 269 Ślesin: 02:40:53 (225 / 40)
Radków: 03:17:13 (210 / 32)
05:58:06
285 Przemek Głuchowski M35 79 270 Ślesin: 02:48:51 (298 / 80)
Gołdap: 03:09:15 (278 / 68)
05:58:06
286 Tomasz Daduń www.pomozprzemkowi.pl M40 53 271 Stężyca: 03:09:38 (402 / 74)
Gołdap: 02:52:16 (231 / 43)
06:01:54
287 Andrzej Cygert www.pomozprzemkowi.pl M45 26 272 Stężyca: 03:17:01 (441 / 38)
Gołdap: 02:46:22 (206 / 21)
06:03:23
288 Marcin Płużyński M30 58 273 Piaseczno: 03:03:18 (387 / 89)
Ślesin: 03:01:48 (362 / 67)
06:05:06
289 Marcin Zabdyr Kondycja M45 27 274 Ślesin: 02:55:48 (337 / 33)
Stężyca: 03:10:00 (405 / 34)
06:05:48
290 Paweł Jaroszyński M45 28 275 Piaseczno: 03:10:07 (404 / 36)
Ślesin: 02:56:27 (340 / 34)
06:06:34
291 Radosław Kurman M30 59 276 Ślesin: 03:04:20 (373 / 70)
Stężyca: 03:02:20 (362 / 71)
06:06:40
292 Krzysztof Danków M35 80 277 Ślesin: 03:03:18 (371 / 98)
Radków: 03:03:54 (137 / 37)
06:07:12
293 Zbigniew Mielewczyk M45 29 278 Ślesin: 03:00:35 (355 / 36)
Stężyca: 03:09:42 (404 / 33)
06:10:17
294 Małgorzata Stefaniak Kuźnia Triathlonu F30 6 16 Piaseczno: 03:10:31 (407 / 5)
Ślesin: 03:01:12 (359 / 6)
06:11:43
295 Maciej Derek M18 9 279 Piaseczno: 03:00:34 (381 / 13)
Radków: 03:11:11 (179 / 11)
06:11:45
296 Ola Majchrzak F25 4 17 Ślesin: 02:56:52 (341 / 9)
Stężyca: 03:15:43 (431 / 5)
06:12:35
297 Anna Popławska Pop Masters F30 7 18 Ślesin: 03:04:31 (374 / 8)
Stężyca: 03:08:35 (393 / 10)
06:13:06
298 Michał Popławski Pop Masters M35 81 280 Ślesin: 03:08:53 (388 / 103)
Stężyca: 03:04:55 (375 / 118)
06:13:48
299 Piotr Markowski TVP Sport M35 82 281 Stężyca: 03:22:37 (456 / 138)
Gołdap: 02:51:51 (229 / 57)
06:14:28
300 Marcin Panuś Puls Studio M35 83 282 Piaseczno: 03:11:27 (411 / 115)
Ślesin: 03:03:06 (370 / 97)
06:14:33
301 Piotr Kierszniewski M40 54 283 Piaseczno: 03:08:45 (398 / 73)
Ślesin: 03:06:54 (382 / 73)
06:15:39
302 Janusz Gawlik MSPiR M50 13 284 Ślesin: 02:54:11 (329 / 10)
Stężyca: 03:23:44 (458 / 18)
06:17:55
303 Wojtek Ostapiński M40 55 285 Piaseczno: 03:07:41 (394 / 72)
Gołdap: 03:11:32 (282 / 51)
06:19:13
304 Paweł Rakowski Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 84 286 Piaseczno: 03:17:37 (424 / 120)
Ślesin: 03:01:53 (363 / 94)
06:19:30
305 Daniel Kuczyński Prężne Vacky M40 56 287 Piaseczno: 03:19:28 (427 / 77)
Ślesin: 03:01:09 (358 / 69)
06:20:37
306 Mariusz Siwiec M45 30 288 Piaseczno: 02:55:01 (353 / 32)
Radków: 03:26:28 (237 / 15)
06:21:29
307 Andrzej Wijas M30 60 289 Ślesin: 03:05:30 (378 / 71)
Stężyca: 03:16:03 (434 / 79)
06:21:33
308 Justyna Ignatowska ironmania.eu F30 8 19 Piaseczno: 02:54:39 (348 / 3)
Radków: 03:28:17 (241 / 7)
06:22:56
309 Kacper Królak TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 85 290 Piaseczno: 03:15:03 (418 / 116)
Ślesin: 03:08:14 (386 / 101)
06:23:17
310 Katarzyna Wiatrowska Smaruj Na Trening Team / Masterlease Sport Team F25 5 20 Ślesin: 03:02:46 (368 / 12)
Stężyca: 03:21:12 (453 / 6)
06:23:58
311 Jakub Karp Inne Spacery M40 57 291 Ślesin: 03:05:32 (379 / 72)
Stężyca: 03:18:45 (448 / 85)
06:24:17
312 Tomasz Owczarek M45 31 292 Piaseczno: 02:55:00 (352 / 31)
Radków: 03:30:26 (244 / 17)
06:25:26
313 Adam Jaskiewicz Adam Jaskiewicz Adam Jaskiewicz M55 8 293 Ślesin: 03:09:05 (389 / 7)
Stężyca: 03:18:21 (446 / 7)
06:27:26
314 Krzysztof Hadaś CSWLąd. Poznań M40 58 294 Ślesin: 02:47:27 (286 / 53)
Radków: 03:42:24 (266 / 43)
06:29:51
315 Bartosz Zgorzelski Słynni Kenijczycy M35 86 295 Ślesin: 03:12:45 (397 / 104)
Radków: 03:17:07 (208 / 54)
06:29:52
316 Paweł Molis M40 59 296 Ślesin: 03:20:53 (409 / 76)
Radków: 03:14:57 (198 / 30)
06:35:50
317 Mariusz Pratnicki PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 87 297 Piaseczno: 03:09:20 (401 / 114)
Stężyca: 03:27:20 (468 / 141)
06:36:40
318 Roman Nowak PartnerTech Poland M35 88 298 Piaseczno: 03:04:03 (389 / 110)
Radków: 03:39:31 (260 / 66)
06:43:34
319 Przemysław Kobiela PARAGRAF TARNOBRZEG M45 32 299 Piaseczno: 03:40:09 (448 / 40)
Ślesin: 03:15:28 (401 / 38)
06:55:37
320 Małgorzata Palus F35 5 21 Piaseczno: 03:33:26 (443 / 9)
Ślesin: 03:23:57 (413 / 9)
06:57:23
321 Sylwia Pedzinska F35 6 22 Stężyca: 03:41:51 (483 / 12)
Gołdap: 03:33:46 (302 / 10)
07:15:37
322 Szymon Slowiński Nautilus M40 60 300 Ślesin: 03:09:45 (391 / 74)
Radków: 04:09:11 (291 / 48)
07:18:56
323 Grzegorz Misiak PartnerTech Poland PartnerTech Poland-Sieradz M40 61 301 Ślesin: 03:36:51 (419 / 78)
Radków: 04:33:53 (294 / 50)
08:10:44
324 Miłosz Sowiński Trinergy/ etixx etixx M18 10 302 Piaseczno: 01:56:59 (2 / 1)
01:56:59
325 Łukasz Kalaszczyński PTT DELTA / TRIRUN.PL M30 61 303 Piaseczno: 01:59:05 (4 / 2)
01:59:05
326 Mateusz Kaźmierczak Elemental Team M25 28 304 Piaseczno: 01:59:25 (5 / 2)
01:59:25
327 Kacper Adam Olimpius.PL M18 11 305 Piaseczno: 02:00:01 (6 / 2)
02:00:01
328 Paweł Reszke UKS Tri-Team Rumia M30 62 306 Ślesin: 02:02:33 (4 / 2)
02:02:33
329 Łukasz Michalak KS AZS-AWF Katowice M18 12 307 Gołdap: 02:02:57 (4 / 2)
02:02:57
330 Maciej Grembski CSGT Głogów Agrolok Sport Team Agrolok, Sailfish, Sportmania, ZipVit, BodyKinetic M18 13 308 Piaseczno: 02:04:02 (9 / 4)
02:04:02
331 Bartłomiej Pawełczak LABOSPORT Team Trisfera M30 63 309 Piaseczno: 02:05:14 (11 / 5)
02:05:14
332 Tomasz Mrowiec Silesia Triathlon Racing Team M25 29 310 Ślesin: 02:08:05 (8 / 3)
02:08:05
333 Maciej Dowbor AirBike Triathlon Team M35 89 311 Ślesin: 02:08:14 (9 / 1)
02:08:14
334 Krzysztof Kluge Enduroman Elbląg M30 64 312 Gołdap: 02:09:53 (7 / 2)
02:09:53
335 Piotr Kalinowski Lekarska Grupa Kolarska M40 62 313 Piaseczno: 02:10:00 (15 / 1)
02:10:00
336 Bartosz Awruk NADAKTYWNI SPRINT TRITEAMBiałystok M30 65 314 Gołdap: 02:10:11 (9 / 3)
02:10:11
337 Małgorzata Wąsik MKS Triathlon Malbork F18 1 23 Piaseczno: 02:10:23 (16 / 1)
02:10:23
338 Mariusz Biskupski UKS TRS SUSZ M40 63 315 Gołdap: 02:11:27 (12 / 1)
02:11:27
339 Bartosz Dobrzański TOMATO Radom M40 64 316 Ślesin: 02:12:03 (14 / 1)
02:12:03
340 Mariusz Pirek Accenture M30 66 317 Piaseczno: 02:12:29 (21 / 8)
02:12:29
341 Adam Zięba TriSpace M40 65 318 Stężyca: 02:12:45 (5 / 1)
02:12:45
342 Piotr Kurek BUDMIX BUDMIX - Ślesin M30 67 319 Ślesin: 02:12:57 (17 / 5)
02:12:57
343 Paweł Czajkowski M30 68 320 Stężyca: 02:13:10 (6 / 3)
02:13:10
344 Jacek Cieszynski M50 14 321 Gołdap: 02:13:49 (17 / 1)
02:13:49
345 Adam Kuśka WLKS Kmicic Częstochowa M18 14 322 Ślesin: 02:13:55 (19 / 3)
02:13:55
346 Tomasz Biesiada TriSpace M40 66 323 Ślesin: 02:13:56 (20 / 2)
02:13:56
347 Łukasz Jegliński WTT Warszawa M25 30 324 Piaseczno: 02:14:04 (25 / 8)
02:14:04
348 Kamil Wołoszyk UKS Olimpijczyk Skorzewo M18 15 325 Stężyca: 02:14:20 (9 / 2)
02:14:20
349 Robert Raszpla SERWIS SPEED Robert Raszpla M40 67 326 Piaseczno: 02:14:24 (27 / 2)
02:14:24
350 Radosław Pawłowski Luft Tri Team M35 90 327 Piaseczno: 02:14:43 (29 / 3)
02:14:43
351 Piotr Chmielewski Lublin M35 91 328 Gołdap: 02:15:23 (21 / 2)
02:15:23
352 Krzysztof Ilczyszyn UKS 307 Warszawa Mokotów M30 69 329 Piaseczno: 02:15:28 (33 / 9)
02:15:28
353 Krzysztof Ejsmont Tri Space M35 92 330 Ślesin: 02:15:39 (29 / 7)
02:15:39
354 Remigiusz Kot M40 68 331 Ślesin: 02:15:54 (31 / 6)
02:15:54
355 Stefan Tomczyk UKS TRS SUSZ M40 69 332 Ślesin: 02:16:06 (32 / 7)
02:16:06
356 Mateusz Walczak M35 93 333 Gołdap: 02:16:08 (23 / 3)
02:16:08
357 Marcin Ignatowicz M30 70 334 Piaseczno: 02:16:22 (36 / 10)
02:16:22
358 Marcin Pokrywiński TRI-STREFA.PL M30 71 335 Piaseczno: 02:16:27 (38 / 11)
02:16:27
359 Saulius Batavicius LC M40 70 336 Gołdap: 02:16:34 (26 / 7)
02:16:34
360 Marcin Sowinski Trinergy Triathlon Pro Team M45 33 337 Piaseczno: 02:16:37 (39 / 1)
02:16:37
361 Jacek Hańczyk KS POLONIA ŚRODA Wlkp. M50 15 338 Piaseczno: 02:16:43 (40 / 2)
02:16:43
362 Peter Nowacki Ośka Warszawa M35 94 339 Piaseczno: 02:16:44 (41 / 5)
02:16:44
363 Maciej Belski TKKF Non Iron M40 71 340 Gołdap: 02:16:54 (27 / 8)
02:16:54
364 Bartek Zych Tri Dream Team M40 72 341 Piaseczno: 02:16:57 (44 / 9)
02:16:57
365 Pawel Juskiw M30 72 342 Ślesin: 02:17:22 (35 / 9)
02:17:22
366 Rafał Fazan TRIDREAMTEAM M40 73 343 Piaseczno: 02:17:27 (46 / 10)
02:17:27
367 Przemyslaw Szuder WTT Warszawa M35 95 344 Piaseczno: 02:17:31 (47 / 7)
02:17:31
368 Łukasz Grass AT Team M35 96 345 Piaseczno: 02:17:46 (48 / 8)
02:17:46
369 Agnieszka Cieslak KS AZS-AWF Katowice F25 6 24 Ślesin: 02:17:54 (36 / 1)
02:17:54
370 Mirosław Puciłowski Nadaktywni Sprint TriTeam. M50 16 346 Gołdap: 02:17:55 (30 / 2)
02:17:55
371 Piotr Szefer Trinergy M40 74 347 Piaseczno: 02:18:03 (51 / 12)
02:18:03
372 Jakub Błachowiak STREFASPORTU.PL M25 31 348 Ślesin: 02:18:14 (37 / 7)
02:18:14
373 Grzegorz Popławski Nadaktywni M30 73 349 Gołdap: 02:18:17 (33 / 5)
02:18:17
374 Rafał Madej BOSiR Brzesko M35 97 350 Piaseczno: 02:18:18 (53 / 9)
02:18:18
375 Przemysław Zieliński Sancture Sportifs M30 74 351 Piaseczno: 02:18:44 (57 / 13)
02:18:44
376 Mariusz Bogacz Zryw Radziejów M35 98 352 Ślesin: 02:18:44 (42 / 10)
02:18:44
377 Hanna Kaźmierczak Elemental Team F25 7 25 Piaseczno: 02:19:02 (58 / 1)
02:19:02
378 Piotr Dudziński Pierre et Ive Pierre et Ive M45 34 353 Gołdap: 02:19:05 (35 / 3)
02:19:05
379 Mikołaj Waliński OTOL Team M35 99 354 Stężyca: 02:19:14 (18 / 4)
02:19:14
380 Robert Siwirski Trinergy/WTT M40 75 355 Piaseczno: 02:19:18 (61 / 14)
02:19:18
381 Łukasz Bednarek Trinergy Play M30 75 356 Piaseczno: 02:19:26 (62 / 16)
02:19:26
382 Marcin Klekowiecki M30 76 357 Piaseczno: 02:19:30 (64 / 17)
02:19:30
383 Przemysław Janik TRICLUB M35 100 358 Piaseczno: 02:19:43 (65 / 11)
02:19:43
384 Szymon Dolega Sport-Evo M30 77 359 Stężyca: 02:19:46 (22 / 7)
02:19:46
385 Grzegorz Burakowski Lotnictwo MW M35 101 360 Stężyca: 02:19:48 (23 / 5)
02:19:48
386 Jarosław Przybylski MLUKS Triathlon Koło M40 76 361 Ślesin: 02:19:50 (48 / 11)
02:19:50
387 Mariusz Kapela CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M35 102 362 Ślesin: 02:19:52 (49 / 11)
02:19:52
388 Dawid Linowiecki RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M25 32 363 Ślesin: 02:19:54 (50 / 9)
02:19:54
389 Piotr Czajkowski BCT Gdynia M25 33 364 Stężyca: 02:20:01 (24 / 6)
02:20:01
390 Artur Mieloch M30 78 365 Piaseczno: 02:20:16 (67 / 18)
02:20:16
391 Michał Musiał M45 35 366 Stężyca: 02:20:24 (26 / 2)
02:20:24
392 Anna Wiese BikeSalon.pl F30 9 26 Stężyca: 02:20:25 (27 / 1)
02:20:25
393 Robert Chirk 4liga M40 77 367 Stężyca: 02:20:30 (29 / 5)
02:20:30
394 Jarosław Grzelec M50 17 368 Stężyca: 02:20:35 (30 / 1)
02:20:35
395 Andrzej Drabot M40 78 369 Piaseczno: 02:20:36 (68 / 16)
02:20:36
396 Michał Utykański A-Z Best M25 34 370 Gołdap: 02:20:57 (40 / 6)
02:20:57
397 Sylwester Swat SWAT Team M18 16 371 Radków: 02:21:01 (4 / 2)
02:21:01
398 Sławomir Banacki Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M40 79 372 Gołdap: 02:21:08 (41 / 10)
02:21:08
399 Marcin Bożęcki TRI-UNIVERSE M25 35 373 Stężyca: 02:21:12 (33 / 7)
02:21:12
400 Piotr Bieliński Powersystem M35 103 374 Gołdap: 02:21:18 (43 / 9)
02:21:18
401 Marta Łagownik Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK F18 2 27 Stężyca: 02:21:34 (35 / 1)
02:21:34
402 Konrad Wilijewicz LABOSPORT Team Wilijewicze M40 80 375 Piaseczno: 02:21:40 (70 / 17)
02:21:40
403 Piotr Polowczyk ORTOREH TEAM TRACKCYCLING.PL M30 79 376 Gołdap: 02:21:46 (44 / 9)
02:21:46
404 Sławomir Foremski TTC Toruń M45 36 377 Ślesin: 02:21:50 (57 / 4)
02:21:50
405 Jakub Kulesza qool-esza M35 104 378 Radków: 02:21:53 (5 / 1)
02:21:53
406 Mateusz Kwasniewski M25 36 379 Ślesin: 02:22:13 (59 / 12)
02:22:13
407 Sergiusz Nawrocki M45 37 380 Gołdap: 02:22:16 (45 / 4)
02:22:16
408 Cezary Figurski UKS G-8 Bielany Warszawa DLA Piper M45 38 381 Stężyca: 02:22:22 (37 / 3)
02:22:22
409 Przemysław Szapar BIEGAMINA M35 105 382 Stężyca: 02:22:23 (38 / 7)
02:22:23
410 Jacek Sobucki UKS TRS SUSZ M40 81 383 Gołdap: 02:22:28 (46 / 12)
02:22:28
411 Paweł Palus Luft Tri Team M40 82 384 Piaseczno: 02:22:29 (73 / 18)
02:22:29
412 Marcin Kępka Marcin Kępka M30 80 385 Ślesin: 02:22:34 (60 / 12)
02:22:34
413 Krzysztof Kostecki Kosa Team M30 81 386 Ślesin: 02:22:38 (61 / 13)
02:22:38
414 Grzegorz Kielin mSport Team M35 106 387 Ślesin: 02:22:41 (62 / 15)
02:22:41
415 Łukasz Kołdys M35 107 388 Gołdap: 02:22:42 (47 / 10)
02:22:42
416 Wojciech Sosnowski Olecko Biega / Znicz M40 83 389 Gołdap: 02:23:04 (52 / 13)
02:23:04
417 Przemysław Trzaska PROTEA TEAM M30 82 390 Stężyca: 02:23:04 (42 / 11)
02:23:04
418 Maciek Szymański WARSAW MASTERS TEAM M35 108 391 Piaseczno: 02:23:06 (74 / 14)
02:23:06
419 Konrad Wilandt Milonek Jurata Biovico M30 83 392 Stężyca: 02:23:18 (45 / 12)
02:23:18
420 Miłosz Frejnik biegamy.pl M35 109 393 Stężyca: 02:23:19 (46 / 10)
02:23:19
421 Zbyszek Sarnowski UKS TRS SUSZ M40 84 394 Ślesin: 02:23:25 (67 / 14)
02:23:25
422 Grzegorz Szczegielniak UKS TRS SUSZ M30 84 395 Gołdap: 02:23:31 (53 / 11)
02:23:31
423 Łukasz Jaumień TWW / WMT M30 85 396 Ślesin: 02:23:36 (69 / 17)
02:23:36
424 Łukasz Niedzielski M40 85 397 Piaseczno: 02:23:47 (78 / 21)
02:23:47
425 Tomasz Bednarczyk Plaża ,,Miron" Lubowidz M25 37 398 Stężyca: 02:23:48 (47 / 8)
02:23:48
426 Aleksandra Góralska F35 7 28 Gołdap: 02:23:48 (54 / 1)
02:23:48
427 Jan Krupa TORTUGA Adventure Team M25 38 399 Gołdap: 02:23:49 (55 / 7)
02:23:49
428 Arkadiusz Kościelak APEX24 M35 110 400 Stężyca: 02:24:07 (48 / 11)
02:24:07
429 Rafał Niemczewski B3 Cityzen Poznań M35 111 401 Ślesin: 02:24:08 (71 / 18)
02:24:08
430 Grzegorz Zając Więcej Funku! M30 86 402 Ślesin: 02:24:11 (74 / 19)
02:24:11
431 Arkadiusz Cichecki AT Team M55 9 403 Ślesin: 02:24:15 (75 / 1)
02:24:15
432 Wojciech Mądry DIESEL TEAM M35 112 404 Stężyca: 02:24:18 (50 / 13)
02:24:18
433 Mariusz Jurkiewicz M35 113 405 Ślesin: 02:24:20 (76 / 20)
02:24:20
434 Tomasz Sydor Triathlon Trójmiasto M30 87 406 Stężyca: 02:24:23 (52 / 13)
02:24:23
435 Krzysztof Lemke Biovico Lab Team M35 114 407 Stężyca: 02:24:23 (51 / 14)
02:24:23
436 Tomasz Fijałkowski Nadaktywni M35 115 408 Gołdap: 02:24:42 (59 / 15)
02:24:42
437 Robert Kołecki M40 86 409 Stężyca: 02:24:44 (54 / 9)
02:24:44
438 Jakub Kanarek Triathlon TKKF Koszalin M35 116 410 Stężyca: 02:25:05 (55 / 15)
02:25:05
439 Szymon Kamiński Accenture Triclub M25 39 411 Piaseczno: 02:25:30 (87 / 12)
02:25:30
440 Miron Klomfas TriSpace M40 87 412 Ślesin: 02:25:30 (81 / 15)
02:25:30
441 Rafał Bebelski Kuźnia Triathlonu M35 117 413 Gołdap: 02:25:34 (62 / 16)
02:25:34
442 Tomasz Garbiec Warszwa Targówek M40 88 414 Ślesin: 02:25:41 (83 / 16)
02:25:41
443 Dariusz Rasztawicki Kuźnia Triathlonu M30 88 415 Piaseczno: 02:25:44 (88 / 22)
02:25:44
444 Krzysztof Ławniczak M25 40 416 Ślesin: 02:25:45 (84 / 13)
02:25:45
445 Artur Kuźnicki Trinergy M30 89 417 Piaseczno: 02:25:52 (89 / 23)
02:25:52
446 Łukasz Błaszczyk M30 90 418 Ślesin: 02:25:53 (87 / 23)
02:25:53
447 Piotr Stefanowski Nadaktywni M30 91 419 Gołdap: 02:26:00 (66 / 14)
02:26:00
448 Maciej Jarzembowicz Trinergy M30 92 420 Piaseczno: 02:26:01 (90 / 24)
02:26:01
449 Darek Kociemba LABOSPORT Team M35 118 421 Ślesin: 02:26:03 (89 / 22)
02:26:03
450 Marcin Neuman KS AZS AWF Katowice M18 17 422 Radków: 02:26:05 (9 / 3)
02:26:05
451 Adam Suchecki Passepartout M30 93 423 Piaseczno: 02:26:12 (91 / 25)
02:26:12
452 Andrzej Guż Hotel 4 Brzozy Team Gdańsk M35 119 424 Radków: 02:26:13 (10 / 3)
02:26:13
453 Krzysztof Antoniak Tri NEGU M35 120 425 Gołdap: 02:26:23 (70 / 20)
02:26:23
454 Marcin Marzec Duklanowski Team M40 89 426 Gołdap: 02:26:24 (71 / 14)
02:26:24
455 Michał Kledzik Iron Piła M35 121 427 Stężyca: 02:26:33 (61 / 19)
02:26:33
456 Tomasz Gryglik M35 122 428 Ślesin: 02:26:36 (92 / 24)
02:26:36
457 Krzysztof Leżanka Nadaktywni M30 94 429 Gołdap: 02:26:41 (72 / 15)
02:26:41
458 Tomasz Sidwa brak brak M35 123 430 Ślesin: 02:26:46 (93 / 25)
02:26:46
459 Adam Betcher M30 95 431 Stężyca: 02:26:49 (62 / 14)
02:26:49
460 Bernard Sabok M40 90 432 Piaseczno: 02:26:53 (94 / 23)
02:26:53
461 Julian Masłowski Komputronik Galeria Antoniuk M30 96 433 Gołdap: 02:26:57 (73 / 16)
02:26:57
462 Jakub Sarna Kużnia Triathlonu/DB Tri Team M35 124 434 Piaseczno: 02:27:00 (95 / 21)
02:27:00
463 Cezary Borko M40 91 435 Gołdap: 02:27:01 (74 / 15)
02:27:01
464 Piotr Kazmierczak LABOSPORT Team M40 92 436 Piaseczno: 02:27:02 (96 / 24)
02:27:02
465 Karol Zalewski M35 125 437 Stężyca: 02:27:06 (63 / 20)
02:27:06
466 Zbigniew Zadrożny ATP Augustów M40 93 438 Gołdap: 02:27:10 (76 / 16)
02:27:10
467 Jerzy Jędrusiak WTT Warszawa M40 94 439 Piaseczno: 02:27:11 (97 / 25)
02:27:11
468 Tomasz Reuter HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M40 95 440 Stężyca: 02:27:16 (64 / 11)
02:27:16
469 Adam Turowiec UAM TRIATHLON POZNAŃ SZPOT M40 96 441 Ślesin: 02:27:18 (96 / 19)
02:27:18
470 Oskar Kapala Obi-boki Running Crew M30 97 442 Piaseczno: 02:27:22 (98 / 26)
02:27:22
471 Michał Zieleń Sportevo M45 39 443 Ślesin: 02:27:22 (97 / 6)
02:27:22
472 Łukasz Korbacz M30 98 444 Stężyca: 02:27:27 (66 / 15)
02:27:27
473 Tadeusz Czepukojć M50 18 445 Stężyca: 02:27:28 (67 / 2)
02:27:28
474 Arakdiusz Kaźmierczak Ruch Kluch M35 126 446 Ślesin: 02:27:30 (101 / 28)
02:27:30
475 Marcin Bulski TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M25 41 447 Gołdap: 02:27:31 (79 / 10)
02:27:31
476 Łukasz Dąbrowski M30 99 448 Ślesin: 02:27:34 (102 / 26)
02:27:34
477 Sebastian Banaś M30 100 449 Ślesin: 02:27:36 (103 / 27)
02:27:36
478 Michał Wygnańczuk IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA M25 42 450 Stężyca: 02:27:36 (69 / 11)
02:27:36
479 Tomasz Kazanecki Legion M35 127 451 Piaseczno: 02:27:57 (100 / 22)
02:27:57
480 Przemysław Jurek BikeBrothers Oshee Team M30 101 452 Piaseczno: 02:27:59 (102 / 28)
02:27:59
481 Marcin Tomaszewicz CompleXsports Triathlon Team M25 43 453 Stężyca: 02:27:59 (72 / 12)
02:27:59
482 Radosław Romanowski Dobre Miasto M40 97 454 Gołdap: 02:28:00 (84 / 19)
02:28:00
483 Adam Budziło PTT DELTA M40 98 455 Piaseczno: 02:28:11 (103 / 26)
02:28:11
484 Witold Rydzewski M40 99 456 Piaseczno: 02:28:14 (104 / 27)
02:28:14
485 Tomasz Klepacki KS Triathlon Rawa M55 10 457 Gołdap: 02:28:18 (86 / 1)
02:28:18
486 Wojciech Szczepanik POC Division - M25 44 458 Piaseczno: 02:28:25 (106 / 14)
02:28:25
487 Daniel Biaduń LABOSPORT Team M30 102 459 Piaseczno: 02:28:28 (107 / 29)
02:28:28
488 Tomasz Cybula M35 128 460 Stężyca: 02:28:29 (73 / 22)
02:28:29
489 Kamil Nadratowski PROTEA TEAM M30 103 461 Stężyca: 02:28:31 (75 / 16)
02:28:31
490 Marcin Muza CompleXsports Triathlon Team M25 45 462 Stężyca: 02:28:31 (74 / 13)
02:28:31
491 Tomasz Prosiński Trinergy M35 129 463 Stężyca: 02:28:32 (76 / 23)
02:28:32
492 Antoni Grzanka Niezrzeszony M55 11 464 Ślesin: 02:28:33 (109 / 2)
02:28:33
493 Grzegorz Sulima M25 46 465 Stężyca: 02:28:33 (78 / 14)
02:28:33
494 Grzegorz Filipek Waniewski Coaching / PZU Sport Team M35 130 466 Piaseczno: 02:28:34 (108 / 24)
02:28:34
495 Tomasz Gutkowski Kuźnia Triathlonu M35 131 467 Gołdap: 02:28:35 (88 / 25)
02:28:35
496 Jarosław Leśniewski Trinergy M40 100 468 Piaseczno: 02:28:35 (109 / 28)
02:28:35
497 Tomasz Pardygał LABOSPORT Team M40 101 469 Ślesin: 02:28:48 (110 / 21)
02:28:48
498 Rafał Chabasiński M35 132 470 Piaseczno: 02:28:49 (112 / 26)
02:28:49
499 Bartosz Słomczyński 10 BLog M35 133 471 Gołdap: 02:28:52 (89 / 26)
02:28:52
500 Paweł Chałupka M35 134 472 Piaseczno: 02:29:01 (114 / 27)
02:29:01
501 Marcin Antonowicz N/a M35 135 473 Gołdap: 02:29:04 (90 / 27)
02:29:04
502 Piotr Gawryluk M25 47 474 Piaseczno: 02:29:07 (115 / 15)
02:29:07
503 Rafał Pomorski M30 104 475 Stężyca: 02:29:07 (82 / 18)
02:29:07
504 Michał Zawistowski M35 136 476 Stężyca: 02:29:09 (83 / 25)
02:29:09
505 Marcin Radczuk F3 Team M30 105 477 Stężyca: 02:29:09 (84 / 19)
02:29:09
506 Patrick Chodowski M18 18 478 Piaseczno: 02:29:22 (119 / 7)
02:29:22
507 Bartosz Zbierajewski Fabryka Triathlonu M35 137 479 Ślesin: 02:29:23 (113 / 33)
02:29:23
508 Maciej Szymborski Nadaktywni M35 138 480 Gołdap: 02:29:27 (93 / 28)
02:29:27
509 Piotr Sadowski PMCG Piaseczno M45 40 481 Piaseczno: 02:29:32 (120 / 6)
02:29:32
510 Bartłomiej Krzewiński Meibes Team M40 102 482 Ślesin: 02:29:38 (116 / 22)
02:29:38
511 Maciej Jarmosz M30 106 483 Piaseczno: 02:29:39 (122 / 33)
02:29:39
512 Piotr Kaźmierczak Ruch Kluch M30 107 484 Ślesin: 02:29:42 (117 / 29)
02:29:42
513 Tomasz Olszewski M35 139 485 Piaseczno: 02:29:42 (123 / 30)
02:29:42
514 Sebastian Sawicki Kuźnia Triathlonu M30 108 486 Piaseczno: 02:29:43 (124 / 34)
02:29:43
515 Konrad Mickiewicz Bałtyk/ Tridea M40 103 487 Stężyca: 02:29:52 (88 / 12)
02:29:52
516 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M40 104 488 Gołdap: 02:29:54 (94 / 21)
02:29:54
517 Jakub Chryczyk WERTYKAL BIKEBOARD TEAM M30 109 489 Radków: 02:29:54 (13 / 4)
02:29:54
518 Tomasz Fik niezrzeszeni.pl M25 48 490 Piaseczno: 02:29:59 (126 / 16)
02:29:59
519 Štěpán Klíma M35 140 491 Ślesin: 02:30:02 (120 / 36)
02:30:02
520 Grzegorz Gadaj M25 49 492 Ślesin: 02:30:03 (121 / 15)
02:30:03
521 Sebastian Hudziec M35 141 493 Ślesin: 02:30:08 (122 / 37)
02:30:08
522 Dorian Łomża AT Team M25 50 494 Piaseczno: 02:30:11 (128 / 17)
02:30:11
523 Maciej Czajka Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok M25 51 495 Gołdap: 02:30:16 (98 / 12)
02:30:16
524 Michał Zrzelski M35 142 496 Stężyca: 02:30:18 (91 / 27)
02:30:18
525 Grzegorz Kowalski PMCG Piaseczno M45 41 497 Piaseczno: 02:30:22 (129 / 7)
02:30:22
526 Jerzy Kowalski M45 42 498 Gołdap: 02:30:31 (99 / 8)
02:30:31
527 Jan Ambroziński M25 52 499 Gołdap: 02:30:32 (100 / 13)
02:30:32
528 Adam Lejman M45 43 500 Ślesin: 02:30:34 (124 / 8)
02:30:34
529 Daniel Baczewski LOTOS Team M30 110 501 Stężyca: 02:30:38 (93 / 23)
02:30:38
530 Tania Atwell F50 1 29 Piaseczno: 02:30:39 (130 / 1)
02:30:39
531 Maciej Węgier M25 53 502 Piaseczno: 02:30:57 (132 / 18)
02:30:57
532 Piotr Krasnopolski ELIN M30 111 503 Stężyca: 02:30:58 (94 / 24)
02:30:58
533 Andrzej Mazur M30 112 504 Stężyca: 02:31:09 (98 / 25)
02:31:09
534 Bartosz Mierzejewski M30 113 505 Radków: 02:31:10 (15 / 5)
02:31:10
535 Mariusz Bartczak Allianz Triathlon Team Allianz M35 143 506 Piaseczno: 02:31:13 (133 / 32)
02:31:13
536 Tomasz Szałkowski KTS IRONMAN KWIDZYN M40 105 507 Gołdap: 02:31:15 (105 / 24)
02:31:15
537 Sebastian Stępniewski Więcej Funku! M30 114 508 Ślesin: 02:31:20 (128 / 33)
02:31:20
538 Kamil Ligenza PROTRI M25 54 509 Piaseczno: 02:31:24 (136 / 19)
02:31:24
539 Kamil Boniewski M25 55 510 Gołdap: 02:31:28 (106 / 14)
02:31:28
540 Karol Bołtruczyk Nadaktywni M18 19 511 Gołdap: 02:31:29 (107 / 7)
02:31:29
541 Mateusz Dybowski RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M25 56 512 Ślesin: 02:31:33 (129 / 16)
02:31:33
542 Paweł Seelieb Smaruj Na Trening Team M30 115 513 Stężyca: 02:31:37 (103 / 27)
02:31:37
543 Mariusz Wowtoniuk M35 144 514 Gołdap: 02:31:42 (109 / 33)
02:31:42
544 Filip Mowinski M18 20 515 Gołdap: 02:31:46 (110 / 8)
02:31:46
545 Jarosław Mydlarski CompleXsports Triathlon Team M35 145 516 Stężyca: 02:31:46 (104 / 32)
02:31:46
546 Grzegorz Jędrzejewski LABOSPORT Team malyhel.pl M40 106 517 Gołdap: 02:31:51 (112 / 26)
02:31:51
547 Piotr Szrajner Triathlon Series Team / ENTRE.PL Team MADERA M40 107 518 Piaseczno: 02:31:52 (139 / 32)
02:31:52
548 Piotr Binder OTK Rzeźnik M35 146 519 Piaseczno: 02:31:59 (143 / 36)
02:31:59
549 Adam Dawidczyk AT Team M30 116 520 Gołdap: 02:32:00 (114 / 20)
02:32:00
550 Damian Surdyn M40 108 521 Piaseczno: 02:32:03 (144 / 35)
02:32:03
551 Paweł Skomorucha Kuźnia Triathlonu M35 147 522 Piaseczno: 02:32:07 (145 / 37)
02:32:07
552 Sebastian Swat SWAT Team M25 57 523 Radków: 02:32:10 (17 / 4)
02:32:10
553 Piotr Śliwka M35 148 524 Stężyca: 02:32:17 (106 / 34)
02:32:17
554 Rogier Pols NNYTT M40 109 525 Piaseczno: 02:32:23 (147 / 36)
02:32:23
555 Piotr Kulesza SIR-HA SIERADZ SIR-HA M30 117 526 Ślesin: 02:32:27 (134 / 34)
02:32:27
556 Karol Dampc SEMEKO AquaSfera M25 58 527 Stężyca: 02:32:30 (108 / 16)
02:32:30
557 Krzysztof Mazgaj M50 19 528 Ślesin: 02:32:30 (136 / 3)
02:32:30
558 Bartłomiej Stępień Wytop Pruszków M30 118 529 Piaseczno: 02:32:30 (149 / 37)
02:32:30
559 Sławomir Stosik TRI Ósemka Starogard Gdański M40 110 530 Stężyca: 02:32:37 (109 / 15)
02:32:37
560 Konrad Czajkowski GVT M25 59 531 Radków: 02:32:39 (20 / 6)
02:32:39
561 Marcin Gudowicz M35 149 532 Piaseczno: 02:32:48 (152 / 40)
02:32:48
562 Jędrzej Fulara LABOSPORT Team M30 119 533 Piaseczno: 02:32:52 (154 / 38)
02:32:52
563 Radosław Gudaniec Triathlon TKKF Koszalin M50 20 534 Stężyca: 02:32:52 (110 / 3)
02:32:52
564 Marek Bąk M40 111 535 Gołdap: 02:33:00 (121 / 29)
02:33:00
565 Mikołaj Woźniak AirBike Triathlon Team M35 150 536 Piaseczno: 02:33:04 (156 / 42)
02:33:04
566 Jan Sołtys Fundacja Non-Iron POC Division Poland / Snowflake M25 60 537 Gołdap: 02:33:09 (122 / 15)
02:33:09
567 Zdzisław Filipowski DB Maraton Team M45 44 538 Ślesin: 02:33:15 (144 / 10)
02:33:15
568 Artur Szafraniec AT Team M35 151 539 Piaseczno: 02:33:16 (159 / 44)
02:33:16
569 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M45 45 540 Gołdap: 02:33:22 (123 / 9)
02:33:22
570 Mikołaj Kołakowski UKS Tri-Team Rumia M40 112 541 Ślesin: 02:33:25 (147 / 28)
02:33:25
571 Szymon Wesołowski M25 61 542 Ślesin: 02:33:29 (148 / 19)
02:33:29
572 Klekotko Wojtek OILTRANSFER sport team M50 21 543 Gołdap: 02:33:30 (124 / 3)
02:33:30
573 Sebastian Bożek Żywiec Air Team M40 113 544 Ślesin: 02:33:32 (149 / 29)
02:33:32
574 Przemysław Szymkowski M35 152 545 Ślesin: 02:33:34 (150 / 42)
02:33:34
575 Adrian Wieczorkowski M40 114 546 Stężyca: 02:33:35 (112 / 16)
02:33:35
576 Paweł Białecki Trinergy M35 153 547 Piaseczno: 02:33:38 (161 / 46)
02:33:38
577 Mateusz Michałowski M18 21 548 Gołdap: 02:33:40 (125 / 9)
02:33:40
578 Szymon Pyrc M40 115 549 Stężyca: 02:33:40 (113 / 17)
02:33:40
579 Piotr Baran Triathlon Trojmiasto El Menago/ BratPit M40 116 550 Stężyca: 02:33:42 (114 / 18)
02:33:42
580 Paweł Liber Enduro Man M40 117 551 Gołdap: 02:33:46 (126 / 30)
02:33:46
581 Leszek Rokicki Enduroman Elbląg M40 118 552 Gołdap: 02:33:48 (127 / 31)
02:33:48
582 Lukasz Komierowski M35 154 553 Piaseczno: 02:33:49 (164 / 48)
02:33:49
583 Bartosz Tallar M30 120 554 Stężyca: 02:33:49 (115 / 29)
02:33:49
584 Adrian Lehmann M35 155 555 Ślesin: 02:33:51 (153 / 43)
02:33:51
585 Rafał Poniewierski Duklanowski Team M35 156 556 Piaseczno: 02:33:56 (165 / 49)
02:33:56
586 Marek Łotysz Triathlon Koszalin M50 22 557 Stężyca: 02:33:58 (116 / 4)
02:33:58
587 Łukasz Szymula Trinergy M40 119 558 Piaseczno: 02:34:12 (167 / 37)
02:34:12
588 Julita Sikora AT Team F40 4 30 Ślesin: 02:34:12 (155 / 1)
02:34:12
589 Zbigniew Mossoczy Wertykal bikeBoard Team M40 120 559 Radków: 02:34:15 (24 / 2)
02:34:15
590 Sebastian Klimkowski Triathlon Lubin M18 22 560 Radków: 02:34:21 (25 / 6)
02:34:21
591 Jan Hyhs M18 23 561 Ślesin: 02:34:22 (156 / 8)
02:34:22
592 Michał Kurczycki SZWAGIER! POCZEKAJ... M35 157 562 Gołdap: 02:34:28 (130 / 37)
02:34:28
593 Aleksander Sachanbinski AT Team M50 23 563 Gołdap: 02:34:29 (131 / 4)
02:34:29
594 Bogdan Kord M55 12 564 Gołdap: 02:34:32 (132 / 3)
02:34:32
595 Marek Klimas M55 13 565 Gołdap: 02:34:33 (133 / 4)
02:34:33
596 Piotr Drabarek Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M40 121 566 Stężyca: 02:34:37 (118 / 19)
02:34:37
597 Błażej Bąkiewicz Smashing Pąpkins M30 121 567 Stężyca: 02:34:37 (119 / 30)
02:34:37
598 Rafał Kieszkowski wiedzadlazdrowia.pl M30 122 568 Gołdap: 02:34:40 (134 / 22)
02:34:40
599 Karol Sujka M30 123 569 Ślesin: 02:34:42 (158 / 38)
02:34:42
600 Przemysław Stodólski M18 24 570 Ślesin: 02:34:43 (159 / 9)
02:34:43
601 Łukasz Łukasiewicz Kuźnia Triathlonu M25 62 571 Gołdap: 02:34:45 (135 / 16)
02:34:45
602 Marcin Robiński 123babajagapatrzy M30 124 572 Piaseczno: 02:34:53 (172 / 41)
02:34:53
603 Magdalena Plizga F25 8 31 Stężyca: 02:34:55 (124 / 1)
02:34:55
604 Patryk Bielik YOLO Team M25 63 573 Ślesin: 02:34:57 (161 / 21)
02:34:57
605 Jacek Manteufel GRUPA MALBORK M25 64 574 Ślesin: 02:35:13 (164 / 23)
02:35:13
606 Dawid Jurkiewicz CSWLąd Poznań M25 65 575 Ślesin: 02:35:13 (166 / 22)
02:35:13
607 Kacper Gluziński M30 125 576 Ślesin: 02:35:13 (165 / 40)
02:35:13
608 Jacek Nosowski M40 122 577 Piaseczno: 02:35:18 (175 / 39)
02:35:18
609 Wiesław Treder SUPRA M40 123 578 Stężyca: 02:35:19 (127 / 20)
02:35:19
610 Paweł Wenda M35 158 579 Ślesin: 02:35:21 (167 / 44)
02:35:21
611 Rafał Grzanecki Pie... Nie Biegam M40 124 580 Piaseczno: 02:35:22 (176 / 40)
02:35:22
612 Andrzej Bartosiewicz BE3 CITYZEN_ Poznań M40 125 581 Gołdap: 02:35:27 (141 / 34)
02:35:27
613 Wojciech Maliszewski M40 126 582 Piaseczno: 02:35:32 (178 / 41)
02:35:32
614 Michał Lubarski ATTeam M35 159 583 Stężyca: 02:35:32 (129 / 39)
02:35:32
615 Grzegorz Narojek M35 160 584 Ślesin: 02:35:36 (170 / 46)
02:35:36
616 Janek Cieplak M30 126 585 Piaseczno: 02:35:37 (179 / 42)
02:35:37
617 Bartosz Tabaka M25 66 586 Ślesin: 02:35:44 (172 / 25)
02:35:44
618 Michal Kucharski Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 161 587 Gołdap: 02:35:46 (146 / 40)
02:35:46
619 Maciej Letniowski Masterlease Sport Team Masterlease M45 46 588 Stężyca: 02:35:50 (131 / 8)
02:35:50
620 Jacek Mackiewicz M35 162 589 Piaseczno: 02:35:58 (184 / 55)
02:35:58
621 Jakub Maślanko TRICLUB M18 25 590 Gołdap: 02:36:00 (148 / 10)
02:36:00
622 witold Serdakowski M50 24 591 Gołdap: 02:36:01 (149 / 7)
02:36:01
623 Sławomir Tramp SPEDYCJA TRAMP TRANS SPEDYCJA TRAMP TRANS M40 127 592 Gołdap: 02:36:03 (150 / 37)
02:36:03
624 Marcin Kowalczyk M35 163 593 Stężyca: 02:36:04 (134 / 41)
02:36:04
625 Krzysztof Zaręba M30 127 594 Piaseczno: 02:36:04 (186 / 43)
02:36:04
626 Jan Chwedczuk M35 164 595 Piaseczno: 02:36:07 (187 / 57)
02:36:07
627 Krzysztof Janik Nysa Biega M25 67 596 Radków: 02:36:10 (28 / 8)
02:36:10
628 Irek Kosmaczewski M35 165 597 Ślesin: 02:36:12 (177 / 47)
02:36:12
629 Grzegorz Kalinowski GVT M40 128 598 Ślesin: 02:36:16 (178 / 32)
02:36:16
630 Piotr Kozłowski M35 166 599 Piaseczno: 02:36:20 (188 / 58)
02:36:20
631 Karol Mochocki Suchedniowski TriTeam M25 68 600 Stężyca: 02:36:32 (135 / 20)
02:36:32
632 Sebastian Kamiński CompleXsports Triathlon Team M30 128 601 Stężyca: 02:36:34 (136 / 33)
02:36:34
633 Piotr Daruk WTT Warszawa M35 167 602 Stężyca: 02:36:34 (137 / 42)
02:36:34
634 Tomasz Nowacki M40 129 603 Gołdap: 02:36:47 (157 / 38)
02:36:47
635 Paulina Wydra TRI-STREFA.PL F35 8 32 Piaseczno: 02:36:53 (192 / 1)
02:36:53
636 Andrzej Adamczak LABOSPORT Team Triathlon Koszalin M50 25 604 Stężyca: 02:36:53 (141 / 5)
02:36:53
637 Gerard Magdziarz Suchedniowski TriTeam M35 168 605 Stężyca: 02:36:55 (142 / 46)
02:36:55
638 Szymon Zięborak M30 129 606 Piaseczno: 02:36:56 (194 / 45)
02:36:56
639 Zbigniew Mazurczyk WTT Warszawa M55 14 607 Piaseczno: 02:36:56 (193 / 1)
02:36:56
640 Damian Muszytowski M35 169 608 Ślesin: 02:36:59 (182 / 49)
02:36:59
641 Bartosz Zawieja M35 170 609 Ślesin: 02:37:02 (183 / 50)
02:37:02
642 Rafał Nowakowski Sportografia.pl M40 130 610 Piaseczno: 02:37:06 (197 / 42)
02:37:06
643 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking M35 171 611 Stężyca: 02:37:13 (146 / 48)
02:37:13
644 Daniel Pogorzelski Enduroman Elbląg M25 69 612 Stężyca: 02:37:19 (147 / 21)
02:37:19
645 Piotr Protasiewicz M45 47 613 Ślesin: 02:37:23 (184 / 14)
02:37:23
646 Krzysztof Piernicki www.pomagamynatalii.pl M35 172 614 Stężyca: 02:37:23 (148 / 49)
02:37:23
647 Sławek Lamparski CompleXsports Triathlon Team M25 70 615 Stężyca: 02:37:31 (149 / 22)
02:37:31
648 Grzegorz Dobrosielski LABOSPORT Team M30 130 616 Ślesin: 02:37:36 (186 / 43)
02:37:36
649 Piotr Janisz Big T's Motley Crue M25 71 617 Radków: 02:37:40 (30 / 9)
02:37:40
650 Maciej Nikodemski KB "Tupot" Ustka fregata-ustka.pl M35 173 618 Stężyca: 02:37:53 (150 / 50)
02:37:53
651 Konrad Cybulski M40 131 619 Ślesin: 02:37:54 (188 / 33)
02:37:54
652 Wojciech Zalewski mtb-tem Ełk M45 48 620 Gołdap: 02:37:55 (161 / 13)
02:37:55
653 Robert Wengerski M45 49 621 Ślesin: 02:38:03 (189 / 15)
02:38:03
654 Karol Maciejewski Pro-Run Wrocław M30 131 622 Ślesin: 02:38:05 (191 / 44)
02:38:05
655 Michał Kowalski KSR Team M40 132 623 Stężyca: 02:38:11 (151 / 22)
02:38:11
656 Adrian Kwiatkowski 12tri.pl M30 132 624 Piaseczno: 02:38:13 (203 / 46)
02:38:13
657 Krzysztof Walko M35 174 625 Stężyca: 02:38:14 (152 / 51)
02:38:14
658 Michał Kucybała M35 175 626 Piaseczno: 02:38:14 (204 / 61)
02:38:14
659 Mariusz Ornowski M30 133 627 Ślesin: 02:38:25 (196 / 47)
02:38:25
660 Piotr Biankowski Complexsports sklep.arcar.pl M40 133 628 Stężyca: 02:38:27 (154 / 24)
02:38:27
661 Maciej Bieńkowski Benefi Systems Triathlon Team M40 134 629 Piaseczno: 02:38:40 (205 / 44)
02:38:40
662 Jakub Robel M35 176 630 Piaseczno: 02:38:40 (206 / 62)
02:38:40
663 Witold Zasada Tri in Boat M40 135 631 Ślesin: 02:38:47 (202 / 35)
02:38:47
664 Konrad Nowak M35 177 632 Piaseczno: 02:38:55 (208 / 63)
02:38:55
665 Ireneusz Osiecki TEAM TRI-MAGIC M55 15 633 Stężyca: 02:38:57 (159 / 3)
02:38:57
666 Seweryn Bąk M25 72 634 Stężyca: 02:38:59 (160 / 24)
02:38:59
667 Piotr Marianowski mocarni społem mocarni społem M40 136 635 Stężyca: 02:39:04 (161 / 26)
02:39:04
668 Sławomir Delegacz M50 26 636 Piaseczno: 02:39:09 (210 / 6)
02:39:09
669 Krzysiek Woźniak M45 50 637 Gołdap: 02:39:10 (166 / 15)
02:39:10
670 Maciej Kita M30 134 638 Ślesin: 02:39:14 (206 / 48)
02:39:14
671 Daniel Losinski M30 135 639 Gołdap: 02:39:14 (169 / 28)
02:39:14
672 Adam Pachla M35 178 640 Piaseczno: 02:39:20 (211 / 64)
02:39:20
673 Czesław Mączyński M60 3 641 Ślesin: 02:39:21 (208 / 2)
02:39:21
674 Mikołaj Walesiak UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN M40 137 642 Ślesin: 02:39:22 (209 / 37)
02:39:22
675 Łukasz Węgliński M30 136 643 Piaseczno: 02:39:24 (212 / 47)
02:39:24
676 Filip Matejak M25 73 644 Piaseczno: 02:39:25 (213 / 23)
02:39:25
677 Michał Budzanowski Vonart Wrocław M25 74 645 Piaseczno: 02:39:27 (214 / 24)
02:39:27
678 Tomasz Godzisz Complexsports M40 138 646 Stężyca: 02:39:28 (163 / 27)
02:39:28
679 Sebastian Pietrzak M35 179 647 Ślesin: 02:39:28 (211 / 56)
02:39:28
680 Pawel Goraj Thomson Reuters M30 137 648 Stężyca: 02:39:36 (165 / 35)
02:39:36
681 Jarek Breski M50 27 649 Gołdap: 02:39:36 (171 / 10)
02:39:36
682 Adam Jezierski MajaPola M35 180 650 Ślesin: 02:39:39 (212 / 57)
02:39:39
683 Artur Derwiszynski deRavish TT M40 139 651 Piaseczno: 02:39:40 (215 / 45)
02:39:40
684 Rafał Wyrwicki M35 181 652 Stężyca: 02:39:45 (167 / 53)
02:39:45
685 Jacek Surmański Klub Franka i Stasia M35 182 653 Piaseczno: 02:39:49 (219 / 65)
02:39:49
686 Darek Janczewski LABOSPORT Team M45 51 654 Ślesin: 02:39:52 (214 / 20)
02:39:52
687 Michał Rębisz M30 138 655 Piaseczno: 02:40:00 (222 / 51)
02:40:00
688 Robert Florczyk Water Knights Triathlon Zabierzów M30 139 656 Ślesin: 02:40:00 (215 / 50)
02:40:00
689 Robert Rygiel Szpejo Pompka M50 28 657 Stężyca: 02:40:02 (172 / 6)
02:40:02
690 Mikołaj Kałużny Trinergy M35 183 658 Gołdap: 02:40:02 (174 / 44)
02:40:02
691 Kamil Kurczewski PROTRI M25 75 659 Ślesin: 02:40:06 (217 / 28)
02:40:06
692 Krzysztof Nowak Krzysztof Nowak Krzysztof Nowak M25 76 660 Radków: 02:40:07 (32 / 10)
02:40:07
693 Aday Rodriguez-Mejia M30 140 661 Gołdap: 02:40:09 (176 / 29)
02:40:09
694 Michał Cieślak M35 184 662 Ślesin: 02:40:10 (219 / 59)
02:40:10
695 Jarosław Bomba M40 140 663 Stężyca: 02:40:10 (173 / 30)
02:40:10
696 Paweł Krężołek M35 185 664 Gołdap: 02:40:17 (178 / 45)
02:40:17
697 Paweł Helak M35 186 665 Stężyca: 02:40:19 (175 / 55)
02:40:19
698 Marek Makowski PPP/Wytop M30 141 666 Piaseczno: 02:40:22 (223 / 52)
02:40:22
699 Marcin Konarski TRIATHLON NOR NYSA M40 141 667 Radków: 02:40:27 (33 / 4)
02:40:27
700 Aleksander Solecki TRINERGY TEAM M40 142 668 Ślesin: 02:40:28 (220 / 39)
02:40:28
701 Michał Sulkowski M25 77 669 Ślesin: 02:40:29 (221 / 30)
02:40:29
702 Piotr Bogucki M25 78 670 Piaseczno: 02:40:30 (225 / 25)
02:40:30
703 Paweł Mańdok LABOSPORT Team M45 52 671 Piaseczno: 02:40:30 (224 / 15)
02:40:30
704 Tomasz Ludkowski M30 142 672 Ślesin: 02:40:31 (222 / 51)
02:40:31
705 Marta Konarzewska Tri NEGU F30 10 33 Gołdap: 02:40:31 (179 / 4)
02:40:31
706 Jasiek Szczepłek AT Team M30 143 673 Piaseczno: 02:40:35 (227 / 54)
02:40:35
707 Adam Pachulski TRI4FUN Dental SPA Józefosław M35 187 674 Piaseczno: 02:40:35 (228 / 66)
02:40:35
708 Tomasz Ligocki CHOP ZE Żelaza TRI Team M45 53 675 Radków: 02:40:38 (34 / 1)
02:40:38
709 Jarek Derewecki Triathlon Trójmiasto M40 143 676 Stężyca: 02:40:39 (178 / 33)
02:40:39
710 Paweł Tadla NET SYSTEM Triathlon Team M30 144 677 Stężyca: 02:40:51 (179 / 36)
02:40:51
711 Wojtek Kraszewski Super Linia M50 29 678 Gołdap: 02:40:54 (181 / 12)
02:40:54
712 Michał Borzyszkowski M30 145 679 Stężyca: 02:40:54 (180 / 37)
02:40:54
713 Michał Serkowski M18 26 680 Stężyca: 02:40:54 (181 / 7)
02:40:54
714 Marek Pałetko Nysa Biega www.fizjoterapia-nysa.pl M30 146 681 Radków: 02:40:56 (35 / 7)
02:40:56
715 Piotr Gruba Powersystem M30 147 682 Stężyca: 02:40:59 (182 / 38)
02:40:59
716 Jędrzej Maćkowski LABOSPORT Team M30 148 683 Piaseczno: 02:41:00 (229 / 55)
02:41:00
717 Piotr Grzegrzółka T-Mobile Running Team M35 188 684 Piaseczno: 02:41:02 (230 / 67)
02:41:02
718 Krzysztof Miezianko M35 189 685 Gołdap: 02:41:09 (183 / 47)
02:41:09
719 Jarek Debert TRINERGY TEAM M35 190 686 Piaseczno: 02:41:11 (232 / 68)
02:41:11
720 Piotr Robak Triathlon TKKF Koszalin M25 79 687 Stężyca: 02:41:13 (183 / 26)
02:41:13
721 Arkadiusz Witczak Mozaika M35 191 688 Stężyca: 02:41:17 (184 / 57)
02:41:17
722 Tomasz Zając KT Water Knights Zabierzow M35 192 689 Radków: 02:41:24 (37 / 8)
02:41:24
723 Marcin Szydłowski M35 193 690 Piaseczno: 02:41:27 (233 / 69)
02:41:27
724 Michał Dutkiewicz M30 149 691 Ślesin: 02:41:29 (231 / 53)
02:41:29
725 Alek Dubelski M30 150 692 Piaseczno: 02:41:37 (235 / 57)
02:41:37
726 Krzysztof Skibiński M40 144 693 Stężyca: 02:41:40 (189 / 34)
02:41:40
727 Mirosław Nowik M35 194 694 Stężyca: 02:41:52 (190 / 60)
02:41:52
728 Joanna Pomorska F30 11 34 Stężyca: 02:41:55 (192 / 3)
02:41:55
729 Tomasz Kwiatkowski M45 54 695 Piaseczno: 02:41:56 (237 / 17)
02:41:56
730 Maciej Łysiuk Nadaktywni M30 151 696 Gołdap: 02:41:57 (189 / 31)
02:41:57
731 Roman Magdziarczyk BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ M35 195 697 Radków: 02:41:57 (40 / 9)
02:41:57
732 Adam Rykowski M45 55 698 Piaseczno: 02:41:59 (238 / 18)
02:41:59
733 Seweryn Knut TEAM KNUT M40 145 699 Stężyca: 02:42:01 (195 / 35)
02:42:01
734 Jakub Lengiewicz OTK Rzeźnik M35 196 700 Piaseczno: 02:42:02 (239 / 70)
02:42:02
735 Tomasz Zieliński Kuźnia Triatlonu/Wirtualna Polska Triathlon Team Grupa Wirtualna Polska M30 152 701 Stężyca: 02:42:06 (196 / 39)
02:42:06
736 Arkadiusz Ihnatowicz M45 56 702 Piaseczno: 02:42:07 (240 / 19)
02:42:07
737 Marek Wydmuch SGR Srebrna Gora M50 30 703 Radków: 02:42:15 (41 / 1)
02:42:15
738 Kazimierz Hryszko klub biegowy 40 latek tychy M50 31 704 Piaseczno: 02:42:15 (241 / 7)
02:42:15
739 Dariusz Durma CompleXsports Triathlon Team M35 197 705 Stężyca: 02:42:17 (197 / 63)
02:42:17
740 Marcin Idziak TRI4FUN TRI4FUN M35 198 706 Piaseczno: 02:42:18 (242 / 71)
02:42:18
741 Piotr Kowalewski M30 153 707 Piaseczno: 02:42:20 (243 / 58)
02:42:20
742 Remigiusz Signerski XTEAM Klub Sportowy xTRI.pl M35 199 708 Stężyca: 02:42:21 (198 / 64)
02:42:21
743 Jarosław Mamcarz WOPR Tczew M45 57 709 Stężyca: 02:42:24 (199 / 11)
02:42:24
744 Piotr Jedrzejczyk M40 146 710 Gołdap: 02:42:25 (191 / 40)
02:42:25
745 Ewa Zakrzewska Kuźnia Triathlonu F35 9 35 Ślesin: 02:42:33 (240 / 2)
02:42:33
746 Maciej Litniewski Bull Racing Team M30 154 711 Piaseczno: 02:42:38 (248 / 59)
02:42:38
747 Arkadiusz Bereś M25 80 712 Stężyca: 02:42:39 (201 / 28)
02:42:39
748 Piotr Barwiński TRINERGY TEAM M35 200 713 Piaseczno: 02:42:39 (249 / 73)
02:42:39
749 Pawel Kaczorowski M40 147 714 Ślesin: 02:42:40 (242 / 43)
02:42:40
750 Artur Welke DSZMD M35 201 715 Stężyca: 02:42:42 (202 / 66)
02:42:42
751 Małgorzata Majewska F30 12 36 Ślesin: 02:42:46 (243 / 4)
02:42:46
752 Michał Szkutnik M18 27 716 Stężyca: 02:42:50 (203 / 8)
02:42:50
753 Jakub Dziubek Endorfina Szydłowiec M18 28 717 Piaseczno: 02:42:56 (251 / 10)
02:42:56
754 Marcin Kozlowicz M35 202 718 Ślesin: 02:43:03 (245 / 64)
02:43:03
755 Piotr Bolewicz Zryw Radziejów Bolek M30 155 719 Ślesin: 02:43:04 (246 / 55)
02:43:04
756 Bartosz Łuczak AT Team M18 29 720 Stężyca: 02:43:06 (205 / 9)
02:43:06
757 Wojtek Szulc SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZ M45 58 721 Stężyca: 02:43:15 (207 / 12)
02:43:15
758 Zbigniew Juszkiewicz M45 59 722 Gołdap: 02:43:18 (194 / 17)
02:43:18
759 Artur Ambrożewicz LABOSPORT Team M35 203 723 Ślesin: 02:43:18 (248 / 65)
02:43:18
760 Michał Kawa TODO M30 156 724 Ślesin: 02:43:31 (250 / 57)
02:43:31
761 Maciej Pietruszka Krwawe Suty M30 157 725 Radków: 02:43:32 (43 / 9)
02:43:32
762 Tomasz Winiarczyk LABOSPORT Team M45 60 726 Ślesin: 02:43:34 (251 / 23)
02:43:34
763 Juan Romero Garcia WITC M30 158 727 Piaseczno: 02:43:35 (255 / 61)
02:43:35
764 Sebastian Kulesza SIR-HA Sieradz SIR-HA M35 204 728 Ślesin: 02:43:46 (252 / 67)
02:43:46
765 Michał Mieczkowski KTC Kołobrzeg KTC Kołobrzeg M55 16 729 Stężyca: 02:43:48 (211 / 4)
02:43:48
766 Rafał Posman M35 205 730 Piaseczno: 02:43:48 (256 / 74)
02:43:48
767 Artur Apalko Oil Transfer Team M45 61 731 Gołdap: 02:43:48 (196 / 19)
02:43:48
768 Marcin Dawidowicz md-it.pl M30 159 732 Piaseczno: 02:43:53 (257 / 62)
02:43:53
769 Robert Kuptel Bielsk Podlaski M40 148 733 Piaseczno: 02:43:54 (259 / 49)
02:43:54
770 Stanislaw Janowski M35 206 734 Piaseczno: 02:43:59 (260 / 75)
02:43:59
771 Darek Rybakowski Ironteam3city M40 149 735 Stężyca: 02:44:00 (213 / 41)
02:44:00
772 Ewa Dębiec Aktywuj się w Triathlonie Gdańsk DEL HOME F30 13 37 Stężyca: 02:44:01 (214 / 4)
02:44:01
773 Arek Friedrich TRI NEGU M35 207 736 Gołdap: 02:44:07 (197 / 49)
02:44:07
774 Adam Wałpuski Kuźnia Triathlonu M18 30 737 Gołdap: 02:44:08 (198 / 13)
02:44:08
775 Krzysztof Stachowiak M40 150 738 Ślesin: 02:44:13 (255 / 44)
02:44:13
776 Maciej Świątek M35 208 739 Ślesin: 02:44:17 (256 / 69)
02:44:17
777 Sławomir Olszewski Giant Polska M30 160 740 Piaseczno: 02:44:23 (264 / 64)
02:44:23
778 Kamil Pendowski Nadaktywni Białystok M35 209 741 Gołdap: 02:44:29 (199 / 50)
02:44:29
779 Ireneusz Jesion M45 62 742 Radków: 02:44:29 (45 / 3)
02:44:29
780 Paweł Kowalczyk Nadaktywni M30 161 743 Gołdap: 02:44:30 (200 / 34)
02:44:30
781 Marek Adamczewski Kuźnia Triathlonu M45 63 744 Piaseczno: 02:44:36 (267 / 23)
02:44:36
782 Agnieszka Sulik Dead on Arrival F25 9 38 Piaseczno: 02:44:40 (268 / 3)
02:44:40
783 Sławomir Siezieniewski TVP Sport M30 162 745 Piaseczno: 02:44:46 (269 / 65)
02:44:46
784 Waldemar Jałocha M45 64 746 Gołdap: 02:44:52 (202 / 20)
02:44:52
785 Michal Mazdziarz Kuźnia Triathlonu M35 210 747 Piaseczno: 02:45:01 (270 / 80)
02:45:01
786 Filip Grzegorzewski MSZ biega M35 211 748 Gołdap: 02:45:01 (203 / 51)
02:45:01
787 Adam Kwaśniewski Fundacja KIM M35 212 749 Stężyca: 02:45:08 (220 / 68)
02:45:08
788 Iza Kuczynska Trinergy F45 1 39 Stężyca: 02:45:14 (221 / 1)
02:45:14
789 Piotr Rudowicz M40 151 750 Ślesin: 02:45:16 (261 / 46)
02:45:16
790 Piotr Czerski M30 163 751 Piaseczno: 02:45:17 (274 / 67)
02:45:17
791 Robert Puch M40 152 752 Stężyca: 02:45:17 (222 / 44)
02:45:17
792 Jakub Jankowski M45 65 753 Stężyca: 02:45:18 (223 / 14)
02:45:18
793 Piotr Barczak TRINERGY TEAM M35 213 754 Ślesin: 02:45:19 (262 / 71)
02:45:19
794 Tadeusz Łaszkiewicz MLUKS Triathlon Koło M55 17 755 Ślesin: 02:45:24 (263 / 4)
02:45:24
795 Miłosz Lichacz M30 164 756 Gołdap: 02:45:26 (205 / 36)
02:45:26
796 Tomasz Wawszczyk M40 153 757 Stężyca: 02:45:29 (224 / 45)
02:45:29
797 Mariusz Piguła pigula team M40 154 758 Ślesin: 02:45:30 (264 / 47)
02:45:30
798 Sławomir Dorochowicz AT Team M45 66 759 Ślesin: 02:45:38 (266 / 25)
02:45:38
799 Barbara Fildebrandt FTI ACADEMY F30 14 40 Ślesin: 02:45:39 (267 / 5)
02:45:39
800 Wojciech Wałęsa LOTOS Running Team M35 214 760 Stężyca: 02:45:57 (228 / 69)
02:45:57
801 Dawid Walędziak M35 215 761 Ślesin: 02:46:02 (269 / 73)
02:46:02
802 Grzegorz Opyd Pieczątka Polska M35 216 762 Ślesin: 02:46:05 (270 / 74)
02:46:05
803 Maciej Szlyk zsi inowroclaw M40 155 763 Stężyca: 02:46:19 (232 / 46)
02:46:19
804 Zbigniew Młynarczyk M30 165 764 Stężyca: 02:46:19 (231 / 42)
02:46:19
805 Marcin Frankowski MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM M40 156 765 Ślesin: 02:46:23 (273 / 48)
02:46:23
806 Tomasz Czasak M40 157 766 Piaseczno: 02:46:27 (276 / 50)
02:46:27
807 Dariusz Nawrot 3 Waters Triathlon Team M40 158 767 Stężyca: 02:46:27 (235 / 47)
02:46:27
808 Piotr Czerwiński M50 32 768 Stężyca: 02:46:30 (236 / 8)
02:46:30
809 Dariusz Pietryczuk M30 166 769 Stężyca: 02:46:31 (238 / 44)
02:46:31
810 Szymon Flisikowski SPORTEVO M30 167 770 Piaseczno: 02:46:32 (277 / 68)
02:46:32
811 Piotr Serkowski M35 217 771 Stężyca: 02:46:36 (239 / 71)
02:46:36
812 Jacek Tracz M35 218 772 Ślesin: 02:46:37 (276 / 77)
02:46:37
813 Marcin Kowalski M35 219 773 Stężyca: 02:46:39 (240 / 72)
02:46:39
814 Krzysztof Kozak M30 168 774 Piaseczno: 02:46:40 (278 / 69)
02:46:40
815 Jan De Groot Kondycja M45 67 775 Piaseczno: 02:46:44 (279 / 24)
02:46:44
816 Marcin Polkowski Fabryka Triathlonu M35 220 776 Stężyca: 02:46:50 (241 / 73)
02:46:50
817 Przybysław Połoński SKF BOKSING M35 221 777 Radków: 02:46:53 (51 / 14)
02:46:53
818 Piotr Chalecki TRIForce Słupsk M30 169 778 Stężyca: 02:47:02 (242 / 45)
02:47:02
819 Piotr Bychowski M35 222 779 Piaseczno: 02:47:03 (283 / 82)
02:47:03
820 Marcin Sibinski M40 159 780 Ślesin: 02:47:05 (280 / 51)
02:47:05
821 Marcin Dziamski TriWawa M30 170 781 Piaseczno: 02:47:07 (284 / 70)
02:47:07
822 Adam Priebe M35 223 782 Stężyca: 02:47:13 (244 / 74)
02:47:13
823 Anna Żychska F25 10 41 Ślesin: 02:47:17 (282 / 4)
02:47:17
824 Malgorzata Purol F25 11 42 Ślesin: 02:47:22 (283 / 5)
02:47:22
825 Aleksandra Obiedzińska KTS IRONMAN F35 10 43 Ślesin: 02:47:24 (285 / 4)
02:47:24
826 Mateusz Pękala M25 81 783 Gołdap: 02:47:24 (210 / 22)
02:47:24
827 Robert Mucha TN Biegówki Biegówki w Zalesiu M35 224 784 Gołdap: 02:47:25 (211 / 53)
02:47:25
828 Tomasz Piątkowski Biegusiem.Pl M50 33 785 Gołdap: 02:47:25 (212 / 13)
02:47:25
829 Andrzej Folga LABOSPORT Team M40 160 786 Ślesin: 02:47:27 (287 / 54)
02:47:27
830 Marcin Papiernik M35 225 787 Piaseczno: 02:47:31 (290 / 83)
02:47:31
831 Michał Kordaczuk Michał Kordaczuk SaveAs M25 82 788 Piaseczno: 02:47:31 (289 / 28)
02:47:31
832 Kamil Lipiński Complexsports ComplexSport M18 31 789 Stężyca: 02:47:32 (246 / 11)
02:47:32
833 Paweł Zdanio M30 171 790 Ślesin: 02:47:32 (288 / 60)
02:47:32
834 Łukasz Gałąska PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 226 791 Stężyca: 02:47:35 (247 / 76)
02:47:35
835 Grzegorz Markiewicz M40 161 792 Ślesin: 02:47:36 (290 / 56)
02:47:36
836 Grzegorz Krawiec Allianz Triathlon Team M35 227 793 Piaseczno: 02:47:40 (291 / 84)
02:47:40
837 Tomasz Bestecki Endomondo Bartoszyce M25 83 794 Gołdap: 02:47:42 (213 / 23)
02:47:42
838 Irek Stermach M50 34 795 Radków: 02:47:43 (53 / 2)
02:47:43
839 Karol Drejer M35 228 796 Stężyca: 02:47:45 (248 / 78)
02:47:45
840 Janusz Hinc CompleXsports Triathlon Team/Gemini Sopot Team M35 229 797 Stężyca: 02:47:45 (249 / 77)
02:47:45
841 Grzegorz Struzik M35 230 798 Ślesin: 02:47:47 (291 / 78)
02:47:47
842 Paweł Olszewski Tribition Team M25 84 799 Radków: 02:47:48 (54 / 13)
02:47:48
843 Dmitrijs Semendjajevs M45 68 800 Gołdap: 02:47:49 (214 / 23)
02:47:49
844 Piotr Walasiewicz M45 69 801 Piaseczno: 02:47:50 (292 / 25)
02:47:50
845 Rafał Latoszek Latoszek.com M40 162 802 Piaseczno: 02:47:54 (293 / 53)
02:47:54
846 Błażej Pietrzak GVT M30 172 803 Radków: 02:47:55 (55 / 11)
02:47:55
847 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M40 163 804 Ślesin: 02:47:57 (292 / 57)
02:47:57
848 Łukasz Kowalski CompleXsports Triathlon Team M35 231 805 Stężyca: 02:48:01 (250 / 79)
02:48:01
849 Grzegorz Rybkowski SUPERWTP M45 70 806 Piaseczno: 02:48:05 (295 / 26)
02:48:05
850 Marcin Świstak M40 164 807 Gołdap: 02:48:07 (216 / 41)
02:48:07
851 Robert Cieślak M40 165 808 Ślesin: 02:48:13 (294 / 58)
02:48:13
852 Szczepan Kubiak Doz M35 232 809 Ślesin: 02:48:21 (295 / 79)
02:48:21
853 Rafał Sosiński M35 233 810 Stężyca: 02:48:21 (255 / 82)
02:48:21
854 Krzysztof Sprzączkowski Intel Runners M45 71 811 Stężyca: 02:48:22 (256 / 17)
02:48:22
855 Piotr Mach M25 85 812 Ślesin: 02:48:28 (296 / 33)
02:48:28
856 Aureliusz Marek M18 32 813 Radków: 02:48:29 (56 / 7)
02:48:29
857 Tomasz Pulchny Happy tri friends M40 166 814 Radków: 02:48:42 (57 / 7)
02:48:42
858 Adam Górski M30 173 815 Piaseczno: 02:48:46 (302 / 73)
02:48:46
859 Małgorzata Zwierzyńska ORTOREH TEAM F30 15 44 Gołdap: 02:48:50 (217 / 5)
02:48:50
860 Mateusz Rakusa-Suszczewski M35 234 816 Gołdap: 02:48:57 (218 / 54)
02:48:57
861 Paweł Stawiński M30 174 817 Stężyca: 02:48:57 (257 / 48)
02:48:57
862 Jacek Cichosz Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich M40 167 818 Piaseczno: 02:48:58 (303 / 57)
02:48:58
863 Ireneusz Lipa M30 175 819 Piaseczno: 02:49:16 (305 / 74)
02:49:16
864 Darek Mazurkiewicz M35 235 820 Radków: 02:49:21 (59 / 15)
02:49:21
865 Paweł Majewski M35 236 821 Piaseczno: 02:49:28 (306 / 87)
02:49:28
866 Michal Turzynski YOLO Team M30 176 822 Ślesin: 02:49:30 (301 / 62)
02:49:30
867 Marcin Łapiński M35 237 823 Piaseczno: 02:49:34 (308 / 88)
02:49:34
868 Piotr Czublun M40 168 824 Piaseczno: 02:49:34 (307 / 58)
02:49:34
869 Emil Cichecki AT Team M25 86 825 Ślesin: 02:49:35 (303 / 34)
02:49:35
870 Paweł Dąbrowski HTF Ludwik Sikorski M35 238 826 Ślesin: 02:49:35 (302 / 82)
02:49:35
871 Roman Paschke ShipCup M35 239 827 Stężyca: 02:49:39 (259 / 84)
02:49:39
872 Maciej Staszewski MS Gdynia M45 72 828 Ślesin: 02:49:43 (304 / 28)
02:49:43
873 Łukasz Radliński CKS-ORKA SZCZECIN M35 240 829 Ślesin: 02:49:49 (305 / 83)
02:49:49
874 Maciej Saganowski M35 241 830 Stężyca: 02:49:54 (263 / 86)
02:49:54
875 Aleksander Frolików CompleXsports Triathlon Team M35 242 831 Stężyca: 02:49:56 (265 / 87)
02:49:56
876 Dariusz Pawlak M45 73 832 Stężyca: 02:49:56 (264 / 18)
02:49:56
877 Piotr Lisowski Nadaktywni M30 177 833 Gołdap: 02:49:57 (221 / 37)
02:49:57
878 Jakub Michalski M40 169 834 Stężyca: 02:50:04 (267 / 49)
02:50:04
879 Krzysztof Szczygielski UKS Tri-Team Rumia M55 18 835 Stężyca: 02:50:12 (269 / 6)
02:50:12
880 Marcin Karczewski Intel Triathlon Team M25 87 836 Radków: 02:50:14 (61 / 14)
02:50:14
881 Kacper Pawełczyk Ericpol Ericpol M25 88 837 Ślesin: 02:50:18 (306 / 35)
02:50:18
882 Andrzej Styn M40 170 838 Stężyca: 02:50:18 (270 / 50)
02:50:18
883 Grzegorz Nieborak GUKS Modliborzyce REKREO M50 35 839 Piaseczno: 02:50:19 (312 / 11)
02:50:19
884 Radosław Staszkiewicz niezrzeszony M45 74 840 Ślesin: 02:50:20 (307 / 29)
02:50:20
885 Piotr Strzelczyk OXYGEN M50 36 841 Piaseczno: 02:50:30 (314 / 12)
02:50:30
886 Krzysztof Piotrowicz M45 75 842 Ślesin: 02:50:32 (308 / 30)
02:50:32
887 Dariusz Wiktor M40 171 843 Gołdap: 02:50:32 (222 / 42)
02:50:32
888 Mariusz Pużyński Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 76 844 Gołdap: 02:50:36 (223 / 25)
02:50:36
889 Zbyszek Rost M30 178 845 Stężyca: 02:50:36 (272 / 52)
02:50:36
890 Łukasz Tarasek M35 243 846 Piaseczno: 02:50:37 (315 / 90)
02:50:37
891 Zbigniew Samojlik Trinergy / Kondycja SONAR M40 172 847 Piaseczno: 02:50:39 (316 / 59)
02:50:39
892 Marek Piróg TRIBITION TEAM M30 179 848 Radków: 02:50:40 (63 / 12)
02:50:40
893 Robert Gawkowski 2 Pułk Saperów Retro Rowery Duda Team M40 173 849 Piaseczno: 02:50:43 (317 / 60)
02:50:43
894 Patryk Sienkiewicz Patryk Sienkiewicz Patryk Sienkiewicz M40 174 850 Stężyca: 02:50:46 (273 / 52)
02:50:46
895 Monika Bagińska F35 11 45 Gołdap: 02:51:00 (226 / 4)
02:51:00
896 Tomasz Szamotulski Lechia Gdańsk M35 244 851 Stężyca: 02:51:06 (275 / 88)
02:51:06
897 Marcin Dąbrowski IM 2010 WTT Warszawa M35 245 852 Piaseczno: 02:51:08 (321 / 92)
02:51:08
898 Marcin Karolak M45 77 853 Piaseczno: 02:51:10 (322 / 27)
02:51:10
899 Michał Wrona M35 246 854 Piaseczno: 02:51:13 (323 / 93)
02:51:13
900 Maciej Czuczeło Lechia Gdańsk M35 247 855 Stężyca: 02:51:15 (276 / 89)
02:51:15
901 Przemysław Kropiewnicki M30 180 856 Piaseczno: 02:51:18 (324 / 76)
02:51:18
902 Przemyslaw Karczewski voxfit.club M35 248 857 Stężyca: 02:51:26 (277 / 90)
02:51:26
903 Krzysztof Gajewski M40 175 858 Ślesin: 02:51:28 (313 / 61)
02:51:28
904 Michał Kurcz M30 181 859 Piaseczno: 02:51:29 (326 / 77)
02:51:29
905 Piotr Kosno M40 176 860 Piaseczno: 02:51:30 (327 / 62)
02:51:30
906 Marek Mróz GRUPA MALBORK / PASJA CZYNI WOLNYM BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR s.c. M35 249 861 Ślesin: 02:51:35 (314 / 85)
02:51:35
907 Przemyslaw Pigula Pigula Team M35 250 862 Ślesin: 02:51:38 (316 / 86)
02:51:38
908 Daniel Bojanowski TTT M35 251 863 Stężyca: 02:51:40 (280 / 91)
02:51:40
909 Tomasz Brzuzy LOTOS Running Team M35 252 864 Stężyca: 02:51:50 (281 / 92)
02:51:50
910 Przemysław Zieliński Tata Małgosi i Piotrusia M40 177 865 Stężyca: 02:51:50 (282 / 53)
02:51:50
911 Agata Prosińska Trinergy F35 12 46 Stężyca: 02:51:56 (283 / 2)
02:51:56
912 Paweł Jóźwik M30 182 866 Piaseczno: 02:52:08 (330 / 78)
02:52:08
913 Wojciech Kuźma M45 78 867 Ślesin: 02:52:11 (319 / 31)
02:52:11
914 Jerzy Sroka M45 79 868 Stężyca: 02:52:11 (285 / 19)
02:52:11
915 Piotr Zadrożny M40 178 869 Piaseczno: 02:52:15 (331 / 63)
02:52:15
916 Nerijus Prusinowski M25 89 870 Stężyca: 02:52:20 (286 / 30)
02:52:20
917 Paweł Szary uszanka.pl M40 179 871 Stężyca: 02:52:26 (287 / 54)
02:52:26
918 Sebastian Rudyk Sebastian Rudyk MR>TRI-Wrocław M40 180 872 Ślesin: 02:52:31 (321 / 63)
02:52:31
919 Marcin Piotrowski M35 253 873 Ślesin: 02:52:35 (322 / 90)
02:52:35
920 Krzysztof Sadowski Morsy Ośno Lubuskie M45 80 874 Radków: 02:52:35 (69 / 5)
02:52:35
921 Paweł Kisielewski Wertykal bikeBoard Team M40 181 875 Radków: 02:52:36 (70 / 9)
02:52:36
922 Bartosz Mencel M35 254 876 Gołdap: 02:52:36 (232 / 58)
02:52:36
923 Jacek Jakubowski M25 90 877 Piaseczno: 02:52:37 (332 / 33)
02:52:37
924 Jarosław Jezusek BIEGAMINA M35 255 878 Stężyca: 02:52:50 (289 / 93)
02:52:50
925 Barbara Paszkowska Triathlon Suwałki Klub Fitness Guarana F30 16 47 Gołdap: 02:52:51 (233 / 6)
02:52:51
926 Igors Berkovics WITC M30 183 879 Piaseczno: 02:53:00 (334 / 79)
02:53:00
927 Roman Waszak RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M50 37 880 Ślesin: 02:53:01 (323 / 9)
02:53:01
928 Maciej Paczkowski M18 33 881 Stężyca: 02:53:06 (291 / 12)
02:53:06
929 Paweł Porczyk M35 256 882 Piaseczno: 02:53:06 (335 / 95)
02:53:06
930 Przemysław Pochylski M40 182 883 Gołdap: 02:53:09 (234 / 44)
02:53:09
931 Wojciech Kostrzewa M35 257 884 Piaseczno: 02:53:11 (336 / 96)
02:53:11
932 Przemysław Klabiński Meibes Team Meibes M40 183 885 Ślesin: 02:53:17 (324 / 64)
02:53:17
933 Łukasz Bąkowski RURKI Z KREMEM KOSZALIN M30 184 886 Stężyca: 02:53:18 (292 / 55)
02:53:18
934 Tomasz Dziezyc M35 258 887 Stężyca: 02:53:21 (293 / 95)
02:53:21
935 Marcin Chyłkowski Indywidualnie M35 259 888 Stężyca: 02:53:24 (294 / 97)
02:53:24
936 Juliusz Kepler M25 91 889 Gołdap: 02:53:32 (235 / 25)
02:53:32
937 Grzegorz Rafalak SAMSUNG M35 260 890 Stężyca: 02:53:38 (296 / 98)
02:53:38
938 Paweł Kopij Klub Biegaczy Prawo do Życia Vion M30 185 891 Piaseczno: 02:53:42 (340 / 81)
02:53:42
939 Róża Wypych F25 12 48 Ślesin: 02:53:45 (325 / 6)
02:53:45
940 Michal Kasprowicz Tata Stasia M35 261 892 Stężyca: 02:53:50 (298 / 99)
02:53:50
941 Witold Małkowski M30 186 893 Ślesin: 02:53:52 (326 / 63)
02:53:52
942 Wojciech Stopka KPMG M45 81 894 Ślesin: 02:53:55 (327 / 32)
02:53:55
943 Andrzej Łosiewicz M35 262 895 Piaseczno: 02:53:58 (341 / 98)
02:53:58
944 Robert Widz M50 38 896 Piaseczno: 02:54:01 (342 / 14)
02:54:01
945 Wojciech Sieńczyk Wojciech Sienczyk Wojciech Sienczyk M40 184 897 Piaseczno: 02:54:02 (343 / 64)
02:54:02
946 Jacek Waga M45 82 898 Stężyca: 02:54:02 (300 / 20)
02:54:02
947 Michał Pawlik bikeWorld.pl M30 187 899 Stężyca: 02:54:11 (301 / 57)
02:54:11
948 Robert Janiga M40 185 900 Piaseczno: 02:54:12 (344 / 65)
02:54:12
949 Anna Olejnik STREFASPORTU.PL F25 13 49 Ślesin: 02:54:12 (330 / 7)
02:54:12
950 Andrzej Parchomiuk M50 39 901 Gołdap: 02:54:15 (239 / 17)
02:54:15
951 Radosław Drozdek F3 Team M40 186 902 Stężyca: 02:54:15 (302 / 56)
02:54:15
952 Piotr Zinkiewicz Struś Pędziwiatr M45 83 903 Piaseczno: 02:54:24 (345 / 29)
02:54:24
953 Jerzy Maliszewski Retro Rowery Duda Team M45 84 904 Piaseczno: 02:54:26 (346 / 30)
02:54:26
954 Piotr Pieloch M30 188 905 Stężyca: 02:54:27 (303 / 58)
02:54:27
955 Piotr Włochacz M30 189 906 Piaseczno: 02:54:41 (349 / 82)
02:54:41
956 Marek Kearney o'cearnaigh M35 263 907 Stężyca: 02:54:46 (304 / 100)
02:54:46
957 Joanna Sygula WITC F35 13 50 Piaseczno: 02:54:53 (350 / 4)
02:54:53
958 Maciej Kaczmarek Redeko Bike Team M35 264 908 Radków: 02:54:54 (79 / 22)
02:54:54
959 Michał Zakrzewski Fireworkout M30 190 909 Piaseczno: 02:54:56 (351 / 83)
02:54:56
960 Maciej Radecki TRIBITION TEAM M30 191 910 Radków: 02:55:03 (80 / 17)
02:55:03
961 Paweł Madej KT Water Knights Zabierzow M35 265 911 Gołdap: 02:55:05 (241 / 59)
02:55:05
962 Kamil Dobkowski SPORTEVO www.sport-evo.pl M30 192 912 Stężyca: 02:55:05 (305 / 59)
02:55:05
963 Robert Żygenda Mister Explosion Brapol "Wiesz, na czym stoisz" M45 85 913 Stężyca: 02:55:06 (306 / 21)
02:55:06
964 Mariusz Wira KB MIŚ BOREK WLKP. M40 187 914 Radków: 02:55:07 (81 / 12)
02:55:07
965 Mateusz Mrozewski Smaruj Na Trening TEAM M30 193 915 Stężyca: 02:55:09 (307 / 60)
02:55:09
966 Bartosz Radziwonowski Bartosz Biega M35 266 916 Gołdap: 02:55:17 (244 / 60)
02:55:17
967 Maciej Zwierzchowski Kuźnia Triathlonu M35 267 917 Gołdap: 02:55:20 (245 / 61)
02:55:20
968 Jacek Szostek M40 188 918 Radków: 02:55:23 (83 / 13)
02:55:23
969 Tomasz Szymanski Panorzeszek.pl M35 268 919 Stężyca: 02:55:24 (308 / 101)
02:55:24
970 Marcin Śmietana M40 189 920 Radków: 02:55:25 (84 / 14)
02:55:25
971 Ewa Gorzelańczyk Wilda Biega F25 14 51 Ślesin: 02:55:28 (334 / 8)
02:55:28
972 Paweł Kukliński M30 194 921 Stężyca: 02:55:31 (310 / 61)
02:55:31
973 Przemysław Hopfer Nairobia M40 190 922 Gołdap: 02:55:37 (246 / 46)
02:55:37
974 Marcin Urbańczyk Tri Dream Team M35 269 923 Piaseczno: 02:55:39 (356 / 101)
02:55:39
975 Łukasz Sacha TriWawa M35 270 924 Radków: 02:55:41 (85 / 23)
02:55:41
976 Ryszard Maczyński Triathlon Trójmiasto M40 191 925 Stężyca: 02:55:45 (313 / 57)
02:55:45
977 Marek Zober M30 195 926 Stężyca: 02:55:54 (315 / 62)
02:55:54
978 Rafał Kitlas M30 196 927 Gołdap: 02:55:59 (248 / 41)
02:55:59
979 Krzysztof Kajda TRINERGY TEAM M40 192 928 Stężyca: 02:56:04 (316 / 58)
02:56:04
980 Marta Borzyńska TriWawa F30 17 52 Radków: 02:56:16 (88 / 1)
02:56:16
981 Piotr Papierz M50 40 929 Ślesin: 02:56:18 (338 / 13)
02:56:18
982 Piotr Pytlak M45 86 930 Piaseczno: 02:56:19 (358 / 33)
02:56:19
983 Mariusz Pawłowski M30 197 931 Stężyca: 02:56:22 (318 / 64)
02:56:22
984 Janusz Latos Komunal Partner M50 41 932 Ślesin: 02:56:25 (339 / 14)
02:56:25
985 Marcin Langa Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 198 933 Stężyca: 02:56:27 (319 / 65)
02:56:27
986 Mariusz Świtalski Słoneczna Zagroda - noclegi M40 193 934 Radków: 02:56:33 (90 / 15)
02:56:33
987 Maciej Cnota M35 271 935 Stężyca: 02:56:35 (320 / 104)
02:56:35
988 Ada Paterek 12tri.pl F35 14 53 Piaseczno: 02:56:37 (359 / 5)
02:56:37
989 Szymon Neubauer Kartuzy M25 92 936 Stężyca: 02:56:41 (322 / 32)
02:56:41
990 Tomasz Sawczyn Ti22ES M35 272 937 Radków: 02:56:44 (91 / 25)
02:56:44
991 Kacper Stachura UNDA unda M18 34 938 Gołdap: 02:56:49 (249 / 14)
02:56:49
992 Piotr Biernat AMATOR M35 273 939 Radków: 02:56:56 (92 / 26)
02:56:56
993 Mateusz Tadeusz Drużyna Szpiku M30 199 940 Radków: 02:56:57 (93 / 18)
02:56:57
994 Piotr Malepszy UKS TRI TEAM RUMIA M35 274 941 Stężyca: 02:57:02 (325 / 106)
02:57:02
995 Przemysław Samin M40 194 942 Piaseczno: 02:57:04 (361 / 68)
02:57:04
996 Michał Dzioba TriSopot M40 195 943 Stężyca: 02:57:06 (326 / 59)
02:57:06
997 Paweł Zych Allianz Triathlon Team M35 275 944 Piaseczno: 02:57:09 (362 / 102)
02:57:09
998 Wojciech Plewiński M35 276 945 Piaseczno: 02:57:12 (363 / 103)
02:57:12
999 Wojciech Borowski M40 196 946 Stężyca: 02:57:12 (327 / 60)
02:57:12
1000 Piotr Wysocki M35 277 947 Radków: 02:57:12 (94 / 27)
02:57:12
1001 Piotr Chojnacki Fit Expert Gym Fit Expert Gym M45 87 948 Stężyca: 02:57:15 (328 / 22)
02:57:15
1002 Jacek Swat SWAT Team M50 42 949 Radków: 02:57:17 (97 / 3)
02:57:17
1003 Zbigniew Pyzdrowski M30 200 950 Ślesin: 02:57:17 (344 / 64)
02:57:17
1004 Wojciech Szymulewicz BCT Team M40 197 951 Stężyca: 02:57:19 (329 / 61)
02:57:19
1005 Lukasz Gorczyca AT Team M30 201 952 Radków: 02:57:23 (98 / 19)
02:57:23
1006 Daniel Korczyński M30 202 953 Ślesin: 02:57:24 (345 / 65)
02:57:24
1007 Tomek Szałwiński Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji M50 43 954 Ślesin: 02:57:30 (346 / 16)
02:57:30
1008 Grzegorz Kwiatkowski Klub Wodny "Gdańskie Lwy" M40 198 955 Stężyca: 02:57:31 (333 / 64)
02:57:31
1009 Krzysztof Pimpicki 4 Results M35 278 956 Piaseczno: 02:57:33 (366 / 104)
02:57:33
1010 Tomasz Zyśko M45 88 957 Piaseczno: 02:57:36 (368 / 34)
02:57:36
1011 Maciej Siedlar JamajkaTeam M35 279 958 Stężyca: 02:57:40 (334 / 107)
02:57:40
1012 Marcin Kocoń Iron Friends M35 280 959 Radków: 02:57:44 (100 / 30)
02:57:44
1013 Marcin Wiatr Kuźnia Triathlonu M30 203 960 Piaseczno: 02:57:46 (369 / 85)
02:57:46
1014 Anna Uusisaari F35 15 54 Stężyca: 02:57:49 (335 / 4)
02:57:49
1015 Rafał Luchowski Trisfera M45 89 961 Piaseczno: 02:57:55 (370 / 35)
02:57:55
1016 Sebastian Laskowski PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 281 962 Gołdap: 02:58:02 (251 / 62)
02:58:02
1017 Maciej Dziubecki Smashing Pąpkins M35 282 963 Piaseczno: 02:58:07 (371 / 105)
02:58:07
1018 Piotr Długołęcki KB Powstaniec Dobra M50 44 964 Stężyca: 02:58:09 (336 / 10)
02:58:09
1019 Ewa Zagajewska Kuźnia Triathlonu F30 18 55 Gołdap: 02:58:10 (252 / 7)
02:58:10
1020 Paweł Dunaj MLKS RADKÓW M30 204 965 Radków: 02:58:10 (102 / 20)
02:58:10
1021 Andrzej Koziołek M35 283 966 Ślesin: 02:58:11 (347 / 92)
02:58:11
1022 Łukasz Zboralski M40 199 967 Ślesin: 02:58:11 (348 / 66)
02:58:11
1023 Robert Wojciechowski Integral logistics Integral logistics M40 200 968 Stężyca: 02:58:14 (337 / 65)
02:58:14
1024 Dawid Nowakowski RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIK M25 93 969 Ślesin: 02:58:14 (349 / 37)
02:58:14
1025 Adam Szustek M35 284 970 Stężyca: 02:58:15 (338 / 108)
02:58:15
1026 Paweł Oszmiańczuk PURKRUN Żary M35 285 971 Radków: 02:58:15 (103 / 32)
02:58:15
1027 Maciej Tomaszewski Reprezentuję Siebie M25 94 972 Stężyca: 02:58:16 (339 / 33)
02:58:16
1028 Marcin Żwirski M25 95 973 Radków: 02:58:17 (104 / 16)
02:58:17
1029 Robert Leszczewicz M40 201 974 Stężyca: 02:58:18 (340 / 66)
02:58:18
1030 Monika Świerczewska Kuźnia Triathlonu F25 15 56 Ślesin: 02:58:25 (350 / 10)
02:58:25
1031 Tomasz Jerchewicz Specops M35 286 975 Stężyca: 02:58:27 (341 / 109)
02:58:27
1032 Piotr Kuffel BGK / Kuźnia Triathlonu M30 205 976 Radków: 02:58:34 (106 / 21)
02:58:34
1033 Jerzy Seroka Triathlon Trójmiasto www.jurekseroka.info M35 287 977 Stężyca: 02:58:38 (342 / 110)
02:58:38
1034 Dorota Gudaniec Triathlon TKKF Koszalin F55 1 57 Stężyca: 02:58:38 (343 / 1)
02:58:38
1035 Aleksander Wasiak M18 35 978 Piaseczno: 02:58:39 (373 / 12)
02:58:39
1036 Piotr Merchelski BEZ CIŚNIEŃ M30 206 979 Piaseczno: 02:58:44 (374 / 86)
02:58:44
1037 Paweł Gryszkiewicz GVT M25 96 980 Radków: 02:58:45 (108 / 18)
02:58:45
1038 Adam Bida M50 45 981 Gołdap: 02:58:46 (253 / 20)
02:58:46
1039 Krzysztof Gurgul Morsy Ośno Lubuskie M50 46 982 Radków: 02:58:47 (109 / 4)
02:58:47
1040 Krzysztof Żukowski M40 202 983 Piaseczno: 02:58:48 (375 / 70)
02:58:48
1041 Katarzyna Dąbrowska F25 16 58 Piaseczno: 02:59:06 (376 / 5)
02:59:06
1042 Adam Idzior M30 207 984 Stężyca: 02:59:12 (344 / 68)
02:59:12
1043 Jakub Folga Bull Racing Team M35 288 985 Piaseczno: 02:59:13 (377 / 106)
02:59:13
1044 Marcin Safranow motosyberia M35 289 986 Stężyca: 02:59:20 (345 / 111)
02:59:20
1045 Grzegorz Szwarc M35 290 987 Stężyca: 02:59:21 (346 / 112)
02:59:21
1046 Michał Andrzejewski M30 208 988 Radków: 02:59:25 (112 / 22)
02:59:25
1047 Tymoteusz Wojciechowski M40 203 989 Ślesin: 02:59:32 (352 / 67)
02:59:32
1048 Adam Pilszek M30 209 990 Radków: 02:59:37 (113 / 23)
02:59:37
1049 Piotr Gajdasz Bad Analog Group M30 210 991 Radków: 02:59:38 (114 / 24)
02:59:38
1050 Maciej Mrugała Tribition Team M30 211 992 Radków: 02:59:46 (116 / 25)
02:59:46
1051 Przemysław Klimowski M35 291 993 Stężyca: 02:59:46 (347 / 113)
02:59:46
1052 Joanna Rębiś Kondycja F40 5 59 Piaseczno: 02:59:47 (378 / 2)
02:59:47
1053 Sławomir Rudnik Podlasie 4x4 M40 204 994 Stężyca: 02:59:49 (348 / 67)
02:59:49
1054 Sebastian Stawicki Herbalife Triathlon Team M40 205 995 Radków: 02:59:51 (117 / 18)
02:59:51
1055 Paweł Pachulski M50 47 996 Ślesin: 02:59:53 (353 / 17)
02:59:53
1056 Patryk Lisiak FRASTAŚ POZNAŃ M40 206 997 Ślesin: 02:59:59 (354 / 68)
02:59:59
1057 Dawid Kurek M25 97 998 Radków: 03:00:05 (118 / 20)
03:00:05
1058 Sławomir Bernaciak InPharm Team InPharm M40 207 999 Stężyca: 03:00:05 (349 / 68)
03:00:05
1059 Łukasz Średziński Tribition Team M35 292 1000 Radków: 03:00:08 (119 / 34)
03:00:08
1060 Marcin Wrona M30 212 1001 Piaseczno: 03:00:18 (379 / 87)
03:00:18
1061 Michał Okoń Kuropatwy Run Team M35 293 1002 Radków: 03:00:20 (120 / 35)
03:00:20
1062 Piotr Stankiewicz M35 294 1003 Stężyca: 03:00:24 (350 / 114)
03:00:24
1063 Łukasz Kawęcki M35 295 1004 Piaseczno: 03:00:29 (380 / 107)
03:00:29
1064 Maciej Przybylski M40 208 1005 Stężyca: 03:00:34 (352 / 69)
03:00:34
1065 Michał Meller TRI Starogard Gdański M40 209 1006 Stężyca: 03:00:38 (354 / 70)
03:00:38
1066 Mateusz Czaja TRI STAROGARD GDAŃSKI M30 213 1007 Stężyca: 03:00:38 (355 / 70)
03:00:38
1067 Adam Nowak M30 214 1008 Radków: 03:00:45 (122 / 26)
03:00:45
1068 Andrzej Marcinek 50upAT M55 19 1009 Ślesin: 03:00:50 (356 / 6)
03:00:50
1069 Sławomir Jezierski niezrzeszony brak M35 296 1010 Ślesin: 03:00:58 (357 / 93)
03:00:58
1070 Aleksander Bąk Morsy Ośno Lubuskie M40 210 1011 Radków: 03:01:07 (124 / 19)
03:01:07
1071 Patryk Bednarski Giant Polska M30 215 1012 Piaseczno: 03:01:10 (383 / 88)
03:01:10
1072 Piotr Klimkowski zg-lubin M45 90 1013 Radków: 03:01:14 (125 / 6)
03:01:14
1073 Andrzej Kowal Water Knights Triathlon Zabierzów M35 297 1014 Radków: 03:01:22 (127 / 36)
03:01:22
1074 Ryszard Omieliańczyk M50 48 1015 Gołdap: 03:01:26 (258 / 21)
03:01:26
1075 Mariusz Leś LEŚ TEAM M30 216 1016 Radków: 03:01:27 (128 / 28)
03:01:27
1076 Ewelina Szabelska F25 17 60 Radków: 03:01:31 (129 / 1)
03:01:31
1077 Łukasz Zimka M30 217 1017 Ślesin: 03:01:33 (361 / 66)
03:01:33
1078 Piotr Żarkowski M25 98 1018 Stężyca: 03:01:38 (358 / 34)
03:01:38
1079 Sylwester Lachiewicz M35 298 1019 Stężyca: 03:01:52 (361 / 115)
03:01:52
1080 Michał Ostrowski 12tri.pl M35 299 1020 Piaseczno: 03:01:53 (385 / 108)
03:01:53
1081 Michał Słomski M30 218 1021 Gołdap: 03:01:59 (261 / 42)
03:01:59
1082 Tomasz Lichnerowicz M30 219 1022 Ślesin: 03:02:01 (364 / 68)
03:02:01
1083 Mariusz Leśniewicz M35 300 1023 Ślesin: 03:02:19 (366 / 95)
03:02:19
1084 Tomasz Piktel M40 211 1024 Ślesin: 03:02:26 (367 / 70)
03:02:26
1085 Piotr Dębiak M35 301 1025 Piaseczno: 03:02:31 (386 / 109)
03:02:31
1086 Adrian Kutarba M35 302 1026 Stężyca: 03:02:36 (364 / 116)
03:02:36
1087 Zbigniew Brylowski Powersystem M45 91 1027 Stężyca: 03:02:37 (365 / 26)
03:02:37
1088 Karol Jaworski M30 220 1028 Stężyca: 03:02:40 (366 / 73)
03:02:40
1089 Michał Dymek M30 221 1029 Radków: 03:02:42 (131 / 29)
03:02:42
1090 Paweł Pomierski M25 99 1030 Stężyca: 03:02:42 (367 / 35)
03:02:42
1091 Monika Kazimierczak BGK F30 19 61 Stężyca: 03:02:45 (368 / 6)
03:02:45
1092 Katarzyna Petelska Smaruj Na Trening Team F25 18 62 Stężyca: 03:03:01 (371 / 4)
03:03:01
1093 Tomasz Maślanka TRIForce Słupsk Gratis TEAM M35 303 1031 Stężyca: 03:03:06 (372 / 117)
03:03:06
1094 Katarzyna Krygier F30 20 63 Stężyca: 03:03:19 (373 / 8)
03:03:19
1095 Piotr Górnisiewicz M40 212 1032 Radków: 03:03:24 (132 / 20)
03:03:24
1096 Piotr Oset M50 49 1033 Stężyca: 03:03:28 (374 / 13)
03:03:28
1097 Maciej Buczkowski PZU Sport Team M30 222 1034 Piaseczno: 03:03:30 (388 / 90)
03:03:30
1098 Grzegorz Kukorowski Morsy Ośno Lubuskie M40 213 1035 Radków: 03:03:36 (134 / 21)
03:03:36
1099 Artur Sidor M45 92 1036 Gołdap: 03:03:37 (264 / 26)
03:03:37
1100 Krzysztof Orzechowski KrissOrzi M30 223 1037 Ślesin: 03:04:16 (372 / 69)
03:04:16
1101 Błażej Łukasik WKB Meta Lubliniec JWK M35 304 1038 Radków: 03:04:20 (139 / 38)
03:04:20
1102 Krzysztof Rudnik Szybcy i Wściekli M35 305 1039 Piaseczno: 03:04:26 (390 / 111)
03:04:26
1103 Krzysztof Filipek M25 100 1040 Gołdap: 03:04:28 (265 / 26)
03:04:28
1104 Piotr Kulbicki M30 224 1041 Radków: 03:04:28 (141 / 31)
03:04:28
1105 Bartosz Dąbrowski M18 36 1042 Gołdap: 03:04:29 (266 / 15)
03:04:29
1106 Marcin Wojtanowicz M35 306 1043 Ślesin: 03:04:32 (375 / 99)
03:04:32
1107 Michał Michlewicz 10 Wpdow M30 225 1044 Radków: 03:04:40 (142 / 32)
03:04:40
1108 Magdalena Czerwiec Water Knights Triathlon Zabierzów F35 16 64 Stężyca: 03:04:55 (376 / 5)
03:04:55
1109 Monika Polkowska Fabryka Triathlonu F35 17 65 Stężyca: 03:05:02 (377 / 6)
03:05:02
1110 Marcin Łozowski bieg opolski 502516676 M40 214 1045 Radków: 03:05:03 (145 / 23)
03:05:03
1111 Sławomir Kwinta MARCUS M35 307 1046 Radków: 03:05:04 (146 / 41)
03:05:04
1112 Marek Kwiatkowski niezrzeszony M45 93 1047 Stężyca: 03:05:08 (378 / 27)
03:05:08
1113 Michał Lebioda M25 101 1048 Ślesin: 03:05:08 (376 / 38)
03:05:08
1114 Jarosław Baj M30 226 1049 Radków: 03:05:17 (147 / 33)
03:05:17
1115 Jakub Hetmańczyk Kiribati Club Sport Team Mikroprzygody M30 227 1050 Radków: 03:05:23 (148 / 34)
03:05:23
1116 Henryk Zieliński KTS IRONMAN M60 4 1051 Stężyca: 03:05:32 (380 / 3)
03:05:32
1117 Krzysztof Byzdra BBL GDAŃSK M40 215 1052 Stężyca: 03:05:33 (381 / 71)
03:05:33
1118 Dariusz Łukowski OSIR Strzelce Opolskie M50 50 1053 Radków: 03:05:36 (150 / 7)
03:05:36
1119 Patryk Glesman AT Team M25 102 1054 Piaseczno: 03:05:43 (391 / 34)
03:05:43
1120 Marcin Seroka Triathlon Trójmiasto M40 216 1055 Stężyca: 03:05:58 (383 / 72)
03:05:58
1121 Arkadiusz Jeliński IronTeam3City M35 308 1056 Stężyca: 03:06:03 (384 / 120)
03:06:03
1122 Andrzej Jurowski M40 217 1057 Piaseczno: 03:06:17 (392 / 71)
03:06:17
1123 Małgorzata Jabłońska BATMAN TEAM F30 21 66 Stężyca: 03:06:28 (385 / 9)
03:06:28
1124 Damian Walasik M18 37 1058 Radków: 03:06:32 (154 / 10)
03:06:32
1125 Katarzyna Czechowska-Madej Miłek Triathon Team F30 22 67 Radków: 03:06:32 (155 / 4)
03:06:32
1126 Olgierd Woźniakowski M40 218 1059 Gołdap: 03:06:33 (270 / 50)
03:06:33
1127 Jakub Abramczyk kolarski.eu / AT Team M35 309 1060 Radków: 03:06:37 (157 / 43)
03:06:37
1128 Andrzej Błaszkowski M45 94 1061 Stężyca: 03:06:39 (386 / 29)
03:06:39
1129 Przemysław Grajek EZC M35 310 1062 Gołdap: 03:06:43 (271 / 65)
03:06:43
1130 Katarzyna Baran F35 18 68 Radków: 03:07:00 (158 / 1)
03:07:00
1131 Paweł Panasiuk Nadaktywni M35 311 1063 Gołdap: 03:07:05 (272 / 66)
03:07:05
1132 Piotr Kabacinski M40 219 1064 Stężyca: 03:07:11 (387 / 73)
03:07:11
1133 Michał Wasilewski M25 103 1065 Ślesin: 03:07:16 (383 / 39)
03:07:16
1134 Grzegorz Kowalski M25 104 1066 Radków: 03:07:20 (160 / 23)
03:07:20
1135 Jakub Bojan Grupa WP / Airbike Grupa Wirtualna Polska M30 228 1067 Stężyca: 03:07:22 (388 / 74)
03:07:22
1136 Adam Dyniewicz M45 95 1068 Ślesin: 03:07:22 (384 / 37)
03:07:22
1137 Dariusz Wszeborowski AT Team M45 96 1069 Gołdap: 03:07:31 (274 / 27)
03:07:31
1138 Tomasz Paszkiewicz PROTEA TEAM M60 5 1070 Stężyca: 03:07:50 (389 / 4)
03:07:50
1139 Piotr Kwiatkowski niezrzeszony M45 97 1071 Stężyca: 03:08:04 (391 / 30)
03:08:04
1140 Grzegorz Jakubisiak Aktywni Grójec M35 312 1072 Piaseczno: 03:08:05 (395 / 113)
03:08:05
1141 Maciej Bocheński endoholics www.endoholics.pl M35 313 1073 Radków: 03:08:05 (161 / 44)
03:08:05
1142 Anna Lichacz F30 23 69 Gołdap: 03:08:11 (275 / 8)
03:08:11
1143 Marta Parczewska F35 19 70 Piaseczno: 03:08:16 (396 / 6)
03:08:16
1144 Krzysztof Powajbo LOTOS Running Team M35 314 1074 Stężyca: 03:08:24 (392 / 121)
03:08:24
1145 Maciej Olszewski M40 220 1075 Radków: 03:08:28 (164 / 24)
03:08:28
1146 Renata Wilczek F45 2 71 Piaseczno: 03:08:44 (397 / 1)
03:08:44
1147 Szymon Piątkowski M18 38 1076 Gołdap: 03:08:46 (277 / 16)
03:08:46
1148 Piotr Adamowicz F3TEAM M35 315 1077 Stężyca: 03:08:59 (394 / 122)
03:08:59
1149 Wiesia Stachańczyk Active-IT KomputeryMarkowe.pl F30 24 72 Stężyca: 03:09:08 (396 / 11)
03:09:08
1150 Arkadiusz Podhorodecki Active-IT KomputeryMarkowe.pl M45 98 1078 Stężyca: 03:09:08 (395 / 31)
03:09:08
1151 Łukasz Biernacki Morsy Ośno Lubuskie M45 99 1079 Radków: 03:09:13 (166 / 9)
03:09:13
1152 Agnieszka Jakowicz LABOSPORT Team F40 6 73 Piaseczno: 03:09:13 (400 / 4)
03:09:13
1153 Tomasz Grygieńć superkoszyk.pl M35 316 1080 Gołdap: 03:09:16 (279 / 69)
03:09:16
1154 Ziemowit Czarnacki ZCZ M18 39 1081 Stężyca: 03:09:19 (398 / 13)
03:09:19
1155 Maciej Wrona M30 229 1082 Piaseczno: 03:09:21 (402 / 91)
03:09:21
1156 Maciej Karwowski M35 317 1083 Stężyca: 03:09:24 (400 / 124)
03:09:24
1157 Anna Dąbrowska 12tri.pl F35 20 74 Piaseczno: 03:09:27 (403 / 7)
03:09:27
1158 Jarosław Nowak M30 230 1084 Ślesin: 03:09:28 (390 / 73)
03:09:28
1159 Danel Karczmit M25 105 1085 Radków: 03:09:40 (170 / 25)
03:09:40
1160 Grzegorz Zając TPZ M25 106 1086 Radków: 03:09:40 (169 / 24)
03:09:40
1161 Jacek Matysiak M55 20 1087 Ślesin: 03:09:50 (392 / 8)
03:09:50
1162 Michał Krefta M40 221 1088 Stężyca: 03:10:00 (406 / 75)
03:10:00
1163 Roman Sałata TeMMPo Wałbrzych M35 318 1089 Radków: 03:10:02 (172 / 46)
03:10:02
1164 Paweł Smoczkiewicz M45 100 1090 Piaseczno: 03:10:08 (405 / 37)
03:10:08
1165 Karolina Drach-Kowalczyk Akademia Kate&Kate F30 25 75 Piaseczno: 03:10:14 (406 / 4)
03:10:14
1166 Mateusz Tokarski Morsy Ośno Lubuskie M30 231 1091 Radków: 03:10:16 (173 / 38)
03:10:16
1167 Aleksander Wasilewski Nestle Fitness Cycling Team M40 222 1092 Radków: 03:10:29 (174 / 25)
03:10:29
1168 Grzegorz Gasiecki Kuźnia Triathlonu M40 223 1093 Piaseczno: 03:10:34 (408 / 74)
03:10:34
1169 Maciej Dyrka TODO M25 107 1094 Ślesin: 03:10:38 (394 / 40)
03:10:38
1170 Waldemar Józwik smartpharma.pl M35 319 1095 Gołdap: 03:10:43 (280 / 70)
03:10:43
1171 Izabela Pudlak UKS TRS SUSZ F35 21 76 Ślesin: 03:10:49 (395 / 7)
03:10:49
1172 Paweł Nogal M30 232 1096 Piaseczno: 03:10:50 (409 / 92)
03:10:50
1173 Piotr Wrzesiński M30 233 1097 Piaseczno: 03:10:52 (410 / 93)
03:10:52
1174 Łukasz Porębski Proshare Cycling Team M25 108 1098 Radków: 03:10:54 (177 / 27)
03:10:54
1175 Maciej Broniszewski M30 234 1099 Stężyca: 03:11:07 (410 / 76)
03:11:07
1176 Paweł Bietkowski Pekari Cucumber Club M50 51 1100 Gołdap: 03:11:08 (281 / 22)
03:11:08
1177 Krzysztof Kaczmar M40 224 1101 Stężyca: 03:11:09 (411 / 76)
03:11:09
1178 Jarosław Matkowski M45 101 1102 Radków: 03:11:17 (181 / 11)
03:11:17
1179 Maciej Pochciał trenujtriathlon.pl PioRun Bytom M25 109 1103 Radków: 03:11:28 (183 / 28)
03:11:28
1180 Łukasz Szczodrowski M30 235 1104 Stężyca: 03:11:30 (412 / 77)
03:11:30
1181 Grzegorz Oziembłowski M30 236 1105 Radków: 03:11:30 (184 / 41)
03:11:30
1182 Arkadiusz Ramotowski M40 225 1106 Gołdap: 03:11:47 (283 / 52)
03:11:47
1183 Damian Fac M35 320 1107 Stężyca: 03:11:57 (414 / 125)
03:11:57
1184 Adam Smoliński M25 110 1108 Stężyca: 03:12:01 (415 / 37)
03:12:01
1185 Jacek Lewandowski TKKF Non Iron M40 226 1109 Gołdap: 03:12:11 (284 / 53)
03:12:11
1186 Łukasz Sikora M25 111 1110 Gołdap: 03:12:14 (285 / 27)
03:12:14
1187 Paweł Dębski M30 237 1111 Radków: 03:12:18 (186 / 43)
03:12:18
1188 Piotr Kuś WABCO M30 238 1112 Radków: 03:12:26 (187 / 44)
03:12:26
1189 Jakub Klepaczko M45 102 1113 Stężyca: 03:12:27 (416 / 36)
03:12:27
1190 Piotr Tomaszewicz Enduroman Elbląg M45 103 1114 Stężyca: 03:12:51 (417 / 37)
03:12:51
1191 Zbyszek Kasperuk M40 227 1115 Gołdap: 03:12:52 (286 / 54)
03:12:52
1192 Ilona Bollin F35 22 77 Stężyca: 03:13:08 (418 / 9)
03:13:08
1193 Adam Greczyło GO TRI KKS / Akademia Triathlonu Team M35 321 1116 Stężyca: 03:13:11 (420 / 126)
03:13:11
1194 Marek Szymanski M55 21 1117 Gołdap: 03:13:13 (287 / 8)
03:13:13
1195 Marta Otto Kuźnia Triathlonu F30 26 78 Piaseczno: 03:13:21 (414 / 6)
03:13:21
1196 Małgorzata Tramp Łowcy Przygód Gołdap F35 23 79 Gołdap: 03:13:26 (288 / 7)
03:13:26
1197 Tomasz Gumienny Akademia Triathlonu M40 228 1118 Stężyca: 03:13:33 (421 / 78)
03:13:33
1198 Paweł Klimek M25 112 1119 Ślesin: 03:13:37 (398 / 41)
03:13:37
1199 Sławomir Pełdiak M25 113 1120 Radków: 03:13:39 (189 / 29)
03:13:39
1200 Krzysztof Jedziniak Jestem M40 229 1121 Piaseczno: 03:13:40 (415 / 75)
03:13:40
1201 Marcin Ługowski M30 239 1122 Stężyca: 03:13:46 (422 / 78)
03:13:46
1202 Joanna Steć Namagnezzzowani Red-White Team Namagnezzzowani Red-White Team F30 27 80 Stężyca: 03:13:47 (423 / 12)
03:13:47
1203 Krzysztof Grajek M35 322 1123 Radków: 03:13:48 (190 / 48)
03:13:48
1204 Wojtek Kwapis TRIForce Słupsk M35 323 1124 Stężyca: 03:13:52 (424 / 127)
03:13:52
1205 Adam Król NSZZ Solidarność Spartanie dzieciom M55 22 1125 Radków: 03:13:58 (191 / 3)
03:13:58
1206 Albin Pawłowski AT Team / LABOSPORT Team M45 104 1126 Piaseczno: 03:14:07 (416 / 38)
03:14:07
1207 Piotr Żyłka debiut autolandbielawa M35 324 1127 Radków: 03:14:09 (192 / 49)
03:14:09
1208 Maciej Olizarowicz M25 114 1128 Stężyca: 03:14:09 (425 / 38)
03:14:09
1209 Rafał Siciński M30 240 1129 Ślesin: 03:14:11 (399 / 75)
03:14:11
1210 Barbara Czichy WKB Meta Lubliniec F45 3 81 Gołdap: 03:14:27 (290 / 1)
03:14:27
1211 Sewer Wieczorek M40 230 1130 Ślesin: 03:14:32 (400 / 75)
03:14:32
1212 Krzysztof Ambroziak Blue Media Team M35 325 1131 Stężyca: 03:14:32 (426 / 128)
03:14:32
1213 Edyta Swat SWAT Team F50 2 82 Radków: 03:14:37 (196 / 1)
03:14:37
1214 Radosław Wlazłowski Meritum Bank i Partnerzy M35 326 1132 Stężyca: 03:14:47 (427 / 129)
03:14:47
1215 Gaweł Bartosz Łopiński Billennium Bartosz Łopiński M40 231 1133 Gołdap: 03:14:50 (291 / 55)
03:14:50
1216 Mateusz Kalwasiński M25 115 1134 Piaseczno: 03:14:59 (417 / 35)
03:14:59
1217 Marcin Kapkowski LABOSPORT Team M35 327 1135 Radków: 03:15:04 (200 / 51)
03:15:04
1218 Witek Reszka IronTeam3City M40 232 1136 Stężyca: 03:15:10 (428 / 79)
03:15:10
1219 Jacek Staniszewski AKADEMIA BIEGANIA TOUAX M50 52 1137 Stężyca: 03:15:24 (429 / 16)
03:15:24
1220 Krzysztof Sielicki M30 241 1138 Piaseczno: 03:15:27 (419 / 95)
03:15:27
1221 Marcin Miszczak M30 242 1139 Piaseczno: 03:15:32 (420 / 96)
03:15:32
1222 Anna Zrzelska F35 24 83 Stężyca: 03:15:42 (430 / 10)
03:15:42
1223 Marcin Kłos M35 328 1140 Stężyca: 03:15:46 (432 / 130)
03:15:46
1224 Wojciech Szymoszek M30 243 1141 Radków: 03:15:54 (202 / 46)
03:15:54
1225 Robert Górecki M35 329 1142 Stężyca: 03:16:04 (435 / 132)
03:16:04
1226 Anna Suwald YOLO Team F25 19 84 Ślesin: 03:16:18 (402 / 13)
03:16:18
1227 Maciej Pustół M35 330 1143 Radków: 03:16:24 (204 / 52)
03:16:24
1228 Marcin Rosati Mocarni Spolem M40 233 1144 Stężyca: 03:16:27 (437 / 81)
03:16:27
1229 Grzegorz Perzyński M40 234 1145 Stężyca: 03:16:29 (438 / 82)
03:16:29
1230 Adam Koronkiewicz CS IRONMAN M35 331 1146 Radków: 03:16:43 (205 / 53)
03:16:43
1231 Rafał Głowacki M50 53 1147 Stężyca: 03:16:46 (439 / 17)
03:16:46
1232 Robert Krzeszowski M45 105 1148 Ślesin: 03:16:49 (403 / 39)
03:16:49
1233 Łukasz Ryznar niezrzeszony M30 244 1149 Radków: 03:17:00 (207 / 47)
03:17:00
1234 Jakub Bujok M35 332 1150 Piaseczno: 03:17:21 (421 / 117)
03:17:21
1235 Magdalena Kamińska F30 28 85 Stężyca: 03:17:40 (443 / 13)
03:17:40
1236 Kazimierz Szulist M35 333 1151 Stężyca: 03:17:43 (444 / 134)
03:17:43
1237 Kamil Śledziewski Aktywuj się w Triathlonie M30 245 1152 Stężyca: 03:17:51 (445 / 80)
03:17:51
1238 Piotr Smuszkiewicz xxx xxx M35 334 1153 Ślesin: 03:17:56 (404 / 105)
03:17:56
1239 Wojciech Fudała M30 246 1154 Radków: 03:18:01 (212 / 48)
03:18:01
1240 Przemysław Wojciechowski M25 116 1155 Piaseczno: 03:18:16 (425 / 36)
03:18:16
1241 Mark Mulrainey WITC M40 235 1156 Piaseczno: 03:18:21 (426 / 76)
03:18:21
1242 Tomasz Głowacki M40 236 1157 Radków: 03:18:29 (213 / 34)
03:18:29
1243 Daniel Kaliszewski M40 237 1158 Stężyca: 03:18:30 (447 / 84)
03:18:30
1244 Przemysław Ostrowski M35 335 1159 Ślesin: 03:18:40 (405 / 106)
03:18:40
1245 Krzysztof Krystek M30 247 1160 Ślesin: 03:19:18 (407 / 76)
03:19:18
1246 Agata Gulbierz Triathlon Trójmiasto F30 29 86 Stężyca: 03:19:26 (449 / 14)
03:19:26
1247 Małgorzata Jelińska IronTeam3City F35 25 87 Stężyca: 03:19:30 (450 / 11)
03:19:30
1248 Grzegorz Piersa M30 248 1161 Piaseczno: 03:19:38 (428 / 97)
03:19:38
1249 Arek Biełous ComplexSPORTS M35 336 1162 Stężyca: 03:19:39 (451 / 135)
03:19:39
1250 Paweł Wiliński M35 337 1163 Piaseczno: 03:19:45 (429 / 121)
03:19:45
1251 Rafał Ościak Rav Team M35 338 1164 Radków: 03:19:48 (216 / 56)
03:19:48
1252 Marcin Łach Aktywni Grójec M35 339 1165 Piaseczno: 03:19:52 (430 / 122)
03:19:52
1253 Krzysztof Kozłowski koziołeczki M50 54 1166 Piaseczno: 03:20:03 (431 / 16)
03:20:03
1254 Anna Nielaba F35 26 88 Ślesin: 03:20:08 (408 / 8)
03:20:08
1255 Łukasz Kowara Allianz Triathlon Team M35 340 1167 Piaseczno: 03:20:09 (432 / 123)
03:20:09
1256 Jerzy Kwaśny MGM M40 238 1168 Radków: 03:20:23 (218 / 35)
03:20:23
1257 Maciej Ptak M35 341 1169 Piaseczno: 03:20:25 (433 / 124)
03:20:25
1258 Jacek Szczypek M30 249 1170 Piaseczno: 03:20:26 (434 / 98)
03:20:26
1259 Karol Wołyński CARDIO-SPORT M40 239 1171 Radków: 03:20:36 (219 / 36)
03:20:36
1260 Robert Czeka M18 40 1172 Radków: 03:20:55 (220 / 12)
03:20:55
1261 Dominik Góral OLSHCOACHING.COM M30 250 1173 Piaseczno: 03:20:56 (435 / 99)
03:20:56
1262 Krzysztof Grabowski M40 240 1174 Stężyca: 03:21:06 (452 / 86)
03:21:06
1263 Przemysław Maciąg OXYGEN M35 342 1175 Piaseczno: 03:21:08 (436 / 125)
03:21:08
1264 Damian Rezner M30 251 1176 Radków: 03:21:09 (221 / 50)
03:21:09
1265 Wojciech Jachimiak M45 106 1177 Piaseczno: 03:21:21 (437 / 39)
03:21:21
1266 Tomasz Dzięcielewski KS POLONIA ŚRODA Wlkp. M25 117 1178 Radków: 03:21:21 (222 / 33)
03:21:21
1267 Anna Bielik Tri Dream Team F45 4 89 Piaseczno: 03:21:41 (438 / 2)
03:21:41
1268 Marcin Jurkiewicz M35 343 1179 Stężyca: 03:21:42 (454 / 136)
03:21:42
1269 Dariusz Żelazny M45 107 1180 Ślesin: 03:21:43 (410 / 40)
03:21:43
1270 Adam Bolewski Sportevo M35 344 1181 Stężyca: 03:21:51 (455 / 137)
03:21:51
1271 Anna Madej F40 7 90 Radków: 03:21:51 (225 / 1)
03:21:51
1272 Wiktor Brzozowski WSOWL Wrocław M18 41 1182 Radków: 03:22:12 (226 / 13)
03:22:12
1273 Iwona Szczykowska F3TEAM F30 30 91 Stężyca: 03:22:41 (457 / 15)
03:22:41
1274 Katarzyna Lewandowska TKKF Non Iron F35 27 92 Gołdap: 03:22:42 (292 / 8)
03:22:42
1275 Katarzyna Makola - Kalejta F30 31 93 Gołdap: 03:23:00 (293 / 9)
03:23:00
1276 Szczepan Zentel M35 345 1183 Ślesin: 03:23:27 (411 / 108)
03:23:27
1277 Artur Komolka M40 241 1184 Radków: 03:23:38 (230 / 37)
03:23:38
1278 Mateusz Zentel TMS Zentinox Sp. z o.o. M35 346 1185 Ślesin: 03:23:49 (412 / 109)
03:23:49
1279 Robert Kujawiński M35 347 1186 Stężyca: 03:23:52 (459 / 139)
03:23:52
1280 Paweł Jaworski M30 252 1187 Radków: 03:24:00 (233 / 52)
03:24:00
1281 Jakub Nowakowski Kibice Razem Śląsk Wrocław M25 118 1188 Radków: 03:24:37 (234 / 34)
03:24:37
1282 Mateusz Tomczak M35 348 1189 Stężyca: 03:24:37 (460 / 140)
03:24:37
1283 Mariusz Krawczyński M40 242 1190 Gołdap: 03:24:42 (294 / 56)
03:24:42
1284 Łukasz Orzechowski M30 253 1191 Gołdap: 03:25:02 (295 / 43)
03:25:02
1285 Kasia Archacka Kręcona Team F40 8 94 Stężyca: 03:25:04 (462 / 2)
03:25:04
1286 Paweł Swiokła Triathlon Szczecinek M25 119 1192 Stężyca: 03:25:06 (463 / 39)
03:25:06
1287 Adam Prorok M45 108 1193 Gołdap: 03:25:23 (296 / 28)
03:25:23
1288 Bartosz Krakowski LABOSPORT Team M30 254 1194 Ślesin: 03:25:29 (414 / 77)
03:25:29
1289 Magdalena Sowula F25 20 95 Stężyca: 03:25:43 (464 / 7)
03:25:43
1290 Dominik Czeszkiewicz M35 349 1195 Gołdap: 03:25:51 (297 / 72)
03:25:51
1291 Konrad Giers BPH Runners Team M35 350 1196 Gołdap: 03:26:28 (298 / 73)
03:26:28
1292 Anna Lis LABOSPORT Team F30 32 96 Piaseczno: 03:26:40 (440 / 7)
03:26:40
1293 Joanna Czepukojć Torus Triathlon Team F18 3 97 Stężyca: 03:26:57 (465 / 2)
03:26:57
1294 Bogumiła Polak Cafe Panamera Team Cafe Panamera Sp. z o.o. F35 28 98 Gołdap: 03:27:08 (299 / 9)
03:27:08
1295 Michał Lemke LOTOS Running Team M25 120 1197 Stężyca: 03:27:10 (466 / 40)
03:27:10
1296 Dariusz Gajkowski M40 243 1198 Stężyca: 03:27:12 (467 / 87)
03:27:12
1297 Rafał Markiewicz brak M35 351 1199 Radków: 03:27:16 (238 / 59)
03:27:16
1298 Waldemar Wróbel M50 55 1200 Stężyca: 03:27:20 (469 / 20)
03:27:20
1299 Sławomir Suski Sławomir Suski Sławomir Suski M40 244 1201 Stężyca: 03:27:36 (471 / 88)
03:27:36
1300 Andrzej Kosinski M40 245 1202 Stężyca: 03:27:50 (472 / 89)
03:27:50
1301 Paweł Gardecki NET SYSTEM Triathlon Team M25 121 1203 Ślesin: 03:28:10 (416 / 42)
03:28:10
1302 Marcin Wojtasik M40 246 1204 Stężyca: 03:28:19 (473 / 90)
03:28:19
1303 Krzysztof Turowski Oksiko Adventure Team Oksikom M35 352 1205 Radków: 03:28:21 (242 / 61)
03:28:21
1304 Patryk Bienio Zaraz będzie ciemno M30 255 1206 Gołdap: 03:28:23 (300 / 44)
03:28:23
1305 Bartosz Kosowski Cafe Panamera Team Cafe Panamera sp. z o.o. M40 247 1207 Gołdap: 03:29:05 (301 / 57)
03:29:05
1306 Bartek Filipowicz Intel Runners M40 248 1208 Stężyca: 03:29:49 (475 / 91)
03:29:49
1307 Kamil Zając M40 249 1209 Piaseczno: 03:29:50 (441 / 78)
03:29:50
1308 Adam Kurzydło M45 109 1210 Radków: 03:30:02 (243 / 16)
03:30:02
1309 Lech Kaftański M60 6 1211 Stężyca: 03:30:03 (476 / 5)
03:30:03
1310 Mariusz Kapusta Spartanie Dzieciom www.spartaniedzieciom.pl M35 353 1212 Piaseczno: 03:30:41 (442 / 126)
03:30:41
1311 Przemysław Guja M18 42 1213 Radków: 03:31:05 (247 / 14)
03:31:05
1312 Jarosław Kozyra M40 250 1214 Radków: 03:31:20 (248 / 39)
03:31:20
1313 Krzysztof Pawłowski M30 256 1215 Radków: 03:31:35 (251 / 53)
03:31:35
1314 Aleksandra Kaczmarek-Byzdra BBL Gdańsk F40 9 99 Stężyca: 03:31:36 (477 / 3)
03:31:36
1315 Robert Jamroż Kuźnia Triathlonu M35 354 1216 Stężyca: 03:31:40 (478 / 144)
03:31:40
1316 Leszek Kołecki Triathlon TKKF Koszalin M55 23 1217 Stężyca: 03:33:12 (479 / 8)
03:33:12
1317 Elzbieta Rydzewska F35 29 100 Ślesin: 03:33:27 (418 / 10)
03:33:27
1318 Renata Gos WITC F30 33 101 Piaseczno: 03:33:51 (444 / 8)
03:33:51
1319 Damian Kula AT Team M35 355 1218 Radków: 03:34:09 (252 / 63)
03:34:09
1320 Karolina Gałązka F18 4 102 Piaseczno: 03:34:24 (446 / 2)
03:34:24
1321 Daniel Karbowiak TUP TEAM M18 43 1219 Radków: 03:34:36 (253 / 15)
03:34:36
1322 Przemysław Wołodko M35 356 1220 Radków: 03:34:37 (254 / 64)
03:34:37
1323 Jerzy Krupa M70 1 1221 Piaseczno: 03:35:27 (447 / 1)
03:35:27
1324 Andrzej Perz Juvenia Wrocław M35 357 1222 Radków: 03:35:30 (255 / 65)
03:35:30
1325 Daria Kowalewska Irongirl F30 34 103 Stężyca: 03:35:36 (480 / 16)
03:35:36
1326 Monika Kucner Maraton Leszno F40 10 104 Radków: 03:35:39 (256 / 2)
03:35:39
1327 Leszek Walczak Triatlon Maraton Leszno M60 7 1223 Radków: 03:37:37 (257 / 2)
03:37:37
1328 Sebastian Lis Klub Wodny Gdańskie Lwy M40 251 1224 Stężyca: 03:38:39 (481 / 92)
03:38:39
1329 Tadeusz Lewczak M60 8 1225 Radków: 03:38:43 (258 / 3)
03:38:43
1330 Piotr Wójcik M40 252 1226 Radków: 03:39:45 (261 / 40)
03:39:45
1331 Michał Luterek M35 358 1227 Radków: 03:39:56 (262 / 67)
03:39:56
1332 Dominik Długosz M40 253 1228 Radków: 03:40:14 (263 / 41)
03:40:14
1333 Andrzej Rama M35 359 1229 Piaseczno: 03:40:22 (449 / 127)
03:40:22
1334 Michał Rabiega M35 360 1230 Stężyca: 03:41:26 (482 / 145)
03:41:26
1335 Dorota Iwaszko Kuźnia Triathlonu F40 11 105 Piaseczno: 03:41:31 (450 / 5)
03:41:31
1336 Paweł Wrona M45 110 1231 Gołdap: 03:42:03 (304 / 29)
03:42:03
1337 Jakub Szulczyk CSWLąd. Poznań M25 122 1232 Radków: 03:42:20 (265 / 35)
03:42:20
1338 Maciej Hetmańczyk M25 123 1233 Radków: 03:42:44 (267 / 36)
03:42:44
1339 Karol Podgorski M30 257 1234 Radków: 03:42:58 (268 / 55)
03:42:58
1340 Szymon Wojtaszyk M30 258 1235 Radków: 03:43:00 (269 / 56)
03:43:00
1341 Robert Tomków M40 254 1236 Radków: 03:43:49 (274 / 44)
03:43:49
1342 Mirosław Formella MTB Małe Trójmiasto Biega Cargo Trans M35 361 1237 Stężyca: 03:43:51 (484 / 146)
03:43:51
1343 Mariusz Bobula M40 255 1238 Radków: 03:44:09 (275 / 45)
03:44:09
1344 Eugeniusz Śnieżko Kuźnia Triathlonu Aktywni z Cukrzycą M30 259 1239 Piaseczno: 03:44:19 (451 / 100)
03:44:19
1345 Robert Krasuski M45 111 1240 Radków: 03:47:56 (278 / 19)
03:47:56
1346 Slawomir Michalak M45 112 1241 Radków: 03:49:17 (279 / 20)
03:49:17
1347 Łukasz Rut M30 260 1242 Stężyca: 03:49:30 (486 / 81)
03:49:30
1348 Marcin Biegaj Morsy Ośno Lubuskie M35 362 1243 Radków: 03:51:57 (280 / 70)
03:51:57
1349 Jarosław Nawrocki WABCO M50 56 1244 Radków: 03:52:32 (282 / 13)
03:52:32
1350 Mateusz Dyrda M30 261 1245 Gołdap: 03:52:57 (305 / 45)
03:52:57
1351 Monika Grajek F35 30 106 Radków: 03:53:15 (283 / 5)
03:53:15
1352 Piotr Walendowski ITMZM2012 M35 363 1246 Radków: 03:53:51 (284 / 71)
03:53:51
1353 Pauline Ubels F40 12 107 Piaseczno: 03:54:33 (452 / 6)
03:54:33
1354 Grzegorz Bugaj M40 256 1247 Radków: 03:54:51 (285 / 47)
03:54:51
1355 Martyna Kupka F25 21 108 Radków: 03:55:56 (286 / 5)
03:55:56
1356 Łukasz Jelonek MARCUS TEAM M30 262 1248 Radków: 03:55:57 (287 / 58)
03:55:57
1357 Robert Płaskociński Pro-Run Wrocław M45 113 1249 Radków: 03:57:10 (288 / 21)
03:57:10
1358 Andrzej Kucinski Festiwal Biegowy M55 24 1250 Gołdap: 04:01:23 (306 / 9)
04:01:23
1359 Wioletta Jodłowska Morsy Gdynskie F40 13 109 Stężyca: 04:04:23 (487 / 4)
04:04:23
1360 Michał Janecki M25 124 1251 Stężyca: 04:05:41 (488 / 41)
04:05:41
1361 Katarzyna Kowalewska F40 14 110 Radków: 04:05:55 (289 / 4)
04:05:55
1362 Marek Jezierski Akademia Przygody M35 364 1252 Radków: 04:08:04 (290 / 72)
04:08:04
1363 Karolina Brylowska Powersystem F35 31 111 Stężyca: 04:08:48 (489 / 13)
04:08:48
1364 Dariusz Mróz M50 57 1253 Radków: 04:12:10 (292 / 14)
04:12:10
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon