Garmin Iron Triathlon 2016 - dystans 1/8 Ironman - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Szymon Dzik SSP ORKA IŁAWA M16 1 1 Piaseczno: 01:14:58 (9 / 1)
Ślesin: 01:06:31 (10 / 2)
Radków: 01:15:44 (2 / 1)
Stężyca: 01:09:28 (3 / 1)
Elbląg: 01:08:01 (7 / 3)
04:39:44
2 Maksymilian Świderski Luft Tri Team M18 1 2 Piaseczno: 01:13:51 (6 / 2)
Ślesin: 01:05:55 (9 / 3)
Radków: 01:21:27 (8 / 2)
Stężyca: 01:12:22 (9 / 1)
Elbląg: 01:06:26 (3 / 2)
04:46:10 00:06:26
3 Marta Łagownik Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK F20 1 1 Piaseczno: 01:16:01 (14 / 1)
Ślesin: 01:05:38 (8 / 1)
Radków: 01:18:23 (3 / 1)
Stężyca: 01:11:34 (6 / 1)
04:51:36 00:11:52
4 Michal Smolenski ORUN.PL M20 1 3 Piaseczno: 01:17:58 (16 / 12)
Ślesin: 01:10:04 (26 / 11)
Radków: 01:19:24 (5 / 3)
Stężyca: 01:13:08 (12 / 6)
Elbląg: 01:11:44 (14 / 8)
04:54:20 00:14:36
5 Jakub Zentarski ORKA Iława M16 2 4 Ślesin: 01:09:28 (23 / 4)
Radków: 01:24:05 (11 / 2)
Stężyca: 01:15:52 (20 / 5)
Elbląg: 01:10:22 (10 / 4)
04:59:47 00:20:03
6 Patryk Cichowski ORKA Iława M18 2 5 Piaseczno: 01:21:09 (25 / 3)
Ślesin: 01:08:04 (16 / 4)
Radków: 01:20:04 (6 / 1)
Stężyca: 01:12:29 (10 / 2)
05:01:46 00:22:02
7 Michał Wojciechowski TOM-CAR KONIN PHU TOM-CAR Wojciechowski Tomasz M20 2 6 Piaseczno: 01:25:49 (44 / 37)
Ślesin: 01:10:04 (25 / 12)
Radków: 01:25:11 (12 / 7)
Stężyca: 01:16:06 (21 / 12)
Elbląg: 01:12:54 (20 / 11)
05:04:15 00:24:31
8 Bartosz Żelaziński ORKA Iława M18 3 7 Ślesin: 01:13:56 (36 / 5)
Radków: 01:32:10 (20 / 3)
Stężyca: 01:16:58 (22 / 3)
Elbląg: 01:12:42 (17 / 3)
05:15:46 00:36:02
9 Emilia Domańska Brzozowski Team F20 2 2 Piaseczno: 01:23:02 (35 / 2)
Ślesin: 01:13:03 (34 / 6)
Stężyca: 01:18:12 (29 / 3)
Elbląg: 01:14:15 (26 / 1)
05:23:58 00:44:14
10 Anna Kołatka SSP ORKA Iława F16 1 3 Ślesin: 01:17:40 (54 / 6)
Radków: 01:29:14 (16 / 1)
Stężyca: 01:24:03 (54 / 2)
Elbląg: 01:22:31 (59 / 3)
05:33:28 00:53:44
11 Jarosław Kulanica - - M20 3 8 Ślesin: 01:19:01 (61 / 36)
Radków: 01:33:14 (22 / 14)
Stężyca: 01:28:05 (76 / 51)
Elbląg: 01:22:00 (55 / 38)
05:42:20 01:02:36
12 Katarzyna Sobstyl Waniewski Coaching F20 3 4 Piaseczno: 01:31:06 (82 / 8)
Ślesin: 01:18:13 (57 / 8)
Stężyca: 01:23:28 (52 / 5)
Elbląg: 01:22:05 (57 / 5)
05:51:37 01:11:53
13 Tomasz Kubiak DOBRCZ M20 4 9 Piaseczno: 01:46:40 (164 / 131)
Ślesin: 01:31:15 (121 / 77)
Radków: 01:55:39 (50 / 35)
Stężyca: 01:40:03 (132 / 84)
Elbląg: 01:34:49 (95 / 64)
06:41:46 02:02:02
14 Monika Liśkiewicz F20 4 5 Piaseczno: 02:05:49 (216 / 47)
Ślesin: 01:38:28 (139 / 32)
Radków: 02:13:17 (55 / 9)
Elbląg: 01:44:40 (124 / 21)
07:42:14 03:02:30
15 Anna Możdżonek TriHub Mamy, ruszamy! F20 5 6 Piaseczno: 01:59:20 (208 / 41)
Radków: 02:12:27 (54 / 8)
Stężyca: 01:50:13 (156 / 37)
Elbląg: 01:42:32 (116 / 16)
07:44:32 03:04:48
16 Katarzyna Rumińska MKS Delfin Malbork F16 2 7 Ślesin: 01:12:24 (33 / 2)
Stężyca: 01:17:30 (24 / 1)
Elbląg: 01:13:04 (21 / 1)
03:42:58
17 Mateusz Syguła KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M20 5 10 Piaseczno: 01:20:48 (23 / 19)
Radków: 01:20:39 (7 / 4)
Stężyca: 01:18:07 (27 / 16)
03:59:34
18 Zbigniew Samojlik TRINERGY TEAM Kondycja / SONAR M20 6 11 Ślesin: 01:17:51 (56 / 33)
Stężyca: 01:24:57 (61 / 40)
Elbląg: 01:20:32 (47 / 31)
04:03:20
19 Marcin Szymański M20 7 12 Ślesin: 01:40:37 (143 / 91)
Stężyca: 01:48:04 (148 / 95)
Elbląg: 01:37:09 (107 / 73)
05:05:50
20 Tomasz Marcinek KS AZS-AWF Katowice Labosport Team/Olscoaching/SMS Racibórz M20 8 13 Piaseczno: 01:06:38 (1 / 1)
Ślesin: 00:58:05 (1 / 1)
02:04:43
21 Piotr Ławicki UAM TRIATHLON POZNAŃ M20 9 14 Piaseczno: 01:08:29 (2 / 2)
Ślesin: 01:00:32 (2 / 2)
02:09:01
22 Mateusz Cieślik KS IRONMAN CS POLSKA M18 4 15 Piaseczno: 01:12:16 (5 / 1)
Ślesin: 01:03:18 (3 / 1)
02:15:34
23 Michał Winczewski MKS Truso Elbląg M16 3 16 Stężyca: 01:10:44 (4 / 2)
Elbląg: 01:05:57 (2 / 1)
02:16:41
24 Tomasz Maksymowicz MKS Truso Elbląg M16 4 17 Stężyca: 01:11:38 (7 / 3)
Elbląg: 01:06:54 (6 / 2)
02:18:32
25 Piotr Bieliński Powersystem/Triathlon Trójmiasto M20 10 18 Stężyca: 01:13:46 (15 / 7)
Elbląg: 01:10:57 (12 / 6)
02:24:43
26 Maciej Winczewski MKS Truso Elbląg M16 5 19 Stężyca: 01:13:28 (14 / 4)
Elbląg: 01:11:59 (15 / 5)
02:25:27
27 Kamil Kurczewski PROTRI M20 11 20 Piaseczno: 01:18:58 (19 / 15)
Ślesin: 01:09:46 (24 / 10)
02:28:44
28 Michał Szkutnik M20 12 21 Stężyca: 01:18:11 (28 / 17)
Elbląg: 01:12:33 (16 / 9)
02:30:44
29 Krzysztof Jabłonowski M16 6 22 Stężyca: 01:18:23 (32 / 6)
Elbląg: 01:12:43 (18 / 6)
02:31:06
30 Rafał Zajk RAFAŁ ZAJK RAFAŁ ZAJK M20 13 23 Stężyca: 01:18:20 (31 / 19)
Elbląg: 01:13:27 (23 / 13)
02:31:47
31 Kamil Duplicki M20 14 24 Piaseczno: 01:21:36 (27 / 22)
Ślesin: 01:10:30 (28 / 14)
02:32:06
32 Maciej Ludwicki KAWA KAMP M20 15 25 Ślesin: 01:16:19 (47 / 26)
Elbląg: 01:18:41 (43 / 27)
02:35:00
33 Kinga Lorek MKS Truso Elbląg F18 1 8 Stężyca: 01:18:40 (35 / 1)
Elbląg: 01:16:31 (34 / 2)
02:35:11
34 Joanna Skutkiewicz F20 6 9 Ślesin: 01:22:29 (79 / 14)
Stężyca: 01:13:11 (13 / 2)
02:35:40
35 Tomasz Kowalski Ostra Korba M20 16 26 Piaseczno: 01:24:16 (38 / 31)
Elbląg: 01:14:23 (27 / 16)
02:38:39
36 Patrycja Kościesza Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki F20 7 10 Ślesin: 01:18:50 (60 / 9)
Elbląg: 01:21:32 (51 / 4)
02:40:22
37 Arek Kubasik LABOSPORT Team M20 17 27 Piaseczno: 01:23:04 (36 / 30)
Stężyca: 01:17:59 (26 / 15)
02:41:03
38 Aleksandra Mioduszewska F20 8 11 Stężyca: 01:24:14 (57 / 6)
Elbląg: 01:18:13 (40 / 3)
02:42:27
39 Jaromir Szarafiński ZportoweKnury M20 18 28 Stężyca: 01:24:47 (60 / 39)
Elbląg: 01:21:07 (48 / 32)
02:45:54
40 Filip Kwiatkowski M16 7 29 Ślesin: 01:24:03 (86 / 7)
Stężyca: 01:22:07 (46 / 7)
02:46:10
41 Grzegorz Kopacz Tri NEGU Polsport Team M20 19 30 Radków: 01:27:46 (14 / 9)
Stężyca: 01:19:16 (37 / 22)
02:47:02
42 Weronika Glaubert MKS Truso Elbląg F16 3 12 Stężyca: 01:26:42 (70 / 3)
Elbląg: 01:22:21 (58 / 2)
02:49:03
43 Grzegorz Zakrzewski SONAR M20 20 31 Stężyca: 01:27:46 (75 / 50)
Elbląg: 01:21:19 (49 / 33)
02:49:05
44 Karolina Janyga-Kulik KULIK&KUREK F20 9 13 Ślesin: 01:24:02 (85 / 16)
Stężyca: 01:26:28 (67 / 7)
02:50:30
45 Maciej Rażewski MKS Delfin Malbork M16 8 32 Stężyca: 01:24:22 (58 / 8)
Elbląg: 01:27:44 (75 / 9)
02:52:06
46 Julia Rokicka MKS Truso Elbląg F16 4 14 Stężyca: 01:28:26 (77 / 4)
Elbląg: 01:23:47 (63 / 4)
02:52:13
47 Emilia Miszewska-Urbańska Smaruj Na Trening Team F20 10 15 Stężyca: 01:29:05 (80 / 10)
Elbląg: 01:24:11 (66 / 6)
02:53:16
48 Jerzy Seroka Smaruj Na Trening Team www.jurekseroka.info M20 21 33 Ślesin: 01:22:58 (82 / 51)
Stężyca: 01:31:14 (85 / 56)
02:54:12
49 Maria Czajkowska F16 5 16 Ślesin: 01:25:25 (97 / 7)
Stężyca: 01:33:02 (98 / 5)
02:58:27
50 Tymoteusz Tołwiński MKS Truso Elbląg M16 9 34 Stężyca: 01:31:55 (92 / 9)
Elbląg: 01:27:02 (74 / 8)
02:58:57
51 Marcin Szafraniec M20 22 35 Piaseczno: 01:35:39 (110 / 92)
Ślesin: 01:24:30 (88 / 54)
03:00:09
52 Mikołaj Klimek Polska Polska M20 23 36 Ślesin: 01:27:09 (108 / 68)
Stężyca: 01:35:10 (106 / 67)
03:02:19
53 Piotr Lipiński M20 24 37 Piaseczno: 01:39:27 (132 / 109)
Ślesin: 01:24:35 (89 / 55)
03:04:02
54 Krystian Jaworski M20 25 38 Stężyca: 01:36:20 (115 / 74)
Elbląg: 01:29:09 (79 / 54)
03:05:29
55 Magdalena Sanocka MotoSyberia.com F20 11 17 Ślesin: 01:30:30 (118 / 25)
Stężyca: 01:39:09 (126 / 25)
03:09:39
56 Emmanuel Rivat M20 26 39 Ślesin: 01:34:29 (132 / 84)
Stężyca: 01:35:12 (107 / 68)
03:09:41
57 Wojciech Ryba KS Krotosz M20 27 40 Ślesin: 01:26:34 (105 / 65)
Radków: 01:43:13 (35 / 22)
03:09:47
58 Jarosław Łukojko Area Cooling Solutions M20 28 41 Piaseczno: 01:46:32 (162 / 129)
Ślesin: 01:27:42 (111 / 70)
03:14:14
59 Jarosław Szulkowski M20 29 42 Piaseczno: 01:51:31 (182 / 143)
Ślesin: 01:27:29 (109 / 69)
03:19:00
60 Aneta Kisielewska MAGAZYN TRIATHLON F20 12 18 Piaseczno: 01:37:31 (124 / 16)
Radków: 01:42:13 (30 / 4)
03:19:44
61 Katarzyna Gacka GACCY TEAM F20 13 19 Stężyca: 01:44:14 (141 / 32)
Elbląg: 01:35:40 (98 / 10)
03:19:54
62 Krzysztof Sielicki M20 30 43 Piaseczno: 01:37:08 (119 / 100)
Radków: 01:43:43 (36 / 23)
03:20:51
63 Tomasz Łęcki Wirujące Korby M20 31 44 Piaseczno: 01:46:09 (158 / 127)
Stężyca: 01:35:43 (111 / 70)
03:21:52
64 Ewa Świerżewska SportowaRodzina.pl F20 14 20 Piaseczno: 01:49:00 (172 / 28)
Ślesin: 01:34:58 (133 / 30)
03:23:58
65 Jarosław Mika Przegląd Piaseczyński M20 32 45 Ślesin: 01:36:07 (136 / 86)
Stężyca: 01:48:34 (149 / 96)
03:24:41
66 Natalia Bobrowska Rowerowe Kaszuby F20 15 21 Stężyca: 01:48:40 (150 / 34)
Elbląg: 01:38:00 (110 / 13)
03:26:40
67 Cezary Misiewicz M20 33 46 Piaseczno: 01:56:29 (199 / 155)
Elbląg: 01:32:39 (90 / 62)
03:29:08
68 Katarzyna Kubiak F20 16 22 Piaseczno: 01:59:39 (209 / 42)
Elbląg: 01:37:47 (109 / 12)
03:37:26
69 Iga Lipska Kuźnia Triathlonu F20 17 23 Ślesin: 01:50:51 (153 / 39)
Elbląg: 01:47:58 (127 / 24)
03:38:49
70 Beata Osiecka Kuźnia Triathlonu F20 18 24 Piaseczno: 02:02:25 (212 / 45)
Elbląg: 01:40:15 (114 / 15)
03:42:40
71 Maciej Falbogowski UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M16 10 47 Ślesin: 01:03:56 (4 / 1)
01:03:56
72 Rafał Dziekoński Run LOTTO Bydgostia M20 34 48 Ślesin: 01:04:36 (5 / 3)
01:04:36
73 Adrian Wilk UKL Ósemka Police M18 5 49 Ślesin: 01:05:23 (6 / 2)
01:05:23
74 Gniewomir Pluta UKS TRS SUSZ M20 35 50 Ślesin: 01:05:25 (7 / 4)
01:05:25
75 Michał Ceklarz UKS Tri-Team Rumia M18 6 51 Elbląg: 01:05:35 (1 / 1)
01:05:35
76 Tomasz Jurkowski SJ Szarża Termoexport M20 36 52 Elbląg: 01:06:28 (4 / 1)
01:06:28
77 Igor Zalewski M20 37 53 Elbląg: 01:06:35 (5 / 2)
01:06:35
78 Paweł Miziarski Torus Triathlon Team M20 38 54 Stężyca: 01:07:03 (1 / 1)
01:07:03
79 Szymon Zakrzewski M20 39 55 Ślesin: 01:07:36 (11 / 5)
01:07:36
80 Magdalena Wiśniewska KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz F20 19 25 Ślesin: 01:07:38 (12 / 2)
01:07:38
81 Agata Litwin Litwin Triathlon Team (LTT) AZS AWF Katowice F20 20 26 Ślesin: 01:07:40 (13 / 3)
01:07:40
82 Natalia Krawczyk F20 21 27 Ślesin: 01:07:54 (14 / 4)
01:07:54
83 Piotr Bohater MLUKS TRIATHLON KOŁO M20 40 56 Ślesin: 01:07:57 (15 / 6)
01:07:57
84 Krzysztof Kluge Enduroman Elbląg M20 41 57 Stężyca: 01:08:09 (2 / 2)
01:08:09
85 Piotr Brzozowski www.brzozowskipiotr.pl www.brzozowskipiotr.pl M20 42 58 Elbląg: 01:08:22 (8 / 3)
01:08:22
86 Michał Gaweł UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 43 59 Ślesin: 01:08:23 (17 / 7)
01:08:23
87 Roman Nowak Tridea Team M20 44 60 Elbląg: 01:08:25 (9 / 4)
01:08:25
88 Maja Ryczak UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness F20 22 28 Ślesin: 01:08:25 (18 / 5)
01:08:25
89 Marta Zygmunt MLUKS Triathlon Koło F16 6 29 Ślesin: 01:09:00 (19 / 1)
01:09:00
90 Jacek Kulik KULIK&KUREK M20 45 61 Ślesin: 01:09:01 (21 / 9)
01:09:01
91 Nikodem Matuszewski BUDMIX BUDMIX M20 46 62 Ślesin: 01:09:01 (20 / 8)
01:09:01
92 Filip Chyłkowski Cytrynowi Biegacze DormarAgro M16 11 63 Ślesin: 01:09:21 (22 / 3)
01:09:21
93 Sergiusz Olejniczak PROTRI M20 47 64 Piaseczno: 01:09:35 (3 / 3)
01:09:35
94 Radosław Solan M20 48 65 Ślesin: 01:10:09 (27 / 13)
01:10:09
95 Radosław Zajk M20 49 66 Elbląg: 01:10:33 (11 / 5)
01:10:33
96 Michał Zajk M20 50 67 Elbląg: 01:11:08 (13 / 7)
01:11:08
97 Robert Walczak CITY TRAIL Team parkrun Poznań M20 51 68 Ślesin: 01:11:08 (29 / 15)
01:11:08
98 Łukasz Krieger KP PSP Sępólno Krajeńskie M20 52 69 Stężyca: 01:11:24 (5 / 3)
01:11:24
99 Cezary Wronka GT RAT M20 53 70 Stężyca: 01:11:41 (8 / 4)
01:11:41
100 Rafał Paczkowski Kuźnia Triathlonu M20 54 71 Ślesin: 01:11:43 (30 / 16)
01:11:43
101 Wojciech Grądzki dotsport.pl Triathlon Team Dotsport.pl / Dietetyka Sportowa M20 55 72 Piaseczno: 01:11:48 (4 / 4)
01:11:48
102 Łukasz Żurad Litwin Triathlon Team (LTT) M20 56 73 Ślesin: 01:11:51 (31 / 17)
01:11:51
103 Konrad Konasiuk UKL-ÓSEMKA POLICE M16 12 74 Ślesin: 01:11:58 (32 / 5)
01:11:58
104 Michał Wojnowski Aktywuj się w Triathlonie M20 57 75 Stężyca: 01:12:49 (11 / 5)
01:12:49
105 Arkadiusz Węgier UKS TRS SUSZ M20 58 76 Elbląg: 01:12:50 (19 / 10)
01:12:50
106 Jędrzej Głuchowski TORTUGA Adventure Team M20 59 77 Elbląg: 01:13:16 (22 / 12)
01:13:16
107 Bartosz Pol Waniewski Coaching/BWeko Rawicz Team M20 60 78 Ślesin: 01:13:17 (35 / 18)
01:13:17
108 Marcin Wilczęga M20 61 79 Elbląg: 01:13:47 (24 / 14)
01:13:47
109 Maksymilian Szatecki M20 62 80 Piaseczno: 01:14:04 (7 / 5)
01:14:04
110 Sławomir Kłuba M20 63 81 Elbląg: 01:14:08 (25 / 15)
01:14:08
111 Rafał Paszkiewicz PTT DELTA M20 64 82 Ślesin: 01:14:12 (37 / 19)
01:14:12
112 Piotr Stanik LABOSPORT Team Labosport Polska M20 65 83 Radków: 01:14:14 (1 / 1)
01:14:14
113 Michal Grzelinski BEKO Beko M20 66 84 Ślesin: 01:14:15 (38 / 20)
01:14:15
114 Magdalena Ratajczak GTT Diament Gniezno F16 7 30 Ślesin: 01:14:15 (39 / 3)
01:14:15
115 Lukasz Kolasa AT Team M20 67 85 Stężyca: 01:14:18 (16 / 8)
01:14:18
116 Jacek Strzelecki Aquabażan M20 68 86 Elbląg: 01:14:31 (28 / 17)
01:14:31
117 Paweł Tusk AMW Gdynia M20 69 87 Elbląg: 01:14:43 (29 / 18)
01:14:43
118 Sławek Lamparski CompleXsports Triathlon Team M20 70 88 Elbląg: 01:14:47 (30 / 19)
01:14:47
119 Remigiusz Michałowski Triathlon Elbląg Mój tata M16 13 89 Elbląg: 01:14:48 (31 / 7)
01:14:48
120 Rafał Pomorski M20 71 90 Piaseczno: 01:14:49 (8 / 6)
01:14:49
121 Robert Wrzochalski Tridea Team M20 72 91 Stężyca: 01:15:01 (17 / 9)
01:15:01
122 Kacper Szymański Javamill M20 73 92 Ślesin: 01:15:04 (40 / 21)
01:15:04
123 Łukasz Wagemann GVT Adsystem M20 74 93 Piaseczno: 01:15:07 (10 / 7)
01:15:07
124 Piotr Gruchała POiNT M20 75 94 Ślesin: 01:15:09 (41 / 22)
01:15:09
125 Jakub Bujak M20 76 95 Ślesin: 01:15:23 (42 / 23)
01:15:23
126 Marek Sołtysiak M20 77 96 Ślesin: 01:15:30 (43 / 24)
01:15:30
127 Natalia Nikel UKS TRS SUSZ F18 2 31 Elbląg: 01:15:30 (32 / 1)
01:15:30
128 Adam Suchecki Passepartout M20 78 97 Piaseczno: 01:15:33 (11 / 8)
01:15:33
129 Adam Fajks Ecosociety Triathlon Team M20 79 98 Stężyca: 01:15:33 (18 / 10)
01:15:33
130 Patrick Chodowski M20 80 99 Piaseczno: 01:15:37 (12 / 9)
01:15:37
131 Paulina Bohater MLUKS TRIATHLON KOŁO F16 8 32 Ślesin: 01:15:44 (44 / 4)
01:15:44
132 Tadeusz Czepukojć M20 81 100 Stężyca: 01:15:45 (19 / 11)
01:15:45
133 Łukasz Szymański Tri NEGU M20 82 101 Elbląg: 01:15:49 (33 / 20)
01:15:49
134 Emilia Wołyniec Tri NEGU F20 23 33 Ślesin: 01:15:57 (45 / 7)
01:15:57
135 Łukasz Głasek Triathlon Serwis Prosperita M20 83 102 Piaseczno: 01:15:58 (13 / 10)
01:15:58
136 Jakub Nowakowski M20 84 103 Ślesin: 01:16:17 (46 / 25)
01:16:17
137 Piotr Kościesza Tri NEGU M20 85 104 Ślesin: 01:16:19 (48 / 27)
01:16:19
138 Zbigniew Ligenza M20 86 105 Ślesin: 01:16:36 (49 / 28)
01:16:36
139 Krzysztof Jażdżewski UKS TRS SUSZ M20 87 106 Ślesin: 01:16:46 (50 / 29)
01:16:46
140 Dariusz Drapella Smaruj Na Trening Team M20 88 107 Elbląg: 01:16:51 (35 / 21)
01:16:51
141 Sławomir Pruchniewski Asseco Active Team M20 89 108 Piaseczno: 01:16:51 (15 / 11)
01:16:51
142 Martyna Manicka UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness F16 9 34 Ślesin: 01:17:19 (51 / 5)
01:17:19
143 Michał Orłowski M20 90 109 Ślesin: 01:17:24 (52 / 30)
01:17:24
144 Piotr Słodowicz Grupa Trójmiasto M20 91 110 Stężyca: 01:17:25 (23 / 13)
01:17:25
145 Łukasz Kubiak KB Geotermia Uniejów M20 92 111 Ślesin: 01:17:26 (53 / 31)
01:17:26
146 Jarosław Ochmański BBL Zduńska Wola M20 93 112 Ślesin: 01:17:47 (55 / 32)
01:17:47
147 Maciej Sienkiewicz M20 94 113 Elbląg: 01:17:56 (36 / 22)
01:17:56
148 Dawid Szot 3athlete.pl Trójmiasto Triathlon M20 95 114 Stężyca: 01:17:57 (25 / 14)
01:17:57
149 Mariusz Sycik KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 1972 M20 96 115 Elbląg: 01:17:59 (37 / 23)
01:17:59
150 Marta Nagorka AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W GDAŃSKU F20 24 35 Elbląg: 01:18:10 (38 / 2)
01:18:10
151 Rafał Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M20 97 116 Elbląg: 01:18:11 (39 / 24)
01:18:11
152 Andrzej Kurkiewicz ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M20 98 117 Piaseczno: 01:18:13 (17 / 13)
01:18:13
153 Jacek Siedlecki M20 99 118 Elbląg: 01:18:15 (41 / 25)
01:18:15
154 Kuba Gornowicz 3athlete.pl 3athlete.pl M20 100 119 Stężyca: 01:18:16 (30 / 18)
01:18:16
155 Damian Matewski Damian&Delfin M20 101 120 Elbląg: 01:18:17 (42 / 26)
01:18:17
156 Krzysztof Kalinowski RWS GROUP M20 102 121 Stężyca: 01:18:24 (33 / 20)
01:18:24
157 Krzysztof Żygenda "Brapol" Wiesz, na czym stoisz. "Brapol" Wiesz, na czym stoisz. M18 7 122 Stężyca: 01:18:35 (34 / 4)
01:18:35
158 Mateusz Małecki SlowMotion olimpftines.pl M20 103 123 Radków: 01:18:45 (4 / 2)
01:18:45
159 Dawid Szczepaniak M20 104 124 Ślesin: 01:18:45 (58 / 35)
01:18:45
160 Michał Krawczyk LUKA M20 105 125 Ślesin: 01:18:45 (59 / 34)
01:18:45
161 Błażej Pietrzak GVT M20 106 126 Piaseczno: 01:18:47 (18 / 14)
01:18:47
162 Dawid Szwedowski TRI Starogard Gdański M20 107 127 Elbląg: 01:18:49 (44 / 28)
01:18:49
163 Wojciech Kacperski M20 108 128 Elbląg: 01:19:03 (45 / 29)
01:19:03
164 Tomasz Zieliński Kuźnia Triatlonu Wirtualna Polska Triathlon Team / Grupa Wirtualna Polska M20 109 129 Stężyca: 01:19:05 (36 / 21)
01:19:05
165 Aleksandra Obiedzińska KTS IRONMAN F20 25 36 Ślesin: 01:19:06 (62 / 10)
01:19:06
166 Maciej Hypki M20 110 130 Ślesin: 01:19:12 (63 / 37)
01:19:12
167 Bartosz Bryliński M20 111 131 Ślesin: 01:19:16 (64 / 38)
01:19:16
168 Dominik Stępień BSD M16 14 132 Ślesin: 01:19:28 (65 / 6)
01:19:28
169 Paweł Drabjewski Tkkf Wodnik Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork M20 112 133 Ślesin: 01:19:29 (66 / 39)
01:19:29
170 Robert Żygenda "Brapol" Wiesz, na czym stoisz Brapol "Wiesz, na czym stoisz" M20 113 134 Stężyca: 01:19:39 (38 / 23)
01:19:39
171 Przemysław Kozłowski Przemofryz M20 114 135 Elbląg: 01:19:40 (46 / 30)
01:19:40
172 Mikołaj Kołakowski UKS Tri-Team Rumia M20 115 136 Stężyca: 01:19:45 (39 / 24)
01:19:45
173 Michal Grabowski TRINERGY TEAM M20 116 137 Piaseczno: 01:19:47 (20 / 16)
01:19:47
174 Kamil Czarniecki 12tri.pl M20 117 138 Ślesin: 01:19:57 (67 / 40)
01:19:57
175 Marcin Bogucki Kuźnia Triathlonu M20 118 139 Piaseczno: 01:20:14 (21 / 17)
01:20:14
176 Dariusz Szymański OSIR KLECZEW M20 119 140 Ślesin: 01:20:16 (68 / 41)
01:20:16
177 Dorian Horsten Goyello Power Club M20 120 141 Stężyca: 01:20:22 (40 / 25)
01:20:22
178 Arkadiusz Poważyński LABOSPORT Team M20 121 142 Piaseczno: 01:20:24 (22 / 18)
01:20:24
179 Tomasz Suchorski M20 122 143 Ślesin: 01:20:29 (69 / 42)
01:20:29
180 Beata Leszczyńska Kuźnia Triathlonu F20 26 37 Ślesin: 01:20:34 (70 / 11)
01:20:34
181 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M20 123 144 Stężyca: 01:20:34 (41 / 26)
01:20:34
182 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team Trucht Tarchomin Team M20 124 145 Piaseczno: 01:20:55 (24 / 20)
01:20:55
183 Piotr Szymański OSIR KLECZEW M20 125 146 Ślesin: 01:21:09 (71 / 43)
01:21:09
184 Rogier Pols NNYTT M20 126 147 Piaseczno: 01:21:14 (26 / 21)
01:21:14
185 Tomek Haize M20 127 148 Elbląg: 01:21:24 (50 / 34)
01:21:24
186 Patryk Jagiełka UKS TRS SUSZ M20 128 149 Ślesin: 01:21:30 (72 / 44)
01:21:30
187 Krzysztof Szarmach TRI Starogard Gdański M20 129 150 Elbląg: 01:21:39 (53 / 35)
01:21:39
188 Olaf Kacperski M20 130 151 Elbląg: 01:21:39 (52 / 36)
01:21:39
189 Krzysztof Miezio BLISKA TEAM BLISKAAPTEKA.PL M20 131 152 Elbląg: 01:21:40 (54 / 37)
01:21:40
190 Filip Dykszak KT Water Knights Zabierzow M20 132 153 Radków: 01:21:44 (9 / 5)
01:21:44
191 Arkadiusz Banka EL GIT Team M20 133 154 Stężyca: 01:21:47 (42 / 27)
01:21:47
192 Ewa Lewandowska KB Arturówek Łódź F20 27 38 Ślesin: 01:21:47 (73 / 12)
01:21:47
193 Marcin Pawikowski niezrzeszona M20 134 155 Piaseczno: 01:21:48 (28 / 23)
01:21:48
194 Marta Maksymiuk GIT Team Elbląg El-Aktywni F20 28 39 Stężyca: 01:21:52 (43 / 4)
01:21:52
195 Jakub Górski www.navox.pl M20 135 156 Stężyca: 01:21:56 (44 / 28)
01:21:56
196 Jacek Wozniak ironteam Iron Team M20 136 157 Piaseczno: 01:21:59 (29 / 24)
01:21:59
197 Jakub Chudziński M20 137 158 Ślesin: 01:21:59 (74 / 45)
01:21:59
198 Dariusz Gorski Danfoss M20 138 159 Stężyca: 01:22:00 (45 / 29)
01:22:00
199 Adam Kurowski Litwin Triathlon Team (LTT) M20 139 160 Ślesin: 01:22:01 (75 / 46)
01:22:01
200 Michał Kołecki Tri NEGU / IŁAWA BIEGA M20 140 161 Elbląg: 01:22:02 (56 / 39)
01:22:02
201 Krzysztof Broż projektowakb.pl M20 141 162 Ślesin: 01:22:05 (77 / 48)
01:22:05
202 Przemysław Burzyński Tradedoubler M20 142 163 Ślesin: 01:22:05 (76 / 47)
01:22:05
203 Bartek Bielski Torus Triathlon Team M20 143 164 Stężyca: 01:22:07 (47 / 30)
01:22:07
204 Marek Konieczniak SIN CORTE M20 144 165 Piaseczno: 01:22:07 (30 / 25)
01:22:07
205 Anna Przybylska MLUKS TRIATHLON KOŁO F20 29 40 Ślesin: 01:22:16 (78 / 13)
01:22:16
206 Damian Kawecki Asseco Active Team M20 145 166 Piaseczno: 01:22:17 (31 / 26)
01:22:17
207 Piotr Bednarek Mocarni Team M20 146 167 Stężyca: 01:22:22 (48 / 31)
01:22:22
208 Grzegorz Jurgielewicz Nazguls Świebodzin M20 147 168 Ślesin: 01:22:30 (80 / 49)
01:22:30
209 Bartosz Brzozowski KU AZS WAT M20 148 169 Piaseczno: 01:22:33 (32 / 27)
01:22:33
210 Piotr Abracham CREATOR Piotr Abracham M20 149 170 Elbląg: 01:22:38 (60 / 40)
01:22:38
211 Dariusz Konfederak M20 150 171 Stężyca: 01:22:39 (49 / 32)
01:22:39
212 Piotr Knepka M20 151 172 Elbląg: 01:22:43 (61 / 41)
01:22:43
213 Kamil Kucia Warsztat Formy M20 152 173 Ślesin: 01:22:45 (81 / 50)
01:22:45
214 Jacek Maciuszonek M20 153 174 Stężyca: 01:22:51 (50 / 33)
01:22:51
215 Lukasz Remisiewicz M20 154 175 Piaseczno: 01:22:56 (33 / 28)
01:22:56
216 Jakub Krysiak TriWawa M20 155 176 Piaseczno: 01:23:00 (34 / 29)
01:23:00
217 Marcin Dwojak M20 156 177 Ślesin: 01:23:05 (83 / 52)
01:23:05
218 Julian Ziółkowski Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy M20 157 178 Stężyca: 01:23:12 (51 / 34)
01:23:12
219 Rafał Burnicki M20 158 179 Stężyca: 01:23:31 (53 / 35)
01:23:31
220 Agnieszka Gruchała POiNT F20 30 41 Ślesin: 01:23:32 (84 / 15)
01:23:32
221 Łukasz Naruszewicz Akademia Pływania Niegocin Łukasz Naruszewicz M20 159 180 Elbląg: 01:23:41 (62 / 42)
01:23:41
222 Łukasz Golak POLARIS POLARIS POLAND SP. Z O.O. M20 160 181 Radków: 01:23:42 (10 / 6)
01:23:42
223 Maciej Dymitrowski Aesculap B.Braun Team M20 161 182 Elbląg: 01:23:52 (64 / 43)
01:23:52
224 Michał Brzozowski Ekipa EkstRemalna Renault M20 162 183 Elbląg: 01:23:58 (65 / 44)
01:23:58
225 Joanna Pomorska F20 31 42 Piaseczno: 01:24:08 (37 / 3)
01:24:08
226 Kamil Śledziewski "TAK czy TAK" Śledziewski Kamil M20 163 184 Stężyca: 01:24:11 (55 / 36)
01:24:11
227 Robert Skonieczny M20 164 185 Stężyca: 01:24:13 (56 / 37)
01:24:13
228 Szymon Haładaj iskra konin M20 165 186 Ślesin: 01:24:14 (87 / 53)
01:24:14
229 Marek Kępiński M20 166 187 Piaseczno: 01:24:29 (39 / 32)
01:24:29
230 Marcin Rosati Mocarni Team M20 167 188 Stężyca: 01:24:30 (59 / 38)
01:24:30
231 Karolina Miedzianowska F20 32 43 Elbląg: 01:24:34 (67 / 7)
01:24:34
232 Mirek Kudrewicz Silco M20 168 189 Elbląg: 01:24:36 (68 / 45)
01:24:36
233 Maciej Krawczyk M20 169 190 Ślesin: 01:24:37 (90 / 56)
01:24:37
234 Marcin Kopka BBL Zduńska Wola M20 170 191 Ślesin: 01:24:46 (91 / 57)
01:24:46
235 Joanna Szczepaniak F20 33 44 Ślesin: 01:24:52 (92 / 17)
01:24:52
236 Adam Młodziński Invex Running Team INVEX EXPERT AS M20 171 192 Stężyca: 01:24:58 (62 / 41)
01:24:58
237 Łukasz Wilczyński M20 172 193 Piaseczno: 01:25:04 (40 / 33)
01:25:04
238 Monika Myszkiewicz Tridea / Mniam.NET F20 34 45 Ślesin: 01:25:10 (93 / 18)
01:25:10
239 Tomasz Hadyniak M20 173 194 Ślesin: 01:25:17 (94 / 58)
01:25:17
240 Artur Gralik M20 174 195 Elbląg: 01:25:18 (69 / 46)
01:25:18
241 Krystian Kuźmicz M20 175 196 Ślesin: 01:25:21 (95 / 59)
01:25:21
242 Klaudiusz Kłos Aktywni Kociewiacy M20 176 197 Elbląg: 01:25:21 (70 / 47)
01:25:21
243 Rafał Putkowski EL-Aktywni GIT Team M20 177 198 Stężyca: 01:25:24 (63 / 42)
01:25:24
244 Jarosław Ladorucki M20 178 199 Ślesin: 01:25:24 (96 / 60)
01:25:24
245 Tomasz Kowalczyk TRICLUB M20 179 200 Piaseczno: 01:25:25 (41 / 34)
01:25:25
246 Tomasz Bronk HURAGAN M20 180 201 Elbląg: 01:25:28 (71 / 48)
01:25:28
247 Przemek Błażejewski F3Team M20 181 202 Ślesin: 01:25:40 (98 / 61)
01:25:40
248 Jan Chwedczuk M20 182 203 Piaseczno: 01:25:46 (42 / 35)
01:25:46
249 Robert Taraszkiewicz M20 183 204 Piaseczno: 01:25:48 (43 / 36)
01:25:48
250 Paweł Krzaczkowski M20 184 205 Stężyca: 01:25:55 (64 / 43)
01:25:55
251 Karol Różański GTW M20 185 206 Ślesin: 01:26:05 (99 / 62)
01:26:05
252 Piotr Usidus ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M20 186 207 Piaseczno: 01:26:05 (45 / 38)
01:26:05
253 Mateusz Prus M20 187 208 Ślesin: 01:26:06 (100 / 63)
01:26:06
254 Andrzej Bielski M20 188 209 Piaseczno: 01:26:09 (46 / 39)
01:26:09
255 Katarzyna Rutka KTS IRONMAN KWIDZYN F20 35 46 Ślesin: 01:26:11 (101 / 19)
01:26:11
256 Ewa Zagajewska Kuźnia Triathlonu F20 36 47 Ślesin: 01:26:17 (102 / 20)
01:26:17
257 Adrian Kiepuszewski Tridea Team M20 189 210 Stężyca: 01:26:19 (65 / 44)
01:26:19
258 Mariusz Jankowski M20 190 211 Stężyca: 01:26:25 (66 / 45)
01:26:25
259 Dariusz Łukaszewski HKS Odlew Poznań M20 191 212 Ślesin: 01:26:29 (103 / 64)
01:26:29
260 Marta Zelewska MEWA Gdynia F20 37 48 Ślesin: 01:26:32 (104 / 21)
01:26:32
261 Magdalena Bibrowska F20 38 49 Stężyca: 01:26:34 (68 / 8)
01:26:34
262 Piotr Świdziński M20 192 213 Stężyca: 01:26:35 (69 / 46)
01:26:35
263 Leszek Szweda POLPHARMA RUM TEAM, POLPHARMA TRI TEAM M20 193 214 Elbląg: 01:26:39 (72 / 49)
01:26:39
264 Mariusz Ochmański M20 194 215 Ślesin: 01:26:39 (106 / 66)
01:26:39
265 Tomasz Reczuch M20 195 216 Radków: 01:26:41 (13 / 8)
01:26:41
266 Tomasz Haize Herr M20 196 217 Stężyca: 01:26:47 (71 / 47)
01:26:47
267 Marek Michalski M20 197 218 Ślesin: 01:26:47 (107 / 67)
01:26:47
268 Michał Skorupa M20 198 219 Elbląg: 01:26:56 (73 / 50)
01:26:56
269 Jakub Jelitto TRICLUB M20 199 220 Piaseczno: 01:27:01 (47 / 40)
01:27:01
270 Janusz Krzyszycha M20 200 221 Stężyca: 01:27:07 (72 / 48)
01:27:07
271 Paulina Pietruszyńska 3athlete.pl Lider Sztum F20 39 50 Stężyca: 01:27:09 (73 / 9)
01:27:09
272 Arkadiusz Żukowski ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M20 201 222 Piaseczno: 01:27:25 (48 / 41)
01:27:25
273 Krzysztof Godek Kuźnia Triathlonu M20 202 223 Piaseczno: 01:27:27 (49 / 42)
01:27:27
274 Katarzyna Borek Kuźnia Triathlonu F20 40 51 Ślesin: 01:27:31 (110 / 22)
01:27:31
275 Agnieszka Zych ABSOLUTE Bike Team F20 41 52 Piaseczno: 01:27:32 (50 / 4)
01:27:32
276 Michał Niedźwiedzki BLUE MEDIA TEAM BM.PL M20 203 224 Stężyca: 01:27:36 (74 / 49)
01:27:36
277 Łukasz Dąbrowski Dąbki Family Team M20 204 225 Piaseczno: 01:27:39 (51 / 43)
01:27:39
278 Szymon Sobczak TriPassion Team M20 205 226 Piaseczno: 01:27:40 (52 / 44)
01:27:40
279 Paweł Pałczak Kuźnia Triathlonu M20 206 227 Piaseczno: 01:27:49 (53 / 45)
01:27:49
280 Kamil Mosur niezrzeszony M20 207 228 Piaseczno: 01:27:57 (55 / 46)
01:27:57
281 Paweł Bernatowicz M18 8 229 Piaseczno: 01:27:57 (54 / 4)
01:27:57
282 Sławomir Pluciński M20 208 230 Ślesin: 01:28:00 (112 / 71)
01:28:00
283 Grzegorz Gierasimiuk M20 209 231 Piaseczno: 01:28:01 (56 / 47)
01:28:01
284 Tomasz Balawajder M20 210 232 Piaseczno: 01:28:13 (57 / 48)
01:28:13
285 Michał Piłat M20 211 233 Radków: 01:28:14 (15 / 10)
01:28:14
286 Aleksandra Krawczyk AIRBIKE F20 42 53 Piaseczno: 01:28:20 (58 / 5)
01:28:20
287 Zdobysław Gacki GACCY TEAM M20 212 234 Elbląg: 01:28:24 (76 / 51)
01:28:24
288 Marcin Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M20 213 235 Elbląg: 01:28:27 (77 / 52)
01:28:27
289 Marcin Kacprzak zPORTowe Knury M20 214 236 Stężyca: 01:28:30 (78 / 52)
01:28:30
290 Anita Domaradzka Wojtusia Team F20 43 54 Ślesin: 01:28:30 (113 / 23)
01:28:30
291 Peter Horsten Goyello Power Club M20 215 237 Stężyca: 01:28:33 (79 / 53)
01:28:33
292 Sebastian Szela OLSHCOACHING.COM M20 216 238 Piaseczno: 01:28:36 (59 / 49)
01:28:36
293 Michał Podlasiński M20 217 239 Ślesin: 01:28:38 (114 / 72)
01:28:38
294 Bartosz Kubielski M20 218 240 Piaseczno: 01:28:42 (61 / 50)
01:28:42
295 Sławomir Nowak M20 219 241 Piaseczno: 01:28:42 (60 / 51)
01:28:42
296 Joanna Kozanecka Tri NEGU F20 44 55 Piaseczno: 01:28:44 (63 / 6)
01:28:44
297 jose barbella M20 220 242 Piaseczno: 01:28:44 (62 / 52)
01:28:44
298 Łukasz Łukiewicz GE Power Team M20 221 243 Elbląg: 01:28:57 (78 / 53)
01:28:57
299 Monika Listkiewicz AKS Polonia Warszawa F20 45 56 Ślesin: 01:29:02 (115 / 24)
01:29:02
300 Sebastian Janicki M20 222 244 Stężyca: 01:29:08 (81 / 54)
01:29:08
301 Jakub Modrzejewski M20 223 245 Ślesin: 01:29:08 (116 / 73)
01:29:08
302 Maciej Zając M20 224 246 Elbląg: 01:29:11 (80 / 55)
01:29:11
303 Tomasz Twardowski CALIFORNIA SKATESHOP M20 225 247 Piaseczno: 01:29:14 (64 / 53)
01:29:14
304 Tomasz Słupski Drużyna Czarnego Alibaby M20 226 248 Piaseczno: 01:29:17 (65 / 54)
01:29:17
305 Sylwester Nowokuński M20 227 249 Elbląg: 01:29:18 (81 / 56)
01:29:18
306 Bartłomiej Kosicki M20 228 250 Radków: 01:29:20 (17 / 11)
01:29:20
307 Daniel Karbowiak Water Knights Triathlon Zabierzów M20 229 251 Radków: 01:29:29 (18 / 12)
01:29:29
308 Bartłomiej Waszczuk M20 230 252 Piaseczno: 01:29:29 (67 / 55)
01:29:29
309 Paweł Startek M20 231 253 Piaseczno: 01:29:29 (66 / 56)
01:29:29
310 Maciej Bych GTO Oława MACIEJ BYCH TRENER OSOBISTY M20 232 254 Radków: 01:29:35 (19 / 13)
01:29:35
311 Paweł Rybak M20 233 255 Ślesin: 01:29:39 (117 / 74)
01:29:39
312 Paweł Grehl GVT M20 234 256 Piaseczno: 01:29:40 (68 / 57)
01:29:40
313 Mateusz Piechota Kuźnia Triathlonu M20 235 257 Piaseczno: 01:29:41 (69 / 58)
01:29:41
314 Marcin Wiatr Kuźnia Triathlonu M20 236 258 Piaseczno: 01:29:44 (70 / 59)
01:29:44
315 Justyna Piskorz CompleXsports Triathlon Team F20 46 57 Stężyca: 01:29:46 (82 / 11)
01:29:46
316 Tomasz Majkowski Aktywni Kociewiacy M20 237 259 Elbląg: 01:29:47 (82 / 57)
01:29:47
317 Piotr Łachacki M20 238 260 Elbląg: 01:29:52 (84 / 58)
01:29:52
318 Anna Hinz F20 47 58 Elbląg: 01:29:52 (83 / 8)
01:29:52
319 Marek Bartkowski M20 239 261 Piaseczno: 01:29:57 (71 / 60)
01:29:57
320 Joanna Sygula WITC F20 48 59 Piaseczno: 01:30:05 (72 / 7)
01:30:05
321 Michał Masłowski M20 240 262 Piaseczno: 01:30:17 (73 / 61)
01:30:17
322 Monika Ożarowska Proxit F20 49 60 Stężyca: 01:30:21 (83 / 12)
01:30:21
323 Piotr Dębiec Piotr Dębiec Piotr Dębiec M20 241 263 Piaseczno: 01:30:22 (74 / 62)
01:30:22
324 Wojciech Litwiniuk Extreme Academy Triathlon Team M20 242 264 Piaseczno: 01:30:25 (75 / 63)
01:30:25
325 Robert Janiszek LABELSOFT LABELSOFT M20 243 265 Piaseczno: 01:30:26 (76 / 64)
01:30:26
326 Bartosz Miszewski TRINERGY TEAM M20 244 266 Piaseczno: 01:30:38 (77 / 65)
01:30:38
327 Krzysztof Biernacki M20 245 267 Ślesin: 01:30:39 (119 / 75)
01:30:39
328 Tomasz Stemporzecki M20 246 268 Stężyca: 01:30:41 (84 / 55)
01:30:41
329 Krzysztof Woch Widłorogi M20 247 269 Piaseczno: 01:30:42 (79 / 67)
01:30:42
330 Piotr Andrzejczuk M20 248 270 Piaseczno: 01:30:42 (78 / 66)
01:30:42
331 Krystian Jaworski M20 249 271 Ślesin: 01:30:49 (120 / 76)
01:30:49
332 Grzegorz Hoffman M20 250 272 Piaseczno: 01:30:51 (80 / 68)
01:30:51
333 Antoni Szulinski Progress Triathlon Team TOMIS M20 251 273 Piaseczno: 01:31:02 (81 / 69)
01:31:02
334 Michał Kucharski M20 252 274 Piaseczno: 01:31:06 (83 / 70)
01:31:06
335 Tomasz Cichacki M20 253 275 Piaseczno: 01:31:09 (84 / 71)
01:31:09
336 Robert Jaczewski M20 254 276 Piaseczno: 01:31:16 (85 / 72)
01:31:16
337 Sebastian Kłosowicz Kondycja M20 255 277 Stężyca: 01:31:18 (86 / 57)
01:31:18
338 Przemysław Kropiewnicki M20 256 278 Piaseczno: 01:31:19 (86 / 73)
01:31:19
339 Agnieszka Kropiewnicka F20 50 61 Piaseczno: 01:31:19 (87 / 9)
01:31:19
340 Krzysztof Zwierz 42.195 Wejherowo M20 257 279 Stężyca: 01:31:20 (87 / 58)
01:31:20
341 Jack Sztandar M20 258 280 Elbląg: 01:31:26 (85 / 59)
01:31:26
342 Małgorzata Wyszomierska Super Linia F20 51 62 Stężyca: 01:31:27 (88 / 13)
01:31:27
343 Magdalena Pawlak F18 3 63 Elbląg: 01:31:30 (86 / 3)
01:31:30
344 Rafał Surga M20 259 281 Piaseczno: 01:31:36 (88 / 74)
01:31:36
345 Adam Brachet TriWawa M16 15 282 Piaseczno: 01:31:37 (89 / 2)
01:31:37
346 Paweł Ziniewicz M18 9 283 Elbląg: 01:31:38 (87 / 4)
01:31:38
347 Jędrek Nykowski M20 260 284 Piaseczno: 01:31:43 (90 / 75)
01:31:43
348 Marcin Kownacki M20 261 285 Elbląg: 01:31:49 (88 / 60)
01:31:49
349 Artur Ostrowski M20 262 286 Piaseczno: 01:31:49 (91 / 76)
01:31:49
350 Przemysław Bożeński M18 10 287 Stężyca: 01:31:50 (89 / 5)
01:31:50
351 Mateusz Marszalski Staszowskie Orły M20 263 288 Ślesin: 01:31:51 (122 / 78)
01:31:51
352 Ilona Bollin Smaruj Na Trening Team F20 52 64 Stężyca: 01:31:53 (90 / 14)
01:31:53
353 Jarosław Zalewski Elaktywni GIT Team Elbląg M20 264 289 Stężyca: 01:31:55 (91 / 59)
01:31:55
354 Karol Starzak Los Starzakos Rem-Star M20 265 290 Stężyca: 01:31:59 (93 / 60)
01:31:59
355 Bartosz Zagrzejewski M20 266 291 Piaseczno: 01:32:00 (92 / 77)
01:32:00
356 Ewa Greczyło G0 TRI KKS TEAM F20 53 65 Ślesin: 01:32:01 (123 / 26)
01:32:01
357 Dawid Zgorzelski Giant Polska M20 267 292 Ślesin: 01:32:02 (124 / 79)
01:32:02
358 Marcin Dobrowolski M20 268 293 Piaseczno: 01:32:08 (93 / 78)
01:32:08
359 Maciej Manturewicz Glutenfree Ebola M20 269 294 Elbląg: 01:32:17 (89 / 61)
01:32:17
360 Maciek Czucha Goyello Power Club M20 270 295 Stężyca: 01:32:17 (94 / 61)
01:32:17
361 Katarzyna Szemro Goyello Power Club F20 54 66 Stężyca: 01:32:18 (95 / 15)
01:32:18
362 Grzegorz Wojciechowski BWeko Rawicz Team M20 271 296 Ślesin: 01:32:24 (125 / 80)
01:32:24
363 Agnieszka Michalska F20 55 67 Ślesin: 01:32:27 (126 / 27)
01:32:27
364 Daniel Maćkowski M20 272 297 Piaseczno: 01:32:27 (94 / 79)
01:32:27
365 Krzysztof Biliński M20 273 298 Piaseczno: 01:32:39 (95 / 80)
01:32:39
366 Stanisław Mieszkowski UKS Skalar M16 16 299 Radków: 01:32:42 (21 / 3)
01:32:42
367 Michał Ziuko M20 274 300 Piaseczno: 01:32:43 (96 / 81)
01:32:43
368 Julia Kwiatkowska F20 56 68 Stężyca: 01:32:45 (96 / 16)
01:32:45
369 Mateusz Ściślak Elaktywni M16 17 301 Elbląg: 01:32:55 (91 / 10)
01:32:55
370 Małgorzata Skrzypczak F20 57 69 Ślesin: 01:32:55 (127 / 28)
01:32:55
371 Małgorzata Nowacka TKKF Non Iron / Unilogo Unilogo F20 58 70 Piaseczno: 01:32:56 (97 / 10)
01:32:56
372 Basia Walczak F20 59 71 Elbląg: 01:32:57 (92 / 9)
01:32:57
373 Andrzej Stawicki M20 275 302 Stężyca: 01:32:58 (97 / 62)
01:32:58
374 Ignacy Kaim Efekt WOW TEAM M20 276 303 Piaseczno: 01:33:11 (98 / 82)
01:33:11
375 Hans Koeppen WITC M20 277 304 Ślesin: 01:33:34 (128 / 81)
01:33:34
376 Tomasz Sobczak CTK TEAM M20 278 305 Stężyca: 01:33:36 (99 / 63)
01:33:36
377 Łukasz Witkowski M20 279 306 Piaseczno: 01:33:39 (99 / 83)
01:33:39
378 Krzysztof Świetliński M20 280 307 Ślesin: 01:33:40 (129 / 82)
01:33:40
379 Robert Janicki M20 281 308 Ślesin: 01:33:43 (130 / 83)
01:33:43
380 Anna Gruszecka F20 60 72 Ślesin: 01:33:46 (131 / 29)
01:33:46
381 Iwona Szczykowska F3Team F20 61 73 Stężyca: 01:33:48 (100 / 17)
01:33:48
382 Łukasz Urwanowicz Progress Triathlon Team M20 282 309 Piaseczno: 01:33:50 (100 / 84)
01:33:50
383 Marlon Falcon Dirty Kapibara M20 283 310 Elbląg: 01:33:57 (93 / 63)
01:33:57
384 Agata Młodzińska Invex Expert AS F20 62 74 Stężyca: 01:33:59 (101 / 18)
01:33:59
385 Marcin Grochowski Smashing pĄpkins M20 284 311 Piaseczno: 01:34:03 (101 / 85)
01:34:03
386 Sebastian Trochowski Lechia Gdańsk M16 18 312 Elbląg: 01:34:09 (94 / 11)
01:34:09
387 Wojciech Nałęcz M20 285 313 Stężyca: 01:34:12 (102 / 64)
01:34:12
388 Dariusz Stempnik TIM DAR OGRODU DAR OGRODU M20 286 314 Stężyca: 01:34:16 (103 / 65)
01:34:16
389 Marek Stypka M20 287 315 Piaseczno: 01:34:17 (102 / 86)
01:34:17
390 Ewa Kasiak Wilanow Coffin Dodgers F20 63 75 Piaseczno: 01:34:25 (103 / 11)
01:34:25
391 Anka Zielińska Wilanow Coffin Dodgers F20 64 76 Piaseczno: 01:34:31 (104 / 12)
01:34:31
392 Lucyna Szkobel BOTRANS MTB TEAM F20 65 77 Stężyca: 01:34:34 (104 / 19)
01:34:34
393 Marcin Antoniuk BMC TEAM M20 288 316 Piaseczno: 01:34:46 (105 / 87)
01:34:46
394 Sławomir Biniewicz Boruta Team M20 289 317 Piaseczno: 01:34:49 (106 / 88)
01:34:49
395 Krzysztof Krysiak TriWawa M20 290 318 Piaseczno: 01:34:53 (107 / 89)
01:34:53
396 Bartosz Wikalinski M16 19 319 Elbląg: 01:34:56 (96 / 12)
01:34:56
397 Maciej Szulc M20 291 320 Stężyca: 01:35:00 (105 / 66)
01:35:00
398 Rafał Przychodzień M20 292 321 Piaseczno: 01:35:02 (108 / 90)
01:35:02
399 Olga Gruszecka F20 66 78 Ślesin: 01:35:04 (134 / 31)
01:35:04
400 Marcin Bończak Goggle PAE Team M20 293 322 Piaseczno: 01:35:10 (109 / 91)
01:35:10
401 Przemysław Caruk M20 294 323 Ślesin: 01:35:13 (135 / 85)
01:35:13
402 Marzena Angielczyk Gdynia Sport Team F20 67 79 Stężyca: 01:35:13 (108 / 20)
01:35:13
403 Michał Jelski M20 295 324 Elbląg: 01:35:23 (97 / 65)
01:35:23
404 Dorota Chmielowiec GR3miasto F20 68 80 Stężyca: 01:35:32 (109 / 21)
01:35:32
405 Zdzisław Radelski BOTRANS MTB TEAM M20 296 325 Stężyca: 01:35:35 (110 / 69)
01:35:35
406 Jakub Dobrzański Wirujące Korby M20 297 326 Stężyca: 01:35:43 (112 / 71)
01:35:43
407 Cezary Miksa Asseco Active Team M20 298 327 Piaseczno: 01:35:49 (111 / 93)
01:35:49
408 Tomasz Wrzosek Elaktywni M20 299 328 Elbląg: 01:35:51 (99 / 66)
01:35:51
409 Karol Lewandowski WSOSP M20 300 329 Piaseczno: 01:35:53 (112 / 94)
01:35:53
410 Karol Stankiewicz GE Power Team M20 301 330 Elbląg: 01:35:54 (100 / 67)
01:35:54
411 Piotr Tomszys Asseco Active Team M20 302 331 Piaseczno: 01:35:57 (113 / 95)
01:35:57
412 Piotr Zadroga M20 303 332 Stężyca: 01:35:57 (113 / 72)
01:35:57
413 Miłosz Pogoda M20 304 333 Piaseczno: 01:36:02 (114 / 96)
01:36:02
414 Jerzy Kropiewnicki Atos Racing Team M20 305 334 Piaseczno: 01:36:04 (115 / 97)
01:36:04
415 Marcin Gaza Ostra Korba M20 306 335 Elbląg: 01:36:05 (101 / 68)
01:36:05
416 Paweł Wassilew M20 307 336 Piaseczno: 01:36:06 (116 / 98)
01:36:06
417 Sebastian Laskowski PAPUNIS TEAM GDYNIA M20 308 337 Stężyca: 01:36:06 (114 / 73)
01:36:06
418 Tomasz Kiełbasa M20 309 338 Radków: 01:36:12 (23 / 15)
01:36:12
419 Wojciech Rytlewski M20 310 339 Elbląg: 01:36:22 (102 / 69)
01:36:22
420 Aleksandra Ciastek F20 69 81 Elbląg: 01:36:22 (103 / 11)
01:36:22
421 Jacek Ciszkowski M20 311 340 Elbląg: 01:36:23 (104 / 70)
01:36:23
422 Jan Miszewski Gdańskie Towarzystwo Wioślarskie GEDANIA M20 312 341 Stężyca: 01:36:25 (116 / 75)
01:36:25
423 Aleksandra Różalska Elaktywni GIT Team Elbląg F20 70 82 Stężyca: 01:36:27 (117 / 22)
01:36:27
424 Luiza Kroupa F20 71 83 Piaseczno: 01:36:36 (117 / 13)
01:36:36
425 Piotr Starczukowski MTB Votum Orbea Team Wrocław M20 313 342 Radków: 01:36:38 (24 / 16)
01:36:38
426 Adam Cyga GE Power Team M20 314 343 Elbląg: 01:36:39 (105 / 71)
01:36:39
427 Przemysław Sieradzan Świętokrzyski Klub Alpinistyczny M20 315 344 Piaseczno: 01:36:44 (118 / 99)
01:36:44
428 Grzegorz Gosk ERGO Pro Kancelaria G.Gosk & Partnerzy M20 316 345 Stężyca: 01:36:48 (118 / 76)
01:36:48
429 Michał Jarząbkowski M20 317 346 Stężyca: 01:36:51 (119 / 77)
01:36:51
430 Roman Niedźwiedziński M20 318 347 Ślesin: 01:36:58 (137 / 87)
01:36:58
431 Leszek Kępiński Kępa Sport Tarnów M20 319 348 Elbląg: 01:37:02 (106 / 72)
01:37:02
432 Michal Macur impreza u Alka M20 320 349 Ślesin: 01:37:10 (138 / 88)
01:37:10
433 Aleksandra Starek F20 72 84 Piaseczno: 01:37:20 (120 / 14)
01:37:20
434 Michal Swiderski M20 321 350 Piaseczno: 01:37:21 (121 / 101)
01:37:21
435 Ewa Najder F20 73 85 Piaseczno: 01:37:22 (122 / 15)
01:37:22
436 Jarosław Maksimiuk M20 322 351 Piaseczno: 01:37:29 (123 / 102)
01:37:29
437 Janusz Brzyski M20 323 352 Elbląg: 01:37:32 (108 / 74)
01:37:32
438 Agata Nawracaj F20 74 86 Radków: 01:37:40 (25 / 2)
01:37:40
439 Rafał Młotowski M20 324 353 Stężyca: 01:37:41 (120 / 78)
01:37:41
440 Piotr Jasiak M20 325 354 Piaseczno: 01:37:49 (125 / 103)
01:37:49
441 Paweł Karabin M20 326 355 Stężyca: 01:37:53 (121 / 79)
01:37:53
442 Bartosz Putrycz M20 327 356 Stężyca: 01:37:54 (122 / 80)
01:37:54
443 Andrzej Kulik M20 328 357 Piaseczno: 01:37:57 (126 / 104)
01:37:57
444 Małgorzata Hulewicz F20 75 87 Elbląg: 01:38:08 (111 / 14)
01:38:08
445 Marek Białek M20 329 358 Piaseczno: 01:38:11 (127 / 105)
01:38:11
446 Sebastian Sołtys M20 330 359 Stężyca: 01:38:28 (123 / 81)
01:38:28
447 Agnieszka Siezieniewska LOTOS RUNNING TEAM F20 76 88 Stężyca: 01:38:43 (124 / 23)
01:38:43
448 Radosław Górecki M20 331 360 Piaseczno: 01:38:56 (128 / 106)
01:38:56
449 Mariusz Rozwadowski M20 332 361 Piaseczno: 01:39:01 (129 / 107)
01:39:01
450 Aleksandra Dyś F20 77 89 Stężyca: 01:39:02 (125 / 24)
01:39:02
451 Paweł Krölikowski M20 333 362 Ślesin: 01:39:03 (140 / 89)
01:39:03
452 Adam Strzałkowski Tempus Fagas M20 334 363 Elbląg: 01:39:12 (112 / 75)
01:39:12
453 Mateusz Czublun M16 20 364 Piaseczno: 01:39:16 (130 / 3)
01:39:16
454 Michał Rabiega M20 335 365 Piaseczno: 01:39:18 (131 / 108)
01:39:18
455 Tomasz Skierka M20 336 366 Stężyca: 01:39:19 (127 / 82)
01:39:19
456 Monika Figel Miki Team F20 78 90 Stężyca: 01:39:23 (128 / 26)
01:39:23
457 Magdalena Zielinska F20 79 91 Stężyca: 01:39:36 (129 / 27)
01:39:36
458 Hector Lozada Dirty Kapibara M20 337 367 Elbląg: 01:39:39 (113 / 76)
01:39:39
459 Marcin Opolski Marcin Opolski M20 338 368 Piaseczno: 01:39:51 (133 / 110)
01:39:51
460 Maciej Świacki M20 339 369 Stężyca: 01:39:53 (130 / 83)
01:39:53
461 Rafal Wasniewski Softwebo Softwebo Rafał M20 340 370 Piaseczno: 01:39:58 (134 / 111)
01:39:58
462 Marcin Łapiński M20 341 371 Piaseczno: 01:39:58 (135 / 112)
01:39:58
463 Katarzyna Turska F20 80 92 Stężyca: 01:40:00 (131 / 28)
01:40:00
464 Maja Makowska Kuźnia Triathlonu Team Aktywni z Cukrzycą F20 81 93 Ślesin: 01:40:10 (141 / 33)
01:40:10
465 Jacek Gordon niezrzeszony M20 342 372 Ślesin: 01:40:18 (142 / 90)
01:40:18
466 Mariusz Kochanowski M20 343 373 Elbląg: 01:40:20 (115 / 77)
01:40:20
467 Michał Pietrzak BLOKUS Sp. z o.o. M20 344 374 Piaseczno: 01:40:24 (136 / 113)
01:40:24
468 Adam Brzeziński M20 345 375 Piaseczno: 01:40:26 (137 / 114)
01:40:26
469 Izabela Mendelowska Kuźnia Triathlonu F20 82 94 Piaseczno: 01:40:37 (138 / 17)
01:40:37
470 Jakub Krawczak Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe Proteka M20 346 376 Stężyca: 01:40:38 (133 / 85)
01:40:38
471 Mateusz Tatka M16 21 377 Radków: 01:40:55 (26 / 4)
01:40:55
472 Barbara Giepart-Głodek Smaruj Na Trening Team F20 83 95 Stężyca: 01:40:57 (134 / 29)
01:40:57
473 Dariusz Nawrot 3 Waters Triathlon Team M20 347 378 Radków: 01:41:09 (27 / 17)
01:41:09
474 Aleksandra Czarnobaj F20 84 96 Stężyca: 01:41:13 (135 / 30)
01:41:13
475 Ewa Bodio-Ziółkowska Kuźnia Triathlonu F20 85 97 Piaseczno: 01:41:14 (139 / 18)
01:41:14
476 Łukasz Pałyga Motointegrator Running Team M20 348 379 Piaseczno: 01:41:14 (141 / 115)
01:41:14
477 Tomasz Barwiński M20 349 380 Piaseczno: 01:41:14 (140 / 116)
01:41:14
478 Agata Ryba KS Krotosz Krotoszyn F20 86 98 Ślesin: 01:41:14 (144 / 34)
01:41:14
479 Krzysztof Wieszczek Triathlon Serwis Fiorda M20 350 381 Piaseczno: 01:41:21 (142 / 117)
01:41:21
480 Damian Wloskiewicz Blink.Pro Damian Wloskiewicz M20 351 382 Radków: 01:41:21 (28 / 18)
01:41:21
481 Katarzyna Świdzińska F20 87 99 Stężyca: 01:41:34 (136 / 31)
01:41:34
482 Sylwia Biernacka Morsy Ośno Lubuskie F20 88 100 Radków: 01:41:36 (29 / 3)
01:41:36
483 Stefan Obłąkowski M20 352 383 Piaseczno: 01:41:42 (143 / 118)
01:41:42
484 Adam Kuliński M20 353 384 Ślesin: 01:41:43 (145 / 92)
01:41:43
485 Sylwia Grabianko F20 89 101 Piaseczno: 01:41:45 (144 / 20)
01:41:45
486 Amelia Mika F20 90 102 Piaseczno: 01:41:45 (145 / 19)
01:41:45
487 Jarek Mika Taxonity Triathlon Team Taxonity Sp. z o.o. Spółka doradztwa podatkowego M20 354 385 Piaseczno: 01:41:48 (146 / 119)
01:41:48
488 Agata Budzałek F20 91 103 Ślesin: 01:41:58 (146 / 35)
01:41:58
489 Michał Solnikowski M20 355 386 Stężyca: 01:42:01 (137 / 86)
01:42:01
490 Marcin Stępień M20 356 387 Radków: 01:42:17 (31 / 19)
01:42:17
491 Katarzyna Misiewicz F20 92 104 Elbląg: 01:42:33 (117 / 17)
01:42:33
492 Łukasz Spólnicki M20 357 388 Radków: 01:42:37 (32 / 20)
01:42:37
493 Bartłomiej Melniczuk Melon Mix Produkcja Filmowa M20 358 389 Radków: 01:42:44 (33 / 21)
01:42:44
494 Maciej Gruszecki M20 359 390 Ślesin: 01:42:46 (147 / 93)
01:42:46
495 Magda Polanowska-Drozdz F20 93 105 Elbląg: 01:42:47 (118 / 18)
01:42:47
496 Adam Ślęzak OSP POGRODZIE M20 360 391 Elbląg: 01:42:55 (119 / 78)
01:42:55
497 Arkadiusz Hotel M20 361 392 Piaseczno: 01:42:57 (147 / 120)
01:42:57
498 Łukasz Brzezinski Asseco Active Team M20 362 393 Piaseczno: 01:42:59 (148 / 121)
01:42:59
499 Aleksandra Karwacka Tygrysy TRENERFIT.PL F20 94 106 Radków: 01:43:00 (34 / 5)
01:43:00
500 Andrzej Bigaj Drużyna A M20 363 394 Stężyca: 01:43:01 (138 / 87)
01:43:01
501 Katarzyna Kruczkowska Trifamily Dawid Szot Team F20 95 107 Elbląg: 01:43:16 (120 / 19)
01:43:16
502 Robert Różalski M20 364 395 Stężyca: 01:43:20 (139 / 88)
01:43:20
503 Jacek Szwaluk Morena M20 365 396 Stężyca: 01:43:31 (140 / 89)
01:43:31
504 Andrzej Jaroszewicz M20 366 397 Piaseczno: 01:43:31 (149 / 122)
01:43:31
505 Julia Pogorzelska F20 96 108 Elbląg: 01:43:31 (121 / 20)
01:43:31
506 Bartłomiej Dydek M20 367 398 Piaseczno: 01:43:51 (150 / 123)
01:43:51
507 Paweł Biskup M20 368 399 Ślesin: 01:43:53 (148 / 94)
01:43:53
508 Joanna Polanin/huk F20 97 109 Piaseczno: 01:43:53 (151 / 21)
01:43:53
509 Justyna Kowalska Morsy Ośno Lubuskie F20 98 110 Radków: 01:43:55 (37 / 6)
01:43:55
510 Łukasz Pietrusik niezrzeszony M20 369 400 Elbląg: 01:44:00 (122 / 79)
01:44:00
511 Magdalena Pawłowski F20 99 111 Piaseczno: 01:44:15 (152 / 22)
01:44:15
512 Aleksandra Krawczyńska F20 100 112 Ślesin: 01:44:17 (149 / 36)
01:44:17
513 Jarosław Jarosz M20 370 401 Elbląg: 01:44:21 (123 / 80)
01:44:21
514 Kamil Zając M20 371 402 Piaseczno: 01:44:26 (153 / 124)
01:44:26
515 Piotr Duda M20 372 403 Piaseczno: 01:44:34 (154 / 125)
01:44:34
516 Iwona Borkowska F20 101 113 Stężyca: 01:44:41 (142 / 33)
01:44:41
517 Grzegorz Oniszczuk LABOSPORT Team EKO-BUDOWA M20 373 404 Ślesin: 01:44:49 (150 / 95)
01:44:49
518 Izabela Jasiulewicz IKS ATAK Elbląg F20 102 114 Elbląg: 01:44:52 (125 / 22)
01:44:52
519 Elżbieta Zienowicz F20 103 115 Piaseczno: 01:44:53 (155 / 23)
01:44:53
520 Dawid Tryba M20 374 405 Stężyca: 01:45:02 (143 / 90)
01:45:02
521 Sławomir Kuczkowski M20 375 406 Radków: 01:45:33 (38 / 24)
01:45:33
522 Maciej Chaberek TRINERGY TEAM M20 376 407 Piaseczno: 01:45:46 (156 / 126)
01:45:46
523 Marcin Kurzawa CTK KONIN CTK KONIN M20 377 408 Stężyca: 01:45:47 (144 / 91)
01:45:47
524 Iwona Jakubisiak Aktywni Grójec F20 104 116 Piaseczno: 01:46:07 (157 / 24)
01:46:07
525 Urszula Jędryszka Kuźnia Triathlonu F20 105 117 Piaseczno: 01:46:12 (159 / 25)
01:46:12
526 Paulina Opoka MAGAZYN TRIATHLON F20 106 118 Piaseczno: 01:46:16 (160 / 26)
01:46:16
527 Igor Kuczyński M20 378 409 Piaseczno: 01:46:25 (161 / 128)
01:46:25
528 Marek Baćmaga M20 379 410 Piaseczno: 01:46:35 (163 / 130)
01:46:35
529 Rafał Wenta M20 380 411 Stężyca: 01:46:35 (145 / 92)
01:46:35
530 Katarzyna Langner F20 107 119 Elbląg: 01:46:38 (126 / 23)
01:46:38
531 Eduardo Aguilar M20 381 412 Piaseczno: 01:46:49 (165 / 132)
01:46:49
532 Paweł Lewandowski DUBTREK M20 382 413 Stężyca: 01:46:51 (146 / 93)
01:46:51
533 Sławomir Kaczmarek M20 383 414 Stężyca: 01:47:10 (147 / 94)
01:47:10
534 Dorota Naparta-Kupisz F20 108 120 Ślesin: 01:47:22 (151 / 37)
01:47:22
535 Paweł Żurawski M20 384 415 Piaseczno: 01:47:27 (166 / 133)
01:47:27
536 Dominika Ptak F20 109 121 Piaseczno: 01:47:31 (167 / 27)
01:47:31
537 Grzegorz Sokołowski POLARIS POLARIS POLAND Sp. z o.o. M20 385 416 Radków: 01:47:39 (39 / 25)
01:47:39
538 Piotr Chruścik M20 386 417 Piaseczno: 01:47:58 (168 / 134)
01:47:58
539 Bartek Drożdż M20 387 418 Elbląg: 01:48:21 (128 / 81)
01:48:21
540 Tomasz Szulicki Triathlon Mietków Team M20 388 419 Radków: 01:48:29 (40 / 26)
01:48:29
541 Bartosz Sawicki M20 389 420 Piaseczno: 01:48:29 (169 / 135)
01:48:29
542 Agnieszka Jakowicz LABOSPORT Team F20 110 122 Radków: 01:48:39 (41 / 7)
01:48:39
543 Wojciech Smagała SMAGI TEAM M20 390 421 Radków: 01:48:42 (42 / 27)
01:48:42
544 Matic Erzen M20 391 422 Piaseczno: 01:48:49 (170 / 136)
01:48:49
545 Julian Brzozowski CTI Team M20 392 423 Piaseczno: 01:48:54 (171 / 137)
01:48:54
546 Łukasz Gościcki M20 393 424 Piaseczno: 01:49:00 (173 / 138)
01:49:00
547 Agata Lichocka F20 111 123 Piaseczno: 01:49:02 (174 / 29)
01:49:02
548 Marek Zubowicz M20 394 425 Stężyca: 01:49:05 (151 / 97)
01:49:05
549 Andrzej Nowak M20 395 426 Elbląg: 01:49:08 (129 / 82)
01:49:08
550 Ryszard Ścibor M20 396 427 Stężyca: 01:49:18 (152 / 98)
01:49:18
551 Robert Zaborowski M20 397 428 Radków: 01:49:20 (43 / 28)
01:49:20
552 Mariusz Baranowski M20 398 429 Radków: 01:49:33 (44 / 29)
01:49:33
553 Anastasiya Zygmantovich WITC Vitafon F20 112 124 Piaseczno: 01:49:45 (175 / 30)
01:49:45
554 Jerzy Czarnobaj M20 399 430 Stężyca: 01:49:46 (153 / 99)
01:49:46
555 Agnieszka Kujawa F20 113 125 Stężyca: 01:49:55 (154 / 35)
01:49:55
556 Maciej Piotrowski EDC Runners M20 400 431 Piaseczno: 01:49:59 (176 / 139)
01:49:59
557 Monika Trybek Gdynia Sport Team Gdynia Sport Team F20 114 126 Stężyca: 01:50:00 (155 / 36)
01:50:00
558 Katarzyna Ławecka F20 115 127 Piaseczno: 01:50:05 (177 / 31)
01:50:05
559 Jakub Składanek Efekt WOW TEAM M20 401 432 Piaseczno: 01:50:09 (178 / 140)
01:50:09
560 Elżbieta Cieślak F20 116 128 Ślesin: 01:50:25 (152 / 38)
01:50:25
561 Błaszczyk Agnieszka K.S. Celironman S.A. F20 117 129 Stężyca: 01:50:34 (158 / 38)
01:50:34
562 Kamil Adam Hirsz CelIronMan.pl M20 402 433 Stężyca: 01:50:34 (157 / 100)
01:50:34
563 Mateusz Połomski M20 403 434 Ślesin: 01:51:11 (154 / 96)
01:51:11
564 Dariusz Sochocki M20 404 435 Piaseczno: 01:51:12 (179 / 141)
01:51:12
565 Alicja Smolewska T-Mobile Running Team F20 118 130 Piaseczno: 01:51:19 (180 / 32)
01:51:19
566 Paweł Strzelczyk M20 405 436 Piaseczno: 01:51:28 (181 / 142)
01:51:28
567 Piotr Strzelczyk M20 406 437 Piaseczno: 01:51:37 (183 / 144)
01:51:37
568 Ireneusz Karczewski Bike Atelier Team M20 407 438 Radków: 01:51:39 (45 / 30)
01:51:39
569 Marcin Kujawski M20 408 439 Radków: 01:51:41 (46 / 31)
01:51:41
570 Piotr Zamiar M20 409 440 Radków: 01:52:03 (47 / 32)
01:52:03
571 Krzysztof Kondrat TRINERGY TEAM M20 410 441 Piaseczno: 01:52:19 (184 / 145)
01:52:19
572 Wojciech Nowosielski Team Aktywni z Cukrzycą Team Aktywni z Cukrzycą M20 411 442 Piaseczno: 01:52:43 (185 / 146)
01:52:43
573 Maciej Malinowski Reservoir Dogs M20 412 443 Piaseczno: 01:52:55 (186 / 147)
01:52:55
574 Patrycja Mazurowska Elaktywni F20 119 131 Elbląg: 01:53:04 (130 / 25)
01:53:04
575 Andrzej Jarosz IDC M20 413 444 Piaseczno: 01:53:05 (187 / 148)
01:53:05
576 Maciej Walaszczyk Wieliszew Heron Team M20 414 445 Radków: 01:53:06 (48 / 33)
01:53:06
577 Aleksandra Rzeszutko F20 120 132 Piaseczno: 01:53:14 (188 / 33)
01:53:14
578 Magda Buczkovska Thomson Reuters F20 121 133 Elbląg: 01:53:36 (131 / 26)
01:53:36
579 Anna Zając Deloitte Adventure Team F20 122 134 Elbląg: 01:53:40 (132 / 27)
01:53:40
580 Arkadiusz Michalski M20 415 446 Stężyca: 01:53:59 (159 / 101)
01:53:59
581 Alicja Sutkowska F20 123 135 Piaseczno: 01:54:29 (189 / 34)
01:54:29
582 Izabela Bąkiewicz Smashing Pąpkins/TriBabeczki F20 124 136 Stężyca: 01:54:38 (160 / 39)
01:54:38
583 Andrzej Smak M20 416 447 Piaseczno: 01:54:41 (190 / 149)
01:54:41
584 Wojciech Ciemniewski Combine Combine M20 417 448 Piaseczno: 01:54:52 (191 / 150)
01:54:52
585 Michał Bojanowski - M20 418 449 Radków: 01:55:02 (49 / 34)
01:55:02
586 Kamil Gumkowski M20 419 450 Piaseczno: 01:55:15 (192 / 151)
01:55:15
587 Agata Szajna Gimnazjum nr 2 w Piasecznie F20 125 137 Piaseczno: 01:55:32 (194 / 35)
01:55:32
588 Piotr Mróz M20 420 451 Piaseczno: 01:55:32 (193 / 152)
01:55:32
589 Magdalena Pachciarek F20 126 138 Piaseczno: 01:55:37 (195 / 36)
01:55:37
590 Leszek Kątnik Dziadkowy Klub Sportowy M20 421 452 Stężyca: 01:55:47 (161 / 102)
01:55:47
591 Jarosław Mlącki Progress Triathlon Team M20 422 453 Piaseczno: 01:55:49 (196 / 153)
01:55:49
592 Piotr Janik M20 423 454 Piaseczno: 01:55:59 (197 / 154)
01:55:59
593 Dariusz Bożeński M20 424 455 Stężyca: 01:56:11 (162 / 103)
01:56:11
594 Olgierd Woźniakowski M20 425 456 Radków: 01:56:12 (51 / 36)
01:56:12
595 Katarzyna Lebrand F20 127 139 Piaseczno: 01:56:15 (198 / 37)
01:56:15
596 Natalia Grzesiak CTI Team F20 128 140 Piaseczno: 01:56:33 (200 / 38)
01:56:33
597 Adam Pietkiewicz M20 426 457 Piaseczno: 01:56:41 (201 / 156)
01:56:41
598 Robert Majkowski Silver Team M20 427 458 Piaseczno: 01:56:44 (202 / 157)
01:56:44
599 Renata Biniewicz Boruta Team F20 129 141 Piaseczno: 01:56:45 (203 / 39)
01:56:45
600 Krzysztof Burjanek ESP Czarter M20 428 459 Piaseczno: 01:56:50 (204 / 158)
01:56:50
601 Janusz Byczkowski M20 429 460 Stężyca: 01:56:54 (163 / 104)
01:56:54
602 Diana Perera Bull Racing Team F20 130 142 Piaseczno: 01:56:57 (205 / 40)
01:56:57
603 Piotr Koper M20 430 461 Piaseczno: 01:57:05 (206 / 159)
01:57:05
604 Mariusz Lenart M20 431 462 Piaseczno: 01:57:08 (207 / 160)
01:57:08
605 Arkadiusz Sienkiewicz M20 432 463 Radków: 01:57:58 (52 / 37)
01:57:58
606 Jarosław Zębrzuski GREGORTRAVEL.COM SZAKLE.PL M20 433 464 Stężyca: 01:57:59 (164 / 105)
01:57:59
607 Mirosław Łudziński M20 434 465 Radków: 01:58:35 (53 / 38)
01:58:35
608 Anna Teresa Zielińska Żoliborz Biega F20 131 143 Piaseczno: 02:00:46 (211 / 43)
02:00:46
609 Ewelina Gościcka F20 132 144 Piaseczno: 02:00:46 (210 / 44)
02:00:46
610 Władysław Gulkowski niezrzeszony M20 435 466 Stężyca: 02:02:22 (165 / 106)
02:02:22
611 Aleksandra Szewczyk F20 133 145 Stężyca: 02:02:31 (166 / 40)
02:02:31
612 Jarosław Bernatowicz M20 436 467 Piaseczno: 02:03:31 (213 / 161)
02:03:31
613 Zofia Michalska F20 134 146 Piaseczno: 02:03:49 (214 / 46)
02:03:49
614 Tristan Sakura WITC M20 437 468 Piaseczno: 02:03:50 (215 / 162)
02:03:50
615 Jacek Tomczak JackStrongTeam M20 438 469 Stężyca: 02:05:47 (167 / 107)
02:05:47
616 Katarzyna Zgoda Kuźnia Triathlonu F20 135 147 Piaseczno: 02:08:04 (217 / 48)
02:08:04
617 Marek Drapała M20 439 470 Piaseczno: 02:09:28 (218 / 163)
02:09:28
618 Luiza Dąbrowska-Piersa F20 136 148 Piaseczno: 02:09:41 (219 / 49)
02:09:41
619 Adam Kawczyński OSTRA KENIA Adam Kawczyński M20 440 471 Radków: 02:16:38 (56 / 39)
02:16:38
620 Ewa Jarosz F20 137 149 Piaseczno: 02:18:33 (220 / 50)
02:18:33
621 Piotr Kaliski M20 441 472 Radków: 02:20:07 (57 / 40)
02:20:07
622 Tomasz Osełkowski Tri Negu Sklep Sportowy FIGURA M20 442 473 Radków: 02:20:07 (58 / 41)
02:20:07
623 Monika Jamka F20 138 150 Stężyca: 02:26:36 (168 / 41)
02:26:36
624 Mariusz Jamka M20 443 474 Stężyca: 02:59:02 (169 / 108)
02:59:02
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon