Garmin Iron Triathlon 2018 - dystans 1/8 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Igor Zalewski TRIATHLON CLUB WROCŁAW M20 1 1 Ślesin: 01:02:31 (6 / 2)
Elbląg: 01:04:52 (4 / 2)
Stężyca: 01:01:50 (1 / 1)
Gołdap: 01:01:29 (2 / 2)
04:10:42
2 Daniel Juszkowiec UKS G-8 Bielany Warszawa M20 2 2 Płock: 01:04:50 (1 / 1)
Elbląg: 01:04:00 (3 / 1)
Stężyca: 01:02:20 (2 / 2)
Gołdap: 01:01:19 (1 / 1)
04:12:29 00:01:47
3 Jan Popławski NeON Team M20 3 3 Ślesin: 01:02:32 (7 / 3)
Stężyca: 01:03:17 (3 / 3)
Piaseczno: 01:04:23 (2 / 1)
Gołdap: 01:04:34 (4 / 4)
04:14:46 00:04:04
4 Maciek Ogrodnik Triwise/ Triathlon Club Wrocław M20 4 4 Płock: 01:06:54 (3 / 2)
Ślesin: 01:02:35 (8 / 4)
Piaseczno: 01:05:18 (4 / 2)
Gołdap: 01:03:08 (3 / 3)
Augustów: 01:04:56 (2 / 1)
04:15:57 00:05:15
5 Karol Kozak ETT Elbląg Triathlon Team M18 1 5 Płock: 01:08:14 (8 / 3)
Ślesin: 01:02:44 (9 / 3)
Elbląg: 01:06:12 (9 / 3)
Piaseczno: 01:04:19 (1 / 1)
Augustów: 01:04:17 (1 / 1)
04:17:32 00:06:50
6 Kamil Kołosowski Nadaktywni Peleton.pl / AGP.pl M30 1 6 Płock: 01:13:07 (24 / 5)
Ślesin: 01:03:58 (11 / 4)
Elbląg: 01:05:33 (7 / 2)
Gołdap: 01:05:54 (6 / 2)
Augustów: 01:05:09 (4 / 2)
04:20:34 00:09:52
7 Piotr Różalski ETT Elbląg Triathlon Team M30 2 7 Ślesin: 01:02:55 (10 / 3)
Stężyca: 01:07:05 (11 / 3)
Piaseczno: 01:06:45 (6 / 2)
Augustów: 01:05:43 (7 / 3)
04:22:28 00:11:46
8 Kamil Duplicki Warsaw Master Team M30 3 8 Płock: 01:10:42 (12 / 1)
Ślesin: 01:05:28 (15 / 8)
Elbląg: 01:06:31 (10 / 3)
Stężyca: 01:06:56 (10 / 2)
Piaseczno: 01:08:28 (9 / 3)
Gołdap: 01:07:02 (9 / 3)
04:25:57 00:15:15
9 Bartosz Latawiec Warsaw Masters Team M40 1 9 Płock: 01:09:02 (9 / 1)
Elbląg: 01:07:08 (13 / 2)
Stężyca: 01:04:31 (6 / 1)
Augustów: 01:05:42 (6 / 2)
04:26:23 00:15:41
10 Jakub Napiórkowski Luft Tri Team M20 5 10 Płock: 01:12:15 (19 / 7)
Ślesin: 01:05:07 (14 / 5)
Elbląg: 01:08:07 (17 / 4)
Stężyca: 01:06:48 (9 / 7)
Piaseczno: 01:08:06 (8 / 4)
Augustów: 01:08:17 (9 / 2)
04:28:08 00:17:26
11 Piotr Witkowski M40 2 11 Płock: 01:11:50 (17 / 2)
Elbląg: 01:06:48 (12 / 1)
Gołdap: 01:06:09 (7 / 1)
Augustów: 01:05:14 (5 / 1)
04:30:01 00:19:19
12 Krzysztof Litwiniuk krisscoaching.pl M30 4 12 Ślesin: 01:05:56 (20 / 11)
Elbląg: 01:08:34 (19 / 5)
Piaseczno: 01:11:07 (21 / 9)
Gołdap: 01:09:27 (10 / 4)
04:35:04 00:24:22
13 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M40 3 13 Ślesin: 01:06:18 (23 / 1)
Elbląg: 01:09:18 (21 / 6)
Piaseczno: 01:10:22 (17 / 2)
Augustów: 01:09:50 (15 / 5)
04:35:48 00:25:06
14 Łukasz Dąbrowski Dąbki Family Team M30 5 14 Ślesin: 01:05:47 (18 / 9)
Elbląg: 01:12:10 (31 / 10)
Piaseczno: 01:10:09 (15 / 5)
Augustów: 01:09:24 (13 / 6)
04:37:30 00:26:48
15 Łukasz Jaworek Wniebowzięci M30 6 15 Płock: 01:13:16 (26 / 6)
Ślesin: 01:06:24 (24 / 12)
Elbląg: 01:10:48 (25 / 8)
Stężyca: 01:11:32 (22 / 5)
Piaseczno: 01:11:09 (22 / 10)
Augustów: 01:09:37 (14 / 7)
04:37:58 00:27:16
16 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu M30 7 16 Ślesin: 01:08:41 (40 / 20)
Piaseczno: 01:10:26 (18 / 7)
Gołdap: 01:09:40 (11 / 5)
Augustów: 01:09:12 (12 / 5)
04:37:59 00:27:17
17 Jakub Sobolewski Bractwo Biegowe BGK BGK M40 4 17 Płock: 01:16:12 (36 / 9)
Ślesin: 01:06:26 (25 / 2)
Elbląg: 01:10:00 (24 / 7)
Augustów: 01:08:23 (10 / 4)
04:41:01 00:30:19
18 Grzegorz Sebastianowicz #dawajkalach M30 8 18 Płock: 01:15:12 (32 / 8)
Elbląg: 01:06:44 (11 / 4)
Piaseczno: 01:16:02 (42 / 18)
Augustów: 01:05:05 (3 / 1)
04:43:03 00:32:21
19 Tomasz Górecki PTT DELTA M30 9 19 Ślesin: 01:07:48 (34 / 15)
Stężyca: 01:12:07 (23 / 7)
Piaseczno: 01:12:28 (26 / 12)
Augustów: 01:12:06 (23 / 10)
04:44:29 00:33:47
20 Arkadiusz Węgier UKS TRS SUSZ M40 5 20 Płock: 01:17:53 (41 / 12)
Ślesin: 01:09:43 (46 / 8)
Elbląg: 01:11:23 (28 / 9)
Gołdap: 01:12:20 (13 / 2)
Augustów: 01:12:30 (25 / 8)
04:45:56 00:35:14
21 Tomasz Wojciechowski GVT BMC M40 6 21 Płock: 01:21:40 (70 / 25)
Ślesin: 01:07:57 (35 / 6)
Elbląg: 01:08:18 (18 / 5)
Stężyca: 01:09:59 (16 / 3)
04:47:54 00:37:12
22 Arkadiusz Podhorodecki ETT Elbląg Triathlon Team M50 1 22 Ślesin: 01:11:05 (54 / 1)
Elbląg: 01:14:16 (40 / 1)
Stężyca: 01:13:49 (29 / 2)
Piaseczno: 01:13:34 (30 / 1)
Augustów: 01:11:32 (21 / 2)
04:50:00 00:39:18
23 Marta Maksymiuk ETT Elbląg Triathlon Team F30 1 1 Ślesin: 01:09:29 (45 / 1)
Stężyca: 01:14:35 (33 / 1)
Piaseczno: 01:14:02 (33 / 1)
Augustów: 01:13:03 (27 / 1)
04:51:09 00:40:27
24 Mirosław Zieliński TRI LEVEL M20 6 23 Płock: 01:18:21 (50 / 10)
Ślesin: 01:07:07 (29 / 8)
Elbląg: 01:12:58 (36 / 5)
Augustów: 01:14:35 (29 / 5)
04:53:01 00:42:19
25 Rafał Sztenderewicz SPORTEVO M40 7 24 Płock: 01:17:58 (45 / 15)
Ślesin: 01:11:24 (57 / 13)
Elbląg: 01:15:47 (50 / 21)
Piaseczno: 01:16:49 (45 / 9)
Gołdap: 01:13:51 (15 / 3)
Augustów: 01:12:14 (24 / 7)
04:53:16 00:42:34
26 Filip Stafiej WNIEBOWZIECI 2AB 2AB M40 8 25 Płock: 01:18:54 (53 / 17)
Elbląg: 01:11:48 (29 / 10)
Stężyca: 01:11:29 (21 / 6)
Augustów: 01:11:46 (22 / 6)
04:53:57 00:43:15
27 Jakub Kamiński ARTECH TEAM M20 7 26 Płock: 01:19:40 (55 / 11)
Ślesin: 01:10:53 (52 / 10)
Elbląg: 01:15:50 (51 / 6)
Stężyca: 01:14:23 (32 / 11)
Piaseczno: 01:14:13 (34 / 7)
Augustów: 01:14:59 (33 / 6)
04:54:28 00:43:46
28 Sławek Siemianowski UKS TRS SUSZ M40 9 27 Ślesin: 01:09:51 (47 / 9)
Elbląg: 01:15:06 (45 / 16)
Stężyca: 01:13:20 (27 / 9)
Augustów: 01:17:37 (44 / 16)
04:55:54 00:45:12
29 Wioleta Jarocka TRI LEVEL F30 2 2 Płock: 01:20:03 (60 / 2)
Ślesin: 01:11:37 (63 / 2)
Elbląg: 01:14:53 (44 / 1)
Piaseczno: 01:15:56 (41 / 3)
Augustów: 01:14:35 (30 / 2)
04:57:01 00:46:19
30 Tomasz Dulas BSI Offshore M40 10 28 Elbląg: 01:16:41 (57 / 24)
Stężyca: 01:12:55 (26 / 8)
Piaseczno: 01:13:54 (31 / 7)
Augustów: 01:14:41 (31 / 10)
04:58:11 00:47:29
31 Przemysław Klimowski ETT Elbląg Triathlon Team M40 11 29 Ślesin: 01:14:44 (91 / 29)
Elbląg: 01:15:20 (46 / 17)
Stężyca: 01:16:36 (41 / 11)
Piaseczno: 01:16:29 (44 / 8)
Augustów: 01:14:18 (28 / 9)
05:00:51 00:50:09
32 Sławek Szymków Banach Sport Team BST M40 12 30 Ślesin: 01:11:31 (61 / 15)
Stężyca: 01:17:12 (44 / 13)
Piaseczno: 01:17:50 (49 / 11)
Augustów: 01:16:00 (37 / 12)
05:02:33 00:51:51
33 Emilia Domańska Kuźnia Triathlonu F30 3 3 Płock: 01:18:24 (51 / 1)
Elbląg: 01:23:16 (107 / 6)
Stężyca: 01:14:42 (35 / 2)
Piaseczno: 01:14:57 (37 / 2)
Augustów: 01:15:28 (36 / 3)
05:03:31 00:52:49
34 Arkadiusz Mazurek OPEN BALANCE GIT ELBLĄG M50 2 31 Ślesin: 01:14:39 (90 / 4)
Elbląg: 01:16:13 (54 / 2)
Piaseczno: 01:17:51 (50 / 2)
Gołdap: 01:15:22 (16 / 1)
05:04:05 00:53:23
35 Robert Ławnicki PTT Delta Płock M30 10 32 Płock: 01:21:44 (71 / 21)
Ślesin: 01:11:54 (68 / 25)
Stężyca: 01:15:31 (38 / 10)
Piaseczno: 01:17:53 (51 / 21)
05:07:02 00:56:20
36 Rafał Niemczyk ARTECH TEAM M40 13 33 Płock: 01:24:32 (87 / 29)
Ślesin: 01:14:26 (89 / 28)
Stężyca: 01:17:22 (45 / 14)
Gołdap: 01:18:30 (28 / 6)
Augustów: 01:17:34 (43 / 15)
05:07:52 00:57:10
37 Emilia Wołyniec TRISWIMRUN GOŁDAP F30 4 4 Płock: 01:22:05 (72 / 3)
Elbląg: 01:18:27 (67 / 2)
Stężyca: 01:17:26 (47 / 3)
Piaseczno: 01:17:33 (48 / 4)
Gołdap: 01:18:27 (27 / 2)
Augustów: 01:16:08 (38 / 4)
05:09:34 00:58:52
38 Łukasz Zalewski M30 11 34 Elbląg: 01:18:23 (60 / 19)
Piaseczno: 01:18:49 (54 / 23)
Gołdap: 01:17:18 (23 / 9)
Augustów: 01:15:05 (34 / 11)
05:09:35 00:58:53
39 Jacek Wozniak ironteam Iron Team M50 3 35 Płock: 01:24:37 (88 / 2)
Ślesin: 01:15:04 (95 / 5)
Stężyca: 01:17:48 (49 / 3)
Gołdap: 01:19:08 (30 / 3)
Augustów: 01:18:49 (51 / 3)
05:10:49 01:00:07
40 Agata Walczak KB ARturówek F40 1 5 Płock: 01:25:54 (98 / 1)
Ślesin: 01:15:05 (96 / 2)
Elbląg: 01:19:42 (80 / 2)
Stężyca: 01:18:09 (53 / 1)
Augustów: 01:18:24 (50 / 1)
05:11:20 01:00:38
41 Jarosław Hajducki ETT Elbląg Triathlon Team M40 14 36 Płock: 01:24:51 (89 / 30)
Elbląg: 01:21:40 (87 / 34)
Stężyca: 01:17:04 (43 / 12)
Piaseczno: 01:17:30 (47 / 10)
Augustów: 01:16:41 (39 / 13)
05:12:55 01:02:13
42 Krzysztof Broż TERMY UNIEJÓW / www.projektowakb.pl M40 15 37 Ślesin: 01:16:59 (111 / 35)
Elbląg: 01:19:16 (74 / 30)
Piaseczno: 01:19:02 (58 / 13)
Gołdap: 01:19:29 (33 / 7)
Augustów: 01:18:14 (48 / 18)
05:13:31 01:02:49
43 Artur Derwiszyński deRavish TT M40 16 38 Płock: 01:23:24 (80 / 27)
Ślesin: 01:16:25 (106 / 33)
Piaseczno: 01:19:25 (62 / 14)
Augustów: 01:14:54 (32 / 11)
05:14:08 01:03:26
44 Piotr Zalewski Giant Fabryczna Team M20 8 39 Płock: 01:24:18 (86 / 14)
Ślesin: 01:14:20 (88 / 15)
Elbląg: 01:19:22 (77 / 7)
Piaseczno: 01:21:07 (72 / 12)
Gołdap: 01:20:53 (38 / 8)
Augustów: 01:19:52 (55 / 10)
05:14:27 01:03:45
45 Marcin Antoniuk 23 TEAM M40 17 40 Płock: 01:29:31 (127 / 40)
Ślesin: 01:12:57 (80 / 23)
Elbląg: 01:16:51 (58 / 25)
Piaseczno: 01:21:24 (75 / 17)
05:20:43 01:10:01
46 Anetta Klimowska ETT Elbląg Triathlon Team F30 5 6 Ślesin: 01:18:40 (133 / 4)
Elbląg: 01:21:14 (91 / 4)
Stężyca: 01:22:57 (78 / 5)
Piaseczno: 01:23:04 (88 / 6)
Augustów: 01:21:45 (59 / 5)
05:24:36 01:13:54
47 Ewa Karpienia CKS-ORKA SZCZECIN F40 2 7 Płock: 01:31:13 (150 / 3)
Ślesin: 01:19:05 (140 / 4)
Stężyca: 01:24:12 (85 / 2)
Piaseczno: 01:23:28 (94 / 3)
Augustów: 01:21:15 (57 / 2)
05:28:00 01:17:18
48 Anna Uusisaari Kuźnia Triathlonu F40 3 8 Płock: 01:26:56 (105 / 2)
Elbląg: 01:19:16 (75 / 1)
Piaseczno: 01:23:20 (92 / 2)
Gołdap: 01:21:54 (40 / 2)
Augustów: 01:23:38 (71 / 3)
05:28:08 01:17:26
49 Stanisław Dymek Biegaj z Dymkiem Men M60 1 41 Płock: 01:29:32 (128 / 1)
Ślesin: 01:19:03 (139 / 1)
Stężyca: 01:29:38 (121 / 2)
Piaseczno: 01:25:40 (113 / 1)
Augustów: 01:25:05 (79 / 3)
05:39:20 01:28:38
50 Marek Strześniewski PGR Skajzgiry M60 2 42 Ślesin: 01:24:47 (192 / 3)
Elbląg: 01:27:20 (120 / 1)
Gołdap: 01:25:36 (48 / 1)
Augustów: 01:23:45 (72 / 2)
05:41:28 01:30:46
51 Aleksandra Różalska ETT Elbląg Triathlon Team F40 4 9 Ślesin: 01:21:52 (168 / 6)
Elbląg: 01:27:52 (119 / 3)
Stężyca: 01:27:07 (108 / 5)
Piaseczno: 01:26:11 (116 / 4)
05:43:02 01:32:20
52 Aleksandra Kociołowicz Kuźnia Triathlonu F30 6 10 Płock: 01:31:16 (151 / 6)
Ślesin: 01:23:16 (181 / 9)
Stężyca: 01:27:27 (110 / 9)
Piaseczno: 01:27:03 (121 / 9)
Augustów: 01:25:46 (81 / 7)
05:43:32 01:32:50
53 Włodzimierz Lizak ETT Elbląg Triathlon Team M50 4 43 Ślesin: 01:25:18 (195 / 17)
Elbląg: 01:29:47 (135 / 5)
Stężyca: 01:29:48 (124 / 9)
Augustów: 01:22:22 (63 / 4)
05:47:15 01:36:33
54 Paweł Dąbek M40 18 44 Płock: 01:41:41 (210 / 59)
Ślesin: 01:28:06 (218 / 61)
Elbląg: 01:35:50 (163 / 54)
Stężyca: 01:29:08 (117 / 30)
Piaseczno: 01:30:04 (155 / 31)
Gołdap: 01:34:25 (74 / 14)
Augustów: 01:28:03 (85 / 30)
05:55:21 01:44:39
55 Katarzyna Cechowska ETT Elbląg Triathlon Team ETT F40 5 11 Ślesin: 01:26:22 (206 / 7)
Elbląg: 01:29:57 (138 / 4)
Stężyca: 01:29:52 (125 / 6)
Augustów: 01:31:04 (94 / 6)
05:57:15 01:46:33
56 Magdalena Ziemińska ETT Elbląg Triathlon Team F40 6 12 Ślesin: 01:27:33 (214 / 9)
Stężyca: 01:33:15 (141 / 9)
Piaseczno: 01:32:19 (175 / 9)
Augustów: 01:28:37 (88 / 5)
06:01:44 01:51:02
57 Maciej Gruszecki M40 19 45 Płock: 01:41:28 (207 / 58)
Ślesin: 01:25:53 (202 / 58)
Elbląg: 01:34:53 (156 / 51)
Gołdap: 01:34:36 (77 / 16)
Augustów: 01:31:26 (95 / 32)
06:06:48 01:56:06
58 Łukasz Lechowicz M40 20 46 Elbląg: 01:35:05 (157 / 52)
Stężyca: 01:29:47 (123 / 31)
Piaseczno: 01:31:34 (167 / 34)
Augustów: 01:30:24 (92 / 31)
06:06:50 01:56:08
59 Stanisława Ferko-Czajkowska F50 1 13 Płock: 01:50:17 (245 / 1)
Ślesin: 01:34:50 (255 / 3)
Elbląg: 01:37:30 (169 / 2)
Piaseczno: 01:30:24 (157 / 1)
Gołdap: 01:30:16 (64 / 1)
06:13:00 02:02:18
60 Artur Wróblewski M40 21 47 Płock: 01:40:55 (206 / 57)
Ślesin: 01:33:23 (250 / 71)
Elbląg: 01:35:37 (160 / 53)
Stężyca: 01:33:12 (140 / 36)
Gołdap: 01:34:31 (76 / 15)
Augustów: 01:33:17 (99 / 34)
06:14:23 02:03:41
61 Piotr Kłys PULS TRI TEAM M40 22 48 Płock: 01:29:04 (123 / 38)
Ślesin: 01:18:27 (131 / 42)
Piaseczno: 02:15:14 (317 / 62)
Augustów: 01:24:03 (73 / 25)
06:26:48 02:16:06
62 Agata Sachmata Kużnia Traihlonu F50 2 14 Ślesin: 01:37:32 (261 / 4)
Stężyca: 01:38:46 (164 / 1)
Piaseczno: 01:35:41 (208 / 2)
Augustów: 01:35:16 (112 / 2)
06:27:15 02:16:33
63 Paweł Krupa M50 5 49 Płock: 01:44:19 (226 / 9)
Ślesin: 01:25:11 (194 / 16)
Piaseczno: 01:32:54 (180 / 7)
Gołdap: 01:49:21 (93 / 9)
06:31:45 02:21:03
64 Monika Liśkiewicz TRI-LISKI F40 7 15 Ślesin: 01:39:23 (265 / 15)
Elbląg: 01:43:33 (177 / 10)
Stężyca: 01:46:59 (179 / 17)
Piaseczno: 01:42:45 (262 / 18)
Augustów: 01:45:50 (127 / 8)
06:51:31 02:40:49
65 Jarosław Witkowski RMDC M60 3 50 Płock: 01:55:53 (257 / 3)
Stężyca: 01:54:48 (190 / 8)
Gołdap: 01:47:24 (90 / 4)
Augustów: 01:45:52 (128 / 6)
07:23:57 03:13:15
66 Rafał Chabasiński M40 23 51 Ślesin: 01:06:31 (26 / 3)
Stężyca: 01:10:26 (17 / 4)
Piaseczno: 01:11:02 (20 / 3)
03:27:59
67 Lukasz Kolasa M30 12 52 Ślesin: 01:08:04 (36 / 16)
Elbląg: 01:09:20 (22 / 7)
Stężyca: 01:10:55 (18 / 4)
03:28:19
68 Maciej Winczewski MKS Truso Elbląg Triathlon M18 2 53 Ślesin: 01:07:31 (33 / 5)
Elbląg: 01:10:55 (26 / 4)
Stężyca: 01:09:55 (15 / 1)
03:28:21
69 Adam Dahms MEDI TEAM M40 24 54 Płock: 01:13:43 (27 / 5)
Ślesin: 01:07:08 (30 / 5)
Elbląg: 01:11:21 (27 / 8)
03:32:12
70 Emil Okragły M30 13 55 Płock: 01:16:01 (35 / 10)
Piaseczno: 01:10:54 (19 / 8)
Augustów: 01:08:37 (11 / 4)
03:35:32
71 Maciiej Struk AĘ tri club M30 14 56 Płock: 01:13:55 (28 / 7)
Gołdap: 01:13:07 (14 / 7)
Augustów: 01:10:58 (19 / 9)
03:38:00
72 Tomasz Garbiec Varso M40 25 57 Płock: 01:14:55 (30 / 7)
Ślesin: 01:12:28 (74 / 21)
Piaseczno: 01:11:36 (25 / 5)
03:38:59
73 Piotr Słodowicz Grupa Trójmiasto M40 26 58 Ślesin: 01:12:14 (72 / 20)
Elbląg: 01:12:31 (35 / 12)
Stężyca: 01:14:43 (36 / 10)
03:39:28
74 Rafał Wicher M20 9 59 Płock: 01:17:57 (44 / 9)
Ślesin: 01:12:07 (70 / 13)
Augustów: 01:10:44 (18 / 4)
03:40:48
75 Leszek Chalupa ETT Elbląg Triathlon Team M40 27 60 Płock: 01:20:18 (63 / 22)
Ślesin: 01:10:47 (51 / 11)
Elbląg: 01:15:32 (49 / 20)
03:46:37
76 Weronika Glaubert MKS Truso Elbląg F18 1 16 Ślesin: 01:15:00 (94 / 2)
Elbląg: 01:17:50 (62 / 1)
Stężyca: 01:17:54 (50 / 1)
03:50:44
77 Remigiusz Rybak M40 28 61 Ślesin: 01:16:47 (108 / 34)
Elbląg: 01:19:14 (73 / 29)
Piaseczno: 01:18:17 (52 / 12)
03:54:18
78 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M50 6 62 Ślesin: 01:17:27 (119 / 10)
Elbląg: 01:20:38 (86 / 3)
Stężyca: 01:18:35 (57 / 4)
03:56:40
79 Zbyszek Sarnowski UKS TRS SUSZ M40 29 63 Ślesin: 01:15:57 (102 / 31)
Elbląg: 01:22:42 (101 / 35)
Augustów: 01:18:22 (49 / 19)
03:57:01
80 Michał Wysokiński M40 30 64 Ślesin: 01:14:04 (85 / 25)
Piaseczno: 01:21:11 (73 / 16)
Augustów: 01:22:55 (65 / 23)
03:58:10
81 Piotr Mirzałek ETT Elbląg Triathlon Team M40 31 65 Ślesin: 01:17:56 (124 / 40)
Elbląg: 01:20:05 (83 / 33)
Stężyca: 01:22:45 (75 / 19)
04:00:46
82 Paulina Kawka 23 TEAM F20 1 17 Ślesin: 01:20:16 (153 / 3)
Elbląg: 01:24:11 (112 / 7)
Piaseczno: 01:22:32 (83 / 2)
04:06:59
83 Hugo Wiza Asseco Active Team M16 1 66 Elbląg: 01:28:50 (130 / 3)
Piaseczno: 01:20:56 (71 / 1)
Augustów: 01:20:44 (56 / 2)
04:10:30
84 Marek Fordoński Trizarza M40 32 67 Płock: 01:29:07 (125 / 39)
Elbląg: 01:23:21 (108 / 37)
Augustów: 01:18:54 (52 / 20)
04:11:22
85 Marcin Walaszczyk Iron Fighters M30 15 68 Płock: 01:29:49 (131 / 39)
Ślesin: 01:20:16 (151 / 43)
Piaseczno: 01:23:13 (90 / 37)
04:13:18
86 Łukasz Wierciński TRIGGER TRIATHLON M30 16 69 Płock: 01:30:56 (146 / 49)
Ślesin: 01:19:57 (148 / 42)
Elbląg: 01:27:23 (121 / 37)
04:18:16
87 Robert Glaubert Open Balance GIT Elbląg M40 33 70 Ślesin: 01:23:41 (185 / 54)
Elbląg: 01:29:30 (131 / 44)
Stężyca: 01:27:51 (112 / 28)
04:21:02
88 Artur Smolik Sport Team Manage or Die M40 34 71 Płock: 01:33:20 (163 / 45)
Ślesin: 01:26:24 (207 / 59)
Augustów: 01:22:41 (64 / 22)
04:22:25
89 Weronika Żbikowska MKS Truso Elbląg F16 1 18 Ślesin: 01:24:17 (189 / 2)
Elbląg: 01:29:56 (137 / 1)
Stężyca: 01:29:06 (116 / 1)
04:23:19
90 Arkadiusz Lepka Iron Fighters M20 10 72 Płock: 01:37:54 (189 / 30)
Ślesin: 01:22:47 (176 / 23)
Piaseczno: 01:25:30 (112 / 23)
04:26:11
91 Andrzej Chmiel PULS TRI TEAM REHOP M60 4 73 Ślesin: 01:29:42 (235 / 5)
Gołdap: 01:28:26 (57 / 2)
Augustów: 01:29:43 (90 / 4)
04:27:51
92 Krzysztof Bereda M40 35 74 Piaseczno: 01:33:55 (188 / 42)
Gołdap: 01:29:33 (63 / 13)
Augustów: 01:27:06 (83 / 28)
04:30:34
93 Zuzanna Żbikowska MKS Truso Elbląg Triathlon F60 1 19 Ślesin: 01:28:23 (221 / 1)
Elbląg: 01:34:20 (152 / 1)
Stężyca: 01:28:14 (115 / 1)
04:30:57
94 Łukasz Kowalczuk M30 17 75 Stężyca: 01:34:26 (146 / 38)
Gołdap: 01:28:45 (60 / 22)
Augustów: 01:29:05 (89 / 24)
04:32:16
95 Ewa Świniarska CelIronMan OrtoDent F30 7 20 Płock: 01:37:19 (185 / 8)
Ślesin: 01:27:32 (213 / 11)
Elbląg: 01:27:26 (122 / 8)
04:32:17
96 Patrycja Makowska F20 2 21 Ślesin: 01:27:47 (216 / 6)
Piaseczno: 01:31:40 (171 / 7)
Augustów: 01:34:04 (105 / 1)
04:33:31
97 Piotr Cichanowicz M20 11 76 Płock: 01:34:53 (168 / 26)
Elbląg: 01:29:43 (134 / 13)
Gołdap: 01:31:06 (66 / 10)
04:35:42
98 Monika Brulińska kobietarakieta F40 8 22 Płock: 01:38:55 (194 / 6)
Ślesin: 01:27:50 (217 / 10)
Piaseczno: 01:39:11 (233 / 13)
04:45:56
99 Piotr Borkowski PROGRESTRENER.PL TEAM M30 18 77 Płock: 01:42:03 (214 / 75)
Ślesin: 01:29:07 (228 / 63)
Stężyca: 01:36:05 (152 / 41)
04:47:15
100 Marcin Zakiewicz M40 36 78 Płock: 01:44:51 (228 / 62)
Ślesin: 01:28:45 (222 / 62)
Stężyca: 01:35:04 (151 / 37)
04:48:40
101 Hubert Ulanowski M30 19 79 Płock: 01:43:02 (217 / 77)
Piaseczno: 01:34:16 (192 / 69)
Augustów: 01:33:47 (103 / 29)
04:51:05
102 Justyna Glaubert Open Balance GIT Elbląg F40 9 23 Ślesin: 01:36:16 (260 / 14)
Elbląg: 01:36:35 (166 / 9)
Stężyca: 01:43:31 (173 / 15)
04:56:22
103 Sergei Maltcev ETT Elbląg Triathlon Team UNICUP M40 37 80 Ślesin: 02:09:17 (281 / 77)
Stężyca: 01:30:39 (130 / 33)
Augustów: 01:24:46 (77 / 27)
05:04:42
104 Magda Bartczak ETT Elbląg Triathlon Team F30 8 24 Elbląg: 01:49:20 (182 / 13)
Stężyca: 01:45:12 (176 / 19)
Augustów: 01:45:06 (126 / 15)
05:19:38
105 Maciej Falbogowski UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M18 3 81 Płock: 01:07:16 (5 / 2)
Ślesin: 01:00:38 (2 / 1)
02:07:54
106 Tomasz Maksymowicz UKS G-8 Bielany Warszawa Cozmobike Specialized M18 4 82 Płock: 01:05:43 (2 / 1)
Elbląg: 01:03:10 (2 / 2)
02:08:53
107 Dawid Sugier M20 12 83 Elbląg: 01:06:09 (8 / 3)
Gołdap: 01:06:24 (8 / 5)
02:12:33
108 Jakub Śliwka UKS G-8 Bielany Warszawa M18 5 84 Płock: 01:11:26 (15 / 5)
Elbląg: 01:02:39 (1 / 1)
02:14:05
109 Marcel Markiewicz KS UAM Triathlon Poznań M18 6 85 Płock: 01:13:14 (25 / 6)
Ślesin: 01:01:52 (4 / 2)
02:15:06
110 Igor Lewandowski CTS Celironman M20 13 86 Stężyca: 01:07:23 (12 / 8)
Piaseczno: 01:08:02 (7 / 3)
02:15:25
111 Jakub Juskowiak KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M16 2 87 Płock: 01:09:27 (10 / 1)
Ślesin: 01:06:32 (27 / 1)
02:15:59
112 Tomasz Kowalski TRINERGY TEAM M30 20 88 Płock: 01:12:00 (18 / 3)
Ślesin: 01:04:16 (12 / 5)
02:16:16
113 Joanna Skutkiewicz F20 3 25 Ślesin: 01:09:06 (42 / 1)
Elbląg: 01:09:50 (23 / 3)
02:18:56
114 Maksymilian Świderski TRINERGY M20 14 89 Płock: 01:10:59 (13 / 5)
Piaseczno: 01:09:16 (11 / 5)
02:20:15
115 Adam Fajks Ecosociety Triathlon Team M40 38 90 Elbląg: 01:12:14 (32 / 11)
Stężyca: 01:09:05 (13 / 2)
02:21:19
116 Mariusz Denert ATP Augustów M30 21 91 Gołdap: 01:11:48 (12 / 6)
Augustów: 01:10:01 (16 / 8)
02:21:49
117 Michał Bednarski PULS TRI TEAM M40 39 92 Płock: 01:15:07 (31 / 8)
Ślesin: 01:08:52 (41 / 7)
02:23:59
118 Franciszek Zmyślony MKS Truso Elbląg M16 3 93 Ślesin: 01:11:24 (58 / 2)
Elbląg: 01:13:24 (37 / 1)
02:24:48
119 Adam Jezierski PULS TRI TEAM M30 22 94 Płock: 01:16:28 (37 / 11)
Ślesin: 01:10:01 (48 / 22)
02:26:29
120 Maksymilian Glapiński M18 7 95 Płock: 01:17:59 (47 / 7)
Piaseczno: 01:09:29 (13 / 4)
02:27:28
121 Jakub Górski Vegan Atheist M30 23 96 Ślesin: 01:12:48 (77 / 26)
Stężyca: 01:14:41 (34 / 8)
02:27:29
122 Rafał Pakuła Cyklomaniacy.pl M30 24 97 Płock: 01:20:01 (59 / 15)
Ślesin: 01:08:20 (38 / 18)
02:28:21
123 Radek Polaszyk RBE TEAM M16 4 98 Gołdap: 01:17:23 (24 / 1)
Augustów: 01:12:53 (26 / 1)
02:30:16
124 Radosław Romanowski KS Jelonki Dobre Miasto M40 40 99 Elbląg: 01:15:28 (48 / 19)
Gołdap: 01:15:33 (17 / 4)
02:31:01
125 Tomasz Śliwicki M30 25 100 Ślesin: 01:15:28 (100 / 31)
Stężyca: 01:18:06 (51 / 13)
02:33:34
126 Janusz Michał Mateja AccorHotels M60 5 101 Stężyca: 01:18:29 (56 / 1)
Augustów: 01:15:26 (35 / 1)
02:33:55
127 Krystian Pstrong M30 26 102 Elbląg: 01:17:19 (55 / 16)
Stężyca: 01:16:44 (42 / 12)
02:34:03
128 Magda Ciołczyk MBC - Maciej Bodnar Coaching F30 9 26 Elbląg: 01:18:54 (71 / 3)
Gołdap: 01:15:45 (18 / 1)
02:34:39
129 Tomasz Dąbrowski Twister Team M40 41 103 Płock: 01:21:19 (69 / 24)
Ślesin: 01:13:32 (82 / 24)
02:34:51
130 Miłosz Matusiak MKS Truso Elbląg M16 5 104 Ślesin: 01:15:16 (97 / 3)
Elbląg: 01:19:59 (81 / 2)
02:35:15
131 Grzegorz Gierasimiuk TRIGGER TRIATHLON M30 27 105 Płock: 01:20:27 (64 / 17)
Piaseczno: 01:15:37 (40 / 17)
02:36:04
132 Michal Kucharski Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M30 28 106 Gołdap: 01:19:51 (35 / 14)
Augustów: 01:16:43 (40 / 12)
02:36:34
133 Karol Kudosz CSWP Triathlon Team M20 15 107 Stężyca: 01:19:16 (59 / 15)
Gołdap: 01:17:51 (26 / 7)
02:37:07
134 Piotr Buchert MEWA Gdynia M30 29 108 Elbląg: 01:18:52 (70 / 21)
Stężyca: 01:18:18 (55 / 16)
02:37:10
135 Piotr Włodarczyk M40 42 109 Ślesin: 01:17:13 (116 / 38)
Elbląg: 01:20:00 (82 / 32)
02:37:13
136 Agnieszka Pieczkowska Paweł Najmowicz Team F40 10 27 Piaseczno: 01:20:02 (67 / 1)
Gołdap: 01:17:29 (25 / 1)
02:37:31
137 Bartosz Czyżowski TRI-BART M20 16 110 Piaseczno: 01:20:06 (68 / 11)
Augustów: 01:17:32 (42 / 7)
02:37:38
138 Krystian Ziętarski M30 30 111 Elbląg: 01:18:17 (64 / 18)
Stężyca: 01:19:31 (62 / 17)
02:37:48
139 Piotr Sojkowski Tri NEGU M30 31 112 Gołdap: 01:19:18 (32 / 12)
Augustów: 01:19:06 (53 / 14)
02:38:24
140 Karol Szczebiot Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M30 32 113 Elbląg: 01:19:21 (76 / 23)
Gołdap: 01:19:12 (31 / 11)
02:38:33
141 Jakub Janiszewski Kuźnia Triathlonu M18 8 114 Ślesin: 01:17:07 (114 / 8)
Elbląg: 01:21:42 (94 / 5)
02:38:49
142 Piotr Krzemiński M30 33 115 Elbląg: 01:21:31 (93 / 31)
Stężyca: 01:18:08 (52 / 14)
02:39:39
143 Krzysztof Lipiński Nie Ma Lipy M30 34 116 Elbląg: 01:19:49 (69 / 25)
Piaseczno: 01:19:51 (66 / 28)
02:39:40
144 Paweł Olender Car4Parts - Mrągowo Car4Parts M40 43 117 Płock: 01:22:42 (76 / 26)
Elbląg: 01:17:12 (53 / 26)
02:39:54
145 Tadeusz Sznaza ETT Elbląg Triathlon Team M50 7 118 Ślesin: 01:15:26 (99 / 6)
Stężyca: 01:24:34 (89 / 6)
02:40:00
146 Maciej Ludwicki KAWA KAMP M30 35 119 Elbląg: 01:20:27 (85 / 27)
Piaseczno: 01:21:32 (78 / 32)
02:41:59
147 Leszek Józwik M40 44 120 Ślesin: 01:19:51 (147 / 47)
Augustów: 01:23:24 (68 / 24)
02:43:15
148 Jarek Kruszniewski M30 36 121 Gołdap: 01:23:28 (45 / 17)
Augustów: 01:21:21 (58 / 15)
02:44:49
149 Rafał Dyro M30 37 122 Elbląg: 01:19:02 (72 / 22)
Gołdap: 01:26:04 (50 / 19)
02:45:06
150 Robert Gawkowski GAWKOWSKI TEAM M40 45 123 Płock: 01:28:05 (113 / 36)
Ślesin: 01:17:20 (118 / 39)
02:45:25
151 Izabela Worsztynowicz Kuźnia Triathlonu F30 10 28 Ślesin: 01:20:41 (159 / 6)
Elbląg: 01:25:06 (111 / 7)
02:45:47
152 Adam Majchrowicz M20 17 124 Ślesin: 01:20:16 (152 / 20)
Elbląg: 01:25:42 (113 / 11)
02:45:58
153 Joanna Jadczak Włocławek F30 11 29 Ślesin: 01:21:08 (162 / 7)
Stężyca: 01:24:51 (90 / 6)
02:45:59
154 Paulina Chmiel PULS TRI TEAM "SALUS" F30 12 30 Ślesin: 01:23:09 (180 / 8)
Gołdap: 01:23:09 (44 / 3)
02:46:18
155 Wojciech Pekrul MiedzyTreningami M20 18 125 Elbląg: 01:22:37 (99 / 9)
Stężyca: 01:24:06 (83 / 19)
02:46:43
156 Piotr Zaręba EDC Runners M30 38 126 Ślesin: 01:21:26 (165 / 47)
Piaseczno: 01:25:20 (109 / 41)
02:46:46
157 Grzegorz Gładysz M30 39 127 Ślesin: 01:17:48 (121 / 34)
Piaseczno: 01:29:26 (145 / 55)
02:47:14
158 Zbyszek Pawiński Celironman M50 8 128 Płock: 01:28:34 (118 / 5)
Ślesin: 01:19:01 (138 / 13)
02:47:35
159 Kamil Sojkowski M30 40 129 Gołdap: 01:26:00 (49 / 18)
Augustów: 01:21:51 (60 / 16)
02:47:51
160 Aleksandra Stembnowska MBC Team F20 4 31 Elbląg: 01:23:23 (109 / 6)
Piaseczno: 01:24:45 (104 / 4)
02:48:08
161 Wojciech Hartlinski M30 41 130 Płock: 01:28:35 (119 / 35)
Elbląg: 01:19:37 (79 / 24)
02:48:12
162 Amir Mazloum Kuźnia Triathlonu TriBross M30 42 131 Płock: 01:25:24 (94 / 29)
Elbląg: 01:23:09 (106 / 35)
02:48:33
163 Krzysztof Daniel Kuźnia Triathlonu M30 43 132 Płock: 01:30:49 (144 / 47)
Augustów: 01:17:56 (46 / 13)
02:48:45
164 Marcin Szafraniec Wieliszew Heron Team M40 46 133 Płock: 01:32:03 (157 / 44)
Ślesin: 01:17:11 (115 / 37)
02:49:14
165 Julia Kwiatkowska F20 5 32 Płock: 01:26:58 (106 / 4)
Piaseczno: 01:22:44 (84 / 3)
02:49:42
166 Anna Wajs F20 6 33 Elbląg: 01:26:00 (117 / 8)
Stężyca: 01:23:50 (81 / 3)
02:49:50
167 Jakub Wardak M18 9 134 Elbląg: 01:25:31 (116 / 6)
Piaseczno: 01:24:34 (103 / 5)
02:50:05
168 Paweł Krölikowski M50 9 135 Ślesin: 01:22:44 (174 / 15)
Piaseczno: 01:28:04 (129 / 5)
02:50:48
169 Robert Budek PEUGEOT POLSKA M40 47 136 Ślesin: 01:21:13 (163 / 50)
Piaseczno: 01:29:40 (149 / 28)
02:50:53
170 Andrzej Piotrowski ORTOREH TEAM M40 48 137 Płock: 01:27:52 (110 / 34)
Piaseczno: 01:23:14 (91 / 20)
02:51:06
171 Paweł Kośla M30 44 138 Płock: 01:30:07 (138 / 43)
Ślesin: 01:21:27 (166 / 48)
02:51:34
172 Radoslaw Kaminski M30 45 139 Gołdap: 01:26:45 (52 / 20)
Augustów: 01:25:07 (80 / 21)
02:51:52
173 Dominik Metelski M20 19 140 Stężyca: 01:29:57 (127 / 23)
Piaseczno: 01:22:05 (82 / 15)
02:52:02
174 Piotr Liszewski M18 10 141 Elbląg: 01:31:15 (142 / 7)
Stężyca: 01:20:58 (70 / 4)
02:52:13
175 Monika Szkuta Kuźnia Triathlonu F40 11 34 Piaseczno: 01:28:57 (138 / 6)
Augustów: 01:24:14 (75 / 4)
02:53:11
176 Maciej Jaraszek PULS TRI TEAM M30 46 142 Ślesin: 01:22:53 (178 / 54)
Piaseczno: 01:31:30 (166 / 59)
02:54:23
177 Szymon Staniszewski Stapar M30 47 143 Ślesin: 01:26:20 (205 / 58)
Elbląg: 01:28:50 (129 / 41)
02:55:10
178 Aleksandr Kolyagin M30 48 144 Elbląg: 01:21:55 (97 / 33)
Gołdap: 01:33:27 (72 / 26)
02:55:22
179 Łukasz Andrzejewicz Warsaw Masters Team M20 20 145 Stężyca: 01:26:11 (101 / 21)
Piaseczno: 01:31:14 (164 / 32)
02:57:25
180 Łukasz Domagalski M30 49 146 Elbląg: 01:29:41 (133 / 42)
Stężyca: 01:27:56 (113 / 33)
02:57:37
181 Przemysław Uździło Wyczesani M30 50 147 Piaseczno: 01:29:17 (141 / 53)
Gołdap: 01:29:07 (61 / 23)
02:58:24
182 Rafał Kozłowski M40 49 148 Ślesin: 01:25:42 (200 / 57)
Piaseczno: 01:33:07 (183 / 39)
02:58:49
183 Jose Carlos Robles Castilla M30 51 149 Elbląg: 01:28:48 (127 / 40)
Stężyca: 01:30:24 (128 / 34)
02:59:12
184 Jacek Płochocki Traktorki M20 21 150 Piaseczno: 01:31:25 (165 / 33)
Augustów: 01:28:35 (87 / 13)
03:00:00
185 Rafał Markowiak Celironman M30 52 151 Płock: 01:31:41 (155 / 53)
Piaseczno: 01:28:41 (134 / 50)
03:00:22
186 Pawel Kalwajtys M20 22 152 Płock: 01:37:05 (183 / 28)
Piaseczno: 01:23:26 (93 / 17)
03:00:31
187 Karolina Stańczyk Dream Run F40 12 35 Elbląg: 01:33:28 (147 / 7)
Gołdap: 01:27:35 (55 / 3)
03:01:03
188 Konrad Antosiewicz M50 10 153 Płock: 01:37:03 (181 / 6)
Ślesin: 01:25:24 (196 / 18)
03:02:27
189 Lilia Bogusz Tri Gazele F40 13 36 Płock: 01:35:20 (173 / 4)
Piaseczno: 01:27:17 (123 / 5)
03:02:37
190 Dariusz Osiński Kuźnia Triathlonu M30 53 154 Piaseczno: 01:33:05 (182 / 65)
Augustów: 01:30:20 (91 / 25)
03:03:25
191 Marlon Falcon Dirty Kapibara M40 50 155 Ślesin: 01:28:53 (223 / 63)
Piaseczno: 01:34:40 (199 / 47)
03:03:33
192 Janusz Borcowski weterynek.pl M50 11 156 Stężyca: 01:32:02 (133 / 12)
Augustów: 01:32:13 (98 / 5)
03:04:15
193 Konrad Lipiec - M40 51 157 Płock: 01:40:33 (201 / 54)
Augustów: 01:24:04 (74 / 26)
03:04:37
194 Mateusz Kostrzewa M30 54 158 Płock: 01:37:56 (190 / 65)
Piaseczno: 01:27:28 (126 / 48)
03:05:24
195 Sylwia Kujawa F40 14 37 Płock: 01:37:05 (182 / 5)
Piaseczno: 01:30:32 (158 / 8)
03:07:37
196 Paweł Stachurski M40 52 159 Płock: 01:37:00 (180 / 49)
Augustów: 01:31:53 (97 / 33)
03:08:53
197 Marek Metelski PROTEA TEAM M30 55 160 Stężyca: 01:34:54 (149 / 40)
Piaseczno: 01:34:23 (193 / 70)
03:09:17
198 Sylwia Bięga Open Balance GIT Elbląg F40 15 38 Elbląg: 01:34:36 (153 / 8)
Stężyca: 01:34:58 (150 / 10)
03:09:34
199 Paweł Sołtysiak MOYA Running Team M40 53 161 Płock: 01:37:51 (187 / 51)
Piaseczno: 01:32:32 (176 / 37)
03:10:23
200 Filip Burski M20 23 162 Płock: 01:41:50 (212 / 32)
Piaseczno: 01:29:26 (146 / 27)
03:11:16
201 Konrad Kibicki Bank Pocztowy M30 56 163 Płock: 01:41:50 (211 / 74)
Piaseczno: 01:30:04 (154 / 56)
03:11:54
202 Andrzej Kowalczyk niezrzeszony M60 6 164 Elbląg: 01:36:01 (164 / 2)
Stężyca: 01:36:44 (157 / 4)
03:12:45
203 Justyna Kors F30 13 39 Piaseczno: 01:37:01 (219 / 14)
Augustów: 01:35:59 (114 / 11)
03:13:00
204 Maciej Modzelewski M30 57 165 Płock: 01:42:48 (216 / 76)
Augustów: 01:30:44 (93 / 26)
03:13:32
205 Aleksandra Krawczyńska F40 16 40 Płock: 01:48:00 (240 / 7)
Ślesin: 01:26:47 (210 / 8)
03:14:47
206 Radosław Gołąb M30 58 166 Płock: 01:43:49 (222 / 79)
Piaseczno: 01:31:03 (163 / 58)
03:14:52
207 Bartosz Polaszyk RBE TEAM M20 24 167 Płock: 01:46:01 (229 / 35)
Piaseczno: 01:29:35 (148 / 28)
03:15:36
208 Jacek Chmielewski M50 12 168 Piaseczno: 01:40:49 (249 / 10)
Gołdap: 01:37:49 (81 / 8)
03:18:38
209 Michał Czerwiński M20 25 169 Stężyca: 01:48:10 (183 / 28)
Piaseczno: 01:30:39 (159 / 30)
03:18:49
210 Mariusz Miller M30 59 170 Płock: 01:43:29 (220 / 78)
Elbląg: 01:36:09 (165 / 45)
03:19:38
211 Anna Taraszkiewicz MTB Suwałki F50 3 41 Gołdap: 01:40:25 (83 / 3)
Augustów: 01:39:14 (119 / 3)
03:19:39
212 Andrzej Brzozowski M60 7 171 Piaseczno: 01:40:48 (248 / 4)
Augustów: 01:39:31 (121 / 5)
03:20:19
213 Jerzy Horbaty Warsaw Triathlon Team M50 13 172 Płock: 01:43:10 (219 / 8)
Piaseczno: 01:37:58 (224 / 9)
03:21:08
214 Sylwia Gawrych NADAKTYWNI Białystok F30 14 42 Gołdap: 01:47:53 (91 / 7)
Augustów: 01:33:58 (104 / 9)
03:21:51
215 Witold Kocemba M50 14 173 Płock: 01:47:19 (235 / 11)
Elbląg: 01:35:40 (161 / 6)
03:22:59
216 Darek De Groot M18 11 174 Płock: 01:50:29 (246 / 11)
Ślesin: 01:33:24 (251 / 12)
03:23:53
217 Miriam Nowak last but not least F20 7 43 Stężyca: 01:41:03 (166 / 6)
Gołdap: 01:43:09 (85 / 1)
03:24:12
218 Wojciech Jegliński Olecko Biega M40 54 175 Gołdap: 01:43:20 (86 / 17)
Augustów: 01:40:52 (122 / 37)
03:24:12
219 Romuald Baranowski Dynamic 1968 M50 15 176 Płock: 01:48:00 (241 / 12)
Ślesin: 01:37:53 (262 / 21)
03:25:53
220 Grzegorz Kubiński OPEN BALANCE GIT ELBLĄG M30 60 177 Elbląg: 01:47:21 (180 / 48)
Stężyca: 01:42:57 (169 / 43)
03:30:18
221 Jacek Szymański Gapmont Running Team M50 16 178 Płock: 01:46:58 (234 / 10)
Piaseczno: 01:44:58 (273 / 11)
03:31:56
222 Tomasz Wajszczak M30 61 179 Płock: 01:55:17 (254 / 87)
Ślesin: 01:40:09 (267 / 71)
03:35:26
223 Piotr Pieniążek M50 17 180 Gołdap: 01:50:02 (94 / 10)
Augustów: 01:48:35 (130 / 7)
03:38:37
224 Sławomir Pogorzelski M40 55 181 Elbląg: 01:49:37 (183 / 58)
Gołdap: 01:57:03 (99 / 18)
03:46:40
225 Jan Bagiński OleckoBiega M60 8 182 Gołdap: 01:56:58 (98 / 6)
Augustów: 01:51:01 (132 / 7)
03:47:59
226 Bartek Walentyński M20 26 183 Płock: 02:11:42 (268 / 41)
Piaseczno: 01:52:40 (298 / 46)
04:04:22
227 Arkadiusz Piechota M30 62 184 Płock: 02:10:40 (267 / 89)
Piaseczno: 01:59:48 (307 / 103)
04:10:28
228 Karolina Swistak Swistaki 1978 F40 17 44 Piaseczno: 02:13:59 (316 / 26)
Augustów: 01:57:16 (134 / 9)
04:11:15
229 Bożena Bartnik KU AZS WAT F60 2 45 Płock: 02:46:00 (271 / 1)
Ślesin: 02:08:07 (280 / 2)
04:54:07
230 Dominik Pikorski 3WATERS, OLSH M20 27 185 Ślesin: 01:00:35 (1 / 1)
01:00:35
231 Michał Nawracaj AJAN IRON TEAM JAWOR M30 63 186 Ślesin: 01:01:13 (3 / 1)
01:01:13
232 Piotr Kurek BUDMIX BUDMIX - Ślesin M30 64 187 Ślesin: 01:02:30 (5 / 2)
01:02:30
233 Paweł Lenartowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M20 28 188 Stężyca: 01:04:08 (4 / 4)
01:04:08
234 Kamil Wołoszyk Najmowicz Triathlon M20 29 189 Stężyca: 01:04:20 (5 / 5)
01:04:20
235 Robert Walczak Cytadela by Night TRI Team / parkrun Poznań / biegi.wlkp team M30 65 190 Ślesin: 01:04:56 (13 / 6)
01:04:56
236 Łukasz Wojtyna 12tri.pl M30 66 191 Piaseczno: 01:04:58 (3 / 1)
01:04:58
237 Mateusz Koper GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM M30 67 192 Elbląg: 01:05:04 (5 / 1)
01:05:04
238 Marta Łagownik Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK F20 8 46 Elbląg: 01:05:25 (6 / 1)
01:05:25
239 Marcin Pacholak LUFT TRI TEAM M30 68 193 Gołdap: 01:05:26 (5 / 1)
01:05:26
240 Grzegorz Wojtczak M30 69 194 Ślesin: 01:05:28 (16 / 7)
01:05:28
241 Szymon Dzik ORKA Iława M18 12 195 Piaseczno: 01:05:33 (5 / 2)
01:05:33
242 Michal Wasztyl Witkowo biega M20 30 196 Ślesin: 01:05:44 (17 / 6)
01:05:44
243 Rafał Kensik RUN PASJA BYDGOSZCZ RUN PASJA M30 70 197 Ślesin: 01:05:52 (19 / 10)
01:05:52
244 Filip Bojdecki KK Cyklon Warszawa M18 13 198 Ślesin: 01:06:06 (21 / 4)
01:06:06
245 Wojciech Stefański GTT Diament Gniezno M20 31 199 Ślesin: 01:06:16 (22 / 7)
01:06:16
246 Jarosław Gozdalski M40 56 200 Ślesin: 01:06:32 (28 / 4)
01:06:32
247 Rafal Cierzan Centrum Ogrodnicze Cierzan Centrum Ogrodnicze Cierzan M30 71 201 Stężyca: 01:06:43 (7 / 1)
01:06:43
248 Jakub Krzemiński Bike U Up Team Verge Polska M20 32 202 Stężyca: 01:06:46 (8 / 6)
01:06:46
249 Mateusz Cieślik KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M20 33 203 Płock: 01:07:11 (4 / 3)
01:07:11
250 Małgorzata Wąsik MKS Triathlon Malbork / AirBike Armexim Tri Team. F20 9 47 Elbląg: 01:07:13 (14 / 2)
01:07:13
251 Rafał Paczkowski Kuźnia Triathlonu M30 72 204 Ślesin: 01:07:16 (31 / 13)
01:07:16
252 Robert Puch CTS - CzajaTrainingSystem M40 57 205 Elbląg: 01:07:19 (15 / 3)
01:07:19
253 Krzysztof Wierzbowski M30 73 206 Ślesin: 01:07:23 (32 / 14)
01:07:23
254 Mariusz Biskupski UKS TRS SUSZ M40 58 207 Elbląg: 01:07:45 (16 / 4)
01:07:45
255 Mikołaj Waliński M40 59 208 Augustów: 01:08:03 (8 / 3)
01:08:03
256 Małgorzata Otworowska Ironman C/S Polska F20 10 48 Płock: 01:08:07 (6 / 1)
01:08:07
257 Adrian Wilk KS IRONMAN CS POLSKA M20 34 209 Płock: 01:08:13 (7 / 4)
01:08:13
258 Witold Dzitkowski Trenertriathlonu.pl M30 74 210 Ślesin: 01:08:16 (37 / 17)
01:08:16
259 Grzegorz Otłowski ETT Elbląg Triathlon Team M30 75 211 Ślesin: 01:08:35 (39 / 19)
01:08:35
260 Rafał Gębara DECATHLON TEAM M30 76 212 Piaseczno: 01:08:51 (10 / 4)
01:08:51
261 Damian Dobosik 3athlete-Grupa Wodna M30 77 213 Elbląg: 01:09:06 (20 / 6)
01:09:06
262 Michał Zajk M20 35 214 Stężyca: 01:09:11 (14 / 9)
01:09:11
263 Daniel Biaduń LABOSPORT Team absolutebikes.pl M30 78 215 Ślesin: 01:09:16 (43 / 21)
01:09:16
264 Mateusz Czublun NeON Team M18 14 216 Piaseczno: 01:09:18 (12 / 3)
01:09:18
265 Jakub Baran UKS 9 Triathlon Kalisz M18 15 217 Ślesin: 01:09:20 (44 / 6)
01:09:20
266 Jaroslaw Gontarz TRI ENGINES Olimpius.pl M40 60 218 Piaseczno: 01:09:39 (14 / 1)
01:09:39
267 Dawid Sibilski Kuźnia Triathlonu M40 61 219 Ślesin: 01:10:06 (49 / 10)
01:10:06
268 Tomasz Nowicki BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM M20 36 220 Ślesin: 01:10:14 (50 / 9)
01:10:14
269 Kuba Kowalski UKS G-8 Bielany Warszawa M18 16 221 Płock: 01:10:16 (11 / 4)
01:10:16
270 Marcin Szatkowski AKS Polonia Warszawa / TRICLUB M30 79 222 Piaseczno: 01:10:16 (16 / 6)
01:10:16
271 Filip Ławski Endure Team M20 37 223 Augustów: 01:10:22 (17 / 3)
01:10:22
272 Filip Kwiatkowski M18 17 224 Stężyca: 01:10:57 (19 / 2)
01:10:57
273 Przemysław Dobrzyński Klub Sportowy "szukam_sponsora_team" M40 62 225 Ślesin: 01:11:01 (53 / 12)
01:11:01
274 Tomasz Kucejko M30 80 226 Ślesin: 01:11:09 (55 / 23)
01:11:09
275 Adrian Zarzecki SBR Team Limitless Foundation M30 81 227 Płock: 01:11:09 (14 / 2)
01:11:09
276 Marcin Szkuta Kuźnia Triathlonu M40 63 228 Piaseczno: 01:11:13 (23 / 4)
01:11:13
277 Łukasz Mayer Chod-Dróg TRI Team / BE3 Cityzen M30 82 229 Piaseczno: 01:11:20 (24 / 11)
01:11:20
278 Jakub Sawiełajc FUJI KRYSPORT TEAM M18 18 230 Ślesin: 01:11:20 (56 / 7)
01:11:20
279 Dawid Szreder Rowery Davebikes Chojnice M40 64 231 Stężyca: 01:11:23 (20 / 5)
01:11:23
280 Sławomir Osytek TRI LEVEL M50 18 232 Augustów: 01:11:25 (20 / 1)
01:11:25
281 Jadwiga Wyrwińska AZS AWF Poznań F16 2 49 Ślesin: 01:11:29 (59 / 1)
01:11:29
282 Maciej Palmowski M40 65 233 Ślesin: 01:11:30 (60 / 14)
01:11:30
283 Rafał Darmetko M30 83 234 Ślesin: 01:11:35 (62 / 24)
01:11:35
284 Damian Wiśniewski M20 38 235 Ślesin: 01:11:41 (64 / 11)
01:11:41
285 Robert Filipiak M20 39 236 Płock: 01:11:47 (16 / 6)
01:11:47
286 Marcin Klimczak Burcak Team M40 66 237 Ślesin: 01:11:48 (66 / 16)
01:11:48
287 Adam Turowiec UAM TRIATHLON POZNAŃ M40 67 238 Ślesin: 01:11:48 (65 / 17)
01:11:48
288 Dariusz Sikora ETT Elbląg Triathlon Team M40 68 239 Ślesin: 01:11:50 (67 / 18)
01:11:50
289 Michał Budzanowski Triathlon Pro Team Vonart Wrocław M20 40 240 Ślesin: 01:12:01 (69 / 12)
01:12:01
290 Adam Łoś KTS IRONMAN M30 84 241 Elbląg: 01:12:04 (30 / 9)
01:12:04
291 Radosław Zajk M30 85 242 Stężyca: 01:12:07 (24 / 6)
01:12:07
292 Tomasz Szałkowski KTS IRONMAN KWIDZYN M40 69 243 Ślesin: 01:12:09 (71 / 19)
01:12:09
293 Magdalena Ratajczak UAM TRIATHLON POZNAŃ F18 2 50 Ślesin: 01:12:16 (73 / 1)
01:12:16
294 Kamil Ołowski M30 86 244 Elbląg: 01:12:18 (33 / 11)
01:12:18
295 Michał Rębisz M30 87 245 Elbląg: 01:12:26 (34 / 12)
01:12:26
296 Marek Bąk M40 70 246 Płock: 01:12:30 (20 / 3)
01:12:30
297 Oliwier Zielski UKS G-8 Bielany Warszawa M16 6 247 Płock: 01:12:33 (21 / 2)
01:12:33
298 Tomasz Kazanecki Legion M40 71 248 Płock: 01:12:36 (22 / 4)
01:12:36
299 Piotr Bieliński Waniewski Coaching M40 72 249 Stężyca: 01:12:40 (25 / 7)
01:12:40
300 Rafał Owczarek M20 41 250 Piaseczno: 01:12:41 (27 / 6)
01:12:41
301 Michał Zaborniak PULS TRI TEAM M20 42 251 Ślesin: 01:12:41 (75 / 14)
01:12:41
302 Bartosz Apanasiewicz Run Pasja M40 73 252 Ślesin: 01:12:42 (76 / 22)
01:12:42
303 Dariusz Skrocki Velocity Poznań M50 19 253 Ślesin: 01:12:50 (78 / 2)
01:12:50
304 Tomasz Arak TriWawa JPKM M30 88 254 Płock: 01:12:51 (23 / 4)
01:12:51
305 Piotr Malinowski MTP Wzgórze Tumskie M50 20 255 Ślesin: 01:12:56 (79 / 3)
01:12:56
306 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 74 256 Piaseczno: 01:12:58 (28 / 6)
01:12:58
307 Ewelina Suchomska LABOSPORT Team F40 18 51 Ślesin: 01:12:59 (81 / 1)
01:12:59
308 Jarek Debert TRINERGY TEAM M30 89 257 Piaseczno: 01:13:17 (29 / 13)
01:13:17
309 Piotr Antoniuk M40 75 258 Elbląg: 01:13:26 (38 / 13)
01:13:26
310 Tadeusz Czepukojć Torus Triathlon Team Torus Triathlon Team M50 21 259 Stężyca: 01:13:43 (28 / 1)
01:13:43
311 Daniel Gąsiorowski K.S. Zryw Radziejów M30 90 260 Ślesin: 01:13:48 (83 / 27)
01:13:48
312 Michal Smolenski ORUN.PL M30 91 261 Ślesin: 01:13:56 (84 / 28)
01:13:56
313 Marcin Bogucki Kuźnia Triathlonu M30 92 262 Piaseczno: 01:13:57 (32 / 14)
01:13:57
314 Krzysztof Furmański UKS TRS SUSZ M40 76 263 Elbląg: 01:14:06 (39 / 14)
01:14:06
315 Jakub Tadeusz Popławski weterynek.pl M20 43 264 Stężyca: 01:14:12 (30 / 10)
01:14:12
316 Ewa Lemke SPORTEVO/ Active Life F20 11 52 Stężyca: 01:14:14 (31 / 1)
01:14:14
317 Piotr Litwiniuk Split Triathlon Team M30 93 265 Piaseczno: 01:14:15 (35 / 15)
01:14:15
318 Zbigniew Magdziak KS EXTREME TEAM OBORNIKI M40 77 266 Ślesin: 01:14:18 (86 / 26)
01:14:18
319 Tomasz Haize Herr M40 78 267 Ślesin: 01:14:19 (87 / 27)
01:14:19
320 Konrad Kamil Dobrzyński M20 44 268 Piaseczno: 01:14:26 (36 / 8)
01:14:26
321 Marek Korol Smaruj Na Trening Team M40 79 269 Elbląg: 01:14:27 (41 / 15)
01:14:27
322 Mateusz Grzebyta MTB Start Trec Kartuzy Król coaching M30 94 270 Elbląg: 01:14:40 (42 / 13)
01:14:40
323 Marcin Miotk NeON Team M40 80 271 Płock: 01:14:47 (29 / 6)
01:14:47
324 Bartosz Beldyga Suwałki NanuQ Team M30 95 272 Elbląg: 01:14:50 (43 / 14)
01:14:50
325 Łukasz Ćwirko-Godycki MKS Triathlon Malbork M30 96 273 Ślesin: 01:14:50 (92 / 29)
01:14:50
326 Adam Mazur M20 45 274 Ślesin: 01:14:51 (93 / 16)
01:14:51
327 Wojciech Onoszko M30 97 275 Stężyca: 01:15:10 (37 / 9)
01:15:10
328 Tomasz Winczewski Tri NEGU M40 81 276 Elbląg: 01:15:22 (47 / 18)
01:15:22
329 Dawid Druszcz M30 98 277 Ślesin: 01:15:22 (98 / 30)
01:15:22
330 Magdalena Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F18 3 53 Płock: 01:15:24 (33 / 1)
01:15:24
331 Krzysztof Kajetanowicz PwC / Triclub M30 99 278 Piaseczno: 01:15:28 (38 / 16)
01:15:28
332 Rafał Rakowski PULS TRI TEAM M40 82 279 Ślesin: 01:15:30 (101 / 30)
01:15:30
333 Bartosz Łuczak TSA Sandomierz ACD Jardim da Serra M20 46 280 Piaseczno: 01:15:33 (39 / 9)
01:15:33
334 Sebastian Dymek Biegaj z Dymkiem M30 100 281 Płock: 01:15:49 (34 / 9)
01:15:49
335 Tomasz Zieliński Kuźnia Triathlonu M30 101 282 Stężyca: 01:16:04 (39 / 11)
01:16:04
336 Maciej Gałązka M40 83 283 Ślesin: 01:16:08 (103 / 32)
01:16:08
337 Marta Zygmunt MLUKS Triathlon Koło F18 4 54 Ślesin: 01:16:09 (104 / 3)
01:16:09
338 Przemysław Zieliński Bike U Up- EUROPELL M40 84 284 Elbląg: 01:16:12 (52 / 22)
01:16:12
339 Mateusz Piechota Kuźnia Triathlonu M30 102 285 Piaseczno: 01:16:13 (43 / 19)
01:16:13
340 Krzysztof Piotrowicz M50 22 286 Gołdap: 01:16:16 (19 / 2)
01:16:16
341 Kornel Leszkowicz PBC BUDOWNICTWO M20 47 287 Stężyca: 01:16:17 (40 / 12)
01:16:17
342 Dariusz Kowalczyk GTT Diament Gniezno M50 23 288 Ślesin: 01:16:24 (105 / 7)
01:16:24
343 Jacek Sobucki UKS TRS SUSZ M40 85 289 Elbląg: 01:16:35 (56 / 23)
01:16:35
344 Piotr Iwanowski M30 103 290 Gołdap: 01:16:37 (20 / 8)
01:16:37
345 Tomasz Mazurowski MazakTeam M40 86 291 Gołdap: 01:16:37 (21 / 5)
01:16:37
346 Rafał Przychodzień Kuźnia Triathlonu M40 87 292 Płock: 01:16:38 (38 / 10)
01:16:38
347 Michał Liberadzki UKS CITYZEN_/BE3 M20 48 293 Płock: 01:16:39 (39 / 8)
01:16:39
348 Aleksandra Obiedzińska KTS IRONMAN F40 19 55 Ślesin: 01:16:39 (107 / 3)
01:16:39
349 Jacek Kazubowski 50PLUS M50 24 294 Ślesin: 01:16:55 (109 / 8)
01:16:55
350 Bartosz Wieczorek M30 104 295 Ślesin: 01:16:58 (110 / 32)
01:16:58
351 Zdzislaw Kaczyk M50 25 296 Ślesin: 01:17:03 (112 / 9)
01:17:03
352 Lukasz Duks M30 105 297 Elbląg: 01:17:03 (59 / 15)
01:17:03
353 Hubert Kaczor M40 88 298 Ślesin: 01:17:06 (113 / 36)
01:17:06
354 Łukasz Cybulko M40 89 299 Augustów: 01:17:09 (41 / 14)
01:17:09
355 Rafał Malinowski 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M20 49 300 Gołdap: 01:17:11 (22 / 6)
01:17:11
356 Lukasz Michalski PULS TRI TEAM PION SERWIS M30 106 301 Ślesin: 01:17:14 (117 / 33)
01:17:14
357 Maciej Kozysa WARSAW MASTERS TEAM M30 107 302 Piaseczno: 01:17:20 (46 / 20)
01:17:20
358 Michał Czajkowski M40 90 303 Płock: 01:17:20 (40 / 11)
01:17:20
359 Błażej Szwedowski TRI Starogard Gdański M20 50 304 Stężyca: 01:17:24 (46 / 13)
01:17:24
360 Cezary Sąsiadek M30 108 305 Elbląg: 01:17:40 (61 / 17)
01:17:40
361 Witold Breska KSR TEAM M40 91 306 Stężyca: 01:17:45 (48 / 15)
01:17:45
362 Michał Frydryszek TriPower M20 51 307 Ślesin: 01:17:47 (120 / 17)
01:17:47
363 Andrzej Gucwa GVT BMC M20 52 308 Ślesin: 01:17:51 (122 / 18)
01:17:51
364 Jakub Kaźmierczak Agatka's Team M30 109 309 Ślesin: 01:17:53 (123 / 35)
01:17:53
365 Tomasz Wilczęga i-Sport #nietylkomelo M30 110 310 Płock: 01:17:53 (42 / 12)
01:17:53
366 Adam Czajkowski M40 92 311 Płock: 01:17:54 (43 / 13)
01:17:54
367 Jerzy Kuczma HalfDead M20 53 312 Augustów: 01:17:56 (45 / 8)
01:17:56
368 Paweł Nowak Tri NEGU www.elastomerics.com M40 93 313 Płock: 01:17:58 (46 / 14)
01:17:58
369 Patryk Sobkowiak TriTata M30 111 314 Płock: 01:18:01 (48 / 13)
01:18:01
370 Patryk Kłossowski M20 54 315 Ślesin: 01:18:02 (125 / 19)
01:18:02
371 Cezary Chmielewski GO SPORT AK-SPED TEAM Kompania Sportowa M40 94 316 Płock: 01:18:03 (49 / 16)
01:18:03
372 Grzegorz Mendelewski M40 95 317 Augustów: 01:18:07 (47 / 17)
01:18:07
373 Adam Kazimierczyk PTT Delta Płock M30 112 318 Ślesin: 01:18:08 (126 / 36)
01:18:08
374 Andrzej Głąb M40 96 319 Elbląg: 01:18:11 (63 / 27)
01:18:11
375 Dawid Haładaj iskra konin M16 7 320 Ślesin: 01:18:15 (127 / 4)
01:18:15
376 Jacek Woźniak F3TEAM / PORTA ACTIVE TEAM PORTA ACTIVE TEAM M30 113 321 Stężyca: 01:18:15 (54 / 15)
01:18:15
377 Magdalena Żyła F30 15 56 Ślesin: 01:18:16 (128 / 3)
01:18:16
378 Piotr Szymański Sekcja biegowa - Sokół Kleczew M40 97 322 Ślesin: 01:18:18 (129 / 41)
01:18:18
379 Dariusz Szymański KLUB SPORTOWY SOKÓŁ KLECZEW M50 26 323 Ślesin: 01:18:19 (130 / 11)
01:18:19
380 Radosław Gałkowski M40 98 324 Elbląg: 01:18:21 (65 / 28)
01:18:21
381 Arkadiusz Baczewski M30 114 325 Piaseczno: 01:18:36 (53 / 22)
01:18:36
382 Maciek Szymański WARSAW MASTERS TEAM M30 115 326 Płock: 01:18:38 (52 / 14)
01:18:38
383 Paweł Lewocha Celironman M40 99 327 Ślesin: 01:18:38 (132 / 43)
01:18:38
384 Marcin Szatkowski run LOTTO Bydgostia run LOTTO Bydgostia M30 116 328 Ślesin: 01:18:45 (134 / 37)
01:18:45
385 Paweł Gutowski UKS TRS SUSZ M30 117 329 Elbląg: 01:18:46 (68 / 20)
01:18:46
386 Bartosz Nowicki aqua+ M30 118 330 Gołdap: 01:18:48 (29 / 10)
01:18:48
387 Bogdan Ludwiniak Hurtinex 50plus M50 27 331 Ślesin: 01:18:52 (135 / 12)
01:18:52
388 Dominika Nowacka Kuźnia Triathlonu F20 12 57 Piaseczno: 01:18:53 (55 / 1)
01:18:53
389 Agnieszka Zarzeczna OIL Warszawa F30 16 58 Piaseczno: 01:18:55 (56 / 5)
01:18:55
390 Jarosław Makowski M40 100 332 Ślesin: 01:18:59 (136 / 44)
01:18:59
391 Maciej Janowski Wolsztyńska Akademia Biegowa M30 119 333 Ślesin: 01:19:00 (137 / 38)
01:19:00
392 Leszek Śledziński Jednoślad.pl Jednoślad.pl M30 120 334 Piaseczno: 01:19:02 (57 / 24)
01:19:02
393 Jarek Osmolik TRI ZARZA TEAM M40 101 335 Płock: 01:19:05 (54 / 18)
01:19:05
394 Damian Owczarek M40 102 336 Ślesin: 01:19:07 (141 / 45)
01:19:07
395 Maciej Mazur M30 121 337 Ślesin: 01:19:07 (142 / 39)
01:19:07
396 Tomasz Paracki F3Team M20 55 338 Stężyca: 01:19:13 (58 / 14)
01:19:13
397 Milena Ojrzyńska F20 13 59 Ślesin: 01:19:15 (143 / 2)
01:19:15
398 Bartłomiej Kaczmarczyk ETT Elbląg Triathlon Team M30 122 339 Piaseczno: 01:19:15 (59 / 25)
01:19:15
399 Rafał Surga Biegam Bo Lubię Ząbki Team M30 123 340 Piaseczno: 01:19:15 (60 / 26)
01:19:15
400 Maciej Kuzdra Dobra, wpisz cokolwiek M30 124 341 Ślesin: 01:19:16 (144 / 40)
01:19:16
401 Krzysztof Bazylczyk Elaktywni GIT Team Elbląg M40 103 342 Elbląg: 01:19:21 (66 / 31)
01:19:21
402 Piotr Kuliński Iron Fighters M20 56 343 Piaseczno: 01:19:22 (61 / 10)
01:19:22
403 Tomasz Cichacki M30 125 344 Ślesin: 01:19:23 (145 / 41)
01:19:23
404 Waldemar Markuszewski UKS TRS SUSZ M40 104 345 Stężyca: 01:19:25 (60 / 16)
01:19:25
405 Wojciech Pilski Team MAMILe M40 105 346 Stężyca: 01:19:27 (61 / 17)
01:19:27
406 Witold Zasada PULS TRI TEAM M40 106 347 Ślesin: 01:19:29 (146 / 46)
01:19:29
407 Konrad Żukowski Najszybciejsi M30 126 348 Piaseczno: 01:19:33 (63 / 27)
01:19:33
408 Ewa Dębiec Smaruj Na Trening Team F30 17 60 Stężyca: 01:19:34 (63 / 4)
01:19:34
409 Jarosław Zalewski Open Balance GIT Elbląg M30 127 349 Stężyca: 01:19:38 (64 / 18)
01:19:38
410 Krzysztof Ożóg UNLIMITED Triathlon Club Kraków M40 107 350 Piaseczno: 01:19:38 (64 / 15)
01:19:38
411 Tomasz Grabowski Kuźnia Triathlonu M50 28 351 Piaseczno: 01:19:40 (65 / 3)
01:19:40
412 Paweł Dejnarowicz M30 128 352 Gołdap: 01:19:43 (34 / 13)
01:19:43
413 Jakub Sitek 41BLSz M20 57 353 Augustów: 01:19:48 (54 / 9)
01:19:48
414 Darek Prokopczuk Najmowicz Triathlon M30 129 354 Stężyca: 01:19:49 (65 / 19)
01:19:49
415 Radosław Buchacz FLEXIDEA PULS TRI TEAM FLEXIDEA M40 108 355 Płock: 01:19:58 (57 / 19)
01:19:58
416 Mateusz Górski Kuznia Triathlonu M20 58 356 Płock: 01:19:58 (56 / 12)
01:19:58
417 Artur Bak BMW Garage M40 109 357 Płock: 01:20:00 (58 / 20)
01:20:00
418 Agata Widyńska F20 14 61 Stężyca: 01:20:02 (66 / 2)
01:20:02
419 Andrzej Ślebioda Sekcja biegowa - Sokół Kleczew M40 110 358 Ślesin: 01:20:03 (149 / 48)
01:20:03
420 Piotr Barwiński NeON Team M40 111 359 Płock: 01:20:04 (61 / 21)
01:20:04
421 Anna Woźniak F30 18 62 Ślesin: 01:20:05 (150 / 5)
01:20:05
422 Irek Kwiatkowski TriBross M30 130 360 Płock: 01:20:13 (62 / 16)
01:20:13
423 Michał Ogrodnik M30 131 361 Elbląg: 01:20:20 (84 / 26)
01:20:20
424 Tomasz Słupski Drużyna Czarnego Alibaby M30 132 362 Ślesin: 01:20:23 (154 / 44)
01:20:23
425 David Khan Ewelsport team / Dystans Leszno M30 133 363 Piaseczno: 01:20:24 (69 / 29)
01:20:24
426 Maciej Rażewski Raża Triathlon Team M18 19 364 Stężyca: 01:20:25 (68 / 3)
01:20:25
427 Paweł Muniak adidas Runners Warsaw M20 59 365 Stężyca: 01:20:25 (67 / 16)
01:20:25
428 Emil Tomczyk Pan Pan M20 60 366 Ślesin: 01:20:28 (155 / 21)
01:20:28
429 Gustaw Szarek Torpeda TBG M30 134 367 Płock: 01:20:29 (65 / 18)
01:20:29
430 Izabela Kuchta F40 20 63 Ślesin: 01:20:29 (156 / 5)
01:20:29
431 Janusz Cichowski Dąbrowar M30 135 368 Elbląg: 01:20:30 (78 / 28)
01:20:30
432 Krzysztof Dylęgowski Kuźnia Triathlonu M30 136 369 Ślesin: 01:20:30 (157 / 45)
01:20:30
433 Szymon Haładaj iskra konin M40 112 370 Ślesin: 01:20:31 (158 / 49)
01:20:31
434 Daniel Maćkowski M30 137 371 Piaseczno: 01:20:38 (70 / 30)
01:20:38
435 Bogdan Fedorchuk Celironman M20 61 372 Ślesin: 01:20:44 (160 / 22)
01:20:44
436 Piotr Jakubowski Kuba Team M40 113 373 Stężyca: 01:20:45 (69 / 18)
01:20:45
437 Alan Ciborowski KS Speed Jasło M18 20 374 Gołdap: 01:20:46 (36 / 1)
01:20:46
438 Przemysław Śliwiński KRAM M30 138 375 Gołdap: 01:20:51 (37 / 15)
01:20:51
439 Antoni Swianiewicz AKS Polonia Warszawa M30 139 376 Płock: 01:20:55 (66 / 19)
01:20:55
440 Bartosz Iwanow UKS TRS SUSZ M30 140 377 Elbląg: 01:21:00 (88 / 29)
01:21:00
441 Rafał Jednorowski Trotec Laser Team M40 114 378 Gołdap: 01:21:00 (39 / 8)
01:21:00
442 Kuba Gornowicz SPORTEVO M30 141 379 Stężyca: 01:21:01 (71 / 20)
01:21:01
443 Natalia Nikel UKS TRS SUSZ F20 15 64 Elbląg: 01:21:04 (89 / 4)
01:21:04
444 Maciej Stachowicz Team Karaś M40 115 380 Płock: 01:21:04 (67 / 23)
01:21:04
445 Łukasz Matysiak M30 142 381 Ślesin: 01:21:04 (161 / 46)
01:21:04
446 Mateusz Bogorodz M30 143 382 Stężyca: 01:21:05 (72 / 21)
01:21:05
447 Maciej Baranowski nPowered M30 144 383 Płock: 01:21:08 (68 / 20)
01:21:08
448 Adam Walentynowicz DOMO TEAM M30 145 384 Elbląg: 01:21:10 (90 / 30)
01:21:10
449 Przemysław Kliczewski M20 62 385 Elbląg: 01:21:16 (92 / 8)
01:21:16
450 Marcin Sobkowiak M30 146 386 Piaseczno: 01:21:22 (74 / 31)
01:21:22
451 Mirosław Baszkiewicz M50 29 387 Ślesin: 01:21:25 (164 / 14)
01:21:25
452 Marek Dawidowski GPEC Runners Team M20 63 388 Stężyca: 01:21:29 (73 / 17)
01:21:29
453 Patryk Gac M20 64 389 Piaseczno: 01:21:29 (76 / 13)
01:21:29
454 Sławek Grzelczak M40 116 390 Piaseczno: 01:21:31 (77 / 18)
01:21:31
455 Michał Juchacz Dziki z Balczewa M40 117 391 Ślesin: 01:21:35 (167 / 51)
01:21:35
456 Paweł Bernatowicz M20 65 392 Piaseczno: 01:21:45 (79 / 14)
01:21:45
457 Michał Gąsiorowski Dream Tri Team M30 147 393 Elbląg: 01:21:51 (95 / 32)
01:21:51
458 Pawel Pilkowski LABOSPORT Team M30 148 394 Piaseczno: 01:21:57 (80 / 33)
01:21:57
459 Jakub Grodecki Mr Mr M30 149 395 Ślesin: 01:21:58 (169 / 49)
01:21:58
460 Adam Kozłowski Szkoła Pływania Adam Kozłowski KOLSPORT M30 150 396 Gołdap: 01:21:58 (41 / 16)
01:21:58
461 Mikolaj Ksiazek M30 151 397 Piaseczno: 01:21:58 (81 / 34)
01:21:58
462 Piotr Kośla M30 152 398 Ślesin: 01:22:00 (170 / 50)
01:22:00
463 Dariusz Tułaziński Centrum Sportu i Rekreacji AUGUSTÓW M40 118 399 Augustów: 01:22:09 (61 / 21)
01:22:09
464 Anna Sierpińska TRI LEVEL F30 19 65 Augustów: 01:22:10 (62 / 6)
01:22:10
465 Grzegorz Czajkowski PKO Bank Polski M30 153 400 Płock: 01:22:15 (73 / 22)
01:22:15
466 Michał Podlasiński M30 154 401 Ślesin: 01:22:19 (171 / 51)
01:22:19
467 Jakub Kowalski TRINERGY TEAM 1980 M30 155 402 Płock: 01:22:23 (74 / 23)
01:22:23
468 Bartłomiej Lewocha M16 8 403 Ślesin: 01:22:24 (172 / 5)
01:22:24
469 Kamila Przepieść The Luzers F30 20 66 Płock: 01:22:26 (75 / 4)
01:22:26
470 Kamil Tylutki M30 156 404 Stężyca: 01:22:31 (74 / 22)
01:22:31
471 Karolina Gajownik Tridea Team F30 21 67 Elbląg: 01:22:41 (100 / 5)
01:22:41
472 Andrzej Marcinek 50upAT M60 9 405 Ślesin: 01:22:43 (173 / 2)
01:22:43
473 Dariusz Ławecki M50 30 406 Elbląg: 01:22:45 (102 / 4)
01:22:45
474 Rafał Welchowski M30 157 407 Ślesin: 01:22:45 (175 / 52)
01:22:45
475 Radosław Waszkiewicz Deloitte Adventure Team / NeOn Team M30 158 408 Płock: 01:22:46 (77 / 24)
01:22:46
476 Julia Goc KTS IRONMAN F20 16 68 Elbląg: 01:22:47 (96 / 5)
01:22:47
477 Piotr Galanciak Celironman Celironman M30 159 409 Ślesin: 01:22:47 (177 / 53)
01:22:47
478 Michał Ziuko M20 66 410 Płock: 01:22:49 (78 / 13)
01:22:49
479 Jaroslaw Ajtel Team Letja M40 119 411 Stężyca: 01:22:50 (76 / 20)
01:22:50
480 Rafał Grochowski MTR2 M20 67 412 Elbląg: 01:22:50 (103 / 10)
01:22:50
481 Marcin Opolski Marcin Opolski M30 160 413 Piaseczno: 01:22:50 (85 / 35)
01:22:50
482 Grzegorz Moroz M50 31 414 Gołdap: 01:22:51 (42 / 4)
01:22:51
483 Tomasz Kowalczyk M30 161 415 Piaseczno: 01:22:52 (86 / 36)
01:22:52
484 Rafał Kuć M30 162 416 Płock: 01:22:54 (79 / 25)
01:22:54
485 Wojciech Kopciewski TRIWAWA M30 163 417 Augustów: 01:22:56 (66 / 17)
01:22:56
486 Kamil Nadratowski PROTEA TEAM M30 164 418 Stężyca: 01:22:56 (77 / 23)
01:22:56
487 Tomasz Gola Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim Kuznia Triathlonu M40 120 419 Ślesin: 01:22:58 (179 / 52)
01:22:58
488 Tomasz Brzeziński - M40 121 420 Gołdap: 01:23:02 (43 / 9)
01:23:02
489 Grzegorz Wyczółkowski M40 122 421 Piaseczno: 01:23:03 (87 / 19)
01:23:03
490 Maciej Jarząbek CompleXsports Triathlon Team M40 123 422 Elbląg: 01:23:04 (104 / 36)
01:23:04
491 Tomasz Grochowski M30 165 423 Elbląg: 01:23:05 (105 / 34)
01:23:05
492 Jacek Kuciaba M40 124 424 Stężyca: 01:23:05 (79 / 21)
01:23:05
493 Jarosław Mlącki Asearch M30 166 425 Augustów: 01:23:07 (67 / 18)
01:23:07
494 Jakub Krysiak TriWawa M20 68 426 Piaseczno: 01:23:09 (89 / 16)
01:23:09
495 Jan Przybyłkowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 9 427 Ślesin: 01:23:22 (182 / 6)
01:23:22
496 Jakub Nosalik M20 69 428 Augustów: 01:23:26 (69 / 11)
01:23:26
497 Jarosław Nurkiewicz Kung fu Pandy 3 M40 125 429 Ślesin: 01:23:27 (183 / 53)
01:23:27
498 Adam Marczak TRI LEVEL let's go M40 126 430 Elbląg: 01:23:30 (98 / 38)
01:23:30
499 Dariusz Ziental Rock&Rower team Rock & Rower team M50 32 431 Płock: 01:23:32 (81 / 1)
01:23:32
500 Tomasz Kuropatwinski M30 167 432 Augustów: 01:23:32 (70 / 19)
01:23:32
501 Marcin Wróbel M20 70 433 Ślesin: 01:23:33 (184 / 24)
01:23:33
502 Artur Kachniarz M30 168 434 Płock: 01:23:36 (82 / 26)
01:23:36
503 Patryk Wróblewski HB Reavis M20 71 435 Piaseczno: 01:23:36 (95 / 18)
01:23:36
504 Paweł Wilkowski M30 169 436 Stężyca: 01:23:37 (80 / 24)
01:23:37
505 Karol Lewandowski WSOSP M20 72 437 Piaseczno: 01:23:41 (96 / 19)
01:23:41
506 Katarzyna Zawadzka TRINERGY TEAM / DRUŻYNA TVN F30 22 69 Płock: 01:23:45 (83 / 5)
01:23:45
507 Rafał Stpiczyński Pracuj Running Team Pracuj.pl M20 73 438 Piaseczno: 01:23:52 (97 / 20)
01:23:52
508 Marcin Bąk ETT Elbląg Triathlon Team M30 170 439 Elbląg: 01:23:52 (110 / 36)
01:23:52
509 Rafał Minta M30 171 440 Ślesin: 01:23:56 (186 / 55)
01:23:56
510 Bartosz Węgłowski Efekt WOW TEAM Efekt WOW M20 74 441 Piaseczno: 01:23:58 (98 / 21)
01:23:58
511 Paulina Brzezińska Celironman F20 17 70 Ślesin: 01:24:00 (187 / 4)
01:24:00
512 Ewa Matlak WARSAW MASTERS TEAM F30 23 71 Piaseczno: 01:24:01 (99 / 7)
01:24:01
513 Piotr Kułak Biskupiec Biega The Best M40 127 442 Gołdap: 01:24:03 (46 / 10)
01:24:03
514 Radosław Wyrwas PTT Delta Płock M30 172 443 Płock: 01:24:04 (84 / 27)
01:24:04
515 Marta Łącka Kuźnia Triathlonu F20 18 72 Ślesin: 01:24:04 (188 / 5)
01:24:04
516 Paweł Kukliński Dream Tri Team M20 75 444 Stężyca: 01:24:04 (82 / 18)
01:24:04
517 Tomasz Woźniak Tridea Team M40 128 445 Stężyca: 01:24:07 (84 / 22)
01:24:07
518 Rafał Sobieraj Never give up Warsaw team M20 76 446 Piaseczno: 01:24:11 (100 / 22)
01:24:11
519 Paweł Zalewski PZU Sport Team M40 129 447 Płock: 01:24:14 (85 / 28)
01:24:14
520 Zbigniew Kowalewski Niezrzeszony M50 33 448 Stężyca: 01:24:17 (86 / 5)
01:24:17
521 Ola Truskolawska Www.piotrusiek.pl F40 21 73 Stężyca: 01:24:25 (88 / 3)
01:24:25
522 Artur Grugel Tri TUR Chojnice M30 173 449 Stężyca: 01:24:25 (87 / 25)
01:24:25
523 Krystian Światowy Ślimaki Barcin Ślimaki Barcin M30 174 450 Ślesin: 01:24:26 (190 / 56)
01:24:26
524 Hubert Pietraszkiewicz M20 77 451 Augustów: 01:24:29 (76 / 12)
01:24:29
525 Tomasz Podkowiński Tomasovia M40 130 452 Piaseczno: 01:24:29 (101 / 21)
01:24:29
526 Magdalena Borusińska-Szustek F30 24 74 Piaseczno: 01:24:30 (102 / 8)
01:24:30
527 Maciej Sobieraj Babayaga Sport M40 131 453 Ślesin: 01:24:44 (191 / 55)
01:24:44
528 Adrian Jagodzinski M30 175 454 Piaseczno: 01:24:48 (105 / 38)
01:24:48
529 Paweł Kokoszkiewicz M30 176 455 Piaseczno: 01:24:48 (106 / 39)
01:24:48
530 Igor Piętak M40 132 456 Elbląg: 01:24:49 (114 / 39)
01:24:49
531 Dawid Janczuk Triathlon Konsulting M16 10 457 Płock: 01:24:52 (90 / 3)
01:24:52
532 Rajmund Kuczyński M30 177 458 Augustów: 01:24:57 (78 / 20)
01:24:57
533 Paweł Remiszewski 1Liga Tri Team M30 178 459 Płock: 01:25:00 (91 / 28)
01:25:00
534 Łukasz Grzegrzółka Kuźnia Triathlonu M30 179 460 Stężyca: 01:25:01 (91 / 26)
01:25:01
535 Michał Majewski M30 180 461 Stężyca: 01:25:02 (93 / 27)
01:25:02
536 Maciej Skalski MaciaLOLO M40 133 462 Stężyca: 01:25:02 (92 / 23)
01:25:02
537 Emil Uździło Wyczesani M30 181 463 Piaseczno: 01:25:03 (107 / 40)
01:25:03
538 Weronika Andryskowska RIM TIM TEAM Braniewo/Frombork Poligrafia Komputerowa Braniewo F18 5 75 Elbląg: 01:25:07 (115 / 2)
01:25:07
539 Damian Kloziński M20 78 464 Ślesin: 01:25:08 (193 / 25)
01:25:08
540 Roman Eichhorn M18 21 465 Piaseczno: 01:25:11 (108 / 6)
01:25:11
541 Marek Kwiatkowski niezrzeszony M50 34 466 Płock: 01:25:14 (92 / 3)
01:25:14
542 Edyta Witkowska Kuźnia Triathlonu F20 19 76 Płock: 01:25:17 (93 / 2)
01:25:17
543 Arkadiusz Olczak M40 134 467 Ślesin: 01:25:25 (197 / 56)
01:25:25
544 Kamil Bartniak M30 182 468 Piaseczno: 01:25:26 (110 / 42)
01:25:26
545 Adam Bigos M30 183 469 Piaseczno: 01:25:29 (111 / 43)
01:25:29
546 Michał Grygiel M18 22 470 Ślesin: 01:25:30 (198 / 9)
01:25:30
547 Maciej Glonek M18 23 471 Ślesin: 01:25:31 (199 / 10)
01:25:31
548 Marcin Rosati Mocarni Team M40 135 472 Gołdap: 01:25:33 (47 / 11)
01:25:33
549 Maciej Brzeziński WITC M30 184 473 Stężyca: 01:25:36 (94 / 28)
01:25:36
550 Zbigniew Jędrzejewski M20 79 474 Płock: 01:25:38 (95 / 15)
01:25:38
551 Mariusz Matuszewski WARSAW MASTERS TEAM Goldhol M40 136 475 Płock: 01:25:42 (96 / 31)
01:25:42
552 Dariusz Wątroba TS Akwedukt Kielce M40 137 476 Piaseczno: 01:25:44 (114 / 22)
01:25:44
553 Oktawiusz Deaki M30 185 477 Stężyca: 01:25:45 (95 / 29)
01:25:45
554 Krzysztof Stasiak Hellmann Running Team M40 138 478 Stężyca: 01:25:46 (96 / 24)
01:25:46
555 Waldemar Kopczynski M60 10 479 Ślesin: 01:25:46 (201 / 4)
01:25:46
556 Monika Ożarowska SPORTEVO / PROXIT Team F30 25 77 Stężyca: 01:25:46 (97 / 7)
01:25:46
557 Przemek Pawłowski M30 186 480 Płock: 01:25:53 (97 / 30)
01:25:53
558 Adam Stoiński M40 139 481 Stężyca: 01:25:58 (99 / 25)
01:25:58
559 Dawid Fajtek JAREKS KOŚCIERZYNA M20 80 482 Stężyca: 01:25:58 (98 / 20)
01:25:58
560 Krzysztof Krysiak TriWawa M50 35 483 Piaseczno: 01:26:03 (115 / 4)
01:26:03
561 Marcin Bembnista M30 187 484 Stężyca: 01:26:04 (100 / 30)
01:26:04
562 Agnieszka Gryckiewicz F30 26 78 Ślesin: 01:26:06 (203 / 10)
01:26:06
563 Adam Bida M50 36 485 Gołdap: 01:26:17 (51 / 5)
01:26:17
564 Bartosz Nochowicz PCH_RUN - Drużyna Szpiku Urząd Marszałkowski M30 188 486 Ślesin: 01:26:18 (204 / 57)
01:26:18
565 Agata Misiak Widłorogi F20 20 79 Piaseczno: 01:26:20 (117 / 5)
01:26:20
566 Marcin Nawrocki DRINKBUS TEAM RUNNING M30 189 487 Stężyca: 01:26:21 (102 / 31)
01:26:21
567 Jolanta Liana RUNNERSI S7 BANINO F40 22 80 Stężyca: 01:26:23 (103 / 4)
01:26:23
568 Andrzej Biszewski CompleXsports Triathlon Team prywatnie M40 140 488 Elbląg: 01:26:24 (118 / 40)
01:26:24
569 Tomasz Humienny Tomasz Humienny M30 190 489 Augustów: 01:26:25 (82 / 22)
01:26:25
570 Wojciech Załęski TRI LEVEL M40 141 490 Płock: 01:26:25 (99 / 32)
01:26:25
571 Michał Korzec M30 191 491 Ślesin: 01:26:27 (208 / 59)
01:26:27
572 Mariusz Toporowski MRKS Gdańsk M50 37 492 Stężyca: 01:26:30 (104 / 7)
01:26:30
573 Grzegorz Łupiński M40 142 493 Stężyca: 01:26:31 (105 / 26)
01:26:31
574 Agnieszka Chudek Luft Tri Team F20 21 81 Płock: 01:26:31 (100 / 3)
01:26:31
575 Konrad Nowakowski M30 192 494 Stężyca: 01:26:33 (106 / 32)
01:26:33
576 Mateusz Ślesicki M20 81 495 Płock: 01:26:34 (101 / 16)
01:26:34
577 Karol Kowalczyk M30 193 496 Piaseczno: 01:26:34 (118 / 44)
01:26:34
578 Krzysiek Brząkalski Adidas Runners Warsaw M20 82 497 Płock: 01:26:35 (102 / 17)
01:26:35
579 Krystian Skałecki M20 83 498 Ślesin: 01:26:38 (209 / 26)
01:26:38
580 Oleksii Stukanov Kuźnia Triathlonu Kozminski University M20 84 499 Płock: 01:26:39 (103 / 18)
01:26:39
581 Marcin Bieliński Nankatsu M30 194 500 Piaseczno: 01:26:43 (119 / 45)
01:26:43
582 Rafał Zieliński Kuźnia Triathlonu M40 143 501 Piaseczno: 01:26:47 (120 / 23)
01:26:47
583 Marcin Lewandowski keeeper M20 85 502 Ślesin: 01:26:51 (211 / 27)
01:26:51
584 Arkadiusz Ładno TRICLUB M30 195 503 Płock: 01:26:51 (104 / 31)
01:26:51
585 Wiesia Stachańczyk Active-IT KomputeryMarkowe.pl F30 27 82 Stężyca: 01:26:53 (107 / 8)
01:26:53
586 Krzysztof Chartanowicz M40 144 504 Gołdap: 01:26:55 (53 / 12)
01:26:55
587 Hubert Krzoski SZYMANOWSKI Triathlon Team M18 24 505 Płock: 01:27:01 (107 / 8)
01:27:01
588 Piotr Kwiatkowski niezrzeszony M50 38 506 Płock: 01:27:03 (108 / 4)
01:27:03
589 Marcin Wiśniewski M30 196 507 Piaseczno: 01:27:04 (122 / 46)
01:27:04
590 Roksana Ciborowska KS Speed Jasło F16 3 83 Gołdap: 01:27:14 (54 / 1)
01:27:14
591 Paweł Kluza M30 197 508 Ślesin: 01:27:15 (212 / 60)
01:27:15
592 Adam Lewandrowski M40 145 509 Stężyca: 01:27:16 (109 / 27)
01:27:16
593 Jerzy Kropiewnicki Atos Racing Team M30 198 510 Piaseczno: 01:27:22 (124 / 47)
01:27:22
594 Arek Bratowski Kuźnia Triathlonu M40 146 511 Piaseczno: 01:27:27 (125 / 24)
01:27:27
595 Mikhail Charniankou M40 147 512 Augustów: 01:27:29 (84 / 29)
01:27:29
596 Jacek Królik Rozbiegany Pasłęk Kram Team M40 148 513 Elbląg: 01:27:37 (123 / 41)
01:27:37
597 Michał Grodziewicz DRIN TEAM M30 199 514 Elbląg: 01:27:42 (124 / 38)
01:27:42
598 Paweł Burski M40 149 515 Płock: 01:27:43 (109 / 33)
01:27:43
599 Leszek Chadrysiak Eko-lemar M40 150 516 Ślesin: 01:27:44 (215 / 60)
01:27:44
600 Jakub Składanek Efekt WOW TEAM M20 86 517 Piaseczno: 01:27:51 (127 / 25)
01:27:51
601 Tomasz Duda M20 87 518 Piaseczno: 01:27:51 (128 / 24)
01:27:51
602 Sławomir Potrykus M40 151 519 Stężyca: 01:27:51 (111 / 29)
01:27:51
603 Miłosz Żychliński CelIronMan M40 152 520 Płock: 01:27:54 (111 / 35)
01:27:54
604 Sylwia Lademan-Węsierska Marcin Sobczak 3Athlete Team F30 28 84 Stężyca: 01:27:58 (114 / 10)
01:27:58
605 Łukasz Urwanowicz M20 88 521 Płock: 01:28:05 (112 / 19)
01:28:05
606 Adrian Matusiak M20 89 522 Płock: 01:28:07 (114 / 20)
01:28:07
607 Eugeniusz Śnieżko Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim M30 200 523 Ślesin: 01:28:07 (219 / 61)
01:28:07
608 Michał Grasza TriPassion Team M30 201 524 Augustów: 01:28:09 (86 / 23)
01:28:09
609 Katarzyna Kicińska F30 29 85 Ślesin: 01:28:09 (220 / 12)
01:28:09
610 Marcin Tarka M30 202 525 Płock: 01:28:11 (115 / 32)
01:28:11
611 Łukasz Obstawski M20 90 526 Piaseczno: 01:28:15 (130 / 26)
01:28:15
612 Łukasz Staroń ORTOREH TEAM M30 203 527 Płock: 01:28:16 (116 / 33)
01:28:16
613 Maciej Milewski M30 204 528 Piaseczno: 01:28:18 (131 / 49)
01:28:18
614 Jacek Rokicki M30 205 529 Gołdap: 01:28:21 (56 / 21)
01:28:21
615 Adam Mikołajuk M30 206 530 Płock: 01:28:25 (117 / 34)
01:28:25
616 Marcin Nowak Kuźnia Triathlonu M40 153 531 Elbląg: 01:28:26 (125 / 42)
01:28:26
617 Józef Makowicz Saint-Gobain Squad M60 11 532 Piaseczno: 01:28:28 (132 / 2)
01:28:28
618 Krzysztof Kondrat Neon Team M50 39 533 Piaseczno: 01:28:34 (133 / 6)
01:28:34
619 Kornelia Baranowska Sprtevo F40 23 86 Gołdap: 01:28:38 (58 / 4)
01:28:38
620 Jakub Szulc PaintRun Szulc-Trading M16 11 534 Gołdap: 01:28:40 (59 / 2)
01:28:40
621 Michał Kloch M30 207 535 Piaseczno: 01:28:43 (135 / 51)
01:28:43
622 Paweł Maliński Asseco Active Team M40 154 536 Płock: 01:28:44 (120 / 37)
01:28:44
623 Sławomir Surdy M40 155 537 Elbląg: 01:28:47 (126 / 43)
01:28:47
624 Marcin Kowalik M30 208 538 Elbląg: 01:28:48 (128 / 39)
01:28:48
625 Marek Nowak TRICLUB M40 156 539 Piaseczno: 01:28:49 (136 / 25)
01:28:49
626 Marcin Kapusta M30 209 540 Piaseczno: 01:28:51 (137 / 52)
01:28:51
627 Aneta Sowa Uzdrowisko Termalne Uniejów F40 24 87 Ślesin: 01:28:53 (224 / 11)
01:28:53
628 Damian Sucholewski Kondycja M40 157 541 Piaseczno: 01:28:58 (139 / 26)
01:28:58
629 Artur Walczak Born 2 be famous M20 91 542 Ślesin: 01:28:58 (225 / 28)
01:28:58
630 Łukasz Gumkowski M20 92 543 Płock: 01:28:59 (121 / 21)
01:28:59
631 Marcin Tomasik M30 210 544 Płock: 01:29:04 (122 / 36)
01:29:04
632 Mariusz Wachowski M30 211 545 Ślesin: 01:29:04 (226 / 62)
01:29:04
633 Marcin Kowalski Geberit Team K2 M40 158 546 Ślesin: 01:29:05 (227 / 64)
01:29:05
634 Mateusz Mercik M30 212 547 Płock: 01:29:06 (124 / 37)
01:29:06
635 Beata Gumowska Łomiankowska Grupa Biegowa F40 25 88 Piaseczno: 01:29:09 (140 / 7)
01:29:09
636 Marcin Kledzik M40 159 548 Ślesin: 01:29:17 (229 / 65)
01:29:17
637 Adam Dołhun RUN PASJA BYDGOSZCZ M30 213 549 Ślesin: 01:29:19 (230 / 65)
01:29:19
638 Michal Pawlak M30 214 550 Ślesin: 01:29:19 (231 / 64)
01:29:19
639 Bolesław Pająk Warszawa Dziki Lasery Get IT Dan M20 93 551 Stężyca: 01:29:19 (118 / 22)
01:29:19
640 Błażej Kacperski KADA KADA Błażej Kacperski M30 215 552 Piaseczno: 01:29:19 (142 / 54)
01:29:19
641 Małgorzata Łoś BigYellowFoot Adventure Team F30 30 89 Stężyca: 01:29:23 (119 / 11)
01:29:23
642 Waldemar Galant M40 160 553 Ślesin: 01:29:24 (232 / 66)
01:29:24
643 Martyna Radkiewicz F30 31 90 Piaseczno: 01:29:25 (143 / 10)
01:29:25
644 Aleksandra Muzyk Saucony Freedom Team Saucony F20 22 91 Stężyca: 01:29:25 (120 / 4)
01:29:25
645 Piotr Szelągiewicz M30 216 554 Płock: 01:29:25 (126 / 38)
01:29:25
646 Agata Frydrych F20 23 92 Piaseczno: 01:29:25 (144 / 6)
01:29:25
647 Julia Chajzer onejutri F30 32 93 Gołdap: 01:29:29 (62 / 4)
01:29:29
648 Robert Wendołowski M40 161 555 Piaseczno: 01:29:29 (147 / 27)
01:29:29
649 Karolina Domarańczyk F20 24 94 Płock: 01:29:34 (129 / 5)
01:29:34
650 Tomasz Kurowski M20 94 556 Elbląg: 01:29:35 (132 / 12)
01:29:35
651 Paweł Goździk Dobra , wpisz cokolwiek M30 217 557 Ślesin: 01:29:37 (233 / 66)
01:29:37
652 Małgorzata Skrzypczak F50 4 95 Ślesin: 01:29:41 (234 / 1)
01:29:41
653 Wojtek Malara M40 162 558 Piaseczno: 01:29:43 (150 / 29)
01:29:43
654 Adam Grzegorczyk K.S. Celironman S.A. M40 163 559 Płock: 01:29:44 (130 / 41)
01:29:44
655 Jacek Żbikowski M50 40 560 Stężyca: 01:29:45 (122 / 8)
01:29:45
656 Robert Stańko M40 164 561 Piaseczno: 01:29:47 (151 / 30)
01:29:47
657 Tomasz Tomczyk M30 218 562 Płock: 01:29:49 (132 / 40)
01:29:49
658 Dariusz Kondas M30 219 563 Płock: 01:29:51 (133 / 41)
01:29:51
659 Dariusz Łukaszewski M40 165 564 Ślesin: 01:29:52 (236 / 67)
01:29:52
660 Agnieszka Rękawik ETT Elbląg Triathlon Team ETT F50 5 96 Elbląg: 01:29:52 (136 / 1)
01:29:52
661 Marcin Metrycki M20 95 565 Piaseczno: 01:29:54 (152 / 29)
01:29:54
662 Tadeusz Popławski weterynek.pl/BIKE U UP/ M50 41 566 Stężyca: 01:29:57 (126 / 10)
01:29:57
663 Paweł Pachulski M50 42 567 Ślesin: 01:29:59 (237 / 19)
01:29:59
664 Bartosz Gryziak Triathlon Serwis M18 25 568 Płock: 01:30:01 (134 / 9)
01:30:01
665 Michał Kopecki Michał Kopecki Michał Kopecki M20 96 569 Płock: 01:30:02 (135 / 22)
01:30:02
666 Elwira Olejniczak PULS TRI TEAM F30 33 97 Piaseczno: 01:30:03 (153 / 11)
01:30:03
667 Louis Durand-Viel M30 220 570 Płock: 01:30:05 (136 / 42)
01:30:05
668 Dariusz Domagała Fitnesslider M30 221 571 Płock: 01:30:07 (137 / 44)
01:30:07
669 Michał Cieślak M40 166 572 Elbląg: 01:30:12 (139 / 45)
01:30:12
670 Miłosław Nowicki TRIATHLON CLUB WROCŁAW M40 167 573 Piaseczno: 01:30:14 (156 / 32)
01:30:14
671 Zbigniew Kaczmarek MLUKS TRIATHLON KOŁO M40 168 574 Ślesin: 01:30:16 (238 / 68)
01:30:16
672 Kacper Kołakowski M20 97 575 Gołdap: 01:30:22 (65 / 9)
01:30:22
673 Tomasz Maślona Trizarza Team M30 222 576 Płock: 01:30:24 (139 / 45)
01:30:24
674 Rafał Dadej Piaskiem w raka Fundacja Trzeba Marzyć M40 169 577 Stężyca: 01:30:24 (129 / 32)
01:30:24
675 Kamil Reniec Warsaw Triathlon Team Klinika Wad Postawy M20 98 578 Płock: 01:30:34 (140 / 23)
01:30:34
676 Andrzej Mazur M40 170 579 Płock: 01:30:35 (141 / 42)
01:30:35
677 Stanisław Annusewicz M30 223 580 Płock: 01:30:36 (142 / 46)
01:30:36
678 Justyna Tomeczek F30 34 98 Ślesin: 01:30:41 (239 / 13)
01:30:41
679 Marcin Gościmski M30 224 581 Piaseczno: 01:30:41 (160 / 57)
01:30:41
680 Sandro Mysczak WITC M20 99 582 Piaseczno: 01:30:43 (161 / 31)
01:30:43
681 Jacek Kowalski Elaktywny Maratończyk Team M40 171 583 Elbląg: 01:30:43 (140 / 46)
01:30:43
682 Tadeusz Kacprzak M60 12 584 Płock: 01:30:43 (143 / 2)
01:30:43
683 Krzysztof Czyż Brooklyn Pizza M30 225 585 Elbląg: 01:30:46 (141 / 43)
01:30:46
684 Piotr Kolasa M30 226 586 Płock: 01:30:50 (145 / 48)
01:30:50
685 Jan Kowalski M30 227 587 Płock: 01:30:58 (147 / 50)
01:30:58
686 Krzysztof Jeżewski M40 172 588 Piaseczno: 01:30:59 (162 / 33)
01:30:59
687 Marcel Chrapkowski M30 228 589 Płock: 01:31:00 (148 / 51)
01:31:00
688 Karol Różański JMR M30 229 590 Ślesin: 01:31:06 (240 / 67)
01:31:06
689 Aleksandra Nicgorska F20 25 99 Płock: 01:31:09 (149 / 6)
01:31:09
690 Katarzyna Janas Kocham Adasia! F20 26 100 Ślesin: 01:31:10 (241 / 7)
01:31:10
691 Mirosław Majczak M40 173 591 Płock: 01:31:20 (152 / 43)
01:31:20
692 Mateusz Dybowski M30 230 592 Płock: 01:31:23 (153 / 52)
01:31:23
693 Robert Popławski Burcak Team M40 174 593 Ślesin: 01:31:33 (242 / 69)
01:31:33
694 Katarzyna Żołnowska Vamos MBC Team F20 27 101 Płock: 01:31:34 (154 / 7)
01:31:34
695 Maciej Sadrach TRI LEVEL M40 175 594 Piaseczno: 01:31:39 (168 / 35)
01:31:39
696 Jakub Strykowski M18 26 595 Piaseczno: 01:31:40 (170 / 7)
01:31:40
697 Kamil Śmietanka Byle do mety M30 231 596 Piaseczno: 01:31:40 (169 / 60)
01:31:40
698 Tomasz Kempa BiegoStok M30 232 597 Augustów: 01:31:43 (96 / 27)
01:31:43
699 Waldemar Ciskowski M60 13 598 Gołdap: 01:31:45 (67 / 3)
01:31:45
700 Joanna Kurczewska F40 26 102 Elbląg: 01:31:47 (143 / 5)
01:31:47
701 Miroslaw Wasiek M50 43 599 Stężyca: 01:31:52 (131 / 11)
01:31:52
702 Zbigniew Samojlik TRINERGY TEAM TRIZARZA M40 176 600 Piaseczno: 01:31:52 (172 / 36)
01:31:52
703 Jolanta Martyka biegamyrazem.pl F40 27 103 Stężyca: 01:31:54 (132 / 7)
01:31:54
704 Karol Maroszek Kolinki3 M30 233 601 Piaseczno: 01:31:55 (173 / 61)
01:31:55
705 Łukasz Jankowski M30 234 602 Gołdap: 01:31:55 (68 / 24)
01:31:55
706 Marcin Siemiątkowski TriRun M30 235 603 Płock: 01:31:58 (156 / 54)
01:31:58
707 Łukasz Kardas M40 177 604 Ślesin: 01:32:03 (243 / 70)
01:32:03
708 Tomasz Paszkiewicz PROTEA TEAM M60 14 605 Stężyca: 01:32:08 (134 / 3)
01:32:08
709 Wojciech Subalski M40 178 606 Stężyca: 01:32:11 (135 / 34)
01:32:11
710 Tomasz Wiński Łowcy Przygód Gołdap M30 236 607 Gołdap: 01:32:11 (69 / 25)
01:32:11
711 Marek Parzydło Kuźnia Triathlonu M50 44 608 Gołdap: 01:32:13 (70 / 6)
01:32:13
712 Anita Bartel Torus Triathlon Team F40 28 104 Stężyca: 01:32:14 (136 / 8)
01:32:14
713 Piotr Kocjan M30 237 609 Piaseczno: 01:32:16 (174 / 62)
01:32:16
714 Michał Masłowski M30 238 610 Płock: 01:32:21 (158 / 55)
01:32:21
715 Jacek Sokołowski M40 179 611 Elbląg: 01:32:23 (144 / 47)
01:32:23
716 Michał Nowak M20 100 612 Płock: 01:32:26 (159 / 24)
01:32:26
717 Monika Zwolińska TRI FUN&SPORT F30 35 105 Ślesin: 01:32:29 (244 / 14)
01:32:29
718 Zbigniew Chmurski M50 45 613 Ślesin: 01:32:31 (245 / 20)
01:32:31
719 Łukasz Kościański M30 239 614 Ślesin: 01:32:31 (246 / 68)
01:32:31
720 Sławomir Kaczmarek M30 240 615 Stężyca: 01:32:33 (138 / 36)
01:32:33
721 Bartosz Kacprzak M30 241 616 Stężyca: 01:32:33 (137 / 35)
01:32:33
722 Kamil Chudecki Vege Runners M40 180 617 Piaseczno: 01:32:40 (177 / 38)
01:32:40
723 Radosław Kabulski M30 242 618 Piaseczno: 01:32:42 (178 / 63)
01:32:42
724 Maciej Zając M20 101 619 Elbląg: 01:32:44 (145 / 14)
01:32:44
725 Łukasz Chrzanowski M30 243 620 Piaseczno: 01:32:45 (179 / 64)
01:32:45
726 Barbara Włodarczak TRISPACE F50 6 106 Ślesin: 01:32:50 (247 / 2)
01:32:50
727 Jakub Wróblewski M18 27 621 Ślesin: 01:32:55 (248 / 11)
01:32:55
728 Łukasz Pilgun M30 244 622 Płock: 01:33:02 (160 / 56)
01:33:02
729 Agnieszka Bystroń F40 29 107 Piaseczno: 01:33:02 (181 / 10)
01:33:02
730 Piotr Abramowski M30 245 623 Płock: 01:33:08 (161 / 57)
01:33:08
731 Radosław Opasiak Borg Automotive Sport Team M30 246 624 Ślesin: 01:33:10 (249 / 69)
01:33:10
732 Iwona Kowalewska Łowcy Przygód Gołdap F30 36 108 Gołdap: 01:33:10 (71 / 5)
01:33:10
733 Konrad Strzelecki Tour de Ochocice M20 102 625 Płock: 01:33:11 (162 / 25)
01:33:11
734 Dariusz Formela JAREKS KOŚCIERZYNA M40 181 626 Stężyca: 01:33:11 (139 / 35)
01:33:11
735 Grażyna Marczak TRI LEVEL F40 30 109 Elbląg: 01:33:25 (146 / 6)
01:33:25
736 Grzegorz Zaliwski Kuznia Triathlonu M40 182 627 Ślesin: 01:33:26 (252 / 72)
01:33:26
737 Tomasz Protzner M40 183 628 Augustów: 01:33:26 (100 / 35)
01:33:26
738 Piotr Miedzinski MSD Running Club M40 184 629 Piaseczno: 01:33:26 (184 / 40)
01:33:26
739 Marcin Truszkowski M30 247 630 Augustów: 01:33:32 (101 / 28)
01:33:32
740 Aleksandra Rzeszutko NRC Team F30 37 110 Elbląg: 01:33:33 (148 / 9)
01:33:33
741 Patrycja Tatarczyk Sklep Biegacza F20 28 111 Piaseczno: 01:33:33 (185 / 8)
01:33:33
742 Dorota Interewicz I ALO Gdynia F50 7 112 Gołdap: 01:33:34 (73 / 2)
01:33:34
743 Mariusz Turek Auto Wist M30 248 631 Piaseczno: 01:33:42 (186 / 66)
01:33:42
744 Małgorzata Pędziszczak F30 38 113 Stężyca: 01:33:46 (142 / 12)
01:33:46
745 Sylwia Narewska Nadaktywni F30 39 114 Augustów: 01:33:47 (102 / 8)
01:33:47
746 Marcin Balcerek M40 185 632 Piaseczno: 01:33:51 (187 / 41)
01:33:51
747 Katarzyna Rychlewicz F20 29 115 Ślesin: 01:33:53 (253 / 8)
01:33:53
748 Michał Załęcki LOTOS Running Team M30 249 633 Płock: 01:33:53 (164 / 58)
01:33:53
749 Krzysztof Wiatrowski M20 103 634 Stężyca: 01:33:54 (143 / 24)
01:33:54
750 Marta Medwid-Fidler MBC - Maciej Bodnar Coaching F30 40 116 Elbląg: 01:33:55 (149 / 10)
01:33:55
751 Łukasz Sułek Moc zieleni Pan M30 250 635 Stężyca: 01:33:56 (144 / 37)
01:33:56
752 Jacek Michalak M30 251 636 Piaseczno: 01:33:58 (189 / 67)
01:33:58
753 Adam Szuba Adam Szuba Adam Szuba M40 186 637 Elbląg: 01:34:02 (150 / 48)
01:34:02
754 Olga Momot F20 30 117 Płock: 01:34:04 (165 / 8)
01:34:04
755 Mirosław Baluk M30 252 638 Piaseczno: 01:34:05 (190 / 68)
01:34:05
756 Robert Tarantowicz Towarzystwo Biznesowe Białostockie M30 253 639 Augustów: 01:34:08 (106 / 30)
01:34:08
757 Agata Wilczak F30 41 118 Augustów: 01:34:09 (107 / 10)
01:34:09
758 Marcin Markowski M40 187 640 Piaseczno: 01:34:10 (191 / 43)
01:34:10
759 Piotr Czaplicki M20 104 641 Augustów: 01:34:12 (108 / 14)
01:34:12
760 Paweł Olech M30 254 642 Elbląg: 01:34:17 (151 / 44)
01:34:17
761 Wojciech Gulkowski Trucht Tarchomin Team M50 46 643 Stężyca: 01:34:18 (145 / 13)
01:34:18
762 Anna Maria Gindorowicz Nadaktywni Białystok F50 8 119 Augustów: 01:34:20 (109 / 1)
01:34:20
763 Przemek Gacek M40 188 644 Piaseczno: 01:34:24 (194 / 44)
01:34:24
764 Piotr Nadolny M30 255 645 Piaseczno: 01:34:25 (195 / 71)
01:34:25
765 Mateusz Jasiński M30 256 646 Gołdap: 01:34:28 (75 / 27)
01:34:28
766 Karol Oleksa M20 105 647 Piaseczno: 01:34:31 (196 / 34)
01:34:31
767 Bartłomiej Dmoch Kuźnia Triathlonu M20 106 648 Augustów: 01:34:32 (110 / 15)
01:34:32
768 Kateryna Chornovol-Tkachenko Celironman F20 31 120 Ślesin: 01:34:38 (254 / 9)
01:34:38
769 Marcin Stachowski M40 189 649 Piaseczno: 01:34:39 (197 / 45)
01:34:39
770 Artur Wiza Asseco Active Team M40 190 650 Piaseczno: 01:34:40 (198 / 46)
01:34:40
771 Tymoteusz Tołwiński MKS Truso Elbląg M18 28 651 Stężyca: 01:34:43 (147 / 5)
01:34:43
772 Tomasz Wrzosek ETT Elbląg Triathlon Team M30 257 652 Stężyca: 01:34:44 (148 / 39)
01:34:44
773 Marcin Błaszczyk M40 191 653 Elbląg: 01:34:45 (154 / 49)
01:34:45
774 Kamil Bień M40 192 654 Elbląg: 01:34:48 (155 / 50)
01:34:48
775 Michał Madej M30 258 655 Piaseczno: 01:34:48 (201 / 72)
01:34:48
776 Piotr Bazylak M40 193 656 Piaseczno: 01:34:48 (200 / 48)
01:34:48
777 Michał Pich M30 259 657 Piaseczno: 01:34:50 (202 / 73)
01:34:50
778 Dawid Zgorzelski Giant Fabryczna Team M30 260 658 Płock: 01:34:51 (166 / 59)
01:34:51
779 Hubert Legiędź NSZZ FSG przy KGSG M40 194 659 Płock: 01:34:51 (167 / 46)
01:34:51
780 Rafał Segiet Segieteam Segieteam M30 261 660 Piaseczno: 01:34:54 (203 / 74)
01:34:54
781 Yury Ponnik Ambasada Rosji Ambasada Rosji M30 262 661 Płock: 01:35:02 (169 / 60)
01:35:02
782 Wiktor Świątkowski SCHR Athletics M30 263 662 Płock: 01:35:03 (170 / 61)
01:35:03
783 Radosław Szwugier ProTri M30 264 663 Augustów: 01:35:06 (111 / 31)
01:35:06
784 Sebastian Biliński M20 107 664 Elbląg: 01:35:06 (158 / 15)
01:35:06
785 Tomasz Dudek Stare Babice Biegają M40 195 665 Piaseczno: 01:35:07 (205 / 50)
01:35:07
786 Artur Tyczyński COMP TEAM M40 196 666 Piaseczno: 01:35:07 (204 / 49)
01:35:07
787 Jarosław Kruk M40 197 667 Płock: 01:35:08 (171 / 47)
01:35:08
788 Tomasz Sośnierz M30 265 668 Płock: 01:35:13 (172 / 62)
01:35:13
789 Anna Możdżonek TriWawa F30 42 121 Ślesin: 01:35:15 (256 / 15)
01:35:15
790 Bartosz Kakiet M30 266 669 Płock: 01:35:21 (174 / 63)
01:35:21
791 Magdalena Mejer F40 31 122 Ślesin: 01:35:22 (257 / 12)
01:35:22
792 Sylwia Ostolska F40 32 123 Piaseczno: 01:35:26 (206 / 11)
01:35:26
793 Katarzyna Grochowska F3TEAM F30 43 124 Elbląg: 01:35:33 (159 / 11)
01:35:33
794 Wojciech Szelągowski M30 267 670 Augustów: 01:35:39 (113 / 32)
01:35:39
795 Agata Malecka Marcin Sobczak Team F20 32 125 Elbląg: 01:35:40 (162 / 9)
01:35:40
796 Izabela Kowalewska Piaseczno Running F30 44 126 Piaseczno: 01:35:40 (207 / 12)
01:35:40
797 Piotr Merchelski BEZ CIŚNIEŃ M30 268 671 Piaseczno: 01:35:45 (209 / 75)
01:35:45
798 Michal Kaniewski 1988 M30 269 672 Piaseczno: 01:35:50 (210 / 76)
01:35:50
799 Michal Baranski M30 270 673 Piaseczno: 01:35:53 (211 / 77)
01:35:53
800 Robert Janicki M40 198 674 Ślesin: 01:35:54 (258 / 73)
01:35:54
801 Katarzyna Ciborowska Speed Jasło F40 33 127 Gołdap: 01:35:55 (78 / 5)
01:35:55
802 Monika Stefaniak Arena Ruchu / gRUNwald Team Poznań F40 34 128 Ślesin: 01:36:06 (259 / 13)
01:36:06
803 Bartosz Brejtfus MokoBiegacze M18 29 675 Płock: 01:36:09 (175 / 10)
01:36:09
804 Dorota Buczma F40 35 129 Stężyca: 01:36:11 (153 / 11)
01:36:11
805 Paweł Seklecki M50 47 676 Piaseczno: 01:36:12 (212 / 8)
01:36:12
806 Dorota Dalecka biegamyrazem.pl F30 45 130 Stężyca: 01:36:17 (154 / 13)
01:36:17
807 Katarzyna Pieńkowska WITC F30 46 131 Piaseczno: 01:36:18 (213 / 13)
01:36:18
808 Paweł Kaczmarek M40 199 677 Piaseczno: 01:36:21 (214 / 51)
01:36:21
809 Jakub Miszkurka M30 271 678 Augustów: 01:36:21 (115 / 33)
01:36:21
810 Małgorzata Świderska Feel it F20 33 132 Piaseczno: 01:36:23 (215 / 9)
01:36:23
811 Hanna Cerajewska F20 34 133 Płock: 01:36:26 (176 / 9)
01:36:26
812 Agnieszka Tołwińska brak brak F40 36 134 Stężyca: 01:36:30 (155 / 12)
01:36:30
813 Krzysztof Bednarek SPORTEVO M50 48 679 Stężyca: 01:36:30 (156 / 14)
01:36:30
814 Agnieszka Pyzel KS Pegaz F50 9 135 Piaseczno: 01:36:34 (216 / 3)
01:36:34
815 Grzegorz Hoffman M30 272 680 Płock: 01:36:39 (177 / 64)
01:36:39
816 Maciej Pazikowski M20 108 681 Płock: 01:36:45 (178 / 27)
01:36:45
817 Przemysław Morawski M40 200 682 Płock: 01:36:47 (179 / 48)
01:36:47
818 Joanna Laskowska LABOSPORT Team AZS UJK Kielce F20 35 136 Piaseczno: 01:36:49 (217 / 10)
01:36:49
819 Maja Rucińska KS UAM Triathlon Poznań F20 36 137 Elbląg: 01:36:52 (167 / 10)
01:36:52
820 Marek Wójcik TRICLUB M30 273 683 Piaseczno: 01:36:54 (218 / 78)
01:36:54
821 Kamila Czech F30 47 138 Stężyca: 01:37:05 (158 / 14)
01:37:05
822 Jacek Wilamowski OSiR Lidzbark Warmiński M50 49 684 Gołdap: 01:37:06 (79 / 7)
01:37:06
823 Aleksandra Jarco Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe F30 48 139 Płock: 01:37:12 (184 / 7)
01:37:12
824 Maciej Szczykowski Dream Tri Team M30 274 685 Stężyca: 01:37:13 (159 / 42)
01:37:13
825 Jan Tkaczyk M20 109 686 Gołdap: 01:37:15 (80 / 11)
01:37:15
826 Ignacy Kaim LiTT M20 110 687 Piaseczno: 01:37:17 (220 / 35)
01:37:17
827 Katarzyna Krzymień +48 F30 49 140 Stężyca: 01:37:21 (160 / 15)
01:37:21
828 Sebastian Gajewski Blvck Hole MTB Team Elbląg M40 201 688 Elbląg: 01:37:23 (168 / 55)
01:37:23
829 Miłosz Rywacki M18 30 689 Piaseczno: 01:37:27 (221 / 8)
01:37:27
830 Marcin Jakubowski M40 202 690 Płock: 01:37:29 (186 / 50)
01:37:29
831 Ewelina Sankowska Fundacja Trzeba Marzyc F40 37 141 Stężyca: 01:37:32 (161 / 13)
01:37:32
832 Piotr Maciaszek M30 275 691 Piaseczno: 01:37:41 (222 / 79)
01:37:41
833 Agata Wybiral Biegam Bo Krzyczy/ Obi-Boki Running Crew F30 50 142 Piaseczno: 01:37:46 (223 / 15)
01:37:46
834 Mateusz Czech M20 111 692 Płock: 01:37:52 (188 / 29)
01:37:52
835 Wojciech Perzyński M50 50 693 Ślesin: 01:38:02 (263 / 22)
01:38:02
836 Krzysztof Gołębiowski M50 51 694 Augustów: 01:38:03 (116 / 6)
01:38:03
837 Artur Porowski M30 276 695 Gołdap: 01:38:07 (82 / 28)
01:38:07
838 Marcin Mazurkiewicz M40 203 696 Płock: 01:38:07 (191 / 52)
01:38:07
839 Rafał Napieraj M30 277 697 Płock: 01:38:10 (192 / 66)
01:38:10
840 Jan Bazyl M30 278 698 Płock: 01:38:12 (193 / 67)
01:38:12
841 Aleksander Sadowski GT KONA M40 204 699 Augustów: 01:38:13 (117 / 36)
01:38:13
842 Paweł Biskup M30 279 700 Ślesin: 01:38:15 (264 / 70)
01:38:15
843 Katarzyna Lorenc-Kapala AKS Polonia Warszawa F30 51 143 Augustów: 01:38:19 (118 / 12)
01:38:19
844 Ewa Jarosiewicz-Poszewiecka Trimama F40 38 144 Stężyca: 01:38:32 (162 / 14)
01:38:32
845 Przemysław Wardowski Rota Bellatoris Tomaszów Mazowiecki M40 205 701 Elbląg: 01:38:34 (170 / 56)
01:38:34
846 Michal Durski Kuźnia Triathlonu M30 280 702 Piaseczno: 01:38:34 (225 / 80)
01:38:34
847 Samanta Krazińska MiedzyTreningami F20 37 145 Stężyca: 01:38:38 (163 / 5)
01:38:38
848 Ewa Sidor Gabriel Salon Urody F30 52 146 Elbląg: 01:38:49 (171 / 12)
01:38:49
849 Agnieszka Tomasińska F30 53 147 Stężyca: 01:38:50 (165 / 16)
01:38:50
850 Piotr Kowalczyk M30 281 703 Piaseczno: 01:38:51 (226 / 81)
01:38:51
851 Ewa Witek-Piotrowska ORTOREH TEAM F40 39 148 Piaseczno: 01:38:53 (227 / 12)
01:38:53
852 Darek Pogorzelski M40 206 704 Elbląg: 01:38:55 (172 / 57)
01:38:55
853 Paulina Grzegorzewska F30 54 149 Piaseczno: 01:39:00 (228 / 16)
01:39:00
854 Błażej Lipiński TriTur Chojnice M30 282 705 Płock: 01:39:01 (195 / 68)
01:39:01
855 Adam Spławski M30 283 706 Piaseczno: 01:39:01 (229 / 82)
01:39:01
856 Marcin Frydrysiak M30 284 707 Płock: 01:39:04 (196 / 69)
01:39:04
857 Tomasz Siwek Good Feelings Good Feelings M30 285 708 Piaseczno: 01:39:05 (230 / 83)
01:39:05
858 Sebastian Kowalski M30 286 709 Piaseczno: 01:39:07 (231 / 84)
01:39:07
859 Łukasz Leśnikowski M30 287 710 Piaseczno: 01:39:08 (232 / 85)
01:39:08
860 Michał Sulka Team Karaś M30 288 711 Płock: 01:39:12 (197 / 70)
01:39:12
861 Magdalena Juszczyk TRINERGY TEAM F30 55 150 Płock: 01:39:13 (198 / 9)
01:39:13
862 Katarzyna Skoczylas F20 38 151 Augustów: 01:39:15 (120 / 2)
01:39:15
863 Weronika Lalewicz F16 4 152 Piaseczno: 01:39:23 (234 / 1)
01:39:23
864 Łukasz Mozer UKS BUSHI TEAM M30 289 712 Piaseczno: 01:39:24 (236 / 86)
01:39:24
865 Marta Kata WITC F20 39 153 Piaseczno: 01:39:24 (235 / 11)
01:39:24
866 Andrzej Jarosz IDC M60 15 713 Piaseczno: 01:39:28 (237 / 3)
01:39:28
867 Michał Drelich AT Team M30 290 714 Elbląg: 01:39:28 (173 / 46)
01:39:28
868 Jan Borkowski M20 112 715 Piaseczno: 01:39:32 (238 / 36)
01:39:32
869 Justyna Kolec F30 56 154 Ślesin: 01:39:46 (266 / 16)
01:39:46
870 Wojtek Włodarczyk M30 291 716 Piaseczno: 01:39:48 (239 / 87)
01:39:48
871 Piotr Wójcik M40 207 717 Płock: 01:39:55 (199 / 53)
01:39:55
872 Karolina Makowska F20 40 155 Piaseczno: 01:40:03 (240 / 12)
01:40:03
873 Basia Wendołowska F40 40 156 Piaseczno: 01:40:04 (241 / 14)
01:40:04
874 Maciej Pietrzykowski M30 292 718 Piaseczno: 01:40:10 (242 / 88)
01:40:10
875 Marcin Celmer Active Runners Płock MarCel M30 293 719 Płock: 01:40:28 (200 / 71)
01:40:28
876 Piotr Janik M40 208 720 Płock: 01:40:34 (202 / 55)
01:40:34
877 Dota Szymborska ONEGINETATOPA F40 41 157 Piaseczno: 01:40:38 (243 / 15)
01:40:38
878 Grzegorz Łukasik M40 209 721 Piaseczno: 01:40:40 (244 / 52)
01:40:40
879 Adam Wiklak AgMa Projekt M40 210 722 Płock: 01:40:41 (203 / 56)
01:40:41
880 Aleksander Olech M20 113 723 Piaseczno: 01:40:45 (245 / 37)
01:40:45
881 Irek Mirowski GEO Running Team 1973 M40 211 724 Piaseczno: 01:40:46 (247 / 53)
01:40:46
882 Beata Mirowska GEO Running Team F40 42 158 Piaseczno: 01:40:46 (246 / 16)
01:40:46
883 Michał Kuzniak M20 114 725 Płock: 01:40:47 (204 / 31)
01:40:47
884 Łukasz Rakowski M30 294 726 Płock: 01:40:49 (205 / 72)
01:40:49
885 Łukasz Florczyk M30 295 727 Piaseczno: 01:40:50 (250 / 89)
01:40:50
886 Robert Szul TRICLUB M30 296 728 Piaseczno: 01:40:51 (251 / 90)
01:40:51
887 Marta Morawska TRICLUB F30 57 159 Piaseczno: 01:40:52 (252 / 17)
01:40:52
888 Marcin Adamski M40 212 729 Piaseczno: 01:40:58 (253 / 54)
01:40:58
889 Sławomir Zarebski El Aktywni M50 52 730 Elbląg: 01:40:59 (174 / 7)
01:40:59
890 Beata Wilczek F30 58 160 Piaseczno: 01:41:00 (254 / 18)
01:41:00
891 Radek Gasza M40 213 731 Ślesin: 01:41:08 (268 / 74)
01:41:08
892 Łukasz Olszewski M30 297 732 Gołdap: 01:41:14 (84 / 29)
01:41:14
893 Ewelina Wardzińska F30 59 161 Augustów: 01:41:19 (123 / 13)
01:41:19
894 Piotr Domagała WKZ Kozienice M40 214 733 Piaseczno: 01:41:25 (255 / 55)
01:41:25
895 Alicja Zawistowska Nadaktywni F30 60 162 Augustów: 01:41:28 (124 / 14)
01:41:28
896 Radosław Marszałkowski taxout team taxout corporate services M40 215 734 Stężyca: 01:41:37 (167 / 38)
01:41:37
897 Rafał Rola M30 298 735 Płock: 01:41:39 (209 / 73)
01:41:39
898 Aleksandra Osędowska AZS UJK Kielce F20 41 163 Płock: 01:41:39 (208 / 10)
01:41:39
899 Magdalena Marciniak F30 61 164 Piaseczno: 01:41:40 (256 / 19)
01:41:40
900 Grzegorz Misiak SCANFIL Poland SCANFIL Poland-Sieradz M40 216 736 Ślesin: 01:41:52 (269 / 75)
01:41:52
901 Kacper Gładysz M20 115 737 Płock: 01:41:58 (213 / 33)
01:41:58
902 Tomasz Nowaczyk M30 299 738 Elbląg: 01:42:11 (175 / 47)
01:42:11
903 Artem Angeleiko M20 116 739 Płock: 01:42:12 (215 / 34)
01:42:12
904 Julita Wasik Grupa Biegowa CHTMO F30 62 165 Piaseczno: 01:42:17 (257 / 20)
01:42:17
905 Błaszczyk Agnieszka K.S. Celironman S.A. F40 43 166 Piaseczno: 01:42:19 (258 / 17)
01:42:19
906 Łukasz Łukasiński Klub Fit Way Bogumiła Drab M20 117 740 Piaseczno: 01:42:22 (259 / 38)
01:42:22
907 Anna Juszczyk PwC F30 63 167 Piaseczno: 01:42:27 (260 / 21)
01:42:27
908 Kamil Bondarzewski M30 300 741 Piaseczno: 01:42:34 (261 / 91)
01:42:34
909 Adam Ślęzak OSP POGRODZIE M20 118 742 Elbląg: 01:42:42 (176 / 16)
01:42:42
910 Michał Solnikowski M20 119 743 Stężyca: 01:42:46 (168 / 25)
01:42:46
911 Filip Koszal M30 301 744 Ślesin: 01:42:48 (270 / 72)
01:42:48
912 Anna Dąbrowska 12tri.pl F40 44 168 Piaseczno: 01:43:02 (263 / 19)
01:43:02
913 Katarzyna Sianos F30 64 169 Stężyca: 01:43:02 (170 / 17)
01:43:02
914 Sławomir Reszke Muchomorek Sport M50 53 745 Płock: 01:43:03 (218 / 7)
01:43:03
915 Ewa Szałwińska KB Spartakus Bełchatów F50 10 170 Ślesin: 01:43:04 (271 / 5)
01:43:04
916 Marcin Machnik M20 120 746 Piaseczno: 01:43:04 (264 / 39)
01:43:04
917 Alicja Konstantynowicz F30 65 171 Stężyca: 01:43:08 (171 / 18)
01:43:08
918 Maria Tracz F40 45 172 Piaseczno: 01:43:15 (265 / 20)
01:43:15
919 Antoni Gazarkiewicz BIURO HYDROGRAFICZNE MW GDYNIA SAM SOBIE M60 16 747 Stężyca: 01:43:18 (172 / 5)
01:43:18
920 Katarzyna Trawka F30 66 173 Ślesin: 01:43:21 (272 / 17)
01:43:21
921 Rafał Bętkowski M20 121 748 Piaseczno: 01:43:26 (266 / 40)
01:43:26
922 Agata Morawiec Mucha Team F30 67 174 Piaseczno: 01:43:31 (267 / 22)
01:43:31
923 Joanna Murawska Miki Team F40 46 175 Elbląg: 01:43:41 (178 / 11)
01:43:41
924 Mariusz Sałaj M40 217 749 Płock: 01:43:45 (221 / 60)
01:43:45
925 Monika Pachlewska F40 47 176 Piaseczno: 01:43:46 (268 / 21)
01:43:46
926 Igor Kuczyński M40 218 750 Płock: 01:43:52 (223 / 61)
01:43:52
927 Adam Parzybót M30 302 751 Stężyca: 01:43:54 (174 / 44)
01:43:54
928 Jakub Aleksandrowicz Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M16 12 752 Płock: 01:43:54 (224 / 4)
01:43:54
929 Iza Zdrojewska Zdrojki F20 42 177 Płock: 01:43:57 (225 / 11)
01:43:57
930 Michał Młynarczyk M20 122 753 Piaseczno: 01:43:57 (269 / 41)
01:43:57
931 Adrian Szczęsny M20 123 754 Gołdap: 01:43:57 (87 / 12)
01:43:57
932 Sławomir Mandywel Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY M30 303 755 Gołdap: 01:43:57 (88 / 30)
01:43:57
933 Andries Retief WITC M30 304 756 Piaseczno: 01:43:59 (271 / 92)
01:43:59
934 Deniel Retief WITC F30 68 178 Piaseczno: 01:43:59 (270 / 23)
01:43:59
935 Arek Bulski M40 219 757 Piaseczno: 01:44:00 (272 / 56)
01:44:00
936 Ewa Kuryło ATP Augustów F40 48 179 Augustów: 01:44:01 (125 / 7)
01:44:01
937 Monika Figel Miki Team F40 49 180 Elbląg: 01:44:35 (179 / 12)
01:44:35
938 Michał Grec M30 305 758 Płock: 01:44:35 (227 / 80)
01:44:35
939 Michał Prucnal M20 124 759 Stężyca: 01:44:44 (175 / 26)
01:44:44
940 Aleksander Śpiewak M30 306 760 Piaseczno: 01:45:14 (274 / 93)
01:45:14
941 Katarzyna Pius F30 69 181 Piaseczno: 01:45:32 (275 / 24)
01:45:32
942 Tomasz Mielczarek M30 307 761 Piaseczno: 01:45:34 (276 / 94)
01:45:34
943 Marek Zbigniew Orlikowski WMT M60 17 762 Piaseczno: 01:45:35 (277 / 5)
01:45:35
944 Paweł Chylak M30 308 763 Piaseczno: 01:45:43 (278 / 95)
01:45:43
945 Patrycja Gruber Uczniowski Klub Sportowy "Dziewiątka" F16 5 182 Ślesin: 01:45:43 (273 / 3)
01:45:43
946 Bożena Pachulska F50 11 183 Ślesin: 01:45:54 (274 / 6)
01:45:54
947 Karol Antoni Sobczyński RBE TEAM M20 125 764 Piaseczno: 01:45:57 (279 / 42)
01:45:57
948 Kasia Nauowicz F30 70 184 Gołdap: 01:45:58 (89 / 6)
01:45:58
949 Andrzej Smak M40 220 765 Piaseczno: 01:46:12 (280 / 57)
01:46:12
950 Radosław Skrzecz M20 126 766 Płock: 01:46:25 (230 / 36)
01:46:25
951 Tomasz Augustyn M50 54 767 Piaseczno: 01:46:26 (281 / 12)
01:46:26
952 Natalia Hatalska hatalska.com F40 50 185 Stężyca: 01:46:26 (177 / 16)
01:46:26
953 Joanna Ejsmont WITC 1982 F30 71 186 Płock: 01:46:32 (231 / 10)
01:46:32
954 Andrzej Kowalczyk M60 18 768 Piaseczno: 01:46:44 (282 / 6)
01:46:44
955 Jarosław Telążka Iron Fighters Iron Fighters M30 309 769 Płock: 01:46:48 (232 / 81)
01:46:48
956 Adam Butowski M20 127 770 Stężyca: 01:46:49 (178 / 27)
01:46:49
957 Wojciech Kowalski Wojciech Kowalski Wojciech Kowalski M20 128 771 Piaseczno: 01:46:50 (283 / 43)
01:46:50
958 Przemysław Baran M20 129 772 Piaseczno: 01:46:52 (284 / 44)
01:46:52
959 Andrzej Rusek M40 221 773 Płock: 01:46:54 (233 / 63)
01:46:54
960 Anna Jurkowska Drużyna Grubego Misia F40 51 187 Ślesin: 01:47:03 (275 / 16)
01:47:03
961 Kasia Baran F30 72 188 Piaseczno: 01:47:06 (285 / 25)
01:47:06
962 Władysław Gulkowski Stężyca M60 19 774 Stężyca: 01:47:14 (180 / 6)
01:47:14
963 Sophie Walch F30 73 189 Płock: 01:47:24 (236 / 11)
01:47:24
964 Katarzyna Brener OEX Runners Team F30 74 190 Augustów: 01:47:32 (129 / 16)
01:47:32
965 Mateusz Mikołajczyk M30 310 775 Płock: 01:47:40 (237 / 82)
01:47:40
966 Wojciech Skoblewski M30 311 776 Płock: 01:47:41 (238 / 83)
01:47:41
967 Tomasz Sowa M20 130 777 Płock: 01:47:41 (239 / 37)
01:47:41
968 Ryszard Ścibior M60 20 778 Stężyca: 01:47:50 (181 / 7)
01:47:50
969 Ewa Gulkowska TTT Warszawa F50 12 191 Stężyca: 01:48:00 (182 / 2)
01:48:00
970 Adrian Lach TRICLUB M30 312 779 Piaseczno: 01:48:05 (286 / 96)
01:48:05
971 Monika Michalak F30 75 192 Piaseczno: 01:48:18 (287 / 26)
01:48:18
972 Agnieszka Rzążewska EGIS Run Challange F30 76 193 Piaseczno: 01:48:29 (288 / 27)
01:48:29
973 Wojciech Peek M30 313 780 Elbląg: 01:48:36 (181 / 49)
01:48:36
974 Joanna Ratajczyk F20 43 194 Gołdap: 01:48:39 (92 / 2)
01:48:39
975 Karolina Jóźko Essity/Tork F30 77 195 Piaseczno: 01:48:45 (289 / 28)
01:48:45
976 Adam Woźniak M40 222 781 Piaseczno: 01:48:48 (290 / 58)
01:48:48
977 Michał Modrzejewski LAMELA M50 55 782 Płock: 01:49:19 (242 / 13)
01:49:19
978 Mateusz Łukasik M20 131 783 Płock: 01:49:28 (243 / 38)
01:49:28
979 Katarzyna Buc F20 44 196 Piaseczno: 01:49:29 (291 / 13)
01:49:29
980 Piotr Kirylczuk M30 314 784 Piaseczno: 01:49:38 (292 / 97)
01:49:38
981 Dariusz Sochocki M50 56 785 Płock: 01:49:42 (244 / 14)
01:49:42
982 Magdalena Wojdowska KordeckiegoTeam Just-Max F20 45 197 Piaseczno: 01:49:47 (293 / 14)
01:49:47
983 Michał Chlebicz M30 315 786 Piaseczno: 01:49:58 (294 / 98)
01:49:58
984 Jarosław Bernatowicz M50 57 787 Piaseczno: 01:50:02 (295 / 13)
01:50:02
985 Sebastian Zaradzki ENERGO-TECH M30 316 788 Ślesin: 01:50:13 (276 / 73)
01:50:13
986 Anastasia Kolyagina Amberman F30 78 198 Gołdap: 01:50:13 (95 / 8)
01:50:13
987 Artur Góralczyk M20 132 789 Piaseczno: 01:50:15 (296 / 45)
01:50:15
988 Jacek Piernicki M30 317 790 Stężyca: 01:50:16 (184 / 45)
01:50:16
989 Małgorzata Piernicka F30 79 199 Stężyca: 01:50:16 (185 / 20)
01:50:16
990 Marcin Rachwalski M30 318 791 Elbląg: 01:50:27 (184 / 50)
01:50:27
991 Paweł Bohdziewicz Bravehearts Legionowo M30 319 792 Augustów: 01:50:55 (131 / 34)
01:50:55
992 Kamil Glimasiński M30 320 793 Płock: 01:51:09 (247 / 84)
01:51:09
993 Janusz Kowalczyk M50 58 794 Stężyca: 01:51:18 (186 / 15)
01:51:18
994 Ewelina Jeżowska F30 80 200 Stężyca: 01:51:30 (187 / 21)
01:51:30
995 Kamil Tarkowski M20 133 795 Płock: 01:51:36 (248 / 39)
01:51:36
996 Przemek Zych Perpetuum sp. z o.o. M30 321 796 Piaseczno: 01:51:53 (297 / 99)
01:51:53
997 Marcin Malczewski M30 322 797 Płock: 01:52:09 (249 / 85)
01:52:09
998 Aneta Zaleska Łomiankowska Grupa Biegowa TRI F30 81 201 Płock: 01:52:19 (250 / 12)
01:52:19
999 Piotr Boczewski M60 21 798 Gołdap: 01:52:32 (96 / 5)
01:52:32
1000 Katarzyna Bator-Grzegorczyk K.S. Celironman S.A. F30 82 202 Płock: 01:52:36 (251 / 13)
01:52:36
1001 Valeriia Cherskaia Adidas RUN CLUB F30 83 203 Elbląg: 01:53:00 (185 / 14)
01:53:00
1002 Artur Kunda M30 323 799 Gołdap: 01:53:26 (97 / 31)
01:53:26
1003 Dariusz Bruski Autobus z napisem: koniec wyścigu. M50 59 800 Stężyca: 01:53:26 (188 / 16)
01:53:26
1004 Dorota Wiech Druzyna TVN F30 84 204 Płock: 01:53:33 (252 / 14)
01:53:33
1005 Tomasz Strzałka M30 324 801 Piaseczno: 01:53:38 (299 / 100)
01:53:38
1006 Mariusz Dettlaff ĄĘ Tri Club M30 325 802 Płock: 01:53:42 (253 / 86)
01:53:42
1007 Paulina Ogrodowczyk F20 46 205 Piaseczno: 01:53:45 (300 / 15)
01:53:45
1008 Piotr Dymel 12tri.pl M60 22 803 Augustów: 01:53:48 (133 / 8)
01:53:48
1009 Marek Mariański M60 23 804 Elbląg: 01:54:06 (186 / 3)
01:54:06
1010 Rafał Stępień Pracuj Running Team Pracuj.pl M30 326 805 Piaseczno: 01:54:21 (301 / 101)
01:54:21
1011 Tomasz Arendt M30 327 806 Stężyca: 01:54:37 (189 / 46)
01:54:37
1012 Laure Berardi F40 52 206 Piaseczno: 01:54:42 (303 / 22)
01:54:42
1013 Frederic Berardi M40 223 807 Piaseczno: 01:54:42 (302 / 59)
01:54:42
1014 Aleksandra Szewczyk F20 47 207 Stężyca: 01:54:55 (191 / 7)
01:54:55
1015 Robert Gołębiowski WWE SELEKTOR M30 328 808 Elbląg: 01:55:10 (187 / 51)
01:55:10
1016 Beata Cichowska F40 53 208 Płock: 01:55:20 (255 / 8)
01:55:20
1017 Anna Zając F30 85 209 Elbląg: 01:55:27 (188 / 15)
01:55:27
1018 Wojciech Siporski M30 329 809 Elbląg: 01:55:43 (189 / 52)
01:55:43
1019 Katarzyna Naumowicz F30 86 210 Płock: 01:55:46 (256 / 15)
01:55:46
1020 Jakub Madzio Riello Delta Power M30 330 810 Płock: 01:56:03 (258 / 88)
01:56:03
1021 Beata Pabisiak-Mruk Babayaga Sport F30 87 211 Ślesin: 01:56:37 (277 / 18)
01:56:37
1022 Anna Markowska T-Mobile Polska S.A. T-mobile SA F40 54 212 Piaseczno: 01:56:40 (304 / 23)
01:56:40
1023 Piotr Brzeski M20 134 811 Płock: 01:56:58 (259 / 40)
01:56:58
1024 Magdalena Lewandrowska F40 55 213 Stężyca: 01:57:30 (192 / 18)
01:57:30
1025 Ania Wieczorek Drużyna Izabelki F40 56 214 Ślesin: 01:57:39 (278 / 17)
01:57:39
1026 Sewer Wieczorek DRUŻYNA IZABELKI M40 224 812 Ślesin: 01:57:40 (279 / 76)
01:57:40
1027 Seweryn Zaręba M30 331 813 Piaseczno: 01:57:44 (305 / 102)
01:57:44
1028 Karolina Słomka F20 48 215 Płock: 01:58:28 (260 / 12)
01:58:28
1029 Dominik Uss M40 225 814 Płock: 01:59:01 (261 / 64)
01:59:01
1030 Anastasia Kolyagina Adidas Runners Kaliningrad F30 88 216 Elbląg: 01:59:05 (190 / 16)
01:59:05
1031 Aleksandra Hallmann F30 89 217 Gołdap: 01:59:08 (100 / 9)
01:59:08
1032 Joanna Zduńczyk Kuźnia Triathlonu F30 90 218 Piaseczno: 01:59:08 (306 / 29)
01:59:08
1033 Piotr Zygmuntowicz Morsy Gdynskie M60 24 815 Stężyca: 01:59:33 (193 / 9)
01:59:33
1034 Paulina Piliszczuk F30 91 219 Stężyca: 01:59:52 (194 / 22)
01:59:52
1035 Angelika Łukowicz PIGI TEAM F20 49 220 Elbląg: 02:00:22 (191 / 11)
02:00:22
1036 Katarzyna Ogrodowczyk uszanowanko F30 92 221 Piaseczno: 02:01:07 (308 / 30)
02:01:07
1037 Marek Obuchowski M40 226 816 Augustów: 02:01:23 (135 / 38)
02:01:23
1038 Leszek Kątnik Dziadkowy Klub Sportowy M60 25 817 Stężyca: 02:01:56 (195 / 10)
02:01:56
1039 Karolina Janczykowska F30 93 222 Płock: 02:02:11 (262 / 16)
02:02:11
1040 Marek Drapała M40 227 818 Piaseczno: 02:02:40 (309 / 60)
02:02:40
1041 Małgorzata Świderska www.feel-it.pl www.feel-it.pl F20 50 223 Płock: 02:03:12 (263 / 13)
02:03:12
1042 Robert Mucha Kreyzole spot stolycy M40 228 819 Płock: 02:04:44 (264 / 65)
02:04:44
1043 Tomasz Banasiak Pampuchero Team M30 332 820 Piaseczno: 02:04:45 (310 / 104)
02:04:45
1044 Agnieszka Kerner grupa biegowa um w-wa F40 57 224 Piaseczno: 02:05:23 (311 / 24)
02:05:23
1045 Arkadiusz Andruczyk Rembertów Team M40 229 821 Płock: 02:05:25 (265 / 66)
02:05:25
1046 Zenon Tkaczyk M60 26 822 Gołdap: 02:05:43 (101 / 7)
02:05:43
1047 Marcin Wieteska M40 230 823 Piaseczno: 02:08:18 (312 / 61)
02:08:18
1048 Ewa Jarosz F60 3 225 Piaseczno: 02:08:23 (313 / 1)
02:08:23
1049 Marcin Jeżewski MOSiR Płock M40 231 824 Płock: 02:10:12 (266 / 67)
02:10:12
1050 Marek Gorzkowski M20 135 825 Stężyca: 02:10:59 (196 / 29)
02:10:59
1051 Danuta Pawlowska wkurw_team F40 58 226 Piaseczno: 02:11:35 (315 / 25)
02:11:35
1052 Piotr Hass M60 27 826 Piaseczno: 02:11:35 (314 / 7)
02:11:35
1053 Marta Panus PULS TRI TEAM F30 94 227 Ślesin: 02:17:04 (282 / 19)
02:17:04
1054 Henryk Andruczyk M60 28 827 Płock: 02:17:41 (269 / 4)
02:17:41
1055 Marek Gaweł M50 60 828 Piaseczno: 02:18:43 (318 / 14)
02:18:43
1056 Zofia Lipka F30 95 228 Płock: 02:32:15 (270 / 17)
02:32:15
1057 Piotr Sikorski M20 136 829 Płock: 02:54:49 (272 / 42)
02:54:49
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon