Garmin Iron Triathlon 2018 - dystans 1/4 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Tomasz Brembor GVT BMC AZS-AWF Katowice M18 1 1 Elbląg: 01:57:42 (1 / 1)
Stężyca: 01:55:27 (1 / 1)
Piaseczno: 01:58:04 (1 / 1)
Augustów: 01:55:39 (1 / 1)
07:46:52
2 Maciej Bodnar MBC Team M18 2 2 Płock: 02:01:40 (3 / 2)
Ślesin: 01:56:32 (1 / 1)
Elbląg: 02:01:20 (2 / 2)
Gołdap: 01:58:37 (2 / 1)
Augustów: 02:01:10 (2 / 2)
07:57:39 00:10:47
3 Paweł Mitruś NeON Team M25 1 3 Płock: 02:09:38 (6 / 3)
Ślesin: 02:03:41 (7 / 2)
Elbląg: 02:04:32 (3 / 1)
Stężyca: 02:08:32 (8 / 2)
Piaseczno: 02:05:39 (4 / 3)
Gołdap: 02:04:04 (3 / 1)
Augustów: 02:04:31 (3 / 1)
08:16:48 00:29:56
4 Piotr Dudziński CTS - CzajaTrainingSystem Argyle Sp. z o. o. M50 1 4 Płock: 02:12:19 (7 / 1)
Ślesin: 02:06:22 (13 / 1)
Piaseczno: 02:12:43 (5 / 1)
Augustów: 02:12:19 (7 / 1)
08:43:43 00:56:51
5 Michal Twarowski TRISPACE JEPPESEN M45 1 5 Ślesin: 02:09:46 (17 / 2)
Elbląg: 02:14:06 (6 / 1)
Stężyca: 02:11:26 (11 / 1)
Augustów: 02:11:41 (5 / 1)
08:46:59 01:00:07
6 Janusz Szymczak TriWawa M30 1 6 Płock: 02:15:54 (12 / 3)
Elbląg: 02:12:39 (4 / 1)
Piaseczno: 02:15:55 (11 / 1)
Gołdap: 02:14:05 (5 / 3)
Augustów: 02:12:04 (6 / 1)
08:54:42 01:07:50
7 Aleksandra Jędrzejewska GVT BMC AZS-AWF Katowice F25 1 1 Ślesin: 02:10:22 (20 / 1)
Elbląg: 02:13:52 (5 / 1)
Piaseczno: 02:16:20 (13 / 1)
Augustów: 02:16:08 (14 / 1)
08:56:42 01:09:50
8 Dariusz Epelbaum Kuźnia Triathlonu M40 1 7 Płock: 02:16:29 (13 / 1)
Ślesin: 02:10:44 (21 / 4)
Gołdap: 02:14:08 (6 / 1)
Augustów: 02:15:38 (12 / 1)
08:56:59 01:10:07
9 Rafał Urbański M35 1 8 Płock: 02:27:31 (52 / 12)
Ślesin: 02:12:46 (31 / 8)
Elbląg: 02:19:55 (12 / 2)
Gołdap: 02:15:04 (7 / 1)
Augustów: 02:14:08 (10 / 2)
09:01:53 01:15:01
10 Jakub Kociołowicz Kuźnia Triathlonu M35 2 9 Płock: 02:19:53 (23 / 3)
Ślesin: 02:12:56 (33 / 9)
Stężyca: 02:18:33 (23 / 6)
Piaseczno: 02:16:24 (14 / 3)
Augustów: 02:15:50 (13 / 3)
09:03:43 01:16:51
11 Krzysztof Kuter Kuźnia Triathlonu M35 3 10 Płock: 02:23:03 (32 / 5)
Ślesin: 02:17:40 (55 / 18)
Elbląg: 02:17:52 (7 / 1)
Stężyca: 02:16:36 (21 / 5)
Piaseczno: 02:18:16 (21 / 7)
Augustów: 02:20:05 (24 / 9)
09:10:24 01:23:32
12 Jędrzej Wengerski Rowery Kwiatkowski Team M25 2 11 Płock: 02:21:43 (27 / 5)
Ślesin: 02:10:52 (22 / 4)
Elbląg: 02:22:50 (17 / 2)
Piaseczno: 02:17:10 (16 / 5)
09:12:35 01:25:43
13 Marcin Bachman Vegan Wave M40 2 12 Płock: 02:27:14 (49 / 8)
Elbląg: 02:19:39 (10 / 2)
Piaseczno: 02:19:30 (24 / 2)
Augustów: 02:17:28 (16 / 2)
09:23:51 01:36:59
14 Sylwester Hawrot CROWN GOLENIÓW M50 2 13 Ślesin: 02:21:16 (79 / 4)
Stężyca: 02:25:20 (42 / 1)
Piaseczno: 02:18:59 (22 / 2)
Augustów: 02:18:59 (20 / 2)
09:24:34 01:37:42
15 Norbert Jarochowicz NTS KONA M45 2 14 Ślesin: 02:20:13 (72 / 7)
Stężyca: 02:21:19 (29 / 3)
Piaseczno: 02:24:33 (37 / 3)
Augustów: 02:19:50 (23 / 2)
09:25:55 01:39:03
16 Paweł Panasiuk Nadaktywni M35 4 15 Płock: 02:25:33 (41 / 10)
Ślesin: 02:17:48 (56 / 19)
Piaseczno: 02:23:39 (33 / 11)
Augustów: 02:19:48 (22 / 8)
09:26:48 01:39:56
17 Wojciech Hermelin LABOSPORT Team Kancelaria HMM M35 5 16 Płock: 02:28:37 (54 / 13)
Ślesin: 02:19:37 (67 / 24)
Elbląg: 02:23:37 (18 / 5)
Stężyca: 02:24:16 (37 / 14)
Augustów: 02:19:48 (21 / 7)
09:27:18 01:40:26
18 Katarzyna Gorlo runtheworld.pl F30 1 2 Ślesin: 02:20:09 (71 / 1)
Elbląg: 02:28:31 (31 / 1)
Stężyca: 02:28:36 (56 / 2)
Augustów: 02:25:04 (34 / 1)
09:42:20 01:55:28
19 Janusz Duk LABOSPORT Team M50 3 17 Płock: 02:35:11 (99 / 6)
Ślesin: 02:23:05 (93 / 5)
Elbląg: 02:26:34 (28 / 1)
Stężyca: 02:27:57 (52 / 2)
Augustów: 02:28:19 (46 / 3)
09:45:55 01:59:03
20 Janusz Misiaszek LABOSPORT Team M60 1 18 Ślesin: 02:22:48 (88 / 2)
Elbląg: 02:29:20 (36 / 1)
Stężyca: 02:29:24 (64 / 1)
Augustów: 02:28:20 (47 / 1)
09:49:52 02:03:00
21 Igor Szlaski PROTRI M25 3 19 Ślesin: 02:25:12 (114 / 12)
Elbląg: 02:32:07 (50 / 6)
Stężyca: 02:33:40 (79 / 6)
Piaseczno: 02:29:22 (62 / 10)
Augustów: 02:25:53 (37 / 8)
09:52:34 02:05:42
22 Marek Wawrzyniak M45 3 20 Płock: 02:33:29 (83 / 9)
Ślesin: 02:23:43 (101 / 11)
Elbląg: 02:30:52 (40 / 5)
Stężyca: 02:29:14 (63 / 9)
Augustów: 02:29:05 (54 / 7)
09:52:54 02:06:02
23 Sebastian Lis M25 4 21 Ślesin: 02:25:14 (116 / 13)
Stężyca: 02:37:42 (100 / 8)
Piaseczno: 02:34:37 (97 / 15)
Gołdap: 02:29:37 (25 / 6)
Augustów: 02:23:39 (30 / 6)
09:53:07 02:06:15
24 Michał Korzeniewski TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera M25 5 22 Ślesin: 02:28:36 (144 / 14)
Elbląg: 02:32:10 (51 / 7)
Piaseczno: 02:30:09 (66 / 11)
Gołdap: 02:28:40 (21 / 5)
Augustów: 02:26:18 (41 / 9)
09:53:43 02:06:51
25 Dariusz Kaczmarek GEO-TECH M45 4 23 Płock: 02:36:52 (111 / 13)
Ślesin: 02:26:24 (127 / 16)
Elbląg: 02:30:20 (37 / 4)
Stężyca: 02:28:52 (59 / 8)
Gołdap: 02:31:18 (32 / 1)
Augustów: 02:28:38 (49 / 5)
09:54:14 02:07:22
26 Artur Kluczyk MKS Truso Elbląg M18 3 24 Elbląg: 02:31:24 (44 / 3)
Stężyca: 02:28:33 (55 / 5)
Gołdap: 02:29:16 (22 / 2)
Augustów: 02:26:08 (40 / 3)
09:55:21 02:08:29
27 Artur Wierzbicki LABOSPORT Team M50 4 25 Płock: 02:33:40 (86 / 4)
Ślesin: 02:23:12 (95 / 6)
Elbląg: 02:28:57 (33 / 2)
Piaseczno: 02:32:21 (81 / 6)
Augustów: 02:30:51 (65 / 5)
09:55:21 02:08:29
28 Maciej Kowalewski Endure Team M40 3 26 Płock: 02:39:27 (133 / 27)
Ślesin: 02:24:46 (110 / 23)
Elbląg: 02:29:02 (35 / 10)
Piaseczno: 02:25:16 (42 / 7)
09:58:31 02:11:39
29 Michał Możdżonek LABOSPORT Team HUB.LU M40 4 27 Płock: 02:34:08 (88 / 16)
Ślesin: 02:24:08 (106 / 21)
Piaseczno: 02:31:00 (72 / 11)
Augustów: 02:30:32 (62 / 9)
09:59:48 02:12:56
30 Dariusz Drapella CTS - CzajaTrainingSystem M60 2 28 Płock: 02:33:39 (85 / 1)
Ślesin: 02:25:29 (118 / 3)
Gołdap: 02:32:13 (36 / 1)
Augustów: 02:30:48 (64 / 2)
10:02:09 02:15:17
31 Kuba Jakubowski Najmowicz Triathlon M25 6 29 Płock: 02:34:24 (93 / 14)
Elbląg: 02:31:18 (43 / 5)
Stężyca: 02:32:53 (75 / 4)
Augustów: 02:23:50 (32 / 7)
10:02:25 02:15:33
32 Artur Kurylo ATP Augustów M50 5 30 Elbląg: 02:32:11 (52 / 4)
Piaseczno: 02:33:22 (89 / 7)
Gołdap: 02:30:52 (30 / 4)
Augustów: 02:29:13 (56 / 4)
10:05:38 02:18:46
33 Katarzyna Jonio Kuźnia Triathlonu F35 1 3 Ślesin: 02:28:11 (138 / 2)
Piaseczno: 02:30:25 (69 / 1)
Gołdap: 02:34:39 (43 / 2)
Augustów: 02:33:01 (71 / 2)
10:06:16 02:19:24
34 Marta Otto Kuźnia Triathlonu F35 2 4 Płock: 02:37:38 (120 / 2)
Ślesin: 02:23:24 (98 / 1)
Piaseczno: 02:32:32 (84 / 2)
Gołdap: 02:33:07 (40 / 1)
10:06:41 02:19:49
35 Andrzej Desselberger LABOSPORT Team TRI Włocławek / ENERGO-SPEC M45 5 31 Płock: 02:35:50 (103 / 11)
Ślesin: 02:27:23 (131 / 18)
Elbląg: 02:35:16 (64 / 9)
Gołdap: 02:34:24 (42 / 2)
Augustów: 02:29:45 (61 / 9)
10:06:48 02:19:56
36 Wojciech Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL M40 5 32 Elbląg: 02:39:35 (83 / 19)
Stężyca: 02:29:02 (60 / 10)
Gołdap: 02:31:55 (34 / 8)
Augustów: 02:27:26 (44 / 6)
10:07:58 02:21:06
37 Andrzej Piątkowski Dream Run AP consulting Andrzej Piątkowski M50 6 33 Płock: 02:41:08 (148 / 11)
Ślesin: 02:28:26 (141 / 7)
Elbląg: 02:31:16 (42 / 3)
Piaseczno: 02:39:51 (134 / 11)
Gołdap: 02:30:24 (28 / 3)
10:09:57 02:23:05
38 Kamil Chylak LABOSPORT Team M35 6 34 Płock: 02:36:19 (107 / 24)
Ślesin: 02:29:38 (155 / 39)
Piaseczno: 02:33:48 (93 / 26)
Augustów: 02:32:01 (68 / 15)
10:11:46 02:24:54
39 Tomasz Bruski MBC Team M30 2 35 Płock: 02:46:17 (187 / 29)
Ślesin: 02:34:48 (185 / 28)
Elbląg: 02:37:25 (73 / 4)
Piaseczno: 02:31:06 (74 / 10)
Augustów: 02:28:57 (52 / 7)
10:12:16 02:25:24
40 Grzegorz Krzan GIANT POLSKA M55 1 36 Płock: 02:37:00 (112 / 2)
Ślesin: 02:28:30 (143 / 1)
Stężyca: 02:35:26 (86 / 2)
Piaseczno: 02:35:59 (111 / 1)
Augustów: 02:33:44 (73 / 1)
10:13:39 02:26:47
41 Michał Mytko ART-ROD ART-ROD M35 7 37 Płock: 02:40:36 (142 / 36)
Ślesin: 02:31:38 (164 / 41)
Elbląg: 02:31:46 (47 / 12)
Stężyca: 02:30:33 (68 / 20)
10:14:33 02:27:41
42 Roman Klejzerowicz SBR Team Ełk M40 6 38 Elbląg: 02:36:37 (69 / 15)
Piaseczno: 02:35:09 (104 / 19)
Gołdap: 02:33:40 (41 / 11)
Augustów: 02:29:07 (55 / 8)
10:14:33 02:27:41
43 Jacek Sachmata Kuźnia Triathlonu Moto-Partner M25 7 39 Ślesin: 02:31:05 (161 / 16)
Stężyca: 02:36:41 (96 / 7)
Piaseczno: 02:32:53 (87 / 13)
Augustów: 02:40:48 (95 / 14)
10:21:27 02:34:35
44 Kinga Lorek MKS Truso Elbląg F18 1 5 Ślesin: 02:36:26 (201 / 3)
Elbląg: 02:37:47 (76 / 2)
Stężyca: 02:35:41 (90 / 1)
Augustów: 02:33:57 (74 / 1)
10:23:51 02:36:59
45 Bartosz Cichy ATP Augustów M35 8 40 Ślesin: 02:36:48 (205 / 51)
Elbląg: 03:02:03 (168 / 34)
Piaseczno: 02:31:06 (73 / 22)
Augustów: 02:32:22 (69 / 16)
10:42:19 02:55:27
46 Daniel Kur Arka Gdynia M30 3 41 Elbląg: 02:49:19 (115 / 13)
Stężyca: 02:43:23 (130 / 20)
Gołdap: 02:41:30 (50 / 7)
Augustów: 02:34:02 (75 / 10)
10:48:14 03:01:22
47 Artur Mendelewski M45 6 42 Płock: 02:50:36 (231 / 27)
Ślesin: 02:36:46 (204 / 28)
Elbląg: 02:43:49 (95 / 12)
Stężyca: 02:43:40 (133 / 16)
Gołdap: 02:45:17 (64 / 6)
10:49:32 03:02:40
48 Kazimierz Hryszko klub biegowy 40 latek tychy M55 2 43 Ślesin: 02:35:41 (195 / 5)
Elbląg: 02:44:35 (99 / 6)
Stężyca: 02:43:12 (127 / 5)
Piaseczno: 02:47:05 (210 / 3)
Augustów: 02:46:44 (116 / 5)
10:50:12 03:03:20
49 Stefan Obłąkowski M30 4 44 Płock: 02:46:45 (193 / 31)
Ślesin: 02:40:54 (254 / 33)
Piaseczno: 02:45:33 (181 / 23)
Augustów: 02:40:34 (94 / 13)
10:53:46 03:06:54
50 Rafał Radek M50 7 45 Płock: 02:48:37 (209 / 17)
Elbląg: 02:45:31 (104 / 7)
Piaseczno: 02:40:14 (138 / 12)
Augustów: 02:40:11 (93 / 7)
10:54:33 03:07:41
51 Piotr Oset M55 3 46 Płock: 02:49:49 (220 / 4)
Ślesin: 02:35:54 (196 / 6)
Stężyca: 02:46:37 (145 / 6)
Piaseczno: 02:42:30 (156 / 2)
10:54:50 03:07:58
52 Jan Wnuk M25 8 47 Płock: 02:59:08 (304 / 32)
Ślesin: 02:47:31 (304 / 25)
Elbląg: 02:50:18 (120 / 13)
Stężyca: 02:42:30 (125 / 9)
Piaseczno: 02:35:43 (109 / 19)
10:56:02 03:09:10
53 Czesław Mączyński M65 1 48 Płock: 02:48:20 (206 / 2)
Ślesin: 02:39:53 (241 / 2)
Stężyca: 02:43:19 (129 / 3)
Piaseczno: 02:44:51 (175 / 1)
10:56:23 03:09:31
54 Dariusz Stwertetschka KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW M50 8 49 Płock: 02:53:28 (256 / 22)
Ślesin: 02:38:48 (228 / 13)
Piaseczno: 02:46:03 (189 / 15)
Augustów: 02:48:32 (123 / 10)
11:06:51 03:19:59
55 Grzegorz Szatkowski Dogoń Grodzisk Mazowiecki M45 7 50 Płock: 03:15:15 (391 / 42)
Ślesin: 02:49:31 (319 / 46)
Piaseczno: 02:48:01 (223 / 26)
Gołdap: 02:47:57 (70 / 7)
Augustów: 02:41:58 (97 / 13)
11:07:27 03:20:35
56 Anna Kopytowska F30 2 6 Płock: 02:52:50 (250 / 3)
Elbląg: 02:45:14 (101 / 3)
Stężyca: 02:49:13 (164 / 4)
Piaseczno: 02:41:07 (145 / 1)
11:08:24 03:21:32
57 Roman Wiech M45 8 51 Płock: 02:47:18 (196 / 22)
Ślesin: 02:41:51 (260 / 38)
Elbląg: 02:56:59 (147 / 18)
Augustów: 02:42:23 (100 / 14)
11:08:31 03:21:39
58 Artur Hornik brak SILESIAN MESTO M35 9 52 Ślesin: 02:41:18 (256 / 60)
Elbląg: 02:54:27 (133 / 28)
Stężyca: 02:48:22 (159 / 38)
Augustów: 02:47:32 (119 / 23)
11:11:39 03:24:47
59 Tomasz Łęcki Wirujące Korby M40 7 53 Płock: 02:53:43 (261 / 50)
Stężyca: 02:48:04 (157 / 35)
Piaseczno: 02:46:19 (194 / 37)
Augustów: 02:47:15 (117 / 19)
11:15:21 03:28:29
60 Marta Kaminska-Olczak F35 3 7 Ślesin: 02:45:38 (292 / 3)
Elbląg: 02:49:46 (117 / 1)
Stężyca: 02:50:38 (174 / 3)
Augustów: 02:49:27 (125 / 4)
11:15:29 03:28:37
61 Rafał Piotrowski Nadaktywni Spartanie Dzieciom M35 10 54 Płock: 02:53:41 (258 / 66)
Elbląg: 02:52:59 (129 / 27)
Gołdap: 02:46:05 (67 / 13)
Augustów: 02:45:20 (113 / 22)
11:18:05 03:31:13
62 Arkadiusz Ramotowski NADAKTYWNI Białystok M40 8 55 Płock: 03:02:17 (323 / 61)
Elbląg: 02:57:24 (149 / 32)
Gołdap: 02:45:04 (61 / 14)
Augustów: 02:35:35 (78 / 12)
11:20:20 03:33:28
63 Daniel Bagdziński M35 11 56 Płock: 02:54:45 (270 / 69)
Ślesin: 02:50:33 (324 / 74)
Elbląg: 02:52:21 (125 / 25)
Stężyca: 02:53:09 (186 / 42)
Piaseczno: 02:47:11 (214 / 50)
11:23:14 03:36:22
64 Paweł Budkowski M55 4 57 Płock: 02:56:04 (278 / 8)
Ślesin: 02:44:15 (278 / 9)
Stężyca: 02:50:15 (171 / 8)
Piaseczno: 02:52:59 (251 / 4)
11:23:33 03:36:41
65 Aneta Kowalska F25 2 8 Płock: 02:54:26 (268 / 6)
Ślesin: 02:44:45 (283 / 5)
Elbląg: 02:51:29 (123 / 3)
Augustów: 02:53:28 (135 / 3)
11:24:08 03:37:16
66 Joanna Kabat-Koperska F45 1 9 Ślesin: 02:49:53 (321 / 4)
Stężyca: 02:55:56 (196 / 2)
Piaseczno: 02:49:03 (231 / 4)
Augustów: 02:50:07 (127 / 1)
11:24:59 03:38:07
67 Michał Chromiński M35 12 58 Płock: 03:02:45 (327 / 82)
Elbląg: 02:59:30 (160 / 32)
Gołdap: 02:45:06 (62 / 12)
Augustów: 02:42:41 (103 / 19)
11:30:02 03:43:10
68 Daniel Kuczyński Prężne Vacky M40 9 59 Płock: 03:05:36 (340 / 64)
Ślesin: 02:48:00 (311 / 65)
Elbląg: 02:52:46 (128 / 27)
Stężyca: 02:48:07 (158 / 36)
11:34:29 03:47:37
69 Małgorzata Dziedzic Dream Tri Team Lufthansa Systems Poland F25 3 10 Płock: 03:00:11 (312 / 7)
Ślesin: 02:47:32 (305 / 6)
Elbląg: 03:09:51 (180 / 5)
Stężyca: 02:56:55 (199 / 3)
Augustów: 02:58:17 (147 / 4)
11:42:55 03:56:03
70 Bartosz Dobrowolski Propcandy M40 10 60 Ślesin: 03:07:13 (403 / 86)
Elbląg: 02:57:15 (148 / 31)
Stężyca: 02:49:48 (168 / 37)
Augustów: 02:55:47 (141 / 23)
11:50:03 04:03:11
71 Maciej Liśkiewicz TRI-LISKI M45 9 61 Ślesin: 02:56:06 (353 / 54)
Elbląg: 03:00:47 (162 / 21)
Stężyca: 03:10:29 (224 / 26)
Piaseczno: 02:52:27 (245 / 31)
Augustów: 03:01:04 (153 / 20)
11:50:24 04:03:32
72 Krystian Świech Krystian Świech M35 13 62 Płock: 03:03:34 (331 / 83)
Ślesin: 02:48:52 (316 / 72)
Elbląg: 03:04:38 (172 / 35)
Stężyca: 03:03:20 (215 / 47)
Gołdap: 03:16:04 (110 / 18)
12:00:24 04:13:32
73 Grzegorz Słabosz Kuźnia Triathlonu M35 14 63 Płock: 03:05:25 (338 / 87)
Ślesin: 02:56:33 (357 / 82)
Piaseczno: 02:57:15 (279 / 66)
Augustów: 03:02:40 (160 / 29)
12:01:53 04:15:01
74 Paweł Opiłowski LABOSPORT Team M40 11 64 Ślesin: 02:54:53 (346 / 70)
Elbląg: 03:01:34 (166 / 36)
Stężyca: 03:07:45 (223 / 50)
Augustów: 03:02:02 (156 / 25)
12:06:14 04:19:22
75 Mateusz Świstak Quasars Mateusz Świstak M30 5 65 Płock: 03:21:17 (410 / 51)
Ślesin: 03:03:11 (390 / 49)
Elbląg: 03:08:22 (178 / 20)
Stężyca: 03:14:28 (231 / 32)
Piaseczno: 03:14:36 (336 / 44)
Gołdap: 03:11:47 (108 / 20)
Augustów: 02:56:56 (144 / 20)
12:20:16 04:33:24
76 Arkadiusz Płonka Akademia Triathlonu M50 9 66 Płock: 03:17:15 (399 / 33)
Ślesin: 03:03:29 (393 / 19)
Elbląg: 03:10:39 (183 / 12)
Piaseczno: 02:58:31 (288 / 21)
12:29:54 04:43:02
77 Ewa Wiech F45 2 11 Płock: 03:42:58 (437 / 4)
Ślesin: 02:56:14 (354 / 5)
Elbląg: 03:02:47 (170 / 1)
Augustów: 03:02:56 (161 / 2)
12:44:55 04:58:03
78 Andrzej Krysiński M25 9 67 Płock: 03:11:17 (372 / 37)
Elbląg: 03:24:03 (199 / 20)
Gołdap: 03:05:22 (105 / 11)
Augustów: 03:04:14 (166 / 20)
12:44:56 04:58:04
79 Izabela Jasiulewicz ETT Elbląg Triathlon Team F35 4 12 Ślesin: 03:09:57 (410 / 8)
Elbląg: 03:19:58 (194 / 7)
Stężyca: 03:19:17 (235 / 5)
Augustów: 03:08:27 (170 / 7)
12:57:39 05:10:47
80 Grzegorz Kamiński Małachowianka M50 10 68 Płock: 03:17:21 (400 / 34)
Ślesin: 03:36:45 (433 / 23)
Elbląg: 03:22:45 (196 / 13)
Stężyca: 03:14:27 (230 / 14)
13:31:18 05:44:26
81 Katarzyna Wiśniewska Indywidualistka F45 3 13 Ślesin: 03:14:39 (418 / 7)
Elbląg: 03:37:28 (205 / 3)
Stężyca: 03:25:59 (239 / 3)
Piaseczno: 03:34:38 (368 / 6)
13:52:44 06:05:52
82 Anna Możdżonek TriWawa F35 5 14 Płock: 03:32:43 (424 / 12)
Elbląg: 03:26:05 (200 / 8)
Piaseczno: 03:34:55 (370 / 12)
Augustów: 03:23:28 (183 / 8)
13:57:11 06:10:19
83 Marcin Szymański M35 15 69 Płock: 03:49:22 (440 / 104)
Ślesin: 03:38:19 (434 / 95)
Elbląg: 03:35:05 (203 / 40)
Piaseczno: 03:24:49 (359 / 81)
Augustów: 03:22:22 (181 / 32)
14:00:35 06:13:43
84 Mateusz Marek Siekierski Nadaktywni Białystok M25 10 70 Ślesin: 02:13:14 (37 / 7)
Gołdap: 02:17:25 (10 / 2)
Augustów: 02:14:15 (11 / 4)
06:44:54
85 Krzysztof Konieczny TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M35 16 71 Płock: 02:24:57 (36 / 7)
Piaseczno: 02:17:31 (19 / 5)
Gołdap: 02:17:07 (9 / 2)
06:59:35
86 Jacek Litawa M45 10 72 Ślesin: 02:18:25 (60 / 4)
Piaseczno: 02:26:00 (47 / 4)
Augustów: 02:23:45 (31 / 4)
07:08:10
87 Marcin Robiński Kuźnia Triathlonu M35 17 73 Płock: 02:32:14 (74 / 19)
Elbląg: 02:25:05 (25 / 8)
Piaseczno: 02:25:50 (46 / 13)
07:23:09
88 Piotr Jedrzejczyk M45 11 74 Ślesin: 02:22:14 (85 / 9)
Piaseczno: 02:33:32 (90 / 7)
Augustów: 02:32:46 (70 / 11)
07:28:32
89 Tomasz Prorok Kuźnia Triathlonu M35 18 75 Płock: 02:37:04 (114 / 26)
Ślesin: 02:23:33 (100 / 29)
Piaseczno: 02:30:48 (71 / 21)
07:31:25
90 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M45 12 76 Płock: 02:33:28 (82 / 8)
Elbląg: 02:31:26 (45 / 6)
Stężyca: 02:26:37 (45 / 7)
07:31:31
91 Paweł Kaniewski M25 11 77 Płock: 02:46:01 (186 / 21)
Elbląg: 02:26:44 (29 / 3)
Gołdap: 02:19:55 (14 / 3)
07:32:40
92 Justyna Brodowska F35 6 15 Płock: 02:37:27 (118 / 1)
Stężyca: 02:32:39 (74 / 2)
Augustów: 02:26:03 (39 / 1)
07:36:09
93 Krzysztof Broekere MyCenter Multimedia AGD RTV M55 5 78 Płock: 02:41:26 (149 / 3)
Ślesin: 02:31:48 (167 / 3)
Elbląg: 02:32:16 (54 / 2)
07:45:30
94 Błażej Pietroń M25 12 79 Płock: 02:35:12 (100 / 16)
Piaseczno: 02:34:40 (98 / 16)
Augustów: 02:36:09 (79 / 12)
07:46:01
95 Sean Briggs M50 11 80 Płock: 02:47:48 (202 / 16)
Ślesin: 02:28:43 (145 / 8)
Piaseczno: 02:31:53 (79 / 5)
07:48:24
96 Krystian Radko GVT M40 12 81 Płock: 02:42:47 (161 / 32)
Ślesin: 02:36:37 (202 / 38)
Augustów: 02:34:26 (76 / 11)
07:53:50
97 Piotr Kozłowski M35 19 82 Płock: 02:36:40 (108 / 25)
Ślesin: 02:46:04 (297 / 67)
Piaseczno: 02:32:22 (82 / 24)
07:55:06
98 Karol Lewandowski Toruński Klub Triathlonowy M30 6 83 Płock: 02:41:42 (154 / 24)
Ślesin: 02:30:47 (158 / 24)
Elbląg: 02:44:04 (97 / 11)
07:56:33
99 Jacek Łukaszuk Lu.Tech Projekt TEAM M40 13 84 Płock: 02:51:10 (234 / 45)
Piaseczno: 02:36:28 (115 / 23)
Augustów: 02:28:59 (53 / 7)
07:56:37
100 Waldemar Jałocha LABOSPORT Team M50 12 85 Płock: 02:45:25 (181 / 13)
Stężyca: 02:37:35 (99 / 3)
Piaseczno: 02:34:58 (103 / 8)
07:57:58
101 Paweł Jeż M45 13 86 Ślesin: 02:37:45 (218 / 31)
Piaseczno: 02:40:19 (139 / 13)
Gołdap: 02:43:02 (56 / 5)
08:01:06
102 Łukasz Kmuk POWER TRAINING M35 20 87 Płock: 02:45:21 (178 / 48)
Piaseczno: 02:41:20 (146 / 33)
Gołdap: 02:35:07 (44 / 9)
08:01:48
103 Markus Meier MLUKS TRIATHLON KOLO M50 13 88 Płock: 02:48:47 (212 / 18)
Ślesin: 02:37:20 (210 / 11)
Elbląg: 02:42:00 (92 / 6)
08:08:07
104 Hubert Kaczor M40 14 89 Elbląg: 02:48:27 (112 / 26)
Piaseczno: 02:39:40 (132 / 26)
Augustów: 02:43:30 (106 / 18)
08:11:37
105 Piotr Stadnicki M35 21 90 Płock: 02:44:58 (174 / 45)
Stężyca: 02:45:39 (141 / 35)
Gołdap: 02:41:30 (51 / 11)
08:12:07
106 Arkadiusz Ihnatowicz Red Rose M50 14 91 Płock: 02:47:03 (194 / 15)
Piaseczno: 02:41:01 (144 / 13)
Augustów: 02:45:57 (114 / 9)
08:14:01
107 Mariusz Jurczewski Nadaktywni Białystok empem ooh M30 7 92 Płock: 02:50:01 (226 / 35)
Gołdap: 02:50:08 (75 / 13)
Augustów: 02:39:17 (89 / 12)
08:19:26
108 Mateusz Słomka M25 13 93 Płock: 02:56:22 (283 / 28)
Ślesin: 02:40:29 (251 / 22)
Piaseczno: 02:44:42 (174 / 23)
08:21:33
109 Tadeusz Łaszkiewicz MLUKS TRIATHLON KOŁO M60 3 94 Płock: 02:51:55 (242 / 3)
Stężyca: 02:47:06 (149 / 2)
Piaseczno: 02:49:50 (235 / 1)
08:28:51
110 Jan De Groot M45 14 95 Płock: 03:04:37 (335 / 37)
Ślesin: 02:41:52 (261 / 39)
Piaseczno: 02:44:04 (169 / 19)
08:30:33
111 Jacek Rogala M55 6 96 Ślesin: 02:47:50 (310 / 11)
Elbląg: 02:50:08 (119 / 8)
Stężyca: 02:54:12 (189 / 9)
08:32:10
112 Zbigniew Miętek M40 15 97 Płock: 02:53:29 (257 / 49)
Elbląg: 02:58:41 (157 / 35)
Piaseczno: 02:46:45 (204 / 40)
08:38:55
113 Robert Jamroż Kuźnia Triathlonu M35 22 98 Ślesin: 02:46:28 (299 / 68)
Elbląg: 02:58:54 (158 / 30)
Piaseczno: 02:56:32 (272 / 63)
08:41:54
114 Piotr Pytlak M45 15 99 Ślesin: 03:01:04 (380 / 59)
Gołdap: 02:51:29 (82 / 8)
Augustów: 02:49:46 (126 / 16)
08:42:19
115 Anna Popławska Kuźnia Triathlonu F35 7 16 Płock: 03:01:47 (320 / 7)
Ślesin: 02:49:29 (318 / 5)
Elbląg: 02:52:43 (127 / 2)
08:43:59
116 Jacek Kawałczewski M40 16 100 Płock: 02:53:45 (262 / 51)
Elbląg: 02:54:38 (137 / 29)
Gołdap: 02:56:22 (94 / 22)
08:44:45
117 Agata Oklej F35 8 17 Płock: 03:02:04 (322 / 8)
Ślesin: 02:48:04 (313 / 4)
Elbląg: 02:54:55 (140 / 3)
08:45:03
118 Antonina Kłudkiewicz Stare Babice Biegają F25 4 18 Elbląg: 02:53:35 (131 / 4)
Piaseczno: 02:53:07 (252 / 4)
Augustów: 02:58:49 (150 / 5)
08:45:31
119 Pedro Nunes M30 8 101 Płock: 03:10:08 (366 / 44)
Ślesin: 02:53:16 (341 / 44)
Stężyca: 02:51:42 (180 / 26)
08:55:06
120 Marcin Bielski Marcin Bielski Marcin Bielski M30 9 102 Płock: 03:10:24 (368 / 45)
Piaseczno: 02:53:49 (257 / 30)
Augustów: 02:55:58 (142 / 19)
09:00:11
121 Sławomir Patynowski AVERBIT M45 16 103 Ślesin: 03:01:49 (383 / 60)
Piaseczno: 03:03:21 (314 / 41)
Augustów: 03:00:06 (152 / 19)
09:05:16
122 Krzysztof Powajbo LOTOS Running Team M35 23 104 Elbląg: 03:15:21 (192 / 39)
Stężyca: 02:58:26 (207 / 45)
Augustów: 02:55:31 (139 / 27)
09:09:18
123 Edmund Kowalski SAMURAI M45 17 105 Płock: 03:20:53 (407 / 44)
Ślesin: 03:00:32 (374 / 58)
Piaseczno: 02:59:02 (291 / 38)
09:20:27
124 Olgierd Woźniakowski M45 18 106 Ślesin: 03:07:07 (402 / 63)
Elbląg: 03:11:41 (186 / 22)
Piaseczno: 03:10:40 (327 / 42)
09:29:28
125 Jacek Tyczyński Trinergy U jędrusia Triclub M18 4 107 Płock: 02:01:28 (2 / 1)
Ślesin: 01:57:37 (2 / 2)
03:59:05
126 Tomasz Szala skleprowerowy.pl Pro Tri Team M25 14 108 Płock: 01:59:41 (1 / 1)
Piaseczno: 02:00:13 (2 / 1)
03:59:54
127 Robert Wilkowiecki GVT BMC AZS-AWF Katowice M18 5 109 Ślesin: 01:59:29 (4 / 3)
Stężyca: 02:05:01 (6 / 2)
04:04:30
128 Filip Przymusiński UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, New Balance, Tricentre, Velo7, Ron Wheels, Labosport M35 24 110 Płock: 02:09:28 (5 / 1)
Ślesin: 02:02:36 (6 / 1)
04:12:04
129 Marcin Pokrywiński TRIoutlet M35 25 111 Ślesin: 02:09:53 (18 / 3)
Piaseczno: 02:13:40 (8 / 1)
04:23:33
130 Maciej Dowbor AirBike TRINERGY TEAM M40 17 112 Płock: 02:17:48 (16 / 3)
Ślesin: 02:07:59 (15 / 3)
04:25:47
131 Lukasz Starzyk GVT M30 10 113 Płock: 02:17:26 (14 / 4)
Ślesin: 02:09:53 (19 / 3)
04:27:19
132 Mateusz Hoppe Sopocki Klub Zeglarski M25 15 114 Stężyca: 02:16:27 (19 / 3)
Augustów: 02:12:25 (8 / 2)
04:28:52
133 Robert Puch CTS - CzajaTrainingSystem M40 18 115 Ślesin: 02:11:58 (27 / 6)
Stężyca: 02:18:22 (22 / 3)
04:30:20
134 Michał Kosmala LABOSPORT Team Radość Kubusia Sunward Polska M40 19 116 Płock: 02:19:43 (22 / 5)
Ślesin: 02:12:54 (32 / 7)
04:32:37
135 Oskar Kapala Obi-boki Running Crew M35 26 117 Ślesin: 02:14:20 (39 / 12)
Augustów: 02:18:30 (18 / 5)
04:32:50
136 Jarosław Grzelec Smaruj Na Trening Team M55 7 118 Elbląg: 02:18:54 (9 / 1)
Stężyca: 02:16:25 (18 / 1)
04:35:19
137 Grzegorz Lange Sam dla siebie trenerem :-p M40 20 119 Elbląg: 02:18:01 (8 / 1)
Gołdap: 02:17:37 (11 / 3)
04:35:38
138 Paweł Lis Smaruj Na Trening Team M40 21 120 Elbląg: 02:19:46 (11 / 3)
Stężyca: 02:18:48 (24 / 4)
04:38:34
139 Grzegorz Dobrosielski LABOSPORT Team M35 27 121 Piaseczno: 02:21:34 (29 / 10)
Augustów: 02:17:14 (15 / 4)
04:38:48
140 Sebastian Kołodziej LABOSPORT Team M35 28 122 Płock: 02:22:16 (30 / 4)
Piaseczno: 02:17:41 (20 / 6)
04:39:57
141 Marcin Szkuta Kuźnia Triathlonu M40 22 123 Płock: 02:26:35 (44 / 7)
Ślesin: 02:14:22 (40 / 8)
04:40:57
142 Adam Łoś KTS IRONMAN M30 11 124 Ślesin: 02:18:56 (64 / 8)
Stężyca: 02:23:00 (33 / 4)
04:41:56
143 Rafał Kamiński M30 12 125 Piaseczno: 02:24:25 (35 / 5)
Augustów: 02:20:32 (25 / 3)
04:44:57
144 Mateusz Kalwasiński TRINERGY TEAM M30 13 126 Płock: 02:27:00 (46 / 9)
Ślesin: 02:18:00 (58 / 7)
04:45:00
145 Sergiusz Nawrocki M50 15 127 Piaseczno: 02:22:24 (30 / 3)
Gołdap: 02:23:07 (16 / 1)
04:45:31
146 Paweł Rynko Startuję bo nie lubię ;-) M35 29 128 Elbląg: 02:24:35 (20 / 6)
Gołdap: 02:22:31 (15 / 3)
04:47:06
147 Aleksandra Góralska LABOSPORT Team F40 1 19 Piaseczno: 02:22:44 (31 / 1)
Gołdap: 02:24:53 (18 / 1)
04:47:37
148 Jan Kubiczak Parum Canis Delta Tutu Jazz & Whiskey Club M35 30 129 Elbląg: 02:25:57 (26 / 9)
Stężyca: 02:23:18 (34 / 12)
04:49:15
149 Maciej Jarzembowicz TRINERGY TEAM M35 31 130 Piaseczno: 02:26:26 (50 / 14)
Augustów: 02:23:04 (28 / 10)
04:49:30
150 Henryk Brzóska TS Akwedukt Kielce M50 16 131 Piaseczno: 02:25:07 (41 / 4)
Gołdap: 02:24:59 (19 / 2)
04:50:06
151 Marcin Podwysocki TRI LEVEL M30 14 132 Płock: 02:32:38 (77 / 17)
Augustów: 02:18:08 (17 / 2)
04:50:46
152 Krzysztof Wandzioch Wandzioch Team PWiK Suwałki M25 16 133 Gołdap: 02:28:36 (20 / 4)
Augustów: 02:22:49 (27 / 5)
04:51:25
153 Marek Pawlak M35 32 134 Płock: 02:25:29 (40 / 9)
Elbląg: 02:26:16 (27 / 10)
04:51:45
154 Kamil Danielski AT Team M30 15 135 Ślesin: 02:23:57 (104 / 16)
Piaseczno: 02:28:08 (57 / 7)
04:52:05
155 Grzegorz Filipek Waniewski Coaching M40 23 136 Piaseczno: 02:25:42 (43 / 8)
Augustów: 02:26:31 (42 / 5)
04:52:13
156 Maciej Pawiński Celironman M30 16 137 Płock: 02:27:29 (51 / 11)
Ślesin: 02:25:37 (121 / 19)
04:53:06
157 Jarosław Jaszuk M30 17 138 Ślesin: 02:22:37 (87 / 13)
Gołdap: 02:30:31 (29 / 5)
04:53:08
158 Mateusz Górski Kuznia Triathlonu M25 17 139 Piaseczno: 02:25:43 (44 / 7)
Augustów: 02:28:36 (48 / 10)
04:54:19
159 Radek Jagas Celironman M45 19 140 Ślesin: 02:23:54 (103 / 12)
Piaseczno: 02:30:32 (70 / 6)
04:54:26
160 Michał Czajkowski M45 20 141 Elbląg: 02:28:32 (32 / 3)
Piaseczno: 02:26:13 (48 / 5)
04:54:45
161 Tomasz Dziezyc Smaruj Na Trening Team M40 24 142 Ślesin: 02:19:51 (68 / 12)
Elbląg: 02:36:30 (67 / 14)
04:56:21
162 Tomasz Leśniak Kuźnia Triathlonu M45 21 143 Ślesin: 02:18:53 (63 / 6)
Elbląg: 02:37:30 (74 / 10)
04:56:23
163 Piotr Mińko UNIBEP TRI Bielska Podlaski TEAM M40 25 144 Piaseczno: 02:31:07 (75 / 12)
Augustów: 02:25:24 (36 / 4)
04:56:31
164 Leszek Kubicki niezrzeszony M65 2 145 Ślesin: 02:28:27 (142 / 1)
Stężyca: 02:28:25 (53 / 1)
04:56:52
165 Kamil Pendowski Nadaktywni Białystok M35 33 146 Gołdap: 02:31:58 (35 / 7)
Augustów: 02:25:15 (35 / 12)
04:57:13
166 Rafał Dzierszko Nadaktywni M35 34 147 Gołdap: 02:29:36 (24 / 5)
Augustów: 02:27:40 (45 / 13)
04:57:16
167 Julita Sikora GVT F45 4 20 Ślesin: 02:26:06 (124 / 1)
Piaseczno: 02:31:25 (76 / 1)
04:57:31
168 Jan Dołęga-Kozierowski MBC Team Sponsor yourself M30 18 148 Płock: 02:31:41 (71 / 16)
Augustów: 02:25:56 (38 / 4)
04:57:37
169 Filip Szczesny GVT M40 26 149 Ślesin: 02:27:30 (132 / 27)
Elbląg: 02:30:31 (38 / 11)
04:58:01
170 Bartosz Pol Waniewski Coaching M35 35 150 Ślesin: 02:25:48 (123 / 31)
Gołdap: 02:32:36 (38 / 8)
04:58:24
171 Olaf Kacperski M45 22 151 Płock: 02:33:56 (87 / 10)
Ślesin: 02:24:50 (111 / 15)
04:58:46
172 Jakub Mańczak M45 23 152 Elbląg: 02:32:52 (56 / 7)
Stężyca: 02:26:07 (44 / 6)
04:58:59
173 Dariusz Kamiński TEAM ELEKTRYK M35 36 153 Piaseczno: 02:29:31 (64 / 20)
Gołdap: 02:29:43 (26 / 6)
04:59:14
174 Konrad Wilijewicz LABOSPORT Team Wilijewicze M40 27 154 Płock: 02:37:41 (121 / 22)
Ślesin: 02:23:33 (99 / 20)
05:01:14
175 Sławomir Nowak EXATEL RUNNING TEAM EXATEL S.A. M45 24 155 Płock: 02:37:03 (113 / 14)
Ślesin: 02:24:16 (108 / 14)
05:01:19
176 Krzysztof Krygielski CryoSpace Olsztyn M40 28 156 Elbląg: 02:29:00 (34 / 9)
Gołdap: 02:32:31 (37 / 9)
05:01:31
177 Łukasz Brzeziński Celironman M30 19 157 Płock: 02:31:39 (70 / 15)
Ślesin: 02:30:07 (157 / 23)
05:01:46
178 Dariusz Sikora ETT Elbląg Triathlon Team M45 25 158 Stężyca: 02:34:08 (80 / 10)
Augustów: 02:29:20 (58 / 8)
05:03:28
179 Piotr Prokop LABOSPORT Team TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M40 29 159 Płock: 02:32:34 (76 / 14)
Gołdap: 02:31:05 (31 / 7)
05:03:39
180 Radosław Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 30 160 Ślesin: 02:29:17 (151 / 29)
Stężyca: 02:34:35 (82 / 18)
05:03:52
181 Mateusz Matusiak SNG WILD DUCKS Stacja Nowa Gdynia M30 20 161 Ślesin: 02:23:21 (97 / 15)
Piaseczno: 02:41:27 (148 / 21)
05:04:48
182 Michał Borkowy M40 31 162 Piaseczno: 02:32:13 (80 / 14)
Gołdap: 02:32:49 (39 / 10)
05:05:02
183 Maciej Kita M35 37 163 Płock: 02:37:29 (119 / 28)
Ślesin: 02:27:41 (134 / 35)
05:05:10
184 Konrad Cybulski Celironman M45 26 164 Płock: 02:38:40 (130 / 16)
Ślesin: 02:26:41 (128 / 17)
05:05:21
185 Piotr Struk M25 18 165 Gołdap: 02:36:07 (46 / 7)
Augustów: 02:29:36 (60 / 11)
05:05:43
186 Sergiusz Kulka M35 38 166 Elbląg: 02:31:42 (46 / 11)
Piaseczno: 02:34:09 (95 / 27)
05:05:51
187 Piotr Maciesz M45 27 167 Elbląg: 02:48:50 (114 / 13)
Piaseczno: 02:17:27 (17 / 1)
05:06:17
188 Krzysztof Czajkowski M40 32 168 Ślesin: 02:30:59 (159 / 31)
Stężyca: 02:35:36 (89 / 19)
05:06:35
189 Paweł Zalewski PZU Sport Team M40 33 169 Ślesin: 02:34:42 (184 / 36)
Piaseczno: 02:32:37 (85 / 15)
05:07:19
190 Marcin Dimitrow D7 Triathlon Team M40 34 170 Stężyca: 02:37:43 (101 / 22)
Gołdap: 02:30:00 (27 / 6)
05:07:43
191 Łukasz Bernatowicz M40 35 171 Płock: 02:38:38 (129 / 25)
Gołdap: 02:29:21 (23 / 5)
05:07:59
192 Artur Pupka GVT M50 17 172 Ślesin: 02:31:05 (160 / 9)
Piaseczno: 02:36:55 (119 / 10)
05:08:00
193 Adrian Polanski M40 36 173 Płock: 02:39:13 (132 / 26)
Piaseczno: 02:29:50 (65 / 10)
05:09:03
194 Agata Włódarczak TriSpace F25 5 21 Płock: 02:39:50 (136 / 2)
Ślesin: 02:29:19 (152 / 4)
05:09:09
195 Paweł Zaborny M35 39 174 Płock: 02:40:18 (139 / 34)
Piaseczno: 02:29:01 (61 / 18)
05:09:19
196 Grzegorz Wejkuć M40 37 175 Płock: 02:37:46 (122 / 23)
Piaseczno: 02:31:37 (78 / 13)
05:09:23
197 Michał Popławski Kuźnia Triathlonu TRI-MAMA TRI-TATA M35 40 176 Płock: 02:43:06 (166 / 42)
Ślesin: 02:27:13 (130 / 33)
05:10:19
198 Sławomir Osytek TRI LEVEL M50 18 177 Płock: 02:37:54 (123 / 9)
Elbląg: 02:32:40 (55 / 5)
05:10:34
199 Agnieszka Fijołek-Warszewska Kuźnia Triathlonu F45 5 22 Ślesin: 02:35:12 (188 / 2)
Piaseczno: 02:37:14 (122 / 3)
05:12:26
200 Aleksandra Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL F25 6 23 Elbląg: 02:36:34 (68 / 2)
Stężyca: 02:36:34 (95 / 2)
05:13:08
201 Tadeusz Sznaza ETT Elbląg Triathlon Team M55 8 178 Elbląg: 02:38:38 (79 / 4)
Augustów: 02:34:39 (77 / 2)
05:13:17
202 Michał Soliński Connected Life Magazine M30 21 179 Płock: 02:42:11 (157 / 25)
Piaseczno: 02:33:56 (94 / 12)
05:16:07
203 Miłosz Żychliński CelIronMan M45 28 180 Ślesin: 02:40:35 (252 / 36)
Piaseczno: 02:36:20 (114 / 10)
05:16:55
204 Tomasz Urlich Spice Wizard Spice Wizard M45 29 181 Elbląg: 02:41:27 (88 / 11)
Stężyca: 02:35:36 (88 / 11)
05:17:03
205 Mikołaj Szelc ORT Łomianki M40 38 182 Płock: 02:41:50 (155 / 30)
Piaseczno: 02:35:38 (108 / 21)
05:17:28
206 Łukasz Bibik Triathlon Siedlce Club M18 6 183 Ślesin: 02:42:44 (269 / 8)
Piaseczno: 02:37:00 (120 / 6)
05:19:44
207 Jarosław Zalewski Open Balance GIT Elbląg M30 22 184 Ślesin: 02:39:43 (236 / 30)
Elbląg: 02:40:14 (84 / 7)
05:19:57
208 Jakub Folga Kuźnia Triathlonu M40 39 185 Płock: 02:43:33 (167 / 33)
Piaseczno: 02:36:51 (118 / 24)
05:20:24
209 Marek Szafrański BBL AWF Gdańsk M55 9 186 Ślesin: 02:39:56 (242 / 7)
Stężyca: 02:41:42 (121 / 4)
05:21:38
210 Karol Kącki M35 41 187 Ślesin: 02:41:24 (257 / 61)
Gołdap: 02:40:46 (48 / 10)
05:22:10
211 Szymon Kwiatkowski M35 42 188 Płock: 02:44:59 (175 / 46)
Ślesin: 02:37:22 (213 / 54)
05:22:21
212 Tomasz Chodkiewicz PEUGEOT PEUGEOT M40 40 189 Płock: 02:45:59 (185 / 36)
Ślesin: 02:37:48 (219 / 42)
05:23:47
213 Michał Wrona M35 43 190 Płock: 02:46:44 (192 / 53)
Piaseczno: 02:37:12 (121 / 28)
05:23:56
214 Agata Jarzembowicz TRINERGY TEAM F35 9 24 Piaseczno: 02:44:21 (172 / 3)
Augustów: 02:39:36 (92 / 3)
05:23:57
215 Witold Włodarczak TRISPACE M55 10 191 Płock: 02:55:42 (275 / 7)
Ślesin: 02:28:57 (146 / 2)
05:24:39
216 Sławomir Olszewski Giant Polska M30 23 192 Płock: 02:46:26 (189 / 30)
Piaseczno: 02:38:14 (129 / 16)
05:24:40
217 Piotr Twardowski M35 44 193 Płock: 02:42:39 (160 / 41)
Ślesin: 02:42:27 (267 / 64)
05:25:06
218 Artur Prokop Prokop Consulting Group M45 30 194 Ślesin: 02:41:48 (259 / 37)
Piaseczno: 02:44:05 (170 / 20)
05:25:53
219 Adam Mikołajuk M35 45 195 Piaseczno: 02:45:16 (178 / 42)
Augustów: 02:40:50 (96 / 18)
05:26:06
220 Mariusz Woźniak M40 41 196 Ślesin: 02:38:28 (224 / 43)
Stężyca: 02:47:42 (153 / 34)
05:26:10
221 Krystian Czayka TriAcademy M35 46 197 Płock: 02:45:03 (176 / 47)
Piaseczno: 02:42:00 (153 / 36)
05:27:03
222 Marcin Kowalczuk M30 24 198 Stężyca: 02:45:01 (137 / 21)
Augustów: 02:42:17 (98 / 14)
05:27:18
223 Oskar Kaźmierczak RockRun Jarocin M25 19 199 Płock: 02:51:30 (237 / 25)
Ślesin: 02:36:15 (198 / 19)
05:27:45
224 Roman Zarin Winter Meerkat M30 25 200 Elbląg: 02:46:07 (105 / 12)
Gołdap: 02:42:04 (53 / 8)
05:28:11
225 Sylweter Mus M35 47 201 Płock: 02:47:44 (201 / 54)
Elbląg: 02:40:55 (86 / 19)
05:28:39
226 Zdzisław Hoły M65 3 202 Elbląg: 02:46:52 (107 / 1)
Stężyca: 02:41:53 (123 / 2)
05:28:45
227 Paweł Sadowniczyk KLUB SZUFLADA M40 42 203 Ślesin: 02:39:36 (235 / 47)
Gołdap: 02:49:34 (73 / 17)
05:29:10
228 Katarzyna Olejnik www.rowertour.com - sklep rowerowy www.rowertour.com - sklep rowerowy F30 3 25 Gołdap: 02:50:44 (77 / 1)
Augustów: 02:39:02 (87 / 2)
05:29:46
229 Marcin Szafraniec Wieliszew Heron Team M40 43 204 Gołdap: 02:47:18 (68 / 15)
Augustów: 02:42:28 (101 / 17)
05:29:46
230 Robert Bielawski Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. sp. k. Kancelaria Bielawski sp. z o.o. sp. k. M45 31 205 Płock: 02:49:55 (224 / 26)
Ślesin: 02:40:16 (248 / 35)
05:30:11
231 Piotr Kuliński Iron Fighters M25 20 206 Płock: 02:38:15 (124 / 17)
Ślesin: 02:52:25 (335 / 27)
05:30:40
232 Robert Tafiłowski RTeam M40 44 207 Ślesin: 02:44:50 (284 / 56)
Elbląg: 02:46:57 (108 / 23)
05:31:47
233 Sebastian Rudyk TRIATHLON CLUB WROCŁAW M40 45 208 Ślesin: 02:46:00 (296 / 62)
Piaseczno: 02:46:07 (190 / 35)
05:32:07
234 Piotr Danik M40 46 209 Płock: 02:47:42 (200 / 39)
Piaseczno: 02:45:01 (176 / 32)
05:32:43
235 Krzysztof Bogucki Atos Bull Racing Team M40 47 210 Stężyca: 02:45:40 (142 / 30)
Piaseczno: 02:47:31 (217 / 42)
05:33:11
236 Grzegorz Markowicz M55 11 211 Płock: 02:51:46 (241 / 5)
Ślesin: 02:41:32 (258 / 8)
05:33:18
237 Marek Kołtonik Kuźnia Triathlonu M35 48 212 Płock: 02:50:04 (227 / 58)
Piaseczno: 02:43:28 (164 / 38)
05:33:32
238 Łukasz Gumkowski M25 21 213 Elbląg: 02:48:09 (111 / 12)
Gołdap: 02:45:23 (65 / 10)
05:33:32
239 Konrad Lewandowski M35 49 214 Płock: 02:50:53 (233 / 60)
Piaseczno: 02:42:51 (158 / 37)
05:33:44
240 Tomasz Kowalczuk Visa Visa M25 22 215 Płock: 02:52:10 (244 / 26)
Ślesin: 02:42:17 (263 / 23)
05:34:27
241 Marcin Krupowicz M50 19 216 Ślesin: 02:45:30 (291 / 16)
Stężyca: 02:49:30 (165 / 5)
05:35:00
242 Karol Oleksa M18 7 217 Gołdap: 02:53:21 (86 / 3)
Augustów: 02:42:44 (104 / 6)
05:36:05
243 Mariusz Kunkel M40 48 218 Płock: 02:52:51 (251 / 48)
Stężyca: 02:44:01 (134 / 27)
05:36:52
244 Ryszard Omieliańczyk Nadaktywni M55 12 219 Gołdap: 02:52:52 (83 / 2)
Augustów: 02:44:16 (108 / 4)
05:37:08
245 Łukasz Wierzbicki Kuźnia Triathlonu M35 50 220 Płock: 02:49:54 (222 / 57)
Augustów: 02:47:34 (120 / 24)
05:37:28
246 Marcin Szakoła M35 51 221 Płock: 02:55:45 (276 / 72)
Ślesin: 02:42:19 (264 / 63)
05:38:04
247 Milena Ojrzyńska F18 2 26 Piaseczno: 02:47:02 (209 / 2)
Augustów: 02:51:18 (132 / 2)
05:38:20
248 Julita Tomaszewska TIMBUD TEAM F40 2 27 Płock: 02:53:00 (252 / 1)
Stężyca: 02:45:25 (140 / 4)
05:38:25
249 Karolina Kosińska sama sobie F30 4 28 Płock: 02:52:31 (247 / 2)
Piaseczno: 02:47:11 (213 / 4)
05:39:42
250 Michał Bogacz - - M18 8 222 Piaseczno: 02:46:03 (188 / 9)
Augustów: 02:53:55 (136 / 7)
05:39:58
251 Paweł Kopij TriBros M35 52 223 Płock: 02:56:05 (279 / 73)
Elbląg: 02:44:15 (98 / 20)
05:40:20
252 Paweł Kosiarz M35 53 224 Piaseczno: 02:56:58 (276 / 64)
Augustów: 02:43:43 (107 / 21)
05:40:41
253 Adam Rączkowski SALAMANDER Team Włocławek amator M50 20 225 Płock: 02:56:46 (286 / 23)
Ślesin: 02:44:21 (279 / 15)
05:41:07
254 Monika Sadowska F35 10 29 Płock: 02:53:41 (259 / 5)
Piaseczno: 02:47:45 (219 / 4)
05:41:26
255 Marcin Szlassa e-point SA M35 54 226 Płock: 02:56:06 (280 / 74)
Piaseczno: 02:45:56 (186 / 45)
05:42:02
256 Marek Kamiński EDC Runners M30 26 227 Płock: 03:01:30 (318 / 41)
Piaseczno: 02:40:42 (140 / 19)
05:42:12
257 Sebastian Sawicki Kuźnia Triathlonu M30 27 228 Ślesin: 02:47:03 (303 / 37)
Augustów: 02:55:19 (138 / 17)
05:42:22
258 Mariusz Soliwoda SOLIM Mariusz Soliwoda SOLIM Mariusz Soliwoda M45 32 229 Elbląg: 02:51:55 (124 / 15)
Stężyca: 02:51:22 (178 / 21)
05:43:17
259 Artur Ostrowski M45 33 230 Stężyca: 02:54:46 (192 / 23)
Piaseczno: 02:48:42 (227 / 28)
05:43:28
260 Tomasz Stankowski M30 28 231 Płock: 02:57:59 (296 / 38)
Ślesin: 02:45:38 (293 / 35)
05:43:37
261 Krzysztof Liman M35 55 232 Piaseczno: 02:53:51 (258 / 60)
Augustów: 02:50:37 (131 / 26)
05:44:28
262 Piotr Kapela M40 49 233 Piaseczno: 02:53:22 (254 / 51)
Gołdap: 02:51:09 (79 / 19)
05:44:31
263 Małgorzata Tamkun-Pawłowska ETT Elbląg Triathlon Team F40 3 30 Elbląg: 02:55:03 (141 / 1)
Augustów: 02:50:11 (128 / 1)
05:45:14
264 Piotr Sekuła M35 56 234 Piaseczno: 02:55:00 (262 / 61)
Gołdap: 02:50:45 (78 / 14)
05:45:45
265 Przemysław Szaciłowski M30 29 235 Gołdap: 03:01:22 (101 / 17)
Augustów: 02:44:59 (111 / 16)
05:46:21
266 Bożena Mateja Smaruj Na Trening Team F55 1 31 Stężyca: 02:56:11 (198 / 1)
Augustów: 02:50:16 (130 / 1)
05:46:27
267 Paweł Sieczkowski M40 50 236 Płock: 02:59:16 (306 / 57)
Augustów: 02:47:27 (118 / 20)
05:46:43
268 Wojciech Kurek M30 30 237 Ślesin: 02:46:29 (301 / 36)
Elbląg: 03:01:06 (165 / 18)
05:47:35
269 Jan Grymin M35 57 238 Płock: 03:02:41 (326 / 81)
Ślesin: 02:47:41 (306 / 70)
05:50:22
270 Robert Sarna Hator Team M45 34 239 Piaseczno: 02:56:27 (271 / 35)
Gołdap: 02:54:16 (89 / 10)
05:50:43
271 Marcin Kujawski M40 51 240 Płock: 02:59:45 (311 / 58)
Ślesin: 02:51:05 (327 / 66)
05:50:50
272 Bartłomiej Waszczuk M40 52 241 Płock: 03:00:16 (313 / 59)
Piaseczno: 02:51:05 (241 / 47)
05:51:21
273 Robert Król M45 35 242 Piaseczno: 02:52:13 (243 / 30)
Augustów: 02:59:17 (151 / 18)
05:51:30
274 Jakub Pawlak Holo M35 58 243 Ślesin: 03:02:54 (389 / 86)
Elbląg: 02:48:46 (113 / 23)
05:51:40
275 Konrad Rutkowski Crossboxpro M25 23 244 Płock: 02:56:21 (282 / 27)
Piaseczno: 02:55:54 (267 / 27)
05:52:15
276 Mieczysław Cimochowski M40 53 245 Piaseczno: 02:54:20 (261 / 52)
Gołdap: 02:58:06 (97 / 23)
05:52:26
277 Maciej Grzeczka SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWE M40 54 246 Ślesin: 02:58:41 (365 / 74)
Gołdap: 02:54:37 (91 / 21)
05:53:18
278 Andrzej Jabłonowski Fundacja Ojcostwo Mistrzostwo M45 36 247 Płock: 02:58:45 (301 / 34)
Piaseczno: 02:58:48 (290 / 37)
05:57:33
279 Emil Czorniej M30 31 248 Piaseczno: 02:58:26 (287 / 34)
Gołdap: 03:00:24 (100 / 16)
05:58:50
280 Piotr Kodzis M40 55 249 Ślesin: 03:04:27 (395 / 83)
Elbląg: 02:54:33 (135 / 28)
05:59:00
281 Grzegorz Pisarczyk Naprzód Młociny M35 59 250 Płock: 03:09:32 (362 / 95)
Piaseczno: 02:49:58 (236 / 55)
05:59:30
282 Anna Wólczyńska F35 11 32 Płock: 03:07:11 (348 / 9)
Piaseczno: 02:52:24 (244 / 6)
05:59:35
283 Tomasz Madej PwC M35 60 251 Płock: 03:00:46 (315 / 80)
Piaseczno: 02:59:14 (293 / 71)
06:00:00
284 Arnold Bryzek M45 37 252 Płock: 03:07:29 (351 / 38)
Elbląg: 02:53:22 (130 / 16)
06:00:51
285 Sławomir Sienkiewicz Olecko Biega M45 38 253 Gołdap: 03:02:04 (102 / 12)
Augustów: 02:58:47 (149 / 17)
06:00:51
286 Jarek Dyduch M35 61 254 Płock: 03:03:57 (333 / 85)
Piaseczno: 02:58:17 (285 / 70)
06:02:14
287 Mateusz Marszalski Staszowskie Orły M30 32 255 Ślesin: 03:00:53 (378 / 46)
Gołdap: 03:03:19 (103 / 18)
06:04:12
288 Karol Kornatka M30 33 256 Płock: 03:13:08 (381 / 48)
Ślesin: 02:51:51 (332 / 42)
06:04:59
289 Krzysztof Czerwinski WITC M35 62 257 Płock: 03:08:45 (356 / 93)
Augustów: 02:58:39 (148 / 28)
06:07:24
290 Robert Wiewióra TriRoob Team M35 63 258 Ślesin: 02:56:44 (358 / 83)
Elbląg: 03:11:48 (187 / 37)
06:08:32
291 Marcin Urbańczyk TRINERGY TEAM/ PersonalTriathlon M35 64 259 Płock: 03:12:14 (374 / 99)
Piaseczno: 02:57:30 (282 / 68)
06:09:44
292 Witold Fudali M35 65 260 Płock: 02:51:27 (236 / 62)
Piaseczno: 03:18:28 (345 / 79)
06:09:55
293 Dariusz Łanek Fit Expert Gym M55 13 261 Ślesin: 03:18:50 (423 / 14)
Stężyca: 02:54:45 (191 / 10)
06:13:35
294 Monika Tomporowska PEUGEOT POLSKA F40 4 33 Ślesin: 03:08:14 (408 / 11)
Augustów: 03:05:28 (168 / 3)
06:13:42
295 Wojciech Skoblewski M35 66 262 Piaseczno: 03:03:07 (311 / 75)
Augustów: 03:10:58 (171 / 30)
06:14:05
296 Anna Zabielska AdgarFit / Karaś Team / Absolute Bike Team F30 5 34 Piaseczno: 03:11:17 (330 / 9)
Augustów: 03:03:06 (162 / 4)
06:14:23
297 Agnieszka Jędrzejczyk Triathlon Serwis F45 6 35 Płock: 03:12:21 (377 / 2)
Piaseczno: 03:02:38 (307 / 5)
06:14:59
298 Piotr Lipiński www.piotrlipinski.pl M50 21 263 Płock: 03:15:18 (392 / 31)
Piaseczno: 03:02:01 (301 / 24)
06:17:19
299 Dariusz Matuszewski Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M50 22 264 Piaseczno: 03:14:02 (334 / 28)
Augustów: 03:07:30 (169 / 11)
06:21:32
300 Tomasz Wiśniewski KPMG Running Team M45 39 265 Płock: 03:18:09 (401 / 43)
Ślesin: 03:05:05 (397 / 62)
06:23:14
301 Jerzy Ostapiuk AX M45 40 266 Piaseczno: 03:20:58 (353 / 45)
Augustów: 03:04:52 (167 / 21)
06:25:50
302 Tomasz Nastarowicz Duchu postepu Lukasz przybylski M25 24 267 Płock: 03:18:37 (404 / 39)
Elbląg: 03:10:28 (182 / 18)
06:29:05
303 Arkadiusz Jędrzejewski M50 23 268 Płock: 03:13:10 (382 / 29)
Ślesin: 03:19:24 (424 / 21)
06:32:34
304 Paweł Kawka M45 41 269 Płock: 03:26:45 (420 / 45)
Ślesin: 03:10:24 (412 / 64)
06:37:09
305 Jarosław Markowski Kuźnia Triathlonu M50 24 270 Płock: 03:33:22 (425 / 36)
Piaseczno: 03:19:14 (349 / 30)
06:52:36
306 Aleksandra Jamroziak F25 7 36 Płock: 03:34:37 (427 / 11)
Augustów: 03:19:07 (180 / 6)
06:53:44
307 Janusz Brzyski M70 1 271 Elbląg: 03:22:57 (197 / 1)
Stężyca: 03:37:27 (243 / 1)
07:00:24
308 Markus Fajer RAZ Szczecin M70 2 272 Płock: 03:36:04 (429 / 1)
Piaseczno: 03:29:13 (364 / 1)
07:05:17
309 Lech Kaftański M60 4 273 Elbląg: 03:40:23 (207 / 4)
Stężyca: 03:36:40 (242 / 4)
07:17:03
310 Jolanta Księżak F35 12 37 Płock: 03:39:38 (435 / 13)
Augustów: 03:38:50 (189 / 9)
07:18:28
311 Stanisław Nowak last but not least M60 5 274 Gołdap: 04:08:41 (114 / 2)
Augustów: 03:57:42 (191 / 4)
08:06:23
312 Łukasz Kalaszczyński Creative Team M30 34 275 Gołdap: 01:54:53 (1 / 1)
01:54:53
313 Bartosz Banach TORUS - APTEKA GEMINI Gdańsk M30 35 276 Stężyca: 01:57:40 (2 / 1)
01:57:40
314 Norbert Giecewicz Ironman C/S Polska Tricarbon.pl M25 25 277 Ślesin: 01:58:31 (3 / 1)
01:58:31
315 Daniel Formela www.danielformela.com M30 36 278 Stężyca: 02:00:38 (3 / 2)
02:00:38
316 Michał Majchrzak TGV CLUB M30 37 279 Ślesin: 02:01:09 (5 / 1)
02:01:09
317 Sergiusz Sobczyk TRINERGY TEAM M25 26 280 Piaseczno: 02:01:21 (3 / 2)
02:01:21
318 Jakub Ruciński Bike U Up- EUROPELL Bike U Up M40 56 281 Stężyca: 02:01:27 (4 / 1)
02:01:27
319 Sebastian Najmowicz Tri NEGU M25 27 282 Płock: 02:02:27 (4 / 2)
02:02:27
320 Tomasz Spaleniak Endure Team M25 28 283 Stężyca: 02:03:23 (5 / 1)
02:03:23
321 Daniel Domirski LABOSPORT Team M30 38 284 Ślesin: 02:04:59 (8 / 2)
02:04:59
322 Dariusz Dąbrowski Luft Tri Team Ilabo Sport M40 57 285 Ślesin: 02:05:10 (9 / 1)
02:05:10
323 Robert Wojnar M40 58 286 Ślesin: 02:05:50 (10 / 2)
02:05:50
324 Mateusz Cieślik KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M18 9 287 Ślesin: 02:06:13 (11 / 4)
02:06:13
325 Michał Kołaciński Inalfa Września M35 67 288 Ślesin: 02:06:18 (12 / 2)
02:06:18
326 Bartosz Dobrzański Demoprojekt Tri Team M45 42 289 Ślesin: 02:06:39 (14 / 1)
02:06:39
327 Jakub Ołowski Tri NEGU www.agrobros.com M30 39 290 Gołdap: 02:06:50 (4 / 2)
02:06:50
328 Michał Czapiński EUROPELL- BIKE U UP M35 68 291 Stężyca: 02:08:32 (7 / 1)
02:08:32
329 Michał Olejnik ATP ATP M35 69 292 Augustów: 02:08:32 (4 / 1)
02:08:32
330 Paweł Mazur UKS TRS SUSZ M25 29 293 Ślesin: 02:08:43 (16 / 3)
02:08:43
331 Karol Kozak ETT Elbląg Triathlon Team M18 10 294 Stężyca: 02:09:22 (9 / 3)
02:09:22
332 Marek Biegała Bike U Up M30 40 295 Stężyca: 02:10:38 (10 / 3)
02:10:38
333 Łukasz Malaczewski FizjoTRIterapia/GVT/GIANT GIANT/GVT M35 70 296 Ślesin: 02:11:13 (23 / 4)
02:11:13
334 Marek Grodzki CTS - CzajaTrainingSystem M40 59 297 Stężyca: 02:11:30 (12 / 2)
02:11:30
335 Rafał Naporowski Naporo Team Perschmann M40 60 298 Ślesin: 02:11:36 (24 / 5)
02:11:36
336 Marcin Szydłowski M35 71 299 Ślesin: 02:11:44 (25 / 5)
02:11:44
337 Maria Cześnik Profi Team F40 5 38 Stężyca: 02:11:55 (13 / 1)
02:11:55
338 Łukasz Mayer Chod-Dróg TRI Team / BE3 Cityzen M35 72 300 Ślesin: 02:11:56 (26 / 6)
02:11:56
339 Przemysław Zabel UAM TRIATHLON POZNAŃ M35 73 301 Ślesin: 02:12:05 (28 / 7)
02:12:05
340 Tomasz Giedrojć KTS IRONMAN M30 41 302 Ślesin: 02:12:32 (29 / 4)
02:12:32
341 Joanna Sołtysiak KM Sport PRO Team F25 8 39 Płock: 02:12:35 (8 / 1)
02:12:35
342 Adam Zaworski Iron Triathlon Pleszew M25 30 303 Ślesin: 02:12:40 (30 / 5)
02:12:40
343 Marcin Niegowski NeON Team M30 42 304 Płock: 02:12:51 (9 / 1)
02:12:51
344 Adam Nizio M18 11 305 Piaseczno: 02:12:58 (6 / 2)
02:12:58
345 Michał Chmielewski Metzink Michał Chmielewski M35 74 306 Ślesin: 02:13:01 (34 / 10)
02:13:01
346 Jakub Błachowiak STREFASPORTU.PL M25 31 307 Ślesin: 02:13:02 (35 / 6)
02:13:02
347 Gniewomir Pluta UKS TRS SUSZ M35 75 308 Ślesin: 02:13:05 (36 / 11)
02:13:05
348 Karol Zalewski BE3 CITYZEN_ Poznań M35 76 309 Stężyca: 02:13:09 (14 / 2)
02:13:09
349 Bartosz Olejnik HUROM TRI TEAM M25 32 310 Piaseczno: 02:13:11 (7 / 4)
02:13:11
350 Kamil Ligenza GT RAT M25 33 311 Ślesin: 02:13:28 (38 / 8)
02:13:28
351 Krzysztof Piernicki Endure Team M35 77 312 Stężyca: 02:13:31 (15 / 3)
02:13:31
352 Piotr Kalinowski Lekarska Grupa Kolarska M45 43 313 Płock: 02:13:57 (10 / 1)
02:13:57
353 Paweł Klejzerowicz Nadaktywni M25 34 314 Augustów: 02:13:58 (9 / 3)
02:13:58
354 Agnieszka Cieslak KS AZS-AWF Katowice F25 9 40 Ślesin: 02:14:44 (41 / 2)
02:14:44
355 Dariusz Grondziewski GVT GVT M35 78 315 Ślesin: 02:14:45 (42 / 13)
02:14:45
356 Dominik Brodowski M35 79 316 Ślesin: 02:14:46 (43 / 14)
02:14:46
357 Rafał Zakrzewski LABOSPORT Team ZG AZS Hotel Galion M45 44 317 Ślesin: 02:14:53 (44 / 3)
02:14:53
358 Marcin Pacholak LUFT TRI TEAM M30 43 318 Płock: 02:15:13 (11 / 2)
02:15:13
359 Ewa Komander zaksa F30 6 41 Stężyca: 02:15:20 (16 / 1)
02:15:20
360 Tomasz Kazanecki Legion M40 61 319 Piaseczno: 02:15:24 (9 / 1)
02:15:24
361 Michał Dajcz Tri Aktywny Piotrków M30 44 320 Ślesin: 02:15:28 (45 / 5)
02:15:28
362 Adrian Dudela MBC Team | T-Mobile Sport Team M35 80 321 Ślesin: 02:15:40 (46 / 15)
02:15:40
363 Aleksandra Rudzińska Profi Team F18 3 42 Piaseczno: 02:15:41 (10 / 1)
02:15:41
364 Kacper Koszal Iskra Konin M18 12 322 Ślesin: 02:15:43 (47 / 5)
02:15:43
365 Tomasz Arak TriWawa JPKM M35 81 323 Piaseczno: 02:16:02 (12 / 2)
02:16:02
366 Jarosław Sosnowski PTT DELTA M35 82 324 Ślesin: 02:16:06 (48 / 16)
02:16:06
367 Daniel Kozłowski KTS IRONMAN KWIDZYN M40 62 325 Ślesin: 02:16:10 (49 / 9)
02:16:10
368 Piotr Polański Endure M35 83 326 Stężyca: 02:16:14 (17 / 4)
02:16:14
369 Krystian Grygorczyk Bike U Up , Torus Triathlon Team M18 13 327 Stężyca: 02:16:28 (20 / 4)
02:16:28
370 Mariusz Wowtoniuk Tim Małego M40 63 328 Gołdap: 02:16:40 (8 / 2)
02:16:40
371 Jacek Gardener LKS Victoria Zabostów M50 25 329 Ślesin: 02:16:40 (50 / 2)
02:16:40
372 Łukasz Bednarek PLAY / Mikkeller Running Club M35 84 330 Ślesin: 02:16:53 (51 / 17)
02:16:53
373 Maciej Narożnik LABOSPORT Team/ Demoprojekt TRI TEAM M30 45 331 Ślesin: 02:17:04 (52 / 6)
02:17:04
374 Robert Dziadosz M35 85 332 Piaseczno: 02:17:04 (15 / 4)
02:17:04
375 Jacek Swędrowski PROGRESS DESIGN M40 64 333 Ślesin: 02:17:14 (53 / 10)
02:17:14
376 Sławomir Krumplewski M40 65 334 Ślesin: 02:17:19 (54 / 11)
02:17:19
377 Andrzej Drabot Asseco Active Team M45 45 335 Piaseczno: 02:17:31 (18 / 2)
02:17:31
378 Piotr Chmielewski Warsaw Masters Team M40 66 336 Płock: 02:17:34 (15 / 2)
02:17:34
379 Krzysztof Dryja M35 86 337 Ślesin: 02:17:52 (57 / 20)
02:17:52
380 Tomasz Rudnik GVT M35 87 338 Ślesin: 02:18:09 (59 / 21)
02:18:09
381 Paweł Wojewoda Kuźnia Triathlonu M40 67 339 Gołdap: 02:18:13 (12 / 4)
02:18:13
382 Igor Zalewski TRIATHLON CLUB WROCŁAW M25 35 340 Płock: 02:18:22 (17 / 4)
02:18:22
383 Robert Siwirski WARSAW MASTERS TEAM WTT M40 68 341 Płock: 02:18:32 (18 / 4)
02:18:32
384 Tomasz Znajdek Sport4Life Sport4Life M35 88 342 Ślesin: 02:18:45 (61 / 22)
02:18:45
385 Artur Rybicki Twister Team M18 14 343 Płock: 02:18:47 (19 / 3)
02:18:47
386 Mariusz Wira KB MIŚ BOREK WLKP. M45 46 344 Ślesin: 02:18:48 (62 / 5)
02:18:48
387 Paweł Tymiński MKB Dreptak M35 89 345 Augustów: 02:18:57 (19 / 6)
02:18:57
388 Jakub Gebhardt Smaruj Na Trening Team / Fundacja Gebhardt Sport Baltix.se M35 90 346 Ślesin: 02:19:06 (65 / 23)
02:19:06
389 Sławomir Pruchniewski Asseco Active Team M35 91 347 Piaseczno: 02:19:08 (23 / 8)
02:19:08
390 Marcin Fabiszewski TriWawa M35 92 348 Płock: 02:19:14 (20 / 2)
02:19:14
391 Michał Trapp M35 93 349 Stężyca: 02:19:29 (25 / 7)
02:19:29
392 Kamil Cybulski Łowcy Przygód Gołdap M30 46 350 Gołdap: 02:19:32 (13 / 4)
02:19:32
393 Dominik Bogdanowicz Decathlon Okęcie Aptonia TRYathlon M18 15 351 Płock: 02:19:34 (21 / 4)
02:19:34
394 Marcin Gródziński Pół-Ajronmen M30 47 352 Ślesin: 02:19:35 (66 / 9)
02:19:35
395 Mateusz Błaszyk Yerg CS Yerg CS M30 48 353 Piaseczno: 02:19:39 (25 / 2)
02:19:39
396 Łukasz Dąbrowski M35 94 354 Ślesin: 02:19:57 (69 / 25)
02:19:57
397 Czarek Brzozowski Kuźnia Triathlonu M50 26 355 Ślesin: 02:19:58 (70 / 3)
02:19:58
398 Krzysztof Spyra i-Sport M45 47 356 Płock: 02:20:10 (24 / 2)
02:20:10
399 Bartłomiej Stępień Waniewski Coaching ABSOLUTE Bikes Team M30 49 357 Płock: 02:20:12 (25 / 5)
02:20:12
400 Rafał Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M35 95 358 Stężyca: 02:20:18 (26 / 8)
02:20:18
401 Marcin Kaźmierczak Celironman M40 69 359 Ślesin: 02:20:19 (73 / 13)
02:20:19
402 Mikołaj Waliński M40 70 360 Elbląg: 02:20:30 (13 / 4)
02:20:30
403 Juliusz Kołodko Nadaktywni M35 96 361 Piaseczno: 02:20:31 (26 / 9)
02:20:31
404 Rafal Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M35 97 362 Elbląg: 02:20:31 (14 / 3)
02:20:31
405 Joanna Skutkiewicz F25 10 43 Stężyca: 02:20:34 (27 / 1)
02:20:34
406 Łukasz Wagemann GVT Adsystem M35 98 363 Ślesin: 02:20:36 (74 / 26)
02:20:36
407 Marek Kuskowski IRYD GOŁDAP/Najmowicz Triathlon/LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M40 71 364 Augustów: 02:20:41 (26 / 3)
02:20:41
408 Bartosz Wojciechowski Way2Champ.com M25 36 365 Piaseczno: 02:20:46 (27 / 6)
02:20:46
409 Bernard Krawczyk Maciej Bodnar Couching M40 72 366 Ślesin: 02:20:54 (75 / 14)
02:20:54
410 Maciej Zdunek LABOSPORT Team M35 99 367 Ślesin: 02:20:56 (76 / 27)
02:20:56
411 Krzysztof Sarapuk Gdynia M45 48 368 Stężyca: 02:20:59 (28 / 2)
02:20:59
412 Tomasz Wiliński LABOSPORT Team M40 73 369 Elbląg: 02:21:02 (15 / 5)
02:21:02
413 Bartłomiej Mazgaj Celironman M30 50 370 Ślesin: 02:21:05 (77 / 10)
02:21:05
414 Zdzisław Filipowski Celironman M45 49 371 Ślesin: 02:21:09 (78 / 8)
02:21:09
415 Kamil Szukalski GVT BikeTimeTeam.pl M30 51 372 Ślesin: 02:21:20 (80 / 11)
02:21:20
416 Tomasz Bartosiewicz arturkurek.pro M30 52 373 Piaseczno: 02:21:27 (28 / 3)
02:21:27
417 Adam Świda Perfect e-Line Triathlon Team P.H.U.P. Perfect e-Line s.c. M40 74 374 Ślesin: 02:21:33 (81 / 15)
02:21:33
418 Michał Kordaczuk Michał Kordaczuk SaveAs M30 53 375 Płock: 02:21:34 (26 / 6)
02:21:34
419 Dawid Szczepański Cpryzmat.pl M25 37 376 Ślesin: 02:21:38 (82 / 9)
02:21:38
420 Ewelina Pisarek LABOSPORT Team F30 7 44 Płock: 02:21:44 (28 / 1)
02:21:44
421 Bartosz Pajor GVT GVT PM RIDER ADSYSTEM M30 54 377 Ślesin: 02:21:48 (83 / 12)
02:21:48
422 Piotr Śliwka Sportevo M35 100 378 Stężyca: 02:21:52 (30 / 9)
02:21:52
423 Artur Kijak M40 75 379 Ślesin: 02:21:53 (84 / 16)
02:21:53
424 Tomasz Socha TRINERGY TEAM M50 27 380 Płock: 02:21:54 (29 / 2)
02:21:54
425 Grzegorz Ziółkowski NeON Team M35 101 381 Stężyca: 02:21:59 (31 / 10)
02:21:59
426 Piotr Suwara M35 102 382 Stężyca: 02:22:06 (32 / 11)
02:22:06
427 Marcin Kłos M35 103 383 Elbląg: 02:22:27 (16 / 4)
02:22:27
428 Tomasz Kumor M30 55 384 Płock: 02:22:31 (31 / 7)
02:22:31
429 Jarosław Swiniarski TRIDEA - TRI Eagles Gdynia M60 6 385 Ślesin: 02:22:34 (86 / 1)
02:22:34
430 Andrzej Hołub Kuźnia Triathlonu M35 104 386 Ślesin: 02:22:59 (89 / 28)
02:22:59
431 Paweł Gryszkiewicz GVT M30 56 387 Ślesin: 02:23:04 (91 / 14)
02:23:04
432 Rafał Kwiatkowski Rafał Kwiatkowski M40 76 388 Ślesin: 02:23:04 (90 / 17)
02:23:04
433 Grzegorz Pogodziński M40 77 389 Ślesin: 02:23:05 (92 / 18)
02:23:05
434 Jacek Mackiewicz M40 78 390 Piaseczno: 02:23:09 (32 / 3)
02:23:09
435 Piotr Wiśniewski GVT M45 50 391 Ślesin: 02:23:09 (94 / 10)
02:23:09
436 Adam Czajkowski M45 51 392 Augustów: 02:23:09 (29 / 3)
02:23:09
437 Adam Ogłoblin i-Sport M25 38 393 Płock: 02:23:15 (33 / 6)
02:23:15
438 Jacek Kulik KULIK&KUREK M40 79 394 Ślesin: 02:23:16 (96 / 19)
02:23:16
439 Zbigniew Chrzanowski KJ Crew KJ CREW M35 105 395 Płock: 02:23:19 (34 / 6)
02:23:19
440 Tomasz Reuter HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M45 52 396 Stężyca: 02:23:22 (35 / 4)
02:23:22
441 Przemysław Pietrasik M35 106 397 Stężyca: 02:23:26 (36 / 13)
02:23:26
442 Marta Brukwińska TGV CLUB F25 11 45 Ślesin: 02:23:49 (102 / 3)
02:23:49
443 Łukasz Nowacki M25 39 398 Ślesin: 02:24:00 (105 / 10)
02:24:00
444 Grzegorz Ostrowski M45 53 399 Ślesin: 02:24:15 (107 / 13)
02:24:15
445 Irek Kwiatkowski Tribross M35 107 400 Gołdap: 02:24:15 (17 / 4)
02:24:15
446 Łukasz Biernacki Victus Rębkow M30 57 401 Piaseczno: 02:24:20 (34 / 4)
02:24:20
447 Witold Ogiegło M45 54 402 Stężyca: 02:24:22 (38 / 5)
02:24:22
448 Rafał Przychodzień Kuźnia Triathlonu M40 80 403 Piaseczno: 02:24:29 (36 / 4)
02:24:29
449 Tomasz Garbiec Varso M40 81 404 Elbląg: 02:24:32 (19 / 6)
02:24:32
450 Sławomir Banacki Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M45 55 405 Płock: 02:24:34 (35 / 3)
02:24:34
451 Roman Brzozowski TRI FUN&SPORT M35 108 406 Stężyca: 02:24:39 (39 / 15)
02:24:39
452 Marcin Safranow safranow.pl architektura i wnętrza M40 82 407 Elbląg: 02:24:39 (21 / 7)
02:24:39
453 Artur Sitarek NeON Team M40 83 408 Piaseczno: 02:24:41 (38 / 5)
02:24:41
454 Mariusz Borowiak LABOSPORT Team M40 84 409 Ślesin: 02:24:41 (109 / 22)
02:24:41
455 Artur Badysz Badifico Artur Badysz Badifico Artur Badysz M45 56 410 Elbląg: 02:24:48 (22 / 2)
02:24:48
456 Paweł Pieciukiewicz Lufthansa Systems Poland Active!/ F3Team M35 109 411 Elbląg: 02:24:49 (23 / 7)
02:24:49
457 Łukasz Sztajkowski Smaruj Na Trening Team M40 85 412 Stężyca: 02:24:53 (40 / 5)
02:24:53
458 Dariusz Naskręt TRPiaski / Piaski Biegają M30 58 413 Ślesin: 02:24:53 (112 / 17)
02:24:53
459 Izabela Janusz TRIATHLON CLUB WROCŁAW F18 4 46 Elbląg: 02:24:53 (24 / 1)
02:24:53
460 Jacek Surmański Panorama Firm Tri Team Eniro M35 110 414 Piaseczno: 02:24:53 (39 / 12)
02:24:53
461 Witold Wylęgły M25 40 415 Ślesin: 02:24:59 (113 / 11)
02:24:59
462 Piotr Szymczak M40 86 416 Piaseczno: 02:25:00 (40 / 6)
02:25:00
463 Michał Stypułkowski Nadaktywni M35 111 417 Augustów: 02:25:02 (33 / 11)
02:25:02
464 Arek Kubasik M40 87 418 Stężyca: 02:25:08 (41 / 6)
02:25:08
465 Sebastian Krasnodębski M35 112 419 Płock: 02:25:08 (37 / 8)
02:25:08
466 Antoni Swianiewicz AKS Polonia Warszawa M30 59 420 Ślesin: 02:25:14 (115 / 18)
02:25:14
467 Łukasz Kuźma M25 41 421 Płock: 02:25:16 (38 / 7)
02:25:16
468 Przemysław Błaszczyk PLAY/TRISTREFA M30 60 422 Płock: 02:25:22 (39 / 8)
02:25:22
469 Lucyna Śliż Kuźnia Triathlonu F40 6 47 Ślesin: 02:25:28 (117 / 1)
02:25:28
470 Marek Korol Smaruj Na Trening Team M40 88 423 Ślesin: 02:25:30 (119 / 24)
02:25:30
471 Patryk Skrzyński Waniewski Coaching M40 89 424 Ślesin: 02:25:35 (120 / 25)
02:25:35
472 Kamil Kaliski Agrolok Sport Team Agrolok M35 113 425 Ślesin: 02:25:42 (122 / 30)
02:25:42
473 Aleksandra Marianek F25 12 48 Piaseczno: 02:25:45 (45 / 2)
02:25:45
474 Bartosz Nienartowicz Toruński Klub Triathlonowy M40 90 426 Płock: 02:25:46 (42 / 6)
02:25:46
475 Katarzyna Kaczkowska F35 13 49 Stężyca: 02:25:59 (43 / 1)
02:25:59
476 Marcin Sobczak TRISPACE M40 91 427 Ślesin: 02:26:20 (125 / 26)
02:26:20
477 Mariusz Denert TRI LEVEL M30 61 428 Piaseczno: 02:26:21 (49 / 6)
02:26:21
478 Grzegorz Kopacz XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL M30 62 429 Ślesin: 02:26:21 (126 / 20)
02:26:21
479 Rafał Izbiński SZYMANOWSKI Triathlon Team/STS Skarżysko-Kamienna M35 114 430 Płock: 02:26:33 (43 / 11)
02:26:33
480 Rogier Pols NNYTT M40 92 431 Piaseczno: 02:26:36 (52 / 9)
02:26:36
481 Tomasz Nadrowski Więcej Funku! M35 115 432 Piaseczno: 02:26:36 (51 / 15)
02:26:36
482 Przemysław Zieliński Sancture Sportifs M35 116 433 Piaseczno: 02:26:40 (53 / 16)
02:26:40
483 Paweł Chałupka M35 117 434 Piaseczno: 02:26:41 (54 / 17)
02:26:41
484 Łukasz Danielak KK Cyklon Warszawa M25 42 435 Płock: 02:26:45 (45 / 8)
02:26:45
485 Adam Talmon M25 43 436 Piaseczno: 02:26:49 (55 / 8)
02:26:49
486 Michał Dukaczewski M35 118 437 Stężyca: 02:26:53 (46 / 16)
02:26:53
487 Paweł Kozikowski M30 63 438 Augustów: 02:26:57 (43 / 5)
02:26:57
488 Marek Pokorski IMPAQ M45 57 439 Płock: 02:27:02 (47 / 4)
02:27:02
489 Tomasz Górecki PTT DELTA M30 64 440 Płock: 02:27:06 (48 / 10)
02:27:06
490 Paweł Marciniak Celironman Celironman M35 119 441 Ślesin: 02:27:11 (129 / 32)
02:27:11
491 Marek Ścibior NeON Team M40 93 442 Elbląg: 02:27:12 (30 / 8)
02:27:12
492 Dariusz Kochanowski TRI LEVEL M40 94 443 Płock: 02:27:15 (50 / 9)
02:27:15
493 Aleksander Kreft M30 65 444 Stężyca: 02:27:24 (47 / 5)
02:27:24
494 Robert Kujawiński SPORTEVO M35 120 445 Stężyca: 02:27:26 (48 / 17)
02:27:26
495 Mikolaj Konieczny BBS M40 95 446 Stężyca: 02:27:28 (49 / 7)
02:27:28
496 Arkadiusz Kreft ARTOM Sp. z o.o. M30 66 447 Stężyca: 02:27:34 (50 / 6)
02:27:34
497 Adrian Zawadzki M35 121 448 Ślesin: 02:27:38 (133 / 34)
02:27:38
498 Ariel Kołodziejski Team Karaś KPMG Triathlon Team M30 67 449 Płock: 02:27:43 (53 / 12)
02:27:43
499 Vasyl Gomonovych nokia nokia M30 68 450 Ślesin: 02:27:46 (135 / 21)
02:27:46
500 Leszek Lemke M40 96 451 Stężyca: 02:27:49 (51 / 8)
02:27:49
501 Filip Bojdecki KK Cyklon Warszawa M18 16 452 Piaseczno: 02:27:49 (56 / 3)
02:27:49
502 Wojciech Wróblewski SNG WILD DUCKS Stacja Nowa Gdynia M35 122 453 Ślesin: 02:27:52 (136 / 36)
02:27:52
503 Jordan Sasim M35 123 454 Ślesin: 02:28:09 (137 / 37)
02:28:09
504 Damian Jankowski TRICLUB M30 69 455 Piaseczno: 02:28:15 (58 / 8)
02:28:15
505 Aleksander Mucha SALAMANDER Team Włocławek M30 70 456 Ślesin: 02:28:20 (139 / 22)
02:28:20
506 Jacek Klepacz Celironman M45 58 457 Ślesin: 02:28:21 (140 / 19)
02:28:21
507 Michał Jachimiak M18 17 458 Piaseczno: 02:28:24 (59 / 4)
02:28:24
508 Michał Rembowski UB 40 TC M40 97 459 Stężyca: 02:28:25 (54 / 9)
02:28:25
509 Paweł Mikutel M30 71 460 Płock: 02:28:42 (55 / 13)
02:28:42
510 Karol Geliński M30 72 461 Stężyca: 02:28:44 (57 / 7)
02:28:44
511 Piotr Kałęcki M35 124 462 Stężyca: 02:28:48 (58 / 18)
02:28:48
512 Maciej Ołdakowski M30 73 463 Augustów: 02:28:51 (50 / 6)
02:28:51
513 Robert Jaczewski M25 44 464 Piaseczno: 02:28:51 (60 / 9)
02:28:51
514 Sławomir Rudnik Nadaktywni / Podlasie 4x4 M45 59 465 Augustów: 02:28:55 (51 / 6)
02:28:55
515 Robert Senger LTT Lipusz M35 125 466 Płock: 02:28:55 (56 / 14)
02:28:55
516 Artur Szafraniec LABOSPORT Team M40 98 467 Płock: 02:28:58 (57 / 10)
02:28:58
517 Paulina Wargacka F18 5 50 Ślesin: 02:29:03 (147 / 1)
02:29:03
518 Szymon Neubauer Kartuzy M30 74 468 Stężyca: 02:29:06 (61 / 8)
02:29:06
519 Jakub Błajet M35 126 469 Stężyca: 02:29:12 (62 / 19)
02:29:12
520 Andrzej Głąb M45 60 470 Ślesin: 02:29:13 (148 / 20)
02:29:13
521 Łukasz Stocki DermaDent.eu M40 99 471 Ślesin: 02:29:16 (149 / 28)
02:29:16
522 Dariusz Szut KS IRONMAN CS POLSKA M40 100 472 Ślesin: 02:29:17 (150 / 30)
02:29:17
523 Damian Masłowski ATP-Augustów Rok M18 18 473 Augustów: 02:29:17 (57 / 4)
02:29:17
524 Tomasz Wawszczyk M45 61 474 Płock: 02:29:22 (58 / 5)
02:29:22
525 Mateusz Pawlin Od zera do Ironman'a M25 45 475 Płock: 02:29:26 (59 / 9)
02:29:26
526 Krzysztof Wiśniewski Debiut 2:40 M35 127 476 Piaseczno: 02:29:29 (63 / 19)
02:29:29
527 Oleksii Stukanov Kuźnia Triathlonu Kozminski University M25 46 477 Ślesin: 02:29:29 (153 / 15)
02:29:29
528 Bartosz Kaminski M35 128 478 Płock: 02:29:30 (60 / 15)
02:29:30
529 Norbert Wojciechowski Altom Gniezno M35 129 479 Ślesin: 02:29:33 (154 / 38)
02:29:33
530 Szymon Babicki Kuźnia Triathlonu M35 130 480 Augustów: 02:29:34 (59 / 14)
02:29:34
531 Rafał Ościak LUFT TRI TEAM M40 101 481 Stężyca: 02:29:38 (65 / 11)
02:29:38
532 Wojciech Walczak Progress Triathlon Team M40 102 482 Płock: 02:29:41 (61 / 11)
02:29:41
533 Łukasz Bartnik ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M40 103 483 Stężyca: 02:29:44 (66 / 12)
02:29:44
534 Wojciech Stalica M45 62 484 Ślesin: 02:29:50 (156 / 21)
02:29:50
535 Krzysztof Sałatka dentysci-sos M45 63 485 Płock: 02:29:50 (62 / 6)
02:29:50
536 Łukasz Rzepnicki Toruński Klub Triathlonowy M30 75 486 Płock: 02:30:14 (63 / 14)
02:30:14
537 Łukasz Trela KS Halny Węgierska Górka M25 47 487 Piaseczno: 02:30:19 (67 / 12)
02:30:19
538 Rafał Jaworski Allianz Running Team M30 76 488 Piaseczno: 02:30:24 (68 / 9)
02:30:24
539 Arkadiusz Banka Ojcowa Wola Running M40 104 489 Stężyca: 02:30:28 (67 / 13)
02:30:28
540 Dariusz Pietryczuk M30 77 490 Stężyca: 02:30:33 (69 / 9)
02:30:33
541 Daniel Pogorzelski Enduroman Elbląg M30 78 491 Elbląg: 02:30:36 (39 / 2)
02:30:36
542 Kamil Zahri M30 79 492 Augustów: 02:30:37 (63 / 8)
02:30:37
543 Piotr Bieliński Kuźnia Triathlonu M25 48 493 Płock: 02:30:42 (64 / 10)
02:30:42
544 Dawid Nowak Ruch Kluch Akadema Biegacza SALOS WODNA M35 131 494 Płock: 02:30:52 (65 / 16)
02:30:52
545 Edwin Osiecki Kuźnia Triathlonu M45 64 495 Augustów: 02:30:55 (66 / 10)
02:30:55
546 Tomasz Jezierski TJT M40 105 496 Stężyca: 02:30:57 (70 / 14)
02:30:57
547 Rafał Urbanowicz M35 132 497 Płock: 02:30:58 (66 / 17)
02:30:58
548 Konrad Świderski M45 65 498 Płock: 02:31:01 (67 / 7)
02:31:01
549 Damian Tomaszewicz M25 49 499 Elbląg: 02:31:02 (41 / 4)
02:31:02
550 Marcin Marzec Duklanowski Team M40 106 500 Płock: 02:31:08 (68 / 12)
02:31:08
551 Dominik Kowalik M35 133 501 Stężyca: 02:31:10 (71 / 21)
02:31:10
552 Sławomir Jurkowski M40 107 502 Ślesin: 02:31:17 (162 / 32)
02:31:17
553 Artur Chętnik M35 134 503 Płock: 02:31:23 (69 / 18)
02:31:23
554 Michał Chmura ZelaznaDyscyplina.pl M30 80 504 Piaseczno: 02:31:32 (77 / 11)
02:31:32
555 Jacek Waszak WASZAK TEAM FUH Stefan Waszak M35 135 505 Ślesin: 02:31:36 (163 / 40)
02:31:36
556 Iga Kowalczyk F25 13 51 Gołdap: 02:31:39 (33 / 1)
02:31:39
557 Marcin Panuś PULS TRI TEAM M40 108 506 Ślesin: 02:31:42 (165 / 33)
02:31:42
558 Robert Światkowski M40 109 507 Elbląg: 02:31:46 (48 / 12)
02:31:46
559 Andrzej Wijas M30 81 508 Ślesin: 02:31:48 (166 / 25)
02:31:48
560 Rafał Nowakowski Kuźnia Triathlonu M45 66 509 Ślesin: 02:31:56 (168 / 22)
02:31:56
561 Sławomir Kąkol TIMBUD TEAM M50 28 510 Płock: 02:31:57 (72 / 3)
02:31:57
562 Bartek Siemiński Drużyna Szpiku M35 136 511 Ślesin: 02:31:58 (169 / 42)
02:31:58
563 Arkadiusz Narojczyk KS Maków Biega/2. ORel M40 110 512 Augustów: 02:31:58 (67 / 10)
02:31:58
564 Kuba Chojnacki TriPassion Team M40 111 513 Płock: 02:32:02 (73 / 13)
02:32:02
565 Robert Szewczyk M40 112 514 Ślesin: 02:32:03 (170 / 34)
02:32:03
566 Mariusz Karmelita Team Aktywni z Cukrzycą M35 137 515 Elbląg: 02:32:04 (49 / 13)
02:32:04
567 Maciej Socha M40 113 516 Elbląg: 02:32:13 (53 / 13)
02:32:13
568 Artur Welke DSZMD M40 114 517 Stężyca: 02:32:17 (72 / 15)
02:32:17
569 Jacek Lewandowski TKKF Non Iron M45 67 518 Ślesin: 02:32:19 (171 / 23)
02:32:19
570 Grzegorz Wójcik M35 138 519 Piaseczno: 02:32:22 (83 / 23)
02:32:22
571 Radosław Siłkowski Heiztechnik M40 115 520 Stężyca: 02:32:22 (73 / 16)
02:32:22
572 Grzegorz Liputa Biegamy we Wrocławiu M25 50 521 Płock: 02:32:23 (75 / 11)
02:32:23
573 Łukasz Palmowski M40 116 522 Piaseczno: 02:32:44 (86 / 16)
02:32:44
574 Radosław Groszewski www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 117 523 Płock: 02:32:46 (78 / 15)
02:32:46
575 Tomasz Otto M25 51 524 Płock: 02:32:54 (79 / 12)
02:32:54
576 Robert Sachmata Kuźnia Triathlonu M50 29 525 Ślesin: 02:32:54 (172 / 10)
02:32:54
577 Piotr Kmin Sawo TRI M35 139 526 Ślesin: 02:32:56 (173 / 43)
02:32:56
578 Mateusz Fiedorow WSNT M25 52 527 Stężyca: 02:33:06 (76 / 5)
02:33:06
579 Stefan Krueger WARSAW MASTERS TEAM M30 82 528 Płock: 02:33:07 (80 / 18)
02:33:07
580 Przemysław Skrobacz M30 83 529 Stężyca: 02:33:09 (77 / 10)
02:33:09
581 Sebastien Thiesse TRIdziestka M35 140 530 Piaseczno: 02:33:19 (88 / 25)
02:33:19
582 Rafał Jurczyszyn A&R M30 84 531 Stężyca: 02:33:22 (78 / 11)
02:33:22
583 Szymon Wiśniewski Space Team Mr Cherry M35 141 532 Elbląg: 02:33:22 (57 / 14)
02:33:22
584 Sebastian Gajewski M35 142 533 Płock: 02:33:23 (81 / 20)
02:33:23
585 Maciej Górtowski M35 143 534 Elbląg: 02:33:26 (58 / 15)
02:33:26
586 Kaja Kwiatkowska TriWise F18 6 52 Ślesin: 02:33:27 (174 / 2)
02:33:27
587 Wojciech Gruchalski M35 144 535 Ślesin: 02:33:32 (175 / 44)
02:33:32
588 Tomasz Fijałkowski Nadaktywni iSwim Białystok M35 145 536 Płock: 02:33:33 (84 / 21)
02:33:33
589 Krzysztof Zaręba Superleggera M30 85 537 Augustów: 02:33:36 (72 / 9)
02:33:36
590 Michał Madany M40 118 538 Piaseczno: 02:33:41 (92 / 18)
02:33:41
591 Marek Kucharski Polska Biega M40 119 539 Piaseczno: 02:33:41 (91 / 17)
02:33:41
592 Paweł Żarczyński Victoria Jarocin M40 120 540 Ślesin: 02:33:45 (176 / 35)
02:33:45
593 Piotr Czerniel MKS Truso Elbląg M30 86 541 Elbląg: 02:33:46 (59 / 3)
02:33:46
594 Arkadiusz Bednarczyk M45 68 542 Ślesin: 02:33:47 (177 / 24)
02:33:47
595 Krzysztof Ławniczak M30 87 543 Ślesin: 02:33:50 (178 / 26)
02:33:50
596 Tomasz Szałkowski KTS IRONMAN KWIDZYN M45 69 544 Elbląg: 02:33:53 (60 / 8)
02:33:53
597 Jarosław Hojan WZDW Poznań M55 14 545 Ślesin: 02:33:57 (179 / 4)
02:33:57
598 Norbert Kotowski M30 88 546 Ślesin: 02:33:58 (180 / 27)
02:33:58
599 Maciej Gronowski M18 19 547 Ślesin: 02:33:59 (181 / 6)
02:33:59
600 Krzysztof Daniel Kuźnia Triathlonu M35 146 548 Ślesin: 02:34:02 (182 / 45)
02:34:02
601 Bartosz Kurek M18 20 549 Elbląg: 02:34:06 (61 / 4)
02:34:06
602 Krzysztof Wiśniewski M25 53 550 Płock: 02:34:10 (89 / 13)
02:34:10
603 Sebastian Watras IDG Running Team M40 121 551 Płock: 02:34:18 (90 / 17)
02:34:18
604 Łukasz Łukiewicz Team Karaś M35 147 552 Elbląg: 02:34:22 (62 / 16)
02:34:22
605 Rafal Kramer M50 30 553 Płock: 02:34:22 (91 / 5)
02:34:22
606 Artur Szajko Speed Cash Polska M35 148 554 Płock: 02:34:23 (92 / 22)
02:34:23
607 Jarosław Baraniak MOTIV HOME TEAM M35 149 555 Elbląg: 02:34:24 (63 / 17)
02:34:24
608 Bartosz Piasecki Team Karaś M25 54 556 Piaseczno: 02:34:25 (96 / 14)
02:34:25
609 Tomasz Kapusniak TAK DLA TRANSPLANTACJI M40 122 557 Stężyca: 02:34:31 (81 / 17)
02:34:31
610 Arkadiusz Kiereś WITC M40 123 558 Płock: 02:34:33 (94 / 18)
02:34:33
611 Rafał Darmetko M30 89 559 Płock: 02:34:33 (95 / 19)
02:34:33
612 Klaudiusz Śmiga M35 150 560 Stężyca: 02:34:35 (83 / 22)
02:34:35
613 Szymon Reszewicz M25 55 561 Płock: 02:34:36 (96 / 15)
02:34:36
614 Dominik Piesik Presa Projekt M30 90 562 Stężyca: 02:34:36 (84 / 12)
02:34:36
615 Szymon Cieszyński Wieśniacki Klub Biegacki M18 21 563 Ślesin: 02:34:39 (183 / 7)
02:34:39
616 Paweł Bellwon Team Bablo M30 91 564 Stężyca: 02:34:41 (85 / 13)
02:34:41
617 Mateusz Kaleciński M25 56 565 Piaseczno: 02:34:43 (99 / 17)
02:34:43
618 Mateusz Krupowies M25 57 566 Piaseczno: 02:34:48 (100 / 18)
02:34:48
619 Michał Wiatr Softtutor Team M35 151 567 Płock: 02:34:51 (97 / 23)
02:34:51
620 Andrzej Bielski KU AZS WAT M30 92 568 Piaseczno: 02:34:52 (101 / 13)
02:34:52
621 Paweł Król DENTALKING.EU DENTAL KING M30 93 569 Piaseczno: 02:34:52 (102 / 14)
02:34:52
622 Damian Mikrut AZS WSL Poznań / Rossmann SDP M25 58 570 Ślesin: 02:34:53 (186 / 17)
02:34:53
623 Konrad Lenart KOLARSKI.EU TEAM M40 124 571 Płock: 02:35:01 (98 / 19)
02:35:01
624 Jakub Stróżycki Wroniecki Klub Biegacza M35 152 572 Ślesin: 02:35:02 (187 / 46)
02:35:02
625 Michał Laskowski TRIdziestka M40 125 573 Piaseczno: 02:35:10 (105 / 20)
02:35:10
626 Andrzej Chojnowski M45 70 574 Ślesin: 02:35:13 (189 / 25)
02:35:13
627 Rafał Muchorski Allianz Triathlon Team M30 94 575 Płock: 02:35:14 (101 / 20)
02:35:14
628 Rafał Jakubczyk M35 153 576 Ślesin: 02:35:22 (190 / 47)
02:35:22
629 Piotr Protasiewicz ImageCyclingTeam M45 71 577 Ślesin: 02:35:26 (191 / 26)
02:35:26
630 Wojciech Elminowski Enduroman Elbląg M55 15 578 Elbląg: 02:35:27 (65 / 3)
02:35:27
631 Grzegorz Szczepanski MAJSTER SPORT TEAM MAJSTER S.A. M40 126 579 Ślesin: 02:35:29 (192 / 37)
02:35:29
632 Marek Traczyk The Luzers M50 31 580 Płock: 02:35:30 (102 / 7)
02:35:30
633 Szymon Flisikowski SPORTEVO M30 95 581 Stężyca: 02:35:32 (87 / 14)
02:35:32
634 Mariusz Ochmański BRUBECK TRIATHLON TEAM M45 72 582 Ślesin: 02:35:35 (193 / 27)
02:35:35
635 Jacek Winiarczyk M45 73 583 Piaseczno: 02:35:36 (106 / 8)
02:35:36
636 Marek Kwiatkowski niezrzeszony M50 32 584 Piaseczno: 02:35:36 (107 / 9)
02:35:36
637 Marcin Szych Sport4life M35 154 585 Ślesin: 02:35:40 (194 / 48)
02:35:40
638 Piotr Boniecki M40 127 586 Piaseczno: 02:35:43 (110 / 22)
02:35:43
639 Paweł Kmiecik M30 96 587 Gołdap: 02:35:45 (45 / 6)
02:35:45
640 Przemysław Zieliński Tata Małgosi i Piotrusia M40 128 588 Stężyca: 02:35:46 (91 / 20)
02:35:46
641 Agnieszka Dudaniec-Tarkowska AMT Gdańsk F30 8 53 Stężyca: 02:35:51 (92 / 3)
02:35:51
642 Sławomir Kłuba M25 59 589 Elbląg: 02:35:51 (66 / 8)
02:35:51
643 Rafal Skowronski Izabelin Hornówek M40 129 590 Płock: 02:35:53 (104 / 20)
02:35:53
644 Kajetan Biczkowski Team Airofin M25 60 591 Ślesin: 02:35:57 (197 / 18)
02:35:57
645 Aleksander Wasilewski LABOSPORT Team Nestle Fitness Cycling Team M45 74 592 Płock: 02:36:02 (105 / 12)
02:36:02
646 Przemysław Mosiołek M30 97 593 Płock: 02:36:11 (106 / 21)
02:36:11
647 Bartłomiej Kaczmarczyk ETT Elbląg Triathlon Team M30 98 594 Augustów: 02:36:11 (80 / 11)
02:36:11
648 Krzysztof Florczak KS MARATON OSTRÓW WLKP. M45 75 595 Piaseczno: 02:36:12 (112 / 9)
02:36:12
649 Jacek Brygier TKKF PŁOCK M45 76 596 Augustów: 02:36:16 (81 / 12)
02:36:16
650 Waldemar Klejna Orka Masters Iława M18 22 597 Piaseczno: 02:36:17 (113 / 5)
02:36:17
651 Juliusz Mroziński M25 61 598 Ślesin: 02:36:17 (199 / 20)
02:36:17
652 Krzysztof Sprzączkowski Intel Runners M45 77 599 Stężyca: 02:36:20 (93 / 12)
02:36:20
653 Marcin Dylik Celironman M35 155 600 Ślesin: 02:36:22 (200 / 49)
02:36:22
654 Krzysztof Stępliński M30 99 601 Stężyca: 02:36:26 (94 / 15)
02:36:26
655 Weronika Glaubert MKS Truso Elbląg F18 7 54 Gołdap: 02:36:29 (47 / 1)
02:36:29
656 Przemysław Abram Polski Klub MTB M45 78 602 Piaseczno: 02:36:37 (116 / 11)
02:36:37
657 Barbara Fazan TRINERGY TEAM F45 7 55 Piaseczno: 02:36:42 (117 / 2)
02:36:42
658 Adam Soboczynski M35 156 603 Ślesin: 02:36:42 (203 / 50)
02:36:42
659 Tomasz Szymański #Tripaka Przechlewo M50 33 604 Płock: 02:36:47 (109 / 8)
02:36:47
660 Bartek Bielski Torus Triathlon Team M40 130 605 Ślesin: 02:36:49 (206 / 39)
02:36:49
661 Krzysztof Kramarczyk M55 16 606 Płock: 02:36:51 (110 / 1)
02:36:51
662 Aleksander Tarkowski TRICLUB M40 131 607 Augustów: 02:36:52 (82 / 13)
02:36:52
663 Paweł Kowalczyk Nadaktywni M35 157 608 Ślesin: 02:36:55 (207 / 52)
02:36:55
664 Wojciech Zengteler LOTOS Running Team / Smaruj na Trening Team M35 158 609 Elbląg: 02:37:08 (70 / 18)
02:37:08
665 Ireneusz Cupa M45 79 610 Płock: 02:37:10 (115 / 15)
02:37:10
666 Krzysztof Tomiński Płockie Towarzystwo Triathlonu "DELTA" M40 132 611 Płock: 02:37:12 (116 / 21)
02:37:12
667 Marcin Tomaszewicz T. TEAM M25 62 612 Elbląg: 02:37:14 (71 / 9)
02:37:14
668 Maciej Łysiuk Nadaktywni M35 159 613 Płock: 02:37:14 (117 / 27)
02:37:14
669 Artur Jarmołowicz Jarmołowicz Team TRI Scyzory CK M40 133 614 Ślesin: 02:37:15 (208 / 40)
02:37:15
670 Grzegorz Zeman EKG TEAM M45 80 615 Ślesin: 02:37:15 (209 / 29)
02:37:15
671 Jarek Beczek NeON Team M35 160 616 Augustów: 02:37:18 (83 / 17)
02:37:18
672 Jarek Derewecki GR 3miasto M40 134 617 Elbląg: 02:37:20 (72 / 16)
02:37:20
673 Robert Pastecki M40 135 618 Ślesin: 02:37:21 (211 / 41)
02:37:21
674 Krystian Walczak Biegające Walczaki biegajacewalczaki.blogspot.com M35 161 619 Ślesin: 02:37:22 (212 / 53)
02:37:22
675 Anna Uusisaari Kuźnia Triathlonu F40 7 56 Ślesin: 02:37:27 (214 / 2)
02:37:27
676 Wojciech Galek UB40 KJ TT M40 136 620 Stężyca: 02:37:27 (97 / 21)
02:37:27
677 Tomasz Wojciechowski Toruński Klub Triathlonowy M45 81 621 Ślesin: 02:37:28 (215 / 30)
02:37:28
678 Krzysztof Marcinkowski Nadaktywni Białystok Win2Trade, WAWRUK M40 137 622 Piaseczno: 02:37:31 (123 / 25)
02:37:31
679 Henryk Górski TRI LDZ M35 162 623 Ślesin: 02:37:33 (216 / 55)
02:37:33
680 Andrzej Lewiński biegamyrazem.pl / CTS M45 82 624 Stężyca: 02:37:34 (98 / 13)
02:37:34
681 Sylwester Pietryka Wozniak runing team M35 163 625 Ślesin: 02:37:41 (217 / 56)
02:37:41
682 Kamil Szymanowski M35 164 626 Piaseczno: 02:37:42 (124 / 29)
02:37:42
683 Arkadiusz Górski M25 63 627 Elbląg: 02:37:43 (75 / 10)
02:37:43
684 Waldemar Bogusz M55 17 628 Stężyca: 02:37:44 (102 / 3)
02:37:44
685 Kamil Zieliński Apple Marines Apple Marines M25 64 629 Piaseczno: 02:37:49 (125 / 20)
02:37:49
686 Justyna Grabowska Celironman F40 8 57 Ślesin: 02:37:50 (220 / 3)
02:37:50
687 Tomasz Pankowski BALTIC-STAR M40 138 630 Elbląg: 02:37:52 (77 / 17)
02:37:52
688 Mariusz Andrejów GVT M45 83 631 Ślesin: 02:37:58 (221 / 32)
02:37:58
689 Kamil Komorowski TRI STAROGARD GDAŃSKI M30 100 632 Stężyca: 02:37:58 (103 / 16)
02:37:58
690 Jacek Strzelecki Aquabażan M35 165 633 Stężyca: 02:37:59 (104 / 23)
02:37:59
691 Marcin Sowiński M30 101 634 Piaseczno: 02:38:00 (126 / 15)
02:38:00
692 Karol Gawinek Motivation Xbody M30 102 635 Elbląg: 02:38:00 (78 / 5)
02:38:00
693 Andrzej Dalasiński Kuźnia Triathlonu M35 166 636 Piaseczno: 02:38:01 (127 / 30)
02:38:01
694 Maciej Borowiak Wozimysie.pl / Trenertriathlonu.pl Brewa M35 167 637 Ślesin: 02:38:07 (222 / 57)
02:38:07
695 Maciej Bieńkowski Benefi Systems Triathlon Team M45 84 638 Piaseczno: 02:38:09 (128 / 12)
02:38:09
696 Mateusz Jonak M30 103 639 Piaseczno: 02:38:18 (130 / 17)
02:38:18
697 Kamil Gapiński LABOSPORT Team M35 168 640 Płock: 02:38:22 (125 / 29)
02:38:22
698 Mariusz Józef Błachowiak Maraton Leszno M50 34 641 Ślesin: 02:38:23 (223 / 12)
02:38:23
699 Adam Klimczak Caparol Polska M50 35 642 Augustów: 02:38:24 (84 / 6)
02:38:24
700 Bartosz Górzyński M40 139 643 Ślesin: 02:38:30 (225 / 44)
02:38:30
701 Karol Wacowski Warsaw Masters Team M25 65 644 Płock: 02:38:31 (126 / 18)
02:38:31
702 Sławomir Grochowski M40 140 645 Płock: 02:38:33 (127 / 24)
02:38:33
703 Adam Pachla M35 169 646 Płock: 02:38:36 (128 / 30)
02:38:36
704 Marcin Sibinski M40 141 647 Ślesin: 02:38:38 (226 / 45)
02:38:38
705 Michał Miller M40 142 648 Ślesin: 02:38:40 (227 / 46)
02:38:40
706 Marek Gołdyn TKKF Koszalin TKKF Koszalin M35 170 649 Stężyca: 02:38:48 (105 / 24)
02:38:48
707 Paweł Rystaw Akademia Triathlonu M55 18 650 Augustów: 02:38:50 (85 / 3)
02:38:50
708 Krzysztof Szczepański świstaki M30 104 651 Ślesin: 02:38:55 (229 / 29)
02:38:55
709 Malgorzata Purol F30 9 58 Ślesin: 02:38:57 (230 / 2)
02:38:57
710 Piotr Robak JW 1223 Koszalin / MKS Truso Elbląg M30 105 652 Elbląg: 02:38:58 (80 / 6)
02:38:58
711 Rafał Sobieraj Never give up Warsaw team M25 66 653 Augustów: 02:38:58 (86 / 13)
02:38:58
712 Grzegorz Łupiński M40 143 654 Augustów: 02:39:02 (88 / 14)
02:39:02
713 Malgorzata Harasimiuk-Grodzka CTS - CzajaTrainingSystem F40 9 59 Stężyca: 02:39:06 (106 / 2)
02:39:06
714 Kuba Mikołajczyk Accent Bikes M25 67 655 Ślesin: 02:39:08 (231 / 21)
02:39:08
715 Dariusz Dolczewski CrossFit Elektromoc M35 171 656 Płock: 02:39:09 (131 / 31)
02:39:09
716 Ryszard Kucal MLUKS TRIATHLON KOŁO M50 36 657 Ślesin: 02:39:10 (232 / 14)
02:39:10
717 Rafał Niemczyk ARTECH TEAM M40 144 658 Elbląg: 02:39:20 (81 / 18)
02:39:20
718 Agnieszka Filarecka TriSpace Athleticomed/SportFactory F30 10 60 Ślesin: 02:39:28 (233 / 3)
02:39:28
719 Rafał Rogulski Kętrzyn M40 145 659 Augustów: 02:39:30 (90 / 15)
02:39:30
720 Piotr Walasiewicz Super-sport M45 85 660 Ślesin: 02:39:31 (234 / 33)
02:39:31
721 Maciej Wagner M40 146 661 Augustów: 02:39:32 (91 / 16)
02:39:32
722 Filip Warszawski biegamyrazem.pl biegamyrazem.pl M40 147 662 Stężyca: 02:39:34 (107 / 23)
02:39:34
723 Aleksander Czynsz UKS Tri-Team Rumia iSave.tdt M60 7 663 Elbląg: 02:39:35 (82 / 2)
02:39:35
724 Piotr Gałka Cazzo Club M30 106 664 Piaseczno: 02:39:37 (131 / 18)
02:39:37
725 Mariusz Bartczak Alior Running Team M35 172 665 Piaseczno: 02:39:41 (133 / 31)
02:39:41
726 Jacek Gutenplan M50 37 666 Płock: 02:39:43 (134 / 10)
02:39:43
727 Adam Walentynowicz DOMO TEAM M35 173 667 Stężyca: 02:39:43 (108 / 25)
02:39:43
728 Maciej Zwierzchowski Kuźnia Triathlonu M40 148 668 Ślesin: 02:39:46 (237 / 48)
02:39:46
729 Andrzej Kruszyński TriAktywny Piotrków M40 149 669 Płock: 02:39:47 (135 / 28)
02:39:47
730 Agnieszka Reglińska F40 10 61 Stężyca: 02:39:48 (109 / 3)
02:39:48
731 Ewa Wójcik WM Triself F55 2 62 Ślesin: 02:39:48 (238 / 1)
02:39:48
732 Marcin Jagla M40 150 670 Ślesin: 02:39:49 (239 / 49)
02:39:49
733 Łukasz Jóźwiak M40 151 671 Stężyca: 02:39:50 (110 / 24)
02:39:50
734 Stephan Herbig M30 107 672 Ślesin: 02:39:52 (240 / 31)
02:39:52
735 Krzysztof Piwowar TRIFIZJO M18 23 673 Piaseczno: 02:39:52 (135 / 7)
02:39:52
736 Tomasz Klimiuk M40 152 674 Piaseczno: 02:39:54 (136 / 27)
02:39:54
737 Dawid Jezierski Łódź Kocha Sport M35 174 675 Płock: 02:39:56 (137 / 32)
02:39:56
738 Przemysław Kacprzak M35 175 676 Płock: 02:39:57 (138 / 33)
02:39:57
739 Maciej Mikołajczyk M40 153 677 Ślesin: 02:39:57 (243 / 50)
02:39:57
740 Robert Prabucki Tri Starogard Gdański M35 176 678 Stężyca: 02:40:00 (111 / 26)
02:40:00
741 Szymon Kuc TRI Starogard Gdański M30 108 679 Stężyca: 02:40:01 (112 / 17)
02:40:01
742 Sławomir Pluciński M40 154 680 Ślesin: 02:40:05 (244 / 51)
02:40:05
743 Michał Smętek ZIAJA TEAM M45 86 681 Ślesin: 02:40:06 (245 / 34)
02:40:06
744 Robert Dziobiak TRINERGY TEAM M40 155 682 Piaseczno: 02:40:07 (137 / 28)
02:40:07
745 Adam Rubaj KTS IRONMAN M40 156 683 Ślesin: 02:40:10 (246 / 52)
02:40:10
746 Amelia Mika Kondycja F40 11 63 Ślesin: 02:40:12 (247 / 4)
02:40:12
747 Kamil Wójcik M30 109 684 Płock: 02:40:24 (140 / 22)
02:40:24
748 Michał Gazarkiewicz Inter Cars S.A. M40 157 685 Stężyca: 02:40:26 (113 / 25)
02:40:26
749 Artur Chojnacki proarti.pl M35 177 686 Ślesin: 02:40:26 (250 / 58)
02:40:26
750 Marcin Pakulski M30 110 687 Ślesin: 02:40:26 (249 / 32)
02:40:26
751 Grzegorz Faran GTSulmin M45 87 688 Stężyca: 02:40:27 (114 / 14)
02:40:27
752 Błażej Bębeńca PwC M35 178 689 Płock: 02:40:31 (141 / 35)
02:40:31
753 Marcin Ługowski M35 179 690 Stężyca: 02:40:32 (115 / 27)
02:40:32
754 Przemysław Kurczewski M40 158 691 Elbląg: 02:40:40 (85 / 20)
02:40:40
755 Filip Stratyński Celironman M40 159 692 Płock: 02:40:42 (143 / 29)
02:40:42
756 Aleksandra Granacka F25 14 64 Piaseczno: 02:40:43 (141 / 3)
02:40:43
757 Michał Dąbrowski M30 111 693 Płock: 02:40:46 (144 / 23)
02:40:46
758 Michał Zakrzewski SNG WILD DUCKS M40 160 694 Ślesin: 02:40:50 (253 / 53)
02:40:50
759 Jarosław Skrzydło Asseco Active Team M35 180 695 Płock: 02:40:52 (145 / 37)
02:40:52
760 Maciej Litniewski Atos Racing Team M35 181 696 Piaseczno: 02:40:55 (142 / 32)
02:40:55
761 Artur Mostowski Furious Wolves M45 88 697 Płock: 02:40:56 (146 / 17)
02:40:56
762 Adam Górski M30 112 698 Piaseczno: 02:40:56 (143 / 20)
02:40:56
763 Tomek Wasiak Waniewski Coaching M30 113 699 Stężyca: 02:40:57 (116 / 18)
02:40:57
764 Przemysław Śliwiński KRAM M30 114 700 Elbląg: 02:41:00 (87 / 8)
02:41:00
765 Marek Fordoński Trizarza M40 161 701 Gołdap: 02:41:02 (49 / 12)
02:41:02
766 Wojciech Treder M35 182 702 Stężyca: 02:41:02 (117 / 28)
02:41:02
767 Dariusz Zieliński M45 89 703 Płock: 02:41:03 (147 / 18)
02:41:03
768 Piotr Janiak Orange Polska M35 183 704 Ślesin: 02:41:04 (255 / 59)
02:41:04
769 Michał Białczak Km PSP Ostrołęka M35 184 705 Piaseczno: 02:41:24 (147 / 34)
02:41:24
770 Maciej Ostaszewski LABOSPORT Team M35 185 706 Płock: 02:41:27 (150 / 38)
02:41:27
771 Radek Bedyński PZU Sport Team M45 90 707 Piaseczno: 02:41:28 (149 / 14)
02:41:28
772 Weronika Stolarek Tri Ladies CompleXsports F30 11 65 Elbląg: 02:41:28 (89 / 2)
02:41:28
773 Tomasz Grabowski Kuźnia Triathlonu M50 38 708 Stężyca: 02:41:30 (118 / 4)
02:41:30
774 Michał Trojanowski Kuźnia Triathlonu Kuźnia Triathlonu M35 186 709 Piaseczno: 02:41:31 (150 / 35)
02:41:31
775 Paulina Wargacka F18 8 66 Płock: 02:41:31 (151 / 1)
02:41:31
776 Piotr Sanecki KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M30 115 710 Elbląg: 02:41:32 (90 / 9)
02:41:32
777 Tomasz Zdanowski Trizarza Team M18 24 711 Płock: 02:41:34 (152 / 5)
02:41:34
778 Wacław Curyło M50 39 712 Piaseczno: 02:41:36 (151 / 14)
02:41:36
779 Kamil Dobkowski SPORTEVO www.sport-evo.pl M35 187 713 Stężyca: 02:41:37 (119 / 29)
02:41:37
780 Krystian Jaworski M35 188 714 Stężyca: 02:41:39 (120 / 30)
02:41:39
781 Andrzej Małkowski Kuźnia Triathlonu M35 189 715 Płock: 02:41:39 (153 / 39)
02:41:39
782 Sławomir Dziuba TriTur Chojnice GEOMETRA M35 190 716 Stężyca: 02:41:44 (122 / 31)
02:41:44
783 Kamil Różański 3Gravity M30 116 717 Elbląg: 02:41:54 (91 / 10)
02:41:54
784 Robert Makowski GothamCity M40 162 718 Piaseczno: 02:41:58 (152 / 29)
02:41:58
785 Roman Liśkiewicz Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej M45 91 719 Gołdap: 02:41:59 (52 / 3)
02:41:59
786 Dominik Jarzyński sTRIpons Team M40 163 720 Płock: 02:42:05 (156 / 31)
02:42:05
787 Rafał Kowalski PERFECT E-LINE TEAM M35 191 721 Ślesin: 02:42:05 (262 / 62)
02:42:05
788 Darek Czyżewski M45 92 722 Stężyca: 02:42:07 (124 / 15)
02:42:07
789 Andrzej Bąk M40 164 723 Piaseczno: 02:42:08 (154 / 30)
02:42:08
790 Michał Stajniak Fall Into Swimrun / Smashing Pąpkins / KS Mako M25 68 724 Gołdap: 02:42:16 (54 / 8)
02:42:16
791 Mateusz Ślesicki M18 25 725 Augustów: 02:42:18 (99 / 5)
02:42:18
792 Paweł Zaręba M30 117 726 Ślesin: 02:42:23 (265 / 34)
02:42:23
793 Iza Kuczynska TRINERGY TEAM F45 8 67 Ślesin: 02:42:24 (266 / 3)
02:42:24
794 Daniel Piotrowski M25 69 727 Elbląg: 02:42:28 (93 / 11)
02:42:28
795 Witold Gruszczyński M30 118 728 Piaseczno: 02:42:29 (155 / 22)
02:42:29
796 Wiktor Wójcik M25 70 729 Płock: 02:42:35 (158 / 19)
02:42:35
797 Maciek Beraś M35 192 730 Płock: 02:42:36 (159 / 40)
02:42:36
798 Kirill Kabalyk M25 71 731 Augustów: 02:42:38 (102 / 15)
02:42:38
799 Zachariasz Łuczak M25 72 732 Ślesin: 02:42:42 (268 / 24)
02:42:42
800 Rafał Augustyniak M25 73 733 Piaseczno: 02:42:43 (157 / 21)
02:42:43
801 Tomasz Kołacz M35 193 734 Augustów: 02:42:45 (105 / 20)
02:42:45
802 Hubert Zdrojewski Zdrojki M25 74 735 Płock: 02:42:49 (162 / 20)
02:42:49
803 Robert Musial TRIWAWA AGUA M50 40 736 Płock: 02:42:50 (163 / 12)
02:42:50
804 Łukasz Gędłek K.A.T. Krakowski Amator Triathlonu M30 119 737 Płock: 02:42:53 (164 / 26)
02:42:53
805 Lesław Brzuska M35 194 738 Ślesin: 02:42:54 (270 / 65)
02:42:54
806 Mariusz Ekiert truchtacz.pl garwolin M45 93 739 Gołdap: 02:42:55 (55 / 4)
02:42:55
807 Marek Czuk M65 4 740 Płock: 02:42:57 (165 / 1)
02:42:57
808 Rafal Polanski Potwory z Glebin M45 94 741 Piaseczno: 02:43:01 (159 / 15)
02:43:01
809 Zbigniew Kasprzykowski Ornis Siedlce M45 95 742 Piaseczno: 02:43:02 (160 / 16)
02:43:02
810 Mateusz Zgoda Naprzód Młociny M25 75 743 Piaseczno: 02:43:03 (161 / 22)
02:43:03
811 Agnieszka Sulik Warsaw Masters Team F30 12 68 Piaseczno: 02:43:05 (162 / 2)
02:43:05
812 Przemysław Dobraniecki M40 165 744 Stężyca: 02:43:12 (126 / 26)
02:43:12
813 Amir Mazloum Kuźnia Triathlonu TriBross M30 120 745 Gołdap: 02:43:13 (57 / 9)
02:43:13
814 Jordan Tomaszewski Aflofarm Running Team M30 121 746 Stężyca: 02:43:15 (128 / 19)
02:43:15
815 Janusz Cnota PAPUNIS TEAM GDYNIA M60 8 747 Ślesin: 02:43:15 (271 / 4)
02:43:15
816 Rafal Modelski M35 195 748 Ślesin: 02:43:23 (272 / 66)
02:43:23
817 Piotr Kubis GVT M45 96 749 Ślesin: 02:43:24 (273 / 40)
02:43:24
818 Robert Czajkowski Kuźnia Triathlonu M40 166 750 Piaseczno: 02:43:27 (163 / 31)
02:43:27
819 Marcin Folwarski GMZH Folwarscy M35 196 751 Stężyca: 02:43:27 (131 / 32)
02:43:27
820 Jan Najda SPORTEVO M25 76 752 Stężyca: 02:43:30 (132 / 10)
02:43:30
821 Igor Bachurewicz Tri Family M35 197 753 Piaseczno: 02:43:31 (165 / 39)
02:43:31
822 Michał Ittrich M40 167 754 Gołdap: 02:43:33 (58 / 13)
02:43:33
823 Ireneusz Tarasiewicz Trisophrenia Triathlon Club M55 19 755 Elbląg: 02:43:33 (94 / 5)
02:43:33
824 Dariusz Manikało TRINERGY TEAM WTT M45 97 756 Piaseczno: 02:43:38 (166 / 17)
02:43:38
825 Ireneusz Kuciński M40 168 757 Elbląg: 02:43:49 (96 / 21)
02:43:49
826 Dariusz Glonek M45 98 758 Ślesin: 02:43:52 (274 / 41)
02:43:52
827 Igor Piętak M45 99 759 Piaseczno: 02:43:53 (167 / 18)
02:43:53
828 Waldemar Lizik TRI POWER TEAM KONIN M45 100 760 Ślesin: 02:43:53 (275 / 42)
02:43:53
829 Agnieszka Miąsik-Pogodzińska WM Triself F40 12 69 Ślesin: 02:43:57 (276 / 5)
02:43:57
830 Grzegorz Płuciennik JANIKOWO NA SPORTOWO M45 101 761 Ślesin: 02:43:59 (277 / 43)
02:43:59
831 Arkadiusz Woźniak Uniwersytet Łódzki KREWO PHU M18 26 762 Piaseczno: 02:44:03 (168 / 8)
02:44:03
832 Łukasz Matysiak KOBYLA GÓRA własna M30 122 763 Płock: 02:44:04 (168 / 27)
02:44:04
833 Wojciech Trybuszkiewicz Generali Running Club M45 102 764 Płock: 02:44:12 (169 / 19)
02:44:12
834 Paweł Słupski Drużyna Czarnego Alibaby M35 198 765 Piaseczno: 02:44:19 (171 / 40)
02:44:19
835 Marcin Trzos M35 199 766 Płock: 02:44:21 (170 / 43)
02:44:21
836 Tomasz Kacymirow M55 20 767 Gołdap: 02:44:25 (59 / 1)
02:44:25
837 Marcin Gujski TriPaka M35 200 768 Piaseczno: 02:44:27 (173 / 41)
02:44:27
838 Michał Nawrot M30 123 769 Płock: 02:44:29 (171 / 28)
02:44:29
839 Maciej Witczak M40 169 770 Ślesin: 02:44:29 (280 / 54)
02:44:29
840 Kazimierz Mlak M60 9 771 Ślesin: 02:44:34 (281 / 5)
02:44:34
841 Krzysztof Lipiński Nie Ma Lipy M35 201 772 Płock: 02:44:34 (172 / 44)
02:44:34
842 Piotr Szczerek Drog Bruk M40 170 773 Ślesin: 02:44:35 (282 / 55)
02:44:35
843 Łukasz Kędzierski M30 124 774 Augustów: 02:44:36 (109 / 15)
02:44:36
844 Marek Janta Smaruj Na Trening Team M35 202 775 Stężyca: 02:44:40 (135 / 33)
02:44:40
845 W Sobieraj PEUGEOT POLSKA M45 103 776 Płock: 02:44:48 (173 / 20)
02:44:48
846 Bartosz Antczak Energotherm TriGroup M40 171 777 Ślesin: 02:44:51 (285 / 57)
02:44:51
847 Mariusz Pużyński Augustowskie Towarzystwo Pływackie M50 41 778 Augustów: 02:44:52 (110 / 8)
02:44:52
848 Adam Suchocki M35 203 779 Stężyca: 02:44:58 (136 / 34)
02:44:58
849 Krzysztof Dylęgowski Kuźnia Triathlonu M30 125 780 Gołdap: 02:44:59 (60 / 10)
02:44:59
850 Piotr Kęszka M40 172 781 Ślesin: 02:45:00 (286 / 58)
02:45:00
851 Piotr Papierz SiSu Berlin M55 21 782 Ślesin: 02:45:04 (287 / 10)
02:45:04
852 Karol Tomalik karolman M40 173 783 Stężyca: 02:45:05 (138 / 28)
02:45:05
853 Jakub Bednarczyk M45 104 784 Augustów: 02:45:07 (112 / 15)
02:45:07
854 Dariusz Bienioszek Laski, Wino i Kasyno M25 77 785 Gołdap: 02:45:09 (63 / 9)
02:45:09
855 Marcin Nowacki Smaruj Na Trening Team M40 174 786 Stężyca: 02:45:10 (139 / 29)
02:45:10
856 Piotr Abracham CREATOR Piotr Abracham M35 204 787 Elbląg: 02:45:12 (100 / 21)
02:45:12
857 Karolina Janyga-Kulik KULIK&KUREK F40 13 70 Ślesin: 02:45:15 (289 / 6)
02:45:15
858 Janusz Szorkin M40 175 788 Ślesin: 02:45:15 (288 / 59)
02:45:15
859 Tomek Jedwabny M40 176 789 Piaseczno: 02:45:15 (177 / 33)
02:45:15
860 Dorota Pawłowicz Kuźnia Triathlonu F35 14 71 Płock: 02:45:15 (177 / 3)
02:45:15
861 Wojciech Zakrzewski kamilgalazka.pl M40 177 790 Płock: 02:45:21 (179 / 34)
02:45:21
862 Maciej Kościelak Oddział Żandarmerii Wojskowej M40 178 791 Ślesin: 02:45:22 (290 / 60)
02:45:22
863 Marcin Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M40 179 792 Elbląg: 02:45:23 (102 / 22)
02:45:23
864 Marcin Szymański M35 205 793 Płock: 02:45:24 (180 / 49)
02:45:24
865 Tomasz Czasak M45 105 794 Piaseczno: 02:45:25 (179 / 21)
02:45:25
866 Dmitrii Fomichev 111CLUB M55 22 795 Elbląg: 02:45:27 (103 / 7)
02:45:27
867 Natalia Czeszak F30 13 72 Piaseczno: 02:45:28 (180 / 3)
02:45:28
868 Arkadiusz Ptak M50 42 796 Gołdap: 02:45:28 (66 / 5)
02:45:28
869 Paweł Krężołek M40 180 797 Płock: 02:45:35 (182 / 35)
02:45:35
870 Krzysztof Wichrowski Bajlando Team M35 206 798 Płock: 02:45:36 (183 / 50)
02:45:36
871 Marcin Dolaciński M35 207 799 Płock: 02:45:38 (184 / 51)
02:45:38
872 Leszek Laskowski M35 208 800 Stężyca: 02:45:46 (143 / 36)
02:45:46
873 Marek Prokopienko M40 181 801 Piaseczno: 02:45:48 (182 / 34)
02:45:48
874 Marek Repka Lupus Team M45 106 802 Ślesin: 02:45:50 (294 / 44)
02:45:50
875 Artur Olesiński Kondycja M35 209 803 Piaseczno: 02:45:50 (183 / 43)
02:45:50
876 Wojciech Plewiński M35 210 804 Piaseczno: 02:45:50 (184 / 44)
02:45:50
877 Darek Skotnicki M45 107 805 Stężyca: 02:45:51 (144 / 17)
02:45:51
878 Adrian Wrzeszcz Celironman Adrian! Błagam wolniej M40 182 806 Ślesin: 02:45:54 (295 / 61)
02:45:54
879 Tomasz Jachimek LABOSPORT Team M45 108 807 Piaseczno: 02:45:54 (185 / 22)
02:45:54
880 Adam Brzeziński M25 78 808 Piaseczno: 02:45:57 (187 / 24)
02:45:57
881 Rafał Blankiewicz M45 109 809 Piaseczno: 02:46:09 (191 / 23)
02:46:09
882 Bartosz Brzozowski KU AZS WAT M30 126 810 Piaseczno: 02:46:12 (192 / 24)
02:46:12
883 Marta Motylewska F25 15 73 Augustów: 02:46:16 (115 / 2)
02:46:16
884 Maciej Żytowiecki 1980 M35 211 811 Płock: 02:46:18 (188 / 52)
02:46:18
885 Dariusz Bartkowiak NAVIGARE M50 43 812 Ślesin: 02:46:19 (298 / 17)
02:46:19
886 Mirosław Kutnik KB Biała Biega KB Biała Biega M40 183 813 Piaseczno: 02:46:19 (193 / 36)
02:46:19
887 Przemysław Marcinkowski GVT M45 110 814 Piaseczno: 02:46:21 (195 / 24)
02:46:21
888 Marek Fila MARCUS TEAM M40 184 815 Piaseczno: 02:46:22 (196 / 38)
02:46:22
889 Bartłomiej Kosicki M35 212 816 Ślesin: 02:46:29 (300 / 69)
02:46:29
890 Krum Angelov Krumov M35 213 817 Piaseczno: 02:46:30 (197 / 46)
02:46:30
891 Mirosława Grzanecka F40 14 74 Piaseczno: 02:46:30 (198 / 2)
02:46:30
892 Damian Bankiewicz Asseco Active Team M45 111 818 Piaseczno: 02:46:32 (199 / 25)
02:46:32
893 Jan Zieliński Żoliborz Biega M35 214 819 Piaseczno: 02:46:32 (200 / 47)
02:46:32
894 Wojciech Kurek ETT Elbląg Triathlon Team M35 215 820 Elbląg: 02:46:33 (106 / 22)
02:46:33
895 Maciej Karwowski M40 185 821 Piaseczno: 02:46:33 (201 / 39)
02:46:33
896 Andrzej Łażewski Kuźnia Triathlonu M50 44 822 Płock: 02:46:36 (190 / 14)
02:46:36
897 Stanisław Doliński M30 127 823 Piaseczno: 02:46:40 (202 / 25)
02:46:40
898 Piotr Góralski AIR BIKE M45 112 824 Ślesin: 02:46:40 (302 / 45)
02:46:40
899 Aleksandra Obiedzińska KTS IRONMAN F40 15 75 Piaseczno: 02:46:41 (203 / 3)
02:46:41
900 Grzegorz Zakrzewski SONAR M40 186 825 Płock: 02:46:43 (191 / 37)
02:46:43
901 Marcin Mazurek M40 187 826 Stężyca: 02:46:45 (146 / 31)
02:46:45
902 Grzegorz Grzech Kancelaria Prawno-Rachunkowa Grzegorz Grzech Kancelaria Prawno-Rachunkowa Grzegorz Grzech M50 45 827 Piaseczno: 02:46:46 (205 / 16)
02:46:46
903 Piotr Hurnik The Triathlon Brothers M25 79 828 Piaseczno: 02:46:53 (206 / 25)
02:46:53
904 Jaroslaw Kwolek xtrabike XtriT M50 46 829 Piaseczno: 02:46:59 (207 / 17)
02:46:59
905 Bartłomiej Uściński Mag Instal M35 216 830 Piaseczno: 02:47:01 (208 / 48)
02:47:01
906 Łukasz Derewnicki UKS Tri-Team Rumia M30 128 831 Stężyca: 02:47:03 (147 / 22)
02:47:03
907 Krzysztof Kobylarczyk Biegam z Kają M40 188 832 Stężyca: 02:47:06 (148 / 32)
02:47:06
908 Marcin Tomasik M30 129 833 Piaseczno: 02:47:08 (211 / 26)
02:47:08
909 Michał Dominiak M35 217 834 Piaseczno: 02:47:09 (212 / 49)
02:47:09
910 Robert Krysiak M45 113 835 Płock: 02:47:11 (195 / 21)
02:47:11
911 Krzysztof Wiatrowski IronTeam3City / TRIWIATRAKI M40 189 836 Stężyca: 02:47:14 (150 / 33)
02:47:14
912 Wojciech Jabłonowski M40 190 837 Elbląg: 02:47:18 (109 / 24)
02:47:18
913 Piotr Zaręba EDC Runners M30 130 838 Gołdap: 02:47:20 (69 / 11)
02:47:20
914 Marcin Kuźmicki Kuźmier Team M40 191 839 Piaseczno: 02:47:23 (216 / 41)
02:47:23
915 Tomasz Furman M50 47 840 Piaseczno: 02:47:23 (215 / 18)
02:47:23
916 Ireneusz Bedyk PTT DELTA M60 10 841 Płock: 02:47:24 (197 / 2)
02:47:24
917 Robert Rygiel Szpejo Pompka M55 23 842 Stężyca: 02:47:29 (151 / 7)
02:47:29
918 Michał Krajewski Celironman M40 192 843 Płock: 02:47:34 (198 / 38)
02:47:34
919 Marek Lindner M35 218 844 Stężyca: 02:47:35 (152 / 37)
02:47:35
920 Andries Retief WITC M30 131 845 Piaseczno: 02:47:36 (218 / 27)
02:47:36
921 Tomasz Jarmuł M45 114 846 Płock: 02:47:39 (199 / 23)
02:47:39
922 Rafał Gacka Lupus Team M40 193 847 Ślesin: 02:47:41 (307 / 63)
02:47:41
923 Michał Werle M25 80 848 Augustów: 02:47:42 (121 / 16)
02:47:42
924 Mateusz Furmanik LPP Team M25 81 849 Stężyca: 02:47:44 (154 / 11)
02:47:44
925 Marcin Wojtanowicz M40 194 850 Ślesin: 02:47:44 (308 / 64)
02:47:44
926 Bartosz Kotalewicz BAFO M40 195 851 Piaseczno: 02:47:46 (220 / 43)
02:47:46
927 Rafał Starzyński M25 82 852 Ślesin: 02:47:48 (309 / 26)
02:47:48
928 Sebastian Kłosowicz Kondycja M40 196 853 Piaseczno: 02:47:49 (221 / 44)
02:47:49
929 Sławomir Dutkiewicz M45 115 854 Stężyca: 02:47:50 (155 / 18)
02:47:50
930 Norbert Pyndryk M35 219 855 Piaseczno: 02:47:51 (222 / 51)
02:47:51
931 Robert Bujnowski ATP Augustów M35 220 856 Augustów: 02:47:56 (122 / 25)
02:47:56
932 Andrzej Formela M30 132 857 Stężyca: 02:47:59 (156 / 23)
02:47:59
933 Dariusz Laskowski M40 197 858 Elbląg: 02:47:59 (110 / 25)
02:47:59
934 Paweł Soja MVM M18 27 859 Ślesin: 02:48:00 (312 / 9)
02:48:00
935 Tomasz Nowakowski PTT DELTA M40 198 860 Płock: 02:48:02 (203 / 40)
02:48:02
936 Małgorzata Matusiak F25 16 76 Płock: 02:48:03 (204 / 3)
02:48:03
937 Bogdan Snarski Albatrosy M35 221 861 Piaseczno: 02:48:05 (224 / 52)
02:48:05
938 Jarosław Wcisły Eurocash M35 222 862 Ślesin: 02:48:14 (314 / 71)
02:48:14
939 Paweł Kośla M35 223 863 Piaseczno: 02:48:15 (225 / 53)
02:48:15
940 Elwira Olejniczak PULS TRI TEAM F30 14 77 Ślesin: 02:48:19 (315 / 4)
02:48:19
941 Łukasz Cichowicz M25 83 864 Płock: 02:48:19 (205 / 22)
02:48:19
942 Piotr Kosno M45 116 865 Płock: 02:48:23 (208 / 24)
02:48:23
943 Katarzyna Kornasiewicz F35 15 78 Płock: 02:48:23 (207 / 4)
02:48:23
944 Marek Puciłowski M30 133 866 Stężyca: 02:48:25 (160 / 24)
02:48:25
945 Bartosz Niewiadomski FC Barcelona White Paper Agency Sp. z o.o. M30 134 867 Gołdap: 02:48:33 (71 / 12)
02:48:33
946 Krzysztof Neumann Luft TRI Team M45 117 868 Piaseczno: 02:48:40 (226 / 27)
02:48:40
947 Maciej Kaczmarek Accenture Accebture M25 84 869 Płock: 02:48:40 (210 / 23)
02:48:40
948 Wiktor Ocet M30 135 870 Piaseczno: 02:48:42 (228 / 28)
02:48:42
949 Tunia Oleszczuk GVT TUNIA OLESZCZUK F30 15 79 Piaseczno: 02:48:43 (229 / 5)
02:48:43
950 Bartosz Miller M35 224 871 Stężyca: 02:48:44 (162 / 39)
02:48:44
951 Wojciech Borowski M45 118 872 Stężyca: 02:48:44 (161 / 19)
02:48:44
952 Łukasz Sławik Tęczowa Sztafeta M40 199 873 Płock: 02:48:45 (211 / 41)
02:48:45
953 Piotr Zinkiewicz Luft TRI Team M45 119 874 Stężyca: 02:48:54 (163 / 20)
02:48:54
954 Robert Wendołowski M40 200 875 Augustów: 02:48:58 (124 / 21)
02:48:58
955 Tomasz Zieliński Velocity Warszawa M40 201 876 Piaseczno: 02:49:01 (230 / 45)
02:49:01
956 Marcin Ziółek The Luzers M40 202 877 Płock: 02:49:03 (213 / 42)
02:49:03
957 Andrzej Kostarski AQUARIUS ŁÓDŹ M50 48 878 Płock: 02:49:04 (214 / 19)
02:49:04
958 Przemysław Dąbrowski M35 225 879 Płock: 02:49:07 (215 / 55)
02:49:07
959 Radek Łuczak M45 120 880 Płock: 02:49:08 (216 / 25)
02:49:08
960 Maciej Zychewicz Kuźnia Triathlonu M35 226 881 Piaseczno: 02:49:10 (232 / 54)
02:49:10
961 Jakub Roszuk Grupa Triathlonowa KONA Opole M35 227 882 Ślesin: 02:49:13 (317 / 73)
02:49:13
962 Tomasz Szymczyk M35 228 883 Płock: 02:49:16 (217 / 56)
02:49:16
963 Michał Michalik M40 203 884 Piaseczno: 02:49:23 (233 / 46)
02:49:23
964 Andrzej Dunikowski Kuźnia Triathlonu M25 85 885 Płock: 02:49:23 (218 / 24)
02:49:23
965 Lesław Ambroziak SPORTEVO M40 204 886 Gołdap: 02:49:25 (72 / 16)
02:49:25
966 Michał Wasilewski M30 136 887 Płock: 02:49:26 (219 / 32)
02:49:26
967 Jakub Witczak NADAKTYWNI M30 137 888 Ślesin: 02:49:32 (320 / 38)
02:49:32
968 Igor Sajda M25 86 889 Piaseczno: 02:49:37 (234 / 26)
02:49:37
969 Filip Perzynski A dlaczego nie? A dlaczego nie? M25 87 890 Stężyca: 02:49:39 (166 / 12)
02:49:39
970 Radosław Michałowski Waniewski Coaching M45 121 891 Elbląg: 02:49:39 (116 / 14)
02:49:39
971 Larysa Lubowiecka F18 9 80 Stężyca: 02:49:47 (167 / 2)
02:49:47
972 Radosław Gronczewski PTT Delta Płock M30 138 892 Płock: 02:49:51 (221 / 33)
02:49:51
973 Michal Kozlowski SZOSA M35 229 893 Elbląg: 02:49:52 (118 / 24)
02:49:52
974 Piotr Gorzeński M50 49 894 Stężyca: 02:49:54 (169 / 6)
02:49:54
975 Krzysztof Skałbania Jachaś Team Sp z.o.o M30 139 895 Płock: 02:49:55 (223 / 34)
02:49:55
976 Dariusz Strenziok AT Team Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M50 50 896 Gołdap: 02:49:57 (74 / 6)
02:49:57
977 Tadeusz Miłoboszewski ZaDyszka FASTE M40 205 897 Płock: 02:49:59 (225 / 43)
02:49:59
978 Mateusz Topp M40 206 898 Stężyca: 02:50:03 (170 / 38)
02:50:03
979 Karol Tomasiuk M40 207 899 Płock: 02:50:06 (228 / 44)
02:50:06
980 Izabela Marciniak Celironman F35 16 81 Ślesin: 02:50:08 (322 / 6)
02:50:08
981 Izabela Worsztynowicz Kuźnia Triathlonu F30 16 82 Augustów: 02:50:11 (129 / 3)
02:50:11
982 Piotr Podgórski M35 230 900 Piaseczno: 02:50:15 (237 / 56)
02:50:15
983 Jarosław Adamski Asseco Active Team M45 122 901 Piaseczno: 02:50:21 (238 / 29)
02:50:21
984 Karol Blok ortopeda-blok.pl M35 231 902 Stężyca: 02:50:21 (172 / 40)
02:50:21
985 Tomasz Dobosz STREFAX M40 208 903 Gołdap: 02:50:22 (76 / 18)
02:50:22
986 Maciej Jankowski GR3miasto M40 209 904 Stężyca: 02:50:26 (173 / 39)
02:50:26
987 Piotr Jeka JEKA TEAM M50 51 905 Płock: 02:50:27 (229 / 20)
02:50:27
988 Piotr Solarek Kuźnia Triathlonu Easy Waxing Studio Depilacji i Kosmetyki M35 232 906 Płock: 02:50:28 (230 / 59)
02:50:28
989 Piotr Narożniak M45 123 907 Ślesin: 02:50:28 (323 / 47)
02:50:28
990 Piotr Chlaściak M30 140 908 Piaseczno: 02:50:31 (239 / 29)
02:50:31
991 Jacek Ptak Projekt AK M30 141 909 Ślesin: 02:50:33 (325 / 39)
02:50:33
992 Wojciech Bartnicki Elaktywny Maratończyk Team M50 52 910 Elbląg: 02:50:38 (121 / 8)
02:50:38
993 Marcin Rosati Mocarni Team M45 124 911 Płock: 02:50:39 (232 / 28)
02:50:39
994 Jerzy Kropiewnicki Atos Racing Team M35 233 912 Piaseczno: 02:50:43 (240 / 57)
02:50:43
995 Paweł Wróblewski M40 210 913 Stężyca: 02:50:49 (175 / 40)
02:50:49
996 Paweł Szymczak M30 142 914 Ślesin: 02:50:50 (326 / 40)
02:50:50
997 Jan Matuszewski M50 53 915 Stężyca: 02:50:57 (176 / 7)
02:50:57
998 Rafał Stęplewski M35 234 916 Ślesin: 02:51:05 (328 / 75)
02:51:05
999 Michał Łęcki M30 143 917 Ślesin: 02:51:12 (330 / 41)
02:51:12
1000 Aleksandra Trypuć-Magdziarz OLADENTAL TRIDEA OLADENTAL F40 16 83 Ślesin: 02:51:12 (329 / 7)
02:51:12
1001 Robert Buber-Bubrowiecki "VICTORIA" Sztum M40 211 918 Gołdap: 02:51:13 (80 / 20)
02:51:13
1002 Jarek Turzyński M30 144 919 Stężyca: 02:51:18 (177 / 25)
02:51:18
1003 Marcin Wystrychowski bfagencja.pl M35 235 920 Płock: 02:51:19 (235 / 61)
02:51:19
1004 Marzena Kordala F30 17 84 Gołdap: 02:51:20 (81 / 2)
02:51:20
1005 Dominika Stasiłowicz Accelerating Poland Dominika Stasiłowicz F35 17 85 Piaseczno: 02:51:21 (242 / 5)
02:51:21
1006 Grzegorz Łobarzewski TRI LEVEL M30 145 921 Elbląg: 02:51:24 (122 / 14)
02:51:24
1007 Grzegorz Jarocki LPP TEAM M45 125 922 Stężyca: 02:51:24 (179 / 22)
02:51:24
1008 Marcin Bryl Centrum Sportu i Rekreacji ŚLESIN M45 126 923 Ślesin: 02:51:28 (331 / 48)
02:51:28
1009 Mariusz Stanny M40 212 924 Płock: 02:51:32 (238 / 46)
02:51:32
1010 Artur Folga IŁAWA BIEGA M45 127 925 Płock: 02:51:33 (239 / 29)
02:51:33
1011 Bogdan Kapelko PEUGEOT POLSKA M45 128 926 Płock: 02:51:36 (240 / 30)
02:51:36
1012 Mateusz Michalewski Drużyna Grubego MIsia M40 213 927 Ślesin: 02:52:00 (333 / 67)
02:52:00
1013 Marcin Zając M35 236 928 Płock: 02:52:02 (243 / 63)
02:52:02
1014 Rafał Siennicki M40 214 929 Augustów: 02:52:08 (133 / 22)
02:52:08
1015 Tomasz Sobiecki M35 237 930 Ślesin: 02:52:12 (334 / 76)
02:52:12
1016 Bartosz Kubielski SILVINI-MEANDER M40 215 931 Płock: 02:52:14 (245 / 47)
02:52:14
1017 Adam Kazimierczyk PTT Delta Płock M35 238 932 Płock: 02:52:18 (246 / 64)
02:52:18
1018 Dariusz Ławecki M50 54 933 Stężyca: 02:52:19 (181 / 8)
02:52:19
1019 Jacek Seferyniak PKO BP M40 216 934 Piaseczno: 02:52:30 (246 / 48)
02:52:30
1020 Marcin Lucimiński Olej Running Team M40 217 935 Piaseczno: 02:52:31 (247 / 49)
02:52:31
1021 Andrzej Jurowski M40 218 936 Piaseczno: 02:52:33 (248 / 50)
02:52:33
1022 Łukasz Kospał Pawłowski LOTOS Running Team M35 239 937 Elbląg: 02:52:34 (126 / 26)
02:52:34
1023 Radosław Gołkowski M30 146 938 Ślesin: 02:52:35 (336 / 43)
02:52:35
1024 Aleksandra Różalska ETT Elbląg Triathlon Team F40 17 86 Augustów: 02:52:36 (134 / 2)
02:52:36
1025 Tomasz Lisiecki NEXUS Team M50 55 939 Stężyca: 02:52:37 (182 / 9)
02:52:37
1026 Maciej Świątek M40 219 940 Ślesin: 02:52:39 (337 / 68)
02:52:39
1027 Marcin Białczak KURPIU M35 240 941 Piaseczno: 02:52:43 (250 / 58)
02:52:43
1028 Orfeusz Kurzacz M45 129 942 Ślesin: 02:52:43 (338 / 49)
02:52:43
1029 Anna Malara Kuźnia Triathlonu F35 18 87 Piaseczno: 02:52:43 (249 / 7)
02:52:43
1030 Adam Marczak TRI LEVEL let's go M45 130 943 Płock: 02:52:49 (249 / 31)
02:52:49
1031 Wojciech Stopka KPMG Triathlon Team M50 56 944 Płock: 02:52:49 (248 / 21)
02:52:49
1032 Krzysztof Berent M35 241 945 Stężyca: 02:52:49 (183 / 41)
02:52:49
1033 Katarzyna Bogdańska Fall Into Swimrun F18 10 88 Gołdap: 02:52:52 (84 / 2)
02:52:52
1034 Natalia Syryca Team Bablo F30 18 89 Stężyca: 02:52:55 (184 / 5)
02:52:55
1035 Katarzyna Gumoś F35 19 90 Stężyca: 02:52:57 (185 / 4)
02:52:57
1036 Piotr Janus M45 131 946 Ślesin: 02:52:59 (339 / 50)
02:52:59
1037 Marek Blacha Laski, Wino i Kasyno M45 132 947 Gołdap: 02:53:01 (85 / 9)
02:53:01
1038 Krzysztof Czuba M45 133 948 Ślesin: 02:53:02 (340 / 51)
02:53:02
1039 Piotr Nitka Noble Tri Team M35 242 949 Płock: 02:53:08 (253 / 65)
02:53:08
1040 Aleksandra Andryszak F25 17 91 Płock: 02:53:17 (254 / 4)
02:53:17
1041 Aleksandra Starek F50 1 92 Piaseczno: 02:53:17 (253 / 1)
02:53:17
1042 Grzegorz Matusiak M40 220 950 Stężyca: 02:53:20 (187 / 41)
02:53:20
1043 Bartosz Wikalinski Luft Tri Team M18 28 951 Gołdap: 02:53:21 (87 / 4)
02:53:21
1044 Katharina Szymańska WARSAW MASTERS TEAM F30 19 93 Płock: 02:53:27 (255 / 4)
02:53:27
1045 Mariusz Włodarczyk M35 243 952 Ślesin: 02:53:28 (342 / 77)
02:53:28
1046 Bożena Pędowska F50 2 94 Piaseczno: 02:53:38 (255 / 2)
02:53:38
1047 Krzysztof Domański M45 134 953 Ślesin: 02:53:39 (343 / 52)
02:53:39
1048 Jakub Wiśniewski M30 147 954 Płock: 02:53:42 (260 / 36)
02:53:42
1049 Wiktor Makarewicz Adidas Runners Warsaw M35 244 955 Piaseczno: 02:53:45 (256 / 59)
02:53:45
1050 Artur Kachniarz M35 245 956 Gołdap: 02:53:48 (88 / 15)
02:53:48
1051 Karolina Tetla F25 18 95 Płock: 02:53:51 (263 / 5)
02:53:51
1052 Jakub Milczarek Softtutor Team M35 246 957 Płock: 02:53:54 (264 / 67)
02:53:54
1053 Wojciech Podkowski MORSY GDYŃSKIE/biegamyrazem.pl M50 57 958 Elbląg: 02:53:56 (132 / 9)
02:53:56
1054 Paweł Krakowiak Kuźnia Triathlonu 4SportLab M30 148 959 Piaseczno: 02:53:59 (259 / 31)
02:53:59
1055 Grzegorz Rosa Omega Fitness&Gym M35 247 960 Stężyca: 02:54:00 (188 / 43)
02:54:00
1056 Sebastian Krzewiński M25 88 961 Ślesin: 02:54:07 (344 / 28)
02:54:07
1057 Tomasz Winiarczyk LABOSPORT Team M45 135 962 Piaseczno: 02:54:14 (260 / 32)
02:54:14
1058 Damian Michallek M30 149 963 Płock: 02:54:22 (265 / 37)
02:54:22
1059 Adam Ryszczyk M35 248 964 Płock: 02:54:23 (266 / 68)
02:54:23
1060 Oksana Lubowiecka F45 9 96 Stężyca: 02:54:23 (190 / 1)
02:54:23
1061 Andrzej Pacholak M55 24 965 Płock: 02:54:25 (267 / 6)
02:54:25
1062 Joanna Steć RWT RWT F35 20 97 Płock: 02:54:31 (269 / 6)
02:54:31
1063 Konrad Nowakowski M35 249 966 Elbląg: 02:54:32 (134 / 29)
02:54:32
1064 Andrzej Komor Topolówka Triathlon Team Gdański Klub Żeglarski M18 29 967 Elbląg: 02:54:33 (136 / 5)
02:54:33
1065 Tomasz Kempa BiegoStok M35 250 968 Gołdap: 02:54:34 (90 / 16)
02:54:34
1066 Rafał Kowalik Drużyna Grubego Misia M40 221 969 Ślesin: 02:54:35 (345 / 69)
02:54:35
1067 Grzegorz Sudak M45 136 970 Elbląg: 02:54:40 (138 / 17)
02:54:40
1068 Leszek Jędrych M40 222 971 Płock: 02:54:45 (271 / 52)
02:54:45
1069 Paweł Benedykciński KS ZRYW Radziejów M50 58 972 Stężyca: 02:54:47 (193 / 10)
02:54:47
1070 Sławomir Młynarczyk Młynarczyk Team Młynarczyk Team M40 223 973 Elbląg: 02:54:54 (139 / 30)
02:54:54
1071 Jacek Topolewski OrkaMasters Iława M45 137 974 Gołdap: 02:54:54 (92 / 11)
02:54:54
1072 Robert Taraszkiewicz M35 251 975 Płock: 02:54:55 (272 / 70)
02:54:55
1073 Piotr Szymczak MZK Team M35 252 976 Płock: 02:54:56 (273 / 71)
02:54:56
1074 Ryszard Warchoł CAŁY TWÓJ M50 59 977 Piaseczno: 02:55:01 (263 / 19)
02:55:01
1075 Bartosz Myszkiewicz M45 138 978 Ślesin: 02:55:05 (347 / 53)
02:55:05
1076 Marek Bogalecki Safe Sport Team M60 11 979 Stężyca: 02:55:07 (194 / 3)
02:55:07
1077 Wojtek Mudrow M35 253 980 Piaseczno: 02:55:11 (264 / 62)
02:55:11
1078 Marcin Konecki M25 89 981 Augustów: 02:55:14 (137 / 17)
02:55:14
1079 Marcin Madziąg ISS RFID M40 224 982 Ślesin: 02:55:15 (348 / 71)
02:55:15
1080 Marcin Winkler M35 254 983 Ślesin: 02:55:16 (349 / 78)
02:55:16
1081 Bartłomiej Lalek Husaria Race Team M18 30 984 Piaseczno: 02:55:16 (265 / 10)
02:55:16
1082 Rafał Stankiewicz M35 255 985 Gołdap: 02:55:22 (93 / 17)
02:55:22
1083 Magdalena Żołnowska Kuźnia Triathlonu F35 21 98 Ślesin: 02:55:24 (350 / 7)
02:55:24
1084 Krzysztof Bachewicz M30 150 986 Elbląg: 02:55:27 (142 / 15)
02:55:27
1085 Marta Frąckowiak Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim F30 20 99 Elbląg: 02:55:30 (143 / 4)
02:55:30
1086 Waldemar Waśkowicz M45 139 987 Piaseczno: 02:55:30 (266 / 33)
02:55:30
1087 Radosław Rybołowicz 3T M30 151 988 Augustów: 02:55:31 (140 / 18)
02:55:31
1088 Paweł Majewski Kuźnia Triathlonu M40 225 989 Płock: 02:55:34 (274 / 53)
02:55:34
1089 Krzysztof Magrian M40 226 990 Stężyca: 02:55:47 (195 / 42)
02:55:47
1090 Jakub Wiśniewski M35 256 991 Ślesin: 02:55:55 (351 / 79)
02:55:55
1091 Michał Rogacewicz M35 257 992 Ślesin: 02:55:56 (352 / 80)
02:55:56
1092 Artur Sidor M45 140 993 Płock: 02:55:58 (277 / 32)
02:55:58
1093 Mariusz Płoński M45 141 994 Piaseczno: 02:55:59 (268 / 34)
02:55:59
1094 Rafał Jastrzębski Sanmargar Team M40 227 995 Augustów: 02:56:05 (143 / 24)
02:56:05
1095 Tomasz Radziemski M50 60 996 Stężyca: 02:56:09 (197 / 11)
02:56:09
1096 Rafał Krygier KB Wartko NZOZ Gemini M45 142 997 Ślesin: 02:56:17 (355 / 55)
02:56:17
1097 Krzysztof Rzążewski RZĄŻI TEAM M40 228 998 Piaseczno: 02:56:17 (269 / 53)
02:56:17
1098 Bartosz Niecławski M35 258 999 Płock: 02:56:20 (281 / 75)
02:56:20
1099 Bartosz Zgorzelski Słynni Kenijczycy M35 259 1000 Ślesin: 02:56:21 (356 / 81)
02:56:21
1100 Przemysław Kryszyłowicz M30 152 1001 Elbląg: 02:56:21 (144 / 16)
02:56:21
1101 Dariusz Szeliga M30 153 1002 Piaseczno: 02:56:26 (270 / 32)
02:56:26
1102 Łukasz Kalicki M35 260 1003 Płock: 02:56:27 (284 / 76)
02:56:27
1103 Robert Zatorski M45 143 1004 Piaseczno: 02:56:35 (273 / 36)
02:56:35
1104 Tomasz Pogorzelski M25 90 1005 Elbląg: 02:56:39 (145 / 14)
02:56:39
1105 Michał Sulka Team Karaś M30 154 1006 Piaseczno: 02:56:44 (274 / 33)
02:56:44
1106 Wojciech Skoczylas M50 61 1007 Piaseczno: 02:56:45 (275 / 20)
02:56:45
1107 Tomasz Starzynski M45 144 1008 Płock: 02:56:45 (285 / 33)
02:56:45
1108 Bogdan Skopiński ORMW M50 62 1009 Elbląg: 02:56:47 (146 / 10)
02:56:47
1109 Michał Stanik Neon Team M40 229 1010 Płock: 02:56:51 (287 / 54)
02:56:51
1110 Artur Zawadzki TRI ALON 42 M40 230 1011 Ślesin: 02:56:53 (359 / 72)
02:56:53
1111 Kamil Kryspowicki krisscoaching.pl M30 155 1012 Gołdap: 02:56:58 (95 / 14)
02:56:58
1112 Radosław Przyborowski RADEK - SOBIE M45 145 1013 Ślesin: 02:56:59 (360 / 56)
02:56:59
1113 Michał Ebertowski TRI Starogard Gdański TRI Starogard Gdański M25 91 1014 Stężyca: 02:57:02 (200 / 13)
02:57:02
1114 Robert Orlicz TRICLUB M40 231 1015 Piaseczno: 02:57:02 (277 / 54)
02:57:02
1115 Ignacy Lipka Łowcy Skansenów M25 92 1016 Płock: 02:57:04 (288 / 29)
02:57:04
1116 Magdalena Juszczyk TRINERGY TEAM F30 21 100 Piaseczno: 02:57:06 (278 / 6)
02:57:06
1117 Adam Surdy M25 93 1017 Płock: 02:57:06 (289 / 30)
02:57:06
1118 Sebastian Drausal M40 232 1018 Stężyca: 02:57:11 (201 / 43)
02:57:11
1119 Maciej Manturewicz Glutenfree Ebola Epam Systems M40 233 1019 Stężyca: 02:57:13 (202 / 44)
02:57:13
1120 Łukasz Przybylski M25 94 1020 Płock: 02:57:14 (290 / 31)
02:57:14
1121 Michał Soboń M35 261 1021 Piaseczno: 02:57:15 (280 / 65)
02:57:15
1122 Szymon Kajkowski M35 262 1022 Płock: 02:57:16 (291 / 77)
02:57:16
1123 Igor Dominiak M18 31 1023 Ślesin: 02:57:17 (361 / 10)
02:57:17
1124 Paweł Włodarczyk M35 263 1024 Piaseczno: 02:57:19 (281 / 67)
02:57:19
1125 Sławomir Dłużniewski Runners Team Ciechanów M35 264 1025 Płock: 02:57:24 (292 / 78)
02:57:24
1126 Anna Bedla F35 22 101 Elbląg: 02:57:27 (150 / 4)
02:57:27
1127 Olga Bogacz - - F25 19 102 Piaseczno: 02:57:39 (283 / 5)
02:57:39
1128 Krzysztof Ożóg M40 234 1026 Płock: 02:57:40 (293 / 55)
02:57:40
1129 Witek Reszka IronTeam3City M45 146 1027 Stężyca: 02:57:40 (203 / 24)
02:57:40
1130 Franciszek Richter Zapierdalacze Zapierdalacze M55 25 1028 Płock: 02:57:41 (294 / 9)
02:57:41
1131 Marlena Wiśniewska MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM F35 23 103 Augustów: 02:57:42 (145 / 5)
02:57:42
1132 Dariusz Witkowski Outdoor Training M55 26 1029 Augustów: 02:57:47 (146 / 6)
02:57:47
1133 Darek Cacek M45 147 1030 Elbląg: 02:57:48 (151 / 19)
02:57:48
1134 Łukasz Jagoda Narodowy Bank Polski Narodowy Bank Polski M35 265 1031 Płock: 02:57:48 (295 / 79)
02:57:48
1135 Karolina Gawrońska F25 20 104 Ślesin: 02:57:49 (362 / 7)
02:57:49
1136 Piotr Daniel M30 156 1032 Gołdap: 02:57:50 (96 / 15)
02:57:50
1137 Krzysztof Adamczak M55 27 1033 Stężyca: 02:57:53 (204 / 11)
02:57:53
1138 Jakub Żak M35 266 1034 Piaseczno: 02:57:57 (284 / 69)
02:57:57
1139 Jakub Litkowski Pan Pan M30 157 1035 Stężyca: 02:58:10 (205 / 27)
02:58:10
1140 Piotr Wójcik M40 235 1036 Elbląg: 02:58:10 (152 / 33)
02:58:10
1141 Grzegorz Kowalczyk M40 236 1037 Piaseczno: 02:58:18 (286 / 55)
02:58:18
1142 Tomasz Lizak #330 Everbros M25 95 1038 Elbląg: 02:58:19 (153 / 15)
02:58:19
1143 Bartosz Miąsik M35 267 1039 Stężyca: 02:58:19 (206 / 44)
02:58:19
1144 Adam Kulbiej KOCHAM KAŚKĘ! M25 96 1040 Ślesin: 02:58:23 (363 / 29)
02:58:23
1145 Jacek Gbyl M45 148 1041 Elbląg: 02:58:24 (154 / 20)
02:58:24
1146 Rafał Piwiński RUN TEAM PŁOCK M30 158 1042 Płock: 02:58:26 (297 / 39)
02:58:26
1147 Małgorzata Hulewicz F30 22 105 Płock: 02:58:27 (298 / 5)
02:58:27
1148 Piotr Tomszys Asseco Active Team M50 63 1043 Piaseczno: 02:58:33 (289 / 22)
02:58:33
1149 Michał Skorupa portEl.pl M18 32 1044 Elbląg: 02:58:33 (155 / 6)
02:58:33
1150 Sławomir Mądrzak M40 237 1045 Ślesin: 02:58:36 (364 / 73)
02:58:36
1151 Renata Talarek i-Sport i-Sport F30 23 106 Płock: 02:58:38 (299 / 6)
02:58:38
1152 Marcin Bańczyk M40 238 1046 Elbląg: 02:58:40 (156 / 34)
02:58:40
1153 Anna Annomalia Thriatlonservis F30 24 107 Płock: 02:58:41 (300 / 7)
02:58:41
1154 Dariusz Kasperowicz M40 239 1047 Płock: 02:58:50 (302 / 56)
02:58:50
1155 Dariusz Misztela PTT Delta Płock M55 28 1048 Płock: 02:58:56 (303 / 10)
02:58:56
1156 Dariusz Świerczewski 1965 1965 M50 64 1049 Płock: 02:59:09 (305 / 24)
02:59:09
1157 Ryan Dylla Warsaw International Triathlon Club M40 240 1050 Piaseczno: 02:59:10 (292 / 56)
02:59:10
1158 Oktawiusz Deaki M35 268 1051 Elbląg: 02:59:12 (159 / 31)
02:59:12
1159 Mariusz Bubrowski Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M45 149 1052 Płock: 02:59:19 (308 / 35)
02:59:19
1160 Konrad Gajewski brak M50 65 1053 Płock: 02:59:19 (307 / 25)
02:59:19
1161 Izabela Augustowska KB Geotermia Uniejów F40 18 108 Ślesin: 02:59:19 (366 / 8)
02:59:19
1162 Katarzyna Wąsik F40 19 109 Stężyca: 02:59:22 (208 / 5)
02:59:22
1163 Michal Inglot Thomson Reuters TRI M40 241 1054 Stężyca: 02:59:22 (209 / 45)
02:59:22
1164 Marcin Wasiak Marzenie Wasiaków Gabinet Psychologiczny Marcin Wasiak M45 150 1055 Ślesin: 02:59:23 (367 / 57)
02:59:23
1165 Jacek Gruba TRIATHLON BRZOZA niezrzeszony M55 29 1056 Ślesin: 02:59:29 (368 / 12)
02:59:29
1166 Rafał Luchowski 12tri.pl Spartanie Dzieciom M50 66 1057 Płock: 02:59:32 (309 / 26)
02:59:32
1167 Marta Medwid-Fidler MBC - Maciej Bodnar Coaching F35 24 110 Gołdap: 02:59:35 (98 / 3)
02:59:35
1168 Paulina Chmiel PULS TRI TEAM "SALUS" F30 25 111 Płock: 02:59:37 (310 / 8)
02:59:37
1169 Mateusz Szczygieł Dell Running Team M40 242 1058 Ślesin: 02:59:38 (369 / 75)
02:59:38
1170 Daniel Młodzik M40 243 1059 Gołdap: 02:59:44 (99 / 24)
02:59:44
1171 Krzysztof Wysocki M30 159 1060 Ślesin: 02:59:55 (370 / 45)
02:59:55
1172 Leszek Jędrzejczyk M50 67 1061 Ślesin: 03:00:11 (371 / 18)
03:00:11
1173 Grzegorz Nowak M40 244 1062 Ślesin: 03:00:12 (372 / 76)
03:00:12
1174 Robert Pazdrowski Dazar Olimpic Piaseczno M50 68 1063 Piaseczno: 03:00:26 (294 / 23)
03:00:26
1175 Patryk Lisiak FRASTAŚ POZNAŃ M40 245 1064 Ślesin: 03:00:31 (373 / 77)
03:00:31
1176 Jacek Białobłocki KB Lech Rypin M55 30 1065 Ślesin: 03:00:34 (375 / 13)
03:00:34
1177 Szymon Kowalski CelIronMan M40 246 1066 Płock: 03:00:38 (314 / 60)
03:00:38
1178 Wojciech Czaplicki M35 269 1067 Piaseczno: 03:00:38 (295 / 72)
03:00:38
1179 Cezary Miksa Asseco Active Team M30 160 1068 Piaseczno: 03:00:40 (296 / 35)
03:00:40
1180 Marcin Winnicki Kuźnia Triathlonu M40 247 1069 Ślesin: 03:00:45 (376 / 78)
03:00:45
1181 Paweł Kosiewski M30 161 1070 Elbląg: 03:00:47 (161 / 17)
03:00:47
1182 Emmanuel Rivat M35 270 1071 Ślesin: 03:00:53 (377 / 84)
03:00:53
1183 Bartłomiej Nowak Stare Babice Biegają M25 97 1072 Elbląg: 03:00:54 (163 / 16)
03:00:54
1184 Michał Kamiński Dell Running Team M25 98 1073 Ślesin: 03:00:56 (379 / 30)
03:00:56
1185 Małgorzata Prus F25 21 112 Płock: 03:01:00 (316 / 8)
03:01:00
1186 Mikolaj Winczewski M30 162 1074 Piaseczno: 03:01:02 (297 / 36)
03:01:02
1187 Artur Stróżyk M35 271 1075 Elbląg: 03:01:04 (164 / 33)
03:01:04
1188 Jan Krawczyk Klub Pod Wisienką Just & Conti M30 163 1076 Augustów: 03:01:06 (154 / 21)
03:01:06
1189 Bartosz Tomczuk M30 164 1077 Ślesin: 03:01:07 (381 / 47)
03:01:07
1190 Elżbieta Mikołajczyk F40 20 113 Ślesin: 03:01:13 (382 / 9)
03:01:13
1191 Robert Zięba M40 248 1078 Stężyca: 03:01:27 (210 / 46)
03:01:27
1192 Maciej Nowakowski M30 165 1079 Płock: 03:01:27 (317 / 40)
03:01:27
1193 Wojciech Dybczyński M25 99 1080 Augustów: 03:01:28 (155 / 18)
03:01:28
1194 Katarzyna Dąbrowska F30 26 114 Piaseczno: 03:01:40 (298 / 7)
03:01:40
1195 Wojciech Pawlicki M50 69 1081 Płock: 03:01:46 (319 / 27)
03:01:46
1196 Przemysław Mudryk M40 249 1082 Elbląg: 03:01:47 (167 / 37)
03:01:47
1197 Rafał Rola M35 272 1083 Piaseczno: 03:01:49 (299 / 73)
03:01:49
1198 Robert Szczęsny M45 151 1084 Ślesin: 03:01:51 (384 / 61)
03:01:51
1199 Łukasz Perciński M18 33 1085 Płock: 03:01:51 (321 / 6)
03:01:51
1200 Tomasz Czechowicz M45 152 1086 Piaseczno: 03:01:52 (300 / 39)
03:01:52
1201 Marcin Adamek Iron Triathlon Pleszew M40 250 1087 Ślesin: 03:02:05 (385 / 79)
03:02:05
1202 Wojciech Jachimiak M50 70 1088 Piaseczno: 03:02:11 (302 / 25)
03:02:11
1203 Piotr Tomaszewicz Enduroman Elbląg M50 71 1089 Elbląg: 03:02:14 (169 / 11)
03:02:14
1204 Rafał Śliwa Ogień w Szopie M25 100 1090 Stężyca: 03:02:16 (211 / 14)
03:02:16
1205 Marek Momont M30 166 1091 Piaseczno: 03:02:22 (303 / 37)
03:02:22
1206 Artur Bała M40 251 1092 Płock: 03:02:23 (324 / 62)
03:02:23
1207 Andrzej Caputa M35 273 1093 Ślesin: 03:02:24 (386 / 85)
03:02:24
1208 Carlos Mejia Tula M40 252 1094 Piaseczno: 03:02:26 (304 / 57)
03:02:26
1209 Mikołaj Zieliński M25 101 1095 Augustów: 03:02:28 (157 / 19)
03:02:28
1210 Rafał Miętkiewicz TORUS TRIATHLON TEAM M40 253 1096 Stężyca: 03:02:29 (212 / 47)
03:02:29
1211 Leszek Jaszczak M30 167 1097 Piaseczno: 03:02:31 (306 / 38)
03:02:31
1212 Radosław Skrzecz M25 102 1098 Piaseczno: 03:02:31 (305 / 28)
03:02:31
1213 Frederic Berardi M40 254 1099 Augustów: 03:02:33 (158 / 26)
03:02:33
1214 Bartosz Łukaszewski M30 168 1100 Ślesin: 03:02:33 (387 / 48)
03:02:33
1215 Daniel Pietrasz M30 169 1101 Augustów: 03:02:33 (159 / 22)
03:02:33
1216 Paweł Dudek M45 153 1102 Płock: 03:02:34 (325 / 36)
03:02:34
1217 Tomasz Wodiczko Supermaraton Kalisz M40 255 1103 Ślesin: 03:02:41 (388 / 80)
03:02:41
1218 Dariusz Lutkowski Auto Doktor Auto Doktor M40 256 1104 Stężyca: 03:02:50 (213 / 48)
03:02:50
1219 Wojciech Mocarski Akademia Prawa Jazdy M35 274 1105 Stężyca: 03:02:52 (214 / 46)
03:02:52
1220 Andrzej Staszewski M50 72 1106 Płock: 03:02:56 (328 / 28)
03:02:56
1221 Marcin Zagórowski M35 275 1107 Piaseczno: 03:02:59 (308 / 74)
03:02:59
1222 Dagna Kolaszewska F30 27 115 Płock: 03:03:00 (329 / 9)
03:03:00
1223 Leszek Tomaszewski Elbląska Grupa Rowerowa STOP M55 31 1108 Elbląg: 03:03:02 (171 / 9)
03:03:02
1224 Dominik Pisiński M30 170 1109 Piaseczno: 03:03:03 (309 / 39)
03:03:03
1225 Dominik Kałuziński M30 171 1110 Piaseczno: 03:03:06 (310 / 40)
03:03:06
1226 Adam Lubowicki M25 103 1111 Piaseczno: 03:03:13 (312 / 29)
03:03:13
1227 Tomasz Gola Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim Kuznia Triathlonu M40 257 1112 Płock: 03:03:14 (330 / 63)
03:03:14
1228 Przemysław Wełnicki Brak Klubu Brak M40 258 1113 Ślesin: 03:03:18 (391 / 81)
03:03:18
1229 Piotr Jasiak M45 154 1114 Piaseczno: 03:03:18 (313 / 40)
03:03:18
1230 Agnieszka Stankiewicz LABOSPORT Team F35 25 116 Augustów: 03:03:18 (163 / 6)
03:03:18
1231 Rafał Madziarz M40 259 1115 Ślesin: 03:03:25 (392 / 82)
03:03:25
1232 Stanisława Ferko-Czajkowska F50 3 117 Augustów: 03:03:29 (164 / 1)
03:03:29
1233 Łukasz Kardas M40 260 1116 Augustów: 03:03:35 (165 / 27)
03:03:35
1234 Adam Heliosz Run2Bfree M35 276 1117 Płock: 03:03:42 (332 / 84)
03:03:42
1235 Marcin Gosz POGOŃ LĘBORK M35 277 1118 Stężyca: 03:03:49 (216 / 48)
03:03:49
1236 Mirosław Niewiadomski M45 155 1119 Gołdap: 03:03:56 (104 / 13)
03:03:56
1237 Dariusz Kokot KB Aktywni Konin M30 172 1120 Ślesin: 03:04:02 (394 / 50)
03:04:02
1238 Magdalena Chlaściak F30 28 118 Piaseczno: 03:04:24 (315 / 8)
03:04:24
1239 Krzysztof Sapiejewski M25 104 1121 Płock: 03:04:35 (334 / 33)
03:04:35
1240 Piotr Witkowski SESCOM Sport Team Sescom M30 173 1122 Stężyca: 03:04:37 (217 / 28)
03:04:37
1241 Grzegorz Lemieszek ŁÓDŹ RUNNING TEAM M60 12 1123 Płock: 03:04:39 (336 / 4)
03:04:39
1242 Anna Pliszka Topolówka Triathlon Team F18 11 119 Elbląg: 03:04:40 (173 / 3)
03:04:40
1243 Tomasz Kotlenga FOTOGRAFsierakowice.pl M30 174 1124 Stężyca: 03:04:42 (218 / 29)
03:04:42
1244 Łukasz Świątek M25 105 1125 Elbląg: 03:04:46 (174 / 17)
03:04:46
1245 Konrad Grabarek M40 261 1126 Ślesin: 03:04:59 (396 / 84)
03:04:59
1246 Andrzej Czesławski M35 278 1127 Płock: 03:05:03 (337 / 86)
03:05:03
1247 Piotr Górniewicz M30 175 1128 Stężyca: 03:05:07 (219 / 30)
03:05:07
1248 Giełda Magdalena MADLEN F45 10 120 Ślesin: 03:05:19 (398 / 6)
03:05:19
1249 Jakub Pekowski GHM GHM M30 176 1129 Piaseczno: 03:05:26 (316 / 41)
03:05:26
1250 Yuriy Danylchenko Academy of Hasten M35 279 1130 Płock: 03:05:30 (339 / 88)
03:05:30
1251 Kamil Kaniewski M25 106 1131 Płock: 03:05:40 (341 / 34)
03:05:40
1252 Kamil Żarłok M35 280 1132 Płock: 03:05:46 (342 / 89)
03:05:46
1253 Maja Makowska Team Aktywni z Cukrzycą F25 22 121 Piaseczno: 03:05:47 (317 / 6)
03:05:47
1254 Ireneusz Grzela M40 262 1133 Ślesin: 03:05:54 (399 / 85)
03:05:54
1255 Jarosław Nowak M35 281 1134 Ślesin: 03:05:56 (400 / 87)
03:05:56
1256 Tomasz Pawłowski Łowcy Skansenów M25 107 1135 Płock: 03:06:00 (343 / 35)
03:06:00
1257 Leszek Wnuk M35 282 1136 Płock: 03:06:12 (344 / 90)
03:06:12
1258 Łukasz Bożek Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M35 283 1137 Płock: 03:06:18 (345 / 91)
03:06:18
1259 Miłosz Sosnowski Naprzód Młociny M40 263 1138 Piaseczno: 03:06:23 (318 / 58)
03:06:23
1260 Krzysztof Stankiewicz Lechici Zielonka M50 73 1139 Piaseczno: 03:06:25 (319 / 26)
03:06:25
1261 Konrad Łuszcz Brak Klubu M25 108 1140 Stężyca: 03:06:32 (220 / 15)
03:06:32
1262 Piotr Jasiński M45 156 1141 Gołdap: 03:06:34 (106 / 14)
03:06:34
1263 Piotr Banach M45 157 1142 Stężyca: 03:06:35 (221 / 25)
03:06:35
1264 Rafał Czochara M35 284 1143 Piaseczno: 03:06:40 (320 / 76)
03:06:40
1265 Jakub Wiatrowski M35 285 1144 Ślesin: 03:06:44 (401 / 88)
03:06:44
1266 Mateusz Rojecki Fall Into Swimrun M30 177 1145 Gołdap: 03:06:52 (107 / 19)
03:06:52
1267 Łukasz Szemis M35 286 1146 Piaseczno: 03:06:54 (321 / 77)
03:06:54
1268 Piotr Kwiatkowski WTE i WEWTE APS Energia M30 178 1147 Piaseczno: 03:06:57 (322 / 42)
03:06:57
1269 Waldemar Wenta M40 264 1148 Stężyca: 03:06:59 (222 / 49)
03:06:59
1270 Daniel Preuss Atos Bydgoszcz M40 265 1149 Płock: 03:07:08 (346 / 65)
03:07:08
1271 Bartosz Zdanowski M40 266 1150 Płock: 03:07:11 (347 / 66)
03:07:11
1272 Krzysztof Dziwisiński CelIronMan M35 287 1151 Ślesin: 03:07:17 (404 / 89)
03:07:17
1273 Maja Maniawska F30 29 122 Płock: 03:07:23 (349 / 10)
03:07:23
1274 Wiktor Sieradzki M18 34 1152 Płock: 03:07:28 (350 / 7)
03:07:28
1275 Dominika Miziałek F30 30 123 Płock: 03:07:29 (352 / 11)
03:07:29
1276 Barbara Skaczkowska Polski Klub MTB F35 26 124 Płock: 03:07:30 (353 / 10)
03:07:30
1277 Karol Soja MVM M25 109 1153 Ślesin: 03:07:38 (405 / 31)
03:07:38
1278 Michał Maciejewski M30 179 1154 Elbląg: 03:07:40 (175 / 19)
03:07:40
1279 Maciej Ptak M40 267 1155 Ślesin: 03:07:41 (406 / 87)
03:07:41
1280 Sylwia Kłyszejko CelIronman F40 21 125 Ślesin: 03:07:44 (407 / 10)
03:07:44
1281 Kamil Wolny M18 35 1156 Piaseczno: 03:07:51 (323 / 11)
03:07:51
1282 Sławomir Łukanowski M35 288 1157 Płock: 03:07:56 (354 / 92)
03:07:56
1283 Aleksander Durkiewicz M40 268 1158 Elbląg: 03:07:59 (176 / 38)
03:07:59
1284 Artem Angeleiko M25 110 1159 Piaseczno: 03:08:04 (324 / 30)
03:08:04
1285 Janina Kłos F35 27 126 Elbląg: 03:08:14 (177 / 5)
03:08:14
1286 Tomasz Wrzosek ETT Elbląg Triathlon Team M35 289 1160 Elbląg: 03:08:33 (179 / 36)
03:08:33
1287 Marta Trąbczyńska F30 31 127 Płock: 03:08:40 (355 / 12)
03:08:40
1288 Paulina Ostaszewska F25 23 128 Płock: 03:08:55 (357 / 9)
03:08:55
1289 Roman Nowak SCANFIL SCANFIL M35 290 1161 Ślesin: 03:08:56 (409 / 90)
03:08:56
1290 Artur Golec M30 180 1162 Płock: 03:09:06 (358 / 42)
03:09:06
1291 Agnieszka Burżacka-Tyc PTT DELTA F45 11 129 Płock: 03:09:10 (359 / 1)
03:09:10
1292 Karol Urbańczyk M25 111 1163 Piaseczno: 03:09:12 (325 / 31)
03:09:12
1293 Tomasz Grabowski Stryki-Byki Adventure Team M30 181 1164 Płock: 03:09:19 (360 / 43)
03:09:19
1294 Michal Walendzik M35 291 1165 Płock: 03:09:20 (361 / 94)
03:09:20
1295 Adrian Majorkiewicz Adamed Adamed M35 292 1166 Płock: 03:09:37 (363 / 96)
03:09:37
1296 Matylda Plazuk Frau F40 22 130 Elbląg: 03:09:51 (181 / 2)
03:09:51
1297 Aneta Kałużna Kuźnia Triathlonu F30 32 131 Płock: 03:09:56 (364 / 13)
03:09:56
1298 Andrzej Orzechowski M35 293 1167 Piaseczno: 03:09:58 (326 / 78)
03:09:58
1299 Sylwester Piechowski Łomiankowska Grupa Biegowa M45 158 1168 Płock: 03:10:02 (365 / 39)
03:10:02
1300 Jakub Godycki Kuźnia Triathlonu M35 294 1169 Płock: 03:10:20 (367 / 97)
03:10:20
1301 Mariusz Rządkiewicz Inmedia ulotki M35 295 1170 Ślesin: 03:10:23 (411 / 91)
03:10:23
1302 Piotr Ulacha M30 182 1171 Ślesin: 03:10:26 (413 / 51)
03:10:26
1303 Grzegorz Murawiński M25 112 1172 Płock: 03:10:30 (369 / 36)
03:10:30
1304 Maciej Zachwatowicz M35 296 1173 Płock: 03:10:39 (370 / 98)
03:10:39
1305 Piotr Trzaska Piotr Maria Trzaska Baśniowy Zameczek M30 183 1174 Płock: 03:10:46 (371 / 46)
03:10:46
1306 Mateusz Kucewicz M30 184 1175 Piaseczno: 03:10:47 (328 / 43)
03:10:47
1307 Mirosław Graban MG Mirosław Graban M50 74 1176 Stężyca: 03:10:59 (225 / 12)
03:10:59
1308 Jakub Wysłocki GHM GHM M25 113 1177 Piaseczno: 03:11:01 (329 / 32)
03:11:01
1309 Monika Rusinek Kuźnia Triathlonu F30 33 132 Augustów: 03:11:11 (172 / 5)
03:11:11
1310 Piotr Krajewski M45 159 1178 Ślesin: 03:11:20 (414 / 65)
03:11:20
1311 Arkadiusz Kocik M50 75 1179 Ślesin: 03:11:29 (415 / 20)
03:11:29
1312 Paulina Lepa F35 28 133 Elbląg: 03:11:34 (184 / 6)
03:11:34
1313 Sandra Konopacka F25 24 134 Elbląg: 03:11:37 (185 / 6)
03:11:37
1314 Andrzej Owsiany Los Szwagros Team M50 76 1180 Stężyca: 03:11:54 (226 / 13)
03:11:54
1315 Andrzej Olejniczak SPORTEVO M65 5 1181 Augustów: 03:12:03 (173 / 1)
03:12:03
1316 Marzena Wystrychowska bfagencja.pl F40 23 135 Płock: 03:12:03 (373 / 2)
03:12:03
1317 Michał Kacprzyk M25 114 1182 Piaseczno: 03:12:14 (331 / 33)
03:12:14
1318 Łukasz Połeć ROSSMANN Rossmann M30 185 1183 Augustów: 03:12:16 (174 / 23)
03:12:16
1319 Paweł Kapłon M40 269 1184 Płock: 03:12:16 (375 / 67)
03:12:16
1320 Maciej Sej Nadarzyn Biega M45 160 1185 Płock: 03:12:21 (376 / 40)
03:12:21
1321 Mariusz Kaniewski Primavet Team Primavet M40 270 1186 Płock: 03:12:24 (378 / 68)
03:12:24
1322 Jan Jabczynski M60 13 1187 Piaseczno: 03:12:27 (332 / 2)
03:12:27
1323 Marek Krawczyk M40 271 1188 Płock: 03:12:45 (379 / 69)
03:12:45
1324 Karol Zienkiewicz M30 186 1189 Płock: 03:12:47 (380 / 47)
03:12:47
1325 Michał Wojciechowski M40 272 1190 Ślesin: 03:12:51 (416 / 88)
03:12:51
1326 Paweł Janik Praskie Ultrałosie M40 273 1191 Augustów: 03:12:53 (175 / 28)
03:12:53
1327 Paweł Białek M50 77 1192 Piaseczno: 03:12:58 (333 / 27)
03:12:58
1328 Krzysztof Młynarczyk Komando Foki M35 297 1193 Ślesin: 03:13:02 (417 / 92)
03:13:02
1329 Krzysztof Górecki Golub-Dobrzyń Pani M45 161 1194 Stężyca: 03:13:08 (227 / 27)
03:13:08
1330 Tomasz Rokicki M55 32 1195 Elbląg: 03:13:14 (188 / 10)
03:13:14
1331 Waldemar Kopczynski M60 14 1196 Płock: 03:13:22 (383 / 5)
03:13:22
1332 Aneta Sowa Uzdrowisko Termalne Uniejów F45 12 136 Gołdap: 03:13:27 (109 / 1)
03:13:27
1333 Błażej Lipiński TriTur Chojnice M30 187 1197 Stężyca: 03:13:40 (228 / 31)
03:13:40
1334 Bartłomiej Behmke TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO M40 274 1198 Płock: 03:13:56 (384 / 70)
03:13:56
1335 Konrad Bryda Alko-Narko Triathlon Club Browary Rembertowskie M30 188 1199 Płock: 03:14:03 (385 / 49)
03:14:03
1336 Agata Próchnicka BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM F35 29 137 Piaseczno: 03:14:05 (335 / 8)
03:14:05
1337 Beata Kwilosz F45 13 138 Elbląg: 03:14:09 (189 / 2)
03:14:09
1338 Ryszard Biernat Biernat Rehabilitacja i Sport M60 15 1200 Augustów: 03:14:18 (176 / 3)
03:14:18
1339 Roman Grzechnik port gdynia/biegamyrazem.pl M65 6 1201 Stężyca: 03:14:20 (229 / 4)
03:14:20
1340 Jakub Jabłoński Elaktywny Maratończyk Team M35 298 1202 Elbląg: 03:14:30 (190 / 38)
03:14:30
1341 Andrzej Gościński M40 275 1203 Płock: 03:14:32 (386 / 71)
03:14:32
1342 Robert Przytuła Spirit of Poland M50 78 1204 Płock: 03:14:32 (387 / 30)
03:14:32
1343 Hanna Kęsy-Kowalska SZCZAWNORUN F50 4 139 Płock: 03:14:36 (388 / 1)
03:14:36
1344 Jacek Sak M45 162 1205 Płock: 03:14:44 (389 / 41)
03:14:44
1345 Małgorzata Wutke F25 25 140 Piaseczno: 03:14:45 (337 / 7)
03:14:45
1346 Sławomir Kapała Biuro Podróży Laguna www.e-laguna.pl M45 163 1206 Ślesin: 03:14:53 (419 / 66)
03:14:53
1347 Joanna Ejsmont WITC 1982 F35 30 141 Piaseczno: 03:14:57 (338 / 9)
03:14:57
1348 Piotr Wojtaszewski Łowcy Skansenów M25 115 1207 Płock: 03:14:59 (390 / 38)
03:14:59
1349 Mariusz Kaźmierski M55 33 1208 Elbląg: 03:15:02 (191 / 11)
03:15:02
1350 Marek Gąsiorek KONDYCJA PIASECZNO M55 34 1209 Piaseczno: 03:15:07 (339 / 5)
03:15:07
1351 Andrzej Majorkiewicz M35 299 1210 Płock: 03:15:24 (393 / 100)
03:15:24
1352 Anna Felska MŻS Wołcza Mała F50 5 142 Stężyca: 03:15:25 (232 / 1)
03:15:25
1353 Konstancja Tanjga-Nawrot Deloitte Adventure Team Deloitte Adventure Team F35 31 143 Płock: 03:15:26 (394 / 11)
03:15:26
1354 Sławomir Zawadzki Bon zywnosciowy Bon żywnościowy M30 189 1211 Płock: 03:16:01 (395 / 50)
03:16:01
1355 Witold Małkowski M35 300 1212 Płock: 03:16:03 (396 / 101)
03:16:03
1356 Beata Osiecka Kuźnia Triathlonu F50 6 144 Augustów: 03:16:20 (177 / 2)
03:16:20
1357 Marcin Calka KEREZA TEAM M45 164 1213 Piaseczno: 03:16:25 (340 / 43)
03:16:25
1358 Damian Berta M40 276 1214 Piaseczno: 03:16:46 (341 / 59)
03:16:46
1359 Dorota Chudzik Łomiankowska Grupa Biegowa F40 24 145 Płock: 03:16:59 (397 / 3)
03:16:59
1360 Mariusz Felski MŻS Wołcza Mała M50 79 1215 Stężyca: 03:16:59 (233 / 15)
03:16:59
1361 Rafał Gontar M50 80 1216 Płock: 03:17:03 (398 / 32)
03:17:03
1362 Małgorzata Palus F40 25 146 Piaseczno: 03:17:09 (342 / 4)
03:17:09
1363 Paweł Szymala M35 301 1217 Ślesin: 03:17:42 (420 / 93)
03:17:42
1364 Piotr Majcherski M45 165 1218 Augustów: 03:17:45 (178 / 22)
03:17:45
1365 Paweł Orlik Gabinet Fizjoterapii Rehmedica Paweł Orlik M25 116 1219 Piaseczno: 03:17:57 (343 / 34)
03:17:57
1366 Jakub Karp Inne Spacery M40 277 1220 Ślesin: 03:18:04 (421 / 89)
03:18:04
1367 Krzysztof Wojciechowski M50 81 1221 Piaseczno: 03:18:05 (344 / 29)
03:18:05
1368 Jarosław Łęgowski M45 166 1222 Ślesin: 03:18:19 (422 / 67)
03:18:19
1369 Artur Kunda M35 302 1223 Augustów: 03:18:32 (179 / 31)
03:18:32
1370 Andrzej Chmiel PULS TRI TEAM REHOP M60 16 1224 Płock: 03:18:35 (402 / 6)
03:18:35
1371 Marek Kułakowski M40 278 1225 Płock: 03:18:36 (403 / 72)
03:18:36
1372 Jacek Siebor Musicart Musicart M45 167 1226 Piaseczno: 03:18:42 (346 / 44)
03:18:42
1373 Jarek Najmuła M25 117 1227 Elbląg: 03:18:46 (193 / 19)
03:18:46
1374 Rafał Czarnecki M25 118 1228 Piaseczno: 03:18:46 (347 / 35)
03:18:46
1375 Maciej Zych M18 36 1229 Płock: 03:18:52 (405 / 8)
03:18:52
1376 Grzegorz Kujawiński M35 303 1230 Stężyca: 03:18:54 (234 / 49)
03:18:54
1377 Piotr Bąk Husaria Race Team M30 190 1231 Piaseczno: 03:18:55 (348 / 45)
03:18:55
1378 Leszek Józwik M40 279 1232 Gołdap: 03:19:17 (111 / 25)
03:19:17
1379 Damian Barambas Gdynia Sport Team M25 119 1233 Stężyca: 03:19:25 (236 / 16)
03:19:25
1380 Bogusław Sobczak TKKF Non Iron M50 82 1234 Płock: 03:19:36 (406 / 35)
03:19:36
1381 Jakub Rosołowski M30 191 1235 Piaseczno: 03:19:50 (350 / 46)
03:19:50
1382 Stanisław Jarecki MPEC Konin - Aktywni Konin M65 7 1236 Ślesin: 03:20:06 (425 / 3)
03:20:06
1383 Konrad Adamowicz M40 280 1237 Piaseczno: 03:20:33 (351 / 60)
03:20:33
1384 Piotr Grabowski Rembertów Team M50 83 1238 Piaseczno: 03:20:44 (352 / 31)
03:20:44
1385 Anna Tomaszewska F30 34 147 Płock: 03:20:59 (408 / 14)
03:20:59
1386 Mateusz Hurnik M18 37 1239 Płock: 03:21:04 (409 / 9)
03:21:04
1387 Tomasz Szymala M35 304 1240 Ślesin: 03:21:07 (426 / 94)
03:21:07
1388 Dawid Zych SPARTANIE DZIECIOM M40 281 1241 Elbląg: 03:21:09 (195 / 39)
03:21:09
1389 Artur Porowski M30 192 1242 Piaseczno: 03:21:09 (354 / 47)
03:21:09
1390 Adam Żarko M30 193 1243 Płock: 03:21:20 (411 / 52)
03:21:20
1391 Arkadiusz Kobyliński M40 282 1244 Ślesin: 03:21:34 (427 / 90)
03:21:34
1392 Adam Furtak M40 283 1245 Płock: 03:21:43 (412 / 73)
03:21:43
1393 Maria Church NeON Team F45 14 148 Płock: 03:22:07 (413 / 3)
03:22:07
1394 Mirosław Kuligowski ATP Augustów ATP Augustów M55 35 1246 Augustów: 03:22:22 (182 / 7)
03:22:22
1395 Wojciech Sobolewski NIEZRZESZONY BRAK M60 17 1247 Piaseczno: 03:22:27 (355 / 3)
03:22:27
1396 Eugeniusz Śnieżko Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim M35 305 1248 Płock: 03:22:45 (414 / 102)
03:22:45
1397 Krzysztof Świetliński M40 284 1249 Ślesin: 03:22:47 (428 / 91)
03:22:47
1398 Michał Kacprzyk M40 285 1250 Stężyca: 03:23:03 (237 / 51)
03:23:03
1399 Olga Chuyko F30 35 149 Stężyca: 03:23:26 (238 / 6)
03:23:26
1400 Piotr Terka M30 194 1251 Płock: 03:23:43 (415 / 53)
03:23:43
1401 Piotr Chruścik M40 286 1252 Płock: 03:24:02 (416 / 74)
03:24:02
1402 Paweł Albrecht Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg M30 195 1253 Elbląg: 03:24:02 (198 / 21)
03:24:02
1403 Kamil Sarzyński M25 120 1254 Piaseczno: 03:24:02 (356 / 36)
03:24:02
1404 Aleksander Szewczuk M40 287 1255 Piaseczno: 03:24:24 (357 / 61)
03:24:24
1405 Łukasz Jabłoński M35 306 1256 Piaseczno: 03:24:38 (358 / 80)
03:24:38
1406 Klaudia Cierniak F25 26 150 Płock: 03:24:49 (417 / 10)
03:24:49
1407 Aleksander Chadaj MPEC KONIN M50 84 1257 Ślesin: 03:24:53 (429 / 22)
03:24:53
1408 Rafał Tartanus WIDZEW ŻYRARDÓW TARTI ŻYRARDÓW M40 288 1258 Płock: 03:26:00 (418 / 75)
03:26:00
1409 Karolina Pazdrąg KB TKKF Promyk Ciechanów F30 36 151 Płock: 03:26:24 (419 / 15)
03:26:24
1410 Piotr Jakubowski SCALAR M45 168 1259 Stężyca: 03:26:34 (240 / 28)
03:26:34
1411 Maciej Chwiłoc M35 307 1260 Piaseczno: 03:26:51 (360 / 82)
03:26:51
1412 Tymoteusz Sikora Topolówka Triathlon Team M18 38 1261 Elbląg: 03:26:59 (201 / 7)
03:26:59
1413 Kamil Klukowski M30 196 1262 Piaseczno: 03:27:04 (361 / 48)
03:27:04
1414 Katarzyna Lebrand F35 32 152 Piaseczno: 03:27:15 (362 / 10)
03:27:15
1415 Andrzej Parys M60 18 1263 Elbląg: 03:27:20 (202 / 3)
03:27:20
1416 Jarosław Rządkiewicz M40 289 1264 Ślesin: 03:27:32 (430 / 92)
03:27:32
1417 Paweł Hennig M35 308 1265 Gołdap: 03:27:53 (112 / 19)
03:27:53
1418 Tomasz Lewczuk Orange Polska M45 169 1266 Płock: 03:28:07 (421 / 46)
03:28:07
1419 Joanna Żołnierowicz BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM F35 33 153 Piaseczno: 03:28:13 (363 / 11)
03:28:13
1420 Tadeusz Gudanowski M55 36 1267 Augustów: 03:29:04 (184 / 8)
03:29:04
1421 Zbigniew Stawinoga Kuropatwy Tri Club M45 170 1268 Płock: 03:29:57 (422 / 47)
03:29:57
1422 Zbigniew Bieńkowski M30 197 1269 Piaseczno: 03:30:44 (365 / 49)
03:30:44
1423 Miriam Nowak last but not least F25 27 154 Augustów: 03:32:19 (185 / 7)
03:32:19
1424 Tomasz Puławski M45 171 1270 Płock: 03:32:36 (423 / 48)
03:32:36
1425 Marek Pieńkowski M25 121 1271 Piaseczno: 03:33:21 (366 / 37)
03:33:21
1426 Ryszard Regucki M35 309 1272 Piaseczno: 03:34:02 (367 / 83)
03:34:02
1427 Konrad Gancarczyk M30 198 1273 Płock: 03:34:18 (426 / 54)
03:34:18
1428 Aleksy Velko M30 199 1274 Piaseczno: 03:34:41 (369 / 50)
03:34:41
1429 Mariusz Hantulski M25 122 1275 Płock: 03:34:49 (428 / 40)
03:34:49
1430 Kijak Marcel Szłyk Maciej Szkoła Integracyjna Inowrocław M40 290 1276 Ślesin: 03:35:00 (431 / 93)
03:35:00
1431 Piotr Leszczyński M30 200 1277 Augustów: 03:35:14 (186 / 24)
03:35:14
1432 Jarosław Lewandowski M30 201 1278 Ślesin: 03:35:20 (432 / 52)
03:35:20
1433 Juozas Kieras TSK Darna - M70 3 1279 Augustów: 03:35:45 (187 / 1)
03:35:45
1434 Krzysztof Kujawa M25 123 1280 Augustów: 03:35:50 (188 / 21)
03:35:50
1435 Barbara Kaiser F25 28 155 Elbląg: 03:35:52 (204 / 7)
03:35:52
1436 Katarzyna Stankiewicz F30 37 156 Stężyca: 03:36:02 (241 / 7)
03:36:02
1437 Sebastian Smoluk M40 291 1281 Gołdap: 03:36:06 (113 / 26)
03:36:06
1438 Bartosz Stańczak Mamut Camp M35 310 1282 Płock: 03:36:15 (430 / 103)
03:36:15
1439 Artur Żarko Żarko M30 202 1283 Płock: 03:36:20 (431 / 55)
03:36:20
1440 Piotr Góralczyk Pogodne Przedszkole Montessori M35 311 1284 Piaseczno: 03:36:43 (371 / 84)
03:36:43
1441 Damian Woronko M40 292 1285 Płock: 03:37:15 (432 / 76)
03:37:15
1442 Wiktor Witarowski Alko-Narko Triathlon Club Browary rembertowskie M25 124 1286 Płock: 03:37:59 (433 / 41)
03:37:59
1443 Dominik Uss M45 172 1287 Elbląg: 03:39:09 (206 / 23)
03:39:09
1444 Jacek Zmysłowski Wodnik Lublin M60 19 1288 Płock: 03:39:20 (434 / 7)
03:39:20
1445 Katharine Sliwinski F25 29 157 Piaseczno: 03:39:27 (372 / 8)
03:39:27
1446 Łukasz Golonko Stare Babice Biegają M35 312 1289 Piaseczno: 03:39:47 (373 / 85)
03:39:47
1447 Katarzyna Klimczyk F25 30 158 Stężyca: 03:41:27 (244 / 4)
03:41:27
1448 Łukasz Sobkowicz M40 293 1290 Płock: 03:42:15 (436 / 77)
03:42:15
1449 Maciej Żerucha M45 173 1291 Ślesin: 03:42:43 (435 / 68)
03:42:43
1450 Grzegorz Piętowski M50 85 1292 Piaseczno: 03:43:24 (374 / 32)
03:43:24
1451 Szymon Zwolinski osoba prywatna M40 294 1293 Ślesin: 03:43:26 (436 / 94)
03:43:26
1452 Jarosław Gawęda M30 203 1294 Elbląg: 03:44:04 (208 / 22)
03:44:04
1453 Piotr Sidor Task Unit Bruiser M35 313 1295 Augustów: 03:44:04 (190 / 33)
03:44:04
1454 Łukasz Dobrzeniecki M30 204 1296 Płock: 03:45:03 (438 / 56)
03:45:03
1455 Piotr Fogiel KW WARSZAWA M40 295 1297 Płock: 03:48:07 (439 / 78)
03:48:07
1456 Magdalena Nowicka F40 26 159 Piaseczno: 03:49:44 (375 / 5)
03:49:44
1457 Henryk Kiersnowski Dziadkowy Klub Sportowy M70 4 1298 Stężyca: 03:50:39 (245 / 2)
03:50:39
1458 Bartłomiej Rogoziński M30 205 1299 Płock: 03:53:21 (441 / 57)
03:53:21
1459 Jan Borowski Al-kor M18 39 1300 Stężyca: 03:55:01 (246 / 6)
03:55:01
1460 Dorota Aleksandrowicz Łomiankowska Grupa Biegowa TRI F45 15 160 Płock: 04:06:22 (442 / 5)
04:06:22
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon