Garmin Iron Triathlon 2017 - dystans 1/8 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Bartosz Latawiec Warsaw Masters Team M30 1 1 Piaseczno: 01:08:05 (5 / 1)
Ślesin: 01:06:02 (15 / 3)
Elbląg: 01:05:07 (1 / 1)
Stężyca: 01:07:06 (1 / 1)
Płock: 01:08:46 (1 / 1)
04:26:20
2 Marta Łagownik Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK F20 1 1 Ślesin: 01:04:41 (11 / 2)
Elbląg: 01:05:45 (3 / 1)
Stężyca: 01:08:18 (2 / 1)
Płock: 01:11:06 (5 / 1)
04:29:50 00:03:30
3 Tomasz Wojciechowski TOM-CAR KONIN M40 1 2 Piaseczno: 01:08:30 (7 / 1)
Ślesin: 01:07:11 (23 / 2)
Elbląg: 01:07:31 (6 / 1)
Stężyca: 01:09:06 (3 / 1)
Płock: 01:12:57 (9 / 2)
04:32:18 00:05:58
4 Artur Mieloch MielPol Team & KawaKamp M30 2 3 Piaseczno: 01:08:59 (8 / 2)
Ślesin: 01:06:50 (19 / 4)
Elbląg: 01:08:11 (8 / 5)
Stężyca: 01:09:46 (6 / 3)
04:33:46 00:07:26
5 Jakub Śliwka UKS G-8 Bielany Warszawa M18 1 4 Piaseczno: 01:07:40 (4 / 3)
Ślesin: 01:07:56 (24 / 2)
Stężyca: 01:11:11 (10 / 1)
Płock: 01:10:06 (3 / 1)
04:36:53 00:10:33
6 Kamil Duplicki Warsaw Master Team M30 3 5 Piaseczno: 01:12:04 (14 / 6)
Ślesin: 01:08:10 (26 / 7)
Stężyca: 01:11:07 (9 / 6)
Płock: 01:13:08 (10 / 3)
04:44:29 00:18:09
7 Michał Wojciechowski TOM-CAR KONIN M20 1 6 Piaseczno: 01:12:18 (16 / 2)
Ślesin: 01:09:57 (34 / 7)
Elbląg: 01:12:15 (17 / 2)
Stężyca: 01:13:43 (14 / 3)
Płock: 01:17:01 (17 / 3)
04:48:13 00:21:53
8 Filip Stafiej WNIEBOWZIECI M40 2 7 Ślesin: 01:09:48 (32 / 4)
Elbląg: 01:12:10 (16 / 3)
Stężyca: 01:12:44 (12 / 2)
Płock: 01:15:46 (14 / 4)
04:50:28 00:24:08
9 Tomasz Garbiec Varso M40 3 8 Piaseczno: 01:15:00 (28 / 5)
Ślesin: 01:10:33 (38 / 6)
Elbląg: 01:14:53 (28 / 8)
Stężyca: 01:13:31 (13 / 3)
Płock: 01:17:01 (18 / 5)
04:53:57 00:27:37
10 Paweł Jankowski TRILEVEL M30 4 9 Piaseczno: 01:13:43 (23 / 13)
Ślesin: 01:10:24 (36 / 10)
Elbląg: 01:13:34 (21 / 8)
Stężyca: 01:16:21 (21 / 9)
04:54:02 00:27:42
11 Andrzej Jednaszewski AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M40 4 10 Piaseczno: 01:13:39 (21 / 3)
Elbląg: 01:13:04 (20 / 4)
Stężyca: 01:15:36 (18 / 6)
Płock: 01:17:26 (19 / 6)
04:59:45 00:33:25
12 Dariusz Kowalczyk GTT Diament Gniezno M50 1 11 Ślesin: 01:14:32 (56 / 4)
Elbląg: 01:15:01 (29 / 1)
Stężyca: 01:17:17 (24 / 1)
Płock: 01:18:33 (23 / 2)
05:05:23 00:39:03
13 Wioleta Jarocka TRI LEVEL F30 1 2 Piaseczno: 01:19:39 (48 / 1)
Ślesin: 01:15:22 (61 / 1)
Elbląg: 01:17:21 (37 / 1)
Stężyca: 01:16:49 (23 / 1)
Płock: 01:18:03 (22 / 1)
05:07:35 00:41:15
14 Piotr Słodowicz Grupa Trójmiasto M40 5 12 Piaseczno: 01:19:29 (47 / 10)
Elbląg: 01:13:59 (23 / 5)
Stężyca: 01:15:18 (16 / 4)
Płock: 01:21:30 (29 / 8)
05:10:16 00:43:56
15 Marta Nagorka AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W GDAŃSKU F20 2 3 Ślesin: 01:16:07 (66 / 8)
Elbląg: 01:17:13 (36 / 3)
Stężyca: 01:18:25 (31 / 3)
Płock: 01:18:59 (25 / 2)
05:10:44 00:44:24
16 Dominika Nowacka TRILEVEL F20 3 4 Piaseczno: 01:21:10 (61 / 2)
Ślesin: 01:15:23 (62 / 7)
Elbląg: 01:18:11 (40 / 4)
Stężyca: 01:18:45 (33 / 4)
05:13:29 00:47:09
17 Stanisław Mieszkowski UKS Skalar M16 1 13 Ślesin: 01:17:07 (70 / 14)
Elbląg: 01:16:41 (34 / 6)
Stężyca: 01:18:18 (29 / 1)
Płock: 01:22:40 (33 / 5)
05:14:46 00:48:26
18 Natalia Nikel UKS TRS SUSZ F20 4 5 Ślesin: 01:14:35 (57 / 6)
Elbląg: 01:19:49 (47 / 5)
Stężyca: 01:18:22 (30 / 2)
Płock: 01:23:47 (36 / 3)
05:16:33 00:50:13
19 Jacek Wozniak ironteam Iron Team M50 2 14 Piaseczno: 01:17:19 (35 / 1)
Ślesin: 01:17:28 (71 / 5)
Elbląg: 01:18:27 (41 / 4)
Płock: 01:26:58 (45 / 3)
05:20:12 00:53:52
20 Maciej Ludwicki KAWA KAMP M30 5 15 Piaseczno: 01:21:41 (63 / 34)
Elbląg: 01:18:57 (43 / 12)
Stężyca: 01:21:42 (38 / 13)
Płock: 01:22:30 (31 / 7)
05:24:50 00:58:30
21 Piotr Zalewski Giant Fabryczna Team M20 2 16 Piaseczno: 01:21:00 (57 / 6)
Elbląg: 01:19:17 (45 / 5)
Stężyca: 01:22:15 (41 / 7)
Płock: 01:23:42 (35 / 5)
05:26:14 00:59:54
22 Aleksandra Mioduszewska F20 5 6 Piaseczno: 01:21:52 (65 / 3)
Ślesin: 01:21:31 (94 / 9)
Elbląg: 01:22:58 (59 / 7)
Stężyca: 01:25:43 (61 / 5)
05:32:04 01:05:44
23 Jakub Janiszewski Kuźnia Triathlonu M16 2 17 Piaseczno: 01:23:35 (74 / 3)
Ślesin: 01:16:52 (69 / 13)
Elbląg: 01:20:31 (48 / 7)
Płock: 01:31:51 (68 / 8)
05:32:49 01:06:29
24 Marcin Antoniuk BMC TEAM M40 6 18 Ślesin: 01:20:56 (90 / 14)
Elbląg: 01:22:17 (54 / 13)
Stężyca: 01:25:23 (55 / 14)
Płock: 01:26:01 (41 / 11)
05:34:37 01:08:17
25 Zbigniew Samojlik TRINERGY TEAM Kondycja / SONAR M40 7 19 Piaseczno: 01:28:27 (115 / 28)
Ślesin: 01:19:08 (77 / 11)
Elbląg: 01:21:49 (51 / 12)
Stężyca: 01:29:31 (81 / 23)
05:38:55 01:12:35
26 Katarzyna Sobstyl Waniewski Coaching F30 2 7 Piaseczno: 01:29:15 (122 / 4)
Ślesin: 01:21:00 (91 / 2)
Elbląg: 01:25:32 (68 / 2)
Stężyca: 01:23:37 (44 / 2)
Płock: 01:30:05 (57 / 3)
05:39:24 01:13:04
27 Szymon Sobowiec Sobowiec Team M40 8 20 Piaseczno: 01:35:15 (167 / 44)
Ślesin: 01:28:52 (137 / 30)
Elbląg: 01:27:00 (74 / 17)
Stężyca: 01:26:51 (65 / 16)
Płock: 01:26:21 (42 / 12)
05:49:04 01:22:44
28 Krzysztof Broż www.projektowakb.pl Pracownia Projektowa Krzysztof Broż M40 9 21 Ślesin: 01:24:34 (112 / 20)
Elbląg: 01:26:21 (72 / 16)
Stężyca: 01:28:29 (72 / 21)
Płock: 01:30:57 (61 / 16)
05:50:21 01:24:01
29 Sebastian Badeński M30 6 22 Piaseczno: 01:35:38 (169 / 68)
Ślesin: 01:28:48 (136 / 30)
Elbląg: 01:28:50 (84 / 25)
Stężyca: 01:28:32 (73 / 25)
Płock: 01:31:09 (63 / 17)
05:57:19 01:30:59
30 Aneta Kowalska F20 6 8 Piaseczno: 01:36:30 (173 / 7)
Ślesin: 01:28:44 (135 / 10)
Elbląg: 01:29:39 (89 / 10)
Płock: 01:34:18 (76 / 5)
06:09:11 01:42:51
31 Aleksandra Stembnowska MBC Team F20 7 9 Piaseczno: 01:32:49 (151 / 5)
Elbląg: 01:29:00 (86 / 9)
Stężyca: 01:33:34 (101 / 8)
Płock: 01:33:52 (75 / 4)
06:09:15 01:42:55
32 Krzysztof Czyż Brooklyn Pizza M30 7 23 Piaseczno: 01:38:13 (180 / 69)
Ślesin: 01:34:16 (167 / 40)
Elbląg: 01:41:24 (122 / 34)
Stężyca: 01:31:59 (91 / 30)
Płock: 01:31:54 (69 / 20)
06:16:22 01:50:02
33 Tomasz Kubiak DOBRCZ M50 3 24 Piaseczno: 01:35:00 (164 / 11)
Ślesin: 01:32:04 (157 / 16)
Elbląg: 01:33:20 (102 / 6)
Stężyca: 01:37:32 (114 / 4)
Płock: 01:42:11 (107 / 9)
06:17:56 01:51:36
34 Robert Różalski Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M20 3 25 Piaseczno: 01:40:11 (188 / 23)
Ślesin: 01:31:54 (155 / 15)
Elbląg: 01:38:06 (117 / 13)
Stężyca: 01:38:59 (119 / 13)
Płock: 01:51:11 (131 / 10)
06:29:10 02:02:50
35 Julia Brzoskowska LABOSPORT Team F16 1 10 Ślesin: 01:36:31 (177 / 3)
Elbląg: 01:39:00 (118 / 4)
Stężyca: 01:39:34 (121 / 1)
Płock: 01:45:37 (116 / 1)
06:40:42 02:14:22
36 Maciej Gruszecki M40 10 26 Piaseczno: 01:45:15 (205 / 57)
Ślesin: 01:43:18 (188 / 45)
Elbląg: 01:35:48 (112 / 25)
Stężyca: 01:43:30 (129 / 35)
Płock: 01:43:48 (111 / 27)
06:46:24 02:20:04
37 Monika Liśkiewicz TRI-LISKI F40 1 11 Piaseczno: 01:46:25 (208 / 6)
Ślesin: 01:39:27 (184 / 12)
Elbląg: 01:40:13 (121 / 5)
Stężyca: 01:44:34 (132 / 7)
Płock: 01:48:55 (125 / 5)
06:50:39 02:24:19
38 Anna Możdżonek TriWawa F30 3 12 Piaseczno: 01:46:48 (209 / 13)
Ślesin: 01:43:39 (193 / 12)
Elbląg: 01:46:34 (133 / 8)
Stężyca: 01:50:01 (138 / 16)
Płock: 01:51:43 (132 / 15)
07:07:02 02:40:42
39 Jarosław Witkowski RMDC M50 4 27 Piaseczno: 01:50:55 (219 / 15)
Ślesin: 01:45:24 (196 / 19)
Elbląg: 01:42:57 (127 / 9)
Stężyca: 01:49:34 (137 / 8)
Płock: 01:55:37 (138 / 12)
07:08:50 02:42:30
40 Radosław Skolasiński UKS TRS SUSZ M16 3 28 Ślesin: 01:11:54 (46 / 7)
Elbląg: 01:15:11 (30 / 5)
Płock: 01:21:43 (30 / 4)
03:48:48
41 Kamil Drzewoszewski UKS TRS SUSZ M16 4 29 Ślesin: 01:12:36 (49 / 8)
Elbląg: 01:25:01 (67 / 10)
Płock: 01:19:41 (28 / 3)
03:57:18
42 Leszek Chalupa Kadyny Folwark Triathlon Team M40 11 30 Ślesin: 01:22:48 (102 / 17)
Elbląg: 01:19:23 (46 / 11)
Stężyca: 01:21:55 (39 / 10)
04:04:06
43 Hugo Wiza Asseco Active Team M16 5 31 Piaseczno: 01:25:35 (94 / 4)
Elbląg: 01:22:57 (58 / 9)
Płock: 01:33:16 (74 / 9)
04:21:48
44 Marcin Milczarek NoGo M40 12 32 Ślesin: 01:26:27 (123 / 27)
Stężyca: 01:27:39 (69 / 18)
Płock: 01:29:39 (54 / 15)
04:23:45
45 Rafał Radek M50 5 33 Piaseczno: 01:36:27 (172 / 12)
Ślesin: 01:29:51 (142 / 14)
Elbląg: 01:29:45 (90 / 5)
04:36:03
46 Jan Miszewski Gdańskie Towarzystwo Wioślarskie GEDANIA M60 1 34 Elbląg: 01:33:49 (105 / 1)
Stężyca: 01:34:31 (104 / 2)
Płock: 01:41:54 (105 / 2)
04:50:14
47 Aleksandra Kowalczyk GTT Diament Gniezno F50 1 13 Elbląg: 01:33:29 (103 / 1)
Stężyca: 01:37:27 (113 / 3)
Płock: 01:40:23 (100 / 1)
04:51:19
48 Łukasz Andrzejewicz M20 4 35 Ślesin: 01:33:16 (161 / 16)
Elbląg: 01:34:53 (110 / 11)
Płock: 01:45:19 (114 / 9)
04:53:28
49 Tomasz Marcinek KS AZS-AWF Katowice TriDivision/Labosport/SMS Racibórz M20 5 36 Piaseczno: 01:00:54 (1 / 1)
Ślesin: 00:58:29 (2 / 1)
01:59:23
50 Tomasz Kowalski TRINERGY TEAM M30 8 37 Ślesin: 01:03:41 (7 / 2)
Płock: 01:08:59 (2 / 2)
02:12:40
51 Filip Chyłkowski TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 6 38 Piaseczno: 01:08:05 (6 / 1)
Ślesin: 01:07:02 (22 / 4)
02:15:07
52 Maciej Paliński UKS TRS SUSZ M16 7 39 Ślesin: 01:09:55 (33 / 6)
Elbląg: 01:08:17 (9 / 1)
02:18:12
53 Maksymilian Świderski TRINERGY M18 2 40 Piaseczno: 01:07:12 (3 / 2)
Płock: 01:11:16 (6 / 2)
02:18:28
54 Karol Kozak MKS Truso Elbląg M16 8 41 Elbląg: 01:09:08 (12 / 2)
Płock: 01:13:24 (11 / 2)
02:22:32
55 Dawid Szot TriNEGU / NeON Team OdNova Gdynia Karolina Szot / Salon Rowerowy Bogdan Bondariew M20 6 42 Elbląg: 01:11:20 (15 / 1)
Stężyca: 01:12:10 (11 / 2)
02:23:30
56 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M40 13 43 Elbląg: 01:08:59 (11 / 2)
Płock: 01:14:42 (13 / 3)
02:23:41
57 Maciej Dowbor AirBike TRINERGY TEAM M30 9 44 Piaseczno: 01:14:25 (26 / 15)
Stężyca: 01:09:18 (4 / 2)
02:23:43
58 Marta Zygmunt MLUKS Triathlon Koło F18 1 14 Ślesin: 01:10:47 (39 / 2)
Płock: 01:13:46 (12 / 1)
02:24:33
59 Dawid Linowiecki M20 7 45 Ślesin: 01:11:20 (42 / 9)
Płock: 01:16:25 (15 / 2)
02:27:45
60 Grzegorz Gierasimiuk M30 10 46 Piaseczno: 01:17:09 (33 / 20)
Stężyca: 01:16:17 (20 / 8)
02:33:26
61 Łukasz Jaworek M30 11 47 Piaseczno: 01:18:23 (43 / 23)
Płock: 01:19:21 (27 / 6)
02:37:44
62 Jarosław Jaszuk M30 12 48 Piaseczno: 01:20:15 (52 / 29)
Płock: 01:22:33 (32 / 8)
02:42:48
63 Miłosz Matusiak MKS Truso Elbląg M16 9 49 Elbląg: 01:22:04 (52 / 8)
Płock: 01:26:56 (44 / 7)
02:49:00
64 Anna Zdort TKKF Non Iron F40 2 15 Ślesin: 01:25:54 (121 / 4)
Elbląg: 01:25:37 (69 / 1)
02:51:31
65 Radosław Namyślak Koło Biega M40 14 50 Ślesin: 01:22:37 (100 / 16)
Płock: 01:29:30 (53 / 14)
02:52:07
66 Marcin Łach Kużnia Triathlonu M30 13 51 Piaseczno: 01:25:02 (84 / 44)
Płock: 01:28:40 (50 / 13)
02:53:42
67 Mariusz Sędzielewski M40 15 52 Ślesin: 01:25:58 (122 / 26)
Stężyca: 01:28:35 (74 / 22)
02:54:33
68 Ewa Karpienia CKS-ORKA SZCZECIN F40 3 16 Ślesin: 01:25:52 (119 / 3)
Stężyca: 01:28:58 (79 / 2)
02:54:50
69 Adam Marczak TRI LEVEL let's go M40 16 53 Piaseczno: 01:29:10 (120 / 29)
Stężyca: 01:27:38 (68 / 17)
02:56:48
70 Krzysztof Sielicki M30 14 54 Piaseczno: 01:28:54 (118 / 55)
Elbląg: 01:28:44 (83 / 24)
02:57:38
71 Jose Carlos Robles M20 8 55 Elbląg: 01:28:02 (78 / 9)
Stężyca: 01:31:24 (87 / 12)
02:59:26
72 Rafal Sobieraj Robię To Dla Sportu ;) M30 15 56 Ślesin: 01:30:28 (148 / 35)
Stężyca: 01:29:31 (82 / 28)
02:59:59
73 Daniel Paluchowski M40 17 57 Elbląg: 01:29:06 (87 / 20)
Płock: 01:31:26 (64 / 17)
03:00:32
74 Maria Czajkowska F18 2 17 Ślesin: 01:32:15 (159 / 7)
Elbląg: 01:30:38 (95 / 1)
03:02:53
75 Paweł Krölikowski M50 6 58 Ślesin: 01:28:15 (131 / 13)
Płock: 01:34:42 (77 / 6)
03:02:57
76 Ewa Paćko F30 4 18 Ślesin: 01:28:21 (132 / 6)
Płock: 01:35:27 (81 / 6)
03:03:48
77 Ryszard Kucal MLUKS TRIATHLON KOŁO M50 7 59 Ślesin: 01:24:17 (110 / 10)
Płock: 01:40:22 (99 / 8)
03:04:39
78 Przemysław Michalski GRH "2-go Morskiego Pułku Strzelców" M40 18 60 Elbląg: 01:32:31 (99 / 23)
Stężyca: 01:32:24 (92 / 27)
03:04:55
79 Izabela Mendelowska Kuźnia Triathlonu F30 5 19 Piaseczno: 01:34:26 (159 / 9)
Ślesin: 01:31:10 (153 / 9)
03:05:36
80 Maciej Mazerant Work Place 59 M30 16 61 Ślesin: 01:29:09 (139 / 31)
Płock: 01:36:37 (86 / 22)
03:05:46
81 Paweł Stachurski M40 19 62 Piaseczno: 01:30:18 (133 / 38)
Płock: 01:36:05 (84 / 22)
03:06:23
82 Robert Król M40 20 63 Piaseczno: 01:34:56 (162 / 43)
Ślesin: 01:33:35 (162 / 36)
03:08:31
83 Wojciech Jarmuż CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI M30 17 64 Elbląg: 01:32:29 (98 / 29)
Stężyca: 01:36:42 (111 / 35)
03:09:11
84 Piotr Włodarczyk M40 21 65 Ślesin: 01:35:47 (173 / 40)
Stężyca: 01:34:47 (105 / 31)
03:10:34
85 Maciej Jarosz M40 22 66 Ślesin: 01:37:42 (179 / 43)
Stężyca: 01:33:44 (103 / 30)
03:11:26
86 Karol Zawistowski Gimnazjum nr 2 w Piasecznie Gimnazjum nr 2 w Piasecznie M16 10 67 Piaseczno: 01:31:15 (137 / 5)
Płock: 01:40:28 (101 / 10)
03:11:43
87 Jerzy Seroka Smaruj Na Trening Team www.jurekseroka.info M40 23 68 Elbląg: 01:35:26 (111 / 24)
Stężyca: 01:36:24 (110 / 33)
03:11:50
88 Aleksandra Różalska Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team F30 6 20 Piaseczno: 01:30:20 (134 / 5)
Płock: 01:42:32 (108 / 11)
03:12:52
89 Aleksandra Krawczyńska F40 4 21 Ślesin: 01:32:07 (158 / 6)
Płock: 01:40:46 (102 / 3)
03:12:53
90 Paweł Zalewski M40 24 69 Piaseczno: 01:37:16 (176 / 48)
Płock: 01:36:38 (87 / 23)
03:13:54
91 Justyna Kors F20 8 22 Piaseczno: 01:40:35 (190 / 8)
Stężyca: 01:33:29 (100 / 7)
03:14:04
92 Agnieszka Zamęcka F20 9 23 Elbląg: 01:39:32 (120 / 12)
Stężyca: 01:41:35 (124 / 9)
03:21:07
93 Janusz Hajdukowicz M50 8 70 Elbląg: 01:42:02 (124 / 8)
Stężyca: 01:43:39 (130 / 7)
03:25:41
94 Stanisława Ferko-Czajkowska F50 2 24 Ślesin: 01:45:33 (197 / 3)
Płock: 01:44:38 (113 / 2)
03:30:11
95 Ilona Hudziec Litwin Triathlon Team (LTT) F50 3 25 Piaseczno: 01:49:06 (216 / 2)
Ślesin: 01:41:54 (186 / 2)
03:31:00
96 Agata Szajna Gimnazjum nr 2 w Piasecznie F50 4 26 Piaseczno: 01:50:29 (218 / 3)
Płock: 01:53:43 (136 / 3)
03:44:12
97 Małgorzata Burska Dobrcz biega F30 7 27 Ślesin: 01:52:10 (198 / 13)
Stężyca: 01:57:48 (146 / 20)
03:49:58
98 Jarosław Markowski Kużnia Triathlonu M50 9 71 Piaseczno: 02:03:45 (233 / 17)
Płock: 01:47:29 (121 / 10)
03:51:14
99 Natalia Grzesiak CTI Team F20 10 28 Piaseczno: 01:51:36 (224 / 12)
Płock: 02:00:29 (143 / 12)
03:52:05
100 Anna Marek-Bieleń TRI Świnoujście F40 5 29 Stężyca: 01:55:06 (144 / 9)
Płock: 01:57:57 (139 / 7)
03:53:03
101 Magdalena Kitlas Rodzina w biegu F30 8 30 Stężyca: 01:52:43 (139 / 17)
Płock: 02:01:14 (145 / 18)
03:53:57
102 Jacek Tomczak JackStrongTeam M20 9 72 Ślesin: 02:06:54 (201 / 17)
Stężyca: 02:17:55 (151 / 15)
04:24:49
103 Łukasz Kalaszczyński GVT BMC M30 18 73 Ślesin: 00:56:37 (1 / 1)
00:56:37
104 Damian Wojcieszonek KS IRONMAN C/S POLSKA M20 10 74 Ślesin: 01:01:06 (3 / 2)
01:01:06
105 Paweł Lenartowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M20 11 75 Ślesin: 01:02:03 (4 / 3)
01:02:03
106 Małgorzata Otworowska Ironman C/S Polska F20 11 31 Ślesin: 01:02:41 (5 / 1)
01:02:41
107 Dawid Goryński UKS TRS SUSZ M16 11 76 Ślesin: 01:03:30 (6 / 1)
01:03:30
108 Tomasz Maksymowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 12 77 Ślesin: 01:03:44 (8 / 2)
01:03:44
109 Kuba Kowalski UKS G-8 Bielany Warszawa M16 13 78 Ślesin: 01:03:53 (9 / 3)
01:03:53
110 Eryk Szuba GTT Diament Gniezno Obuwie Maciejka M20 12 79 Ślesin: 01:04:39 (10 / 4)
01:04:39
111 Roksana Słupek MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz F18 3 32 Ślesin: 01:04:44 (12 / 1)
01:04:44
112 Mateusz Cieślik KS IRONMAN CS POLSKA M18 3 80 Piaseczno: 01:05:16 (2 / 1)
01:05:16
113 Piotr Dmowski M30 19 81 Elbląg: 01:05:22 (2 / 2)
01:05:22
114 Cezary Figurski UKS G-8 Bielany Warszawa DLA Piper M50 10 82 Ślesin: 01:05:52 (13 / 1)
01:05:52
115 Szymon Zakrzewski M20 13 83 Ślesin: 01:05:57 (14 / 5)
01:05:57
116 Aleksandra Jędrzejewska UKS Tri-Team Rumia F20 12 33 Ślesin: 01:06:04 (16 / 3)
01:06:04
117 Piotr Zabiszak GTT Diament Gniezno M18 4 84 Ślesin: 01:06:36 (17 / 1)
01:06:36
118 Jarosław Gozdalski M40 25 85 Ślesin: 01:06:42 (18 / 1)
01:06:42
119 Michał Winczewski MKS Truso Elbląg M18 5 86 Elbląg: 01:06:47 (4 / 1)
01:06:47
120 Igor Lewandowski K.S Celironman RTS Widzew Łódź M20 14 87 Ślesin: 01:06:52 (20 / 6)
01:06:52
121 Jakub Górski www.navox.pl M30 20 88 Ślesin: 01:06:53 (21 / 5)
01:06:53
122 Przemysław Siemieniuk STREFA RUCHU multisport Malbork STREFA RUCHU multisport M30 21 89 Elbląg: 01:07:14 (5 / 3)
01:07:14
123 Piotr Witkowski M30 22 90 Elbląg: 01:07:58 (7 / 4)
01:07:58
124 Rafał Paczkowski Kuźnia Triathlonu M30 23 91 Ślesin: 01:08:01 (25 / 6)
01:08:01
125 Jarosław Nikodemiak KLAS Szpot MJDOP M40 26 92 Ślesin: 01:08:36 (27 / 3)
01:08:36
126 Magdalena Wiśniewska KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz F20 13 34 Ślesin: 01:08:48 (28 / 4)
01:08:48
127 Roman Nowak Tridea Team M30 24 93 Ślesin: 01:08:52 (29 / 8)
01:08:52
128 Jakub Baran UKS 9 Triathlon Kalisz M16 14 94 Ślesin: 01:08:53 (30 / 5)
01:08:53
129 Joanna Skutkiewicz F20 14 35 Elbląg: 01:08:55 (10 / 2)
01:08:55
130 Hanna Kaźmierczak GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych F20 15 36 Piaseczno: 01:09:14 (9 / 1)
01:09:14
131 Tomasz Kucejko M30 25 95 Ślesin: 01:09:15 (31 / 9)
01:09:15
132 Radosław Pawłowski Luft Tri Team M40 27 96 Piaseczno: 01:09:18 (10 / 2)
01:09:18
133 Adam Kaczmarek ARKA GDYNIA M20 15 97 Stężyca: 01:09:23 (5 / 1)
01:09:23
134 Rafal Cierzan Centrum Ogrodnicze Cierzan Centrum Ogrodnicze Cierzan M30 26 98 Stężyca: 01:10:01 (7 / 4)
01:10:01
135 Maciej Winczewski MKS Truso Elbląg M16 15 99 Elbląg: 01:10:06 (13 / 3)
01:10:06
136 Katarzyna Rumińska SSP ORKA Iława F16 2 37 Elbląg: 01:10:13 (14 / 1)
01:10:13
137 Lukasz Kolasa LasPalmas.pl M30 27 100 Stężyca: 01:10:13 (8 / 5)
01:10:13
138 Piotr Hołda www.enervit.pl Enervit M40 28 101 Ślesin: 01:10:23 (35 / 5)
01:10:23
139 Piotr Kriese TKKF WODNIK WIĘCBORK M50 11 102 Ślesin: 01:10:28 (37 / 2)
01:10:28
140 Dominik Dańkowski MLUKS TRIATHLON KOŁO M16 16 103 Płock: 01:10:36 (4 / 1)
01:10:36
141 Maciej Jarzembowicz TRINERGY TEAM M30 28 104 Piaseczno: 01:11:03 (11 / 3)
01:11:03
142 Przemysław Ługiewicz "Smaruj Na Trening Team” M30 29 105 Ślesin: 01:11:14 (40 / 11)
01:11:14
143 Wojciech Stefański GTT Diament Gniezno M20 16 106 Ślesin: 01:11:15 (41 / 8)
01:11:15
144 jose barbella M30 30 107 Piaseczno: 01:11:20 (12 / 4)
01:11:20
145 Piotr Gabryel M30 31 108 Ślesin: 01:11:42 (43 / 12)
01:11:42
146 Marcin Sroczyński tiramisu.net.pl Tiramisu M40 29 109 Ślesin: 01:11:46 (44 / 7)
01:11:46
147 Daria Ogrodowczyk K.S. Celironman S.A. Decathlon Pasaż Łódzki F20 16 38 Ślesin: 01:11:47 (45 / 5)
01:11:47
148 Tomasz Kosicki UKS Lusowo M20 17 110 Płock: 01:11:55 (7 / 1)
01:11:55
149 Karina Woźniak KS IRONMAN C/S POLSKA F18 4 39 Ślesin: 01:11:58 (47 / 3)
01:11:58
150 Tomasz Nadrowski Więcej Funku! / Biegiem na Pomoc M30 32 111 Piaseczno: 01:12:03 (13 / 5)
01:12:03
151 Adrian Dudela Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team/ M30 33 112 Piaseczno: 01:12:09 (15 / 7)
01:12:09
152 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu M30 34 113 Piaseczno: 01:12:22 (17 / 8)
01:12:22
153 Bartłomiej Kubiak M30 35 114 Ślesin: 01:12:24 (48 / 13)
01:12:24
154 Jakub Sobolewski Luft Tri Team BGK M40 30 115 Płock: 01:12:48 (8 / 1)
01:12:48
155 Kamil Kaliski Agrolok Sport Team Agrolok M30 36 116 Elbląg: 01:12:48 (18 / 6)
01:12:48
156 Izabela Bąkowska GTT Diament Gniezno F16 3 40 Ślesin: 01:12:53 (50 / 1)
01:12:53
157 Piotr Brzozowski www.brzozowskipiotr.pl www.brzozowskipiotr.pl M30 37 117 Elbląg: 01:12:55 (19 / 7)
01:12:55
158 Michał Bednarski PULS TRI TEAM M30 38 118 Piaseczno: 01:12:59 (18 / 9)
01:12:59
159 Marcin Bogucki Kuźnia Triathlonu M30 39 119 Piaseczno: 01:13:11 (19 / 10)
01:13:11
160 Mikołaj Mytula UKS 9 Kalisz M16 17 120 Ślesin: 01:13:18 (51 / 9)
01:13:18
161 Adrian Lach wkurw_team M30 40 121 Piaseczno: 01:13:20 (20 / 11)
01:13:20
162 Kacper Grzelak M16 18 122 Ślesin: 01:13:24 (52 / 10)
01:13:24
163 Dariusz Skrocki Velocity Poznań M50 12 123 Ślesin: 01:13:37 (53 / 3)
01:13:37
164 Sławomir Pruchniewski Asseco Active Team M30 41 124 Piaseczno: 01:13:40 (22 / 12)
01:13:40
165 Marcin Wilczęga M30 42 125 Elbląg: 01:13:50 (22 / 9)
01:13:50
166 Lukasz Remisiewicz Bydgoszcz Triathlon Team M30 43 126 Piaseczno: 01:13:58 (24 / 14)
01:13:58
167 Olaf Kacperski M40 31 127 Ślesin: 01:14:04 (54 / 8)
01:14:04
168 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 32 128 Piaseczno: 01:14:12 (25 / 4)
01:14:12
169 Arkadiusz Kord M20 18 129 Elbląg: 01:14:20 (24 / 3)
01:14:20
170 Dawid Haładaj iskra konin M16 19 130 Ślesin: 01:14:22 (55 / 11)
01:14:22
171 Franciszek Zmyślony MKS Truso Elbląg M16 20 131 Elbląg: 01:14:33 (25 / 4)
01:14:33
172 Arkadiusz Węgier UKS TRS SUSZ M40 33 132 Elbląg: 01:14:37 (26 / 6)
01:14:37
173 Rafał Sztenderewicz M40 34 133 Elbląg: 01:14:46 (27 / 7)
01:14:46
174 Jarek Matejek Fit4u Żyrardów Biegaj Z Nami M30 44 134 Piaseczno: 01:14:52 (27 / 16)
01:14:52
175 Paweł Drabjewski Tkkf Wodnik Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork M30 45 135 Ślesin: 01:14:53 (58 / 14)
01:14:53
176 Wojciech Mikołajczak GTT Diament Gniezno M18 6 136 Ślesin: 01:15:05 (59 / 3)
01:15:05
177 Krzysztof Pacholczyk ;) M20 19 137 Stężyca: 01:15:10 (15 / 4)
01:15:10
178 Olga Masłowska GTT Diament Gniezno F18 5 41 Ślesin: 01:15:12 (60 / 4)
01:15:12
179 Marek Piekarski SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZ M40 35 138 Stężyca: 01:15:27 (17 / 5)
01:15:27
180 Agata Zachwieja GTT Diament Gniezno F16 4 42 Ślesin: 01:15:40 (63 / 2)
01:15:40
181 Tomasz Winczewski Tri NEGU M40 36 139 Elbląg: 01:15:40 (31 / 9)
01:15:40
182 Przemysław Zieliński Sancture Sportifs M30 46 140 Piaseczno: 01:15:43 (29 / 17)
01:15:43
183 Marcin Peek Szkoła pływania AQUATIC Bo aktywność uszczęśliwia. M30 47 141 Stężyca: 01:15:53 (19 / 7)
01:15:53
184 Michał Morka M30 48 142 Ślesin: 01:16:02 (65 / 15)
01:16:02
185 Andrzej Głąb M40 37 143 Elbląg: 01:16:02 (32 / 10)
01:16:02
186 Magdalena Ratajczak GTT Diament Gniezno F18 6 43 Ślesin: 01:16:02 (64 / 5)
01:16:02
187 Jarosław Bielecki STAWBUD Auto-LAND M50 13 144 Elbląg: 01:16:11 (33 / 2)
01:16:11
188 Maciej Narożnik Domino Jachaś Triathlon Team M30 49 145 Piaseczno: 01:16:20 (30 / 18)
01:16:20
189 Aleksander Batoryna M30 50 146 Piaseczno: 01:16:35 (31 / 19)
01:16:35
190 Adam Kaliciński UKS 9 Kalisz M16 21 147 Ślesin: 01:16:35 (67 / 12)
01:16:35
191 Tomasz Dulas Hayabusa M40 38 148 Stężyca: 01:16:49 (22 / 7)
01:16:49
192 Paweł Ryniewicz M40 39 149 Ślesin: 01:16:50 (68 / 9)
01:16:50
193 Tomasz Górecki PTT DELTA M30 51 150 Płock: 01:16:55 (16 / 4)
01:16:55
194 Leszek Sieciński UKS TRS SUSZ M50 14 151 Elbląg: 01:16:58 (35 / 3)
01:16:58
195 Mateusz Czublun NeON Team M16 22 152 Piaseczno: 01:17:00 (32 / 2)
01:17:00
196 Michał Chmura ZelaznaDyscyplina.pl M20 20 153 Piaseczno: 01:17:10 (34 / 3)
01:17:10
197 Marek Konieczniak SIN CORTE DOGO CANARIO M40 40 154 Piaseczno: 01:17:21 (36 / 6)
01:17:21
198 Leszek Rokicki Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M40 41 155 Piaseczno: 01:17:26 (37 / 7)
01:17:26
199 Cezary Chmielewski GO SPORT AK-SPED TEAM Kompania Sportowa M40 42 156 Piaseczno: 01:17:28 (38 / 8)
01:17:28
200 Artur Pupka GVT M50 15 157 Ślesin: 01:17:31 (72 / 6)
01:17:31
201 Tomasz Haize M30 52 158 Ślesin: 01:17:31 (73 / 16)
01:17:31
202 Wojciech Kacperski M30 53 159 Elbląg: 01:17:36 (38 / 10)
01:17:36
203 Paweł Kawczynski Tridea Team M30 54 160 Elbląg: 01:17:47 (39 / 11)
01:17:47
204 Kuba Gornowicz SPORTEVO M30 55 161 Stężyca: 01:17:50 (25 / 10)
01:17:50
205 Rafał Przychodzień Kuźnia Triathlonu M40 43 162 Stężyca: 01:17:51 (26 / 8)
01:17:51
206 Tomasz Ciniewski Bestimus Wycena Nieruchomości Zimna Zalewajka M30 56 163 Płock: 01:17:51 (20 / 5)
01:17:51
207 Stanisław Polkowski M50 16 164 Płock: 01:17:51 (21 / 1)
01:17:51
208 Wojciech Onoszko M30 57 165 Stężyca: 01:17:58 (27 / 11)
01:17:58
209 Piotr Litwiniuk Split Triathlon Team M30 58 166 Piaseczno: 01:17:59 (39 / 21)
01:17:59
210 Łukasz Gałąska M30 59 167 Stężyca: 01:18:03 (28 / 12)
01:18:03
211 Konrad Żukowski Najszybciejsi M20 21 168 Piaseczno: 01:18:07 (40 / 4)
01:18:07
212 Jakub Krysiak TriWawa M20 22 169 Piaseczno: 01:18:10 (41 / 5)
01:18:10
213 Szymon Matelak M20 23 170 Ślesin: 01:18:18 (74 / 10)
01:18:18
214 Marcin Adamek Iron Triathlon Pleszew M30 60 171 Piaseczno: 01:18:21 (42 / 22)
01:18:21
215 Tomasz Słupski Drużyna Czarnego Alibaby M30 61 172 Ślesin: 01:18:23 (75 / 17)
01:18:23
216 Dariusz Gorski DANFOSS POLAND Danfoss M40 44 173 Stężyca: 01:18:35 (32 / 9)
01:18:35
217 Paweł Lewocha KS Celironman S.A. M40 45 174 Ślesin: 01:18:35 (76 / 10)
01:18:35
218 Weronika Glaubert MKS Truso Elbląg F16 5 44 Elbląg: 01:18:38 (42 / 2)
01:18:38
219 Konrad Kosecki M30 62 175 Piaseczno: 01:18:41 (44 / 24)
01:18:41
220 Rafał Zieliński Kuźnia Triathlonu M40 46 176 Piaseczno: 01:18:44 (45 / 9)
01:18:44
221 Grzegorz Sebastianowicz PTT Delta Płock M20 24 177 Płock: 01:18:48 (24 / 4)
01:18:48
222 Wojciech Fudała M30 63 178 Piaseczno: 01:19:02 (46 / 25)
01:19:02
223 Krzysztof Jażdżewski UKS TRS SUSZ M20 25 179 Elbląg: 01:19:11 (44 / 4)
01:19:11
224 Sławek Siemianowski UKS TRS SUSZ M40 47 180 Płock: 01:19:16 (26 / 7)
01:19:16
225 Marek Wasiluk M40 48 181 Ślesin: 01:19:28 (78 / 12)
01:19:28
226 Julian Ziółkowski Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy M50 17 182 Stężyca: 01:19:34 (34 / 2)
01:19:34
227 Krzysztof Skałbania Jachaś Team Sp z.o.o M30 64 183 Ślesin: 01:19:38 (79 / 18)
01:19:38
228 Janusz Michał Mateja AccorHotels M60 2 184 Stężyca: 01:19:38 (35 / 1)
01:19:38
229 Jarosław Kulanica - - M30 65 185 Piaseczno: 01:19:39 (49 / 26)
01:19:39
230 Piotr Wejman M30 66 186 Ślesin: 01:19:41 (80 / 19)
01:19:41
231 Tomasz Piotrowski Swimmers M30 67 187 Piaseczno: 01:19:43 (50 / 27)
01:19:43
232 Piotr Kos M30 68 188 Piaseczno: 01:19:44 (51 / 28)
01:19:44
233 Kamil Lubiński M20 26 189 Stężyca: 01:19:48 (36 / 5)
01:19:48
234 Piotr Bogulski Morsy Zblewo M20 27 190 Stężyca: 01:20:10 (37 / 6)
01:20:10
235 Adam Górski M30 69 191 Piaseczno: 01:20:16 (53 / 30)
01:20:16
236 Jarosław Hojan WZDW Poznań M50 18 192 Ślesin: 01:20:20 (82 / 8)
01:20:20
237 Grzegorz Hoffman M30 70 193 Piaseczno: 01:20:20 (54 / 31)
01:20:20
238 Bogdan Ludwiniak Hurtinex 50plus M50 19 194 Ślesin: 01:20:20 (81 / 7)
01:20:20
239 Bartosz Wieczorek M30 71 195 Ślesin: 01:20:21 (83 / 20)
01:20:21
240 Dominik Stępień BSD M18 7 196 Ślesin: 01:20:28 (85 / 4)
01:20:28
241 Łukasz Kiedrowski Kuźnia Triathlonu M30 72 197 Ślesin: 01:20:28 (84 / 21)
01:20:28
242 Jakub Dobrzański Wirujące Korby M30 73 198 Piaseczno: 01:20:29 (55 / 32)
01:20:29
243 Paweł Rybak M30 74 199 Ślesin: 01:20:33 (86 / 22)
01:20:33
244 Jarosław Pietrasina Express Beskid Team M18 8 200 Ślesin: 01:20:36 (87 / 5)
01:20:36
245 Miłosz Żychliński M40 49 201 Ślesin: 01:20:46 (88 / 13)
01:20:46
246 Tomasz Dąbrowski Twister Team M40 50 202 Piaseczno: 01:20:47 (56 / 11)
01:20:47
247 Bartosz Kamejsza M30 75 203 Ślesin: 01:20:53 (89 / 23)
01:20:53
248 Piotr Kłys PULS TRI TEAM M30 76 204 Piaseczno: 01:21:01 (58 / 33)
01:21:01
249 Dariusz Ziental M50 20 205 Piaseczno: 01:21:04 (59 / 2)
01:21:04
250 Lukasz Ozorowski Go Simply Made M30 77 206 Elbląg: 01:21:05 (49 / 13)
01:21:05
251 Witold Zasada PULS TRI TEAM M40 51 207 Piaseczno: 01:21:09 (60 / 12)
01:21:09
252 Piotr Szymański Sekcja biegowa - Sokół Kleczew M40 52 208 Ślesin: 01:21:14 (92 / 15)
01:21:14
253 Zbyszek Pawiński Celironman M50 21 209 Ślesin: 01:21:19 (93 / 9)
01:21:19
254 Piotr Sojkowski Tri NEGU M30 78 210 Elbląg: 01:21:29 (50 / 14)
01:21:29
255 Jakub Jelitto TRICLUB M20 28 211 Piaseczno: 01:21:40 (62 / 7)
01:21:40
256 Aleksandra Obiedzińska KTS IRONMAN F40 6 45 Ślesin: 01:21:46 (95 / 1)
01:21:46
257 Paweł Olender Car4Parts - Mrągowo Car4Parts M40 53 212 Piaseczno: 01:21:48 (64 / 13)
01:21:48
258 Tomasz Sokołowski M30 79 213 Ślesin: 01:21:56 (97 / 24)
01:21:56
259 Mateusz Matelak M20 29 214 Ślesin: 01:21:56 (96 / 11)
01:21:56
260 Michał Kosmecki M30 80 215 Stężyca: 01:22:05 (40 / 14)
01:22:05
261 Kamil Kucia Warsztat Formy M30 81 216 Elbląg: 01:22:16 (53 / 15)
01:22:16
262 Izabela Kuchta F30 9 46 Ślesin: 01:22:18 (98 / 3)
01:22:18
263 Maciej Michałeczko M30 82 217 Piaseczno: 01:22:20 (66 / 35)
01:22:20
264 Artur Kamiński M30 83 218 Elbląg: 01:22:22 (55 / 16)
01:22:22
265 Mariusz Witkowski Mawi Gniezno M30 84 219 Ślesin: 01:22:26 (99 / 25)
01:22:26
266 Michał Niedźwiedzki BLUE MEDIA TEAM BM.PL M30 85 220 Stężyca: 01:22:31 (42 / 15)
01:22:31
267 Jacek Manteufel GRUPA MALBORK M30 86 221 Elbląg: 01:22:36 (56 / 17)
01:22:36
268 Patrycja Meksa CelIronMan F40 7 47 Ślesin: 01:22:37 (101 / 2)
01:22:37
269 Bartosz Pol Waniewski Coaching M30 87 222 Płock: 01:22:48 (34 / 9)
01:22:48
270 Krzysztof Kuter ATP Augustów M30 88 223 Piaseczno: 01:22:52 (67 / 36)
01:22:52
271 Rafał Grochowski F3 Team F20 17 48 Elbląg: 01:22:53 (57 / 6)
01:22:53
272 Marek Brożyna M30 89 224 Piaseczno: 01:22:54 (68 / 37)
01:22:54
273 Katarzyna Strasz F30 10 49 Ślesin: 01:22:58 (103 / 4)
01:22:58
274 Lucyna Śliż Kuźnia Triathlonu F40 8 50 Piaseczno: 01:23:09 (69 / 1)
01:23:09
275 Rafał Rakowski PULS TRI TEAM M40 54 225 Piaseczno: 01:23:17 (70 / 14)
01:23:17
276 Ewa Lewandowska KB Arturówek Łódź F50 5 51 Ślesin: 01:23:22 (104 / 1)
01:23:22
277 Arkadiusz Ładno PEUGEOT Polska M30 90 226 Piaseczno: 01:23:23 (71 / 38)
01:23:23
278 Marcin Dylik Celironman M30 91 227 Ślesin: 01:23:30 (105 / 26)
01:23:30
279 Maksymilian Wieczorkiewicz M20 30 228 Ślesin: 01:23:31 (106 / 12)
01:23:31
280 Marcin Opolski Marcin Opolski M30 92 229 Piaseczno: 01:23:31 (72 / 39)
01:23:31
281 Marek Stypka M30 93 230 Piaseczno: 01:23:34 (73 / 40)
01:23:34
282 Patryk Mroczek Decathlon Rumia Running Team M20 31 231 Stężyca: 01:23:37 (43 / 8)
01:23:37
283 Michał Maśkiewicz Prosto Przed Siebie M30 94 232 Elbląg: 01:23:40 (60 / 18)
01:23:40
284 Piotr Romanowicz Old Spartan M40 55 233 Stężyca: 01:23:43 (45 / 11)
01:23:43
285 Marek Lisicki KB Arturówek Łódź M60 3 234 Ślesin: 01:23:45 (107 / 1)
01:23:45
286 Paweł Witkowski M20 32 235 Elbląg: 01:23:46 (61 / 6)
01:23:46
287 Anna Uusisaari F30 11 52 Piaseczno: 01:23:50 (75 / 2)
01:23:50
288 Przemysław Burzyński Tradedoubler M20 33 236 Ślesin: 01:23:54 (108 / 13)
01:23:54
289 Łukasz Gabriel M30 95 237 Stężyca: 01:24:03 (46 / 16)
01:24:03
290 Łukasz Łukiewicz M30 96 238 Stężyca: 01:24:11 (47 / 17)
01:24:11
291 Ewa Piotrowicz SPORTEVO F30 12 53 Stężyca: 01:24:12 (48 / 3)
01:24:12
292 Jarosław Makowski M40 56 239 Ślesin: 01:24:15 (109 / 18)
01:24:15
293 Kamil Kalbarczyk 2001 M16 23 240 Płock: 01:24:17 (37 / 6)
01:24:17
294 Jakub Opała CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M20 34 241 Stężyca: 01:24:23 (49 / 9)
01:24:23
295 Jarosław Cylkowski M40 57 242 Elbląg: 01:24:23 (62 / 14)
01:24:23
296 Piotr Kluska Wirtualna Polska Triathlon Team Grupa Wirtualna Polska M40 58 243 Płock: 01:24:23 (38 / 9)
01:24:23
297 Damian Owczarek M40 59 244 Ślesin: 01:24:26 (111 / 19)
01:24:26
298 Sławomir Gawin M30 97 245 Piaseczno: 01:24:27 (76 / 41)
01:24:27
299 Wiktor Walczak M20 35 246 Piaseczno: 01:24:30 (77 / 8)
01:24:30
300 Grzegorz Stencel M30 98 247 Piaseczno: 01:24:33 (78 / 42)
01:24:33
301 Kamil Reniec Warsaw Triathlon Team Klinika Wad Postawy M20 36 248 Piaseczno: 01:24:37 (79 / 9)
01:24:37
302 Adam Grzegorczyk K.S. Celironman S.A. M40 60 249 Stężyca: 01:24:38 (50 / 12)
01:24:38
303 Jarosław Kaczan M40 61 250 Ślesin: 01:24:41 (113 / 21)
01:24:41
304 Karolina Janyga-Kulik KULIK&KUREK F40 9 54 Stężyca: 01:24:44 (51 / 1)
01:24:44
305 Szymon Haładaj iskra konin M40 62 251 Ślesin: 01:24:45 (114 / 22)
01:24:45
306 Mariusz Kosatko M40 63 252 Stężyca: 01:24:46 (52 / 13)
01:24:46
307 Dominika Zielińska SMT GVT F30 13 55 Piaseczno: 01:24:48 (80 / 3)
01:24:48
308 Martyna Szczerbińska Locales pro Team F20 18 56 Elbląg: 01:24:56 (63 / 8)
01:24:56
309 Tomasz Garczarczyk M20 37 253 Piaseczno: 01:24:56 (81 / 10)
01:24:56
310 Jarosław Hajducki Elaktywni M40 64 254 Elbląg: 01:24:57 (64 / 15)
01:24:57
311 Piotr Mirzałek TRAWERS M30 99 255 Elbląg: 01:24:57 (65 / 19)
01:24:57
312 Tomasz Kurowski M20 38 256 Elbląg: 01:24:58 (66 / 7)
01:24:58
313 Cezary Miksa Asseco Active Team M30 100 257 Piaseczno: 01:24:58 (82 / 43)
01:24:58
314 Sławek Grzelczak M40 65 258 Piaseczno: 01:25:01 (83 / 15)
01:25:01
315 Krzysztof Kaczmarek M20 39 259 Ślesin: 01:25:05 (115 / 14)
01:25:05
316 Paweł Kosiarz M30 101 260 Piaseczno: 01:25:05 (85 / 45)
01:25:05
317 Edyta Jakubowska-Olech mtb eldar Świecie F50 6 57 Stężyca: 01:25:08 (53 / 1)
01:25:08
318 Damian Jankowski Spartanie Dzieciom M30 102 261 Piaseczno: 01:25:09 (86 / 46)
01:25:09
319 Bogusław Sobczak TKKF Non Iron M40 66 262 Ślesin: 01:25:09 (116 / 23)
01:25:09
320 Tomasz Cichacki M30 103 263 Piaseczno: 01:25:12 (87 / 47)
01:25:12
321 Rafał Sztukowski KS Oxygen Ursus M30 104 264 Piaseczno: 01:25:17 (88 / 48)
01:25:17
322 Paweł Wilkowski M30 105 265 Stężyca: 01:25:19 (54 / 18)
01:25:19
323 Krzysztof Skrok RykoTeam M40 67 266 Płock: 01:25:19 (39 / 10)
01:25:19
324 Michał Juchacz TRI TEAM INO M30 106 267 Ślesin: 01:25:21 (117 / 27)
01:25:21
325 Marek Kotowski M30 107 268 Płock: 01:25:21 (40 / 10)
01:25:21
326 Marek Balawejder MS Fiber TriTeam M40 68 269 Piaseczno: 01:25:25 (89 / 16)
01:25:25
327 Adam Pastusiak LABOSPORT Team AT Team M30 108 270 Stężyca: 01:25:25 (56 / 19)
01:25:25
328 Gabriele Immendorff Triathlon Potsdam e. V. F50 7 58 Stężyca: 01:25:28 (57 / 2)
01:25:28
329 Adam Bubeła CityZen M40 69 271 Piaseczno: 01:25:30 (90 / 17)
01:25:30
330 Robert Czajkowski Kuźnia Triathlonu M40 70 272 Piaseczno: 01:25:31 (91 / 18)
01:25:31
331 Zbigniew Kolka Tob Bramy Hormann M50 22 273 Stężyca: 01:25:32 (58 / 3)
01:25:32
332 Bartosz Kubielski M40 71 274 Piaseczno: 01:25:34 (92 / 19)
01:25:34
333 Bartłomiej Waszczuk M60 4 275 Piaseczno: 01:25:34 (93 / 1)
01:25:34
334 Maciej Klatka RCZPI M20 40 276 Piaseczno: 01:25:35 (95 / 11)
01:25:35
335 Robert Janik PULS TRI TEAM M40 72 277 Piaseczno: 01:25:36 (96 / 20)
01:25:36
336 Wojciech Zakrzewski kamilgalazka.pl M30 109 278 Piaseczno: 01:25:37 (97 / 49)
01:25:37
337 Sebastian Kłosowicz Kondycja M40 73 279 Piaseczno: 01:25:38 (98 / 21)
01:25:38
338 Karol Kudosz CSWP Triathlon Team M20 41 280 Stężyca: 01:25:39 (59 / 10)
01:25:39
339 Aleksandra Starek F50 8 59 Piaseczno: 01:25:41 (99 / 1)
01:25:41
340 Piotr Krzemiński M30 110 281 Stężyca: 01:25:41 (60 / 20)
01:25:41
341 Michał Skorupa M20 42 282 Elbląg: 01:25:42 (70 / 8)
01:25:42
342 Kazimierz Klonecki TKKF Non Iron M40 74 283 Ślesin: 01:25:45 (118 / 24)
01:25:45
343 Małgorzata Dziedzic Kuźnia Triathlonu Lufthansa Systems F20 19 60 Piaseczno: 01:25:48 (100 / 4)
01:25:48
344 Tomasz Kutnik M30 111 284 Elbląg: 01:25:52 (71 / 20)
01:25:52
345 Pawel Cippert TriPassion Team M40 75 285 Ślesin: 01:25:52 (120 / 25)
01:25:52
346 Jakub Rosiński M20 43 286 Piaseczno: 01:25:55 (101 / 12)
01:25:55
347 Piotr Piliński KOMANDO FLAKI Wyszecki & Musiał M30 112 287 Stężyca: 01:25:59 (62 / 21)
01:25:59
348 Tomasz Grabowski M50 23 288 Piaseczno: 01:26:04 (102 / 3)
01:26:04
349 Jarosław Adamski Asseco Active Team M40 76 289 Piaseczno: 01:26:08 (103 / 22)
01:26:08
350 Łukasz Pałyga Motointegrator Running Team M30 113 290 Piaseczno: 01:26:09 (104 / 50)
01:26:09
351 Marta Trzeszczkowska F30 14 61 Elbląg: 01:26:24 (73 / 3)
01:26:24
352 Andrzej Wraga Kużnia Triathlonu M40 77 291 Piaseczno: 01:26:24 (105 / 23)
01:26:24
353 Agata Walczak KB ARturówek F40 10 62 Płock: 01:26:26 (43 / 1)
01:26:26
354 Henryk Górski TRI LDZ M30 114 292 Stężyca: 01:26:35 (63 / 22)
01:26:35
355 Jerzy Maliszewski Retro Rowery Duda Team M50 24 293 Piaseczno: 01:26:35 (106 / 4)
01:26:35
356 Arek Biełous CompleXsports Triathlon Team M40 78 294 Stężyca: 01:26:40 (64 / 15)
01:26:40
357 Bogna Masłowska GTT Diament Gniezno F18 7 63 Ślesin: 01:26:44 (124 / 6)
01:26:44
358 Hubert Legiędź LKS Przecław M40 79 295 Piaseczno: 01:26:56 (107 / 24)
01:26:56
359 Andrzej Woźniak KB Arturówek Łódź M50 25 296 Płock: 01:27:00 (46 / 4)
01:27:00
360 Piotr Mężyński M30 115 297 Ślesin: 01:27:04 (125 / 28)
01:27:04
361 Michał Grodziewicz DRIN TEAM M30 116 298 Elbląg: 01:27:10 (75 / 21)
01:27:10
362 Joanna Kurczewska F40 11 64 Elbląg: 01:27:11 (76 / 2)
01:27:11
363 Dariusz Czerwionka M30 117 299 Stężyca: 01:27:12 (66 / 23)
01:27:12
364 Radosław Wyrwas PTT Delta Płock M30 118 300 Płock: 01:27:16 (48 / 11)
01:27:16
365 Katarzyna Brózda F30 15 65 Płock: 01:27:16 (47 / 2)
01:27:16
366 Leszek Czerski M40 80 301 Piaseczno: 01:27:22 (108 / 25)
01:27:22
367 Andrzej Kostarski AQUARIUS ŁÓDŹ M50 26 302 Ślesin: 01:27:26 (126 / 11)
01:27:26
368 Jacek Kowalski El-Aktywni Jac Ko M40 81 303 Elbląg: 01:27:26 (77 / 18)
01:27:26
369 Dariusz Górecki M30 119 304 Piaseczno: 01:27:28 (109 / 51)
01:27:28
370 Juliusz Kalinowski TRI Starogard Gdański M30 120 305 Stężyca: 01:27:33 (67 / 24)
01:27:33
371 Tomasz Łęcki Wirujące Korby M40 82 306 Piaseczno: 01:27:39 (110 / 26)
01:27:39
372 Magdalena Dzierżek Triathlon X-Team F40 12 66 Ślesin: 01:27:41 (127 / 5)
01:27:41
373 Daria Kosmala Wojtek Team F30 16 67 Ślesin: 01:27:43 (129 / 5)
01:27:43
374 Wojtek Szulc Kocham Darię M50 27 307 Ślesin: 01:27:43 (128 / 12)
01:27:43
375 Tomasz Woźniak Tridea Team M40 83 308 Stężyca: 01:27:44 (70 / 19)
01:27:44
376 Bartłomiej Uściński Mag Instal M30 121 309 Piaseczno: 01:27:44 (111 / 52)
01:27:44
377 Paweł Sołtysiak MOYA Running Team M40 84 310 Piaseczno: 01:27:55 (112 / 27)
01:27:55
378 Anetta Klimowska MAM TRI Elbląg Team F30 17 68 Elbląg: 01:28:06 (79 / 4)
01:28:06
379 Jarosław Kurzawa M40 85 311 Ślesin: 01:28:12 (130 / 28)
01:28:12
380 Bartosz Węgłowski Efekt WOW TEAM Efekt WOW M20 44 312 Piaseczno: 01:28:21 (113 / 13)
01:28:21
381 Artur Chełminiak CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M40 86 313 Stężyca: 01:28:22 (71 / 20)
01:28:22
382 Przemysław Mudryk M30 122 314 Elbląg: 01:28:25 (80 / 22)
01:28:25
383 Dariusz Osiński Kuźnia Triathlonu M30 123 315 Piaseczno: 01:28:26 (114 / 53)
01:28:26
384 Piotr Wasilewski M30 124 316 Płock: 01:28:31 (49 / 12)
01:28:31
385 Sławomir Reszke Muchomorek Sport M50 28 317 Piaseczno: 01:28:32 (116 / 5)
01:28:32
386 Lukasz Duks M30 125 318 Elbląg: 01:28:35 (81 / 23)
01:28:35
387 Bartłomiej Piernicki M30 126 319 Stężyca: 01:28:36 (75 / 26)
01:28:36
388 Marcin Bryl Centrum Sportu i Rekreacji ŚLESIN M40 87 320 Ślesin: 01:28:36 (133 / 29)
01:28:36
389 Cezary Misiewicz M40 88 321 Elbląg: 01:28:37 (82 / 19)
01:28:37
390 Ludwik Sikorski K.S Celironman Żona i teściowa ;-) M30 127 322 Ślesin: 01:28:38 (134 / 29)
01:28:38
391 Piotr Andrulewicz M18 9 323 Stężyca: 01:28:42 (76 / 2)
01:28:42
392 Monika Ożarowska PROXIT Team F30 18 69 Stężyca: 01:28:48 (77 / 4)
01:28:48
393 Michał Kluska DZP Sport Team M30 128 324 Piaseczno: 01:28:50 (117 / 54)
01:28:50
394 Sławomir Dziuba GEOMETRA M30 129 325 Stężyca: 01:28:50 (78 / 27)
01:28:50
395 Monika Zwolińska TRI FUN&SPORT F30 19 70 Ślesin: 01:28:53 (138 / 7)
01:28:53
396 Artur Gralik M30 130 326 Elbląg: 01:28:56 (85 / 26)
01:28:56
397 Artur Jarosz M30 131 327 Piaseczno: 01:28:56 (119 / 56)
01:28:56
398 Robert Glaubert M40 89 328 Elbląg: 01:29:07 (88 / 21)
01:29:07
399 Michał Nadolski M30 132 329 Ślesin: 01:29:10 (140 / 32)
01:29:10
400 Łukasz Paździor Triathlon Serwis Mukainada Running Team M40 90 330 Piaseczno: 01:29:11 (121 / 30)
01:29:11
401 Marek Machnio OrkaMasters Iława M40 91 331 Płock: 01:29:15 (51 / 13)
01:29:15
402 Krzysztof Bachewicz M30 133 332 Płock: 01:29:17 (52 / 14)
01:29:17
403 Jarek Osmolik BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 92 333 Piaseczno: 01:29:21 (123 / 31)
01:29:21
404 Damian Dorosz M20 45 334 Stężyca: 01:29:24 (80 / 11)
01:29:24
405 Lech Jaroniec MBC Team M30 134 335 Ślesin: 01:29:25 (141 / 33)
01:29:25
406 Amir Mazloum M30 135 336 Elbląg: 01:29:48 (91 / 27)
01:29:48
407 Mariusz Baranowski M30 136 337 Piaseczno: 01:29:50 (124 / 57)
01:29:50
408 Adam Brzeziński M20 46 338 Piaseczno: 01:29:59 (125 / 14)
01:29:59
409 Grzegorz Czajkowski PKO Bank Polski M30 137 339 Płock: 01:30:00 (55 / 15)
01:30:00
410 Paweł Remiszewski Koparka Triathlon Team M30 138 340 Płock: 01:30:04 (56 / 16)
01:30:04
411 Radosław Górecki M40 93 341 Piaseczno: 01:30:04 (126 / 33)
01:30:04
412 Krzysztof Kaczmarek Beagle Triathlon Team M40 94 342 Piaseczno: 01:30:04 (127 / 32)
01:30:04
413 Piotr Maślanka M40 95 343 Piaseczno: 01:30:06 (128 / 34)
01:30:06
414 Mariusz Wójcik AXA M40 96 344 Piaseczno: 01:30:08 (129 / 35)
01:30:08
415 Marcin Mąka M40 97 345 Piaseczno: 01:30:10 (130 / 36)
01:30:10
416 Jerzy Kropiewnicki Atos Racing Team M30 139 346 Piaseczno: 01:30:10 (131 / 58)
01:30:10
417 Jacek Kuciaba M40 98 347 Stężyca: 01:30:13 (83 / 24)
01:30:13
418 Robert Janicki M40 99 348 Ślesin: 01:30:13 (143 / 31)
01:30:13
419 Jakub Modrzewski Ledwo Jadę Elbląg M30 140 349 Elbląg: 01:30:15 (92 / 28)
01:30:15
420 Michał Pietrzak BLOKUS Sp. z o.o. M40 100 350 Ślesin: 01:30:16 (144 / 32)
01:30:16
421 Tymoteusz Tołwiński MKS Truso Elbląg M16 24 351 Elbląg: 01:30:16 (93 / 11)
01:30:16
422 Krzysztof Ożóg M40 101 352 Piaseczno: 01:30:17 (132 / 37)
01:30:17
423 Michal Macur impreza u Alka M40 102 353 Ślesin: 01:30:21 (145 / 33)
01:30:21
424 Krzysztof Wieszczek Kuźnia Triathlonu M30 141 354 Piaseczno: 01:30:26 (135 / 59)
01:30:26
425 Emmanuel Rivat M30 142 355 Ślesin: 01:30:27 (146 / 34)
01:30:27
426 Rafał Sobieraj Never give up Warsaw team M20 47 356 Płock: 01:30:27 (58 / 6)
01:30:27
427 Agnieszka Gryckiewicz F20 20 71 Ślesin: 01:30:27 (147 / 11)
01:30:27
428 Agnieszka Fiszer TEAM Brzozie F30 20 72 Płock: 01:30:28 (59 / 4)
01:30:28
429 Weronika Żbikowska MKS Truso Elbląg F16 6 73 Elbląg: 01:30:29 (94 / 3)
01:30:29
430 Patrycja Pionke P&T Aktywnie Nakręceni F20 21 74 Stężyca: 01:30:34 (84 / 6)
01:30:34
431 Oliwia Beck F30 21 75 Płock: 01:30:34 (60 / 5)
01:30:34
432 Paweł Kozioł Rybki M30 143 357 Ślesin: 01:30:36 (149 / 36)
01:30:36
433 Beata Zaręba niezrzeszona F40 13 76 Stężyca: 01:30:43 (85 / 3)
01:30:43
434 Michał Podlasiński M30 144 358 Ślesin: 01:30:46 (150 / 37)
01:30:46
435 Angelika Krawczyk Kuźnia Triathlonu F30 22 77 Ślesin: 01:30:47 (151 / 8)
01:30:47
436 Paweł Sadłecki M40 103 359 Elbląg: 01:30:52 (96 / 22)
01:30:52
437 Karol Lewandowski WSOSP M20 48 360 Piaseczno: 01:30:53 (136 / 15)
01:30:53
438 Grzegorz Lenartowicz TRI FUN&SPORT M40 104 361 Ślesin: 01:30:59 (152 / 34)
01:30:59
439 Tadeusz Kacprzak M60 5 362 Płock: 01:31:01 (62 / 1)
01:31:01
440 Katarzyna Szemro Goyello Power Club F40 14 78 Stężyca: 01:31:17 (86 / 4)
01:31:17
441 Jan Wierzba M20 49 363 Piaseczno: 01:31:23 (138 / 16)
01:31:23
442 Grzegorz Wyczółkowski M30 145 364 Piaseczno: 01:31:25 (139 / 60)
01:31:25
443 Adam Lewandrowski MEWA Gdynia M40 105 365 Stężyca: 01:31:32 (88 / 25)
01:31:32
444 Dariusz Gładysz M40 106 366 Stężyca: 01:31:33 (89 / 26)
01:31:33
445 Sebastien Thiesse TRIdziestka M30 146 367 Płock: 01:31:35 (65 / 18)
01:31:35
446 Jerzy Horbaty Warsaw Triathlon Team M50 29 368 Piaseczno: 01:31:38 (140 / 6)
01:31:38
447 Mariusz Miller M30 147 369 Piaseczno: 01:31:43 (141 / 61)
01:31:43
448 Zbigniew Tyc BSA PRO TRI TEAM BSA PRO TRI TEAM M50 30 370 Płock: 01:31:45 (66 / 5)
01:31:45
449 Sławomir Polański CompleXsports Triathlon Team M30 148 371 Stężyca: 01:31:47 (90 / 29)
01:31:47
450 Adam Kazimierczyk Płock M30 149 372 Płock: 01:31:49 (67 / 19)
01:31:49
451 Grzegorz Puchacz M40 107 373 Ślesin: 01:31:51 (154 / 35)
01:31:51
452 Paweł Pachulski M50 31 374 Ślesin: 01:31:54 (156 / 15)
01:31:54
453 Piotr Racławski TRICLUB M50 32 375 Piaseczno: 01:31:54 (142 / 7)
01:31:54
454 Krzysztof Daniel Kuźnia Triathlonu M30 150 376 Piaseczno: 01:32:05 (143 / 62)
01:32:05
455 Włodzimierz Bąkowski M50 33 377 Piaseczno: 01:32:10 (144 / 8)
01:32:10
456 Artem Angeleiko M20 50 378 Piaseczno: 01:32:13 (145 / 17)
01:32:13
457 Jarosław Ladorucki Motiv Home Team M40 108 379 Płock: 01:32:14 (70 / 18)
01:32:14
458 Piotr Jasiak M40 109 380 Piaseczno: 01:32:16 (146 / 39)
01:32:16
459 Michał Kruk M40 110 381 Piaseczno: 01:32:17 (147 / 40)
01:32:17
460 Krzysztof Kondrat NeON Team M50 34 382 Piaseczno: 01:32:20 (148 / 9)
01:32:20
461 Rafał Kuć M20 51 383 Płock: 01:32:24 (71 / 7)
01:32:24
462 Sebastian Trochowski Lechia Gdańsk M16 25 384 Elbląg: 01:32:26 (97 / 12)
01:32:26
463 Marcin Klęka LSKK Bełchatów LSKK Bełchatów M40 111 385 Płock: 01:32:28 (72 / 19)
01:32:28
464 Milena Pałyska F30 23 79 Elbląg: 01:32:32 (100 / 5)
01:32:32
465 Patryk Gabriel Gabriel Brothers M40 112 386 Stężyca: 01:32:34 (93 / 28)
01:32:34
466 Zbigniew Maniszewski M60 6 387 Ślesin: 01:32:37 (160 / 2)
01:32:37
467 Krzysztof Filipek AT Team M30 151 388 Stężyca: 01:32:38 (94 / 31)
01:32:38
468 Paweł Prusko EDC runners M30 152 389 Piaseczno: 01:32:40 (149 / 63)
01:32:40
469 Michał Kubuszewski KOMANDO FLAKI Wyszecki & Musiał M30 153 390 Stężyca: 01:32:42 (95 / 32)
01:32:42
470 Maciej Jaraszek Puls Studio Fitness Lodz M30 154 391 Piaseczno: 01:32:48 (150 / 64)
01:32:48
471 Robert Wójtowicz M40 113 392 Piaseczno: 01:32:52 (152 / 41)
01:32:52
472 Elżbieta Zienowicz F30 24 80 Piaseczno: 01:32:59 (153 / 6)
01:32:59
473 Paweł Reszczyński M30 155 393 Stężyca: 01:33:01 (96 / 33)
01:33:01
474 Jarosław Malec Kuźnia Triathlonu Kondycja M50 35 394 Piaseczno: 01:33:03 (154 / 10)
01:33:03
475 Andrzej Biszewski CompleXsports Triathlon Team prywatnie M40 114 395 Stężyca: 01:33:06 (97 / 29)
01:33:06
476 Katarzyna Gacka MEWA Gdynia F40 15 81 Stężyca: 01:33:10 (98 / 5)
01:33:10
477 Grzegorz Szatkowski Dogoń Grodzisk Mazowiecki M40 115 396 Płock: 01:33:12 (73 / 20)
01:33:12
478 Bartłomiej Sitek M30 156 397 Elbląg: 01:33:13 (101 / 30)
01:33:13
479 Artur Poziomecki M30 157 398 Piaseczno: 01:33:13 (155 / 65)
01:33:13
480 Katarzyna Żbikowska-Jusis www.biegaczki.pl Żbik SP. z o.o. F30 25 82 Stężyca: 01:33:22 (99 / 5)
01:33:22
481 Filip Rybarczyk Rybki M30 158 399 Ślesin: 01:33:41 (163 / 38)
01:33:41
482 Jacek Małecki SMILE SPORT SIERADZ M40 116 400 Ślesin: 01:33:43 (164 / 37)
01:33:43
483 Ewa Samulska Power Training F30 26 83 Stężyca: 01:33:43 (102 / 6)
01:33:43
484 Łukasz Mienicki M20 52 401 Elbląg: 01:33:44 (104 / 10)
01:33:44
485 Monika Szkuta Kondycja F40 16 84 Piaseczno: 01:33:52 (156 / 2)
01:33:52
486 Wojciech Buczkowski RUN PASJA BYDGOSZCZ M40 117 402 Ślesin: 01:34:00 (165 / 38)
01:34:00
487 Agata Wybiral Biegam Bo Krzyczy/ Obi-Boki Running Crew F30 27 85 Piaseczno: 01:34:07 (157 / 7)
01:34:07
488 Bartłomiej Żyła M30 159 403 Ślesin: 01:34:11 (166 / 39)
01:34:11
489 Agata Bondaruk F40 17 86 Elbląg: 01:34:18 (106 / 3)
01:34:18
490 Ewa Greczyło G0 TRI KKS TEAM F40 18 87 Ślesin: 01:34:20 (168 / 7)
01:34:20
491 Aneta Kałużna Kuźnia Triathlonu F30 28 88 Piaseczno: 01:34:26 (158 / 8)
01:34:26
492 Elzbieta Pohl - Duczmal Wieniawa Elzbieta Pohl - Duczmal F40 19 89 Elbląg: 01:34:26 (107 / 4)
01:34:26
493 Roman Niedźwiedziński M40 118 404 Ślesin: 01:34:30 (169 / 39)
01:34:30
494 Tomasz Swaryczewski M30 160 405 Elbląg: 01:34:37 (108 / 31)
01:34:37
495 Robert Orlicz TRICLUB M40 119 406 Piaseczno: 01:34:39 (160 / 42)
01:34:39
496 Andrzej Kowalczyk niezrzeszony M60 7 407 Elbląg: 01:34:41 (109 / 2)
01:34:41
497 Grażyna Marczak TRI LEVEL Let's go F40 20 90 Piaseczno: 01:34:44 (161 / 3)
01:34:44
498 Julia Kwiatkowska F20 22 91 Płock: 01:34:54 (78 / 6)
01:34:54
499 Bartosz Wikalinski M16 26 408 Piaseczno: 01:34:58 (163 / 6)
01:34:58
500 Martyna Radkiewicz F20 23 92 Piaseczno: 01:35:01 (165 / 6)
01:35:01
501 Dawid Zgorzelski Giant Fabryczna Team M30 161 409 Piaseczno: 01:35:09 (166 / 66)
01:35:09
502 Jacek Kazubowski 50PLUS M50 36 410 Ślesin: 01:35:14 (170 / 17)
01:35:14
503 Łukasz Cichowicz M30 162 411 Piaseczno: 01:35:15 (168 / 67)
01:35:15
504 Yuriy Danylchenko M30 163 412 Ślesin: 01:35:15 (171 / 41)
01:35:15
505 Edmund Kowalski FRUITLAND Sp z o.o. M40 120 413 Płock: 01:35:16 (79 / 21)
01:35:16
506 Agata Michalska UAM TRIATHLON POZNAŃ F30 29 93 Stężyca: 01:35:17 (106 / 7)
01:35:17
507 Oleksii Stukanov M20 53 414 Płock: 01:35:19 (80 / 8)
01:35:19
508 Marek Samp Triathlon Potsdam e. V. M60 8 415 Stężyca: 01:35:23 (108 / 3)
01:35:23
509 Maciej Świacki M40 121 416 Stężyca: 01:35:23 (107 / 32)
01:35:23
510 Żaneta Świetlińska F40 21 94 Ślesin: 01:35:43 (172 / 8)
01:35:43
511 Jakub Składanek Efekt WOW TEAM M20 54 417 Piaseczno: 01:35:43 (170 / 18)
01:35:43
512 Paweł Wróblewski M30 164 418 Stężyca: 01:35:51 (109 / 34)
01:35:51
513 Grzegorz Oniszczuk LABOSPORT Team EKO-BUDOWA M40 122 419 Ślesin: 01:35:54 (174 / 41)
01:35:54
514 Włodzimierz Lizak Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M50 37 420 Płock: 01:35:58 (82 / 7)
01:35:58
515 Hanna Cerajewska F20 24 95 Płock: 01:36:02 (83 / 7)
01:36:02
516 Ewelina Kowalewska F20 25 96 Ślesin: 01:36:04 (175 / 12)
01:36:04
517 Marcin Walaszczyk Iron Fighters M30 165 421 Płock: 01:36:09 (85 / 21)
01:36:09
518 Rafał Kruczkowski Next Level M30 166 422 Elbląg: 01:36:10 (113 / 32)
01:36:10
519 Piotr Zalewski aleTEMPO M40 123 423 Ślesin: 01:36:17 (176 / 42)
01:36:17
520 Sławomir Patynowski M40 124 424 Piaseczno: 01:36:24 (171 / 45)
01:36:24
521 Barbara Kaiser F20 26 97 Elbląg: 01:36:34 (114 / 11)
01:36:34
522 Beata Klęka LSKK Bełchatów F40 22 98 Płock: 01:36:43 (88 / 2)
01:36:43
523 Igor Kuczyński M40 125 425 Piaseczno: 01:36:56 (174 / 46)
01:36:56
524 Katarzyna Wąsik biegamyrazem.pl F30 30 99 Stężyca: 01:37:04 (112 / 8)
01:37:04
525 Izabela Kotlewska F20 27 100 Płock: 01:37:13 (89 / 8)
01:37:13
526 Michał Spychała M40 126 426 Piaseczno: 01:37:16 (175 / 47)
01:37:16
527 Damian Szczepański Giant Fabryczna Team GIANT M20 55 427 Piaseczno: 01:37:17 (177 / 19)
01:37:17
528 Monika Stefaniak Arena Ruchu / gRUNwald Team Poznań F40 23 101 Ślesin: 01:37:21 (178 / 9)
01:37:21
529 Andrzej Dzienisz Akademia Morska Gdynia M20 56 428 Elbląg: 01:37:32 (115 / 12)
01:37:32
530 Paweł Olech M30 167 429 Elbląg: 01:37:34 (116 / 33)
01:37:34
531 Łukasz Mozer Gimnazjum nr 2 w Piasecznie M20 57 430 Piaseczno: 01:37:35 (178 / 20)
01:37:35
532 Łukasz Domagalski M30 168 431 Stężyca: 01:37:37 (115 / 36)
01:37:37
533 Cezary Pawłowski M30 169 432 Płock: 01:37:52 (90 / 23)
01:37:52
534 Krzysztof Michalczuk M30 170 433 Ślesin: 01:37:53 (180 / 42)
01:37:53
535 Mateusz Kostrzewa M20 58 434 Piaseczno: 01:37:55 (179 / 21)
01:37:55
536 Maciej Szulc M50 38 435 Stężyca: 01:38:13 (116 / 5)
01:38:13
537 Robert Zawardzin M40 127 436 Piaseczno: 01:38:23 (181 / 49)
01:38:23
538 Marek Zubowicz M50 39 437 Stężyca: 01:38:39 (117 / 6)
01:38:39
539 Stanisław Stefański M40 128 438 Ślesin: 01:38:39 (181 / 44)
01:38:39
540 Natalia Bobrowska Rowerowe Kaszuby F30 31 102 Stężyca: 01:38:41 (118 / 9)
01:38:41
541 Piotr Orlewski M40 129 439 Piaseczno: 01:38:48 (182 / 50)
01:38:48
542 Zbigniew Kaczmarek MLUKS TRIATHLON KOŁO M40 130 440 Płock: 01:38:48 (91 / 24)
01:38:48
543 Paweł Dąbek M40 131 441 Płock: 01:38:55 (92 / 25)
01:38:55
544 Monika Tomporowska PEUGEOT POLSKA F30 32 103 Piaseczno: 01:38:56 (183 / 10)
01:38:56
545 Jola Zoll TriWawa F40 24 104 Ślesin: 01:38:57 (182 / 10)
01:38:57
546 Ewa Sroczyńska tiramisu.net.pl TIRAMISU F40 25 105 Ślesin: 01:38:58 (183 / 11)
01:38:58
547 Kamil Węcławik M30 171 442 Piaseczno: 01:39:14 (184 / 70)
01:39:14
548 Artur Grugel Corsiva Tri-Team M30 172 443 Stężyca: 01:39:14 (120 / 37)
01:39:14
549 Urszula Jędryszka Kuźnia Triathlonu F30 33 106 Piaseczno: 01:39:17 (185 / 11)
01:39:17
550 Daniel Bagdziński M30 173 444 Płock: 01:39:20 (93 / 24)
01:39:20
551 Piotr Michalak M30 174 445 Piaseczno: 01:39:27 (186 / 71)
01:39:27
552 Sławomir Zarebski El Aktywni M50 40 446 Elbląg: 01:39:28 (119 / 7)
01:39:28
553 Maciej Gałecki Giant Fabryczna Team Giant Fabryczna Team M30 175 447 Ślesin: 01:39:42 (185 / 43)
01:39:42
554 Justyna Czekaj WARSAW MASTERS TEAM JusComply F30 34 107 Płock: 01:39:44 (94 / 7)
01:39:44
555 Katarzyna Wojciechowska brak brak F30 35 108 Płock: 01:39:58 (95 / 8)
01:39:58
556 Mateusz Świstak Quasars Mateusz Świstak M30 176 448 Płock: 01:39:59 (96 / 25)
01:39:59
557 Łukasz Łyczko M20 59 449 Piaseczno: 01:40:07 (187 / 22)
01:40:07
558 Ewelina Feliciak F30 36 109 Płock: 01:40:07 (97 / 9)
01:40:07
559 Joanna Jadczak Tri Włocławek F30 37 110 Płock: 01:40:18 (98 / 10)
01:40:18
560 Dariusz Rogowski M40 132 450 Piaseczno: 01:40:34 (189 / 51)
01:40:34
561 Rafał Napieraj M30 177 451 Piaseczno: 01:40:42 (191 / 72)
01:40:42
562 Piotr Kodzis M40 133 452 Płock: 01:40:47 (103 / 26)
01:40:47
563 Piotr Polaczuk M40 134 453 Stężyca: 01:40:48 (122 / 34)
01:40:48
564 Ewa Świerżewska SportowaRodzina.pl F40 26 111 Piaseczno: 01:41:02 (193 / 4)
01:41:02
565 Łukasz Świerżewski SportowaRodzina.pl M40 135 454 Piaseczno: 01:41:02 (192 / 52)
01:41:02
566 Anna Lis LABOSPORT Team F30 38 112 Stężyca: 01:41:03 (123 / 10)
01:41:03
567 Aleksandra Rzeszutko NRC Team F30 39 113 Piaseczno: 01:41:28 (194 / 12)
01:41:28
568 Grzegorz Jażdżyk M30 178 455 Elbląg: 01:41:42 (123 / 35)
01:41:42
569 Piotr Daniel Koło Turystyki Krajoznawczej M30 179 456 Płock: 01:41:46 (104 / 26)
01:41:46
570 Paweł Kwiatkowski M30 180 457 Piaseczno: 01:41:51 (195 / 73)
01:41:51
571 Michał Urasiński Prosecco team M30 181 458 Płock: 01:41:56 (106 / 27)
01:41:56
572 Tomasz Podkowiński Tomasovia M30 182 459 Piaseczno: 01:41:57 (196 / 74)
01:41:57
573 Kamil Zając M40 136 460 Piaseczno: 01:42:06 (197 / 53)
01:42:06
574 Katarzyna Stankiewicz F30 40 114 Stężyca: 01:42:13 (125 / 11)
01:42:13
575 Rafał Gruchalski portEl.pl M40 137 461 Elbląg: 01:42:22 (125 / 26)
01:42:22
576 Piotr Chrostowski CZK Puck M30 183 462 Stężyca: 01:42:28 (126 / 38)
01:42:28
577 Jacek Szymański Gapmont Running Team M50 41 463 Piaseczno: 01:42:30 (198 / 13)
01:42:30
578 Magdalena Zielinska F30 41 115 Stężyca: 01:42:33 (127 / 12)
01:42:33
579 Paulina Maćkowiak F20 28 116 Płock: 01:42:37 (109 / 9)
01:42:37
580 Marta Mioduszewska-Sienkiewicz F40 27 117 Stężyca: 01:42:39 (128 / 6)
01:42:39
581 Dariusz Sochocki M40 138 464 Piaseczno: 01:42:43 (199 / 54)
01:42:43
582 Emilian Świniarski M30 184 465 Ślesin: 01:42:47 (187 / 44)
01:42:47
583 Jarosław Bernatowicz M50 42 466 Piaseczno: 01:42:54 (200 / 14)
01:42:54
584 Adam Ślęzak OSP POGRODZIE M20 60 467 Elbląg: 01:42:55 (126 / 14)
01:42:55
585 Anna Dąbrowska 12tri.pl F40 28 118 Piaseczno: 01:43:04 (201 / 5)
01:43:04
586 Małgorzata Hulewicz F20 29 119 Piaseczno: 01:43:06 (202 / 9)
01:43:06
587 Sławomir Woźniak M40 139 468 Piaseczno: 01:43:10 (203 / 55)
01:43:10
588 Ewa Sidor Gabriel Salon Urody F30 42 120 Elbląg: 01:43:16 (128 / 6)
01:43:16
589 Marcin Kurzawa CTK KONIN CTK KONIN M30 185 469 Ślesin: 01:43:18 (189 / 45)
01:43:18
590 Paweł Jańczuk M40 140 470 Piaseczno: 01:43:21 (204 / 56)
01:43:21
591 Katarzyna Bejmert F30 43 121 Ślesin: 01:43:26 (190 / 10)
01:43:26
592 Justyna Kolec F30 44 122 Ślesin: 01:43:26 (191 / 11)
01:43:26
593 Przemysław Caruk M40 141 471 Ślesin: 01:43:37 (192 / 46)
01:43:37
594 Magdalena Pietrusiak F30 45 123 Płock: 01:43:43 (110 / 12)
01:43:43
595 Jacek Gordon niezrzeszony M50 43 472 Ślesin: 01:43:49 (194 / 18)
01:43:49
596 Monika Woźniak F30 46 124 Płock: 01:44:04 (112 / 13)
01:44:04
597 Aleksandra Poniatowska Smaruj Na Trening Team HUROL TM F30 47 125 Stężyca: 01:44:14 (131 / 13)
01:44:14
598 Radek Gasza M40 142 473 Ślesin: 01:44:18 (195 / 47)
01:44:18
599 Olaf Baranowski Elaktywni M40 143 474 Elbląg: 01:44:20 (129 / 27)
01:44:20
600 Emilia Płotka F30 48 126 Stężyca: 01:44:50 (133 / 14)
01:44:50
601 Krzysztof Burjanek ESP Czarter M30 186 475 Piaseczno: 01:45:20 (206 / 75)
01:45:20
602 Łukasz Pilgun M30 187 476 Płock: 01:45:23 (115 / 28)
01:45:23
603 Przemysław Uździło M30 188 477 Piaseczno: 01:45:29 (207 / 76)
01:45:29
604 Agata Wilczak F30 49 127 Płock: 01:45:40 (117 / 14)
01:45:40
605 Andrzej Książek M50 44 478 Elbląg: 01:45:53 (130 / 10)
01:45:53
606 Katarzyna Grochowska F3TEAM F30 50 128 Elbląg: 01:45:57 (131 / 7)
01:45:57
607 Tomasz Grochowski M30 189 479 Elbląg: 01:45:57 (132 / 36)
01:45:57
608 Waldemar Galant M40 144 480 Płock: 01:46:05 (118 / 28)
01:46:05
609 Emilia Oszwa F20 30 129 Elbląg: 01:46:35 (134 / 13)
01:46:35
610 Katarzyna Bator-Grzegorczyk K.S. Celironman S.A. F30 51 130 Stężyca: 01:46:35 (134 / 15)
01:46:35
611 Katarzyna Kubiak F20 31 131 Płock: 01:47:12 (119 / 10)
01:47:12
612 Piotr Jakubowski SCALAR M40 145 481 Stężyca: 01:47:18 (135 / 36)
01:47:18
613 Marek Lenz M40 146 482 Płock: 01:47:25 (120 / 29)
01:47:25
614 Marek Mariański M60 9 483 Elbląg: 01:47:31 (135 / 3)
01:47:31
615 Jerzy Krupa M40 147 484 Piaseczno: 01:47:35 (210 / 58)
01:47:35
616 Dariusz Wójcik Kuźnia Triathlonu M40 148 485 Płock: 01:47:45 (122 / 30)
01:47:45
617 Anna Zając F30 52 132 Elbląg: 01:48:01 (136 / 9)
01:48:01
618 Konrad Bucki Grupa kolarska Gryf Tczew M20 61 486 Stężyca: 01:48:16 (136 / 14)
01:48:16
619 Darek De Groot M18 10 487 Piaseczno: 01:48:24 (211 / 4)
01:48:24
620 Sandra Konopacka F20 32 133 Piaseczno: 01:48:31 (212 / 10)
01:48:31
621 Joanna Błoch Szalony Gdańsk Biega F40 29 134 Elbląg: 01:48:35 (137 / 6)
01:48:35
622 Michał Kaczyński Megavision Megavision M40 149 488 Piaseczno: 01:48:37 (213 / 59)
01:48:37
623 Beata Mirowska GEO Running Team F40 30 135 Płock: 01:48:40 (123 / 4)
01:48:40
624 Irek Mirowski GEO Running Team 1973 M40 150 489 Płock: 01:48:40 (124 / 31)
01:48:40
625 Daria Korczowska F30 53 136 Piaseczno: 01:48:49 (214 / 14)
01:48:49
626 Rafał Czarnecki M20 62 490 Piaseczno: 01:48:59 (215 / 24)
01:48:59
627 Tomasz Wajszczak M30 190 491 Płock: 01:49:06 (126 / 29)
01:49:06
628 Romuald Baranowski Feniks Płock 1968 M40 151 492 Płock: 01:49:07 (127 / 32)
01:49:07
629 Zuzanna Wróblewska Superleggera F20 33 137 Płock: 01:49:27 (128 / 11)
01:49:27
630 Krzysztof Zaręba Superleggera M30 191 493 Płock: 01:49:27 (129 / 30)
01:49:27
631 Paweł Chylak M30 192 494 Piaseczno: 01:49:30 (217 / 77)
01:49:30
632 Grzegorz Słomkowski Kuźnia Triathlonu M40 152 495 Płock: 01:50:11 (130 / 33)
01:50:11
633 Andrzej Smak M40 153 496 Piaseczno: 01:51:05 (220 / 60)
01:51:05
634 Wojciech Jóźwik Wojciech Jozwik M40 154 497 Piaseczno: 01:51:22 (221 / 61)
01:51:22
635 Natalia Wyszkowska F20 34 138 Piaseczno: 01:51:33 (222 / 11)
01:51:33
636 Kasia Baran F30 54 139 Piaseczno: 01:51:35 (223 / 15)
01:51:35
637 Błaszczyk Agnieszka K.S. Celironman S.A. F40 31 140 Płock: 01:51:55 (133 / 6)
01:51:55
638 Błażej Dobrowolski M30 193 498 Piaseczno: 01:52:02 (225 / 78)
01:52:02
639 Iga Lipska Kuźnia Triathlonu F40 32 141 Ślesin: 01:52:21 (199 / 13)
01:52:21
640 Piotr Narożniak M40 155 499 Piaseczno: 01:52:35 (226 / 62)
01:52:35
641 Marek Buduj M40 156 500 Piaseczno: 01:52:48 (227 / 63)
01:52:48
642 Marta Kosmecka F30 55 142 Stężyca: 01:52:54 (140 / 18)
01:52:54
643 Anita Jeglińska Twister Team F30 56 143 Płock: 01:53:02 (134 / 16)
01:53:02
644 Łukasz Jegliński Twiester Team M20 63 501 Płock: 01:53:03 (135 / 11)
01:53:03
645 Daria Górska F40 33 144 Stężyca: 01:53:29 (141 / 8)
01:53:29
646 Marcin Tomasik Avnet Sp. Z o.o. M30 194 502 Piaseczno: 01:53:58 (228 / 79)
01:53:58
647 Jacek Piernicki M30 195 503 Stężyca: 01:54:59 (142 / 39)
01:54:59
648 Piotr Zygmuntowicz Morsy Gdynskie M60 10 504 Stężyca: 01:55:04 (143 / 4)
01:55:04
649 Hanna Sapierzyńska F16 7 145 Piaseczno: 01:55:18 (229 / 1)
01:55:18
650 Marcin Rachwalski M30 196 505 Elbląg: 01:55:30 (138 / 37)
01:55:30
651 Włodzimierz Wiśniewski SPC M50 45 506 Płock: 01:55:35 (137 / 11)
01:55:35
652 Małgorzata Piernicka F30 57 146 Stężyca: 01:55:40 (145 / 19)
01:55:40
653 Magdalena Woźniak F20 35 147 Piaseczno: 01:56:04 (230 / 13)
01:56:04
654 Sylwia Baranowska F30 58 148 Elbląg: 01:58:16 (139 / 10)
01:58:16
655 Janusz Kaźmierski DA SIĘ M60 11 507 Płock: 01:58:33 (140 / 3)
01:58:33
656 Natalia Syryca Team Bablo F30 59 149 Elbląg: 01:58:39 (140 / 11)
01:58:39
657 Marcin Adamski M40 157 508 Płock: 01:58:56 (141 / 34)
01:58:56
658 Urszula Szymańska F30 60 150 Płock: 01:59:53 (142 / 17)
01:59:53
659 Janusz Janke M50 46 509 Piaseczno: 02:00:46 (231 / 16)
02:00:46
660 Maciej Iwański Kutno Biega M60 12 510 Płock: 02:00:48 (144 / 4)
02:00:48
661 Wojciech Kuczek Wojciech Kuczek Wojciech Kuczek M20 64 511 Płock: 02:01:22 (146 / 12)
02:01:22
662 Bartosz Urbański M30 197 512 Piaseczno: 02:01:25 (232 / 80)
02:01:25
663 Karolina Swistak Swistaki 1978 F30 61 151 Płock: 02:01:55 (147 / 19)
02:01:55
664 Anna Kruszyńska MKS Truso Elbląg F20 36 152 Elbląg: 02:01:58 (141 / 14)
02:01:58
665 Edward Jakubowski Kuba Team M60 13 513 Stężyca: 02:02:52 (147 / 5)
02:02:52
666 Magdalena Rolewska F30 62 153 Płock: 02:04:21 (148 / 20)
02:04:21
667 Ryszard Kotfis Miziar -sport M60 14 514 Stężyca: 02:04:23 (148 / 6)
02:04:23
668 Anna Grzywińska F40 34 154 Płock: 02:04:41 (149 / 8)
02:04:41
669 Ewa Cal NOWE ŻYCIE F50 9 155 Ślesin: 02:05:01 (200 / 4)
02:05:01
670 Aleksandra Dąbrowska F30 63 156 Elbląg: 02:06:15 (142 / 12)
02:06:15
671 Dorota Aleksandrowicz Łomiankowska Grupa Biegowa F40 35 157 Piaseczno: 02:06:35 (234 / 7)
02:06:35
672 Piotr Jakubowski M30 198 515 Stężyca: 02:06:53 (149 / 40)
02:06:53
673 Krzysztof Justyński M60 15 516 Płock: 02:07:12 (150 / 5)
02:07:12
674 Anna Jurkowska Drużyna Grubego Misia F30 64 158 Piaseczno: 02:07:27 (235 / 16)
02:07:27
675 Katarzyna Kulesza Leniwce F40 36 159 Płock: 02:07:57 (151 / 9)
02:07:57
676 Ela Pazderska F30 65 160 Elbląg: 02:08:17 (143 / 13)
02:08:17
677 Marek Gorzkowski M20 65 517 Ślesin: 02:09:50 (202 / 18)
02:09:50
678 Beata Osiecka Kuźnia Triathlonu F50 10 161 Stężyca: 02:12:14 (150 / 4)
02:12:14
679 Jacek Expedyt Domański WKB META Lubliniec M60 16 518 Piaseczno: 02:14:11 (236 / 2)
02:14:11
680 Arkadiusz Piechota M30 199 519 Płock: 02:18:22 (152 / 31)
02:18:22
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon