Garmin Iron Triathlon 2016 - dystans 1/4 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Łukasz Kalaszczyński KM Sport Team M30 1 1 Piaseczno: 01:58:05 (1 / 1)
Ślesin: 01:54:06 (1 / 1)
Radków: 02:10:09 (1 / 1)
Elbląg: 01:54:38 (1 / 1)
07:56:58
2 Tomasz Szala AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT Jefe M25 1 2 Piaseczno: 02:03:22 (4 / 1)
Ślesin: 01:57:43 (2 / 1)
Radków: 02:12:16 (2 / 1)
Elbląg: 01:55:56 (2 / 1)
08:09:17 00:12:19
3 Filip Przymusiński UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M30 2 3 Piaseczno: 02:02:05 (3 / 3)
Ślesin: 03:02:12 (414 / 66)
Radków: 02:16:28 (3 / 2)
Stężyca: 02:03:10 (1 / 1)
Elbląg: 01:57:35 (5 / 3)
08:19:18 00:22:20
4 Jakub Ołowski Tri NEGU www.agrobros.com M30 3 4 Piaseczno: 02:18:44 (43 / 11)
Ślesin: 02:08:43 (12 / 4)
Radków: 02:28:45 (12 / 6)
Stężyca: 02:12:39 (5 / 3)
Elbląg: 02:09:43 (14 / 8)
08:59:50 01:02:52
5 Mateusz Koper Eaton Triathlon Team / Smaruj Na Trening Team M25 2 5 Piaseczno: 02:10:19 (12 / 3)
Ślesin: 02:07:35 (8 / 2)
Radków: 02:31:00 (17 / 4)
Stężyca: 02:13:24 (7 / 2)
Elbląg: 02:14:36 (27 / 7)
09:02:18 01:05:20
6 Mateusz Walczak Rasowear.com M35 1 6 Piaseczno: 02:14:29 (29 / 4)
Ślesin: 02:10:20 (17 / 5)
Radków: 02:28:06 (11 / 3)
Elbląg: 02:11:06 (17 / 4)
09:04:01 01:07:03
7 Andrzej Humiński Smaruj na Trening Team M35 2 7 Piaseczno: 02:17:32 (41 / 5)
Ślesin: 02:06:28 (6 / 1)
Radków: 02:26:07 (10 / 2)
Stężyca: 02:14:36 (9 / 2)
09:04:43 01:07:45
8 Paweł Chorolewski MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M25 3 8 Piaseczno: 02:11:41 (17 / 5)
Ślesin: 02:11:05 (19 / 4)
Radków: 02:31:18 (18 / 5)
Elbląg: 02:15:21 (29 / 8)
09:09:25 01:12:27
9 Adam Zięba TriSpace M40 1 9 Piaseczno: 02:12:38 (20 / 4)
Ślesin: 02:07:38 (9 / 1)
Stężyca: 02:12:50 (6 / 1)
Elbląg: 02:10:47 (16 / 1)
09:10:05 01:13:07
10 Tomasz Wojciechowski TRINERGY TEAM TOM-CAR KONIN M45 1 10 Piaseczno: 02:14:33 (31 / 1)
Ślesin: 02:13:11 (28 / 1)
Radków: 02:37:28 (31 / 3)
Elbląg: 02:13:09 (21 / 1)
09:18:21 01:21:23
11 Robert Wodyński LABOSPORT Team AT Team www.wodynski.eu M40 2 11 Piaseczno: 02:19:18 (47 / 13)
Ślesin: 02:11:33 (22 / 4)
Radków: 02:31:55 (20 / 2)
Stężyca: 02:19:18 (28 / 6)
09:22:04 01:25:06
12 Piotr Bula GTRat M40 3 12 Piaseczno: 02:18:45 (45 / 12)
Ślesin: 02:12:04 (25 / 5)
Radków: 02:36:26 (27 / 4)
Stężyca: 02:15:09 (10 / 2)
09:22:24 01:25:26
13 Tomasz Pomierny LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 3 13 Piaseczno: 02:13:18 (23 / 3)
Ślesin: 02:11:35 (23 / 7)
Stężyca: 02:18:13 (22 / 6)
Elbląg: 02:13:17 (24 / 6)
09:23:12 01:26:14
14 Monika Smaruj SMARUJ NA TRENING TEAM F30 1 1 Piaseczno: 02:20:30 (52 / 2)
Ślesin: 02:15:26 (38 / 1)
Radków: 02:36:39 (28 / 1)
Stężyca: 02:18:19 (23 / 1)
09:30:54 01:33:56
15 Michał Kosmala LABOSPORT Team Ekstremalni Strawczyn Sunward Polska M35 4 14 Piaseczno: 02:22:02 (59 / 8)
Ślesin: 02:17:21 (47 / 17)
Radków: 02:42:12 (45 / 12)
Stężyca: 02:20:48 (37 / 12)
Elbląg: 02:15:49 (31 / 8)
09:36:10 01:39:12
16 Daniel Biaduń LABOSPORT Team Kuźnia Triathlonu M30 4 15 Piaseczno: 02:22:29 (61 / 14)
Ślesin: 02:16:53 (42 / 9)
Radków: 02:42:48 (47 / 14)
Stężyca: 02:20:37 (36 / 6)
Elbląg: 02:16:01 (33 / 10)
09:36:19 01:39:21
17 Paweł Boniecki AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M45 2 16 Piaseczno: 02:26:52 (95 / 4)
Ślesin: 02:21:51 (72 / 3)
Radków: 02:41:40 (41 / 5)
Stężyca: 02:21:56 (42 / 3)
Elbląg: 02:18:53 (43 / 4)
09:44:20 01:47:22
18 Ewelina Szabelska Kuźnia Triathlonu F30 2 2 Piaseczno: 02:24:20 (71 / 3)
Ślesin: 02:18:07 (53 / 2)
Stężyca: 02:22:26 (43 / 2)
Elbląg: 02:16:43 (36 / 1)
09:49:41 01:52:43
19 Jacek Swędrowski PROGRESS DESIGN M35 5 17 Piaseczno: 02:26:48 (93 / 20)
Ślesin: 02:35:51 (209 / 63)
Radków: 02:42:07 (44 / 11)
Stężyca: 02:23:55 (50 / 17)
Elbląg: 02:19:44 (47 / 13)
09:52:34 01:55:36
20 Robert Puch LABOSPORT Team M40 4 18 Piaseczno: 02:26:42 (91 / 24)
Ślesin: 02:23:27 (82 / 18)
Stężyca: 02:20:03 (34 / 7)
Elbląg: 02:15:32 (30 / 2)
09:54:01 01:57:03
21 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu M35 6 19 Piaseczno: 02:24:49 (74 / 15)
Ślesin: 02:20:48 (70 / 24)
Radków: 02:48:32 (66 / 17)
Stężyca: 02:27:31 (67 / 23)
Elbląg: 02:19:59 (51 / 15)
09:54:08 01:57:10
22 Łukasz Gładosz ETB M30 5 20 Piaseczno: 02:30:51 (126 / 30)
Ślesin: 02:22:10 (74 / 13)
Radków: 02:50:13 (75 / 21)
Stężyca: 02:25:32 (58 / 9)
Elbląg: 02:16:40 (35 / 11)
09:54:35 01:57:37
23 Adrian Dudela Kuźnia Triathlonu M35 7 21 Piaseczno: 02:33:59 (148 / 39)
Ślesin: 02:27:40 (127 / 42)
Radków: 02:44:47 (54 / 15)
Stężyca: 02:26:49 (62 / 21)
Elbląg: 02:19:02 (44 / 11)
09:58:18 02:01:20
24 Marcin Pacholak M25 4 22 Piaseczno: 02:26:56 (96 / 11)
Ślesin: 02:22:22 (79 / 11)
Radków: 02:50:58 (81 / 10)
Stężyca: 02:29:17 (74 / 11)
Elbląg: 02:20:06 (53 / 12)
10:00:22 02:03:24
25 Marcin Kaźmierczak CelIronMan M40 5 23 Piaseczno: 02:25:17 (78 / 20)
Ślesin: 02:24:57 (100 / 25)
Radków: 02:47:34 (61 / 12)
Stężyca: 02:24:06 (53 / 10)
10:01:54 02:04:56
26 Grzesiek Tronina M30 6 24 Piaseczno: 02:30:38 (124 / 29)
Ślesin: 02:27:06 (116 / 18)
Radków: 02:49:33 (71 / 18)
Stężyca: 02:29:28 (77 / 11)
Elbląg: 02:22:40 (67 / 16)
10:08:47 02:11:49
27 Kuba Mikołajczyk M18 1 25 Ślesin: 02:27:11 (120 / 6)
Radków: 02:51:18 (83 / 2)
Stężyca: 02:29:56 (85 / 3)
Elbląg: 02:27:31 (105 / 4)
10:15:56 02:18:58
28 Krzysztof Broekere MyCenter Multimedia AGD RTV M55 1 26 Ślesin: 02:27:19 (123 / 3)
Radków: 02:48:00 (64 / 2)
Stężyca: 02:29:51 (82 / 2)
Elbląg: 02:33:19 (158 / 1)
10:18:29 02:21:31
29 Grzegorz Łużyński 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO M50 1 27 Ślesin: 02:24:24 (94 / 3)
Radków: 02:56:54 (113 / 4)
Stężyca: 02:34:17 (119 / 4)
Elbląg: 02:23:47 (74 / 3)
10:19:22 02:22:24
30 Dariusz Kaczmarek GEO-TECH M45 3 28 Piaseczno: 02:32:59 (138 / 5)
Ślesin: 02:27:16 (121 / 8)
Radków: 02:56:43 (111 / 8)
Stężyca: 02:31:22 (97 / 7)
Elbląg: 02:24:02 (76 / 8)
10:19:23 02:22:25
31 Kamil Chylak LABOSPORT Team M35 8 29 Piaseczno: 02:33:36 (145 / 38)
Ślesin: 02:23:47 (83 / 28)
Stężyca: 02:32:20 (105 / 35)
Elbląg: 02:20:59 (58 / 18)
10:20:14 02:23:16
32 Bartłomiej Kubiak M25 5 30 Piaseczno: 02:33:58 (147 / 16)
Ślesin: 02:28:17 (134 / 13)
Radków: 02:52:46 (94 / 11)
Stężyca: 02:34:36 (121 / 13)
Elbląg: 02:25:49 (91 / 13)
10:20:50 02:23:52
33 Julita Sikora AT Team F40 1 3 Piaseczno: 02:31:36 (130 / 1)
Ślesin: 02:26:38 (114 / 1)
Radków: 02:58:12 (118 / 1)
Elbląg: 02:26:13 (96 / 1)
10:22:39 02:25:41
34 Beata Bielenica Tri NEGU F30 3 4 Piaseczno: 02:35:01 (160 / 4)
Ślesin: 02:30:12 (150 / 3)
Radków: 02:54:11 (104 / 3)
Stężyca: 02:37:11 (147 / 5)
Elbląg: 02:24:30 (77 / 2)
10:23:54 02:26:56
35 Marek Korol Smaruj Na Trening Team M35 9 31 Piaseczno: 02:33:24 (143 / 37)
Ślesin: 02:27:28 (125 / 41)
Radków: 02:52:51 (96 / 28)
Stężyca: 02:30:21 (90 / 29)
10:24:04 02:27:06
36 Krzysztof Antoniak LABOSPORT Team M35 10 32 Piaseczno: 02:33:16 (141 / 36)
Radków: 02:50:33 (77 / 20)
Stężyca: 02:32:48 (107 / 36)
Elbląg: 02:28:23 (113 / 25)
10:25:00 02:28:02
37 Michał Trojanowski T-Mobile Triathlon Team Kuźnia Triathlonu M30 7 33 Piaseczno: 02:36:05 (176 / 41)
Ślesin: 02:31:17 (162 / 27)
Radków: 02:49:33 (72 / 17)
Elbląg: 02:28:24 (114 / 28)
10:25:19 02:28:21
38 Adam Szałucha Kuźnia Triathlonu M25 6 34 Piaseczno: 02:42:14 (237 / 20)
Ślesin: 02:35:40 (206 / 19)
Radków: 02:54:14 (105 / 12)
Stężyca: 02:34:54 (124 / 14)
Elbląg: 02:30:42 (130 / 17)
10:35:30 02:38:32
39 Michał Zoll TriWawa Galposter M35 11 35 Piaseczno: 02:36:18 (182 / 49)
Ślesin: 02:27:42 (128 / 43)
Stężyca: 02:38:07 (157 / 51)
Elbląg: 02:23:33 (72 / 19)
10:35:57 02:38:59
40 Mariusz Borowiak LABOSPORT Team M40 6 36 Ślesin: 02:31:04 (159 / 34)
Radków: 02:56:47 (112 / 21)
Stężyca: 02:39:01 (171 / 33)
Elbląg: 02:29:06 (123 / 20)
10:35:58 02:39:00
41 Katarzyna Baran NTT "Triada" Namysłów/ KT Water Knights Zabierzów F35 1 5 Piaseczno: 02:35:17 (165 / 3)
Ślesin: 02:30:11 (149 / 2)
Radków: 02:58:40 (119 / 1)
Elbląg: 02:33:41 (162 / 3)
10:37:49 02:40:51
42 Ewelina Suchomska LABOSPORT Team F35 2 6 Piaseczno: 02:34:20 (152 / 2)
Ślesin: 02:31:44 (169 / 3)
Radków: 02:59:22 (121 / 2)
Stężyca: 02:36:21 (138 / 1)
10:41:47 02:44:49
43 Grzegorz Krzan GIANT POLSKA M50 2 37 Ślesin: 02:28:52 (136 / 6)
Radków: 03:02:37 (132 / 5)
Stężyca: 02:38:31 (163 / 9)
Elbląg: 02:33:53 (163 / 8)
10:43:53 02:46:55
44 Michał Możdżonek LABOSPORT Team TriHub M35 12 38 Piaseczno: 02:41:06 (226 / 64)
Ślesin: 02:32:37 (176 / 54)
Radków: 03:06:10 (146 / 39)
Stężyca: 02:37:58 (154 / 49)
Elbląg: 02:27:54 (109 / 23)
10:44:39 02:47:41
45 Paweł Budkowski M50 3 39 Piaseczno: 02:47:35 (290 / 8)
Ślesin: 02:35:52 (210 / 10)
Radków: 03:05:02 (143 / 6)
Stężyca: 02:38:27 (162 / 8)
Elbląg: 02:30:14 (127 / 6)
10:49:35 02:52:37
46 Artur Pupka GVT M50 4 40 Piaseczno: 02:38:25 (198 / 4)
Ślesin: 02:39:38 (255 / 14)
Radków: 03:06:44 (147 / 7)
Elbląg: 02:25:30 (87 / 4)
10:50:17 02:53:19
47 Tomasz Krążyński M40 7 41 Piaseczno: 02:43:16 (244 / 66)
Ślesin: 02:33:33 (192 / 44)
Radków: 03:03:26 (136 / 25)
Stężyca: 02:41:12 (192 / 37)
Elbląg: 02:32:41 (151 / 26)
10:50:52 02:53:54
48 Juliusz Kepler M25 7 42 Ślesin: 02:36:53 (221 / 22)
Radków: 03:10:42 (156 / 15)
Stężyca: 02:41:37 (195 / 18)
Elbląg: 02:27:17 (100 / 14)
10:56:29 02:59:31
49 Andrzej Desselberger TRI Kąty ENERGO-SPEC M45 4 43 Piaseczno: 02:43:04 (242 / 11)
Ślesin: 02:38:58 (244 / 23)
Radków: 03:09:09 (153 / 13)
Stężyca: 02:40:37 (187 / 17)
Elbląg: 02:31:47 (139 / 16)
11:00:31 03:03:33
50 Slawomir Filak LABOSPORT Team HRmax zory M40 8 44 Piaseczno: 02:44:33 (260 / 72)
Ślesin: 02:38:18 (232 / 50)
Radków: 03:10:55 (158 / 31)
Stężyca: 02:43:49 (212 / 42)
Elbląg: 02:29:27 (126 / 21)
11:02:29 03:05:31
51 Katarzyna Jonio Kuźnia Triathlonu F35 3 7 Piaseczno: 02:45:33 (275 / 5)
Ślesin: 02:39:47 (258 / 4)
Radków: 03:12:04 (161 / 5)
Stężyca: 02:41:55 (198 / 2)
Elbląg: 02:33:24 (159 / 2)
11:07:10 03:10:12
52 Dariusz Drapella MaratonyPolskie.PL TEAM M55 2 45 Piaseczno: 02:47:09 (286 / 2)
Ślesin: 02:36:40 (218 / 4)
Radków: 03:04:02 (140 / 3)
Stężyca: 02:39:20 (174 / 6)
11:07:11 03:10:13
53 Agata Oklej F35 4 8 Piaseczno: 02:45:30 (274 / 4)
Ślesin: 02:44:14 (293 / 6)
Radków: 03:11:03 (159 / 4)
Stężyca: 02:46:04 (226 / 3)
Elbląg: 02:32:58 (154 / 1)
11:13:45 03:16:47
54 Justyna Borowiak Kuźnia Triathlonu F30 4 9 Piaseczno: 02:47:05 (285 / 8)
Ślesin: 02:40:59 (272 / 8)
Radków: 03:09:38 (154 / 5)
Stężyca: 02:50:23 (259 / 8)
Elbląg: 02:38:10 (192 / 4)
11:15:52 03:18:54
55 Piotr Kłys Puls Studio M35 13 46 Piaseczno: 02:44:18 (255 / 72)
Ślesin: 02:34:46 (199 / 60)
Stężyca: 02:47:37 (236 / 70)
Elbląg: 02:37:03 (187 / 39)
11:15:55 03:18:57
56 Artur Chojnacki proarti.pl M35 14 47 Piaseczno: 02:46:49 (281 / 78)
Ślesin: 02:46:31 (315 / 81)
Stężyca: 02:44:08 (214 / 66)
Elbląg: 02:33:14 (157 / 32)
11:23:14 03:26:16
57 Piotr Sojkowski Tri NEGU M30 8 48 Piaseczno: 02:44:55 (265 / 54)
Ślesin: 02:40:15 (263 / 44)
Radków: 03:14:13 (167 / 35)
Elbląg: 02:44:42 (231 / 54)
11:24:05 03:27:07
58 Arnold Bryzek M45 5 49 Piaseczno: 02:47:47 (292 / 18)
Ślesin: 02:47:24 (322 / 33)
Radków: 03:13:22 (165 / 16)
Elbląg: 02:40:51 (208 / 21)
11:29:24 03:32:26
59 Arkadiusz Pietrzak M45 6 50 Ślesin: 02:46:15 (311 / 31)
Radków: 03:12:38 (164 / 15)
Stężyca: 02:51:02 (260 / 25)
Elbląg: 02:42:19 (215 / 22)
11:32:14 03:35:16
60 Paweł Pietranik Kuźnia Triathlonu M30 9 51 Piaseczno: 02:46:40 (279 / 57)
Ślesin: 02:45:41 (303 / 52)
Radków: 03:20:06 (179 / 36)
Stężyca: 02:50:22 (258 / 40)
Elbląg: 02:43:20 (221 / 52)
11:35:47 03:38:49
61 Werner Haibach KS UAM Traithlon M70 1 52 Piaseczno: 02:56:14 (350 / 1)
Ślesin: 03:00:43 (407 / 1)
Radków: 03:21:49 (184 / 1)
Stężyca: 02:57:48 (296 / 1)
Elbląg: 02:43:35 (224 / 1)
11:59:26 04:02:28
62 Artur Prokop M45 7 53 Piaseczno: 02:53:02 (325 / 23)
Ślesin: 02:46:49 (317 / 32)
Radków: 03:25:57 (192 / 19)
Stężyca: 02:58:14 (300 / 31)
12:04:02 04:07:04
63 Robert Dutkiewicz LABOSPORT Team AZS UJK Kielce M50 5 54 Piaseczno: 02:53:29 (329 / 12)
Ślesin: 02:47:35 (325 / 19)
Stężyca: 02:59:07 (308 / 16)
Elbląg: 02:50:08 (262 / 13)
12:04:50 04:07:52
64 Bartosz Nowicki GARMIN Polska GARMIN Polska M30 10 55 Piaseczno: 03:05:22 (391 / 81)
Ślesin: 02:49:57 (339 / 58)
Stężyca: 02:53:12 (273 / 41)
Elbląg: 02:42:44 (219 / 51)
12:05:49 04:08:51
65 Paweł Mielnik UAM TRIATHLON POZNAŃ M55 3 56 Piaseczno: 02:52:55 (323 / 3)
Ślesin: 02:48:42 (332 / 7)
Radków: 03:30:37 (201 / 6)
Stężyca: 02:58:59 (307 / 14)
12:11:13 04:14:15
66 Maciej Liśkiewicz M45 8 57 Piaseczno: 03:07:10 (399 / 34)
Ślesin: 03:00:20 (406 / 40)
Radków: 03:28:34 (196 / 21)
Elbląg: 02:51:22 (268 / 28)
12:27:26 04:30:28
67 Paweł Opiłowski LABOSPORT Team M40 9 58 Piaseczno: 03:05:16 (390 / 99)
Ślesin: 02:54:30 (369 / 81)
Stężyca: 03:05:15 (330 / 64)
Elbląg: 02:52:17 (272 / 52)
12:33:10 04:36:12
68 Robert Sarna M40 10 59 Piaseczno: 03:12:22 (419 / 108)
Ślesin: 03:00:59 (408 / 92)
Radków: 03:37:23 (208 / 35)
Elbląg: 02:47:02 (246 / 47)
12:37:46 04:40:48
69 Paweł Dudek M40 11 60 Piaseczno: 03:10:22 (414 / 106)
Ślesin: 02:50:38 (342 / 75)
Radków: 03:37:57 (209 / 36)
Stężyca: 03:00:18 (316 / 61)
12:39:15 04:42:17
70 Arkadiusz Płonka Akademia Triathlonu M50 6 61 Ślesin: 02:58:45 (398 / 23)
Radków: 03:45:36 (215 / 14)
Stężyca: 03:04:13 (328 / 17)
Elbląg: 02:53:43 (285 / 16)
12:42:17 04:45:19
71 Czesław Gryzik xTri.pl M40 12 62 Ślesin: 03:07:50 (432 / 98)
Radków: 03:51:53 (220 / 39)
Stężyca: 03:18:35 (355 / 72)
Elbląg: 03:08:36 (320 / 64)
13:26:54 05:29:56
72 Krzysztof Kozłowski koziołeczki M50 7 63 Piaseczno: 03:20:17 (437 / 16)
Ślesin: 03:11:24 (439 / 24)
Radków: 03:50:00 (218 / 17)
Elbląg: 03:13:13 (327 / 18)
13:34:54 05:37:56
73 Michał Majka LABOSPORT Team M35 15 64 Piaseczno: 02:07:31 (7 / 1)
Radków: 02:20:16 (5 / 1)
Elbląg: 02:03:26 (9 / 2)
06:31:13
74 Jacek Gardener LKS Victoria Zabostów M50 8 65 Piaseczno: 02:13:14 (22 / 1)
Ślesin: 02:08:36 (11 / 1)
Elbląg: 02:10:47 (15 / 1)
06:32:37
75 Grzegorz Sulima M25 8 66 Piaseczno: 02:16:05 (35 / 7)
Stężyca: 02:15:22 (11 / 4)
Elbląg: 02:12:06 (20 / 4)
06:43:33
76 Marcin Cichocki TRI NEGU no-tax.olsztyn.pl M40 13 67 Piaseczno: 02:16:17 (36 / 8)
Ślesin: 02:16:45 (41 / 8)
Stężyca: 02:18:41 (25 / 5)
06:51:43
77 Michał Maliszewski City Parking Group M40 14 68 Ślesin: 02:18:02 (51 / 10)
Stężyca: 02:17:29 (19 / 4)
Elbląg: 02:20:03 (52 / 3)
06:55:34
78 Michał Piotrowski LABOSPORT Team M45 9 69 Piaseczno: 02:25:02 (75 / 3)
Ślesin: 02:19:19 (62 / 2)
Elbląg: 02:16:22 (34 / 3)
07:00:43
79 Michał Bednarski Puls Studio M35 16 70 Ślesin: 02:20:34 (68 / 22)
Stężyca: 02:22:39 (44 / 14)
Elbląg: 02:18:27 (41 / 9)
07:01:40
80 Dariusz Epelbaum Kuźnia Triathlonu M35 17 71 Piaseczno: 02:26:03 (84 / 18)
Ślesin: 02:14:45 (35 / 12)
Stężyca: 02:21:44 (41 / 13)
07:02:32
81 Kamil Ligenza GT RAT M25 9 72 Piaseczno: 02:28:56 (116 / 13)
Ślesin: 02:19:40 (64 / 10)
Stężyca: 02:23:31 (48 / 7)
07:12:07
82 Darek Sobczyński Smaruj Na Trening Team M30 11 73 Ślesin: 02:15:10 (37 / 8)
Radków: 02:37:20 (30 / 11)
Stężyca: 02:19:48 (33 / 5)
07:12:18
83 Patryk Skrzyński Waniewski Coaching M35 18 74 Ślesin: 02:24:29 (96 / 31)
Stężyca: 02:29:27 (76 / 26)
Elbląg: 02:20:49 (57 / 17)
07:14:45
84 Paweł Tadla NET SYSTEM Triathlon Team M30 12 75 Ślesin: 02:25:28 (101 / 16)
Stężyca: 02:29:57 (87 / 12)
Elbląg: 02:20:40 (56 / 13)
07:16:05
85 Adam Czajkowski M45 10 76 Ślesin: 02:24:06 (87 / 4)
Stężyca: 02:31:30 (99 / 8)
Elbląg: 02:21:19 (59 / 6)
07:16:55
86 Radoslaw Rutka M40 15 77 Ślesin: 02:24:28 (95 / 24)
Stężyca: 02:28:41 (71 / 15)
Elbląg: 02:23:58 (75 / 8)
07:17:07
87 Mariusz Sobolewski M35 19 78 Piaseczno: 02:29:31 (119 / 30)
Ślesin: 02:29:25 (141 / 46)
Stężyca: 02:31:20 (96 / 33)
07:30:16
88 Jarosław Matkowski M50 9 79 Ślesin: 02:26:05 (107 / 4)
Radków: 02:48:13 (65 / 2)
Elbląg: 02:26:02 (94 / 5)
07:40:20
89 Marcin Bachman SurfConnection M40 16 80 Piaseczno: 02:34:15 (150 / 43)
Ślesin: 02:24:01 (84 / 19)
Radków: 02:42:34 (46 / 7)
07:40:50
90 Wojciech Portee M45 11 81 Ślesin: 02:34:47 (200 / 18)
Stężyca: 02:38:42 (166 / 12)
Elbląg: 02:32:25 (147 / 17)
07:45:54
91 Dariusz Pawlak LABOSPORT Team M45 12 82 Piaseczno: 02:40:51 (223 / 10)
Ślesin: 02:36:11 (213 / 20)
Elbląg: 02:34:23 (167 / 19)
07:51:25
92 Paweł Piwowarski LABOSPORT Team bikservice.com.pl M30 13 83 Piaseczno: 02:37:54 (192 / 45)
Ślesin: 02:25:48 (104 / 17)
Radków: 02:53:12 (97 / 25)
07:56:54
93 Wojciech Koszut M35 20 84 Piaseczno: 02:44:46 (263 / 74)
Ślesin: 02:37:40 (227 / 66)
Elbląg: 02:42:00 (212 / 43)
08:04:26
94 Sebastian Lis M25 10 85 Piaseczno: 02:39:46 (213 / 19)
Ślesin: 02:34:47 (201 / 18)
Radków: 02:50:14 (76 / 9)
08:04:47
95 Emil Dudzik LABOSPORT Team MIRPOL M35 21 86 Piaseczno: 02:38:33 (201 / 57)
Ślesin: 02:33:01 (184 / 56)
Radków: 02:57:01 (114 / 31)
08:08:35
96 Alicja Buczkowska Waniewski Coaching F30 5 10 Ślesin: 02:33:23 (189 / 4)
Radków: 03:02:07 (129 / 4)
Stężyca: 02:36:41 (141 / 4)
08:12:11
97 Waldemar Jałocha M50 10 87 Piaseczno: 02:50:19 (310 / 10)
Stężyca: 02:47:39 (237 / 13)
Elbląg: 02:38:33 (195 / 10)
08:16:31
98 Wiaczesław Sołowianow M25 11 88 Piaseczno: 02:51:45 (317 / 26)
Ślesin: 02:43:08 (288 / 25)
Stężyca: 02:48:40 (244 / 25)
08:23:33
99 Paweł Kopij TriBros M30 14 89 Piaseczno: 03:03:29 (380 / 79)
Radków: 02:51:18 (84 / 22)
Elbląg: 02:38:00 (191 / 45)
08:32:47
100 Robert Jamroż Kuźnia Triathlonu M35 22 90 Piaseczno: 03:00:45 (370 / 95)
Ślesin: 02:51:42 (350 / 94)
Elbląg: 02:44:53 (233 / 47)
08:37:20
101 Paweł Mańdok LABOSPORT Team M45 13 91 Piaseczno: 02:45:28 (272 / 13)
Radków: 03:09:54 (155 / 14)
Stężyca: 02:46:55 (229 / 21)
08:42:17
102 Monika Świerczewska Kuźnia Triathlonu F25 1 11 Piaseczno: 02:58:28 (358 / 5)
Ślesin: 02:54:29 (368 / 3)
Elbląg: 02:52:40 (273 / 4)
08:45:37
103 Paweł Kozielski PZU Sport Team M35 23 92 Piaseczno: 03:08:18 (403 / 102)
Ślesin: 02:50:24 (341 / 91)
Elbląg: 02:49:36 (258 / 50)
08:48:18
104 Tomasz Stankowski M25 12 93 Piaseczno: 02:50:37 (312 / 25)
Ślesin: 02:45:04 (299 / 26)
Radków: 03:14:51 (168 / 17)
08:50:32
105 Ryszard Białogrodzki BIARKEM CLUB PIASECZNO M55 4 94 Radków: 03:21:35 (183 / 4)
Stężyca: 02:51:27 (262 / 9)
Elbląg: 02:46:19 (243 / 4)
08:59:21
106 Joanna Rębiś Kondycja F40 2 12 Piaseczno: 03:02:13 (373 / 5)
Ślesin: 02:54:26 (366 / 3)
Stężyca: 03:07:04 (336 / 6)
09:03:43
107 Witold Małkowski M30 15 95 Piaseczno: 02:54:15 (334 / 69)
Radków: 03:22:50 (188 / 38)
Elbląg: 02:46:47 (244 / 57)
09:03:52
108 Ryszard Huzar Autyzm jest wśród nas M40 17 96 Ślesin: 02:58:02 (390 / 88)
Stężyca: 03:11:31 (348 / 68)
Elbląg: 03:00:56 (301 / 59)
09:10:29
109 Amelia Mika F35 5 13 Ślesin: 02:52:02 (352 / 7)
Radków: 03:26:57 (193 / 6)
Stężyca: 02:57:49 (297 / 7)
09:16:48
110 Olgierd Woźniakowski M45 14 97 Piaseczno: 03:20:30 (438 / 37)
Ślesin: 02:58:58 (399 / 38)
Elbląg: 03:01:41 (305 / 31)
09:21:09
111 Agnieszka Stankiewicz LABOSPORT Team F35 6 14 Ślesin: 03:05:46 (423 / 10)
Stężyca: 03:09:46 (343 / 11)
Elbląg: 03:06:11 (317 / 11)
09:21:43
112 Eytan Dahan IDACO Triathlon M50 11 98 Piaseczno: 03:09:30 (410 / 14)
Radków: 03:35:55 (207 / 12)
Elbląg: 02:53:11 (277 / 15)
09:38:36
113 Sewer Wieczorek M40 18 99 Piaseczno: 03:26:00 (441 / 113)
Ślesin: 03:13:28 (446 / 101)
Stężyca: 03:33:47 (372 / 79)
10:13:15
114 Eugeniusz Śnieżko Kuźnia Triathlonu Aktywni z Cukrzycą M30 16 100 Piaseczno: 03:39:57 (454 / 92)
Ślesin: 03:26:53 (456 / 74)
Elbląg: 03:26:03 (341 / 68)
10:32:53
115 Robert Wilkowiecki GVT M18 2 101 Piaseczno: 02:03:42 (6 / 1)
Ślesin: 02:00:47 (3 / 1)
04:04:29
116 Robert Karaś LABOSPORT Team M25 13 102 Stężyca: 02:05:25 (2 / 1)
Elbląg: 01:59:30 (6 / 3)
04:04:55
117 Daniel Domirski Luft Tri Team Twomark Śląskie Centrum Rowerowe M30 17 103 Ślesin: 02:06:26 (5 / 3)
Elbląg: 02:04:02 (11 / 6)
04:10:28
118 Adam Jaroniec BE3 CITYZEN_ Poznań M30 18 104 Piaseczno: 02:13:56 (27 / 7)
Ślesin: 02:06:23 (4 / 2)
04:20:19
119 Igor Zalewski M18 3 105 Piaseczno: 02:10:26 (13 / 3)
Ślesin: 02:10:15 (16 / 2)
04:20:41
120 Piotr Różalski Elaktywni GIT Team Elbląg M35 24 106 Stężyca: 02:16:46 (16 / 3)
Elbląg: 02:08:29 (13 / 3)
04:25:15
121 Maciej Swinarski MotoSyberia.com M35 25 107 Ślesin: 02:12:09 (26 / 9)
Stężyca: 02:17:18 (18 / 4)
04:29:27
122 Sebastian Chojnowski Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 14 108 Ślesin: 02:12:48 (27 / 5)
Stężyca: 02:16:43 (15 / 6)
04:29:31
123 Michał Ambroż Luft Tri Team M30 19 109 Ślesin: 02:14:15 (32 / 6)
Stężyca: 02:17:48 (21 / 4)
04:32:03
124 Marcin Kępka LABOSPORT Team F3TEAM M35 26 110 Ślesin: 02:13:34 (30 / 11)
Stężyca: 02:18:43 (26 / 8)
04:32:17
125 Piotr Grupiński Golden Boys M40 19 111 Piaseczno: 02:16:19 (37 / 9)
Stężyca: 02:16:10 (14 / 3)
04:32:29
126 Adam Skomski 360 Sailing Team M45 15 112 Stężyca: 02:19:28 (29 / 2)
Elbląg: 02:14:15 (25 / 2)
04:33:43
127 Emilian Sieciński UKS TRS SUSZ Gwarant Susz M25 15 113 Ślesin: 02:18:07 (52 / 8)
Elbląg: 02:18:26 (40 / 10)
04:36:33
128 Jarosław Grzelec M55 5 114 Ślesin: 02:18:08 (54 / 1)
Stężyca: 02:18:54 (27 / 1)
04:37:02
129 Marcin Markiewicz LABOSPORT Team M40 20 115 Ślesin: 02:08:25 (10 / 2)
Radków: 02:29:21 (14 / 1)
04:37:46
130 Arkadiusz Kościelak APEX24 M40 21 116 Ślesin: 02:17:02 (43 / 9)
Stężyca: 02:21:11 (38 / 8)
04:38:13
131 Tomasz Kazanecki Legion M40 22 117 Ślesin: 02:18:09 (55 / 11)
Elbląg: 02:21:52 (63 / 6)
04:40:01
132 Grzegorz Brzozowski HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M50 12 118 Ślesin: 02:17:26 (48 / 2)
Stężyca: 02:24:02 (52 / 2)
04:41:28
133 Szymon Bartosiak TRINERGY TEAM M35 27 119 Ślesin: 02:27:53 (132 / 44)
Elbląg: 02:14:38 (28 / 7)
04:42:31
134 Remigiusz Iwoła GDYNIA BLUEMAR M40 23 120 Ślesin: 02:18:50 (59 / 12)
Stężyca: 02:24:19 (54 / 11)
04:43:09
135 Dariusz Dąbrowski Luft Tri Team Ilabo Sport M40 24 121 Piaseczno: 02:12:00 (18 / 2)
Stężyca: 02:31:58 (104 / 22)
04:43:58
136 Paweł Rutkowski Tri NEGU M35 28 122 Piaseczno: 02:24:41 (73 / 14)
Elbląg: 02:19:58 (49 / 14)
04:44:39
137 Piotr Zawistowski Progress Triathlon Team Wipro Poland M30 20 123 Piaseczno: 02:25:52 (82 / 19)
Elbląg: 02:19:16 (46 / 12)
04:45:08
138 Kamil Danielski AT Team M30 21 124 Piaseczno: 02:26:18 (88 / 22)
Ślesin: 02:20:26 (67 / 12)
04:46:44
139 Norbert Jarochowicz M45 16 125 Stężyca: 02:27:01 (65 / 4)
Elbląg: 02:22:02 (64 / 7)
04:49:03
140 Sebastian Bożek LABOSPORT Team M40 25 126 Piaseczno: 02:27:09 (99 / 25)
Ślesin: 02:22:00 (73 / 16)
04:49:09
141 Piotr Śliwka Sportevo M35 29 127 Piaseczno: 02:30:34 (123 / 31)
Elbląg: 02:19:11 (45 / 12)
04:49:45
142 Kamil Jończy Waniewski Coaching / PKO BANK POLSKI M30 22 128 Ślesin: 02:22:13 (75 / 14)
Stężyca: 02:27:59 (68 / 10)
04:50:12
143 Jędrzej Wengerski ROwery Kwiatkowski Team, Fun Active M18 4 129 Piaseczno: 02:26:11 (87 / 5)
Ślesin: 02:24:03 (85 / 5)
04:50:14
144 Michał Nawracaj GVT/AT Team M30 23 130 Piaseczno: 02:28:40 (114 / 27)
Radków: 02:21:38 (7 / 4)
04:50:18
145 Maciej Krupiński M35 30 131 Ślesin: 02:20:44 (69 / 23)
Stężyca: 02:30:20 (88 / 28)
04:51:04
146 Leszek Rokicki Enduroman Elbląg M40 26 132 Stężyca: 02:29:34 (80 / 19)
Elbląg: 02:21:35 (61 / 5)
04:51:09
147 Michal Mazurek FABER TEAM M35 31 133 Radków: 02:33:36 (22 / 6)
Stężyca: 02:17:39 (20 / 5)
04:51:15
148 Ryszard Kozakiewicz Kuźnia Triathlonu M40 27 134 Piaseczno: 02:31:27 (129 / 36)
Ślesin: 02:20:05 (65 / 14)
04:51:32
149 Marek Majewski Kuźnia Triathlonu M40 28 135 Piaseczno: 02:27:26 (102 / 27)
Ślesin: 02:24:11 (89 / 21)
04:51:37
150 Paweł Skomorucha Kuźnia Triathlonu M35 32 136 Piaseczno: 02:28:51 (115 / 28)
Ślesin: 02:24:42 (97 / 32)
04:53:33
151 Michał Sulkowski M30 24 137 Ślesin: 02:29:59 (148 / 24)
Elbląg: 02:25:09 (83 / 23)
04:55:08
152 Michał Kucharski M40 29 138 Ślesin: 02:24:04 (86 / 20)
Elbląg: 02:31:26 (137 / 23)
04:55:30
153 Michał Dukaczewski M35 33 139 Ślesin: 02:26:38 (113 / 37)
Stężyca: 02:28:57 (72 / 24)
04:55:35
154 Konrad Wilijewicz LABOSPORT Team Wilijewicze M40 30 140 Ślesin: 02:26:34 (111 / 26)
Stężyca: 02:29:18 (75 / 16)
04:55:52
155 Piotr Maciesz M40 31 141 Piaseczno: 02:20:58 (53 / 15)
Radków: 02:35:51 (26 / 3)
04:56:49
156 Kacper Żmuda M18 5 142 Radków: 02:37:33 (32 / 1)
Stężyca: 02:19:47 (32 / 1)
04:57:20
157 Marcin Zięba Kuźnia Triathlonu M35 34 143 Piaseczno: 02:38:12 (196 / 55)
Stężyca: 02:20:11 (35 / 11)
04:58:23
158 Zbigniew Jakubowski M45 17 144 Ślesin: 02:28:05 (133 / 11)
Elbląg: 02:31:12 (136 / 15)
04:59:17
159 Grzegorz Jarzabek Val di sport ,Olaws Złotoryja Val di sport M40 32 145 Radków: 02:38:21 (35 / 5)
Elbląg: 02:22:22 (66 / 7)
05:00:43
160 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M40 33 146 Ślesin: 02:34:09 (194 / 45)
Elbląg: 02:27:30 (104 / 14)
05:01:39
161 Karol Rydecki M55 6 147 Ślesin: 02:25:55 (106 / 2)
Stężyca: 02:35:45 (132 / 4)
05:01:40
162 Konrad Cybulski HTF CelIronman M40 34 148 Piaseczno: 02:32:03 (133 / 37)
Ślesin: 02:29:43 (146 / 30)
05:01:46
163 Rafał Ruzik Tripower.pl M35 35 149 Piaseczno: 02:36:19 (183 / 50)
Ślesin: 02:25:44 (102 / 34)
05:02:03
164 Rafał Rzeszutko M30 25 150 Piaseczno: 02:34:48 (156 / 34)
Elbląg: 02:27:40 (108 / 26)
05:02:28
165 Piotr Gruchała MEWA Gdynia M35 36 151 Stężyca: 02:34:19 (120 / 41)
Elbląg: 02:28:25 (115 / 26)
05:02:44
166 Karol Wacowski M25 16 152 Radków: 02:44:21 (51 / 6)
Elbląg: 02:18:23 (39 / 9)
05:02:44
167 Tomasz Leśniak Sekrecik / AT Team M40 35 153 Stężyca: 02:34:47 (123 / 24)
Elbląg: 02:28:12 (112 / 16)
05:02:59
168 Bartosz Woźniak Aqua Włocławek M30 26 154 Ślesin: 02:29:39 (144 / 23)
Stężyca: 02:33:53 (112 / 18)
05:03:32
169 Darek Kociemba LABOSPORT Team M40 36 155 Ślesin: 02:20:16 (66 / 15)
Radków: 02:43:31 (49 / 8)
05:03:47
170 Tomasz Jezierski TJT M40 37 156 Stężyca: 02:35:25 (130 / 25)
Elbląg: 02:28:57 (120 / 18)
05:04:22
171 Artur Sitarek TRINERGY TEAM M40 38 157 Piaseczno: 02:33:07 (139 / 39)
Stężyca: 02:31:35 (101 / 21)
05:04:42
172 Dariusz Bałdys Action Team M35 37 158 Piaseczno: 02:35:06 (162 / 42)
Ślesin: 02:30:32 (153 / 50)
05:05:38
173 Arek Friedrich TRI NEGU M35 38 159 Piaseczno: 02:36:01 (173 / 47)
Ślesin: 02:29:42 (145 / 48)
05:05:43
174 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M40 39 160 Stężyca: 02:37:25 (150 / 29)
Elbląg: 02:28:29 (117 / 17)
05:05:54
175 Rafał Butny M35 39 161 Stężyca: 02:37:52 (152 / 48)
Elbląg: 02:28:25 (116 / 27)
05:06:17
176 Maciej Paczkowski SEKCJA MŁODYCH NSZZ SOLIDARNOŚCI SEKCJA MŁODYCH NSZZ SOLIDARNOŚCI M18 6 162 Stężyca: 02:35:18 (128 / 4)
Elbląg: 02:31:04 (135 / 6)
05:06:22
177 Wieslaw Firek THULE - JMP M30 27 163 Piaseczno: 02:34:51 (158 / 36)
Ślesin: 02:31:57 (170 / 30)
05:06:48
178 Marcin Naglik M30 28 164 Stężyca: 02:37:56 (153 / 30)
Elbląg: 02:29:07 (124 / 31)
05:07:03
179 Agata Holnicka Luft Tri Team F40 3 15 Stężyca: 02:38:31 (164 / 1)
Elbląg: 02:28:39 (119 / 2)
05:07:10
180 Maciej Stachowicz Tri Machine M35 40 165 Piaseczno: 02:35:59 (172 / 46)
Ślesin: 02:31:33 (165 / 52)
05:07:32
181 Michał Kowalski KSR Team M40 40 166 Stężyca: 02:38:54 (169 / 32)
Elbląg: 02:29:02 (122 / 19)
05:07:56
182 Maciej Zwierzchowski Kuźnia Triathlonu M35 41 167 Piaseczno: 02:39:08 (206 / 58)
Ślesin: 02:29:27 (142 / 47)
05:08:35
183 Tomasz Dziezyc M35 42 168 Stężyca: 02:38:31 (165 / 52)
Elbląg: 02:30:35 (129 / 28)
05:09:06
184 Paweł Pałczak Kuźnia Triathlonu M30 29 169 Ślesin: 02:38:20 (234 / 39)
Elbląg: 02:30:54 (134 / 34)
05:09:14
185 Radosław Stypułkowski M40 41 170 Ślesin: 02:32:23 (173 / 37)
Elbląg: 02:37:48 (190 / 36)
05:10:11
186 Michał Rembowski M40 42 171 Piaseczno: 02:40:17 (218 / 56)
Ślesin: 02:29:55 (147 / 31)
05:10:12
187 Jan Ambroziński TuszTusz.pl TuszTusz.pl M30 30 172 Piaseczno: 02:38:59 (204 / 46)
Elbląg: 02:32:10 (145 / 37)
05:11:09
188 Tomasz Mika M35 43 173 Piaseczno: 02:35:32 (167 / 44)
Stężyca: 02:35:57 (135 / 43)
05:11:29
189 Tomasz Dąbrowski Swimmers Masters Team M40 43 174 Piaseczno: 02:40:49 (222 / 58)
Ślesin: 02:31:03 (158 / 33)
05:11:52
190 Paweł Głodek Smaruj Na Trening Team M40 44 175 Stężyca: 02:40:23 (185 / 35)
Elbląg: 02:31:55 (143 / 24)
05:12:18
191 Markus Meier M50 13 176 Piaseczno: 02:39:29 (209 / 5)
Ślesin: 02:32:51 (180 / 7)
05:12:20
192 Piotr Boniecki M35 44 177 Piaseczno: 02:32:40 (136 / 34)
Stężyca: 02:40:00 (178 / 57)
05:12:40
193 Jakub Sochal LABOSPORT Team M25 17 178 Piaseczno: 02:24:11 (70 / 10)
Radków: 02:48:46 (67 / 8)
05:12:57
194 Adam Fajks Ecosociety Triathlon Team M40 45 179 Radków: 02:47:51 (63 / 13)
Elbląg: 02:25:27 (86 / 10)
05:13:18
195 Sean Briggs M50 14 180 Ślesin: 02:34:36 (197 / 9)
Stężyca: 02:38:49 (167 / 10)
05:13:25
196 Marcin Zabdyr Kondycja M45 18 181 Ślesin: 02:39:34 (253 / 24)
Stężyca: 02:33:57 (114 / 9)
05:13:31
197 Piotr Celmer M40 46 182 Ślesin: 02:33:05 (186 / 41)
Stężyca: 02:40:30 (186 / 36)
05:13:35
198 Marek Wawrzyniak M40 47 183 Stężyca: 02:41:34 (194 / 38)
Elbląg: 02:32:05 (144 / 25)
05:13:39
199 Michał Borzyszkowski M30 31 184 Stężyca: 02:31:38 (102 / 15)
Elbląg: 02:42:12 (214 / 49)
05:13:50
200 Marcin Malczyk M30 32 185 Stężyca: 02:41:07 (190 / 33)
Elbląg: 02:33:03 (156 / 38)
05:14:10
201 Paweł Kisielewski MAGAZYN TRIATHLON M40 48 186 Piaseczno: 02:33:21 (142 / 41)
Radków: 02:41:49 (42 / 6)
05:15:10
202 Michal Glowacki TriWawa M30 33 187 Piaseczno: 02:39:44 (212 / 47)
Ślesin: 02:36:04 (211 / 34)
05:15:48
203 Albert Białkowski Tripower.pl M45 19 188 Piaseczno: 02:39:49 (214 / 8)
Ślesin: 02:37:06 (224 / 21)
05:16:55
204 Dominik Kowalik M35 45 189 Stężyca: 02:42:46 (203 / 62)
Elbląg: 02:34:29 (170 / 36)
05:17:15
205 Paweł Klim M30 34 190 Ślesin: 02:37:23 (226 / 36)
Elbląg: 02:39:59 (204 / 47)
05:17:22
206 Tadeusz Łaszkiewicz MLUKS TRIATHLON KOŁO M60 1 191 Piaseczno: 02:38:03 (194 / 1)
Ślesin: 02:39:45 (257 / 1)
05:17:48
207 Edwin Osiecki Kuźnia Triathlonu M45 20 192 Piaseczno: 02:48:49 (301 / 21)
Elbląg: 02:29:13 (125 / 14)
05:18:02
208 Maciek Ratajewicz TriWawa M35 46 193 Piaseczno: 02:26:58 (97 / 22)
Radków: 02:51:16 (82 / 23)
05:18:14
209 Radosław Mieszkowski RM TERRA M45 21 194 Ślesin: 02:27:43 (129 / 9)
Radków: 02:50:37 (78 / 6)
05:18:20
210 Maciej Gałązka KM Sport Team M35 47 195 Piaseczno: 02:41:48 (232 / 66)
Ślesin: 02:36:40 (219 / 65)
05:18:28
211 Adam Jakubowski Colliers International M40 49 196 Ślesin: 02:44:54 (298 / 66)
Elbląg: 02:33:36 (161 / 28)
05:18:30
212 Tomasz Sawczyn Ti22ES M35 48 197 Piaseczno: 02:28:21 (107 / 26)
Radków: 02:50:48 (79 / 21)
05:19:09
213 Łukasz Klim Tri NEGU M30 35 198 Piaseczno: 02:42:10 (236 / 51)
Ślesin: 02:37:23 (225 / 37)
05:19:33
214 Piotr Oset M50 15 199 Ślesin: 02:34:18 (195 / 8)
Stężyca: 02:45:34 (222 / 11)
05:19:52
215 Łukasz Świerżewski SportowaRodzina.pl M40 50 200 Piaseczno: 02:44:30 (258 / 71)
Ślesin: 02:35:42 (207 / 48)
05:20:12
216 Wojciech Świątek M25 18 201 Piaseczno: 02:44:17 (254 / 22)
Ślesin: 02:36:51 (220 / 21)
05:21:08
217 Krzysztof Podgórski M50 16 202 Piaseczno: 02:44:41 (262 / 7)
Elbląg: 02:36:29 (182 / 9)
05:21:10
218 Jacek Manteufel GRUPA MALBORK M30 36 203 Ślesin: 02:42:53 (283 / 47)
Elbląg: 02:38:32 (194 / 46)
05:21:25
219 Robert Janik M40 51 204 Piaseczno: 02:46:12 (277 / 76)
Ślesin: 02:36:06 (212 / 49)
05:22:18
220 Sławomir Kobielski Poddębicki KB Zdyszani.pl M40 52 205 Piaseczno: 02:43:37 (248 / 68)
Ślesin: 02:39:43 (256 / 58)
05:23:20
221 Paweł Rybak Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M35 49 206 Radków: 02:53:27 (99 / 29)
Stężyca: 02:29:53 (83 / 27)
05:23:20
222 Wojciech Borowski M40 53 207 Stężyca: 02:47:04 (230 / 48)
Elbląg: 02:36:34 (183 / 34)
05:23:38
223 Jarosław Gozdalski M40 54 208 Ślesin: 02:49:10 (337 / 74)
Elbląg: 02:34:39 (174 / 30)
05:23:49
224 Daniel Dębski MTB Votum Orbea Team Wrocław M45 22 209 Ślesin: 02:31:05 (160 / 13)
Radków: 02:52:48 (95 / 7)
05:23:53
225 Marek Mróz PASJA CZYNI WOLNYM / BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR s.c. M40 55 210 Ślesin: 02:41:02 (275 / 62)
Elbląg: 02:43:26 (222 / 43)
05:24:28
226 Radosław Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M35 50 211 Stężyca: 02:46:14 (227 / 67)
Elbląg: 02:38:34 (196 / 40)
05:24:48
227 Michał Walkowski M18 7 212 Piaseczno: 02:48:02 (295 / 6)
Ślesin: 02:38:00 (230 / 9)
05:26:02
228 Hanna Sokołowska Kuźnia Triathlonu F50 1 16 Piaseczno: 02:46:58 (284 / 1)
Ślesin: 02:39:49 (259 / 1)
05:26:47
229 Andrzej Wijas M30 37 213 Piaseczno: 02:49:38 (306 / 62)
Ślesin: 02:38:23 (236 / 40)
05:28:01
230 Grzegorz Haftarczyk M45 23 214 Piaseczno: 02:47:11 (287 / 16)
Ślesin: 02:40:59 (273 / 25)
05:28:10
231 Przemek Herc M40 56 215 Ślesin: 02:56:53 (385 / 86)
Elbląg: 02:32:54 (152 / 27)
05:29:47
232 Waldemar Bogusz M50 17 216 Stężyca: 02:46:44 (228 / 12)
Elbląg: 02:43:28 (223 / 12)
05:30:12
233 Maciej Wiora MyCenter Multimedia AGD RTV M45 24 217 Ślesin: 02:38:34 (239 / 22)
Stężyca: 02:52:01 (263 / 26)
05:30:35
234 Marek Kwiatkowski niezrzeszony M45 25 218 Ślesin: 02:42:57 (284 / 26)
Stężyca: 02:49:21 (249 / 23)
05:32:18
235 Marcin Lasa M40 57 219 Piaseczno: 02:37:43 (190 / 50)
Radków: 02:54:41 (106 / 18)
05:32:24
236 Marek Pstrokonski M45 26 220 Piaseczno: 02:48:33 (299 / 20)
Elbląg: 02:44:27 (229 / 23)
05:33:00
237 Piotr Tomaszewicz Enduroman Elbląg M45 27 221 Stężyca: 02:52:45 (267 / 27)
Elbląg: 02:40:18 (205 / 20)
05:33:03
238 Marek Pielak LABOSPORT Team judo-yuko DR GREHEN M40 58 222 Ślesin: 02:33:27 (190 / 43)
Radków: 03:00:26 (125 / 23)
05:33:53
239 Przemek Głuchowski M40 59 223 Piaseczno: 02:52:51 (322 / 82)
Ślesin: 02:41:03 (276 / 63)
05:33:54
240 Dominik Stachowicz Tri Machine M40 60 224 Piaseczno: 02:53:23 (327 / 84)
Ślesin: 02:40:50 (268 / 59)
05:34:13
241 Artur Wołoszka M18 8 225 Ślesin: 03:05:55 (424 / 13)
Elbląg: 02:30:28 (128 / 5)
05:36:23
242 Karol Jaworski M30 38 226 Stężyca: 02:48:46 (246 / 38)
Elbląg: 02:47:41 (251 / 58)
05:36:27
243 Marcin Panuś Puls Studio M35 51 227 Piaseczno: 02:58:02 (357 / 93)
Ślesin: 02:39:32 (252 / 71)
05:37:34
244 Piotr Papierz M50 18 228 Piaseczno: 02:52:26 (321 / 11)
Ślesin: 02:45:12 (300 / 17)
05:37:38
245 Dariusz Grzybowski Aktywni Grójec M40 61 229 Piaseczno: 02:58:41 (360 / 90)
Ślesin: 02:39:27 (249 / 57)
05:38:08
246 Piotr Kwiatkowski niezrzeszony M45 28 230 Ślesin: 02:43:01 (285 / 27)
Stężyca: 02:56:14 (288 / 30)
05:39:15
247 Maciej Staszewski MS Gdynia M45 29 231 Ślesin: 02:44:12 (292 / 28)
Stężyca: 02:55:09 (282 / 28)
05:39:21
248 Tomasz Zujkiewicz LABOSPORT Team M35 52 232 Piaseczno: 02:53:26 (328 / 85)
Ślesin: 02:46:06 (308 / 80)
05:39:32
249 Witold Zasada Tri in Boat M45 30 233 Ślesin: 02:51:31 (347 / 34)
Stężyca: 02:48:35 (243 / 22)
05:40:06
250 Anna Orłowska Klub Wysokogórski w Toruniu F30 6 17 Ślesin: 02:54:58 (372 / 10)
Elbląg: 02:47:23 (249 / 6)
05:42:21
251 Tomasz Ludkowski M30 39 234 Ślesin: 02:47:33 (324 / 54)
Stężyca: 02:55:40 (284 / 44)
05:43:13
252 Łukasz Zimka M35 53 235 Piaseczno: 03:00:49 (371 / 96)
Ślesin: 02:42:52 (282 / 76)
05:43:41
253 Andrzej Szczepanik Rolmet Rolmet M60 2 236 Radków: 03:04:36 (142 / 1)
Elbląg: 02:39:55 (202 / 1)
05:44:31
254 Przemysław Ptasznik Action Team M35 54 237 Piaseczno: 02:54:32 (337 / 87)
Ślesin: 02:51:49 (351 / 95)
05:46:21
255 Agnieszka Gruchała MEWA Gdynia F35 7 18 Stężyca: 02:58:50 (305 / 8)
Elbląg: 02:47:56 (253 / 9)
05:46:46
256 Marek Bogalecki Safe Sport Team M55 7 238 Stężyca: 02:58:28 (302 / 13)
Elbląg: 02:48:39 (255 / 5)
05:47:07
257 Rafał Pruta Kuźnia Triathlonu M40 62 239 Ślesin: 02:53:37 (360 / 79)
Stężyca: 02:54:33 (280 / 55)
05:48:10
258 Paweł Żarczyński Victoria Jarocin M35 55 240 Ślesin: 02:37:55 (229 / 68)
Radków: 03:12:04 (162 / 40)
05:49:59
259 Arkadiusz Zegarski M40 63 241 Piaseczno: 02:42:42 (240 / 64)
Radków: 03:07:51 (149 / 29)
05:50:33
260 Adam Misztal TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M45 31 242 Ślesin: 02:35:29 (203 / 19)
Radków: 03:17:02 (174 / 17)
05:52:31
261 Maciej Kopczyński M35 56 243 Ślesin: 02:44:49 (296 / 77)
Stężyca: 03:08:04 (338 / 84)
05:52:53
262 Andrzej Lewiński biegamyrazem.pl M40 64 244 Stężyca: 03:02:47 (326 / 63)
Elbląg: 02:51:28 (269 / 51)
05:54:15
263 Katarzyna Rutka KTS IRONMAN KWIDZYN F45 1 19 Stężyca: 03:01:13 (318 / 2)
Elbląg: 02:53:33 (282 / 2)
05:54:46
264 Bartosz Stańczak Strefa58 M35 57 245 Stężyca: 02:57:06 (291 / 78)
Elbląg: 02:58:16 (295 / 53)
05:55:22
265 Ola Majchrzak F30 7 20 Stężyca: 03:02:03 (322 / 9)
Elbląg: 02:53:31 (281 / 10)
05:55:34
266 Michał Romański M35 58 246 Ślesin: 02:37:52 (228 / 67)
Radków: 03:20:50 (181 / 44)
05:58:42
267 Piotr Kierszniewski M40 65 247 Piaseczno: 03:06:45 (397 / 101)
Ślesin: 02:54:56 (371 / 82)
06:01:41
268 Michał Nowak M30 40 248 Piaseczno: 03:02:49 (377 / 78)
Ślesin: 02:58:59 (400 / 65)
06:01:48
269 Henryk Kaliciński M35 59 249 Ślesin: 02:46:43 (316 / 82)
Radków: 03:16:41 (172 / 42)
06:03:24
270 Paweł Jaroszyński M45 32 250 Piaseczno: 03:02:54 (378 / 30)
Ślesin: 03:01:36 (410 / 41)
06:04:30
271 Wojciech Herra run2tri.pl M35 60 251 Piaseczno: 03:07:54 (402 / 101)
Ślesin: 02:56:47 (383 / 101)
06:04:41
272 Daniel Kuczyński Prężne Vacky M40 66 252 Piaseczno: 03:05:08 (389 / 98)
Ślesin: 02:59:43 (402 / 90)
06:04:51
273 Andrzej Dobosz M40 67 253 Piaseczno: 03:09:12 (409 / 103)
Ślesin: 02:57:25 (386 / 87)
06:06:37
274 Bartosz Wieczorek M30 41 254 Ślesin: 03:08:49 (434 / 69)
Elbląg: 02:58:04 (294 / 61)
06:06:53
275 Grzegorz Oziembłowski M30 42 255 Ślesin: 03:04:25 (419 / 67)
Radków: 03:08:35 (152 / 34)
06:13:00
276 Jarosław Wcisły M35 61 256 Piaseczno: 03:17:04 (428 / 109)
Ślesin: 02:56:37 (381 / 100)
06:13:41
277 Ewa Zagajewska Kuźnia Triathlonu F30 8 21 Piaseczno: 03:02:47 (376 / 12)
Stężyca: 03:11:57 (350 / 10)
06:14:44
278 Andrzej Marcinek 50upAT M55 8 257 Ślesin: 02:54:10 (363 / 9)
Radków: 03:23:38 (189 / 5)
06:17:48
279 Paweł Gajewski Deutsche Bank Tri Team M25 19 258 Piaseczno: 03:17:41 (432 / 29)
Ślesin: 03:01:47 (411 / 30)
06:19:28
280 Maciej Pieszała M25 20 259 Radków: 03:22:49 (187 / 21)
Stężyca: 03:00:00 (312 / 29)
06:22:49
281 Jacek Grzenkowicz LARA FABIO TEAM M50 19 260 Stężyca: 03:10:47 (346 / 20)
Elbląg: 03:14:52 (328 / 19)
06:25:39
282 Robert Sachmata Kondycja M45 33 261 Piaseczno: 03:06:06 (395 / 33)
Radków: 03:27:01 (194 / 20)
06:33:07
283 Monika Sacewicz LABOSPORT Team APEXnet F40 4 22 Stężyca: 03:21:21 (359 / 7)
Elbląg: 03:16:28 (330 / 6)
06:37:49
284 Grzegorz Misiak PartnerTech Poland PartnerTech Poland-Sieradz M40 68 262 Piaseczno: 03:29:57 (446 / 114)
Ślesin: 03:16:38 (449 / 103)
06:46:35
285 Dariusz Staniszewski M45 34 263 Ślesin: 03:12:02 (442 / 45)
Radków: 03:44:28 (214 / 23)
06:56:30
286 Monika Łaś LABOSPORT Team F25 2 23 Ślesin: 03:06:05 (426 / 6)
Radków: 03:54:29 (224 / 4)
07:00:34
287 Wojciech Nowosielski Team Aktywni z Cukrzycą Team Aktywni z Cukrzycą M30 43 264 Ślesin: 03:21:55 (453 / 72)
Elbląg: 03:47:45 (345 / 69)
07:09:40
288 Jacek Sachmata Moto-Partner M25 21 265 Piaseczno: 03:39:22 (453 / 32)
Radków: 03:43:40 (212 / 23)
07:23:02
289 Marcin Ławicki LABOSPORT Team MTS Lubin / CCC M30 44 266 Elbląg: 01:56:16 (3 / 2)
01:56:16
290 Sebastian Najmowicz Tri NEGU M25 22 267 Elbląg: 01:57:12 (4 / 2)
01:57:12
291 Mikołaj Luft Luft Tri Team M30 45 268 Piaseczno: 02:00:16 (2 / 2)
02:00:16
292 Krzysztof Augustyniak LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M35 62 269 Elbląg: 02:00:53 (7 / 1)
02:00:53
293 Paweł Reszke UKS Tri-Team Rumia M30 46 270 Elbląg: 02:02:31 (8 / 4)
02:02:31
294 Krzysztof Kluge Enduroman Elbląg M30 47 271 Elbląg: 02:03:30 (10 / 5)
02:03:30
295 Sergiusz Sobczyk PROGRESS TRIATHLON TEAM M25 23 272 Piaseczno: 02:03:37 (5 / 2)
02:03:37
296 Mateusz Petelski GVT M30 48 273 Elbląg: 02:04:23 (12 / 7)
02:04:23
297 Marek Markowski LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 63 274 Ślesin: 02:06:53 (7 / 2)
02:06:53
298 Maciej Bodnar AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M18 9 275 Piaseczno: 02:08:08 (8 / 2)
02:08:08
299 Mariusz Pirek Kuźnia Triathlonu Accenture M30 49 276 Piaseczno: 02:08:55 (9 / 4)
02:08:55
300 Piotr Kurek BUDMIX BUDMIX - Ślesin M35 64 277 Ślesin: 02:08:59 (13 / 3)
02:08:59
301 Andrzej Guż HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M35 65 278 Stężyca: 02:09:34 (3 / 1)
02:09:34
302 Paulina Kotfica GVT F30 9 24 Piaseczno: 02:09:36 (10 / 1)
02:09:36
303 Piotr Kalinowski Lekarska Grupa Kolarska M40 69 279 Piaseczno: 02:09:43 (11 / 1)
02:09:43
304 Michał Kołaciński M35 66 280 Ślesin: 02:09:43 (14 / 4)
02:09:43
305 Łukasz Jegliński WTT Warszawa M25 24 281 Ślesin: 02:09:48 (15 / 3)
02:09:48
306 Michał Czapiński HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 50 282 Stężyca: 02:10:19 (4 / 2)
02:10:19
307 Bartosz Dobrzański TOMATO Radom M40 70 283 Ślesin: 02:10:32 (18 / 3)
02:10:32
308 Paweł Krakowiak Kuźnia Triathlonu 4SportLab M30 51 284 Piaseczno: 02:10:32 (14 / 5)
02:10:32
309 Maciej Dowbor AirBike TRINERGY TEAM M35 67 285 Piaseczno: 02:10:47 (15 / 2)
02:10:47
310 Andrzej Palczak AAKA TRI TEAM Kasia Kawalec M25 25 286 Piaseczno: 02:10:55 (16 / 4)
02:10:55
311 Marcin Frąszczak BE3 CITYZEN_ Poznań Taxi M30 52 287 Ślesin: 02:11:28 (20 / 5)
02:11:28
312 Mikołaj Waliński OTOL Team M35 68 288 Elbląg: 02:11:33 (18 / 5)
02:11:33
313 Daniel Gąsiorowski T R I - GĄSEK M35 69 289 Ślesin: 02:11:33 (21 / 6)
02:11:33
314 Krzysztof Ejsmont Tri Space M35 70 290 Ślesin: 02:11:41 (24 / 8)
02:11:41
315 Damian Tomaszewicz CompleXsports PRO TEAM M18 10 291 Elbląg: 02:12:04 (19 / 1)
02:12:04
316 Piotr Szefer TRINERGY TEAM M40 71 292 Piaseczno: 02:12:36 (19 / 3)
02:12:36
317 Radosław Pawłowski Luft Tri Team M40 72 293 Piaseczno: 02:12:53 (21 / 5)
02:12:53
318 Katarzyna Czerwinska F25 3 25 Elbląg: 02:13:10 (22 / 1)
02:13:10
319 Damian Dobosik M25 26 294 Elbląg: 02:13:12 (23 / 5)
02:13:12
320 Marcin Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M35 71 295 Ślesin: 02:13:12 (29 / 10)
02:13:12
321 Olga Kowalska TRINERGY TEAM F25 4 26 Piaseczno: 02:13:28 (24 / 1)
02:13:28
322 Janusz Szymczak M30 53 296 Piaseczno: 02:13:51 (25 / 6)
02:13:51
323 Miron Klomfas TriSpace M40 73 297 Ślesin: 02:13:52 (31 / 6)
02:13:52
324 Hanna Kaźmierczak Elemental Team F25 5 27 Piaseczno: 02:13:52 (26 / 2)
02:13:52
325 Adam Kaczmarek ARKA GDYNIA M25 27 298 Stężyca: 02:13:59 (8 / 3)
02:13:59
326 Grzegorz Wieczorek M40 74 299 Ślesin: 02:14:27 (33 / 7)
02:14:27
327 Łukasz Wojtyna 12tri.pl M25 28 300 Piaseczno: 02:14:28 (28 / 6)
02:14:28
328 Aleksandra Rudzińska UKS G-8 Bielany Warszawa F18 1 28 Piaseczno: 02:14:30 (30 / 1)
02:14:30
329 Tomasz Chudewniak M25 29 301 Elbląg: 02:14:35 (26 / 6)
02:14:35
330 Grzegorz Piotr Brzozowski IMAGSAVINGS.COM IMAG Savings Sp. z o. o. M30 54 302 Ślesin: 02:14:36 (34 / 7)
02:14:36
331 Mario Pyszynski ITI Adventure Team M40 75 303 Piaseczno: 02:14:53 (32 / 6)
02:14:53
332 Bartek Zych Tri Dream Team M40 76 304 Piaseczno: 02:14:56 (33 / 7)
02:14:56
333 Jakub Błachowiak STREFASPORTU.PL M25 30 305 Ślesin: 02:14:57 (36 / 6)
02:14:57
334 Robert Raszpla SERWIS SPEED Robert Raszpla M45 35 306 Piaseczno: 02:15:28 (34 / 2)
02:15:28
335 Krzysztof Sarapuk Gdynia M45 36 307 Stężyca: 02:15:44 (12 / 1)
02:15:44
336 Piotr Czajkowski BCT Gdynia/AGROLOK SPORT TEAM M25 31 308 Stężyca: 02:15:51 (13 / 5)
02:15:51
337 Szymon Pieczynski osw tri team M35 72 309 Ślesin: 02:15:52 (39 / 13)
02:15:52
338 Jarek Noga LABOSPORT Team M30 55 310 Elbląg: 02:15:58 (32 / 9)
02:15:58
339 Piotr Bronakowski Tri NEGU www.no-tax.olsztyn.pl M35 73 311 Ślesin: 02:16:19 (40 / 14)
02:16:19
340 Robert Siwirski TRINERGY TEAM WTT M40 77 312 Piaseczno: 02:16:21 (38 / 10)
02:16:21
341 Marcin Fabiszewski TriWawa M30 56 313 Piaseczno: 02:16:23 (39 / 8)
02:16:23
342 Aleksander Kaczyński Nadaktywni M30 57 314 Piaseczno: 02:16:39 (40 / 9)
02:16:39
343 Cezary Figurski UKS G-8 Bielany Warszawa DLA Piper M50 20 315 Stężyca: 02:16:48 (17 / 1)
02:16:48
344 Daniel Jakimiuk NADAKTYWNI Z Bogiem przez Triathlon M18 11 316 Elbląg: 02:17:01 (37 / 2)
02:17:01
345 Krzysztof Górny www.centralne.co M35 74 317 Ślesin: 02:17:12 (44 / 15)
02:17:12
346 Sebastian Hudziec M35 75 318 Ślesin: 02:17:14 (45 / 16)
02:17:14
347 Krzysztof Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M30 58 319 Ślesin: 02:17:21 (46 / 10)
02:17:21
348 Michal Wasztyl Witkowo biega M25 32 320 Ślesin: 02:17:35 (49 / 7)
02:17:35
349 Rafał Niemczewski B3 Cityzen Poznań M35 76 321 Ślesin: 02:17:53 (50 / 18)
02:17:53
350 Paulina Załucka KAWA KAMP F18 2 29 Elbląg: 02:18:07 (38 / 1)
02:18:07
351 Dawid Szczepański Cpryzmat.pl M25 33 322 Ślesin: 02:18:09 (56 / 9)
02:18:09
352 Piotr Dmowski M30 59 323 Piaseczno: 02:18:15 (42 / 10)
02:18:15
353 Miłosz Frejnik Waniewski Coaching M35 77 324 Stężyca: 02:18:28 (24 / 7)
02:18:28
354 Łukasz Dąbrowski M30 60 325 Ślesin: 02:18:43 (57 / 11)
02:18:43
355 Andrzej Drabot Asseco Active Team M40 78 326 Piaseczno: 02:18:44 (44 / 11)
02:18:44
356 Robert Niespodzinski M35 78 327 Ślesin: 02:18:46 (58 / 19)
02:18:46
357 Marek Kuskowski LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M35 79 328 Elbląg: 02:18:49 (42 / 10)
02:18:49
358 Maciej Jarzembowicz TRINERGY TEAM M30 61 329 Piaseczno: 02:19:01 (46 / 12)
02:19:01
359 Adam Turowiec UAM TRIATHLON POZNAŃ M40 79 330 Ślesin: 02:19:01 (60 / 13)
02:19:01
360 Michał Przybysz M30 62 331 Radków: 02:19:07 (4 / 3)
02:19:07
361 Adam Tkacz M35 80 332 Ślesin: 02:19:16 (61 / 20)
02:19:16
362 Piotr Michalak UKS G-8 Bielany Warszawa M18 12 333 Piaseczno: 02:19:26 (48 / 4)
02:19:26
363 Michał Jeżewski VON IGEL Team Morska Agencja Gdynia M35 81 334 Ślesin: 02:19:27 (63 / 21)
02:19:27
364 Maciej Zdunek M35 82 335 Stężyca: 02:19:37 (30 / 9)
02:19:37
365 Krzysztof Walko M35 83 336 Stężyca: 02:19:37 (31 / 10)
02:19:37
366 Krzysztof Wójcik Progress Triathlon Team M25 34 337 Piaseczno: 02:19:40 (49 / 8)
02:19:40
367 Marcin Tomaszewicz CompleXsports Triathlon Team M25 35 338 Elbląg: 02:19:56 (48 / 11)
02:19:56
368 Ewelina Pisarek F25 6 30 Elbląg: 02:19:59 (50 / 2)
02:19:59
369 Przemysław Zieliński Sancture Sportifs M35 84 339 Piaseczno: 02:20:10 (50 / 6)
02:20:10
370 Arkadiusz Podhorodecki Active-IT KomputeryMarkowe.pl M45 37 340 Elbląg: 02:20:13 (54 / 5)
02:20:13
371 Dariusz Kubicki Waniewski Coaching M40 80 341 Piaseczno: 02:20:14 (51 / 14)
02:20:14
372 Michal Grzelinski BEKO Beko M35 85 342 Elbląg: 02:20:17 (55 / 16)
02:20:17
373 Aureliusz Marek AT Team , WSOWL M18 13 343 Ślesin: 02:21:03 (71 / 3)
02:21:03
374 Adrian Smolak M30 63 344 Stężyca: 02:21:13 (39 / 7)
02:21:13
375 Szymon Czechowski Kuźnia Triathlonu M40 81 345 Piaseczno: 02:21:15 (54 / 16)
02:21:15
376 Bartłomiej Buczek GVT M25 36 346 Radków: 02:21:21 (6 / 2)
02:21:21
377 Cezary Borko Tri NEGU M40 82 347 Elbląg: 02:21:22 (60 / 4)
02:21:22
378 Jakub Kanarek Triathlon TKKF Koszalin M40 83 348 Stężyca: 02:21:24 (40 / 9)
02:21:24
379 Jakub Mika M30 64 349 Elbląg: 02:21:37 (62 / 14)
02:21:37
380 Bartłomiej Jędrychowicz TriClub M30 65 350 Piaseczno: 02:21:51 (55 / 13)
02:21:51
381 Łukasz Kałużny TRINERGY TEAM ITMAGINATION.PL M25 37 351 Piaseczno: 02:21:53 (56 / 9)
02:21:53
382 Tomasz Sakuta GVT TRIATHLON MIETKÓW TEAM M35 86 352 Piaseczno: 02:21:57 (57 / 7)
02:21:57
383 Wojciech Śliwa AT Team M40 84 353 Piaseczno: 02:22:01 (58 / 17)
02:22:01
384 Michał Lisieński CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM AUTO-FORM M25 38 354 Radków: 02:22:03 (8 / 3)
02:22:03
385 Marcin Klekowiecki M35 87 355 Piaseczno: 02:22:08 (60 / 9)
02:22:08
386 Jan Sołtys POC Division Poland POC Division Poland M30 66 356 Elbląg: 02:22:09 (65 / 15)
02:22:09
387 Arakdiusz Kaźmierczak Ruch Kluch M35 88 357 Ślesin: 02:22:14 (76 / 25)
02:22:14
388 Tomasz Garbiec Varso M40 85 358 Ślesin: 02:22:21 (77 / 17)
02:22:21
389 Štěpán Klíma M35 89 359 Ślesin: 02:22:22 (78 / 26)
02:22:22
390 Jakub Kuptz GKS Cartusia z Kartuz M18 14 360 Stężyca: 02:22:57 (45 / 2)
02:22:57
391 Kamil Dróżdż Kuźnia Triathlonu M30 67 361 Piaseczno: 02:22:57 (62 / 15)
02:22:57
392 Łukasz Niedzielski M40 86 362 Piaseczno: 02:22:58 (63 / 18)
02:22:58
393 Darek Mazurkiewicz M35 90 363 Ślesin: 02:22:58 (80 / 27)
02:22:58
394 Tomasz Świtalski M30 68 364 Elbląg: 02:23:04 (68 / 18)
02:23:04
395 Michał Rębisz M30 69 365 Elbląg: 02:23:04 (69 / 17)
02:23:04
396 Rafał Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M35 91 366 Stężyca: 02:23:06 (46 / 15)
02:23:06
397 Przemysław Stodólski M18 15 367 Ślesin: 02:23:07 (81 / 4)
02:23:07
398 Bartosz Łuczak LABOSPORT Team M40 87 368 Piaseczno: 02:23:10 (64 / 19)
02:23:10
399 Michał Kurczycki Waniewski Coaching M35 92 369 Stężyca: 02:23:11 (47 / 16)
02:23:11
400 Jarosław Bielecki STAWBUD Auto-LAND M50 21 370 Elbląg: 02:23:13 (70 / 2)
02:23:13
401 Kamil Ołowski M30 70 371 Elbląg: 02:23:14 (71 / 19)
02:23:14
402 Aleksander Dagil M35 93 372 Piaseczno: 02:23:21 (65 / 10)
02:23:21
403 Przemysław Błaszczyk TRI-STREFA.PL/PLAY M30 71 373 Piaseczno: 02:23:29 (66 / 16)
02:23:29
404 Bartłomiej Stępień ABSOLUTE Bikes Team LABOSPORT Team M30 72 374 Piaseczno: 02:23:35 (67 / 17)
02:23:35
405 Tomasz Giedrojć KTS IRONMAN KWIDZYN M30 73 375 Elbląg: 02:23:41 (73 / 20)
02:23:41
406 Paweł Wenda TRINERGY TEAM M35 94 376 Piaseczno: 02:23:42 (69 / 11)
02:23:42
407 Bernard Krawczyk Luft Tri Team M35 95 377 Piaseczno: 02:23:42 (68 / 12)
02:23:42
408 Maciej Czarnota M25 39 378 Stężyca: 02:23:52 (49 / 8)
02:23:52
409 Krzysztof Wiatrowski Smaruj Na Trening Team M35 96 379 Stężyca: 02:23:59 (51 / 18)
02:23:59
410 Paweł Lis Complexsports M35 97 380 Ślesin: 02:24:08 (88 / 29)
02:24:08
411 Sławomir Dębczyński Enduhub Triathlon Team Enduhub.com M40 88 381 Ślesin: 02:24:13 (90 / 23)
02:24:13
412 Michał Wysokiński TRINERGY TEAM M40 89 382 Ślesin: 02:24:13 (91 / 22)
02:24:13
413 Jakub Jesiołowski Motiv Home Team M35 98 383 Ślesin: 02:24:16 (92 / 30)
02:24:16
414 Rafał Pakuła Cyklomaniacy.pl M30 74 384 Ślesin: 02:24:23 (93 / 15)
02:24:23
415 Sebastian Krasnodębski M30 75 385 Stężyca: 02:24:24 (55 / 8)
02:24:24
416 Piotr Suchenia www.run-passion.pl / Gdynia Sport Team M35 99 386 Stężyca: 02:24:32 (56 / 19)
02:24:32
417 Paweł Chałupka M35 100 387 Piaseczno: 02:24:35 (72 / 13)
02:24:35
418 Mateusz Hering Szkoła Pływania Delfinek Bytów M25 40 388 Stężyca: 02:24:42 (57 / 9)
02:24:42
419 Robert Dziadosz M35 101 389 Ślesin: 02:24:49 (98 / 33)
02:24:49
420 Anna Ranoszek F35 8 31 Ślesin: 02:24:52 (99 / 1)
02:24:52
421 Roman Gawroński Volkswagen Poznań M35 102 390 Elbląg: 02:24:57 (78 / 20)
02:24:57
422 Cezary Gwizdała Kuźnia Triathlonu M45 38 391 Elbląg: 02:24:58 (79 / 9)
02:24:58
423 Waldemar Markuszewski UKS TRS SUSZ M40 90 392 Elbląg: 02:25:01 (80 / 9)
02:25:01
424 Jarosław Baraniak MOTIV HOME TEAM M30 76 393 Elbląg: 02:25:04 (81 / 21)
02:25:04
425 Krzysztof Goławski Kuźnia Triathlonu M30 77 394 Piaseczno: 02:25:06 (76 / 18)
02:25:06
426 Tomasz Berezowski M30 78 395 Elbląg: 02:25:06 (82 / 22)
02:25:06
427 Arkadiusz Banka EL GIT Team M35 103 396 Elbląg: 02:25:12 (84 / 21)
02:25:12
428 Mikołaj Woźniak TriClub / AirBike Triathlon Team / PwC M35 104 397 Piaseczno: 02:25:16 (77 / 16)
02:25:16
429 Grzegorz Walencik GE Power Team M30 79 398 Elbląg: 02:25:19 (85 / 24)
02:25:19
430 Maciej Jaworski M40 91 399 Piaseczno: 02:25:22 (79 / 21)
02:25:22
431 Paweł Palus Luft Tri Team M40 92 400 Piaseczno: 02:25:26 (80 / 22)
02:25:26
432 Przemysław Hońko Sportevo M30 80 401 Elbląg: 02:25:31 (88 / 25)
02:25:31
433 Marcin Robiński Kuźnia Triathlonu M35 105 402 Piaseczno: 02:25:32 (81 / 17)
02:25:32
434 Bartosz Mierzejewski M30 81 403 Radków: 02:25:35 (9 / 5)
02:25:35
435 Jacek Wozniak ironteam Iron Team M45 39 404 Elbląg: 02:25:43 (89 / 10)
02:25:43
436 Sebastian Wolinski ustawki szosowe M40 93 405 Elbląg: 02:25:45 (90 / 11)
02:25:45
437 Jacek Waszak WASZAK TEAM FUH Stefan Waszak M35 106 406 Ślesin: 02:25:48 (103 / 35)
02:25:48
438 Monika Chodyna Tri NEGU F18 3 32 Elbląg: 02:25:52 (92 / 2)
02:25:52
439 Sebastian Kulesza SIR-HA Sieradz SIR-HA M35 107 407 Ślesin: 02:25:55 (105 / 36)
02:25:55
440 Zbyszek Sarnowski UKS TRS SUSZ M40 94 408 Elbląg: 02:25:55 (93 / 12)
02:25:55
441 Tomasz Nowacki TKKF Non Iron UNILOGO M40 95 409 Piaseczno: 02:26:00 (83 / 23)
02:26:00
442 Jakub Godycki Kuźnia Triathlonu M30 82 410 Piaseczno: 02:26:05 (85 / 20)
02:26:05
443 Janek Cieplak Kuźnia Triathlonu M30 83 411 Piaseczno: 02:26:07 (86 / 21)
02:26:07
444 Marcin Stajszczyk AT Team LABOSPORT Team M45 40 412 Elbląg: 02:26:08 (95 / 11)
02:26:08
445 Michał Wiśniewski GR3miasto M35 108 413 Stężyca: 02:26:12 (59 / 20)
02:26:12
446 Dariusz Mokrzycki LABOSPORT Team M45 41 414 Ślesin: 02:26:16 (108 / 5)
02:26:16
447 Piotr Bednarek Mocarni Team M45 42 415 Elbląg: 02:26:20 (97 / 12)
02:26:20
448 Tomasz Klimczak M25 41 416 Ślesin: 02:26:24 (109 / 12)
02:26:24
449 Paweł Stawiarz Stawbud Triathlon M40 96 417 Elbląg: 02:26:28 (98 / 13)
02:26:28
450 Paweł Piasecki M50 22 418 Ślesin: 02:26:30 (110 / 5)
02:26:30
451 Artur Szafraniec LABOSPORT Team AT Team M35 109 419 Piaseczno: 02:26:35 (89 / 19)
02:26:35
452 Zdzisław Filipowski HTF Cellronman M45 43 420 Ślesin: 02:26:35 (112 / 6)
02:26:35
453 Piotr Gawryluk M30 84 421 Piaseczno: 02:26:38 (90 / 23)
02:26:38
454 Agnieszka Głowacka PILATES Z GŁOWĄ F35 9 33 Piaseczno: 02:26:45 (92 / 1)
02:26:45
455 Marek Grodzki Lifeguard Gdynia M40 97 422 Stężyca: 02:26:47 (60 / 12)
02:26:47
456 Radosław Solan M40 98 423 Stężyca: 02:26:48 (61 / 13)
02:26:48
457 Marcin Jasnoch Olusia Team M35 110 424 Piaseczno: 02:26:50 (94 / 21)
02:26:50
458 Krzysztof Piernicki www.pomagamynatalii.pl M35 111 425 Stężyca: 02:26:58 (63 / 22)
02:26:58
459 Michał Zajk M25 42 426 Stężyca: 02:27:00 (64 / 10)
02:27:00
460 Paweł Kłosowski M18 16 427 Elbląg: 02:27:00 (99 / 3)
02:27:00
461 Łukasz Bruski WTW M35 112 428 Ślesin: 02:27:03 (115 / 38)
02:27:03
462 Adam Jezierski MajaPola M35 113 429 Ślesin: 02:27:08 (117 / 39)
02:27:08
463 Piotr Daruk TRINERGY TEAM M35 114 430 Piaseczno: 02:27:09 (98 / 23)
02:27:09
464 Michał Zieleń Sportevo M45 44 431 Ślesin: 02:27:10 (118 / 7)
02:27:10
465 Marcin Gudowicz LABOSPORT Team M40 99 432 Piaseczno: 02:27:11 (100 / 26)
02:27:11
466 Stanisław Rysiukiewicz Night Runners M40 100 433 Ślesin: 02:27:11 (119 / 27)
02:27:11
467 Krzysztof Dryja M35 115 434 Ślesin: 02:27:18 (122 / 40)
02:27:18
468 Piotr Sanecki KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M25 43 435 Elbląg: 02:27:22 (101 / 15)
02:27:22
469 Piotr Żarkowski M25 44 436 Elbląg: 02:27:23 (102 / 16)
02:27:23
470 Tomasz Reuter HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M45 45 437 Stężyca: 02:27:24 (66 / 5)
02:27:24
471 Marcin Kokot M30 85 438 Ślesin: 02:27:24 (124 / 19)
02:27:24
472 Przemysław Janik TRICLUB M35 116 439 Piaseczno: 02:27:25 (101 / 24)
02:27:25
473 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M45 46 440 Elbląg: 02:27:27 (103 / 13)
02:27:27
474 Paweł Gutowski UKS TRS SUSZ M35 117 441 Elbląg: 02:27:34 (106 / 22)
02:27:34
475 Sławek Siemianowski UKS TRS SUSZ M40 101 442 Elbląg: 02:27:34 (107 / 15)
02:27:34
476 Krzysztof Ilczyszyn UKS 307 Warszawa Mokotów M30 86 443 Piaseczno: 02:27:35 (103 / 24)
02:27:35
477 Tomasz Wysocki Progress Triathlon Team M25 45 444 Piaseczno: 02:27:36 (104 / 12)
02:27:36
478 Tomasz Szałkowski KTS IRONMAN KWIDZYN M40 102 445 Ślesin: 02:27:39 (126 / 28)
02:27:39
479 Piotr Wojciechowski M40 103 446 Piaseczno: 02:27:50 (105 / 28)
02:27:50
480 Dariusz Wolski CelIronMan M45 47 447 Ślesin: 02:27:51 (130 / 10)
02:27:51
481 Tomasz Kapusniak TAK DLA TRANSPLANTACJI M40 104 448 Ślesin: 02:27:52 (131 / 29)
02:27:52
482 Przemysław Klimowski M35 118 449 Elbląg: 02:27:56 (110 / 24)
02:27:56
483 Jacek Mackiewicz M35 119 450 Piaseczno: 02:27:57 (106 / 25)
02:27:57
484 Piotr Czerniel Enduroman Elbląg M30 87 451 Elbląg: 02:28:02 (111 / 27)
02:28:02
485 Leszek Kubicki niezrzeszony M60 3 452 Stężyca: 02:28:04 (69 / 1)
02:28:04
486 Maciej Jankowski GR3miasto M40 105 453 Stężyca: 02:28:18 (70 / 14)
02:28:18
487 Sławomir Mojsiewicz STiRW-CKRW M40 106 454 Piaseczno: 02:28:23 (108 / 29)
02:28:23
488 Damian Surdyn M40 107 455 Piaseczno: 02:28:28 (109 / 30)
02:28:28
489 Jacek Katana M30 88 456 Elbląg: 02:28:30 (118 / 29)
02:28:30
490 Grzegorz Dobrosielski LABOSPORT Team M30 89 457 Piaseczno: 02:28:32 (110 / 25)
02:28:32
491 Stanislaw Janowski M35 120 458 Piaseczno: 02:28:36 (111 / 27)
02:28:36
492 Jacek Nosowski M40 108 459 Piaseczno: 02:28:37 (112 / 31)
02:28:37
493 Michał Kordaczuk Michał Kordaczuk SaveAs M30 90 460 Piaseczno: 02:28:38 (113 / 26)
02:28:38
494 Artur Cisowski M35 121 461 Ślesin: 02:28:49 (135 / 45)
02:28:49
495 Filip Mowinski M18 17 462 Ślesin: 02:28:53 (137 / 7)
02:28:53
496 Maciej Duda M30 91 463 Ślesin: 02:28:57 (138 / 20)
02:28:57
497 Piotr Robak JW 1223 Koszalin / MKS Truso Elbląg M30 92 464 Elbląg: 02:29:00 (121 / 30)
02:29:00
498 Wojciech Żychski Biegamina M35 122 465 Stężyca: 02:29:03 (73 / 25)
02:29:03
499 Mikołaj Pedrycz Kuźnia Triathlonu M30 93 466 Ślesin: 02:29:14 (139 / 21)
02:29:14
500 Bartosz Pajor GVT GVT PM RIDER ADSYSTEM M30 94 467 Radków: 02:29:15 (13 / 7)
02:29:15
501 Igor Wypych Świdermajer M25 46 468 Piaseczno: 02:29:17 (117 / 14)
02:29:17
502 Michał Budzanowski Triathlon Pro Team Vonart Wrocław M25 47 469 Ślesin: 02:29:25 (140 / 14)
02:29:25
503 Michal Mazdziarz Kuźnia Triathlonu M35 123 470 Piaseczno: 02:29:29 (118 / 29)
02:29:29
504 Dariusz Naskręt TRPiaski / Piaski Biegają M30 95 471 Ślesin: 02:29:31 (143 / 22)
02:29:31
505 Maciej Foltyniewicz Triathlon Szczecinek M40 109 472 Stężyca: 02:29:32 (79 / 17)
02:29:32
506 Maciej Stępień M40 110 473 Stężyca: 02:29:32 (78 / 18)
02:29:32
507 Patryk Kościelski TRI LEVEL M40 111 474 Piaseczno: 02:29:43 (120 / 32)
02:29:43
508 Sebastian Fronc M40 112 475 Stężyca: 02:29:48 (81 / 20)
02:29:48
509 Michał Marciniak ALL FOR YOU ALL FOR YOU Michał Marciniak M30 96 476 Radków: 02:29:53 (15 / 8)
02:29:53
510 Dariusz Zawisza BCT Team BCT Team M45 48 477 Stężyca: 02:29:54 (84 / 6)
02:29:54
511 Maciej Jarmosz M30 97 478 Piaseczno: 02:29:55 (121 / 28)
02:29:55
512 Sławek Lamparski CompleXsports Triathlon Team M25 48 479 Stężyca: 02:29:57 (86 / 12)
02:29:57
513 Paweł Szymczak M30 98 480 Ślesin: 02:30:14 (151 / 25)
02:30:14
514 Grzegorz Zegler GVT M35 124 481 Ślesin: 02:30:18 (152 / 49)
02:30:18
515 Artur Trych Accenture/Progress Triathlon Team M40 113 482 Piaseczno: 02:30:18 (122 / 33)
02:30:18
516 Zbigniew Młynarczyk M30 99 483 Stężyca: 02:30:20 (89 / 13)
02:30:20
517 Marcin Mazurek M40 114 484 Ślesin: 02:30:42 (154 / 32)
02:30:42
518 Wojciech Pruski NET-SERWIS IronTEAM M35 125 485 Stężyca: 02:30:42 (91 / 30)
02:30:42
519 Daniel Pogorzelski Enduroman Elbląg M30 100 486 Elbląg: 02:30:44 (131 / 32)
02:30:44
520 Piotr Pasierbiński Tri2Live M45 49 487 Ślesin: 02:30:45 (155 / 12)
02:30:45
521 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 115 488 Piaseczno: 02:30:45 (125 / 34)
02:30:45
522 Radosław Gudaniec Triathlon TKKF Koszalin M50 23 489 Stężyca: 02:30:45 (92 / 3)
02:30:45
523 Mariusz Horodniczy M30 101 490 Ślesin: 02:30:50 (156 / 26)
02:30:50
524 Kamil Różański M30 102 491 Elbląg: 02:30:52 (132 / 33)
02:30:52
525 Arkadiusz Kreft M30 103 492 Stężyca: 02:30:53 (93 / 14)
02:30:53
526 Jakub Chryczyk WERTYKAL BIKEBOARD TEAM M30 104 493 Radków: 02:30:54 (16 / 9)
02:30:54
527 Przemysław Hopfer Nairobia M40 116 494 Elbląg: 02:30:54 (133 / 22)
02:30:54
528 Paweł Lewiński NET SYSTEM Triathlon Team M25 49 495 Ślesin: 02:30:59 (157 / 15)
02:30:59
529 Maksymilian Skolik M40 117 496 Piaseczno: 02:31:01 (127 / 35)
02:31:01
530 Dariusz Durma CompleXsports Triathlon Team M35 126 497 Ślesin: 02:31:09 (161 / 51)
02:31:09
531 Przemysław Ługiewicz "Smaruj Na Trening Team” M35 127 498 Stężyca: 02:31:10 (94 / 31)
02:31:10
532 Arkadiusz Witczak Mozaika M35 128 499 Stężyca: 02:31:15 (95 / 32)
02:31:15
533 Marcin Gródziński na mecie piwo M30 105 500 Ślesin: 02:31:18 (163 / 28)
02:31:18
534 Paweł Dmowski www.adkosmetyki.pl Naturalne kosmetyki M25 50 501 Piaseczno: 02:31:24 (128 / 15)
02:31:24
535 Sebastian Frydrych Ośrodek Szkolenia Nurków i Płetwonurków WP M35 129 502 Stężyca: 02:31:25 (98 / 34)
02:31:25
536 Bartosz Latawiec M35 130 503 Radków: 02:31:28 (19 / 4)
02:31:28
537 Łukasz Wenda M40 118 504 Ślesin: 02:31:30 (164 / 35)
02:31:30
538 Rafał Szczepkowski M35 131 505 Elbląg: 02:31:30 (138 / 29)
02:31:30
539 Andrzej Adamczak Triathlon Koszalin Triathlon Koszalin M55 9 506 Stężyca: 02:31:31 (100 / 3)
02:31:31
540 Michał Sekrecki UAM TRIATHLON POZNAŃ M25 51 507 Ślesin: 02:31:36 (167 / 16)
02:31:36
541 Łukasz Błaszczyk M30 106 508 Ślesin: 02:31:36 (166 / 29)
02:31:36
542 Sebastian Pietrzak M35 132 509 Ślesin: 02:31:36 (168 / 53)
02:31:36
543 Sebastian Gajewski M35 133 510 Piaseczno: 02:31:43 (131 / 32)
02:31:43
544 Krzysztof Sopyła Prejłowo M30 107 511 Elbląg: 02:31:48 (141 / 35)
02:31:48
545 Łukasz Kaźmierczak Luks Dwójka Diesel Truck Stryków M30 108 512 Elbląg: 02:31:48 (140 / 36)
02:31:48
546 Paweł Klasa Sela Bike Kaszuby M30 109 513 Stężyca: 02:31:48 (103 / 16)
02:31:48
547 Szczepan Śliwiński Kuźnia Triathlonu M30 110 514 Piaseczno: 02:31:50 (132 / 31)
02:31:50
548 Grzegorz Sosiński Gienta rura M35 134 515 Elbląg: 02:31:53 (142 / 30)
02:31:53
549 Piotr Lubryczyński Nazguls Górzykowo M40 119 516 Ślesin: 02:32:00 (171 / 36)
02:32:00
550 Aleksander Mucha bhp-adr.pl M30 111 517 Ślesin: 02:32:05 (172 / 31)
02:32:05
551 Michał Sobolewski PEUGEOT POLSKA M35 135 518 Elbląg: 02:32:17 (146 / 31)
02:32:17
552 Paweł Nowak Tri NEGU www.elastomerics.com M35 136 519 Piaseczno: 02:32:20 (134 / 33)
02:32:20
553 Marcin Kaleta Toruński Klub Triathlonowy Toruński Klub Triathlonowy M45 50 520 Ślesin: 02:32:25 (174 / 14)
02:32:25
554 Sławomir Nowak M45 51 521 Ślesin: 02:32:27 (175 / 15)
02:32:27
555 Grzegorz Filipek Waniewski Coaching M40 120 522 Piaseczno: 02:32:28 (135 / 38)
02:32:28
556 Jacek Kulik KULIK&KUREK M40 121 523 Stężyca: 02:32:28 (106 / 23)
02:32:28
557 Andrzej Sobiechowski M50 24 524 Elbląg: 02:32:30 (148 / 7)
02:32:30
558 Marta Maksymiuk GIT Team Elbląg El-Aktywni F25 7 34 Elbląg: 02:32:34 (149 / 3)
02:32:34
559 Krzysztof Jażdżewski UKS TRS SUSZ M25 52 525 Elbląg: 02:32:38 (150 / 18)
02:32:38
560 Michał Gierszewski M25 53 526 Ślesin: 02:32:41 (177 / 17)
02:32:41
561 Maciej Szlyk zsi inowroclaw M40 122 527 Ślesin: 02:32:44 (178 / 38)
02:32:44
562 Piotr Pieloch M30 112 528 Ślesin: 02:32:50 (179 / 32)
02:32:50
563 Sławomir Rudnik Nadaktywni / Podlasie 4x4 M45 52 529 Elbląg: 02:32:54 (153 / 18)
02:32:54
564 Marcin Chyłkowski Indywidualnie M40 123 530 Ślesin: 02:32:56 (181 / 39)
02:32:56
565 Mariusz Bartczak Allianz Triathlon Team Allianz M35 137 531 Piaseczno: 02:32:56 (137 / 35)
02:32:56
566 Piotr Protasiewicz M45 53 532 Ślesin: 02:32:56 (182 / 16)
02:32:56
567 Szymon Muster Kuźnia Triathlonu M35 138 533 Ślesin: 02:32:59 (183 / 55)
02:32:59
568 Krzysztof Łukasiewicz KUTNO M40 124 534 Ślesin: 02:33:02 (185 / 40)
02:33:02
569 Piotr Matkiewicz BLACK LAVA M30 113 535 Elbląg: 02:33:03 (155 / 39)
02:33:03
570 Wojciech Sosnowski Olecko Biega / Znicz M40 125 536 Piaseczno: 02:33:09 (140 / 40)
02:33:09
571 Robert Wengerski ROWERY KWIATKOWSKI TEAM M45 54 537 Ślesin: 02:33:10 (187 / 17)
02:33:10
572 Anna Lechowicz LABOSPORT Team F30 10 35 Stężyca: 02:33:15 (108 / 3)
02:33:15
573 Mateusz Łakomski O co biega? M30 114 538 Stężyca: 02:33:16 (109 / 17)
02:33:16
574 Marcin Musiał M40 126 539 Ślesin: 02:33:18 (188 / 42)
02:33:18
575 Adrian Korbolewski BPH Runners Team M35 139 540 Elbląg: 02:33:25 (160 / 33)
02:33:25
576 Paweł Gąsior Nowy Targ Runners M35 140 541 Radków: 02:33:26 (21 / 5)
02:33:26
577 Irek Kosmaczewski M35 141 542 Ślesin: 02:33:32 (191 / 57)
02:33:32
578 Dawid Sukacz Luft TriTeam M40 127 543 Piaseczno: 02:33:33 (144 / 42)
02:33:33
579 Aleksander Zielinski Sport-Evo M35 142 544 Stężyca: 02:33:39 (110 / 37)
02:33:39
580 Remigiusz Signerski XTEAM Klub Sportowy xTRI.pl M35 143 545 Stężyca: 02:33:43 (111 / 38)
02:33:43
581 Tomasz Szymański M50 25 546 Piaseczno: 02:33:43 (146 / 2)
02:33:43
582 Michal Blaszkowski Tridea Team M35 144 547 Stężyca: 02:33:56 (113 / 39)
02:33:56
583 Tomasz Cieślak Gdynia Sport Team M30 115 548 Stężyca: 02:33:58 (115 / 19)
02:33:58
584 Paweł Kowalczyk Nadaktywni M30 116 549 Elbląg: 02:33:59 (164 / 40)
02:33:59
585 Mateusz Janiec TriWawa M35 145 550 Ślesin: 02:33:59 (193 / 58)
02:33:59
586 Michal Kuczkowski M30 117 551 Stężyca: 02:34:03 (116 / 20)
02:34:03
587 Tadeusz Sznaza EL Aktywni EL Aktywni M55 10 552 Elbląg: 02:34:04 (165 / 2)
02:34:04
588 Piotr Kozłowski M35 146 553 Piaseczno: 02:34:08 (149 / 40)
02:34:08
589 Wojciech Najuch Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M35 147 554 Stężyca: 02:34:09 (117 / 40)
02:34:09
590 Tomasz Szyszka Sportevo M30 118 555 Stężyca: 02:34:12 (118 / 21)
02:34:12
591 Artur Kluczyk MKS Truso Elbląg M18 18 556 Elbląg: 02:34:13 (166 / 7)
02:34:13
592 Dariusz Swiderski Luft Tri Team M45 55 557 Piaseczno: 02:34:20 (151 / 6)
02:34:20
593 Tomir Żukotyński Wheel Brothers Grudziądz M35 148 558 Elbląg: 02:34:24 (168 / 34)
02:34:24
594 Michał Cieślak M35 149 559 Elbląg: 02:34:27 (169 / 35)
02:34:27
595 Grzegorz Twardowski M30 119 560 Ślesin: 02:34:30 (196 / 33)
02:34:30
596 Mikołaj Walesiak UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN M40 128 561 Elbląg: 02:34:31 (171 / 29)
02:34:31
597 Tomasz Raczyński Kuźnia Triathlonu M30 120 562 Piaseczno: 02:34:33 (153 / 32)
02:34:33
598 Maciej Choroszucha M30 121 563 Elbląg: 02:34:34 (172 / 41)
02:34:34
599 Krzysztof Mazgaj M55 11 564 Elbląg: 02:34:36 (173 / 3)
02:34:36
600 Bartosz Tallar M30 122 565 Stężyca: 02:34:42 (122 / 22)
02:34:42
601 Marcin Adamek Iron Triathlon Pleszew M35 150 566 Ślesin: 02:34:43 (198 / 59)
02:34:43
602 Andrzej Marek Kross Staff Team Kross Staff Team M35 151 567 Elbląg: 02:34:43 (175 / 37)
02:34:43
603 Piotr Ziółkowski Kuźnia Triathlonu M30 123 568 Piaseczno: 02:34:44 (154 / 33)
02:34:44
604 Mateusz Kalwasiński M25 54 569 Piaseczno: 02:34:47 (155 / 17)
02:34:47
605 Rafał Kamiński M30 124 570 Piaseczno: 02:34:50 (157 / 35)
02:34:50
606 Paweł Liber Enduro Man M40 129 571 Elbląg: 02:34:51 (176 / 31)
02:34:51
607 Marcin Blicharz M30 125 572 Piaseczno: 02:34:57 (159 / 37)
02:34:57
608 Radek Jagas HTF Cellronman M40 130 573 Ślesin: 02:34:58 (202 / 46)
02:34:58
609 Tomasz Brzuzy LOTOS Running Team M35 152 574 Stężyca: 02:35:00 (125 / 42)
02:35:00
610 Anna Maksymowicz F35 10 36 Elbląg: 02:35:02 (177 / 4)
02:35:02
611 Kamil Nadratowski PROTEA TEAM M30 126 575 Stężyca: 02:35:03 (126 / 23)
02:35:03
612 Michał Ignaciuk M30 127 576 Elbląg: 02:35:04 (178 / 42)
02:35:04
613 Piotr Kościesza Tri NEGU M30 128 577 Elbląg: 02:35:04 (179 / 43)
02:35:04
614 Artur Olesiński Kondycja M35 153 578 Piaseczno: 02:35:04 (161 / 41)
02:35:04
615 Tomasz Ligocki CHOP ZE Żelaza TRI Team M45 56 579 Radków: 02:35:05 (23 / 1)
02:35:05
616 Piotr Kowalewski M30 129 580 Piaseczno: 02:35:11 (163 / 38)
02:35:11
617 Wojciech Sobieraj PEUGEOT POLSKA Peugeot Polska M40 131 581 Elbląg: 02:35:12 (180 / 32)
02:35:12
618 Maciej Chuchla MAVI M45 57 582 Radków: 02:35:12 (24 / 2)
02:35:12
619 Robert Senger LTT Lipusz M30 130 583 Piaseczno: 02:35:14 (164 / 39)
02:35:14
620 Sebastian Kamiński Complexsports Triathlon Team M30 131 584 Stężyca: 02:35:18 (127 / 24)
02:35:18
621 Dariusz Pietryczuk M30 132 585 Stężyca: 02:35:21 (129 / 25)
02:35:21
622 Mikołaj Szczecki CompleXsports Triathlon Team M40 132 586 Elbląg: 02:35:23 (181 / 33)
02:35:23
623 Jacek Surmański Panorama Firm Tri Team Eniro M35 154 587 Piaseczno: 02:35:24 (166 / 43)
02:35:24
624 Konrad Kunicki GVT M30 133 588 Radków: 02:35:25 (25 / 10)
02:35:25
625 Dawid Pauszek BTS Budzyń Diablo#805 M35 155 589 Ślesin: 02:35:32 (204 / 61)
02:35:32
626 Tomasz Czasak M45 58 590 Piaseczno: 02:35:34 (168 / 7)
02:35:34
627 Mariusz Piguła pigula team M40 133 591 Ślesin: 02:35:35 (205 / 47)
02:35:35
628 Wojciech Baluk M40 134 592 Piaseczno: 02:35:40 (169 / 44)
02:35:40
629 Arkadiusz Wypych Tri Aktywny Piotrków M35 156 593 Ślesin: 02:35:44 (208 / 62)
02:35:44
630 Paweł Kukliński M30 134 594 Stężyca: 02:35:45 (131 / 26)
02:35:45
631 Adam Pachla M35 157 595 Piaseczno: 02:35:46 (170 / 45)
02:35:46
632 Krzysztof Zaręba Superleggera M30 135 596 Stężyca: 02:35:52 (133 / 27)
02:35:52
633 Grzegorz Kwiatkowski Klub Wodny "Gdańskie Lwy" M40 135 597 Stężyca: 02:35:54 (134 / 26)
02:35:54
634 Dobrochna Mierzejewska TRINERGY TEAM F30 11 37 Piaseczno: 02:35:56 (171 / 5)
02:35:56
635 Piotr Baryżewski brak brak M35 158 598 Stężyca: 02:35:59 (136 / 44)
02:35:59
636 Wojtek Kraszewski Super Linia M50 26 599 Stężyca: 02:36:01 (137 / 5)
02:36:01
637 Andrzej Bugowski M40 136 600 Piaseczno: 02:36:03 (174 / 45)
02:36:03
638 Tomasz Nadrowski Więcej Funku! / Biegiem na Pomoc M30 136 601 Piaseczno: 02:36:04 (175 / 40)
02:36:04
639 Jan Gorski Kubuś Puchatek M25 55 602 Piaseczno: 02:36:05 (177 / 18)
02:36:05
640 Michał Skwirut M40 137 603 Piaseczno: 02:36:07 (178 / 46)
02:36:07
641 Piotr Rybacki SZWAGIER TEM M35 159 604 Ślesin: 02:36:12 (215 / 64)
02:36:12
642 Piotr Trzeciak M30 137 605 Ślesin: 02:36:12 (214 / 35)
02:36:12
643 Konrad Kosecki M35 160 606 Piaseczno: 02:36:12 (179 / 48)
02:36:12
644 Paweł Sowiński Kuźnia Triathlonu M30 138 607 Piaseczno: 02:36:13 (180 / 42)
02:36:13
645 Adriana Kaźmierczak - Sowa Ruch Kluch F30 12 38 Ślesin: 02:36:16 (216 / 5)
02:36:16
646 Wojciech Maliszewski WARSAW MASTERS TEAM M40 138 608 Piaseczno: 02:36:16 (181 / 47)
02:36:16
647 Zbyszek Rost M30 139 609 Stężyca: 02:36:22 (139 / 28)
02:36:22
648 Maciej Czuczeło Lechia Gdańsk M35 161 610 Stężyca: 02:36:33 (140 / 45)
02:36:33
649 Rafał Burda GEO-PLAN Rafał Burda M25 56 611 Ślesin: 02:36:36 (217 / 20)
02:36:36
650 Aleksandra Obiedzińska KTS IRONMAN F35 11 39 Elbląg: 02:36:36 (184 / 5)
02:36:36
651 Wojciech Panek UKS TRS SUSZ M35 162 612 Elbląg: 02:36:44 (186 / 38)
02:36:44
652 Michał Wiśniewski M30 140 613 Elbląg: 02:36:44 (185 / 44)
02:36:44
653 Radosław Walczak M30 141 614 Stężyca: 02:36:45 (142 / 29)
02:36:45
654 Tomasz Bartosiewicz fit4u Żyrarów fit4u Żyrardów M30 142 615 Piaseczno: 02:36:45 (184 / 43)
02:36:45
655 Wiesław Treder SUPRA M40 139 616 Stężyca: 02:36:53 (143 / 27)
02:36:53
656 Barbara Fildebrandt FTI ACADEMY F30 13 40 Ślesin: 02:36:54 (222 / 6)
02:36:54
657 Robert Rygiel Szpejo Pompka M50 27 617 Stężyca: 02:36:56 (145 / 6)
02:36:56
658 Sławomir Delegacz M50 28 618 Piaseczno: 02:36:56 (185 / 3)
02:36:56
659 Jakub Bujak M40 140 619 Stężyca: 02:36:56 (144 / 28)
02:36:56
660 Łukasz Mayer Chod-Dróg TRI Team www.chod-drog-mtbteam.pl M35 163 620 Radków: 02:36:57 (29 / 7)
02:36:57
661 Karol Majewski Deloitte Adventure Team M35 164 621 Piaseczno: 02:36:59 (186 / 51)
02:36:59
662 Piotr Jedrzejczyk M40 141 622 Piaseczno: 02:37:01 (187 / 48)
02:37:01
663 Bartosz Gotowczyc M18 19 623 Ślesin: 02:37:05 (223 / 8)
02:37:05
664 Marta Konarzewska Tri NEGU F30 14 41 Elbląg: 02:37:10 (188 / 3)
02:37:10
665 Przemek Dopierała CompleXsports Triathlon Team M35 165 624 Stężyca: 02:37:10 (146 / 46)
02:37:10
666 Artur Parol M40 142 625 Piaseczno: 02:37:13 (188 / 49)
02:37:13
667 Piotr Chojnacki Fit Expert Gym Fit Expert Gym M50 29 626 Stężyca: 02:37:17 (148 / 7)
02:37:17
668 Roman Paschke ShipCup M35 166 627 Stężyca: 02:37:20 (149 / 47)
02:37:20
669 Grzegorz Narojek M35 167 628 Piaseczno: 02:37:32 (189 / 52)
02:37:32
670 Rafał Licznerski M40 143 629 Elbląg: 02:37:36 (189 / 35)
02:37:36
671 Szymon Neubauer Kartuzy M25 57 630 Stężyca: 02:37:37 (151 / 15)
02:37:37
672 Tomasz Zając KT Water Knights Zabierzow M35 168 631 Radków: 02:37:44 (33 / 8)
02:37:44
673 Piotr Stadnicki TRICLUB M30 143 632 Piaseczno: 02:37:50 (191 / 44)
02:37:50
674 Kamil Urbanowicz M35 169 633 Piaseczno: 02:38:01 (193 / 53)
02:38:01
675 Łukasz Wilczyński Orlen Running Team M35 170 634 Stężyca: 02:38:02 (155 / 50)
02:38:02
676 Ireneusz Osiecki CompleXsports Triathlon Team M55 12 635 Stężyca: 02:38:03 (156 / 5)
02:38:03
677 Marcin Konarski TRIATHLON NOR NYSA M45 59 636 Radków: 02:38:05 (34 / 4)
02:38:05
678 Marcin Dalecki LABOSPORT Team M35 171 637 Piaseczno: 02:38:06 (195 / 54)
02:38:06
679 Grzegorz Pachowicz Agencja reklamowa The Art of Noise Agencja reklamowa The Art of Noise M30 144 638 Ślesin: 02:38:06 (231 / 38)
02:38:06
680 Piotr Zinkiewicz Struś Pędziwiatr - Fluent M45 60 639 Stężyca: 02:38:11 (158 / 10)
02:38:11
681 Patryk Sienkiewicz Patryk Sienkiewicz M40 144 640 Stężyca: 02:38:15 (159 / 30)
02:38:15
682 Magda Sołtys Ekipa EkstRemalna Renault F30 15 42 Elbląg: 02:38:17 (193 / 5)
02:38:17
683 Robert Jabkowski 1965 M50 30 641 Ślesin: 02:38:18 (233 / 11)
02:38:18
684 Darek Skotnicki M45 61 642 Stężyca: 02:38:20 (160 / 11)
02:38:20
685 Bartłomiej Krzewiński Meibes Team M40 145 643 Ślesin: 02:38:21 (235 / 51)
02:38:21
686 Paweł Białecki TRINERGY TEAM M40 146 644 Piaseczno: 02:38:23 (197 / 51)
02:38:23
687 Jarek Derewecki GR 3miasto M40 147 645 Stężyca: 02:38:24 (161 / 31)
02:38:24
688 Arkadiusz Kiereś WITC M35 172 646 Piaseczno: 02:38:26 (199 / 56)
02:38:26
689 Tomasz Miara M40 148 647 Ślesin: 02:38:26 (237 / 52)
02:38:26
690 Tomasz Pardygał LABOSPORT Team M40 149 648 Piaseczno: 02:38:29 (200 / 52)
02:38:29
691 Jacek Lewandowski TKKF Non Iron M40 150 649 Ślesin: 02:38:30 (238 / 53)
02:38:30
692 Tomek Małolepszy M30 145 650 Ślesin: 02:38:37 (240 / 41)
02:38:37
693 Witold Gluck KB Arturówek Łódź M50 31 651 Ślesin: 02:38:41 (241 / 12)
02:38:41
694 Marek Fordoński LABOSPORT Team M40 151 652 Ślesin: 02:38:44 (242 / 54)
02:38:44
695 Grzegorz Kalinowski GVT M40 152 653 Ślesin: 02:38:45 (243 / 55)
02:38:45
696 Darek Skwierczyński M40 153 654 Piaseczno: 02:38:46 (202 / 53)
02:38:46
697 Rafał Putkowski EL-Aktywni GIT Team M40 154 655 Elbląg: 02:38:47 (197 / 37)
02:38:47
698 Andrzej Cygert www.pomozprzemkowi.pl M45 62 656 Stężyca: 02:38:50 (168 / 13)
02:38:50
699 Tomasz Wawszczyk M40 155 657 Piaseczno: 02:38:51 (203 / 54)
02:38:51
700 Marcin Nowak Kuźnia Triathlonu M40 156 658 Elbląg: 02:38:55 (198 / 38)
02:38:55
701 Patryk Ciepielewski M25 58 659 Elbląg: 02:38:58 (199 / 19)
02:38:58
702 Rafał Kądziela AKB Lidzbark Warmiński DG RSZ M40 157 660 Piaseczno: 02:38:59 (205 / 55)
02:38:59
703 Jakub Błajet M35 173 661 Stężyca: 02:38:59 (170 / 53)
02:38:59
704 Cezary Kozubski Kargowa Team Kargowa TEAM M25 59 662 Ślesin: 02:39:02 (245 / 23)
02:39:02
705 Michał Figel Miki Team M35 174 663 Stężyca: 02:39:04 (172 / 54)
02:39:04
706 Artur Ambrożewicz LABOSPORT Team M35 175 664 Ślesin: 02:39:04 (246 / 69)
02:39:04
707 Michał Bezulski PatentNaPrzygode.pl M45 63 665 Stężyca: 02:39:05 (173 / 14)
02:39:05
708 Jarosław Cylkowski M40 158 666 Elbląg: 02:39:06 (200 / 39)
02:39:06
709 Tomasz Ciepliński TRINERGY TEAM M35 176 667 Piaseczno: 02:39:09 (207 / 59)
02:39:09
710 Łukasz Staszkiewicz Słynni Kenijczycy M35 177 668 Ślesin: 02:39:18 (247 / 70)
02:39:18
711 Aleksandra Urbankiewicz Trimachine F30 16 43 Piaseczno: 02:39:19 (208 / 6)
02:39:19
712 Wojciech Pogorzelski TEAM NOWINKA M35 178 669 Elbląg: 02:39:23 (201 / 41)
02:39:23
713 Dariusz Połaski Trimachine M40 159 670 Ślesin: 02:39:25 (248 / 56)
02:39:25
714 Artur Welke DSZMD M35 179 671 Stężyca: 02:39:26 (175 / 55)
02:39:26
715 Łukasz Karwala AVIONAUT M35 180 672 Radków: 02:39:27 (36 / 9)
02:39:27
716 Maciej Sidorowicz Wood Glass Team M30 146 673 Ślesin: 02:39:28 (250 / 42)
02:39:28
717 Leszek Guzik LABOSPORT Team M50 32 674 Ślesin: 02:39:30 (251 / 13)
02:39:30
718 Filip Sobstel Usługi rowerowe M35 181 675 Piaseczno: 02:39:33 (210 / 60)
02:39:33
719 Przemysław Sieradzan Świętokrzyski Klub Alpinistyczny M35 182 676 Ślesin: 02:39:35 (254 / 72)
02:39:35
720 Natalia Jędrzejczyk TriWawa F30 17 44 Piaseczno: 02:39:36 (211 / 7)
02:39:36
721 Paweł Poręba TRINERGY TEAM M35 183 677 Piaseczno: 02:39:52 (215 / 61)
02:39:52
722 Radosław Juchnowicz Smaruj Na Trening Team M45 64 678 Stężyca: 02:39:54 (176 / 15)
02:39:54
723 Janusz Krzyszycha M50 33 679 Elbląg: 02:39:55 (203 / 11)
02:39:55
724 Emil Okragły M30 147 680 Piaseczno: 02:39:59 (216 / 48)
02:39:59
725 Jacek Strzelecki Aquabażan M35 184 681 Stężyca: 02:39:59 (177 / 56)
02:39:59
726 Kamil Gapiński LABOSPORT Team M30 148 682 Ślesin: 02:40:00 (260 / 43)
02:40:00
727 Kacper Koszal M18 20 683 Ślesin: 02:40:04 (261 / 10)
02:40:04
728 Jarosław Jezusek BIEGAMINA M35 185 684 Stężyca: 02:40:06 (179 / 58)
02:40:06
729 Andrzej Bogdał Fireworkout M30 149 685 Piaseczno: 02:40:07 (217 / 49)
02:40:07
730 Paweł Tybura M40 160 686 Stężyca: 02:40:07 (180 / 34)
02:40:07
731 Tomasz Cząstka Gdynia Sport Team M30 150 687 Stężyca: 02:40:09 (181 / 31)
02:40:09
732 Damian Roszkowski M30 151 688 Stężyca: 02:40:10 (182 / 32)
02:40:10
733 Paweł Olender Trucht Mrągowo M35 186 689 Ślesin: 02:40:10 (262 / 73)
02:40:10
734 Paweł Pomierski M25 60 690 Stężyca: 02:40:12 (183 / 16)
02:40:12
735 Piotr Walasiewicz Super-sport M45 65 691 Stężyca: 02:40:15 (184 / 16)
02:40:15
736 Marcin Szczepański NEVER AGAIN* M35 187 692 Elbląg: 02:40:20 (206 / 42)
02:40:20
737 Krzysztof Kielak Kondycja M40 161 693 Piaseczno: 02:40:22 (219 / 57)
02:40:22
738 Robert Lewandowski M45 66 694 Piaseczno: 02:40:23 (220 / 9)
02:40:23
739 Małgorzata Majewska F30 18 45 Ślesin: 02:40:25 (264 / 7)
02:40:25
740 Artur Kuźnicki TRINERGY TEAM M30 152 695 Radków: 02:40:28 (37 / 12)
02:40:28
741 Irek Stermach M55 13 696 Radków: 02:40:34 (38 / 1)
02:40:34
742 Andrzej Woźniak KB Arturówek Łódź M55 14 697 Ślesin: 02:40:34 (265 / 5)
02:40:34
743 Bartosz Kaminski M35 188 698 Piaseczno: 02:40:38 (221 / 62)
02:40:38
744 Karol Dziemian M40 162 699 Elbląg: 02:40:40 (207 / 40)
02:40:40
745 Marek Wydmuch SGR Srebrna Gora M50 34 700 Radków: 02:40:42 (39 / 1)
02:40:42
746 Katarzyna Wieczorek Iron Triathlon Pleszew F25 8 46 Ślesin: 02:40:43 (266 / 1)
02:40:43
747 Krzysztof Tereszczuk M30 153 701 Ślesin: 02:40:48 (267 / 45)
02:40:48
748 Jakub Balawander Go Kuba Go M40 163 702 Ślesin: 02:40:51 (269 / 60)
02:40:51
749 Krzysztof Kajda TRINERGY TEAM M40 164 703 Piaseczno: 02:40:52 (224 / 59)
02:40:52
750 Maciej Ostaszewski M35 189 704 Ślesin: 02:40:53 (270 / 74)
02:40:53
751 Krzysztof Wilmont M25 61 705 Stężyca: 02:40:54 (188 / 17)
02:40:54
752 Michał Kazała M40 165 706 Ślesin: 02:40:58 (271 / 61)
02:40:58
753 Ireneusz Leks M50 35 707 Ślesin: 02:40:59 (274 / 15)
02:40:59
754 Sebastian Kołodziej M35 190 708 Piaseczno: 02:41:03 (225 / 63)
02:41:03
755 Mateusz Włoch GT RAT M30 154 709 Radków: 02:41:05 (40 / 13)
02:41:05
756 Michał Gorkowski Tazar Chodzież M25 62 710 Ślesin: 02:41:05 (277 / 24)
02:41:05
757 Agata Walczak KB ARturówek F40 5 47 Ślesin: 02:41:06 (278 / 2)
02:41:06
758 Adam Zielecki M18 21 711 Stężyca: 02:41:06 (189 / 5)
02:41:06
759 Grzegorz Borkowski M35 191 712 Stężyca: 02:41:12 (191 / 59)
02:41:12
760 Krzysztof Sprzączkowski Triathlon Trojmiasto M45 67 713 Stężyca: 02:41:17 (193 / 18)
02:41:17
761 Łukasz Weyna M30 155 714 Elbląg: 02:41:18 (209 / 48)
02:41:18
762 Bartosz Mierzejewski M25 63 715 Elbląg: 02:41:28 (210 / 20)
02:41:28
763 Agnieszka Chudek Luft Tri Team F18 4 48 Piaseczno: 02:41:31 (227 / 2)
02:41:31
764 Rafał Nowakowski Sportografia.pl M40 166 716 Piaseczno: 02:41:35 (228 / 60)
02:41:35
765 Daniel Korczyński M35 192 717 Piaseczno: 02:41:37 (229 / 65)
02:41:37
766 Tomasz Kacymirow AT Team M55 15 718 Piaseczno: 02:41:38 (230 / 1)
02:41:38
767 Agnieszka Kubik BCT Team / TriLadies F30 19 49 Stężyca: 02:41:40 (196 / 6)
02:41:40
768 Radosław Michałowski Radzio Team M40 167 719 Elbląg: 02:41:41 (211 / 41)
02:41:41
769 Igors Berkovics WITC M30 156 720 Piaseczno: 02:41:48 (231 / 50)
02:41:48
770 Tomasz Kobus K.S Garda Bytów ODLEWNIA METALI KADALT; M35 193 721 Stężyca: 02:41:49 (197 / 60)
02:41:49
771 Sławomir Jurkowski M40 168 722 Piaseczno: 02:41:53 (233 / 61)
02:41:53
772 Łukasz Kościuczuk Biegiemnapomoc.pl M35 194 723 Piaseczno: 02:41:54 (234 / 67)
02:41:54
773 Maciej Antkowiak Konin PRO M30 157 724 Ślesin: 02:41:55 (279 / 46)
02:41:55
774 Damian Kula AT Team M35 195 725 Piaseczno: 02:41:56 (235 / 68)
02:41:56
775 Mateusz Kisielewski Biegający Tczew M25 64 726 Stężyca: 02:42:00 (199 / 19)
02:42:00
776 Michał Andrzejewski BAT M35 196 727 Radków: 02:42:01 (43 / 10)
02:42:01
777 Tomasz Kaczmarek Deszczowa Team M35 197 728 Ślesin: 02:42:05 (280 / 75)
02:42:05
778 Aleksander Chudy TRIPassion Team M35 198 729 Elbląg: 02:42:07 (213 / 44)
02:42:07
779 Łukasz Gałąska PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 199 730 Stężyca: 02:42:11 (200 / 61)
02:42:11
780 Aleksandra Andryszak F18 5 50 Ślesin: 02:42:17 (281 / 1)
02:42:17
781 Jarosław Zalewski Elaktywni GIT Team Elbląg M30 158 731 Elbląg: 02:42:20 (216 / 50)
02:42:20
782 Maks Mazurkiewicz KB&CF / KS Bero M25 65 732 Stężyca: 02:42:28 (201 / 20)
02:42:28
783 Robert Makowski M40 169 733 Piaseczno: 02:42:30 (238 / 62)
02:42:30
784 Izabela Pudlak UKS TRS SUSZ F35 12 51 Elbląg: 02:42:31 (217 / 6)
02:42:31
785 Cezary Bonik Triclub M40 170 734 Piaseczno: 02:42:37 (239 / 63)
02:42:37
786 Paweł Buczko BBL Pasłęk CLAAS M40 171 735 Elbląg: 02:42:38 (218 / 42)
02:42:38
787 Ryszard Maczyński M40 172 736 Stężyca: 02:42:39 (202 / 39)
02:42:39
788 Marcin Safranow motosyberia M35 200 737 Stężyca: 02:42:49 (204 / 63)
02:42:49
789 Tomasz Kozak AT Team M40 173 738 Stężyca: 02:42:52 (205 / 40)
02:42:52
790 Wojtek Sopniewski M40 174 739 Piaseczno: 02:42:52 (241 / 65)
02:42:52
791 Agnieszka Kwiatkowska F40 6 52 Elbląg: 02:42:54 (220 / 3)
02:42:54
792 Tadeusz Supernak M40 175 740 Ślesin: 02:43:03 (286 / 64)
02:43:03
793 Adam Greczyło GO TRI KKS / Akademia Triathlonu Team M40 176 741 Ślesin: 02:43:07 (287 / 65)
02:43:07
794 Kamil Radomski Pozytywnie Aktywni M30 159 742 Radków: 02:43:08 (48 / 15)
02:43:08
795 Marek Pogorzelski Bractwo Biegowe BGK M50 36 743 Piaseczno: 02:43:13 (243 / 6)
02:43:13
796 Łukasz Ceyrowski Gdynia Sport Team M25 66 744 Stężyca: 02:43:14 (206 / 21)
02:43:14
797 Paweł Dąbrowski HTF Ludwik Sikorski M35 201 745 Piaseczno: 02:43:17 (245 / 69)
02:43:17
798 Marek Kearney o'cearnaigh M35 202 746 Stężyca: 02:43:17 (207 / 64)
02:43:17
799 Dominik Markowski M40 177 747 Piaseczno: 02:43:19 (246 / 67)
02:43:19
800 Bartosz Rutkowski BSNT! M18 22 748 Stężyca: 02:43:20 (208 / 6)
02:43:20
801 Mariusz Józef Błachowiak Maraton Leszno M50 37 749 Ślesin: 02:43:23 (289 / 16)
02:43:23
802 Przemysław Zieliński Tata Małgosi i Piotrusia M40 178 750 Stężyca: 02:43:24 (209 / 41)
02:43:24
803 Rafał Garbat Asseco Active Team M35 203 751 Piaseczno: 02:43:25 (247 / 70)
02:43:25
804 Michał Michalak Dziki Koszalin M30 160 752 Stężyca: 02:43:34 (210 / 34)
02:43:34
805 Arkadiusz Ładno PEUGEOT Polska M35 204 753 Elbląg: 02:43:38 (225 / 45)
02:43:38
806 Zbigniew Ligenza M35 205 754 Stężyca: 02:43:46 (211 / 65)
02:43:46
807 Michał Dutkiewicz M30 161 755 Ślesin: 02:43:47 (290 / 48)
02:43:47
808 Paweł Zych Allianz Triathlon Team M40 179 756 Piaseczno: 02:43:48 (249 / 69)
02:43:48
809 Joanna Narolewska F35 13 53 Ślesin: 02:43:52 (291 / 5)
02:43:52
810 Maciej Brener M30 162 757 Piaseczno: 02:43:53 (250 / 52)
02:43:53
811 Ryszard Sikora KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M35 206 758 Elbląg: 02:43:57 (226 / 46)
02:43:57
812 Marcin Woźniak M30 163 759 Piaseczno: 02:43:59 (251 / 53)
02:43:59
813 Mateusz Labudda M25 67 760 Stężyca: 02:44:01 (213 / 22)
02:44:01
814 Przemysław Kawczyński TRI4fun Team Piaseczno M35 207 761 Piaseczno: 02:44:12 (252 / 71)
02:44:12
815 Bartosz Kucharski Smaruj Na Trening Team / Triathlon Trójmiasto M45 68 762 Stężyca: 02:44:12 (215 / 19)
02:44:12
816 Kamil Stróżny M25 68 763 Stężyca: 02:44:13 (216 / 23)
02:44:13
817 Artur Hankiewicz BE3 CITYZEN_ POZNAŃ direct floor M35 208 764 Radków: 02:44:14 (50 / 13)
02:44:14
818 Mateusz Pawlin Od zera do Ironman'a M25 69 765 Piaseczno: 02:44:16 (253 / 21)
02:44:16
819 Piotr Andrzejewski Marynarka Wojenna Świnoujście M55 16 766 Stężyca: 02:44:18 (217 / 7)
02:44:18
820 Zbigniew Bednarek M30 164 767 Elbląg: 02:44:20 (227 / 53)
02:44:20
821 Sylwester Pięta M25 70 768 Stężyca: 02:44:20 (218 / 24)
02:44:20
822 Dariusz Zieliński M45 69 769 Ślesin: 02:44:20 (294 / 29)
02:44:20
823 Marcin Rosati Mocarni Team M40 180 770 Piaseczno: 02:44:20 (256 / 70)
02:44:20
824 Marek Kamiński Hubert Król Team M25 71 771 Elbląg: 02:44:24 (228 / 21)
02:44:24
825 Krzysztof Bogucki Kuźnia Triathlonu M45 70 772 Piaseczno: 02:44:27 (257 / 12)
02:44:27
826 Adam Kaczorowski M35 209 773 Piaseczno: 02:44:30 (259 / 73)
02:44:30
827 Krzysztof Jabłoński M40 181 774 Elbląg: 02:44:31 (230 / 44)
02:44:31
828 Adam Pilszek M35 210 775 Radków: 02:44:31 (52 / 14)
02:44:31
829 Mikolaj Konieczny BBS M40 182 776 Stężyca: 02:44:37 (219 / 43)
02:44:37
830 Michał Choda TRINERGY TEAM M25 72 777 Piaseczno: 02:44:37 (261 / 23)
02:44:37
831 Radosław Siłkowski Heiztechnik M40 183 778 Stężyca: 02:44:39 (220 / 44)
02:44:39
832 Roman Zarin Winter Meerkat M25 73 779 Elbląg: 02:44:43 (232 / 22)
02:44:43
833 Maria Hajnos-Małecka SlowMotion Olimpfitness.pl F30 20 54 Radków: 02:44:45 (53 / 2)
02:44:45
834 Bartosz Majda Kuźnia Triathlonu M30 165 780 Ślesin: 02:44:46 (295 / 49)
02:44:46
835 Karol Maroszek Basiateam M30 166 781 Ślesin: 02:44:50 (297 / 50)
02:44:50
836 Marcin Wasilewski M35 211 782 Piaseczno: 02:44:53 (264 / 75)
02:44:53
837 Grzegorz Otłowski M30 167 783 Elbląg: 02:44:59 (234 / 55)
02:44:59
838 Michał Zakrzewski Fireworkoutteam M30 168 784 Piaseczno: 02:44:59 (266 / 55)
02:44:59
839 Piotr Czublun TRINERGY TEAM M40 184 785 Piaseczno: 02:45:05 (267 / 73)
02:45:05
840 Michał Egierski M40 185 786 Piaseczno: 02:45:07 (268 / 74)
02:45:07
841 Wojciech Plewiński M35 212 787 Piaseczno: 02:45:08 (269 / 76)
02:45:08
842 Robert Wojciechowski FLSmidth MAAG Gear sp. z o. o. M40 186 788 Elbląg: 02:45:09 (235 / 45)
02:45:09
843 Mikołaj Szcześniak RANKOR M35 213 789 Ślesin: 02:45:13 (301 / 78)
02:45:13
844 Łukasz Tarasek M35 214 790 Piaseczno: 02:45:17 (270 / 77)
02:45:17
845 Inga Wieteska TRICLUB F25 9 55 Piaseczno: 02:45:19 (271 / 3)
02:45:19
846 Tomasz Łapiński M40 187 791 Stężyca: 02:45:21 (221 / 45)
02:45:21
847 Michał Kieres Leśne Run Team Leśne Run Team M30 169 792 Elbląg: 02:45:22 (236 / 56)
02:45:22
848 Wojciech Jabłonowski M40 188 793 Elbląg: 02:45:26 (237 / 46)
02:45:26
849 Tomasz Kłos Sieradzbiega.pl M30 170 794 Ślesin: 02:45:28 (302 / 51)
02:45:28
850 Marek Adamczewski Kuźnia Triathlonu M45 71 795 Piaseczno: 02:45:29 (273 / 14)
02:45:29
851 Monika Polkowska Fabryka Triathlonu F35 14 56 Elbląg: 02:45:29 (238 / 7)
02:45:29
852 Sebastian Stawicki Herbalife Triathlon Team M40 189 796 Radków: 02:45:31 (55 / 9)
02:45:31
853 Alicja Kaucka BAT F25 10 57 Radków: 02:45:32 (56 / 1)
02:45:32
854 Mateusz Pękala M25 74 797 Elbląg: 02:45:38 (239 / 23)
02:45:38
855 Maciej Przybylski M40 190 798 Stężyca: 02:45:42 (223 / 46)
02:45:42
856 Przemysław Stęplewski M45 72 799 Stężyca: 02:45:42 (224 / 20)
02:45:42
857 Przemyslaw Pigula WUEF Club M35 215 800 Ślesin: 02:45:44 (304 / 79)
02:45:44
858 Karol Wawrzyniak Tri Gałgan Team M25 75 801 Elbląg: 02:45:45 (240 / 24)
02:45:45
859 Tomasz Pogorzelski M25 76 802 Elbląg: 02:45:48 (241 / 25)
02:45:48
860 Sebastian Rudyk Sebastian Rudyk Active Team TAURON Ebicom M40 191 803 Ślesin: 02:45:49 (305 / 67)
02:45:49
861 Jarosław Dębski M35 216 804 Elbląg: 02:45:51 (242 / 48)
02:45:51
862 Piotr Pytlak M45 73 805 Ślesin: 02:45:53 (306 / 30)
02:45:53
863 Przemysław Kurczewski M40 192 806 Stężyca: 02:45:58 (225 / 47)
02:45:58
864 Rafał Grzelak LIDERMEDIA.PL LIDERMEDIA.PL M40 193 807 Ślesin: 02:46:02 (307 / 68)
02:46:02
865 Mariusz Leśniewicz M40 194 808 Ślesin: 02:46:07 (309 / 69)
02:46:07
866 Wojciech Rybicki M40 195 809 Ślesin: 02:46:08 (310 / 70)
02:46:08
867 Artur Bak TriRun BMW Navi Garage M40 196 810 Piaseczno: 02:46:08 (276 / 75)
02:46:08
868 Tomasz Broekere MyCenter Multimedia AGD RTV M25 77 811 Radków: 02:46:09 (57 / 7)
02:46:09
869 Lukasz Gorczyca AT Team M30 171 812 Radków: 02:46:15 (58 / 16)
02:46:15
870 Marek Strześniewski AT/IMPACT Team M55 17 813 Ślesin: 02:46:18 (312 / 6)
02:46:18
871 Piotr Gumiński AT Team M30 172 814 Ślesin: 02:46:20 (313 / 53)
02:46:20
872 Marek Hubko HM-Soft HM-Soft Marek Hubko M40 197 815 Radków: 02:46:24 (59 / 10)
02:46:24
873 Janusz Duk M50 38 816 Ślesin: 02:46:28 (314 / 18)
02:46:28
874 Paweł Grabarski Enterair Runnersclub M30 173 817 Piaseczno: 02:46:34 (278 / 56)
02:46:34
875 Tomasz Zyśko M45 74 818 Piaseczno: 02:46:45 (280 / 15)
02:46:45
876 Marcin Tuczko WARSAW MASTERS TEAM M30 174 819 Piaseczno: 02:46:53 (282 / 58)
02:46:53
877 Bartosz Zgorzelski Słynni Kenijczycy M35 217 820 Ślesin: 02:46:55 (318 / 83)
02:46:55
878 Paweł Zdanio M30 175 821 Piaseczno: 02:46:56 (283 / 59)
02:46:56
879 Andrzej Kaźmierczak wójtowicz tri team M35 218 822 Ślesin: 02:46:56 (319 / 84)
02:46:56
880 Wojciech Bylicki M25 78 823 Elbląg: 02:47:01 (245 / 26)
02:47:01
881 Dariusz Mazurkiewicz Dariusz Mazurkiewicz Dariusz Mazurkiewicz M35 219 824 Ślesin: 02:47:10 (320 / 85)
02:47:10
882 Michał Marciniuk Kancelaria KFMM M30 176 825 Stężyca: 02:47:14 (231 / 35)
02:47:14
883 Iwona Kozan PAPUNIS TEAM GDYNIA F35 15 58 Elbląg: 02:47:15 (247 / 8)
02:47:15
884 Jarek Gogolkiewicz Leniwce M35 220 826 Ślesin: 02:47:16 (321 / 86)
02:47:16
885 Bartosz Żywicki Dziki Koszalin M30 177 827 Stężyca: 02:47:18 (232 / 36)
02:47:18
886 Adrian Klarecki AstMa Team/ WiRan M35 221 828 Stężyca: 02:47:20 (233 / 68)
02:47:20
887 Michał Chudyba Sanatorium Leśnik Sopot furbo.pl M35 222 829 Elbląg: 02:47:20 (248 / 49)
02:47:20
888 Piotr Zadrożny TRI4fun Team Piaseczno M45 75 830 Piaseczno: 02:47:20 (288 / 17)
02:47:20
889 Krzysztof Bysiek M30 178 831 Piaseczno: 02:47:23 (289 / 60)
02:47:23
890 Karolina Błażejewska-Golińska TRISPACE F30 21 59 Elbląg: 02:47:24 (250 / 7)
02:47:24
891 Rafał Dyro M35 223 832 Stężyca: 02:47:25 (235 / 69)
02:47:25
892 Przemysław Dalecki Gdynia Sport Team M40 198 833 Stężyca: 02:47:25 (234 / 49)
02:47:25
893 Tomasz Maślanka TRIForce Słupsk Gratis TEAM M35 224 834 Ślesin: 02:47:27 (323 / 87)
02:47:27
894 Marek Bąk M40 199 835 Radków: 02:47:28 (60 / 11)
02:47:28
895 Marcin Kocoń Iron Friends M35 225 836 Radków: 02:47:34 (62 / 16)
02:47:34
896 Jan Dołęga-Kozierowski BERM Sponsor yourself M25 79 837 Piaseczno: 02:47:38 (291 / 24)
02:47:38
897 Anna Lindholm WITC F40 7 60 Piaseczno: 02:47:47 (293 / 2)
02:47:47
898 Daniel Dzieliński Akademia Marynarki Wojennej M25 80 838 Elbląg: 02:47:49 (252 / 27)
02:47:49
899 Maciej Kościelak Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 226 839 Ślesin: 02:47:50 (326 / 88)
02:47:50
900 Marcin Wintoch M40 200 840 Stężyca: 02:47:50 (238 / 50)
02:47:50
901 Jerzy Maliszewski Retro Rowery Duda Team M50 39 841 Piaseczno: 02:47:52 (294 / 9)
02:47:52
902 Jarosław Żak KAJOJ i JAJEK TEAM M30 179 842 Ślesin: 02:48:01 (327 / 55)
02:48:01
903 Maciej Kita M30 180 843 Ślesin: 02:48:09 (328 / 56)
02:48:09
904 Aleksandra Suwara Gdynia Sport Team F30 22 61 Stężyca: 02:48:12 (239 / 7)
02:48:12
905 Włodzimierz Sroka SROKAS TEAM M40 201 844 Ślesin: 02:48:12 (329 / 71)
02:48:12
906 Jakub Michalski M40 202 845 Stężyca: 02:48:20 (240 / 51)
02:48:20
907 Maciej Litniewski Atos Racing Team M30 181 846 Piaseczno: 02:48:21 (296 / 61)
02:48:21
908 Marek Gołdyn TKKF Koszalin TKKF Koszalin M30 182 847 Stężyca: 02:48:23 (241 / 37)
02:48:23
909 Beata Jarmołowicz CompleXsports / Triladies F45 2 62 Stężyca: 02:48:27 (242 / 1)
02:48:27
910 Wojciech Sieńczyk Wojciech Sienczyk Wojciech Sienczyk M40 203 848 Piaseczno: 02:48:29 (297 / 77)
02:48:29
911 Paweł Smoczkiewicz M45 76 849 Piaseczno: 02:48:29 (298 / 19)
02:48:29
912 Marcin Tutaj KT Water Knights Zabierzow M40 204 850 Ślesin: 02:48:32 (330 / 72)
02:48:32
913 Kamil Adam Hirsz CelIronMan.pl M40 205 851 Ślesin: 02:48:33 (331 / 73)
02:48:33
914 Ewa Matlak F30 23 63 Piaseczno: 02:48:34 (300 / 9)
02:48:34
915 Damian Wójcik Runnerswalde Darłowo M45 77 852 Elbląg: 02:48:36 (254 / 24)
02:48:36
916 Nina Pietruszka F18 6 64 Ślesin: 02:48:45 (333 / 2)
02:48:45
917 Małgorzata Nowacka TKKF Non Iron / Unilogo Unilogo F40 8 65 Stężyca: 02:48:46 (245 / 2)
02:48:46
918 Mieczysław Drawc Aktywuj się w Triathlonie M50 40 853 Stężyca: 02:48:46 (247 / 14)
02:48:46
919 Piotr Witalis M30 183 854 Ślesin: 02:48:47 (334 / 57)
02:48:47
920 Michał Niski Complexsports Triathlon Team M40 206 855 Stężyca: 02:48:51 (248 / 52)
02:48:51
921 Grzegorz Strzała OLSHCOACHING REFIT SP Z.OO M35 227 856 Radków: 02:48:51 (68 / 18)
02:48:51
922 Przemysław Koch Szwagier Team M35 228 857 Ślesin: 02:48:55 (335 / 89)
02:48:55
923 Tomasz Honbrechts M40 207 858 Radków: 02:48:59 (69 / 14)
02:48:59
924 Janusz Latos Komunal Partner M50 41 859 Ślesin: 02:49:00 (336 / 20)
02:49:00
925 Marcin Karolak Kuźnia Triathlonu M45 78 860 Piaseczno: 02:49:05 (302 / 22)
02:49:05
926 Piotr Wysocki M35 229 861 Radków: 02:49:20 (70 / 19)
02:49:20
927 Robert Cincio TKKF TRIATHLON KOSZALIN M35 230 862 Stężyca: 02:49:22 (250 / 71)
02:49:22
928 Piotr Kluska Wirtualna Polska Triathlon Team Grupa Wirtualna Polska M40 208 863 Piaseczno: 02:49:25 (303 / 78)
02:49:25
929 Krzysztof Śmieciński Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M40 209 864 Elbląg: 02:49:25 (256 / 48)
02:49:25
930 Krzysztof Bogucki Atos Bull Racing Team M40 210 865 Piaseczno: 02:49:28 (304 / 79)
02:49:28
931 Przemysław Samin M40 211 866 Piaseczno: 02:49:28 (305 / 80)
02:49:28
932 Emilia Graban F25 11 66 Stężyca: 02:49:30 (251 / 1)
02:49:30
933 Grzegorz Burdyn SmartHomeSystem www.shsystem.pl M30 184 867 Stężyca: 02:49:31 (252 / 39)
02:49:31
934 Marcin Ługowski M35 231 868 Stężyca: 02:49:34 (253 / 72)
02:49:34
935 Maciej Szulc Elaktywni M40 212 869 Elbląg: 02:49:36 (257 / 49)
02:49:36
936 Tomasz Gleb Elaktywni MKS Truso Elbląg M45 79 870 Elbląg: 02:49:37 (259 / 25)
02:49:37
937 Piotr Dzieciątkowski meritumobuwie.pl M45 80 871 Stężyca: 02:49:37 (254 / 24)
02:49:37
938 Paweł Dunaj MLKS RADKÓW M30 185 872 Radków: 02:49:39 (73 / 20)
02:49:39
939 Marcin Kowalski KS KROTOSZ KROTOSZYN M30 186 873 Radków: 02:49:39 (74 / 19)
02:49:39
940 Dariusz Bartkowiak KS MARATON OSTRÓW WLKP. NAVIGARE M50 42 874 Ślesin: 02:49:41 (338 / 21)
02:49:41
941 Andrzej Małkowski Kuźnia Triathlonu M35 232 875 Piaseczno: 02:49:51 (307 / 79)
02:49:51
942 Sławomir Kępiński M45 81 876 Elbląg: 02:49:55 (260 / 26)
02:49:55
943 Mariusz Soczewka Triathlon Siedlce Club M40 213 877 Piaseczno: 02:49:55 (308 / 81)
02:49:55
944 Małgorzata Michalik F30 24 67 Elbląg: 02:49:59 (261 / 8)
02:49:59
945 Przemysław Grabowski M35 233 878 Piaseczno: 02:50:02 (309 / 80)
02:50:02
946 Kamila Ozimińska F25 12 68 Stężyca: 02:50:03 (255 / 2)
02:50:03
947 Szymon Kowalski Zagaja Bałuty M35 234 879 Ślesin: 02:50:08 (340 / 90)
02:50:08
948 Dariusz Łanek Fit Expert Gym M55 18 880 Stężyca: 02:50:18 (256 / 8)
02:50:18
949 Katarzyna Baraniak Tridea Team F40 9 69 Stężyca: 02:50:20 (257 / 3)
02:50:20
950 Tomasz Nowiński bratwurstespresso M30 187 881 Piaseczno: 02:50:23 (311 / 63)
02:50:23
951 Marianna Cichocka F45 3 70 Elbląg: 02:50:33 (263 / 1)
02:50:33
952 Jakub Folga Atos Racing Team M35 235 882 Piaseczno: 02:50:40 (313 / 81)
02:50:40
953 Adam Górski M30 188 883 Piaseczno: 02:50:42 (314 / 64)
02:50:42
954 Piotr Smuszkiewicz M35 236 884 Ślesin: 02:50:43 (343 / 92)
02:50:43
955 Krzysztof Bazylczyk Elaktywni GIT Team Elbląg M35 237 885 Elbląg: 02:50:45 (264 / 51)
02:50:45
956 Tomasz Stemporzecki M40 214 886 Elbląg: 02:50:51 (265 / 50)
02:50:51
957 Jaroslaw Wikalinski M45 82 887 Elbląg: 02:50:54 (266 / 27)
02:50:54
958 Michał Okoń Kuropatwy Run Team M35 238 888 Radków: 02:50:58 (80 / 22)
02:50:58
959 Grzegorz Lemieszek ŁÓDŹ RUNNING TEAM ŁÓDŹ RUNNING TEAM M55 19 889 Ślesin: 02:51:02 (344 / 8)
02:51:02
960 Krystian Walczak Biegające Walczaki biegajacewalczaki.blogspot.com M30 189 890 Ślesin: 02:51:06 (345 / 59)
02:51:06
961 Michał Werle M25 81 891 Elbląg: 02:51:10 (267 / 28)
02:51:10
962 Tomasz Łopaciński M35 239 892 Stężyca: 02:51:16 (261 / 73)
02:51:16
963 Jakub Piękoś M18 23 893 Ślesin: 02:51:20 (346 / 11)
02:51:20
964 Michał Dymek M30 190 894 Radków: 02:51:27 (85 / 23)
02:51:27
965 Rafał Futoma OSP Radków M35 240 895 Radków: 02:51:29 (86 / 24)
02:51:29
966 Tomasz Klejszmit Kleyton Kleyton M35 241 896 Piaseczno: 02:51:30 (315 / 82)
02:51:30
967 Tomasz Bestecki Endomondo Bartoszyce M25 82 897 Elbląg: 02:51:30 (270 / 29)
02:51:30
968 Jarosław Ladorucki Motiv Home Team M45 83 898 Elbląg: 02:51:33 (271 / 29)
02:51:33
969 Grzegorz Piersa M30 191 899 Piaseczno: 02:51:34 (316 / 65)
02:51:34
970 Piotr Walkowiak M25 83 900 Ślesin: 02:51:34 (348 / 27)
02:51:34
971 Piotr Przybylski LSKK Bełchatów medyk1.pl M35 242 901 Radków: 02:51:36 (87 / 25)
02:51:36
972 Andrzej Kowal Water Knights Triathlon Zabierzów M35 243 902 Radków: 02:51:40 (88 / 26)
02:51:40
973 Robert Plesko M35 244 903 Ślesin: 02:51:40 (349 / 93)
02:51:40
974 Agnieszka Fijołek-Warszewska Kuźnia Triathlonu F40 10 71 Piaseczno: 02:51:49 (318 / 3)
02:51:49
975 Jacek Szostek M40 215 904 Radków: 02:51:57 (89 / 15)
02:51:57
976 Kamil Sołodowczuk M35 245 905 Stężyca: 02:52:05 (264 / 74)
02:52:05
977 Paweł Maliński Asseco Active Team M35 246 906 Piaseczno: 02:52:05 (319 / 83)
02:52:05
978 Witold Dzitkowski Trenertriathlonu.pl M30 192 907 Radków: 02:52:06 (90 / 24)
02:52:06
979 Maciej Antas KMP Konin M40 216 908 Ślesin: 02:52:07 (353 / 76)
02:52:07
980 Beate Stermach F25 13 72 Radków: 02:52:09 (91 / 2)
02:52:09
981 Sławomir Marczak Sport-Profit Cannondale M40 217 909 Ślesin: 02:52:14 (354 / 77)
02:52:14
982 Michał Kamiński M25 84 910 Ślesin: 02:52:17 (355 / 28)
02:52:17
983 Alan Parsons WITC M35 247 911 Piaseczno: 02:52:17 (320 / 84)
02:52:17
984 Marcin Bugzel Chod-Dróg TRI Team M35 248 912 Radków: 02:52:25 (92 / 27)
02:52:25
985 Krzysztof Adamczak M55 20 913 Stężyca: 02:52:25 (265 / 10)
02:52:25
986 Bartosz Burmistrzak GRODZISKI KLUB BIEGACZA M35 249 914 Stężyca: 02:52:30 (266 / 75)
02:52:30
987 Piotr Biernat AMATOR M40 218 915 Radków: 02:52:38 (93 / 16)
02:52:38
988 Iza Pastuszynska WITC F30 25 73 Elbląg: 02:52:42 (274 / 9)
02:52:42
989 Milena Ojrzyńska F18 7 74 Ślesin: 02:52:45 (356 / 3)
02:52:45
990 Tomasz Chodkiewicz PEUGEOT PEUGEOT M40 219 916 Elbląg: 02:52:47 (275 / 53)
02:52:47
991 Krzysztof Kuc M35 250 917 Stężyca: 02:52:50 (268 / 76)
02:52:50
992 Anna Uusisaari F35 16 75 Stężyca: 02:52:52 (269 / 4)
02:52:52
993 Miłosz Lenart Runners team Kętrzyn M50 43 918 Elbląg: 02:52:52 (276 / 14)
02:52:52
994 Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk F35 17 76 Stężyca: 02:52:58 (270 / 5)
02:52:58
995 Wojciech Trybuszkiewicz Generali Running Club M40 220 919 Piaseczno: 02:53:01 (324 / 83)
02:53:01
996 Witek Reszka IronTeam3City M40 221 920 Stężyca: 02:53:02 (271 / 53)
02:53:02
997 Sławomir Olszewski Giant Polska M30 193 921 Ślesin: 02:53:03 (357 / 60)
02:53:03
998 Maciej Łata M30 194 922 Piaseczno: 02:53:04 (326 / 66)
02:53:04
999 Krzysztof Stasiak Sport-Evo Hellmann Running Team M40 222 923 Stężyca: 02:53:09 (272 / 54)
02:53:09
1000 Paulina Chmiel "SALUS" F30 26 77 Ślesin: 02:53:09 (358 / 9)
02:53:09
1001 Robert Swierczynski Outletka.com M35 251 924 Elbląg: 02:53:15 (278 / 52)
02:53:15
1002 Krzysztof Filipek AT Team M25 85 925 Elbląg: 02:53:18 (279 / 30)
02:53:18
1003 Jarosław Baj TRIATHLO MIETKÓW TEAM CROSSANT.PL M30 195 926 Radków: 02:53:20 (98 / 26)
02:53:20
1004 Waldemar Ciskowski M60 4 927 Elbląg: 02:53:25 (280 / 2)
02:53:25
1005 Ryszard Maksyś M60 5 928 Stężyca: 02:53:25 (274 / 2)
02:53:25
1006 Rafał Wróblewski M40 223 929 Ślesin: 02:53:27 (359 / 78)
02:53:27
1007 Maciej Pracoń M40 224 930 Elbląg: 02:53:34 (283 / 54)
02:53:34
1008 Krzysztof Pawlak M35 252 931 Stężyca: 02:53:39 (275 / 77)
02:53:39
1009 Paweł Majewski M40 225 932 Elbląg: 02:53:40 (284 / 55)
02:53:40
1010 Dariusz Łukowski OSIR Strzelce Opolskie M50 44 933 Radków: 02:53:40 (100 / 3)
02:53:40
1011 Maciej Narożnik M30 196 934 Ślesin: 02:53:40 (361 / 61)
02:53:40
1012 Tomek Pokrzywnicki M35 253 935 Piaseczno: 02:53:43 (330 / 86)
02:53:43
1013 Łukasz Porębski Proshare Cycling Team M30 197 936 Radków: 02:53:50 (101 / 27)
02:53:50
1014 Szymon Kaczmarczyk M30 198 937 Piaseczno: 02:53:55 (331 / 67)
02:53:55
1015 Zbigniew Samojlik TRINERGY TEAM Kondycja / SONAR M45 84 938 Piaseczno: 02:54:01 (332 / 24)
02:54:01
1016 Dawid Walędziak M35 254 939 Ślesin: 02:54:03 (362 / 96)
02:54:03
1017 Maciej Bocheński endoholics www.endoholics.pl M35 255 940 Radków: 02:54:07 (102 / 30)
02:54:07
1018 Jan Zieliński Żoliborz Biega M30 199 941 Piaseczno: 02:54:08 (333 / 68)
02:54:08
1019 Maciej Kaczmarek Mayday Team M40 226 942 Radków: 02:54:08 (103 / 17)
02:54:08
1020 Michał Dzieciuchowicz Mokre trampki M30 200 943 Stężyca: 02:54:10 (276 / 42)
02:54:10
1021 Marcin Wojtanowicz M40 227 944 Ślesin: 02:54:12 (364 / 80)
02:54:12
1022 Paweł Pachulski M50 45 945 Ślesin: 02:54:13 (365 / 22)
02:54:13
1023 Piotr Merchelski BEZ CIŚNIEŃ M30 201 946 Piaseczno: 02:54:18 (335 / 70)
02:54:18
1024 Aleksander Kreft M30 202 947 Stężyca: 02:54:18 (277 / 43)
02:54:18
1025 Katarzyna Pokrywka F35 18 78 Stężyca: 02:54:26 (278 / 6)
02:54:26
1026 Anna Olejnik STREFASPORTU.PL F25 14 79 Ślesin: 02:54:28 (367 / 2)
02:54:28
1027 Tomasz Leśniak M40 228 948 Piaseczno: 02:54:30 (336 / 85)
02:54:30
1028 Leszek Zalewski M25 86 949 Stężyca: 02:54:30 (279 / 26)
02:54:30
1029 Andrzej Chojnowski M45 85 950 Elbląg: 02:54:46 (286 / 30)
02:54:46
1030 Dominik Kupisz M35 256 951 Ślesin: 02:54:47 (370 / 97)
02:54:47
1031 Tomasz Czarnecki M35 257 952 Piaseczno: 02:54:47 (338 / 88)
02:54:47
1032 Grzegorz Faran GTSulmin M40 229 953 Stężyca: 02:54:48 (281 / 56)
02:54:48
1033 Miłosz Lichacz M30 203 954 Radków: 02:54:56 (107 / 28)
02:54:56
1034 Patryk Glesman AT Team M30 204 955 Ślesin: 02:55:03 (373 / 62)
02:55:03
1035 Krzysztof Podolski RKLEGAL Team M30 205 956 Piaseczno: 02:55:07 (339 / 71)
02:55:07
1036 Artur Jadwiszczak LSKK Bełchatów M40 230 957 Radków: 02:55:08 (108 / 19)
02:55:08
1037 Bartosz Radzio Aktywni Grójec M40 231 958 Piaseczno: 02:55:09 (340 / 86)
02:55:09
1038 Piotr Szczyglowski Kuźnia Triathlonu ABUS Polska M35 258 959 Piaseczno: 02:55:10 (341 / 89)
02:55:10
1039 Waldemar Lizik M40 232 960 Ślesin: 02:55:20 (374 / 83)
02:55:20
1040 Janusz Jarzyński M45 86 961 Ślesin: 02:55:22 (375 / 35)
02:55:22
1041 Tomasz Stenka M25 87 962 Elbląg: 02:55:25 (288 / 31)
02:55:25
1042 Wojciech Nałęcz M40 233 963 Elbląg: 02:55:25 (287 / 56)
02:55:25
1043 Michał Zająkała sponsor: kochana żonka Alinka M40 234 964 Piaseczno: 02:55:28 (342 / 87)
02:55:28
1044 Adam Walecki M30 206 965 Ślesin: 02:55:30 (376 / 63)
02:55:30
1045 Piotr Mazur M30 207 966 Piaseczno: 02:55:35 (343 / 72)
02:55:35
1046 Marcin Mądry StartMetaBania M30 208 967 Radków: 02:55:37 (109 / 29)
02:55:37
1047 Marta Zięba TriSpace F18 8 80 Stężyca: 02:55:39 (283 / 1)
02:55:39
1048 Krzysztof Narojczyk M40 235 968 Piaseczno: 02:55:40 (344 / 88)
02:55:40
1049 Przemysław Mosiołek M30 209 969 Piaseczno: 02:55:41 (345 / 73)
02:55:41
1050 Piotr Biernacki CRAZY RACING TEAM M35 259 970 Piaseczno: 02:55:43 (346 / 90)
02:55:43
1051 Mariusz Pawłowski M30 210 971 Stężyca: 02:55:46 (285 / 45)
02:55:46
1052 Krzysztof Bachewicz M30 211 972 Elbląg: 02:55:46 (289 / 59)
02:55:46
1053 Robert Szewczyk M35 260 973 Ślesin: 02:55:48 (377 / 98)
02:55:48
1054 Katarzyna Dąbrowska F25 15 81 Piaseczno: 02:55:49 (347 / 4)
02:55:49
1055 Maciej Adamczyk M40 236 974 Elbląg: 02:55:49 (290 / 57)
02:55:49
1056 Anna Domaniecka Klub Biegacza PLL LOT F40 11 82 Piaseczno: 02:55:50 (348 / 4)
02:55:50
1057 Janusz Cichowski Dąbrowar M30 212 975 Stężyca: 02:55:56 (286 / 46)
02:55:56
1058 Piotr Rutkowski M45 87 976 Stężyca: 02:55:59 (287 / 29)
02:55:59
1059 Arek Biełous CompleXsports Triathlon Team M40 237 977 Elbląg: 02:56:08 (291 / 58)
02:56:08
1060 Roman Nowak SCANFIL SCANFIL M35 261 978 Ślesin: 02:56:12 (378 / 99)
02:56:12
1061 Piotr Strykowski M40 238 979 Piaseczno: 02:56:13 (349 / 89)
02:56:13
1062 Krzysztof Gajewski M40 239 980 Ślesin: 02:56:28 (379 / 84)
02:56:28
1063 Rafał Blankiewicz M45 88 981 Piaseczno: 02:56:33 (351 / 25)
02:56:33
1064 Michał Masłowski M40 240 982 Radków: 02:56:34 (110 / 20)
02:56:34
1065 Katarzyna Helbin F40 12 83 Ślesin: 02:56:34 (380 / 4)
02:56:34
1066 Filip Puchalski MOYA Running Team M25 88 983 Piaseczno: 02:56:38 (352 / 27)
02:56:38
1067 Maciej Wrona M30 213 984 Piaseczno: 02:56:39 (353 / 74)
02:56:39
1068 Ireneusz Grzela M40 241 985 Ślesin: 02:56:39 (382 / 85)
02:56:39
1069 Łukasz Jóźwiak M40 242 986 Stężyca: 02:56:41 (289 / 57)
02:56:41
1070 Beata Karaś PROGRESS TRIATHLON TEAM F50 2 84 Elbląg: 02:56:50 (292 / 1)
02:56:50
1071 Michał Wiśniewski M30 214 987 Ślesin: 02:56:53 (384 / 64)
02:56:53
1072 Jacek Rogala M55 21 988 Stężyca: 02:56:59 (290 / 11)
02:56:59
1073 Grzegorz Wieczerniak M35 262 989 Stężyca: 02:57:11 (292 / 79)
02:57:11
1074 Tomasz Madej M35 263 990 Piaseczno: 02:57:11 (354 / 91)
02:57:11
1075 Krzysztof Kobylarczyk biegam z kają M40 243 991 Stężyca: 02:57:13 (293 / 58)
02:57:13
1076 Tomasz Gumienny Akademia Triathlonu M40 244 992 Stężyca: 02:57:17 (294 / 59)
02:57:17
1077 Jędrzej Maćkowski LABOSPORT Team M35 264 993 Radków: 02:57:22 (115 / 32)
02:57:22
1078 Grzegorz Sawczuk M35 265 994 Radków: 02:57:27 (116 / 33)
02:57:27
1079 Jerzy Gendek KŻ KOTWICA KŻ KOTWICA M65 1 995 Ślesin: 02:57:27 (387 / 1)
02:57:27
1080 Andrzej Miziołek Funtronic M45 89 996 Ślesin: 02:57:39 (388 / 36)
02:57:39
1081 Maciej Wierzejski Akademia Triatlonu M45 90 997 Piaseczno: 02:57:42 (355 / 26)
02:57:42
1082 Zbigniew Kolka Tob Bramy Hormann M55 22 998 Stężyca: 02:57:45 (295 / 12)
02:57:45
1083 Andrzej Jachowski Kuźnia Triathlonu M35 266 999 Piaseczno: 02:57:49 (356 / 92)
02:57:49
1084 Jacek Gruba TRIATHLON BRZOZA niezrzeszony M55 23 1000 Ślesin: 02:57:49 (389 / 10)
02:57:49
1085 Marek Kamiński M30 215 1001 Elbląg: 02:58:02 (293 / 60)
02:58:02
1086 Krzysztof Powajbo LOTOS Running Team M35 267 1002 Stężyca: 02:58:03 (298 / 80)
02:58:03
1087 Roman Sałata TeMMPo Wałbrzych M35 268 1003 Radków: 02:58:03 (117 / 34)
02:58:03
1088 Adam Jaczyński M25 89 1004 Stężyca: 02:58:11 (299 / 27)
02:58:11
1089 Andrzej Pankowski M50 46 1005 Stężyca: 02:58:16 (301 / 15)
02:58:16
1090 Tomasz Wiśniewski KPMG Running Team M45 91 1006 Ślesin: 02:58:17 (391 / 37)
02:58:17
1091 Andrzej Wolniak Supermaraton Kalisz M60 6 1007 Ślesin: 02:58:21 (392 / 2)
02:58:21
1092 Patryk Lisiak FRASTAŚ POZNAŃ M40 245 1008 Ślesin: 02:58:22 (393 / 89)
02:58:22
1093 Katarzyna Pankowska OrkaMasters Iława F30 27 85 Ślesin: 02:58:25 (394 / 11)
02:58:25
1094 Marek Lisicki KB Arturówek Łódź M55 24 1009 Ślesin: 02:58:31 (395 / 11)
02:58:31
1095 Dariusz Bogut M25 90 1010 Elbląg: 02:58:32 (296 / 32)
02:58:32
1096 Tomasz Gryniewicz M35 269 1011 Ślesin: 02:58:33 (396 / 102)
02:58:33
1097 Kacper Królak TRI4fun Team Piaseczno M35 270 1012 Ślesin: 02:58:35 (397 / 103)
02:58:35
1098 Adam Jeziorek M45 92 1013 Piaseczno: 02:58:37 (359 / 27)
02:58:37
1099 Jakub Kinal Legalize iT Running Team M30 216 1014 Elbląg: 02:58:40 (297 / 62)
02:58:40
1100 Andrzej Formela M25 91 1015 Stężyca: 02:58:48 (303 / 28)
02:58:48
1101 Krzysztof Rudnik Szybcy i Wściekli M40 246 1016 Piaseczno: 02:58:50 (361 / 91)
02:58:50
1102 Marta Zelewska MEWA Gdynia F35 19 86 Stężyca: 02:58:50 (304 / 9)
02:58:50
1103 Grzegorz Kukorowski Morsy Ośno Lubuskie M40 247 1017 Radków: 02:58:55 (120 / 22)
02:58:55
1104 Ryszard Kmieć M35 271 1018 Stężyca: 02:58:57 (306 / 81)
02:58:57
1105 Marek Wojciechowski M35 272 1019 Piaseczno: 02:59:11 (362 / 94)
02:59:11
1106 Józef Siwilewicz Józio TEAM M25 92 1020 Elbląg: 02:59:20 (298 / 33)
02:59:20
1107 Krzysztof Jagiełka REAL 64-sto M45 93 1021 Radków: 02:59:24 (122 / 9)
02:59:24
1108 Daniel Kaliszewski M40 248 1022 Stężyca: 02:59:26 (309 / 60)
02:59:26
1109 Adam Łakomy M45 94 1023 Radków: 02:59:28 (123 / 10)
02:59:28
1110 Bartłomiej Sitek M30 217 1024 Elbląg: 02:59:29 (299 / 63)
02:59:29
1111 Rafał Luchowski 12tri.pl ARNET-PROF ICB MEDICAL M45 95 1025 Piaseczno: 02:59:37 (363 / 28)
02:59:37
1112 Norbert Śmigielski M35 273 1026 Ślesin: 02:59:40 (401 / 104)
02:59:40
1113 Marcin Maksymowicz GE Power Team M35 274 1027 Elbląg: 02:59:48 (300 / 54)
02:59:48
1114 Małgorzata Stefaniak Kuźnia Triathlonu F30 28 87 Piaseczno: 02:59:48 (364 / 10)
02:59:48
1115 Marek Kocięcki M30 218 1028 Stężyca: 02:59:52 (310 / 47)
02:59:52
1116 Paweł Salwa SUNWARD POLSKA M35 275 1029 Stężyca: 02:59:53 (311 / 82)
02:59:53
1117 Paweł Sadłecki M40 249 1030 Ślesin: 02:59:55 (403 / 91)
02:59:55
1118 Maciej Derek M25 93 1031 Radków: 02:59:56 (124 / 13)
02:59:56
1119 Sławomir Biniewicz Boruta Team M45 96 1032 Ślesin: 03:00:01 (404 / 39)
03:00:01
1120 Alan Arent Arent Team M30 219 1033 Stężyca: 03:00:03 (313 / 48)
03:00:03
1121 Piotr Sadowski Webankieta.pl M30 220 1034 Piaseczno: 03:00:04 (365 / 75)
03:00:04
1122 Tomasz Jarzembiński KDSG Team M35 276 1035 Stężyca: 03:00:05 (314 / 83)
03:00:05
1123 Mateusz Grzebyta F3 Team M25 94 1036 Stężyca: 03:00:10 (315 / 30)
03:00:10
1124 Sebastian Sawicki Kuźnia Triathlonu M30 221 1037 Piaseczno: 03:00:13 (366 / 76)
03:00:13
1125 Angelika Krawczyk Kuźnia Triathlonu F30 29 88 Piaseczno: 03:00:13 (367 / 11)
03:00:13
1126 Tomasz Kuracki Kick Center M40 250 1038 Piaseczno: 03:00:17 (368 / 92)
03:00:17
1127 Michał Wasilewski M25 95 1039 Ślesin: 03:00:18 (405 / 29)
03:00:18
1128 Damian Walasik M18 24 1040 Radków: 03:00:33 (126 / 3)
03:00:33
1129 Róża Wypych F25 16 89 Piaseczno: 03:00:41 (369 / 6)
03:00:41
1130 Witold Gruszczyński M30 222 1041 Elbląg: 03:01:08 (302 / 64)
03:01:08
1131 Damian Barambas Gdynia Sport Team M25 96 1042 Stężyca: 03:01:09 (317 / 31)
03:01:09
1132 Krzysztof Wieszczek Triathlon Serwis Fiorda M30 223 1043 Elbląg: 03:01:10 (303 / 65)
03:01:10
1133 Łukasz Biernacki Morsy Ośno Lubuskie M45 97 1044 Radków: 03:01:23 (127 / 11)
03:01:23
1134 Łukasz Zięba M25 97 1045 Stężyca: 03:01:28 (319 / 32)
03:01:28
1135 Andrzej Losor M40 251 1046 Ślesin: 03:01:32 (409 / 93)
03:01:32
1136 Włodzimierz Bąkowski M55 25 1047 Elbląg: 03:01:33 (304 / 6)
03:01:33
1137 Marcin Solecki M30 224 1048 Piaseczno: 03:01:33 (372 / 77)
03:01:33
1138 Marek Maluśki BE3 CITYZEN_ Poznań M30 225 1049 Radków: 03:01:50 (128 / 30)
03:01:50
1139 Robert Śleboda M45 98 1050 Ślesin: 03:01:51 (412 / 42)
03:01:51
1140 Tomasz Barwiński M40 252 1051 Stężyca: 03:01:53 (320 / 62)
03:01:53
1141 Joanna Toporek Team Ekoceny.pl EKOCENY Joanna Toporek F40 13 90 Stężyca: 03:01:56 (321 / 4)
03:01:56
1142 Bogumił Śliwa M30 226 1052 Elbląg: 03:01:57 (306 / 66)
03:01:57
1143 Adam Czajka M18 25 1053 Ślesin: 03:02:01 (413 / 12)
03:02:01
1144 Mariusz Toporowski MRKS Gdańsk M45 99 1054 Stężyca: 03:02:09 (323 / 32)
03:02:09
1145 Maciej Pustół M35 277 1055 Radków: 03:02:20 (130 / 35)
03:02:20
1146 Michał Leo M45 100 1056 Stężyca: 03:02:24 (324 / 33)
03:02:24
1147 Aleksandra Różalska Elaktywni GIT Team Elbląg F35 20 91 Elbląg: 03:02:26 (307 / 10)
03:02:26
1148 Marcelina Markiewicz F35 21 92 Piaseczno: 03:02:27 (374 / 6)
03:02:27
1149 Zbigniew Mielewczyk M45 101 1057 Stężyca: 03:02:33 (325 / 34)
03:02:33
1150 Agata Michalska UAM TRIATHLON POZNAŃ F25 17 93 Ślesin: 03:02:33 (415 / 4)
03:02:33
1151 Remigiusz Wruk Bieg Opolski M45 102 1058 Radków: 03:02:35 (131 / 12)
03:02:35
1152 Maciej Adamaszek M45 103 1059 Piaseczno: 03:02:42 (375 / 29)
03:02:42
1153 Paweł Ozdowski M30 227 1060 Radków: 03:02:44 (133 / 31)
03:02:44
1154 Kalina Sachańbinska F25 18 94 Elbląg: 03:02:44 (308 / 5)
03:02:44
1155 Michał Różycki M40 253 1061 Ślesin: 03:02:52 (416 / 94)
03:02:52
1156 Beata Zubel Beta Swim Team Słupsk F45 4 95 Stężyca: 03:03:04 (327 / 3)
03:03:04
1157 Ernest Misiejuk Rowing Club Warszawa M40 254 1062 Piaseczno: 03:03:08 (379 / 93)
03:03:08
1158 Marcin Bryl Centrum Sportu i Rekreacji ŚLESIN GIMNAZJUM W ŚLESINIE M40 255 1063 Ślesin: 03:03:10 (417 / 95)
03:03:10
1159 Maciej Olszewski M40 256 1064 Radków: 03:03:17 (134 / 24)
03:03:17
1160 Mirosław Kuc M40 257 1065 Elbląg: 03:03:18 (309 / 60)
03:03:18
1161 Mariusz Stec Beskidy Tri Sport Team M35 278 1066 Radków: 03:03:22 (135 / 36)
03:03:22
1162 Paweł Janik AT Team M40 258 1067 Piaseczno: 03:03:32 (382 / 94)
03:03:32
1163 Radoslaw Krawczyk M45 104 1068 Piaseczno: 03:03:32 (381 / 31)
03:03:32
1164 Łukasz Średziński Tribition Team M35 279 1069 Radków: 03:03:33 (137 / 37)
03:03:33
1165 Jacek Kowalski M40 259 1070 Piaseczno: 03:03:42 (383 / 95)
03:03:42
1166 Piotr Różański CSWLąd Poznań M30 228 1071 Radków: 03:03:45 (138 / 32)
03:03:45
1167 Tomasz Szopa M30 229 1072 Piaseczno: 03:03:48 (384 / 80)
03:03:48
1168 Andrzej Kuropatwiński NEC TEMERE NEC TIMIDE M35 280 1073 Radków: 03:03:51 (139 / 38)
03:03:51
1169 Tomasz Jachimek M40 260 1074 Piaseczno: 03:03:57 (385 / 96)
03:03:57
1170 Piotr Dębiak M35 281 1075 Elbląg: 03:03:59 (310 / 55)
03:03:59
1171 Ewa Bodio-Ziółkowska Kuźnia Triathlonu F35 22 96 Ślesin: 03:04:06 (418 / 8)
03:04:06
1172 Michał Kruk Water Knights Triathlon Zabierzów M40 261 1076 Radków: 03:04:09 (141 / 26)
03:04:09
1173 Jan Antoniewicz Dream Run Alvero M35 282 1077 Piaseczno: 03:04:14 (386 / 97)
03:04:14
1174 Wojciech Kurek M30 230 1078 Elbląg: 03:04:15 (311 / 67)
03:04:15
1175 Zbigniew Wulczyński Masterlease Sport Team M45 105 1079 Stężyca: 03:04:21 (329 / 35)
03:04:21
1176 Grzegorz Jakubisiak Aktywni Grójec M40 262 1080 Piaseczno: 03:04:24 (387 / 97)
03:04:24
1177 Sławomir Suski Sławomir Suski Sławomir Suski M45 106 1081 Ślesin: 03:04:33 (420 / 43)
03:04:33
1178 Marcin Karcz M35 283 1082 Piaseczno: 03:04:37 (388 / 98)
03:04:37
1179 Marta Ostaszewska F35 23 97 Ślesin: 03:04:40 (421 / 9)
03:04:40
1180 Przemysław Lisowski Tri NEGU M40 263 1083 Elbląg: 03:04:51 (312 / 61)
03:04:51
1181 Leszek Tomaszewski Elbląska Grupa Rowerowa STOP M55 26 1084 Elbląg: 03:05:05 (313 / 7)
03:05:05
1182 Wojciech Przelaskowski M40 264 1085 Elbląg: 03:05:12 (314 / 62)
03:05:12
1183 Tomasz Żmijewski M25 98 1086 Radków: 03:05:19 (144 / 14)
03:05:19
1184 Michał Turowski Decathlon Słupsk M18 26 1087 Stężyca: 03:05:26 (331 / 7)
03:05:26
1185 Robert Krysiak M45 107 1088 Piaseczno: 03:05:26 (392 / 32)
03:05:26
1186 Andrzej Jurowski M40 265 1089 Piaseczno: 03:05:33 (393 / 100)
03:05:33
1187 Roman Grzechnik biegamyrazem.pl M65 2 1090 Elbląg: 03:05:36 (315 / 1)
03:05:36
1188 Leszek Tokarski M45 108 1091 Stężyca: 03:05:42 (332 / 36)
03:05:42
1189 Tomasz Kasprzyk STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA M40 266 1092 Ślesin: 03:05:44 (422 / 96)
03:05:44
1190 Marcin Bębenek M35 284 1093 Piaseczno: 03:05:51 (394 / 99)
03:05:51
1191 Szymon Wiórek M30 231 1094 Radków: 03:05:53 (145 / 33)
03:05:53
1192 Piotr Urbaniak M50 47 1095 Stężyca: 03:06:00 (333 / 18)
03:06:00
1193 Agnieszka Gryckiewicz F25 19 98 Ślesin: 03:06:00 (425 / 5)
03:06:00
1194 Ivo Vuco Tri NEGU M35 285 1096 Elbląg: 03:06:09 (316 / 56)
03:06:09
1195 Tomasz Filipczyński OMEN M45 109 1097 Ślesin: 03:06:18 (427 / 44)
03:06:18
1196 Maciej Gałecki Giant Polska Giant Polska M35 286 1098 Ślesin: 03:06:22 (428 / 105)
03:06:22
1197 Agnieszka Jakowicz LABOSPORT Team F40 14 99 Stężyca: 03:06:27 (334 / 5)
03:06:27
1198 Artur Krasuski M30 232 1099 Ślesin: 03:06:33 (429 / 68)
03:06:33
1199 Renata Wilczek F45 5 100 Piaseczno: 03:06:39 (396 / 1)
03:06:39
1200 Katarzyna Borek Kuźnia Triathlonu F40 15 101 Elbląg: 03:06:40 (318 / 4)
03:06:40
1201 Marcin Wojciechowski M40 267 1100 Ślesin: 03:06:41 (430 / 97)
03:06:41
1202 Maciej Skalski MaciaLOLO M40 268 1101 Stężyca: 03:06:49 (335 / 65)
03:06:49
1203 Łukasz Filin TRICLUB LUBLIN M40 269 1102 Piaseczno: 03:06:56 (398 / 102)
03:06:56
1204 Adam Pomian 9tfnm M40 270 1103 Radków: 03:06:57 (148 / 27)
03:06:57
1205 Tomasz Starzynski M45 110 1104 Piaseczno: 03:07:31 (400 / 35)
03:07:31
1206 Przemysław Maciąg OXYGEN M35 287 1105 Piaseczno: 03:07:33 (401 / 100)
03:07:33
1207 Jarosław Nowak M35 288 1106 Ślesin: 03:07:34 (431 / 106)
03:07:34
1208 Wojciech Kieda Tygrysy TRENERFIT.PL M40 271 1107 Radków: 03:07:35 (150 / 28)
03:07:35
1209 Michał Słomski M30 233 1108 Stężyca: 03:07:36 (337 / 49)
03:07:36
1210 Grzegorz Jędrzejewski LABOSPORT Team malyhel.pl M40 272 1109 Radków: 03:07:59 (151 / 30)
03:07:59
1211 Stanisław Jarecki MPEC Konin - Aktywni Konin M60 7 1110 Ślesin: 03:08:13 (433 / 3)
03:08:13
1212 Emilia Miszewska-Urbańska Smaruj Na Trening Team F30 30 102 Piaseczno: 03:08:21 (404 / 13)
03:08:21
1213 Tomasz Kowalczyk Beta Swim Team Słupsk M40 273 1111 Elbląg: 03:08:21 (319 / 63)
03:08:21
1214 Malgorzata Harasimiuk-Grodzka F35 24 103 Stężyca: 03:08:21 (339 / 10)
03:08:21
1215 Marcin Znamiec M35 289 1112 Piaseczno: 03:08:25 (405 / 103)
03:08:25
1216 Piotr Prokopiak Kuźnia Triathlonu M30 234 1113 Piaseczno: 03:08:35 (406 / 82)
03:08:35
1217 Wojtek Szulc SISU TEAM-KURKUMA BYDGOSZCZ M50 48 1114 Stężyca: 03:08:41 (340 / 19)
03:08:41
1218 Wojciech Fusek Sport.pl Gazeta Wyborcza M50 49 1115 Piaseczno: 03:09:00 (407 / 13)
03:09:00
1219 Krzysztof Jesionowski Krzysztof Jesionowski Krzysztof Jesionowski M45 111 1116 Stężyca: 03:09:06 (341 / 37)
03:09:06
1220 Mariusz Stanny M35 290 1117 Piaseczno: 03:09:08 (408 / 104)
03:09:08
1221 Magda Kurpisz-Kasprzak psiebiegi.pl F30 31 104 Elbląg: 03:09:10 (321 / 11)
03:09:10
1222 Ewa Paćko F30 32 105 Ślesin: 03:09:10 (435 / 12)
03:09:10
1223 Krzysztof Świetliński M40 274 1118 Stężyca: 03:09:25 (342 / 66)
03:09:25
1224 Piotr Łaźniak M30 235 1119 Ślesin: 03:09:30 (436 / 70)
03:09:30
1225 Rafał Minta M25 99 1120 Ślesin: 03:09:31 (437 / 31)
03:09:31
1226 Krzysztof Jarocki M40 275 1121 Piaseczno: 03:09:37 (411 / 104)
03:09:37
1227 Pawel Srokosz Pawel Srokosz M40 276 1122 Piaseczno: 03:09:44 (412 / 105)
03:09:44
1228 Wacław Winiarz DZIADEK M60 8 1123 Piaseczno: 03:10:02 (413 / 2)
03:10:02
1229 Wojciech Rudnik M35 291 1124 Elbląg: 03:10:23 (322 / 57)
03:10:23
1230 Anna Felska MŻS Wołcza Mała F45 6 106 Stężyca: 03:10:25 (344 / 4)
03:10:25
1231 Dominika Chruścielewska LABOSPORT Team Wilijewicze F40 16 107 Elbląg: 03:10:26 (323 / 5)
03:10:26
1232 Piotr Długołęcki KB Powstaniec Dobra M50 50 1125 Elbląg: 03:10:27 (324 / 17)
03:10:27
1233 Sebastian Lis Klub Wodny Gdańskie Lwy M40 277 1126 Stężyca: 03:10:36 (345 / 67)
03:10:36
1234 Agnieszka Fogiel-Pawłowska Los Bieganeros F35 25 108 Radków: 03:10:49 (157 / 3)
03:10:49
1235 Adam Marciniak M30 236 1127 Piaseczno: 03:10:51 (415 / 83)
03:10:51
1236 Piotr Winczura M35 292 1128 Stężyca: 03:10:59 (347 / 85)
03:10:59
1237 Marek Bylinka M25 100 1129 Radków: 03:11:08 (160 / 16)
03:11:08
1238 Marcin Tarczyński M35 293 1130 Piaseczno: 03:11:08 (416 / 105)
03:11:08
1239 Michał Krakowiak M25 101 1131 Ślesin: 03:11:15 (438 / 32)
03:11:15
1240 Grzegorz Jarek M40 278 1132 Elbląg: 03:11:36 (325 / 65)
03:11:36
1241 Maciej Król AstMa Team/ WiRan M40 279 1133 Stężyca: 03:11:36 (349 / 69)
03:11:36
1242 Łukasz Zieliński M35 294 1134 Piaseczno: 03:11:37 (417 / 106)
03:11:37
1243 Przemyslaw Dubicki Vector Synergy Vector Synergy M40 280 1135 Ślesin: 03:11:41 (440 / 99)
03:11:41
1244 Magdalena Giełda KS MARATON OSTRÓW WLKP. NAVIGARE M40 281 1136 Ślesin: 03:11:44 (441 / 100)
03:11:44
1245 Maciej Sej Nadarzyn Biega M40 282 1137 Piaseczno: 03:11:49 (418 / 107)
03:11:49
1246 Grzegorz Matusiak M35 295 1138 Stężyca: 03:12:22 (351 / 86)
03:12:22
1247 Monika Gaj F25 20 109 Elbląg: 03:12:22 (326 / 6)
03:12:22
1248 Marcin Kołodziej Pozytywnie Aktywni M40 283 1139 Radków: 03:12:35 (163 / 32)
03:12:35
1249 Tomasz Gintowt M30 237 1140 Ślesin: 03:12:37 (443 / 71)
03:12:37
1250 Katarzyna Lewandowska TKKF Non Iron F35 26 110 Ślesin: 03:12:48 (444 / 11)
03:12:48
1251 Szymon Slowiński Nautilus M45 112 1141 Ślesin: 03:13:00 (445 / 46)
03:13:00
1252 Łukasz Kowara Allianz Triathlon Team M35 296 1142 Piaseczno: 03:13:01 (420 / 107)
03:13:01
1253 Katarzyna Rychlewska Akademia Kate&Kate F40 17 111 Piaseczno: 03:13:04 (421 / 6)
03:13:04
1254 Zbigniew Warakomski UKA Warszawa M35 297 1143 Stężyca: 03:13:25 (352 / 87)
03:13:25
1255 Piotr Kołacz M45 113 1144 Piaseczno: 03:13:34 (422 / 36)
03:13:34
1256 Mariusz Auguścik niezrzeszony M50 51 1145 Radków: 03:13:49 (166 / 8)
03:13:49
1257 Sebastian Kotow Noble Triatlon Team High Level Centre M40 284 1146 Piaseczno: 03:13:54 (423 / 109)
03:13:54
1258 Jakub Karp Inne Spacery M40 285 1147 Ślesin: 03:14:10 (447 / 102)
03:14:10
1259 Tomasz Zieliński Rowing Club Warszawa M40 286 1148 Piaseczno: 03:14:27 (424 / 110)
03:14:27
1260 Markus Fajer RAZ Szczecin M65 3 1149 Elbląg: 03:15:15 (329 / 2)
03:15:15
1261 Dariusz Żytkiewicz Ekipa Rozkręt M25 102 1150 Radków: 03:15:38 (169 / 18)
03:15:38
1262 Adam Kucharczyk Varsovia M35 298 1151 Piaseczno: 03:15:52 (425 / 108)
03:15:52
1263 Rafał Markiewicz brak M40 287 1152 Radków: 03:15:59 (170 / 33)
03:15:59
1264 Tomek Szałwiński Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji M50 52 1153 Ślesin: 03:16:04 (448 / 25)
03:16:04
1265 Piotr Pikul BPH Runners Team M35 299 1154 Radków: 03:16:34 (171 / 41)
03:16:34
1266 Tomasz Ochrymowicz Tri Club Deloitte Adventure Team M40 288 1155 Piaseczno: 03:16:38 (426 / 111)
03:16:38
1267 Michał Grzelak SENECA Team Seneca Centrum Fizjoterapii M50 53 1156 Piaseczno: 03:16:40 (427 / 15)
03:16:40
1268 Marek Musiał FORTEPIANY M65 4 1157 Radków: 03:16:50 (173 / 1)
03:16:50
1269 Barbara Giepart-Głodek Smaruj Na Trening Team F40 18 112 Elbląg: 03:16:55 (331 / 7)
03:16:55
1270 Paweł Peters M18 27 1158 Elbląg: 03:17:06 (332 / 8)
03:17:06
1271 Paweł Sutkowski M30 238 1159 Piaseczno: 03:17:08 (429 / 84)
03:17:08
1272 Maciej Oliwiak M30 239 1160 Piaseczno: 03:17:09 (430 / 85)
03:17:09
1273 Michał Kucybała M35 300 1161 Elbląg: 03:17:13 (333 / 58)
03:17:13
1274 Marek Kaszewski KKG M40 289 1162 Stężyca: 03:17:16 (353 / 70)
03:17:16
1275 Artur Krzywkowski M50 54 1163 Radków: 03:17:23 (175 / 9)
03:17:23
1276 Wojciech Stasiak M25 103 1164 Piaseczno: 03:17:33 (431 / 28)
03:17:33
1277 Tomasz Grabowski EDORADCA TEAM M40 290 1165 Stężyca: 03:17:45 (354 / 71)
03:17:45
1278 Maciej Ptak M35 301 1166 Piaseczno: 03:18:18 (433 / 110)
03:18:18
1279 Marcin Rogala M40 291 1167 Piaseczno: 03:18:33 (434 / 112)
03:18:33
1280 Mariusz Felski MŻS Wołcza Mała M45 114 1168 Stężyca: 03:18:39 (356 / 38)
03:18:39
1281 Dariusz Kokot KB Aktywni Konin M25 104 1169 Ślesin: 03:18:39 (450 / 33)
03:18:39
1282 Kamil Kopania Fabryka Triathlonu M25 105 1170 Radków: 03:18:44 (176 / 19)
03:18:44
1283 Danel Karczmit M25 106 1171 Radków: 03:18:50 (177 / 20)
03:18:50
1284 Adam Ryszczyk M35 302 1172 Radków: 03:18:51 (178 / 43)
03:18:51
1285 Dariusz Krzyżański M45 115 1173 Ślesin: 03:19:12 (451 / 47)
03:19:12
1286 Maciej Kaniewski KKG M40 292 1174 Stężyca: 03:19:30 (357 / 73)
03:19:30
1287 Joanna Najnigier-Turos EDC Runners F30 33 113 Piaseczno: 03:19:41 (435 / 14)
03:19:41
1288 Łukasz Kopij TriBros M25 107 1175 Piaseczno: 03:19:55 (436 / 30)
03:19:55
1289 Wojciech Szymoszek M30 240 1176 Radków: 03:20:20 (180 / 37)
03:20:20
1290 Damian Mosiński M40 293 1177 Stężyca: 03:20:34 (358 / 74)
03:20:34
1291 Marcin Płużyński M30 241 1178 Piaseczno: 03:20:36 (439 / 86)
03:20:36
1292 Tomasz Chmielewski M25 108 1179 Elbląg: 03:21:08 (334 / 34)
03:21:08
1293 Robert Różalski M25 109 1180 Elbląg: 03:21:08 (335 / 35)
03:21:08
1294 Arek Korba Run Forrest M40 294 1181 Ślesin: 03:21:21 (452 / 104)
03:21:21
1295 Tomasz Dżugaj OSP Twardogóra M35 303 1182 Radków: 03:21:21 (182 / 45)
03:21:21
1296 Mariusz Kaźmierski M50 55 1183 Elbląg: 03:21:54 (336 / 20)
03:21:54
1297 Małgorzata Stęplewska 100KROTKI F40 19 114 Stężyca: 03:22:00 (360 / 8)
03:22:00
1298 Dariusz Stwertetschka SKFiS KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM Kudowa-Zdrój M45 116 1184 Radków: 03:22:15 (185 / 18)
03:22:15
1299 Michał Krasuń M35 304 1185 Radków: 03:22:48 (186 / 46)
03:22:48
1300 Sylwia Pedzinska LABOSPORT Team F35 27 115 Stężyca: 03:22:50 (361 / 12)
03:22:50
1301 Katarzyna Chwedyna CompleXsports Triathlon Team F30 34 116 Elbląg: 03:23:17 (337 / 12)
03:23:17
1302 Michał Gazarkiewicz Inter Cars S.A. M35 305 1186 Stężyca: 03:23:38 (362 / 88)
03:23:38
1303 Maja Makowska Kuźnia Triathlonu Team Aktywni z Cukrzycą F25 21 117 Elbląg: 03:23:55 (338 / 7)
03:23:55
1304 Paweł Białek M50 56 1187 Radków: 03:24:14 (190 / 10)
03:24:14
1305 Tomasz Czechowicz M45 117 1188 Ślesin: 03:24:26 (454 / 48)
03:24:26
1306 Maciej Marchewicz BPH Runners Team M40 295 1189 Stężyca: 03:24:32 (363 / 75)
03:24:32
1307 Adam Parzybót M25 110 1190 Stężyca: 03:24:37 (364 / 33)
03:24:37
1308 Olaf Baranowski Elaktywni M35 306 1191 Elbląg: 03:24:44 (339 / 59)
03:24:44
1309 Rafal Modelski M30 242 1192 Radków: 03:25:05 (191 / 39)
03:25:05
1310 Marzena Wrzesińska F30 35 118 Piaseczno: 03:25:14 (440 / 15)
03:25:14
1311 Mirosław Formella MTB Małe Trójmiasto Biega Cargo Trans M35 307 1193 Stężyca: 03:25:34 (365 / 89)
03:25:34
1312 Jacek Chmielewski M45 118 1194 Elbląg: 03:25:43 (340 / 32)
03:25:43
1313 Radosław Gołkowski M30 243 1195 Ślesin: 03:25:45 (455 / 73)
03:25:45
1314 Grzegorz Sieradzan M35 308 1196 Radków: 03:27:44 (195 / 47)
03:27:44
1315 Krzysztof Pająk PG BUDOWA M30 244 1197 Piaseczno: 03:27:46 (442 / 87)
03:27:46
1316 Michał Gapsa House Concept House Concept M25 111 1198 Piaseczno: 03:27:54 (443 / 31)
03:27:54
1317 Mateusz Dyrda M30 245 1199 Piaseczno: 03:28:00 (444 / 88)
03:28:00
1318 Robert Marczak M30 246 1200 Piaseczno: 03:28:19 (445 / 89)
03:28:19
1319 Krzysztof Rudnik LP M40 296 1201 Elbląg: 03:28:34 (342 / 66)
03:28:34
1320 Wojciech Kawecki Atos Racing Team M40 297 1202 Stężyca: 03:28:50 (366 / 76)
03:28:50
1321 Barbara Karwan PlaceToTri F25 22 119 Radków: 03:29:19 (197 / 3)
03:29:19
1322 Jerzy Lipczyński PlaceToTri M30 247 1203 Radków: 03:29:20 (198 / 40)
03:29:20
1323 Michał Bartos M25 112 1204 Radków: 03:29:58 (199 / 22)
03:29:58
1324 Martyna Napieralska GRODZISKI KLUB BIEGACZA F25 23 120 Stężyca: 03:30:00 (367 / 3)
03:30:00
1325 Andrzej Smętek Team Aktywni z Cukrzycą M50 57 1205 Elbląg: 03:30:13 (343 / 21)
03:30:13
1326 Wojciech Terentjew Ludzie Dobrej Roboty M30 248 1206 Radków: 03:30:22 (200 / 41)
03:30:22
1327 Bartłomiej Wyszkowski TRINERGY TEAM M30 249 1207 Piaseczno: 03:30:23 (447 / 90)
03:30:23
1328 Magdalena Kuras-Smolnik Sieradzbiega.pl 1979 F35 28 121 Ślesin: 03:30:29 (457 / 12)
03:30:29
1329 Jan Grymin M30 250 1208 Radków: 03:30:47 (202 / 42)
03:30:47
1330 Maciej Świątek M35 309 1209 Radków: 03:30:57 (203 / 48)
03:30:57
1331 Dominik Uss M40 298 1210 Stężyca: 03:31:24 (368 / 77)
03:31:24
1332 Rafał Głowacki M50 58 1211 Stężyca: 03:31:52 (369 / 21)
03:31:52
1333 Adam Kurzydło M50 59 1212 Radków: 03:31:56 (204 / 11)
03:31:56
1334 Dominik Długosz M40 299 1213 Radków: 03:32:01 (205 / 34)
03:32:01
1335 Waldemar Wenta M40 300 1214 Stężyca: 03:32:22 (370 / 78)
03:32:22
1336 Jerzy Krupa M45 119 1215 Piaseczno: 03:32:38 (448 / 38)
03:32:38
1337 Aleksandra Podziewska PodziewSki F18 9 122 Piaseczno: 03:32:56 (449 / 3)
03:32:56
1338 Ernest Ratajczak M30 251 1216 Stężyca: 03:33:21 (371 / 50)
03:33:21
1339 Aleksander Durkiewicz M40 301 1217 Elbląg: 03:34:13 (344 / 67)
03:34:13
1340 Ireneusz Siwek MrSiwek.pl MrSiwek.pl M40 302 1218 Piaseczno: 03:34:19 (450 / 115)
03:34:19
1341 Małgorzata Palus F40 20 123 Piaseczno: 03:34:35 (451 / 7)
03:34:35
1342 Robert Płaskociński Pro-Run Wrocław M45 120 1219 Radków: 03:34:58 (206 / 22)
03:34:58
1343 Arkadiusz Papuga M40 303 1220 Stężyca: 03:35:34 (373 / 80)
03:35:34
1344 Renata Biniewicz Boruta Team F40 21 124 Ślesin: 03:37:01 (458 / 5)
03:37:01
1345 Wojciech Lubicki - - M50 60 1221 Radków: 03:38:31 (210 / 13)
03:38:31
1346 Henryk Kiersnowski Dziadkowy Klub Sportowy M70 2 1222 Stężyca: 03:38:46 (374 / 2)
03:38:46
1347 Karol Kalinowski M30 252 1223 Piaseczno: 03:39:09 (452 / 91)
03:39:09
1348 Radek Gasza M45 121 1224 Ślesin: 03:39:12 (459 / 49)
03:39:12
1349 Marek Parzydło Kuźnia Triathlonu M50 61 1225 Piaseczno: 03:40:38 (455 / 17)
03:40:38
1350 Mateusz Krogulec runblog.pl M25 113 1226 Piaseczno: 03:41:23 (456 / 33)
03:41:23
1351 Konrad Bucki Grupa kolarska Gryf Tczew M25 114 1227 Stężyca: 03:41:46 (375 / 34)
03:41:46
1352 Ziemowit Kołodziej Kuźnia Triathlonu GREENHOUSE M40 304 1228 Radków: 03:42:24 (211 / 37)
03:42:24
1353 Małgorzata Bilbin F35 29 125 Piaseczno: 03:43:21 (457 / 7)
03:43:21
1354 Tomasz Rochowiak BEZ KLUBU M40 305 1229 Radków: 03:44:14 (213 / 38)
03:44:14
1355 Marek Buduj M45 122 1230 Piaseczno: 03:44:43 (458 / 39)
03:44:43
1356 Paweł Spławiński M35 310 1231 Stężyca: 03:47:43 (376 / 90)
03:47:43
1357 Jarosław Nawrocki WABCO M50 62 1232 Radków: 03:48:21 (216 / 15)
03:48:21
1358 Marcin Krupowicz M50 63 1233 Radków: 03:48:55 (217 / 16)
03:48:55
1359 Paweł Wrona M45 123 1234 Stężyca: 03:49:23 (377 / 39)
03:49:23
1360 Tadeusz Lewczak niezrzeszony M60 9 1235 Radków: 03:50:15 (219 / 2)
03:50:15
1361 Grzegorz Bugaj M40 306 1236 Radków: 03:51:55 (221 / 40)
03:51:55
1362 Magdalena Zwolińska TunnerTrip F40 22 126 Radków: 03:52:20 (222 / 2)
03:52:20
1363 Łukasz Dywan M25 115 1237 Radków: 03:53:27 (223 / 24)
03:53:27
1364 Dariusz Mróz M50 64 1238 Radków: 03:57:41 (225 / 18)
03:57:41
1365 Piotr Wójcik M40 307 1239 Radków: 04:00:15 (226 / 41)
04:00:15
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon