Garmin Iron Triathlon 2015 - dystans 1/8 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Paweł Najmowicz Tri NEGU M20 1 1 Piaseczno: 01:07:07 (3 / 3)
Ślesin: 01:00:43 (1 / 1)
Radków: 01:10:28 (3 / 3)
Stężyca: 01:03:53 (1 / 1)
04:22:11
2 Piotr Ławicki KS UAM Triathlon Poznań M20 2 2 Ślesin: 01:03:21 (4 / 4)
Radków: 01:10:20 (2 / 2)
Stężyca: 01:04:48 (2 / 2)
Gołdap: 01:03:50 (1 / 1)
04:22:19 00:00:08
3 Igor Siódmiak KS TRIATHLON Szczecinek M16 1 3 Piaseczno: 01:17:00 (15 / 2)
Ślesin: 01:06:25 (6 / 1)
Stężyca: 01:10:03 (6 / 2)
Gołdap: 01:06:22 (3 / 2)
04:53:50 00:31:39
4 Michał Jarliński ORKA Iława M16 2 4 Piaseczno: 01:18:20 (18 / 4)
Ślesin: 01:08:18 (10 / 2)
Stężyca: 01:08:29 (4 / 1)
Gołdap: 01:06:07 (2 / 1)
04:55:18 00:33:07
5 Marcin Loryś M20 3 5 Piaseczno: 01:15:32 (11 / 10)
Ślesin: 01:07:44 (9 / 8)
Stężyca: 01:12:56 (12 / 8)
Gołdap: 01:13:17 (8 / 4)
05:03:57 00:41:46
6 Patryk Cichowski ORKA Iława M16 3 6 Piaseczno: 01:17:16 (17 / 3)
Ślesin: 01:08:42 (12 / 3)
Stężyca: 01:12:35 (9 / 3)
Gołdap: 01:11:18 (7 / 4)
05:04:21 00:42:10
7 Grzesiek Tronina M20 4 7 Piaseczno: 01:29:38 (65 / 52)
Ślesin: 01:19:16 (25 / 19)
Radków: 01:31:24 (13 / 13)
Stężyca: 01:22:15 (29 / 23)
Gołdap: 01:19:33 (19 / 11)
05:32:28 01:10:17
8 Angelika Urbaniak UAM TRIATHLON POZNAŃ F18 1 1 Piaseczno: 01:26:21 (45 / 1)
Ślesin: 01:17:44 (23 / 1)
Stężyca: 01:24:38 (37 / 1)
Gołdap: 01:19:45 (20 / 1)
05:44:53 01:22:42
9 Emilia Domańska Brzozowski Team F20 1 2 Piaseczno: 01:25:40 (41 / 2)
Ślesin: 01:20:02 (27 / 1)
Stężyca: 01:25:05 (40 / 4)
Gołdap: 01:22:31 (30 / 3)
05:49:58 01:27:47
10 Marek Pogorzelski Bractwo Biegowe BGK M20 5 8 Piaseczno: 01:30:19 (70 / 57)
Ślesin: 01:21:31 (38 / 30)
Radków: 01:36:47 (21 / 18)
Stężyca: 01:28:01 (50 / 41)
Gołdap: 01:25:26 (37 / 22)
05:51:45 01:29:34
11 Michał Szerling trifit.pl trifit.pl M20 6 9 Piaseczno: 01:30:46 (76 / 61)
Ślesin: 01:21:48 (40 / 32)
Radków: 01:40:32 (22 / 19)
Stężyca: 01:24:09 (34 / 28)
05:57:15 01:35:04
12 Rafał Jarliński ORKA Iława M20 7 10 Piaseczno: 01:30:46 (75 / 62)
Ślesin: 01:21:43 (39 / 31)
Stężyca: 01:28:15 (51 / 42)
Gołdap: 01:23:42 (34 / 19)
06:01:39 01:39:28
13 Anna Możdżonek TriHub F20 2 3 Piaseczno: 01:56:12 (198 / 37)
Ślesin: 01:42:29 (93 / 11)
Radków: 02:14:57 (36 / 10)
Stężyca: 01:44:52 (100 / 21)
07:38:30 03:16:19
14 Piotr Brzozowski www.brzozowskipiotr.pl www.brzozowskipiotr.pl M20 8 11 Ślesin: 01:13:17 (18 / 13)
Stężyca: 01:12:42 (10 / 6)
Gołdap: 01:14:25 (11 / 6)
03:40:24
15 Mateusz Syguła KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M20 9 12 Piaseczno: 01:21:28 (23 / 18)
Radków: 01:26:07 (10 / 10)
Gołdap: 01:15:36 (14 / 8)
04:03:11
16 Monika Chodyna Tri NEGU Aktywuj Formę F20 3 4 Piaseczno: 01:25:52 (43 / 3)
Stężyca: 01:20:52 (25 / 3)
Gołdap: 01:20:13 (22 / 1)
04:06:57
17 Grzegorz Zakrzewski SONAR M20 10 13 Piaseczno: 01:39:17 (143 / 119)
Ślesin: 01:31:00 (72 / 56)
Stężyca: 01:32:28 (63 / 51)
04:42:45
18 Zuzanna Łuczak Gerappa F20 4 5 Piaseczno: 01:45:39 (171 / 23)
Ślesin: 01:29:10 (65 / 6)
Stężyca: 01:33:22 (68 / 11)
04:48:11
19 Małgorzata Molis F20 5 6 Piaseczno: 01:54:24 (193 / 35)
Ślesin: 01:35:01 (82 / 7)
Radków: 02:12:33 (35 / 9)
05:41:58
20 Hubert Durczak UAM Szpot Triathlon Poznań M20 11 14 Piaseczno: 01:06:51 (2 / 2)
Ślesin: 01:01:41 (3 / 3)
02:08:32
21 Sergiusz Olejniczak PROTRI M20 12 15 Piaseczno: 01:08:34 (4 / 4)
Ślesin: 01:01:31 (2 / 2)
02:10:05
22 Robert Czysz KS UAM Triathlon Poznań M20 13 16 Piaseczno: 01:06:31 (1 / 1)
Radków: 01:09:55 (1 / 1)
02:16:26
23 Michał Szatewicz KS HANZA GOLENIÓW M20 14 17 Piaseczno: 01:12:03 (7 / 7)
Ślesin: 01:06:23 (5 / 5)
02:18:26
24 Kamil Magott Trisfera M20 15 18 Piaseczno: 01:09:23 (5 / 5)
Radków: 01:11:45 (4 / 4)
02:21:08
25 Michał Gaweł UAM TRIATHLON POZNAŃ Szpot, UAM M20 16 19 Piaseczno: 01:16:27 (14 / 12)
Ślesin: 01:10:07 (13 / 10)
02:26:34
26 Michał Stawicki Centrum Rozwoju Sportu M20 17 20 Piaseczno: 01:22:35 (27 / 21)
Ślesin: 01:10:39 (15 / 11)
02:33:14
27 Lukasz Remisiewicz M20 18 21 Piaseczno: 01:24:13 (34 / 27)
Stężyca: 01:21:09 (26 / 20)
02:45:22
28 Zbigniew Samojlik Trinergy / Kondycja SONAR M20 19 22 Ślesin: 01:23:28 (47 / 38)
Stężyca: 01:24:29 (36 / 30)
02:47:57
29 Olaf Kacperski M20 20 23 Piaseczno: 01:28:34 (58 / 46)
Ślesin: 01:19:28 (26 / 20)
02:48:02
30 Kamil Lubiński TRI Warrior M20 21 24 Stężyca: 01:26:13 (43 / 35)
Gołdap: 01:22:08 (28 / 14)
02:48:21
31 Darek Skwierczyński M20 22 25 Stężyca: 01:30:06 (54 / 44)
Gołdap: 01:23:46 (35 / 20)
02:53:52
32 Michał Choda TRINERGY TEAM M20 23 26 Piaseczno: 01:31:37 (84 / 69)
Ślesin: 01:24:22 (51 / 42)
02:55:59
33 Artur Tomaszek Luft Tri Team M20 24 27 Piaseczno: 01:30:04 (69 / 56)
Stężyca: 01:26:24 (45 / 37)
02:56:28
34 Michał Krawczyk LUKA M20 25 28 Piaseczno: 01:34:40 (107 / 89)
Ślesin: 01:24:17 (50 / 41)
02:58:57
35 Robert Lewandowski M20 26 29 Stężyca: 01:30:42 (57 / 45)
Gołdap: 01:28:23 (42 / 25)
02:59:05
36 Tomasz Nierebiński M20 27 30 Ślesin: 01:30:10 (70 / 54)
Stężyca: 01:32:30 (64 / 52)
03:02:40
37 Artur Bak TriRun BMW Navi Garage M20 28 31 Piaseczno: 01:35:54 (116 / 97)
Ślesin: 01:29:22 (67 / 52)
03:05:16
38 Ewa Zagajewska Kuźnia Triathlonu F20 6 7 Piaseczno: 01:39:12 (141 / 16)
Ślesin: 01:27:47 (60 / 4)
03:06:59
39 Tomasz Stankowski M20 29 32 Piaseczno: 01:41:36 (158 / 130)
Ślesin: 01:32:00 (74 / 58)
03:13:36
40 Katarzyna Jonio Zaraz będzie ciemno F20 7 8 Piaseczno: 01:40:36 (149 / 20)
Gołdap: 01:33:06 (49 / 8)
03:13:42
41 Amelia Mika F20 8 9 Piaseczno: 01:44:51 (168 / 21)
Stężyca: 01:30:41 (56 / 8)
03:15:32
42 Maciej Jędrzejczak M20 30 33 Piaseczno: 01:40:42 (150 / 122)
Stężyca: 01:35:21 (77 / 60)
03:16:03
43 Robert Jamroż Kuźnia Triathlonu M20 31 34 Piaseczno: 01:44:07 (163 / 135)
Ślesin: 01:34:29 (81 / 64)
03:18:36
44 Bożena Jarlińska ORKA Iława F20 9 10 Ślesin: 01:41:12 (92 / 10)
Gołdap: 01:39:48 (60 / 13)
03:21:00
45 Marcin Szymański M20 32 35 Piaseczno: 01:48:36 (182 / 146)
Gołdap: 01:42:39 (65 / 36)
03:31:15
46 Izabela Augustowska KB Geotermia Uniejów F20 10 11 Ślesin: 01:42:55 (94 / 12)
Radków: 02:00:16 (32 / 7)
03:43:11
47 Piotr Kołacz M20 33 36 Piaseczno: 02:02:51 (206 / 160)
Gołdap: 01:42:53 (66 / 37)
03:45:44
48 Ewa Pobłocka PAPUNIS TEAM GDYNIA F20 11 12 Stężyca: 02:07:32 (117 / 29)
Gołdap: 01:59:42 (72 / 19)
04:07:14
49 Mateusz Połomski M20 34 37 Piaseczno: 02:04:17 (210 / 161)
Ślesin: 02:19:53 (103 / 78)
04:24:10
50 Sebastian Najmowicz Tri NEGU M20 35 38 Stężyca: 01:05:54 (3 / 3)
01:05:54
51 Paweł Grobelny KS UAM Triathlon Poznań UAM, SZPOT, ZEROD, COMPRESSPORT M20 36 39 Ślesin: 01:07:28 (7 / 6)
01:07:28
52 Mariusz Pawlik bikeWorld.pl M20 37 40 Ślesin: 01:07:37 (8 / 7)
01:07:37
53 Andrzej Palczak ABIS & AKIRA TRI TEAM Katarzyna Kawalec PLAY M20 38 41 Ślesin: 01:08:38 (11 / 9)
01:08:38
54 Piotr Witkowski Niezrzeszony BezSponsora M20 39 42 Gołdap: 01:09:10 (4 / 2)
01:09:10
55 Małgorzata Wąsik MKS Triathlon Malbork F20 12 13 Stężyca: 01:09:20 (5 / 1)
01:09:20
56 Jakub Goliniewski KOLARSKI TEAM M20 40 43 Piaseczno: 01:09:30 (6 / 6)
01:09:30
57 Paweł Lenartowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M18 1 44 Ślesin: 01:10:18 (14 / 1)
01:10:18
58 Szymon Dzik SSP ORKA IŁAWA M16 4 45 Gołdap: 01:10:38 (5 / 3)
01:10:38
59 Michał Wysłouch M20 41 46 Stężyca: 01:10:51 (7 / 4)
01:10:51
60 Marta Zygmunt MLUKS Triathlon Koło F16 1 14 Ślesin: 01:10:52 (16 / 1)
01:10:52
61 Tomasz Maksymowicz MKS Truso Elbląg M20 42 47 Gołdap: 01:10:56 (6 / 3)
01:10:56
62 Wojciech Grądzki dietetykasportowa.pl Triathlon Team www.dietetykasportowa.pl M20 43 48 Stężyca: 01:12:31 (8 / 5)
01:12:31
63 Jarosław Urban 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Maratończyk Poznań M20 44 49 Ślesin: 01:12:31 (17 / 12)
01:12:31
64 Piotr Michalak UKS G-8 Bielany Warszawa M18 2 50 Piaseczno: 01:12:46 (8 / 1)
01:12:46
65 Darek Ławecki WWW.LAWECCY.PL M20 45 51 Stężyca: 01:12:52 (11 / 7)
01:12:52
66 Paweł Kuratczyk proswim.pl M20 46 52 Stężyca: 01:13:01 (13 / 9)
01:13:01
67 Michał Wojnowski Aktywuj się w Triathlonie M20 47 53 Stężyca: 01:13:09 (14 / 10)
01:13:09
68 Mateusz Frączkowski F3TEAM F3TEAM M20 48 54 Gołdap: 01:13:29 (9 / 5)
01:13:29
69 Michał Winczewski MKS Truso Elbląg M16 5 55 Gołdap: 01:13:41 (10 / 5)
01:13:41
70 Magdalena Wiśniewska KS AZS-AWF Katowice F20 13 15 Stężyca: 01:13:57 (15 / 2)
01:13:57
71 Piotr Brodzki UAM TRIATHLON POZNAŃ M20 49 56 Piaseczno: 01:14:17 (9 / 8)
01:14:17
72 Lukasz Kolasa AT Team M20 50 57 Stężyca: 01:15:00 (16 / 11)
01:15:00
73 Jakub Zentarski ORKA Iława M16 6 58 Gołdap: 01:15:05 (12 / 6)
01:15:05
74 Krzysztof Jabłonowski MKS Truso Elbląg M20 51 59 Gołdap: 01:15:18 (13 / 7)
01:15:18
75 Rafał Czyżkowski Gremlin Power by Coca/Nute M20 52 60 Piaseczno: 01:15:20 (10 / 9)
01:15:20
76 Leszek Klawitter Complexsports M20 53 61 Stężyca: 01:15:23 (17 / 12)
01:15:23
77 Cezary Figurski UKS G-8 Bielany Warszawa DLA Piper M20 54 62 Piaseczno: 01:15:47 (12 / 11)
01:15:47
78 Maciej Foltyniewicz Triathlon Szczecinek M20 55 63 Ślesin: 01:16:06 (19 / 14)
01:16:06
79 Mateusz Cieślik Panderoza Team M16 7 64 Piaseczno: 01:16:13 (13 / 1)
01:16:13
80 Maciej Winczewski MKS Truso Elbląg M20 56 65 Gołdap: 01:16:27 (15 / 9)
01:16:27
81 Piotr Kozłowski M20 57 66 Ślesin: 01:16:52 (20 / 15)
01:16:52
82 Natan Ciborowski KS Speed Jasło M16 8 67 Gołdap: 01:17:10 (16 / 7)
01:17:10
83 Krzysztof Owczarek M20 58 68 Piaseczno: 01:17:11 (16 / 13)
01:17:11
84 Arkadiusz Kord M18 3 69 Gołdap: 01:17:27 (17 / 1)
01:17:27
85 Sławomir Zygmunt MLUKS TRIATHLON KOŁO M20 59 70 Ślesin: 01:17:37 (21 / 16)
01:17:37
86 Zbigniew Czajkowski M20 60 71 Ślesin: 01:17:41 (22 / 17)
01:17:41
87 Andrzej Szapiel Triathlon Trójmiasto M20 61 72 Stężyca: 01:17:53 (18 / 13)
01:17:53
88 Robert Puch M20 62 73 Ślesin: 01:18:00 (24 / 18)
01:18:00
89 Roman Nowak Tridea Team M20 63 74 Stężyca: 01:18:01 (19 / 14)
01:18:01
90 Rafal Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M20 64 75 Piaseczno: 01:18:40 (19 / 14)
01:18:40
91 Tomasz Winczewski Enduro Man M20 65 76 Stężyca: 01:19:18 (20 / 15)
01:19:18
92 Karol Bitniok MKS Truso Elbląg M20 66 77 Gołdap: 01:19:24 (18 / 10)
01:19:24
93 Bogusław Pergoł Smaruj Na Trening Team M20 67 78 Stężyca: 01:19:33 (21 / 16)
01:19:33
94 Mateusz Jezierski M20 68 79 Stężyca: 01:19:52 (22 / 17)
01:19:52
95 Jan Krakowski Invictus 3City M20 69 80 Stężyca: 01:20:00 (23 / 18)
01:20:00
96 Kinga Lorek MKS Truso Elbląg F16 2 16 Gołdap: 01:20:03 (21 / 1)
01:20:03
97 Adam Fajks Ecosociety Triathlon Team M20 70 81 Stężyca: 01:20:06 (24 / 19)
01:20:06
98 Marcin Staszewski Rowelove café M20 71 82 Gołdap: 01:20:16 (23 / 12)
01:20:16
99 Sławomir Pruchniewski Asseco Active Team M20 72 83 Piaseczno: 01:20:20 (20 / 15)
01:20:20
100 Alan Ciborowski KS Speed Jasło M16 9 84 Gołdap: 01:20:22 (24 / 8)
01:20:22
101 Łukasz Malicki malmedia.pl malmedia.pl M20 73 85 Ślesin: 01:20:22 (28 / 21)
01:20:22
102 Maciej Szambelańczyk Posnania Tri Team M20 74 86 Ślesin: 01:20:46 (29 / 22)
01:20:46
103 Marcin Musiał M20 75 87 Ślesin: 01:20:51 (30 / 23)
01:20:51
104 Tomasz Berezowski M20 76 88 Ślesin: 01:20:59 (31 / 24)
01:20:59
105 Julian Franczak M18 4 89 Ślesin: 01:21:01 (32 / 2)
01:21:01
106 Anna Kołatka SSP ORKA Iława F16 3 17 Gołdap: 01:21:05 (25 / 2)
01:21:05
107 Marcin Pawikowski niezrzeszona M20 77 90 Piaseczno: 01:21:07 (21 / 16)
01:21:07
108 Paweł Franczak M20 78 91 Ślesin: 01:21:08 (33 / 25)
01:21:08
109 Sławomir Marczak Sport-Profit Cannondale M20 79 92 Ślesin: 01:21:09 (35 / 27)
01:21:09
110 Mariusz Byzdra TOMATO Radom M20 80 93 Ślesin: 01:21:09 (34 / 26)
01:21:09
111 Michał Kosmala LABOSPORT Team Sunward Polska M20 81 94 Piaseczno: 01:21:10 (22 / 17)
01:21:10
112 Dariusz Nawrot 3 Waters Triathlon Team M20 82 95 Gołdap: 01:21:15 (26 / 13)
01:21:15
113 Grzegorz Zajączkowski M20 83 96 Ślesin: 01:21:21 (36 / 28)
01:21:21
114 Adam Nowak M20 84 97 Ślesin: 01:21:26 (37 / 29)
01:21:26
115 Patrycja Kościesza Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki F20 14 18 Gołdap: 01:21:28 (27 / 2)
01:21:28
116 Tomasz Kremer KM Sport IRT Zielona Góra M20 85 98 Piaseczno: 01:21:31 (24 / 19)
01:21:31
117 Mateusz Dziudziel M20 86 99 Stężyca: 01:21:35 (27 / 21)
01:21:35
118 Grzegorz Kazubski M20 87 100 Stężyca: 01:21:43 (28 / 22)
01:21:43
119 Piotr Gonera M20 88 101 Ślesin: 01:21:51 (41 / 33)
01:21:51
120 Michał Pawlik bikeWorld.pl M20 89 102 Ślesin: 01:22:01 (42 / 34)
01:22:01
121 Bartosz Beldyga M20 90 103 Piaseczno: 01:22:15 (25 / 20)
01:22:15
122 Małgorzata Lipowska YMCA Kraków F20 15 19 Piaseczno: 01:22:21 (26 / 1)
01:22:21
123 Michał Stefański M20 91 104 Stężyca: 01:22:25 (30 / 24)
01:22:25
124 Marcin Witek M20 92 105 Gołdap: 01:22:26 (29 / 15)
01:22:26
125 Krzysztof Ptaszkowski M20 93 106 Radków: 01:22:38 (5 / 5)
01:22:38
126 Przemysław Miłkowski M20 94 107 Gołdap: 01:22:44 (31 / 16)
01:22:44
127 Iga Przybylska MLUKS TRIATHLON KOŁO F16 4 20 Ślesin: 01:22:44 (43 / 2)
01:22:44
128 Radosław Burza M20 95 108 Gołdap: 01:22:47 (32 / 17)
01:22:47
129 Jan Dąbrowski M16 10 109 Piaseczno: 01:22:48 (28 / 5)
01:22:48
130 Piotr Kruczkowski TREK KRYSPORT BYDGOSZCZ M20 96 110 Stężyca: 01:22:56 (31 / 25)
01:22:56
131 Robert Mucha TN Biegówki Biegówki w Zalesiu M20 97 111 Ślesin: 01:22:58 (44 / 35)
01:22:58
132 Mikołaj Kołakowski UKS Tri-Team Rumia M20 98 112 Stężyca: 01:23:08 (32 / 26)
01:23:08
133 Maciej Krupiński M20 99 113 Piaseczno: 01:23:12 (29 / 22)
01:23:12
134 Radosław Mrowicki M20 100 114 Ślesin: 01:23:17 (45 / 36)
01:23:17
135 Kamil Duplicki M20 101 115 Piaseczno: 01:23:18 (30 / 23)
01:23:18
136 Grzegorz Gabler KS Start Pułaski Warka M20 102 116 Piaseczno: 01:23:20 (31 / 24)
01:23:20
137 Łukasz Orzechowski M20 103 117 Gołdap: 01:23:24 (33 / 18)
01:23:24
138 Ludwik Sikorski Trinity Łódź htf-lodz.pl M20 104 118 Ślesin: 01:23:24 (46 / 37)
01:23:24
139 Marcin Kosiba Ekstremalni Strawczyn M20 105 119 Ślesin: 01:23:32 (48 / 39)
01:23:32
140 Piotr Boniecki M20 106 120 Piaseczno: 01:23:33 (32 / 25)
01:23:33
141 Norbert Sanecki Wybiegani M20 107 121 Stężyca: 01:23:35 (33 / 27)
01:23:35
142 Sebastian Paszek M20 108 122 Radków: 01:23:46 (6 / 6)
01:23:46
143 Marek Kępiński M20 109 123 Piaseczno: 01:23:47 (33 / 26)
01:23:47
144 Ireneusz Budzik M20 110 124 Ślesin: 01:23:52 (49 / 40)
01:23:52
145 Krzysztof Makowski FITNESS SETUP FITNESS SETUP M20 111 125 Radków: 01:24:02 (7 / 7)
01:24:02
146 Przemysław Ciupiński TRINERGY TEAM M20 112 126 Piaseczno: 01:24:14 (35 / 28)
01:24:14
147 Paweł Olejnik Aktywuj się w Triathlonie Aktywuj się w Triathlonie M20 113 127 Stężyca: 01:24:19 (35 / 29)
01:24:19
148 Maciej Stachowicz Tri Machine M20 114 128 Piaseczno: 01:24:32 (36 / 29)
01:24:32
149 Sławomir Ćwirko STOPA SŁUPSK DIAB M20 115 129 Stężyca: 01:24:43 (38 / 31)
01:24:43
150 Michał Piłat M20 116 130 Radków: 01:24:49 (8 / 8)
01:24:49
151 Maciej Kucal Smaruj Na Trening Team / Triathlon Trójmiasto M20 117 131 Stężyca: 01:25:03 (39 / 32)
01:25:03
152 Piotr Usidus ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M20 118 132 Piaseczno: 01:25:16 (37 / 30)
01:25:16
153 Marcin Kohlman Luks Atak M20 119 133 Gołdap: 01:25:23 (36 / 21)
01:25:23
154 Andrzej Opłotny Trimachine M20 120 134 Piaseczno: 01:25:25 (38 / 31)
01:25:25
155 Jarosław Mlącki Progress Triathlon Team M20 121 135 Piaseczno: 01:25:26 (39 / 32)
01:25:26
156 Adam Grzybowski M20 122 136 Ślesin: 01:25:27 (52 / 43)
01:25:27
157 Marcin Olejnik M20 123 137 Piaseczno: 01:25:36 (40 / 33)
01:25:36
158 Tomasz Gawlik Warsaw Triathlon Team M20 124 138 Piaseczno: 01:25:43 (42 / 34)
01:25:43
159 Bartosz Wojciechowski AZS ŚUM KATOWICE M20 125 139 Radków: 01:25:53 (9 / 9)
01:25:53
160 Marek Gatz CompleXsports Triathlon Team M20 126 140 Stężyca: 01:25:53 (41 / 33)
01:25:53
161 Maciej Antas KMP Konin M20 127 141 Ślesin: 01:26:01 (53 / 44)
01:26:01
162 Marek Konieczniak SIN CORTE M20 128 142 Piaseczno: 01:26:04 (44 / 35)
01:26:04
163 Bartosz Pol BWeko Team Rawicz M20 129 143 Stężyca: 01:26:05 (42 / 34)
01:26:05
164 Mateusz Piechota Kuźnia Triathlonu M20 130 144 Ślesin: 01:26:15 (54 / 45)
01:26:15
165 Piotr Gruchała Piękne i Mądre Leidis :) M20 131 145 Stężyca: 01:26:23 (44 / 36)
01:26:23
166 Dariusz Połaski Trimachine M20 132 146 Piaseczno: 01:26:27 (46 / 36)
01:26:27
167 Bogdan Ludwiniak 45plus M20 133 147 Ślesin: 01:26:32 (55 / 46)
01:26:32
168 Anna Przybylska MLUKS TRIATHLON KOŁO F20 16 21 Ślesin: 01:26:34 (56 / 2)
01:26:34
169 Artur Chełminiak CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M20 134 148 Stężyca: 01:26:53 (46 / 38)
01:26:53
170 Aleksandra Szmuk F20 17 22 Piaseczno: 01:26:54 (47 / 4)
01:26:54
171 Kamil Pawlak My TriRun M20 135 149 Piaseczno: 01:27:00 (48 / 37)
01:27:00
172 Marcin Nowacki M20 136 150 Radków: 01:27:00 (11 / 11)
01:27:00
173 Bartosz Żelaziński ORKA Iława M16 11 151 Gołdap: 01:27:03 (39 / 9)
01:27:03
174 Jacek Rutkowski M20 137 152 Gołdap: 01:27:03 (38 / 23)
01:27:03
175 Tomasz Raczyński Kuźnia Triathlonu M20 138 153 Piaseczno: 01:27:09 (49 / 38)
01:27:09
176 Dariusz Jaskulski KM Sport IRT Zielona Góra M20 139 154 Piaseczno: 01:27:10 (50 / 39)
01:27:10
177 Krzysztof Jacoszek Modlin M20 140 155 Piaseczno: 01:27:11 (51 / 40)
01:27:11
178 Przemysław Dalecki Gdynia Sport Team M20 141 156 Stężyca: 01:27:15 (47 / 39)
01:27:15
179 Paweł Molis M20 142 157 Piaseczno: 01:27:19 (52 / 41)
01:27:19
180 Magdalena Lenz TRI Starogard Gdański F20 18 23 Stężyca: 01:27:20 (48 / 5)
01:27:20
181 Marta Otto Kuźnia Triathlonu F20 19 24 Ślesin: 01:27:21 (57 / 3)
01:27:21
182 Mirosław Kujawa M20 143 158 Ślesin: 01:27:31 (58 / 47)
01:27:31
183 Jarosław Ladorucki M20 144 159 Ślesin: 01:27:35 (59 / 48)
01:27:35
184 Jan Zieliński Żoliborz Biega M20 145 160 Piaseczno: 01:27:40 (53 / 42)
01:27:40
185 Kamil Gałązka M20 146 161 Piaseczno: 01:27:41 (54 / 43)
01:27:41
186 Maciej Sienkiewicz M20 147 162 Gołdap: 01:27:50 (40 / 24)
01:27:50
187 Tomasz Cząstka Gdynia Sport Team M20 148 163 Stężyca: 01:27:55 (49 / 40)
01:27:55
188 Paweł Wenda M20 149 164 Piaseczno: 01:28:05 (55 / 44)
01:28:05
189 Magdalena Warzybok TRINERGY TEAM F20 20 25 Piaseczno: 01:28:14 (56 / 5)
01:28:14
190 Edyta Witkowska Kuźnia Triathlonu F20 21 26 Gołdap: 01:28:16 (41 / 4)
01:28:16
191 Piotr Kłys Puls Studio M20 150 165 Piaseczno: 01:28:21 (57 / 45)
01:28:21
192 Przemysław Wojciechowski M20 151 166 Ślesin: 01:28:28 (61 / 49)
01:28:28
193 Jacek Kazubowski 45PLUS M20 152 167 Ślesin: 01:28:29 (62 / 50)
01:28:29
194 Katarzyna Petelska Smaruj Na Trening Team F20 22 27 Ślesin: 01:28:32 (63 / 5)
01:28:32
195 Michał Rusak CompleXsports Triathlon Team M20 153 168 Stężyca: 01:28:37 (52 / 43)
01:28:37
196 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M20 154 169 Piaseczno: 01:28:43 (59 / 47)
01:28:43
197 Piotr Kalinowski ACTIV LIFE M20 155 170 Gołdap: 01:28:52 (43 / 26)
01:28:52
198 Adam Piotrowicz M20 156 171 Gołdap: 01:28:56 (44 / 27)
01:28:56
199 Robert Cichowlaz M20 157 172 Ślesin: 01:29:02 (64 / 51)
01:29:02
200 Tymoteusz Tołwiński MKS Truso Elbląg M20 158 173 Gołdap: 01:29:07 (45 / 28)
01:29:07
201 Julia Rokicka MKS Truso Elbląg F20 23 28 Gołdap: 01:29:10 (46 / 5)
01:29:10
202 Marcin Meier MLUKS TRIATHLON KOŁO M16 12 174 Ślesin: 01:29:11 (66 / 4)
01:29:11
203 Cezary Gwizdowski M20 159 175 Piaseczno: 01:29:11 (60 / 48)
01:29:11
204 Emilia Miszewska-Urbańska Smaruj Na Trening Team F20 24 29 Stężyca: 01:29:16 (53 / 6)
01:29:16
205 Sławomir Mojsiewicz STiRW-CKRW M20 160 176 Piaseczno: 01:29:22 (61 / 49)
01:29:22
206 Katarzyna Matejczyk Komputronik Galeria Antoniuk F20 25 30 Gołdap: 01:29:27 (47 / 6)
01:29:27
207 Ignacy Tkaczyk M16 13 177 Piaseczno: 01:29:31 (62 / 6)
01:29:31
208 Rafał Przepiórka M20 161 178 Piaseczno: 01:29:33 (63 / 50)
01:29:33
209 Piotr Marianowski mocarni społem mocarni społem M20 162 179 Piaseczno: 01:29:36 (64 / 51)
01:29:36
210 Michał Rembowski M20 163 180 Piaseczno: 01:29:58 (66 / 53)
01:29:58
211 Maria Czajkowska F16 5 31 Ślesin: 01:30:00 (68 / 3)
01:30:00
212 Robert Janiszek LABELSOFT LABELSOFT M20 164 181 Piaseczno: 01:30:03 (68 / 55)
01:30:03
213 Andrzej Kurkiewicz M20 165 182 Piaseczno: 01:30:03 (67 / 54)
01:30:03
214 Marcin Opolski Marcin Opolski M20 166 183 Ślesin: 01:30:08 (69 / 53)
01:30:08
215 Katarzyna Baraniak F20 26 32 Stężyca: 01:30:11 (55 / 7)
01:30:11
216 Paweł Startek M20 167 184 Piaseczno: 01:30:28 (71 / 58)
01:30:28
217 Dominik Stachowicz Tri Machine M20 168 185 Piaseczno: 01:30:34 (72 / 59)
01:30:34
218 Daniel Dydymski M20 169 186 Ślesin: 01:30:36 (71 / 55)
01:30:36
219 Bartosz Kubielski M20 170 187 Piaseczno: 01:30:36 (73 / 60)
01:30:36
220 Aleksandra Urbankiewicz Trimachine F20 27 33 Piaseczno: 01:30:38 (74 / 6)
01:30:38
221 Tomasz Reczuch M20 171 188 Radków: 01:30:44 (12 / 12)
01:30:44
222 Piotr Sadowski Ankietka.pl M20 172 189 Piaseczno: 01:30:48 (77 / 63)
01:30:48
223 Grzegorz Faran GTSulmin M20 173 190 Stężyca: 01:30:52 (58 / 46)
01:30:52
224 Marta Konarzewska Tri NEGU F20 28 34 Piaseczno: 01:31:00 (78 / 7)
01:31:00
225 Tomasz Drążek M20 174 191 Piaseczno: 01:31:03 (79 / 64)
01:31:03
226 Tomasz Cichacki M20 175 192 Piaseczno: 01:31:04 (80 / 65)
01:31:04
227 Kamil Mosur niezrzeszony M20 176 193 Piaseczno: 01:31:08 (81 / 66)
01:31:08
228 Artur Możdżonek M20 177 194 Piaseczno: 01:31:20 (82 / 67)
01:31:20
229 Marcin Chyłkowski Indywidualnie M20 178 195 Piaseczno: 01:31:23 (83 / 68)
01:31:23
230 Rafał Tybura M20 179 196 Stężyca: 01:31:26 (59 / 47)
01:31:26
231 Marcin Kulinski M20 180 197 Ślesin: 01:31:28 (73 / 57)
01:31:28
232 Marcin Pacek M20 181 198 Stężyca: 01:31:37 (60 / 48)
01:31:37
233 Jan Ambroziński M20 182 199 Piaseczno: 01:31:51 (85 / 70)
01:31:51
234 Arkadiusz Zegarski M20 183 200 Piaseczno: 01:32:00 (86 / 71)
01:32:00
235 Jakub Nowakowski M20 184 201 Ślesin: 01:32:01 (75 / 59)
01:32:01
236 Marek Ziółkowski SPARTAN CYCLING TEAM WROCŁAW M20 185 202 Radków: 01:32:02 (14 / 14)
01:32:02
237 Mateusz Ułamek M20 186 203 Stężyca: 01:32:03 (61 / 49)
01:32:03
238 Marcin Rosati Mocarni Spolem M20 187 204 Piaseczno: 01:32:06 (87 / 73)
01:32:06
239 Mateusz Marciniak BE3 CITYZEN_ Poznań M20 188 205 Piaseczno: 01:32:06 (88 / 72)
01:32:06
240 Krzysztof Kuc M20 189 206 Stężyca: 01:32:09 (62 / 50)
01:32:09
241 Marcin Traczyk M20 190 207 Piaseczno: 01:32:15 (89 / 74)
01:32:15
242 Katarzyna Sowa Hotel Podium Diagnostix Team F20 29 35 Radków: 01:32:16 (15 / 1)
01:32:16
243 Marcin Dobrowolski M20 191 208 Piaseczno: 01:32:24 (90 / 75)
01:32:24
244 Paweł Fischer Paweł M20 192 209 Ślesin: 01:32:26 (76 / 60)
01:32:26
245 Katarzyna Bilińska F20 30 36 Piaseczno: 01:32:29 (91 / 8)
01:32:29
246 Mateusz Tatka M16 14 210 Radków: 01:32:30 (16 / 1)
01:32:30
247 Arkadiusz Żukowski ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M20 193 211 Piaseczno: 01:32:34 (92 / 76)
01:32:34
248 Marta Cisowska Smaruj Na Trening Team F20 31 37 Stężyca: 01:32:36 (65 / 9)
01:32:36
249 Norbert Słowiński M20 194 212 Radków: 01:32:38 (17 / 15)
01:32:38
250 Sławomir Kobielski Poddębicki KB Zdyszani.pl M20 195 213 Ślesin: 01:32:42 (77 / 61)
01:32:42
251 Kamil Reniec Warsaw Triathlon Team Klinika Wad Postawy M20 196 214 Piaseczno: 01:32:51 (93 / 77)
01:32:51
252 Dariusz Zieliński M20 197 215 Piaseczno: 01:32:53 (94 / 78)
01:32:53
253 Paweł Sikora Kraboludzie M20 198 216 Piaseczno: 01:32:55 (95 / 79)
01:32:55
254 Grzegorz Stencel M20 199 217 Piaseczno: 01:33:00 (96 / 80)
01:33:00
255 Agata Sobota Aktywuj się w Triathlonie 2015 F20 32 38 Stężyca: 01:33:01 (66 / 10)
01:33:01
256 Sonia Borkowska 3Waters F20 33 39 Gołdap: 01:33:02 (48 / 7)
01:33:02
257 Wojciech Nowakowski M20 200 218 Piaseczno: 01:33:08 (97 / 81)
01:33:08
258 Dawid Szczepaniak M20 201 219 Ślesin: 01:33:10 (78 / 62)
01:33:10
259 Artur Prokop M20 202 220 Piaseczno: 01:33:12 (98 / 82)
01:33:12
260 Robert Łuczyński Szklane M20 203 221 Piaseczno: 01:33:12 (99 / 83)
01:33:12
261 Robert Skonieczny M20 204 222 Stężyca: 01:33:13 (67 / 53)
01:33:13
262 Jakub Godycki M20 205 223 Piaseczno: 01:33:17 (100 / 84)
01:33:17
263 Artur Wierciński DOKTORUNCI DOKTORUNCI M20 206 224 Piaseczno: 01:33:32 (101 / 85)
01:33:32
264 Anna Chrząścik F20 34 40 Piaseczno: 01:33:37 (102 / 9)
01:33:37
265 Sławomir Jezierski niezrzeszony brak M20 207 225 Stężyca: 01:33:40 (69 / 54)
01:33:40
266 Daniel Dahan IDACO Triathlon M16 15 226 Ślesin: 01:33:41 (79 / 5)
01:33:41
267 Agnieszka Gruchała POiNT F20 35 41 Stężyca: 01:33:49 (70 / 12)
01:33:49
268 Hubert Dziuba M20 208 227 Piaseczno: 01:33:52 (103 / 86)
01:33:52
269 Anna Lindholm WITC F20 36 42 Piaseczno: 01:33:56 (104 / 10)
01:33:56
270 Rafal Modelski M20 209 228 Ślesin: 01:34:00 (80 / 63)
01:34:00
271 Joanna Pałysa Tri NEGU F20 37 43 Gołdap: 01:34:03 (50 / 9)
01:34:03
272 Paweł Poręba TRINERGY TEAM M20 210 229 Piaseczno: 01:34:09 (105 / 87)
01:34:09
273 Rafał Król EBUD Team M20 211 230 Stężyca: 01:34:10 (71 / 55)
01:34:10
274 Krzysztof Gryczko PTR Dojlidy Białystok Juniorsports.pl M20 212 231 Gołdap: 01:34:19 (51 / 29)
01:34:19
275 Przemysław Burzyński Tradedoubler M20 213 232 Piaseczno: 01:34:27 (106 / 88)
01:34:27
276 Krzysztof Dusiński M20 214 233 Stężyca: 01:34:40 (72 / 56)
01:34:40
277 Maciej Kawałko Artico Runners M20 215 234 Gołdap: 01:34:45 (52 / 30)
01:34:45
278 Bartosz Radzio Aktywni Grójec M20 216 235 Piaseczno: 01:34:46 (108 / 90)
01:34:46
279 Anna Mazurek FABER TEAM F20 38 44 Stężyca: 01:34:48 (74 / 13)
01:34:48
280 Tomek Tronina TRNX TEAM M20 217 236 Stężyca: 01:34:48 (73 / 57)
01:34:48
281 Marek Stypka M20 218 237 Piaseczno: 01:34:52 (109 / 91)
01:34:52
282 Paweł Kin highlevel triathlon team M20 219 238 Piaseczno: 01:34:54 (110 / 92)
01:34:54
283 Bartłomiej Kosicki M20 220 239 Radków: 01:34:57 (18 / 16)
01:34:57
284 Dominik Łoś M20 221 240 Stężyca: 01:35:02 (75 / 58)
01:35:02
285 Paweł Wassilew M20 222 241 Piaseczno: 01:35:05 (111 / 93)
01:35:05
286 Barbara Lizis Hotel Podium Diagnostix Team Hotel Podium Diagnostix Team F20 39 45 Radków: 01:35:10 (19 / 2)
01:35:10
287 Kazimierz Szulist M20 223 242 Ślesin: 01:35:13 (83 / 65)
01:35:13
288 Marcin Bogucki M20 224 243 Piaseczno: 01:35:15 (112 / 94)
01:35:15
289 Roman Grzechnik biegamyrazem.pl M20 225 244 Stężyca: 01:35:19 (76 / 59)
01:35:19
290 Waldemar Lizik M20 226 245 Ślesin: 01:35:25 (84 / 66)
01:35:25
291 Jan Gorski Kubuś Puchatek M20 227 246 Piaseczno: 01:35:27 (113 / 95)
01:35:27
292 Paweł Jaśkiewicz ShipCup M20 228 247 Stężyca: 01:35:30 (78 / 61)
01:35:30
293 Weronika Glaubert MKS Truso Elbląg F20 40 46 Gołdap: 01:35:31 (53 / 10)
01:35:31
294 Aleksandra Krawczyk F20 41 47 Piaseczno: 01:35:37 (114 / 11)
01:35:37
295 Lucyna Majkowska F20 42 48 Stężyca: 01:35:41 (79 / 14)
01:35:41
296 Arek Friedrich TRI NEGU M20 229 248 Stężyca: 01:35:51 (80 / 62)
01:35:51
297 Juliusz Malinowski Interfoto M20 230 249 Piaseczno: 01:35:52 (115 / 96)
01:35:52
298 Marek Pstrokonski M20 231 250 Piaseczno: 01:35:58 (117 / 98)
01:35:58
299 Robert Kościesza Tri NEGU M20 232 251 Gołdap: 01:36:01 (54 / 31)
01:36:01
300 Przemysław Darmoń M20 233 252 Piaseczno: 01:36:05 (118 / 99)
01:36:05
301 Patryk Lisiak FRASTAŚ POZNAŃ M20 234 253 Piaseczno: 01:36:10 (119 / 100)
01:36:10
302 Sebastian Laskowski PAPUNIS TEAM GDYNIA M20 235 254 Stężyca: 01:36:12 (81 / 63)
01:36:12
303 Sebastian Lis M20 236 255 Radków: 01:36:12 (20 / 17)
01:36:12
304 Jerzy Kropiewnicki Bull Racing Team M20 237 256 Piaseczno: 01:36:13 (120 / 101)
01:36:13
305 Marcin Grochowski Smashing pĄpkins M20 238 257 Piaseczno: 01:36:16 (121 / 102)
01:36:16
306 Dariusz Górecki M20 239 258 Piaseczno: 01:36:20 (122 / 103)
01:36:20
307 Paweł Maliński Asseco Active Team M20 240 259 Piaseczno: 01:36:23 (123 / 104)
01:36:23
308 Agnieszka Kropiewnicka F20 43 49 Piaseczno: 01:36:24 (124 / 12)
01:36:24
309 Bartłomiej Krasuski Team 360 M20 241 260 Piaseczno: 01:36:25 (125 / 105)
01:36:25
310 Sebastian Kłosowicz M20 242 261 Piaseczno: 01:36:30 (126 / 106)
01:36:30
311 Marcin Baraniak M20 243 262 Stężyca: 01:36:31 (82 / 64)
01:36:31
312 Piotr Strykowski SN KLASYK WARSZAWA M20 244 263 Piaseczno: 01:36:32 (127 / 107)
01:36:32
313 Sławomir Biniewicz Boruta Team M20 245 264 Piaseczno: 01:36:36 (128 / 108)
01:36:36
314 Bartłomiej Pięta Kuźnia Triathlonu M20 246 265 Piaseczno: 01:36:54 (129 / 109)
01:36:54
315 Sławomir Reszke Muchomorek Sport M20 247 266 Piaseczno: 01:37:17 (130 / 110)
01:37:17
316 Wojciech Piątkowski M20 248 267 Gołdap: 01:37:20 (55 / 32)
01:37:20
317 Wioletta Leżanka F20 44 50 Gołdap: 01:37:24 (57 / 11)
01:37:24
318 Mariusz Pustelnik M20 249 268 Gołdap: 01:37:24 (56 / 33)
01:37:24
319 Robert Janik M20 250 269 Piaseczno: 01:37:24 (131 / 111)
01:37:24
320 Błażej Frankowski M20 251 270 Ślesin: 01:37:28 (85 / 67)
01:37:28
321 Paweł Stysiek BiegiemRadom M20 252 271 Piaseczno: 01:37:29 (132 / 112)
01:37:29
322 Anna Popławska Pop Masters F20 45 51 Piaseczno: 01:37:33 (133 / 13)
01:37:33
323 Maciej Sygula M20 253 272 Piaseczno: 01:37:37 (134 / 113)
01:37:37
324 Dariusz Gajkowski M20 254 273 Ślesin: 01:37:43 (86 / 68)
01:37:43
325 Sławomir Polański M20 255 274 Stężyca: 01:37:51 (83 / 65)
01:37:51
326 Anna Lis LABOSPORT Team F20 46 52 Stężyca: 01:37:53 (84 / 15)
01:37:53
327 Tomasz Piekarski TENIS KLUB BYTÓW M20 256 275 Stężyca: 01:38:02 (85 / 66)
01:38:02
328 Katarzyna Dworak TKKF Non Iron F20 47 53 Gołdap: 01:38:05 (58 / 12)
01:38:05
329 Monika Kazimierczak BGK F20 48 54 Piaseczno: 01:38:10 (135 / 14)
01:38:10
330 Tomasz Wiśniewski KPMG Running Team M20 257 276 Piaseczno: 01:38:14 (136 / 114)
01:38:14
331 Dorota Chmielowiec Aktywuj się w Triathlonie Gdańsk 2015 F20 49 55 Stężyca: 01:38:16 (86 / 16)
01:38:16
332 Michal Bogulski M20 258 277 Piaseczno: 01:38:22 (137 / 115)
01:38:22
333 Adam Smoliński M20 259 278 Piaseczno: 01:38:29 (138 / 116)
01:38:29
334 Tomasz Woźniak Tridea Team M20 260 279 Stężyca: 01:38:39 (87 / 67)
01:38:39
335 Mirosław Kuc M20 261 280 Stężyca: 01:38:59 (88 / 68)
01:38:59
336 Małgorzata Moskwa-Nadrowska Biegiemnapomoc.pl F20 50 56 Piaseczno: 01:39:00 (139 / 15)
01:39:00
337 Adam Strzałkowski Tempus Fagas M20 262 281 Gołdap: 01:39:03 (59 / 34)
01:39:03
338 Daniel Gardziejczyk M20 263 282 Piaseczno: 01:39:04 (140 / 117)
01:39:04
339 Wojtek Sopniewski M20 264 283 Piaseczno: 01:39:13 (142 / 118)
01:39:13
340 Natalia Nowak F20 51 57 Ślesin: 01:39:41 (87 / 8)
01:39:41
341 Piotr Meissner M20 265 284 Piaseczno: 01:39:54 (144 / 120)
01:39:54
342 Kaja Borzęcka F20 52 58 Stężyca: 01:39:56 (89 / 17)
01:39:56
343 Joanna Andrzejczak Tri NEGU F20 53 59 Ślesin: 01:40:01 (88 / 9)
01:40:01
344 Monika Świerczewska Kuźnia Triathlonu F20 54 60 Piaseczno: 01:40:20 (146 / 18)
01:40:20
345 Joanna Polanin/huk F20 55 61 Piaseczno: 01:40:20 (145 / 17)
01:40:20
346 Marcin Rogala M20 266 285 Piaseczno: 01:40:31 (147 / 121)
01:40:31
347 Magdalena Hendel Kuźnia Triathlonu F20 56 62 Piaseczno: 01:40:35 (148 / 19)
01:40:35
348 Łukasz Wójcik UKS Azymut Pabianice M20 267 286 Ślesin: 01:40:40 (89 / 69)
01:40:40
349 Tomasz Michalski M16 16 287 Stężyca: 01:40:43 (90 / 4)
01:40:43
350 Olga Puchalska F20 57 63 Gołdap: 01:40:47 (62 / 14)
01:40:47
351 Piotr Puchalski TRIBITION TEAM M20 268 288 Gołdap: 01:40:47 (61 / 35)
01:40:47
352 Jarosław Łukojko Area Cooling Solutions M20 269 289 Ślesin: 01:40:49 (90 / 70)
01:40:49
353 Katarzyna Szemro F20 58 64 Stężyca: 01:40:51 (91 / 18)
01:40:51
354 Piotr Janik M20 270 290 Piaseczno: 01:40:53 (151 / 123)
01:40:53
355 Piotr Jasiak M20 271 291 Piaseczno: 01:40:54 (152 / 124)
01:40:54
356 Mariusz Wnuk M20 272 292 Piaseczno: 01:40:55 (153 / 125)
01:40:55
357 Aleksander Batoryna M20 273 293 Piaseczno: 01:40:56 (154 / 126)
01:40:56
358 Michał Słowikowski M20 274 294 Piaseczno: 01:41:00 (155 / 127)
01:41:00
359 Michał Bojanowski M20 275 295 Ślesin: 01:41:02 (91 / 71)
01:41:02
360 Krzysztof Narojczyk M20 276 296 Piaseczno: 01:41:14 (156 / 128)
01:41:14
361 Olga Kwapis TRIForce Słupsk F20 59 65 Stężyca: 01:41:15 (92 / 19)
01:41:15
362 Łukasz Procek Nakatzu M20 277 297 Stężyca: 01:41:17 (93 / 69)
01:41:17
363 Jakub Gnoiński KS Baniak Warszawa M20 278 298 Stężyca: 01:41:25 (94 / 70)
01:41:25
364 Piotr Racławski TRICLUB M20 279 299 Piaseczno: 01:41:33 (157 / 129)
01:41:33
365 Jakub Wiktor M16 17 300 Gołdap: 01:41:39 (63 / 10)
01:41:39
366 Ela Kalinowska ACTIV LIFE F20 60 66 Gołdap: 01:42:15 (64 / 15)
01:42:15
367 Kasia Data-Złoch CompleXsports Triathlon Team Tri Ladies F20 61 67 Stężyca: 01:42:19 (95 / 20)
01:42:19
368 Robert Lato Roche Runners M20 280 301 Piaseczno: 01:42:22 (159 / 131)
01:42:22
369 Michał Barański Kuźnia Triathlonu M20 281 302 Piaseczno: 01:42:42 (160 / 132)
01:42:42
370 Urszula Berlińska F20 62 68 Radków: 01:42:45 (23 / 3)
01:42:45
371 Maciej Liśkiewicz M20 282 303 Stężyca: 01:43:00 (96 / 71)
01:43:00
372 Piotr Chruścik M20 283 304 Piaseczno: 01:43:19 (161 / 133)
01:43:19
373 Patrycja Kasprzyk BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ F20 63 69 Radków: 01:43:20 (24 / 4)
01:43:20
374 Tomasz Barwiński M20 284 305 Piaseczno: 01:43:23 (162 / 134)
01:43:23
375 Dominik Góral OLSHCOACHING.COM M20 285 306 Stężyca: 01:44:05 (97 / 72)
01:44:05
376 Peter Horsten M20 286 307 Stężyca: 01:44:11 (98 / 73)
01:44:11
377 Dawid Rutkowski M20 287 308 Piaseczno: 01:44:16 (164 / 136)
01:44:16
378 Maciej Gwóźdź Tebodin M20 288 309 Stężyca: 01:44:30 (99 / 74)
01:44:30
379 Paweł Sroczyński M20 289 310 Piaseczno: 01:44:30 (165 / 137)
01:44:30
380 Mariusz Zabielewicz Martini M20 290 311 Piaseczno: 01:44:38 (166 / 138)
01:44:38
381 Emilia Rafalska TRI4fun Triathlon Team Piaseczno F20 64 70 Gołdap: 01:44:39 (67 / 16)
01:44:39
382 Paweł Żurawski M20 291 312 Piaseczno: 01:44:45 (167 / 139)
01:44:45
383 Anna Filipowicz-Florczyk F20 65 71 Ślesin: 01:44:46 (95 / 13)
01:44:46
384 Stanisława Ferko-Czajkowska F20 66 72 Gołdap: 01:45:18 (68 / 17)
01:45:18
385 Mariusz Burdyn Smart Door Team www.smartdoor.pl M20 292 313 Stężyca: 01:45:24 (101 / 75)
01:45:24
386 Grzegorz Gładysz M20 293 314 Ślesin: 01:45:31 (96 / 72)
01:45:31
387 Marcin Szafraniec M20 294 315 Piaseczno: 01:45:34 (169 / 140)
01:45:34
388 Jolanta Miłko AKS Polonia Warszawa F20 67 73 Piaseczno: 01:45:38 (170 / 22)
01:45:38
389 Marcin Balcerek M20 295 316 Piaseczno: 01:45:48 (172 / 141)
01:45:48
390 Adam Ligęza Dacathlon Easy Katowice Decathlon M20 296 317 Radków: 01:45:56 (25 / 20)
01:45:56
391 Waldemar Zaborski Piękne i Mądre Leidis :) M20 297 318 Stężyca: 01:46:23 (102 / 76)
01:46:23
392 Tomasz Skierka M20 298 319 Stężyca: 01:46:30 (103 / 77)
01:46:30
393 Ireneusz Siwek MrSiwek.pl MrSiwek.pl M20 299 320 Piaseczno: 01:46:46 (173 / 142)
01:46:46
394 Ola Miszkiel F20 68 74 Stężyca: 01:46:48 (104 / 22)
01:46:48
395 Patryk Kołodyński M20 300 321 Radków: 01:46:59 (26 / 21)
01:46:59
396 Anna Strachocka F20 69 75 Piaseczno: 01:47:02 (174 / 24)
01:47:02
397 Ewelina Pyzik Kuźnia Triathlonu F20 70 76 Piaseczno: 01:47:07 (175 / 25)
01:47:07
398 Olgierd Woźniakowski M20 301 322 Piaseczno: 01:47:12 (176 / 143)
01:47:12
399 Anna Nowak F20 71 77 Gołdap: 01:47:20 (69 / 18)
01:47:20
400 Agnieszka Fogiel-Pawłowska F20 72 78 Radków: 01:47:24 (27 / 5)
01:47:24
401 Agata Kozińska Dotknij Piersi Team F20 73 79 Stężyca: 01:47:32 (105 / 23)
01:47:32
402 Bartosz Miszewski M20 302 323 Piaseczno: 01:47:34 (177 / 144)
01:47:34
403 Dominik Uss M20 303 324 Piaseczno: 01:47:35 (178 / 145)
01:47:35
404 Marcin Stępień M20 304 325 Radków: 01:47:44 (28 / 22)
01:47:44
405 Sylwia Grabianko F20 74 80 Piaseczno: 01:47:46 (179 / 26)
01:47:46
406 Wojtek Degorski Kuznia triathlonu M20 305 326 Ślesin: 01:47:49 (97 / 73)
01:47:49
407 Alicja Radzio Aktywni Grójec F20 75 81 Piaseczno: 01:47:58 (180 / 27)
01:47:58
408 Jakub Wierzbicki M20 306 327 Ślesin: 01:48:06 (98 / 74)
01:48:06
409 Anna Zabielska F20 76 82 Piaseczno: 01:48:23 (181 / 28)
01:48:23
410 Ada Długosz-Gorecka Irongirl F20 77 83 Stężyca: 01:48:40 (106 / 24)
01:48:40
411 Róża Wypych F20 78 84 Piaseczno: 01:48:45 (183 / 29)
01:48:45
412 Agata Lichocka F20 79 85 Piaseczno: 01:49:00 (184 / 30)
01:49:00
413 Krzysztof Sielicki M20 307 328 Radków: 01:49:13 (29 / 23)
01:49:13
414 Tomasz Łopaciński M20 308 329 Stężyca: 01:49:17 (107 / 78)
01:49:17
415 Beata Czarnecka Sportografia.pl F20 80 86 Piaseczno: 01:49:32 (185 / 31)
01:49:32
416 Romuald Zakrzewski Tridea Team M20 309 330 Stężyca: 01:50:12 (108 / 79)
01:50:12
417 Wojciech Sobolewski NIEZRZESZONY BRAK M20 310 331 Piaseczno: 01:50:16 (186 / 147)
01:50:16
418 Dawid Tołłoczko M16 18 332 Stężyca: 01:50:19 (109 / 5)
01:50:19
419 Maciej Świacki M20 311 333 Stężyca: 01:50:23 (110 / 80)
01:50:23
420 Justyna Kołodziejska F20 81 87 Piaseczno: 01:50:42 (187 / 32)
01:50:42
421 Robert Plesko M20 312 334 Piaseczno: 01:50:45 (188 / 148)
01:50:45
422 Beata Sałapa Giant Polska F20 82 88 Radków: 01:51:41 (30 / 6)
01:51:41
423 Aleksandra Podziewska PodziewSki F16 6 89 Gołdap: 01:51:52 (70 / 3)
01:51:52
424 Michal Florek M20 313 335 Stężyca: 01:51:54 (111 / 81)
01:51:54
425 Katarzyna Wojciechowska brak brak F20 83 90 Piaseczno: 01:51:56 (189 / 33)
01:51:56
426 Anita Fede-Zając F3TEAM F20 84 91 Stężyca: 01:51:57 (112 / 25)
01:51:57
427 Karol Kalinowski M20 314 336 Piaseczno: 01:52:00 (190 / 149)
01:52:00
428 Radek Gasza M20 315 337 Ślesin: 01:52:27 (99 / 75)
01:52:27
429 Katzrzyna Buda Chrząszczyki F20 85 92 Piaseczno: 01:52:43 (191 / 34)
01:52:43
430 Dariusz Kuchnio Trisfera M20 316 338 Piaseczno: 01:52:48 (192 / 150)
01:52:48
431 Tomasz Kubiak DOBRCZ M20 317 339 Gołdap: 01:53:15 (71 / 38)
01:53:15
432 Janusz Paruzel M20 318 340 Piaseczno: 01:54:39 (194 / 151)
01:54:39
433 Magdalena Pachciarek F20 86 93 Piaseczno: 01:54:49 (195 / 36)
01:54:49
434 Szymon Mołda M20 319 341 Radków: 01:55:03 (31 / 24)
01:55:03
435 Czupryn Wojciech M20 320 342 Piaseczno: 01:55:31 (196 / 152)
01:55:31
436 Aleksandra Bambrowicz Kołakowska Strefa Piękna F20 87 94 Ślesin: 01:55:39 (100 / 14)
01:55:39
437 Tomasz Gryniewicz M20 321 343 Piaseczno: 01:55:49 (197 / 153)
01:55:49
438 Monika Jakubowska F20 88 95 Stężyca: 01:56:04 (113 / 26)
01:56:04
439 Dariusz Pełka M20 322 344 Piaseczno: 01:57:00 (199 / 154)
01:57:00
440 Adam Stachurski M20 323 345 Ślesin: 01:57:20 (101 / 76)
01:57:20
441 Jacek Jarosz M20 324 346 Piaseczno: 01:57:25 (200 / 155)
01:57:25
442 Ewelina Kowalewska F20 89 96 Stężyca: 01:57:31 (114 / 27)
01:57:31
443 Leszek Kątnik Dziadkowy Klub Sportowy M20 325 347 Stężyca: 01:58:21 (115 / 82)
01:58:21
444 Arkadiusz Gawkowski M20 326 348 Piaseczno: 01:58:46 (201 / 156)
01:58:46
445 Marta Mioduszewska-Sienkiewicz F20 90 97 Stężyca: 01:59:03 (116 / 28)
01:59:03
446 Joanna Gorczyca F20 91 98 Radków: 02:00:40 (33 / 8)
02:00:40
447 Michał Pietrzak BLOKUS Sp. z o.o. M20 327 349 Piaseczno: 02:00:43 (202 / 157)
02:00:43
448 Tomasz Rochowiak BEZ KLUBU M20 328 350 Radków: 02:00:44 (34 / 25)
02:00:44
449 Filip Barwiński M16 19 351 Piaseczno: 02:01:05 (203 / 7)
02:01:05
450 jose barbella M20 329 352 Piaseczno: 02:01:16 (205 / 159)
02:01:16
451 Kamil Mikiewicz M20 330 353 Piaseczno: 02:01:16 (204 / 158)
02:01:16
452 Paweł Muzyczyszyn GROW TRIATHLON TEAM (sponsor: GROW szkolenia coaching doradztwo HR) M20 331 354 Ślesin: 02:03:01 (102 / 77)
02:03:01
453 Katarzyna Zgoda Kuźnia Triathlonu F20 92 99 Piaseczno: 02:03:31 (207 / 38)
02:03:31
454 Anna Teresa Zielińska Żoliborz Biega F20 93 100 Piaseczno: 02:03:58 (208 / 39)
02:03:58
455 Anastasiya Zygmantovich WITC Vitafon F20 94 101 Piaseczno: 02:04:03 (209 / 40)
02:04:03
456 Ewa Bodio-Ziółkowska F20 95 102 Stężyca: 02:08:11 (118 / 30)
02:08:11
457 Joanna Rabiega F20 96 103 Stężyca: 02:08:46 (119 / 31)
02:08:46
458 Karolina Wiśniewska-Skorupa F20 97 104 Stężyca: 02:08:57 (120 / 32)
02:08:57
459 Diana Perera Bull Racing Team F20 98 105 Piaseczno: 02:09:53 (211 / 41)
02:09:53
460 Karolina Markiewicz F20 99 106 Radków: 02:15:39 (37 / 11)
02:15:39
461 Janusz Janke M20 332 355 Piaseczno: 02:20:07 (212 / 162)
02:20:07
462 Natalia Porębska Proshare Cycling Team F20 100 107 Radków: 02:26:42 (38 / 12)
02:26:42
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon