Garmin Iron Triathlon 2017 - dystans 1/4 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Marcin Ławicki MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M30 1 1 Piaseczno: 01:59:09 (6 / 1)
Ślesin: 01:59:25 (3 / 1)
Stężyca: 01:59:02 (1 / 1)
Płock: 02:01:42 (2 / 2)
07:59:18
2 Maciej Bodnar MBC Team / Airbike Armexim Tri Team M18 1 2 Piaseczno: 02:02:16 (8 / 4)
Ślesin: 01:58:48 (2 / 2)
Elbląg: 01:59:02 (1 / 1)
Stężyca: 02:04:21 (4 / 3)
Płock: 02:07:34 (4 / 2)
08:04:27 00:05:09
3 Robert Wilkowiecki GVT BMC M18 2 3 Piaseczno: 02:03:42 (10 / 5)
Ślesin: 01:57:11 (1 / 1)
Stężyca: 02:01:43 (2 / 1)
Płock: 02:02:29 (3 / 1)
08:05:05 00:05:47
4 Mateusz Petelski GVT BMC M30 2 4 Piaseczno: 02:04:31 (11 / 3)
Ślesin: 02:04:08 (6 / 3)
Elbląg: 02:02:06 (2 / 1)
Stężyca: 02:05:26 (6 / 2)
Płock: 02:11:47 (9 / 5)
08:16:11 00:16:53
5 Michał Majchrzak TGV CLUB M30 3 5 Piaseczno: 02:06:48 (14 / 6)
Ślesin: 02:02:44 (5 / 2)
Elbląg: 02:05:17 (7 / 4)
Płock: 02:07:47 (5 / 3)
08:22:36 00:23:18
6 Michał Nawracaj AJAN IRON TEAM JAWOR M30 4 6 Piaseczno: 02:05:04 (12 / 4)
Ślesin: 02:05:01 (8 / 5)
Elbląg: 02:03:38 (4 / 2)
Płock: 02:08:57 (7 / 4)
08:22:40 00:23:22
7 Andrzej Szczużewski Gmina Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie M25 1 7 Piaseczno: 02:10:53 (21 / 4)
Ślesin: 02:07:17 (11 / 1)
Elbląg: 02:02:41 (3 / 1)
Stężyca: 02:05:28 (7 / 1)
Płock: 02:07:51 (6 / 1)
08:23:17 00:23:59
8 Andrzej Humiński GVT Smaruj na Trening Team M40 1 8 Piaseczno: 02:11:58 (23 / 1)
Ślesin: 02:06:54 (10 / 1)
Elbląg: 02:06:19 (8 / 1)
Stężyca: 02:07:08 (9 / 2)
08:32:19 00:33:01
9 Piotr Dudziński Kuźnia Triathlonu Argyle Sp. z o. o. M45 1 9 Piaseczno: 02:10:39 (20 / 1)
Ślesin: 02:09:39 (14 / 2)
Elbląg: 02:06:24 (9 / 1)
Stężyca: 02:10:41 (14 / 1)
Płock: 02:14:18 (11 / 1)
08:37:23 00:38:05
10 Kamil Wołoszyk Najmowicz Triathlon M18 3 10 Piaseczno: 02:08:50 (18 / 6)
Ślesin: 02:10:02 (15 / 4)
Elbląg: 02:08:07 (11 / 3)
Stężyca: 02:10:39 (13 / 5)
Płock: 02:11:29 (8 / 3)
08:37:38 00:38:20
11 Igor Zalewski TRIATHLON CLUB WROCŁAW M18 4 11 Piaseczno: 02:13:48 (27 / 7)
Ślesin: 02:10:17 (17 / 5)
Elbląg: 02:04:53 (6 / 2)
Stężyca: 02:10:34 (12 / 4)
Płock: 02:17:18 (16 / 4)
08:39:32 00:40:14
12 Piotr Różalski Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M35 1 12 Piaseczno: 02:11:04 (22 / 2)
Ślesin: 02:13:38 (26 / 5)
Elbląg: 02:15:19 (27 / 3)
Stężyca: 02:13:25 (17 / 3)
Płock: 02:15:35 (13 / 2)
08:53:26 00:54:08
13 Bartosz Michałowski TGV CLUB DUON M35 2 13 Piaseczno: 02:15:31 (28 / 4)
Ślesin: 02:11:48 (21 / 4)
Elbląg: 02:10:09 (13 / 1)
Płock: 02:17:30 (17 / 4)
08:54:58 00:55:40
14 Jarosław Przybylski MLUKS Triathlon Koło M40 2 14 Ślesin: 02:14:17 (29 / 7)
Elbląg: 02:14:33 (22 / 5)
Stężyca: 02:16:19 (28 / 4)
Płock: 02:18:12 (21 / 3)
09:03:21 01:04:03
15 Dariusz Epelbaum Kuźnia Triathlonu M40 3 15 Piaseczno: 02:17:34 (34 / 4)
Ślesin: 02:14:42 (32 / 8)
Elbląg: 02:14:25 (20 / 3)
Stężyca: 02:16:55 (29 / 5)
Płock: 02:19:57 (28 / 5)
09:03:36 01:04:18
16 Bartosz Pajor GVT GVT PM RIDER ADSYSTEM M30 5 16 Piaseczno: 02:17:07 (33 / 10)
Ślesin: 02:15:10 (35 / 7)
Elbląg: 02:14:17 (19 / 6)
Płock: 02:18:07 (20 / 7)
09:04:41 01:05:23
17 Piotr Grupiński Golden Boys M40 4 17 Piaseczno: 02:15:38 (29 / 2)
Ślesin: 02:12:43 (22 / 4)
Stężyca: 02:18:39 (37 / 7)
Płock: 02:17:48 (19 / 2)
09:04:48 01:05:30
18 Michał Kosmala LABOSPORT Team Radość Kubusia Sunward Polska M40 5 18 Piaseczno: 02:19:50 (45 / 8)
Ślesin: 02:14:53 (33 / 9)
Elbląg: 02:13:27 (16 / 2)
Stężyca: 02:18:08 (33 / 6)
Płock: 02:18:49 (22 / 4)
09:05:17 01:05:59
19 Tomasz Pomierny LABOSPORT Team CSGT M35 3 19 Piaseczno: 02:12:05 (24 / 3)
Ślesin: 02:16:09 (45 / 10)
Stężyca: 02:15:53 (25 / 8)
Płock: 02:21:12 (33 / 8)
09:05:19 01:06:01
20 Monika Smaruj SMARUJ NA TRENING TEAM F35 1 1 Ślesin: 02:17:42 (56 / 1)
Elbląg: 02:14:57 (25 / 1)
Stężyca: 02:14:59 (22 / 1)
Płock: 02:19:05 (23 / 1)
09:06:43 01:07:25
21 Daniel Biaduń LABOSPORT Team absolutebikes.pl M35 4 20 Piaseczno: 02:19:20 (42 / 7)
Ślesin: 02:13:47 (27 / 6)
Stężyca: 02:18:16 (35 / 9)
Płock: 02:19:51 (26 / 6)
09:11:14 01:11:56
22 Krzysztof Goławski Kuźnia Triathlonu M35 5 21 Piaseczno: 02:20:17 (46 / 8)
Ślesin: 02:17:23 (52 / 13)
Elbląg: 02:15:25 (28 / 4)
Stężyca: 02:19:40 (40 / 10)
Płock: 02:19:29 (25 / 5)
09:11:57 01:12:39
23 Mikołaj Waliński OTOL Team M35 6 22 Ślesin: 02:15:29 (38 / 8)
Elbląg: 02:18:13 (39 / 6)
Stężyca: 02:15:31 (24 / 7)
Płock: 02:22:47 (38 / 10)
09:12:00 01:12:42
24 Tomasz Sydor Triathlon Trójmiasto M30 6 23 Piaseczno: 02:19:42 (44 / 13)
Ślesin: 02:17:39 (55 / 12)
Elbląg: 02:21:14 (45 / 10)
Stężyca: 02:16:15 (27 / 5)
09:14:50 01:15:32
25 Jakub Napiórkowski Luft Tri Team M25 2 24 Piaseczno: 02:20:56 (47 / 8)
Ślesin: 02:21:20 (79 / 7)
Elbląg: 02:16:41 (34 / 4)
Stężyca: 02:18:31 (36 / 4)
Płock: 02:19:21 (24 / 2)
09:15:29 01:16:11
26 Mirosław Zieliński TRI LEVEL M25 3 25 Piaseczno: 02:19:18 (40 / 7)
Ślesin: 02:17:34 (54 / 5)
Elbląg: 02:17:58 (37 / 6)
Stężyca: 02:21:55 (54 / 6)
Płock: 02:26:28 (48 / 5)
09:16:45 01:17:27
27 Bartłomiej Stępień LABOSPORT Team ABSOLUTE Bikes Team M30 7 26 Piaseczno: 02:24:10 (72 / 16)
Ślesin: 02:16:59 (51 / 11)
Elbląg: 02:15:29 (29 / 8)
Płock: 02:20:31 (30 / 9)
09:17:09 01:17:51
28 Marek Folga SIDOR TEAM GIANT Oakley M40 6 27 Piaseczno: 02:19:22 (43 / 7)
Ślesin: 02:18:52 (63 / 17)
Elbląg: 02:17:32 (36 / 8)
Stężyca: 02:23:11 (57 / 12)
Płock: 02:21:50 (36 / 7)
09:17:36 01:18:18
29 Paweł Lis Smaruj Na Trening Team M40 7 28 Piaseczno: 02:23:02 (57 / 14)
Ślesin: 02:19:29 (66 / 18)
Elbląg: 02:18:06 (38 / 9)
Stężyca: 02:20:48 (44 / 8)
09:21:25 01:22:07
30 Marcin Pacholak M25 4 29 Piaseczno: 02:24:04 (70 / 9)
Ślesin: 02:21:44 (82 / 9)
Elbląg: 02:17:28 (35 / 5)
Płock: 02:19:54 (27 / 3)
09:23:10 01:23:52
31 Michał Bednarski PULS TRI TEAM M35 7 30 Ślesin: 02:22:24 (89 / 23)
Elbląg: 02:21:24 (47 / 9)
Stężyca: 02:21:24 (50 / 13)
Płock: 02:23:07 (39 / 11)
09:28:19 01:29:01
32 Szymon Rękawik Korona Elbląg M18 5 31 Piaseczno: 02:23:58 (69 / 8)
Ślesin: 02:25:35 (120 / 9)
Elbląg: 02:21:54 (50 / 6)
Stężyca: 02:19:51 (41 / 6)
Płock: 02:23:33 (40 / 5)
09:29:16 01:29:58
33 Maciej Woźniak TGV CLUB TGV Team / NODON M35 8 32 Piaseczno: 02:24:58 (73 / 17)
Ślesin: 02:22:11 (88 / 22)
Elbląg: 02:20:33 (43 / 8)
Płock: 02:23:41 (41 / 12)
09:31:23 01:32:05
34 Wojciech Pogorzelski TEAM NOWINKA M35 9 33 Piaseczno: 02:23:05 (58 / 11)
Ślesin: 02:19:18 (65 / 16)
Elbląg: 02:14:35 (23 / 2)
Płock: 02:35:13 (99 / 21)
09:32:11 01:32:53
35 Adam Kościański TGV Club DUON M35 10 34 Piaseczno: 02:23:41 (63 / 14)
Ślesin: 02:20:58 (76 / 20)
Elbląg: 02:23:03 (59 / 13)
Płock: 02:25:42 (46 / 14)
09:33:24 01:34:06
36 Norbert Jarochowicz NTS KONA NTS NEXELO M45 2 35 Piaseczno: 02:23:58 (68 / 3)
Ślesin: 02:26:36 (130 / 9)
Elbląg: 02:22:33 (55 / 6)
Stężyca: 02:21:44 (52 / 5)
Płock: 02:27:23 (50 / 4)
09:34:51 01:35:33
37 Marcin Bachman Vegan Wave M40 8 36 Piaseczno: 02:30:54 (111 / 28)
Ślesin: 02:25:25 (117 / 28)
Elbląg: 02:20:49 (44 / 10)
Stężyca: 02:22:37 (56 / 11)
Płock: 02:28:30 (55 / 11)
09:37:21 01:38:03
38 Bartosz Łuczak TSA Sandomierz ACD Jardim da Serra M18 6 37 Piaseczno: 02:29:04 (95 / 9)
Ślesin: 02:20:17 (71 / 6)
Elbląg: 02:19:48 (41 / 5)
Płock: 02:29:04 (59 / 6)
09:38:13 01:38:55
39 Michał Sekrecki UAM TRIATHLON POZNAŃ M25 5 38 Ślesin: 02:24:14 (107 / 12)
Elbląg: 02:20:23 (42 / 7)
Stężyca: 02:26:45 (73 / 7)
Płock: 02:27:51 (53 / 6)
09:39:13 01:39:55
40 Andrzej Erbel ZbożowaSKA.Kielce M50 1 39 Piaseczno: 02:25:48 (76 / 2)
Ślesin: 02:25:06 (114 / 1)
Elbląg: 02:21:27 (48 / 1)
Płock: 02:28:32 (56 / 1)
09:40:53 01:41:35
41 Michal Smolenski ORUN.PL M35 11 40 Piaseczno: 02:27:05 (81 / 19)
Ślesin: 02:25:15 (116 / 31)
Elbląg: 02:21:53 (49 / 10)
Stężyca: 02:27:18 (75 / 20)
Płock: 02:27:30 (51 / 16)
09:41:31 01:42:13
42 Dariusz Drapella Smaruj Na Trening Team M60 1 41 Piaseczno: 02:28:16 (89 / 1)
Ślesin: 02:24:36 (111 / 1)
Elbląg: 02:24:25 (68 / 1)
Stężyca: 02:25:54 (69 / 1)
09:43:11 01:43:53
43 Adam Jezierski PULS TRI TEAM M35 12 42 Ślesin: 02:25:52 (122 / 34)
Elbląg: 02:22:05 (52 / 11)
Stężyca: 02:24:54 (65 / 18)
Płock: 02:30:34 (74 / 18)
09:43:25 01:44:07
44 Sławek Szymków Torus Triathlon Team M45 3 43 Piaseczno: 02:29:20 (97 / 7)
Ślesin: 02:23:47 (102 / 6)
Elbląg: 02:22:11 (54 / 5)
Stężyca: 02:29:35 (93 / 9)
Płock: 02:29:22 (63 / 6)
09:44:40 01:45:22
45 Arkadiusz Podhorodecki Active-IT KomputeryMarkowe.pl KomputeryMarkowe.pl M50 2 44 Piaseczno: 02:26:08 (77 / 3)
Elbląg: 02:25:08 (72 / 3)
Stężyca: 02:25:26 (68 / 1)
Płock: 02:29:55 (69 / 3)
09:46:37 01:47:19
46 Michał Czajkowski M40 9 45 Piaseczno: 02:26:59 (80 / 20)
Ślesin: 02:29:58 (161 / 42)
Elbląg: 02:23:00 (57 / 11)
Płock: 02:29:23 (64 / 12)
09:49:20 01:50:02
47 Paweł Boniecki AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M45 4 46 Ślesin: 02:33:07 (192 / 13)
Elbląg: 02:21:56 (51 / 4)
Stężyca: 02:24:50 (64 / 6)
Płock: 02:30:38 (76 / 9)
09:50:31 01:51:13
48 Marta Maksymiuk Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team F25 1 2 Piaseczno: 02:30:21 (105 / 1)
Ślesin: 02:26:25 (127 / 2)
Elbląg: 02:24:51 (69 / 1)
Stężyca: 02:31:00 (103 / 1)
Płock: 02:34:36 (98 / 2)
09:52:37 01:53:19
49 Marek Korol Smaruj Na Trening Team M40 10 47 Piaseczno: 02:30:59 (112 / 29)
Ślesin: 02:30:48 (171 / 44)
Elbląg: 02:24:06 (66 / 14)
Stężyca: 02:28:45 (86 / 19)
09:54:38 01:55:20
50 Krzysztof Marek-Bieleń TRI Świnoujście M50 3 48 Ślesin: 02:30:24 (166 / 4)
Elbląg: 02:26:06 (75 / 4)
Stężyca: 02:28:39 (85 / 3)
Płock: 02:31:22 (78 / 4)
09:56:31 01:57:13
51 Kamil Chylak LABOSPORT Team M35 13 49 Piaseczno: 02:36:29 (169 / 34)
Ślesin: 02:23:21 (95 / 27)
Elbląg: 02:27:38 (88 / 15)
Stężyca: 02:30:20 (97 / 25)
Płock: 02:35:27 (102 / 22)
09:56:46 01:57:28
52 Leszek Kubicki niezrzeszony M60 2 50 Ślesin: 02:27:20 (142 / 2)
Elbląg: 02:24:57 (70 / 2)
Stężyca: 02:29:12 (88 / 2)
Płock: 02:35:39 (105 / 1)
09:57:08 01:57:50
53 Grzegorz Otłowski Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M30 8 51 Piaseczno: 02:34:29 (150 / 29)
Ślesin: 02:25:44 (121 / 21)
Elbląg: 02:24:20 (67 / 15)
Płock: 02:33:04 (85 / 14)
09:57:37 01:58:19
54 Ewa Dębiec Smaruj Na Trening Team F35 2 3 Piaseczno: 02:35:26 (156 / 1)
Ślesin: 02:27:02 (137 / 2)
Elbląg: 02:28:15 (91 / 2)
Stężyca: 02:32:08 (111 / 2)
10:02:51 02:03:33
55 Kuba Mikołajczyk Accent Bikes M25 6 52 Ślesin: 02:28:31 (151 / 15)
Elbląg: 02:26:28 (79 / 10)
Stężyca: 02:28:19 (81 / 9)
Płock: 02:40:55 (133 / 11)
10:04:13 02:04:55
56 Marek Wawrzyniak M45 5 53 Ślesin: 02:34:58 (208 / 16)
Elbląg: 02:27:26 (85 / 8)
Stężyca: 02:29:58 (95 / 10)
Płock: 02:32:01 (80 / 10)
10:04:23 02:05:05
57 Szymon Muster Kuźnia Triathlonu M40 11 54 Piaseczno: 02:38:31 (184 / 54)
Ślesin: 02:27:21 (144 / 36)
Elbląg: 02:29:17 (98 / 20)
Płock: 02:29:27 (65 / 13)
10:04:36 02:05:18
58 Agnieszka Chudek Luft Tri Team MBC Team F25 2 4 Piaseczno: 02:33:42 (136 / 3)
Ślesin: 02:31:15 (177 / 3)
Elbląg: 02:28:51 (96 / 2)
Płock: 02:35:32 (103 / 4)
10:09:20 02:10:02
59 Andrzej Desselberger LABOSPORT Team TRI Włocławek ENERGO-SPEC M45 6 55 Ślesin: 02:27:21 (143 / 10)
Elbląg: 02:29:38 (99 / 11)
Stężyca: 02:33:26 (117 / 15)
Płock: 02:39:00 (122 / 15)
10:09:25 02:10:07
60 Dariusz Kaczmarek GEO-TECH M45 7 56 Ślesin: 02:35:55 (217 / 17)
Elbląg: 02:29:02 (97 / 10)
Stężyca: 02:30:27 (99 / 12)
Płock: 02:36:50 (116 / 13)
10:12:14 02:12:56
61 Sebastian Lis M25 7 57 Piaseczno: 02:36:22 (167 / 15)
Ślesin: 02:34:44 (204 / 17)
Elbląg: 02:26:20 (77 / 9)
Stężyca: 02:34:56 (127 / 13)
Płock: 02:47:19 (184 / 18)
10:12:22 02:13:04
62 Artur Wołoszka M18 7 58 Piaseczno: 02:30:03 (103 / 10)
Ślesin: 03:20:03 (478 / 17)
Elbląg: 02:40:38 (160 / 8)
Stężyca: 02:27:46 (77 / 8)
Płock: 02:35:21 (100 / 8)
10:13:48 02:14:30
63 Mariusz Sobolewski M35 14 59 Piaseczno: 02:35:34 (158 / 30)
Ślesin: 02:29:18 (155 / 39)
Stężyca: 02:36:05 (140 / 33)
Płock: 02:33:52 (91 / 20)
10:14:49 02:15:31
64 Michał Możdżonek LABOSPORT Team HUB.LU M40 12 60 Piaseczno: 02:35:59 (164 / 49)
Ślesin: 02:35:06 (211 / 59)
Elbląg: 02:32:54 (117 / 25)
Stężyca: 02:31:16 (105 / 21)
10:15:15 02:15:57
65 Marta Otto Kuźnia Triathlonu F30 1 5 Piaseczno: 02:43:00 (234 / 5)
Ślesin: 02:32:08 (185 / 3)
Elbląg: 02:31:24 (109 / 3)
Stężyca: 02:34:32 (125 / 1)
Płock: 02:37:47 (117 / 3)
10:15:51 02:16:33
66 Bartosz Woźniak Aqua Włocławek M30 9 61 Piaseczno: 02:36:32 (170 / 33)
Ślesin: 02:31:10 (176 / 30)
Stężyca: 02:33:58 (120 / 19)
Płock: 02:34:13 (93 / 19)
10:15:53 02:16:35
67 Emilia Wołyniec www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon F30 2 6 Piaseczno: 02:33:55 (139 / 3)
Elbląg: 02:30:45 (107 / 2)
Stężyca: 02:35:51 (137 / 3)
Płock: 02:36:41 (113 / 2)
10:17:12 02:17:54
68 Radosław Mieszkowski RM TERRA M45 8 62 Ślesin: 02:38:16 (230 / 19)
Elbląg: 02:28:16 (92 / 9)
Stężyca: 02:35:19 (132 / 16)
Płock: 02:36:00 (109 / 12)
10:17:51 02:18:33
69 Radosław Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 13 63 Piaseczno: 02:35:14 (155 / 45)
Ślesin: 02:32:12 (188 / 49)
Stężyca: 02:31:48 (109 / 23)
Płock: 02:41:32 (139 / 32)
10:20:46 02:21:28
70 Janusz Duk LABOSPORT Team M50 4 64 Piaseczno: 02:43:50 (240 / 10)
Ślesin: 02:40:28 (252 / 9)
Elbląg: 02:30:05 (102 / 5)
Stężyca: 02:34:57 (128 / 5)
Płock: 02:36:14 (111 / 5)
10:21:44 02:22:26
71 Grzegorz Krzan GIANT POLSKA M55 1 65 Ślesin: 02:32:30 (189 / 6)
Elbląg: 02:33:56 (125 / 4)
Stężyca: 02:36:20 (142 / 3)
Płock: 02:42:21 (143 / 4)
10:25:07 02:25:49
72 Michał Walkowski M25 8 66 Piaseczno: 02:37:16 (175 / 19)
Elbląg: 02:33:02 (119 / 12)
Stężyca: 02:35:42 (135 / 14)
Płock: 02:41:57 (141 / 14)
10:27:57 02:28:39
73 Michał Korzeniewski TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera M25 9 67 Piaseczno: 02:48:44 (284 / 28)
Ślesin: 02:44:16 (287 / 25)
Elbląg: 02:32:27 (114 / 11)
Stężyca: 02:39:35 (171 / 17)
Płock: 02:34:35 (97 / 9)
10:30:53 02:31:35
74 Piotr Chojnacki Fit Expert Gym Fit Expert Gym M50 5 68 Ślesin: 02:37:32 (226 / 7)
Elbląg: 02:33:27 (122 / 6)
Stężyca: 02:35:44 (136 / 6)
Płock: 02:44:40 (158 / 8)
10:31:23 02:32:05
75 Agata Nawracaj GVT F30 3 7 Piaseczno: 02:40:53 (209 / 4)
Ślesin: 02:32:08 (186 / 4)
Elbląg: 02:31:28 (110 / 4)
Płock: 02:47:23 (188 / 5)
10:31:52 02:32:34
76 Kamil Urbanowicz M35 15 69 Piaseczno: 02:40:36 (203 / 42)
Ślesin: 02:37:21 (223 / 48)
Elbląg: 02:34:39 (130 / 25)
Stężyca: 02:40:27 (177 / 46)
Płock: 02:41:11 (136 / 26)
10:33:03 02:33:45
77 Rafał Kitlas #Rodzinawbiegu M35 16 70 Piaseczno: 02:41:59 (222 / 45)
Ślesin: 02:37:37 (228 / 49)
Elbląg: 02:34:21 (128 / 24)
Stężyca: 02:39:08 (164 / 43)
Płock: 02:44:55 (160 / 29)
10:33:05 02:33:47
78 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M40 14 71 Piaseczno: 02:35:37 (159 / 47)
Elbląg: 02:37:10 (143 / 31)
Stężyca: 02:38:42 (159 / 35)
Płock: 02:43:37 (152 / 34)
10:35:06 02:35:48
79 Ewa Zakrzewska F35 3 8 Piaseczno: 02:40:47 (208 / 3)
Ślesin: 02:40:51 (255 / 7)
Elbląg: 02:31:45 (111 / 3)
Stężyca: 02:41:53 (187 / 3)
Płock: 02:49:21 (201 / 2)
10:35:16 02:35:58
80 Rafał Rakowski PULS TRI TEAM M40 15 72 Ślesin: 02:41:46 (264 / 75)
Elbląg: 02:38:10 (147 / 33)
Stężyca: 02:37:42 (151 / 32)
Płock: 02:39:43 (128 / 29)
10:37:21 02:38:03
81 Dariusz Markowski M55 2 73 Piaseczno: 02:40:22 (200 / 3)
Elbląg: 02:36:16 (139 / 5)
Stężyca: 02:39:11 (166 / 4)
Płock: 02:42:43 (147 / 5)
10:38:32 02:39:14
82 Andrzej Szczepanik Rolmet Rolmet M65 1 74 Piaseczno: 02:39:13 (193 / 1)
Ślesin: 02:42:38 (271 / 1)
Elbląg: 02:39:43 (156 / 1)
Płock: 02:43:30 (151 / 1)
10:45:04 02:45:46
83 Tomasz Krążyński M40 16 75 Piaseczno: 02:47:30 (271 / 72)
Ślesin: 02:39:25 (242 / 68)
Elbląg: 02:39:15 (153 / 34)
Stężyca: 02:40:05 (174 / 38)
Płock: 02:46:24 (175 / 37)
10:45:09 02:45:51
84 Maciej Rażewski MKS Delfin Malbork M18 8 76 Ślesin: 02:46:21 (304 / 14)
Elbląg: 02:36:18 (140 / 7)
Stężyca: 02:39:03 (162 / 10)
Płock: 02:47:09 (182 / 10)
10:48:51 02:49:33
85 Kazimierz Hryszko klub biegowy 40 latek tychy M50 6 77 Piaseczno: 02:41:15 (213 / 6)
Ślesin: 02:40:26 (251 / 8)
Stężyca: 02:40:12 (176 / 10)
Płock: 02:47:47 (191 / 10)
10:49:40 02:50:22
86 Maciej Zwierzchowski Kuźnia Triathlonu M35 17 78 Piaseczno: 02:38:48 (190 / 39)
Ślesin: 02:39:16 (239 / 54)
Stężyca: 02:40:07 (175 / 45)
Płock: 02:51:49 (220 / 42)
10:50:00 02:50:42
87 Piotr Kłys PULS TRI TEAM M35 18 79 Ślesin: 02:45:05 (294 / 66)
Elbląg: 02:40:52 (162 / 31)
Stężyca: 02:41:12 (181 / 47)
Płock: 02:43:25 (149 / 27)
10:50:34 02:51:16
88 Krzysztof Kielak Kondycja M40 17 80 Piaseczno: 02:41:20 (214 / 62)
Ślesin: 02:42:35 (270 / 77)
Elbląg: 02:35:46 (133 / 28)
Płock: 02:54:32 (231 / 48)
10:54:13 02:54:55
89 Jarosław Zalewski Elaktywni GIT Team Elbląg M30 10 81 Piaseczno: 02:42:42 (231 / 41)
Ślesin: 02:38:38 (234 / 38)
Elbląg: 02:40:27 (158 / 30)
Płock: 02:56:27 (242 / 41)
10:58:14 02:58:56
90 Filip Racinowski CB 163 M40 18 82 Ślesin: 02:44:00 (284 / 79)
Elbląg: 02:40:49 (161 / 37)
Stężyca: 02:41:36 (183 / 40)
Płock: 02:52:25 (222 / 45)
10:58:50 02:59:32
91 Igor Szlaski PROTRI M25 10 83 Piaseczno: 02:49:22 (293 / 29)
Ślesin: 02:43:26 (279 / 24)
Elbląg: 02:40:37 (159 / 15)
Stężyca: 02:45:58 (213 / 19)
Płock: 02:55:53 (237 / 20)
10:59:23 03:00:05
92 Tadeusz Łaszkiewicz MLUKS TRIATHLON KOŁO M60 3 84 Piaseczno: 02:53:17 (321 / 2)
Ślesin: 02:43:35 (281 / 3)
Elbląg: 02:43:56 (184 / 3)
Stężyca: 02:43:23 (193 / 4)
Płock: 02:49:12 (200 / 2)
11:00:06 03:00:48
93 Robert Makowski GothamCity M40 19 85 Piaseczno: 02:41:56 (221 / 64)
Ślesin: 02:44:07 (286 / 80)
Stężyca: 02:43:31 (194 / 44)
Płock: 02:53:12 (225 / 46)
11:02:46 03:03:28
94 Arnold Bryzek M45 9 86 Piaseczno: 02:51:19 (303 / 26)
Ślesin: 02:46:50 (309 / 27)
Elbląg: 02:41:51 (169 / 15)
Stężyca: 02:44:48 (203 / 25)
11:04:48 03:05:30
95 Dorota Pawłowicz Kuźnia Triathlonu F30 4 9 Piaseczno: 02:50:34 (299 / 7)
Ślesin: 02:44:31 (289 / 8)
Stężyca: 02:44:22 (198 / 4)
Płock: 02:47:11 (183 / 4)
11:06:38 03:07:20
96 Marcin Nowak Kuźnia Triathlonu M40 20 87 Piaseczno: 03:00:11 (349 / 94)
Ślesin: 02:43:47 (282 / 78)
Elbląg: 02:44:38 (187 / 42)
Stężyca: 02:44:42 (201 / 46)
Płock: 02:55:44 (236 / 49)
11:08:51 03:09:33
97 Jacek Rogala Litwin Triathlon Team (LTT) M55 3 88 Piaseczno: 02:51:37 (305 / 4)
Ślesin: 02:49:44 (337 / 8)
Elbląg: 02:43:23 (179 / 8)
Stężyca: 02:45:31 (207 / 7)
Płock: 02:58:27 (254 / 10)
11:10:15 03:10:57
98 Milena Ojrzyńska F18 1 10 Piaseczno: 02:52:33 (316 / 3)
Ślesin: 02:48:53 (330 / 1)
Elbląg: 02:43:27 (181 / 2)
Płock: 02:55:55 (238 / 2)
11:20:48 03:21:30
99 Anna Zabielska AdgarFit / Karaś Team / Absolute Bike Team F30 5 11 Piaseczno: 02:55:58 (336 / 8)
Ślesin: 02:48:39 (328 / 10)
Elbląg: 02:45:07 (191 / 5)
Płock: 02:59:32 (263 / 7)
11:29:16 03:29:58
100 Paulina Chmiel PULS TRI TEAM "SALUS" F30 6 12 Piaseczno: 03:02:54 (366 / 9)
Ślesin: 02:54:14 (370 / 12)
Elbląg: 02:46:18 (195 / 6)
Stężyca: 02:53:24 (244 / 5)
Płock: 02:58:56 (258 / 6)
11:32:52 03:33:34
101 Waldemar Józwik Warsaw Masters Team M35 19 89 Piaseczno: 02:48:55 (286 / 58)
Ślesin: 02:48:04 (319 / 71)
Stężyca: 02:54:55 (251 / 61)
Płock: 03:01:01 (268 / 51)
11:32:55 03:33:37
102 Dariusz Stwertetschka KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW M50 7 90 Piaseczno: 02:54:02 (325 / 12)
Ślesin: 02:55:47 (384 / 18)
Stężyca: 02:54:21 (247 / 13)
Płock: 02:51:33 (217 / 17)
11:35:43 03:36:25
103 Artur Hornik brak MESTO M35 20 91 Ślesin: 03:01:35 (418 / 87)
Elbląg: 02:50:31 (212 / 44)
Stężyca: 02:48:30 (221 / 54)
Płock: 02:58:31 (255 / 47)
11:39:07 03:39:49
104 Ryszard Huzar Autyzm jest wśród nas M45 10 92 Piaseczno: 02:57:46 (342 / 33)
Ślesin: 02:56:26 (390 / 39)
Elbląg: 02:58:47 (244 / 27)
Stężyca: 02:50:41 (235 / 28)
Płock: 03:15:04 (327 / 39)
11:43:40 03:44:22
105 Maciej Jaraszek PULS TRI TEAM M30 11 93 Ślesin: 02:56:43 (391 / 55)
Elbląg: 02:53:31 (227 / 40)
Stężyca: 03:00:32 (273 / 34)
Płock: 02:54:36 (232 / 39)
11:45:22 03:46:04
106 Daniel Kuczyński Prężne Vacky M40 21 94 Piaseczno: 03:03:31 (369 / 97)
Ślesin: 02:57:56 (396 / 108)
Elbląg: 02:57:09 (236 / 53)
Stężyca: 02:54:46 (250 / 56)
Płock: 03:03:13 (279 / 54)
11:53:04 03:53:46
107 Agata Oklej F35 4 13 Piaseczno: 03:01:36 (358 / 10)
Ślesin: 02:59:47 (407 / 12)
Elbląg: 02:50:28 (211 / 5)
Stężyca: 03:02:53 (283 / 7)
Płock: 03:06:31 (299 / 5)
11:54:44 03:55:26
108 Robert Krasuski M50 8 95 Piaseczno: 03:12:15 (400 / 19)
Ślesin: 02:57:06 (392 / 19)
Elbląg: 02:54:02 (230 / 10)
Stężyca: 03:00:44 (275 / 14)
Płock: 03:07:41 (306 / 22)
11:59:33 04:00:15
109 Maciej Liśkiewicz TRI-LISKI M45 11 96 Piaseczno: 03:00:41 (352 / 35)
Ślesin: 03:00:43 (415 / 42)
Elbląg: 02:59:16 (249 / 28)
Stężyca: 02:59:22 (269 / 34)
Płock: 03:03:24 (282 / 31)
12:00:02 04:00:44
110 Olgierd Woźniakowski M45 12 97 Piaseczno: 03:03:10 (368 / 36)
Ślesin: 02:58:02 (398 / 40)
Elbląg: 02:52:13 (223 / 22)
Płock: 03:08:27 (311 / 37)
12:01:52 04:02:34
111 Ivo Vuco Marathon Brothers M40 22 98 Piaseczno: 02:56:04 (337 / 90)
Ślesin: 03:10:21 (457 / 121)
Elbląg: 02:57:55 (241 / 55)
Stężyca: 03:01:15 (277 / 60)
Płock: 03:17:14 (335 / 63)
12:05:35 04:06:17
112 Jarosław Szulkowski M55 4 99 Ślesin: 02:58:11 (399 / 11)
Elbląg: 02:55:12 (231 / 10)
Stężyca: 03:11:10 (295 / 10)
Płock: 03:07:59 (308 / 12)
12:12:32 04:13:14
113 Katarzyna Borek Kuźnia Triathlonu F40 1 14 Piaseczno: 03:00:38 (351 / 4)
Elbląg: 02:59:12 (247 / 1)
Stężyca: 03:01:46 (279 / 3)
Płock: 03:11:26 (321 / 3)
12:13:02 04:13:44
114 Paweł Dudek M45 13 100 Piaseczno: 03:15:12 (408 / 44)
Ślesin: 03:04:45 (433 / 45)
Elbląg: 02:57:18 (238 / 26)
Stężyca: 03:08:14 (293 / 36)
Płock: 03:05:20 (295 / 34)
12:15:37 04:16:19
115 Paweł Opiłowski LABOSPORT Team M40 23 101 Ślesin: 03:10:44 (458 / 122)
Elbląg: 02:58:47 (245 / 56)
Stężyca: 03:00:29 (272 / 59)
Płock: 03:07:54 (307 / 60)
12:17:54 04:18:36
116 Arkadiusz Płonka Akademia Triathlonu M50 9 102 Piaseczno: 03:03:34 (370 / 15)
Ślesin: 03:02:20 (421 / 22)
Elbląg: 03:03:15 (258 / 12)
Płock: 03:12:09 (323 / 23)
12:21:18 04:22:00
117 Mirosław Łudziński Litwin Triathlon Team (LTT) M55 5 103 Piaseczno: 03:05:49 (377 / 6)
Ślesin: 02:57:56 (397 / 10)
Stężyca: 03:13:44 (296 / 11)
Płock: 03:10:59 (320 / 14)
12:28:28 04:29:10
118 Krzysztof Bogucki Kuźnia Triathlonu M45 14 104 Piaseczno: 03:07:58 (387 / 39)
Ślesin: 03:02:01 (420 / 43)
Elbląg: 03:07:01 (263 / 30)
Płock: 03:17:07 (333 / 41)
12:34:07 04:34:49
119 Jakub Karp Inne Spacery M40 24 105 Ślesin: 03:18:02 (473 / 128)
Elbląg: 02:59:59 (252 / 59)
Stężyca: 03:03:25 (286 / 62)
Płock: 03:13:39 (325 / 61)
12:35:05 04:35:47
120 Katarzyna Wiśniewska Indywidualistka F45 1 15 Piaseczno: 03:18:14 (411 / 2)
Ślesin: 03:02:30 (425 / 4)
Elbląg: 03:04:19 (259 / 2)
Płock: 03:10:33 (316 / 2)
12:35:36 04:36:18
121 Ireneusz Grzela M40 25 106 Ślesin: 03:35:37 (497 / 138)
Elbląg: 03:09:10 (265 / 61)
Stężyca: 03:13:47 (297 / 64)
Płock: 03:15:27 (330 / 62)
13:14:01 05:14:43
122 Marcin Szymański M35 21 107 Piaseczno: 03:26:44 (422 / 82)
Ślesin: 03:21:53 (480 / 93)
Elbląg: 03:14:39 (271 / 51)
Stężyca: 03:21:33 (302 / 72)
Płock: 03:32:31 (352 / 66)
13:24:49 05:25:31
123 Czesław Gryzik Wataha Team M45 15 108 Piaseczno: 03:42:52 (429 / 47)
Ślesin: 03:21:49 (479 / 49)
Elbląg: 03:14:24 (270 / 32)
Stężyca: 03:26:59 (305 / 38)
Płock: 03:31:51 (351 / 44)
13:35:03 05:35:45
124 Piotr Ławicki MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M18 9 109 Piaseczno: 01:56:27 (2 / 2)
Ślesin: 02:05:28 (9 / 3)
Stężyca: 02:03:24 (3 / 2)
06:05:19
125 Marcin Markiewicz LABOSPORT Team M45 16 110 Piaseczno: 02:13:21 (26 / 2)
Ślesin: 02:09:31 (13 / 1)
Elbląg: 02:10:29 (14 / 3)
06:33:21
126 Kamil Danielski AT Team M30 12 111 Piaseczno: 02:18:27 (37 / 11)
Ślesin: 02:16:05 (43 / 9)
Płock: 02:20:04 (29 / 8)
06:54:36
127 Bartosz Strojek Kuźnia Triathlonu M30 13 112 Piaseczno: 02:30:05 (104 / 24)
Ślesin: 02:24:13 (106 / 19)
Płock: 02:25:05 (44 / 10)
07:19:23
128 Ariel Kołodziejski Team Karaś KPMG Triathlon Team M30 14 113 Piaseczno: 02:23:43 (64 / 15)
Ślesin: 02:28:14 (148 / 25)
Płock: 02:28:11 (54 / 11)
07:20:08
129 Jarosław Jaszuk M30 15 114 Ślesin: 02:35:01 (209 / 36)
Elbląg: 02:23:03 (58 / 12)
Stężyca: 02:24:56 (66 / 12)
07:23:00
130 Jacek Litawa M45 17 115 Elbląg: 02:23:21 (60 / 7)
Stężyca: 02:30:51 (102 / 13)
Płock: 02:29:01 (57 / 5)
07:23:13
131 Łukasz Gładosz ETB M30 16 116 Piaseczno: 02:28:47 (93 / 19)
Elbląg: 02:28:27 (94 / 22)
Stężyca: 02:26:01 (70 / 13)
07:23:15
132 Janusz Misiaszek LABOSPORT Team M55 6 117 Ślesin: 02:24:03 (105 / 4)
Elbląg: 02:27:33 (86 / 2)
Płock: 02:34:15 (94 / 3)
07:25:51
133 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M40 26 118 Piaseczno: 02:31:13 (113 / 30)
Elbląg: 02:23:50 (63 / 12)
Płock: 02:33:48 (89 / 21)
07:28:51
134 Zdzisław Filipowski K.S. Celironman M45 18 119 Piaseczno: 02:29:04 (96 / 6)
Ślesin: 02:26:23 (126 / 8)
Płock: 02:33:55 (92 / 11)
07:29:22
135 Krzysztof Broekere MyCenter Multimedia AGD RTV M55 7 120 Piaseczno: 02:32:58 (129 / 2)
Ślesin: 02:30:05 (163 / 5)
Elbląg: 02:26:49 (82 / 1)
07:29:52
136 Radosław Groszewski www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 27 121 Piaseczno: 02:33:37 (134 / 37)
Ślesin: 02:32:12 (187 / 48)
Elbląg: 02:34:45 (131 / 27)
07:40:34
137 Konrad Cybulski KS Celironman S.A. M40 28 122 Piaseczno: 02:33:56 (141 / 40)
Ślesin: 02:34:09 (200 / 55)
Płock: 02:40:20 (130 / 30)
07:48:25
138 Tomasz Pardygał LABOSPORT Team M40 29 123 Piaseczno: 02:35:30 (157 / 46)
Ślesin: 02:33:54 (196 / 53)
Płock: 02:39:23 (125 / 28)
07:48:47
139 Markus Meier MLUKS TRIATHLON KOLO M50 10 124 Piaseczno: 02:42:20 (226 / 8)
Ślesin: 02:37:26 (225 / 6)
Elbląg: 02:34:12 (127 / 7)
07:53:58
140 Rafał Rzeszutko M30 17 125 Piaseczno: 02:41:23 (217 / 39)
Elbląg: 02:34:04 (126 / 25)
Płock: 02:44:15 (155 / 25)
07:59:42
141 Michał Molendowski MyCenter Multimedia AGD RTV M45 19 126 Piaseczno: 02:40:20 (199 / 16)
Stężyca: 02:35:32 (133 / 17)
Płock: 02:45:50 (171 / 24)
08:01:42
142 Waldemar Jałocha M50 11 127 Piaseczno: 02:43:18 (236 / 9)
Stężyca: 02:37:54 (153 / 7)
Płock: 02:43:28 (150 / 7)
08:04:40
143 Witold Małkowski M35 22 128 Piaseczno: 02:50:22 (296 / 61)
Ślesin: 02:43:19 (275 / 61)
Elbląg: 02:36:58 (142 / 26)
08:10:39
144 Witold Zasada PULS TRI TEAM M45 20 129 Ślesin: 02:50:11 (342 / 30)
Elbląg: 02:36:44 (141 / 13)
Płock: 02:45:37 (168 / 23)
08:12:32
145 Paweł Pałczak Kuźnia Triathlonu M30 18 130 Piaseczno: 02:43:12 (235 / 42)
Ślesin: 02:36:53 (220 / 37)
Płock: 02:53:03 (224 / 38)
08:13:08
146 Jan Ambroziński TuszTusz.pl M30 19 131 Piaseczno: 02:47:47 (276 / 53)
Elbląg: 02:35:33 (132 / 26)
Płock: 02:51:13 (213 / 36)
08:14:33
147 Krzysztof Narojczyk M40 30 132 Piaseczno: 02:42:56 (233 / 66)
Ślesin: 02:45:42 (299 / 82)
Płock: 02:49:35 (204 / 42)
08:18:13
148 Piotr Oset M50 12 133 Ślesin: 02:44:45 (292 / 14)
Stężyca: 02:46:38 (219 / 11)
Płock: 02:49:09 (197 / 12)
08:20:32
149 Marek Żabowski TriSpace Atos M30 20 134 Piaseczno: 02:47:50 (277 / 54)
Ślesin: 02:48:22 (322 / 44)
Płock: 02:47:22 (187 / 32)
08:23:34
150 Marcin Rosati Mocarni Team M45 21 135 Ślesin: 02:53:15 (364 / 35)
Stężyca: 02:41:40 (184 / 24)
Płock: 02:50:45 (210 / 26)
08:25:40
151 Kamil Kapliński Kuźnia Triathlonu M35 23 136 Piaseczno: 02:46:57 (267 / 54)
Ślesin: 02:46:10 (303 / 69)
Płock: 03:02:35 (273 / 55)
08:35:42
152 Paweł Piotrowski Aktywny Leniwiec M35 24 137 Piaseczno: 02:59:46 (347 / 70)
Elbląg: 02:49:56 (208 / 43)
Stężyca: 02:50:32 (234 / 58)
08:40:14
153 Bogdan Kapelko PEUGEOT POLSKA M40 31 138 Piaseczno: 03:02:39 (364 / 95)
Ślesin: 02:47:17 (313 / 85)
Elbląg: 02:50:23 (210 / 47)
08:40:19
154 Julita Tomaszewska TIMBUD TEAM F35 5 16 Piaseczno: 02:54:10 (326 / 7)
Stężyca: 02:53:42 (246 / 4)
Płock: 02:57:16 (248 / 4)
08:45:08
155 Marta Parczewska F35 6 17 Piaseczno: 03:01:35 (357 / 9)
Ślesin: 03:00:38 (412 / 14)
Płock: 03:07:39 (305 / 6)
09:09:52
156 Tomasz Czechowicz M45 22 139 Piaseczno: 03:12:02 (399 / 41)
Ślesin: 03:08:23 (448 / 46)
Elbląg: 03:16:24 (273 / 33)
09:36:49
157 Mariusz Pirek Kuźnia Triathlonu M30 21 140 Piaseczno: 02:05:15 (13 / 5)
Ślesin: 02:04:24 (7 / 4)
04:09:39
158 Daniel Domirski M30 22 141 Piaseczno: 02:08:48 (17 / 8)
Elbląg: 02:04:41 (5 / 3)
04:13:29
159 Marcin Zięba Kuźnia Triathlonu M35 25 142 Ślesin: 02:10:19 (18 / 2)
Stężyca: 02:14:07 (19 / 5)
04:24:26
160 Łukasz Wojtyna 12tri.pl M30 23 143 Piaseczno: 02:08:42 (16 / 7)
Płock: 02:16:18 (14 / 6)
04:25:00
161 Jarosław Grzelec Smaruj Na Trening Team M55 8 144 Ślesin: 02:14:39 (31 / 1)
Stężyca: 02:14:13 (20 / 1)
04:28:52
162 Darek Sobczyński Smaruj Na Trening Team M30 24 145 Ślesin: 02:16:31 (49 / 10)
Elbląg: 02:13:44 (17 / 5)
04:30:15
163 Marcin Kępka LABOSPORT Team F3TEAM M35 26 146 Ślesin: 02:19:03 (64 / 15)
Stężyca: 02:13:59 (18 / 4)
04:33:02
164 Stefan Tomczyk UKS TRS SUSZ M40 32 147 Ślesin: 02:18:36 (62 / 16)
Elbląg: 02:14:30 (21 / 4)
04:33:06
165 Adam Tkacz M35 27 148 Ślesin: 02:16:10 (46 / 11)
Płock: 02:17:14 (15 / 3)
04:33:24
166 Piotr Maciesz M40 33 149 Piaseczno: 02:17:52 (35 / 5)
Elbląg: 02:15:32 (30 / 6)
04:33:24
167 Tomasz Wiliński LABOSPORT Team M40 34 150 Elbląg: 02:16:16 (32 / 7)
Płock: 02:21:00 (32 / 6)
04:37:16
168 Grzegorz Wieczorek M40 35 151 Ślesin: 02:15:32 (39 / 11)
Płock: 02:22:27 (37 / 8)
04:37:59
169 Tomasz Brett MLUKS Triathlon M55 9 152 Ślesin: 02:17:28 (53 / 2)
Płock: 02:21:49 (35 / 1)
04:39:17
170 Maciej Zdunek LABOSPORT Team M35 28 153 Ślesin: 02:23:20 (94 / 26)
Elbląg: 02:16:20 (33 / 5)
04:39:40
171 Ewelina Szabelska Kuźnia Triathlonu F30 7 18 Piaseczno: 02:22:08 (52 / 2)
Ślesin: 02:20:43 (74 / 2)
04:42:51
172 Cezary Gwiazda Luft Tri Team M40 36 154 Piaseczno: 02:23:44 (65 / 16)
Ślesin: 02:20:23 (72 / 20)
04:44:07
173 Pawel Siatecki Stay Insane M25 11 155 Piaseczno: 02:19:16 (39 / 6)
Płock: 02:24:59 (43 / 4)
04:44:15
174 Tomasz Arak TriWawa JPKM M35 29 156 Piaseczno: 02:22:58 (56 / 10)
Płock: 02:21:48 (34 / 9)
04:44:46
175 Paweł Skomorucha Kuźnia Triathlonu M35 30 157 Piaseczno: 02:24:06 (71 / 16)
Ślesin: 02:21:51 (83 / 21)
04:45:57
176 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M40 37 158 Piaseczno: 02:26:52 (78 / 18)
Ślesin: 02:19:58 (70 / 19)
04:46:50
177 Grzegorz Dobrosielski LABOSPORT Team M35 31 159 Piaseczno: 02:22:34 (54 / 9)
Płock: 02:25:15 (45 / 13)
04:47:49
178 Rafał Grzanecki Pie... Nie Biegam M40 38 160 Ślesin: 02:23:05 (93 / 24)
Płock: 02:26:31 (49 / 9)
04:49:36
179 Marcin Klekowiecki M35 32 161 Piaseczno: 02:23:38 (62 / 13)
Płock: 02:26:11 (47 / 15)
04:49:49
180 Tomasz Dziezyc Smaruj Na Trening Team M35 33 162 Elbląg: 02:23:53 (64 / 14)
Stężyca: 02:26:07 (71 / 19)
04:50:00
181 Tomasz Jezierski TJT M40 39 163 Ślesin: 02:27:15 (141 / 35)
Elbląg: 02:24:00 (65 / 13)
04:51:15
182 Jarosław Matkowski M50 13 164 Ślesin: 02:26:28 (128 / 2)
Elbląg: 02:25:06 (71 / 2)
04:51:34
183 Adam Czajkowski M45 23 165 Ślesin: 02:22:03 (85 / 5)
Płock: 02:29:31 (66 / 7)
04:51:34
184 Kamil Kurczewski PULS TRI TEAM M25 12 166 Ślesin: 02:18:02 (58 / 6)
Płock: 02:34:20 (95 / 8)
04:52:22
185 Adam Łoś KTS IRONMAN M30 25 167 Ślesin: 02:28:25 (150 / 26)
Stężyca: 02:24:33 (63 / 11)
04:52:58
186 Tomasz Kapusniak TAK DLA TRANSPLANTACJI M40 40 168 Ślesin: 02:26:46 (131 / 30)
Elbląg: 02:26:17 (76 / 15)
04:53:03
187 Michał Borzyszkowski M30 26 169 Elbląg: 02:26:01 (74 / 17)
Stężyca: 02:27:22 (76 / 15)
04:53:23
188 Tomasz Wawszczyk M45 24 170 Piaseczno: 02:28:04 (87 / 4)
Ślesin: 02:25:59 (124 / 7)
04:54:03
189 Marcin Kaźmierczak K.S. Celironman M40 41 171 Piaseczno: 02:27:27 (84 / 22)
Ślesin: 02:29:30 (158 / 39)
04:56:57
190 Przemysław Sieradzan TS AKWEDUKT KIELCE / ŚKA M40 42 172 Piaseczno: 02:30:38 (109 / 27)
Ślesin: 02:27:48 (147 / 37)
04:58:26
191 Dawid Adamusiak BULLET TEAM M35 34 173 Ślesin: 02:28:59 (153 / 37)
Stężyca: 02:29:29 (92 / 23)
04:58:28
192 Mariusz Borowiak LABOSPORT Team M40 43 174 Piaseczno: 02:34:46 (153 / 44)
Ślesin: 02:25:55 (123 / 29)
05:00:41
193 Aleksander Mucha SALAMANDER Team Włocławek M30 27 175 Ślesin: 02:27:47 (145 / 24)
Płock: 02:33:18 (87 / 16)
05:01:05
194 Dariusz Rasztawicki Kuźnia Triathlonu M35 35 176 Ślesin: 02:25:27 (119 / 33)
Płock: 02:35:42 (106 / 23)
05:01:09
195 Piotr Jedrzejczyk M40 44 177 Ślesin: 02:24:23 (110 / 27)
Płock: 02:36:48 (115 / 25)
05:01:11
196 Jarek Gackowski TRIstyle.pl M40 45 178 Elbląg: 02:28:39 (95 / 19)
Płock: 02:32:34 (82 / 19)
05:01:13
197 Jarek Derewecki GR 3miasto M40 46 179 Elbląg: 02:27:53 (89 / 18)
Stężyca: 02:33:21 (116 / 25)
05:01:14
198 Marcin Safranow safranow.pl architektura i wnętrza M35 36 180 Elbląg: 02:30:10 (103 / 19)
Stężyca: 02:31:23 (107 / 28)
05:01:33
199 Anna Peterek LOCO PRINT TEAM LOCO PRINT PAWEL PETEREK F25 3 19 Piaseczno: 02:32:45 (127 / 2)
Płock: 02:29:17 (62 / 1)
05:02:02
200 Arkadiusz Banka EL GIT Team M35 37 181 Elbląg: 02:28:22 (93 / 17)
Stężyca: 02:33:43 (118 / 31)
05:02:05
201 Tomasz Mika M40 47 182 Piaseczno: 02:33:48 (137 / 38)
Stężyca: 02:28:34 (84 / 18)
05:02:22
202 Rafał Pakuła Cyklomaniacy.pl M30 28 183 Ślesin: 02:28:58 (152 / 27)
Płock: 02:33:49 (90 / 18)
05:02:47
203 Artur Sitarek NeON Team M40 48 184 Piaseczno: 02:33:23 (133 / 36)
Płock: 02:30:35 (75 / 17)
05:03:58
204 Olaf Kacperski M40 49 185 Stężyca: 02:31:44 (108 / 22)
Płock: 02:32:51 (83 / 20)
05:04:35
205 Dariusz Wolski K.S. Celironman M45 25 186 Piaseczno: 02:33:56 (140 / 11)
Ślesin: 02:31:23 (179 / 11)
05:05:19
206 Piotr Siwek Kross Staff Team M35 38 187 Elbląg: 02:29:43 (100 / 18)
Płock: 02:35:55 (108 / 24)
05:05:38
207 Michał Terpiłowski M18 10 188 Piaseczno: 02:34:10 (145 / 12)
Ślesin: 02:31:31 (181 / 13)
05:05:41
208 Piotr Kozłowski M35 39 189 Piaseczno: 02:33:10 (130 / 26)
Ślesin: 02:34:29 (203 / 44)
05:07:39
209 Piotr Kowalewski M30 29 190 Piaseczno: 02:34:33 (151 / 30)
Płock: 02:33:32 (88 / 17)
05:08:05
210 Dawid Sukacz Luft TriTeam M45 26 191 Piaseczno: 02:32:18 (121 / 8)
Stężyca: 02:35:59 (138 / 19)
05:08:17
211 Rafał Sztenderewicz M40 50 192 Ślesin: 02:32:55 (191 / 50)
Płock: 02:35:35 (104 / 22)
05:08:30
212 Jakub Dziubek M25 13 193 Piaseczno: 02:38:36 (186 / 20)
Płock: 02:29:56 (70 / 7)
05:08:32
213 Dariusz Sikora M45 27 194 Elbląg: 02:33:29 (124 / 12)
Stężyca: 02:35:36 (134 / 18)
05:09:05
214 Waldemar Bogusz M55 10 195 Elbląg: 02:33:15 (121 / 3)
Stężyca: 02:36:00 (139 / 2)
05:09:15
215 Wieslaw Firek Nowotarski Klub Kolarski M30 30 196 Piaseczno: 02:36:34 (171 / 34)
Elbląg: 02:33:29 (123 / 24)
05:10:03
216 Marcin Szkuta Kuźnia Triathlonu M40 51 197 Piaseczno: 02:37:38 (178 / 50)
Ślesin: 02:33:29 (193 / 51)
05:11:07
217 Marta Brukwińska TGV CLUB F25 4 20 Elbląg: 02:36:04 (136 / 3)
Płock: 02:35:26 (101 / 3)
05:11:30
218 Mariusz Bartczak Alior Running Team M35 40 198 Piaseczno: 02:32:41 (126 / 25)
Płock: 02:39:41 (127 / 25)
05:12:22
219 Szymon Kamiński Accenture M30 31 199 Piaseczno: 02:27:32 (85 / 17)
Płock: 02:45:32 (167 / 28)
05:13:04
220 Piotr Boniecki M40 52 200 Piaseczno: 02:37:59 (180 / 51)
Ślesin: 02:35:29 (214 / 61)
05:13:28
221 Łukasz Cichocki NoClubNoSnob Iwish M30 32 201 Ślesin: 02:34:00 (197 / 33)
Płock: 02:40:51 (132 / 24)
05:14:51
222 Bartosz Kaminski M35 41 202 Piaseczno: 02:38:40 (187 / 37)
Stężyca: 02:36:58 (146 / 35)
05:15:38
223 Arkadiusz Zegarski M40 53 203 Piaseczno: 02:40:44 (207 / 59)
Ślesin: 02:35:03 (210 / 58)
05:15:47
224 Katarzyna Baran NTT "Triada" Namysłów/ KT Water Knights Zabierzów F35 7 21 Piaseczno: 02:39:07 (192 / 2)
Ślesin: 02:37:03 (221 / 6)
05:16:10
225 Paweł Kopij TriBros M35 42 204 Piaseczno: 02:36:09 (165 / 32)
Elbląg: 02:43:08 (177 / 33)
05:19:17
226 Konrad Kosecki M35 43 205 Ślesin: 02:41:01 (257 / 58)
Stężyca: 02:38:34 (158 / 41)
05:19:35
227 Krzysztof Tomiński Płockie Towarzystwo Triathlonu "DELTA" M40 54 206 Ślesin: 02:39:12 (238 / 65)
Płock: 02:40:42 (131 / 31)
05:19:54
228 Dariusz Grzybowski Aktywni Grójec M45 28 207 Piaseczno: 02:38:35 (185 / 14)
Ślesin: 02:41:37 (263 / 20)
05:20:12
229 Krzysztof Wiśniewski M25 14 208 Piaseczno: 02:39:27 (194 / 21)
Płock: 02:41:21 (138 / 13)
05:20:48
230 Karol Jaworski M35 44 209 Elbląg: 02:37:57 (145 / 27)
Stężyca: 02:44:02 (196 / 50)
05:21:59
231 Edwin Osiecki Kuźnia Triathlonu M45 29 210 Stężyca: 02:39:58 (172 / 21)
Płock: 02:42:34 (146 / 20)
05:22:32
232 Marek Maj M35 45 211 Elbląg: 02:43:24 (180 / 35)
Stężyca: 02:39:09 (165 / 44)
05:22:33
233 Dorian Grzyb Rawa Tim Zawsze Slim bricomarche M25 15 212 Piaseczno: 02:37:15 (174 / 18)
Płock: 02:45:46 (170 / 17)
05:23:01
234 Grzegorz Zakrzewski SONAR M40 55 213 Elbląg: 02:39:37 (155 / 36)
Stężyca: 02:44:06 (197 / 45)
05:23:43
235 Damian Bankiewicz Asseco Active Team M45 30 214 Piaseczno: 02:42:49 (232 / 20)
Ślesin: 02:41:52 (265 / 21)
05:24:41
236 Ireneusz Osiecki CompleXsports Triathlon Team M55 11 215 Elbląg: 02:40:58 (164 / 6)
Stężyca: 02:44:29 (199 / 6)
05:25:27
237 Wiaczesław Sołowianow M25 16 216 Ślesin: 02:48:22 (321 / 28)
Elbląg: 02:37:59 (146 / 13)
05:26:21
238 Arkadiusz Rogulski FitProject sport i żywienie M30 33 217 Piaseczno: 02:41:22 (216 / 38)
Płock: 02:45:14 (164 / 27)
05:26:36
239 Tadeusz Sznaza SKS EL Aktywni M55 12 218 Stężyca: 02:43:52 (195 / 5)
Płock: 02:43:38 (153 / 6)
05:27:30
240 Marek Fordoński BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 56 219 Piaseczno: 02:49:07 (290 / 79)
Ślesin: 02:38:27 (232 / 63)
05:27:34
241 Agnieszka Fijołek-Warszewska Kuźnia Triathlonu F45 2 22 Piaseczno: 02:47:51 (278 / 1)
Ślesin: 02:39:50 (246 / 1)
05:27:41
242 Piotr Twardowski M30 34 220 Ślesin: 02:40:26 (250 / 39)
Płock: 02:47:27 (190 / 33)
05:27:53
243 Robert Janik PULS TRI TEAM M45 31 221 Ślesin: 02:46:43 (307 / 25)
Stężyca: 02:41:12 (180 / 23)
05:27:55
244 Szymon Bujalski Kuźnia Triathlonu Szymon Bujalski M40 57 222 Piaseczno: 02:41:06 (212 / 61)
Ślesin: 02:47:20 (314 / 86)
05:28:26
245 Czesław Mączyński M65 2 223 Elbląg: 02:41:33 (168 / 2)
Płock: 02:47:01 (180 / 2)
05:28:34
246 Natalia Jędrzejczyk TriWawa F30 8 23 Ślesin: 02:41:28 (260 / 6)
Elbląg: 02:47:24 (198 / 7)
05:28:52
247 Łukasz Jóźwiak M40 58 224 Elbląg: 02:44:19 (186 / 41)
Stężyca: 02:45:05 (205 / 48)
05:29:24
248 Paweł Dąbrowski K.S. Celironman S.A. / Studio Puls M35 46 225 Ślesin: 02:39:38 (243 / 55)
Płock: 02:50:12 (209 / 41)
05:29:50
249 Marek Kwiatkowski niezrzeszony M50 14 226 Ślesin: 02:41:00 (256 / 10)
Płock: 02:49:09 (198 / 13)
05:30:09
250 Paweł Mańdok LABOSPORT Team M45 32 227 Piaseczno: 02:46:46 (265 / 22)
Ślesin: 02:43:32 (280 / 23)
05:30:18
251 Sean Briggs M50 15 228 Piaseczno: 02:47:01 (268 / 11)
Płock: 02:46:04 (172 / 9)
05:33:05
252 Sławomir Kobielski Poddębicki KB Zdyszani.pl M40 59 229 Piaseczno: 02:51:55 (308 / 82)
Ślesin: 02:41:30 (261 / 74)
05:33:25
253 Krystian Radko GVT M40 60 230 Ślesin: 02:46:27 (305 / 84)
Płock: 02:47:21 (186 / 38)
05:33:48
254 Sławomir Janiszewski Rawa Tim Zawsze Slim M40 61 231 Piaseczno: 02:48:42 (283 / 76)
Płock: 02:45:14 (163 / 35)
05:33:56
255 Rafał Niemczyk ARTECH TEAM M40 62 232 Elbląg: 02:42:49 (176 / 39)
Płock: 02:51:18 (215 / 44)
05:34:07
256 Jaroslaw Wikalinski M45 33 233 Piaseczno: 02:48:56 (287 / 23)
Stężyca: 02:45:45 (209 / 26)
05:34:41
257 Andrzej Kruszyński TriAktywny Piotrków M40 63 234 Ślesin: 02:55:43 (383 / 104)
Płock: 02:39:17 (123 / 27)
05:35:00
258 Andrzej Wijas M30 35 235 Piaseczno: 02:45:40 (252 / 48)
Ślesin: 02:49:33 (334 / 46)
05:35:13
259 Adam Grzegorczyk K.S. Celironman S.A. M40 64 236 Piaseczno: 02:46:48 (266 / 71)
Płock: 02:48:58 (196 / 41)
05:35:46
260 Rafał Putkowski EL-Aktywni GIT Team M40 65 237 Piaseczno: 02:49:06 (288 / 78)
Elbląg: 02:47:17 (197 / 43)
05:36:23
261 Krzysztof Daniel Kuźnia Triathlonu M35 47 238 Ślesin: 02:49:58 (340 / 75)
Płock: 02:46:44 (177 / 35)
05:36:42
262 Małgorzata Dziedzic Kuźnia Triathlonu Lufthansa Systems F25 5 24 Ślesin: 02:52:34 (358 / 4)
Stężyca: 02:45:53 (211 / 2)
05:38:27
263 Adam Marczak TRI LEVEL let's go M45 34 239 Ślesin: 02:52:31 (357 / 33)
Elbląg: 02:47:12 (196 / 19)
05:39:43
264 Jarosław Wcisły Eurocash M35 48 240 Ślesin: 02:50:41 (346 / 78)
Stężyca: 02:49:14 (227 / 57)
05:39:55
265 Radek Łuczak M45 35 241 Ślesin: 02:48:29 (324 / 28)
Stężyca: 02:51:56 (240 / 30)
05:40:25
266 Dariusz Łanek Fit Expert Gym M55 13 242 Elbląg: 02:43:51 (183 / 9)
Płock: 02:58:10 (253 / 9)
05:42:01
267 Artur Prokop Prokop Consulting Group M45 36 243 Piaseczno: 02:52:24 (314 / 28)
Ślesin: 02:50:16 (343 / 31)
05:42:40
268 Andrzej Lewiński biegamyrazem.pl M40 66 244 Elbląg: 02:48:30 (201 / 44)
Stężyca: 02:55:02 (253 / 57)
05:43:32
269 Wojciech Rzeżnicki Kuźnia Triathlonu M40 67 245 Piaseczno: 02:55:08 (330 / 86)
Ślesin: 02:49:34 (335 / 90)
05:44:42
270 Stefan Obłąkowski M30 36 246 Piaseczno: 02:50:46 (300 / 56)
Ślesin: 02:54:57 (380 / 52)
05:45:43
271 Michał Masłowski M35 49 247 Piaseczno: 02:49:07 (289 / 59)
Płock: 02:58:01 (252 / 46)
05:47:08
272 Arkadiusz Ładno PEUGEOT Polska M35 50 248 Elbląg: 02:45:11 (192 / 38)
Płock: 03:02:34 (272 / 54)
05:47:45
273 Katarzyna Helbin Kuźnia Triathlonu F40 2 25 Piaseczno: 02:53:34 (323 / 3)
Płock: 02:54:17 (230 / 2)
05:47:51
274 Wojciech Kołacz TRIWAWA TRILLLER M25 17 249 Piaseczno: 02:53:43 (324 / 31)
Płock: 02:56:21 (240 / 21)
05:50:04
275 Jan Grymin M35 51 250 Elbląg: 02:51:41 (221 / 46)
Płock: 02:58:34 (256 / 48)
05:50:15
276 Adam Strzelecki wego team M35 52 251 Ślesin: 02:49:58 (339 / 76)
Płock: 03:01:09 (269 / 52)
05:51:07
277 Witold Gruszczyński M30 37 252 Piaseczno: 02:55:12 (331 / 58)
Płock: 02:56:17 (239 / 40)
05:51:29
278 Marta Rayss F35 8 26 Piaseczno: 02:58:26 (344 / 8)
Płock: 02:53:26 (226 / 3)
05:51:52
279 Darek Pogorzelski M45 37 253 Ślesin: 02:56:07 (386 / 38)
Elbląg: 02:55:46 (233 / 24)
05:51:53
280 Jacek Białobłocki KB Lech Rypin M55 14 254 Ślesin: 02:55:49 (385 / 9)
Płock: 02:56:32 (244 / 8)
05:52:21
281 Wojciech Kurek M30 38 255 Ślesin: 02:56:08 (387 / 53)
Płock: 02:56:29 (243 / 42)
05:52:37
282 Marta Kaminska-Olczak Kemira Sport Team F35 9 27 Elbląg: 02:56:52 (234 / 6)
Stężyca: 02:56:12 (260 / 5)
05:53:04
283 Tomasz Kubacki M25 18 256 Elbląg: 02:57:01 (235 / 19)
Stężyca: 02:56:07 (259 / 24)
05:53:08
284 Krzysztof Wieszczek Kuźnia Triathlonu M30 39 257 Elbląg: 02:50:54 (216 / 39)
Płock: 03:03:57 (289 / 52)
05:54:51
285 Krzysztof Skałbania Jachaś Team Sp z.o.o M30 40 258 Piaseczno: 02:55:25 (332 / 59)
Płock: 03:00:39 (266 / 47)
05:56:04
286 Karol Kornatka M30 41 259 Ślesin: 03:00:41 (413 / 58)
Stężyca: 02:55:45 (256 / 30)
05:56:26
287 Sławomir Olszewski Giant Polska M30 42 260 Ślesin: 02:53:19 (365 / 51)
Płock: 03:03:21 (281 / 50)
05:56:40
288 Artur Mendelewski M45 38 261 Elbląg: 02:53:51 (229 / 23)
Płock: 03:03:50 (288 / 32)
05:57:41
289 Robert Krysiak M45 39 262 Piaseczno: 02:58:27 (345 / 34)
Płock: 02:59:56 (265 / 29)
05:58:23
290 Piotr Pytlak M45 40 263 Ślesin: 02:51:53 (354 / 32)
Płock: 03:07:20 (304 / 36)
05:59:13
291 Paweł Jaroszyński M50 16 264 Piaseczno: 03:07:33 (385 / 17)
Ślesin: 02:51:42 (352 / 17)
05:59:15
292 Piotr Trzaska Piotr Maria Trzaska Baśniowy Zameczek M30 43 265 Piaseczno: 02:59:53 (348 / 60)
Stężyca: 02:59:42 (270 / 33)
05:59:35
293 Piotr Lipiński www.piotrlipinski.pl M50 17 266 Piaseczno: 03:02:21 (363 / 14)
Ślesin: 02:58:34 (400 / 20)
06:00:55
294 Piotr Kierszniewski M40 68 267 Piaseczno: 03:04:19 (374 / 98)
Ślesin: 02:58:37 (401 / 109)
06:02:56
295 Marek Strześniewski AT/IMPACT Team M60 4 268 Piaseczno: 03:02:51 (365 / 3)
Elbląg: 03:00:18 (254 / 4)
06:03:09
296 Jarosław Trzaska M55 15 269 Piaseczno: 03:07:21 (384 / 8)
Stężyca: 03:03:19 (285 / 9)
06:10:40
297 Rafał Blankiewicz M45 41 270 Piaseczno: 02:51:06 (302 / 25)
Płock: 03:19:41 (341 / 42)
06:10:47
298 Eduardo Aguilar M40 69 271 Piaseczno: 03:06:13 (381 / 100)
Ślesin: 03:05:21 (437 / 117)
06:11:34
299 Krzysztof Świetliński M40 70 272 Piaseczno: 03:12:28 (404 / 109)
Ślesin: 03:03:41 (428 / 114)
06:16:09
300 Grażyna Marczak TRI LEVEL Let's go F45 3 28 Ślesin: 03:09:25 (454 / 5)
Elbląg: 03:06:44 (262 / 3)
06:16:09
301 Robert Budek PEUGEOT POLSKA M40 71 273 Piaseczno: 02:59:21 (346 / 93)
Płock: 03:20:58 (345 / 66)
06:20:19
302 Bartosz Zgorzelski Słynni Kenijczycy M35 53 274 Ślesin: 02:54:00 (369 / 81)
Płock: 03:29:03 (349 / 64)
06:23:03
303 Piotr Chruścik M40 72 275 Piaseczno: 03:08:27 (391 / 103)
Elbląg: 03:15:07 (272 / 63)
06:23:34
304 Marcin Urbańczyk TRIDREAMTEAM M35 54 276 Piaseczno: 03:04:56 (375 / 76)
Płock: 03:18:54 (339 / 61)
06:23:50
305 Bartosz Myszkiewicz M45 42 277 Ślesin: 03:04:31 (431 / 44)
Płock: 03:19:55 (342 / 43)
06:24:26
306 Marcin Winnicki Kuźnia Triathlonu M40 73 278 Piaseczno: 03:21:25 (419 / 111)
Ślesin: 03:12:24 (463 / 124)
06:33:49
307 Antonina Kłudkiewicz Stare Babice Biegają F25 6 29 Piaseczno: 03:01:12 (356 / 6)
Płock: 03:33:04 (353 / 10)
06:34:16
308 Eugeniusz Śnieżko Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim M35 55 279 Piaseczno: 03:12:43 (405 / 80)
Płock: 03:25:07 (346 / 63)
06:37:50
309 Grzegorz Kamiński Małachowianka M50 18 280 Stężyca: 03:26:29 (304 / 19)
Płock: 03:15:19 (329 / 24)
06:41:48
310 Sylwia Kłyszejko F40 3 30 Piaseczno: 03:20:27 (413 / 6)
Ślesin: 03:22:32 (481 / 3)
06:42:59
311 Marek Trepka GR3miasto GR3miasto M40 74 281 Elbląg: 03:53:25 (284 / 64)
Stężyca: 03:38:42 (312 / 69)
07:32:07
312 Tomasz Brembor GVT BMC AZS-AWF Katowice M18 11 282 Piaseczno: 01:56:10 (1 / 1)
01:56:10
313 Tomasz Szala ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M25 19 283 Piaseczno: 01:56:44 (3 / 1)
01:56:44
314 Mateusz Kaźmierczak GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M25 20 284 Piaseczno: 01:57:26 (4 / 2)
01:57:26
315 Jacek Tyczyński Trinergy U jędrusia Triclub M18 12 285 Piaseczno: 01:58:22 (5 / 3)
01:58:22
316 Mikołaj Luft Luft Tri Team M30 44 286 Piaseczno: 01:59:23 (7 / 2)
01:59:23
317 Krzysztof Augustyniak LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M35 56 287 Ślesin: 02:00:38 (4 / 1)
02:00:38
318 Łukasz Kalaszczyński GVT BMC M30 45 288 Płock: 02:01:00 (1 / 1)
02:01:00
319 Sergiusz Sobczyk TRINERGY TEAM M25 21 289 Piaseczno: 02:02:42 (9 / 3)
02:02:42
320 Jakub Ruciński HOTEL CZTERY BRZOZY- Bike U Up- EUROPELL Bike U Up M40 75 290 Stężyca: 02:04:44 (5 / 1)
02:04:44
321 Michał Przybysz Warsaw Masters Team M35 57 291 Stężyca: 02:06:13 (8 / 1)
02:06:13
322 Jacek Podoba Non Iron/Trinergy M45 43 292 Elbląg: 02:07:46 (10 / 2)
02:07:46
323 Michał Czapiński EUROPELL- HOTEL CZTERY BRZOZY - BIKE U UP M35 58 293 Stężyca: 02:08:20 (10 / 2)
02:08:20
324 Jakub Kulesza Triathlon Club Wrocław M35 59 294 Piaseczno: 02:08:24 (15 / 1)
02:08:24
325 Maksymilian Karczewski UKS TRS SUSZ M18 13 295 Elbląg: 02:08:25 (12 / 4)
02:08:25
326 Dariusz Dąbrowski Luft Tri Team Ilabo Sport M40 76 296 Ślesin: 02:09:11 (12 / 2)
02:09:11
327 Paulina Kotfica GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych F30 9 31 Piaseczno: 02:09:41 (19 / 1)
02:09:41
328 Pawel Juskiw M30 46 297 Stężyca: 02:09:59 (11 / 3)
02:09:59
329 Bartosz Dobrzański Demoprojekt Tri Team M40 77 298 Ślesin: 02:10:17 (16 / 3)
02:10:17
330 Michał Kołaciński M35 60 299 Ślesin: 02:10:47 (19 / 3)
02:10:47
331 Wojciech Grądzki dotsport.pl Triathlon Team M25 22 300 Elbląg: 02:10:48 (15 / 2)
02:10:48
332 Mateusz Hering Szkoła Pływania Delfinek Bytów M25 23 301 Stężyca: 02:11:23 (15 / 2)
02:11:23
333 Małgorzata Wąsik MKS Triathlon Malbork / AirBike Armexim Tri Team. F25 7 32 Ślesin: 02:11:25 (20 / 1)
02:11:25
334 Michał Ambroż Luft Tri Team M30 47 302 Piaseczno: 02:12:50 (25 / 9)
02:12:50
335 Daniel Korytowski Motiv Home Team M40 78 303 Ślesin: 02:13:02 (23 / 5)
02:13:02
336 Łukasz Jegliński Twiester Team M25 24 304 Ślesin: 02:13:04 (24 / 2)
02:13:04
337 Konrad Wilandt Gdyński Triathlon Biovico M30 48 305 Stężyca: 02:13:05 (16 / 4)
02:13:05
338 Jarosław Oworuszko SIDOR TEAM M45 44 306 Ślesin: 02:13:18 (25 / 3)
02:13:18
339 Michał Majka LABOSPORT Team M35 61 307 Płock: 02:13:45 (10 / 1)
02:13:45
340 Damian Dobosik Grupa Wodna M25 25 308 Elbląg: 02:13:49 (18 / 3)
02:13:49
341 Marcin Mroczek M40 79 309 Ślesin: 02:14:14 (28 / 6)
02:14:14
342 Mateusz Kwasniewski M30 49 310 Ślesin: 02:14:24 (30 / 6)
02:14:24
343 Krzysztof Sarapuk Gdynia M45 45 311 Stężyca: 02:14:43 (21 / 2)
02:14:43
344 Ewelina Pisarek F30 10 33 Elbląg: 02:14:48 (24 / 1)
02:14:48
345 Kamil Cybulski Łowcy Przygód Gołdap M30 50 312 Elbląg: 02:15:02 (26 / 7)
02:15:02
346 Rafal Herman PowerSales Triathlon Team Trisutto.com M40 80 313 Płock: 02:15:04 (12 / 1)
02:15:04
347 Michal Mazurek EuroSoft Team EuroSoft M40 81 314 Ślesin: 02:15:07 (34 / 10)
02:15:07
348 Michał Zawistowski M35 62 315 Stężyca: 02:15:15 (23 / 6)
02:15:15
349 Adam Krupa M35 63 316 Ślesin: 02:15:25 (36 / 7)
02:15:25
350 Tomasz Kosicki UKS Lusowo M25 26 317 Ślesin: 02:15:26 (37 / 3)
02:15:26
351 Radosław Kord Kross Staff Team M30 51 318 Elbląg: 02:15:39 (31 / 9)
02:15:39
352 Piotr Grzegórzek LABOSPORT Team M30 52 319 Ślesin: 02:15:43 (40 / 8)
02:15:43
353 Cezary Gorgoń CTS - CzajaTrainingSystem prologistics.pl M35 64 320 Ślesin: 02:15:51 (41 / 9)
02:15:51
354 Robert Kluszczyński Toruń Multisport Team Stalweld M40 82 321 Ślesin: 02:15:56 (42 / 12)
02:15:56
355 Benjamin Kuciński TrenerBiegania.pl New Balance Pl M35 65 322 Piaseczno: 02:15:57 (30 / 5)
02:15:57
356 Marek Grodzki Lifeguard Gdynia M40 83 323 Stężyca: 02:15:59 (26 / 3)
02:15:59
357 Andrzej Świerek KS IRONMAN CS POLSKA M40 84 324 Ślesin: 02:16:08 (44 / 13)
02:16:08
358 Robert Wodyński LABOSPORT Team AT Team www.wodynski.eu M45 46 325 Ślesin: 02:16:11 (47 / 4)
02:16:11
359 Jakub Błachowiak STREFASPORTU.PL M25 27 326 Ślesin: 02:16:27 (48 / 4)
02:16:27
360 Bartosz Ceberak lubartówbiega.pl M25 28 327 Piaseczno: 02:16:28 (31 / 5)
02:16:28
361 Robert Siwirski WARSAW MASTERS TEAM WTT M40 85 328 Piaseczno: 02:16:39 (32 / 3)
02:16:39
362 Łukasz Karwala AVIONAUT M35 66 329 Ślesin: 02:16:48 (50 / 12)
02:16:48
363 Emil Wydarty elkapitano.pl M30 53 330 Stężyca: 02:17:13 (30 / 6)
02:17:13
364 Mateusz Hoppe Intel Technology Poland M25 29 331 Stężyca: 02:17:24 (31 / 3)
02:17:24
365 Daniel Glajc Trinergy M45 47 332 Płock: 02:17:35 (18 / 2)
02:17:35
366 Adam Skomski 360 Sailing Team M45 48 333 Stężyca: 02:17:50 (32 / 3)
02:17:50
367 Maciej Zakrzewski M40 86 334 Ślesin: 02:17:52 (57 / 14)
02:17:52
368 Olek Łakomski Luft Tri Team M40 87 335 Ślesin: 02:18:07 (59 / 15)
02:18:07
369 Juan Felipe Alvarado Bike U Up M30 54 336 Stężyca: 02:18:14 (34 / 7)
02:18:14
370 Jakub Natkaniec LABOSPORT Team SZUKAM !!! M35 67 337 Ślesin: 02:18:15 (60 / 14)
02:18:15
371 Anna Lechowicz LABOSPORT Team F30 11 34 Ślesin: 02:18:19 (61 / 1)
02:18:19
372 Krzysztof Konieczny TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 68 338 Piaseczno: 02:18:24 (36 / 6)
02:18:24
373 Grzegorz Lange JW 4808 Gołdap M35 69 339 Elbląg: 02:18:30 (40 / 7)
02:18:30
374 Łukasz Kozioł Maratonczyk Debica M30 55 340 Piaseczno: 02:18:56 (38 / 12)
02:18:56
375 Tomasz Reuter HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M45 49 341 Stężyca: 02:19:07 (38 / 4)
02:19:07
376 Łukasz Niedzielski M40 88 342 Piaseczno: 02:19:19 (41 / 6)
02:19:19
377 Krzysztof Ślęzak X-BIONIC TEAM M30 56 343 Stężyca: 02:19:22 (39 / 8)
02:19:22
378 Maciej Jedowski UKS TRS SUSZ M35 70 344 Ślesin: 02:19:42 (67 / 17)
02:19:42
379 Krzysztof Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M30 57 345 Ślesin: 02:19:53 (68 / 13)
02:19:53
380 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu M35 71 346 Ślesin: 02:19:54 (69 / 18)
02:19:54
381 Jakub Niedźwiadek Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team #celjestjeden M18 14 347 Stężyca: 02:20:13 (42 / 7)
02:20:13
382 Krzysztof Miszewski CompleXsports M35 72 348 Stężyca: 02:20:20 (43 / 11)
02:20:20
383 Adrian Dudela Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team/ M35 73 349 Ślesin: 02:20:35 (73 / 19)
02:20:35
384 Mariusz Bogacz Zryw Radziejów M35 74 350 Płock: 02:20:36 (31 / 7)
02:20:36
385 Patryk Niedziałkowski Bydgoskie Okonie M18 15 351 Ślesin: 02:20:44 (75 / 7)
02:20:44
386 Łukasz Konwiński M25 30 352 Stężyca: 02:20:50 (45 / 5)
02:20:50
387 Miłosz Frejnik M35 75 353 Stężyca: 02:20:58 (46 / 12)
02:20:58
388 Krzysztof Nowak Krzysztof Nowak Krzysztof Nowak M30 58 354 Stężyca: 02:21:02 (47 / 9)
02:21:02
389 Jacek Swędrowski PROGRESS DESIGN M40 89 355 Ślesin: 02:21:04 (77 / 21)
02:21:04
390 Rafał Naporowski Woźniak TEAM Perschmann M40 90 356 Ślesin: 02:21:07 (78 / 22)
02:21:07
391 Marcin Tomaszewicz T. TEAM M25 31 357 Elbląg: 02:21:17 (46 / 8)
02:21:17
392 Piotr Szrajner Entre.pl Team MADERA M40 91 358 Piaseczno: 02:21:22 (48 / 9)
02:21:22
393 Jacek Kulik KULIK&KUREK M40 92 359 Stężyca: 02:21:24 (48 / 9)
02:21:24
394 Szymon Łukaszewski M30 59 360 Stężyca: 02:21:24 (49 / 10)
02:21:24
395 Bartosz Wojciechowski AZS ŚUM KATOWICE M25 32 361 Ślesin: 02:21:33 (80 / 8)
02:21:33
396 Adam Ślipy Torus Triathlon Team M40 93 362 Ślesin: 02:21:37 (81 / 23)
02:21:37
397 Tomasz Socha M35 76 363 Stężyca: 02:21:43 (51 / 14)
02:21:43
398 Paweł Helak M40 94 364 Piaseczno: 02:21:46 (49 / 10)
02:21:46
399 Krzysztof Piernicki www.pomagamynatalii.pl M35 77 365 Stężyca: 02:21:48 (53 / 15)
02:21:48
400 Tomasz Giedrojć KTS IRONMAN M30 60 366 Ślesin: 02:22:01 (84 / 14)
02:22:01
401 Marcin Demianiuk DemiTeam M40 95 367 Piaseczno: 02:22:05 (51 / 12)
02:22:05
402 Paweł Palus Luft Tri Team M40 96 368 Piaseczno: 02:22:05 (50 / 11)
02:22:05
403 Marcin Kokot M30 61 369 Ślesin: 02:22:05 (86 / 15)
02:22:05
404 Grzegorz Burakowski J.W 4647 Babie Doły M40 97 370 Stężyca: 02:22:07 (55 / 10)
02:22:07
405 Bartosz Zimny BUDMIX BUDMIX M25 33 371 Ślesin: 02:22:07 (87 / 10)
02:22:07
406 Marek Kuskowski LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M35 78 372 Elbląg: 02:22:10 (53 / 12)
02:22:10
407 Piotr Zawistowski Team Karaś T-Mobile Polska M30 62 373 Piaseczno: 02:22:22 (53 / 14)
02:22:22
408 Jarosław Baraniak MOTIV HOME TEAM M30 63 374 Elbląg: 02:22:36 (56 / 11)
02:22:36
409 Łukasz Błaszczyk M30 64 375 Ślesin: 02:22:38 (90 / 16)
02:22:38
410 Marcin Gudowicz LABOSPORT Team M40 98 376 Piaseczno: 02:22:42 (55 / 13)
02:22:42
411 Robert Walczak parkrun Poznań M35 79 377 Ślesin: 02:22:47 (91 / 24)
02:22:47
412 Rafał Niemczewski B3 Cityzen Poznań M35 80 378 Ślesin: 02:22:59 (92 / 25)
02:22:59
413 Jacek Stecko JACEK STECKO JACEK STECKO M40 99 379 Piaseczno: 02:23:12 (59 / 15)
02:23:12
414 Adam Fajks Ecosociety Triathlon Team M40 100 380 Stężyca: 02:23:14 (58 / 13)
02:23:14
415 Sebastian Kołodziej M35 81 381 Piaseczno: 02:23:15 (60 / 12)
02:23:15
416 Robert Kołecki M40 101 382 Stężyca: 02:23:16 (59 / 14)
02:23:16
417 Daniel Pogorzelski Enduroman Elbląg M30 65 383 Elbląg: 02:23:24 (61 / 13)
02:23:24
418 Marcin Robiński Kuźnia Triathlonu M35 82 384 Ślesin: 02:23:26 (96 / 28)
02:23:26
419 Piotr Czerniel MKS Truso Elbląg M30 66 385 Elbląg: 02:23:28 (62 / 14)
02:23:28
420 Jacek Garbacik SKB Stalowa Wola M50 19 386 Piaseczno: 02:23:29 (61 / 1)
02:23:29
421 Łukasz Dąbrowski M35 83 387 Ślesin: 02:23:31 (97 / 29)
02:23:31
422 Kamil Ligenza GT RAT M25 34 388 Ślesin: 02:23:33 (98 / 11)
02:23:33
423 Adam Turowiec UAM TRIATHLON POZNAŃ M40 102 389 Ślesin: 02:23:37 (99 / 25)
02:23:37
424 Michał Dajcz Tri Aktywny Piotrków M30 67 390 Ślesin: 02:23:38 (100 / 17)
02:23:38
425 Maciej Pawiński HTF Cellronman M30 68 391 Ślesin: 02:23:42 (101 / 18)
02:23:42
426 Artur Szafraniec LABOSPORT Team AT Team M35 84 392 Piaseczno: 02:23:47 (66 / 15)
02:23:47
427 Piotr Kazmierczak LABOSPORT Team M40 103 393 Piaseczno: 02:23:48 (67 / 17)
02:23:48
428 Jarosław Swiniarski TRIDEA - TRI Eagles Gdynia Orłowo M55 16 394 Ślesin: 02:23:55 (103 / 3)
02:23:55
429 Piotr Śliwka Sportevo M35 85 395 Stężyca: 02:23:59 (60 / 16)
02:23:59
430 Filip Sobecki IRONMAN CS POLSKA M40 104 396 Ślesin: 02:24:02 (104 / 26)
02:24:02
431 Tomasz Zdanowski enduhub.com M45 50 397 Płock: 02:24:07 (42 / 3)
02:24:07
432 Piotr Suwara M35 86 398 Stężyca: 02:24:07 (61 / 17)
02:24:07
433 Kacper Koszal M18 16 399 Ślesin: 02:24:15 (108 / 8)
02:24:15
434 Sławomir Kłuba KTS IRONMAN M25 35 400 Ślesin: 02:24:16 (109 / 13)
02:24:16
435 Kamil Kuczyński KT Water Knights Zabierzow M40 105 401 Stężyca: 02:24:19 (62 / 15)
02:24:19
436 Marcin Gródziński Pół-Ajronmen M30 69 402 Ślesin: 02:24:44 (112 / 20)
02:24:44
437 Maciej Czarnota K.S. Celironman S.A. M25 36 403 Ślesin: 02:24:51 (113 / 14)
02:24:51
438 Arek Kubasik M40 106 404 Stężyca: 02:24:57 (67 / 16)
02:24:57
439 Łukasz Szymański Tri NEGU www.rowerysportowy.pl M35 87 405 Ślesin: 02:25:06 (115 / 30)
02:25:06
440 Paweł Chałupka M35 88 406 Piaseczno: 02:25:09 (74 / 18)
02:25:09
441 Krzysztof Dryja M35 89 407 Ślesin: 02:25:26 (118 / 32)
02:25:26
442 Michał Rębisz M30 70 408 Elbląg: 02:25:37 (73 / 16)
02:25:37
443 Adam Ogłoblin i-Sport M25 37 409 Piaseczno: 02:25:41 (75 / 10)
02:25:41
444 Przemysław Stodólski M18 17 410 Ślesin: 02:26:09 (125 / 10)
02:26:09
445 Krzysztof Krygielski M40 107 411 Elbląg: 02:26:24 (78 / 16)
02:26:24
446 Jacek Katana M30 71 412 Elbląg: 02:26:29 (80 / 18)
02:26:29
447 Adam Wolski KS IRONMAN CS POLSKA M50 20 413 Ślesin: 02:26:30 (129 / 3)
02:26:30
448 Jarosław Mamcarz WOPR Tczew M50 21 414 Stężyca: 02:26:36 (72 / 2)
02:26:36
449 Michał Pawlyta KM PSP Elbląg M30 72 415 Elbląg: 02:26:46 (81 / 19)
02:26:46
450 Andrzej Marek KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM M40 108 416 Elbląg: 02:26:50 (83 / 17)
02:26:50
451 Przemysław Hońko Sportevo M30 73 417 Elbląg: 02:26:53 (84 / 20)
02:26:53
452 Radoslaw Rutka M40 109 418 Ślesin: 02:26:53 (132 / 31)
02:26:53
453 Tomasz Olszewski M40 110 419 Piaseczno: 02:26:55 (79 / 19)
02:26:55
454 Maciej Narożnik Domino Jachaś Triathlon Team M30 74 420 Ślesin: 02:26:56 (133 / 22)
02:26:56
455 Jacek Daleszyński M40 111 421 Ślesin: 02:26:57 (134 / 32)
02:26:57
456 Dominik Cyskowski M18 18 422 Ślesin: 02:26:58 (135 / 11)
02:26:58
457 Marcin Mądry StartMetaBania M30 75 423 Ślesin: 02:27:00 (136 / 23)
02:27:00
458 Robert Puch LABOSPORT Team M40 112 424 Ślesin: 02:27:11 (138 / 33)
02:27:11
459 Lidia Juchniewicz Kuźnia Triathlonu F35 10 35 Ślesin: 02:27:13 (139 / 3)
02:27:13
460 Dariusz Bałdys Triathlon X-Team M40 113 425 Ślesin: 02:27:14 (140 / 34)
02:27:14
461 Łukasz Jaumień TWW / WMT M30 76 426 Stężyca: 02:27:15 (74 / 14)
02:27:15
462 Mateusz Pawlin Od zera do Ironman'a M25 38 427 Piaseczno: 02:27:23 (82 / 11)
02:27:23
463 Jacek Nosowski M40 114 428 Piaseczno: 02:27:24 (83 / 21)
02:27:24
464 Michał Tomaszewski M30 77 429 Elbląg: 02:27:34 (87 / 21)
02:27:34
465 Radosław Buchacz FLEXIDEA FLEXIDEA M40 115 430 Płock: 02:27:44 (52 / 10)
02:27:44
466 Arkadiusz Kaszuba M35 90 431 Ślesin: 02:27:47 (146 / 35)
02:27:47
467 Paweł Kukliński Dream Tri Team M25 39 432 Stężyca: 02:27:57 (78 / 8)
02:27:57
468 Sebastian Pietrzak SPOTT M40 116 433 Piaseczno: 02:28:01 (86 / 23)
02:28:01
469 Mateusz Gruszczyński CITYZEN M35 91 434 Elbląg: 02:28:04 (90 / 16)
02:28:04
470 Łukasz Sztajkowski Smaruj Na Trening Team M35 92 435 Stężyca: 02:28:04 (79 / 21)
02:28:04
471 Rafał Jaworski Allianz Running Team M30 78 436 Piaseczno: 02:28:15 (88 / 18)
02:28:15
472 Grzegorz Piotr Brzozowski IMAGSAVINGS.COM SMARUJ NA TRENING TEAM M35 93 437 Ślesin: 02:28:17 (149 / 36)
02:28:17
473 Paweł Goździewicz biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 117 438 Stężyca: 02:28:18 (80 / 17)
02:28:18
474 Remigiusz Remi Cichosz M45 51 439 Stężyca: 02:28:21 (82 / 7)
02:28:21
475 Robert Raszpla SERWIS SPEED Robert Raszpla M45 52 440 Piaseczno: 02:28:23 (90 / 5)
02:28:23
476 Andrzej Bugowski M40 118 441 Piaseczno: 02:28:27 (91 / 24)
02:28:27
477 Sławomir Ledwoń TriClub Doha Qatar M35 94 442 Stężyca: 02:28:28 (83 / 22)
02:28:28
478 Arkadiusz Poważyński NeON Team M35 95 443 Piaseczno: 02:28:44 (92 / 20)
02:28:44
479 Aleksander Dagil M40 119 444 Piaseczno: 02:28:59 (94 / 25)
02:28:59
480 Grzesiek Tronina M35 96 445 Płock: 02:29:03 (58 / 17)
02:29:03
481 Maciej Ostaszewski LABOSPORT Team M35 97 446 Ślesin: 02:29:05 (154 / 38)
02:29:05
482 Sławomir Kąkol TIMBUD TEAM M50 22 447 Płock: 02:29:07 (60 / 2)
02:29:07
483 Daniel Baranowski Invictus 3City M18 19 448 Stężyca: 02:29:09 (87 / 9)
02:29:09
484 Arkadiusz Cichecki K.S. Celironman M55 17 449 Płock: 02:29:13 (61 / 2)
02:29:13
485 Paweł Klasa Sela Bike Kaszuby M30 79 450 Stężyca: 02:29:23 (89 / 16)
02:29:23
486 Irek Kosmaczewski M40 120 451 Ślesin: 02:29:23 (156 / 38)
02:29:23
487 Piotr Trośniak M45 53 452 Stężyca: 02:29:24 (90 / 8)
02:29:24
488 Grzegorz Socha M30 80 453 Stężyca: 02:29:24 (91 / 17)
02:29:24
489 Michał Rzeszutek GB Sport M30 81 454 Piaseczno: 02:29:27 (98 / 20)
02:29:27
490 Dariusz Naskręt TRPiaski / Piaski Biegają M30 82 455 Ślesin: 02:29:28 (157 / 28)
02:29:28
491 Michał Zoll TriWawa Galposter M40 121 456 Piaseczno: 02:29:43 (99 / 26)
02:29:43
492 Adam Budziło PTT DELTA M45 54 457 Płock: 02:29:44 (67 / 8)
02:29:44
493 Dariusz Sarbiewski M40 122 458 Ślesin: 02:29:44 (159 / 40)
02:29:44
494 Jarosław Żak KAJOJ i JAJEK TEAM M30 83 459 Piaseczno: 02:29:46 (100 / 21)
02:29:46
495 Damian Biernacki Korona Pabianice OLMAR Igła Team M40 123 460 Ślesin: 02:29:48 (160 / 41)
02:29:48
496 Łukasz Banaś GB Sport M30 84 461 Piaseczno: 02:29:50 (101 / 22)
02:29:50
497 Wojciech Jurasz VAN HOOY Bike Manufaktur M40 124 462 Płock: 02:29:53 (68 / 14)
02:29:53
498 Maciej Zając Dream Tri Team M35 98 463 Stężyca: 02:29:53 (94 / 24)
02:29:53
499 Marek Majewski Kuźnia Triathlonu M40 125 464 Płock: 02:29:58 (71 / 15)
02:29:58
500 Arkadiusz Grudzinski niewszystkozzelaza.blogspot.com.pl M30 85 465 Elbląg: 02:30:00 (101 / 23)
02:30:00
501 Jakub Piękoś M18 20 466 Ślesin: 02:30:01 (162 / 12)
02:30:01
502 Wojciech Portee SPORT-EVO M45 55 467 Stężyca: 02:30:03 (96 / 11)
02:30:03
503 Artur Kuźnicki TRINERGY TEAM M30 86 468 Piaseczno: 02:30:03 (102 / 23)
02:30:03
504 Michał Kordaczuk Michał Kordaczuk SaveAs M30 87 469 Płock: 02:30:05 (72 / 12)
02:30:05
505 Dariusz Maszewski Triathlon team Bochnia FunClub M35 99 470 Ślesin: 02:30:20 (164 / 40)
02:30:20
506 Robert Światkowski M40 126 471 Elbląg: 02:30:21 (104 / 21)
02:30:21
507 Michał Figel Miki Team M40 127 472 Stężyca: 02:30:21 (98 / 20)
02:30:21
508 Tomasz Leśniak Kuźnia Triathlonu M40 128 473 Ślesin: 02:30:22 (165 / 43)
02:30:22
509 Grzegorz Walencik keepMoving.pl M35 100 474 Elbląg: 02:30:23 (105 / 20)
02:30:23
510 Dariusz Ćwik Husse Team M40 129 475 Płock: 02:30:23 (73 / 16)
02:30:23
511 Karolina Ruta Motiv Home Team F35 11 36 Ślesin: 02:30:25 (167 / 4)
02:30:25
512 Rafał Owczarek M18 21 476 Piaseczno: 02:30:29 (106 / 11)
02:30:29
513 Karol Rydecki LABOSPORT Team M55 18 477 Piaseczno: 02:30:30 (107 / 1)
02:30:30
514 Piotr Prokop LABOSPORT Team TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 101 478 Piaseczno: 02:30:31 (108 / 21)
02:30:31
515 Paweł Rynko Startuję bo nie lubię ;-) M35 102 479 Elbląg: 02:30:34 (106 / 21)
02:30:34
516 Jakub Błajet M35 103 480 Stężyca: 02:30:34 (100 / 26)
02:30:34
517 Karol Geliński M30 88 481 Stężyca: 02:30:36 (101 / 18)
02:30:36
518 Piotr Trzeciak M30 89 482 Ślesin: 02:30:36 (168 / 29)
02:30:36
519 Jakub Kociołowicz Power Training M30 90 483 Piaseczno: 02:30:39 (110 / 25)
02:30:39
520 Andrzej Kalisz Triathlon Team Ciesielski M50 23 484 Ślesin: 02:30:39 (169 / 5)
02:30:39
521 Julita Sikora GVT F40 4 37 Ślesin: 02:30:47 (170 / 1)
02:30:47
522 Grzegorz Ostrowski M40 130 485 Ślesin: 02:30:48 (172 / 45)
02:30:48
523 Kamil Boniewski M30 91 486 Płock: 02:30:51 (77 / 13)
02:30:51
524 Piotr Ogiński Triathlon Team Bochnia FunClubq M40 131 487 Ślesin: 02:30:52 (173 / 46)
02:30:52
525 Przemysław Sołtysiak KPMG Triathlon Team M25 40 488 Ślesin: 02:31:01 (174 / 16)
02:31:01
526 Michał Matusewicz MatiLeo M35 104 489 Elbląg: 02:31:03 (108 / 22)
02:31:03
527 Patryk Sienkiewicz Dream Tri Team M45 56 490 Stężyca: 02:31:04 (104 / 14)
02:31:04
528 Piotr Kulesza SIR-HA SIERADZ SIR-HA M35 105 491 Ślesin: 02:31:07 (175 / 41)
02:31:07
529 Konrad Wilijewicz LABOSPORT Team Wilijewicze M40 132 492 Ślesin: 02:31:18 (178 / 47)
02:31:18
530 Tomasz Kobus K.S Garda Bytów ODLEWNIA METALI KADALT; M35 106 493 Stężyca: 02:31:21 (106 / 27)
02:31:21
531 Bernard Krawczyk Maciej Bodnar Couching M40 133 494 Piaseczno: 02:31:21 (114 / 31)
02:31:21
532 Katarzyna Jonio Kuźnia Triathlonu F35 12 38 Ślesin: 02:31:30 (180 / 5)
02:31:30
533 Filip Nowakowski M25 41 495 Piaseczno: 02:31:39 (115 / 12)
02:31:39
534 Michal Mazdziarz NeON Team M35 107 496 Piaseczno: 02:31:40 (116 / 22)
02:31:40
535 Artur Rybicki Twister Team M18 22 497 Płock: 02:31:42 (79 / 7)
02:31:42
536 Marcin Blicharz M30 92 498 Piaseczno: 02:31:42 (117 / 26)
02:31:42
537 Dariusz Korecki M40 134 499 Elbląg: 02:31:51 (112 / 22)
02:31:51
538 Maciej Sidorowicz Wood Glass Team M30 93 500 Ślesin: 02:31:53 (182 / 31)
02:31:53
539 Adam Pachla M35 108 501 Piaseczno: 02:31:55 (118 / 23)
02:31:55
540 Mariusz Horodniczy M30 94 502 Ślesin: 02:31:56 (183 / 32)
02:31:56
541 Damian Kula AT Team M40 135 503 Piaseczno: 02:31:56 (119 / 32)
02:31:56
542 Piotr Binder OTK Rzeźnik M40 136 504 Piaseczno: 02:31:56 (120 / 33)
02:31:56
543 Piotr Adamowicz Dream Tri Team M40 137 505 Stężyca: 02:31:57 (110 / 24)
02:31:57
544 Aleksander Wasilewski LABOSPORT Team Nestle Fitness Cycling Team M45 57 506 Ślesin: 02:31:58 (184 / 12)
02:31:58
545 Leszek Rokicki Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M40 138 507 Elbląg: 02:32:07 (113 / 23)
02:32:07
546 Marek Pałysa TRI NEGU M40 139 508 Płock: 02:32:09 (81 / 18)
02:32:09
547 Piotr Zubowicz Banach Sport Team M25 42 509 Stężyca: 02:32:13 (112 / 10)
02:32:13
548 Sławomir Grochowski M40 140 510 Piaseczno: 02:32:19 (122 / 34)
02:32:19
549 Grzegorz Narojek M35 109 511 Piaseczno: 02:32:20 (123 / 24)
02:32:20
550 Sylwester Pięta Sport-Evo/Radio Gdańsk M25 43 512 Stężyca: 02:32:23 (113 / 11)
02:32:23
551 Marcin Glonek M30 95 513 Piaseczno: 02:32:29 (124 / 27)
02:32:29
552 Rafał Kamiński M30 96 514 Piaseczno: 02:32:37 (125 / 28)
02:32:37
553 Filip Szczesny TRI SZUKALICE M40 141 515 Elbląg: 02:32:38 (115 / 24)
02:32:38
554 Tomasz Kowalczyk TRICLUB M45 58 516 Piaseczno: 02:32:46 (128 / 9)
02:32:46
555 Emil Dudzik LABOSPORT Team MIRPOL M35 110 517 Ślesin: 02:32:48 (190 / 42)
02:32:48
556 Kamil Ołowski M35 111 518 Elbląg: 02:32:51 (116 / 23)
02:32:51
557 Aleksander Zielinski Sport-Evo M35 112 519 Stężyca: 02:32:52 (114 / 29)
02:32:52
558 Grzegorz Wejkuć M35 113 520 Płock: 02:32:55 (84 / 19)
02:32:55
559 Przemysław Klimowski MAM TRI Elbląg Team M40 142 521 Elbląg: 02:33:02 (118 / 26)
02:33:02
560 Zbigniew Opałczyński M40 143 522 Piaseczno: 02:33:10 (131 / 35)
02:33:10
561 Krzysztof Dąbrowski KJ Crew M30 97 523 Płock: 02:33:12 (86 / 15)
02:33:12
562 Sławomir Delegacz M50 24 524 Piaseczno: 02:33:14 (132 / 4)
02:33:14
563 Kinga Lorek MKS Truso Elbląg F18 2 39 Elbląg: 02:33:14 (120 / 1)
02:33:14
564 Dominik Kopeć M35 114 525 Stężyca: 02:33:17 (115 / 30)
02:33:17
565 Łukasz Wenda M40 144 526 Ślesin: 02:33:39 (194 / 52)
02:33:39
566 Adam Olszewski M45 59 527 Piaseczno: 02:33:40 (135 / 10)
02:33:40
567 Przemysław Ptasznik Action Team M35 115 528 Ślesin: 02:33:47 (195 / 43)
02:33:47
568 Maciej Jaworski M40 145 529 Piaseczno: 02:33:49 (138 / 39)
02:33:49
569 Tomasz Kwiatkowski M45 60 530 Piaseczno: 02:33:57 (142 / 12)
02:33:57
570 Piotr Drabarek Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M40 146 531 Stężyca: 02:33:57 (119 / 26)
02:33:57
571 Piotr Protasiewicz ImageCyclingTeam M45 61 532 Ślesin: 02:34:03 (198 / 14)
02:34:03
572 Štěpán Klíma M40 147 533 Ślesin: 02:34:03 (199 / 54)
02:34:03
573 Krzysztof Wójcik M25 44 534 Piaseczno: 02:34:03 (143 / 13)
02:34:03
574 Karol Drejer CompleXsports Triathlon Team M35 116 535 Stężyca: 02:34:06 (121 / 32)
02:34:06
575 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking M40 148 536 Stężyca: 02:34:07 (122 / 27)
02:34:07
576 Rafał Nowakowski Kuźnia Triathlonu M40 149 537 Piaseczno: 02:34:08 (144 / 41)
02:34:08
577 Artur Welke DSZMD M40 150 538 Stężyca: 02:34:14 (123 / 28)
02:34:14
578 Piotr Kanicki BUDEVER M40 151 539 Ślesin: 02:34:14 (201 / 56)
02:34:14
579 Kai-Dieter Rudolf Triathlon Potsdam e. V. M50 25 540 Stężyca: 02:34:17 (124 / 4)
02:34:17
580 Seweryn Koczajewski JKK Jędrzejów M40 152 541 Piaseczno: 02:34:18 (146 / 42)
02:34:18
581 Tomasz Prorok Kuźnia Triathlonu M35 117 542 Piaseczno: 02:34:19 (147 / 27)
02:34:19
582 Arkadiusz Bednarczyk M45 62 543 Ślesin: 02:34:19 (202 / 15)
02:34:19
583 Paweł Zych Allianz Triathlon Team M40 153 544 Piaseczno: 02:34:22 (148 / 43)
02:34:22
584 Sergiusz Kulka M35 118 545 Piaseczno: 02:34:26 (149 / 28)
02:34:26
585 Monika Sierpińska WMT F30 12 40 Płock: 02:34:26 (96 / 1)
02:34:26
586 Krzysztof Podgórski M50 26 546 Elbląg: 02:34:27 (129 / 8)
02:34:27
587 Mateusz Fiedorow WSNT M25 45 547 Stężyca: 02:34:39 (126 / 12)
02:34:39
588 Arkadiusz Kiereś WITC M35 119 548 Piaseczno: 02:34:46 (152 / 29)
02:34:46
589 Tomasz Raczyński Kuźnia Triathlonu M30 98 549 Ślesin: 02:34:49 (205 / 34)
02:34:49
590 Bartosz Waszak KB Złote Kłosy Kołaczkowo M30 99 550 Ślesin: 02:34:50 (206 / 35)
02:34:50
591 Marcin Panuś PULS TRI TEAM M40 154 551 Ślesin: 02:34:55 (207 / 57)
02:34:55
592 Marcin Kasiński KielceTeam M30 100 552 Piaseczno: 02:34:59 (154 / 31)
02:34:59
593 Rafał Kwiatkowski Rafał Kwiatkowski M40 155 553 Stężyca: 02:34:59 (129 / 29)
02:34:59
594 Krzysztof Szczepański świstaki M25 46 554 Ślesin: 02:35:06 (212 / 18)
02:35:06
595 Piotr Baryżewski brak brak M40 156 555 Stężyca: 02:35:07 (130 / 30)
02:35:07
596 Hanna Piotrowicz-Janczak Dream Tri Team HEJ-SUB Sp. z o.o. F30 13 41 Stężyca: 02:35:13 (131 / 2)
02:35:13
597 Robert Zakrzewski MORSY KONIN Kamienica M40 157 556 Ślesin: 02:35:19 (213 / 60)
02:35:19
598 Paweł Rutkowski Tri NEGU M35 120 557 Ślesin: 02:35:33 (215 / 45)
02:35:33
599 Jerzy Ciszek Grafit TEAM Grafit M25 47 558 Piaseczno: 02:35:37 (160 / 14)
02:35:37
600 Sławomir Śnieżyński ACCENTURE RUNNING TEAM M40 158 559 Ślesin: 02:35:42 (216 / 62)
02:35:42
601 Rogier Pols NNYTT M40 159 560 Piaseczno: 02:35:43 (161 / 48)
02:35:43
602 Dawid Kluza 22 KBPG M25 48 561 Płock: 02:35:44 (107 / 10)
02:35:44
603 Marcin Mazurek M40 160 562 Elbląg: 02:35:48 (134 / 29)
02:35:48
604 Piotr Ziółkowski Kuźnia Triathlonu M30 101 563 Piaseczno: 02:35:51 (162 / 32)
02:35:51
605 Jacek Surmański Panorama Firm Tri Team Eniro M35 121 564 Piaseczno: 02:35:56 (163 / 31)
02:35:56
606 Roman Zarin Winter Meerkat M30 102 565 Elbląg: 02:36:00 (135 / 27)
02:36:00
607 Mirka Krolasik F35 13 42 Elbląg: 02:36:05 (137 / 4)
02:36:05
608 Alexey Bagryantsev uTribe M40 161 566 Płock: 02:36:06 (110 / 23)
02:36:06
609 Marek Szydłowski parkrun POZNAŃ M35 122 567 Piaseczno: 02:36:11 (166 / 33)
02:36:11
610 Paweł Kawczynski Tridea Team M35 123 568 Stężyca: 02:36:12 (141 / 34)
02:36:12
611 Justyna Borowiak Kuźnia Triathlonu F30 14 43 Ślesin: 02:36:13 (218 / 5)
02:36:13
612 Konrad Lenart KOLARSKI.EU TEAM M40 162 569 Elbląg: 02:36:13 (138 / 30)
02:36:13
613 Przemysław Kacprzak M30 103 570 Płock: 02:36:21 (112 / 20)
02:36:21
614 Robert Jaczewski M25 49 571 Piaseczno: 02:36:27 (168 / 16)
02:36:27
615 Paweł Muniak adidas Runners Warsaw M25 50 572 Ślesin: 02:36:31 (219 / 19)
02:36:31
616 Mateusz Grzebyta F3 Team M30 104 573 Stężyca: 02:36:32 (143 / 20)
02:36:32
617 Michał Dzioba TriSopot M40 163 574 Stężyca: 02:36:39 (144 / 31)
02:36:39
618 Rafał Zieliński Kuźnia Triathlonu M40 164 575 Płock: 02:36:45 (114 / 24)
02:36:45
619 Aleksander Kreft M30 105 576 Stężyca: 02:36:56 (145 / 21)
02:36:56
620 Wojciech Zengteler LOTOS Running Team M35 124 577 Stężyca: 02:37:08 (147 / 36)
02:37:08
621 Jarosław Jezusek Movement Arena Trenuj z Banach Brothers M35 125 578 Stężyca: 02:37:10 (149 / 38)
02:37:10
622 Tomasz Brzuzy LOTOS Team / F3Team M35 126 579 Stężyca: 02:37:10 (148 / 37)
02:37:10
623 Michał Jakubowski Kuźnia Triathlonu M35 127 580 Ślesin: 02:37:11 (222 / 46)
02:37:11
624 Tomasz Czarnecki NeON Team M35 128 581 Piaseczno: 02:37:12 (173 / 35)
02:37:12
625 Łukasz Woźniak M25 51 582 Piaseczno: 02:37:12 (172 / 17)
02:37:12
626 Michał Popławski TRI-MAMA TRI-TATA TRI-MAMA TRI-TATA M35 129 583 Ślesin: 02:37:21 (224 / 47)
02:37:21
627 Krzysztof Cichomski M30 106 584 Piaseczno: 02:37:24 (176 / 35)
02:37:24
628 Michał Kucybała M35 130 585 Piaseczno: 02:37:27 (177 / 36)
02:37:27
629 Mateusz Grabarek Iron Triathlon Pleszew M25 52 586 Ślesin: 02:37:32 (227 / 20)
02:37:32
630 Krzysztof Sprzączkowski Intel Runners M45 63 587 Stężyca: 02:37:39 (150 / 20)
02:37:39
631 Wojciech Stalica M45 64 588 Piaseczno: 02:37:41 (179 / 13)
02:37:41
632 Przemysław Kurczewski M40 165 589 Elbląg: 02:37:46 (144 / 32)
02:37:46
633 Krzysztof Zwierz 42.195 Wejherowo M35 131 590 Stężyca: 02:37:54 (152 / 39)
02:37:54
634 Michał Kowalski KSR Team M40 166 591 Stężyca: 02:37:55 (154 / 33)
02:37:55
635 Jacek Lewandowski TKKF Non Iron M45 65 592 Ślesin: 02:37:58 (229 / 18)
02:37:58
636 Piotr Kałęcki M35 132 593 Stężyca: 02:37:59 (155 / 40)
02:37:59
637 Michal Dabrowski M30 107 594 Płock: 02:38:09 (118 / 21)
02:38:09
638 Mariusz Kunkel M40 167 595 Stężyca: 02:38:12 (156 / 34)
02:38:12
639 Piotr Pangowski M40 168 596 Piaseczno: 02:38:19 (181 / 52)
02:38:19
640 Szymon Neubauer Kartuzy M25 53 597 Stężyca: 02:38:19 (157 / 15)
02:38:19
641 Tomasz Rudnik GVT M35 133 598 Ślesin: 02:38:19 (231 / 50)
02:38:19
642 Paweł Ryniewicz M40 169 599 Płock: 02:38:20 (119 / 26)
02:38:20
643 Łukasz Pietrasik M30 108 600 Płock: 02:38:20 (120 / 22)
02:38:20
644 Artur Derwiszyński M40 170 601 Piaseczno: 02:38:23 (182 / 53)
02:38:23
645 Maciej Brener M30 109 602 Piaseczno: 02:38:31 (183 / 36)
02:38:31
646 Maciej Borowiak Trenertriathlonu.pl M35 134 603 Ślesin: 02:38:33 (233 / 51)
02:38:33
647 Dariusz Tymiński Rykowisko M45 66 604 Płock: 02:38:40 (121 / 14)
02:38:40
648 Pawel Cylkowski M35 135 605 Elbląg: 02:38:41 (148 / 28)
02:38:41
649 Michał Wrona M35 136 606 Piaseczno: 02:38:41 (188 / 38)
02:38:41
650 Bartek Siemiński Drużyna Szpiku M35 137 607 Ślesin: 02:38:42 (235 / 52)
02:38:42
651 Rafał Przychodzień Kuźnia Triathlonu M40 171 608 Piaseczno: 02:38:47 (189 / 55)
02:38:47
652 Piotr Gruchała MEWA Gdynia M40 172 609 Stężyca: 02:38:48 (160 / 36)
02:38:48
653 Łukasz Wieczorek Run4Fun www.bytpak.pl M30 110 610 Elbląg: 02:38:49 (149 / 28)
02:38:49
654 Mariusz Leśniewicz M40 173 611 Ślesin: 02:38:50 (236 / 64)
02:38:50
655 Adrian Korbolewski BPH Runners Team M35 138 612 Elbląg: 02:38:53 (150 / 29)
02:38:53
656 Dominik Jarzyński M35 139 613 Ślesin: 02:38:53 (237 / 53)
02:38:53
657 Tomasz Jakus M30 111 614 Piaseczno: 02:39:02 (191 / 37)
02:39:02
658 Radosław Siłkowski Heiztechnik M40 174 615 Stężyca: 02:39:02 (161 / 37)
02:39:02
659 Jacek Molendowski Twister Trójmiasto M35 140 616 Stężyca: 02:39:04 (163 / 42)
02:39:04
660 Jacek Guzowski M35 141 617 Elbląg: 02:39:04 (151 / 30)
02:39:04
661 Michał Wiśniewski M30 112 618 Elbląg: 02:39:07 (152 / 29)
02:39:07
662 Michał Wojtczak M30 113 619 Stężyca: 02:39:11 (167 / 22)
02:39:11
663 Bartosz Wolny Zadyszka.org M40 175 620 Ślesin: 02:39:16 (240 / 66)
02:39:16
664 Robert Żygenda "Brapol" Wiesz, na czym stoisz Brapol "Wiesz, na czym stoisz" M50 27 621 Stężyca: 02:39:16 (168 / 8)
02:39:16
665 Mateusz Dziudziel Polskie Linie Lotnicze LOT M25 54 622 Stężyca: 02:39:17 (169 / 16)
02:39:17
666 Radosław Michałowski Waniewski Coaching M40 176 623 Elbląg: 02:39:17 (154 / 35)
02:39:17
667 Michał Olszewski M30 114 624 Płock: 02:39:19 (124 / 23)
02:39:19
668 Tomasz Świniarski Klub Sportowy Judo TURek M40 177 625 Ślesin: 02:39:24 (241 / 67)
02:39:24
669 Krystian Grygorczyk M18 23 626 Stężyca: 02:39:35 (170 / 11)
02:39:35
670 Robert Jamroż Kuźnia Triathlonu M35 142 627 Ślesin: 02:39:38 (244 / 56)
02:39:38
671 Jacek Gutenplan M45 67 628 Płock: 02:39:38 (126 / 16)
02:39:38
672 Piotr Pikul M35 143 629 Piaseczno: 02:39:42 (195 / 40)
02:39:42
673 Marcin Chyłkowski Cytrynowi Biegacze M40 178 630 Ślesin: 02:39:46 (245 / 69)
02:39:46
674 Sławomir Rudnik Nadaktywni / Podlasie 4x4 M45 68 631 Płock: 02:39:47 (129 / 17)
02:39:47
675 Jakub Kamiński ARTECH TEAM M25 55 632 Elbląg: 02:39:50 (157 / 14)
02:39:50
676 Jan Dołęga-Kozierowski BERM Sponsor yourself M25 56 633 Piaseczno: 02:39:54 (196 / 22)
02:39:54
677 Wojtek Szulc SISU TEAM M50 28 634 Stężyca: 02:39:58 (173 / 9)
02:39:58
678 Piotr Nadrowski Kondycja M50 29 635 Piaseczno: 02:39:59 (197 / 5)
02:39:59
679 Jarek Osmolik BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 179 636 Ślesin: 02:40:07 (247 / 70)
02:40:07
680 Albert Białkowski TRIpower.pl M45 69 637 Piaseczno: 02:40:10 (198 / 15)
02:40:10
681 Paweł Żarczyński Victoria Jarocin M40 180 638 Ślesin: 02:40:19 (248 / 71)
02:40:19
682 Wojciech Maliszewski WARSAW MASTERS TEAM M40 181 639 Piaseczno: 02:40:23 (201 / 56)
02:40:23
683 Daniel Malesa LABOSPORT Team M25 57 640 Ślesin: 02:40:24 (249 / 21)
02:40:24
684 Witold Albecki AKKUS M45 70 641 Stężyca: 02:40:28 (178 / 22)
02:40:28
685 Hubert Żołnierowicz BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M35 144 642 Piaseczno: 02:40:34 (202 / 41)
02:40:34
686 Andrzej Jurowski M40 182 643 Piaseczno: 02:40:38 (204 / 57)
02:40:38
687 Jan De Groot M45 71 644 Piaseczno: 02:40:40 (205 / 17)
02:40:40
688 Jakub Balawander Go Kuba Go M40 183 645 Ślesin: 02:40:40 (253 / 72)
02:40:40
689 Marek Kucharski Polska Biega M40 184 646 Piaseczno: 02:40:41 (206 / 58)
02:40:41
690 Maciej Skalski MaciaLOLO M40 185 647 Stężyca: 02:40:46 (179 / 39)
02:40:46
691 Mikołaj Woźniak TRICLUB PwC M35 145 648 Ślesin: 02:40:50 (254 / 57)
02:40:50
692 Michał Wiatr Softtutor Team M35 146 649 Piaseczno: 02:40:53 (210 / 43)
02:40:53
693 Michał Kurcz M30 115 650 Elbląg: 02:40:54 (163 / 31)
02:40:54
694 Jakub Rzymski M18 24 651 Płock: 02:40:55 (134 / 9)
02:40:55
695 Tomasz Stemporzecki M45 72 652 Elbląg: 02:41:01 (165 / 14)
02:41:01
696 Marcin Kozlowicz M40 186 653 Piaseczno: 02:41:02 (211 / 60)
02:41:02
697 Kamil Pawlak Benefit Systems Running Team M25 58 654 Płock: 02:41:08 (135 / 12)
02:41:08
698 Wojciech Elminowski Enduroman Elbląg M55 19 655 Elbląg: 02:41:10 (166 / 7)
02:41:10
699 Jacek Brygier TKKF PŁOCK Ceramix Jacek Brygier M45 73 656 Płock: 02:41:12 (137 / 18)
02:41:12
700 Przemek Ledwoch DN2N M35 147 657 Ślesin: 02:41:14 (258 / 59)
02:41:14
701 Jakub Cimachowski CimaTech M35 148 658 Stężyca: 02:41:16 (182 / 48)
02:41:16
702 Andrzej Zieliński M40 187 659 Ślesin: 02:41:22 (259 / 73)
02:41:22
703 Marek Adamczewski Kuźnia Triathlonu M45 74 660 Piaseczno: 02:41:22 (215 / 18)
02:41:22
704 Piotr Sanecki KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M30 116 661 Elbląg: 02:41:27 (167 / 32)
02:41:27
705 Karol Majewski Deloitte Adventure Team M35 149 662 Piaseczno: 02:41:32 (218 / 44)
02:41:32
706 Ireneusz Leks M50 30 663 Ślesin: 02:41:35 (262 / 11)
02:41:35
707 Paweł Białecki TRINERGY TEAM M40 188 664 Piaseczno: 02:41:37 (219 / 63)
02:41:37
708 Wojtek Szulc Kocham Darię M50 31 665 Płock: 02:41:42 (140 / 6)
02:41:42
709 Piotr Walkowiak M25 59 666 Piaseczno: 02:41:50 (220 / 23)
02:41:50
710 Maciej Kokotek KS CelIronMan S.A. KITA TEAM M40 189 667 Stężyca: 02:41:51 (185 / 41)
02:41:51
711 Maciej Szlyk zsi inowroclaw M40 190 668 Stężyca: 02:41:52 (186 / 42)
02:41:52
712 Krystian Walczak Biegające Walczaki biegajacewalczaki.blogspot.com M35 150 669 Ślesin: 02:41:57 (266 / 60)
02:41:57
713 Kamil Zahri M25 60 670 Elbląg: 02:42:00 (170 / 16)
02:42:00
714 Zdzisław Hoły M60 5 671 Stężyca: 02:42:00 (188 / 3)
02:42:00
715 Rafał Ościak Luft TRI Team M40 191 672 Płock: 02:42:01 (142 / 33)
02:42:01
716 Dominik Markowski M40 192 673 Piaseczno: 02:42:04 (223 / 65)
02:42:04
717 Piotr Sojkowski Tri NEGU M35 151 674 Piaseczno: 02:42:15 (224 / 46)
02:42:15
718 Krzysztof Winczewski F3Team Glencore Polska M30 117 675 Stężyca: 02:42:17 (189 / 23)
02:42:17
719 Pawel Gortat KS Celironman S.A. M50 32 676 Ślesin: 02:42:18 (267 / 12)
02:42:18
720 Paweł Budkowski M50 33 677 Piaseczno: 02:42:20 (225 / 7)
02:42:20
721 Piotr Cygan 3DVSN M45 75 678 Płock: 02:42:22 (144 / 19)
02:42:22
722 Wojciech Sieńczyk Wojciech Sienczyk Wojciech Sienczyk M45 76 679 Piaseczno: 02:42:22 (227 / 19)
02:42:22
723 Marcin Kołodziej Pozytywnie Aktywni M40 193 680 Ślesin: 02:42:26 (268 / 76)
02:42:26
724 Rafał Wicher M25 61 681 Płock: 02:42:28 (145 / 15)
02:42:28
725 Roman Wiech M45 77 682 Elbląg: 02:42:30 (171 / 16)
02:42:30
726 Marcin Dolaciński M35 152 683 Piaseczno: 02:42:30 (228 / 47)
02:42:30
727 Wojciech Plewiński M35 153 684 Piaseczno: 02:42:31 (229 / 48)
02:42:31
728 David Faveeuw M40 194 685 Elbląg: 02:42:32 (172 / 38)
02:42:32
729 Marcin Waś :D M30 118 686 Elbląg: 02:42:33 (173 / 33)
02:42:33
730 Marcin Ługowski M35 154 687 Stężyca: 02:42:33 (190 / 49)
02:42:33
731 Jan Jegliński Twister Team M50 34 688 Ślesin: 02:42:35 (269 / 13)
02:42:35
732 Zdobysław Gacki MEWA Gdynia M40 195 689 Stężyca: 02:42:36 (191 / 43)
02:42:36
733 Michał Trojanowski Kuźnia Triathlonu Kuźnia Triathlonu M30 119 690 Piaseczno: 02:42:39 (230 / 40)
02:42:39
734 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M45 78 691 Elbląg: 02:42:40 (174 / 17)
02:42:40
735 Piotr Pieloch M30 120 692 Stężyca: 02:42:40 (192 / 24)
02:42:40
736 Waldemar Kolankowski M45 79 693 Płock: 02:42:43 (148 / 21)
02:42:43
737 Beata Jarecka K.S. Celironman S.A. F30 15 44 Ślesin: 02:42:43 (272 / 7)
02:42:43
738 Marcin Szakoła M35 155 694 Elbląg: 02:42:48 (175 / 32)
02:42:48
739 Paweł Krokosz GutiSanchez M25 62 695 Ślesin: 02:43:04 (274 / 22)
02:43:04
740 Monika Kuc OSP Czasław F35 14 45 Ślesin: 02:43:04 (273 / 8)
02:43:04
741 Robert Swierczynski Outletka.com M35 156 696 Elbląg: 02:43:19 (178 / 34)
02:43:19
742 Michał Gorkowski Chodzieskie Centrum Atletyki M25 63 697 Ślesin: 02:43:22 (276 / 23)
02:43:22
743 Barbara Fildebrandt OpusRangers I F35 15 46 Ślesin: 02:43:22 (277 / 9)
02:43:22
744 Robert Lewandowski M45 80 698 Piaseczno: 02:43:23 (237 / 21)
02:43:23
745 Grzegorz Karwacki M45 81 699 Ślesin: 02:43:24 (278 / 22)
02:43:24
746 Bartosz Kamejsza M35 157 700 Piaseczno: 02:43:36 (238 / 49)
02:43:36
747 Anna Lindholm WITC, MyBike.pl MyBike.pl F40 5 47 Piaseczno: 02:43:40 (239 / 1)
02:43:40
748 Wojciech Jabłonowski M40 196 701 Elbląg: 02:43:49 (182 / 40)
02:43:49
749 Piotr Papierz M55 20 702 Ślesin: 02:43:54 (283 / 7)
02:43:54
750 Jarosław Kulanica - - M35 158 703 Płock: 02:44:03 (154 / 28)
02:44:03
751 Klaudiusz Kaszubiak M35 159 704 Ślesin: 02:44:03 (285 / 62)
02:44:03
752 Piotr Mazur M30 121 705 Piaseczno: 02:44:07 (241 / 43)
02:44:07
753 Michał Tkaczuk M30 122 706 Elbląg: 02:44:08 (185 / 34)
02:44:08
754 Jean-Paul Arismendi M30 123 707 Piaseczno: 02:44:09 (242 / 44)
02:44:09
755 Michał Budnicki M35 160 708 Ślesin: 02:44:20 (288 / 63)
02:44:20
756 Agata Holnicka F40 6 48 Płock: 02:44:24 (156 / 1)
02:44:24
757 Hanna Sokołowska Kuźnia Triathlonu F50 1 49 Ślesin: 02:44:37 (290 / 1)
02:44:37
758 Malgorzata Harasimiuk-Grodzka F40 7 50 Stężyca: 02:44:40 (200 / 1)
02:44:40
759 Dariusz Glonek M45 82 709 Płock: 02:44:40 (157 / 22)
02:44:40
760 Dariusz Mitura M40 197 710 Piaseczno: 02:44:42 (243 / 67)
02:44:42
761 Kamil Czarniecki 12tri.pl M35 161 711 Ślesin: 02:44:43 (291 / 64)
02:44:43
762 Jarosław Kurowski opegieka M35 162 712 Elbląg: 02:44:45 (188 / 36)
02:44:45
763 Roman Paschke ShipCup M35 163 713 Stężyca: 02:44:46 (202 / 51)
02:44:46
764 Robert Szewczyk M35 164 714 Ślesin: 02:44:47 (293 / 65)
02:44:47
765 Daniel Gardziejczyk M30 124 715 Elbląg: 02:44:50 (189 / 35)
02:44:50
766 Bartłomiej Uściński Mag Instal M30 125 716 Płock: 02:44:55 (159 / 26)
02:44:55
767 Michał Sobolewski PEUGEOT POLSKA M35 165 717 Płock: 02:44:59 (161 / 30)
02:44:59
768 Łukasz Sławik Tęczowa Sztafeta M40 198 718 Stężyca: 02:45:01 (204 / 47)
02:45:01
769 Piotr Zwoliński M35 166 719 Stężyca: 02:45:06 (206 / 52)
02:45:06
770 Zbigniew Bednarek M35 167 720 Elbląg: 02:45:07 (190 / 37)
02:45:07
771 Jarosław Matacz Szwagry Team M35 168 721 Piaseczno: 02:45:08 (244 / 50)
02:45:08
772 Jarosław Sosnowski PTT Delta M35 169 722 Płock: 02:45:10 (162 / 31)
02:45:10
773 Piotr Kuliński Iron Fighters M25 64 723 Płock: 02:45:15 (165 / 16)
02:45:15
774 Katarzyna Strasz F35 16 51 Piaseczno: 02:45:19 (245 / 4)
02:45:19
775 Jacek Ptak Projekt AK M30 126 724 Piaseczno: 02:45:21 (246 / 45)
02:45:21
776 Janusz Sarnowski M35 170 725 Płock: 02:45:21 (166 / 32)
02:45:21
777 Kamila Banaś SND Squad F18 3 52 Piaseczno: 02:45:22 (248 / 1)
02:45:22
778 Anna Domaniecka Klub Biegacz PLL LOT F40 8 53 Piaseczno: 02:45:22 (247 / 2)
02:45:22
779 Bartosz Majda Kuźnia Triathlonu M30 127 726 Ślesin: 02:45:23 (295 / 40)
02:45:23
780 Anna Szewczyk K. S. Celironman F30 16 54 Ślesin: 02:45:24 (296 / 9)
02:45:24
781 Michał Krawczyk LUKA M35 171 727 Elbląg: 02:45:25 (193 / 39)
02:45:25
782 Konrad Nadobnik BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M35 172 728 Piaseczno: 02:45:27 (249 / 51)
02:45:27
783 Kamil Zieliński SMT Szczecin M30 128 729 Piaseczno: 02:45:28 (250 / 46)
02:45:28
784 Robert Pastecki M40 199 730 Ślesin: 02:45:28 (297 / 81)
02:45:28
785 Przemysław Mosiołek M30 129 731 Piaseczno: 02:45:30 (251 / 47)
02:45:30
786 Ryszard Maczyński M40 200 732 Stężyca: 02:45:34 (208 / 49)
02:45:34
787 Wojciech Bartnicki El-Aktywni M45 83 733 Elbląg: 02:45:36 (194 / 18)
02:45:36
788 Radek Jagas K.S. Celironman M45 84 734 Ślesin: 02:45:39 (298 / 24)
02:45:39
789 Bartosz Nowicki PODRÓŻNICY.EU TEAM GARMIN POLSKA M30 130 735 Płock: 02:45:42 (169 / 29)
02:45:42
790 Łukasz Żyłka M35 173 736 Stężyca: 02:45:47 (210 / 53)
02:45:47
791 Krzysztof Ilczyszyn UKS 307 Warszawa Mokotów M30 131 737 Piaseczno: 02:45:51 (253 / 49)
02:45:51
792 Maks Mazurkiewicz KB&CF / KS Bero M25 65 738 Stężyca: 02:45:53 (212 / 18)
02:45:53
793 Jarosław Zieliński M35 174 739 Piaseczno: 02:45:54 (254 / 52)
02:45:54
794 Rafał Sadkowski Run FoRest IBL SADKOWSKI.ORG M30 132 740 Piaseczno: 02:45:55 (255 / 50)
02:45:55
795 Dawid Dybol M35 175 741 Ślesin: 02:45:57 (300 / 67)
02:45:57
796 Błażej Pietroń M25 66 742 Piaseczno: 02:45:57 (256 / 24)
02:45:57
797 Michał Kubiak ProTri M35 176 743 Ślesin: 02:46:00 (301 / 68)
02:46:00
798 Miłosz Tkaczyk Grafit TEAM M25 67 744 Piaseczno: 02:46:02 (257 / 25)
02:46:02
799 Mariusz Ochmański M40 201 745 Ślesin: 02:46:04 (302 / 83)
02:46:04
800 Przemysław Skrobacz M25 68 746 Stężyca: 02:46:05 (214 / 20)
02:46:05
801 Piotr Stec M40 202 747 Piaseczno: 02:46:06 (258 / 68)
02:46:06
802 Maciej Mackiewicz Kiełbasaipiwo M30 133 748 Piaseczno: 02:46:08 (259 / 51)
02:46:08
803 Tomasz Gańko M40 203 749 Płock: 02:46:09 (173 / 36)
02:46:09
804 Kamil Mosur M40 204 750 Piaseczno: 02:46:09 (261 / 69)
02:46:09
805 Paweł Zaborny M35 177 751 Piaseczno: 02:46:09 (260 / 53)
02:46:09
806 Łukasz Bartochowski VAN HOOY Bike Manufaktur M35 178 752 Płock: 02:46:13 (174 / 33)
02:46:13
807 Karolina Drach-Kowalczyk WARSAW MASTERS TEAM F35 17 55 Piaseczno: 02:46:20 (262 / 5)
02:46:20
808 Beata Jarmołowicz Dream Tri Team F45 4 56 Stężyca: 02:46:22 (215 / 1)
02:46:22
809 Tomasz Kusznierewicz M45 85 753 Stężyca: 02:46:23 (216 / 27)
02:46:23
810 Krzysztof Kajda NeON Team M40 205 754 Piaseczno: 02:46:25 (263 / 70)
02:46:25
811 Paweł Pomierski M25 69 755 Stężyca: 02:46:25 (217 / 21)
02:46:25
812 Łukasz Łęczycki Deutsche Bank Bike & Tri Team Deutsche Bank M25 70 756 Ślesin: 02:46:27 (306 / 26)
02:46:27
813 Ewa Matlak WARSAW MASTERS TEAM F30 17 57 Piaseczno: 02:46:33 (264 / 6)
02:46:33
814 Karol Kącki M35 179 757 Płock: 02:46:35 (176 / 34)
02:46:35
815 Mariusz Rosenkranc UKS Tri-Team Rumia, M30 134 758 Stężyca: 02:46:37 (218 / 25)
02:46:37
816 Przemysław Abram Polski Klub MTB M45 86 759 Płock: 02:46:47 (178 / 25)
02:46:47
817 Mirosław Kujawa M45 87 760 Ślesin: 02:46:47 (308 / 26)
02:46:47
818 Robert Jabkowski 1965 M50 35 761 Ślesin: 02:46:53 (310 / 15)
02:46:53
819 Tomasz Szymczyk M35 180 762 Płock: 02:46:56 (179 / 36)
02:46:56
820 Karol Kocąka GWP WOLSZTYN LaskowskaWnętrza M30 135 763 Ślesin: 02:46:58 (311 / 41)
02:46:58
821 Radosław Gronczewski PTT Delta Płock M30 136 764 Płock: 02:47:04 (181 / 30)
02:47:04
822 Adam Lipiński M35 181 765 Piaseczno: 02:47:07 (269 / 55)
02:47:07
823 Tomasz Ludkowski M30 137 766 Ślesin: 02:47:07 (312 / 42)
02:47:07
824 Łukasz Tarasek M35 182 767 Piaseczno: 02:47:10 (270 / 56)
02:47:10
825 Krzysztof Kwakszys Łyna Sępopol Gannet Guard System M30 138 768 Płock: 02:47:19 (185 / 31)
02:47:19
826 Paweł Jeż Andra M40 206 769 Płock: 02:47:25 (189 / 39)
02:47:25
827 Michał Pokora ETPER-POL Sp. z o.o. M25 71 770 Piaseczno: 02:47:31 (272 / 26)
02:47:31
828 Aleksandra Andryszak F18 4 58 Piaseczno: 02:47:40 (273 / 2)
02:47:40
829 Piotr Majcher Team Białobrzegi Leczo i trenujo M25 72 771 Piaseczno: 02:47:40 (274 / 27)
02:47:40
830 Jacek Sachmata Kuźnia Triathlonu Moto-Partner M25 73 772 Ślesin: 02:47:42 (315 / 27)
02:47:42
831 Piotr Merchelski BEZ CIŚNIEŃ M30 139 773 Piaseczno: 02:47:45 (275 / 52)
02:47:45
832 Robert Tafiłowski RTeam M40 207 774 Ślesin: 02:47:49 (316 / 87)
02:47:49
833 Przemyslaw Karczewski TRICLUB ciasteczkaproteinowe.pl M35 183 775 Piaseczno: 02:47:59 (279 / 57)
02:47:59
834 Dominik Kupisz M35 184 776 Ślesin: 02:48:00 (318 / 70)
02:48:00
835 Maciej Świątek M40 208 777 Ślesin: 02:48:00 (317 / 88)
02:48:00
836 Jarek Turzyński M30 140 778 Elbląg: 02:48:00 (199 / 36)
02:48:00
837 Rafał Kępski M35 185 779 Elbląg: 02:48:07 (200 / 40)
02:48:07
838 Maciej Salmonowicz PTT Delta Płock M40 209 780 Piaseczno: 02:48:10 (280 / 73)
02:48:10
839 Wojciech Nowak M30 141 781 Ślesin: 02:48:11 (320 / 43)
02:48:11
840 Michał Laskowski TRIdziestka M35 186 782 Płock: 02:48:19 (192 / 37)
02:48:19
841 Agata Walczak KB ARturówek F45 5 59 Ślesin: 02:48:23 (323 / 2)
02:48:23
842 Krzysztof Adamczak M55 21 783 Stężyca: 02:48:24 (220 / 8)
02:48:24
843 Jacek Kowalski M40 210 784 Piaseczno: 02:48:26 (281 / 74)
02:48:26
844 Sławomir Pluciński M35 187 785 Ślesin: 02:48:32 (325 / 72)
02:48:32
845 Dariusz Osiński Kuźnia Triathlonu M30 142 786 Ślesin: 02:48:33 (326 / 45)
02:48:33
846 Marek Kapica M35 188 787 Ślesin: 02:48:39 (327 / 73)
02:48:39
847 Andrzej Łażewski Kuźnia Triathlonu M50 36 788 Płock: 02:48:39 (193 / 11)
02:48:39
848 Rafal Skowronski Izabelin Hornówek M40 211 789 Piaseczno: 02:48:41 (282 / 75)
02:48:41
849 Andrzej Dalasiński M35 189 790 Ślesin: 02:48:42 (329 / 74)
02:48:42
850 Jarosław Kaczan M40 212 791 Płock: 02:48:45 (194 / 40)
02:48:45
851 Wojciech Urowski tata Tymka i Ernesta M35 190 792 Stężyca: 02:48:47 (222 / 55)
02:48:47
852 Tomasz Jachimek LABOSPORT Team M40 213 793 Piaseczno: 02:48:49 (285 / 77)
02:48:49
853 Mariusz Toporowski MRKS Gdańsk M50 37 794 Stężyca: 02:48:50 (223 / 12)
02:48:50
854 Jacek Gajewski M35 191 795 Płock: 02:48:51 (195 / 38)
02:48:51
855 Marek Janta M35 192 796 Stężyca: 02:48:53 (224 / 56)
02:48:53
856 Tomasz Pogorzelski M25 74 797 Elbląg: 02:48:56 (202 / 17)
02:48:56
857 Sebastian Janicki M40 214 798 Stężyca: 02:49:00 (225 / 50)
02:49:00
858 Sylwester Janczyk M60 6 799 Ślesin: 02:49:00 (331 / 4)
02:49:00
859 Krzysztof Wiatrowski M45 88 800 Ślesin: 02:49:01 (332 / 29)
02:49:01
860 Oktawiusz Deaki M35 193 801 Elbląg: 02:49:03 (203 / 41)
02:49:03
861 Paweł Kłosowski M18 25 802 Elbląg: 02:49:07 (204 / 9)
02:49:07
862 Michal Kasprowicz Tata Stasia i Adelki M40 215 803 Stężyca: 02:49:08 (226 / 51)
02:49:08
863 Krzysztof Sternik M35 194 804 Piaseczno: 02:49:10 (291 / 60)
02:49:10
864 Marek Kamiński EDC Runners M30 143 805 Płock: 02:49:10 (199 / 34)
02:49:10
865 Piotr Czublun NeON Team M40 216 806 Piaseczno: 02:49:15 (292 / 80)
02:49:15
866 Tomasz Szczykutowicz Szalony Gdańsk Biega Gdański Biegacz M25 75 807 Elbląg: 02:49:15 (205 / 18)
02:49:15
867 Aleksandra Hościło Intel Runners F25 8 60 Stężyca: 02:49:22 (228 / 3)
02:49:22
868 Jakub Wiater Roadbike Racing Team Roadbike.pl M18 26 808 Płock: 02:49:27 (202 / 11)
02:49:27
869 Sławomir Koszewski Dream Tri Team M40 217 809 Stężyca: 02:49:28 (229 / 52)
02:49:28
870 Krzysztof Bogucki Atos Bull Racing Team M40 218 810 Stężyca: 02:49:29 (230 / 53)
02:49:29
871 Artur Szajko Speed Cash Polska M35 195 811 Elbląg: 02:49:30 (206 / 42)
02:49:30
872 Adrian Wrzeszcz Adrian! Błagam wolniej. M40 219 812 Ślesin: 02:49:31 (333 / 89)
02:49:31
873 Łukasz Chmielewski Golub-Dobrzyń M35 196 813 Płock: 02:49:32 (203 / 39)
02:49:32
874 Jakub Buczek M25 76 814 Ślesin: 02:49:34 (336 / 29)
02:49:34
875 Mikołaj Szelc Obłuski Running Team M40 220 815 Piaseczno: 02:49:44 (294 / 81)
02:49:44
876 Maciej Żytowiecki 1980 M35 197 816 Płock: 02:49:47 (205 / 40)
02:49:47
877 Marek Mróz PASJA CZYNI WOLNYM / BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR s.c. M40 221 817 Elbląg: 02:49:47 (207 / 45)
02:49:47
878 Robert Sachmata Kużnia Triathlonu M50 38 818 Ślesin: 02:49:48 (338 / 16)
02:49:48
879 Przemysław Stelmaszewski ergocreation.pl M30 144 819 Płock: 02:49:49 (206 / 35)
02:49:49
880 Michał Krakowiak M25 77 820 Stężyca: 02:49:58 (231 / 22)
02:49:58
881 Bożena Mateja F55 1 61 Stężyca: 02:50:02 (232 / 1)
02:50:02
882 Krzysztof Bazylczyk Elaktywni GIT Team Elbląg M40 222 821 Elbląg: 02:50:02 (209 / 46)
02:50:02
883 Przemek Głuchowski M40 223 822 Ślesin: 02:50:02 (341 / 91)
02:50:02
884 Jacek Paluch M40 224 823 Stężyca: 02:50:03 (233 / 54)
02:50:03
885 Paweł Benedykciński KS ZRYW Radziejów M50 39 824 Płock: 02:50:03 (207 / 14)
02:50:03
886 Maciej Łata M30 145 825 Piaseczno: 02:50:08 (295 / 55)
02:50:08
887 Tomasz Misztela PTT DELTA 1966 M50 40 826 Płock: 02:50:11 (208 / 15)
02:50:11
888 Mariusz Woźniak M40 225 827 Ślesin: 02:50:32 (344 / 92)
02:50:32
889 Katarzyna Dąbrowska F25 9 62 Piaseczno: 02:50:32 (297 / 4)
02:50:32
890 Tomasz Starzynski M45 89 828 Piaseczno: 02:50:33 (298 / 24)
02:50:33
891 Piotr Szymczak MZK Team M35 198 829 Ślesin: 02:50:36 (345 / 77)
02:50:36
892 Krzysztof Bachewicz M30 146 830 Elbląg: 02:50:36 (213 / 37)
02:50:36
893 Łukasz Wierzbicki Kuźnia Triathlonu M35 199 831 Elbląg: 02:50:41 (214 / 45)
02:50:41
894 Adam Rubaj KTS Ironman M40 226 832 Ślesin: 02:50:43 (347 / 93)
02:50:43
895 Jacek Teska TTC Beretta M40 227 833 Płock: 02:50:48 (211 / 43)
02:50:48
896 Michał Majewski M30 147 834 Elbląg: 02:50:49 (215 / 38)
02:50:49
897 Paweł Szymczak M30 148 835 Ślesin: 02:50:51 (348 / 47)
02:50:51
898 Damian Barambas Gdynia Sport Team M25 78 836 Stężyca: 02:50:54 (236 / 23)
02:50:54
899 Aleksandra Marianek F25 10 63 Piaseczno: 02:51:01 (301 / 5)
02:51:01
900 Bogumił Śliwa M30 149 837 Ślesin: 02:51:01 (349 / 48)
02:51:01
901 Paweł Fischer Litwin Triathlon Team (LTT) M40 228 838 Elbląg: 02:51:01 (217 / 48)
02:51:01
902 Marta Motylewska Biegam W Sfetsze F25 11 64 Płock: 02:51:05 (212 / 5)
02:51:05
903 Gustaw Szarek Torpeda TBG M30 150 839 Ślesin: 02:51:14 (350 / 49)
02:51:14
904 Dariusz Misztela PTT Delta Płock M55 22 840 Płock: 02:51:15 (214 / 7)
02:51:15
905 Maciej Szulc Elaktywni M40 229 841 Elbląg: 02:51:17 (219 / 49)
02:51:17
906 Marek Miklikowski M40 230 842 Elbląg: 02:51:17 (218 / 50)
02:51:17
907 Piotr Tomaszewicz Enduroman Elbląg M45 90 843 Elbląg: 02:51:23 (220 / 20)
02:51:23
908 Tomasz Grabowski M50 41 844 Płock: 02:51:24 (216 / 16)
02:51:24
909 Michał Leo M45 91 845 Stężyca: 02:51:24 (237 / 29)
02:51:24
910 Sebastian Woliński M35 200 846 Piaseczno: 02:51:26 (304 / 62)
02:51:26
911 Grzegorz Czajkowski PKO Bank Polski M30 151 847 Ślesin: 02:51:26 (351 / 50)
02:51:26
912 Paweł Klim M30 152 848 Stężyca: 02:51:41 (238 / 26)
02:51:41
913 Michał Gierszewski K.S. Celironman S.A. M30 153 849 Płock: 02:51:42 (218 / 37)
02:51:42
914 Grzegorz Wójcik M35 201 850 Piaseczno: 02:51:44 (306 / 63)
02:51:44
915 Piotr Kwiatkowski niezrzeszony M45 92 851 Płock: 02:51:44 (219 / 27)
02:51:44
916 Bartosz Zawieja M40 231 852 Ślesin: 02:51:47 (353 / 94)
02:51:47
917 Rafał Luchowski 12tri.pl/Spartanie Dzieciom ARNET-PROF ICB MEDICAL M45 93 853 Piaseczno: 02:51:51 (307 / 27)
02:51:51
918 Michał Wiśniewski M35 202 854 Stężyca: 02:51:55 (239 / 59)
02:51:55
919 Jakub Milczarek Softtutor Team M35 203 855 Piaseczno: 02:51:56 (309 / 64)
02:51:56
920 Andrzej Formela M30 154 856 Stężyca: 02:51:57 (241 / 27)
02:51:57
921 Adam Kaczorowski M35 204 857 Piaseczno: 02:52:00 (310 / 65)
02:52:00
922 Sławomir Kępiński M45 94 858 Elbląg: 02:52:02 (222 / 21)
02:52:02
923 Anna Olczak F35 18 65 Piaseczno: 02:52:03 (311 / 6)
02:52:03
924 Krzysztof Jażdżewski UKS TRS SUSZ M25 79 859 Ślesin: 02:52:12 (355 / 30)
02:52:12
925 Agnieszka Gruchała MEWA Gdynia F40 9 66 Stężyca: 02:52:18 (242 / 2)
02:52:18
926 Dominik Witkowski Karl Knauer Karl Knauer M45 95 860 Płock: 02:52:18 (221 / 28)
02:52:18
927 Krzysztof Paszkiewicz M55 23 861 Piaseczno: 02:52:18 (312 / 5)
02:52:18
928 Jan Frączak M35 205 862 Piaseczno: 02:52:19 (313 / 66)
02:52:19
929 Piotr Szymański Team Karaś M35 206 863 Elbląg: 02:52:24 (224 / 47)
02:52:24
930 Radosław Sienicki PwC Tri Team M35 207 864 Piaseczno: 02:52:24 (315 / 67)
02:52:24
931 Maciej Kościelak Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 208 865 Ślesin: 02:52:28 (356 / 79)
02:52:28
932 Anna Popławska Kużnia Triathlonu TRI MAMA-TRI TATA F35 19 67 Ślesin: 02:52:34 (359 / 10)
02:52:34
933 Andrzej Jabłonowski Fundacja Ojcostwo Mistrzostwo M45 96 866 Piaseczno: 02:52:36 (317 / 29)
02:52:36
934 Witold Urbaniak M45 97 867 Ślesin: 02:52:42 (360 / 34)
02:52:42
935 Cezary Zagański Piaseczno Running M35 209 868 Piaseczno: 02:52:43 (318 / 68)
02:52:43
936 Tomasz Gola Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim Kuznia Triathlonu M40 232 869 Piaseczno: 02:52:45 (319 / 83)
02:52:45
937 Rafał Wendekier M25 80 870 Płock: 02:52:49 (223 / 19)
02:52:49
938 Romuald Parczewski Świnoujście Triathlon Team M60 7 871 Ślesin: 02:52:49 (361 / 5)
02:52:49
939 Łukasz Kospał Pawłowski Biegnę dla Igi M35 210 872 Stężyca: 02:52:57 (243 / 60)
02:52:57
940 Tomasz Balewski M35 211 873 Ślesin: 02:52:59 (362 / 80)
02:52:59
941 Filip Stratyński K.S. Celironman M40 233 874 Ślesin: 02:53:01 (363 / 95)
02:53:01
942 Jarosław Dębski M40 234 875 Elbląg: 02:53:07 (225 / 51)
02:53:07
943 Jarosław Walusiński M25 81 876 Piaseczno: 02:53:11 (320 / 30)
02:53:11
944 Zbigniew Kasprzykowski Ornis Siedlce M40 235 877 Elbląg: 02:53:11 (226 / 52)
02:53:11
945 Rafał Dolaciński Dolacińscy Team M30 155 878 Piaseczno: 02:53:18 (322 / 57)
02:53:18
946 Sebastian Rudyk Sebastian Rudyk TRIATHLON Club Wrocław M40 236 879 Ślesin: 02:53:22 (366 / 96)
02:53:22
947 Krzysztof Kobylarczyk biegam z kają M40 237 880 Stężyca: 02:53:29 (245 / 55)
02:53:29
948 Przemek Pawłowski M35 212 881 Płock: 02:53:31 (227 / 43)
02:53:31
949 Waldemar Lizik TRI POWER TEAM KONIN M45 98 882 Ślesin: 02:53:34 (367 / 36)
02:53:34
950 Magdalena Kusa Kuźnia Triathlonu F30 18 68 Ślesin: 02:53:37 (368 / 11)
02:53:37
951 Marcin Wintoch M40 238 883 Płock: 02:53:37 (228 / 47)
02:53:37
952 Mariusz Auguścik niezrzeszony M50 42 884 Elbląg: 02:53:40 (228 / 9)
02:53:40
953 Przemysław Dobrzyński #szukam_sponsora_team M35 213 885 Płock: 02:54:10 (229 / 44)
02:54:10
954 Dariusz Pawlak LABOSPORT Team M45 99 886 Piaseczno: 02:54:17 (327 / 30)
02:54:17
955 Robert Cieślak RockRun Jarocin M40 239 887 Ślesin: 02:54:18 (371 / 97)
02:54:18
956 Wojciech Rybicki M45 100 888 Ślesin: 02:54:22 (372 / 37)
02:54:22
957 Łukasz Nowak Running Sucks / Iron Help M30 156 889 Stężyca: 02:54:23 (248 / 28)
02:54:23
958 Tomasz Kochmański M40 240 890 Piaseczno: 02:54:28 (328 / 84)
02:54:28
959 Krzysztof Buda KS IRONMAN C/S POLSKA M35 214 891 Ślesin: 02:54:32 (373 / 82)
02:54:32
960 Robert Janiszek LABELSOFT LABELSOFT M40 241 892 Piaseczno: 02:54:34 (329 / 85)
02:54:34
961 Marek Panek X-BIONIC TEAM M30 157 893 Stężyca: 02:54:39 (249 / 29)
02:54:39
962 Krzysztof Czajkowski M40 242 894 Ślesin: 02:54:43 (374 / 98)
02:54:43
963 Michał Smętek ZIAJA TEAM M40 243 895 Ślesin: 02:54:46 (375 / 99)
02:54:46
964 Katarzyna Kołaczyk Triathlon Training Center F35 20 69 Ślesin: 02:54:48 (376 / 11)
02:54:48
965 Marcin Wojtanowicz M40 244 896 Ślesin: 02:54:49 (377 / 100)
02:54:49
966 Rafal Modelski M35 215 897 Ślesin: 02:54:50 (378 / 83)
02:54:50
967 Sławomir Mądrzak M40 245 898 Ślesin: 02:54:52 (379 / 101)
02:54:52
968 Marcin Folwarski GMZH Folwarscy M35 216 899 Stężyca: 02:55:01 (252 / 62)
02:55:01
969 Piotr Rutkowski Pruszcz Biega M45 101 900 Stężyca: 02:55:09 (254 / 31)
02:55:09
970 Ryszard Maksyś M60 8 901 Stężyca: 02:55:20 (255 / 5)
02:55:20
971 Zdzisław Zimiński M60 9 902 Płock: 02:55:22 (233 / 3)
02:55:22
972 Aleksandra Nicgorska F18 5 70 Płock: 02:55:33 (234 / 1)
02:55:33
973 Tomasz Górski Gim 92 Warszawa - Ursynów M40 246 903 Piaseczno: 02:55:34 (333 / 87)
02:55:34
974 Mariusz Piguła pigula team M40 247 904 Ślesin: 02:55:39 (381 / 102)
02:55:39
975 Błażej Korona M35 217 905 Płock: 02:55:39 (235 / 45)
02:55:39
976 Dominik Ciszak M18 27 906 Elbląg: 02:55:40 (232 / 10)
02:55:40
977 Przemyslaw Pigula WUEF Club M40 248 907 Ślesin: 02:55:40 (382 / 103)
02:55:40
978 Michal Swiderski M40 249 908 Piaseczno: 02:55:52 (334 / 88)
02:55:52
979 Marcin Znamiec Kuźnia Triathlonu M40 250 909 Piaseczno: 02:55:54 (335 / 89)
02:55:54
980 Jacek Welfle Kuro-Obi M30 158 910 Stężyca: 02:55:55 (257 / 31)
02:55:55
981 Andrzej Wilk M45 102 911 Stężyca: 02:55:57 (258 / 32)
02:55:57
982 Andrzej Jachowski Kuźnia Triathlonu M40 251 912 Piaseczno: 02:56:07 (338 / 91)
02:56:07
983 Grzegorz Słabosz Kuźnia Triathlonu M35 218 913 Ślesin: 02:56:15 (388 / 84)
02:56:15
984 Jakub Krzysztofik M30 159 914 Ślesin: 02:56:18 (389 / 54)
02:56:18
985 Bogdan Barewski M60 10 915 Płock: 02:56:25 (241 / 4)
02:56:25
986 Damian Dąbrowski Motointegrator Running Team M35 219 916 Piaseczno: 02:56:31 (339 / 69)
02:56:31
987 Tomasz Gumienny Akademia Triathlonu M45 103 917 Stężyca: 02:56:33 (261 / 33)
02:56:33
988 Andrzej Wraga Kuźnia Triathlonu M40 252 918 Płock: 02:56:40 (245 / 50)
02:56:40
989 Jakub Pawlak Holo M30 160 919 Płock: 02:56:51 (246 / 43)
02:56:51
990 Krystian Jaworski M35 220 920 Stężyca: 02:57:04 (262 / 63)
02:57:04
991 Mateusz Romanowski OSTEOPACI.com M30 161 921 Płock: 02:57:05 (247 / 44)
02:57:05
992 Marek Bogalecki Safe Sport Team M60 11 922 Stężyca: 02:57:10 (263 / 6)
02:57:10
993 Krzysztof Jesionowski M45 104 923 Elbląg: 02:57:11 (237 / 25)
02:57:11
994 Grzegorz Szczepanski M40 253 924 Ślesin: 02:57:12 (393 / 105)
02:57:12
995 Paweł Misiurewicz Passus Sport Team M45 105 925 Piaseczno: 02:57:15 (340 / 31)
02:57:15
996 Marcin Sibiński Happy Tri Friends M40 254 926 Ślesin: 02:57:17 (394 / 106)
02:57:17
997 Janusz Wielgus M35 221 927 Elbląg: 02:57:20 (239 / 48)
02:57:20
998 Jarosław Jaszczuk M40 255 928 Elbląg: 02:57:23 (240 / 54)
02:57:23
999 Adam Greczyło GO TRI KKS / Akademia Triathlonu Team M40 256 929 Ślesin: 02:57:28 (395 / 107)
02:57:28
1000 Wojciech Pożarlik LUKS Dwójka Stryków M25 82 930 Płock: 02:57:33 (249 / 22)
02:57:33
1001 Mariusz Wójcik AXA M40 257 931 Płock: 02:57:40 (250 / 51)
02:57:40
1002 Piotr Zadrożny TRI4fun Team Piaseczno M45 106 932 Piaseczno: 02:57:41 (341 / 32)
02:57:41
1003 Grzegorz Matusiak M35 222 933 Stężyca: 02:57:43 (264 / 64)
02:57:43
1004 Maciej Jankowski GR3miasto M40 258 934 Stężyca: 02:57:48 (265 / 58)
02:57:48
1005 Dominika Miziałek F25 12 71 Płock: 02:57:49 (251 / 6)
02:57:49
1006 Ernest Misiejuk Rowing Club Warszawa M40 259 935 Piaseczno: 02:58:02 (343 / 92)
02:58:02
1007 Włodzimierz Lizak Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M50 43 936 Elbląg: 02:58:18 (242 / 11)
02:58:18
1008 Krzysztof Powajbo LOTOS Running Team M35 223 937 Stężyca: 02:58:28 (266 / 65)
02:58:28
1009 Waldemar Stachowiak TR Piaski M35 224 938 Ślesin: 02:58:39 (402 / 85)
02:58:39
1010 Leszek Jędrzejczyk M50 44 939 Ślesin: 02:58:41 (403 / 21)
02:58:41
1011 Robert Czajkowski Kuźnia Triathlonu M40 260 940 Płock: 02:58:44 (257 / 52)
02:58:44
1012 Kacper Cyganek M25 83 941 Elbląg: 02:58:46 (243 / 20)
02:58:46
1013 Bartek Siudak FC Siedlce BZ WBK M30 162 942 Stężyca: 02:58:55 (267 / 32)
02:58:55
1014 Dariusz Domagała Fitnesslider M30 163 943 Ślesin: 02:58:57 (404 / 56)
02:58:57
1015 Maciej Kozłowski Triathlon Siedlce Club ROADBIKE.PL M25 84 944 Elbląg: 02:59:04 (246 / 21)
02:59:04
1016 Andrzej Nowak Tempo Mława M55 24 945 Płock: 02:59:05 (259 / 11)
02:59:05
1017 Magdalena Belof FTC F25 13 72 Stężyca: 02:59:06 (268 / 4)
02:59:06
1018 Michał Wasilewski M30 164 946 Płock: 02:59:12 (260 / 45)
02:59:12
1019 Paweł Dąbrowski M40 261 947 Elbląg: 02:59:15 (248 / 57)
02:59:15
1020 Bartosz Wieczorek M30 165 948 Płock: 02:59:15 (261 / 46)
02:59:15
1021 Grzegorz Szapiel euromed.olsztyn.pl M40 262 949 Elbląg: 02:59:19 (250 / 58)
02:59:19
1022 Yuriy Danylchenko M35 225 950 Płock: 02:59:20 (262 / 49)
02:59:20
1023 Adam Rączkowski Tri Włocławek amator M50 45 951 Płock: 02:59:34 (264 / 18)
02:59:34
1024 Bartosz Gotowczyc M18 28 952 Ślesin: 02:59:40 (405 / 15)
02:59:40
1025 Kamil Adam Hirsz K.S. Celironman S.A. M40 263 953 Ślesin: 02:59:45 (406 / 110)
02:59:45
1026 Sebastian Ciasto M30 166 954 Elbląg: 02:59:52 (251 / 41)
02:59:52
1027 Ewa Wiech F45 6 73 Elbląg: 03:00:10 (253 / 1)
03:00:10
1028 Marcin Ptak M35 226 955 Ślesin: 03:00:11 (408 / 86)
03:00:11
1029 Magdalena Szteblich AT Team F35 21 74 Ślesin: 03:00:12 (409 / 13)
03:00:12
1030 Andrzej Miziołek Funtronic M45 107 956 Ślesin: 03:00:15 (410 / 41)
03:00:15
1031 Piotr Szelągiewicz M35 227 957 Stężyca: 03:00:27 (271 / 66)
03:00:27
1032 Sebastian Sawicki Kuźnia Triathlonu M30 167 958 Ślesin: 03:00:32 (411 / 57)
03:00:32
1033 Daria Kosmala Wojtek Team F30 19 75 Stężyca: 03:00:32 (274 / 6)
03:00:32
1034 Dawid Cegiełka M35 228 959 Piaseczno: 03:00:35 (350 / 71)
03:00:35
1035 Agata Maszewska Kuźnia Triathlonu F30 20 76 Ślesin: 03:00:42 (414 / 13)
03:00:42
1036 Mikołaj Zieliński M25 85 960 Piaseczno: 03:00:43 (353 / 32)
03:00:43
1037 Marcin Szymczak Płocki Klub Kolarski M35 229 961 Płock: 03:00:44 (267 / 50)
03:00:44
1038 Marcin Woskowicz M40 264 962 Ślesin: 03:00:45 (416 / 111)
03:00:45
1039 Piotr Biernacki CRAZY RACING TEAM M35 230 963 Piaseczno: 03:00:52 (354 / 72)
03:00:52
1040 Marek Przeździak M50 46 964 Stężyca: 03:00:53 (276 / 15)
03:00:53
1041 Artur Białokozowicz M35 231 965 Piaseczno: 03:00:55 (355 / 73)
03:00:55
1042 Andrzej Wolniak ARTBIX M60 12 966 Ślesin: 03:01:13 (417 / 6)
03:01:13
1043 Marek Kocięcki M35 232 967 Płock: 03:01:22 (270 / 53)
03:01:22
1044 Robert Las M25 86 968 Stężyca: 03:01:37 (278 / 25)
03:01:37
1045 Wojciech Kurek M35 233 969 Elbląg: 03:01:39 (255 / 49)
03:01:39
1046 Rafał Krygier KB Wartko NZOZ Gemini M40 265 970 Ślesin: 03:01:40 (419 / 112)
03:01:40
1047 Wojciech Stasiak M25 87 971 Piaseczno: 03:01:47 (359 / 33)
03:01:47
1048 Małgorzata Prus F18 6 77 Piaseczno: 03:01:51 (360 / 4)
03:01:51
1049 Piotr Tomszys Asseco Active Team M50 47 972 Piaseczno: 03:02:02 (361 / 13)
03:02:02
1050 Piotr Zadroga M40 266 973 Stężyca: 03:02:03 (280 / 61)
03:02:03
1051 Arkadiusz Nowak M35 234 974 Piaseczno: 03:02:15 (362 / 74)
03:02:15
1052 Anna Felska MŻS Wołcza Mała F45 7 78 Stężyca: 03:02:19 (281 / 2)
03:02:19
1053 Katarzyna Rutka KTS IRONMAN KWIDZYN F45 8 79 Ślesin: 03:02:21 (422 / 3)
03:02:21
1054 Sławomir Marczak Sport- M40 267 975 Ślesin: 03:02:28 (423 / 113)
03:02:28
1055 Marta Ostaszewska F35 22 80 Ślesin: 03:02:29 (424 / 15)
03:02:29
1056 Grzegorz Sala KJ Crew M30 168 976 Płock: 03:02:32 (271 / 48)
03:02:32
1057 Konrad Gajewski brak M50 48 977 Płock: 03:02:38 (274 / 19)
03:02:38
1058 Krzysztof Górecki Golub-Dobrzyń Pani M45 108 978 Płock: 03:02:39 (275 / 30)
03:02:39
1059 Krzysztof Lipiński Nie Ma Lipy M35 235 979 Płock: 03:02:40 (276 / 56)
03:02:40
1060 Krzysztof Błaszczyk M55 25 980 Ślesin: 03:02:42 (426 / 12)
03:02:42
1061 Przemysław Lisowski ctmir Spaszewski M40 268 981 Płock: 03:02:48 (277 / 53)
03:02:48
1062 Jakub Kinal Legalize iT Running Team M30 169 982 Elbląg: 03:02:49 (256 / 42)
03:02:49
1063 Katarzyna Krygier Tri Ladies CompleXsports TEAM F35 23 81 Stężyca: 03:02:50 (282 / 6)
03:02:50
1064 Zbigniew Mielewczyk M45 109 983 Stężyca: 03:02:59 (284 / 35)
03:02:59
1065 Paweł Majewski M40 269 984 Piaseczno: 03:03:05 (367 / 96)
03:03:05
1066 Piotr Michalak M30 170 985 Płock: 03:03:10 (278 / 49)
03:03:10
1067 Jakub Kulas Thomson Reuters M35 236 986 Elbląg: 03:03:11 (257 / 50)
03:03:11
1068 Michał Nowak Night Runners Płock M35 237 987 Płock: 03:03:18 (280 / 57)
03:03:18
1069 Karol Wawrzyniak Tri Gałgan Team M25 88 988 Ślesin: 03:03:29 (427 / 31)
03:03:29
1070 Damian Cyman M35 238 989 Stężyca: 03:03:31 (287 / 67)
03:03:31
1071 Anna Orłowska Triathlon Team Ciesielski F30 21 82 Płock: 03:03:31 (283 / 8)
03:03:31
1072 Leszek Jaszczak M30 171 990 Płock: 03:03:35 (284 / 51)
03:03:35
1073 Michał Homotiuk M35 239 991 Płock: 03:03:36 (285 / 58)
03:03:36
1074 Tomasz Chodkiewicz PEUGEOT PEUGEOT M40 270 992 Płock: 03:03:43 (286 / 55)
03:03:43
1075 Rafał Zubek PTT DELTA M50 49 993 Płock: 03:03:46 (287 / 20)
03:03:46
1076 Tomasz Michalczyk Naprzód Młociny M35 240 994 Piaseczno: 03:03:48 (371 / 75)
03:03:48
1077 Mariusz Płoński M45 110 995 Piaseczno: 03:04:07 (372 / 37)
03:04:07
1078 Janusz Latos Komunal Partner M55 26 996 Ślesin: 03:04:10 (429 / 13)
03:04:10
1079 Monika Świerczewska Kuźnia Triathlonu F25 14 83 Płock: 03:04:11 (290 / 7)
03:04:11
1080 Idalia Frontczak Streamliners F25 15 84 Piaseczno: 03:04:13 (373 / 7)
03:04:13
1081 Jacek Gruba TRIATHLON BRZOZA niezrzeszony M55 27 997 Ślesin: 03:04:14 (430 / 14)
03:04:14
1082 Mariusz Felski MŻS Wołcza Mała M50 50 998 Stężyca: 03:04:17 (288 / 16)
03:04:17
1083 Mariusz Kaniewski Primavet Team Primavet M40 271 999 Płock: 03:04:21 (291 / 56)
03:04:21
1084 Daniel Tejza Triathlon Team Limburg M40 272 1000 Płock: 03:04:23 (292 / 57)
03:04:23
1085 Wojciech Rudnik M40 273 1001 Płock: 03:04:28 (293 / 58)
03:04:28
1086 Maciej Antas KMP Konin M40 274 1002 Ślesin: 03:04:34 (432 / 115)
03:04:34
1087 Tomasz Radziemski M50 51 1003 Stężyca: 03:04:52 (289 / 17)
03:04:52
1088 Artur Zawadzki ZaDyszka M40 275 1004 Ślesin: 03:05:00 (434 / 116)
03:05:00
1089 Krzysztof Berent M35 241 1005 Stężyca: 03:05:07 (290 / 68)
03:05:07
1090 Adam Jeziorek M45 111 1006 Płock: 03:05:13 (294 / 33)
03:05:13
1091 Maciej Zając M25 89 1007 Elbląg: 03:05:14 (260 / 22)
03:05:14
1092 Bartosz Tomczuk M30 172 1008 Ślesin: 03:05:16 (435 / 59)
03:05:16
1093 Damian Duk M30 173 1009 Ślesin: 03:05:18 (436 / 60)
03:05:18
1094 Marcin Siemiątkowski TriRun M30 174 1010 Płock: 03:05:24 (296 / 53)
03:05:24
1095 Anna Olejnik STREFASPORTU.PL F25 16 85 Ślesin: 03:05:28 (438 / 5)
03:05:28
1096 Przemysław Głębocki e-przemek.pl M40 276 1011 Stężyca: 03:05:35 (291 / 63)
03:05:35
1097 Bartłomiej Kowalczuk M18 29 1012 Piaseczno: 03:05:39 (376 / 13)
03:05:39
1098 Tomasz Komorowski M45 112 1013 Elbląg: 03:05:39 (261 / 29)
03:05:39
1099 Mateusz Michalewski Drużyna Grubego MIsia M40 277 1014 Piaseczno: 03:05:51 (378 / 99)
03:05:51
1100 Wiesław Sondej IM 2010 M55 28 1015 Piaseczno: 03:05:55 (379 / 7)
03:05:55
1101 Mariusz Sochacki KBPR Płock M25 90 1016 Płock: 03:05:57 (297 / 23)
03:05:57
1102 Marek Parzydło Kuźnia Triathlonu M50 52 1017 Piaseczno: 03:06:04 (380 / 16)
03:06:04
1103 Adam Pachowicz Agencja reklamowa The Art of Noise M25 91 1018 Ślesin: 03:06:06 (439 / 32)
03:06:06
1104 Dariusz Cieślik M50 53 1019 Płock: 03:06:13 (298 / 21)
03:06:13
1105 Robert Szarkowski Legia Run Club M45 113 1020 Piaseczno: 03:06:22 (382 / 38)
03:06:22
1106 Piotr Kołacz M45 114 1021 Płock: 03:06:31 (300 / 35)
03:06:31
1107 Mateusz Topp M40 278 1022 Piaseczno: 03:06:53 (383 / 101)
03:06:53
1108 Adam Pietrzak M25 92 1023 Ślesin: 03:06:53 (440 / 33)
03:06:53
1109 Daniel Stachurski M40 279 1024 Płock: 03:06:54 (301 / 59)
03:06:54
1110 Agnieszka Burżacka-Tyc PTT Delta F45 9 86 Płock: 03:06:56 (302 / 1)
03:06:56
1111 Artur Zieliński SZWAGRY TEAM GNIEZNO IMPERIAL Running Team Polska M40 280 1025 Ślesin: 03:07:09 (441 / 118)
03:07:09
1112 Jacek Malicki HURTAP M60 13 1026 Płock: 03:07:12 (303 / 5)
03:07:12
1113 Michał Marciniuk Kancelaria KFMM M35 242 1027 Stężyca: 03:07:20 (292 / 69)
03:07:20
1114 Mateusz Marszalski Staszowskie Orły M30 175 1028 Ślesin: 03:07:23 (442 / 61)
03:07:23
1115 Katarzyna Lewandowska TKKF Non Iron F40 10 87 Ślesin: 03:07:33 (443 / 2)
03:07:33
1116 Roman Nowak SCANFIL SCANFIL M35 243 1029 Ślesin: 03:07:34 (444 / 88)
03:07:34
1117 Marcin Kujawski M40 281 1030 Piaseczno: 03:07:41 (386 / 102)
03:07:41
1118 Radosław Gołkowski M30 176 1031 Ślesin: 03:07:48 (445 / 62)
03:07:48
1119 Anna Ostrowska-Badura F35 24 88 Płock: 03:08:04 (309 / 7)
03:08:04
1120 Karina Olszewska F40 11 89 Piaseczno: 03:08:05 (388 / 5)
03:08:05
1121 Marcin Papiernik M35 244 1032 Ślesin: 03:08:09 (446 / 89)
03:08:09
1122 Wojciech Pawlicki M50 54 1033 Ślesin: 03:08:10 (447 / 23)
03:08:10
1123 Andrzej Pacholak M50 55 1034 Piaseczno: 03:08:22 (389 / 18)
03:08:22
1124 Justyna Kors F25 17 90 Płock: 03:08:24 (310 / 8)
03:08:24
1125 Magdalena Tukiendorf F35 25 91 Piaseczno: 03:08:26 (390 / 11)
03:08:26
1126 Krzysztof Biernacki M45 115 1035 Ślesin: 03:08:33 (449 / 47)
03:08:33
1127 Robert Sarna M40 282 1036 Piaseczno: 03:08:44 (392 / 104)
03:08:44
1128 Marcin Szymański M35 245 1037 Płock: 03:08:45 (312 / 59)
03:08:45
1129 Krystian Kuźmicz M40 283 1038 Ślesin: 03:08:45 (450 / 119)
03:08:45
1130 Damian Mosiński M40 284 1039 Elbląg: 03:08:54 (264 / 60)
03:08:54
1131 Zdzisław Lenart M55 29 1040 Płock: 03:08:55 (313 / 13)
03:08:55
1132 Robert Dutkiewicz LABOSPORT Team M50 56 1041 Ślesin: 03:09:00 (451 / 24)
03:09:00
1133 Adam Pachciarek M30 177 1042 Ślesin: 03:09:06 (452 / 63)
03:09:06
1134 Paweł Kawka M40 285 1043 Ślesin: 03:09:09 (453 / 120)
03:09:09
1135 Paweł Dudziński M35 246 1044 Ślesin: 03:09:31 (455 / 90)
03:09:31
1136 Michał Nadolski M35 247 1045 Płock: 03:09:33 (314 / 60)
03:09:33
1137 Sebastian Kotow Noble Triatlon Team High Level Centre M40 286 1046 Piaseczno: 03:09:42 (393 / 105)
03:09:42
1138 Aleksander Durkiewicz M40 287 1047 Elbląg: 03:09:52 (266 / 62)
03:09:52
1139 Dariusz Kokot KB Aktywni Konin M25 93 1048 Ślesin: 03:09:55 (456 / 34)
03:09:55
1140 Tomasz Zieliński Rowing Club Warszawa M45 116 1049 Piaseczno: 03:09:55 (394 / 40)
03:09:55
1141 Slawomir Adamski M45 117 1050 Płock: 03:10:14 (315 / 38)
03:10:14
1142 Monika Figel Miki Team F40 12 92 Stężyca: 03:10:24 (294 / 4)
03:10:24
1143 Łukasz Gościcki M35 248 1051 Piaseczno: 03:10:33 (395 / 77)
03:10:33
1144 Igor Szymanek M25 94 1052 Płock: 03:10:45 (317 / 24)
03:10:45
1145 Łukasz Niedzielak Petra Płock M25 95 1053 Płock: 03:10:52 (318 / 25)
03:10:52
1146 Ireneusz Smalec Uciekinierzy znad Wisły M30 178 1054 Płock: 03:10:54 (319 / 54)
03:10:54
1147 Maja Makowska Team Aktywni z Cukrzycą F25 18 93 Piaseczno: 03:10:55 (396 / 8)
03:10:55
1148 Krzysztof Wedeł M45 118 1055 Elbląg: 03:11:02 (267 / 31)
03:11:02
1149 Dominika Waś F30 22 94 Elbląg: 03:11:12 (268 / 8)
03:11:12
1150 Miłosz Sosnowski Naprzód Młociny M40 288 1056 Piaseczno: 03:11:16 (397 / 106)
03:11:16
1151 Tomasz Jankowski M40 289 1057 Ślesin: 03:11:24 (459 / 123)
03:11:24
1152 Krzysztof Roguski Active Team Brak M50 57 1058 Ślesin: 03:11:26 (460 / 25)
03:11:26
1153 Jerzy Gendek M70 1 1059 Ślesin: 03:11:34 (461 / 1)
03:11:34
1154 Mateusz Rejnart M25 96 1060 Płock: 03:11:48 (322 / 26)
03:11:48
1155 Aleksander Sadowski GT KONA M40 290 1061 Piaseczno: 03:12:00 (398 / 107)
03:12:00
1156 Paweł Soja MVM M18 30 1062 Ślesin: 03:12:11 (462 / 16)
03:12:11
1157 Paulina Wilczyńska F25 19 95 Płock: 03:12:13 (324 / 9)
03:12:13
1158 Tomasz Wojtyś M40 291 1063 Piaseczno: 03:12:19 (401 / 108)
03:12:19
1159 Marcel Mierzicki Power Training Projekt Marcel M35 249 1064 Piaseczno: 03:12:22 (402 / 78)
03:12:22
1160 Marcin Rudnik M35 250 1065 Piaseczno: 03:12:25 (403 / 79)
03:12:25
1161 Sebastian Krzewiński M25 97 1066 Ślesin: 03:12:45 (464 / 35)
03:12:45
1162 Janina Kłos F35 26 96 Elbląg: 03:12:52 (269 / 7)
03:12:52
1163 Rafał Kosakowski M40 292 1067 Ślesin: 03:12:56 (465 / 125)
03:12:56
1164 Tomasz Karolak M30 179 1068 Ślesin: 03:13:24 (466 / 64)
03:13:24
1165 Maciej Sej Nadarzyn Biega M45 119 1069 Piaseczno: 03:13:25 (406 / 42)
03:13:25
1166 Dariusz Krzyżański M45 120 1070 Ślesin: 03:13:28 (467 / 48)
03:13:28
1167 Mirosław Graban MG Mirosław Graban M50 58 1071 Stężyca: 03:14:15 (298 / 18)
03:14:15
1168 Adrian Świetlik M30 180 1072 Płock: 03:14:38 (326 / 55)
03:14:38
1169 Stanisław Jarecki MPEC Konin - Aktywni Konin M65 3 1073 Ślesin: 03:14:39 (468 / 2)
03:14:39
1170 Józef Gil SCANFIL M35 251 1074 Ślesin: 03:14:54 (469 / 91)
03:14:54
1171 Radoslaw Krawczyk M45 121 1075 Piaseczno: 03:15:05 (407 / 43)
03:15:05
1172 Jakub Waliszewski M25 98 1076 Ślesin: 03:15:08 (470 / 36)
03:15:08
1173 Tomasz Wodiczko Supermaraton Kalisz M40 293 1077 Ślesin: 03:15:09 (471 / 126)
03:15:09
1174 Dariusz Berger M30 181 1078 Płock: 03:15:10 (328 / 56)
03:15:10
1175 Sławomir Patynowski M45 122 1079 Płock: 03:15:47 (331 / 40)
03:15:47
1176 Radosław Lizik M40 294 1080 Ślesin: 03:16:14 (472 / 127)
03:16:14
1177 Mariusz Kaźmierski M50 59 1081 Elbląg: 03:16:42 (274 / 13)
03:16:42
1178 Olga Bagryantseva uTribe F35 27 97 Płock: 03:16:50 (332 / 8)
03:16:50
1179 Waldemar Wenta M40 295 1082 Stężyca: 03:17:09 (299 / 65)
03:17:09
1180 Andrzej Kurek M60 14 1083 Płock: 03:17:12 (334 / 6)
03:17:12
1181 Andrzej Smętek Szalony Gdańsk i Kraśnik Biega M50 60 1084 Elbląg: 03:17:17 (275 / 14)
03:17:17
1182 Maksymilian Odoliński Ojciec i syn M25 99 1085 Piaseczno: 03:17:25 (409 / 34)
03:17:25
1183 Sebastian Laskowski PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 252 1086 Stężyca: 03:17:27 (300 / 70)
03:17:27
1184 Karol Grochowski M35 253 1087 Elbląg: 03:17:35 (276 / 52)
03:17:35
1185 Krzysztof Wycisłowski MKB Dreptak M60 15 1088 Płock: 03:17:42 (336 / 7)
03:17:42
1186 Maciej Ptak M40 296 1089 Piaseczno: 03:18:01 (410 / 110)
03:18:01
1187 Dawid Walędziak M35 254 1090 Ślesin: 03:18:07 (474 / 92)
03:18:07
1188 Marcin Szymański M40 297 1091 Płock: 03:18:09 (337 / 64)
03:18:09
1189 Adam Dziomdziora Dzik Komando M18 31 1092 Płock: 03:18:17 (338 / 12)
03:18:17
1190 Tomasz Zieliński Wirtualna Polska Triathlon Team M40 298 1093 Ślesin: 03:18:19 (475 / 129)
03:18:19
1191 Jarosław Łęgowski M40 299 1094 Ślesin: 03:18:33 (476 / 130)
03:18:33
1192 Aleksandra Borecka CrossFit Elektromoc F25 20 98 Elbląg: 03:18:42 (277 / 4)
03:18:42
1193 Maria Czajkowska F18 7 99 Płock: 03:18:55 (340 / 3)
03:18:55
1194 Małgorzata Hulewicz F25 21 100 Ślesin: 03:19:17 (477 / 6)
03:19:17
1195 Włodzimierz Bogucki M55 30 1095 Piaseczno: 03:19:18 (412 / 9)
03:19:18
1196 Tomasz Wrzosek Elaktywni M30 182 1096 Elbląg: 03:19:20 (278 / 43)
03:19:20
1197 Paweł Spławiński M35 255 1097 Stężyca: 03:20:10 (301 / 71)
03:20:10
1198 Andrzej Gościński M40 300 1098 Płock: 03:20:12 (343 / 65)
03:20:12
1199 Kacper Królak TRI4fun Team Piaseczno M35 256 1099 Płock: 03:20:37 (344 / 62)
03:20:37
1200 Tomasz Podgórski Progress Triathlon Team M30 183 1100 Piaseczno: 03:20:41 (414 / 61)
03:20:41
1201 Justyna Gościńska F35 28 101 Piaseczno: 03:20:43 (415 / 12)
03:20:43
1202 Wojciech Sobolewski NIEZRZESZONY BRAK M55 31 1101 Piaseczno: 03:20:48 (416 / 10)
03:20:48
1203 Dariusz Matuszewski Łomiankowska Grupa Biegowa M50 61 1102 Piaseczno: 03:21:21 (417 / 20)
03:21:21
1204 Maciej Sołdan GIGA SPORT M45 123 1103 Piaseczno: 03:21:22 (418 / 45)
03:21:22
1205 Michał Jarząbkowski Endurnie M35 257 1104 Piaseczno: 03:22:19 (420 / 81)
03:22:19
1206 Janusz Brzyski M70 2 1105 Elbląg: 03:22:24 (279 / 1)
03:22:24
1207 Andrzej Kulik Trenuj leniu M55 32 1106 Piaseczno: 03:22:41 (421 / 11)
03:22:41
1208 Maciej Piotrowski EDC Runners M35 258 1107 Ślesin: 03:22:52 (482 / 94)
03:22:52
1209 Izabela Jasiulewicz IKS ATAK Elbląg F30 23 102 Elbląg: 03:23:40 (280 / 9)
03:23:40
1210 Marek Went M45 124 1108 Stężyca: 03:24:03 (303 / 37)
03:24:03
1211 Daniel Parus SGR Racing Team M35 259 1109 Ślesin: 03:24:39 (483 / 95)
03:24:39
1212 Rafał Wróblewski M40 301 1110 Ślesin: 03:25:44 (484 / 131)
03:25:44
1213 Michał Spychała M40 302 1111 Ślesin: 03:25:57 (485 / 132)
03:25:57
1214 Katarzyna Cechowska IKS ATAK Elbląg IKS ATAK F40 13 103 Elbląg: 03:26:10 (281 / 2)
03:26:10
1215 Jarosław Nowak M35 260 1112 Ślesin: 03:26:13 (486 / 96)
03:26:13
1216 Grzegorz Misiak PartnerTech Poland PartnerTech Poland-Sieradz M40 303 1113 Ślesin: 03:27:03 (487 / 133)
03:27:03
1217 Markus Fajer RAZ Szczecin M65 4 1114 Piaseczno: 03:27:28 (423 / 2)
03:27:28
1218 Karol Filarski Autos M40 304 1115 Ślesin: 03:27:33 (488 / 134)
03:27:33
1219 Patryk Różycki M30 184 1116 Piaseczno: 03:27:33 (424 / 62)
03:27:33
1220 Krzysztof Dziwisiński M35 261 1117 Ślesin: 03:27:53 (489 / 97)
03:27:53
1221 Sławomir Biniewicz Boruta Team M45 125 1118 Ślesin: 03:28:05 (490 / 50)
03:28:05
1222 Tomasz Janusz M40 305 1119 Ślesin: 03:28:30 (491 / 135)
03:28:30
1223 Przemysław Chomik M40 306 1120 Ślesin: 03:28:43 (492 / 136)
03:28:43
1224 Monika Tomporowska PEUGEOT POLSKA F35 29 104 Płock: 03:28:57 (347 / 9)
03:28:57
1225 Bożena Miasojedow AKS Polonia Warszawa F60 1 105 Płock: 03:28:59 (348 / 1)
03:28:59
1226 Małgorzata Palus F40 14 106 Piaseczno: 03:29:36 (425 / 7)
03:29:36
1227 Piotr Ostoja - Lniski Powersystem M55 33 1121 Stężyca: 03:29:49 (306 / 12)
03:29:49
1228 Tomasz Kunat M50 62 1122 Ślesin: 03:29:53 (493 / 26)
03:29:53
1229 Adam Połącarz Tri4Five M35 262 1123 Ślesin: 03:30:12 (494 / 98)
03:30:12
1230 Ewelina Paliś Drużyna Grubego Misia F25 22 107 Piaseczno: 03:31:25 (426 / 9)
03:31:25
1231 Daniel Grędecki M35 263 1124 Płock: 03:31:32 (350 / 65)
03:31:32
1232 Jacek Siebor Musicart Musicart M40 307 1125 Stężyca: 03:32:02 (307 / 66)
03:32:02
1233 Marek Lis M50 63 1126 Stężyca: 03:32:22 (308 / 20)
03:32:22
1234 Katarzyna Krzymień +48 F35 30 108 Stężyca: 03:33:08 (309 / 8)
03:33:08
1235 Eugeniusz Buczyński JW 1696 M40 308 1127 Stężyca: 03:33:36 (310 / 67)
03:33:36
1236 Katarzyna Bator-Grzegorczyk K.S. Celironman S.A. F35 31 109 Płock: 03:33:47 (354 / 10)
03:33:47
1237 Magdalena Kuras-Smolnik Sieradzbiega.pl 1979 F35 32 110 Ślesin: 03:34:03 (495 / 16)
03:34:03
1238 Krzysztof Wichrowski Bajlando Team M30 185 1128 Płock: 03:34:13 (355 / 57)
03:34:13
1239 Sewer Wieczorek M40 309 1129 Ślesin: 03:35:22 (496 / 137)
03:35:22
1240 Andrzej Parys M60 16 1130 Elbląg: 03:35:28 (282 / 5)
03:35:28
1241 Marcin Fischer M40 310 1131 Płock: 03:35:41 (356 / 67)
03:35:41
1242 Adam Pietkiewicz M35 264 1132 Piaseczno: 03:36:20 (427 / 83)
03:36:20
1243 Michał Kamiński Dell Running Team M25 100 1133 Ślesin: 03:36:23 (498 / 37)
03:36:23
1244 Mateusz Szczygieł M35 265 1134 Ślesin: 03:36:32 (499 / 99)
03:36:32
1245 Wojciech Kawecki Atos Racing Team M40 311 1135 Stężyca: 03:36:39 (311 / 68)
03:36:39
1246 Andrzej Chmiel PULS TRI TEAM REHOP M60 17 1136 Ślesin: 03:36:41 (500 / 7)
03:36:41
1247 Dariusz Karp Karp Sport Team M40 312 1137 Płock: 03:37:00 (357 / 68)
03:37:00
1248 Augustyn Wilkosz Drużyna Grubego Misia M45 126 1138 Piaseczno: 03:37:24 (428 / 46)
03:37:24
1249 Adrian Gontarski M25 101 1139 Płock: 03:38:28 (358 / 27)
03:38:28
1250 Robert Nagórski M30 186 1140 Ślesin: 03:38:29 (501 / 65)
03:38:29
1251 Andrzej Grabowski Bo jak nie my to kto :) Bo jak nie my to kto :) M40 313 1141 Płock: 03:39:18 (359 / 69)
03:39:18
1252 Daniel Formella M35 266 1142 Płock: 03:39:18 (360 / 67)
03:39:18
1253 Mikołaj Linke M30 187 1143 Płock: 03:39:51 (361 / 58)
03:39:51
1254 Iwona Andrjanik F18 8 111 Płock: 03:39:51 (362 / 4)
03:39:51
1255 Alicja Jastrzębska CrossFit Elektromoc F25 23 112 Elbląg: 03:40:36 (283 / 5)
03:40:36
1256 Tomasz Łuczak M25 102 1144 Płock: 03:42:17 (363 / 28)
03:42:17
1257 Agnieszka Żmudzka F40 15 113 Piaseczno: 03:45:19 (430 / 8)
03:45:19
1258 Paweł Biskup M35 267 1145 Ślesin: 03:45:25 (502 / 100)
03:45:25
1259 Karol Soja MVM M25 103 1146 Ślesin: 03:46:11 (503 / 38)
03:46:11
1260 Maciej Walaszczyk Wieliszew Heron Team M40 314 1147 Ślesin: 03:47:05 (504 / 139)
03:47:05
1261 Arkadiusz Szczygieł Wejherowo M35 268 1148 Stężyca: 03:47:47 (313 / 73)
03:47:47
1262 Aleksandra Gagas KS Celironman S.A. F35 33 114 Płock: 03:48:26 (364 / 11)
03:48:26
1263 Jakub Bartłomiejczak M30 188 1149 Ślesin: 03:49:36 (505 / 66)
03:49:36
1264 Henryk Kiersnowski Dziadkowy Klub Sportowy M70 3 1150 Stężyca: 03:50:26 (314 / 1)
03:50:26
1265 Renata Biniewicz Boruta Team F45 10 115 Ślesin: 03:59:58 (506 / 6)
03:59:58
1266 Marcin Bogusławski M30 189 1151 Płock: 04:04:07 (365 / 59)
04:04:07
1267 Konrad Swat M25 104 1152 Płock: 04:07:21 (366 / 29)
04:07:21
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon